Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2021-08-03 00:15:00 Atletico Tucuman 0 - 0 Velez Sarsfield
J-League Division 1
2021-08-03 10:00:00 Vegalta Sendai 0 - 1 Gamba Osaka
International Club Friendly
2021-08-03 11:00:00 Alanyaspor 2 - 0 Caykur Rizespor
2021-08-03 12:00:00 Fleetwood Town 0 - 4 Wrexham
2021-08-03 13:00:00 FC Twente Enschede 0 - 1 Venezia
2021-08-03 14:00:00 Antalyaspor 0 - 1 Altay Spor Kulubu
2021-08-03 15:00:00 Hapoel Bnei Lod 1 - 0 Maccabi Kabilio Jaffa
2021-08-03 15:00:00 Stockport County 2 - 0 Lincoln City
2021-08-03 15:00:00 AC Milan (w) 2 - 1 Olimpija Ljubljana (w)
2021-08-03 15:30:00 FK Ohrid 2004 1 - 1 FK Rinija Gostivar
2021-08-03 15:30:00 HNK Cibalia 2 - 2 NK Osijek II
2021-08-03 15:45:00 ND Gorica 2 - 1 NK Varteks Varazdin
2021-08-03 15:59:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 2 - 2 Hatayspor
2021-08-03 15:59:00 Celta Vigo 0 - 0 Gil Vicente
2021-08-03 15:59:00 HSC Hannover 1 - 1 Sportfreunde Lotte
2021-08-03 15:59:00 Inter Zapresic 2 - 1 Dinamo Zagreb II
2021-08-03 16:30:00 SV Wildon 2 - 1 Sturm Graz (Youth)
2021-08-03 16:30:00 SV Donau 4 - 0 Simmeringer SC
2021-08-03 16:30:00 UE Olot 1 - 3 Barcelona B
2021-08-03 16:45:00 Panaitolikos Agrinio 0 - 1 Volos NFC
2021-08-03 17:00:00 SV Zeilsheim 1 - 6 FSV Frankfurt
2021-08-03 17:00:00 Elche 1 - 1 FC Cartagena
2021-08-03 17:00:00 Rot-Weiss Ahlen 1 - 1 Hammer SpVg
2021-08-03 17:00:00 Manchester City 4 - 1 Blackpool
2021-08-03 17:00:00 Ibiza Eivissa 2 - 0 SCR Pena Deportiva
2021-08-03 17:00:00 SG Johannesberg 1926 0 - 2 Hünfelder SV
2021-08-03 17:00:00 Vfb Fortuna Biesdorf 1 - 0 Germania Schoneiche
2021-08-03 17:00:00 SD Croatia Berlin 3 - 1 Brandenburger SC Sud 05
2021-08-03 17:00:00 TB Jahn Zeiskam 1896 0 - 1 Astoria Walldorf
2021-08-03 17:20:00 Jove Espanol 1 - 1 Yeclano Deportivo
2021-08-03 17:30:00 Lorca Deportiva FC 2 - 1 Mar Menor
2021-08-03 17:30:00 Unionistas de Salamanca 3 - 0 Leganes B
2021-08-03 17:30:00 Vilamarxant CF 1 - 2 UD Quart de Poblet
2021-08-03 17:30:00 ASWH 4 - 0 Jodan Boys Gouda
2021-08-03 18:00:00 Beckenham Town 1 - 0 Crawley Town
2021-08-03 18:00:00 Sportlust'46 3 - 1 Excelsior Maassluis
2021-08-03 18:00:00 Extremadura 0 - 1 CF Talavera de la Reina
2021-08-03 18:00:00 Ossett Town 0 - 1 York City
2021-08-03 18:00:00 SV TEC Tiel 2 - 1 GVVV Veenendaal
2021-08-03 18:00:00 Rheingold Poll 3 - 3 SpVg Porz 1919
2021-08-03 18:00:00 Loja CD 0 - 1 Juventud Torremolinos CF
2021-08-03 18:15:00 Laurelvale 0 - 6 Portadown
