Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Denmark Superligaen
2020-02-19 17:30:00 Nordsjaelland 6 - 0 AC Horsens
Spanish Segunda Division
2020-02-19 20:00:00 Mirandes 1 - 1 Real Zaragoza
English Premier League
2020-02-19 19:30:00 Manchester City 2 - 0 West Ham United
International Club Friendly
2020-02-19 06:30:00 UKB 1 - 0 KLASA
2020-02-19 08:00:00 FK Zorka-BDU Minsk 4 - 0 Smorgon FC
2020-02-19 08:05:00 Mr Berri 0 - 6 Blacktown City Demons
2020-02-19 08:30:00 Olympia Warriors 3 - 2 South Hobart
2020-02-19 08:30:00 Kingston City 3 - 3 Northcote City
2020-02-19 08:30:00 Rockdale City Suns 1 - 1 North Shore Marin
2020-02-19 08:30:00 Vanlose 3 - 3 Shirak
2020-02-19 09:00:00 Ghiroda SI Giarmata VII 1 - 2 ACS Dumbravita
2020-02-19 09:00:00 Jatran Umanfrmash (w) 0 - 1 Zhilstroy Kharkov 2 (w)
2020-02-19 09:00:00 Zimbru Chisinau 5 - 0 FC Milsami
2020-02-19 09:00:00 CS Balotesti 2 - 3 Mostistea Ulmu
2020-02-19 09:30:00 FC Tambov Youth 1 - 2 FK Kaluga
2020-02-19 09:35:00 Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi 0 - 2 Merani Martvili
2020-02-19 10:00:00 FC Artmedia Petrzalka 1 - 3 Brno
2020-02-19 10:00:00 FK Gorodeya 1 - 1 FK Riteriai
2020-02-19 10:00:00 Wisla Krakow 2 - 2 Wigry Suwalki
2020-02-19 10:00:00 CSA Steaua Bucuresti 3 - 0 Tunari
2020-02-19 10:30:00 FK Ladomir (W) 0 - 7 Zhilstroy Kharkov (w)
2020-02-19 10:50:00 Redlands United U20 2 - 1 Queensland Lions SC U20
2020-02-19 11:00:00 GKS Tychy 1 - 0 Zaglebie Lubin B
2020-02-19 11:00:00 Kristiansund BK 0 - 3 Brattvag
2020-02-19 11:00:00 FK Ohrid 2004 4 - 1 Mladi Radnik
2020-02-19 11:00:00 FC Kolkheti Poti 2 - 2 Torpedo Kutaisi
2020-02-19 11:00:00 FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 2 CSM Focsani
2020-02-19 11:15:00 Young Lions 1 - 1 Balestier Khalsa FC
2020-02-19 12:00:00 SK Slovan Varnsdorf 1 - 0 Slovan Velvary
2020-02-19 12:00:00 Rubin Kazan 2 - 3 FC Kairat Almaty
2020-02-19 12:00:00 FC Sfintul Gheorghe 2 - 1 Sheriff Tiraspol
2020-02-19 12:00:00 FK Smederevo 4 - 3 FK Radnicki Sombor
2020-02-19 12:00:00 Vysocina jihlava 3 - 0 Sparta Praha B
2020-02-19 12:00:00 FK Tikves Kavadarci 4 - 0 FK Pitu Guli
2020-02-19 12:00:00 FK Backa Backa Palanka 5 - 3 Indjija
2020-02-19 12:00:00 England U16 4 - 0 Denmark U16
2020-02-19 12:00:00 Semendrija 1924 4 - 3 Radnicki Sombor
2020-02-19 12:00:00 FK Tikves Kavadarci 4 - 0 PTGL
2020-02-19 12:10:00 FK Backa Backa Palanka 5 - 3 FK Indija
2020-02-19 13:00:00 Borac Cacak 1 - 0 Sevojno Uzice
2020-02-19 13:00:00 Vlazrimi Kicevo 2 - 0 Vardar Forino
2020-02-19 13:10:00 Metalac Gornji Milanovac 4 - 0 Radnicki Obrenovac
2020-02-19 13:10:00 Sampion Celje 0 - 3 NK Nafta
2020-02-19 13:30:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 2 Torpedo Armavir
2020-02-19 13:30:00 KF Drita Bogovine 4 - 2 KF Trepca Mitrovice
2020-02-19 13:35:00 BSK Borca 2 - 2 FK Sindelic Nis
2020-02-19 14:00:00 FK Chayka K-SR 1 - 0 Raufoss
2020-02-19 14:05:00 FK Omladinac Novi Banovci 4 - 0 FK Sremac Vojka
2020-02-19 14:25:00 NK Brezice 1 - 2 NK Lucko
2020-02-19 14:30:00 Istra 1961 Pula 3 - 2 Roltek Dob
2020-02-19 15:00:00 Levadia Tallinn 0 - 1 Sheriff Tiraspol
2020-02-19 15:00:00 Molde 1 - 0 Rostov FK
2020-02-19 15:15:00 Roma ( w )U19 (W) 2 - 3 Juventus Women U19
2020-02-19 15:20:00 Asane Fotball 4 - 0 Oygarden FK
2020-02-19 15:30:00 Philadelphia Union 2 - 3 FC Dallas
2020-02-19 15:59:00 Akropolis IF 3 - 0 AIK Solna
2020-02-19 15:59:00 Neman Grodno 1 - 1 Baltija Panevezys
2020-02-19 15:59:00 Charlotte Independence 0 - 0 Stumptown Athletic FC
2020-02-19 16:30:00 MRKS Czechowice Dziedzice 2 - 0 Rekord Bielsko-Biala
2020-02-19 16:30:00 Lunds BK 1 - 1 BK Avarta
2020-02-19 17:00:00 SC Weiz 0 - 14 Rapid Vienna (Youth)
2020-02-19 17:00:00 SV Lebring 1 - 2 Allerheiligen
2020-02-19 17:30:00 Ringkobing 2 - 2 Holstebro BK
2020-02-19 18:00:00 Hartford Athletic 5 - 1 New England Revolution B
2020-02-19 18:30:00 SV Donau 3 - 4 FC Bisamberg
2020-02-19 18:30:00 Hennef 05 3 - 0 SSV Homburg Numbrecht
2020-02-19 18:30:00 Red Boys Differdange 3 - 0 Metz B
2020-02-19 19:00:00 FC Cartagena 0 - 2 CSKA Moscow
2020-02-19 19:00:00 CD Provincial Ranco 0 - 0 Deportes Valdivia
2020-02-19 19:30:00 Gloria RS 0 - 1 CS Esportivo AL
2020-02-19 20:00:00 Louisville City FC 1 - 1 Omaha
2020-02-19 23:00:00 DC United 1 - 1 Nashville
2020-02-19 23:00:00 Chicago Fire 2 - 0 Toronto FC
Scotland FA Cup
2020-02-19 19:45:00 Kilmarnock 1 - 1 Aberdeen
Copa Libertadores
2020-02-19 00:30:00 Dep.Independiente Medellin 1 - 0 Atletico Tucuman
UEFA Champions League
2020-02-19 20:00:00 Atalanta 4 - 1 Valencia
2020-02-19 20:00:00 Tottenham Hotspur 0 - 1 RB Leipzig
England Johnstone
2020-02-19 19:45:00 Newport County 0 - 0 Salford City
Hungary - Cup
2020-02-19 12:00:00 III.Keruleti TUE 0 - 2 Dorogi FC
2020-02-19 16:30:00 Fehervar Videoton 1 - 0 Ujpesti
2020-02-19 17:00:00 Szombathelyi Haladas 1 - 0 Budapest Honved
2020-02-19 17:00:00 ZalaegerzsegTE 5 - 1 Lipot Pekseg
2020-02-19 17:00:00 Paksi SE Honlapja 1 - 0 Pecsi MFC
2020-02-19 17:00:00 Videoton Puskas Akademia 3 - 0 Bekescsaba
2020-02-19 17:00:00 Dunaujvaros Palhalma Agrospecial 0 - 2 MTK Hungaria
2020-02-19 17:00:00 Kaposvar 1 - 3 Mezokovesd Zsory
Israel Leumit League
2020-02-19 17:00:00 Hapoel Katamon Jerusalem 1 - 0 Hapoel Umm Al Fahm
Greece Cup
2020-02-19 16:15:00 AEK Athens 4 - 0 Panaitolikos Agrinio
Cyprus Cup
2020-02-19 14:30:00 Anorthosis Famagusta FC 1 - 1 Nea Salamis
2020-02-19 15:00:00 Apollon Limassol FC 2 - 0 Ethnikos Achnas FC
2020-02-19 17:00:00 Doxa Katokopias 1 - 1 Omonia Nicosia FC
2020-02-19 17:00:00 AEK Larnaca 1 - 1 AEL Limassol
Mexico Torneo Interliga
2020-02-19 01:00:00 Monarcas Morelia 0 - 0 Club Tijuana
2020-02-19 03:10:00 Toluca 5 - 1 Pachuca
CONCACAF Championship U20
2020-02-19 18:00:00 Grenada U20 3 - 1 Dominica U20
2020-02-19 20:00:00 Dominican Republic U20 6 - 0 Anguilla U20
2020-02-19 22:30:00 US Virgin Islands U20 1 - 1 Montserrat U20
2020-02-19 23:30:00 Puerto Rico U20 4 - 2 Cayman Islands U20
Brazil Campeonato Carioca
2020-02-19 18:00:00 Americano RJ 1 - 2 Friburguense RJ
2020-02-19 18:00:00 Nova Iguacu 2 - 2 America-RJ
Brasil Cup
2020-02-19 00:30:00 Vitoria BA 0 - 1 Figueirense
2020-02-19 18:30:00 Lagarto 1 - 0 Volta Redonda
2020-02-19 22:15:00 SC Paysandu Para 1 - 1 CRB AL
2020-02-19 22:15:00 Boavista F.C 0 - 2 Chapecoense SC
AFC Champions League
2020-02-19 10:30:00 Yokohama Marinos 4 - 0 Sydney FC
2020-02-19 10:30:00 Suwon Samsung Bluewings 0 - 1 Vissel Kobe
Primera Division de Uruguay
2020-02-19 20:00:00 Liverpool URU 1 - 0 Plaza Colonia
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-02-19 00:40:00 Deportivo Pereira 1 - 0 Jaguares de Cordoba
Conmebol - Copa Sudamericana
2020-02-19 00:30:00 Sociedad Deportiva Aucas 2 - 1 Velez Sarsfield
2020-02-19 00:30:00 FBC Melgar 0 - 2 Nacional Potosi
2020-02-19 22:15:00 Sportivo Luqueno 2 - 2 Mineros de Guayana
2020-02-19 22:15:00 CA Huracan 1 - 1 Atletico Nacional Medellin
South Africa Premier Soccer League
2020-02-19 17:30:00 Mamelodi Sundowns 2 - 1 Bloemfontein Celtic
2020-02-19 17:30:00 Bidvest Wits 2 - 2 Highlands Park
Syrian League
2020-02-19 12:00:00 Al Wathbah 3 - 0 Al Ittihad (SYR)
2020-02-19 12:05:00 Al-Jaish Damascus 1 - 0 Al-Wahda Damascus
Kuwaiti Premier League
2020-02-19 15:10:00 Al Kuwait SC 3 - 0 Al-Shabab(KUW)
Palestine Football League
2020-02-19 14:05:00 Shabab Al Am ari 2 - 0 Shbab Alkhaleel
Libyan Premier League
2020-02-19 14:00:00 Small Town FC 0 - 2 Freeport
2020-02-19 15:59:00 MC Breweries 0 - 1 BEA Mountain FC
Professional Tunisian League 1
2020-02-19 13:00:00 C.A.Bizertin 0 - 2 Esperance Sportive de Tunis
CONCACAF Champions League
2020-02-19 01:00:00 Portmore United 1 - 2 CDSyC Cruz Azul
2020-02-19 03:00:00 CD Motagua 1 - 1 Atlanta United
2020-02-19 03:00:00 Club Leon 2 - 0 Los Angeles FC
AFC Cup
2020-02-19 08:00:00 Neftchi Kochkor-Ata 1 - 0 Khujand
2020-02-19 11:00:00 Maziya S RC 2 - 1 Bengaluru
Egypt Cup
2020-02-19 15:00:00 El Mokawloon El Arab 4 - 0 EL Masry
OFC Champions League
2020-02-19 02:00:00 ABM Galaxy 2 - 2 Eastern Suburbs AFC
2020-02-19 05:00:00 Hienghene Sport NC 2 - 2 Hekari Souths United FC
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2020-02-19 19:45:00 lewes 1 - 3 Worthing
Futsal Spain Division De Honor
2020-02-19 18:00:00 Inter Movistar Futsal 3 - 5 Catgas Energia Futsal
2020-02-19 19:00:00 Paruro five foot 3 - 2 Peinsa F.S. Cartagena Futsal
2020-02-19 19:00:00 DKV Seguros Zaragoza Indoor So 1 - 3 Jaen Paraiso Interior Futsal
2020-02-19 19:30:00 Levante Futsal 7 - 5 Xota Navarra Futsal
2020-02-19 20:00:00 EiPozo Murcia Turistica Futsal 5 - 1 Cordoba Futsal
Iran Cup
2020-02-19 11:30:00 Tractor S.C. 4 - 1 Mes krman
Norwegian Junior U19
2020-02-19 12:30:00 Kongsvinger U19 2 - 2 Haugesund U19
Colombia Copa Cup
2020-02-19 19:00:00 Real Santander 1 - 1 Cortulua
2020-02-19 20:30:00 Valledupar FC 0 - 2 Deportes Quindio
2020-02-19 23:00:00 Universitario de Popayan 0 - 0 Leones
Italian Youth Cup
2020-02-19 13:00:00 AS Roma U20 3 - 1 Verona U20
2020-02-19 13:30:00 Juventus U20 2 - 2 Fiorentina U20
Saudi Arabia Division 1
2020-02-19 13:00:00 Al-Kawkab 0 - 0 Al Bukayriyah
2020-02-19 13:10:00 Al-Ameade 4 - 0 AL-jeel
2020-02-19 15:59:00 Al-Ansar 0 - 2 Najran SC
2020-02-19 16:05:00 AL-Rbeea Jeddah 1 - 0 Al-Shoalah
India League Division 1
2020-02-19 11:30:00 Churchill Brothers 2 - 1 Real Kashmir FC
Iceland League Cup
2020-02-19 19:00:00 Hafnarfjordur 1 - 1 Grotta Seltjarnarnes
Czech Republic U19 League
2020-02-19 10:00:00 Slavia Praha U19 5 - 1 Pardubice U19
Argentina Prim C Metropolitana
2020-02-19 00:10:00 Los Andes 1 - 0 Defensores Unidos
Nigerian Premier League
2020-02-19 15:00:00 Enyimba 2 - 0 Kwara United
2020-02-19 15:00:00 Enugu Rangers International 1 - 0 Kano Pillars
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-02-19 18:00:00 Melilla CD 0 - 1 Real Jaen CF
2020-02-19 18:30:00 UD Alcudia 1 - 2 Llosetense
Brazil Pernambucano League
2020-02-19 23:00:00 Afogados da Ingazeira FC 0 - 2 Santa Cruz PE
2020-02-19 23:00:00 Vitoria PE 1 - 1 Petrolina PE
Brazil Campeonato Mineiro Division 1
2020-02-19 23:00:00 Boa Esporte Clube 3 - 0 Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT
BRA CP
2020-02-19 23:40:00 ABC RN 2 - 2 America FC Natal RN
Brazil Paraibano
2020-02-19 23:15:00 Campinense 0 - 1 Botafogo PB
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
2020-02-19 22:30:00 Centro Sportivo Alagoano 0 - 2 Bahia BA
Copa Libertadores U20
2020-02-19 21:00:00 Danubio U20 1 - 1 Millonarios U20
2020-02-19 23:15:00 River Plate U20 1 - 0 Cerro Porteno U20
Argentina Cup
2020-02-19 23:10:00 Sportivo Las Parejas 1 - 2 Estudiantes de San Luis
Spanish Ladies Premier League
2020-02-19 18:00:00 Deportivo La Coruna W 3 - 3 Real Sociedad (w)
Qatar B
2020-02-19 14:45:00 Al Bidda SC 2 - 1 Al Shamal
2020-02-19 14:45:00 Russell City 3 - 1 Al Markhiya
2020-02-19 14:45:00 Muaidar SC 1 - 2 Al-Khuraitiat
2020-02-19 17:00:00 Al Mesaimeer SC 2 - 0 Al Nasa(QAT)
ENG UD1
2020-02-19 19:45:00 Worksop Town 0 - 2 Newcastle Town FC
Iran U23 Liga
2020-02-19 10:15:00 Foolad Khuzestan FC U23 3 - 0 Nassaji Mazandaran U23
2020-02-19 10:40:00 Mes Kerman U23 1 - 1 Sepahan Isfahan U23
Al Kass International Cup
2020-02-19 13:45:00 Aspire International U17 0 - 1 Inter Milan U17
2020-02-19 13:45:00 Barcelona U17 4 - 0 AltinorduU17
2020-02-19 16:15:00 Mohammed VI AcademyU17 3 - 2 Glasgow RangersU17
2020-02-19 16:15:00 Sporting Lisbon Sad U17 1 - 0 Suwon Samsung BluewingsU17
International Friendly
2020-02-19 12:00:00 ABU16 1 - 2 Spain (w) U16
India Super League
2020-02-19 14:00:00 Jamshedpur FC 0 - 5 FC Goa
Ghana Premier
2020-02-19 15:00:00 Elmina Sharks 1 - 0 Ebusua Dwarfs
2020-02-19 15:00:00 Inter Allies 1 - 2 Medeama SC
2020-02-19 15:00:00 Karela United FC 0 - 0 Accra Hearts of Oak
2020-02-19 15:00:00 Techiman City 1 - 1 WAFA
2020-02-19 15:00:00 Ashanti Gold 1 - 0 Ghana Dream FC
2020-02-19 15:05:00 Aduana Stars 1 - 0 Asante Kotoko FC
Turkiye Lig2
2020-02-19 10:00:00 Kahramanmarasspor 0 - 2 Kastamonuspor
2020-02-19 10:00:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor 1 - 1 Sakaryaspor
2020-02-19 10:00:00 S.Urfaspor 0 - 1 Inegolspor
2020-02-19 10:00:00 Duzyurtspor 2 - 0 Sancaktepe Belediye Spor
2020-02-19 10:00:00 Gumushanespor 1 - 0 Afjet Afyonspor
2020-02-19 10:30:00 Sariyer 4 - 0 Kirklarelispor
2020-02-19 10:30:00 Samsunspor 3 - 0 Amedspor
2020-02-19 10:30:00 Pendikspor 0 - 3 Tarsus Idman Yurdu
2020-02-19 10:30:00 Hacettepe SK 1 - 0 Zonguldak
2020-02-19 10:30:00 Bugsasspor 2 - 1 Corum Belediyespor
2020-02-19 10:30:00 Anadolu Selcukluspor 3 - 3 Manisa BB Spor
2020-02-19 10:30:00 Usakspor 2 - 1 Belediye Vanspor
2020-02-19 10:30:00 Nigde Belediyespor 2 - 3 Tuzlaspor
2020-02-19 10:30:00 Bodrumspor 1 - 0 Bayburt Ozel Idare
2020-02-19 10:30:00 Ergene Velimese 0 - 0 Eyupspor
2020-02-19 10:30:00 Bandirmaspor 1 - 1 Kirsehir Koyhizmetleri
2020-02-19 10:30:00 Ankarademirspor 2 - 0 Etimesgut Belediye Spor
Turkey 3. Ligi B
2020-02-19 10:00:00 Artvin Hopaspor 0 - 0 Serik Belediyespor
2020-02-19 10:00:00 Erzincanspor 6 - 2 Sile Yildizspor
2020-02-19 10:00:00 Wing Larsburg 1 - 1 Silivrispor
2020-02-19 10:00:00 Elazig Belediyespor 2 - 4 Dai Lin Jissbon
2020-02-19 10:00:00 Agri 1970 Spor 0 - 2 Ofspor
2020-02-19 10:00:00 Fatsa Belediyespor 2 - 1 Erbaaspor S
2020-02-19 10:00:00 Diyarbakirspor 0 - 1 Batman Petrolspor
2020-02-19 10:00:00 Pazarspor 2 - 3 Muglaspor
2020-02-19 10:30:00 Catalca Spor 3 - 2 Tire 1922 Spor
2020-02-19 10:30:00 Kizilcabolukspor 1 - 1 Karaman Belediyesi Spor
2020-02-19 10:30:00 Tokatspor 0 - 2 Yeni Orduspor
2020-02-19 10:30:00 Aksarayspor 1 - 0 Erzin Belediyespor
2020-02-19 10:30:00 Manisaspor 0 - 4 Cankaya FK
2020-02-19 10:30:00 Sultanbeyli 2 - 2 Duzcespor
2020-02-19 10:30:00 Fethiyespor 1 - 1 Cizrespor
2020-02-19 10:30:00 Payas BS 1975 0 - 0 Turgutluspor
2020-02-19 10:30:00 Korfez Bld. 2 - 0 Tepecik Bld
2020-02-19 10:30:00 Erokspor 2 - 0 Kozan Spor FK
2020-02-19 10:30:00 Tekirova Belediyespor 1 - 2 Karsiyaka
2020-02-19 10:30:00 Bursa Niluferspor AS 1 - 0 Yesilyurt Belediyespor
2020-02-19 10:30:00 Bayrampasa 0 - 0 Yeni Altindag BS
2020-02-19 10:30:00 Osmaniyespor 1 - 0 Golcukspor
2020-02-19 10:30:00 Nevsehirspor Genclik 0 - 0 Halide Edip Adivarspor
2020-02-19 10:30:00 Somaspor 0 - 0 Nazillispor
2020-02-19 10:30:00 Darica Genclerbirligi 0 - 1 Kelkit Belediye Hurriyet
2020-02-19 10:30:00 Modafen Spor 0 - 1 Yimpas Yozgatspor
BRA SE
2020-02-19 18:30:00 Dorense SE 1 - 1 Confianca SE
Brazil Brasiliense DF Division 1
2020-02-19 18:40:00 Ceilandense 1 - 2 Real FC
2020-02-19 22:30:00 AA Luziania 2 - 3 Brasilia
2020-02-19 23:00:00 SE do Gama 3 - 0 Sociedade Esportiva Unai DF
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2020-02-19 20:00:00 Deportivo Muniz 0 - 2 Deportivo Paraguayo
Cameroon Elite One
2020-02-19 12:00:00 Canon Yaounde 4 - 2 Dragon Club Yaounde
2020-02-19 12:00:00 Fovu de Baham 0 - 0 Bamboutos de
2020-02-19 14:00:00 PWD de Bamenda 1 - 1 Coton Sport
2020-02-19 14:00:00 Stade Renard de Melong 0 - 1 Avion Academy
2020-02-19 14:00:00 Union Douala 3 - 0 Panthere Sportive du Nde
2020-02-19 14:00:00 UMS de Loum 2 - 1 Young Sports
2020-02-19 14:00:00 Feutcheu FC 0 - 1 Colombe du Dja et Lobo
2020-02-19 14:00:00 APEJES Academy 1 - 3 Eding Sport FC
2020-02-19 14:10:00 AS Fortuna Mfou 1 - 0 Tonnerre Yaounde
Sudanese Premier League
2020-02-19 16:30:00 Khartoum Al Watani 1 - 0 Hilal El Fasher
Mali Cup
2020-02-19 15:59:00 AS Korofina 1 - 0 Cercle de Bamako
2020-02-19 18:00:00 Calcio AC 0 - 8 Lafia Club de Bamako
Poland Division 4
2020-02-19 15:59:00 Ruch Radzionkow 0 - 6 Ruch Chorzow
Zambia Super League
2020-02-19 13:00:00 Zanaco 2 - 1 Red Arrows
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2020-02-19 18:15:00 FC Kray 1 - 2 TVD Velbert
2020-02-19 19:00:00 Ratingen SV 1 - 2 FC Kleve
Costa Rica 2.Liga
2020-02-19 20:00:00 AD Cartagena 0 - 1 AD Cofutpa
2020-02-19 20:00:00 Municipal Garabito 0 - 0 AD Escazucena
2020-02-19 21:00:00 CD Barrio Mexico 2 - 0 AD Carmelita
2020-02-19 21:00:00 Futbol Consultants Moravia 3 - 1 Puerto Golfito
2020-02-19 21:00:00 Municipal Turrialba 3 - 4 Sporting San Jose
2020-02-19 21:00:00 Santa Ana 0 - 0 CS Uruguay De Coronado
Guatemala D2
2020-02-19 21:00:00 Club Aurora 1 - 0 Capitalinos FC
Panama Reserve League
2020-02-19 22:00:00 CA Independiente de la Chorrera Reserves 2 - 1 San Francisco Reserves
2020-02-19 22:00:00 Costa Del Este Reserves 1 - 0 Atletico Chiriqui Reserves
Uganda Super Cup
2020-02-19 13:00:00 SC Villa 1 - 0 Onduparaka FC
2020-02-19 13:30:00 Express FC 2 - 1 Tooro United
2020-02-19 13:30:00 Kyetume 4 - 3 Mbarara City
