Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2020-02-02 00:45:00 Argentinos juniors 1 - 1 Racing Club
2020-02-02 20:35:00 River Plate 2 - 0 Central Cordoba SDE
2020-02-02 22:40:00 Lanus 2 - 0 Godoy Cruz Antonio Tomba
2020-02-02 22:40:00 Colon de Santa Fe 0 - 1 Banfield
Belgian Pro League
2020-02-02 13:30:00 Club Brugge 1 - 0 Royal Antwerp
2020-02-02 17:00:00 Anderlecht 1 - 0 Mouscron Peruwelz
2020-02-02 19:00:00 Zulte-Waregem 5 - 0 Red Star Waasland
German Bundesliga
2020-02-02 14:30:00 FC Koln 4 - 0 SC Freiburg
2020-02-02 17:00:00 SC Paderborn 07 2 - 4 VfL Wolfsburg
German Bundesliga 2
2020-02-02 12:30:00 Darmstadt 2 - 2 VfL Osnabruck
2020-02-02 12:30:00 Heidenheimer 0 - 0 Dynamo Dresden
2020-02-02 12:30:00 Nurnberg 2 - 0 SV Sandhausen
France Ligue 1
2020-02-02 14:00:00 Nice 2 - 1 Lyon
2020-02-02 15:59:00 Metz 3 - 1 Saint Etienne
2020-02-02 20:00:00 Bordeaux 0 - 0 Marseille
Holland Eredivisie
2020-02-02 11:15:00 Willem II 1 - 0 Heracles Almelo
2020-02-02 13:30:00 Fortuna Sittard 2 - 1 SC Heerenveen
2020-02-02 13:30:00 VVV Venlo 1 - 1 FC Utrecht
2020-02-02 15:45:00 AFC Ajax 1 - 0 PSV Eindhoven
Portugal Primera Liga
2020-02-02 15:00:00 Maritimo 1 - 2 Aves
2020-02-02 15:00:00 Gil Vicente 1 - 5 Moreirense
2020-02-02 17:30:00 Santa Clara 2 - 1 Pacos de Ferreira
2020-02-02 17:30:00 Sporting Braga 1 - 0 Sporting Lisbon
2020-02-02 20:00:00 Boavista FC 2 - 0 Vitoria Guimaraes
Swiss Super League
2020-02-02 15:00:00 Servette 2 - 0 Thun
2020-02-02 15:00:00 Basel 1 - 2 St. Gallen
2020-02-02 15:00:00 FC Sion 1 - 1 FC Zurich
Scottish Premier League
2020-02-02 12:30:00 Hamilton Academical 1 - 4 Celtic FC
Turkish Super Liga
2020-02-02 10:30:00 Ankaragucu 1 - 1 Kasimpasa
2020-02-02 13:00:00 Alanyaspor 2 - 1 Yeni Malatyaspor
2020-02-02 13:00:00 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 5 - 1 Sivasspor
2020-02-02 15:59:00 Galatasaray 4 - 1 Kayserispor
Spanish La Liga
2020-02-02 11:00:00 Leganes 2 - 1 Real Sociedad
2020-02-02 13:00:00 Eibar 1 - 1 Real Betis
2020-02-02 15:00:00 Athletic Bilbao 0 - 2 Getafe
2020-02-02 17:30:00 Sevilla 1 - 1 Alaves
2020-02-02 17:30:00 Villarreal 3 - 1 Osasuna
2020-02-02 20:00:00 FC Barcelona 2 - 1 Levante
Greece National A
2020-02-02 13:00:00 Aris Thessaloniki 2 - 0 Panionios
2020-02-02 15:15:00 Atromitos Athens 0 - 1 AEK Athens
2020-02-02 15:15:00 Asteras Tripolis 2 - 1 Panaitolikos Agrinio
2020-02-02 17:30:00 Panathinaikos 2 - 0 PAOK Saloniki
Spanish Segunda Division
2020-02-02 11:00:00 Fuenlabrada 0 - 1 Girona
2020-02-02 15:00:00 Cadiz 1 - 1 Real Zaragoza
2020-02-02 17:15:00 Mirandes 0 - 0 Rayo Vallecano
2020-02-02 17:15:00 Numancia 1 - 1 Almeria
2020-02-02 19:30:00 Real Oviedo 3 - 1 Albacete
2020-02-02 19:30:00 Racing Santander 1 - 1 AD Alcorcon
Italian Serie A
2020-02-02 11:30:00 Juventus 3 - 0 Fiorentina
2020-02-02 14:00:00 Lazio 5 - 1 Spal
2020-02-02 14:00:00 Atalanta 2 - 2 Genoa
2020-02-02 14:00:00 AC Milan 1 - 1 Verona
2020-02-02 17:00:00 Lecce 4 - 0 Torino
2020-02-02 19:45:00 Udinese 0 - 2 Inter Milan
English Premier League
