Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Ireland Premier Division
2020-02-15 14:00:00 Bohemians 0 - 1 Shamrock Rovers
Argentine Division 1
2020-02-15 00:10:00 Colon de Santa Fe 1 - 1 Racing Club
2020-02-15 20:35:00 CA Huracan 0 - 2 Aldosivi Mar del Plata
2020-02-15 22:40:00 Atletico Tucuman 0 - 2 Argentinos juniors
2020-02-15 23:00:00 Rosario Central 1 - 0 Gimnasia La Plata
Austrian Bundesliga
2020-02-15 15:59:00 Wolfsberger AC 3 - 0 TSV Hartberg
2020-02-15 15:59:00 Rheindorf Altach 2 - 2 Austria Wien
Belgian Pro League
2020-02-15 17:00:00 Club Brugge 2 - 1 Red Star Waasland
2020-02-15 19:00:00 Oostende 0 - 3 Kortrijk
2020-02-15 19:00:00 Sint-Truidense 0 - 1 Cercle Brugge
2020-02-15 19:30:00 Mechelen 2 - 0 Anderlecht
Poland Ekstraklasa
2020-02-15 14:00:00 LKS Lodz 0 - 0 Wisla Plock
2020-02-15 16:30:00 Pogon Szczecin 0 - 0 Slask Wroclaw
2020-02-15 19:00:00 Rakow Czestochowa 2 - 2 Legia Warszawa
German Bundesliga
2020-02-15 14:30:00 Union Berlin 2 - 3 Bayer Leverkusen
2020-02-15 14:30:00 Augsburg 1 - 1 SC Freiburg
2020-02-15 14:30:00 RB Leipzig 3 - 0 Werder Bremen
2020-02-15 14:30:00 TSG Hoffenheim 2 - 3 VfL Wolfsburg
2020-02-15 14:30:00 SC Paderborn 07 1 - 2 Hertha Berlin
2020-02-15 17:30:00 Fortuna Dusseldorf 1 - 4 Borussia Monchengladbach
German Bundesliga 2
2020-02-15 12:00:00 Greuther Furth 2 - 4 Arminia Bielefeld
2020-02-15 12:00:00 Hannover 96 1 - 1 Hamburger SV
2020-02-15 12:00:00 Jahn Regensburg 1 - 0 SV Wehen Wiesbaden
France Ligue 1
2020-02-15 16:30:00 Amiens 4 - 4 Paris Saint Germain (PSG)
2020-02-15 19:00:00 Bordeaux 2 - 2 Dijon
2020-02-15 19:00:00 Nantes 0 - 0 Metz
2020-02-15 19:00:00 Nimes 1 - 0 Angers
2020-02-15 19:00:00 Toulouse 0 - 2 Nice
France Ligue 2
2020-02-15 14:00:00 Lorient 0 - 1 Clermont
2020-02-15 14:00:00 Nancy 0 - 1 Guingamp
Holland Eredivisie
2020-02-15 17:30:00 FC Twente Enschede 2 - 0 AZ Alkmaar
2020-02-15 18:45:00 ADO Den Haag 0 - 3 PSV Eindhoven
2020-02-15 19:45:00 Fortuna Sittard 0 - 0 Emmen
Portugal Primera Liga
2020-02-15 15:30:00 Portimonense 1 - 1 Moreirense
2020-02-15 15:30:00 Santa Clara 1 - 0 CD Tondela
2020-02-15 18:00:00 Benfica 0 - 1 Sporting Braga
2020-02-15 20:30:00 Rio Ave 1 - 1 Sporting Lisbon
Swiss Super League
2020-02-15 18:00:00 FC Sion 1 - 2 Neuchatel Xamax
2020-02-15 18:00:00 Basel 0 - 1 Thun
Scottish Premier League
2020-02-15 15:00:00 Heart of Midlothian 2 - 2 Hamilton Academical
2020-02-15 15:00:00 Ross County 1 - 1 Saint Johnstone
Turkish Super Liga
2020-02-15 11:00:00 Denizlispor 0 - 1 Kayserispor
2020-02-15 14:00:00 Konyaspor 1 - 3 Goztepe
2020-02-15 17:00:00 Ankaragucu 2 - 1 Fenerbahce
Spanish La Liga
2020-02-15 12:00:00 Mallorca 1 - 0 Alaves
2020-02-15 15:00:00 FC Barcelona 2 - 1 Getafe
2020-02-15 17:30:00 Villarreal 2 - 1 Levante
2020-02-15 20:00:00 Granada CF 2 - 1 Real Valladolid
Greece National A
2020-02-15 15:15:00 AEL Larisa 1 - 2 PAOK Saloniki
2020-02-15 17:30:00 Olympiakos Piraeus 4 - 0 Panionios
Spanish Segunda Division
2020-02-15 15:00:00 SD Huesca 3 - 2 Almeria
2020-02-15 17:15:00 Numancia 1 - 1 Las Palmas
2020-02-15 17:15:00 Real Oviedo 1 - 2 AD Alcorcon
2020-02-15 20:00:00 Elche 1 - 2 Real Zaragoza
Italian Serie A
2020-02-15 14:00:00 Lecce 2 - 1 Spal
2020-02-15 17:00:00 Bologna 0 - 3 Genoa
2020-02-15 19:45:00 Atalanta 2 - 1 AS Roma
England League 2
2020-02-15 15:00:00 Cambridge United 2 - 1 Bradford City
2020-02-15 15:00:00 Plymouth Argyle 2 - 1 Crewe Alexandra
2020-02-15 15:00:00 Cheltenham Town 2 - 1 Leyton Orient
2020-02-15 15:00:00 Port Vale 3 - 0 Colchester United
2020-02-15 15:00:00 Stevenage Borough 0 - 1 Salford City
2020-02-15 15:00:00 Walsall 3 - 2 Northampton Town
2020-02-15 15:00:00 Macclesfield Town 2 - 3 Exeter City
2020-02-15 15:00:00 Oldham Athletic 1 - 1 Forest Green Rovers
2020-02-15 15:00:00 Grimsby Town 2 - 1 Morecambe
2020-02-15 15:00:00 Mansfield Town 1 - 0 Newport County
2020-02-15 15:00:00 Crawley Town 0 - 0 Carlisle United
English Premier League
2020-02-15 12:30:00 Southampton 1 - 2 Burnley
2020-02-15 17:30:00 Norwich City 0 - 1 Liverpool
England Championship
2020-02-15 12:30:00 West Bromwich(WBA) 2 - 2 Nottingham Forest
2020-02-15 15:00:00 Derby County 1 - 1 Huddersfield Town
2020-02-15 15:00:00 Charlton Athletic 0 - 2 Blackburn Rovers
2020-02-15 15:00:00 Fulham 0 - 3 Barnsley
2020-02-15 15:00:00 Preston North End 0 - 1 Millwall
2020-02-15 15:00:00 Sheffield Wednesday 0 - 3 Reading
2020-02-15 15:00:00 Cardiff City 2 - 2 Wigan Athletic
2020-02-15 15:00:00 Middlesbrough 0 - 1 Luton Town
2020-02-15 15:00:00 Birmingham City 1 - 1 Brentford
2020-02-15 15:00:00 Leeds United 1 - 0 Bristol City
2020-02-15 15:00:00 Queens Park Rangers (QPR) 4 - 2 Stoke City
England League 1
2020-02-15 15:00:00 Southend United 0 - 2 Coventry City
2020-02-15 15:00:00 Bolton Wanderers 0 - 2 Wycombe Wanderers
2020-02-15 15:00:00 Bristol Rovers 2 - 1 Blackpool
2020-02-15 15:00:00 Fleetwood Town 2 - 1 Peterborough United
2020-02-15 15:00:00 Ipswich Town 4 - 1 Burton Albion
2020-02-15 15:00:00 Gillingham 2 - 1 Doncaster Rovers
2020-02-15 15:00:00 Accrington Stanley 4 - 3 Lincoln City
2020-02-15 15:00:00 Oxford United 0 - 1 Sunderland A.F.C
2020-02-15 15:00:00 Portsmouth 2 - 0 Shrewsbury Town
2020-02-15 15:00:00 Rotherham United 2 - 2 AFC Wimbledon
Italian Serie B
2020-02-15 14:00:00 Livorno 0 - 3 Cosenza Calcio 1914
2020-02-15 14:00:00 Benevento 2 - 1 Pordenone Calcio SSD
2020-02-15 14:00:00 Venezia 2 - 2 ACD Virtus Entella
2020-02-15 14:00:00 Juve Stabia 3 - 2 Crotone
2020-02-15 17:00:00 Spezia 3 - 1 Ascoli
International Club Friendly
2020-02-15 03:00:00 Keilor Wolves 1 - 0 Epsom FC
2020-02-15 03:30:00 Sutherland Sharks U20 1 - 1 Sydney Olympic U20
2020-02-15 04:30:00 Metrostars SC 3 - 2 Fulham United FC
2020-02-15 04:30:00 Adelaide City FC 1 - 1 Para Hills Knlghts SC
2020-02-15 04:30:00 Poet Adelarde Pirates 2 - 0 Northern Demons
2020-02-15 04:30:00 Playford City Patriots 2 - 1 Eastern United
2020-02-15 04:30:00 White City Woodville Reserve 2 - 1 Adelaide Cobras Reserves
2020-02-15 05:30:00 Sutherland Sharks 1 - 2 Sydney Olympic
