Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Ireland Premier Division
2020-10-04 15:59:00 Dundalk 0 - 0 Finn Harps
Austrian Bundesliga
2020-10-04 12:30:00 Red Bull Salzburg 7 - 1 TSV Hartberg
2020-10-04 12:30:00 Sturm Graz 4 - 0 Rheindorf Altach
2020-10-04 15:00:00 Rapid Wien 3 - 0 LASK Linz
Brazil Serie A
2020-10-04 14:00:00 Botafogo RJ 1 - 1 Fluminense RJ
2020-10-04 19:00:00 Coritiba PR 1 - 1 Sao Paulo
2020-10-04 19:00:00 Flamengo 3 - 1 Atletico Paranaense
2020-10-04 21:15:00 Goias 2 - 3 Santos
2020-10-04 21:15:00 Fortaleza 0 - 0 Atletico Clube Goianiense
2020-10-04 21:15:00 Bahia 1 - 2 Sport Club Recife PE
2020-10-04 23:30:00 Atletico Mineiro 4 - 1 Vasco da Gama
Belgian Pro League
2020-10-04 11:30:00 Club Brugge 3 - 0 Anderlecht
2020-10-04 14:00:00 KAA Gent 5 - 1 KFCO Wilrijk
2020-10-04 16:15:00 Charleroi 1 - 2 Standard Liege
2020-10-04 18:45:00 Oostende 3 - 0 Mouscron Peruwelz
Poland Ekstraklasa
2020-10-04 15:30:00 Piast Gliwice 1 - 4 Lech Poznan
Denmark Superligaen
2020-10-04 12:00:00 Lyngby 2 - 2 Sonderjyske
2020-10-04 12:00:00 Odense BK 0 - 1 Vejle
2020-10-04 14:00:00 Aalborg 1 - 1 Aarhus AGF
2020-10-04 15:59:00 AC Horsens 2 - 2 Midtjylland
2020-10-04 18:00:00 FC Copenhagen 3 - 2 Nordsjaelland
German Bundesliga
2020-10-04 13:30:00 VfL Wolfsburg 0 - 0 Augsburg
2020-10-04 15:59:00 Bayern Munchen 4 - 3 Hertha Berlin
Russia Premier League
2020-10-04 11:00:00 Lokomotiv Moscow 2 - 1 Khimki
2020-10-04 13:30:00 Rubin Kazan 1 - 1 Terek Grozny
2020-10-04 13:30:00 FK Sochi 4 - 2 Rostov FK
2020-10-04 17:00:00 Dynamo Moscow 2 - 0 FC Krasnodar
France Ligue 1
2020-10-04 11:00:00 Montpellier 0 - 1 Nimes
2020-10-04 13:00:00 Strasbourg 0 - 3 Lille
2020-10-04 13:00:00 Metz 3 - 1 Lorient
2020-10-04 13:00:00 Stade Brestois 1 - 0 Monaco
2020-10-04 13:00:00 Bordeaux 3 - 0 Dijon
2020-10-04 15:00:00 Rennes 2 - 2 Reims
2020-10-04 19:00:00 Lyon 1 - 1 Marseille
Korea League
2020-10-04 05:00:00 Gangwon FC 2 - 1 Seongnam FC
2020-10-04 07:30:00 FC Seoul 1 - 2 Busan I Park
2020-10-04 10:00:00 Incheon United 0 - 1 Suwon Samsung Bluewings
Holland Eredivisie
2020-10-04 10:15:00 Groningen 1 - 0 AFC Ajax
2020-10-04 12:30:00 Sparta Rotterdam 4 - 4 AZ Alkmaar
2020-10-04 12:30:00 Willem II 1 - 4 Feyenoord
2020-10-04 14:45:00 PSV Eindhoven 2 - 0 Fortuna Sittard
Holland Jupiler League
2020-10-04 18:00:00 Roda JC 1 - 1 Volendam
USA Major League Soccer
2020-10-04 00:30:00 FC Dallas 2 - 2 Columbus Crew
2020-10-04 02:00:00 Seattle Sounders 3 - 1 Vancouver Whitecaps
2020-10-04 02:30:00 San Jose Earthquakes 2 - 1 LA Galaxy
Norwegian Tippeligaen
2020-10-04 15:59:00 Aalesund FK 1 - 2 Kristiansund BK
2020-10-04 15:59:00 Brann 1 - 2 Molde
2020-10-04 15:59:00 Bodo Glimt 2 - 1 Sandefjord
2020-10-04 15:59:00 Viking 2 - 2 Stromsgodset
2020-10-04 15:59:00 Start Kristiansand 5 - 1 Haugesund
2020-10-04 18:30:00 Rosenborg 4 - 1 Odd Grenland
Portugal Primera Liga
2020-10-04 14:30:00 Nacional da Madeira 0 - 0 Belenenses
2020-10-04 17:30:00 Benfica 3 - 2 SC Farense
2020-10-04 17:30:00 FC Famalicao 1 - 1 Rio Ave
2020-10-04 20:00:00 Portimonense 0 - 2 Sporting Lisbon
J-League Division 1
2020-10-04 06:00:00 Shonan Bellmare 0 - 1 FC Tokyo
2020-10-04 07:00:00 Yokohama Marinos 2 - 3 Vissel Kobe
2020-10-04 08:00:00 Urawa Red Diamonds 0 - 1 Nagoya Grampus
Swedish Allsvenskan
2020-10-04 12:30:00 Mjallby AIF 3 - 2 Helsingborg
2020-10-04 12:30:00 Ostersunds FK 1 - 2 AIK Solna
2020-10-04 12:30:00 Hammarby 1 - 1 Djurgardens
2020-10-04 15:30:00 IFK Goteborg 1 - 0 Varbergs BoIS FC
2020-10-04 15:30:00 Kalmar 0 - 4 Malmo FF
2020-10-04 15:30:00 IFK Norrkoping FK 1 - 2 IK Sirius FK
Swiss Super League
2020-10-04 14:00:00 Basel 3 - 2 Luzern
2020-10-04 14:00:00 St. Gallen 1 - 0 Servette
2020-10-04 14:00:00 Young Boys 1 - 0 Vaduz
Scottish Premier League
2020-10-04 11:00:00 Saint Johnstone 0 - 2 Celtic FC
2020-10-04 14:00:00 Glasgow Rangers 2 - 0 Ross County
Turkish Super Liga
2020-10-04 10:30:00 Denizlispor 0 - 0 Konyaspor
2020-10-04 13:00:00 Besiktas JK 0 - 1 Genclerbirligi
2020-10-04 13:00:00 Alanyaspor 6 - 0 Hatayspor
2020-10-04 15:59:00 Kasimpasa 1 - 0 Galatasaray
Spanish La Liga
2020-10-04 10:00:00 Osasuna 2 - 0 Celta Vigo
2020-10-04 12:00:00 Alaves 1 - 0 Athletic Bilbao
2020-10-04 14:00:00 Levante 0 - 2 Real Madrid
2020-10-04 16:30:00 Cadiz 1 - 1 Granada CF
2020-10-04 19:00:00 FC Barcelona 1 - 1 Sevilla
Greece National A
2020-10-04 13:00:00 Panathinaikos 0 - 1 Aris Thessaloniki
2020-10-04 15:15:00 PAOK Saloniki 3 - 0 OFI Crete
2020-10-04 15:15:00 Apollon Smirnis 1 - 0 AEL Larisa
2020-10-04 17:30:00 Pas Giannina 1 - 1 Olympiakos Piraeus
2020-10-04 18:45:00 Atromitos Athens 1 - 0 AEK Athens
Spanish Segunda Division
2020-10-04 10:00:00 Girona 0 - 1 Fuenlabrada
2020-10-04 14:00:00 Sabadell 0 - 1 RCD Espanyol
2020-10-04 16:15:00 Castellon 2 - 0 Leganes
