Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Ireland Premier Division
2020-02-14 19:45:00 St. Patricks Athletic 0 - 1 Waterford United
2020-02-14 19:45:00 Dundalk 1 - 0 Derry City
2020-02-14 19:45:00 Cork City 0 - 1 Shelbourne
2020-02-14 20:00:00 Finn Harps 1 - 0 Sligo Rovers
Argentine Division 1
2020-02-14 22:00:00 Patronato Parana 1 - 0 Union Santa Fe
Austrian Bundesliga
2020-02-14 18:00:00 Red Bull Salzburg 2 - 3 LASK Linz
Belgian Pro League
2020-02-14 19:30:00 KAS Eupen 2 - 3 KAA Gent
Poland Ekstraklasa
2020-02-14 17:00:00 Gornik Zabrze 2 - 0 Arka Gdynia
2020-02-14 19:30:00 Lechia Gdansk 1 - 0 Piast Gliwice
Denmark Superligaen
2020-02-14 18:00:00 Esbjerg 1 - 0 FC Copenhagen
German Bundesliga
2020-02-14 19:30:00 Borussia Dortmund 4 - 0 Eintracht Frankfurt
German Bundesliga 2
2020-02-14 17:30:00 Heidenheimer 2 - 2 Nurnberg
2020-02-14 17:30:00 St. Pauli 0 - 0 Dynamo Dresden
France Ligue 1
2020-02-14 19:45:00 Monaco 1 - 0 Montpellier
France Ligue 2
2020-02-14 19:00:00 Orleans US 45 0 - 3 Ajaccio
2020-02-14 19:00:00 Grenoble 3 - 1 Chamois Niortais
2020-02-14 19:00:00 AJ Auxerre 0 - 0 Chambly FC
2020-02-14 19:00:00 Caen 0 - 1 Troyes
2020-02-14 19:00:00 Valenciennes 3 - 2 Sochaux
2020-02-14 19:00:00 Paris FC 1 - 0 Le Havre
2020-02-14 19:00:00 Le Mans 0 - 0 Rodez Aveyron
Holland Eredivisie
2020-02-14 19:00:00 VVV Venlo 1 - 0 Heracles Almelo
Holland Jupiler League
2020-02-14 19:00:00 Almere City FC 0 - 1 SC Cambuur
2020-02-14 19:00:00 Den Bosch 3 - 2 FC Utrecht (Youth)
2020-02-14 19:00:00 FC Eindhoven 1 - 1 Jong PSV Eindhoven (Youth)
2020-02-14 19:00:00 Excelsior SBV 3 - 3 AZ Alkmaar (Youth)
2020-02-14 19:00:00 Volendam 1 - 1 SC Telstar
2020-02-14 19:00:00 De Graafschap 2 - 0 Roda JC
2020-02-14 19:00:00 NEC Nijmegen 2 - 0 Helmond Sport
2020-02-14 19:00:00 FC Oss 1 - 3 Dordrecht
Portugal Primera Liga
2020-02-14 20:30:00 Vitoria Setubal 1 - 2 Gil Vicente
Turkish Super Liga
2020-02-14 17:00:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 0 Besiktas JK
Spanish La Liga
2020-02-14 20:00:00 Valencia 2 - 2 Atletico Madrid
Spanish Segunda Division
2020-02-14 20:00:00 Deportivo La Coruna 2 - 2 Girona
English Premier League
2020-02-14 20:00:00 Wolves 0 - 0 Leicester City
England Championship
2020-02-14 19:45:00 Hull City 4 - 4 Swansea City
Italian Serie B
2020-02-14 20:00:00 Pescara 1 - 2 Cittadella
International Club Friendly
2020-02-14 07:00:00 Akademiya Ontustik 5 - 0 Maktaaral
2020-02-14 07:05:00 AIM 1 - 2 Muvanlai Athletics
2020-02-14 07:15:00 Kuruvchi Kokand Qoqon 2 - 2 Sogdiana Jizak
2020-02-14 08:00:00 FK Van 5 - 1 Ararat-Armenia B
2020-02-14 08:00:00 Thanh Hoa 1 - 0 Nam Dinh FC
