Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Austrian Bundesliga
2020-07-04 15:00:00 St.Polten 2 - 0 Rheindorf Altach
2020-07-04 15:00:00 Austria Wien 1 - 0 Mattersburg
2020-07-04 15:00:00 WSG Wattens 0 - 0 Trenkwalder Admira Wacker
Poland Ekstraklasa
2020-07-04 13:00:00 Rakow Czestochowa 1 - 2 Zaglebie Lubin
2020-07-04 15:30:00 Lech Poznan 2 - 1 Legia Warszawa
2020-07-04 18:00:00 Lechia Gdansk 0 - 3 Cracovia Krakow
Denmark Superligaen
2020-07-04 12:30:00 Silkeborg 2 - 0 Lyngby
2020-07-04 15:59:00 Sonderjyske 1 - 1 Odense BK
Russia Premier League
2020-07-04 13:30:00 Dynamo Moscow 0 - 1 Arsenal Tula
2020-07-04 15:30:00 Krylya Sovetov 0 - 0 Rostov FK
2020-07-04 15:30:00 Spartak Moscow 2 - 3 Spartak Tambov
2020-07-04 17:30:00 Lokomotiv Moscow 0 - 0 FK Sochi
2020-07-04 17:30:00 Terek Grozny 0 - 4 CSKA Moscow
Korea League
2020-07-04 09:00:00 Ulsan Hyundai FC 4 - 1 Incheon United
2020-07-04 10:00:00 Gangwon FC 2 - 4 Busan I Park
2020-07-04 11:00:00 Suwon Samsung Bluewings 3 - 3 FC Seoul
Norwegian Tippeligaen
2020-07-04 15:59:00 Start Kristiansand 1 - 1 Viking
2020-07-04 18:30:00 Valerenga 2 - 2 Aalesund FK
Portugal Primera Liga
2020-07-04 15:59:00 Vitoria Setubal 2 - 3 Pacos de Ferreira
2020-07-04 18:15:00 Portimonense 0 - 1 Vitoria Guimaraes
2020-07-04 20:15:00 Benfica 3 - 1 Boavista FC
2020-07-04 20:30:00 Sporting Braga 4 - 0 Aves
J-League Division 1
2020-07-04 09:00:00 Gamba Osaka 1 - 2 Cerezo Osaka
2020-07-04 09:00:00 Shimizu S-Pulse 1 - 2 Nagoya Grampus
2020-07-04 09:00:00 Yokohama FC 1 - 2 Consadole Sapporo
2020-07-04 09:30:00 Oita Trinita 2 - 0 Sagan Tosu
2020-07-04 10:00:00 Kawasaki Frontale 2 - 1 Kashima Antlers
2020-07-04 10:00:00 Urawa Red Diamonds 0 - 0 Yokohama Marinos
2020-07-04 10:00:00 Kashiwa Reysol 0 - 1 FC Tokyo
2020-07-04 10:00:00 Shonan Bellmare 0 - 1 Vegalta Sendai
2020-07-04 10:30:00 Vissel Kobe 0 - 3 Hiroshima Sanfrecce
Swiss Super League
2020-07-04 16:15:00 Basel 2 - 0 Neuchatel Xamax
2020-07-04 18:30:00 FC Zurich 2 - 0 Servette
Turkish Super Liga
2020-07-04 15:30:00 Yeni Malatyaspor 0 - 0 Genclerbirligi
2020-07-04 15:30:00 Ankaragucu 1 - 4 Alanyaspor
2020-07-04 18:00:00 Antalyaspor 0 - 2 Istanbul Buyuksehir Belediyesi
2020-07-04 18:00:00 Fenerbahce 2 - 1 Goztepe
Spanish La Liga
2020-07-04 15:00:00 Celta Vigo 1 - 1 Real Betis
2020-07-04 17:30:00 Real Valladolid 1 - 0 Alaves
2020-07-04 20:00:00 Granada CF 2 - 2 Valencia
Greece National A
2020-07-04 16:15:00 Asteras Tripolis 4 - 0 Volos NFC
2020-07-04 18:30:00 OFI Crete 2 - 2 PAOK Saloniki
Spanish Segunda Division
2020-07-04 15:00:00 Numancia 1 - 0 Extremadura
2020-07-04 15:00:00 Racing Santander 1 - 2 Elche
2020-07-04 17:30:00 Almeria 1 - 2 Tenerife
2020-07-04 19:45:00 Fuenlabrada 2 - 2 Mirandes
2020-07-04 19:45:00 Cadiz 2 - 0 Real Oviedo
Italian Serie A
2020-07-04 15:15:00 Juventus 4 - 1 Torino
2020-07-04 17:30:00 Sassuolo 4 - 2 Lecce
2020-07-04 19:45:00 Lazio 0 - 3 AC Milan
English Premier League
2020-07-04 11:30:00 Norwich City 0 - 1 Brighton Hove Albion
