Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Austrian Bundesliga
2020-06-06 15:00:00 Rheindorf Altach 1 - 1 WSG Wattens
2020-06-06 15:00:00 St.Polten 1 - 1 Austria Wien
2020-06-06 15:00:00 Trenkwalder Admira Wacker 0 - 2 Mattersburg
Poland Ekstraklasa
2020-06-06 13:00:00 Jagiellonia Bialystok 2 - 2 Wisla Plock
2020-06-06 15:30:00 Zaglebie Lubin 3 - 3 Lech Poznan
2020-06-06 18:00:00 Pogon Szczecin 1 - 0 Cracovia Krakow
German Bundesliga
2020-06-06 13:30:00 Fortuna Dusseldorf 2 - 2 TSG Hoffenheim
2020-06-06 13:30:00 Bayer Leverkusen 2 - 4 Bayern Munchen
2020-06-06 13:30:00 RB Leipzig 1 - 1 SC Paderborn 07
2020-06-06 13:30:00 Eintracht Frankfurt 0 - 2 FSV Mainz 05
2020-06-06 16:30:00 Borussia Dortmund 1 - 0 Hertha Berlin
German Bundesliga 2
2020-06-06 11:00:00 Arminia Bielefeld 1 - 1 Nurnberg
2020-06-06 11:00:00 Jahn Regensburg 3 - 0 Darmstadt
2020-06-06 11:00:00 SV Wehen Wiesbaden 2 - 3 Dynamo Dresden
Korea League
2020-06-06 07:30:00 FC Seoul 1 - 4 Jeonbuk Hyundai Motors
2020-06-06 10:00:00 Busan I Park 1 - 1 Sangju Sangmu Phoenix
2020-06-06 10:00:00 Pohang Steelers 0 - 4 Ulsan Hyundai FC
Portugal Primera Liga
2020-06-06 20:15:00 Boavista FC 0 - 1 Moreirense
Greece National A
2020-06-06 16:15:00 Panionios 1 - 0 Volos NFC
2020-06-06 18:30:00 Aris Thessaloniki 3 - 1 OFI Crete
International Club Friendly
2020-06-06 07:00:00 Hebei HX Xingfu 2 - 4 Changchun Yatai
2020-06-06 08:00:00 Sepsi 2 - 1 Chindia Targoviste
2020-06-06 08:00:00 CS Universitatea Craiova 0 - 3 FC Viitorul Constanta
2020-06-06 08:00:00 Bohemians1905 B 0 - 5 Slavia Prague B
2020-06-06 08:10:00 Tien Giang 2 - 4 Gia Dinh
2020-06-06 08:15:00 Admira Praha 3 - 1 Loko Vltavin
2020-06-06 08:30:00 HJK Helsinki 4 - 0 Gnistan Helsinki
2020-06-06 08:30:00 Hlucin 0 - 4 Odra Petrkovice
2020-06-06 08:30:00 Mladost Zdralovi 1 - 1 NK Opatija
2020-06-06 08:30:00 Vaduz 1 - 5 FC Zurich
2020-06-06 09:00:00 Banga Gargzdai Reserves 0 - 3 FK Neptunas Klaipeda
2020-06-06 09:00:00 Aarau 1 - 1 Thun
2020-06-06 09:00:00 Luzern 2 - 2 Schaffhausen
2020-06-06 09:00:00 TP-T 3 - 2 ACE
2020-06-06 10:00:00 SalPa 3 - 2 PaiHa
2020-06-06 10:00:00 Sogndal 1 - 0 Aalesund FK
2020-06-06 10:00:00 Kaarinan Pojat 1 - 0 TPK
2020-06-06 10:00:00 FC Ilves-Kissat 4 - 1 Ilves Tampere II
2020-06-06 11:00:00 Sarpsborg 08 3 - 1 Sandefjord
2020-06-06 11:00:00 SJK Seinajoen 1 - 1 FC Haka
2020-06-06 11:00:00 Young Boys 2 - 0 Lausanne Sports
2020-06-06 11:00:00 Tampere United 2 - 0 ToVe Pori
2020-06-06 11:00:00 FK Ribnica 0 - 15 FK Mladost DG
2020-06-06 11:00:00 Jyvaskyla JK 2 - 1 TPV Tampere
2020-06-06 11:00:00 Winterthur 1 - 0 YF Juventus Zurich
