Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Brazil Serie A
2020-08-12 22:15:00 Atletico Paranaense 2 - 1 Goias
2020-08-12 22:15:00 Atletico Mineiro 3 - 2 Corinthians Paulista (SP)
2020-08-12 22:15:00 Bragantino 1 - 1 Botafogo RJ
2020-08-12 23:30:00 Atletico Clube Goianiense 3 - 0 Flamengo
2020-08-12 23:30:00 Bahia 1 - 0 Coritiba PR
USA Major League Soccer
2020-08-12 00:45:00 Portland Timbers 2 - 1 Orlando City
Swedish Allsvenskan
2020-08-12 17:00:00 Djurgardens 2 - 1 Mjallby AIF
2020-08-12 17:00:00 Malmo FF 2 - 1 Orebro
Scottish Premier League
2020-08-12 18:45:00 Motherwell 2 - 2 Livingston
2020-08-12 18:45:00 Ross County 2 - 2 Kilmarnock
2020-08-12 18:45:00 Glasgow Rangers 3 - 0 Saint Johnstone
Italian Serie B
2020-08-12 19:00:00 Pordenone Calcio SSD 0 - 2 Frosinone
International Club Friendly
2020-08-12 08:00:00 MFK Karvina 2 - 0 GKS Jastrzebie
2020-08-12 08:00:00 LKS Nieciecza 3 - 1 Cracovia Krakow
2020-08-12 08:45:00 Slovan Liberec II 2 - 4 SK Slovan Varnsdorf
2020-08-12 09:00:00 SV Horn 0 - 4 Sparta Praha
2020-08-12 09:00:00 Red Star FC 93 2 - 0 US Lusitanos Saint-Maur
2020-08-12 09:00:00 Sturm Graz 2 - 1 ASK Bravo Publikum
2020-08-12 09:20:00 Viktoria Zizkov 3 - 2 Vysocina jihlava
2020-08-12 10:52:00 Tally Valley 5 - 3 Surfers Paradise Blue
2020-08-12 11:00:00 Robina City Metro 3 - 2 Tamborine Mountain Eagles
2020-08-12 12:00:00 Slavia Prague B 2 - 1 Nurnberg (Youth)
2020-08-12 12:00:00 Karlsruher SC 2 - 2 Saarbrucken
2020-08-12 12:20:00 Sparta Rotterdam Reserves 7 - 2 Racing Genk U21
2020-08-12 13:00:00 Union Berlin 2 - 0 Wurzburger Kickers
2020-08-12 13:30:00 Unterhaching 0 - 0 Augsburg
2020-08-12 14:00:00 Estonia (w) 1 - 0 Latvia (w)
2020-08-12 14:00:00 Borussia Monchengladbach 4 - 0 SC Verl
2020-08-12 15:00:00 North Macedonia U19 1 - 3 FK Tikves Kavadarci
2020-08-12 15:00:00 Trenkwalder Admira Wacker 2 - 1 Banik Ostrava
2020-08-12 15:00:00 Rapid Wien 5 - 3 Opava
2020-08-12 15:00:00 Rheindorf Altach 0 - 6 Borussia Dortmund
2020-08-12 15:00:00 Stade Brestois 1 - 0 Guingamp
2020-08-12 15:00:00 Lech Poznan 1 - 1 Kickers Offenbach
2020-08-12 15:00:00 St.Polten 0 - 3 Dynamo Ceske Budejovice
2020-08-12 15:00:00 Blansko 1 - 1 Slovan Liberec
2020-08-12 15:00:00 Irodotos 2 - 0 AO Giouchtas
2020-08-12 15:30:00 Brno 2 - 3 Lisen
2020-08-12 15:59:00 Industria Galda 1 - 1 Metalurgistul Cugir
2020-08-12 15:59:00 Avranches 5 - 4 Le Havre
2020-08-12 15:59:00 Nea Salamis 1 - 1 Alki Oroklini
2020-08-12 15:59:00 Wolfsberger AC 2 - 2 Sparta Praha
2020-08-12 15:59:00 Rennes 3 - 0 Saint Etienne
2020-08-12 15:59:00 B93 Copenhagen 3 - 0 AB Copenhagen
2020-08-12 15:59:00 Sedan 1 - 3 Troyes
