Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Holland Jupiler League
2020-10-06 19:00:00 Helmond Sport 1 - 5 SC Cambuur
International Club Friendly
2020-10-06 05:00:00 Alay 1 - 0 FC Ilbirs
2020-10-06 13:00:00 Montenegro U17 1 - 2 Bosnia U17
2020-10-06 14:00:00 Croatia U19 7 - 0 Qatar U19
2020-10-06 17:00:00 UD Marbella 2 - 1 Sevilla Atletico
2020-10-06 17:00:00 FSG Gudensberg 1 - 2 Hessen Kassel
2020-10-06 17:30:00 Xerez Deportivo 2 - 2 Atletico Sanluqueno
2020-10-06 18:00:00 Algeciras 1 - 0 Malaga B
2020-10-06 18:00:00 Puente Genil 1 - 1 Cordoba
2020-10-06 18:30:00 SD Gama 0 - 6 SD Laredo
Denmark Cup
2020-10-06 14:00:00 Bispebjerg BK 0 - 4 Herfolge Boldklub Koge
2020-10-06 14:00:00 Hedensted 1 - 1 Viborg
2020-10-06 14:00:00 Kjellerup 2 - 4 Brabrand
2020-10-06 14:00:00 Ringsted 1 - 1 BK Avarta
2020-10-06 14:00:00 FC Sydvest 1 - 4 Randers FC
2020-10-06 14:00:00 IF Skjold Birkerod 0 - 6 Nykobing FC
2020-10-06 14:00:00 Solrod FC 0 - 3 B93 Copenhagen
2020-10-06 14:00:00 Ledoje-Smorum Fodbold 2 - 1 Roskilde
2020-10-06 15:59:00 Viby IF 1 - 2 Skive IK
2020-10-06 16:30:00 Jammerbugt 2 - 1 Middelfart G og
KNVB Cup
2020-10-06 17:30:00 GOES 1 - 1 ODIN
2020-10-06 18:00:00 Noordwijk 2 - 2 Sliedrecht
2020-10-06 18:00:00 VV Buitenpost 1 - 1 VV Capelle
2020-10-06 18:00:00 De Treffers 1 - 1 Barendrecht
2020-10-06 18:00:00 HHC Hardenberg 2 - 2 GVVV Veenendaal
2020-10-06 18:00:00 Lyss 0 - 3 SteDoCo
2020-10-06 18:00:00 Excelsior Maassluis 4 - 1 Ter Leede
2020-10-06 18:00:00 Sparta Nijkerk 2 - 3 Rijnsburgse Boys
2020-10-06 18:00:00 Spakenburg 0 - 1 AFC
2020-10-06 18:00:00 Staphorst 5 - 2 ASWH
2020-10-06 18:00:00 Harkemase Boys 5 - 2 Flevo Boys
2020-10-06 18:00:00 VV DOVO 0 - 1 DVS 33 Ermelo
Croatia Cup
2020-10-06 13:00:00 Crikvenica NK 1 - 5 ZNK Osijek
2020-10-06 13:00:00 Granicar 1 - 2 Hajduk Split
Sweden Cupen
2020-10-06 17:00:00 Hassleholms IF 1 - 5 Halmstads
Scotland League Cup
2020-10-06 18:45:00 East Fife 2 - 0 Cowdenbeath
2020-10-06 18:45:00 Heart of Midlothian 1 - 0 Inverness
2020-10-06 18:45:00 Dundee 3 - 0 Forfar Athletic
2020-10-06 18:45:00 Stirling Albion 1 - 2 Arbroath
2020-10-06 18:45:00 Dumbarton 0 - 1 Dunfermline Athletic
2020-10-06 18:45:00 Falkirk 3 - 0 Kilmarnock
2020-10-06 18:45:00 Greenock Morton 2 - 2 Queen of South
2020-10-06 18:45:00 Edinburgh City 1 - 5 Livingston
2020-10-06 18:45:00 Albion Rovers 2 - 5 Ayr United
2020-10-06 18:45:00 Annan Athletic 3 - 1 Hamilton Academical
Czech Republic Cup