2020-02-14 08:15:00 MO Bejaia U19 0 - 1 CA Bordj Bou Arreridj U19
2020-02-14 08:30:00 Madura United 2 - 4 Persebaya Surabaya
2020-02-14 09:00:00 Unirea Alba Iulia 1 - 3 CNS Cetate Deva
2020-02-14 09:00:00 Bhawanipore FC 4 - 2 Bengaluru B
2020-02-14 09:45:00 Spartak Nalchik 0 - 3 Stavropolye-2009
2020-02-14 09:45:00 Croydon Kings 2 - 3 Adelaide Comets FC
2020-02-14 10:00:00 GKS Katowice 1 - 2 Puszcza Niepolomice
2020-02-14 10:00:00 ACS Foresta Suceava 5 - 1 Bucovina Radauti
2020-02-14 10:00:00 BKMA 3 - 1 Se Wan Boy
2020-02-14 10:05:00 Modbury Vista 4 - 0 Adelaide Vipers
2020-02-14 10:05:00 Gawler Eagles 2 - 1 Salisbury United
2020-02-14 10:15:00 Urartu II 0 - 2 Alashkert B Martuni
2020-02-14 10:50:00 Mlada Boleslav B 1 - 1 Viktoria Plzen B
2020-02-14 11:00:00 FK Banik Sokolov 1 - 4 FK MAS Taborsko
2020-02-14 11:00:00 Ireland U17 1 - 1 Switzerland U17
2020-02-14 11:00:00 Hirnik Kryvyi Rih 4 - 0 SC Tavriya
2020-02-14 11:05:00 Neman Grodno Reserves 6 - 2 Kommunalnik Slonim
2020-02-14 11:30:00 FK Van 7 - 1 FC Aragats
2020-02-14 12:00:00 SK Prostejov 1 - 1 MFK Skalica
2020-02-14 12:00:00 Persik Kediri 3 - 0 Bhayangkara Surabaya United
2020-02-14 12:00:00 Nomme JK Kalju 4 - 3 Rigas Futbola skola
2020-02-14 12:10:00 Podhale Nowy 0 - 0 Stal Stalowa Wola
2020-02-14 12:30:00 Arambagh KS 0 - 1 Mohammedan Dhaka
2020-02-14 13:00:00 SV Ried 2 - 0 Dukla Prague
2020-02-14 13:00:00 IFK Norrkoping FK 4 - 2 Breidablik
2020-02-14 13:00:00 Bright Stars 0 - 0 Free Stars
2020-02-14 13:00:00 Mbarara City 9 - 0 FHL
2020-02-14 13:00:00 Lou Gansike Sol 0 - 0 FC Torpedo Zhodino
2020-02-14 13:00:00 Universidad Rey Juan Carlos 1 - 6 Universidad Politecnica
2020-02-14 13:00:00 Hirnyk-Sport 4 - 0 SC Tavriya
2020-02-14 13:10:00 SSV Ulm 1846 2 - 0 Austria Lustenau
2020-02-14 13:15:00 NK Medimurje Cakovec 1 - 0 Rudes
2020-02-14 13:30:00 Stromsgodset 0 - 5 Bodo Glimt
2020-02-14 14:00:00 Sarpsborg 08 2 - 0 Hacken
2020-02-14 14:00:00 Torpedo moskva 3 - 2 Dila Gori
2020-02-14 14:00:00 FC Karpaty Lviv 2 - 2 Dinamo Brest
2020-02-14 14:00:00 Terek Grozny 2 - 2 FK Sochi
2020-02-14 14:30:00 Dynamo Moscow 5 - 0 Spartaks Jurmala
2020-02-14 15:00:00 Gazovik Orenburg 1 - 0 Dalian Pro
2020-02-14 15:00:00 Flekkeroy 1 - 1 Start Kristiansand
2020-02-14 15:15:00 Ranheim IL 3 - 0 Byasen Toppfot
2020-02-14 15:30:00 FC Blau Weiss Linz 1 - 1 ATSV Stadl Paura
2020-02-14 15:59:00 FV Wien Floridsdorf 0 - 1 FC Superfund Pasching
2020-02-14 15:59:00 Aalesund FK 4 - 2 Hodd
2020-02-14 15:59:00 Kristiansund BK 3 - 1 Rosenborg
2020-02-14 15:59:00 SK Senci Doubravka 1 - 11 Domazlice
2020-02-14 16:15:00 Kolbotn (w) 1 - 2 Lyn (w)
2020-02-14 16:30:00 Elfsborg 4 - 0 Helsingborg