2020-08-12 15:59:00 Les Herbiers 1 - 3 Lorient B
2020-08-12 15:59:00 Vysehrad 4 - 1 Loko Vltavin
2020-08-12 16:30:00 Wattenscheid 09 2 - 2 Fortuna Dusseldorf (Youth)
2020-08-12 16:30:00 Angers 3 - 2 Le Mans
2020-08-12 16:45:00 Jong Ajax (Youth) 1 - 2 FC Utrecht (Youth)
2020-08-12 16:45:00 Viktoria Aschaffenburg 1 - 4 TSG Hoffenheim (Youth)
2020-08-12 17:00:00 Rodez Aveyron 2 - 0 Pau FC
2020-08-12 17:00:00 Reims (w) 1 - 1 Standard Liege (w)
2020-08-12 17:00:00 TuS Bersenbruck 2 - 2 Sportfreunde Lotte
2020-08-12 17:00:00 1. FC Gievenbeck 0 - 3 Preuben Munster
2020-08-12 17:00:00 Wiener Viktoria 2 - 0 Stadlau
2020-08-12 17:00:00 Gutersloh 1 - 3 Wiedenbruck
2020-08-12 17:00:00 Villefranche 0 - 2 Grenoble
2020-08-12 17:00:00 Gleinstatten 2 - 0 SC Bad Gams
2020-08-12 17:00:00 SVG Steinheim 1 - 5 Rot-Weiss Frankfurt
2020-08-12 17:00:00 Red Star-Penzing 6 - 4 ATSV Teesdorf
2020-08-12 17:00:00 Maribor 3 - 1 NK Mura 05
2020-08-12 17:15:00 Fc Remscheid 2 - 2 Cronenberger SC
2020-08-12 17:30:00 Lierse Kempenzonen 0 - 0 Westerlo
2020-08-12 17:30:00 TSG Sprockhovel 0 - 2 Bocholt FC
2020-08-12 17:30:00 SC Dusseldorf West 3 - 1 MSV Düsseldorf
2020-08-12 17:30:00 SSVg Velbert 2 - 1 Duisburger SV 1900
2020-08-12 17:30:00 VV Ter Leede Women 0 - 7 ADO Den Haag (w)
2020-08-12 17:30:00 Patro Eisden 0 - 0 Lierse
2020-08-12 17:30:00 F91 Dudelange 2 - 2 Swift Hesperange
2020-08-12 17:30:00 ASK Mannersdorf 1 - 4 Neusiedl
2020-08-12 17:30:00 JSK Rodgau 0 - 4 Bayern Alzenau
2020-08-12 18:00:00 VfR Krefeld-Fischeln 0 - 1 FSV Duisburg
2020-08-12 22:00:00 Real Esteli U20 1 - 1 Real Madriz FC U20
2020-08-12 23:00:00 Paragominas FC PA 3 - 2 SC Paysandu Para
Chinese Super League
2020-08-12 10:00:00 Shanghai East Asia FC 2 - 1 Wuhan ZALL
2020-08-12 12:00:00 Beijing Guoan 3 - 1 Hebei HX Xingfu
J-League Cup
2020-08-12 10:00:00 Vegalta Sendai 0 - 3 Cerezo Osaka
2020-08-12 10:00:00 Shimizu S-Pulse 2 - 3 Kashima Antlers
2020-08-12 10:00:00 Nagoya Grampus 2 - 2 Kawasaki Frontale
2020-08-12 10:00:00 Consadole Sapporo 1 - 1 Yokohama FC
2020-08-12 10:00:00 Kashiwa Reysol 3 - 1 Oita Trinita
2020-08-12 10:30:00 Shonan Bellmare 1 - 2 Gamba Osaka
UEFA Champions League
2020-08-12 19:00:00 Atalanta 1 - 2 Paris Saint Germain (PSG)
Slovenia 2.Liga
2020-08-12 15:30:00 NK Nafta 2 - 0 Krsko Posavlje
2020-08-12 15:30:00 NK Primorje 2 - 0 Drava
2020-08-12 15:30:00 NK Fuzinar 6 - 0 Brda
2020-08-12 15:30:00 NK Bilje 0 - 4 Radomlje
2020-08-12 15:30:00 Smartno 0 - 5 Jadran Dekani
2020-08-12 15:30:00 ND Beltinci 0 - 1 Triglav Gorenjska
2020-08-12 17:30:00 NK Brezice 1 - 4 Roltek Dob
Sweden Superettan
2020-08-12 17:00:00 Trelleborgs FF 1 - 0 Vasteras SK FK
