Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Ireland Premier Division
2020-10-03 15:59:00 Cork City 1 - 2 St. Patricks Athletic
2020-10-03 18:30:00 Shelbourne 1 - 3 Bohemians
Austrian Bundesliga
2020-10-03 15:00:00 WSG Wattens 0 - 2 Austria Wien
2020-10-03 15:00:00 Wolfsberger AC 2 - 4 St.Polten
2020-10-03 15:00:00 Trenkwalder Admira Wacker 3 - 1 SV Ried
Brazil Serie A
2020-10-03 20:00:00 Gremio (RS) 1 - 1 Internacional RS
2020-10-03 22:00:00 Palmeiras 2 - 1 Ceara
Belgian Pro League
2020-10-03 14:15:00 Red Star Waasland 1 - 1 Racing Genk
2020-10-03 16:30:00 KAS Eupen 1 - 2 Cercle Brugge
2020-10-03 16:30:00 Oud Heverlee 2 - 1 Zulte-Waregem
2020-10-03 18:45:00 Sint-Truidense 0 - 0 Kortrijk
Poland Ekstraklasa
2020-10-03 13:00:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 0 Stal Mielec
2020-10-03 18:00:00 Zaglebie Lubin 2 - 0 Gornik Zabrze
German Bundesliga
2020-10-03 13:30:00 Borussia Dortmund 4 - 0 SC Freiburg
2020-10-03 13:30:00 Eintracht Frankfurt 2 - 1 TSG Hoffenheim
2020-10-03 13:30:00 FC Koln 1 - 3 Borussia Monchengladbach
2020-10-03 13:30:00 VfB Stuttgart 1 - 1 Bayer Leverkusen
2020-10-03 13:30:00 Werder Bremen 1 - 0 Arminia Bielefeld
2020-10-03 16:30:00 RB Leipzig 4 - 0 Schalke 04
German Bundesliga 2
2020-10-03 11:00:00 Hannover 96 4 - 1 Eintracht Braunschweig
2020-10-03 11:00:00 Heidenheimer 0 - 0 SC Paderborn 07
2020-10-03 11:00:00 Jahn Regensburg 1 - 0 Karlsruher SC
Russia Premier League
2020-10-03 11:00:00 FC Ufa 0 - 0 Rotor Volgograd
2020-10-03 13:30:00 Spartak Tambov 1 - 1 Arsenal Tula
2020-10-03 13:30:00 Ural Sverdlovsk Oblast 0 - 2 CSKA Moscow
2020-10-03 15:59:00 Spartak Moscow 1 - 1 Zenit St. Petersburg
France Ligue 1
2020-10-03 15:00:00 Lens 2 - 0 Saint Etienne
2020-10-03 19:00:00 Nice 2 - 1 Nantes
France Ligue 2
2020-10-03 13:00:00 Toulouse 0 - 0 Troyes
2020-10-03 13:30:00 Caen 1 - 0 Amiens
2020-10-03 17:00:00 AJ Auxerre 5 - 1 Ajaccio
2020-10-03 17:00:00 Chateauroux 2 - 0 Chamois Niortais
2020-10-03 17:00:00 Clermont 3 - 0 Rodez Aveyron
2020-10-03 17:00:00 USL Dunkerque 1 - 0 Guingamp
2020-10-03 17:00:00 Grenoble 2 - 0 Valenciennes
2020-10-03 17:00:00 Paris FC 3 - 0 Le Havre
2020-10-03 17:00:00 Pau FC 1 - 1 Nancy
2020-10-03 17:00:00 Sochaux 3 - 2 Chambly FC
Korea League
2020-10-03 07:30:00 Gwangju Football Club 0 - 1 Daegu FC
2020-10-03 10:00:00 Jeonbuk Hyundai Motors 0 - 1 Pohang Steelers
Holland Eredivisie
2020-10-03 14:30:00 Vitesse Arnhem 3 - 0 Heracles Almelo
2020-10-03 18:00:00 VVV Venlo 1 - 2 ADO Den Haag
2020-10-03 19:00:00 FC Twente Enschede 1 - 1 Emmen
Holland Jupiler League
2020-10-03 14:30:00 NEC Nijmegen 6 - 0 FC Eindhoven
USA Major League Soccer
2020-10-03 20:30:00 Orlando City 3 - 1 New York Red Bulls
2020-10-03 23:00:00 DC United 0 - 4 Atlanta United
2020-10-03 23:30:00 Montreal Impact 2 - 2 Chicago Fire
2020-10-03 23:30:00 New England Revolution 0 - 0 Nashville
2020-10-03 23:30:00 Toronto FC 2 - 1 Philadelphia Union
Norwegian Tippeligaen
2020-10-03 15:59:00 Sarpsborg 08 4 - 0 Stabaek
2020-10-03 18:30:00 Valerenga 4 - 1 Mjondalen IF
Portugal Primera Liga
2020-10-03 15:00:00 Santa Clara 0 - 0 Gil Vicente
2020-10-03 17:30:00 FC Porto 2 - 3 Maritimo
2020-10-03 20:00:00 CD Tondela 0 - 4 Sporting Braga
J-League Division 1
2020-10-03 05:00:00 Consadole Sapporo 3 - 3 Vegalta Sendai
2020-10-03 06:00:00 Cerezo Osaka 1 - 3 Kawasaki Frontale
2020-10-03 07:00:00 Yokohama FC 0 - 3 Kashiwa Reysol
2020-10-03 08:00:00 Hiroshima Sanfrecce 3 - 0 Sagan Tosu
2020-10-03 10:00:00 Gamba Osaka 2 - 0 Kashima Antlers
2020-10-03 10:00:00 Oita Trinita 2 - 1 Shimizu S-Pulse
Swedish Allsvenskan
2020-10-03 13:00:00 Hacken 3 - 0 Falkenberg
2020-10-03 13:00:00 Orebro 3 - 2 Elfsborg
Swiss Super League
2020-10-03 17:00:00 Lausanne Sports 4 - 0 FC Zurich
2020-10-03 17:00:00 Lugano 2 - 2 FC Sion
Turkish Super Liga
2020-10-03 10:30:00 Yeni Malatyaspor 1 - 0 Antalyaspor
2020-10-03 13:00:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0 - 0 Goztepe
2020-10-03 13:00:00 Erzurum BB 0 - 0 Caykur Rizespor
2020-10-03 15:59:00 Fenerbahce 2 - 1 Karagumruk
Spanish La Liga
2020-10-03 11:00:00 Real Valladolid 1 - 2 Eibar
2020-10-03 14:00:00 Atletico Madrid 0 - 0 Villarreal
2020-10-03 16:30:00 Elche 0 - 0 SD Huesca
2020-10-03 16:30:00 Real Sociedad 3 - 0 Getafe
2020-10-03 19:00:00 Valencia 0 - 2 Real Betis
Greece National A
2020-10-03 16:30:00 Panaitolikos Agrinio 1 - 1 Asteras Tripolis
Spanish Segunda Division
2020-10-03 14:00:00 AD Alcorcon 0 - 0 Real Zaragoza
2020-10-03 14:00:00 Mirandes 0 - 1 Ponferradina
2020-10-03 16:15:00 Albacete 1 - 1 Real Oviedo
2020-10-03 16:15:00 Mallorca 2 - 0 Tenerife
2020-10-03 18:30:00 Las Palmas 2 - 1 UD Logrones
2020-10-03 19:00:00 Rayo Vallecano 4 - 0 Malaga
Italian Serie A
2020-10-03 13:00:00 Sassuolo 4 - 1 Crotone
2020-10-03 18:45:00 Udinese 0 - 1 AS Roma
England League 2
2020-10-03 14:00:00 Stevenage Borough 0 - 1 Salford City
2020-10-03 14:00:00 Carlisle United 1 - 0 Barrow
2020-10-03 14:00:00 Exeter City 2 - 0 Cambridge United
2020-10-03 14:00:00 Morecambe 1 - 0 Port Vale