2020-02-15 06:30:00 White City Woodville 3 - 1 Adelaide Cobras FC
2020-02-15 07:00:00 FK Andijon 2 - 2 Buxoro FK
2020-02-15 07:55:00 FK Zvezdara 8 - 0 FK Velika Mostanica
2020-02-15 08:00:00 Mounties Wanderers 1 - 1 North Shore Marin
2020-02-15 08:00:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 2 Kolos Kovalyovka
2020-02-15 08:00:00 Blacktown City Demons 2 - 0 Central Coast Mariners
2020-02-15 08:15:00 Quang Nam 0 - 2 SHB Da Nang
2020-02-15 08:15:00 Pandan United FC 0 - 1 Langkawi City FC
2020-02-15 08:15:00 Red Spade United FC 1 - 6 Sarawak
2020-02-15 08:30:00 Huda Hue 1 - 2 Hong Linh Ha Tinh
2020-02-15 08:30:00 Persela Lamongan 2 - 2 Sabah
2020-02-15 09:00:00 IFK Lulea 0 - 3 Bodens BK
2020-02-15 09:00:00 Ripensia Timisoara 2 - 1 ACS Dumbravita
2020-02-15 09:00:00 Veles 2 - 1 Saturn Moscow
2020-02-15 09:00:00 FK Zorka-BDU Minsk 3 - 3 Krumkachy
2020-02-15 09:00:00 Trinec 1 - 4 Banik Ostrava B
2020-02-15 09:00:00 Mitchelton FC 4 - 1 St George Willawong FC
2020-02-15 09:00:00 Universitaea Cluj 3 - 2 Metalurgistul Cugir
2020-02-15 09:00:00 Slavicin 1 - 5 Zlin B
2020-02-15 09:00:00 Ruzomberok B 5 - 1 SKM Liptovsky Hradok
2020-02-15 09:00:00 FC Timisoara 2 - 1 CS Soimii Lipova
2020-02-15 09:00:00 Hradec Kralove B 5 - 1 Trutnov
2020-02-15 09:05:00 CS Aerostar Bacau 0 - 0 ACS Olimpic Cetate Rasnov
2020-02-15 09:05:00 Gwarek Ornontowice 3 - 1 Drzewiarz Jasienica
2020-02-15 09:15:00 Pardubice 4 - 0 Jiskra Usti nad Orlici
2020-02-15 09:15:00 FK Graffin Vlasim 0 - 1 Benesov
2020-02-15 09:15:00 Dnepr Mogilev 3 - 0 FK Orsha
2020-02-15 09:30:00 Brno 6 - 3 Sport Podbrezova
2020-02-15 09:30:00 FC Dornbirn 1913 2 - 0 USV Eschen Mauren
2020-02-15 10:00:00 NK Publikum Celje 3 - 0 NK Olimpija Ljubljana
2020-02-15 10:00:00 Steaua Bucuresti 2 - 2 CSM Focsani
2020-02-15 10:00:00 OKS Stomil Olsztyn 0 - 1 Znicz Pruszkow
2020-02-15 10:00:00 Jablonec B 2 - 3 Sparta Praha B
2020-02-15 10:00:00 FK Khimik Novomoskovsk 3 - 0 FK Ryazan
2020-02-15 10:00:00 Viktoria Zizkov 2 - 0 Slovan Velvary
2020-02-15 10:00:00 FC Belshina Babruisk 1 - 1 Slutsksakhar Slutsk
2020-02-15 10:00:00 SK Slovan Varnsdorf 4 - 2 Slovan Liberec II
2020-02-15 10:00:00 Krsko Posavlje 1 - 2 NK Lucko
2020-02-15 10:00:00 Vyskov 2 - 3 Vysocina jihlava
2020-02-15 10:00:00 Hvidovre IF 4 - 2 FA 2000
2020-02-15 10:00:00 Strommen 2 - 3 Skeid Oslo
2020-02-15 10:00:00 FK Lokomotiv Gomel 1 - 0 Sputnik
2020-02-15 10:00:00 GKS Jastrzebie 1 - 0 Garbarnia Krakow
2020-02-15 10:00:00 Merani Martvili 2 - 1 FC Bakhmaro Chokhatauri
2020-02-15 10:00:00 SV Heimstetten 5 - 1 FC Deisenhofen
2020-02-15 10:00:00 MFK Dubnica nad Vahom 1 - 4 Vitkovice
2020-02-15 10:00:00 SpVgg Hankofen-Hailing 3 - 0 TSV Buchbach
2020-02-15 10:30:00 Usti nad Labem 2 - 5 Slavoj Vysehrad
2020-02-15 10:30:00 Volna Pinsk 1 - 0 FK Vigvam Smolevichy
2020-02-15 10:30:00 Tyreso FF 4 - 3 IFK Lidingo
2020-02-15 11:00:00 Lafnitz 3 - 2 TUS Bad Gleichenberg
2020-02-15 11:00:00 Hradec Kralove 1 - 3 Loko Vltavin
2020-02-15 11:00:00 Chrudim 3 - 1 FK Prepere
2020-02-15 11:00:00 Skive IK 3 - 0 Holstebro BK
2020-02-15 11:00:00 FC Stockholm Internazionale 5 - 4 Sundbybergs
2020-02-15 11:00:00 Holbaek 0 - 1 Skovshoved
2020-02-15 11:00:00 KS Legionovia Legionowo 0 - 4 Swit Nowy Dwor Mazowiecki
2020-02-15 11:00:00 Bokelj Kotor 1 - 4 Metalac Gornji Milanovac
2020-02-15 11:00:00 Ruch Radzionkow 0 - 1 GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
2020-02-15 11:00:00 Dziugas Telsiai 2 - 1 Nevezis Kedainiai
2020-02-15 11:00:00 Bytovia Bytow 0 - 2 Kotwica Kolobrzeg
2020-02-15 11:00:00 Odra Opole 1 - 0 Polonia Bytom
2020-02-15 11:00:00 Fart (w) 6 - 2 Kolbotn (w)
2020-02-15 11:00:00 Bronshoj 1 - 1 BK Frem
2020-02-15 11:00:00 CSKA Moscow 5 - 0 Delemont
2020-02-15 11:00:00 Torpedo Kutaisi 1 - 2 Merani Martvili
2020-02-15 11:00:00 Gjelleraasen IL 2 - 1 Honefoss BK
2020-02-15 11:10:00 St. Stefan Im Rosental 3 - 3 Jennersdorf
2020-02-15 11:15:00 B1908 1 - 4 Hillerod Fodbold
2020-02-15 11:15:00 Gjellerasen IF 2 - 1 Honefoss BK
2020-02-15 11:30:00 Lisen 1 - 2 Slavia Kromeriz
2020-02-15 12:00:00 Balkany Zorya 3 - 0 Krystal
2020-02-15 12:00:00 Hutnik Krakow 2 - 2 Poprad
2020-02-15 12:00:00 Minyor Pernik 0 - 1 Slivnishki Geroy
2020-02-15 12:00:00 HNK Cibalia 2 - 1 Bijelo Brdo
2020-02-15 12:00:00 Parndorf 3 - 1 SC Kittsee
2020-02-15 12:00:00 GKS Belchatow 0 - 0 Skra Czestochowa
2020-02-15 12:00:00 NK Jarun 1 - 1 Mladost Zdralovi
2020-02-15 12:00:00 Chrobry Glogow 1 - 2 Stargard Szczecinski
2020-02-15 12:00:00 Elana Torun 3 - 5 Olimpia Grudziadz
2020-02-15 12:00:00 Lunds BK 5 - 0 Eslovs BK
2020-02-15 12:00:00 Roskilde 1 - 4 Helsingor
2020-02-15 12:00:00 FSV Optik Rathenow 2 - 1 Brandenburger SC Sud 05
2020-02-15 12:00:00 VSK Arhus 6 - 0 Ringkobing
2020-02-15 12:00:00 Goppinger SV 0 - 3 SSV Ulm 1846
2020-02-15 12:00:00 Hammarby (w) 0 - 1 Orebro (w)
2020-02-15 12:00:00 Te Cu Kukuh Atta Seip 6 - 0 FC Ismaning
2020-02-15 12:00:00 Tvaakers IF 2 - 1 Orgryte
2020-02-15 12:00:00 GKS Tychy 1 - 1 KP Calisia Kalisz
2020-02-15 12:00:00 Dinamo Minsk 1 - 1 Levadia Tallinn
2020-02-15 12:00:00 Ceahlaul Piatra Neamt 5 - 2 Husana Husi
2020-02-15 12:00:00 Halmstads 2 - 0 Falkenberg
2020-02-15 12:00:00 Arema Malang 1 - 1 Persija Jakarta
2020-02-15 12:15:00 Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Warta Poznan
2020-02-15 13:00:00 Stabaek 3 - 1 Ham-Kam
2020-02-15 13:00:00 Orebro 1 - 1 Degerfors IF
2020-02-15 13:00:00 Lillestrom 5 - 1 Mjondalen IF
2020-02-15 13:00:00 Norrby IF 1 - 4 Varbergs BoIS FC
2020-02-15 13:00:00 SV Linx 2 - 3 Bahlinger
2020-02-15 13:00:00 FV Illertissen 2 - 1 Sportfreunde Dorfmerkingen
2020-02-15 13:00:00 SC Freiburg (Youth) 0 - 0 SV Elversberg
2020-02-15 13:00:00 Bayern Hof 2 - 3 SpVgg Bayreuth
2020-02-15 13:00:00 FC Augsburg II 4 - 1 Stuttgarter Kickers
2020-02-15 13:00:00 VfB Eichstatt 5 - 1 SSV Jahn Regensburg II
2020-02-15 13:00:00 SKU Amstetten 2 - 0 FC Magna Wiener Neustadt
2020-02-15 13:00:00 Vindbjart 2 - 3 Start Kristiansand
2020-02-15 13:00:00 SR Donaufeld Wien 3 - 1 SC Mannsdorf