2020-10-04 16:15:00 Almeria 0 - 1 Sporting Gijon
2020-10-04 18:30:00 FC Cartagena 2 - 1 CD Lugo
Italian Serie A
2020-10-04 10:30:00 Atalanta 5 - 2 Cagliari
2020-10-04 13:00:00 Benevento 1 - 0 Bologna
2020-10-04 13:00:00 Lazio 1 - 1 Inter Milan
2020-10-04 13:00:00 Parma 1 - 0 Verona
2020-10-04 15:59:00 AC Milan 3 - 0 Spezia
2020-10-04 18:45:00 Juventus 3 - 0 Napoli
English Premier League
2020-10-04 11:00:00 Southampton 2 - 0 West Bromwich(WBA)
2020-10-04 11:00:00 Leicester City 0 - 3 West Ham United
2020-10-04 13:00:00 Wolves 1 - 0 Fulham
2020-10-04 13:00:00 Arsenal 2 - 1 Sheffield United
2020-10-04 15:30:00 Manchester United 1 - 6 Tottenham Hotspur
2020-10-04 18:15:00 Aston Villa 7 - 2 Liverpool
England Championship
2020-10-04 13:00:00 Brentford 2 - 4 Preston North End
2020-10-04 14:00:00 Stoke City 1 - 1 Birmingham City
Italian Serie B
2020-10-04 13:00:00 Pisa 1 - 1 Cremonese
2020-10-04 19:00:00 Cittadella 3 - 0 Brescia
International Club Friendly
2020-10-04 08:15:00 FC Slavia HK U19 0 - 4 Tempo Prague U19
2020-10-04 09:30:00 CE Europa (w) 1 - 3 Espanyol B (w)
2020-10-04 09:30:00 UD Ibiza 1 - 0 SCR Pena Deportiva
2020-10-04 10:00:00 MTK Hungaria U19 (W) 6 - 0 Vasas U19 (W)
2020-10-04 10:00:00 SD Ejea 3 - 1 Lleida
2020-10-04 10:00:00 CF Campanario 1 - 0 CD Talarrubias
2020-10-04 10:00:00 UD Paterna 3 - 1 UD Castellonense
2020-10-04 10:00:00 UE Castelldefels 2 - 0 UE Vilassar de Mar
2020-10-04 15:00:00 CD Barquereno 0 - 2 Club Siero
2020-10-04 15:35:00 UD Atios 6 - 0 Estudiantil Vista Alegre
2020-10-04 15:59:00 CF Soller 2 - 0 CD Ferriolense
2020-10-04 15:59:00 Kinatu 2 - 0 Arroyo Club Polideportivo
2020-10-04 15:59:00 La Solana 1 - 1 CD Guadalajara
2020-10-04 16:30:00 CA Bembibre 2 - 3 CD Barco
Chinese Football Association Jia League
2020-10-04 07:00:00 Sichuan Jiuniu 0 - 0 Heilongjiang Lava Spring
2020-10-04 07:00:00 Suzhou Dongwu 0 - 2 Beijing Renhe
2020-10-04 07:30:00 Jiangxi Liansheng 0 - 2 Zhejiang Greentown
2020-10-04 11:35:00 Shanxi Chang An Athletic FC 1 - 0 Shenyang City Public
2020-10-04 11:35:00 Taizhou Yuanda 2 - 0 Inner Mongolia Zhongyou
2020-10-04 12:00:00 Nantong Zhiyun 0 - 1 Kunshan FC
England FA Cup
2020-10-04 14:00:00 Havant Waterlooville 2 - 1 Horsham
2020-10-04 14:00:00 Concord Rangers 2 - 1 Potters Bar Town
Ukrainian Premier League
2020-10-04 11:00:00 Olimpic Donetsk 3 - 2 PFC Oleksandria
2020-10-04 14:00:00 Desna Chernihiv 2 - 2 FC Shakhtar Donetsk
2020-10-04 14:00:00 Dynamo Kyiv 1 - 1 Zorya
2020-10-04 16:30:00 Kolos Kovalyovka 1 - 0 FC Mariupol
Slovenia 2.Liga
2020-10-04 13:30:00 Brda 0 - 1 NK Rudar Velenje
2020-10-04 13:30:00 Drava 1 - 4 Radomlje
Swiss Challenge League
2020-10-04 12:45:00 Schaffhausen 1 - 3 Stade Ouchy
Sweden Superettan
2020-10-04 11:30:00 Osters IF 2 - 1 Dalkurd FF
2020-10-04 12:30:00 Ljungskile 1 - 2 GAIS
2020-10-04 15:30:00 Akropolis IF 3 - 3 Umea FC
Norway Adeccoligaen
2020-10-04 13:00:00 Kongsvinger 1 - 2 KFUM Oslo
Romania Liga I
2020-10-04 10:30:00 Botosani 0 - 2 Chindia Targoviste
2020-10-04 15:30:00 Gaz Metan Medias 1 - 1 AFC Hermannstadt
2020-10-04 18:30:00 FC Viitorul Constanta 1 - 1 CFR Cluj
Danish 1st Division
2020-10-04 12:00:00 Fredericia 1 - 2 Helsingor
2020-10-04 13:00:00 Vendsyssel 1 - 2 Hvidovre IF
Austria Erste Division
2020-10-04 08:30:00 SG Austria Klagenfurt 5 - 0 FAC Team Fur Wien
Serbian Superliga
2020-10-04 14:00:00 Proleter 1 - 0 Backa Topola
2020-10-04 14:00:00 FK Rad Beograd 2 - 1 Indjija
2020-10-04 14:00:00 Zlatibor Cajetina 1 - 4 Radnik Surdulica
2020-10-04 15:59:00 Crvena Zvezda 3 - 0 FK Napredak Krusevac
Turkey 2 Ligi A
2020-10-04 11:00:00 Eskisehirspor 1 - 1 Umraniyespor
2020-10-04 13:30:00 Samsunspor 1 - 0 Akhisar Bld.Geng
2020-10-04 13:30:00 Balikesirspor 2 - 1 Menemen Belediye Spor
2020-10-04 15:59:00 Adana Demirspor 0 - 0 Adanaspor
Bulgaria Premier League
2020-10-04 14:45:00 Beroe Stara Zagora 1 - 3 Lokomotiv Plovdiv
2020-10-04 17:15:00 Etar 2 - 2 CSKA Sofia
Slovak Super Liga
2020-10-04 15:59:00 Sokol Dolna Zdana 1 - 2 Slovan Bratislava
2020-10-04 17:00:00 Trencin 0 - 1 FK Senica
Croatia 1.Division
2020-10-04 15:00:00 NK Varteks Varazdin 1 - 2 Dinamo Zagreb
2020-10-04 17:05:00 Rijeka 2 - 0 Slaven Koprivnica
Hungary Borsodi Liga
2020-10-04 13:00:00 ZalaegerzsegTE 2 - 4 Budapest Honved
2020-10-04 15:30:00 Ferencvarosi TC 2 - 1 Videoton Puskas Akademia
2020-10-04 18:00:00 Fehervar Videoton 5 - 1 Ujpesti
Czech Republic Gambrinus Liga
2020-10-04 13:30:00 Sigma Olomouc 2 - 2 FC Viktoria Plzen
2020-10-04 13:30:00 Slovan Liberec 3 - 0 Marila Pribram
2020-10-04 13:30:00 Bohemians 1905 2 - 0 Tescoma Zlin
2020-10-04 15:59:00 Banik Ostrava 0 - 1 Slavia Praha
Belgian Second Division
2020-10-04 14:00:00 Saint Gilloise 4 - 2 KVSK Lommel
2020-10-04 18:00:00 KMSK Deinze 2 - 1 Lierse
Primera Division de Mexico
2020-10-04 02:00:00 Club America 2 - 2 Pumas U.N.A.M.
