Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Austrian Bundesliga
2020-07-11 15:00:00 Austria Wien 2 - 3 TSV Hartberg
Poland Ekstraklasa
2020-07-11 13:00:00 Arka Gdynia 3 - 2 LKS Lodz
2020-07-11 15:30:00 Legia Warszawa 2 - 0 Cracovia Krakow
2020-07-11 18:00:00 Wisla Krakow 1 - 1 Korona Kielce
Denmark Superligaen
2020-07-11 15:59:00 Randers FC 2 - 1 Odense BK
German Bundesliga 2
2020-07-11 16:15:00 Ingolstadt 3 - 1 Nurnberg
Russia Premier League
2020-07-11 13:00:00 Arsenal Tula 2 - 1 Spartak Tambov
2020-07-11 15:30:00 Terek Grozny 1 - 1 Zenit St. Petersburg
2020-07-11 17:30:00 FK Sochi 1 - 0 Spartak Moscow
Finland Veikkausliga
2020-07-11 14:00:00 Inter Turku 5 - 1 Ilves Tampere
Korea League
2020-07-11 10:00:00 Jeonbuk Hyundai Motors 2 - 2 Seongnam FC
2020-07-11 10:00:00 Pohang Steelers 1 - 1 Suwon Samsung Bluewings
2020-07-11 10:00:00 Incheon United 1 - 1 Sangju Sangmu Phoenix
USA Major League Soccer
2020-07-11 01:10:00 Seattle Sounders 0 - 0 San Jose Earthquakes
Norwegian Tippeligaen
2020-07-11 15:59:00 Haugesund 0 - 3 Molde
2020-07-11 18:30:00 Rosenborg 3 - 0 Stromsgodset
Portugal Primera Liga
2020-07-11 18:15:00 Belenenses 0 - 1 Moreirense
J-League Division 1
2020-07-11 10:00:00 Kawasaki Frontale 3 - 1 Kashiwa Reysol
2020-07-11 10:00:00 Oita Trinita 1 - 1 Vissel Kobe
Swedish Allsvenskan
2020-07-11 13:00:00 Hammarby 0 - 0 IK Sirius FK
2020-07-11 13:00:00 Falkenberg 0 - 1 Ostersunds FK
Swiss Super League
2020-07-11 18:30:00 Basel 3 - 2 Young Boys
Turkish Super Liga
2020-07-11 18:00:00 Goztepe 1 - 3 Genclerbirligi
Spanish La Liga
2020-07-11 15:00:00 Osasuna 2 - 1 Celta Vigo
2020-07-11 17:30:00 Real Valladolid 0 - 1 FC Barcelona
2020-07-11 20:00:00 Atletico Madrid 1 - 0 Real Betis
Greece National A
2020-07-11 16:15:00 Volos NFC 2 - 3 Atromitos Athens
2020-07-11 16:15:00 Panionios 0 - 2 Panaitolikos Agrinio
2020-07-11 16:15:00 Lamia 0 - 0 AEL Larisa
2020-07-11 16:15:00 SKODA Xanthi 1 - 2 Asteras Tripolis
2020-07-11 18:30:00 OFI Crete 0 - 1 Aris Thessaloniki
Spanish Segunda Division
2020-07-11 15:00:00 Racing Santander 1 - 0 SD Huesca
2020-07-11 17:30:00 Las Palmas 1 - 0 Mirandes
2020-07-11 19:45:00 Cadiz 0 - 1 Fuenlabrada
Italian Serie A
2020-07-11 15:15:00 Lazio 1 - 2 Sassuolo
2020-07-11 17:30:00 Brescia 0 - 3 AS Roma
2020-07-11 19:45:00 Juventus 2 - 2 Atalanta
English Premier League
2020-07-11 11:30:00 Norwich City 0 - 4 West Ham United
2020-07-11 11:30:00 Watford 2 - 1 Newcastle United
2020-07-11 14:00:00 Liverpool 1 - 1 Burnley
2020-07-11 16:30:00 Sheffield United 3 - 0 Chelsea
2020-07-11 19:00:00 Brighton Hove Albion 0 - 5 Manchester City
England Championship
2020-07-11 11:30:00 Charlton Athletic 0 - 1 Reading
2020-07-11 11:30:00 Derby County 1 - 3 Brentford
2020-07-11 14:00:00 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 3 Sheffield Wednesday
2020-07-11 14:00:00 Blackburn Rovers 1 - 1 West Bromwich(WBA)
2020-07-11 14:00:00 Preston North End 1 - 1 Nottingham Forest
2020-07-11 14:00:00 Middlesbrough 1 - 3 Bristol City
2020-07-11 14:00:00 Barnsley 0 - 0 Wigan Athletic
2020-07-11 14:00:00 Hull City 0 - 1 Millwall
International Club Friendly
2020-07-11 01:30:00 University of Tasmania (w) 3 - 0 Taroona (w)
2020-07-11 05:00:00 Olympia Warriors FC (W) 4 - 0 Ulverstone ?w?