2021-08-03 18:25:00 Boreham Wood 1 - 0 Chelsea U21
2021-08-03 18:30:00 Truro City 1 - 0 Exeter City
2021-08-03 18:30:00 Kings Lynn 1 - 0 Peterborough United
2021-08-03 18:30:00 Whitstable Town 1 - 3 Dover Athletic
2021-08-03 18:30:00 Chippenham Town 2 - 2 Eastleigh
2021-08-03 18:30:00 Belper Town 2 - 2 Burton Albion
2021-08-03 18:30:00 East Grinstead Town 1 - 2 Horsham
2021-08-03 18:30:00 Warrington Town AFC 1 - 2 Southport FC
2021-08-03 18:30:00 Bideford AFC 3 - 1 Bodmin Town
2021-08-03 18:30:00 Hitchin Town 1 - 1 Bedford Town
2021-08-03 18:30:00 Burgess Hill Town 1 - 0 Brighton U23
2021-08-03 18:30:00 Chorley FC 1 - 3 Everton U23
2021-08-03 18:30:00 Swansea City U23 1 - 3 Bath City
2021-08-03 18:30:00 Institute FC 0 - 3 Cliftonville
2021-08-03 18:30:00 Dundela 1 - 3 Glentoran FC
2021-08-03 18:45:00 Taunton Town 0 - 1 Yeovil Town
2021-08-03 18:45:00 Guiseley 1 - 2 Halifax Town
2021-08-03 18:45:00 Alfreton Town 0 - 1 Grimsby Town
2021-08-03 18:45:00 Bradford Park Avenue 1 - 2 Altrincham
2021-08-03 18:45:00 Farnborough Town 2 - 1 Woking
2021-08-03 18:45:00 Tiverton Town 1 - 3 Torquay United
2021-08-03 18:45:00 St Albans City 2 - 0 Hendon
2021-08-03 18:45:00 Dulwich Hamlet 2 - 2 Bromley
2021-08-03 18:45:00 Slimbridge AFC 0 - 4 Weston Super Mare
2021-08-03 18:45:00 Hyde F.C. 2 - 0 Curzon Ashton FC
2021-08-03 18:45:00 Trafford 4 - 2 Ashton United
2021-08-03 18:45:00 Faversham Town 2 - 1 Margate
2021-08-03 18:45:00 Brighouse Town 2 - 2 Farsley Celtic
2021-08-03 18:45:00 Cray Valley Paper Mills 3 - 2 Leatherhead
2021-08-03 18:45:00 Hungerford Town 3 - 2 Swindon Supermarine
2021-08-03 18:45:00 Wingate Finchley 1 - 4 Uxbridge
2021-08-03 18:45:00 Lincoln United 2 - 2 Spalding United
2021-08-03 18:45:00 Stourbridge 1 - 3 Halesowen Town
2021-08-03 18:45:00 Witton Albion 1 - 2 Marine
2021-08-03 18:45:00 Metropolitan Police 1 - 1 Winchester City
2021-08-03 18:45:00 AFC Telford United 1 - 1 Stafford Rangers
2021-08-03 18:45:00 Alvechurch 3 - 1 Sutton Coldfield Town
2021-08-03 18:45:00 Aveley 2 - 4 lewes
2021-08-03 18:45:00 Bishop's Stortford 2 - 5 Peterborough Sports
2021-08-03 18:45:00 Cray Wanderers 2 - 2 Welling United
2021-08-03 18:45:00 Tamworth 3 - 1 Birmingham City
2021-08-03 18:45:00 Potters Bar Town 3 - 1 Royston Town
2021-08-03 18:45:00 Heather St Johns 4 - 2 Quorn
2021-08-03 19:00:00 Norwich City 5 - 0 Gillingham
Men Olympic Football Tournament
2021-08-03 08:00:00 Mexico U23 0 - 0 Brazil U23
2021-08-03 11:00:00 Japan U23 0 - 0 Spain U23