2020-08-12 17:00:00 IK Brage 1 - 1 Norrby IF
2020-08-12 17:00:00 Jonkopings Sodra IF 2 - 1 Dalkurd FF
2020-08-12 17:00:00 Ljungskile 2 - 1 AFC Eskilstuna
2020-08-12 17:00:00 GAIS 0 - 0 Degerfors IF
Romania Liga I
2020-08-12 15:30:00 CS Mioveni 1 - 1 Chindia Targoviste
Slovak Super Liga
2020-08-12 17:00:00 Sokol Dolna Zdana 1 - 2 Dunajska Streda
2020-08-12 17:00:00 SKF Sered 4 - 0 FK Senica
2020-08-12 17:00:00 Trencin 1 - 1 Zlate Moravce
Primera Division de Mexico
2020-08-12 02:00:00 Tigres UANL 2 - 1 Puebla
2020-08-12 22:00:00 Queretaro FC 1 - 0 CDSyC Cruz Azul
Slovakia Cup
2020-08-12 15:00:00 Oravan 0 - 6 SK Bela
Latvian Higher League
2020-08-12 15:00:00 Jelgava 0 - 4 Rigas Futbola skola
2020-08-12 15:00:00 FK Spartaks Jurmala 2 - 3 FK Valmiera
2020-08-12 17:00:00 FK Liepaja 1 - 1 FK Ventspils
Lithuania - 1.Division
2020-08-12 16:00:00 Suduva 2 - 0 FK Zalgiris Vilnius
Sweden Division 1
2020-08-12 14:00:00 Sandvikens IF 6 - 1 Tegs SK
2020-08-12 15:59:00 IFK Berga 1 - 1 Sollentuna United
2020-08-12 16:30:00 Nykopings BIS 2 - 4 IFK Lulea
2020-08-12 17:00:00 Lindome GIF 3 - 1 FC Linkoping City
2020-08-12 17:00:00 Assyriska Turab IK JKP 1 - 1 Utsiktens BK
2020-08-12 17:00:00 Torns IF 1 - 1 Eskilsminne IF
2020-08-12 17:00:00 Gefle IF 0 - 3 Taby
2020-08-12 17:00:00 Brommapojkarna 0 - 1 Karlstad BK
2020-08-12 17:00:00 Orebro Syrianska IF 1 - 1 IF Sylvia
2020-08-12 17:00:00 Karlskrona AIF 1 - 1 Lunds BK
2020-08-12 17:00:00 Skovde AIK 0 - 3 IFK Varnamo
2020-08-12 17:00:00 Landskrona BoIS 4 - 0 Tvaakers IF
2020-08-12 17:00:00 Oskarshamns AIK 1 - 2 Motala AIF FK
2020-08-12 17:30:00 Karlslunds IF HFK 2 - 3 Vasalunds IF
2020-08-12 18:00:00 Haninge 4 - 3 IK Frej Taby
2020-08-12 18:00:00 Qviding FIF 2 - 1 FC Trollhattan
Russian National Football League
2020-08-12 11:30:00 Tom Tomsk 1 - 2 Spartak Moscow II
2020-08-12 13:30:00 Irtysh 1946 Omsk 1 - 2 Chertanovo Moscow
2020-08-12 14:00:00 Gazovik Orenburg 2 - 0 Alania Vladikavkaz
2020-08-12 15:00:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 - 0 Yenisey Krasnoyarsk
2020-08-12 15:00:00 Krylya Sovetov 2 - 0 SKA Khabarovsk
2020-08-12 15:00:00 Dinamo Briansk 1 - 0 FK Nizhny Novgorod
2020-08-12 15:00:00 Tekstilshchik Ivanovo 1 - 1 FK Chayka K-SR
2020-08-12 15:00:00 Volgar Astrakhan 1 - 2 Veles
2020-08-12 15:30:00 Shinnik Yaroslavl 0 - 0 FK Krasnodar II
2020-08-12 15:59:00 Fakel 0 - 1 Baltika Kaliningrad
2020-08-12 16:30:00 Torpedo moskva 1 - 1 Akron Togliatti
Australia A-League
2020-08-12 07:35:00 Perth Glory 0 - 2 Western United FC
2020-08-12 10:10:00 Western Sydney 2 - 1 Melbourne Victory
J-League Division 2
2020-08-12 10:00:00 V-Varen Nagasaki 3 - 1 Thespa Kusatsu