2020-02-15 13:00:00 Oskarshamns AIK 1 - 0 IFK Berga
2020-02-15 13:00:00 Perak 3 - 1 Kedah
2020-02-15 13:00:00 Uhersky Brod 2 - 1 Dunajska Luzna
2020-02-15 13:00:00 FC Rukh Brest 1 - 0 FK Ventspils
2020-02-15 13:00:00 TuS Koblenz 1 - 3 Rot-Weiss Hadamar
2020-02-15 13:00:00 FSV Mainz 05 (Youth) 3 - 2 Swift Hesperange
2020-02-15 13:00:00 KS Energetyk ROW 6 - 2 Frydek-Mistek
2020-02-15 13:00:00 ND Beltinci 0 - 2 NK Aluminij
2020-02-15 13:00:00 NK Siroki Brijeg 3 - 2 FK Tuzla City
2020-02-15 13:00:00 Red Star-Penzing 3 - 1 SV Sieghartskirchen
2020-02-15 13:00:00 HNK Sibenik 0 - 1 Hajduk Split II
2020-02-15 13:00:00 Light SS FC 3 - 1 Bugamba FC
2020-02-15 13:00:00 Airtel Kitara FC 2 - 1 Luweero United
2020-02-15 13:00:00 Kampala City Council FC 2 - 0 Bukedea TC FC
2020-02-15 13:00:00 Hessen Kassel 1 - 1 Eintracht Stadtallendorf
2020-02-15 13:00:00 Neman Grodno 2 - 0 FK Zalgiris Vilnius
2020-02-15 13:00:00 SVG Reichenau 0 - 7 FC Wacker Innsbruck
2020-02-15 13:00:00 Sandefjord 1 - 0 FK Arendal
2020-02-15 13:00:00 Eintracht Trier 2 - 1 FK Pirmasens
2020-02-15 13:00:00 SV Schalding Heining 1 - 4 SK Vorwarts Steyr
2020-02-15 13:00:00 Progres Niedercorn 1 - 1 Saarbrucken
2020-02-15 13:05:00 NK Mladost Petrinja 2 - 3 NK Maksimir
2020-02-15 13:30:00 Domzale 3 - 1 ND Gorica
2020-02-15 13:30:00 NK Orijent Rijeka 1 - 0 ASK Bravo Publikum
2020-02-15 13:30:00 TSG Hoffenheim (Youth) 3 - 0 VfR Wormatia Worms
2020-02-15 14:00:00 FC Linkoping City 2 - 1 Dalkurd FF
2020-02-15 14:00:00 Dynamo Kyiv 2 - 0 Dinamo Tbilisi
2020-02-15 14:00:00 Tobol Kostanai 0 - 0 FK Isloch Minsk
2020-02-15 14:00:00 Djurgardens 1 - 4 Brann
2020-02-15 14:00:00 Zarica Kranj 2 - 1 NK Osijek II
2020-02-15 14:00:00 Miedz Legnica 2 - 1 FK Graficar Beograd
2020-02-15 14:00:00 Trelleborgs FF 2 - 0 Nykobing FC
2020-02-15 14:00:00 DJK TEUTONIA SCHALKE 1 - 1 Wacker Burghausen
2020-02-15 14:00:00 Fola Esch 0 - 5 FC 08 Hombrug
2020-02-15 14:00:00 GKS Belchatow 0 - 2 Sokol Aleksandrow Lodzki
2020-02-15 14:00:00 Ostersunds FK 1 - 2 Levanger FK
2020-02-15 14:00:00 ETSV Weiche Flensburg 1 - 2 Vendsyssel
2020-02-15 14:00:00 FK BSK 1926 0 - 3 FK Vinca
2020-02-15 14:00:00 FSV Fernwald 11 - 2 SV Bauerbach
2020-02-15 14:00:00 Torpedo Armavir 0 - 0 Irtysh Pavlodar
2020-02-15 14:00:00 FC Flora Tallinn (W) 0 - 2 PK-35 Vantaa (w)
2020-02-15 14:00:00 GAIS 1 - 0 Qviding FIF
2020-02-15 14:00:00 FC Jazz 0 - 1 TPV Tampere
2020-02-15 14:30:00 Dnipro-1 2 - 4 FC Kairat Almaty
2020-02-15 15:00:00 CSKA Moscow 2 - 0 IK Sirius FK
2020-02-15 15:00:00 HNK Segesta Sisak 2 - 3 NK Vrbovec
2020-02-15 15:00:00 Vard Haugesund 4 - 0 Os Turn Fotball
2020-02-15 15:05:00 AIK Solna 1 - 1 Rostov FK
2020-02-15 15:30:00 Notodden FK 1 - 2 KFUM Oslo
2020-02-15 15:59:00 Maribor 1 - 0 NK Rudar Velenje
2020-02-15 16:30:00 Stal Mielec 3 - 3 Avangard
2020-02-15 17:00:00 Djurgardens (w) 1 - 3 Linkopings (w)
2020-02-15 18:00:00 Nova Andradina 1 - 3 Novoperario MS
2020-02-15 19:00:00 North Carolina 1 - 1 Charlotte Independence
2020-02-15 19:00:00 Malmo FF 3 - 2 Jonkopings Sodra IF
2020-02-15 20:00:00 Coruripe Al 1 - 0 ASA AL
2020-02-15 20:00:00 Sporting Kansas City(R) 1 - 1 OKC Energy FC
2020-02-15 20:00:00 Greenville Triumph 1 - 0 Charleston Battery
2020-02-15 20:00:00 Chicago Fire 2 - 4 Colorado Rapids
2020-02-15 21:00:00 Club Internacional de Futbol Miami 1 - 2 Philadelphia Union
2020-02-15 22:00:00 DC United 1 - 0 Orlando City
2020-02-15 22:00:00 Deportes Valdivia 1 - 0 Deportes Temuco
2020-02-15 23:00:00 LA Galaxy 1 - 2 Toronto FC
2020-02-15 23:00:00 Deportes Santa Cruz 4 - 0 Colchagua CD
Sweden Cupen
2020-02-15 15:00:00 Malmo FF 8 - 0 Syrianska FC
Israel Premier League
2020-02-15 13:00:00 Maccabi Netanya 0 - 0 Hapoel Haifa
2020-02-15 15:30:00 Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 1 Hapoel Beer Sheva
2020-02-15 16:30:00 Hapoel Kfar Saba 1 - 3 Ashdod MS
2020-02-15 17:50:00 Maccabi Haifa 1 - 0 Hapoel Hadera
Swiss Challenge League
2020-02-15 16:30:00 FC Wil 1900 0 - 0 Schaffhausen
Romania Liga I
2020-02-15 12:30:00 FC Clinceni 2 - 3 Gaz Metan Medias
2020-02-15 18:00:00 Politehnica Iasi 2 - 5 CS Universitatea Craiova
Serbian Superliga
2020-02-15 12:00:00 Indjija 1 - 1 Backa Topola
2020-02-15 13:30:00 Cukaricki Stankom 0 - 2 Crvena Zvezda
2020-02-15 15:00:00 FK Napredak Krusevac 1 - 1 Habitpharm Javor
2020-02-15 15:00:00 Mladost Lucani 2 - 1 FK Vozdovac Beograd
2020-02-15 17:00:00 Macva Sabac 1 - 0 FK Rad Beograd
2020-02-15 17:00:00 Vojvodina Novi Sad 1 - 0 Proleter
Turkey 2 Ligi A
2020-02-15 11:00:00 Hatayspor 2 - 3 Akhisar Bld.Geng
2020-02-15 13:30:00 Boluspor 1 - 1 Umraniyespor
2020-02-15 15:59:00 Menemen Belediye Spor 3 - 1 Eskisehirspor
Bulgaria Premier League
2020-02-15 12:45:00 Levski Sofia 0 - 0 CSKA Sofia
2020-02-15 15:30:00 Ludogorets Razgrad 6 - 0 Botev Vratsa
Slovak Super Liga
2020-02-15 13:00:00 Trencin 8 - 1 Michalovce
2020-02-15 13:00:00 Nitra 0 - 0 Sokol Dolna Zdana
2020-02-15 13:00:00 SKF Sered 2 - 2 MFK Ruzomberok
Croatia 1.Division
2020-02-15 14:00:00 Inter Zapresic 1 - 2 NK Varteks Varazdin
2020-02-15 16:30:00 Slaven Koprivnica 2 - 1 Hajduk Split
Hungary Borsodi Liga
2020-02-15 15:59:00 Debrecin VSC 1 - 3 Mezokovesd Zsory
2020-02-15 15:59:00 Diosgyor VTK 2 - 0 Paksi SE Honlapja
2020-02-15 15:59:00 Kaposvar 0 - 1 Budapest Honved
2020-02-15 15:59:00 Videoton Puskas Akademia 3 - 1 Varda SE
2020-02-15 15:59:00 ZalaegerzsegTE 2 - 1 Ujpesti
2020-02-15 18:30:00 Ferencvarosi TC 1 - 0 Fehervar Videoton
Czech Republic Gambrinus Liga
2020-02-15 13:30:00 MFK Karvina 2 - 0 Tescoma Zlin
2020-02-15 13:30:00 Synot Slovacko 0 - 1 Banik Ostrava
2020-02-15 13:30:00 Teplice 1 - 3 Sigma Olomouc
2020-02-15 15:59:00 Sparta Praha 0 - 2 Slovan Liberec
Belgian Second Division
2020-02-15 15:59:00 Saint Gilloise 3 - 3 Roeselare
2020-02-15 19:30:00 KVSK Lommel 0 - 1 Westerlo
Primera Division de Mexico
2020-02-15 01:00:00 Atletico San Luis 3 - 1 Club Leon
2020-02-15 03:00:00 Monarcas Morelia 1 - 1 Club Tijuana
2020-02-15 23:00:00 Pachuca 1 - 0 Puebla
2020-02-15 23:00:00 Toluca 2 - 3 Pumas U.N.A.M.
