Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2020-02-03 00:45:00 Talleres Cordoba 1 - 2 Boca Juniors
2020-02-03 22:00:00 Patronato Parana 2 - 2 Arsenal de Sarandi
German Bundesliga 2
2020-02-03 19:30:00 VfL Bochum 1 - 3 Hamburger SV
France Ligue 2
2020-02-03 19:45:00 Grenoble 1 - 1 Le Havre
Holland Jupiler League
2020-02-03 19:00:00 Jong Ajax (Youth) 5 - 1 Go Ahead Eagles
2020-02-03 19:00:00 FC Utrecht (Youth) 1 - 1 Dordrecht
Turkish Super Liga
2020-02-03 17:00:00 Denizlispor 1 - 1 Goztepe
Italian Serie A
2020-02-03 19:45:00 Sampdoria 2 - 4 Napoli
Italian Serie B
2020-02-03 20:00:00 Pescara 2 - 1 Cosenza Calcio 1914
International Club Friendly
2020-02-03 08:00:00 Ani Yerevan 1 - 7 Pyunik B
2020-02-03 08:00:00 Yenisey Krasnoyarsk 2 - 2 Dunarea Calarasi
2020-02-03 10:00:00 Radnik Bijeljina 2 - 1 Kolubara
2020-02-03 10:00:00 Samtredia 2 - 0 FC Metalurgi Rustavi
2020-02-03 10:20:00 Lori Vanadzor 3 - 1 Rail Locomotive
2020-02-03 11:00:00 Aragvi Dusheti 4 - 3 FC Aragats
2020-02-03 12:00:00 Odense BK 1 - 0 Rubin Kazan
2020-02-03 12:00:00 FK Zeta 1 - 1 Decic Tuzi
2020-02-03 12:00:00 KOM Podgorica 0 - 1 Jedinstvo Bijelo Polje
2020-02-03 12:00:00 FC Lviv 0 - 0 Vojvodina Novi Sad
2020-02-03 13:00:00 Kelantan 3 - 0 Perlis
2020-02-03 13:50:00 Habitpharm Javor 2 - 3 HNK Gorica
2020-02-03 14:00:00 Orebro 0 - 3 FC Viktoria Plzen
2020-02-03 14:00:00 Yenisey Krasnoyarsk 2 - 0 Zhejiang Greentown
2020-02-03 14:05:00 Gazovik Orenburg 1 - 0 Esbjerg
2020-02-03 14:05:00 Spartak Tambov 0 - 3 Synot Slovacko
2020-02-03 14:30:00 NK Olimpija Ljubljana 6 - 3 FK Zeljeznicar
2020-02-03 14:35:00 NK Mura 05 3 - 1 FC Vardar Skopje
2020-02-03 19:30:00 Crusaders 1 - 2 Dundalk
2020-02-03 20:05:00 Ypiranga(RS) 1 - 0 Uniao Frederiquense RS
2020-02-03 20:45:00 Columbus Crew 4 - 1 San Jose Earthquakes
Israel Premier League
2020-02-03 18:15:00 Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Hapoel Raanana
Romania Liga I
2020-02-03 18:00:00 Politehnica Iasi 1 - 2 FC Viitorul Constanta
Turkey 2 Ligi A
2020-02-03 15:59:00 Istanbulspor 2 - 1 Umraniyespor
Italy C1A
2020-02-03 19:45:00 Sambenedettese 0 - 1 Fermana
Portugal Segunda Liga
2020-02-03 19:45:00 SC Covilha 1 - 0 Oliveirense
Cyprus 1 Division
2020-02-03 17:00:00 E.N.Paralimniou 2 - 1 AEK Larnaca
Israel Leumit League
2020-02-03 17:00:00 Beitar Tel Aviv Ramla 2 - 1 Hapoel Akko
2020-02-03 17:00:00 Hapoel Bnei Lod 2 - 0 Maccabi Petah Tikva FC
2020-02-03 17:00:00 Ironi Nir Ramat HaSharon 1 - 3 Hapoel Umm Al Fahm
Greece National B
2020-02-03 13:00:00 Platanias FC 2 - 0 Apollon Kalamarias
2020-02-03 15:00:00 Doxa Dramas 0 - 1 Apollon Smirnis
Brazil Campeonato Paulista
2020-02-03 20:00:00 Inter de Limeira 2 - 1 Ponte Preta
2020-02-03 23:00:00 Botafogo SP 0 - 6 Mirassol