2020-02-02 14:00:00 Burnley 0 - 0 Arsenal
2020-02-02 16:30:00 Tottenham Hotspur 2 - 0 Manchester City
Italian Serie B
2020-02-02 14:00:00 Chievo 0 - 1 Venezia
2020-02-02 14:00:00 Juve Stabia 1 - 2 Perugia
2020-02-02 20:00:00 Benevento 1 - 1 Salernitana
International Club Friendly
2020-02-02 00:40:00 Independiente Rivadavia 3 - 0 University of Chile U20
2020-02-02 04:15:00 Rockdale City Suns U20 6 - 0 Bonnyrigg White Eagles U20
2020-02-02 05:15:00 Tarlan 3 - 1 Akzhayik Oral
2020-02-02 05:35:00 SD Raiders U20 5 - 2 Rydalmere Lions FCU20
2020-02-02 06:00:00 Hurstville FC U20 0 - 2 Bankstown City Lions U20
2020-02-02 06:00:00 Rockdale City Suns 4 - 1 Bonnyrigg White Eagles
2020-02-02 06:15:00 Fraser Park U20 0 - 4 Dulwich Hill U20
2020-02-02 07:55:00 MSK Kralova pri Senci 3 - 2 SK Nova Dedinka
2020-02-02 07:55:00 FK Slovan Ivanka pri Dunaji 4 - 3 FK Slovan Most pri Bratislave
2020-02-02 08:00:00 Hakoah Sydney 3 - 2 FK Lokomotiva Beograd
2020-02-02 08:00:00 FC Torpedo Zhodino 2 - 3 FK Isloch Minsk
2020-02-02 08:15:00 Rubin Kazan B 2 - 2 KAMAZ Naberezhnye Chelny
2020-02-02 08:30:00 Chernomorets Novorossiysk 3 - 0 FK Rostov Youth
2020-02-02 09:00:00 Kryliya Sovetov 2 - 2 FK Chayka K-SR
2020-02-02 09:00:00 Murdoch University 3 - 0 Swan United
2020-02-02 09:10:00 FC Ashfield 5 - 4 Dianella White Eagles
2020-02-02 09:15:00 Dolni Benesov 3 - 4 Trinec B
2020-02-02 10:00:00 Dinamo Zagreb 2 - 0 Krsko Posavlje
2020-02-02 10:00:00 SK Bernolakovo 2 - 2 SK Bahon
2020-02-02 10:00:00 FK Zvezdara 1 - 2 FK Lestane
2020-02-02 10:00:00 Sandecja Nowy Sacz 1 - 1 Rudar Prijedor
2020-02-02 10:00:00 Union 60 Bremen 1 - 3 VfL Bremen
2020-02-02 10:00:00 Lamac 1 - 2 SK Vrakuna Bratislava
2020-02-02 10:30:00 Neman Grodno 0 - 0 FK Vitebsk
2020-02-02 11:00:00 Slavia Mozyr 5 - 3 FK Lokomotiv Gomel
2020-02-02 11:00:00 FK Graficar Beograd 2 - 0 Indjija
2020-02-02 11:00:00 SV Gralla 3 - 4 SV Ilztal
2020-02-02 11:00:00 Merani Martvili 1 - 2 FC Telavi
2020-02-02 12:00:00 SC Farense 1 - 3 Lyngby
2020-02-02 12:00:00 FK Buducnost Podgorica 1 - 1 OFK Petrovac
2020-02-02 12:00:00 MFK Rusovce 5 - 1 Kalinkovo
2020-02-02 12:00:00 FK Napredak Krusevac 0 - 5 Jedinstvo Stara Pazova
2020-02-02 12:00:00 UFC Wettmannstatten 0 - 6 SVL Flavia Solva
2020-02-02 12:00:00 FK Trajal Krusevac 1 - 0 FK Rad Beograd
2020-02-02 12:00:00 FK Trayal Krusevac 1 - 0 Hajduk Beograd
2020-02-02 12:00:00 Sonderjyske 0 - 3 Backa Topola
2020-02-02 12:00:00 Eintracht Norderstedt 1 - 1 Tus Dassendorf
2020-02-02 12:00:00 TSV Buchbach 2 - 2 FC Unterfohring
2020-02-02 12:00:00 Falkenberg 4 - 0 FC Linkoping City
2020-02-02 12:00:00 Kalmar 5 - 0 Osters IF
2020-02-02 12:30:00 Kamenica-Sasa 2 - 2 FK Osogovo
2020-02-02 12:30:00 Taby 3 - 9 Sollentuna United
2020-02-02 13:00:00 Radnicki Nis 1 - 1 Irtysh Pavlodar
2020-02-02 13:00:00 Viktoria Griesheim 4 - 3 Viktoria Aschaffenburg
2020-02-02 13:00:00 Duren 1 - 2 Bergisch Gladbach 09
2020-02-02 13:00:00 Bayer Leverkusen (w) 6 - 1 Andernach (w)
2020-02-02 13:00:00 SSV Jeddeloh 2 - 3 Bremer SV