2020-07-04 14:00:00 Manchester United 5 - 2 Bournemouth AFC
2020-07-04 14:00:00 Leicester City 3 - 0 Crystal Palace
2020-07-04 16:30:00 Wolves 0 - 2 Arsenal
2020-07-04 19:00:00 Chelsea 3 - 0 Watford
England Championship
2020-07-04 11:30:00 Derby County 1 - 1 Nottingham Forest
2020-07-04 14:00:00 Blackburn Rovers 1 - 3 Leeds United
2020-07-04 14:00:00 Stoke City 4 - 0 Barnsley
2020-07-04 14:00:00 Brentford 3 - 0 Wigan Athletic
2020-07-04 14:00:00 Luton Town 0 - 5 Reading
2020-07-04 14:00:00 Bristol City 0 - 1 Cardiff City
2020-07-04 14:00:00 Huddersfield Town 0 - 0 Preston North End
2020-07-04 14:00:00 Fulham 1 - 0 Birmingham City
International Club Friendly
2020-07-04 00:45:00 Celta Gunners 0 - 1 Celta USA
2020-07-04 02:15:00 Clarence Zebras Reserves 2 - 1 Glenorchy Knights Reserves
2020-07-04 04:30:00 Hobart Zebras 1 - 3 Glenorchy Knights FC
2020-07-04 07:00:00 Metalac Gornji Milanovac 3 - 1 FK Takovo
2020-07-04 08:00:00 DSG Sele Zell 3 - 2 DSG Ferlach
2020-07-04 08:00:00 Lokomotiv Sofia 1 - 0 Sportist Svoge
2020-07-04 08:00:00 Bodajk FC Siofok 1 - 0 Kozarmisleny SE
2020-07-04 08:00:00 MKS Kluczbork 3 - 0 Ruch Zdzieszowice
2020-07-04 08:00:00 Trzebinia Siersza 0 - 3 Jutrzenka Giebultow
2020-07-04 08:00:00 Septemvri Sofia 1 - 1 Septemvri Simitli
2020-07-04 08:00:00 PFK Montana 4 - 2 FC Hebar Pazardzhik
2020-07-04 08:30:00 Tatran LM 4 - 3 Dolny Kubin
2020-07-04 08:30:00 Partizan Bardejov 6 - 2 SK Milenium
2020-07-04 08:30:00 MFK Vranov nad Topou 1 - 1 Slavoj Trebisov
2020-07-04 08:30:00 TeslaStropkov 2 - 4 MFK Snina
2020-07-04 09:00:00 Ajax Lasnamae II 4 - 1 FK Teleois Tallinn
2020-07-04 09:00:00 Blansko 2 - 0 Vyskov
2020-07-04 09:00:00 MTE Mosonmagyarovar 5 - 0 Papai Perutz
2020-07-04 09:00:00 Gyori ETO 2 - 1 Lipot Pekseg
2020-07-04 09:00:00 Slovan Rosice 2 - 2 Tj Sokol Lanzhot
2020-07-04 09:00:00 Beskid Andrychow 0 - 0 MRKS Czechowice Dziedzice
2020-07-04 09:00:00 Atlantas Klaipeda 2 - 1 Babrungas
2020-07-04 09:00:00 Dalian Pro 1 - 1 Qingdao Huanghai F.C.
2020-07-04 09:10:00 KS Polonia Sroda Wlkp 1 - 2 Victoria Wrzesnia
2020-07-04 09:30:00 Budafoki MTE 2 - 0 Pecsi MFC
2020-07-04 10:00:00 Fart (w) 2 - 1 Honefoss (w)
2020-07-04 10:00:00 Anderlecht 0 - 1 Charleroi
2020-07-04 11:00:00 Sport Podbrezova 10 - 0 Salgotarjani Baratok TC
2020-07-04 11:00:00 Kvik Halden 2 - 1 Baerum SK
2020-07-04 11:00:00 Guangzhou Evergrande Taobao FC 1 - 1 Guangzhou Fuli FC
2020-07-04 11:00:00 Henan Jianye 3 - 1 Shanxi Chang An Athletic FC
2020-07-04 11:30:00 St. Margareten/Ros 2 - 9 ATUS Ferach
2020-07-04 12:00:00 Cerro Porteno 2 - 2 FC Nacional Asuncion
2020-07-04 12:00:00 FK Vidzgiris Alytus 0 - 2 Tera
2020-07-04 12:00:00 Saint Etienne 4 - 1 GFA Rumilly Vallieres
2020-07-04 13:00:00 Varsenare 0 - 7 Oostende
2020-07-04 13:00:00 Brattvag 1 - 1 Levanger FK
2020-07-04 13:00:00 Fredrikstad 6 - 2 Fram Larvik
2020-07-04 13:15:00 SV Deilinghofen Sundwig 6 - 1 TUS Neuenrade
2020-07-04 14:00:00 Bryne 1 - 0 Vard Haugesund
2020-07-04 14:00:00 Standard Liege 3 - 2 Kortrijk