2020-08-12 10:00:00 Kyoto Sanga 2 - 2 Mito Hollyhock
2020-08-12 10:00:00 Avispa Fukuoka 1 - 3 Tokyo Verdy
2020-08-12 10:00:00 Ehime FC 0 - 1 Montedio Yamagata
2020-08-12 10:00:00 JEF United Ichihara Chiba 3 - 0 Matsumoto Yamaga FC
2020-08-12 10:00:00 FC Ryukyu 1 - 2 Ventforet Kofu
2020-08-12 10:00:00 Albirex Niigata 2 - 1 Renofa Yamaguchi
2020-08-12 10:00:00 Giravanz Kitakyushu 2 - 1 Zweigen Kanazawa FC
2020-08-12 10:00:00 Omiya Ardija 2 - 2 Jubilo Iwata
2020-08-12 10:30:00 Tochigi SC 2 - 1 Fagiano Okayama
2020-08-12 10:30:00 Machida Zelvia 0 - 1 Tokushima Vortis
South Africa Premier Soccer League
2020-08-12 15:59:00 Kaizer Chiefs 1 - 1 Bidvest Wits
Professional Tunisian League 1
2020-08-12 15:59:00 C.A.Bizertin 2 - 2 ES du Sahel
2020-08-12 15:59:00 J.S. Kairouanaise 1 - 1 Club Africain
2020-08-12 15:59:00 Etoile Metlaoui 2 - 1 Chebba
2020-08-12 15:59:00 US Tataouine 2 - 1 Stade tunisien
2020-08-12 18:10:00 Esperance Sportive de Tunis 0 - 0 Sifakesi
Bosnia and Herzegovina Premier League
2020-08-12 15:00:00 Sarajevo 1 - 0 FK Tuzla City
2020-08-12 15:30:00 Sloboda 3 - 0 Mladost Doboj Kakanj
2020-08-12 15:30:00 FK Krupa 1 - 0 Olimpik Sarajevo
2020-08-12 17:00:00 HSK Zrinjski Mostar 0 - 0 Radnik Bijeljina
Primera Division de Paraguay
2020-08-12 20:00:00 River Plate (PAR) 2 - 1 Guay Leena
Brazil Serie B
2020-08-12 00:30:00 Figueirense 0 - 0 Vitoria BA
2020-08-12 00:30:00 Nautico (PE) 0 - 0 Operario Ferroviario PR
2020-08-12 00:30:00 America MG 0 - 1 Cuiaba
2020-08-12 20:00:00 CRB AL 1 - 0 Oeste
Sweden Damallsvenskan
2020-08-12 17:00:00 Kristianstads DFF (w) 2 - 0 Vaxjo (W)
2020-08-12 17:00:00 Vittsjo GIK (w) 0 - 2 Kopparbergs Goteborg (w)
2020-08-12 17:00:00 Orebro (w) 2 - 1 IK Uppsala (w)
2020-08-12 17:00:00 Pitea IF (w) 1 - 1 Djurgardens (w)
2020-08-12 17:00:00 FC Rosengard (w) 7 - 1 Linkopings (w)
2020-08-12 17:00:00 Umea IK (w) 1 - 0 Eskilstuna United (w)
USL First Division
2020-08-12 23:00:00 New York Red Bulls B 1 - 2 Loudoun United
2020-08-12 23:30:00 Charlotte Independence 1 - 1 Birmingham Legion
2020-08-12 23:30:00 Atlanta United FC II 0 - 2 Tampa Bay Rowdies
Women Norwegian Toppserien
2020-08-12 15:59:00 Roa (w) 1 - 2 Valerenga (w)
Swden Women Division 2
2020-08-12 17:00:00 Lidkopings FK (w) 0 - 3 Mallbackens IF (w)
National Premier Leagues Western Australia
2020-08-12 11:00:00 Sorrento F.C. 2 - 2 Balcatta FC
2020-08-12 11:30:00 Inglewood United 2 - 1 Rocking ham City
2020-08-12 11:30:00 Perth SC 2 - 3 Armadale SC
2020-08-12 11:30:00 Floreat Athena 2 - 0 Perth Glory (Youth)
2020-08-12 11:30:00 Bayswater City 1 - 1 ECU Joondalup
2020-08-12 11:30:00 Cockburn City 1 - 0 Willip
Georgia Primera Division