2020-02-02 13:00:00 HSC Hannover 3 - 1 Eintracht Celle
2020-02-02 13:00:00 Slutsksakhar Slutsk 3 - 1 FK Vigvam Smolevichy
2020-02-02 13:00:00 Slask Wroclaw 5 - 1 Hradec Kralove
2020-02-02 13:15:00 AFC Eskilstuna 4 - 1 Akropolis IF
2020-02-02 14:00:00 Terek Grozny 2 - 1 NK Mura 05
2020-02-02 14:00:00 Israel U16 2 - 3 Poland U16
2020-02-02 14:00:00 Silkeborg 0 - 1 Zenit St. Petersburg
2020-02-02 14:00:00 Kryliya Sovetov 1 - 1 Dinamo Brest
2020-02-02 14:00:00 Cork City 2 - 1 Cobh Ramblers
2020-02-02 14:00:00 Silkeborg 0 - 1 Sogndal
2020-02-02 14:00:00 FC Kray 6 - 2 SV Hohenlimburg 1910
2020-02-02 14:00:00 Chertanovo Moscow 2 - 0 Dordoi-Dynamo Naryn
2020-02-02 14:00:00 Desna Chernihiv 0 - 0 Sarajevo
2020-02-02 14:00:00 TuRU Dusseldorf 4 - 0 SV Schlebusch
2020-02-02 14:00:00 LSK Kvinner (w) 1 - 0 Kopparbergs Goteborg (w)
2020-02-02 14:30:00 FCR 2001 Duisburg ?w? 3 - 3 SV Meppen (w)
2020-02-02 14:30:00 NK Publikum Celje 1 - 1 Crvena Zvezda
2020-02-02 15:00:00 FC Avan Academy 1 - 1 Ural Sverdlovsk Oblast
2020-02-02 15:00:00 Malmo FF 0 - 2 FC Krasnodar
2020-02-02 15:00:00 VFB Lubeck 0 - 2 FC 08 Hombrug
2020-02-02 15:00:00 Dynamo Ceske Budejovice 3 - 0 Cukaricki Stankom
2020-02-02 15:30:00 Vitosha Bistritsa 1 - 1 FC Pyunik
2020-02-02 17:00:00 Viktoria Zizkov 2 - 1 SK Slovan Varnsdorf
2020-02-02 17:00:00 Red Bull Salzburg 6 - 0 FC Blau Weiss Linz
2020-02-02 17:00:00 Chrobry Glogow 2 - 0 GKS Katowice
2020-02-02 17:00:00 FC Torpedo Minsk 3 - 1 FK Gorodeya
2020-02-02 17:00:00 GKS Belchatow 0 - 1 Gornik Leczna
2020-02-02 17:00:00 Hvidovre IF 3 - 2 HIK Hellerup
2020-02-02 17:00:00 Sport Podbrezova 3 - 0 Tatran Presov
2020-02-02 17:00:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 0 GKS Tychy
2020-02-02 17:00:00 Legia Warszawa 1 - 1 Wisla Plock
2020-02-02 20:00:00 Atletico Acreano 7 - 0 Sao Francisco AC
Israel Premier League
2020-02-02 18:15:00 Beitar Jerusalem 1 - 3 Bnei Yehuda Tel Aviv
Swiss Challenge League
2020-02-02 14:00:00 Aarau 1 - 2 Schaffhausen
2020-02-02 14:00:00 Winterthur 3 - 2 Chiasso
2020-02-02 14:25:00 Lausanne Sports 2 - 0 Kriens
Romania Liga I
2020-02-02 15:00:00 Chindia Targoviste 0 - 1 Botosani
2020-02-02 18:00:00 CFR Cluj 1 - 0 Steaua Bucuresti
Turkey 2 Ligi A
2020-02-02 11:00:00 Hatayspor 1 - 1 Giresunspor
2020-02-02 13:30:00 Altinordu 2 - 0 Akhisar Bld.Geng
2020-02-02 13:30:00 Balikesirspor 0 - 0 Altay Spor Kulubu
2020-02-02 15:59:00 Bursaspor 0 - 1 Eskisehirspor
Croatia 1.Division
2020-02-02 14:00:00 NK Varteks Varazdin 0 - 3 Hajduk Split
2020-02-02 16:30:00 HNK Gorica 0 - 0 ZNK Osijek
Belgian Second Division
2020-02-02 15:00:00 KVSK Lommel 0 - 0 Excelsior Virton
Primera Division de Mexico
2020-02-02 01:00:00 Pachuca 2 - 0 Tigres UANL
2020-02-02 03:00:00 Santos Laguna 1 - 1 Pumas U.N.A.M.
2020-02-02 03:00:00 Club America 1 - 3 FC Juarez
2020-02-02 18:00:00 Toluca 3 - 3 CDSyC Cruz Azul
Italy C1A
2020-02-02 14:00:00 Alessandria 0 - 0 US Pianese
2020-02-02 14:00:00 Carrarese 1 - 4 Giana
2020-02-02 14:00:00 Olbia 0 - 0 Renate AC
2020-02-02 14:00:00 Pro Patria 0 - 0 Robur Siena S.S.D.