2020-07-04 14:00:00 Zulte-Waregem 2 - 2 Cercle Brugge
2020-07-04 14:00:00 Khimki 3 - 0 Spartak Moscow II
2020-07-04 15:00:00 Strumska Slava 3 - 0 Kariana Erden
2020-07-04 15:55:00 FK Buducnost Dobanovci 4 - 0 Radnicki Lukavac
2020-07-04 15:55:00 Sloga Pozega 4 - 1 Borac Cacak
2020-07-04 15:59:00 Hallwang 3 - 2 Salzburger AK 1914
2020-07-04 15:59:00 Usv Nestelbach 5 - 4 AK Liebherr GAK (Youth)
2020-07-04 15:59:00 HNK Cibalia 1 - 2 NK Osijek II
2020-07-04 16:10:00 NK Gradina Srebrenik 0 - 4 FK Tuzla City
2020-07-04 16:30:00 Lyon 1 - 0 Nice
2020-07-04 16:35:00 FK Backa Topola 1 - 1 Indjija
2020-07-04 19:00:00 Abaran CF 0 - 3 Mar Menor B
2020-07-04 22:00:00 Libertad 1 - 0 Sol de America
Germany Cup
2020-07-04 18:00:00 Bayer Leverkusen 2 - 4 Bayern Munchen
Israel Premier League
2020-07-04 17:45:00 Hapoel Beer Sheva 3 - 1 Hapoel Haifa
2020-07-04 17:45:00 Beitar Jerusalem 3 - 0 Hapoel Tel Aviv
2020-07-04 18:00:00 Maccabi Haifa 0 - 1 Maccabi Tel Aviv
Ukrainian Premier League
2020-07-04 16:30:00 Dynamo Kyiv 2 - 3 FC Shakhtar Donetsk
Swiss Challenge League
2020-07-04 16:15:00 Chiasso 1 - 1 Schaffhausen
2020-07-04 18:30:00 FC Wil 1900 2 - 0 Kriens
Sweden Superettan
2020-07-04 13:00:00 Dalkurd FF 1 - 2 Degerfors IF
2020-07-04 13:00:00 Umea FC 0 - 0 Osters IF
2020-07-04 15:30:00 Norrby IF 2 - 2 Ljungskile
2020-07-04 15:30:00 IK Brage 0 - 0 Halmstads
2020-07-04 15:30:00 Orgryte 2 - 1 AFC Eskilstuna
Romania Liga I
2020-07-04 17:00:00 Steaua Bucuresti 1 - 1 Botosani
Danish 1st Division
2020-07-04 13:00:00 Vendsyssel 0 - 1 Fremad Amager
Austria Erste Division
2020-07-04 13:00:00 FC Dornbirn 1913 0 - 3 Lafnitz
2020-07-04 18:25:00 SG Austria Klagenfurt 3 - 0 FC Superfund Pasching
Turkey 2 Ligi A
2020-07-04 17:00:00 Bursaspor 1 - 0 Altinordu
2020-07-04 17:00:00 Menemen Belediye Spor 4 - 2 Adanaspor
Bulgaria Premier League
2020-07-04 15:00:00 Levski Sofia 1 - 2 Slavia Sofia
Slovak Super Liga
2020-07-04 15:59:00 Trencin 3 - 2 SKF Sered
2020-07-04 15:59:00 Nitra 0 - 2 Sokol Dolna Zdana
2020-07-04 15:59:00 Spartak Trnava 2 - 0 MFK Ruzomberok
2020-07-04 15:59:00 Dunajska Streda 2 - 0 MSK Zilina
2020-07-04 15:59:00 FK Senica 0 - 0 Zlate Moravce
2020-07-04 15:59:00 Slovan Bratislava 4 - 0 Michalovce
Croatia 1.Division
2020-07-04 16:55:00 Istra 1961 Pula 2 - 2 HNK Gorica
2020-07-04 19:05:00 NK Lokomotiva Zagreb 3 - 1 Inter Zapresic
2020-07-04 19:05:00 NK Varteks Varazdin 1 - 0 Slaven Koprivnica
Czech Republic Gambrinus Liga
2020-07-04 18:00:00 Mlada Boleslav 3 - 0 Bohemians 1905
Iceland Premier Division
2020-07-04 14:00:00 Grotta Seltjarnarnes 4 - 4 HK Kopavogs
2020-07-04 14:00:00 Fjolnir 1 - 2 Fylkir
2020-07-04 17:00:00 KR Reykjavik 2 - 0 Vikingur Reykjavik
Brazil Campeonato Carioca
2020-07-04 18:00:00 America-RJ 1 - 1 Nova Iguacu
Finland Ykkonen
2020-07-04 13:00:00 Ekenas IF Fotboll 0 - 0 Vaasa VPS
2020-07-04 14:00:00 SJK Akatemia 0 - 3 KTP Kotka
2020-07-04 14:00:00 MuSa 0 - 2 AC Kajaani
2020-07-04 14:00:00 Mypa 1 - 2 AC Oulu
Latvian Higher League