2020-10-06 15:59:00 Synot Slovacko 6 - 0 SK Prostejov
Welsh Premier League
2020-10-06 18:45:00 Barry Town AFC 1 - 0 UWIC Inter Cardiff
2020-10-06 18:45:00 Connahs Quay Nomads FC 3 - 1 Caernarfon
2020-10-06 18:45:00 Newi Cefn Druids 0 - 4 Aberystwyth Town
2020-10-06 18:45:00 Haverfordwest County 0 - 4 Pen-y-Bont FC
2020-10-06 18:45:00 The New Saints 2 - 0 Newtown AFC
England Johnstone
2020-10-06 16:30:00 Shrewsbury Town 2 - 1 Bolton Wanderers
2020-10-06 16:30:00 Stevenage Borough 2 - 3 Milton Keynes Dons
2020-10-06 17:00:00 Peterborough United 4 - 2 Fulham U21
2020-10-06 18:00:00 Ipswich Town 2 - 0 Gillingham
2020-10-06 18:00:00 Burton Albion 2 - 4 Cambridge United
2020-10-06 18:00:00 Leyton Orient 2 - 0 AFC Wimbledon
2020-10-06 18:00:00 Forest Green Rovers 3 - 0 West Bromwich U21
2020-10-06 18:00:00 Mansfield Town 1 - 3 Lincoln City
2020-10-06 18:00:00 Swindon Town 3 - 4 Exeter City
2020-10-06 18:00:00 Newport County 0 - 5 Norwich City U21
2020-10-06 18:00:00 Sunderland A.F.C 5 - 3 Carlisle United
2020-10-06 18:00:00 Wigan Athletic 1 - 3 Port Vale
2020-10-06 18:00:00 Accrington Stanley 1 - 1 Blackpool
2020-10-06 18:00:00 Oxford United 1 - 1 Bristol Rovers
2020-10-06 18:30:00 Northampton Town 5 - 0 Southampton U21
2020-10-06 18:30:00 Bradford City 1 - 1 Wolverhampton U21
2020-10-06 18:45:00 Fleetwood Town 3 - 0 Aston Villa U21
2020-10-06 18:45:00 Oldham Athletic 2 - 0 Doncaster Rovers
2020-10-06 18:45:00 Harrogate Town 3 - 1 Leicester City U21
2020-10-06 18:45:00 Southend United 0 - 3 Portsmouth
2020-10-06 18:45:00 Cheltenham Town 2 - 0 Plymouth Argyle
England Conference
2020-10-06 18:45:00 Aldershot Town 1 - 2 Sutton United
2020-10-06 18:45:00 Bromley 4 - 1 Dover Athletic
2020-10-06 18:45:00 Chesterfield 1 - 2 Hartlepool United
2020-10-06 18:45:00 Dagenham Redbridge 1 - 2 Barnet
2020-10-06 18:45:00 Eastleigh 2 - 1 Torquay United
2020-10-06 18:45:00 Maidenhead United 2 - 3 Kings Lynn
2020-10-06 18:45:00 Solihull Moors 1 - 0 Wrexham
2020-10-06 18:45:00 Stockport County 2 - 1 Halifax Town
2020-10-06 18:45:00 Weymouth 0 - 1 Woking
2020-10-06 18:45:00 Yeovil Town 2 - 2 Wealdstone FC
Romania Cup
2020-10-06 11:30:00 Ghiroda SI Giarmata VII 4 - 2 ACS Dumbravita
2020-10-06 11:30:00 Alexandria 0 - 3 CSS Islla Te Nagh
2020-10-06 11:30:00 Odorheiu Secuiesc 0 - 2 FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Primera Division de Uruguay
2020-10-06 00:15:00 Deportivo Maldonado 0 - 0 Danubio FC
2020-10-06 18:00:00 CA River Plate 1 - 1 Plaza Colonia