2020-02-02 14:00:00 Padova 4 - 0 Vis Pesaro
2020-02-02 14:00:00 Rimini 2 - 2 Carpi
2020-02-02 14:00:00 SudTirol 5 - 0 Azy based nano Bo
2020-02-02 14:00:00 Triestina 0 - 0 USD Virtus Verona
2020-02-02 14:00:00 Bisceglie 1913 1 - 1 Avellino
2020-02-02 14:00:00 US Casertana 1908 1 - 1 AZ Picerno ASD
2020-02-02 14:00:00 Catania 0 - 2 AC Monopoli
2020-02-02 14:00:00 Teramo 3 - 0 Rende
2020-02-02 14:00:00 Ternana 0 - 0 ASD Sicula Leonzio
2020-02-02 14:00:00 Potenza 1 - 1 Rieti
2020-02-02 16:30:00 Albinoleffe 1 - 1 Arezzo
2020-02-02 16:30:00 Como 1 - 2 Pistoiese
2020-02-02 16:30:00 Gozzano 0 - 1 Pro Vercelli
2020-02-02 16:30:00 Us Pergolettese 2 - 2 Novara
2020-02-02 16:30:00 Pontedera 0 - 0 JuventusU23
2020-02-02 16:30:00 Feralpisalo 2 - 1 Modena
2020-02-02 16:30:00 Vicenza 0 - 0 Gubbio
2020-02-02 16:30:00 Piacenza 1 - 1 Cesena
2020-02-02 16:30:00 Reggio Audace FC 2 - 1 Alma Juventus Fano
2020-02-02 16:30:00 Bari 2 - 0 Francavilla
2020-02-02 16:30:00 Catanzaro 4 - 0 Viterbese
2020-02-02 16:30:00 Vibonese 0 - 1 Reggina
Portugal Segunda Liga
2020-02-02 11:15:00 Nacional da Madeira 1 - 0 Leixoes
2020-02-02 11:15:00 Varzim 0 - 2 Porto B
2020-02-02 15:00:00 SL Benfica B 4 - 0 Vilafranquense
2020-02-02 15:00:00 Feirense 2 - 1 Cova Piedade
Cyprus 1 Division
2020-02-02 14:00:00 AEL Limassol 2 - 0 Apollon Limassol FC
2020-02-02 15:59:00 APOEL Nicosia 2 - 1 Nea Salamis
Greece National B
2020-02-02 12:45:00 Pas Giannina 1 - 1 Kissamikos
2020-02-02 13:00:00 Levadiakos 1 - 1 Giorgos Karaiskakis
Brazil Campeonato Paulista
2020-02-02 14:00:00 Corinthians Paulista (SP) 2 - 0 Santos
2020-02-02 14:00:00 Ah so Santa SP 1 - 1 Ituano SP
2020-02-02 19:00:00 Bragantino 2 - 1 Palmeiras
2020-02-02 22:00:00 Guarani SP 2 - 1 Santo Andre
Brazil Campeonato Carioca
2020-02-02 19:00:00 Botafogo RJ 1 - 0 Vasco da Gama
Brasil Cup
2020-02-02 22:00:00 Galvez/AC) 2 - 1 Nauas AC
Finland Suomen Cup
2020-02-02 12:00:00 Mypa 1 - 2 MuSa
2020-02-02 17:00:00 IFK Mariehamn 1 - 1 TPS Turku
Peru Primera Division
2020-02-02 01:00:00 Univ.Cesar Vallejo 1 - 1 Deportivo Municipal
2020-02-02 15:59:00 Dep.San Martin 3 - 1 Inti Gas Deportes
2020-02-02 18:00:00 Academia Deportiva Cantolao 2 - 1 Cienciano
2020-02-02 20:00:00 FC Carlos Stein 0 - 3 Carlos Manucci
2020-02-02 20:45:00 Sport Boys 3 - 2 Deportivo Llacuabamba
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-02-02 01:15:00 Atletico Nacional Medellin 1 - 2 Jaguares de Cordoba
2020-02-02 20:15:00 Deportivo Pereira 2 - 0 Cucuta
2020-02-02 22:20:00 Millonarios 2 - 2 La Equidad
CAF Confederation Cup
2020-02-02 15:59:00 Calor de San Pedro 2 - 5 Enyimba
2020-02-02 15:59:00 Al-Nasr Benghazi 0 - 2 Horoya AC
2020-02-02 15:59:00 Bidvest Wits 0 - 2 Djoliba
2020-02-02 15:59:00 Hassania Agadir 0 - 3 Paradou AC
2020-02-02 15:59:00 F.C. Nouadhibou 0 - 1 Pyramids FC
2020-02-02 19:00:00 Daring Club Motema Pembe 1 - 0 Esae FC
2020-02-02 19:00:00 Enugu Rangers International 1 - 1 EL Masry
2020-02-02 19:00:00 Renaissance Sportive de Berkane 1 - 1 Zanaco
Australia A-League
2020-02-02 05:00:00 Central Coast Mariners 1 - 3 Western Sydney
English FA Women's Premier League
2020-02-02 14:00:00 London City Lionesses (w) 3 - 2 Coventry (w)
2020-02-02 14:00:00 Leicester City (w) 1 - 0 Lewes (w)
2020-02-02 14:00:00 Blackburn Rovers (w) 0 - 2 Durham Wildcats LFC (w)
2020-02-02 15:00:00 Aston Villa (w) 3 - 0 Charlton (w)
UAE Pro-League
2020-02-02 13:15:00 Ahli Al-Fujirah 0 - 0 Al Ahli(UAE)