2020-10-04 17:00:00 Toluca 2 - 0 CDSyC Cruz Azul
2020-10-04 22:00:00 FC Juarez 1 - 1 Pachuca
Italy C1A
2020-10-04 13:00:00 Alma Juventus Fano 1 - 1 Padova
2020-10-04 13:00:00 Cesena 0 - 2 Triestina
2020-10-04 13:00:00 Bari 1 - 1 Teramo
2020-10-04 13:00:00 SudTirol 3 - 0 Fermana
2020-10-04 13:00:00 Modena 3 - 1 Vis Pesaro
2020-10-04 13:00:00 AC Monopoli 0 - 1 Catania
2020-10-04 13:00:00 CS Dunarea Turris Turnu Magurele 1 - 0 Francavilla
2020-10-04 13:00:00 Vibonese 0 - 1 Juve Stabia
2020-10-04 13:00:00 Alessandria 4 - 1 Olbia
2020-10-04 13:00:00 Pontedera 1 - 0 Piacenza
2020-10-04 13:00:00 Pro Sesto 0 - 1 Carrarese
2020-10-04 15:30:00 Mantova 1 - 2 Carpi
2020-10-04 15:30:00 Legnago Salus 1 - 0 Ravenna
2020-10-04 15:30:00 Sambenedettese 2 - 1 Gubbio
2020-10-04 15:30:00 Imolese 1 - 1 USD Virtus Verona
2020-10-04 15:30:00 Novara 3 - 0 Lucchese
2020-10-04 15:30:00 Us Pergolettese 2 - 1 Albinoleffe
2020-10-04 15:30:00 Pro Patria 1 - 1 Pro Vercelli
2020-10-04 15:30:00 Catanzaro 3 - 0 Trapani
2020-10-04 15:59:00 Grosseto 0 - 1 Renate AC
Portugal Segunda Liga
2020-10-04 10:15:00 SL Benfica B 0 - 1 Estoril
2020-10-04 10:15:00 Varzim 0 - 1 Academica Coimbra
2020-10-04 14:30:00 Viseu 1 - 1 Leixoes
2020-10-04 15:59:00 Porto B 2 - 1 Vilafranquense
Cyprus 1 Division
2020-10-04 15:30:00 Omonia Nicosia FC 3 - 0 AEL Limassol
2020-10-04 17:30:00 Ermis Aradippou 0 - 0 APOEL Nicosia
Iceland Premier Division
2020-10-04 14:00:00 Akranes 0 - 4 Hafnarfjordur
2020-10-04 14:00:00 Vikingur Reykjavik 2 - 2 KA Akureyri
2020-10-04 17:00:00 Stjarnan Gardabaer 1 - 0 Fjolnir
2020-10-04 17:00:00 HK Kopavogs 1 - 1 KR Reykjavik
2020-10-04 19:15:00 Breidablik 4 - 1 Fylkir
2020-10-04 19:15:00 Valur Reykjavik 6 - 0 Grotta Seltjarnarnes
Finland Ykkonen
2020-10-04 13:00:00 Jaro 0 - 1 KPV
2020-10-04 13:00:00 AC Kajaani 0 - 2 Vaasa VPS
2020-10-04 13:00:00 KTP Kotka 1 - 2 AC Oulu
2020-10-04 13:00:00 MP MIKELI 2 - 1 SJK Akatemia
2020-10-04 14:00:00 Mypa 1 - 5 MuSa
2020-10-04 15:30:00 Gnistan Helsinki 3 - 3 Ekenas IF Fotboll
Latvian Higher League
2020-10-04 12:00:00 Metta/LU Riga 0 - 1 Jelgava
2020-10-04 12:00:00 Tukums-2000 2 - 1 BFC Daugavpils
2020-10-04 15:00:00 Riga FC 2 - 1 FK Liepaja
Sweden Division 1
2020-10-04 12:00:00 Tvaakers IF 2 - 2 Utsiktens BK
2020-10-04 13:00:00 Gefle IF 2 - 3 Karlslunds IF HFK
2020-10-04 14:00:00 IFK Lulea 4 - 0 Nykopings BIS
2020-10-04 15:00:00 Vasalunds IF 2 - 2 Haninge
2020-10-04 15:59:00 IK Frej Taby 3 - 1 Taby
Poland Liga 2
2020-10-04 10:40:00 LKS Lodz 2 - 1 Resovia Rzeszow
2020-10-04 10:40:00 Puszcza Niepolomice 1 - 0 Widzew lodz
2020-10-04 13:00:00 Odra Opole 0 - 0 Arka Gdynia
2020-10-04 15:00:00 OKS Stomil Olsztyn 0 - 0 GKS Belchatow
2020-10-04 17:00:00 LKS Nieciecza 3 - 2 Radomiak Radom
Russian National Football League
2020-10-04 07:00:00 SKA Khabarovsk 0 - 0 FK Chayka K-SR
2020-10-04 11:00:00 Akron Togliatti 1 - 0 Chertanovo Moscow
2020-10-04 11:00:00 Veles 1 - 1 Gazovik Orenburg
2020-10-04 12:00:00 Krylya Sovetov 2 - 0 Alania Vladikavkaz
2020-10-04 12:00:00 Tekstilshchik Ivanovo 0 - 2 Spartak Moscow II
2020-10-04 13:00:00 Volgar Astrakhan 3 - 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
2020-10-04 14:00:00 Fakel 0 - 0 Dinamo Briansk
2020-10-04 14:00:00 FK Krasnodar II 2 - 3 FK Nizhny Novgorod
2020-10-04 14:00:00 Torpedo moskva 1 - 0 Tom Tomsk
2020-10-04 15:59:00 Baltika Kaliningrad 1 - 0 Yenisey Krasnoyarsk
Slovenia 1.Liga
2020-10-04 13:15:00 ASK Bravo Publikum 2 - 1 NK Mura 05
2020-10-04 15:59:00 NK Publikum Celje 2 - 1 Tabor Sezana
2020-10-04 18:15:00 Maribor 1 - 1 NK Olimpija Ljubljana
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-10-04 01:10:00 Atletico Nacional Medellin 3 - 2 Envigado FC
2020-10-04 21:00:00 Patriotas FC 0 - 0 Atletico Junior Barranquilla
2020-10-04 23:05:00 America de Cali 3 - 1 Aguilas Doradas
J-League Division 2
2020-10-04 05:00:00 Zweigen Kanazawa FC 2 - 1 Ventforet Kofu
2020-10-04 05:00:00 Thespa Kusatsu 1 - 0 JEF United Ichihara Chiba
2020-10-04 05:00:00 Albirex Niigata 4 - 0 Machida Zelvia
2020-10-04 05:00:00 Montedio Yamagata 1 - 3 Matsumoto Yamaga FC
2020-10-04 05:00:00 Mito Hollyhock 0 - 0 Fagiano Okayama
2020-10-04 07:00:00 Avispa Fukuoka 2 - 0 Giravanz Kitakyushu
2020-10-04 07:00:00 Jubilo Iwata 1 - 2 Kyoto Sanga
2020-10-04 09:00:00 Tochigi SC 0 - 1 V-Varen Nagasaki
English FA Women's Premier League
2020-10-04 13:00:00 Coventry (w) 1 - 2 Liverpool (w)
2020-10-04 13:00:00 Leicester City (w) 2 - 2 Durham Wildcats LFC (w)
2020-10-04 13:00:00 London Bees Women's 1 - 4 CrystalPalace (w)
2020-10-04 13:00:00 London City Lionesses (w) 0 - 1 Lewes (w)
Czech Republic 2.Liga
2020-10-04 14:00:00 FK Graffin Vlasim 2 - 2 Blansko
2020-10-04 14:00:00 FK MAS Taborsko 1 - 1 Hradec Kralove
Egyptian Premier League
2020-10-04 15:30:00 Al-Ittihad Alexandria 2 - 2 Talaea EI-Gaish
2020-10-04 18:00:00 EL Ahly 1 - 0 El Mokawloon El Arab
Jordan Premier League
2020-10-04 14:00:00 Al Faisaly 0 - 0 Maan
Hong Kong Premier League
2020-10-04 07:00:00 Kitchee 1 - 1 Southern District
Malaysia Premier League
2020-10-04 12:15:00 Kuching FA 2 - 1 Darul Takzim II
Botola Pro 1
2020-10-04 15:59:00 Maghrib Association Tetouan 4 - 0 MCO Mouloudia Oujda
2020-10-04 15:59:00 Raja de Beni Mellal 0 - 3 FAR Forces Armee Royales
2020-10-04 18:00:00 Raja Casablanca Atlhletic 2 - 2 Renaissance Sportive de Berkane
2020-10-04 18:00:00 Hassania Agadir 1 - 1 Wydad Casablanca
Lebanese Premier League
2020-10-04 12:30:00 Tadamon Sour 0 - 1 Al-Ansar (LIB)
2020-10-04 12:30:00 Salam Zgharta 0 - 3 Shabab El-Bourj
2020-10-04 13:05:00 Al Bourj 2 - 3 Al-Ahed
Slovakia 2. Liga
2020-10-04 08:30:00 FC STK 1914 Samorin 4 - 1 Slovan Bratislava B
Bosnia and Herzegovina Premier League
2020-10-04 13:00:00 Sloboda 2 - 0 Olimpik Sarajevo
2020-10-04 15:59:00 Borac Banja Luka 2 - 0 FK Velez Mostar
2020-10-04 15:59:00 NK Siroki Brijeg 1 - 0 FK Krupa
Estonia Champions League
2020-10-04 10:00:00 FC Flora Tallinn 2 - 1 Viljandi Tulevik
2020-10-04 10:00:00 Nomme JK Kalju 1 - 1 Tallinna JK Legion
2020-10-04 12:00:00 Flora Paide 1 - 0 Levadia Tallinn
Primera Division de Paraguay
2020-10-04 20:30:00 Olimpia Asuncion 1 - 1 Guay Leena
2020-10-04 22:45:00 Guarani CA 1 - 1 Libertad
Brazil Serie B
2020-10-04 01:00:00 Cuiaba 1 - 0 Cruzeiro (MG)
Moldova Divizia Nationala
2020-10-04 12:00:00 Dinamo-Auto 3 - 3 Speranta Nisporeni
Macedonian First Football League
2020-10-04 13:00:00 Pelister Bitola 1 - 1 FC Vardar Skopje
Primera Division de Chile
2020-10-04 17:00:00 Univ Catolica 3 - 0 Universidad de Chile
2020-10-04 19:30:00 Union La Calera 3 - 2 Audax Italiano
Slovakia 2.Liga Play off
2020-10-04 08:30:00 Jednota Banova 2 - 2 Fomat Martin
2020-10-04 12:30:00 SKM Liptovsky Hradok 3 - 3 Novohrad Lucenec
2020-10-04 12:30:00 SK Pramen Kovacova 3 - 0 MFK Zarnovica
French Feminines D1
2020-10-04 13:00:00 Dijon w 0 - 3 Paris Saint Germain (w)
German Frauen Bundesliga
2020-10-04 12:00:00 Bayer Leverkusen (w) 0 - 4 VfL Wolfsburg (w)
2020-10-04 12:00:00 SC Freiburg (w) 0 - 0 FCR 2001 Duisburg ?w?