2020-02-03 23:00:00 Sao Paulo 1 - 1 Gremio Novorizontin
Brazil Campeonato Carioca
2020-02-03 19:00:00 Macae 1 - 0 Cabofriense(RJ)
2020-02-03 21:00:00 Volta Redonda 2 - 0 Portuguesa RJ
2020-02-03 23:00:00 Resende-RJ 1 - 3 Flamengo
Algerian Ligue Professionnelle 1
2020-02-03 15:00:00 CR Belouizdad 4 - 0 CA Bordj Bou Arreridj
Peru Primera Division
2020-02-03 20:00:00 Real Atletico Garcilaso 0 - 2 EM Deportivo Binacional
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-02-03 00:30:00 America de Cali 1 - 0 Boyaca Chico
2020-02-03 21:00:00 Alianza Petrolera 0 - 1 Deportivo Pasto
2020-02-03 23:00:00 Aguilas Doradas 1 - 0 Independiente Santa Fe
Egyptian Premier League
2020-02-03 12:30:00 Aswan 2 - 1 Ismaily
2020-02-03 15:00:00 El Entag Al Harby 0 - 0 Al-Ittihad Alexandria
2020-02-03 15:00:00 Enppi 2 - 1 El Mokawloon El Arab
2020-02-03 17:30:00 Smouha SC 1 - 1 Misr Elmaqasah
Albania Super league
2020-02-03 13:00:00 KF Laci 1 - 0 Skenderbeu Korca
2020-02-03 13:00:00 KS Bylis 2 - 2 Vllaznia Shkoder
Palestine Football League
2020-02-03 12:30:00 Al-Hilal Gaza 0 - 0 Ittihad Khanyounis
Primera Division de Venezuela
2020-02-03 22:00:00 Zamora Barinas 2 - 0 Trujillanos
Primera Division de Chile
2020-02-03 22:30:00 Deportes La Serena 0 - 1 CSD Antofagasta
Malta Premier League
2020-02-03 18:00:00 Balzan FC 0 - 0 Birkirkara FC
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-02-03 13:30:00 Sampdoria U20 2 - 2 Chievo U20
Jordan Sh Cup
2020-02-03 14:00:00 AL Salt 3 - 0 Sahab SC
2020-02-03 16:30:00 Al Wihdat Amman 0 - 1 Ramtha Club
German 3.Liga
2020-02-03 18:00:00 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 6 Wurzburger Kickers
Israel B League
2020-02-03 12:00:00 Hapoel Kafr Kanna 1 - 2 Hapoel Herzliya
Bahrain Division 2
2020-02-03 15:00:00 Sitra 4 - 1 Al-Ittihad(BHR)
Algeria U20 Youth League
2020-02-03 12:00:00 CR Belouizdad U21 0 - 0 CA Bordj Bou Arreridj U21
UAE RL
2020-02-03 13:15:00 Khor Fakkan Reserves 0 - 0 Hatta Dubai Reserves
2020-02-03 13:15:00 Al Ahli Dubai Reserves 2 - 2 Al Fujairah Reserves
2020-02-03 13:15:00 Al Wahda Abu Dhabi Reserves 0 - 0 Al-Jazira Reserve
2020-02-03 13:15:00 Al Ittihad Kalba Reserves 1 - 1 Al-Sharjah (R)
ISR U19
2020-02-03 15:59:00 Maccabi Achi Nazareth U19 4 - 1 Hapoel Asi Gilboa U19
Brazil Campeonato Catarinense Division 1
2020-02-03 23:00:00 Atletico Tubarao SC 2 - 1 Juventus SC
Brazil Campeonato Gaucho
2020-02-03 23:00:00 Gremio (RS) 5 - 0 Esportivo RS
Belgian U21
2020-02-03 18:30:00 KV Oostende U21 0 - 1 Beerschot Wilrijk U21
2020-02-03 18:30:00 Royal Charleroi U21 3 - 0 Excelsior Virton U21
2020-02-03 18:30:00 Lokeren U21 2 - 1 Westerlo U21
2020-02-03 18:30:00 Zulte-Waregem U21 1 - 3 RS Waasland Beveren U21