2020-08-12 17:00:00 FC Telavi 0 - 0 Dinamo Tbilisi
Faroe Islands Formuladeildin
2020-08-12 17:00:00 HB Torshavn 11 - 0 AB Argir
2020-08-12 18:00:00 NSI Runavik 1 - 2 Vikingur Gotu
Estonia Cup
2020-08-12 15:59:00 JK Poseidon 0 - 2 FC Kose
2020-08-12 15:59:00 Vastseliina FC Tannem 0 - 5 Trans Narva
2020-08-12 15:59:00 Vandra JK Vaprus 5 - 4 Flora Tallinn II
2020-08-12 15:59:00 Jogeva SK Noorus 96 1 - 1 FC Hell Hunt
2020-08-12 15:59:00 Rapla JK Atli 13 - 0 JK Jalgpallihaigla
2020-08-12 15:59:00 JK Tallinna Kalev 6 - 3 FC Nomme United
2020-08-12 16:30:00 JK Welco Elekter 1 - 1 Flora Tallinn III
2020-08-12 17:45:00 Romoli 2 - 3 Parnu Sadam
2020-08-12 18:00:00 FC Kohvile 1 - 3 Tallinna JK Piraaja
Israel Ligat Al Toto Cup
2020-08-12 16:45:00 Hapoel Haifa 2 - 2 Hapoel Kiryat Shmona
2020-08-12 17:00:00 Hapoel Bnei Sakhnin FC 1 - 0 Maccabi Haifa
Saudi Arabia Division 1
2020-08-12 15:55:00 Al-Thuqbah 0 - 1 Al-Qadasiya
2020-08-12 15:55:00 AL-jeel 0 - 2 Uhud
2020-08-12 15:55:00 Al Khaleej Club 2 - 2 Al-Ansar
2020-08-12 16:05:00 Al-Shoalah 3 - 1 Hottain (KSA)
2020-08-12 16:20:00 Al-Taqdom 1 - 1 Al-Nojoom
South Africa First League
2020-08-12 13:00:00 Ajax Cape Town 1 - 0 Richards Bay
2020-08-12 13:00:00 Mbombela United 0 - 0 Cape Umoya United
2020-08-12 13:00:00 Pretoria Univ 1 - 1 Real Kings
2020-08-12 13:00:00 TS Galaxy 0 - 0 Steenberg United
2020-08-12 13:00:00 TS Sporting 0 - 0 Moroka Swallows
Brazil Paraibano
2020-08-12 19:00:00 Campinense 0 - 2 Treze Campina Grande PB
ACT Premier League
2020-08-12 09:00:00 Gungahlin United 1 - 0 Cooma Tigers
2020-08-12 10:15:00 Canberra FC 2 - 1 Canberra Olympic
Georgia Division
2020-08-12 13:30:00 FC Gagra 0 - 1 Samgurali Tskh
2020-08-12 13:30:00 Merani Martvili 0 - 0 WIT Georgia Tbilisi
Finland - Kakkonen Lohko
2020-08-12 15:30:00 Jakobstads Bollklubb 3 - 2 GBK Kokkola
Austrian 3.Liga
2020-08-12 15:59:00 Dornbirner SV 1 - 1 VfB Hohenems
2020-08-12 16:30:00 RW Rankweil 3 - 2 Rotenberg
2020-08-12 16:30:00 SC Bregenz 3 - 0 SC Austria Lustenau B
Russia Div 2
2020-08-12 08:00:00 FK Orenburg-2 0 - 4 Dinamo Barnaul
2020-08-12 13:00:00 Dolgiye Prudy 1 - 0 Zvezda Irkutsk
2020-08-12 14:00:00 FC Tver 4 - 2 FK Chita
Brazil Brasiliense DF Division 1
2020-08-12 13:45:00 CA Taguatinga DF 0 - 1 Bosque Formosa EC
2020-08-12 14:00:00 Capital CF 1 - 1 Real FC
2020-08-12 18:30:00 Sobradinho EC 0 - 5 SE do Gama
2020-08-12 18:30:00 AA Luziania 0 - 0 Brasiliense
Australia Queensland State Women's Premier League
2020-08-12 09:15:00 Logan Lightning (W) 2 - 0 Mitchelton (W)
Uruguay Segunda
2020-08-12 15:00:00 Villa Espanola 3 - 2 Albion FC
2020-08-12 17:30:00 IA Sud America 1 - 1 Rocha