2020-02-14 16:30:00 Radomiak Radom 2 - 0 KS Proch Pionki
2020-02-14 16:45:00 Grorud 2 - 2 Kjelsas
2020-02-14 17:00:00 Djerv 1919 1 - 4 Bergen Nord
2020-02-14 17:00:00 FC Artmedia Petrzalka 2 - 1 SV Mattersburg Amateure
2020-02-14 17:00:00 FK Senica 2 - 2 Karabakh Vienna
2020-02-14 17:00:00 Rosenborg B 5 - 0 Nardo FK
2020-02-14 17:00:00 SV Feldbach 4 - 1 SV Strass
2020-02-14 17:00:00 SV Horn 2 - 2 FC Mauerwerk
2020-02-14 17:30:00 Austria Wien (Youth) 1 - 3 SG Austria Klagenfurt
2020-02-14 17:30:00 Stadlau 1 - 0 Team Wiener Linien
2020-02-14 17:30:00 SK Stonava 0 - 10 FK Bohumin
2020-02-14 17:30:00 Vidar 4 - 3 Egersunds IK
2020-02-14 17:55:00 SV Leobendorf 6 - 2 Mora pine korneuburg
2020-02-14 18:00:00 Neusiedl 1 - 2 SV St. Margarethen
2020-02-14 18:00:00 Lafnitz 3 - 2 Wiener SC
2020-02-14 18:00:00 FC Liefering 2 - 1 TSV 1860 Rosenheim
2020-02-14 18:00:00 Merane (w) 0 - 10 TiPS Vantaa (w)
2020-02-14 18:00:00 SV Donau 4 - 1 SC Rohrendorf
2020-02-14 18:00:00 Simmeringer SC 2 - 0 FC Mistelbach
2020-02-14 18:00:00 Genarps IF 4 - 0 AIF Barrikaden
2020-02-14 18:00:00 KS Energetyk ROW 2 - 1 Unia Ksiazenice
2020-02-14 18:10:00 FC Superfund Pasching 1 - 0 FAC Team Fur Wien
2020-02-14 18:30:00 VfR Garching 5 - 0 Türkspor Augsburg
2020-02-14 19:15:00 CD Huarte 3 - 0 Beti Kozkor KE
2020-02-14 19:30:00 Ammanford 2 - 5 Llanelli
Copa Libertadores
2020-02-14 00:30:00 Sporting Cristal 2 - 1 Barcelona SC(ECU)
Swiss Challenge League
2020-02-14 19:00:00 Grasshopper 0 - 1 Kriens
Romania Liga I
2020-02-14 15:30:00 Chindia Targoviste 1 - 2 CS Voluntari
2020-02-14 18:00:00 CFR Cluj 0 - 0 FC Viitorul Constanta
Turkey 2 Ligi A
2020-02-14 15:59:00 Altinordu 2 - 2 Osmanlispor FC
Bulgaria Premier League
2020-02-14 15:00:00 Tsarsko Selo 1 - 0 Vitosha Bistritsa
Croatia 1.Division
2020-02-14 17:00:00 NK Lokomotiva Zagreb 2 - 0 Istra 1961 Pula
Welsh Premier League
2020-02-14 19:45:00 Connahs Quay Nomads FC 4 - 0 Caernarfon
2020-02-14 19:45:00 Aberystwyth Town 5 - 3 Airbus UK Broughton
2020-02-14 20:00:00 Bala Town 1 - 1 The New Saints
Czech Republic Gambrinus Liga
2020-02-14 17:00:00 Dynamo Ceske Budejovice 3 - 0 Mlada Boleslav
Belgian Second Division
2020-02-14 19:30:00 KFCO Wilrijk 2 - 1 Oud Heverlee
Scotland Bells Challenge Cup
2020-02-14 19:45:00 Partick Thistle 1 - 2 Raith Rovers
Scottish Championship
2020-02-14 19:05:00 Alloa Athletic 0 - 0 Dundee United
Cyprus 1 Division
2020-02-14 17:00:00 Ethnikos Achnas FC 0 - 1 Olympiakos Nicosia FC
Israel Leumit League
2020-02-14 13:00:00 Hapoel Katamon Jerusalem 2 - 2 Hapoel Ashkelon
2020-02-14 13:00:00 Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0 Hapoel Umm Al Fahm
