Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Ireland Premier Division
2020-10-02 16:45:00 Derry City 2 - 0 Waterford United
2020-10-02 18:45:00 Shamrock Rovers 4 - 0 Sligo Rovers
Belgian Pro League
2020-10-02 18:45:00 Royal Antwerp 4 - 1 Mechelen
Poland Ekstraklasa
2020-10-02 15:59:00 Rakow Czestochowa 3 - 0 Wisla Plock
2020-10-02 18:30:00 Slask Wroclaw 3 - 1 Cracovia Krakow
Denmark Superligaen
2020-10-02 17:00:00 Randers FC 1 - 2 Brondby IF
German Bundesliga
2020-10-02 18:30:00 Union Berlin 4 - 0 FSV Mainz 05
German Bundesliga 2
2020-10-02 16:30:00 VfL Bochum 0 - 0 VfL Osnabruck
2020-10-02 16:30:00 SV Sandhausen 1 - 0 St. Pauli
France Ligue 1
2020-10-02 19:00:00 Paris Saint Germain (PSG) 6 - 1 Angers
Finland Veikkausliga
2020-10-02 15:30:00 Lahti 3 - 1 IFK Mariehamn
2020-10-02 15:30:00 HIFK 1 - 1 Honka Espoo
Korea League
2020-10-02 08:00:00 Ulsan Hyundai FC 4 - 1 Sangju Sangmu Phoenix
Holland Eredivisie
2020-10-02 18:00:00 FC Utrecht 1 - 1 SC Heerenveen
Holland Jupiler League
2020-10-02 16:45:00 Go Ahead Eagles 2 - 3 FC Utrecht (Youth)
2020-10-02 16:45:00 Jong PSV Eindhoven (Youth) 3 - 0 SC Telstar
2020-10-02 19:00:00 AZ Alkmaar (Youth) 3 - 3 MVV Maastricht
2020-10-02 19:00:00 NAC Breda 4 - 0 Jong Ajax (Youth)
Portugal Primera Liga
2020-10-02 18:00:00 Moreirense 1 - 1 Boavista FC
2020-10-02 20:15:00 Vitoria Guimaraes 1 - 0 Pacos de Ferreira
Scottish Premier League
2020-10-02 18:45:00 Dundee United 1 - 2 Livingston
2020-10-02 18:45:00 Hibernian 3 - 2 Hamilton Academical
2020-10-02 18:45:00 Aberdeen 2 - 1 Saint Mirren
Turkish Super Liga
2020-10-02 17:00:00 Ankaragucu 0 - 1 Kayserispor
2020-10-02 17:00:00 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 1 - 1 Trabzonspor
Italian Serie A
2020-10-02 18:45:00 Fiorentina 1 - 2 Sampdoria
England Championship
2020-10-02 18:45:00 Coventry City 1 - 3 Bournemouth AFC
International Club Friendly
2020-10-02 11:00:00 NAPSA Stars 1 - 1 Indeni FC
2020-10-02 18:30:00 SD Textil Escudo 0 - 1 Solares
2020-10-02 18:45:00 Loughgall FC 2 - 1 Coleraine
2020-10-02 19:00:00 Alhaurin de la Torre 0 - 0 CD El Palo
2020-10-02 19:00:00 UE Cornella 1 - 2 Terrassa
2020-10-02 19:15:00 Larne FC 3 - 0 Ards FC
Copa Libertadores
2020-10-02 02:00:00 Delfin SC 3 - 0 Defensa Y Justicia
Swiss Challenge League
2020-10-02 18:00:00 Thun 1 - 3 Neuchatel Xamax
Romania Liga I
2020-10-02 18:05:00 CS Universitatea Craiova 1 - 0 Politehnica Iasi
Austria Erste Division
2020-10-02 16:30:00 SV Horn 1 - 1 FC Superfund Pasching
2020-10-02 16:30:00 FC Liefering 1 - 1 Grazer AK
2020-10-02 18:25:00 SKU Amstetten 2 - 2 FC Wacker Innsbruck