2020-08-12 20:15:00 Rampla Juniors FC 1 - 2 Racing Club Montevideo
Finland Kolmonen
2020-08-12 15:30:00 BK-46 Karis Karjaa 1 - 4 ToTe
2020-08-12 15:59:00 AC Barca 2 - 0 FC Jyvaskyla Blackbird
2020-08-12 15:59:00 VPV Pallo-Veikot 3 - 2 NIK
2020-08-12 15:59:00 TP47 Tornio 1 - 1 RoPo
2020-08-12 15:59:00 Liry 1 - 0 KyPa
2020-08-12 16:15:00 FC Inter II 4 - 1 Wilpas
2020-08-12 16:30:00 OTP 4 - 2 AC Oulu Akatemia
2020-08-12 16:30:00 Komeetat 3 - 3 Warkaus
2020-08-12 17:00:00 TPV/2 1 - 1 TKT Tampere
2020-08-12 17:00:00 NJS II 4 - 1 JäPS/47
Queensland U20 League
2020-08-12 09:00:00 Brisbane Strikers (U20) 2 - 4 Sunshine Coast Wanderers U20
Poland Division 4
2020-08-12 14:00:00 Stal Krasnik 1 - 2 Chelmianka Chelm
2020-08-12 15:00:00 LKS Lagow 2 - 1 Hetman Zamosc
2020-08-12 15:00:00 Cracovia II 1 - 2 KSZO Ostrowiec
2020-08-12 15:59:00 Gornik II Zabrze 1 - 3 Piast Zmigrod
2020-08-12 15:59:00 Polonia-Stal Swidnica 1 - 2 MKS Kluczbork
2020-08-12 15:59:00 KS Energetyk ROW 1 - 1 Foto-Higiena Olawa
2020-08-12 15:59:00 Stal Brzeg 7 - 1 Polonia Nysa
2020-08-12 15:59:00 Wisla Sandomierz 4 - 0 Lewart Lubartow
2020-08-12 15:59:00 Wisla Pulawy 3 - 2 Korona II Kielce
2020-08-12 17:20:00 Ruch Chorzow 3 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
Serbia U19 League
2020-08-12 08:00:00 OFK Belgrade U19 1 - 0 FK Vozdovac U19
2020-08-12 08:00:00 Partizan Belgrade U19 2 - 2 FK Rad U19
2020-08-12 08:55:00 Vojvodina U19 1 - 0 IMT Novi Beograd U19
2020-08-12 08:55:00 FK Napredak U19 2 - 1 FK Internacional U19
2020-08-12 09:10:00 TSC Backa Topola U19 2 - 2 RFK Novi Sad 1921 U19
2020-08-12 13:30:00 FK Brodarac U19 3 - 0 FK Trayal Krusevac U19
2020-08-12 15:00:00 Radnicki Nis U19 1 - 3 Spartak Subotica U19
2020-08-12 15:00:00 FK Radnicki 1923 U19 0 - 1 Mladost Lucani U19
2020-08-12 15:59:00 Cukaricki U19 4 - 0 FK Graficar Beograd U19
2020-08-12 17:25:00 Red Star Belgrade U19 6 - 0 FK Radnicki Novi Belgrad U19
Australia Northern NSW Premier League
2020-08-12 09:00:00 South Cardiff 4 - 1 Kahibah FC
2020-08-12 09:00:00 Cooks Hill United 4 - 0 Belmont Swansea United SC
Hungary NB III
2020-08-12 14:00:00 BKV Elore 0 - 1 MTE Mosonmagyarovar
2020-08-12 15:30:00 III.Keruleti TUE 1 - 0 THSE Szabadkikoto
2020-08-12 15:30:00 Egri FC 0 - 2 BVSC
2020-08-12 15:30:00 Nagyatadi FC 1 - 1 Menfocsanak
2020-08-12 15:30:00 SC Sopron 1 - 1 Lipot Pekseg
2020-08-12 15:30:00 Veszprem 2 - 0 Beech Sigit
2020-08-12 15:30:00 Tiszaujvaros 3 - 1 Debreceni VSC II
2020-08-12 15:30:00 Salgotarjani Baratok TC 2 - 0 putnok Vse
2020-08-12 15:30:00 ESMTK 3 - 0 Szegedi VSE
2020-08-12 15:30:00 Ferencvarosi TC B 2 - 1 Ujpesti TE B
2020-08-12 15:30:00 Hodmezovasarhelyi 2 - 4 Ivancsa