2020-10-03 14:00:00 Tranmere Rovers 2 - 0 Scunthorpe United
2020-10-03 14:00:00 Leyton Orient 0 - 2 Cheltenham Town
2020-10-03 14:00:00 Crawley Town 1 - 1 Southend United
2020-10-03 14:00:00 Newport County 2 - 1 Mansfield Town
2020-10-03 14:00:00 Forest Green Rovers 1 - 1 Walsall
2020-10-03 14:00:00 Harrogate Town 1 - 2 Bolton Wanderers
2020-10-03 14:00:00 Colchester United 3 - 3 Oldham Athletic
English Premier League
2020-10-03 11:30:00 Chelsea 4 - 0 Crystal Palace
2020-10-03 14:00:00 Everton 4 - 2 Brighton Hove Albion
2020-10-03 16:30:00 Leeds United 1 - 1 Manchester City
2020-10-03 19:00:00 Newcastle United 3 - 1 Burnley
England Championship
2020-10-03 11:30:00 Norwich City 0 - 1 Derby County
2020-10-03 14:00:00 Nottingham Forest 1 - 2 Bristol City
2020-10-03 14:00:00 Blackburn Rovers 0 - 0 Cardiff City
2020-10-03 14:00:00 Swansea City 2 - 1 Millwall
2020-10-03 14:00:00 Luton Town 2 - 0 Wycombe Wanderers
2020-10-03 14:00:00 Middlesbrough 2 - 1 Barnsley
2020-10-03 14:00:00 Reading 1 - 0 Watford
2020-10-03 14:00:00 Rotherham United 1 - 1 Huddersfield Town
2020-10-03 14:00:00 Sheffield Wednesday 1 - 1 Queens Park Rangers (QPR)
England League 1
2020-10-03 14:00:00 Rochdale 2 - 1 Fleetwood Town
2020-10-03 14:00:00 AFC Wimbledon 1 - 2 Accrington Stanley
2020-10-03 14:00:00 Bristol Rovers 2 - 0 Northampton Town
2020-10-03 14:00:00 Peterborough United 3 - 1 Swindon Town
2020-10-03 14:00:00 Hull City 1 - 0 Plymouth Argyle
2020-10-03 14:00:00 Charlton Athletic 0 - 0 Sunderland A.F.C
2020-10-03 14:00:00 Wigan Athletic 1 - 0 Doncaster Rovers
2020-10-03 14:00:00 Shrewsbury Town 1 - 1 Gillingham
2020-10-03 14:00:00 Burton Albion 2 - 4 Portsmouth
2020-10-03 14:00:00 Milton Keynes Dons 1 - 1 Ipswich Town
2020-10-03 14:00:00 Blackpool 2 - 3 Lincoln City
Italian Serie B
2020-10-03 12:15:00 Chievo 1 - 2 Salernitana
2020-10-03 14:15:00 Ascoli 0 - 2 Lecce
2020-10-03 14:15:00 Empoli 0 - 0 Monza
2020-10-03 14:15:00 ACD Virtus Entella 0 - 2 Reggio Audace FC
2020-10-03 14:15:00 Reggina 3 - 1 Pescara
2020-10-03 14:15:00 Spal 1 - 1 Cosenza Calcio 1914
2020-10-03 14:15:00 Venezia 0 - 2 Frosinone
2020-10-03 16:15:00 Vicenza 1 - 1 Pordenone Calcio SSD
International Club Friendly
2020-10-03 03:00:00 Lae City Dwelle 2 - 1 Gulf Komara FC
2020-10-03 06:00:00 FC Kaohsiung 0 - 4 SFI FC
2020-10-03 08:00:00 CPC FC 3 - 1 ACA FC
2020-10-03 08:00:00 Tong Jie FC 0 - 3 Inter Taoyuan FC
2020-10-03 09:30:00 CF Salmantino 1 - 1 CF Rayo Majadahonda
2020-10-03 09:30:00 Leioa 0 - 5 Sestao
2020-10-03 09:30:00 UD Marbella 2 - 3 Granada CF B
2020-10-03 10:00:00 UD Levante B 0 - 1 Real Murcia
2020-10-03 13:00:00 Coleraine 1 - 2 Dergview FC
2020-10-03 13:30:00 Estriloga 0 - 1 SD St Martin Arena
2020-10-03 14:00:00 Dungannon Swifts 2 - 1 Portstewart
2020-10-03 14:00:00 Cliftonville 2 - 2 Warrenpoint Town
2020-10-03 15:59:00 Eldense 1 - 1 Atletico Ibanes
2020-10-03 15:59:00 CD Santa Amalia 1 - 5 Don Benito
2020-10-03 15:59:00 Valencia CF Mestalla 2 - 1 Orihuela CF
2020-10-03 16:30:00 Ciudad Lucena 1 - 1 CD Alhaurino
2020-10-03 16:30:00 C.D. San Fernando Isleno 3 - 1 AD Ceuta
2020-10-03 16:30:00 FC Cartagena 0 - 2 Yeclano Deportivo
2020-10-03 17:00:00 Bergantinos CF 0 - 0 Deportivo La Coruna
2020-10-03 17:30:00 Cerdanyola del Valles 2 - 2 Santfeliuenc FC
2020-10-03 17:30:00 Saint Chris 1 - 0 Girona B
2020-10-03 18:00:00 Sant Andreu 0 - 0 CE Manresa
2020-10-03 18:30:00 CP Villarrobledo 0 - 0 Villarrubia CF
Chinese Football Association Jia League
2020-10-03 07:00:00 Beijing BeiKong 0 - 1 Chengdu Xingcheng
2020-10-03 11:00:00 Changchun Yatai 4 - 1 Xinjiang Tianshan Leopard
2020-10-03 11:35:00 Guizhou Hengfeng Zhicheng 0 - 1 Meizhou Hakka
England FA Cup
2020-10-03 14:00:00 Hyde F.C. 2 - 4 AFC Fylde
2020-10-03 14:00:00 Bradford Park Avenue 1 - 3 Spennymoor Town
2020-10-03 14:00:00 Dorking 3 - 3 Eastbourne Borough
2020-10-03 14:00:00 Dartford 0 - 1 Slough Town
2020-10-03 14:00:00 Kettering Town 2 - 0 Chelmsford City
2020-10-03 14:00:00 Metropolitan Police 1 - 2 Walton Casuals
2020-10-03 14:00:00 Mickleover Sports 4 - 1 Newark Flowserve FC
2020-10-03 14:00:00 Chorley FC 2 - 1 Gateshead
2020-10-03 14:00:00 Folkestone 0 - 3 Chatham Town
2020-10-03 14:00:00 Gosport Borough 1 - 3 Hereford United
2020-10-03 14:00:00 Stalybridge Celtic 2 - 3 Longridge Town FC
2020-10-03 14:00:00 Buxton FC 0 - 0 Stafford Rangers
2020-10-03 14:00:00 Canvey Island 2 - 2 Biggleswade FC
2020-10-03 14:00:00 Cheshunt 1 - 2 Cambridge City
Ukrainian Premier League
2020-10-03 11:00:00 Dnipro-1 2 - 2 FC Vorskla Poltava
2020-10-03 14:00:00 Rukh Vynnyky 0 - 0 FC Lviv
2020-10-03 16:30:00 FC Inhulets Petrove 1 - 1 FC Mynai
Slovenia 2.Liga
2020-10-03 12:00:00 NK Fuzinar 3 - 4 NK Brezice
2020-10-03 13:30:00 ND Beltinci 1 - 1 Smartno
2020-10-03 13:30:00 NK Primorje 0 - 1 Roltek Dob
2020-10-03 13:30:00 NK Nafta 8 - 0 Jadran Dekani
2020-10-03 13:30:00 Krsko Posavlje 0 - 2 Triglav Gorenjska
2020-10-03 15:59:00 Krka 1 - 0 NK Bilje
Swiss Challenge League
2020-10-03 15:30:00 Kriens 0 - 2 Winterthur
2020-10-03 17:00:00 Aarau 2 - 1 Chiasso
2020-10-03 17:00:00 Grasshopper 3 - 0 FC Wil 1900