Italy C1A
2020-02-15 14:00:00 Gozzano 1 - 0 US Pianese
2020-02-15 14:00:00 Rimini 2 - 0 Modena
2020-02-15 17:00:00 Teramo 0 - 3 AC Monopoli
England Conference
2020-02-15 15:00:00 Ebbsfleet United 1 - 0 Chorley FC
2020-02-15 15:00:00 Notts County 1 - 1 Woking
2020-02-15 15:00:00 Stockport County 1 - 0 Bromley
Scottish Championship
2020-02-15 15:00:00 Arbroath 2 - 0 Queen of South
Scottish Division One
2020-02-15 15:00:00 Airdrie United 2 - 0 Clyde
2020-02-15 15:00:00 East Fife 1 - 0 Peterhead
2020-02-15 15:00:00 Forfar Athletic 1 - 1 Stranraer
2020-02-15 15:00:00 Montrose 2 - 1 Dumbarton
Scottish Division Two
2020-02-15 15:00:00 Cove Rangers 2 - 1 Edinburgh City
2020-02-15 15:00:00 Cowdenbeath 1 - 4 Stirling Albion
2020-02-15 15:00:00 Queen's Park 2 - 0 Elgin City
2020-02-15 15:00:00 Stenhousemuir 1 - 0 Albion Rovers
Portugal Segunda Liga
2020-02-15 11:00:00 Academica Coimbra 0 - 0 CD Mafra
2020-02-15 15:00:00 Varzim 3 - 0 Estoril
2020-02-15 15:00:00 Nacional da Madeira 5 - 1 Vilafranquense
2020-02-15 17:15:00 Feirense 1 - 0 Leixoes
Cyprus 1 Division
2020-02-15 15:00:00 APOEL Nicosia 4 - 1 Apollon Limassol FC
2020-02-15 17:00:00 E.N.Paralimniou 1 - 1 AEP Paphos
Brazil Campeonato Paulista
2020-02-15 00:30:00 Botafogo SP 1 - 1 Ah so Santa SP
2020-02-15 19:00:00 Guarani SP 1 - 1 Gremio Novorizontin
2020-02-15 22:00:00 Bragantino 3 - 0 Oeste
2020-02-15 22:00:00 Sao Paulo 0 - 0 Corinthians Paulista (SP)
Brazil Campeonato Carioca
2020-02-15 18:00:00 Friburguense RJ 1 - 0 Nova Iguacu
UAFA Club Cup
2020-02-15 18:00:00 Olympique de Safi 0 - 1 Al Ittihad(KSA)
Algerian Ligue Professionnelle 1
2020-02-15 15:00:00 MC Alger 1 - 0 JS Saoura
Finland Suomen Cup
2020-02-15 11:00:00 TPS Turku 0 - 0 Honka Espoo
2020-02-15 11:30:00 HJK Helsinki 3 - 1 IFK Mariehamn
2020-02-15 12:00:00 Lahti 2 - 1 RoPS Rovaniemi
2020-02-15 12:00:00 MP MIKELI 0 - 2 Ekenas IF Fotboll
2020-02-15 12:00:00 Mypa 0 - 1 KTP Kotka
2020-02-15 12:30:00 FC Haka 1 - 1 Ilves Tampere
2020-02-15 13:15:00 Jaro 2 - 3 AC Oulu
2020-02-15 15:59:00 AC Kajaani 1 - 3 Vaasa VPS
Primera Division de Uruguay
2020-02-15 20:00:00 Torque 1 - 3 Club Atletico Progreso
2020-02-15 20:00:00 Deportivo Maldonado 1 - 2 Boston River
2020-02-15 21:00:00 CA Penarol 2 - 1 Cerro Montevideo
2020-02-15 23:00:00 Wanderers FC 0 - 0 Defensor Sporting Montevideo
Peru Primera Division
2020-02-15 01:00:00 Univ.Cesar Vallejo 0 - 2 EM Deportivo Binacional
2020-02-15 18:00:00 Academia Deportiva Cantolao 0 - 2 Inti Gas Deportes
2020-02-15 20:00:00 FC Carlos Stein 1 - 3 Universitario De Deportes
2020-02-15 21:00:00 Sport Boys 3 - 3 Carlos Manucci
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-02-15 01:05:00 Alianza Petrolera 1 - 0 La Equidad
2020-02-15 21:00:00 America de Cali 2 - 0 Dep.Independiente Medellin
2020-02-15 23:10:00 Millonarios 2 - 1 Boyaca Chico
Australia A-League
2020-02-15 06:00:00 Wellington Phoenix 1 - 0 Melbourne City
2020-02-15 08:50:00 Western Sydney 1 - 1 Newcastle Jets
Saudi Professional League
2020-02-15 12:55:00 Al Raed 2 - 1 Abha
2020-02-15 15:10:00 Al-Fateh 2 - 2 Al-Faisaly Harmah
England Conference North Division
2020-02-15 15:00:00 Blyth Spartans 0 - 3 Altrincham
2020-02-15 15:00:00 Gateshead 0 - 0 Kidderminster Harriers
England Conference South Division
2020-02-15 15:00:00 Braintree Town 0 - 0 Hemel Hempstead Town
2020-02-15 15:00:00 Chippenham Town 1 - 0 Maidstone United
2020-02-15 15:00:00 Concord Rangers 0 - 1 Bath City
2020-02-15 15:00:00 Dorking 2 - 0 Chelmsford City
2020-02-15 15:00:00 Dulwich Hamlet 0 - 1 Welling United
2020-02-15 15:00:00 Hampton Richmond Borough 2 - 3 Weymouth
2020-02-15 15:00:00 Slough Town 1 - 1 Havant Waterlooville
2020-02-15 15:00:00 St Albans City 0 - 0 Oxford City
2020-02-15 15:00:00 Tonbridge Angels 1 - 1 Hungerford Town
South Africa Premier Soccer League
2020-02-15 13:30:00 Highlands Park 2 - 0 Bloemfontein Celtic
2020-02-15 13:30:00 Mamelodi Sundowns 3 - 0 Chippa United
2020-02-15 13:30:00 Baroka FC 0 - 1 Bidvest Wits
2020-02-15 15:59:00 Kaizer Chiefs 1 - 2 Maritzburg United
2020-02-15 18:15:00 AmaZulu 1 - 2 Lamontville Golden Arrows
Bahraini Premier League
2020-02-15 13:55:00 Al-Ahli(BHR) 1 - 3 Al-Riffa
2020-02-15 15:15:00 Al-Najma 1 - 1 Manama Club
2020-02-15 16:20:00 Al-Muharraq 2 - 1 Busaiteen
Botola Pro 1
2020-02-15 18:00:00 Wydad Casablanca 0 - 1 DHJ Difaa Hassani Jadidi
2020-02-15 18:00:00 Renaissance Sportive de Berkane 1 - 1 Hassania Agadir
Kuwaiti Premier League
2020-02-15 13:45:00 Al-Qadsia SC 5 - 0 Al-Yarmouk
2020-02-15 17:00:00 Al-Sahel 1 - 3 Al Kuwait SC
Professional Tunisian League 1
2020-02-15 13:00:00 U.S.Monastir 1 - 2 ES du Sahel
2020-02-15 13:00:00 Etoile Metlaoui 0 - 1 Sifakesi
2020-02-15 13:00:00 Chebba 2 - 0 Stade tunisien
New Zealand Football Championship
2020-02-15 03:00:00 Wellington Phoenix Reserve 2 - 1 Hamilton Wanderers
2020-02-15 03:00:00 Southern United 2 - 1 Waitakere United
Albania Division 2
2020-02-15 13:00:00 KS Elbasani 0 - 1 Turbina Cerrik
2020-02-15 13:00:00 Kastrioti Kruje 1 - 0 KS Dinamo Tirana
2020-02-15 13:00:00 KS Korabi Peshkopi 0 - 1 KF Erzeni Shijak
Primera Division de Paraguay
2020-02-15 22:15:00 Cerro Porteno 2 - 2 Guay Leena
Northern Ireland League Cup
2020-02-15 19:30:00 Crusaders 1 - 2 Coleraine
Primera Division de Venezuela
2020-02-15 15:00:00 Atletico Venezuela 1 - 0 Gran Valencia FC
2020-02-15 20:00:00 LALA FC 1 - 2 Caracas FC
2020-02-15 23:00:00 Zamora Barinas 1 - 0 Aragua FC
Macedonian First Football League
2020-02-15 13:00:00 FC Vardar Skopje 3 - 1 FK Makedonija Gjorce Petrov
Primera Division de Chile
2020-02-15 15:00:00 Santiago Wanderers 1 - 2 Universidad de Chile