2020-02-03 18:30:00 Anderlecht U21 3 - 0 Standard Liege U21
2020-02-03 18:30:00 Club Brugge U21 1 - 0 KV Mechelen U21
2020-02-03 18:40:00 Racing Genk U21 1 - 1 KAA GentU21
2020-02-03 19:00:00 Roeselare U21 0 - 1 Excelsior Mouscron U21
2020-02-03 19:00:00 St. Gilloise U21 4 - 2 Lommel SK U21
2020-02-03 19:00:00 Oud Heverlee Leuven U21 4 - 2 St.-Truidense U21
Brazil Paraibano
2020-02-03 23:15:00 Centro Sportivo Paraibano 1 - 0 Perilima PB
Olympic (Preliminaries) Asian-Woman
2020-02-03 08:30:00 Thailand (w) 0 - 1 Chinese Taipei (w)
2020-02-03 10:00:00 Korea Rep (w) 7 - 0 Myanmar (w)
Olympics(N And C American) Quali-Woman
2020-02-03 23:00:00 Panama (w) 0 - 6 Haiti (w)
FIFA Futsal World Cup qualification (UEFA)
2020-02-03 17:00:00 Czech Republic Indoor Soccer 4 - 0 Romania Indoor Soccer
2020-02-03 20:00:00 Slovenia Indoor Soccer 3 - 4 Kazakhstan Indoor Soccer
Reykjavik Football Tournament
2020-02-03 19:00:00 Valur Reykjavik 0 - 2 KR Reykjavik
Ethiopia Premier League
2020-02-03 12:00:00 Sebeta City 2 - 1 Hadiya Hossana
2020-02-03 12:00:00 Fasil Kenema 1 - 0 Welwalo Adigrat
England U23 Premier League
2020-02-03 12:00:00 Blackburn Rovers U23 2 - 0 Derby County U23
2020-02-03 13:00:00 Swansea City U23 0 - 4 Newcastle U23
2020-02-03 19:00:00 Tottenham Hotspur U23 1 - 2 Brighton U23
2020-02-03 19:00:00 Southampton U23 1 - 0 Wolves U23
2020-02-03 19:00:00 Aston Villa U23 0 - 1 West Bromwich U23
2020-02-03 19:00:00 Stoke City U23 3 - 0 Reading U23
Uganda Super Cup
2020-02-03 13:00:00 Uganda Police FC 2 - 2 SC Villa
Argentine Torneo B
2020-02-03 21:00:00 Sportivo Penarol 2 - 2 Club Cipolletti
Holland Reserve League
2020-02-03 12:30:00 FC Groningen Reserves 4 - 1 Willem II Reserves
2020-02-03 13:30:00 RKC Waalwijk Reserve 1 - 1 Jong FC Zwolle Reserve
2020-02-03 17:30:00 Vitesse Arnhem (Youth) 6 - 2 Fortuna Sittard Reserve
2020-02-03 17:30:00 Heracles Almelo Reserves 4 - 0 VVV Venlo Reserve
2020-02-03 17:30:00 NAC Breda Reserve 3 - 0 NEC Nijmegen Reserve
2020-02-03 17:30:00 FC Eindhoven Reserves 1 - 3 FC Twente Enschede (Youth)
2020-02-03 17:30:00 SBV Excelsior Reserve 3 - 2 FC Den Bosch (Youth)
2020-02-03 17:30:00 De Graafschap (R) 1 - 4 Cambuur Reserve
England U23 1.Liga
2020-02-03 13:00:00 Colchester United U23 2 - 2 Ipswich U23
2020-02-03 13:00:00 Watford U23 3 - 3 Charlton U23
2020-02-03 13:00:00 Bristol City U23 1 - 0 Crystal Palace U23
2020-02-03 13:00:00 Coventry City U23 0 - 2 Queens Park Rangers U23
2020-02-03 13:00:00 Sheffield Wed U23 2 - 2 Leeds United U23
2020-02-03 14:00:00 Millwall U23 3 - 0 Cardiff City U23
2020-02-03 19:00:00 Sheffield Utd U23 1 - 1 Barnsley U23
2020-02-03 19:00:00 Bolton Wanderers U23 0 - 2 Burnley U23
Mexico Segunda Division
2020-02-03 23:00:00 Estudiantes Tecos 4 - 1 Mineros de Fresnillo