Denmark Cup
2021-08-03 15:59:00 Brabrand 0 - 0 Hobro
2021-08-03 15:59:00 Marienlyst 3 - 0 FC Sydvest
2021-08-03 15:59:00 Saedding GIF 1 - 4 AC Horsens
2021-08-03 15:59:00 Tarup Paarup IF 0 - 1 B 73 Slagelse
2021-08-03 15:59:00 Dalum 1 - 4 Kolding FC
2021-08-03 15:59:00 FIUK Odense 2 - 1 Lojt IF
2021-08-03 15:59:00 Holstebro BK 0 - 2 IF Lyseng
2021-08-03 15:59:00 Fuglebakken KFUM 0 - 2 Skive IK
2021-08-03 15:59:00 Skovshoved 0 - 4 Hillerod Fodbold
2021-08-03 15:59:00 HIK Hellerup 1 - 2 B93 Copenhagen
2021-08-03 15:59:00 Dianalund 0 - 8 KFUM Roskilde
2021-08-03 15:59:00 Vordingborg IK 1 - 1 Rishoj
2021-08-03 15:59:00 Naesby 0 - 0 Fredericia
2021-08-03 15:59:00 BK Avarta 1 - 3 FA 2000
2021-08-03 16:15:00 Ballerup Skovlunde Fodbold 0 - 2 Roskilde
2021-08-03 16:30:00 Hviding IF / KVIK 70 0 - 5 B 1913 Odense
2021-08-03 16:30:00 SfB Oure 0 - 6 Middelfart G og
2021-08-03 16:30:00 Aabyhoj IF 0 - 2 Jammerbugt
2021-08-03 16:30:00 LUIF 0 - 9 BK Frem
2021-08-03 16:30:00 Horsholm-Usserod IK 0 - 2 Vanlose
2021-08-03 16:30:00 Aalborg Freja 2 - 1 Give Fremad
2021-08-03 16:30:00 Soften GF 0 - 3 Thisted FC
2021-08-03 16:30:00 Norresundby 0 - 6 Aarhus Fremad
2021-08-03 17:00:00 Holbaek 2 - 0 Naestved
2021-08-03 17:00:00 Nakskov 1 - 6 Herlev IF
Chinese Super League
2021-08-03 08:30:00 Shanghai Shenhua 0 - 0 Hebei FC
2021-08-03 10:30:00 Changchun Yatai 2 - 1 Shanghai Port
2021-08-03 12:30:00 Tianjin Tigers 1 - 3 Dalian Pro
2021-08-03 12:30:00 Beijing Guoan 2 - 1 Wuhan FC
Chinese FA Cup
2021-08-03 07:30:00 Sichuan Minzu 2 - 0 Shanghai Jiading Huilong
2021-08-03 07:30:00 Shaanxi Beyond 4 - 1 Kunming Zheng He Shipman
2021-08-03 07:30:00 Hebei Gongfu 2 - 5 Xi'an Wolves
Copa Libertadores
2021-08-03 22:15:00 Fluminense RJ 1 - 0 Cerro Porteno
UEFA Champions League
2021-08-03 17:00:00 Sparta Praha 0 - 2 Monaco
2021-08-03 17:00:00 Malmo FF 2 - 1 Glasgow Rangers
2021-08-03 18:00:00 Racing Genk 1 - 2 FC Shakhtar Donetsk
2021-08-03 18:00:00 PSV Eindhoven 3 - 0 Midtjylland
2021-08-03 18:00:00 CFR Cluj 1 - 1 Young Boys
2021-08-03 19:00:00 Crvena Zvezda 1 - 1 Sheriff Tiraspol
2021-08-03 19:00:00 Olympiakos Piraeus 1 - 1 Ludogorets Razgrad
UEFA Europa League
2021-08-03 17:00:00 FC Neftci Baku 2 - 2 HJK Helsinki
Swiss Challenge League
2021-08-03 18:00:00 Thun 3 - 0 Yverdon
Sweden Superettan
2021-08-03 17:00:00 Akropolis IF 1 - 0 Osters IF
2021-08-03 17:00:00 Orgryte 1 - 0 GAIS
Austria Erste Division
2021-08-03 16:30:00 St.Polten 1 - 2 Rapid Vienna (Youth)
Primera Division de Mexico