2020-10-04 12:00:00 SV Meppen (w) 0 - 4 FFC Frankfurt (w)
2020-10-04 12:00:00 SC Sand (w) 0 - 3 Turbine Potsdam (w)
2020-10-04 12:00:00 SG Essen-Schonebeck (w) 0 - 2 Bayern Munchen (w)
Sweden Damallsvenskan
2020-10-04 12:00:00 Pitea IF (w) 0 - 0 Vittsjo GIK (w)
2020-10-04 13:00:00 IK Uppsala (w) 2 - 4 Eskilstuna United (w)
2020-10-04 13:00:00 Kristianstads DFF (w) 4 - 2 Orebro (w)
USL First Division
2020-10-04 01:00:00 Rio Grande Valley 4 - 2 OKC Energy FC
2020-10-04 02:05:00 Tacoma Defiance 1 - 2 Reno 1868 FC
2020-10-04 02:30:00 Sacramento Republic FC 4 - 0 Portland Timbers Reserve
2020-10-04 02:30:00 Phoenix Rising FC 4 - 1 Los Angeles Galaxy II
2020-10-04 02:30:00 Las Vegas Lights 2 - 4 Orange County Blues FC
2020-10-04 20:00:00 Real Monarchs 0 - 4 El Paso Locomotive FC
2020-10-04 22:00:00 Austin Bold 2 - 1 San Antonio
2020-10-04 23:00:00 New York Red Bulls B 0 - 2 Hartford Athletic
2020-10-04 23:30:00 Miami FC 3 - 1 Atlanta United FC II
J-League Division 2
2020-10-04 04:00:00 Nippon Sport Science Universit (W) 0 - 5 Yokohama FC Seagulls (w)
2020-10-04 05:00:00 AS Elfen Sayama (w) 5 - 1 Orca Kamogawa FC (w)
J-League Division 1
2020-10-04 04:00:00 Cerezo Osaka Sakai (w) 2 - 1 Albirex Niigata (w)
2020-10-04 04:00:00 INAC (w) 2 - 1 IGA Kunoichi (w)
2020-10-04 04:00:00 Ehime FC (w) 0 - 2 Vegalta Sendai (w)
Kazakhstan Premier League
2020-10-04 14:30:00 FC Kairat Almaty 3 - 0 Lokomotiv Astana
Women Norwegian Toppserien
2020-10-04 14:00:00 Rosenborg BK (w) 3 - 0 Lyn (w)
Russia Youth Championship League
2020-10-04 08:00:00 Ufa Youth 2 - 0 FK Ural Youth
2020-10-04 10:00:00 FK Rostov Youth 0 - 1 FC Terek Groznyi Youth
Poland Mloda Ekstraklasa
2020-10-04 10:00:00 Zaglebie Lubin (Youth) 2 - 2 Lech Poznan (Youth)
2020-10-04 10:15:00 Escola Varsovia Warszawa Youth 1 - 1 Jagiellonia Bialystok (Youth)
Costa Rica Primera Division
2020-10-04 02:00:00 Herediano 0 - 0 Santos De Guapiles
Luxembourg National Division
2020-10-04 14:00:00 Rodange 91 2 - 1 Jeunesse Esch
2020-10-04 14:00:00 Etzella Ettelbruck 2 - 4 UNA Strassen
2020-10-04 14:00:00 Victoria Rosport 2 - 2 Hamm RM Benfica FC
2020-10-04 14:00:00 Hostert 0 - 5 Racing Beirut
German Junioren Bundesliga Cup
2020-10-04 09:00:00 Union Berlin U19 0 - 3 Fortuna Dusseldorf U19
2020-10-04 09:00:00 TSV Schott Mainz U19 0 - 2 SC Freiburg U19
2020-10-04 10:00:00 SV Elversberg U19 0 - 4 RB LeipzigU19
2020-10-04 10:30:00 TuS Koblenz U19 1 - 5 FSV Mainz 05 U19
Montenegro Prva Crnogorska Liga
2020-10-04 13:00:00 Jezero Plav 0 - 2 FK Buducnost Podgorica
2020-10-04 14:00:00 FK Rudar Pljevlja 4 - 0 FK Iskra Danilovgrad
2020-10-04 14:00:00 FK Sutjeska Niksic 3 - 0 FK Podgorica
2020-10-04 15:59:00 FK Zeta 1 - 0 OFK Petrovac
2020-10-04 18:00:00 Decic Tuzi 3 - 0 OFK Titograd
Georgia Primera Division
2020-10-04 11:00:00 Chikhura Sachkhere 2 - 2 Torpedo Kutaisi
Holland Eredivisie Women's
2020-10-04 10:15:00 Ajax Amsterdam (w) 2 - 0 PSV Eindhoven (w)
Belgium Women 1st National
2020-10-04 13:00:00 Oud Heverlee Leuven II (w) 8 - 1 Famkes Merkem (w)
Faroe Islands Formuladeildin
2020-10-04 11:30:00 HB Torshavn 3 - 0 Skala Itrottarfelag
2020-10-04 12:00:00 AB Argir 1 - 2 NSI Runavik
2020-10-04 12:15:00 EB Streymur 2 - 6 B36 Torshavn
Primera Division de Honduras
2020-10-04 01:00:00 Honduras Progreso 1 - 1 Marathon
Liga Nacional de Guatemala
2020-10-04 15:00:00 CD Achuapa 1 - 1 CSyD Sacachispas
2020-10-04 17:00:00 Malacateco 1 - 3 CD Puerto de Iztapa
Primera Division de Ecuador
2020-10-04 18:15:00 Macara 5 - 1 Delfin SC
2020-10-04 20:30:00 Guayaquil City 1 - 0 Tecnico Universitario
2020-10-04 23:00:00 Universidad Catolica 4 - 1 Club Sport Emelec
Chile Primera B
2020-10-04 14:00:00 Huadiwei sub 4 - 2 CD Copiapo S.A.