2020-06-06 11:15:00 TPS Turku 1 - 0 PIF Parainen
2020-06-06 11:30:00 CS Universitatea Craiova 2 - 1 FC Viitorul Constanta
2020-06-06 11:45:00 Servette 0 - 3 Neuchatel Xamax
2020-06-06 12:00:00 MuSa 3 - 1 P-Iirot
2020-06-06 12:00:00 Stjarnan Gardabaer 3 - 2 Leiknir F
2020-06-06 12:00:00 KuPs 3 - 0 KPV
2020-06-06 12:00:00 RoPS Rovaniemi 3 - 1 AC Kajaani
2020-06-06 12:00:00 Slovan Bratislava 2 - 0 Sokol Dolna Zdana
2020-06-06 12:00:00 AC Oulu 2 - 2 JS Hercules
2020-06-06 12:00:00 Honka Espoo 1 - 2 Lahti
2020-06-06 12:00:00 Viktoria Plzen B 2 - 1 FC Pisek
2020-06-06 13:00:00 Royal Muramvya FC 2 - 0 Garage FC
2020-06-06 13:00:00 Mypa 7 - 2 Sudet
2020-06-06 13:00:00 Nitra 0 - 0 MFK Ruzomberok
2020-06-06 14:00:00 EPS Espoo 1 - 1 FC Espoo
2020-06-06 15:00:00 FC Astra Giurgiu 2 - 2 Rapid Bucuresti
2020-06-06 15:00:00 Trutnov 3 - 1 TJ Dvur Kralove
2020-06-06 15:00:00 FK Senica 1 - 0 Spartak Trnava
2020-06-06 15:00:00 FK Nachod-Destne 1 - 4 Chlumec nad Cidlinou
2020-06-06 15:59:00 Sandnes Ulf 1 - 3 Viking
2020-06-06 17:00:00 Vikingur Gota III 3 - 1 Undrid FF
Israel Premier League
2020-06-06 17:00:00 Hapoel Kiryat Shmona 3 - 0 Ashdod MS
2020-06-06 17:00:00 Bnei Yehuda Tel Aviv 5 - 0 Hapoel Hadera
2020-06-06 17:15:00 Hapoel Kfar Saba 2 - 0 Hapoel Raanana
2020-06-06 18:00:00 Hapoel Beer Sheva 0 - 0 Hapoel Tel Aviv
Ukrainian Premier League
2020-06-06 14:00:00 FC Shakhtar Donetsk 3 - 2 Desna Chernihiv
2020-06-06 14:00:00 Zorya 1 - 0 Kolos Kovalyovka
Danish 1st Division
2020-06-06 11:00:00 Roskilde 2 - 1 Fremad Amager
2020-06-06 13:30:00 Hvidovre IF 1 - 0 Nykobing FC
Austria Erste Division
2020-06-06 13:00:00 FC Superfund Pasching 2 - 1 FC Wacker Innsbruck
2020-06-06 18:25:00 Grazer AK 1 - 1 Austria Lustenau
Serbian Superliga
2020-06-06 12:00:00 Habitpharm Javor 1 - 3 Vojvodina Novi Sad
2020-06-06 14:30:00 FK Spartak Zlatibor Voda 3 - 2 Partizan Belgrade
2020-06-06 17:00:00 Crvena Zvezda 4 - 1 Radnik Surdulica
2020-06-06 19:00:00 Cukaricki Stankom 0 - 1 Indjija
Bulgaria Premier League
2020-06-06 14:00:00 FC Dunav Ruse 0 - 0 Arda
2020-06-06 15:45:00 Botev Plovdiv 0 - 1 Botev Vratsa
2020-06-06 18:00:00 Vitosha Bistritsa 0 - 1 CSKA Sofia
Croatia 1.Division
2020-06-06 16:55:00 Slaven Koprivnica 0 - 0 HNK Gorica
2020-06-06 19:05:00 NK Varteks Varazdin 1 - 3 Dinamo Zagreb
Hungary Borsodi Liga
2020-06-06 14:55:00 Mezokovesd Zsory 0 - 2 Paksi SE Honlapja
2020-06-06 17:00:00 Fehervar Videoton 2 - 0 Varda SE
2020-06-06 19:05:00 Ujpesti 1 - 0 Budapest Honved
Czech Republic Gambrinus Liga
2020-06-06 14:00:00 Tescoma Zlin 1 - 0 Marila Pribram