Serbian Superliga
2020-10-02 17:00:00 Radnicki Nis 1 - 1 Mladost Lucani
Turkey 2 Ligi A
2020-10-02 15:59:00 Istanbulspor 2 - 1 Bandirmaspor
Bulgaria Premier League
2020-10-02 14:45:00 Tsarsko Selo 1 - 0 Cherno More Varna
2020-10-02 17:15:00 CSKA 1948 Sofia 5 - 0 Botev Plovdiv
Croatia 1.Division
2020-10-02 15:59:00 NK Lokomotiva Zagreb 0 - 0 Istra 1961 Pula
Hungary Borsodi Liga
2020-10-02 18:00:00 MTK Hungaria 1 - 2 Dafuji cloth MTE
Czech Republic Gambrinus Liga
2020-10-02 17:00:00 Synot Slovacko 0 - 1 Pardubice
Belgian Second Division
2020-10-02 18:00:00 Seraing United 6 - 1 Club Brugge(U23)
Ireland First Division
2020-10-02 18:45:00 UC Dublin 1 - 3 Bray Wanderers
2020-10-02 18:45:00 Wexford (Youth) 0 - 2 Shamrock Rovers II
2020-10-02 18:45:00 Drogheda United 0 - 2 Athlone Town
Portugal Segunda Liga
2020-10-02 15:59:00 Penafiel 3 - 1 CD Mafra
Cyprus 1 Division
2020-10-02 15:00:00 E.N.Paralimniou 2 - 1 AEK Larnaca
2020-10-02 17:00:00 Doxa Katokopias 3 - 3 Karmiotissa Polemidion
France Ligue 3
2020-10-02 18:00:00 Avranches 3 - 1 Cholet So
2020-10-02 18:00:00 Bastia Borgo 1 - 1 Bourg Peronnas
2020-10-02 18:00:00 Concarneau 1 - 1 Bastia
2020-10-02 18:00:00 Creteil 1 - 3 Quevilly
2020-10-02 18:00:00 Stade Lavallois MFC 1 - 2 Red Star FC 93
2020-10-02 18:00:00 Sete FC 4 - 0 Boulogne
2020-10-02 18:00:00 Stade Briochin 1 - 1 Lyon Duchere
2020-10-02 18:00:00 Villefranche 0 - 1 Le Mans
Lithuania - 1.Division
2020-10-02 15:59:00 FK Riteriai 4 - 0 Banga Gargzdai
Belarusian Premier League
2020-10-02 13:00:00 Dinamo Minsk 2 - 1 Smolevichy-STI
Peru Primera Division
2020-10-02 15:59:00 FC Carlos Stein 1 - 2 Dep.San Martin
2020-10-02 20:30:00 Univ.Cesar Vallejo 1 - 0 Cienciano
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-10-02 21:00:00 Alianza Petrolera 1 - 1 Deportiva Once Caldas
2020-10-02 23:05:00 Cucuta 2 - 3 Independiente Santa Fe
Czech Republic 2.Liga
2020-10-02 15:59:00 Vysocina jihlava 1 - 2 SK Prostejov
Egyptian Premier League
2020-10-02 15:30:00 Haras El Hedoud 1 - 3 El Entag Al Harby
2020-10-02 18:00:00 Ismaily 1 - 1 Smouha SC
Liga Super Malaysia
2020-10-02 13:00:00 Pahang UiTM FC 2 - 4 MISC-MIFA
2020-10-02 13:00:00 Johor Darul Takzim 4 - 1 Sabah
Malaysia Premier League
2020-10-02 12:15:00 Sarawak 0 - 1 Terengganu B
2020-10-02 13:00:00 Pulau Pinang 4 - 0 Kelantan United
2020-10-02 13:00:00 Selangor PKNS 2 - 1 UKM FC
2020-10-02 13:00:00 PKNP FC 0 - 0 Kuala Lumpur
Bahraini Premier League
2020-10-02 15:30:00 Al-Ahli(BHR) 0 - 1 East Riffa
2020-10-02 15:30:00 Al-Shabbab 0 - 1 Busaiteen
Primera Division de Paraguay