Sweden Superettan
2020-10-03 15:30:00 Jonkopings Sodra IF 1 - 0 Halmstads
2020-10-03 15:30:00 Orgryte 1 - 3 IK Brage
2020-10-03 15:30:00 GIF Sundsvall 2 - 3 AFC Eskilstuna
Norway Adeccoligaen
2020-10-03 13:30:00 Jerv 1 - 0 Strommen
2020-10-03 13:30:00 Ranheim IL 1 - 0 Sogndal
2020-10-03 13:30:00 Raufoss 0 - 2 Ham-Kam
2020-10-03 13:30:00 Sandnes Ulf 3 - 1 Grorud
2020-10-03 13:30:00 Stjordals Blink 1 - 4 Lillestrom
2020-10-03 13:30:00 Tromso IL 5 - 4 Asane Fotball
2020-10-03 13:30:00 Oygarden FK 2 - 1 Ullensaker/Kisa IL
Romania Liga I
2020-10-03 12:30:00 Sepsi 1 - 0 SCM Argesul Pitesti
2020-10-03 15:00:00 FC Astra Giurgiu 2 - 3 CS Voluntari
2020-10-03 18:00:00 Steaua Bucuresti 3 - 2 Dinamo Bucuresti
Danish 1st Division
2020-10-03 11:00:00 Herfolge Boldklub Koge 0 - 3 Fremad Amager
2020-10-03 11:30:00 Silkeborg 4 - 2 Hobro
2020-10-03 12:00:00 Skive IK 1 - 1 Kolding FC
2020-10-03 13:00:00 Esbjerg 2 - 2 Viborg
Austria Erste Division
2020-10-03 10:30:00 Rapid Vienna (Youth) 2 - 3 Lafnitz
2020-10-03 12:30:00 Kapfenberg 0 - 0 Austria Wien (Youth)
2020-10-03 12:30:00 Austria Lustenau 4 - 0 SK Vorwarts Steyr
2020-10-03 12:30:00 FC Blau Weiss Linz 1 - 2 FC Dornbirn 1913
Serbian Superliga
2020-10-03 14:00:00 FK Backa Backa Palanka 2 - 2 Habitpharm Javor
2020-10-03 14:00:00 Macva Sabac 0 - 2 FK Vozdovac Beograd
2020-10-03 14:00:00 Novi Pazar 3 - 1 Vojvodina Novi Sad
2020-10-03 14:00:00 FK Spartak Zlatibor Voda 4 - 2 Cukaricki Stankom
2020-10-03 15:59:00 Metalac Gornji Milanovac 1 - 1 Partizan Belgrade
Turkey 2 Ligi A
2020-10-03 11:00:00 Keciorengucu 0 - 1 Altay Spor Kulubu
2020-10-03 11:00:00 Tuzlaspor 3 - 3 Bursaspor
2020-10-03 13:30:00 Giresunspor 2 - 1 Boluspor
2020-10-03 15:59:00 Altinordu 2 - 0 Osmanlispor FC
Bulgaria Premier League
2020-10-03 14:45:00 PFK Montana 2 - 1 Slavia Sofia
2020-10-03 17:15:00 Levski Sofia 0 - 0 Botev Vratsa
Slovak Super Liga
2020-10-03 15:00:00 MSK Zilina 4 - 1 Dunajska Streda
2020-10-03 17:00:00 MFK Ruzomberok 2 - 1 Zlate Moravce
2020-10-03 17:00:00 Spartak Trnava 0 - 2 Nitra
2020-10-03 17:00:00 SKF Sered 1 - 1 Michalovce
Croatia 1.Division
2020-10-03 15:00:00 HNK Sibenik 0 - 2 ZNK Osijek
2020-10-03 17:05:00 HNK Gorica 2 - 1 Hajduk Split
Welsh Premier League
2020-10-03 13:30:00 Aberystwyth Town 1 - 2 Barry Town AFC
2020-10-03 13:30:00 Bala Town 1 - 2 Haverfordwest County
2020-10-03 13:30:00 Newi Cefn Druids 0 - 5 Connahs Quay Nomads FC
2020-10-03 13:30:00 Pen-y-Bont FC 2 - 1 Newtown AFC
2020-10-03 13:30:00 The New Saints 10 - 0 Flint Town
2020-10-03 16:15:00 UWIC Inter Cardiff 0 - 3 Caernarfon
Hungary Borsodi Liga
2020-10-03 15:00:00 Mezokovesd Zsory 1 - 2 Varda SE
2020-10-03 17:30:00 Diosgyor VTK 1 - 2 Paksi SE Honlapja
Czech Republic Gambrinus Liga
2020-10-03 14:30:00 Brno 0 - 2 MFK Karvina
2020-10-03 14:30:00 Mlada Boleslav 2 - 2 Dynamo Ceske Budejovice
2020-10-03 14:30:00 Opava 2 - 1 Teplice
2020-10-03 17:00:00 Sparta Praha 2 - 1 Baumit Jablonec
Ireland First Division
2020-10-03 18:05:00 Cobh Ramblers 1 - 2 Cabinteely FC
2020-10-03 18:30:00 Longford Town 2 - 6 Salthill Devon Galway
Primera Division de Mexico
2020-10-03 00:30:00 Puebla 0 - 2 Santos Laguna
2020-10-03 02:30:00 Club Leon 2 - 1 Mazatlan FC
2020-10-03 22:00:00 Atlas 0 - 1 Necaxa
Italy C1A
2020-10-03 13:00:00 Paganese 0 - 3 Ternana
2020-10-03 15:30:00 Societa Sportiva Matelica Calcio 3 - 1 Feralpisalo
2020-10-03 15:30:00 Giana 1 - 2 JuventusU23
2020-10-03 15:30:00 Livorno 2 - 2 Lecco
2020-10-03 18:45:00 Viterbese 0 - 1 Avellino
2020-10-03 18:45:00 Como 1 - 0 Pistoiese
England Conference
2020-10-03 14:00:00 Torquay United 1 - 0 Stockport County
2020-10-03 14:00:00 Sutton United 3 - 0 Maidenhead United
2020-10-03 14:00:00 Hartlepool United 2 - 1 Aldershot Town
2020-10-03 14:00:00 Halifax Town 2 - 0 Dagenham Redbridge
2020-10-03 14:00:00 Dover Athletic 1 - 0 Notts County
2020-10-03 14:00:00 Barnet 1 - 5 Eastleigh
2020-10-03 14:00:00 Altrincham 0 - 0 Weymouth
2020-10-03 14:00:00 Wrexham 2 - 1 Boreham Wood
2020-10-03 14:00:00 Woking 2 - 1 Solihull Moors
2020-10-03 16:30:00 Kings Lynn 2 - 2 Yeovil Town
Portugal Segunda Liga
2020-10-03 10:00:00 Feirense 0 - 0 SC Covilha
2020-10-03 14:30:00 Cova Piedade 0 - 2 FC Arouca
2020-10-03 14:30:00 Oliveirense 0 - 1 Casa Pia AC
Cyprus 1 Division
2020-10-03 15:30:00 Anorthosis Famagusta FC 2 - 0 Olympiakos Nicosia FC
2020-10-03 15:30:00 Apollon Limassol FC 2 - 1 Ethnikos Achnas FC
2020-10-03 17:30:00 AEP Paphos 1 - 0 Nea Salamis
AFC Champions League
2020-10-03 15:00:00 Al-Nasr(KSA) 1 - 1 Persepolis
Latvian Higher League
2020-10-03 12:00:00 FK Ventspils 1 - 1 FK Valmiera
2020-10-03 14:00:00 Rigas Futbola skola 2 - 1 FK Spartaks Jurmala
Lithuania - 1.Division
2020-10-03 12:00:00 Kauno Zalgiris 0 - 1 FK Zalgiris Vilnius
2020-10-03 14:00:00 Baltija Panevezys 1 - 1 Suduva
Sweden Division 1
2020-10-03 11:00:00 Qviding FIF 1 - 0 Torns IF
2020-10-03 11:00:00 IF Sylvia 3 - 1 Orebro Syrianska IF
2020-10-03 12:00:00 Eskilsminne IF 0 - 1 IFK Varnamo
2020-10-03 12:00:00 Lunds BK 0 - 1 Assyriska Turab IK JKP