2021-08-03 02:00:00 Atletico San Luis 1 - 1 Queretaro FC
Slovakia Cup
2021-08-03 15:30:00 FK Raca Bratislava 2 - 1 Dunajska Luzna
2021-08-03 15:30:00 Solcany 1 - 1 OFK Tovarniky
Iceland Premier Division
2021-08-03 18:00:00 KA Akureyri 2 - 1 Keflavik
2021-08-03 19:15:00 Fylkir 0 - 0 Leiknir Reykjavik
Brasil Cup
2021-08-03 22:00:00 Gremio (RS) 1 - 0 Vitoria BA
Algerian Ligue Professionnelle 1
2021-08-03 20:00:00 USM Alger 1 - 0 JS kabylie
Syrian Cup
2021-08-03 17:30:00 Teshrin SC 3 - 0 Al-Shorta Damascus
Finland Ykkonen
2021-08-03 15:30:00 MP MIKELI 0 - 3 Vaasa VPS
2021-08-03 15:30:00 JIPPO 0 - 1 TPS Turku
Peru Primera Division
2021-08-03 00:30:00 Cienciano 2 - 3 Deportivo Municipal
2021-08-03 18:00:00 UTC Cajamarca 0 - 0 Univ.Cesar Vallejo
2021-08-03 20:30:00 Carlos Manucci 1 - 1 Sport Huancayo
Primera Division de Colombiano-Apertura
2021-08-03 01:00:00 Deportivo Pasto 1 - 2 Deportivo Pereira
Liga Super Malaysia
2021-08-03 13:00:00 Selangor 2 - 0 UiTM FC
2021-08-03 13:00:00 Melaka 0 - 1 Johor Darul Takzim
2021-08-03 13:00:00 Perak 3 - 5 Pulau Pinang
Malaysia Premier League
2021-08-03 13:00:00 Terengganu B 1 - 0 Sarawak United
Brazil Serie B
2021-08-03 22:00:00 Brusque FC 0 - 0 Coritiba PR
Northern Ireland League Cup
2021-08-03 18:45:00 Annagh United 4 - 1 Knockbreda
Primera Division de Chile
2021-08-03 00:30:00 Curico Unido 2 - 1 Santiago Wanderers
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
2021-08-03 15:00:00 Elfsborg U21 0 - 3 Varbergs BoIS U21
Finland Women Premier League
2021-08-03 15:30:00 PK-35 RY (w) 0 - 0 Honka Espoo (w)
2021-08-03 15:59:00 Jyvaskylan Pallokerho (w) 0 - 4 Ilves Tampere (w)
2021-08-03 15:59:00 PK-35 Vantaa (w) 1 - 2 HJK Helsinki (w)
Women Norway Cupen
2021-08-03 13:30:00 Traeff (w) 0 - 8 KIL/Hemne (w)
Bolivia Primera Division
2021-08-03 19:00:00 Atletico Palmaflor Vinto 2 - 2 Bolivar
Chile Primera B
2021-08-03 18:00:00 Barnechea 0 - 0 Deportes Santa Cruz
2021-08-03 22:00:00 Universidad de Concepcion 3 - 1 San Marcos de Arica
Norwegian Junior U19
2021-08-03 13:00:00 Brann u19 1 - 7 Haugesund U19
2021-08-03 14:00:00 Bryne FK U19 6 - 0 Asane Fotball U19
Israel Ligat Al Toto Cup
2021-08-03 17:00:00 Hapoel Bnei Sakhnin FC 2 - 3 Hapoel Haifa
2021-08-03 17:30:00 Hapoel Kiryat Shmona 1 - 1 Hapoel Natzrat Illit
Czech Republic U19 League
2021-08-03 09:00:00 Slavia Praha U19 10 - 0 Marila Pribram U19
2021-08-03 09:00:00 Hradec Kralove U19 4 - 1 Mlada Boleslav U19
Mexico Primera Divison A