2020-02-14 13:00:00 Ironi Nir Ramat HaSharon 0 - 4 Maccabi Petah Tikva FC
2020-02-14 13:00:00 Hapoel Afula 1 - 0 Kafr Qasim
2020-02-14 13:00:00 Hapoel Bnei Lod 0 - 1 Hapoel Akko
2020-02-14 13:00:00 Hapoel Petah Tikva 0 - 0 Hapoel Natzrat Illit
2020-02-14 13:00:00 Hapoel Ramat Gan 1 - 5 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Northern Ireland Premier League
2020-02-14 19:45:00 Ballymena United 1 - 4 Linfield FC
2020-02-14 19:45:00 Dungannon Swifts 0 - 2 Larne FC
2020-02-14 19:45:00 Glentoran FC 0 - 0 Carrick Rangers
2020-02-14 19:45:00 Warrenpoint Town 2 - 2 Institute FC
Greece National B
2020-02-14 14:00:00 Ergotelis 1 - 0 Apollon Larissas
Brazil Campeonato Paulista
2020-02-14 22:15:00 Inter de Limeira 0 - 1 Santo Andre
Brasil Cup
2020-02-14 00:30:00 Sao Raimundo/PA 2 - 2 Cruzeiro (MG)
France Ligue 3
2020-02-14 17:00:00 Villefranche 0 - 0 Red Star FC 93
2020-02-14 19:00:00 Avranches 1 - 0 Cholet So
2020-02-14 19:00:00 Bastia CA 1 - 0 Boulogne
2020-02-14 19:00:00 Concarneau 3 - 0 Lyon Duchere
2020-02-14 19:00:00 Creteil 1 - 3 Quevilly
2020-02-14 19:00:00 USL Dunkerque 3 - 4 Bourg Peronnas
2020-02-14 19:00:00 Stade Lavallois MFC 1 - 0 Avenir Sportif Beziers
2020-02-14 19:00:00 Le Puy Foot 43 Auvergne 1 - 0 Ajaccio Gfco
2020-02-14 19:00:00 Pau FC 3 - 0 Toulon
Finland Suomen Cup
2020-02-14 15:59:00 HIFK 1 - 1 Inter Turku
2020-02-14 16:30:00 KuPs 1 - 0 SJK Seinajoen
2020-02-14 17:00:00 MuSa 1 - 1 Gnistan Helsinki
2020-02-14 17:30:00 SJK Akatemia 0 - 6 KPV
Peru Primera Division
2020-02-14 20:00:00 Cienciano 5 - 2 Deportivo Llacuabamba
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-02-14 23:00:00 Aguilas Doradas 1 - 1 Deportes Tolima
Conmebol - Copa Sudamericana
2020-02-14 00:30:00 Real Atletico Garcilaso 2 - 0 Audax Italiano
2020-02-14 00:30:00 Independiente 1 - 0 Fortaleza
Australia A-League
2020-02-14 08:30:00 Adelaide United 2 - 0 Central Coast Mariners
Persian Gulf Pro League
2020-02-14 11:30:00 Tractor S.C. 3 - 1 Saipa
2020-02-14 12:00:00 Nassaji Mazandaran 0 - 0 Pars Jonoubi Jam
2020-02-14 12:00:00 Peykan 1 - 2 Foolad Khozestan
2020-02-14 12:30:00 Sanat-Naft 1 - 2 Gol Gohar FC
2020-02-14 12:45:00 Shahin Bushehr 3 - 1 Mashin Sazi
Saudi Professional League
2020-02-14 12:30:00 Al-adalh 0 - 0 Al-Taawon
2020-02-14 15:25:00 Al-Shabab(KSA) 2 - 4 Al-Nasr(KSA)
2020-02-14 17:25:00 Al Wehda Mecca 2 - 0 Al Ahli Jeddah
UAE Pro-League
2020-02-14 14:30:00 Ittihad Kalba 1 - 4 Al Ain
Egyptian Premier League
2020-02-14 18:15:00 EL Ahly 3 - 0 EL Masry
South Africa Premier Soccer League
2020-02-14 18:00:00 Stellenbosch FC 1 - 0 Supersport United
Botola Pro 1
2020-02-14 15:59:00 IRT Itihad de Tanger 2 - 1 Union Touarga Sport Rabat