2020-10-04 22:00:00 Deportes Santa Cruz 0 - 3 CD Magallanes
NSW Premier League
2020-10-04 04:00:00 Sydney United 2 - 2 Rockdale City Suns
2020-10-04 04:45:00 Sydney FC (Youth) 3 - 4 Wollongong Wolves
Norwegian Junior U19
2020-10-04 11:00:00 Raelingen U19 5 - 1 Lillestrom 2 U19
2020-10-04 15:59:00 GjellerasenU19 3 - 1 Funnefoss/Vormsund U19
Belarus Cup
2020-10-04 11:00:00 Energetik-BGU Minsk 0 - 1 FK Vitebsk
2020-10-04 13:00:00 Slavia Mozyr 0 - 2 Neman Grodno
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-10-04 09:00:00 Atalanta U20 2 - 4 Empoli U20
2020-10-04 11:00:00 Fiorentina U20 2 - 3 AS Roma U20
2020-10-04 13:00:00 Lazio U20 3 - 3 Bologna U20
German 3.Liga
2020-10-04 11:00:00 Hansa Rostock 0 - 0 Uerdingen KFC 05
2020-10-04 12:00:00 Saarbrucken 4 - 0 Hallescher FC
Thai Premier League
2020-10-04 11:00:00 Ratchaburi FC 2 - 2 Prachuap Khiri Khan
2020-10-04 12:00:00 Chonburi Shark FC 1 - 0 Bangkok United FC
2020-10-04 12:00:00 Samut Prakan City 2 - 2 Nakhon Ratchasima
Hungary NB ?
2020-10-04 13:00:00 SOROKSAR 1 - 1 Debrecin VSC
2020-10-04 13:00:00 DEAC 0 - 2 Bekescsaba
2020-10-04 13:00:00 Dorogi FC 0 - 2 Budaorsi SC
2020-10-04 15:00:00 Gyori ETO 0 - 1 Szentlorinc SE
2020-10-04 15:00:00 Kaposvar 1 - 0 Szolnoki MAV FC
2020-10-04 15:00:00 Kazincbarcika 2 - 1 Csakvari TK
2020-10-04 15:00:00 Nyiregyhaza 0 - 1 Szombathelyi Haladas
2020-10-04 15:00:00 Pecsi MFC 1 - 0 Bodajk FC Siofok
2020-10-04 15:00:00 Vasas 3 - 1 Szegedi AK
2020-10-04 15:00:00 FC Ajka 2 - 0 Gyirmot SE
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2020-10-04 08:15:00 Slovacko II 8 - 0 Velke Mezirici
2020-10-04 08:15:00 Chlumec nad Cidlinou 2 - 0 SK Zapy
2020-10-04 08:15:00 Hradec Kralove B 2 - 2 Pardubice B
2020-10-04 08:15:00 Slovan Liberec II 4 - 2 FK Prepere
2020-10-04 08:30:00 Zlin B 0 - 1 Frydek-Mistek
2020-10-04 08:30:00 Karlovy Vary Dvory 3 - 1 Slavia Prague B
2020-10-04 12:00:00 Dolni Benesov 1 - 0 Sigma Olomouc B
2020-10-04 13:00:00 Sokol Hostoun 2 - 1 Povltava FA
2020-10-04 13:00:00 Sokol Brozany 3 - 0 FK Zbuzany 1953
Australia Brisbane Premier League
2020-10-04 07:00:00 Taringa Rovers 2 - 1 Brisbane Knights
2020-10-04 07:00:00 St George Willawong FC 1 - 0 Bayside United FC
2020-10-04 07:15:00 Albany Creek 3 - 0 Centenary Stormers
USA Women
2020-10-04 02:00:00 Utah Royals (w) 1 - 1 Portland Thorns FC (w)
2020-10-04 23:00:00 Houston Dash (w) 4 - 1 North Carolina (w)
English Women's Conference South
2020-10-04 11:00:00 Keynsham Town (w) 2 - 3 Yeovil Town (w)
2020-10-04 13:00:00 Milton Keynes Dons (w) 4 - 0 Queens Park Rangers (w)
2020-10-04 13:00:00 Oxford United (w) 3 - 1 Crawley Wasps (w)
2020-10-04 13:00:00 Gillingham (w) 2 - 3 Watford (w)
2020-10-04 13:30:00 Plymouth Argyle (w) 1 - 3 Chichester City (w)
Russia Women's Cup
2020-10-04 16:30:00 Zenit St Petersburg (W) 0 - 1 Lokomotiv Moscow (w)
Lithuania - 2.Division
2020-10-04 12:00:00 FK Panevezys-2 2 - 4 Dziugas Telsiai
2020-10-04 13:00:00 FK Zalgiris Vilnius B 0 - 2 FK Kauno Zalgiris II
Cyprus 2 Division
2020-10-04 12:30:00 Aris Limassol 1 - 0 Xylotympou
Brazil Youth
2020-10-04 14:00:00 Botafogo RJ (Youth) 1 - 1 Vasco da Gama U20
2020-10-04 14:00:00 Palmeiras (Youth) 2 - 0 Vitoria Salvador (Youth)
2020-10-04 18:00:00 Santos (Youth) 3 - 1 America MG Youth
2020-10-04 18:00:00 Sport Club Recife (Youth) 0 - 1 Internacional (RS) Youth
2020-10-04 18:00:00 Gremio (Youth) 0 - 0 CR Flamengo (RJ) (Youth)
2020-10-04 18:00:00 Fluminense RJ (Youth) 1 - 0 Sao Paulo (Youth)
2020-10-04 20:00:00 Atletico Mineiro (Youth) 1 - 1 Ceara Youth
Malta First Division League
2020-10-04 15:00:00 Marsaxlokk FC 1 - 1 Pembroke Athleta
2020-10-04 19:15:00 Vittoriosa Stars 1 - 1 San Gwann
Moldova Division 2
2020-10-04 12:00:00 Glodeni 4 - 3 Olimp Comrat
English Women's Conference North
2020-10-04 13:00:00 Fylde LFC (w) 4 - 2 Hull City (W)
2020-10-04 13:00:00 Huddersfield (w) 3 - 0 Sunderland (w)
2020-10-04 13:00:00 Middlesbrough (w) 2 - 1 Burnley (w)
2020-10-04 13:00:00 Sheffield (w) 3 - 1 Loughborough Foxes (w)
2020-10-04 13:00:00 Stoke City (w) 2 - 3 Nottingham Forest (w)
2020-10-04 13:00:00 West Bromwich WFC (w) 2 - 4 Derby County (w)
Estonia Esi Liiga
2020-10-04 10:00:00 Vandra JK Vaprus 1 - 0 Tartu JK Maag Tammeka B
Belarus Pershaya Liga
2020-10-04 12:30:00 Granit Mikashevichi 1 - 0 Kommunalnik Slonim
2020-10-04 13:00:00 Lokomotiv Gomel 1 - 0 Volna Pinsk
Iceland Women's Premier League
2020-10-04 13:00:00 Trottur Reykjavik (w) 5 - 0 KR Reykjavik (w)
2020-10-04 13:30:00 Thor KA Akureyri (w) 1 - 0 UMF Selfoss (w)
2020-10-04 14:00:00 IBV Vestmannaeyjar (w) 1 - 3 Hafnarfjordur (w)
Thai Division 1 League
2020-10-04 11:00:00 Nakhon Pathom FC 5 - 1 Kasetsart FC
2020-10-04 11:00:00 Chiangmai United 6 - 0 Udon Thani
2020-10-04 11:00:00 Chiangmai FC 6 - 0 Udon Thani
2020-10-04 12:00:00 Ayutthaya United 3 - 0 Samut Sakhon
2020-10-04 12:00:00 Navy FC 2 - 4 Sisaket FC
Hungary Womens Division 1 League
2020-10-04 13:00:00 Taksony (w) 5 - 0 Kelen SC (w)
2020-10-04 13:00:00 Viktoria FC Szombathely (w) 0 - 0 Diosgyori VTK ?w?