2020-07-04 13:00:00 FK Ventspils 2 - 1 FK Liepaja
2020-07-04 15:00:00 Riga FC 3 - 1 BFC Daugavpils
2020-07-04 17:00:00 Rigas Futbola skola 1 - 0 Jelgava
Lithuania - 1.Division
2020-07-04 15:59:00 Suduva 1 - 0 FK Riteriai
Poland Liga 2
2020-07-04 10:40:00 Miedz Legnica 2 - 2 GKS Tychy
2020-07-04 13:10:00 Stal Mielec 1 - 1 Odra Opole
2020-07-04 15:40:00 Warta Poznan 1 - 2 Puszcza Niepolomice
Belarusian Premier League
2020-07-04 13:00:00 BATE Borisov 0 - 1 Energetik-BGU Minsk
2020-07-04 15:00:00 FK Gorodeya 2 - 2 FK Vitebsk
2020-07-04 17:00:00 Neman Grodno 1 - 0 FK Isloch Minsk
Slovenia 1.Liga
2020-07-04 18:00:00 NK Rudar Velenje 1 - 3 NK Aluminij
Persian Gulf Pro League
2020-07-04 15:45:00 Tractor S.C. 2 - 0 Sanat-Naft
2020-07-04 16:15:00 Zob Ahan 1 - 4 Peykan
2020-07-04 16:30:00 Persepolis 1 - 0 Shahin Bushehr
J-League Division 2
2020-07-04 09:00:00 Matsumoto Yamaga FC 1 - 1 Ventforet Kofu
2020-07-04 09:00:00 Albirex Niigata 3 - 5 Zweigen Kanazawa FC
2020-07-04 10:00:00 Giravanz Kitakyushu 4 - 0 FC Ryukyu
2020-07-04 10:00:00 Omiya Ardija 2 - 0 Thespa Kusatsu
2020-07-04 10:00:00 Mito Hollyhock 0 - 3 JEF United Ichihara Chiba
2020-07-04 10:00:00 Tokushima Vortis 1 - 1 Kyoto Sanga
2020-07-04 10:00:00 Machida Zelvia 0 - 0 Montedio Yamagata
2020-07-04 10:00:00 Avispa Fukuoka 1 - 2 V-Varen Nagasaki
Czech Republic 2.Liga
2020-07-04 15:00:00 Vysocina jihlava 3 - 2 SK Prostejov
2020-07-04 15:00:00 Vysehrad 2 - 7 Brno
2020-07-04 15:00:00 Lisen 2 - 3 Dukla Prague
2020-07-04 15:00:00 Hradec Kralove 1 - 0 Usti nad Labem
2020-07-04 15:00:00 Viktoria Zizkov 0 - 1 FK Graffin Vlasim
Slovakia 2. Liga
2020-07-04 17:00:00 MFK Skalica 0 - 0 MFK Dubnica nad Vahom
Iceland Division 1
2020-07-04 14:00:00 Vestri 2 - 3 Grindavik
Moldova Divizia Nationala
2020-07-04 15:00:00 FC Sfintul Gheorghe 5 - 1 Codru Lozova
2020-07-04 17:30:00 FC Milsami 0 - 0 CS Petrocub
Sweden Damallsvenskan
2020-07-04 13:00:00 Vaxjo (W) 1 - 1 IK Uppsala (w)
2020-07-04 13:00:00 Eskilstuna United (w) 1 - 1 Kopparbergs Goteborg (w)
2020-07-04 14:00:00 Kristianstads DFF (w) 0 - 1 FC Rosengard (w)
2020-07-04 15:00:00 Djurgardens (w) 1 - 1 Umea IK (w)
Germany Woman's Cup
2020-07-04 14:45:00 VfL Wolfsburg (w) 3 - 3 SG Essen-Schonebeck (w)
Women Norwegian Toppserien
2020-07-04 09:30:00 Roa (w) 0 - 1 Arna Bjornar (w)
2020-07-04 11:05:00 Avaldsnes (w) 5 - 2 Lyn (w)
2020-07-04 12:00:00 Sandviken (w) 3 - 2 Valerenga (w)
Finland Women Premier League
2020-07-04 10:00:00 TiPS Vantaa (w) 1 - 1 PK-35 RY (w)
2020-07-04 13:00:00 TPS Turku (w) 0 - 1 Jyvaskylan Pallokerho (w)
2020-07-04 13:00:00 KuPs ?W? 1 - 3 Honka Espoo (w)
2020-07-04 14:00:00 Aland United (w) 0 - 1 Y Ilves (W)
Swden Women Division 2
2020-07-04 12:00:00 Bollstanas Sk (w) 3 - 3 Lidkopings FK (w)
2020-07-04 13:00:00 Alingsas (W) 0 - 1 Hammarby (w)
2020-07-04 13:00:00 Alvsjo AIK FF (w) 1 - 2 Kvarnsvedens IK (w)
2020-07-04 13:00:00 Sandvikens IF (W) 1 - 3 IFK Kalmar (w)
National Premier Leagues Western Australia
2020-07-04 07:00:00 Rocking ham City 1 - 6 Sorrento F.C.