2020-02-14 18:00:00 MCO Mouloudia Oujda 1 - 0 RCOZ Oued Zem
Kuwaiti Premier League
2020-02-14 13:45:00 Al-Nasar 1 - 0 Al-Shabab(KUW)
2020-02-14 16:15:00 Al-Ttadamon(KUW) 1 - 3 Al-Salmiyah
Palestine Football League
2020-02-14 13:00:00 Hilal AL Quds 0 - 0 Al Birah
Oman Professional League
2020-02-14 13:15:00 Muscat 1 - 0 Bahla
2020-02-14 13:40:00 Al-Nasr(OMA) 2 - 1 Al Oruba Sur
2020-02-14 15:45:00 Saham 4 - 4 Mrbat
2020-02-14 16:15:00 Fnjaa 2 - 2 Oman Club
Primera Division de Paraguay
2020-02-14 23:00:00 Sportivo Luqueno 1 - 2 Libertad
Primera Division de Venezuela
2020-02-14 20:00:00 Yaracuyanos 0 - 2 Mineros de Guayana
Primera Division de Chile
2020-02-14 21:30:00 Union La Calera 2 - 1 Deportes La Serena
VIC Premier League
2020-02-14 08:30:00 South Melbourne 0 - 3 Heidelberg United
2020-02-14 08:45:00 Port Melbourne 1 - 1 Melbourne Knights
German Frauen Bundesliga
2020-02-14 18:15:00 Hoffenheim (w) 2 - 5 VfL Wolfsburg (w)
Holland Eredivisie Women's
2020-02-14 18:30:00 Ajax Amsterdam (w) 1 - 0 ADO Den Haag (w)
2020-02-14 18:30:00 Excelsior Barendrecht (w) 1 - 5 PSV Eindhoven (w)
2020-02-14 18:30:00 SC Heerenveen (w) 1 - 0 Zwolle (w)
Primera Division de Ecuador
2020-02-14 20:00:00 Independiente Jose Teran 2 - 1 Mushuc Runa
German 3.Liga
2020-02-14 18:00:00 Preuben Munster 0 - 0 Wurzburger Kickers
Thai Premier League
2020-02-14 13:00:00 Samut Prakan City 1 - 1 Chiangrai United
UAE Division 1 Group A
2020-02-14 13:20:00 Dabba Al-Fujairah 4 - 1 Masafi
2020-02-14 13:20:00 Al Oruba (UAE) 0 - 1 Al-Thaid
2020-02-14 13:20:00 Emirates Club 4 - 3 Al Arabi(UAE)
India League Division 1
2020-02-14 11:30:00 Mohun Bagan(Ind) 6 - 2 Neroca
CAF Super Cup
2020-02-14 15:59:00 Esperance Sportive de Tunis 1 - 3 Zamalek
Iceland League Cup
2020-02-14 19:00:00 Hafnarfjordur 3 - 1 Throttur Reykjavik
2020-02-14 19:00:00 Fjolnir 0 - 2 Stjarnan Gardabaer
Israel B League
2020-02-14 10:00:00 Hapoel Kafr Kanna 0 - 0 Maccabi Ironi Kiryat Ata
2020-02-14 10:15:00 Hapoel Bikat Hayarden 0 - 1 Hapoel Kfar Shalem
2020-02-14 10:45:00 Hapoel Marmorek lrony Rehovot 1 - 0 AS Nordia Jerusalem
2020-02-14 11:00:00 Hapoel Herzliya 0 - 0 Rubi Shapira
2020-02-14 11:00:00 Hapoel Asi Gilboa 0 - 4 Hapoel Iksal
2020-02-14 11:15:00 Maccabi Kabilio Jaffa 2 - 1 Hapoel Holon Yaniv
2020-02-14 11:20:00 Moadon Sport Tira 3 - 1 Hapoel Migdal HaEmek
2020-02-14 11:30:00 Hapoel Bnei Arrara Ara 0 - 0 Maccabi Tamra
2020-02-14 11:30:00 Ironi Tiberias 1 - 1 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
2020-02-14 11:30:00 Hakoah Amidar Ramat Gan FC 0 - 1 Maccabi Shaarayim
2020-02-14 11:30:00 Shimshon Kafr Qasim 4 - 0 Maccabi Herzliya