Serbia Prva Liga
2020-10-04 13:00:00 FK Buducnost Dobanovci 1 - 1 FK Dubocica
2020-10-04 13:00:00 FK Loznica 1 - 2 FK Graficar Beograd
2020-10-04 13:00:00 FK Zarkovo 0 - 2 Kabel Novi Sad
Latvia Division 2
2020-10-04 12:00:00 Grobina 2 - 0 JDFS Alberts
Kazakhstan Division 1
2020-10-04 05:00:00 FK Atyrau 1 - 0 Akzhayik Oral
2020-10-04 09:30:00 Sdyushor 8 1 - 2 Zhetysu II
Estonia Womens Meistri Liiga
2020-10-04 13:00:00 FC Flora Tallinn (W) 1 - 1 Saku Sporting (W)
Belarus Womens Premier League
2020-10-04 11:00:00 Fk BOTSOR Brest (w) 0 - 5 Bobruichanka Bobruisk (w)
Slovenia U19
2020-10-04 13:00:00 NK Radomlje U19 3 - 1 NK Aluminij U19
Georgia Division
2020-10-04 11:00:00 Samgurali Tskh 2 - 0 FC Sioni Bolnisi
2020-10-04 11:00:00 FC Metalurgi Rustavi 0 - 3 WIT Georgia Tbilisi
2020-10-04 12:30:00 Baia Zugdidi 3 - 2 Shukura Kobuleti
Finland Woman's Cup
2020-10-04 10:00:00 TiPS Vantaa (w) 1 - 2 Aland United (w)
England FA Women Super League
2020-10-04 11:00:00 Manchester United (w) 3 - 0 Brighton H.A. (w)
2020-10-04 11:30:00 Manchester City (w) 4 - 1 Tottenham Hotspur (w)
2020-10-04 13:00:00 Arsenal (w) 3 - 1 Bristol Academy (w)
2020-10-04 13:30:00 Birmingham (w) 0 - 1 Chelsea FC (w)
2020-10-04 14:00:00 West Ham United (w) 0 - 1 Reading (w)
Estonia Teine Liiga
2020-10-04 10:00:00 Voru JK 0 - 5 JK Tallinna Kalev II
2020-10-04 10:00:00 JK Welco Elekter 1 - 5 Viimsi MRJK
POL WD1
2020-10-04 10:15:00 Czarni Sosnowiec (w) 6 - 1 AZS UJ Krakow (w)
Colombia Copa Premier
2020-10-04 19:00:00 Leones 1 - 1 Union Magdalena
2020-10-04 20:00:00 Real Cartagena 0 - 0 Tigres Zipaquira
2020-10-04 20:00:00 Universitario de Popayan 1 - 0 Real Santander
2020-10-04 20:30:00 Atletico Huila 0 - 2 Llaneros FC
Spanish Ladies Premier League
2020-10-04 09:00:00 Eibar (w) 1 - 0 Real Betis (W)
2020-10-04 09:00:00 Sporting De Huelva (w) 1 - 2 Colegio Aleman Valencia (w)
2020-10-04 10:00:00 Santa Teresa CD (w) 1 - 1 Sevilla FC (w)
2020-10-04 11:00:00 UD Granadilla Tenerife Sur (W) 0 - 1 Madrid CFF (w)
2020-10-04 11:30:00 Real Madrid (w) 0 - 4 Barcelona (w)
Czech Republic Cambrinus Liga Women's
2020-10-04 11:00:00 Slovacko (w) 4 - 1 Pardubice (w)
Italian Women Division 1
2020-10-04 10:30:00 Bari (w) 0 - 3 Empoli (w)
2020-10-04 15:45:00 San Marino College (w) 1 - 0 Florentia?w?
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
2020-10-04 13:00:00 FK Ohrid 2004 1 - 0 Vardar Forino
2020-10-04 13:00:00 Korab Debar 2 - 0 FK Kadino
2020-10-04 13:00:00 FK Teteks Tetovo 1 - 2 Vlazrimi Kicevo
2020-10-04 13:00:00 FK Rinija 2 - 0 FK Skopje
2020-10-04 13:00:00 KF Veleshta 1 - 0 Delita bogovigne
2020-10-04 13:00:00 FK Sloga 1934 Vinica 1 - 3 FK Tikves Kavadarci
2020-10-04 13:00:00 Pehchevo 0 - 1 Bregalnica Stip
2020-10-04 13:00:00 Pobeda Prilep 1 - 1 FK Osogovo
2020-10-04 13:00:00 FK Roseman 1 - 2 FK Kozuv
2020-10-04 13:00:00 Kamenica-Sasa 1 - 0 FC Plackovica
Austrian Frauen Bundesliga
2020-10-04 08:00:00 USC Landhaus (w) 2 - 1 Vorderland (w)
2020-10-04 10:00:00 St. Polten (w) 5 - 2 Neulengbach (w)
Iceland Women's Division 1
2020-10-04 12:00:00 Volsungur Husavik (w) 0 - 1 Haukar (w)
2020-10-04 14:00:00 Keflavik (w) 3 - 1 Grotta (w)
Bulgaria B PFG
2020-10-04 12:15:00 Minyor Pernik 0 - 1 Kariana Erden
2020-10-04 13:00:00 FC Dobrudzha 4 - 3 Litex Lovech
2020-10-04 13:00:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0 - 0 Strumska Slava
2020-10-04 14:00:00 FC Sozopol 1 - 0 Yantra Gabrovo
2020-10-04 15:59:00 Septemvri Simitli 1 - 3 Septemvri Sofia
K League Challenge League
2020-10-04 07:00:00 Chungnam Asan 3 - 2 Daejeon Citizen
BRA SPB
2020-10-04 18:30:00 Araucaria ECR 2 - 2 Prudentopolis
J-League Division 3
2020-10-04 05:00:00 Gamba Osaka U23 2 - 0 Yokohama SCC
2020-10-04 06:00:00 Roasso Kumamoto 2 - 3 FC Gifu
Brasileiro, Serie C
2020-10-04 18:30:00 Ferroviario CE 1 - 3 Santa Cruz PE
2020-10-04 19:00:00 Londrina PR 1 - 0 Volta Redonda
2020-10-04 19:00:00 Boa Esporte Clube 1 - 1 Tombense
BRA D4
2020-10-04 19:00:00 Ji-Parana FC 4 - 0 Bragantino PA
Poland Division 2
2020-10-04 10:00:00 Lech II Poznan 1 - 2 Olimpia Grudziadz
2020-10-04 13:00:00 Stal Rzeszow 3 - 2 Skra Czestochowa
2020-10-04 15:00:00 Motor Lublin 0 - 3 KP Calisia Kalisz
Macao Division 1
2020-10-04 11:00:00 Sporting de Macau 1 - 1 Windsor Arch Ka I
2020-10-04 13:00:00 CD Monte Carlo 1 - 4 Cheng Fung
Australian cloth
2020-10-04 09:53:32 AC Carina 1 - 1 North Pine United
Iceland U19 League
2020-10-04 15:59:00 Thor Akureyri U19 6 - 0 Afturelding Hviti U19
Ecuador Campeonato Serie B
2020-10-04 19:30:00 CD Independiente Juniors 2 - 2 CDS Santa Rita
WAUS WD1
2020-10-04 04:30:00 NTC Football West (W) 2 - 2 Perth SC (W)
2020-10-04 04:45:00 Perth Glory (w) 5 - 1 Port Kennedy SC (W)
Belgium Women's Premier League
2020-10-04 15:59:00 Oud Heverlee Leuven (w) 2 - 1 Eendracht Aalst (W)
Germany Youth U17 League
2020-10-04 08:30:00 VfB Stuttgart U17 3 - 2 Bayern Munchen U17
2020-10-04 09:00:00 SV Wehen Wiesbaden U17 0 - 2 TSV 1860 Munchen U17
2020-10-04 10:30:00 SpVgg Unterhaching U17 1 - 1 Greuther Furth U17
2020-10-04 12:00:00 FC Heidenheim U17 0 - 3 Nurnberg U17
2020-10-04 12:30:00 FSV Frankfurt U17 1 - 3 Stuttgarter Kickers U17
2020-10-04 13:00:00 SC Paderborn 07 U17 4 - 0 Wuppertaler SV Borussia U17