2020-10-02 21:00:00 FC Nacional Asuncion 2 - 2 Sol de America
2020-10-02 23:30:00 Sportivo San Lorenzo 1 - 1 Cerro Porteno
Brazil Serie B
2020-10-02 19:30:00 Figueirense 4 - 1 Oeste
2020-10-02 22:15:00 Operario Ferroviario PR 1 - 1 Vitoria BA
2020-10-02 22:15:00 CRB AL 3 - 1 Avai FC SC
Moldova Divizia Nationala
2020-10-02 12:00:00 Codru Lozova 1 - 4 CS Petrocub
2020-10-02 15:00:00 FC Milsami 1 - 1 FC Sfintul Gheorghe
Primera Division de Chile
2020-10-02 14:00:00 Santiago Wanderers 3 - 1 Municipal Iquique
2020-10-02 19:00:00 O.Higgins 1 - 4 Coquimbo Unido
Slovakia 2.Liga Play off
2020-10-02 13:00:00 Slovan Duslo Sala 1 - 0 Nitra B
French Feminines D1
2020-10-02 16:30:00 Fleury 91 ?w? 0 - 3 Lyon (w)
2020-10-02 16:30:00 Le Havre (w) 0 - 1 ASJ Soyaux (w)
German Frauen Bundesliga
2020-10-02 17:15:00 Hoffenheim (w) 3 - 1 Werder Bremen (w)
Kazakhstan Premier League
2020-10-02 07:30:00 Kaisar Kyzylorda 0 - 0 Okzhetpes
2020-10-02 09:45:00 Ordabasy 1 - 1 FK Taraz
2020-10-02 13:00:00 Tobol Kostanai 2 - 0 FC Zhetysu Taldykorgan
Georgia Primera Division
2020-10-02 15:00:00 FC Telavi 1 - 3 Dinamo Batumi
Holland Eredivisie Women's
2020-10-02 17:30:00 Zwolle (w) 0 - 0 VV Alkmaar (w)
2020-10-02 17:30:00 Excelsior Barendrecht (w) 0 - 3 FC Twente Enschede (w)
2020-10-02 17:30:00 ADO Den Haag (w) 3 - 1 SC Heerenveen (w)
Futsal Spain Division De Honor
2020-10-02 18:45:00 F.C.Barcelona Futsal 3 - 4 Peniscola Futsal
2020-10-02 19:30:00 Levante Futsal 2 - 0 Xota Navarra Futsal
Primera Division de Ecuador
2020-10-02 21:30:00 Deportivo Cuenca 0 - 3 Olmedo Riobamba
Azerbaijan Premier League
2020-10-02 11:30:00 Sabah FK Baku 0 - 2 Keshla FK
NSW Premier League
2020-10-02 09:30:00 Manly United 1 - 0 Ted Reiter Mountain City Rovers
2020-10-02 09:40:00 Blacktown City Demons 3 - 0 A.P.I.A. Leichhardt Tigers
2020-10-02 10:00:00 Marconi Stallions 1 - 3 North Shore Sailor
Colombia Copa Cup
2020-10-02 00:45:00 Union Magdalena 1 - 3 Leones
Belarus Cup
2020-10-02 11:00:00 Sputnik Rechitsa 1 - 4 FC Torpedo Zhodino
2020-10-02 13:00:00 Slutsksakhar Slutsk 1 - 4 Shakhter Soligorsk
Chinese Women’s Super League
2020-10-02 08:00:00 Jiangsu Suning (w) 1 - 0 Beijing Beikong (w)
2020-10-02 08:00:00 Wuhan Jianghan (w) 3 - 4 Shanghai RCB (w)
German 3.Liga
2020-10-02 17:00:00 Bayern Munchen (Youth) 3 - 0 Dynamo Dresden
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2020-10-02 15:59:00 Hlucin 1 - 2 Odra Petrkovice
Hong Kong Senior Challenge Shield
2020-10-02 07:00:00 Eastern A.A Football Team 2 - 0 LeeMan
Australia Brisbane Premier League
2020-10-02 10:50:00 The Gap BPL 0 - 3 Grange Thistle SC