2020-10-06 21:00:00 CA Penarol 2 - 1 Club Atletico Progreso
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-10-06 19:00:00 Independiente Santa Fe 4 - 1 Alianza Petrolera
2020-10-06 21:00:00 Deportiva Once Caldas 2 - 2 Deportivo Pereira
England Conference North Division
2020-10-06 18:45:00 AFC Fylde 1 - 0 Darlington
2020-10-06 18:45:00 AFC Telford United 3 - 0 Brackley Town
2020-10-06 18:45:00 Gloucester City 3 - 1 Kettering Town
2020-10-06 18:45:00 Guiseley 4 - 0 Blyth Spartans
2020-10-06 18:45:00 Kidderminster Harriers 1 - 2 Chester FC
2020-10-06 18:45:00 Leamington 0 - 4 Boston United
2020-10-06 18:45:00 Southport FC 0 - 0 Hereford United
2020-10-06 18:45:00 Spennymoor Town 2 - 1 Farsley Celtic
2020-10-06 18:45:00 York City 3 - 1 Chorley FC
England Conference South Division
2020-10-06 18:45:00 Billericay Town 0 - 2 Tonbridge Angels
2020-10-06 18:45:00 Braintree Town 0 - 3 Ebbsfleet United
2020-10-06 18:45:00 Dartford 1 - 0 Chelmsford City
2020-10-06 18:45:00 Eastbourne Borough 0 - 3 Dorking
2020-10-06 18:45:00 Hungerford Town 3 - 0 Chippenham Town
2020-10-06 18:45:00 Maidstone United 2 - 1 Welling United
2020-10-06 18:45:00 Oxford City 2 - 0 Bath City
2020-10-06 18:45:00 Slough Town 1 - 0 Hemel Hempstead Town
2020-10-06 18:45:00 St Albans City 1 - 0 Hampton Richmond Borough
Egyptian Premier League
2020-10-06 18:00:00 El Entag Al Harby 0 - 1 Ismaily
Hong Kong Premier League
2020-10-06 07:00:00 Eastern A.A Football Team 4 - 0 Happy Valley
Botola Pro 1
2020-10-06 18:00:00 DHJ Difaa Hassani Jadidi 1 - 2 Union Touarga Sport Rabat
England Southern Premier League
2020-10-06 18:30:00 Hartley Wintney 1 - 1 Beaconsfield SYCOB
2020-10-06 18:45:00 Harrow Borough 1 - 2 Chesham United
2020-10-06 18:45:00 Hendon 1 - 1 Hayes Yeading United
2020-10-06 18:45:00 Poole Town 2 - 1 Truro City
2020-10-06 18:45:00 Swindon Supermarine 2 - 1 Metropolitan Police
2020-10-06 18:45:00 Wimborne Town 2 - 1 Farnborough Town
2020-10-06 18:45:00 Yate Town 0 - 3 Tiverton Town
England Ryman(Isthmian) League
2020-10-06 18:45:00 Harlow Town 2 - 3 Chipstead FC
Brazil Serie B
2020-10-06 20:00:00 Confianca SE 1 - 0 CRB AL
2020-10-06 20:00:00 Chapecoense SC 1 - 0 Botafogo SP
Qatar League CUP
2020-10-06 14:45:00 Al Duhail 1 - 3 Al-Sailiya
2020-10-06 17:00:00 Al Khor SC 1 - 2 Al-Wakra
2020-10-06 17:00:00 Al-Sadd 2 - 3 Qatar SC
Sweden Woman
2020-10-06 16:30:00 Hammarby (w) 2 - 0 Alvsjo AIK FF (w)
2020-10-06 17:00:00 Sjalevads IK (w) 0 - 7 Umea IK (w)