2020-02-02 13:15:00 Al-Sharjah 3 - 1 Ittihad Kalba
2020-02-02 15:59:00 Hatta 1 - 1 Khor Fakkan
2020-02-02 15:59:00 Al-Jazira(UAE) 0 - 1 Al Wehda(UAE)
South Africa Premier Soccer League
2020-02-02 13:30:00 AmaZulu 1 - 0 Polokwane City FC
2020-02-02 13:30:00 Black Leopards 2 - 1 Stellenbosch FC
Albania Super league
2020-02-02 13:00:00 Luftetari 0 - 3 Partizani Tirana
2020-02-02 15:59:00 KF Tirana 2 - 1 Teuta Durres
2020-02-02 15:59:00 Flamurtari 1 - 4 KS Perparimi Kukesi
Botola Pro 1
2020-02-02 14:00:00 Raja de Beni Mellal 2 - 2 Renaissance Zmamra
Libyan Premier League
2020-02-02 14:10:00 Freeport 1 - 2 Nimba United
2020-02-02 15:59:00 NPA Anchors 1 - 4 LPRC Oilers
New Zealand Football Championship
2020-02-02 01:00:00 Auckland City 3 - 1 Hamilton Wanderers
2020-02-02 03:00:00 Canterbury United 1 - 2 Waitakere United
Albania Division 2
2020-02-02 13:00:00 Apolonia Fier 5 - 1 Shenkolli
Primera Division de Paraguay
2020-02-02 21:00:00 River Plate (PAR) 3 - 2 General Diaz
2020-02-02 23:15:00 FC Nacional Asuncion 1 - 2 Libertad
Primera Division de Venezuela
2020-02-02 19:30:00 Carabobo FC 0 - 0 Gran Valencia FC
2020-02-02 22:15:00 Caracas FC 5 - 1 Estudiantes Merida FC
Primera Division de Chile
2020-02-02 15:00:00 Cobresal 2 - 1 Colo Colo
2020-02-02 21:00:00 Univ Catolica 3 - 2 O.Higgins
2020-02-02 23:30:00 Municipal Iquique 2 - 2 Everton CD
FNT
2020-02-02 09:00:00 Georgia U16 2 - 0 Belarus U16
England FA Women's Cup
2020-02-02 17:00:00 Southampton WFC (W) 0 - 4 CrystalPalace (w)
Primera Division de El Salvador
2020-02-02 01:15:00 A.D. Isidro Metapan 1 - 0 CD Sonsonate
2020-02-02 21:00:00 Once Municipal 1 - 0 Santa Tecla
2020-02-02 21:15:00 Aguila 1 - 0 CD FAS
2020-02-02 21:15:00 Alianza San Salvador 0 - 1 Independiente San Vicente
2020-02-02 21:30:00 CD El Vencedor 1 - 1 Municipal Limeno
Malta Premier League
2020-02-02 13:00:00 Floriana F.C. 0 - 1 Valletta FC
2020-02-02 15:00:00 Hibernians FC 0 - 2 Sirens
Primera Division de Honduras
2020-02-02 01:00:00 Lobos UPNFM 1 - 1 CD Vida
2020-02-02 21:00:00 Honduras Progreso 1 - 2 Marathon
2020-02-02 21:00:00 C.D. Real de Minas 1 - 0 Real Sociedad Tocoa
2020-02-02 22:00:00 CD Olimpia 1 - 2 CD Motagua
Liga Nacional de Guatemala
2020-02-02 02:00:00 Xelaju MC 1 - 1 Deportivo Sanarate
2020-02-02 17:30:00 Antigua GFC 0 - 0 Santa Lucia Cotzumalguapa
2020-02-02 18:00:00 Malacateco 1 - 0 Coban Imperial
2020-02-02 19:30:00 CD Puerto de Iztapa 2 - 2 C.S.D. Comunicaciones
2020-02-02 20:30:00 Guastatoya 2 - 0 Deportivo Mixco
Bolivia Primera Division
2020-02-02 19:00:00 Jorge Wilstermann 3 - 0 Blooming
2020-02-02 21:15:00 Oriente Petrolero 2 - 1 Aurora
2020-02-02 21:15:00 Real Potosi 2 - 1 Real Santa Cruz
2020-02-02 23:30:00 Atletico Palmaflor Vinto 2 - 0 Club Guabira
Azerbaijan Premier League
2020-02-02 11:00:00 FK Gilan Gabala 1 - 2 Keshla FK
2020-02-02 13:30:00 Sabail 0 - 1 Qarabag
African Futsal Championship
2020-02-02 16:30:00 Mozambique Futsal 2 - 3 Egypt Futsal
2020-02-02 16:30:00 Guinea Indoor Soccer 1 - 5 Angola Futsal
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-02-02 09:00:00 Cagliari U19 2 - 1 Empoli U20
2020-02-02 15:59:00 Sassuolo U20 4 - 3 Genoa U20
Jordan Sh Cup
2020-02-02 14:00:00 Al-Jazeera 1 - 2 Maan
2020-02-02 16:30:00 Al Hussein Irbid 1 - 2 Shabab AlOrdon
German 3.Liga
2020-02-02 12:00:00 SV Waldhof Mannheim 1 - 1 Magdeburg
2020-02-02 13:00:00 Zwickau 2 - 2 TSV 1860 Munchen
Hungary NB ?