2020-02-15 20:30:00 Palestino 0 - 0 O.Higgins
Argentine Division 2
2020-02-15 20:00:00 CA Brown Adrogue 2 - 1 All Boys
2020-02-15 20:00:00 Chacarita juniors 0 - 0 Gimnasia Jujuy
2020-02-15 20:00:00 Deportivo Riestra 1 - 0 Santa Marina Tandil
2020-02-15 20:30:00 Estudiantes de Caseros 5 - 3 San Martin San Juan
2020-02-15 21:35:00 Defensores de Belgrano 2 - 0 Quilmes
2020-02-15 23:00:00 Ferrol Carril Oeste 1 - 0 Independiente Rivadavia
2020-02-15 23:35:00 Club Atletico Tigre 2 - 0 Atletico Rafaela
VIC Premier League
2020-02-15 08:00:00 Dandenong Thunder 3 - 2 Dandenong City SC
2020-02-15 09:00:00 Hume City 2 - 0 Altona Magic
Qatar League CUP
2020-02-15 13:45:00 Qatar SC 1 - 1 Al-Sadd
2020-02-15 16:45:00 Al Khor SC 1 - 1 Al Rayyan
Egypt Cup
2020-02-15 12:00:00 Abo Qair Semads 2 - 0 Haras El Hedoud
2020-02-15 15:00:00 Al-Ittihad Alexandria 2 - 1 Aswan
Primera Division de El Salvador
2020-02-15 21:15:00 Aguila 1 - 1 CD El Vencedor
2020-02-15 23:00:00 Santa Tecla 2 - 1 CD Chalatenango
Malta Premier League
2020-02-15 13:00:00 Sliema Wanderers FC 1 - 0 Tarxien Rainbows F.C
2020-02-15 13:00:00 Santa Lucia 0 - 2 Sirens
2020-02-15 15:00:00 Hibernians FC 3 - 1 Mosta FC
2020-02-15 15:15:00 Floriana F.C. 1 - 2 Gudja United
Liga Nacional de Guatemala
2020-02-15 19:00:00 CD Puerto de Iztapa 6 - 2 Santa Lucia Cotzumalguapa
2020-02-15 23:00:00 C.S.D. Comunicaciones 1 - 0 Deportivo Mixco
Futsal Spain Division De Honor
2020-02-15 12:00:00 Palma Futsal 1 - 1 F.C.Barcelona Futsal
2020-02-15 17:30:00 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 1 - 5 EiPozo Murcia Turistica Futsal
2020-02-15 17:30:00 Catgas Energia Futsal 8 - 3 Vaidepenas Futsal
2020-02-15 17:30:00 Jaen Paraiso Interior Futsal 3 - 2 Paruro five foot
2020-02-15 17:30:00 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 1 - 3 DKV Seguros Zaragoza Indoor So
2020-02-15 18:00:00 Cordoba Futsal 3 - 3 Peniscola Futsal
Bolivia Primera Division
2020-02-15 19:00:00 Always Ready 1 - 2 San Jose
2020-02-15 21:15:00 Club Guabira 1 - 0 Nacional Potosi
Primera Division de Ecuador
2020-02-15 01:00:00 Deportivo Cuenca 1 - 2 Liga Dep. Universitaria Quito
2020-02-15 17:00:00 Sociedad Deportiva Aucas 1 - 2 Delfin SC
2020-02-15 20:30:00 Orense SC 2 - 2 Club Sport Emelec
2020-02-15 23:00:00 Macara 1 - 1 Universidad Catolica
Azerbaijan Premier League
2020-02-15 11:00:00 Zira FK 0 - 6 Qarabag
2020-02-15 13:00:00 Standard Sumgayit 1 - 2 Sabah FK Baku
Australia Victorian Premier League U20
2020-02-15 02:30:00 Oakleigh Cannons U20 3 - 1 Avondale FC U20
2020-02-15 03:00:00 South Melbourne U20 1 - 2 Heidelberg United U20
2020-02-15 05:00:00 Port Melbourne Sharks SC U20 1 - 2 Melbourne Knights U20
2020-02-15 06:00:00 Dandenong Thunder U20 0 - 2 Dandenong City U20
2020-02-15 06:30:00 Hume City U20 3 - 2 Altona Magic U20
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-02-15 10:00:00 Trapani Youth 1 - 1 Sha LAN U19
2020-02-15 10:00:00 Fiorentina U20 1 - 0 Torino U20
2020-02-15 10:00:00 Bologna U20 3 - 1 AS Roma U20
2020-02-15 10:00:00 Sassuolo U20 0 - 1 Cagliari U19
2020-02-15 10:00:00 Livorno Youth 2 - 2 Benevento (Youth)
2020-02-15 10:00:00 Pisa U19 3 - 0 Juve Stabia U20
2020-02-15 10:00:00 Cosenza Calcio Youth 1 - 5 Frosinone U20
2020-02-15 10:00:00 Virtus Entella U20 2 - 2 Cittadella U20
2020-02-15 10:00:00 Lecce U20 0 - 1 Crotone U20
2020-02-15 11:00:00 Ascoli U20 4 - 0 Perugia U20
2020-02-15 11:00:00 Pescara U20 0 - 1 Atalanta U20
2020-02-15 12:00:00 Juventus U20 1 - 1 Inter Milan U20
2020-02-15 13:30:00 Brescia U20 0 - 2 Venezia F.C. Youth
2020-02-15 13:30:00 Spal U19 3 - 2 Udinese U20
2020-02-15 13:30:00 Verona U20 3 - 0 Spezia U20
2020-02-15 13:30:00 Parma U20 0 - 3 AC Milan U20
2020-02-15 13:30:00 Pordenone Youth 2 - 1 US Cremonese U20
German 3.Liga
2020-02-15 13:00:00 Eintracht Braunschweig 2 - 0 Kaiserslautern
2020-02-15 13:00:00 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 1 Hansa Rostock
2020-02-15 13:00:00 Ingolstadt 0 - 1 Uerdingen KFC 05
2020-02-15 13:00:00 Magdeburg 1 - 1 Chemnitzer
2020-02-15 13:00:00 SV Meppen 1 - 1 TSV 1860 Munchen
2020-02-15 13:00:00 Unterhaching 1 - 1 Viktoria koln
Thai Premier League
2020-02-15 10:45:00 Bangkok United FC 2 - 0 Prachuap Khiri Khan
2020-02-15 11:00:00 Sukhothai 1 - 0 Suphanburi FC
2020-02-15 12:00:00 Bangkok Glass 2 - 1 Muang Thong United
2020-02-15 13:00:00 Port FC 4 - 1 Nakhon Ratchasima
Australia W-League
2020-02-15 06:00:00 Sydney FC (w) 3 - 0 WS Wanderers (w)
India League Division 1
2020-02-15 11:30:00 Churchill Brothers 2 - 1 Aizawl FC
Iceland League Cup
2020-02-15 11:30:00 HK Kopavogs 1 - 2 Grindavik
2020-02-15 13:00:00 Leiknir F 2 - 2 Afturelding
2020-02-15 15:00:00 KA Akureyri 1 - 1 Fylkir
2020-02-15 17:15:00 Fram Reykjavik 1 - 2 Keflavik
Israel B League
2020-02-15 12:30:00 Hapoel Bnei Zalfa 0 - 2 Hapoel Kaukab
2020-02-15 18:30:00 SC Maccabi Ashdod 2 - 2 FC Ironi Or Yehuda
Mexico Primera Divison A
2020-02-15 01:00:00 CF Atlante 2 - 1 Cafetaleros de Tapachula
2020-02-15 23:00:00 Zacatepec 1 - 0 Alebrijes de Oaxaca
Azadegan League
2020-02-15 10:45:00 Navad Urmia 2 - 0 Damash Gilan FC
2020-02-15 10:45:00 Fajr Sepasi 1 - 1 Khouneh Be Khouneh
2020-02-15 10:45:00 Mes Rafsanjan 3 - 1 Arman Gohar Sirjan
2020-02-15 10:45:00 Niroye Zamini 0 - 1 Shahrdary Arak
2020-02-15 10:45:00 Oxin Alborz 1 - 1 Malavan
2020-02-15 11:15:00 Esteghlal Khozestan 4 - 1 Shahrdari Tabriz
South Africa First League
2020-02-15 13:30:00 JDR Stars 2 - 2 Royal Eagles
2020-02-15 13:30:00 TS Sporting 1 - 1 Free State Stars
2020-02-15 13:30:00 Uthongathi FC 1 - 1 Cape Umoya United
2020-02-15 13:30:00 Tshakhuma TM 1 - 0 Steenberg United
2020-02-15 13:30:00 Moroka Swallows 1 - 0 Mbombela United