2020-10-03 13:00:00 Landskrona BoIS 3 - 2 Skovde AIK
2020-10-03 13:00:00 Sollentuna United 1 - 2 IFK Berga
2020-10-03 13:00:00 FC Trollhattan 4 - 1 Karlskrona AIF
2020-10-03 14:00:00 Karlstad BK 2 - 2 Brommapojkarna
2020-10-03 14:00:00 Motala AIF FK 1 - 1 Oskarshamns AIK
2020-10-03 15:59:00 FC Linkoping City 2 - 1 Lindome GIF
Poland Liga 2
2020-10-03 10:40:00 GKS Tychy 0 - 1 Korona Kielce
2020-10-03 10:40:00 Zaglebie Sosnowiec 3 - 0 Sandecja Nowy Sacz
2020-10-03 14:00:00 Miedz Legnica 2 - 2 Chrobry Glogow
Finland Suomen Cup
2020-10-03 11:00:00 Inter Turku 0 - 2 HJK Helsinki
Primera Division de Uruguay
2020-10-03 18:30:00 Liverpool URU 1 - 3 Nacional Montevideo
Peru Primera Division
2020-10-03 15:30:00 Sport Boys 1 - 2 Academia Deportiva Cantolao
2020-10-03 18:00:00 EM Deportivo Binacional 1 - 3 Deportivo Municipal
2020-10-03 20:30:00 Alianza Lima 2 - 0 Deportivo Llacuabamba
2020-10-03 23:00:00 Sporting Cristal 1 - 2 Atletico Grau
Slovenia 1.Liga
2020-10-03 15:00:00 Domzale 1 - 1 ND Gorica
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-10-03 01:10:00 Millonarios 0 - 0 Atletico Bucaramanga
2020-10-03 19:00:00 Deportivo Pasto 2 - 1 Boyaca Chico
2020-10-03 21:00:00 Jaguares de Cordoba 0 - 0 Deportivo Cali
2020-10-03 23:05:00 Deportivo Pereira 0 - 0 Deportes Tolima
J-League Division 2
2020-10-03 07:00:00 Tokyo Verdy 3 - 1 Omiya Ardija
2020-10-03 09:00:00 Ehime FC 0 - 0 Renofa Yamaguchi
2020-10-03 10:00:00 Tokushima Vortis 1 - 1 FC Ryukyu
Czech Republic 2.Liga
2020-10-03 14:00:00 Vysehrad 1 - 3 Usti nad Labem
2020-10-03 14:00:00 Chrudim 2 - 0 SK Slovan Varnsdorf
2020-10-03 14:00:00 Dukla Prague 2 - 2 Lisen
Egyptian Premier League
2020-10-03 13:00:00 FC Masr 1 - 1 Enppi
2020-10-03 15:30:00 Wadi Degla SC 1 - 0 Aswan
2020-10-03 18:30:00 Misr Elmaqasah 2 - 3 Pyramids FC
Jordan Premier League
2020-10-03 14:00:00 Al-Jazeera 1 - 0 Ramtha Club
Liga Super Malaysia
2020-10-03 13:00:00 Pahang 3 - 3 Perak
2020-10-03 13:00:00 PDRM 0 - 7 Selangor
2020-10-03 13:00:00 Felda United 0 - 3 Terengganu
Malaysia Premier League
2020-10-03 13:00:00 Kelantan 2 - 2 Negeri Sembilan
Bahraini Premier League
2020-10-03 15:30:00 Al-Hala 1 - 2 Al-Muharraq
2020-10-03 15:30:00 Al-Hadd 2 - 1 Manama Club
2020-10-03 15:30:00 Al-Riffa 4 - 0 Al-Najma
Botola Pro 1
2020-10-03 18:00:00 Renaissance Zmamra 0 - 0 OCK Olympique de Khouribga
2020-10-03 18:00:00 Olympique de Safi 0 - 0 IRT Itihad de Tanger
2020-10-03 18:00:00 Union Touarga Sport Rabat 1 - 0 CAYB Club Athletic Youssoufia
2020-10-03 18:00:00 RCOZ Oued Zem 1 - 0 DHJ Difaa Hassani Jadidi
Lebanese Premier League
2020-10-03 11:30:00 Al Akhaahli Alay 1 - 0 Shabab Al Ghazieh
2020-10-03 11:30:00 Shabab Sahel 0 - 0 Trables Sports Club
2020-10-03 11:30:00 Al-Safa 1 - 1 Al-Nejmeh
England Southern Premier League
2020-10-03 14:00:00 Salisbury FC 1 - 0 Beaconsfield SYCOB
England Ryman(Isthmian) League
2020-10-03 14:00:00 Sittingbourne 0 - 3 Faversham Town
Slovakia 2. Liga
2020-10-03 13:00:00 Poprad 1 - 3 Slavoj Trebisov
2020-10-03 13:00:00 KFC Komarno 1 - 0 FC Artmedia Petrzalka
2020-10-03 13:00:00 Tatran LM 2 - 1 MSK Zilina B
2020-10-03 13:00:00 Partizan Bardejov 0 - 0 MFK Dubnica nad Vahom
2020-10-03 13:00:00 MSK Puchov 1 - 0 Sport Podbrezova
2020-10-03 13:00:00 FK Kosice 1 - 2 Dukla Banska Bystrica
Bosnia and Herzegovina Premier League
2020-10-03 13:00:00 Mladost Doboj Kakanj 3 - 2 Radnik Bijeljina
Estonia Champions League
2020-10-03 10:00:00 Tartu JK Maag Tammeka 0 - 0 Trans Narva
2020-10-03 13:00:00 FC Kuressaare 0 - 1 JK Tallinna Kalev
Primera Division de Paraguay
2020-10-03 21:00:00 River Plate (PAR) 0 - 0 Sportivo Luqueno
2020-10-03 23:30:00 12 de Octubre 3 - 3 General Diaz
Brazil Serie B
2020-10-03 00:50:00 Botafogo SP 1 - 0 Parana PR
2020-10-03 14:00:00 America MG 0 - 0 Guarani SP
2020-10-03 19:00:00 Nautico (PE) 0 - 1 Confianca SE
2020-10-03 19:30:00 Sampaio Correa 1 - 0 Centro Sportivo Alagoano
2020-10-03 19:30:00 Brasil de Pelotas 0 - 1 Chapecoense SC
2020-10-03 22:00:00 Ponte Preta 1 - 3 Juventude
Iceland Division 1
2020-10-03 14:00:00 Fram Reykjavik 1 - 0 Throttur Reykjavik
2020-10-03 14:00:00 IBV Vestmannaeyjar 1 - 3 Vestri
2020-10-03 14:00:00 Vikingur Olafsvik 1 - 3 Leiknir Reykjavik
2020-10-03 14:00:00 Afturelding 3 - 2 Grindavik
2020-10-03 15:00:00 Keflavik 2 - 1 Leiknir F
Moldova Divizia Nationala
2020-10-03 12:00:00 FC Floresti 1 - 0 Dacia-Buiucani
2020-10-03 15:00:00 Sheriff Tiraspol 4 - 0 Zimbru Chisinau
Macedonian First Football League
2020-10-03 13:00:00 FK Shkupi 3 - 0 Borec Veles
2020-10-03 13:00:00 FK Shkendija 79 1 - 1 Sileks
2020-10-03 13:00:00 Rabotnicki Skopje 0 - 0 Academy Pandev
2020-10-03 13:00:00 FK Makedonija Gjorce Petrov 2 - 0 FC Struga Trim Lum
2020-10-03 13:00:00 Belasica Strumica 1 - 1 Renova Cepciste
Primera Division de Chile
2020-10-03 14:00:00 Deportes La Serena 0 - 2 Union Espanola
2020-10-03 16:30:00 CSD Antofagasta 2 - 1 Cobresal
2020-10-03 19:00:00 Curico Unido 1 - 3 Everton CD
2020-10-03 21:30:00 Colo Colo 0 - 1 Huachipato
Slovakia 2.Liga Play off
2020-10-03 12:30:00 OFK Malzenice 3 - 1 FC Vion Zlate Moravce B