2020-02-14 11:30:00 Maccabi Kiryat Gat 1 - 1 AS Ashdod
2020-02-14 11:30:00 Maccabi Yavne 0 - 0 Hapoel Azor
BSWCP
2020-02-14 13:30:00 Levante UD Beach Soccer 12 - 5 Alanya Beledyie Spor Beach
2020-02-14 17:30:00 BSC locomotive Beach Soccer 3 - 6 Tokyo Verdy Beach
Mexico Primera Divison A
2020-02-14 02:30:00 Correcaminos UAT 1 - 0 Tampico Madero
Azadegan League
2020-02-14 10:45:00 Khooshe Talaee Sana Saveh 0 - 1 Mes krman
Cyprus 2 Division
2020-02-14 15:59:00 Asil Lysi 1 - 0 Othellos Athienou
Saudi Arabia Division 2
2020-02-14 12:30:00 Al Safa(KSA) 1 - 0 Al-Riyadh
2020-02-14 12:45:00 Al-Sharq 3 - 2 Al Anwar SA
2020-02-14 12:45:00 Al Qaisoma 3 - 2 Arar FC
2020-02-14 12:55:00 Afief 1 - 1 Al Entesar
2020-02-14 12:55:00 Al-Washm 1 - 1 Jubail
2020-02-14 13:05:00 Al-Orubah 6 - 3 Al Kholood
2020-02-14 13:10:00 Hercue 1 - 0 Al-Arabi(KSA)
2020-02-14 13:15:00 Wajj 0 - 1 Al Sahel
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-02-14 21:00:00 Union Viera 0 - 3 Villa Santa Brigida
Mexico Youth U20
2020-02-14 15:00:00 Monarcas Morelia U20 1 - 0 Club Tijuana U20
2020-02-14 15:59:00 San Luis U20 1 - 1 Leon U20
Belgian U21
2020-02-14 19:00:00 Excelsior Virton U21 2 - 1 Cercle Brugge U21
Australia West Premier Bam Creative Night Series
2020-02-14 10:30:00 Sorrento F.C. 1 - 2 Inglewood United
2020-02-14 12:30:00 Perth Glory (Youth) 3 - 1 Balcatta FC
Malta First Division League
2020-02-14 18:00:00 St. Andrews 1 - 1 Swieqi United
Iceland Women's League Cup
2020-02-14 21:00:00 Fylkir (w) 3 - 0 Stjarnan (w)
Thai Division 1 League
2020-02-14 12:00:00 Chainat FC 1 - 0 Phrae United FC
Finland Woman's Cup
2020-02-14 17:30:00 PK-35 Vantaa (w) 1 - 0 Honka Espoo (w)
Al Kass International Cup
2020-02-14 13:45:00 Inter Milan U17 3 - 1 Mohammed VI AcademyU17
2020-02-14 15:59:00 Zenit St. Petersburg U17 3 - 5 Real Madrid U17
International Friendly
2020-02-14 14:00:00 Norway (w)U16 2 - 0 Slovakia (w) U16
2020-02-14 15:59:00 Portugal (w) U16 0 - 1 Netherlands (w)U16
India Super League
2020-02-14 14:00:00 Delhi Dynamos 2 - 1 Northeast United
Ghana Premier
2020-02-14 15:00:00 Techiman City 2 - 1 King Faisal
2020-02-14 19:00:00 All Stars 1 - 1 Great Olympics
Germany Regionalliga
2020-02-14 17:30:00 St Pauli II 1 - 2 VFB Lubeck
2020-02-14 18:00:00 Fortuna Dusseldorf (Youth) 3 - 3 Borussia Dortmund (Youth)
2020-02-14 18:00:00 Hertha BSC Berlin Youth 2 - 0 ZFC Meuselwitz
2020-02-14 18:30:00 Monchengladbach AM. 0 - 1 Bonner
2020-02-14 18:30:00 Fortuna Koln 1 - 0 SV Lippstadt
Turkey 3. Ligi B
2020-02-14 10:30:00 Tire 1922 Spor 4 - 0 Manisaspor
2020-02-14 10:30:00 Cankaya FK 2 - 1 Aksarayspor
Estonia Winter Tournament