2020-06-06 15:59:00 Slovan Liberec 2 - 2 Mlada Boleslav
2020-06-06 18:00:00 Bohemians 1905 0 - 1 Sparta Praha
Lithuania - 1.Division
2020-06-06 10:00:00 Kauno Zalgiris 0 - 1 FK Zalgiris Vilnius
2020-06-06 14:00:00 Baltija Panevezys 1 - 3 Suduva
Poland Liga 2
2020-06-06 10:40:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 0 LKS Nieciecza
2020-06-06 13:10:00 Warta Poznan 2 - 0 Olimpia Grudziadz
Belarusian Premier League
2020-06-06 11:00:00 Slutsksakhar Slutsk 1 - 1 FC Torpedo Zhodino
2020-06-06 13:00:00 FK Isloch Minsk 1 - 1 FC Rukh Brest
2020-06-06 15:00:00 Slavia Mozyr 1 - 3 Neman Grodno
2020-06-06 17:00:00 Dinamo Brest 6 - 1 FC Minsk
Iceland Cup
2020-06-06 13:00:00 Haukar Hafnarfjordur 3 - 1 Ellidi
2020-06-06 13:00:00 Vaengir Jupiters 3 - 1 KH Hlidarendi
2020-06-06 13:00:00 KV Vesturbaer 0 - 0 Kari Akranes
2020-06-06 13:05:00 Hviti Riddarinn 2 - 1 KFS Vestmannaeyjar
2020-06-06 14:00:00 Alftanes 0 - 4 Fram Reykjavik
2020-06-06 14:00:00 Vatnaliljur 0 - 12 Afturelding
2020-06-06 14:00:00 Hordhur 1 - 4 Vestri
2020-06-06 14:00:00 Throttur Vogum 2 - 1 KFR Aegir
2020-06-06 14:00:00 Hottur Huginn 1 - 1 Sindri
2020-06-06 14:00:00 Dalvik Reynir 1 - 2 KF Fjallabyggdar
2020-06-06 14:00:00 Hond Midasar 4 - 1 KM Reykjavik
2020-06-06 14:00:00 Skallagrimur 0 - 2 Ymir
2020-06-06 14:00:00 KRIA 2 - 3 Hamar Hveragerdi
2020-06-06 15:59:00 KF Gardabaer 7 - 1 KB Breidholt
2020-06-06 18:00:00 Throttur Reykjavik 1 - 0 Alafoss
Slovenia 1.Liga
2020-06-06 15:59:00 Tabor Sezana 0 - 3 NK Olimpija Ljubljana
Czech Republic 2.Liga
2020-06-06 15:00:00 Viktoria Zizkov 2 - 1 Lisen
2020-06-06 15:00:00 SK Prostejov 1 - 0 FK Banik Sokolov
2020-06-06 15:00:00 Usti nad Labem 2 - 3 SK Slovan Varnsdorf
Estonia Champions League
2020-06-06 10:00:00 Levadia Tallinn 4 - 0 JK Tallinna Kalev
2020-06-06 13:00:00 Tallinna JK Legion 0 - 0 Trans Narva
German Frauen Bundesliga
2020-06-06 11:00:00 VfL Wolfsburg (w) 5 - 1 FFC Frankfurt (w)
Korean FA Cup
2020-06-06 04:00:00 Gyeongju Citizen 0 - 0 Pyeongtaek Citizen
2020-06-06 05:00:00 Paju Citizen FC 2 - 2 Gimpo FC
2020-06-06 06:00:00 FC Anyang 2 - 0 Goyang FC
2020-06-06 06:00:00 Jeju United 4 - 0 Songwol
2020-06-06 06:00:00 Jeonnam Dragons 2 - 0 Chungju Citizen
2020-06-06 07:00:00 Suwon City 10 - 0 Hyochang FC
2020-06-06 07:00:00 Hwaseong FC 2 - 2 Daejeon Korail
2020-06-06 08:00:00 Gyeongju KHNP 4 - 0 SMC Engineering
2020-06-06 10:00:00 Gimhae City 4 - 2 Cheonan City
2020-06-06 10:00:00 Chungnam Asan 1 - 0 Jeonju Citizen FC
2020-06-06 10:00:00 Gyeongnam FC 3 - 3 Mokpo City
2020-06-06 10:00:00 Gangneung City 2 - 1 Cheongju Jikji