2020-07-04 07:00:00 Floreat Athena 3 - 1 Armadale SC
2020-07-04 07:00:00 Willip 1 - 1 Inglewood United
2020-07-04 07:00:00 Balcatta FC 1 - 1 Perth Glory (Youth)
2020-07-04 07:00:00 ECU Joondalup 2 - 0 Cockburn City
Denmark Womans Cup
2020-07-04 13:30:00 Thisted FC (w) 0 - 1 Nordsjaelland (w)
Georgia Primera Division
2020-07-04 14:00:00 Chikhura Sachkhere 0 - 2 Dila Gori
2020-07-04 17:00:00 FC Telavi 3 - 1 Samtredia
Faroe Islands Formuladeildin
2020-07-04 14:00:00 IF Fuglafjordur 1 - 2 HB Torshavn
2020-07-04 15:59:00 AB Argir 0 - 4 B36 Torshavn
2020-07-04 15:59:00 Skala Itrottarfelag 0 - 4 Vikingur Gotu
2020-07-04 16:30:00 KI Klaksvik 2 - 1 TB/FCS/Royn
2020-07-04 18:00:00 NSI Runavik 1 - 0 EB Streymur
Korea Challengers League
2020-07-04 08:00:00 Gyeongju KHNP 7 - 0 Yangju Citizen
2020-07-04 08:00:00 Pyeongtaek Citizen 1 - 0 Gyeongju Citizen
2020-07-04 10:00:00 Busan Transportation Corporation 0 - 1 Hwaseong FC
2020-07-04 10:00:00 Gimhae City 2 - 1 Mokpo City
2020-07-04 10:00:00 Changwon City 0 - 0 Gimpo FC
2020-07-04 10:00:00 Cheongju Jikji 1 - 0 Jeonju Citizen FC
Estonia Cup
2020-07-04 13:00:00 FC Flora Tallinn 2 - 1 Trans Narva
German 3.Liga
2020-07-04 12:00:00 SV Waldhof Mannheim 0 - 0 Zwickau
2020-07-04 12:00:00 SV Meppen 4 - 3 Eintracht Braunschweig
2020-07-04 12:00:00 Magdeburg 2 - 2 Preuben Munster
2020-07-04 12:00:00 Kaiserslautern 1 - 0 Bayern Munchen (Youth)
2020-07-04 12:00:00 MSV Duisburg 4 - 0 Unterhaching
2020-07-04 12:00:00 Chemnitzer 4 - 2 Hansa Rostock
2020-07-04 12:00:00 Carl Zeiss Jena 1 - 0 SG Sonnenhof Grossaspach
2020-07-04 12:00:00 Wurzburger Kickers 2 - 2 Hallescher FC
2020-07-04 12:00:00 Uerdingen KFC 05 1 - 1 Viktoria koln
2020-07-04 12:00:00 TSV 1860 Munchen 0 - 2 Ingolstadt
Denmark Youth U19
2020-07-04 11:00:00 Vejle U19 2 - 1 FC Kobenhavn U19
2020-07-04 11:00:00 Midtjylland U19 3 - 1 Aarhus AGF U19
Ukraine Division 2
2020-07-04 13:00:00 Balkany Zorya 1 - 2 FC Mynai
2020-07-04 15:00:00 Ahrobiznes TSK Romny 1 - 0 Cherkashchyna-Akademiya
2020-07-04 15:45:00 FC Inhulets Petrove 3 - 2 FK Avanhard Kramatorsk
2020-07-04 15:59:00 Kremin Kremenchuk 1 - 1 Volyn
2020-07-04 16:25:00 Metalist 1925 Kharkiv 2 - 1 Hirnyk-Sport
Lithuania - 2.Division
2020-07-04 13:00:00 Vilniaus Vytis 4 - 2 Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija
2020-07-04 14:00:00 FK Panevezys-2 0 - 0 Atomsfera Mazeikiai
2020-07-04 14:00:00 FK Kauno Zalgiris II 2 - 5 FK Zalgiris Vilnius B
FFSA Premier League
2020-07-04 05:30:00 Adelaide City FC 2 - 1 Para Hills Knlghts SC
2020-07-04 05:30:00 Cumberland United FC 4 - 3 Adelaide United FC (Youth)
2020-07-04 08:30:00 Adelaide Olympic 5 - 2 Campbelltown City SC
Belarus Pershaya Liga
2020-07-04 14:00:00 Smorgon FC 1 - 2 Lokomotiv Gomel
2020-07-04 14:30:00 Volna Pinsk 1 - 2 Naftan Novopolock
2020-07-04 15:00:00 Oshmyany FK 1 - 1 FC Gomel
2020-07-04 15:59:00 FK Orsha 0 - 0 Sputnik Rechitsa
Latvia Division 2
2020-07-04 10:00:00 Rezekne/BJSS 1 - 3 Lokomotiv Daugavpils
2020-07-04 11:00:00 FK Auda Riga 2 - 0 JDFS Alberts
2020-07-04 12:00:00 FK Smiltene BJSS 2 - 0 Grobina