2020-02-14 17:35:00 Nomme JK Kalju II 0 - 2 FC Nomme United
2020-02-14 19:30:00 Vaprus Parnu II 1 - 1 Viimsi MRJK B
Bangladesh Premier League
2020-02-14 09:15:00 Saif Sporting Club 1 - 0 Rahmatgonj MFS
Korea Reserves League
2020-02-14 15:00:00 Cesar Vallejo Reserves 0 - 0 Deportivo Binacional Reserves
2020-02-14 17:00:00 Cienciano Reserves 2 - 0 Deportivo Llacuabamba Reserves
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2020-02-14 18:00:00 Bramfelder SV 1 - 3 FC Teutonia 05
2020-02-14 18:30:00 TuS Osdorf 1 - 3 Hamburger SV III
2020-02-14 18:30:00 Gutersloh 1 - 1 SC Paderborn 07 II
2020-02-14 18:30:00 SC Victoria Hamburg 0 - 1 SV Rugenbergen
2020-02-14 19:00:00 FC Suderelbe 0 - 3 HSV Barmbek Uhlenhorst
England U23 Premier League
2020-02-14 19:00:00 Blackburn Rovers U23 2 - 2 Southampton U23
2020-02-14 19:00:00 Brighton U23 2 - 1 Manchester City U23
2020-02-14 19:00:00 Leicester City U23 3 - 2 Tottenham Hotspur U23
2020-02-14 19:00:00 Fulham U23 2 - 0 Aston Villa U23
2020-02-14 19:00:00 Newcastle U23 2 - 0 Sunderland U23
Argentine Torneo B
2020-02-14 00:05:00 Rivadavia Lincoln 1 - 2 Argentino Pergamino
England U23 1.Liga
2020-02-14 13:00:00 Nottingham Forest U23 3 - 1 Crewe Alexandra U23
Ireland Leinster Senior League
2020-02-14 19:30:00 St Patricks CY 6 - 0 Skerries Town FC
2020-02-14 20:00:00 Newbridge Town 0 - 2 Ballymun United
2020-02-14 20:00:00 Cherry Orchard 0 - 6 Malahide United
Argentina Reserve League
2020-02-14 12:00:00 CA Independiente Reserves 0 - 2 Arsenal de Sarandi Reserves
2020-02-14 12:00:00 Velez Sarsfield Reserves 3 - 1 Godoy Cruz Reserves
2020-02-14 12:00:00 Rosario Central Reserves 2 - 1 Gimnasia LP Reserves
2020-02-14 12:00:00 River Plate R 3 - 2 Banfield Reserves
2020-02-14 12:00:00 CA Patronato Reserves 2 - 2 Union Santa Fe Reserves
2020-02-14 12:00:00 Huracan Reserves 2 - 1 CA Aldosivi Reserves
2020-02-14 12:00:00 Estudiantes LP Reserves 1 - 2 Defensa y Justicia Reserves
2020-02-14 12:00:00 Central Cordoba SdE Reserves 0 - 2 Boca Juniors Reserve
2020-02-14 12:00:00 CA Talleres de Córdoba Reserves 1 - 1 San Lorenzo Reserves
2020-02-14 12:10:00 Lanus Reserves 1 - 1 Newell's Reserves
2020-02-14 12:15:00 Colon Reserves 0 - 1 Racing Club Reserves
2020-02-14 12:20:00 Atletico Tucuman Reserve 0 - 3 Argentinos Jrs Reserves
National Primera Division Western Australia
2020-02-14 10:30:00 Olympic Kingsway SC 4 - 1 Gosnells City
2020-02-14 10:30:00 Western Knights 5 - 0 Joondalup City
2020-02-14 12:30:00 UWA-Nedlands FC 2 - 1 Kingsley SC
2020-02-14 12:30:00 Subiaco AFC 4 - 1 Dianella White Eagles
Austria Amateur cup
2020-02-14 18:00:00 SV Pachern 2 - 2 TuS Rein
Azerbaijan Division 2