2020-06-06 10:00:00 Ansan Greeners FC 3 - 0 Siheung City
2020-06-06 10:00:00 Daejeon Citizen 3 - 0 Chuncheon Citizen
2020-06-06 10:00:00 Ulsan Citizens 1 - 0 Bucheon FC 1995
2020-06-06 11:00:00 Seoul E-Land FC 1 - 0 Changwon City
Costa Rica Primera Division
2020-06-06 21:00:00 Limon FC 1 - 2 Cartagines Deportiva SA
Faroe Islands Formuladeildin
2020-06-06 14:00:00 TB/FCS/Royn 0 - 1 HB Torshavn
Belarus Cup
2020-06-06 10:00:00 FK Bumprom 0 - 6 Dnepr Mogilev
2020-06-06 10:00:00 Osipovichy 1 - 3 Sputnik Rechitsa
2020-06-06 11:00:00 Meliorator Zhitkovichi 1 - 1 FK Lida
2020-06-06 11:00:00 FC Polotsk 1 - 3 Khimik Svetlogorsk
2020-06-06 12:00:00 Gorki 0 - 3 Oshmyany FK
2020-06-06 12:10:00 FK Pripyat 0 - 3 Volna Pinsk
2020-06-06 13:00:00 Stroitel Kopyl 1 - 3 FK Orsha
2020-06-06 13:00:00 FC Baranovichi 1 - 0 Smorgon FC
2020-06-06 13:00:00 SMI Autotrans 2 - 5 Kommunalnik Slonim
2020-06-06 13:00:00 Konos Stolbucci 0 - 6 Granit Mikashevichi
2020-06-06 13:05:00 Energosbyt BSATU 2 - 6 FC Ostrovets
2020-06-06 14:00:00 BGU Minsk 0 - 5 FC Gomel
2020-06-06 14:30:00 Stenles Pinsk 0 - 1 Arsenal Dzyarzhynsk
2020-06-06 15:00:00 Spartak Shklov 0 - 4 Naftan Novopolock
2020-06-06 15:00:00 Pershiy Regien 0 - 15 Lokomotiv Gomel
German 3.Liga
2020-06-06 12:00:00 Eintracht Braunschweig 1 - 1 Bayern Munchen (Youth)
2020-06-06 12:00:00 SV Waldhof Mannheim 2 - 1 Viktoria koln
2020-06-06 12:00:00 SV Meppen 0 - 3 Hansa Rostock
2020-06-06 12:00:00 TSV 1860 Munchen 1 - 2 Wurzburger Kickers
2020-06-06 12:00:00 Zwickau 5 - 1 Hallescher FC
2020-06-06 12:00:00 MSV Duisburg 2 - 1 Chemnitzer
Denmark Womans League
2020-06-06 12:00:00 VSK Aarhus(w) 1 - 3 Thisted FC (w)
2020-06-06 12:00:00 Vildbjerg SF (w) 0 - 2 HB Koge (w)
2020-06-06 12:00:00 Boldklubben AF 1893 (w) 1 - 2 Odense BK (w)
2020-06-06 12:00:00 Skovlunde IF (w) 1 - 3 Aalborg (w)
2020-06-06 12:00:00 Nordsjaelland (w) 0 - 2 Fortuna Hjorring (w)
2020-06-06 12:00:00 Brondby IF (w) 1 - 0 Kolding B (w)
Vietnamese professional league
2020-06-06 10:00:00 Quang Nam 2 - 1 Thanh Hoa
2020-06-06 10:00:00 Song Lam Nghe An 1 - 0 SHB Da Nang
2020-06-06 11:00:00 Than Quang Ninh 0 - 2 Hong Linh Ha Tinh
2020-06-06 12:10:00 T T Hanoi 3 - 0 Hoang Anh Gia Lai
BSWCP
2020-06-06 09:00:00 Grodnooblsport Beach 5 - 7 ProDom Brest Beach
2020-06-06 10:15:00 Kirovsk-SDUSHOR Beach 5 - 5 Schuchin Beach
2020-06-06 11:30:00 M-City Beach 5 - 4 Polessye Kobrin Beach
2020-06-06 13:30:00 Schuchin Beach 0 - 0 ProDom Brest Beach
2020-06-06 15:30:00 Polessye Kobrin Beach 0 - 0 Grodnooblsport Beach
2020-06-06 15:55:00 M-City Beach 0 - 0 Kirovsk-SDUSHOR Beach
Lithuania - 2.Division
2020-06-06 12:00:00 Hegelmann Litauen 4 - 0 Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija
2020-06-06 13:00:00 Alytis Alytus Dainava 2 - 1 Atomsfera Mazeikiai
2020-06-06 14:00:00 FK Minija 1 - 2 Lietava Jonava
Iceland Women's League Cup
2020-06-06 15:59:00 Valur (w) 1 - 2 UMF Selfoss (w)
Serbia Prva Liga
2020-06-06 15:30:00 FK Backa Backa Palanka 4 - 0 Novi Pazar
2020-06-06 15:30:00 FK Sindelic Nis 1 - 3 Kolubara
2020-06-06 15:30:00 Dinamo Vranje 0 - 2 Zemun
2020-06-06 15:30:00 Kabel Novi Sad 0 - 0 Radnicki Pirot
Estonia Womens Meistri Liiga
2020-06-06 11:00:00 Suure-Jaani United (w) 1 - 9 Saku Sporting (W)
2020-06-06 11:00:00 Vaprus Parnu (w) 0 - 0 FC Lootos Polva (W)
2020-06-06 15:00:00 JK Tallinna Kalev (W) 3 - 1 Tammeka Tartu (W)
2020-06-06 15:00:00 FC Flora Tallinn (W) 6 - 0 Kali Lu (w)
Vietnamese First Division
2020-06-06 09:30:00 Binh Dinh 4 - 0 Dak Lak
Poland Division 2
2020-06-06 10:00:00 Lech II Poznan 2 - 1 Pogon Siedlce
2020-06-06 14:00:00 KS Legionovia Legionowo 1 - 2 Elana Torun
2020-06-06 15:40:00 Gornik Leczna 1 - 2 Stal Stalowa Wola
VIE U19
2020-06-06 08:00:00 Dak Lak U19 0 - 2 Phu Yen U19
2020-06-06 08:00:00 Dong Tam Long An U19 1 - 2 Sai Gon FC U19
2020-06-06 08:00:00 Cong An Nhan Dan U19 2 - 0 Binh Dinh U19
2020-06-06 08:00:00 The Cong U19 0 - 3 T T Hanoi U19
2020-06-06 08:00:00 Becamex Binh Duong U19 6 - 0 Can Tho U19
2020-06-06 08:30:00 PVF Vietnam U19 4 - 1 Pho Hien U19
2020-06-06 11:00:00 Nam Dinh U19 1 - 3 Than Quang Ninh U19
Iceland U19 League
2020-06-06 15:59:00 KR/KVU19 0 - 2 Thor Akureyri U19
2020-06-06 15:59:00 Haukar U19 1 - 2 Dahl vickreni Ma GREE U19
Belarus Reserves League
2020-06-06 11:00:00 FC Vitebsk Reserves 3 - 1 Bate Borisov Reserves
2020-06-06 11:00:00 Shakhter Soligorsk Reserves 3 - 1 Energetik-BGU Minsk Reserves
2020-06-06 12:00:00 Belshina Babruisk Reserve 0 - 1 Dinamo Minsk Reserves
Kosovo Superliga
2020-06-06 14:00:00 De Rita Goni Lane 1 - 0 KF Flamurtari Pristina(KOS)
2020-06-06 14:00:00 KF Feronikeli 3 - 1 Kosova Vushtrri
Estonia II Liiga
2020-06-06 10:00:00 Jogeva Wolves 0 - 4 FCI Tallinn
2020-06-06 10:00:00 Maardu Linnameeskond II 1 - 2 Tartu JK Welco II
2020-06-06 11:00:00 Ajax Lasnamae 1 - 1 JK Sillamae Kalev
2020-06-06 17:00:00 JK Tammeka Tartu III 4 - 0 Lootus Kohtla-Jarve II
Faroe Islands Division 1
2020-06-06 13:00:00 Vikingur Gota II 2 - 1 Toftir B68
2020-06-06 14:00:00 07 Vestur Sorvagur 2 - 0 AB Argir II
2020-06-06 15:00:00 FC Hoyvik 1 - 2 B71 Sandur
Burundi Cup
2020-06-06 13:00:00 Aigle Noir 1 - 2 Rukinzo FC
Turkmenistan Premier League
2020-06-06 13:30:00 HTTU Asgabat 0 - 1 FC Altyn Asyr