French Feminines D1
2020-10-03 12:30:00 Montpellier (w) 2 - 1 Paris FC (w)
2020-10-03 12:30:00 Bordeaux (w) 1 - 0 Guingamp (w)
2020-10-03 12:30:00 Reims (w) 7 - 1 Issy FF (w)
Sweden Damallsvenskan
2020-10-03 11:30:00 Linkopings (w) 2 - 2 FC Rosengard (w)
2020-10-03 12:00:00 Umea IK (w) 0 - 2 Kopparbergs Goteborg (w)
2020-10-03 13:00:00 Djurgardens (w) 2 - 1 Vaxjo (W)
USL First Division
2020-10-03 23:00:00 Pittsburgh Riverhounds 2 - 1 Philadelphia Union II
2020-10-03 23:00:00 North Carolina 0 - 1 Charlotte Independence
2020-10-03 23:30:00 Louisville City FC 2 - 1 Sporting Kansas City(R)
2020-10-03 23:30:00 Saint Louis FC 2 - 1 Indy Eleven
2020-10-03 23:30:00 Tampa Bay Rowdies 1 - 2 Charleston Battery
J-League Division 2
2020-10-03 04:00:00 Bunnys Kyoto (w) 2 - 1 Yamato Sylphid (w)
2020-10-03 05:00:00 FC Jumonji Ventus (w) 2 - 1 AS Harima ALBION (w)
2020-10-03 05:00:00 Setagaya Sfida (w) 2 - 0 Nagano Parceiro (W)
J-League Division 1
2020-10-03 04:00:00 Nojima Stella ?W? 2 - 1 NTV Beleza (w)
2020-10-03 05:00:00 Urawa Red Diamonds (w) 3 - 0 JEF United Ichihara Chiba (w)
Women Norwegian Toppserien
2020-10-03 12:00:00 Arna Bjornar (w) 1 - 0 LSK Kvinner (w)
2020-10-03 13:00:00 Avaldsnes (w) 2 - 1 Kolbotn (w)
2020-10-03 13:00:00 Klepp (w) 3 - 2 Sandviken (w)
Russia Youth Championship League
2020-10-03 10:00:00 PFC Sochi Youth 1 - 1 Dinamo Moscow Youth
2020-10-03 10:00:00 Strogino Youth 1 - 4 Zenit St.Petersburg Youth
2020-10-03 10:00:00 Khimki Youth 0 - 3 Rubin Kazan (R)
2020-10-03 10:00:00 Chertanovo Moscow Youth 3 - 4 FC Tambov Youth
2020-10-03 10:00:00 FK Krasnodar Youth 4 - 1 Arsenal Tula Youth
2020-10-03 11:00:00 CSKA Moscow (R) 3 - 0 Konopliev Youth
2020-10-03 11:00:00 Rotor Volgograd Youth 1 - 3 Spartak Moscow Youth
2020-10-03 15:00:00 Lokomotiv Moscow Youth 1 - 0 Moscow State Youth
Swden Women Division 2
2020-10-03 09:00:00 Mallbackens IF (w) 1 - 3 AIK Solna (w)
2020-10-03 11:00:00 IFK Kalmar (w) 2 - 1 Sunnana SK (w)
2020-10-03 11:30:00 Alvsjo AIK FF (w) 1 - 3 Lidkopings FK (w)
2020-10-03 12:00:00 Hammarby (w) 4 - 1 Kvarnsvedens IK (w)
2020-10-03 12:00:00 Alingsas (W) 0 - 1 Brommapojkarna (w)
2020-10-03 13:00:00 Moron BK (w) 4 - 1 Sandvikens IF (W)
2020-10-03 13:00:00 Jitex DFF (w) 2 - 3 Bollstanas Sk (w)
National Premier Leagues Western Australia
2020-10-03 07:00:00 Willip 2 - 0 Armadale SC
2020-10-03 07:00:00 Floreat Athena 1 - 2 Cockburn City
2020-10-03 07:00:00 ECU Joondalup 4 - 0 Sorrento F.C.
2020-10-03 07:00:00 Perth Glory (Youth) 2 - 2 Perth SC
2020-10-03 07:00:00 Balcatta FC 2 - 1 Rocking ham City
2020-10-03 07:00:00 Inglewood United 1 - 2 Bayswater City
Poland Mloda Ekstraklasa
2020-10-03 09:00:00 Legia Warszawa (Youth) 0 - 0 Zha Buse U19
2020-10-03 09:15:00 Wisla Krakow (Youth) 5 - 2 Arka Gdynia (Youth)
2020-10-03 10:00:00 Nowy Hutnik Youth 1 - 3 Slask Wroclaw U21
2020-10-03 10:00:00 SMS Lodz Youth 2 - 1 Lechia Gdansk (Youth)
Costa Rica Primera Division
2020-10-03 02:00:00 Perez Zeledon 3 - 3 AD Grecia
2020-10-03 21:00:00 Sporting San Jose 0 - 1 Limon FC
Luxembourg National Division
2020-10-03 15:59:00 US Mondorf-les-Bains 0 - 3 F91 Dudelange
2020-10-03 15:59:00 Swift Hesperange 1 - 0 CS Petange
2020-10-03 15:59:00 Fola Esch 4 - 3 Progres Niedercorn
2020-10-03 17:30:00 Red Boys Differdange 1 - 1 FC Wiltz 71
German Junioren Bundesliga Cup
2020-10-03 09:00:00 FC Viktoria 1889 Berlin U19 0 - 0 Monchengladbach U19
2020-10-03 09:00:00 Bayer Leverkusen U19 0 - 4 Koln U19
2020-10-03 09:00:00 Hannover 96 U19 1 - 1 FC Heidenheim U19
2020-10-03 09:00:00 Energie Cottbus U19 5 - 2 VfB Stuttgart U19
2020-10-03 09:00:00 Hansa Rostock U19 6 - 2 Werder Bremen U19
2020-10-03 09:00:00 MagdeburgU19 1 - 3 Schalke 04 U19
2020-10-03 09:00:00 Dynamo Dresden U19 2 - 3 VfL Wolfsburg U19
2020-10-03 09:00:00 SV Wehen Wiesbaden U19 0 - 3 Borussia Dortmund U19
2020-10-03 09:30:00 Bayern Munchen U19 8 - 0 St. Pauli U19
2020-10-03 10:30:00 Nurnberg U19 1 - 1 Hoffenheim U19
2020-10-03 11:00:00 Carl Zeiss Jena U19 2 - 1 Hertha Berlin U19
2020-10-03 12:00:00 Oberneuland U19 1 - 3 Holstein Kiel U19
Georgia Primera Division
2020-10-03 11:00:00 Samtredia 1 - 0 Dila Gori
2020-10-03 15:00:00 Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi 1 - 4 Lokomotiv Tbilisi
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2020-10-03 14:00:00 Wingate Finchley 4 - 1 lewes
2020-10-03 14:00:00 Leatherhead 0 - 0 Margate
2020-10-03 14:00:00 Brightlingsea Regent 1 - 1 East Thurrock United
Belgium Women 1st National
2020-10-03 11:00:00 SG-Tertre-Hautrage (w) 1 - 1 Royal FC Liege (W)
2020-10-03 13:00:00 Standard Liege B (W) 7 - 0 Massenhoven VC (w)
Faroe Islands Formuladeildin
2020-10-03 15:00:00 TB/FCS/Royn 1 - 1 IF Fuglafjordur
Primera Division de Honduras
2020-10-03 21:00:00 Real Sociedad Tocoa 0 - 0 C.D. Real de Minas
2020-10-03 23:00:00 CD Vida 3 - 3 Platense
Futsal Spain Division De Honor
2020-10-03 10:00:00 EiPozo Murcia Turistica Futsal 6 - 6 Vaidepenas Futsal
2020-10-03 15:00:00 Paruro five foot 2 - 2 DKV Seguros Zaragoza Indoor So