2020-07-11 06:55:00 Slivnishki Geroy 2 - 1 OFC Botev 1937 Ihtiman
2020-07-11 08:00:00 CSKA 1948 Sofia 1 - 1 Kariana Erden
2020-07-11 08:00:00 GKS Pniowek Pawlowice Slaskie 1 - 1 Gornik II Zabrze
2020-07-11 08:00:00 MFK Snina 3 - 2 MFK Vranov nad Topou
2020-07-11 08:00:00 Shijiazhuang YongChang FC 4 - 1 Shandong Luneng
2020-07-11 08:00:00 Pelikan Lowicz 1 - 3 Pogonmazovik
2020-07-11 08:05:00 Radnik Sesvete 2 - 3 NK Dubrava Zagreb
2020-07-11 08:10:00 Sokol Brozany 1 - 1 Admira Praha
2020-07-11 08:30:00 SVG Reichenau 7 - 2 Union Innsbruck
2020-07-11 08:30:00 FK Nove Sady 4 - 4 Rymarov
2020-07-11 08:30:00 DEAC 2 - 0 Bekescsaba
2020-07-11 08:30:00 Karlovy Vary Dvory 2 - 4 Dukla Praha B
2020-07-11 08:30:00 Liptovsky Mikulas 4 - 1 Tatran Presov
2020-07-11 08:30:00 Szegedi AK 4 - 1 Kecskemeti TE
2020-07-11 08:30:00 LKS Czaniec 1 - 2 Rekord Bielsko-Biala
2020-07-11 08:55:00 Gyori ETO 0 - 2 Dafuji cloth MTE
2020-07-11 09:00:00 Unia Skierniewice 1 - 1 Mszczonowianka Mszczonow
2020-07-11 09:00:00 Slovan Rosice 2 - 3 Blansko
2020-07-11 09:00:00 Vasas 3 - 1 Csakvari TK
2020-07-11 09:00:00 Inter Bratislava 4 - 3 Povazska Bystrica
2020-07-11 09:00:00 MKS Kluczbork 1 - 3 RKS Radomsko
2020-07-11 09:00:00 Ruch Chorzow 4 - 1 Stal Brzeg
2020-07-11 09:00:00 Szekszard UFC 4 - 2 Majosi SE
2020-07-11 09:00:00 Budapest Honved 1 - 2 Bodajk FC Siofok
2020-07-11 09:00:00 Bzenec 2 - 2 SC Znojmo
2020-07-11 09:00:00 Gyirmot SE 2 - 0 FC Ajka
2020-07-11 09:00:00 Hutnik Krakow 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg
2020-07-11 09:00:00 Vyskov 3 - 1 Sardice
2020-07-11 09:00:00 SKM Puchov 3 - 1 Uhersky Brod
2020-07-11 09:00:00 MSK Breclav 0 - 1 Sokol Lanzho
2020-07-11 09:00:00 Wisla Pulawy 4 - 0 Mazur Karczew
2020-07-11 09:00:00 Zivanice 2 - 1 Vysocina Jihlava B
2020-07-11 09:00:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki 2 - 1 Lider Wloclawek
2020-07-11 09:00:00 MFK Vrbove 2 - 5 TJ Spartak Myjava
2020-07-11 09:15:00 MKS Piaseczno 5 - 0 Bron Radom
2020-07-11 10:00:00 KSKV Zwevezele 0 - 4 Oostende
2020-07-11 10:00:00 Hassleholms IF 1 - 2 Hittarps IK
2020-07-11 10:00:00 Anderlecht 3 - 0 Sint-Truidense
2020-07-11 10:00:00 Jarota Jarocin 5 - 1 LKS Goluchow
2020-07-11 10:00:00 Stal Krasnik 4 - 0 Lewart Lubartow
2020-07-11 11:00:00 Motherwell 1 - 0 Dundee United
2020-07-11 11:00:00 SG Union Sandersdorf 0 - 3 BSG Chemie Leipzig
2020-07-11 12:00:00 SV Lippstadt 7 - 1 Kirchhorder SC
2020-07-11 12:00:00 VSG Altglienicke 2 - 0 Tennis Borussia Berlin
2020-07-11 12:00:00 Bergisch Gladbach 09 3 - 1 SPVGG.Sterkrade-Nord
2020-07-11 12:30:00 Spijkenisse 0 - 4 ASWH
2020-07-11 12:30:00 FC Barkchi 3 - 4 FC Hulbuk
2020-07-11 12:30:00 Mokhir Yovon 2 - 5 Saroykamar
2020-07-11 13:00:00 Kortrijk 0 - 1 Cercle Brugge
2020-07-11 13:00:00 Standard Liege 1 - 2 Oud Heverlee
2020-07-11 13:00:00 Khimki 4 - 0 FC Lokomotiv-Kazanka Moscow
2020-07-11 14:00:00 Atom Novovoronezh 0 - 2 Avangard
2020-07-11 14:00:00 Borac Banja Luka 4 - 2 FK Spartak Zlatibor Voda
2020-07-11 14:00:00 Zulte-Waregem 5 - 0 Red Star Waasland
2020-07-11 14:30:00 Diriangen 2 - 2 CD Junior de Managua