2020-07-04 15:59:00 FK Dinamo Riga 0 - 0 Super Nova
FFSA PL
2020-07-04 05:30:00 Seaford Rangers 2 - 4 West Adelaide SC
2020-07-04 05:30:00 White City Woodville 0 - 0 West Bay
2020-07-04 05:30:00 Adelaide Victory 1 - 2 Fulham United FC
2020-07-04 05:30:00 Sturt Lions 4 - 1 Western Strikers SC
2020-07-04 09:30:00 Adelaide Vipers 1 - 0 Playford City Patriots
2020-07-04 09:30:00 Adelaide Hills 3 - 3 Adelaide Panthers
Iceland Division 2
2020-07-04 13:00:00 KF Fjardabyggd 6 - 1 UMF Vidir
Belarus Womens Premier League
2020-07-04 15:00:00 Dinamo-BGUFK Minsk (w) 3 - 0 Dnepr Mogilev (w)
Iceland Women's Division 1
2020-07-04 15:59:00 Volsungur Husavik (w) 0 - 3 Fjolnir (w)
Estonia cup (w)
2020-07-04 10:15:00 FC Flora Tallinn (W) 6 - 0 JK Tallinna Kalev (W)
K League Challenge League
2020-07-04 09:00:00 Jeonnam Dragons 4 - 0 Ansan Greeners FC
2020-07-04 10:00:00 Seoul E-Land FC 0 - 3 Suwon City
J-League Division 3
2020-07-04 06:00:00 Blaublitz Akita 2 - 0 Fukushima United FC
2020-07-04 07:00:00 Imabari FC 0 - 1 Roasso Kumamoto
2020-07-04 08:00:00 Fujieda MYFC 2 - 3 SC Sagamihara
Poland Division 2
2020-07-04 10:00:00 KS Legionovia Legionowo 5 - 2 Gryf Wejherowo
2020-07-04 15:00:00 Stal Stalowa Wola 3 - 0 Gornik Polkowice
2020-07-04 18:10:00 Elana Torun 1 - 2 GKS Katowice
Australia U20
2020-07-04 05:00:00 Gwelup Croatia U20 3 - 1 Inglewood United U20
2020-07-04 05:00:00 FloreatAthena U20 4 - 0 Armadale SC U20
2020-07-04 05:00:00 ECU Joondalup U20 2 - 1 Cockburn City U20
2020-07-04 05:00:00 Balcatta U20 0 - 7 Perth Glory FC U20
2020-07-04 05:00:00 Bayswater U20 1 - 3 Pires U20
2020-07-04 05:00:00 Rockingham City FC U20 0 - 1 Sorrento F.C. U20
Finland - Kakkonen Lohko
2020-07-04 11:00:00 PK-35RY 4 - 0 NJS
2020-07-04 12:00:00 Ilves Tampere II 2 - 0 HJS Akatemia
2020-07-04 12:00:00 JaPS 4 - 0 Honka Akatemia
2020-07-04 12:00:00 PK Keski Uusimaa 2 - 1 Lahden Reipas
2020-07-04 12:00:00 P-Iirot 1 - 4 SalPa
2020-07-04 12:00:00 JS Hercules 1 - 2 JIPPO
2020-07-04 13:00:00 EPS Espoo 2 - 2 Viikingit
2020-07-04 13:00:00 Jakobstads Bollklubb 4 - 3 RoPS 2
2020-07-04 13:00:00 PS Kemi Kings 4 - 1 VIFK
2020-07-04 14:00:00 Kiffen Helsinki 1 - 0 Kultsu Lappeenranta
Denmark - 2.Liga
2020-07-04 11:00:00 VSK Arhus 0 - 3 B93 Copenhagen
2020-07-04 11:20:00 Middelfart G og 5 - 0 Bronshoj
2020-07-04 12:00:00 Jammerbugt 0 - 0 Helsingor
2020-07-04 12:00:00 Ringkobing 2 - 4 Holbaek
2020-07-04 12:00:00 FC Sydvest 0 - 1 Hillerod Fodbold
2020-07-04 12:00:00 Brabrand 1 - 0 Vanlose
2020-07-04 12:00:00 AB Copenhagen 1 - 1 HIK Hellerup
2020-07-04 12:00:00 Aarhus Fremad 7 - 0 BK Frem
2020-07-04 12:00:00 Vegar 2 - 4 FA 2000
2020-07-04 12:15:00 Naesby 1 - 2 Skovshoved
2020-07-04 12:30:00 Dalum 1 - 1 B 73 Slagelse
Sweden Div 3 Mellersta
2020-07-04 11:15:00 Savedalens IF 3 - 3 Ahlafors IF
USA National Premier Soccer League
2020-07-04 20:40:00 Macca Ballers FC 0 - 3 Leg A-Z Soccer International
FFSA SLR
2020-07-04 01:30:00 Croydon Kings Reserve 2 - 1 Adelaide Blue Eagles Reserve
2020-07-04 03:15:00 Adelaide City Reserve 1 - 3 Para Hills Reserves
2020-07-04 03:15:00 Cumberland United Reserves 0 - 5 Adelaide United Reserves
2020-07-04 03:15:00 Adelaide Victory Reserves 0 - 1 Fulham United FC Reserves
2020-07-04 03:15:00 North Eastern MetroStars Reserve 0 - 1 Adelaide Comets Reserve
2020-07-04 03:15:00 Seaford Rangers Reserves 3 - 4 West Adelaide Reserve
2020-07-04 03:15:00 Sturt Lions Reserves 0 - 2 Western Strikers Reserves
2020-07-04 03:15:00 White City Woodville Reserve 3 - 2 West Torrens Birkalla B
2020-07-04 06:15:00 Adelaide Olympic Reserve 0 - 3 Campbelltown City Reserve
2020-07-04 07:15:00 Adelaide Reserve 1 - 7 Playford Reserves
Finland Kolmonen
2020-07-04 09:00:00 AC Oulu Akatemia 4 - 1 RoPo
2020-07-04 09:00:00 Nopsa 4 - 5 KoiPS
2020-07-04 10:30:00 Toolon Taisto 1 - 1 Atlantis II
2020-07-04 11:00:00 Saaksjarven Loiske 4 - 0 JanPa
2020-07-04 12:00:00 KPV/Akatemia 1 - 0 KaIK TePa
2020-07-04 12:00:00 SoPa 1 - 5 HauPa
2020-07-04 12:00:00 KyPa 1 - 4 Edustus IPS
2020-07-04 12:00:00 Malmin Palloseura Helsinki 2 - 0 Valtti
2020-07-04 14:00:00 PAVE Iisalmi 1 - 1 Warkaus
2020-07-04 14:00:00 Tampere United 1 - 1 TKT
2020-07-04 15:00:00 TiPS 7 - 2 NJS II
2020-07-04 15:00:00 Liry 0 - 1 Union Plaani
2020-07-04 15:15:00 Vantaa 2 - 1 JäPS/47
2020-07-04 15:59:00 SC Riverball 3 - 0 JPS
2020-07-04 17:00:00 Aland 1 - 1 EuPa
Central Premier League
2020-07-04 03:30:00 North Wellington AFC 5 - 2 Lower Hutt City
Finland Ykkonen Women
2020-07-04 10:00:00 TPV (w) 1 - 0 TPS 2 (w)
2020-07-04 12:00:00 Turun Weikot (w) 0 - 0 Ilott (w)
2020-07-04 12:00:00 FC Sport (w) 0 - 0 VIFK Vaasa (w)
2020-07-04 14:00:00 RoPS (w) 3 - 0 Merane (w)
Montenegro Division 2
2020-07-04 16:30:00 Bokelj Kotor 1 - 1 FK Drezga
2020-07-04 16:30:00 Lovcen Cetinje 1 - 1 Decic Tuzi
2020-07-04 16:30:00 Otrant 4 - 3 Mornar
2020-07-04 16:30:00 FK Ibar Rozaje 2 - 1 Arsenal Tivat
2020-07-04 17:00:00 Jedinstvo Bijelo Polje 0 - 1 Jezero Plav
Northern New Zealand League
2020-07-04 03:00:00 Western Springs AFC 2 - 3 Hamilton Wanderers II
Kampuchea League
2020-07-04 08:30:00 Boeung Ket Rubber Field 3 - 0 Soltilo Angkor
2020-07-04 08:30:00 National Sports Academy 0 - 10 Svay Rieng FC
2020-07-04 08:30:00 Kirivong Sok Sen Chey 4 - 1 Police Commisionary FC
Iceland 4 Deild
2020-07-04 14:00:00 Isbj rninn 4 - 2 KM Reykjavik
Iceland 3 Deild
2020-07-04 13:00:00 Augnablik Kopavogur 4 - 3 Hottur Huginn
2020-07-04 13:30:00 Einherji 2 - 3 Reynir Sandgerdi
2020-07-04 15:59:00 Sindri 2 - 0 Ellidi
Latvia Womens League
2020-07-04 09:00:00 SK Super Nova (W) 8 - 1 FK Jelgava (w)
2020-07-04 12:00:00 Rigas Futbola Skola (w) 1 - 0 Metta/LU (w)
Tanzania Ligue 1
2020-07-04 13:00:00 Namungo FC 1 - 0 JKT Tanzania
2020-07-04 13:00:00 Kagera Sugar 1 - 1 Ruvu Shooting
2020-07-04 13:00:00 KMC FC 3 - 2 Mwadui FC
2020-07-04 13:00:00 Tanzania Prisons 0 - 0 Polisi Tanzania FC
National Primera Division Western Australia
2020-07-04 07:00:00 Stirling Lions 0 - 1 Quinns FC
2020-07-04 07:00:00 Olympic Kingsway SC 2 - 1 Mandurah City
2020-07-04 07:00:00 Fremantle City 3 - 1 Subiaco AFC
2020-07-04 07:00:00 Forrestfield United 3 - 1 UWA-Nedlands FC