Women Norway Cupen
2020-10-06 13:30:00 Honefoss (w) 0 - 5 Sandviken (w)
Denmark Womans Cup
2020-10-06 17:00:00 Billund (W) 0 - 4 ASA Aarhus (w)
2020-10-06 17:30:00 Osterbro IF (w) 0 - 4 HB Koge (w)
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2020-10-06 18:45:00 Bishop's Stortford 1 - 1 Folkestone
2020-10-06 18:45:00 Bognor Regis Town 2 - 1 Carshalton Athletic FC
2020-10-06 18:45:00 Bowers Pitsea 1 - 1 lewes
2020-10-06 18:45:00 Corinthian Casuals 2 - 0 Brightlingsea Regent
2020-10-06 18:45:00 Hornchurch 2 - 3 Wingate Finchley
2020-10-06 18:45:00 Horsham 5 - 2 Enfield Town
2020-10-06 18:45:00 Leatherhead 4 - 3 Worthing
2020-10-06 18:45:00 Margate 0 - 2 Cheshunt
2020-10-06 18:45:00 Merstham 1 - 2 Kingstonian
2020-10-06 18:45:00 Potters Bar Town 3 - 0 Cray Wanderers
Norwegian Junior U19
2020-10-06 15:00:00 Stromsgodset U19 1 - 1 Mjondalen U19
Chinese Women’s Super League
2020-10-06 08:00:00 Beijing Beikong (w) 0 - 4 Wuhan Jianghan (w)
2020-10-06 08:00:00 Shanghai RCB (w) 0 - 1 Jiangsu Suning (w)
England Northern Premier League
2020-10-06 18:15:00 Ashton United 0 - 0 Bamber Bridge
2020-10-06 18:45:00 South Shields 1 - 3 Radcliffe Borough
Ukraine Division 2
2020-10-06 11:00:00 Hirnyk-Sport 4 - 1 Nyva Ternopil
2020-10-06 12:00:00 FK Avanhard Kramatorsk 0 - 1 MFK Mikolaiv
2020-10-06 12:00:00 Veres 2 - 1 Kremin Kremenchuk
2020-10-06 13:00:00 Volyn 2 - 1 Ahrobiznes TSK Romny
2020-10-06 14:30:00 Prykarpattya Ivano Frankivsk 1 - 1 Chernomorets Odessa
Malta Women Division 1
2020-10-06 18:30:00 Mgarr (w) 8 - 1 Mosta FC (w)
Estonia Esi Liiga
2020-10-06 15:59:00 Tallinna FC Levadia B 1 - 1 Parnu JK
2020-10-06 15:59:00 FC Nomme United 6 - 0 FC Maardu
QLD Premier League
2020-10-06 09:05:00 Brisbane Strikers 0 - 3 Brisbane Roar (Youth)
2020-10-06 09:35:00 Redlands United FC 1 - 4 Sunshine Coast Wanderers FC
2020-10-06 09:45:00 Peninsula Power 2 - 0 Gold Coast Knights
Iceland Division 2
2020-10-06 15:30:00 UMF Vidir 3 - 1 Kari Akranes
Uzbekistan Second League
2020-10-06 10:30:00 Turon Nukus 0 - 1 Shurtan Guzor
2020-10-06 11:50:00 Xorazm Urganch 1 - 0 Dinamo Samarqand
Colombia Copa Premier
2020-10-06 01:05:00 Fortaleza F.C 1 - 0 Deportes Quindio
ENG SD1
2020-10-06 18:30:00 Melksham Town 0 - 4 Cirencester
2020-10-06 18:45:00 Bristol Manor Farm 2 - 2 Barnstaple Town
ENG UD1
2020-10-06 18:45:00 Carlton Town 4 - 0 Wisbech Town
2020-10-06 18:45:00 leek Town 6 - 0 Market Drayton Town
2020-10-06 18:45:00 Stamford 5 - 1 Lincoln United