2020-08-12 15:30:00 Senyo Carnifex 5 - 0 Mezokovesd Zsory II
2020-08-12 15:30:00 Szekszard UFC 0 - 1 Rakosmenti KSK
2020-08-12 15:30:00 Taksony SE 2 - 2 BSS Monor
2020-08-12 15:30:00 Vac-Dunakanyar 0 - 0 Budapest Honved II
Nicaragua Apertura league
2020-08-12 21:30:00 Diriangen 1 - 0 Juventus Managua
2020-08-12 23:00:00 Walter Ferretti 0 - 0 Jalapa
Ireland Leinster Senior League
2020-08-12 18:00:00 Ballymun United 0 - 5 St. Mochtas
2020-08-12 18:00:00 Portmarnock 0 - 2 Killester Donnycarne
2020-08-12 18:00:00 Kilnamanagh AFC 2 - 2 UCD AFC
2020-08-12 19:00:00 Malahide United 5 - 2 Bluebell United
National Primera Division Western Australia
2020-08-12 11:30:00 Quinns FC 0 - 2 Western Knights
2020-08-12 11:30:00 UWA-Nedlands FC 0 - 1 Joondalup United
2020-08-12 11:30:00 Forrestfield United 0 - 2 Olympic Kingsway SC
2020-08-12 11:30:00 FC Ashfield 6 - 2 Swan United
2020-08-12 11:30:00 Mandurah City 1 - 1 Subiaco AFC
Belarus Division 2
2020-08-12 15:59:00 Victoria Maryina Gorka 2 - 3 Shakhter Soligorsk II
Australia Gold Coast Premier League
2020-08-12 08:15:00 Broadbeach United 0 - 4 Surfers Paradise White
2020-08-12 08:15:00 Coomera Metro 1 - 6 Southport Warriors
Lithuania A Lyga Women
2020-08-12 17:15:00 FK Banga (w) 0 - 0 Ssg FA Siauliai (w)
Cambodia Cup
2020-08-12 08:00:00 National DM FC 10 - 2 Kep
2020-08-12 08:30:00 Kirivong Sok Sen Chey 0 - 0 National Police Commissary
2020-08-12 08:30:00 Cambodia Tiger FC 2 - 3 Prey Veng
2020-08-12 11:00:00 Nagaworld FC 3 - 2 Electricite du Cambodge
2020-08-12 11:00:00 Phnom Penh FC 4 - 0 Asia Euro University
QLD Division 1
2020-08-12 09:00:00 Western Pride 4 - 0 Souths United
2020-08-12 09:30:00 Ipswich knights SC 1 - 1 Southside Eagles
Nicaragua Youth League
2020-08-12 17:00:00 Managua U20 0 - 2 Chinandega U20
2020-08-12 18:30:00 Diriangen U20 1 - 2 Juventus Managua U20
2020-08-12 20:00:00 Walter Ferretti U20 5 - 3 Jalapa U20
Tajikistan Vysshaya Liga
2020-08-12 12:00:00 Regar-TadAZ Tursunzoda 1 - 5 CSKA Pamir Dushanbe
2020-08-12 12:00:00 Khujand 0 - 0 Lokomotiv Pamir
2020-08-12 13:00:00 FC Istiklol Dushanbe 3 - 0 Faizkand
Mongolia Premier League
2020-08-12 08:00:00 Anduud City FC 1 - 2 Ulaanbaatar City
2020-08-12 11:00:00 UB Mazaalainuud 1 - 0 Gepro FC
Estonia Small Cup
2020-08-12 15:59:00 Saku Sporting 7 - 0 FC Helios Tartu
2020-08-12 15:59:00 Tallinna FC Zenit 6 - 3 SK Imavere Forss
Australia Capital Territory U23 League
2020-08-12 08:00:00 Canberra Croatia FC U23 0 - 1 Canberra Olympic U23
Poland Regional League
2020-08-12 15:00:00 Victoria Sulejowek 2 1 - 3 KS Sokol Serock
2020-08-12 18:20:00 SEMP Ursynow 2 - 6 Ursus Warsaw II