Mexico Primera Divison A
2020-10-02 02:00:00 Tampico Madero 2 - 0 Alebrijes de Oaxaca
Lithuania - 2.Division
2020-10-02 15:30:00 Nevezis Kedainiai 3 - 1 Hegelmann Litauen
2020-10-02 15:59:00 Alytis Alytus Dainava 2 - 1 Siauliai
Ukraine U21 Liga
2020-10-02 10:00:00 Inhulets Petrove U21 2 - 1 FC Mynai U21
2020-10-02 10:00:00 Rukh Vynnyky U21 3 - 0 Lviv U21
2020-10-02 12:10:00 Dnipro-1 U21 1 - 1 FC Vorskla U21
Brazil Youth
2020-10-02 00:30:00 Corinthians Paulista (Youth) 0 - 3 Palmeiras (Youth)
Mexico Youth U20
2020-10-02 14:00:00 Puebla U20 2 - 1 Santos Laguna U20
2020-10-02 15:00:00 FC Juarez U20 5 - 2 Pachuca U20
Malta First Division League
2020-10-02 17:30:00 St Georges 1 - 3 Marsa
FFSA Premier League
2020-10-02 10:45:00 Croydon Kings 3 - 1 Adelaide Comets FC
2020-10-02 10:45:00 Adelaide Raiders SC 1 - 0 Para Hills Knlghts SC
Serbia Prva Liga
2020-10-02 13:00:00 Zemun 0 - 0 IMT Novi Beograd
QLD Premier League
2020-10-02 09:30:00 Peninsula Power 1 - 3 Brisbane Olympic United FC
Kazakhstan Division 1
2020-10-02 05:00:00 Akademiya Ontustik 1 - 0 Zhetysu II
Estonia Teine Liiga
2020-10-02 15:59:00 Tabasalu Charma 1 - 1 Laanemaa Haapsalu
Uzbekistan Second League
2020-10-02 11:00:00 Oktepa 2 - 3 Turon Nukus
2020-10-02 12:00:00 Sogdiana Jizak 2 - 1 Lokomotiv Tashkent
2020-10-02 13:00:00 Nasaf Qarshi 4 - 1 Mashal Muborak
2020-10-02 14:00:00 Qizilqum Zarafshon 2 - 1 Kuruvchi Kokand Qoqon
Iceland Women's Division 1
2020-10-02 17:30:00 IA Akranes (w) 2 - 4 Tindastoll Neisti (w)
J-League Division 3
2020-10-02 10:00:00 Cerezo Osaka U23 0 - 0 Imabari FC
Brasileiro, Serie C
2020-10-02 23:00:00 Ituano SP 0 - 0 Sao Bento
BRA D4
2020-10-02 01:00:00 Rio Branco AC 0 - 0 Atletico Acreano
Macao Division 1
2020-10-02 13:00:00 PSP Macau 0 - 3 Chao Pak Kei
Brazil Campeonato Paulista C
2020-10-02 18:00:00 Batatais 1 - 1 AE Velo Clube SP
2020-10-02 18:00:00 Paulista(SP) 1 - 1 Linense(BRA)
2020-10-02 20:00:00 Gremio Osasco 1 - 2 Capie Warrero
2020-10-02 20:00:00 Marilia Ac 1 - 1 Desportivo Brasil SP
Vietnam Second Division
2020-10-02 08:00:00 Lam Dong 3 - 1 Nam Dinh FC II
2020-10-02 09:00:00 Da Nang II 1 - 1 Phu Dong FC
2020-10-02 09:00:00 Kon Tum 0 - 3 Tuan Tu Phu Tho
Iceland U19 League
2020-10-02 18:40:00 Leiknir KB U19 2 - 5 KR KV U19
Ecuador Campeonato Serie B
2020-10-02 19:00:00 9 de Octubre 2 - 0 Club Atletico Porteno
WAUS WD1
2020-10-02 11:30:00 Murdoch University Melville FC (W) 1 - 1 Fremantle City FC (w)
Belgium Women's Premier League
2020-10-02 18:00:00 Charleroi (W) 0 - 7 Anderlecht (w)
2020-10-02 18:30:00 KAA Gent Ladies (w) 1 - 1 White Star Bruxelles ?w?