France Youth U19 League
2020-10-04 09:00:00 Rennes U19 4 - 1 SPA Merignacais U19
2020-10-04 13:00:00 Tours U19 2 - 0 Guingamp U19
2020-10-04 13:00:00 Avranches U19 1 - 2 Angers SCO U19
2020-10-04 13:00:00 Concarneau U19 0 - 1 Le Mans U19
2020-10-04 13:00:00 Colomiers U19 2 - 0 Istres U19
2020-10-04 13:00:00 Toulon U19 1 - 1 Saint Etienne U19
2020-10-04 13:00:00 Cannes AS U19 1 - 2 Marseille U19
2020-10-04 13:00:00 Ajaccio U19 2 - 2 NimesU19
2020-10-04 13:00:00 Amiens U19 1 - 0 Lille U19
2020-10-04 13:00:00 Evreux U19 1 - 1 Caen U19
2020-10-04 13:00:00 Feignies U19 0 - 0 Montfermeil U19
2020-10-04 13:00:00 Drancy U19 1 - 2 Le Havre U19
2020-10-04 13:00:00 Paris Saint Germain U19 4 - 2 St Pryve St Hilaire U19
2020-10-04 13:00:00 Valenciennes US U19 2 - 1 Chambly FC U19
2020-10-04 13:00:00 Nancy U19 1 - 0 Lyon U19
2020-10-04 13:00:00 Bourg Pronnas U19 0 - 2 StrasbourgU19
2020-10-04 13:00:00 SochauxU19 4 - 2 Metz U19
2020-10-04 13:00:00 Paris FC U19 0 - 1 AuxerreU19
2020-10-04 13:00:00 Torcy U.S U19 3 - 1 ASPTT Dijon U19
2020-10-04 13:00:00 Laval U19 4 - 1 USSA Vertou (U19)
Germany Youth U19 League
2020-10-04 11:00:00 Alemannia Aachen U19 2 - 1 Wuppertaler SV Borussia U19
Germany Regionalliga
2020-10-04 11:30:00 VSG Altglienicke 5 - 0 FC Lokomotive Leipzig
2020-10-04 11:30:00 Energie Cottbus 3 - 2 Berliner FC Dynamo
2020-10-04 11:30:00 Lichtenberg 47 3 - 0 SV Babelsberg 03
2020-10-04 11:30:00 ZFC Meuselwitz 1 - 1 Germania Halberstadt
2020-10-04 12:00:00 VfB Stuttgart II 2 - 2 Vfr Aalen
2020-10-04 12:00:00 Altona 93 1 - 2 St Pauli II
2020-10-04 12:00:00 Eintracht Norderstedt 3 - 0 Holstein Kiel II
2020-10-04 12:00:00 FC Teutonia 05 4 - 0 FC Hansa Luneburg
2020-10-04 13:00:00 VfV Borussia 06 Hildesheim 3 - 2 SV Atlas Delmenhorst
2020-10-04 13:00:00 Oldenburg 4 - 1 Hannover 96 Am
Finland - Kakkonen Lohko
2020-10-04 11:00:00 PS Kemi Kings 2 - 0 Jakobstads Bollklubb
2020-10-04 11:00:00 JS Hercules 2 - 1 Jyvaskyla JK
2020-10-04 11:00:00 FC Vaajakoski 1 - 0 OLS Oulu
2020-10-04 12:00:00 Viikingit 0 - 5 Honka Akatemia
2020-10-04 12:00:00 Kiffen Helsinki 1 - 1 PK-35 Vantaa
2020-10-04 12:00:00 FC Espoo 2 - 5 SalPa
2020-10-04 12:00:00 Ilves Tampere II 1 - 3 Atlantis
2020-10-04 12:00:00 PIF Parainen 0 - 1 Klubi 04 Helsinki
2020-10-04 13:00:00 PK Keski Uusimaa 2 - 0 JaPS
2020-10-04 14:00:00 Lahden Reipas 4 - 1 NJS
Switzerland - 1.Liga
2020-10-04 12:30:00 FC Winterthur U21 4 - 1 SV Hongg
2020-10-04 15:00:00 Olympique de Geneve FC 1 - 0 Lausanne SportsU21
Austrian 3.Liga
2020-10-04 14:00:00 Karabakh Vienna 0 - 3 Wiener Viktoria
Denmark - 2.Liga
2020-10-04 11:00:00 Holstebro BK 0 - 1 VSK Arhus
2020-10-04 11:00:00 B 73 Slagelse 1 - 1 Naestved
2020-10-04 11:00:00 BK Avarta 0 - 2 AB Copenhagen
Turkiye Lig2
2020-10-04 11:00:00 Anadolu Selcukluspor 2 - 0 Bodrumspor
2020-10-04 11:30:00 Belediye Vanspor 1 - 0 Sivas Dort Eylul Belediyespor
2020-10-04 12:00:00 Kardemir Karabukspor 1 - 3 Elazigspor
2020-10-04 12:00:00 Kastamonuspor 0 - 1 Kirsehir Koyhizmetleri
2020-10-04 12:00:00 Etimesgut Belediye Spor 1 - 1 Bugsasspor
2020-10-04 12:00:00 Nigde Belediyespor 1 - 0 Gumushanespor
2020-10-04 12:00:00 Ankarademirspor 1 - 0 Hacettepe SK
2020-10-04 12:00:00 Tarsus Idman Yurdu 1 - 1 Sakaryaspor
2020-10-04 12:00:00 Serik Belediyespor 4 - 1 Bayburt Ozel Idare
2020-10-04 12:30:00 Eyupspor 0 - 2 Bursa Niluferspor AS
2020-10-04 12:30:00 Kirklarelispor 4 - 0 Pazarspor
2020-10-04 12:30:00 Turgutluspor 2 - 1 Pendikspor
2020-10-04 12:30:00 Ergene Velimese 1 - 1 Zonguldak
2020-10-04 12:30:00 Inegolspor 1 - 1 Sariyer
2020-10-04 12:30:00 Sancaktepe Belediye Spor 1 - 1 Usakspor
2020-10-04 15:59:00 Afjet Afyonspor 0 - 4 Manisa BB Spor
2020-10-04 15:59:00 Amedspor 2 - 1 S.Urfaspor
2020-10-04 15:59:00 Kahramanmarasspor 0 - 0 Hekimoglu Trabzon
2020-10-04 15:59:00 Korfez Bld. 3 - 0 Corum Belediyespor
Turkey 3. Ligi B
2020-10-04 11:30:00 Yeni Orduspor 2 - 2 Kozan BLD.SPOR
2020-10-04 11:30:00 Yomraspor 1 - 1 Tekirdagspor
2020-10-04 11:30:00 Mardin BB 0 - 1 Sanger
2020-10-04 11:30:00 Erokspor 0 - 1 Batman Petrolspor
2020-10-04 11:30:00 Elazig Belediyespor 1 - 1 Somaspor
2020-10-04 11:30:00 Osmaniyespor 1 - 0 Yeni Altindag BS
2020-10-04 11:30:00 Karaman Belediyesi Spor 0 - 7 Bayrampasa
2020-10-04 11:30:00 Erbaaspor S 0 - 0 Sile Yildizspor
2020-10-04 11:30:00 Cizrespor 0 - 2 Arhavispor
2020-10-04 11:30:00 Kahta 02 Spor 1 - 2 Nazillispor
2020-10-04 11:30:00 Yesilyurt Belediyespor 0 - 1 Fatsa Belediyespor
2020-10-04 11:30:00 Kelkit Belediye Hurriyet 3 - 1 Turk Metal Kirikkale
2020-10-04 11:30:00 Artvin Hopaspor 0 - 2 Ofspor
2020-10-04 12:00:00 Nevsehirspor Genclik 2 - 1 Tekirova Belediyespor
2020-10-04 12:00:00 Kestel 2 - 1 Silivrispor
2020-10-04 12:00:00 Ceyhanspor 2 - 1 Darica Genclerbirligi
2020-10-04 12:00:00 Duzcespor 1 - 1 Adiyamanspor
2020-10-04 12:00:00 Aksarayspor 3 - 1 Modafen Spor
2020-10-04 12:30:00 Kutahyaspor 1 - 1 Tokatspor
2020-10-04 12:30:00 Tepecik Bld 2 - 1 Karaman Belediyespor
2020-10-04 12:30:00 Yldrm Belediyesispor 3 - 0 Siirt Il Ozle Idaresi Spor
2020-10-04 12:30:00 Sultanbeyli 1 - 1 Muglaspor
2020-10-04 12:30:00 Golcukspor 1 - 2 Karsiyaka
2020-10-04 12:30:00 Yalovaspor 0 - 0 Carsambaspor