2020-02-02 13:00:00 Vac-Dunakanyar 0 - 1 Budaorsi SC
2020-02-02 13:00:00 Duna-Tisza 0 - 2 Gyori ETO
2020-02-02 13:00:00 Gyirmot SE 1 - 3 Bodajk FC Siofok
2020-02-02 13:00:00 Kazincbarcika 1 - 1 FC Ajka
2020-02-02 13:00:00 Szombathelyi Haladas 0 - 0 Szegedi AK
2020-02-02 13:00:00 Dafuji cloth MTE 1 - 1 Csakvari TK
2020-02-02 13:00:00 Nyiregyhaza 3 - 5 SOROKSAR
2020-02-02 15:59:00 MTK Hungaria 2 - 1 Dorogi FC
2020-02-02 15:59:00 Vasas 0 - 0 Bekescsaba
India League Division 1
2020-02-02 11:30:00 Churchill Brothers 4 - 1 Neroca
2020-02-02 13:30:00 Gokulam Kerala FC 1 - 1 Trau FC
BSWCP
2020-02-02 14:00:00 CU Deportivo Provincial Beach 0 - 8 Acassuso Beach
2020-02-02 18:30:00 Huracan Beach 7 - 2 Buenos Aires City Beach
Mexico Primera Divison A
2020-02-02 01:00:00 Zacatepec 3 - 1 Celaya FC
2020-02-02 03:00:00 Correcaminos UAT 3 - 2 Cafetaleros de Tapachula
2020-02-02 18:00:00 Leones Univ Guadalajara 0 - 2 Tampico Madero
English Women's Conference South
2020-02-02 14:00:00 Queens Park Rangers (w) 0 - 5 Crawley Wasps (w)
2020-02-02 14:00:00 Plymouth Argyle (w) 0 - 2 Gillingham (w)
2020-02-02 14:00:00 Keynsham Town (w) 0 - 2 Cardiff City (w)
Andorra Super league
2020-02-02 11:00:00 UE Engordany 1 - 1 FC Santa Coloma
2020-02-02 13:00:00 Atletic Club D Escaldes 1 - 2 CE Carroi
2020-02-02 15:00:00 Sant Julia 3 - 2 FC Ordino
2020-02-02 17:00:00 UE Santa Coloma 0 - 2 Inter Club Escaldes
Azadegan League
2020-02-02 10:30:00 Navad Urmia 0 - 0 Niroye Zamini
2020-02-02 10:30:00 Baderan Tehran FC 4 - 0 Arman Gohar Sirjan
2020-02-02 10:30:00 Khooshe Talaee Sana Saveh 1 - 0 Malavan
2020-02-02 10:30:00 Mes Rafsanjan 1 - 1 Persepolis Pakdasht
2020-02-02 10:30:00 Oxin Alborz 0 - 0 Khouneh Be Khouneh
2020-02-02 10:30:00 Fajr Sepasi 0 - 0 Qashqai Shiraz
2020-02-02 10:30:00 Mes krman 3 - 0 Damash Gilan FC
2020-02-02 10:30:00 Sepidrood Rasht 1 - 0 Shahrdari Tabriz
2020-02-02 11:00:00 Esteghlal Khozestan 0 - 1 Shahrdary Arak
South Africa First League
2020-02-02 13:30:00 Pretoria Univ 2 - 0 Tshakhuma TM
Argentina Prim C Metropolitana
2020-02-02 20:00:00 San Telmo 1 - 2 Defensores Unidos
2020-02-02 20:00:00 Flandria 0 - 1 Argentino de Quilmes
2020-02-02 20:00:00 Sacachispas 1 - 1 CA Fenix Pilar
2020-02-02 20:00:00 CA San Miguel 0 - 1 Comunicaciones BsAs
2020-02-02 20:00:00 Uhl Que Sa 3 - 2 Villa San Carlos
THA SC
2020-02-02 12:00:00 Chiangrai United 2 - 0 Port FC
UAE RL
2020-02-02 13:15:00 Al Wasl SC Reserves 3 - 1 Al Ain SCC Reserves
2020-02-02 13:15:00 Al-Dhafra (R) 1 - 1 Baniyas SC Reserves
2020-02-02 13:15:00 Ajman Reserve 0 - 2 Al Nasr SC Reserves
Israel Women First National
2020-02-02 17:30:00 Maccabi Holon FC (w) 1 - 3 Maccabi Kiryat Gat (w)
Nigerian Premier League
2020-02-02 15:00:00 Heartland FC 1 - 0 Sunshine Stars FC
2020-02-02 15:00:00 Kano Pillars 2 - 0 Adamawa United
2020-02-02 15:00:00 Kwara United 1 - 0 MFM FC
2020-02-02 15:00:00 Plateau United 1 - 0 Rivers United
2020-02-02 15:00:00 Wikki Tourist 1 - 1 Akwa Starlets
2020-02-02 15:00:00 Nasarawa United 3 - 1 Abia Warriors
2020-02-02 15:00:00 Ifeanyi Ubah 0 - 0 Akwa United
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-02-02 10:00:00 Melilla CD 0 - 4 Almeria B
2020-02-02 10:15:00 Santurtzi CD 3 - 2 JD Somorrostro
2020-02-02 10:30:00 RCD Carabanchel 1 - 2 Alcorcon B
2020-02-02 10:30:00 Rayo Vallecano B 2 - 2 CD El Alamo
2020-02-02 10:30:00 CD Illescas 2 - 0 CD Azuqueca
2020-02-02 10:30:00 CD Basconia 3 - 0 Santutxu FC