2020-10-03 16:30:00 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 5 - 2 Peinsa F.S. Cartagena Futsal
2020-10-03 18:30:00 Antequera Futsal 1 - 5 Palma Futsal
Primera Division de Ecuador
2020-10-03 20:30:00 Orense SC 1 - 3 Independiente Jose Teran
2020-10-03 20:30:00 Liga Dep. Universitaria Quito 2 - 0 Mushuc Runa
2020-10-03 23:30:00 Barcelona SC(ECU) 0 - 0 CD El Nacional
Azerbaijan Premier League
2020-10-03 10:00:00 FK Gilan Gabala 1 - 1 Standard Sumgayit
2020-10-03 12:00:00 Zira FK 1 - 0 FC Neftci Baku
NSW Premier League
2020-10-03 09:00:00 Sydney Olympic 1 - 0 Western Sydney Wanderers AM
Belarus Cup
2020-10-03 11:00:00 Krumkachy Minsk 0 - 4 FK Isloch Minsk
2020-10-03 13:00:00 FC Rukh Brest 0 - 3 FC Minsk
2020-10-03 15:00:00 FK Gorodeya 0 - 3 Arsenal Dzyarzhynsk
Chinese Women’s Super League
2020-10-03 08:00:00 Shandong Ticai (w) 5 - 0 Hebei Ticai (w)
2020-10-03 08:00:00 Guangdong Meizhou Huijun (w) 2 - 2 Changchun Masses Properties (W)
2020-10-03 08:00:00 Zhejiang Hangzhou (W) 0 - 3 HeNan Huishang (w)
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-10-03 09:00:00 Inter Milan U20 2 - 0 Ascoli U20
2020-10-03 11:00:00 Juventus U20 1 - 0 AC Milan U20
2020-10-03 13:00:00 Genoa U20 1 - 0 Sampdoria U19
2020-10-03 13:00:00 Cagliari U19 3 - 4 Sassuolo U20
2020-10-03 15:00:00 Spal U19 2 - 2 Torino U20
German 3.Liga
2020-10-03 12:00:00 Zwickau 1 - 2 TSV 1860 Munchen
2020-10-03 12:00:00 Ingolstadt 0 - 1 Unterhaching
2020-10-03 12:00:00 VFB Lubeck 1 - 1 MSV Duisburg
2020-10-03 12:00:00 SV Waldhof Mannheim 4 - 4 Te Cu Kukuh Atta Seip
2020-10-03 12:00:00 SV Meppen 1 - 2 SC Verl
2020-10-03 12:00:00 Magdeburg 0 - 2 Viktoria koln
Thai Premier League
2020-10-03 10:45:00 Bangkok Glass 2 - 1 Rayong FC
2020-10-03 11:00:00 Chiangrai United 0 - 1 Buriram United
2020-10-03 12:00:00 Sukhothai 1 - 1 BEC Tero Sasana
2020-10-03 13:00:00 Suphanburi FC 1 - 2 Trat FC
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2020-10-03 08:15:00 SK Motorlet Praha 1 - 3 Sparta Praha B
2020-10-03 08:15:00 Benesov 0 - 2 Admira Praha
2020-10-03 08:15:00 FK Banik Sokolov 1 - 2 SK Rakovnik
2020-10-03 08:15:00 Vyskov 3 - 1 Otrokovice
2020-10-03 08:15:00 FK Pribram B 1 - 4 FC Pisek
2020-10-03 08:15:00 Jablonec B 2 - 1 Mlada Boleslav B
2020-10-03 08:30:00 FK Kraluv Dvur 1 - 3 Loko Vltavin
2020-10-03 08:30:00 Vysocina Jihlava B 1 - 2 Slavia Kromeriz
2020-10-03 13:00:00 Uhersky Brod 3 - 2 SC Znojmo
2020-10-03 13:00:00 Jiskra Usti nad Orlici 0 - 1 Zivanice
2020-10-03 13:00:00 Vrchovina 3 - 2 Banik Ostrava B
2020-10-03 13:00:00 Slovan Rosice 1 - 1 Unicov
2020-10-03 13:00:00 Domazlice 8 - 0 Viktoria Plzen B
2020-10-03 13:00:00 Slovan Velvary 3 - 1 Dukla Praha B
England Northern Premier League
2020-10-03 14:00:00 Warrington Town AFC 1 - 0 Whitby Town
2020-10-03 14:00:00 Witton Albion 2 - 0 Basford Utd
Denmark Womans League
2020-10-03 12:00:00 Brondby IF (w) 3 - 2 Kolding B (w)
2020-10-03 12:00:00 AGF Kvindefodbold APS (W) 0 - 1 Nordsjaelland (w)
2020-10-03 12:00:00 Aalborg (w) 1 - 2 HB Koge (w)
2020-10-03 13:00:00 Thisted FC (w) 2 - 2 Fortuna Hjorring (w)
Saudi Arabia Youth League
2020-10-03 13:05:00 Al Wehda (Youth) 1 - 5 Al-Hilal (Youth)
Australia Brisbane Premier League
2020-10-03 08:00:00 Caboolture FC 1 - 2 Acacia Ridge
2020-10-03 09:00:00 North Star 0 - 1 Toowong
Japan Football League
2020-10-03 04:00:00 Sony Sendai 3 - 1 Kochi United
2020-10-03 04:00:00 Yokogawa Musashino 1 - 2 Miyazaki
2020-10-03 04:00:00 Osaka FC 0 - 0 Maruyasu Industries
2020-10-03 04:00:00 Suzuka unlimited 1 - 0 Ban Di Tesi Iwaki
2020-10-03 04:00:00 Nara Club 1 - 0 Veertien Kuwana
2020-10-03 04:00:00 Mio Biwako Shiga 1 - 0 Matsue City FC
2020-10-03 04:00:00 Honda Lock SC 0 - 3 Honda FC
2020-10-03 04:00:00 Verspah Oita 1 - 2 Run Mel Aomori
USA Women
2020-10-03 16:30:00 Sky Blue FC (w) 0 - 1 Washington Spirit (w)
Czech Republic U19 League
2020-10-03 09:00:00 Hradec Kralove U19 1 - 0 Marila Pribram U19
2020-10-03 09:00:00 Dynamo Ceske Budejovice U19 5 - 4 Brno U19
2020-10-03 10:00:00 Banik Ostrava U19 5 - 2 Meteor Praha(U19)
2020-10-03 10:30:00 MFK Karvina U19 0 - 5 Slavia Praha U19
2020-10-03 11:00:00 Slovacko U19 0 - 1 Mlada Boleslav U19
2020-10-03 11:00:00 Sigma Olomouc U19 1 - 0 Viktoria Plzen U19
2020-10-03 11:30:00 Tescoma Zlin U19 1 - 2 Sparta Praha U19
Hungary U19 A League
2020-10-03 10:00:00 MTK Budapest U19 6 - 1 Illes Akademia Haladas U19
2020-10-03 11:00:00 NergihasaU19 0 - 1 Vasas U19
Lithuania - 2.Division
2020-10-03 11:00:00 Atomsfera Mazeikiai 0 - 4 FK Minija
2020-10-03 12:00:00 FK Trakai II 1 - 1 Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija
2020-10-03 13:00:00 Vilniaus Vytis 1 - 3 Lietava Jonava
Cyprus 2 Division
2020-10-03 12:30:00 Dignis Yepsonas 2 - 3 Othellos Athienou
2020-10-03 12:30:00 Onisilos Sotiras 2 - 1 Thoi Lakatamias
2020-10-03 12:30:00 PAEEK 1 - 0 Kouris Erimi
2020-10-03 12:30:00 Digenis Morphou 1 - 0 Omonia Psevda
2020-10-03 12:30:00 Akritas Chloraka 0 - 0 Alki Oroklini
2020-10-03 12:30:00 Agia Napa 2 - 0 Omonia Aradippou
2020-10-03 12:30:00 Asil Lysi 1 - 0 AE Zakakiou