2020-10-04 12:30:00 1877 Alemdagspor 0 - 3 Diyarbakirspor
2020-10-04 12:30:00 Kizilcabolukspor 4 - 2 EdirnesporGenclik
2020-10-04 12:30:00 Manisaspor 1 - 1 Utkoi
2020-10-04 15:59:00 Bukaspor 1 - 0 Dai Lin Jissbon
2020-10-04 15:59:00 Ispartaspor 0 - 0 Celspor
2020-10-04 15:59:00 Fethiyespor 3 - 0 Yimpas Yozgatspor
Russia Div 2
2020-10-04 06:00:00 SY Sakhalinsk 0 - 2 Salyut-Energia Belgorod
2020-10-04 10:00:00 FK Leningradets 2 - 0 FK Kolomna
2020-10-04 11:00:00 FK Khimik Novomoskovsk 0 - 3 FC Krasny Smolensk
2020-10-04 11:00:00 Volga Ulyanovsk 0 - 1 Dinamo Barnaul
2020-10-04 12:00:00 FK Kuban Kholding 2 - 0 Inter Cherkessk
2020-10-04 12:00:00 Legion Dynamo 3 - 0 Mashuk-KMV
2020-10-04 12:00:00 Rodina Moskva 0 - 0 Dnepr Smolensk
2020-10-04 12:00:00 Sokol 1 - 0 FK Fakel Voronezh Youth
2020-10-04 12:00:00 Kvant Obninsk 1 - 2 Metallurg Lipetsk
2020-10-04 13:00:00 SKA Rostov 2 - 1 FK Forte Taganrog
2020-10-04 13:00:00 FC Yessentuki 1 - 5 Urozhay Krasnodar
2020-10-04 13:00:00 FK Volna Nizhegorodskaya 0 - 1 Sibir-M Novosibirsk
2020-10-04 13:00:00 Spartak Nalchik 1 - 1 Anzhi Makhachkala
2020-10-04 13:00:00 FK Ryazan 1 - 4 Saturn Moscow
2020-10-04 13:00:00 Avangard 1 - 1 FK Kaluga
2020-10-04 13:30:00 Chernomorets Novorossiysk 1 - 0 Stavropolye-2009
Sweden Div 3 Mellersta
2020-10-04 10:00:00 Bodens BK 0 - 1 Ytterhogdal IK
2020-10-04 10:00:00 IFK Karlshamn 2 - 1 Asarums IF FK
2020-10-04 11:00:00 FC Gute 2 - 2 Atvidabergs
2020-10-04 12:00:00 Skelleftea FF 3 - 4 Umea FC Academy
2020-10-04 12:00:00 Enkoping 1 - 2 IFK Stocksund
2020-10-04 13:00:00 Karlstad BK B 4 - 4 Lidkopings FK
2020-10-04 14:00:00 Assyriska 4 - 0 Syrianska Botkyrka IF
NSW-N Premier League
2020-10-04 03:30:00 Charleston City Blues 2 - 0 Broadmeadow Magic
2020-10-04 03:30:00 Valentine 0 - 1 Maitland
Australia Queensland State Women's Premier League
2020-10-04 07:00:00 Eastern Suburbs SC (w) 5 - 0 The Gap NPL (w)
USA National Premier Soccer League
2020-10-04 21:00:00 Inter Orlando FC 2 - 2 Orlando City SS HC
2020-10-04 23:30:00 Deportivo Lake Mary 0 - 4 GOSA Spurs
Australia Brisbane Premier League Reserves
2020-10-04 05:05:00 St George Willawong Reserves 3 - 1 Bayside United FC Reserve
2020-10-04 05:20:00 Albany Creek Reserve 1 - 3 Centenary Stormers Reserves
FFSA WPL
2020-10-04 03:30:00 University of Sydney (w) 4 - 0 Northern Tigers FC (w)
Australia Women Brisbane Premier League
2020-10-04 07:00:00 Ipswich City ?w? 4 - 0 Virginia United SC (w)
2020-10-04 07:35:00 Brisbane Olympic (w) 3 - 0 Caboolture FC (w)
2020-10-04 08:35:00 Matsuyama (w) 0 - 1 Toowong ?w?
NIR WD1
2020-10-04 14:00:00 Crusaders Newtownabbey Strikers (w) 2 - 1 Cliftonville LFC (w)
Japan Futsal League
2020-10-04 03:00:00 Kitakyushu Futsal 4 - 5 Fuchu Athletic FC Futsal
2020-10-04 05:00:00 Nagano Futsal 1 - 9 Shriker osaka Futsal
Northern German state premier league - bayern
2020-10-04 13:00:00 Rot-Weiss Walldorf 1 - 0 Turk Gucu Friedberg
2020-10-04 13:00:00 SV Neuhof 1910 0 - 3 Rot-Weiss Hadamar
2020-10-04 13:00:00 VfB Ginsheim 2 - 2 Buchonia Flieden
2020-10-04 15:00:00 Bad Vilbel 0 - 1 FSV Fernwald
Finland Kolmonen
2020-10-04 11:00:00 PS-44 Valkeakoski 1 - 3 FC Ilves-Kissat
2020-10-04 13:15:00 ToTe 2 - 1 LPS Helsinki
Thai Division 2 League
2020-10-04 09:00:00 Surin Khongcheemool 2 - 2 Ubon Krua Napas FC
2020-10-04 09:00:00 Kamphaeng Phet 1 - 0 Chiangrai FC
2020-10-04 10:00:00 Raj Pracha FC 4 - 2 Hua Hin City
Queensland U20 League
2020-10-04 03:10:00 Ipswich Knights U20 2 - 0 Logan Lightning U20
2020-10-04 03:55:00 Sunshine Coast U20 0 - 4 Brisbane Wolves U20
2020-10-04 04:00:00 Sunshine Coast Wanderers U20 2 - 1 Capalaba Bulldogs U20
Austria Landesliga
2020-10-04 08:30:00 Slovan HAC 1 - 2 Favoritner AC
2020-10-04 09:00:00 Langenrohr 0 - 1 USC Rohrbach
2020-10-04 12:00:00 ASKO Kottmannsdorf 3 - 2 SK Maria Saal
2020-10-04 14:00:00 UFC Altenmarkt 2 - 1 Hallwang
2020-10-04 14:00:00 FC Andelsbuch 2 - 2 FC Nenzing
Australia New South Wales League 2
2020-10-04 04:15:00 Central Coast Mariners (Youth) 2 - 1 Bonnyrigg White Eagles
Belgian First Amateur Division
2020-10-04 13:00:00 Royal Knokke 2 - 0 Rupel Boom
2020-10-04 13:00:00 Sint-Eloois-Winkel 3 - 0 La Louviere Centre
2020-10-04 13:00:00 Tienen 1 - 2 Thes Sport
Dominican Republic Liga
2020-10-04 18:00:00 Bath Estate 3 - 3 Promex Harlem United SC
2020-10-04 20:00:00 South East FC 1 - 1 Dublanc FC
Schleswig Holstein Liga
2020-10-04 11:00:00 SV Eichede 1 - 2 VfB Lübeck II
Poland Division 4
2020-10-04 09:15:00 Pelikan Lowicz 2 - 1 Olimpia Zambrow
2020-10-04 10:00:00 Baltyk Koszalin 7 - 1 KS Mieszko Gniezno
2020-10-04 10:00:00 Znicz Pruszkow Youth 2 - 0 KS Raszyn
2020-10-04 13:00:00 Jagiellonia Bialystok II 1 - 1 Polonia Warszawa
2020-10-04 13:00:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki 1 - 4 RKS Radomsko
2020-10-04 13:00:00 Sokol Sieniawa 2 - 0 LKS Lagow
Kampuchea League
2020-10-04 08:30:00 Cambodia Tiger FC 0 - 4 Asia Euro University
Ireland U19 League
2020-10-04 13:00:00 Shamrock Rovers U19 1 - 4 St. Patricks U19
Serbia U19 League
2020-10-04 07:55:00 FK Radnicki Beograd U19 2 - 1 FK Rad Beograd U19
2020-10-04 08:55:00 Mladost Lucani U19 3 - 0 FK Trayal Krusevac U19
2020-10-04 09:00:00 IMT Novi Beograd U19 3 - 1 FK Vozdovac U19