England U23 League Cup
2020-02-03 19:00:00 Scunthorpe U23 2 - 3 Hull City U23
Ireland Leinster Senior League
2020-02-03 14:00:00 Maynooth University Town FC 1 - 3 University of Limerick
2020-02-03 14:00:00 Queens University Belfast 0 - 0 Ulster University Coleraine
2020-02-03 20:05:00 Templeogue United FC 7 - 1 FC Transylvania
Qatar Reserve League
2020-02-03 14:45:00 Al Gharafa U23 1 - 0 Al Sadd SC U23
2020-02-03 15:00:00 Al Shahaniya Reserves 2 - 4 Al-Khor SC U23
2020-02-03 17:00:00 Al-Ahli Doha U23 1 - 3 Al Duhail U23
Israel C League
2020-02-03 12:30:00 Ironi Nesher 8 - 0 Hapoel Sandala Gilboa
India Mumbai Elite League
2020-02-03 05:50:00 RBI 1 - 0 RSF B
2020-02-03 08:05:00 Veniza Virar FC 1 - 2 Mumbai Warriors
Indoor foot invitational tournament
2020-02-03 17:00:00 Uruguay Futsal 1 - 5 Venezuela Futsal
2020-02-03 19:00:00 Chile Futsal 6 - 1 Bolivia Futsal
2020-02-03 21:00:00 Peru Futsal 1 - 3 Colombia Indoor Soccer
2020-02-03 23:00:00 Ecuador Futsal 1 - 2 Paraguay Futsal
Mexico Liga MX Femenil
2020-02-03 22:00:00 Monarcas Morelia (w) 1 - 0 Santos Laguna (w)
2020-02-03 23:00:00 Tigres (w) 2 - 0 Atlas (w)
Gambia GFA League
2020-02-03 16:30:00 Wallidan 0 - 0 Fortune FC
2020-02-03 16:35:00 Gambia Ports Authority 1 - 1 Banjul United
Iran Div 2
2020-02-03 10:30:00 Shahrdari Mahshahr 0 - 0 Iran Javan Bushehr
2020-02-03 10:30:00 Naft Omidiyeh 2 - 1 Sardar Bukan FC
2020-02-03 10:30:00 Naft Gachsaran 0 - 0 Mes Shahr-e Babak
2020-02-03 10:30:00 Chooka Talesh 2 - 0 Melli Hafari
2020-02-03 10:35:00 Pas 2 - 1 Shohada Razakan
2020-02-03 10:35:00 Avalan Kamyaran 0 - 0 Mes Novin Kerman
Brazil Campeonato Maranhense
2020-02-03 23:00:00 Moto Club Sao Luis MA 3 - 1 Pinheiro AC
Atlantic Ocean Cup
2020-02-03 15:59:00 IFK Norrkoping FK 0 - 0 FC Copenhagen
2020-02-03 20:00:00 Lokomotiv Astana 2 - 1 Brondby IF
Brazil Campeonato Capixaba
2020-02-03 23:15:00 Estrela do Norte ES 1 - 2 Rio Branco VN
England Southern League Central Division
2020-02-03 19:45:00 Stourbridge 1 - 1 Barwell
Myanmar U19 League
2020-02-03 09:00:00 Magwe FC U19 4 - 1 University FC U19
2020-02-03 09:00:00 Silver Stars FC U19 1 - 6 MFF Youth U19
2020-02-03 09:00:00 Yangon United FC U19 1 - 3 Shan Utd U19
2020-02-03 09:00:00 Zwekapin United U19 0 - 5 Ispe FC U19
India League Women
2020-02-03 06:30:00 FC Kohlapur City Women 2 - 0 Baroda Football Academy (W)
2020-02-03 09:30:00 Sreebhumi FC (W) 1 - 3 Kenkre FC (W)
Nepal super
2020-02-03 05:45:00 Jawalakhel Youth Club 1 - 0 Brigade Boys FC
2020-02-03 09:15:00 Manang Marshyangdi Club 0 - 2 Chyasal Youth Club
Uruguay Amateur Cup
2020-02-03 01:30:00 Maldonado Capital 6 - 0 Treinta y Tres Interior
South American Olympics Qualifiers
2020-02-03 23:00:00 Argentina U23 3 - 2 Uruguay U23