2020-02-02 10:30:00 Recambios Colon CD 1 - 1 Atletico Saguntino
2020-02-02 10:30:00 SFC Minerva 4 - 0 CD Plus Ultra
2020-02-02 10:30:00 CF Intercity 5 - 3 Vilamarxant CF
2020-02-02 10:45:00 AD Siete Villas 2 - 1 SD Torina
2020-02-02 11:00:00 Mostoles 1 - 2 Flat Earth FC
2020-02-02 11:00:00 Sant Andreu 3 - 2 Figueres
2020-02-02 11:00:00 CD Lealtad 2 - 0 CD Praviano
2020-02-02 11:00:00 CE Europa 2 - 1 EC Granollers
2020-02-02 11:00:00 UD Gijon Industrial 3 - 0 Caudal
2020-02-02 11:00:00 CD Vallobin 1 - 1 Urraca
2020-02-02 11:00:00 CD Cuarte Industrial 1 - 4 Real Zaragoza B
2020-02-02 11:00:00 Suokuaili Moss 2 - 0 CD Villacanas
2020-02-02 11:00:00 UP Plasencia 0 - 2 Ted Contois Feng
2020-02-02 11:00:00 Cacereno 3 - 0 AD Llerenense
2020-02-02 11:00:00 CD Calamonte 0 - 1 EMD Aceuchal
2020-02-02 11:00:00 DAV Santa Ana 4 - 2 CD San Fernando de Henares
2020-02-02 11:00:00 Lorca FC 2 - 1 FC Cartagena B
2020-02-02 11:00:00 Polideportivo Almeria 2 - 2 Atletico Mancha real
2020-02-02 11:00:00 Loja CD 4 - 1 CD El Palo
2020-02-02 11:00:00 Maracena 1 - 1 CD Torreperogil
2020-02-02 11:00:00 CF Pozuelo Alarcon 3 - 3 ED Moratalaz
2020-02-02 11:00:00 Coria CF 2 - 1 CD Gerena
2020-02-02 11:00:00 Mallorca B 2 - 0 CE Andratx
2020-02-02 11:00:00 Cordoba B 3 - 1 UB Lebrijana
2020-02-02 11:30:00 CP San Cristobal 1 - 0 Santfeliuenc FC
2020-02-02 11:30:00 Conil CF 1 - 1 UD Los Barrios
2020-02-02 11:30:00 Comillas 1 - 1 Tudelano
2020-02-02 11:30:00 Silva SD 0 - 1 CSD Arzua
2020-02-02 12:00:00 Atletico Tacoronte 2 - 0 Atletico Union Guimar
2020-02-02 12:00:00 Marino 3 - 1 Tenisca
2020-02-02 15:00:00 CA River Ebro 0 - 1 CDFC La Calzada
2020-02-02 15:00:00 UD Llanera 3 - 0 SD Lenense
2020-02-02 15:00:00 Sevilla C 1 - 1 CD San Roque de Lepe
2020-02-02 15:00:00 CD Robres 1 - 0 UD Fraga
2020-02-02 15:00:00 SD Borja 0 - 1 CD Valdefierro
2020-02-02 15:00:00 Leganes B 1 - 1 Atletico Pinto
2020-02-02 15:00:00 RSD Alcala Henares 3 - 0 SAD Villaverde San Andres
2020-02-02 15:15:00 Real Jaen CF 1 - 0 CD Huetor Vega
2020-02-02 15:30:00 Polvorin 1 - 1 CD Choco
2020-02-02 15:30:00 Racing Villalbes 1 - 1 UD Somozas
2020-02-02 15:30:00 UD Alcudia 3 - 3 CE Felanitx
2020-02-02 15:30:00 SD Portmany 1 - 2 San Rafael
2020-02-02 15:30:00 Aguilas CF 1 - 2 Muleno CF
2020-02-02 15:30:00 Olimpico de Totana 0 - 0 EG El Palmar
2020-02-02 15:30:00 Quintanar Del Rey 1 - 0 Manchego Ciudad
2020-02-02 15:30:00 La Solana 1 - 0 CD Torrijos
2020-02-02 15:30:00 Club Siero 1 - 3 SD Navarro CF
2020-02-02 15:30:00 CP Valdivia 1 - 0 CD Montijo
2020-02-02 15:30:00 CD Binefar 2 - 2 CF Calamocha
2020-02-02 15:30:00 CF Peralada 4 - 0 UA Horta
2020-02-02 15:30:00 CD Guarnizo 0 - 3 Gimnastica Torrelavega
2020-02-02 15:45:00 La Baneza 1 - 1 Tuoer De Cilliers
2020-02-02 15:59:00 Albacete B 5 - 0 Almansa
2020-02-02 15:59:00 CD Linares Deportivo 1 - 0 Motril
2020-02-02 15:59:00 Ejido 0 - 1 Malaga B
2020-02-02 15:59:00 Antequera CF 2 - 1 Velez CF
2020-02-02 15:59:00 Bergantinos CF 5 - 0 CF Alondras
2020-02-02 15:59:00 CD Estradense 0 - 1 Arosa SC
2020-02-02 15:59:00 Rapido de Bouzas 1 - 2 Deportivo Ourense
2020-02-02 15:59:00 Arcos CF 2 - 3 CD Rota
2020-02-02 15:59:00 Xerez Deportivo FC 3 - 0 CD Pozoblanco
2020-02-02 15:59:00 Mazarron CF 1 - 2 Murcia B
2020-02-02 15:59:00 UD Los Garres 1 - 1 Deportiva Minera
2020-02-02 15:59:00 Moralo CP 5 - 0 CF Trujillo
2020-02-02 15:59:00 CD Ardoi Draw 0 - 1 Pena Sport