2020-10-03 12:30:00 Anagennisi FC Deryneia 2 - 1 Ahironas Liopetriou
Ukraine U21 Liga
2020-10-03 09:00:00 Olimpic Donetsk U21 0 - 1 PFC Oleksandria U21
2020-10-03 10:00:00 Dinamo KyivU21 2 - 0 Zorya U21
2020-10-03 10:00:00 Kolos Kovalivka U21 0 - 1 FC Mariupol U21
2020-10-03 12:00:00 Desna Chernihiv U21 2 - 5 FC Shakhtar Donetsk U21
Brazil Youth
2020-10-03 18:00:00 Bahia (Youth) 2 - 3 Atletico Paranaense (Youth)
2020-10-03 18:00:00 Goias (Youth) 1 - 1 Cruzeiro (Youth)
Malta First Division League
2020-10-03 15:00:00 Fgura United 1 - 0 Zebbug Rangers
2020-10-03 15:00:00 Pieta Hotspurs 2 - 3 Qormi F.C
2020-10-03 19:15:00 Naxxar Lions 1 - 4 Swieqi United
2020-10-03 19:15:00 Qrendi 2 - 1 St. Andrews
FFSA Premier League
2020-10-03 05:30:00 Modbury Jets 1 - 5 Metrostars SC
2020-10-03 05:30:00 Campbelltown City SC 0 - 0 Adelaide United FC (Youth)
2020-10-03 08:30:00 Adelaide Olympic 2 - 1 Adelaide City FC
SVK U19 A
2020-10-03 09:00:00 Spartak Trnava U19 2 - 2 Slovan Bratislava U19
2020-10-03 09:00:00 SCP RuzomberokU19 3 - 0 Trencin U19
2020-10-03 09:00:00 FK Poprad U19 3 - 2 FK Zeleziarne Podbrezova U19
2020-10-03 09:00:00 FC Nitra U19 0 - 3 Dukla Banska Bystrica U19
Estonia Esi Liiga
2020-10-03 10:00:00 Flora Tallinn II 0 - 1 Vaprus Parnu
2020-10-03 10:00:00 FC Maardu 3 - 1 Tallinna FC Levadia B
2020-10-03 10:00:00 Kohtla Jarve JK Jarve 1 - 8 FC Nomme United
Belarus Pershaya Liga
2020-10-03 12:00:00 Khimik Svetlogorsk 0 - 1 FK Lida
2020-10-03 12:30:00 Oshmyany FK 0 - 1 Smorgon FC
2020-10-03 13:00:00 FC Gomel 4 - 2 FK Orsha
Iceland Women's Premier League
2020-10-03 14:00:00 Stjarnan (w) 1 - 1 Fylkir (w)
2020-10-03 17:00:00 Valur (w) 0 - 1 Breidablik (w)
Thai Division 1 League
2020-10-03 10:45:00 Nong Bua Lamphu 1 - 0 Uthai Thani Forest
2020-10-03 11:00:00 Ranong FC 2 - 1 Phrae United FC
2020-10-03 12:00:00 Khonkaen FC 3 - 3 Khonkaen United
2020-10-03 12:00:00 Chainat FC 1 - 2 Lampang FC
2020-10-03 13:00:00 Customs Department FC 0 - 3 Chiangmai FC
Hungary Womens Division 1 League
2020-10-03 12:00:00 Ferencvarosi TC (w) 4 - 2 MTK Hungaria FC (w)
2020-10-03 12:00:00 Gyori Dozsa (w) 2 - 2 Szetomeharry ?w?
Serbia Prva Liga
2020-10-03 13:00:00 Radnicki 1923 Kragujevac 2 - 0 Dinamo Vranje
2020-10-03 13:00:00 Jagodina 1 - 0 FK Zeleznicar Pancevo
2020-10-03 15:59:00 Borac Cacak 3 - 1 Radnicki Pirot
QLD Premier League
2020-10-03 08:00:00 Brisbane Roar (Youth) 1 - 1 Eastern Suburbs Brisbane
2020-10-03 08:30:00 Gold Coast Knights 3 - 2 Redlands United FC
2020-10-03 09:00:00 Sunshine Coast Wanderers FC 2 - 0 Capalaba Bulldogs
2020-10-03 09:00:00 Queensland Lions SC 6 - 2 Gold Coast United
2020-10-03 09:00:00 Moreton Bay United 1 - 2 Brisbane Strikers
Latvia Division 2
2020-10-03 11:00:00 FK Auda Riga 2 - 1 FK Dinamo Riga
2020-10-03 11:00:00 FK Smiltene BJSS 1 - 1 Super Nova
FFSA PL
2020-10-03 05:30:00 Playford City Patriots 3 - 1 Adelaide Victory
2020-10-03 05:30:00 West Adelaide SC 1 - 2 Adelaide Panthers
2020-10-03 05:30:00 Sturt Lions 1 - 2 Adelaide Hills
2020-10-03 05:30:00 Seaford Rangers 1 - 5 White City Woodville
2020-10-03 05:30:00 Western Strikers SC 1 - 1 Fulham United FC
2020-10-03 09:00:00 Adelaide Vipers 3 - 4 West Bay
Kazakhstan Division 1
2020-10-03 04:00:00 Ekibastuzets 1 - 2 Baikonur
2020-10-03 09:00:00 FK Aktobe Lento 2 - 0 Altay FK
2020-10-03 10:30:00 FK Arys 2 - 1 Maktaaral
Estonia Womens Meistri Liiga
2020-10-03 13:00:00 Suure-Jaani United (w) 5 - 2 Kali Lu (w)
2020-10-03 14:00:00 Vaprus Parnu (w) 2 - 4 JK Tallinna Kalev (W)
2020-10-03 15:00:00 FC Lootos Polva (W) 4 - 1 Tammeka Tartu (W)
Iceland Division 2
2020-10-03 13:00:00 KF Fjardabyggd 1 - 6 Kordrengir
2020-10-03 14:00:00 KF Fjallabyggdar 1 - 1 Throttur Vogum
2020-10-03 14:00:00 Kari Akranes 2 - 3 UMF Njardvik
2020-10-03 14:00:00 IR Reykjavik 1 - 2 UMF Selfoss
2020-10-03 15:00:00 Dalvik Reynir 2 - 3 Haukar Hafnarfjordur
2020-10-03 15:00:00 UMF Vidir 0 - 2 Volsungur husavik
Belarus Womens Premier League
2020-10-03 12:00:00 Dnepr Mogilev (w) 0 - 5 Neman Grodno (w)
2020-10-03 14:00:00 FK Minsk (w) 0 - 2 Dinamo-BGUFK Minsk (w)
Slovenia U19
2020-10-03 11:00:00 NK Publikum Celje U19 2 - 1 Ns Mura U19
2020-10-03 13:30:00 NK Triglav Kranj U19 3 - 1 NK Drava Ptuj U19
England FA Women Super League
2020-10-03 11:30:00 Aston Villa (w) 0 - 6 Everton FC (w)
Estonia Teine Liiga
2020-10-03 10:00:00 Nomme JK Kalju II 3 - 3 Rakvere FC Flora
2020-10-03 10:00:00 Keila JK 3 - 6 Paide Linnameeskond B
POL WD1
2020-10-03 09:00:00 APLG Gdansk (W) 0 - 4 UKS Lodz (w)
2020-10-03 09:00:00 KKPK Medyk Konin (w) 5 - 2 Row Rybnik (w)
2020-10-03 10:00:00 MKS Olimpia Szczecin (w) 2 - 2 GKS Katowice (w)
2020-10-03 12:00:00 GKS Gornik Leczna (w) 4 - 2 KKP Bydgoszcz (w)
Colombia Copa Premier
2020-10-03 19:00:00 Bogota FC 3 - 0 Orsomarso
2020-10-03 20:30:00 Cortulua 1 - 2 Valledupar FC
Egypt Premier League
2020-10-03 13:00:00 El Olympi 1 - 0 Maleyet El Zayiat
Spanish Ladies Premier League
2020-10-03 09:30:00 CDEF Logrono (w) 1 - 2 Levante UD (w)
2020-10-03 14:00:00 RCD Espanyol (w) 0 - 2 Atletico de Madrid ?w?