2020-02-19 13:30:00 Proline FC 3 - 1 BUL FC
Argentine Torneo B
2020-02-19 20:00:00 CSD Fontana 2 - 1 Libertad de Charata
Northern Ireland Reserve League
2020-02-19 19:45:00 Cliftonville Reserves 5 - 2 Crusaders Reserves
2020-02-19 19:45:00 Linfield Reserves 4 - 1 Ballymena Utd Reserves
Tanzania Ligue 1
2020-02-19 13:00:00 Alliance FC 4 - 1 Mwadui FC
2020-02-19 13:00:00 Ndanda FC 1 - 1 Azam
2020-02-19 13:10:00 Tanzania Prisons 0 - 0 Mtibwa Sugar
Argentina Reserve League
2020-02-19 12:00:00 Berazategui Reserves 1 - 1 Argentino Merlo Reserves
2020-02-19 12:00:00 Tigre Reserves 0 - 1 CA Atlanta Reserves
2020-02-19 20:00:00 Canuelas FC Reserves 8 - 1 Real Pilar Reserves
2020-02-19 20:00:00 Deportivo Merlo Reserves 2 - 2 General Lamadrid Reserves
Qatar Reserve League
2020-02-19 15:00:00 Al Duhail U23 6 - 1 Qatar SC Doha U23
Gibraltar Premier Division
2020-02-19 19:30:00 Europa Point 3 - 1 Manchester 62 FC
Pakistan Yajia
2020-02-19 00:30:00 EC Iranduba 0 - 2 Fast Clube AM
Hong Kong Elite Cup
2020-02-19 05:00:00 Happy Valley 1 - 3 Guangzhou R F U19
Poland Cup Women
2020-02-19 12:00:00 Tarnovia Tarnow Women 0 - 6 Czarni Sosnowiec (w)
Thailand U19 League
2020-02-19 10:00:00 Satun United U19 0 - 1 Chonburi U19
2020-02-19 11:00:00 Buriram United U19 0 - 0 Assumption United U19
India Mumbai Elite League
2020-02-19 08:20:00 State Bank of India 0 - 8 Central Bank of India
2020-02-19 10:30:00 Millat FC 5 - 5 RSF
England County cup
2020-02-19 19:45:00 Bognor Regis Town 2 - 7 Brighton Hove Albion XI
Brazil
2020-02-19 23:00:00 River PI 1 - 2 4 de Julho
2020-02-19 23:15:00 Sparta TO 0 - 2 Araguacema TO
2020-02-19 23:15:00 Peng Javier 2 - 2 Interporto FC
Cambodia Cup
2020-02-19 08:00:00 Kandal 0 - 0 Takeo
2020-02-19 08:00:00 Preah Sihanouk 0 - 2 Kep
Greece Amateur Cup
2020-02-19 14:00:00 Ethnikos Pireaus 1 - 1 APO Keratsini
Mauritania Division 1
2020-02-19 16:30:00 ASC Police 1 - 1 Kaedi FC
2020-02-19 19:00:00 F.C. Nouadhibou 2 - 1 King Nouakchott
Copa del Sol of the USA
2020-02-19 23:00:00 Houston Dynamo 4 - 0 Real Salt Lake
Togo Premier Division
2020-02-19 15:00:00 AS OTR 0 - 0 Gbohloesu
2020-02-19 15:00:00 Dyto FC 3 - 0 US Koroki Metete
Germany Landespokal
2020-02-19 18:30:00 TuS Osdorf 2 - 3 Altona 93
Myanmar U21 League
2020-02-19 09:00:00 Magwe FC U21 0 - 0 Zwekapin United U21
2020-02-19 09:00:00 Ispe FC U21 4 - 0 Mawyawadi FC U21
Nicaragua Cup
2020-02-19 21:00:00 UNAN Managua 3 - 0 Chichigalpa FC
Gambia Division 2
2020-02-19 16:30:00 Gunjur United 0 - 1 Kiang West FC
2020-02-19 16:30:00 PSV Wellingara 1 - 0 Team Rhino FC
2020-02-19 16:40:00 Red Hawks FC 0 - 2 Steve Biko
Estonia U19 League
2020-02-19 15:00:00 Tartu JK Tammeka U19 4 - 0 FC Flora Tallinn U19
2020-02-19 17:15:00 Tallinna JK Legion U19 10 - 0 Levadia Tallinn U19