2020-07-11 14:30:00 ESMTK 5 - 3 Soproni SVSE-GYSEV
2020-07-11 15:00:00 Ludogorets Razgrad II 2 - 1 FC Dobrudzha
2020-07-11 15:00:00 Chambly FC 1 - 1 Boulogne
2020-07-11 15:30:00 FK Krasnodar II 3 - 1 Akron Togliatti
2020-07-11 15:45:00 Borec Veles 0 - 1 Pelister Bitola
2020-07-11 15:59:00 Bischofshofen 3 - 1 ATSV Stadl Paura
2020-07-11 15:59:00 Club Brugge 6 - 0 Mechelen
2020-07-11 15:59:00 FK Rad Beograd 0 - 1 Metalac Gornji Milanovac
2020-07-11 15:59:00 SKA Rostov 0 - 3 Kuban Holding
2020-07-11 15:59:00 FK Napredak Krusevac 0 - 6 Mladost Lucani
2020-07-11 15:59:00 FK Vozdovac Beograd 1 - 0 Sloga Kraljevo
2020-07-11 15:59:00 Sportunion Sankt Martin 1 - 4 Union Gurten
2020-07-11 15:59:00 Lysica Bodzentyn 5 - 1 KS Proch
2020-07-11 16:05:00 Proleter 1 - 1 FK Spartak Zlatibor Voda
2020-07-11 16:15:00 NK Siroki Brijeg 1 - 1 Posusje
2020-07-11 16:30:00 Septemvri Simitli 2 - 0 Belasica Strumica
2020-07-11 16:30:00 Sieradz 1 - 1 Wlokniarz Zelow
2020-07-11 16:40:00 Bad Schallerbach 1 - 1 WSC Hertha Wels
2020-07-11 17:00:00 SC Schwaz 3 - 1 SV Innsbruck
2020-07-11 17:00:00 O.Ozarow Mazowiecki 0 - 2 Okecie FC
2020-07-11 17:00:00 FK Backa Backa Palanka 1 - 1 Backa Topola
Ukrainian Premier League
2020-07-11 14:00:00 Kolos Kovalyovka 0 - 2 Zorya
2020-07-11 16:30:00 Dnipro-1 3 - 2 FC Lviv
Swiss Challenge League
2020-07-11 16:15:00 Chiasso 2 - 4 Kriens
2020-07-11 18:30:00 Aarau 2 - 3 Winterthur
Sweden Superettan
2020-07-11 15:30:00 Orgryte 0 - 2 GIF Sundsvall
2020-07-11 15:30:00 Jonkopings Sodra IF 0 - 1 Degerfors IF
Romania Liga I
2020-07-11 12:00:00 FC Viitorul Constanta 5 - 0 FC Clinceni
2020-07-11 14:30:00 AFC Hermannstadt 2 - 1 CS Voluntari
Danish 1st Division
2020-07-11 12:00:00 Nykobing FC 0 - 1 Herfolge Boldklub Koge
2020-07-11 15:15:00 Kolding FC 0 - 2 Hvidovre IF
Austria Erste Division
2020-07-11 12:30:00 Austria Lustenau 3 - 1 SK Vorwarts Steyr
2020-07-11 13:00:00 FC Superfund Pasching 1 - 2 FC Dornbirn 1913
Turkey 2 Ligi A
2020-07-11 17:00:00 Balikesirspor 2 - 0 Eskisehirspor
Bulgaria Premier League
2020-07-11 17:00:00 Cherno More Varna 0 - 1 Botev Plovdiv
Slovak Super Liga
2020-07-11 15:59:00 MFK Ruzomberok 0 - 1 Dunajska Streda
2020-07-11 15:59:00 Slovan Bratislava 0 - 0 Spartak Trnava
2020-07-11 15:59:00 MSK Zilina 5 - 0 Michalovce
2020-07-11 15:59:00 Sokol Dolna Zdana 1 - 0 FK Senica
2020-07-11 15:59:00 Zlate Moravce 1 - 0 SKF Sered
2020-07-11 15:59:00 Trencin 0 - 3 Nitra
Croatia 1.Division
2020-07-11 16:55:00 Inter Zapresic 0 - 1 Rijeka
2020-07-11 19:05:00 ZNK Osijek 2 - 0 Istra 1961 Pula
Finland Ykkonen
2020-07-11 13:00:00 KTP Kotka 0 - 0 MuSa
2020-07-11 13:30:00 Vaasa VPS 1 - 0 Mypa
2020-07-11 14:00:00 KPV 2 - 2 Ekenas IF Fotboll
2020-07-11 14:00:00 AC Kajaani 1 - 1 Gnistan Helsinki
2020-07-11 14:00:00 AC Oulu 1 - 0 SJK Akatemia
Lithuania - 1.Division
2020-07-11 12:00:00 Kauno Zalgiris 2 - 0 Banga Gargzdai
2020-07-11 15:00:00 Baltija Panevezys 2 - 1 FK Riteriai
Sweden Division 1
2020-07-11 10:00:00 Qviding FIF 3 - 1 Assyriska Turab IK JKP
2020-07-11 11:00:00 Vasalunds IF 3 - 1 Taby
2020-07-11 11:00:00 Orebro Syrianska IF 2 - 2 Gefle IF
2020-07-11 12:00:00 Lunds BK 3 - 1 Tvaakers IF
2020-07-11 12:00:00 IK Frej Taby 5 - 3 Nykopings BIS
2020-07-11 12:00:00 Tegs SK 2 - 2 Karlstad BK
2020-07-11 12:00:00 IFK Lulea 3 - 2 Karlslunds IF HFK
2020-07-11 13:00:00 Motala AIF FK 1 - 3 Landskrona BoIS
2020-07-11 13:00:00 Torns IF 4 - 0 Utsiktens BK
2020-07-11 13:00:00 Oskarshamns AIK 0 - 1 FC Trollhattan
2020-07-11 13:00:00 IFK Varnamo 3 - 0 Eskilsminne IF
2020-07-11 13:00:00 Skovde AIK 1 - 3 Lindome GIF
2020-07-11 13:00:00 Karlskrona AIF 0 - 6 FC Linkoping City
2020-07-11 14:00:00 IF Sylvia 4 - 2 IFK Berga
2020-07-11 14:00:00 Sandvikens IF 2 - 1 Sollentuna United
Poland Liga 2
2020-07-11 10:40:00 GKS Jastrzebie 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biala
2020-07-11 13:10:00 GKS Tychy 0 - 1 Puszcza Niepolomice
2020-07-11 15:40:00 OKS Stomil Olsztyn 1 - 2 Miedz Legnica
Belarusian Premier League
2020-07-11 13:30:00 FC Belshina Babruisk 2 - 1 FC Torpedo Zhodino
2020-07-11 15:30:00 BATE Borisov 1 - 1 Slavia Mozyr
2020-07-11 17:30:00 Shakhter Soligorsk 4 - 1 FK Gorodeya
Slovenia 1.Liga
2020-07-11 18:00:00 Domzale 1 - 1 ASK Bravo Publikum
Persian Gulf Pro League
2020-07-11 15:59:00 Shahr Khodrou 1 - 1 Saipa
2020-07-11 16:15:00 Sepahan 1 - 1 Pars Jonoubi Jam
2020-07-11 16:30:00 Esteghlal Tehran 0 - 0 Tractor S.C.
2020-07-11 16:30:00 Peykan 2 - 0 Gol Gohar FC
2020-07-11 16:30:00 Sanat-Naft 1 - 1 Nassaji Mazandaran
J-League Division 2
2020-07-11 09:00:00 Ventforet Kofu 2 - 1 Zweigen Kanazawa FC
2020-07-11 09:00:00 Albirex Niigata 1 - 0 Matsumoto Yamaga FC
2020-07-11 09:30:00 FC Ryukyu 1 - 3 Tokushima Vortis
2020-07-11 09:30:00 Kyoto Sanga 2 - 0 Avispa Fukuoka
2020-07-11 10:00:00 JEF United Ichihara Chiba 0 - 1 Tochigi SC
2020-07-11 10:00:00 Omiya Ardija 1 - 0 Tokyo Verdy
2020-07-11 10:00:00 Montedio Yamagata 1 - 1 Mito Hollyhock
2020-07-11 10:00:00 V-Varen Nagasaki 2 - 0 Ehime FC
2020-07-11 10:00:00 Jubilo Iwata 2 - 1 Renofa Yamaguchi
2020-07-11 10:00:00 Thespa Kusatsu 0 - 1 Machida Zelvia
Czech Republic 2.Liga
2020-07-11 15:00:00 SK Prostejov 0 - 0 Brno
2020-07-11 15:00:00 Pardubice 4 - 1 Vysehrad
2020-07-11 15:00:00 Lisen 6 - 2 Trinec
2020-07-11 15:00:00 FK Graffin Vlasim 2 - 3 Vysocina jihlava
2020-07-11 15:00:00 FK Banik Sokolov 3 - 0 Chrudim
2020-07-11 15:00:00 Dukla Prague 2 - 1 SK Slovan Varnsdorf
2020-07-11 15:00:00 Vitkovice 1 - 4 Hradec Kralove
2020-07-11 15:00:00 Usti nad Labem 1 - 0 Viktoria Zizkov
Albania Super league
2020-07-11 15:45:00 KF Laci 3 - 1 Luftetari
2020-07-11 18:45:00 KS Perparimi Kukesi 3 - 0 Teuta Durres
2020-07-11 18:45:00 Skenderbeu Korca 2 - 1 Vllaznia Shkoder
Albania Division 2
2020-07-11 15:30:00 Beselidhja Lezhe 2 - 0 Kastrioti Kruje
Slovakia 2. Liga
2020-07-11 15:00:00 MFK Dubnica nad Vahom 4 - 1 Dukla Banska Bystrica
Estonia Champions League
2020-07-11 10:00:00 Viljandi Tulevik 0 - 1 Trans Narva
2020-07-11 13:00:00 FC Flora Tallinn 3 - 1 Flora Paide
2020-07-11 15:59:00 FC Kuressaare 2 - 4 Tartu JK Maag Tammeka
Iceland Division 1
2020-07-11 14:00:00 Magni 1 - 2 Vikingur Olafsvik
2020-07-11 14:00:00 Fram Reykjavik 2 - 5 Leiknir Reykjavik
Moldova Divizia Nationala
2020-07-11 15:00:00 FC Floresti 0 - 4 CS Petrocub
2020-07-11 17:30:00 Sheriff Tiraspol 6 - 0 Codru Lozova
Sweden Damallsvenskan
2020-07-11 13:00:00 Vittsjo GIK (w) 3 - 3 Kristianstads DFF (w)
2020-07-11 13:00:00 IK Uppsala (w) 0 - 1 Pitea IF (w)
2020-07-11 13:00:00 Linkopings (w) 1 - 0 Djurgardens (w)
USL First Division
2020-07-11 20:00:00 Real Monarchs 0 - 1 San Diego loyalty
2020-07-11 23:00:00 Indy Eleven 2 - 0 Saint Louis FC
2020-07-11 23:30:00 Tampa Bay Rowdies 2 - 1 Atlanta United FC II
Women Norwegian Toppserien
2020-07-11 12:00:00 Arna Bjornar (w) 0 - 1 Klepp (w)
2020-07-11 12:00:00 Lyn (w) 1 - 4 Rosenborg BK (w)
Finland Women Premier League
2020-07-11 11:00:00 PK-35 RY (w) 0 - 2 Aland United (w)
2020-07-11 12:00:00 Y Ilves (W) 1 - 3 KuPs ?W?
2020-07-11 12:00:00 Honka Espoo (w) 2 - 1 Jyvaskylan Pallokerho (w)
2020-07-11 13:00:00 HJK Helsinki (w) 3 - 1 TPS Turku (w)
Swden Women Division 2
2020-07-11 12:00:00 Lidkopings FK (w) 2 - 2 Bollstanas Sk (w)
2020-07-11 12:00:00 Hammarby (w) 8 - 0 Sandvikens IF (W)
2020-07-11 13:00:00 IFK Kalmar (w) 3 - 1 Brommapojkarna (w)
2020-07-11 13:00:00 Kvarnsvedens IK (w) 1 - 2 Jitex DFF (w)
2020-07-11 14:00:00 AIK Solna (w) 1 - 0 Alingsas (W)
2020-07-11 14:00:00 Sunnana SK (w) 0 - 2 Alvsjo AIK FF (w)
National Premier Leagues Western Australia
2020-07-11 07:00:00 Cockburn City 4 - 2 Bayswater City
2020-07-11 07:00:00 Sorrento F.C. 0 - 3 Willip
2020-07-11 07:00:00 Perth Glory (Youth) 5 - 0 Rocking ham City
2020-07-11 07:00:00 Armadale SC 2 - 1 Balcatta FC
2020-07-11 07:00:00 Perth SC 0 - 2 Floreat Athena
2020-07-11 07:00:00 Inglewood United 2 - 1 ECU Joondalup
Georgia Primera Division
2020-07-11 17:00:00 Dila Gori 4 - 0 Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi
Korea Challengers League
2020-07-11 07:00:00 Jeonju Citizen FC 1 - 3 Changwon City
2020-07-11 08:00:00 Chuncheon Citizen 2 - 3 Pyeongtaek Citizen
2020-07-11 08:00:00 Yangju Citizen 0 - 2 Cheongju Jikji
2020-07-11 08:00:00 Gyeongju Citizen 0 - 1 Busan Transportation Corporation
2020-07-11 10:00:00 Cheonan City 0 - 2 Daejeon Korail
2020-07-11 10:00:00 Gangneung City 0 - 2 Gimhae City
2020-07-11 10:00:00 Mokpo City 0 - 1 Gimpo FC
Vietnamese professional league
2020-07-11 10:00:00 Becamex Binh Duong 1 - 1 Hoang Anh Gia Lai
2020-07-11 11:00:00 Than Quang Ninh 0 - 3 CLB TPHCM
2020-07-11 12:15:00 The Cong 4 - 0 XM Hai Phong FC
Ukraine Division 2
2020-07-11 14:00:00 MFK Mikolaiv 0 - 1 Obolon Kiev
2020-07-11 14:00:00 Prykarpattya Ivano Frankivsk 2 - 1 Kremin Kremenchuk
2020-07-11 15:00:00 Hirnyk-Sport 3 - 2 Ahrobiznes TSK Romny
2020-07-11 15:59:00 Volyn 0 - 1 FC Inhulets Petrove
2020-07-11 16:30:00 Chernomorets Odessa 2 - 2 Rukh Vynnyky
Lithuania - 2.Division
2020-07-11 10:00:00 Hegelmann Litauen 0 - 2 Nevezis Kedainiai
2020-07-11 10:00:00 Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 1 - 2 Dziugas Telsiai
2020-07-11 14:00:00 FK Minija 1 - 3 Alytis Alytus Dainava
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-07-11 19:00:00 FC La Union Atletico 1 - 0 Mar Menor B
FFSA Premier League
2020-07-11 05:00:00 Croydon Kings 2 - 1 Modbury Jets
2020-07-11 05:30:00 Para Hills Knlghts SC 0 - 0 Metrostars SC
2020-07-11 05:30:00 Adelaide Blue Eagles 0 - 0 Adelaide Comets FC
2020-07-11 05:30:00 Adelaide Raiders SC 2 - 0 Adelaide Olympic
2020-07-11 09:00:00 Campbelltown City SC 4 - 2 Cumberland United FC
Estonia Esi Liiga
2020-07-11 15:59:00 Kohtla Jarve JK Jarve 0 - 5 Vaprus Parnu
Belarus Pershaya Liga
2020-07-11 14:30:00 Volna Pinsk 2 - 3 FK Orsha
2020-07-11 15:00:00 Naftan Novopolock 3 - 0 Khimik Svetlogorsk
2020-07-11 15:30:00 Sputnik Rechitsa 1 - 0 FK Lida
2020-07-11 15:59:00 FC Gomel 2 - 1 Granit Mikashevichi
Latvia Division 2
2020-07-11 12:00:00 Grobina 5 - 1 Saldus SS/Leevon
2020-07-11 13:00:00 JDFS Alberts 1 - 0 FK Smiltene BJSS
2020-07-11 13:00:00 Lokomotiv Daugavpils 2 - 0 FK Auda Riga
FFSA PL
2020-07-11 05:30:00 Adelaide Panthers 2 - 1 White City Woodville
2020-07-11 05:30:00 Fulham United FC 3 - 0 Adelaide Hills
2020-07-11 05:30:00 Western Strikers SC 2 - 1 Adelaide Victory
2020-07-11 05:30:00 Playford City Patriots 3 - 1 West Bay
2020-07-11 05:35:00 West Adelaide SC 1 - 3 Sturt Lions
ICE WC
2020-07-11 15:59:00 Thor KA Akureyri (w) 1 - 0 Keflavik (w)
2020-07-11 16:15:00 IA Akranes (w) 2 - 1 Augnablik (w)
Iceland Division 2
2020-07-11 14:00:00 UMF Selfoss 0 - 0 KF Fjardabyggd
2020-07-11 14:00:00 Dalvik Reynir 1 - 2 UMF Vidir
2020-07-11 14:00:00 Volsungur husavik 1 - 2 Throttur Vogum
2020-07-11 14:00:00 Haukar Hafnarfjordur 1 - 2 Kordrengir
2020-07-11 14:00:00 Kari Akranes 1 - 0 IR Reykjavik
2020-07-11 15:59:00 UMF Njardvik 2 - 1 KF Fjallabyggdar
Estonia Teine Liiga
2020-07-11 13:00:00 Laanemaa Haapsalu 4 - 1 Voru JK
2020-07-11 15:59:00 JK Tallinna Kalev II 13 - 1 Keila JK
2020-07-11 15:59:00 Viimsi MRJK 1 - 1 JK Welco Elekter
2020-07-11 15:59:00 Nomme JK Kalju II 1 - 0 Rakvere FC Flora
Vietnamese First Division
2020-07-11 10:00:00 Binh Phuoc 1 - 0 Ba Ria Vung Tau FC
2020-07-11 10:00:00 Dong Tam Long An 1 - 2 Dong Thap
K League Challenge League
2020-07-11 10:00:00 Suwon City 1 - 1 Chungnam Asan
2020-07-11 10:00:00 Gyeongnam FC 1 - 2 Seoul E-Land FC
J-League Division 3
2020-07-11 04:00:00 Vanraure Hachinohe FC 0 - 2 Blaublitz Akita
2020-07-11 06:00:00 Fukushima United FC 1 - 1 Grulla Morioka
2020-07-11 07:00:00 Imabari FC 1 - 1 Kagoshima United
2020-07-11 08:00:00 Fujieda MYFC 5 - 2 Yokohama SCC
2020-07-11 08:00:00 SC Sagamihara 0 - 0 AC Nagano Parceiro
2020-07-11 09:00:00 FC Gifu 1 - 1 Kamatamare Sanuki
2020-07-11 09:30:00 Kataller Toyama 0 - 1 Azul Claro Numazu
2020-07-11 10:00:00 Roasso Kumamoto 5 - 3 Cerezo Osaka U23
Poland Division 2
2020-07-11 14:00:00 Olimpia Elblag 1 - 2 Skra Czestochowa
2020-07-11 15:00:00 Gornik Leczna 2 - 3 Pogon Siedlce
2020-07-11 15:00:00 Stargard Szczecinski 0 - 1 Stal Rzeszow
2020-07-11 15:00:00 Resovia Rzeszow 1 - 1 Gornik Polkowice
2020-07-11 15:00:00 Gryf Wejherowo 0 - 4 Garbarnia Krakow
2020-07-11 15:59:00 Bytovia Bytow 4 - 3 KS Legionovia Legionowo
2020-07-11 17:00:00 Znicz Pruszkow 1 - 2 Lech II Poznan
Australia FFA Cup
2020-07-11 04:00:00 Metro 1 - 8 Taroona
2020-07-11 05:15:00 Glenorchy Knights FC 5 - 0 Northern wandering
2020-07-11 08:00:00 Olympia Warriors 10 - 1 Beach City
Australia U20
2020-07-11 05:00:00 Inglewood United U20 3 - 1 ECU Joondalup U20
2020-07-11 05:00:00 Sorrento F.C. U20 0 - 2 Gwelup Croatia U20
2020-07-11 05:00:00 Armadale SC U20 2 - 4 Balcatta U20
2020-07-11 05:00:00 Pires U20 1 - 1 FloreatAthena U20
2020-07-11 05:00:00 Perth Glory FC U20 4 - 4 Rockingham City FC U20
2020-07-11 05:00:00 Cockburn City U20 2 - 0 Bayswater U20
Finland - Kakkonen Lohko
2020-07-11 10:00:00 JS Hercules 4 - 0 FC Vaajakoski
2020-07-11 11:00:00 Kultsu Lappeenranta 0 - 1 Lahden Reipas
2020-07-11 12:00:00 P-Iirot 3 - 2 TPV Tampere
2020-07-11 12:00:00 PK Keski Uusimaa 2 - 5 Honka Akatemia
2020-07-11 13:00:00 EPS Espoo 1 - 0 NJS
2020-07-11 13:00:00 PS Kemi Kings 0 - 1 OLS Oulu
2020-07-11 14:00:00 Jyvaskyla JK 2 - 0 Kiisto Vaasa
Romania - Liga 2 Seria
2020-07-11 17:15:00 Petrolul Ploiesti 0 - 0 Rapid Bucuresti
Norway 2.Liga
2020-07-11 14:00:00 Eidsvold Turn 1 - 2 Kvik Halden
2020-07-11 14:00:00 Hodd 2 - 1 Moss
2020-07-11 14:00:00 Notodden FK 0 - 0 Baerum SK
2020-07-11 14:00:00 Fram Larvik 2 - 3 Sotra
USA National Premier Soccer League
2020-07-11 22:00:00 OFC Barca 4 - 2 Macca Ballers FC
FFSA SLR
2020-07-11 02:45:00 Croydon Kings Reserve 0 - 6 Modbury Jets Reserves
2020-07-11 03:15:00 Western Strikers Reserves 2 - 1 Adelaide Victory Reserves
2020-07-11 03:15:00 South Adelaide Panthers Reserve 1 - 2 White City Woodville Reserve
2020-07-11 03:15:00 Playford Reserves 2 - 4 West Torrens Birkalla B
2020-07-11 03:15:00 Fulham United FC Reserves 1 - 2 Adelaide Hills Reserves
2020-07-11 03:15:00 Para Hills Reserves 1 - 2 North Eastern MetroStars Reserve
2020-07-11 03:15:00 Adelaide United Reserves 1 - 0 Adelaide City Reserve
2020-07-11 03:15:00 Adelaide Blue Eagles Reserve 1 - 4 Adelaide Comets Reserve
2020-07-11 03:15:00 Adelaide Raiders SC Reserve 7 - 2 Adelaide Olympic Reserve
2020-07-11 03:15:00 West Adelaide Reserve 0 - 1 Sturt Lions Reserves
2020-07-11 06:45:00 Campbelltown City Reserve 7 - 1 Cumberland United Reserves
Finland Kolmonen
2020-07-11 10:00:00 KoiPS 1 - 4 TiPS
2020-07-11 11:00:00 CLE 2 - 1 LPS
2020-07-11 11:00:00 JoKi 2 - 2 RiPS
2020-07-11 12:00:00 JäPS/47 0 - 4 Futura Porvoo
2020-07-11 13:00:00 Aland 3 - 0 PaiHa
2020-07-11 14:00:00 TP-T 1 - 3 Tampere United
2020-07-11 15:00:00 Komeetat 1 - 0 Kings
Central Premier League
2020-07-11 02:30:00 North Wellington AFC 2 - 3 Napier City Rovers
Finland Ykkonen Women
2020-07-11 09:00:00 Ilott (w) 2 - 2 FC Sport (w)
2020-07-11 09:30:00 VIFK Vaasa (w) 2 - 1 Turun Weikot (w)
2020-07-11 12:00:00 PK Keski Uusimaa (w) 3 - 2 FC Hertta (W)
2020-07-11 12:00:00 Merane (w) 1 - 2 HauPa (w)
2020-07-11 12:00:00 HPS (w) 2 - 0 Nurmiyervi (W)
Kampuchea League
2020-07-11 08:30:00 Cambodia Tiger FC 2 - 0 National Sports Academy
2020-07-11 11:00:00 Svay Rieng FC 7 - 2 Asia Euro University
2020-07-11 11:00:00 National DM FC 3 - 1 Police Commisionary FC
Australia Northern NSW Premier League
2020-07-11 04:30:00 Singleton Strikers 5 - 1 Toronto Awaba
2020-07-11 04:35:00 Cooks Hill United 1 - 2 New Lambton FC
Norway Division 1 Women