Germany Regionalliga
2020-10-02 17:00:00 FSV Optik Rathenow 0 - 0 Hertha BSC Berlin Youth
2020-10-02 17:00:00 BSV Rehden 2 - 1 Havelse
2020-10-02 17:00:00 ETSV Weiche Flensburg 1 - 2 Hamburger SV (Youth)
2020-10-02 17:30:00 Wiedenbruck 0 - 0 SV Lippstadt
2020-10-02 17:30:00 Rot-Weiss Essen 2 - 0 Fortuna Dusseldorf (Youth)
2020-10-02 17:30:00 Tennis Borussia Berlin 4 - 2 FSV Union Furstenwalde
2020-10-02 17:30:00 SV Drochtersen/Assel 3 - 0 Phonix Lubeck
Finland - Kakkonen Lohko
2020-10-02 15:30:00 VIFK 1 - 1 Kiisto Vaasa
2020-10-02 15:30:00 Jazz Pori 6 - 0 P-Iirot
2020-10-02 15:30:00 HJS Akatemia 5 - 2 TPV Tampere
Romania - Liga 2 Seria
2020-10-02 15:00:00 Rapid Bucuresti 4 - 2 Concordia Chiajna
Austrian 3.Liga
2020-10-02 17:00:00 Allerheiligen 5 - 0 Vocklamarkt
2020-10-02 17:00:00 Deutschlandsberger SC 4 - 0 SC Kalsdorf
2020-10-02 17:00:00 SC Gleisdorf 1 - 1 TUS Bad Gleichenberg
2020-10-02 17:00:00 FC Wels 2 - 2 Union Gurten
2020-10-02 17:00:00 Santa Ana 6 - 2 WSC Hertha Wels
2020-10-02 17:30:00 Traiskirchen 5 - 0 FC Magna Wiener Neustadt
2020-10-02 17:30:00 Andelsbuch 2 - 2 SC Mannsdorf
Denmark - 2.Liga
2020-10-02 17:00:00 Jammerbugt 2 - 0 Thisted FC
2020-10-02 17:00:00 HIK Hellerup 3 - 1 Roskilde
Sweden Div 3 Mellersta
2020-10-02 17:00:00 Hassleholms IF 3 - 4 Nosaby IF
USA National Premier Soccer League
2020-10-02 22:00:00 Oakland Roots 1 - 2 Detroit City
2020-10-02 23:00:00 Greenville Triumph 2 - 0 Orlando City U23
Australia Brisbane Premier League Reserves
2020-10-02 08:40:00 The Gap FC Reserve 1 - 3 Grange Thistle SC Reserve
FFSA WPL
2020-10-02 09:25:00 Metro United FC Reserves (w) 0 - 2 Adelaide City Reserve (w)
2020-10-02 10:45:00 Salisbury Inter (w) 2 - 2 Metropolis United (w)
Uruguay Segunda
2020-10-02 13:00:00 CS Cerrito 1 - 1 CA Atenas
2020-10-02 15:15:00 Albion FC 0 - 0 Rocha
2020-10-02 17:30:00 IA Sud America 1 - 3 Villa Teresa
2020-10-02 17:30:00 CA Juventud 3 - 2 Rampla Juniors FC
2020-10-02 18:30:00 La Luz 1 - 0 Mar de Fondo
2020-10-02 19:45:00 Miramar Misiones FC 1 - 1 Potencia
2020-10-02 22:00:00 Tacuarembo 1 - 0 Villa Espanola
Finland Kolmonen
2020-10-02 15:15:00 Poxyt 2 - 1 HPS
2020-10-02 15:30:00 EIF Academy 3 - 0 BK-46 Karis Karjaa
2020-10-02 15:59:00 PKKU II 3 - 2 TuPS
2020-10-02 16:15:00 CLE 3 - 2 NuPS
2020-10-02 16:15:00 SAPA 0 - 1 FC Kontu
2020-10-02 16:30:00 JäPS/47 0 - 5 RiPS