Cyprus 2 Division
2020-02-15 12:30:00 Ermis Aradippou 1 - 0 Onisilos Sotiras
2020-02-15 13:00:00 Aris Limassol 4 - 2 Anagennisi FC Deryneia
2020-02-15 13:00:00 Agia Napa 2 - 1 Karmiotissa Polemidion
2020-02-15 13:00:00 Omonia Psevda 1 - 2 Xylotympou
2020-02-15 13:00:00 Digenis Morphou 2 - 0 Akritas Chloraka
Argentina Prim C Metropolitana
2020-02-15 20:00:00 Deportivo Armenio 3 - 2 CA Fenix Pilar
2020-02-15 20:00:00 San Telmo 2 - 1 UAI Urquiza
2020-02-15 20:00:00 Comunicaciones BsAs 0 - 1 Villa San Carlos
Algeria U20 Youth League
2020-02-15 10:00:00 NC Magra U21 1 - 4 ES Setif U21
2020-02-15 10:00:00 US Biskra U21 3 - 2 CR Belouizdad U21
2020-02-15 10:00:00 Paradou AC U21 0 - 0 JS Saoura U21
2020-02-15 10:00:00 NA Hussein Dey U21 0 - 1 USM Bel Abbes U21
2020-02-15 11:00:00 USM Alger U21 0 - 0 MC Alger U21
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-02-15 11:00:00 Santa Catalina Atletico 2 - 3 CE Andratx
2020-02-15 14:30:00 Numancia B 1 - 0 Real Avila CF
2020-02-15 15:00:00 UD Alcudia 3 - 3 San Rafael
2020-02-15 15:00:00 Real Jaen CF 0 - 1 CD Torreperogil
2020-02-15 15:00:00 Jove Espanol 1 - 1 Crevillente
2020-02-15 15:00:00 Elche CF Ilicitano 0 - 0 Acero
2020-02-15 15:00:00 CD Berceo 1 - 4 Tudelano
2020-02-15 15:00:00 CD Cortes 4 - 0 Valle de Egues
2020-02-15 15:00:00 Santanyi 2 - 2 Ibiza Islas Pitiusas
2020-02-15 15:00:00 Sevilla C 1 - 0 CD Utrera
2020-02-15 15:15:00 CF Platges De Calvia 3 - 2 Mallorca B
2020-02-15 15:30:00 CD La Virgen Del Camino 1 - 3 CyDL Jupiter Leones
2020-02-15 15:30:00 CD La Granja 1 - 3 Real Burgos
2020-02-15 15:30:00 CA Bembibre 2 - 2 Tuoer De Cilliers
2020-02-15 15:30:00 Tolosa 0 - 2 JD Somorrostro
2020-02-15 15:30:00 Selaya FC 0 - 3 CD Cayon
2020-02-15 15:30:00 UC Cartes 0 - 1 Solares Medio Cudeyo
2020-02-15 15:30:00 CD Guarnizo 2 - 2 SD Textil Escudo
2020-02-15 15:30:00 Fontellas 0 - 1 UDC Txantrea KKE
2020-02-15 15:30:00 CD Beti Onak 0 - 0 Pena Sport
2020-02-15 15:30:00 Pena Azagresa 0 - 0 AD San Juan
2020-02-15 15:30:00 CE Esporles 3 - 3 CD Ferriolense
2020-02-15 15:45:00 CD Manacor 3 - 2 CE Felanitx
2020-02-15 15:45:00 CD Mirandes B 0 - 1 CD Becerril
2020-02-15 15:59:00 CD Lagun Onak 1 - 1 CD Ariznabarra
2020-02-15 15:59:00 SD Beasain 4 - 4 Real Sociedad C
2020-02-15 15:59:00 CD Bezana 2 - 0 Samanod
2020-02-15 15:59:00 CD Tarancon 2 - 0 La Roda CF
2020-02-15 15:59:00 UD Mutilve 0 - 0 MRA Navarra
2020-02-15 16:30:00 CD Vera 5 - 0 Atletico Tacoronte
2020-02-15 16:30:00 UF Beniganim 2 - 3 UD Paterna
2020-02-15 16:30:00 SD Balmaseda FC 1 - 2 Santutxu FC
2020-02-15 16:30:00 UD Collerense 0 - 2 UD Poblense
2020-02-15 16:45:00 UCD Burlades 0 - 3 CA Cirbonero
2020-02-15 17:00:00 Urduliz FT 1 - 0 CD Vitoria(SPA)
2020-02-15 17:00:00 SD Gernika 3 - 1 SD San Ignacio
2020-02-15 17:00:00 SD Laredo 2 - 2 Racing B
2020-02-15 17:00:00 CD Buzanada 2 - 3 CD Atletico Paso
2020-02-15 17:00:00 Las Palmas C 4 - 2 CD Santa Ursula
2020-02-15 17:00:00 Panaderia Pulido 5 - 0 UD Ibarra
2020-02-15 17:00:00 Igualada 1 - 1 Pobla De Mafumet CF
2020-02-15 17:30:00 CE Banyoles 0 - 0 Cerdanyola del Valles
2020-02-15 17:30:00 CD Ardoi Draw 2 - 4 CD Subiza
2020-02-15 17:30:00 UD Ourense 0 - 2 Deportivo Ourense
2020-02-15 17:30:00 Yague CF 3 - 2 CDFC La Calzada
2020-02-15 17:45:00 UD Gijon Industrial 5 - 1 EI San Martin
2020-02-15 18:00:00 Sestao 2 - 2 Portugalete
2020-02-15 18:30:00 Cultural de Durango 1 - 1 Suodu Pei
ISR U19
2020-02-15 08:30:00 Hapoel Petach Tikva U19 0 - 1 Hapoel Katamon U19
2020-02-15 08:40:00 Bnei Yehuda Tel Aviv U19 2 - 2 Maccabi Yavne Shimon U19
2020-02-15 08:40:00 Hapoel Ramat Gan U19 0 - 0 Beitar Jerusalem Oren U19
2020-02-15 09:00:00 Hapoel Hadera U19 0 - 3 Maccabi Haifa U19
2020-02-15 09:00:00 Hapoel Qiryat Ono U19 0 - 3 Gadna Tel Aviv U19
2020-02-15 09:00:00 Hapoel Beer Sheva U19 3 - 1 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
2020-02-15 09:00:00 Hapoel Nof HaGalil U19 0 - 0 Hapoel Raanana Roei U19
2020-02-15 09:00:00 Maccabi Netanya U19 3 - 0 Hapoel Kiryat Shmona U19
2020-02-15 09:00:00 Maccabi Tel Aviv Shachar U19 6 - 1 Bnei Sakhnin U19
2020-02-15 09:15:00 Hapoel Asi Gilboa U19 0 - 4 Maccabi Herzliya U19
2020-02-15 10:00:00 Hapoel Tel Aviv U19 2 - 2 Maccabi Petach Tikva U19
2020-02-15 11:00:00 Beitar Nes Tubruk U19 0 - 2 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Bra CaP
2020-02-15 19:00:00 Rio Branco PR 1 - 1 Cascavel PR
2020-02-15 20:00:00 Atletico Paranaense 3 - 0 Toledo Colonia Work PR
Brazil Campeonato Catarinense Division 1
2020-02-15 20:00:00 Chapecoense SC 1 - 1 Criciuma
2020-02-15 22:00:00 Marcilio Dias SC 2 - 1 Figueirense
Brazil Campeonato Gaucho
2020-02-15 19:30:00 Internacional RS 0 - 1 Gremio (RS)
Mexico Youth U20
2020-02-15 15:00:00 Monterrey U20 4 - 0 FC Juarez U20
2020-02-15 15:00:00 Chivas Guadalajara U20 1 - 2 CDSyC Cruz Azul U20
2020-02-15 15:59:00 Pachuca U20 4 - 1 Puebla U20
2020-02-15 16:30:00 Toluca U20 1 - 1 Pumas U20
2020-02-15 17:00:00 Club America U20 2 - 0 Atlas U20
Brazil Campeonato Mineiro Division 1
2020-02-15 19:00:00 Tombense 4 - 0 Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT
2020-02-15 19:00:00 Tupynambas 1 - 3 Uberlandia MG
Brazil Campeonato Baiano Division
2020-02-15 19:00:00 AD Atlanta Doce Mel 3 - 7 Fluminense de Feira BA
2020-02-15 19:30:00 Vitoria BA 2 - 1 Alagoinhas Atletico BA
Australia West Premier Bam Creative Night Series
2020-02-15 09:00:00 Cockburn City 1 - 2 Floreat Athena
2020-02-15 09:00:00 Bayswater City 2 - 3 Perth SC
2020-02-15 11:00:00 Rocking ham City 1 - 5 ECU Joondalup
2020-02-15 11:00:00 Armadale SC 0 - 2 Willip
Malta First Division League
2020-02-15 13:00:00 Qrendi 1 - 3 Fgura United