2020-10-03 14:00:00 Athletic Club Bibao (w) 2 - 1 Deportivo La Coruna W
Czech Republic Cambrinus Liga Women's
2020-10-03 09:00:00 Horni Herspice (w) 4 - 0 Dukla Prague (w)
2020-10-03 12:00:00 Slavia Praha (w) 3 - 0 FC Viktoria Plzen (w)
2020-10-03 12:00:00 Sparta Praha (w) 5 - 0 Slovan Liberec (w)
ENG SD1
2020-10-03 14:00:00 Barnstaple Town 2 - 2 Basingstoke Town
2020-10-03 14:00:00 AFC Kempston 3 - 2 Wantage Town
2020-10-03 14:00:00 Cirencester 4 - 0 Cinderford Town
ENG UD1
2020-10-03 14:00:00 Clitheroe 2 - 2 Trafford
2020-10-03 14:00:00 Ramsbottom United 3 - 0 Pontefract Collieries
2020-10-03 14:00:00 Loughborough Dynamo 1 - 1 Cleethorpes Town
2020-10-03 14:00:00 Lincoln United 3 - 4 Stocksbridge Park Steels
2020-10-03 14:00:00 Frickley Athletic 0 - 3 Carlton Town
Italian Women Division 1
2020-10-03 10:30:00 Napoli (w) 1 - 1 Inter Milan (w)
2020-10-03 10:30:00 Res Roma (w) 2 - 0 AGSM Verona (w)
2020-10-03 13:00:00 Fiorentina (w) 1 - 3 Sassuolo (w)
Austrian Frauen Bundesliga
2020-10-03 10:30:00 SV Horn (w) 0 - 5 Bergheim/Hof (w)
2020-10-03 11:15:00 SKV Altenmarkt (w) 4 - 0 Sudburgenland (w)
Iceland Women's Division 1
2020-10-03 14:00:00 Fjolnir (w) 3 - 4 Afturelding/Fram (w)
Bulgaria B PFG
2020-10-03 12:15:00 Lokomotiv Sofia 3 - 1 Pirin Blagoevgrad
2020-10-03 14:00:00 Ludogorets Razgrad II 3 - 2 FC Hebar Pazardzhik
K League Challenge League
2020-10-03 04:30:00 Bucheon FC 1995 1 - 1 Jeonnam Dragons
2020-10-03 04:30:00 Jeju United 4 - 1 FC Anyang
2020-10-03 07:00:00 Seoul E-Land FC 1 - 0 Gyeongnam FC
2020-10-03 07:00:00 Ansan Greeners FC 0 - 4 Suwon City
BRA SPB
2020-10-03 18:30:00 Andraus Brasil 1 - 0 Azuriz FC
J-League Division 3
2020-10-03 04:00:00 Vanraure Hachinohe FC 2 - 3 Fukushima United FC
2020-10-03 04:00:00 Azul Claro Numazu 3 - 1 Kamatamare Sanuki
2020-10-03 05:00:00 Kataller Toyama 0 - 3 Gainare Tottori
2020-10-03 05:00:00 AC Nagano Parceiro 0 - 1 SC Sagamihara
2020-10-03 06:00:00 Blaublitz Akita 2 - 1 Grulla Morioka
2020-10-03 10:00:00 Kagoshima United 2 - 1 Fujieda MYFC
Brasileiro, Serie C
2020-10-03 18:00:00 Sao Jose PoA RS 2 - 0 Ypiranga(RS)
2020-10-03 20:00:00 Treze Campina Grande PB 2 - 0 Botafogo PB
2020-10-03 20:00:00 Manaus (AM) 1 - 0 Imperatriz(MA)
2020-10-03 22:00:00 SC Paysandu Para 2 - 3 Remo Belem (PA)
BRA D4
2020-10-03 22:00:00 Salgueiros AC 0 - 0 Globo
2020-10-03 22:00:00 EC Aguia Negra 1 - 1 Goiania
Poland Division 2
2020-10-03 11:30:00 Hutnik Krakow 1 - 0 Olimpia Elblag
2020-10-03 14:00:00 Gornik Polkowice 4 - 2 Pogon Siedlce
2020-10-03 15:00:00 Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Garbarnia Krakow
2020-10-03 15:59:00 Bytovia Bytow 2 - 2 Slask Wroclaw II
2020-10-03 17:00:00 GKS Katowice 1 - 1 Znicz Pruszkow
Brazil Campeonato Paulista C
2020-10-03 18:00:00 Primavera 0 - 1 Noroeste
2020-10-03 18:00:00 Rio Preto SP 1 - 2 Nacional SP
2020-10-03 18:00:00 EC Sao Bernardo/SP 1 - 0 Barretos SP
2020-10-03 20:00:00 Olimpia SP 0 - 3 Comercial-SP
Australian cloth
2020-10-03 05:00:00 The Lakes 2 - 2 New Farm
2020-10-03 07:00:00 Ipswich City 0 - 1 Brisbane Athletic
2020-10-03 08:00:00 Virginia United 1 - 3 Samford Ranges
2020-10-03 09:00:00 Annerley FC 0 - 2 Mount Gravatt Hawks
Australia U20
2020-10-03 05:00:00 Perth Glory FC U20 1 - 2 Pires U20
Ecuador Campeonato Serie B
2020-10-03 17:00:00 CD Puerto Quito 0 - 1 Gualaceo SC
2020-10-03 20:00:00 Chacaritas SC 0 - 0 Faure Za Amarilla
WAUS WD1
2020-10-03 07:00:00 Curtin University FC Women 1 - 2 Northern Redbacks (w)
Belgium Women's Premier League
2020-10-03 12:00:00 Standard Liege (w) 4 - 0 Racing Genk (w)
2020-10-03 14:00:00 Club Brugge (w) 0 - 0 Zulte Waregem VV ?w?
Germany Youth U17 League
2020-10-03 08:30:00 SC Freiburg U17 1 - 1 Kaiserslautern U17
2020-10-03 09:00:00 Hallescher FC U17 1 - 1 Hamburger SV U17
2020-10-03 09:00:00 Eintracht Frankfurt U17 0 - 0