2020-10-02 16:30:00 KaPa 1 - 1 FC Espoo 2
2020-10-02 16:45:00 ACE 4 - 0 TP-T
2020-10-02 17:00:00 TKT Tampere 2 - 1 JanPa
2020-10-02 17:15:00 FC POHU 1 - 2 Atlantis II
Austria Landesliga
2020-10-02 15:59:00 SV Schwechat 2 - 1 ASV 13 Vienna
2020-10-02 17:00:00 Feldkirchen 2 - 1 SK Treibach
2020-10-02 17:00:00 TUS Heiligenkreuz 4 - 2 SV Lebring
2020-10-02 17:15:00 KAC 1909 1 - 2 ASKO Gmund
2020-10-02 17:30:00 FC Berg 1 - 2 SV Strasswalchen
2020-10-02 17:30:00 FC Deutschkreutz 4 - 1 SV Leithaprodersdorf
2020-10-02 17:30:00 SC Kundl 0 - 0 SPG Motz/Silz
2020-10-02 17:30:00 SV Fugen 2 - 0 SV Innsbruck
2020-10-02 17:30:00 First Wien 1894 2 - 1 Sportunion Mauer
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2020-10-02 17:00:00 Bramfelder SV 1 - 1 Tus Dassendorf
2020-10-02 17:00:00 FV Eppelborn 1 - 8 Hertha Wiesbach
2020-10-02 17:15:00 SC Concordia Hamburg 2 - 1 HEBC Hamburg
2020-10-02 17:30:00 TSV 1880 Wasserburg 1 - 1 TSV Landsberg
2020-10-02 17:30:00 Hamm United 4 - 1 Niendorfer TSV
2020-10-02 17:30:00 TuS Osdorf 2 - 3 HSV Barmbek Uhlenhorst
2020-10-02 17:30:00 SC Victoria Hamburg 8 - 1 Meiendorfer SV
2020-10-02 17:30:00 TuRU Dusseldorf 4 - 0 TSV Meerbusch
2020-10-02 17:30:00 Hassia Bingen 4 - 0 TSV Emmelshausen
2020-10-02 18:05:00 Hamburger SV III 2 - 4 SV Curslack Neuengamme
Guatemala D2
2020-10-02 21:00:00 Petapa 0 - 0 Chimaltenango FC
England U23 Premier League
2020-10-02 12:00:00 Leeds United U23 1 - 0 Middlesbrough U23
2020-10-02 13:00:00 Blackburn Rovers U23 2 - 2 Manchester United U23
2020-10-02 13:30:00 West Bromwich U23 1 - 1 Reading U23
2020-10-02 18:00:00 Derby County U23 2 - 1 Leicester City U23
2020-10-02 18:00:00 Crystal Palace U23 0 - 1 Aston Villa U23
2020-10-02 18:00:00 Fulham U23 0 - 2 Norwich City U23
England U23 1.Liga
2020-10-02 13:00:00 Watford U23 0 - 4 Bristol City U23
Mexico Segunda Division
2020-10-02 15:59:00 Ciervos FC 2 - 1 CD Cuautla
Denmark - 4.Liga
2020-10-02 16:30:00 Roskilde Boldklub 0 - 2 Allerod
Ireland Leinster Senior League
2020-10-02 19:00:00 Carrigaline United 1 - 2 Rockmount
Tanzania Ligue 1
2020-10-02 13:00:00 Dodoma Jiji FC 2 - 0 Ruvu Shooting
Romania - Liga 3 Seria
2020-10-02 11:55:00 ACS Vedita Colonesti MS 0 - 0 CSM Flacara Moreni
2020-10-02 11:55:00 CS Soimii Lipova 1 - 0 ACS Progresul Pecica
2020-10-02 11:55:00 Steaua Bucuresti 2 4 - 1 Rapid Bucuresti II
2020-10-02 12:00:00 ACS Kids Tampa Brasov 1 - 3 CSO Plopeni