2020-10-06 18:45:00 Colney Heath 0 - 1 Workington
2020-10-06 18:45:00 Dunston UTS 1 - 1 Tadcaster Albion
2020-10-06 18:45:00 Mossley 1 - 3 Clitheroe
2020-10-06 18:45:00 Pontefract Collieries 1 - 1 Marske United
2020-10-06 18:45:00 Trafford 2 - 0 Kendal Town
BRA SPB
2020-10-06 18:30:00 Gremio Metropolitano Maringa 2 - 1 Rolandia EC
Vietnam Second Division
2020-10-06 08:00:00 Binh Thuan 3 - 2 Trieu Minh
2020-10-06 08:00:00 Lam Dong 0 - 1 Tuan Tu Phu Tho
2020-10-06 08:00:00 Vinh Long 0 - 2 Cong An Nhan Dan
2020-10-06 08:30:00 Tien Giang 2 - 3 Gia Dinh
2020-10-06 09:00:00 Kon Tum 3 - 0 Nam Dinh FC II
2020-10-06 09:10:00 Da Nang II 1 - 1 PVF Vietnam
2020-10-06 09:30:00 Dong Nai Berjaya 1 - 2 TP Ho Chi Minh II
Germany Regionalliga
2020-10-06 17:00:00 Hamburger SV (Youth) 0 - 2 SV Drochtersen/Assel
2020-10-06 17:30:00 Bonner 0 - 1 Rot-Weiss Essen
2020-10-06 17:30:00 Wiedenbruck 0 - 0 Wegberg-Beeck
2020-10-06 17:30:00 Alemannia Aachen 0 - 0 SV Lippstadt
2020-10-06 17:30:00 Schalke 04 (Youth) 0 - 1 Monchengladbach AM.
Romania - Liga 2 Seria
2020-10-06 16:30:00 CS Mioveni 0 - 0 Voin Tate Numa Glenn
Austrian 3.Liga
2020-10-06 17:00:00 SV Grodig 1 - 0 SV Austria Salzburg
2020-10-06 17:00:00 SV Hall 0 - 1 SVG Reichenau
2020-10-06 17:00:00 St. Johann 1 - 1 Salzburger AK 1914
2020-10-06 17:00:00 SV Kuchl 4 - 1 USK Anif
Russia Div 2
2020-10-06 10:00:00 Zenit-2 St.Petersburg 4 - 0 Zvezda Irkutsk
2020-10-06 11:00:00 Zvezda Sint Petersburg 5 - 0 FK Chita
Bhutan Thimphu League
2020-10-06 11:00:00 High Quality United 0 - 2 Paro FC
Poland Regional Cup
2020-10-06 13:00:00 KTS-K Luzino 3 - 0 MKS Wladyslawowo
2020-10-06 14:00:00 GKS Kowale 0 - 7 GKS Przodkowo
Sudanese Premier League
2020-10-06 13:30:00 Alpha Hill 1 - 1 Amal Atbara
2020-10-06 16:45:00 Al Shorta Al Qadarif 1 - 0 Hilal O Baye
Northern German state premier league - bayern
2020-10-06 18:00:00 VfB Ginsheim 1 - 4 Bad Vilbel
Austria Landesliga
2020-10-06 17:00:00 First Wien 1894 3 - 2 FV Austria XIII
2020-10-06 17:00:00 Wallern 2 - 0 SPG Pregarten
2020-10-06 17:00:00 FC Gleisdorf 09 II 0 - 1 SV Pischelsdorf
2020-10-06 17:00:00 ATUS Barnbach 0 - 1 Gleinstatten
2020-10-06 17:00:00 First Wien 1894 3 - 2 Austria Ohov
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2020-10-06 17:30:00 Uhlenhorster SC Paloma 6 - 0 TSV Sasel
Chile Primera D
2020-10-06 15:00:00 Lautaro de Buin 1 - 0 San Antonio Unido
Irish women National Union
2020-10-06 18:45:00 Peamount Utd (w) 3 - 2 DLR Waves (w)