2021-08-03 22:00:00 Celaya FC 0 - 0 Tampico Madero
Lithuania - 2.Division
2021-08-03 14:00:00 FK Trakai II 4 - 2 FK Zalgiris Vilnius B
2021-08-03 15:00:00 FK Minija 3 - 0 Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija
2021-08-03 15:00:00 Suduva Marijampole II 1 - 0 Babrungas
2021-08-03 17:00:00 FK Kauno Zalgiris II 0 - 3 Atomsfera Mazeikiai
Bulgaria B PFG
2021-08-03 15:00:00 Minyor Pernik 4 - 2 Septemvri Simitli
2021-08-03 15:30:00 Neff supporting Simic 3 - 4 FC Maritsa 1921
Australia FFV State Knockout Cup
2021-08-03 09:30:00 Port Melbourne 1 - 5 Avondale FC
International Friendly
2021-08-03 18:00:00 Romania U19 2 - 0 Israel U19
Ecuador Campeonato Serie B
2021-08-03 20:00:00 Chacaritas SC 0 - 1 Cumbaya FC
Germany Regionalliga
2021-08-03 15:59:00 Nurnberg (Youth) 0 - 3 SpVgg Bayreuth
2021-08-03 16:30:00 TSV Aubstadt 4 - 0 Viktoria Aschaffenburg
2021-08-03 16:30:00 VfB Eichstatt 1 - 0 FC Pipinsried
2021-08-03 16:30:00 Greuther Furth (Youth) 0 - 3 TSV Buchbach
2021-08-03 17:00:00 FC Augsburg II 3 - 1 TSV 1860 Rosenheim
2021-08-03 17:00:00 Wacker Burghausen 5 - 2 Schweinfurt 05 FC
2021-08-03 17:00:00 SC Eltersdorf 1 - 1 SV Schalding Heining
2021-08-03 17:00:00 SV Heimstetten 0 - 2 Unterhaching
2021-08-03 17:00:00 FV Illertissen 1 - 1 TSV Rain Am Lech
2021-08-03 17:30:00 FC Memmingen 0 - 4 Bayern Munchen (Youth)
Finland - Kakkonen Lohko
2021-08-03 15:30:00 Mypa 1 - 3 Atlantis
Romania - Liga 2 Seria
2021-08-03 15:00:00 Universitaea Cluj 3 - 0 FC Timisoara
Austrian 3.Liga
2021-08-03 17:00:00 SV Grodig 0 - 4 Salzburger AK 1914
Norway 2.Liga
2021-08-03 15:59:00 Floro 1 - 2 Valerenga B
Sweden Div 3 Mellersta
2021-08-03 17:00:00 Grebbestads IF 3 - 1 Angered BK
Kenya Super League
2021-08-03 10:00:00 Posta Rangers 2 - 1 Vihiga United
2021-08-03 12:00:00 Nairobi Stima 0 - 1 FC Talanta
2021-08-03 12:00:00 Gusii FC 0 - 0 Kibera Black Stars
2021-08-03 12:15:00 Wazito FC 1 - 1 Bidco United
2021-08-03 12:15:00 Nairobi Star City 2 - 1 AFC Leopards
Fen qing Guan
2021-08-03 15:00:00 HJK Helsinki U20 4 - 1 Inter Turku U20
Finland Kolmonen
2021-08-03 15:59:00 FC Haka Juniors 3 - 0 PP-70
2021-08-03 15:59:00 IK Myran 0 - 0 Norrvalla FF
2021-08-03 15:59:00 Nykarleby IK 2 - 2 Sporting Kristina
2021-08-03 17:15:00 HPS 6 - 0 Puiu
Bangladesh Premier League
2021-08-03 10:00:00 Uttar Baridhara SC 3 - 4 Chittagong Abahani
2021-08-03 10:00:00 Brothers Union 0 - 2 Rahmatganj MFS
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2021-08-03 16:30:00 FC Ismaning 1 - 1 VfR Garching