2020-07-04 07:00:00 FC Ashfield 1 - 4 Joondalup United
Belarus Division 2
2020-07-04 09:00:00 Osipovichy 3 - 1 Dnepr Rohachev
2020-07-04 10:00:00 Dinamo Brest II 9 - 1 Pershiy Regien
2020-07-04 11:00:00 Ivatsevichi 1 - 3 Stenles Pinsk
2020-07-04 12:00:00 Victoria Maryina Gorka 3 - 0 FK Bumprom
2020-07-04 13:00:00 BGU Minsk 6 - 0 FK Chayka Zelva
2020-07-04 13:00:00 SMI Autotrans 10 - 1 FK Zhlobin
2020-07-04 14:00:00 FC Baranovichi 2 - 0 FC Ostrovets
2020-07-04 14:00:00 Dnepr Mogilev 2 - 1 Shakhter Soligorsk II
2020-07-04 14:00:00 Gorki 5 - 0 FC Polotsk
2020-07-04 15:00:00 Kronon Stolbtsy 0 - 6 FC Molodechno
Belarus Reserves League
2020-07-04 15:30:00 Torpedo Zhodino Reserves 4 - 1 Shakhter Soligorsk Reserves
Kosovo Superliga
2020-07-04 15:00:00 KF Feronikeli 0 - 2 KF Gunilla Hei
2020-07-04 15:00:00 KF Dukagjini 1 - 5 KF Ballkani
Tajikistan Vysshaya Liga
2020-07-04 12:30:00 Lokomotiv Pamir 0 - 2 Khujand
2020-07-04 12:30:00 Dushanbe-83 3 - 3 FC Istaravshan
2020-07-04 12:30:00 Faizkand 0 - 4 FC Istiklol Dushanbe
Estonia II Liiga
2020-07-04 08:00:00 Jogeva SK Noorus-96 1 - 0 Tartu JK Welco II
2020-07-04 09:00:00 Paide Linnameeskond C 3 - 0 JK Tulevik Viljandi II
Australia WA State League 1 Reserves
2020-07-04 04:45:00 Fremantle City FC Reserves 1 - 6 Subiaco AFC Reserves
2020-07-04 05:00:00 Ashfield SC Reserves 2 - 2 Joondalup Utd Reserves
2020-07-04 05:00:00 Stirling Lions Reserves 0 - 1 Quinns FC Reserves
2020-07-04 05:00:00 Olympic Kingsway Reserves 2 - 1 Mandurah City FC Reserves
Mongolia Premier League
2020-07-04 08:00:00 FC Ulaanbaatar 2 - 2 Athletic 220 FC
2020-07-04 11:30:00 Anduud City FC 0 - 2 Khangarid Klub
Croatia First League Women
2020-07-04 15:59:00 ZNK Dinamo Women 7 - 0 ZNK Neretva Women
2020-07-04 16:25:00 Viktorija SB (W) 3 - 0 Katarina Zrinski Women
Chinese Champions League
2020-07-04 06:15:00 FC Rock 3 - 0 Zhen Hao
2020-07-04 08:15:00 Dong Yu Hang 3 - 1 Surfing
Australia South Australia State League 2
2020-07-04 05:40:00 Adelaide University SC 1 - 4 Poet Adelarde Pirates
Costa Rica Primera Division Women
2020-07-04 20:55:00 AD Coronado Women 0 - 5 Alajuelense (W)
Estonia U19 League
2020-07-04 16:30:00 Tartu JK Tammeka U19 1 - 0 Tallinna JK Legion U19
Tajikistan U21 League
2020-07-04 12:30:00 CSKA Pamir Dushanbe U21 1 - 0 Regar-TadAZ Tursunzoda U21
2020-07-04 12:30:00 Hatlon U21 3 - 2 Kuktosh Rudaki U21
Korea League 4
2020-07-04 08:00:00 Siheung City 4 - 2 Jungnang Chorus Mustang FC
2020-07-04 08:00:00 Yeoju Sejong 3 - 2 Jinju Citizen
2020-07-04 08:00:00 Paju Citizen FC 1 - 1 Icheon Citizen
2020-07-04 08:00:00 Seoul United 0 - 2 FC Namdong
2020-07-04 08:00:00 Yangpyeong 1 - 4 Pocheon FC
2020-07-04 10:00:00 Ulsan Citizens 3 - 2 Goyang FC
Faroe Islands Div 2
2020-07-04 10:00:00 Skala IF II 1 - 0 Undrid FF
Bulgaria Premier League Women
2020-07-04 15:00:00 FK Etar Veliko Tarnovo (W) 1 - 2 FK Paldin Plovdiv (W)
2020-07-04 15:00:00 Levski Chepintsi (W) 0 - 1 FK Lokomotiv Stara Zagora (W)
NWSL Challenge Cup
2020-07-04 16:30:00 Utah Royals (w) 1 - 0 Sky Blue FC (w)
Mexico GNP
2020-07-04 02:00:00 Club America 2 - 0 Toluca