2020-02-14 10:00:00 Zaqatala FK 1 - 1 Qarabag II
2020-02-14 10:00:00 Zira FK II 1 - 2 Sabah II
Israel C League
2020-02-14 08:30:00 Hapoel Qalansawe 3 - 1 Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva
2020-02-14 09:00:00 Beitar Nahariya 2 - 1 FC Tzeirey Tamra
2020-02-14 09:30:00 Hapoel Ironi Gedera 0 - 3 Ironi Modiin
2020-02-14 10:00:00 Beitar Ramat Gan 1 - 3 Hapoel Kiryat Ono
2020-02-14 10:00:00 Hapoel Mahane Yehuda 1 - 0 Beitar Kfar Saba Shlomi
2020-02-14 10:00:00 Maccabi Neve Shaanan Eldad 4 - 0 Maccabi Umm Al Fahm
2020-02-14 10:15:00 Sport Club Dimona 4 - 2 Beitar Ironi Maale Adumim
2020-02-14 10:30:00 Maccabi Beer Sheva 3 - 2 SC Shicun Hamizrah
2020-02-14 11:00:00 FC Beitar Yavne 2 - 1 MS Hapoel Lod
2020-02-14 11:00:00 Hapoel Hod HaSharon 1 - 3 MS Tseirey Taybe
2020-02-14 11:30:00 Ironi Nesher 1 - 2 Maccabi Ahi Iksal
2020-02-14 11:30:00 Otzma FC Holon 1 - 3 Shimshon Tel Aviv
2020-02-14 11:30:00 Maccabi Ironi Netivot 0 - 0 MS Ironi Kuseife
2020-02-14 12:30:00 Tzeirey Kafr Kana 3 - 0 Hapoel Tuba-Zangariyye
2020-02-14 13:00:00 Bnei Majdal Krum United 3 - 1 Ahi Acre
India Mumbai Elite League
2020-02-14 08:20:00 Air India FC 2 - 2 Union Bank
Greece U19
2020-02-14 11:30:00 Panahaiki-2005 U19 1 - 5 Apollon Smirnis U19
Russian FNL cup
2020-02-14 08:00:00 Rotor Volgograd 2 - 2 KAMAZ Naberezhnye Chelny
2020-02-14 10:45:00 Yenisey Krasnoyarsk 0 - 4 Russia U20
2020-02-14 13:30:00 Khimki 2 - 1 Rodina Moskva
2020-02-14 16:15:00 Fakel 2 - 1 Ural Sverdlovsk Oblast
Brazil Mineiluo group B League
2020-02-14 23:00:00 Nacional AC MG 0 - 1 Pouso Alegre
Mexico Liga MX Femenil
2020-02-14 21:45:00 Cruz Azul (w) 3 - 1 Santos Laguna (w)
2020-02-14 22:00:00 Queretaro (w) 3 - 3 Club Necaxa (w)
Algeria Womens League
2020-02-14 10:00:00 MZ Biskra ?W? 0 - 21 JF Khroub?W?
2020-02-14 10:00:00 ESF Amizour ?W? 1 - 0 AS Oran Centre Women
2020-02-14 10:15:00 AR Guelma (W) 1 - 4 CF Akbou?W?
Iceland Faxa Bay Cup Women
2020-02-14 20:00:00 HK Kopavogur (W) 0 - 3 Afturelding (w)
Mauritania Division 1
2020-02-14 17:00:00 AS Garde Nationale 0 - 1 ASC Tevragh Zeine
Myanmar U21 League
2020-02-14 09:00:00 Kachin United U21 Youth 2 - 5 Sagaing United FC U21
Myanmar League 2
2020-02-14 09:00:00 Mawyawadi FC 1 - 4 MFF
2020-02-14 09:00:00 Mawyawadi 0 - 1 Chinland
Wales FAW Championship
2020-02-14 19:30:00 Swansea University 3 - 0 Goytre Utd
Algeria U19 Youth League
2020-02-14 08:20:00 CS Constantine U19 2 - 1 DRB Tadjenant U19
Nepal super
2020-02-14 03:00:00 Himalayan Sherpa Club 2 - 1 New Road Team
2020-02-14 06:30:00 Three Star 2 - 0 Chyasal Youth Club
2020-02-14 09:45:00 Jawalakhel Youth Club 0 - 1 Manang Marshyangdi Club