2020-02-15 15:15:00 Lija Athletic 1 - 1 Pieta Hotspurs
Iceland Women's League Cup
2020-02-15 11:00:00 Breidablik (w) 8 - 1 UMF Selfoss (w)
2020-02-15 17:00:00 Thor KA Akureyri (w) 0 - 4 Valur (w)
Thai Division 1 League
2020-02-15 10:45:00 JL Angmai Lian Zhi 1 - 0 Nakhon Pathom FC
2020-02-15 11:00:00 Nong Bua Lamphu 3 - 0 Kasetsart FC
2020-02-15 12:00:00 Customs Department FC 1 - 1 Khonkaen FC
2020-02-15 13:00:00 Sisaket FC 1 - 0 Ranong FC
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
2020-02-15 19:00:00 Ceara 2 - 2 Bahia BA
2020-02-15 19:00:00 America FC Natal RN 1 - 1 CRB AL
2020-02-15 21:00:00 Nautico (PE) 2 - 0 Sport Club Recife PE
2020-02-15 23:00:00 Confianca SE 2 - 0 River PI
QLD Premier League
2020-02-15 09:30:00 Magpies Crusaders 0 - 2 Brisbane Strikers
Turkey A2 League U19
2020-02-15 09:30:00 Erokspor U19 1 - 2 Gazisehir Gaziantep FK U19
2020-02-15 11:30:00 Menemenspor U19 3 - 3 Eskisehirspor U19
2020-02-15 11:30:00 Galatasaray U19 5 - 3 Yeni Malatyaspor U19
2020-02-15 11:30:00 Buyuksehir BLD.Spor U19 2 - 2 Besiktas JK U19
2020-02-15 11:30:00 Caykur Rizespor U19 1 - 3 Adana Demirspor U19
2020-02-15 11:30:00 Ankaragucu U19 0 - 1 Fenerbahce U19
2020-02-15 11:30:00 Genclerbirligi U19 2 - 2 Altay Spor KulubuU19
2020-02-15 11:30:00 Alanyaspor U19 2 - 1 Altinordu U19
Copa Libertadores U20
2020-02-15 21:00:00 Nacional Montevideo U20 1 - 3 CR Flamengo (RJ) (Youth)
2020-02-15 23:15:00 Academia Puerto Cabello U20 5 - 3 Sporting Cristal U20
Colombia Copa Premier
2020-02-15 19:00:00 Tigres Zipaquira 1 - 3 Leones
2020-02-15 20:00:00 Valledupar FC 2 - 2 Universitario de Popayan
2020-02-15 20:00:00 Llaneros FC 1 - 1 Orsomarso
Spanish Ladies Premier League
2020-02-15 10:00:00 Sevilla FC (w) 1 - 1 CDEF Logrono (w)
2020-02-15 17:30:00 Real Betis (W) 2 - 1 RCD Espanyol (w)
Italian Women Division 1
2020-02-15 11:00:00 Tavagnacco (w) 0 - 4 AC Milan (w)
2020-02-15 11:05:00 Bari (w) 1 - 4 Florentia?w?
2020-02-15 13:30:00 Orobica ?w? 0 - 3 Empoli (w)
2020-02-15 13:30:00 Res Roma (w) 6 - 0 AGSM Verona (w)
2020-02-15 13:30:00 Fiorentina (w) 2 - 1 Sassuolo (w)
Professional Tunisian League 2
2020-02-15 13:00:00 Croissant Msaken 3 - 0 Stade Africain Menzel Bourguib
2020-02-15 13:00:00 Olympique de Beja 3 - 0 CO Medenine
2020-02-15 13:00:00 Jendouba Sport 1 - 2 A.S Djerba
2020-02-15 13:00:00 S.S. Sfaxien 0 - 2 AS Oued Ellil
2020-02-15 13:00:00 ES Hamam-Sousse 1 - 1 A.S.Marsa
2020-02-15 13:00:00 Jerba Midoun 0 - 0 Club Menzel Bouzelfa
Bulgaria B PFG
2020-02-15 10:00:00 Neff supporting Simic 0 - 2 PFK Montana
2020-02-15 10:30:00 Botev Galabovo 0 - 0 Pirin Blagoevgrad
Italy Futsal
2020-02-15 15:00:00 Carme Dawson 4 - 3 Sandro Abate Avellino Futsal
2020-02-15 17:00:00 Lido Di Ostiav Meta Futsal 3 - 0 Petrarca Padova C5 Futsal
2020-02-15 17:30:00 Pescara Futsal 5 - 1 CDM Genova Futsal
2020-02-15 19:00:00 Phil diae Bolley 7 - 2 Arzignano Futsal
Futsal Russia Division De Honor
2020-02-15 10:00:00 Norilsky Nickel Futsal 5 - 2 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal
2020-02-15 10:00:00 MFK Tyumen Futsal 4 - 1 Ukhta Tyumen Futsal
2020-02-15 12:00:00 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 2 - 1 Novali Futsal
2020-02-15 12:00:00 Dynamo Samarra Futsal 3 - 4 MFK CPRF Futsal
BRA SPB
2020-02-15 23:00:00 Picos 1 - 0 EC Flamengo PI
BRA D4
2020-02-15 19:20:00 Capital TO 0 - 1 Nova Conquista/TO
International Friendly
2020-02-15 11:00:00 Czech Republic (w) U17 0 - 2 Sweden (w) U17
2020-02-15 11:00:00 Hungary (w) U17 2 - 0 Scotland (w) U17
India Super League
2020-02-15 14:00:00 Kerala Blasters FC 2 - 1 Bengaluru
Brazil Campeonato Paulista B
2020-02-15 18:00:00 Sao Caetano 0 - 1 Rio Claro
2020-02-15 18:00:00 Audax Sao Paulo 0 - 2 Penapolense
Brazil Campeonato Paulista C
2020-02-15 18:00:00 EC Sao Bernardo/SP 3 - 0 Comercial-SP
2020-02-15 18:00:00 Desportivo Brasil SP 3 - 2 Gremio Osasco
2020-02-15 18:00:00 Primavera 0 - 1 Batatais
2020-02-15 19:00:00 Paulista(SP) 2 - 1 Rio Preto SP
2020-02-15 19:00:00 AE Velo Clube SP 0 - 0 Marilia Ac
2020-02-15 23:00:00 Barretos SP 1 - 0 Nacional SP
2020-02-15 23:00:00 Linense(BRA) 3 - 2 Noroeste
Ghana Premier
2020-02-15 15:00:00 Berekum Chelsea 1 - 3 Inter Allies
Jamaica Premier League
2020-02-15 22:10:00 Seaview Gardens FC 3 - 3 Real Mona
Spanish Segunda Division B
2020-02-15 15:00:00 Arenas Club de Getxo 0 - 0 Real Union Irun
2020-02-15 15:00:00 Real Valladol B 4 - 0 SD Amorebieta
2020-02-15 15:30:00 Osasuna B 1 - 1 Athletic Bilbao B
2020-02-15 15:59:00 UD San Sebastian Reyes 0 - 1 Atletico de Madrid B
Germany Youth U19 League
2020-02-15 10:00:00 Monchengladbach U19 1 - 0 Fortuna Dusseldorf U19
2020-02-15 10:00:00 Greuther Furth U19 2 - 2 FSV Mainz 05 U19
2020-02-15 10:00:00 Bayern Munchen U19 6 - 0 Hoffenheim U19
2020-02-15 10:00:00 St. Pauli U19 4 - 3 MagdeburgU19
2020-02-15 10:00:00 VfL Wolfsburg U19 3 - 1 Chemnitzer U19
2020-02-15 11:00:00 RB LeipzigU19 2 - 0 Hannover 96 U19
2020-02-15 11:00:00 Dynamo Dresden U19 2 - 3 Energie Cottbus U19
2020-02-15 12:30:00 SC Freiburg U19 0 - 1 Kaiserslautern U19
2020-02-15 13:00:00 VfB Stuttgart U19 2 - 0 Eintracht Frankfurt U19
2020-02-15 13:00:00 Kickers Offenbach U19 3 - 2 Karlsruher SC U19
Germany Regionalliga
2020-02-15 12:30:00 Germania Halberstadt 3 - 2 Wacker Nordhausen
2020-02-15 13:00:00 Vfr Aalen 3 - 0 Kickers Offenbach
2020-02-15 13:00:00 TuS Haltern 3 - 0 VFB Homberg
2020-02-15 13:00:00 Wuppertaler SV Borussia 1 - 4 SV Rodinghausen
French Championnat Amateur
2020-02-15 15:00:00 Haguenau 3 - 1 Sainte Genevieve Sports
2020-02-15 15:30:00 Iris Club de Croix 2 - 3 Schiltigheim
2020-02-15 15:59:00 Stade Reims II 1 - 2 Bobigny A.C.