2021-08-03 16:30:00 ASV Neumarkt 2 - 0 TSV Abtswind
2021-08-03 17:00:00 ATSV Erlangen 2 - 2 Feucht SC
Irish women National Union
2021-08-03 18:00:00 Yalong City (w) 1 - 2 Galway LFC (w)
2021-08-03 18:45:00 Peamount Utd (w) 2 - 1 DLR Waves (w)
Uruguay Reserve League
2021-08-03 18:00:00 Plaza Colonia Reseves 1 - 0 Cerrito Reserves
2021-08-03 18:00:00 Boston River Reserve 1 - 1 Villa Espanola Reserves
2021-08-03 18:00:00 Wanderers FC Reserve 0 - 0 Torque Reserves
2021-08-03 18:20:00 Atletico Fenix Reserve 2 - 1 Nacional De Football Reserves
Austria Amateur cup
2021-08-03 15:59:00 Admira Villach 2 - 2 SV Lendorf
2021-08-03 15:59:00 St. Margarethen 1 - 3 SC Globasnitz
England County cup
2021-08-03 18:45:00 Grantham Town 0 - 1 Scunthorpe United
Columbia women's League
2021-08-03 22:30:00 Independiente Medellin (w) 1 - 1 Deportivo Cali (w)
Mexico Liga MX Femenil
2021-08-03 02:00:00 Juarez FC (w) 0 - 3 Atlas (w)
2021-08-03 02:00:00 Santos Laguna (w) 0 - 0 Tijuana (w)
England County League
2021-08-03 18:45:00 Irlam 0 - 3 Congleton Town
Kazakhstan Division 2
2021-08-03 11:00:00 SD Family 2 - 2 Jas Qyran
Uzbekistan League Women
2021-08-03 12:30:00 PFK Qizilqum (w) 2 - 2 Bukhoro (w)
2021-08-03 12:30:00 AGMK (w) 2 - 0 Metallurg(w)
2021-08-03 12:45:00 Pakhtakor Tashkent (w) 1 - 5 Bunyodkor Tashkent(w)
2021-08-03 12:45:00 Sogdiana (w) 2 - 0 Sevinch (w)
2021-08-03 13:00:38 Lokomotiv Tashkent (w) 1 - 0 Navbahor (w)
Brazil Catarinense Division 2
2021-08-03 18:00:00 Cacador AC 1 - 1 Guarani de Palhoca
2021-08-03 18:00:00 Atletico Tubarao SC 1 - 2 Atletico Catarinense
Paraguay
2021-08-03 17:00:00 Sport Pacoba 0 - 0 Tacuary
2021-08-03 19:00:00 Teniente Rojas 0 - 5 Deportivo Santani
Estonia U19 League
2021-08-03 14:00:00 FA Kalev Tartu U19 5 - 1 Tartu FC Helios/Jogeva Noorus 96 U19
2021-08-03 14:00:00 JK Nomme United U19 1 - 5 FC Flora Tallinn U19
2021-08-03 15:00:00 Keila JK U19 3 - 3 JK Laanemaa Hiiumaa U19
USA NISA Independent Cup
2021-08-03 23:30:00 SC Cleveland 1 - 4 Detroit City
Kyrgyzstan Top Liga
2021-08-03 12:30:00 FC Abdish-Ata Kant 3 - 0 FC Ilbirs
2021-08-03 12:30:00 FK Alga Bishkek 0 - 0 FC Kaganat
2021-08-03 12:30:00 FK Kara-Balta 1 - 2 Dordoi-Dynamo Naryn
2021-08-03 12:30:00 Alay 2 - 2 Neftchi Kochkor
Brazil national youth (U20) Football Championship
2021-08-03 18:00:00 Boavista (RJ) Youth 0 - 0 Resende RJ U20
UEFA Europa Conference League
2021-08-03 18:45:00 Bohemians 2 - 1 PAOK Saloniki
2021-08-03 18:45:00 Linfield FC 1 - 2 Fola Esch