2020-10-02 12:00:00 AFC Hermannstadt 2 4 - 3 Minerul Costesti
2020-10-02 12:00:00 CS Balotesti 0 - 1 Tunari
2020-10-02 12:00:00 Dacia Unirea Braila 5 - 1 CS Faurei
2020-10-02 12:00:00 Dinamo Bucuresti 2 1 - 3 CSA Steaua Bucuresti
2020-10-02 12:00:00 Unirea Bascov 1 - 2 ACSO Filiasi
2020-10-02 12:00:00 Unirea Dej 3 - 1 FC Ariesu Turda
2020-10-02 12:00:00 ASC Corona Brasov 2 - 0 ACS Sepsi II
2020-10-02 12:00:00 Magura Cisnadie 2 - 2 Gaz Metan Medias II
Curacao League
2020-10-02 23:30:00 SV UNDEBA 0 - 3 Centro Social Dep Barber
Burundi League
2020-10-02 13:00:00 Inter Stars 2 - 1 Aigle Noir
Northern NSW U20 League
2020-10-02 07:30:00 Blacktown City FC U20 4 - 3 APIA Leichhardt Tigers U20
2020-10-02 08:00:00 Marconi Stallions U20 2 - 0 North Shore Mariners U20
Croatia U19 League
2020-10-02 14:00:00 Sesvete U19 0 - 1 Rijeka U19
Australia Gold Coast Reserves
2020-10-02 08:40:00 Bond Bullsharks Reserves 2 - 3 Mudgeeraba SC Reserves
Mexico Liga MX Femenil
2020-10-02 21:00:00 Cruz Azul (w) 2 - 0 Juarez FC (w)
Mauritania Division 1
2020-10-02 17:00:00 King Nouakchott 2 - 2 ASC Tevragh Zeine
Estonia II Liiga
2020-10-02 16:15:00 FC Kuressaare II 12 - 0 Pohja Sakala
2020-10-02 16:45:00 JK Piraaja Tallinn 5 - 1 JK Poseidon
Faroe Islands Division 1
2020-10-02 18:00:00 07 Vestur Sorvagur 2 - 0 Toftir B68
2020-10-02 18:00:00 FC Hoyvik 1 - 7 NSI Runavik II
2020-10-02 19:00:00 HBTorshavn II 0 - 4 B71 Sandur
Kazakhstan Division 2
2020-10-02 05:00:00 FK Igilik 5 - 0 Ordabasy Reserves
2020-10-02 08:55:00 FK Aksu 1 - 1 Altay Reserves
2020-10-02 09:00:00 Sdyusshor 8 Astana Reserves 1 - 1 Zhetysu Taldykorgan Reserves
2020-10-02 09:55:00 FK Taraz Reserves 0 - 2 FC Temirlan
2020-10-02 10:00:00 Akademia Ontustyk Reserves 4 - 1 Kyran Reserves
Burkina Faso League
2020-10-02 15:30:00 AS Douanes Ouagadougou 1 - 1 Vitesse Delft
2020-10-02 17:45:00 US Ouagadougou 1 - 0 RC Kadiogo
Turkmenistan Premier League
2020-10-02 12:00:00 Sagadam FK 1 - 0 HTTU Asgabat
2020-10-02 13:00:00 Kopetdag Asgabat 1 - 0 Energetik Mary
Australia Darwin Premier League
2020-10-02 11:00:00 Mindil Aces 2 - 2 University Azzurri FC
Czech Republic 5. Ligy
2020-10-02 15:59:00 FC Cheb 5 - 2 Frantiskovy Lazne
Mongolia National League Women
2020-10-02 05:00:00 Shine Yarmag (W) 0 - 6 Tuuliin Tom Tulnuud (W)
2020-10-02 06:40:00 Kharaatsai (W) 3 - 0 Khovd Western (W)