2020-02-15 17:00:00 Chartres FC 3 - 0 Gobelins
2020-02-15 17:00:00 Drancy 0 - 0 ASM Belfortaine
2020-02-15 17:00:00 Fleury Merogis U.S. 1 - 0 Mantes-la-Ville
2020-02-15 17:00:00 Saint Quentin 1 - 0 Lens B
2020-02-15 17:00:00 Saint-Priest 0 - 1 Frejus St-Raphael
2020-02-15 17:00:00 Lyonnais II 5 - 1 Yzeure AS
2020-02-15 17:00:00 Louhans-Cuiseaux 0 - 2 Chasselay M.D. Azergues
2020-02-15 17:00:00 Hyeres 3 - 0 ENDOUME
2020-02-15 17:00:00 GRACES 1 - 0 Martigues
2020-02-15 17:00:00 Annecy 2 - 3 Monaco B
2020-02-15 17:00:00 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B 5 - 4 Jura Sud Foot
2020-02-15 17:00:00 Trelissac 2 - 2 CHAMALIERES
2020-02-15 17:00:00 Stade Bordelais 0 - 4 Saint-Etienne B
2020-02-15 17:00:00 Sete FC 4 - 0 Andrezieux
2020-02-15 17:00:00 FC Nantes B 0 - 0 FC Bergerac
2020-02-15 17:00:00 Montpellier B 0 - 5 Romorantin
2020-02-15 17:00:00 Les Herbiers 0 - 1 Colomiers
2020-02-15 17:00:00 Blois 2 - 0 St Pryve St Hilaire
2020-02-15 17:00:00 Angouleme 0 - 0 Bourges FC
2020-02-15 17:00:00 Vitre 2 - 2 Entente Sannois
2020-02-15 17:00:00 Stade Briochin 4 - 3 Oissel
2020-02-15 17:00:00 Saint Malo 1 - 1 Angers II
2020-02-15 17:00:00 FC Rouen 0 - 2 Granville
2020-02-15 17:00:00 Poissy As 2 - 0 Lorient B
2020-02-15 17:00:00 Guingamp B 1 - 2 Vannes
2020-02-15 17:00:00 Lille B 1 - 1 St. Maur Lusi
2020-02-15 17:00:00 Sedan 0 - 0 Bastia
Greece Divison C
2020-02-15 13:00:00 Thermaikos Thermis 1 - 0 Nea Kallikrateia
Turkiye Lig2
2020-02-15 10:00:00 Bayburt Ozel Idare 3 - 0 Kardemir Karabukspor
2020-02-15 10:00:00 Kastamonuspor 1 - 0 Bodrumspor
2020-02-15 10:30:00 Elazigspor 0 - 3 Nigde Belediyespor
2020-02-15 10:30:00 Afjet Afyonspor 4 - 0 Anadolu Selcukluspor
2020-02-15 10:30:00 Etimesgut Belediye Spor 1 - 2 Usakspor
2020-02-15 10:30:00 Inegolspor 2 - 1 Duzyurtspor
2020-02-15 10:30:00 Manisa BB Spor 1 - 3 Samsunspor
2020-02-15 10:30:00 Bugsasspor 1 - 1 Pendikspor
2020-02-15 10:30:00 Tuzlaspor 1 - 2 Bandirmaspor
2020-02-15 10:30:00 Eyupspor 1 - 1 Kahramanmarasspor
2020-02-15 10:30:00 Sakaryaspor 3 - 0 Kirsehir Koyhizmetleri
2020-02-15 10:30:00 Kirklarelispor 2 - 1 S.Urfaspor
2020-02-15 10:30:00 Sancaktepe Belediye Spor 3 - 1 Hacettepe SK
2020-02-15 10:30:00 Tarsus Idman Yurdu 3 - 1 Gumushanespor
2020-02-15 10:30:00 Corum Belediyespor 2 - 2 Zonguldak
2020-02-15 11:00:00 Amedspor 2 - 1 Sariyer
Turkey 3. Ligi B
2020-02-15 10:00:00 Yesilyurt Belediyespor 0 - 2 Osmaniyespor
2020-02-15 10:00:00 Yeni Orduspor 0 - 0 Artvin Hopaspor
2020-02-15 10:00:00 Kelkit Belediye Hurriyet 0 - 1 Somaspor
2020-02-15 10:00:00 Ofspor 1 - 3 Korfez Bld.
2020-02-15 10:00:00 Karaman Belediyesi Spor 1 - 0 Wing Larsburg
2020-02-15 10:00:00 Batman Petrolspor 2 - 2 Darica Genclerbirligi
2020-02-15 10:00:00 Cizrespor 2 - 0 Payas BS 1975
2020-02-15 10:30:00 Karsiyaka 2 - 0 Fatsa Belediyespor
2020-02-15 10:30:00 Sultanbeyli 3 - 0 Tokatspor
2020-02-15 10:30:00 Erzin Belediyespor 1 - 4 Erzincanspor
2020-02-15 10:30:00 Duzcespor 1 - 0 Sile Yildizspor
2020-02-15 10:30:00 Erbaaspor S 1 - 0 1877 Alemdagspor
2020-02-15 10:30:00 Serik Belediyespor 3 - 2 Kizilcabolukspor
2020-02-15 10:30:00 Kozan Spor FK 3 - 1 Tekirova Belediyespor
2020-02-15 10:30:00 Tepecik Bld 1 - 1 Erokspor
2020-02-15 10:30:00 Nazillispor 1 - 1 Bayrampasa
2020-02-15 10:30:00 Yimpas Yozgatspor 3 - 1 Yeni Altindag BS
2020-02-15 10:30:00 Muglaspor 0 - 1 Diyarbakirspor
2020-02-15 10:30:00 Modafen Spor 0 - 3 Nevsehirspor Genclik
2020-02-15 10:30:00 Halide Edip Adivarspor 0 - 3 Bursa Niluferspor AS
2020-02-15 10:30:00 Golcukspor 2 - 1 Pazarspor
2020-02-15 10:30:00 Silivrispor 0 - 0 Catalca Spor
2020-02-15 10:30:00 Dai Lin Jissbon 2 - 1 Agri 1970 Spor
2020-02-15 10:30:00 Turgutluspor 1 - 0 Elazig Belediyespor
Estonia Winter Tournament
2020-02-15 11:10:00 Flora Paide 1 - 1 FC Flora Tallinn
2020-02-15 13:00:00 Rakvere FC Flora 1 - 8 Elva
2020-02-15 14:50:00 Vandra JK Vaprus 3 - 1 Parnu JK
2020-02-15 16:40:00 JK Tallinna Kalev II 1 - 3 JK Welco Elekter
2020-02-15 18:30:00 Viimsi MRJK 2 - 2 Keila JK
Challenge DE French Feminin
2020-02-15 12:00:00 Montpellier (w) 3 - 3 Bordeaux (w)
2020-02-15 12:00:00 Dijon w 0 - 2 Lyon (w)
2020-02-15 15:00:00 Arras Football (w) 1 - 3 Paris Saint Germain (w)
Myanmar Professional League
2020-02-15 09:00:00 Hantharwady United 4 - 1 Yadanabon FC
2020-02-15 09:00:00 Laconi Lian 1 - 1 Magway
2020-02-15 09:30:00 Chin United 0 - 1 Ayeyawady united
Brazil Mato-grossense Division 1
2020-02-15 22:00:00 Operario MS 0 - 0 Dom Bosco MT
2020-02-15 23:00:00 Luverdense 2 - 2 Uniao Rondonopolis MT
BRA SE
2020-02-15 18:30:00 Boca Juniors SE 2 - 2 America EC Pedrinhas
Brazil Brasiliense DF Division 1
2020-02-15 14:00:00 Ceilandia DF 3 - 0 Paranoa EC
2020-02-15 18:30:00 Brasiliense 1 - 2 SE do Gama
2020-02-15 19:00:00 Real FC 0 - 0 Capital CF
2020-02-15 19:00:00 Clube Do Remo 1 - 0 Ag. Maraba
Argentina group C Tebolidun League Manchester
2020-02-15 20:00:00 Victoriano Arenas 2 - 1 Ituzaingo
2020-02-15 20:00:00 Real Pilar 0 - 1 Canuelas FC
2020-02-15 20:00:00 Deportivo Merlo 0 - 0 Leandro N Alem
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2020-02-15 20:00:00 Defensores de Cambaceres 1 - 4 CA Atlas
Ethiopia Premier League
2020-02-15 12:00:00 Mekelle Kenema 5 - 1 Awassa Kenema
Rwanda National League
2020-02-15 13:00:00 Etincelles 1 - 3 Bugesera
2020-02-15 13:00:00 Gasogi Utd 0 - 1 Mukura
2020-02-15 13:00:00 Gicumbi FC 1 - 3 Kiyovu FC
2020-02-15 13:00:00 Garhwal Heroes FC 1 - 3 Police FC Kibungo
Fen qing Guan
2020-02-15 14:00:00 KaPa U20 2 - 2 KuPS U20
Pakistan vest Football League
2020-02-15 01:00:00 CD Arabe Unido 0 - 1 CA Independente
2020-02-15 23:00:00 Tauro FC 1 - 0 Costa Del Este
2020-02-15 23:00:00 Sporting San Miguelito 1 - 0 Alianza FC (PAN)
Thai Division 2 League
2020-02-15 11:30:00 Chachoengsao 4 - 0 Ang Thong FC
Belgian First Amateur Division
2020-02-15 18:30:00 Thes Sport 0 - 3 FCV Dender EH
2020-02-15 19:00:00 Tubize 1 - 1 URS Lixhe-Lanaye
2020-02-15 19:00:00 Patro Eisden 0 - 1 KMSK Deinze
2020-02-15 19:00:00 Olympic Charleroi 0 - 0 Jeunesse Molenbeek
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg