Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Poland Ekstraklasa
2020-07-10 15:59:00 Zaglebie Lubin 0 - 1 Wisla Plock
2020-07-10 18:30:00 Gornik Zabrze 4 - 1 Rakow Czestochowa
Korea League
2020-07-10 10:30:00 Busan I Park 2 - 0 FC Seoul
Portugal Primera Liga
2020-07-10 15:59:00 Vitoria Guimaraes 1 - 2 Gil Vicente
2020-07-10 18:15:00 Sporting Lisbon 1 - 0 Santa Clara
2020-07-10 20:30:00 Pacos de Ferreira 1 - 5 Sporting Braga
Spanish La Liga
2020-07-10 17:30:00 Real Sociedad 2 - 3 Granada CF
2020-07-10 20:00:00 Real Madrid 2 - 0 Alaves
England Championship
2020-07-10 17:00:00 Huddersfield Town 0 - 2 Luton Town
2020-07-10 19:15:00 Fulham 2 - 0 Cardiff City
Italian Serie B
2020-07-10 16:45:00 Juve Stabia 1 - 1 ACD Virtus Entella
2020-07-10 19:00:00 Pescara 2 - 2 Perugia
2020-07-10 19:00:00 Benevento 1 - 1 Venezia
2020-07-10 19:00:00 Spezia 5 - 1 Cosenza Calcio 1914
2020-07-10 19:00:00 Ascoli 3 - 2 Salernitana
2020-07-10 19:00:00 Livorno 1 - 2 Cremonese
2020-07-10 19:00:00 Pordenone Calcio SSD 1 - 0 Pisa
2020-07-10 19:00:00 Empoli 2 - 0 Frosinone
2020-07-10 19:00:00 Chievo 1 - 1 Trapani
2020-07-10 19:00:00 Cittadella 1 - 3 Crotone
International Club Friendly
2020-07-10 08:30:00 Chertanovo Moscow 2 - 0 Strogino Moscow
2020-07-10 08:30:00 Brisbane Athletic Reserves 0 - 7 Toowong Reserves
2020-07-10 10:00:00 Baltika Kaliningrad 1 - 2 Rodina Moskva
2020-07-10 10:40:00 Brisbane Athletic 2 - 3 Toowong
2020-07-10 11:00:00 Chertanovo Moscow 3 - 0 FK Kaluga
2020-07-10 13:00:00 Kortrijk 1 - 1 Charleroi
2020-07-10 14:00:00 Torpedo moskva 5 - 1 Spartak Moscow II
2020-07-10 14:45:00 Legion Dynamo 1 - 0 Inter Cherkessk
2020-07-10 15:00:00 Baltika Kaliningrad 1 - 1 Volga Tver
2020-07-10 15:30:00 Pirin Blagoevgrad 0 - 0 PFK Montana
2020-07-10 15:30:00 FC Prerov 3 - 4 SK Lipova(CZE)
2020-07-10 15:45:00 St Veit SC 1 - 7 SK Treibach
2020-07-10 15:50:00 Bystrc Kninicky 1 - 1 FC Zenit Caslav
2020-07-10 15:59:00 Saint Etienne 4 - 1 Nice
2020-07-10 15:59:00 MTE Mosonmagyarovar 1 - 2 Lipot Pekseg
2020-07-10 15:59:00 ATUS Ferach 7 - 0 DSG Sele Zell
2020-07-10 15:59:00 Ruch Chorzow 4 - 1 Ruch Radzionkow
2020-07-10 15:59:00 Dolny Kubin 3 - 0 Oravske Vesele
2020-07-10 15:59:00 Sloga Pozega 1 - 4 Radnik Bijeljina
2020-07-10 15:59:00 DJK Viktoria Buchheim 2 - 4 SC Mulheim Nord
2020-07-10 15:59:00 Stadlau 0 - 1 SV Stripfing Weiden
2020-07-10 16:30:00 TSV Grafenstein 2 - 2 SVG Bleiburg
2020-07-10 17:00:00 TUS Heiligenkreuz 1 - 1 St. Anna am Aigen
2020-07-10 17:00:00 USV Gnas II 3 - 3 TUS Kirchbach
2020-07-10 17:00:00 SC Gleisdorf 2 - 1 SU Straden
2020-07-10 17:00:00 SV Heiligenkreuz 1 - 1 Santa Ana
2020-07-10 17:00:00 Deutschlandsberger SC 2 - 0 Leoben
2020-07-10 17:00:00 SVU Kapfenstein 3 - 4 SV Feldbach
2020-07-10 17:00:00 Hassleholms IF 0 - 2 BK Olympic
2020-07-10 17:30:00 FK FM Ateitis 2 - 3 Sveikata
2020-07-10 21:00:00 Deportivo Masaya 0 - 1 Juventus Managua
Swiss Challenge League
2020-07-10 16:15:00 Vaduz 5 - 1 Stade Ouchy
2020-07-10 16:15:00 Lausanne Sports 1 - 0 Schaffhausen
Romania Liga I
2020-07-10 17:30:00 Botosani 0 - 0 FC Astra Giurgiu
Danish 1st Division
2020-07-10 17:00:00 Vendsyssel 0 - 2 Vejle
2020-07-10 17:00:00 Fredericia 3 - 2 Naestved
2020-07-10 17:30:00 Fremad Amager 2 - 2 Viborg
Austria Erste Division
2020-07-10 16:30:00 FC Wacker Innsbruck 0 - 1 Austria Wien (Youth)
2020-07-10 16:30:00 FAC Team Fur Wien 1 - 2 FC Blau Weiss Linz
2020-07-10 16:30:00 Lafnitz 1 - 1 SKU Amstetten
Croatia 1.Division
2020-07-10 18:00:00 HNK Gorica 0 - 1 NK Varteks Varazdin
Sweden Division 1
2020-07-10 17:00:00 Haninge 2 - 0 Brommapojkarna
Poland Liga 2
2020-07-10 14:00:00 Odra Opole 1 - 0 Wigry Suwalki
2020-07-10 15:40:00 Sandecja Nowy Sacz 2 - 1 Stal Mielec
2020-07-10 15:59:00 Chojniczanka Chojnice 3 - 4 Chrobry Glogow
2020-07-10 18:10:00 Zaglebie Sosnowiec 0 - 2 Warta Poznan
Belarusian Premier League
2020-07-10 15:30:00 Smolevichy-STI 3 - 1 FK Isloch Minsk
Persian Gulf Pro League
2020-07-10 15:45:00 Mashin Sazi 0 - 1 Persepolis
2020-07-10 16:30:00 Shahin Bushehr 1 - 5 Zob Ahan
J-League Division 2
2020-07-10 10:00:00 Fagiano Okayama 0 - 2 Giravanz Kitakyushu
Albania Super league
2020-07-10 15:45:00 Flamurtari 2 - 3 KS Bylis
2020-07-10 18:45:00 Partizani Tirana 1 - 1 KF Tirana
Slovakia 2. Liga
2020-07-10 15:00:00 MFK Skalica 1 - 0 MSK Zilina B
Sweden Damallsvenskan
2020-07-10 15:59:00 Kopparbergs Goteborg (w) 4 - 0 Vaxjo (W)
2020-07-10 17:00:00 FC Rosengard (w) 1 - 2 Eskilstuna United (w)
Women Norwegian Toppserien
2020-07-10 17:00:00 Kolbotn (w) 2 - 2 Avaldsnes (w)
2020-07-10 17:45:00 Valerenga (w) 2 - 0 Roa (w)
Finland Women Premier League
2020-07-10 15:59:00 PK-35 Vantaa (w) 0 - 2 TiPS Vantaa (w)
Montenegro Prva Crnogorska Liga
2020-07-10 18:00:00 KOM Podgorica 1 - 0 Jezero Plav
2020-07-10 19:00:00 OFK Titograd 0 - 1 Bokelj Kotor
Georgia Primera Division
2020-07-10 14:00:00 FC Saburtalo Tbilisi 1 - 0 FC Telavi
Korea Challengers League
2020-07-10 08:00:00 Gyeongju KHNP 4 - 0 Hwaseong FC
Armenia Cup
2020-07-10 15:00:00 FC Noah 4 - 4 FC Avan Academy
Ukraine Division 2
2020-07-10 12:00:00 FK Avanhard Kramatorsk 3 - 3 Balkany Zorya
2020-07-10 15:00:00 FC Mynai 1 - 0 Metalist 1925 Kharkiv
Lithuania - 2.Division
2020-07-10 15:00:00 Lietava Jonava 0 - 0 Vilniaus Vytis
2020-07-10 15:00:00 FK Zalgiris Vilnius B 3 - 0 Atomsfera Mazeikiai
2020-07-10 15:59:00 Siauliai 4 - 0 FK Panevezys-2
Estonia Esi Liiga
2020-07-10 15:59:00 FC Nomme United 2 - 1 Flora Tallinn II
2020-07-10 15:59:00 Elva 4 - 0 Tallinna FC Levadia B
2020-07-10 15:59:00 Tartu JK Maag Tammeka B 1 - 2 FC Maardu
ICE WC
2020-07-10 18:00:00 Valur (w) 3 - 1 IBV Vestmannaeyjar (w)
2020-07-10 19:15:00 KR Reykjavik (w) 4 - 1 Tindastoll Neisti (w)
2020-07-10 19:15:00 Trottur Reykjavik (w) 0 - 1 Hafnarfjordur (w)
2020-07-10 19:15:00 Stjarnan (w) 0 - 3 UMF Selfoss (w)
2020-07-10 20:00:00 Fylkir (w) 0 - 1 Breidablik (w)
2020-07-10 20:15:00 Haukar (w) 7 - 1 Fjardab Hottur Leiknir (w)
Estonia Teine Liiga
2020-07-10 15:59:00 Tabasalu Charma 2 - 1 Paide Linnameeskond B
Poland Division 2
2020-07-10 15:00:00 Stal Stalowa Wola 5 - 1 Elana Torun
Vietnam Second Division
2020-07-10 07:55:00 Lam Dong 0 - 0 Da Nang II
2020-07-10 08:00:00 Binh Thuan 1 - 2 Cong An Nhan Dan
2020-07-10 08:30:00 Gia Dinh 2 - 1 Dong Nai Berjaya
2020-07-10 08:30:00 Tien Giang 2 - 1 Ho Chi Minh City II
2020-07-10 08:30:00 Trieu Minh 0 - 4 Vinh Long
2020-07-10 08:35:00 TTBD Phu Dong 1 - 0 Nam Dinh FC II
2020-07-10 10:00:00 PVF Vietnam 0 - 1 Phu Tho FC
Iceland U19 League
2020-07-10 17:15:00 Haukar U19 2 - 2 Fram U19
Finland - Kakkonen Lohko
2020-07-10 15:30:00 Kaarinan Pojat 3 - 1 Atlantis
2020-07-10 15:30:00 JaPS 1 - 1 PEPO Lappeenranta
2020-07-10 15:30:00 HJS Akatemia 2 - 0 PIF Parainen
2020-07-10 15:30:00 GBK Kokkola 1 - 1 Jakobstads Bollklubb
Norway 2.Liga
2020-07-10 17:30:00 Alta 1 - 0 Tromsdalen
FFSA WPL
2020-07-10 08:50:00 Metropolis United (w) 0 - 4 West Adelaide (w)
2020-07-10 08:50:00 Adelaide University (w) 0 - 0 Adelaide Comets (w)
2020-07-10 10:45:00 Adelaide City (w) 6 - 0 FFSA NTC Girls (w)
2020-07-10 10:45:00 Fulham United (W) 4 - 5 Salisbury Inter (w)
Finland Kolmonen
2020-07-10 15:00:00 FC Kirkkonummi 2 - 1 Toolon Taisto
2020-07-10 15:15:00 Poxyt 2 - 0 FC Espoo 2
2020-07-10 15:59:00 FC Jyvaskyla Blackbird 4 - 1 PK-37 Iisalmi
2020-07-10 15:59:00 PS-44 Valkeakoski 2 - 2 NOPS
2020-07-10 16:30:00 FC Kuusysi 1 - 2 Valtti
2020-07-10 16:45:00 PKKU II 3 - 3 Malmin Palloseura Helsinki
2020-07-10 17:00:00 ACE 6 - 0 Pato
2020-07-10 17:15:00 FC POHU 0 - 3 Herto
Iceland 4 Deild
2020-07-10 20:00:00 Golfklubbur Grindavikur 4 - 1 Uppsveitir
2020-07-10 20:00:00 KB Breidholt 3 - 3 Hond Midasar
2020-07-10 20:00:00 KH Hlidarendi 1 - 0 Smari 2020
2020-07-10 20:00:00 Skallagrimur 2 - 0 Berserkir Reykjavik
2020-07-10 20:00:00 Skautafelag Reykjavikur 6 - 2 Stokkseyri
2020-07-10 20:00:00 Vatnaliljur 2 - 4 Ymir
Tanzania Ligue 1
2020-07-10 13:00:00 Mbeya City 2 - 1 Polisi Tanzania FC
Belarus Reserves League
2020-07-10 10:30:00 Bate Borisov Reserves 1 - 0 Slavia Mozyr Reserve
2020-07-10 12:00:00 Belshina Babruisk Reserve 1 - 0 Torpedo Zhodino Reserves
2020-07-10 15:00:00 Shakhter Soligorsk Reserves 4 - 1 FK Gorodeya Reserves
Estonia Small Cup
2020-07-10 15:59:00 Tallinna FC Zapoos 6 - 1 Warrior Valga
2020-07-10 15:59:00 FC Arukula 0 - 8 JK Retro
Tajikistan U21 League
2020-07-10 12:30:00 FK Istaravshan U21 1 - 1 CSKA Pamir Dushanbe U21
2020-07-10 12:30:00 Regar-TadAZ Tursunzoda U21 2 - 4 Hatlon U21
2020-07-10 12:30:00 Kuktosh Rudaki U21 2 - 0 Fayzkand U21
Tanzania Premier League Women
2020-07-10 12:30:00 Simba Queens (W) 5 - 1 Yanga Princess (W)