2020-07-11 11:00:00 Fart (w) 0 - 2 Grei (w)
2020-07-11 11:00:00 Amazon Grimstad (w) 1 - 2 Honefoss (w)
National Primera Division Western Australia
2020-07-11 07:00:00 Quinns FC 2 - 0 Fremantle City
2020-07-11 07:00:00 UWA-Nedlands FC 4 - 1 Swan United
2020-07-11 07:00:00 Joondalup United 1 - 3 Olympic Kingsway SC
2020-07-11 07:00:00 Western Knights 4 - 0 FC Ashfield
2020-07-11 07:00:00 Mandurah City 2 - 1 Stirling Lions
2020-07-11 07:00:00 Subiaco AFC 2 - 3 Forrestfield United
Belarus Division 2
2020-07-11 11:00:00 Shakhter Soligorsk II 1 - 2 Osipovichy
2020-07-11 11:30:00 Stenles Pinsk 7 - 0 Kronon Stolbtsy
2020-07-11 12:00:00 Energosbyt BSATU 2 - 6 Dnepr Mogilev
2020-07-11 14:00:00 FC Baranovichi 4 - 1 Meliorator Zhitkovichi
2020-07-11 14:00:00 FC Ostrovets 2 - 2 Dinamo Brest II
2020-07-11 14:00:00 FK Zhlobin 1 - 3 Victoria Maryina Gorka
2020-07-11 14:00:00 FK Bumprom 0 - 6 Gorki
2020-07-11 15:00:00 BGU Minsk 1 - 4 FC Molodechno
2020-07-11 15:00:00 Pershiy Regien 1 - 9 Ivatsevichi
2020-07-11 15:00:00 Dnepr Rohachev 1 - 2 SMI Autotrans
Fiji National League
2020-07-11 03:00:00 Ba 5 - 3 Navua FC
Belarus Reserves League
2020-07-11 10:30:00 FC Vitebsk Reserves 2 - 0 Neman Grodno Reserves
2020-07-11 11:00:00 Energetik-BGU Minsk Reserves 1 - 4 Rukh Brest Reserves
Tajikistan Vysshaya Liga
2020-07-11 12:30:00 FC Istaravshan 1 - 2 CSKA Pamir Dushanbe
2020-07-11 12:30:00 Regar-TadAZ Tursunzoda 1 - 1 FC Khatlon
2020-07-11 12:30:00 FC Kuktosh 3 - 1 Faizkand
Estonia II Liiga
2020-07-11 10:00:00 Tallinna JK Legion III 4 - 0 Kompanii Marjamaa
Faroe Islands Division 1
2020-07-11 13:00:00 Toftir B68 1 - 1 B36 Torshavn II
2020-07-11 14:00:00 Vikingur Gota II 5 - 0 FC Hoyvik
Estonia Small Cup
2020-07-11 15:59:00 Tartu JK Welco II 4 - 0 Jogeva Wolves
Laos Premier League
2020-07-11 09:00:00 Master 7 FC 1 - 1 Lao Toyota FC
2020-07-11 09:00:00 Young Elephants FC 1 - 1 Ezra FC
Australia Sunshine Coast Premier League
2020-07-11 08:00:00 Coolum 2 - 4 Buderim
2020-07-11 08:00:00 Woombye 1 - 2 Beerwah Glasshouse United
Croatia 3.Division
2020-07-11 15:59:00 NK Marsonia 1909 0 - 2 NK Junak
Burundi Cup
2020-07-11 13:15:00 Rukinzo FC 1 - 1 Musongati FC
Taiwan Mulan League Women
2020-07-11 02:00:00 Inter Taoyuan FC (W) 0 - 0 Taipei Xiongzan (W)
2020-07-11 06:00:00 Kaohsiung Sunny Bank (W) 0 - 0 Hang Yuan FC (W)
2020-07-11 08:30:00 Hualien (W) 5 - 2 Taichung Blue Whale (W)
Korea League 4
2020-07-11 07:00:00 Icheon Citizen 3 - 1 Jungnang Chorus Mustang FC
2020-07-11 08:00:00 Yangpyeong 2 - 1 Seoul United
2020-07-11 08:00:00 Pocheon FC 1 - 2 Paju Citizen FC
2020-07-11 08:00:00 FC Namdong 0 - 2 Ulsan Citizens
2020-07-11 08:00:00 Goyang FC 3 - 2 Yeoju Sejong
2020-07-11 08:00:00 Siheung City 3 - 4 Chungju Citizen
Faroe Islands Div 2
2020-07-11 11:00:00 Undrid FF 2 - 1 NSI Runavik 3
Bulgaria Premier League Women
2020-07-11 15:00:00 FK Lokomotiv Stara Zagora (W) 1 - 1 FC NSA Sofia (w)
2020-07-11 15:00:00 FK Paldin Plovdiv (W) 5 - 1 LP Super Sport Sofia (w)
2020-07-11 15:00:00 Levski Chepintsi (W) 1 - 5 Rial Kovachevci (W)
2020-07-11 15:00:00 Sevlievo (w) 2 - 5 FK Etar Veliko Tarnovo (W)