England U23 1.Liga
2020-10-06 11:00:00 Millwall U23 0 - 1 Charlton U23
2020-10-06 12:00:00 Nottingham Forest U23 3 - 1 Hull City U23
2020-10-06 12:00:00 Ipswich U23 2 - 1 Cardiff City U23
Mexico Segunda Division
2020-10-06 21:00:00 Intel Paja 1 - 1 Cafetaleros de Tapachula
Vietnam Women Championship
2020-10-06 09:00:00 CLB TPHCM (W) B 0 - 0 TNG Thai Nguyen (w)
2020-10-06 09:00:00 Son La (w) 0 - 4 Ha Noi (w)
2020-10-06 11:20:00 CLB TPHCM (W) 1 - 1 Phong Phu Ha Nam (w)
2020-10-06 11:30:00 Ha Noi II(w) 0 - 1 Than KSVN (w)
Ireland Leinster Senior League
2020-10-06 18:30:00 Rockmount 2 - 0 Douglas Hall
Fiji cup
2020-10-06 00:30:00 Suva FC 0 - 1 Nasinu FC
2020-10-06 02:30:00 Labasa FC 0 - 1 Navua FC
2020-10-06 04:30:00 Ba 2 - 2 Nadi FC
2020-10-06 07:00:00 Rewa FC 1 - 1 Lautoka
Uruguay Reserve League
2020-10-06 18:00:00 Liverpool Montevideo Reserve 1 - 1 Defensor Sporting Reserve
National Primera Division Western Australia
2020-10-06 10:15:00 Western Knights 0 - 2 Fremantle City
2020-10-06 12:15:00 Olympic Kingsway SC 3 - 1 Stirling Lions
Mexico Liga MX Femenil
2020-10-06 02:00:00 Monterrey (w) 2 - 4 Chivas Guadalajara (w)
Estonia II Liiga
2020-10-06 17:45:00 Tallinna FC TransferWise 2 - 4 JK Jalgpallihaigla
Germany Landespokal
2020-10-06 17:00:00 Schweinfurt 05 FC 0 - 0 TSV Aubstadt
Faroe Islands Division 1
2020-10-06 18:00:00 Vikingur Gota II 4 - 2 HBTorshavn II
Kazakhstan Division 2
2020-10-06 10:00:00 Okzhetpes Kokshetau Reserves 2 - 1 FC Astana Reserves
Estonia Small Cup
2020-10-06 15:59:00 Paide Linnameeskond C 2 - 7 Tallinna JK Legion B
England Southern League Central Division
2020-10-06 18:30:00 Royston Town 1 - 1 Biggleswade Town
2020-10-06 18:45:00 Barwell 0 - 5 Alvechurch
2020-10-06 18:45:00 Bromsgrove Sporting FC 2 - 2 Tamworth
2020-10-06 18:45:00 Hednesford Town 0 - 3 Coalville
2020-10-06 18:45:00 Leiston FC 2 - 2 Rushden Diamonds
2020-10-06 18:45:00 Nuneaton Borough 1 - 2 Banbury United
2020-10-06 18:45:00 Peterborough Sports 1 - 1 Kings Langley
2020-10-06 18:45:00 Redditch United 3 - 3 Rushall Olympic
2020-10-06 18:45:00 Stratford Town 2 - 1 Stourbridge
Montenegro U19 League
2020-10-06 13:00:00 Rudar Pljevlja U19 4 - 0 FK Ibar Rozaje U19
Faroe Islands Women Premier League
2020-10-06 18:30:00 HB Torshavn (W) 2 - 0 IF/Vikingur/B68 (W)
Mongolia First League
2020-10-06 11:00:00 DMU 5 - 3 Tuv Buganuud
Slovakia Regional League
2020-10-06 13:30:00 TJ Druzstevnik Trhoviste U19 1 - 1 SK Strazske U19