2020-02-02 15:59:00 Teruel 0 - 0 AD Almudevar
2020-02-02 15:59:00 Almagro CF 1 - 5 UB Conquense
2020-02-02 15:59:00 CS Puertollano 1 - 1 CD Guadalajara
2020-02-02 15:59:00 CD Tarancon 4 - 0 CD Madridejos
2020-02-02 15:59:00 Toledo 1 - 1 La Roda CF
2020-02-02 15:59:00 Club Deportivo Tropezon 3 - 0 Samanod
2020-02-02 15:59:00 LHospitalet 2 - 1 Cerdanyola del Valles
2020-02-02 15:59:00 Terrassa 2 - 0 FC Vilafranca
2020-02-02 15:59:00 Silla CF 2 - 1 Acero
2020-02-02 15:59:00 UD Alzira 1 - 0 Novelda CF
2020-02-02 15:59:00 CD Cristo Atletico 0 - 1 Arandina
2020-02-02 15:59:00 Real Avila CF 1 - 0 Atletico Astorga
2020-02-02 16:15:00 CD Barco 0 - 5 Compostela
2020-02-02 16:30:00 RCP Valverdeno 0 - 2 Jerez
2020-02-02 16:30:00 CD Corellano 1 - 1 Beti Kozkor KE
2020-02-02 17:00:00 Eldense 1 - 0 Hercules II
2020-02-02 17:00:00 Lorca Deportiva FC 1 - 1 At. Pulpileno
Botola 2
2020-02-02 14:00:00 Chabab Ben Guerir 1 - 1 Itihad Z. Khemisset
2020-02-02 14:00:00 ASS Association Sportive de Sa 2 - 2 Racing Casablanca
2020-02-02 14:00:00 Chabab Atlas Khenifra 2 - 1 KAC de Kenitra
2020-02-02 14:00:00 Maghreb Fez 2 - 0 Club Salmi
2020-02-02 14:00:00 Olympique Dcheira 1 - 0 Wydad Fes
2020-02-02 14:00:00 USK US Sidi Kacem 1 - 1 Chabab Rif Hoceima
2020-02-02 14:00:00 SCCM Chabab Mohamedia 1 - 2 Wydad Temara
2020-02-02 14:00:00 TAS de Casablanca 1 - 0 Kawkab de Marrakech
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2020-02-02 19:00:00 Ferroviario CE 1 - 0 Guarany CE
Bra CaP
2020-02-02 19:00:00 Rio Branco PR 2 - 1 CE Uniao PR
2020-02-02 19:00:00 Parana STC PR 1 - 3 Cascavel PR
2020-02-02 19:00:00 Londrina PR 2 - 3 Coritiba PR
2020-02-02 19:00:00 Cascavel CR 1 - 0 Toledo Colonia Work PR
2020-02-02 19:00:00 Operario Ferroviario PR 1 - 0 Cianorte PR
2020-02-02 21:00:00 Atletico Paranaense 1 - 1 Parana PR
BRA CGD
2020-02-02 19:00:00 Gremio Anapolis 3 - 2 AA Anapolina
2020-02-02 19:00:00 Goias 1 - 1 Vila Nova
Brazil Campeonato Catarinense Division 1
2020-02-02 19:00:00 Criciuma 1 - 1 Marcilio Dias SC
2020-02-02 19:00:00 Figueirense 0 - 2 Avai FC SC
2020-02-02 21:30:00 Chapecoense SC 0 - 1 Brusque FC
2020-02-02 22:30:00 Joinville SC 2 - 1 Concordia AC
Brazil Pernambucano League
2020-02-02 19:00:00 Santa Cruz PE 1 - 0 Vitoria PE
Brazil Campeonato Gaucho
2020-02-02 19:00:00 Caxias RS 1 - 0 Brasil de Pelotas
2020-02-02 21:00:00 Sao Jose PoA RS 2 - 0 Aimore RS
2020-02-02 22:00:00 Novo Hamburgo RS 0 - 0 Sao Luiz(RS)
Mexico Youth U20
2020-02-02 15:00:00 Deportivo Toluca Mexiquense U20 1 - 3 CDSyC Cruz Azul U20
Brazil Campeonato Mineiro Division 1
2020-02-02 13:30:00 Caldense MG 2 - 0 Villa Nova-MG
2020-02-02 19:00:00 Atletico Mineiro 1 - 1 Tombense
2020-02-02 19:00:00 CA Patrocinense 1 - 0 COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG)
2020-02-02 22:00:00 Tupynambas 2 - 4 Cruzeiro (MG)
Brazil Campeonato Baiano Division
2020-02-02 19:00:00 Bahia BA 1 - 1 EC Jacuipense
2020-02-02 19:00:00 Fluminense de Feira BA 1 - 1 Bahia de Feira BA
2020-02-02 19:00:00 Alagoinhas Atletico BA 2 - 0 Jacobina EC
2020-02-02 19:00:00 Vitoria da Conquista BA 1 - 2 Vitoria BA
Australia West Premier Bam Creative Night Series
2020-02-02 09:00:00 Cockburn City 0 - 1 ECU Joondalup
2020-02-02 09:00:00 Perth SC 9 - 1 Rocking ham City
2020-02-02 11:00:00 Willip 3 - 1 Perth Glory (Youth)
2020-02-02 11:00:00 Inglewood United 3 - 0 Armadale SC
Brazil Paraibano
2020-02-02 20:00:00 Nacional de Patos PB 2 - 0 Sport Lagoa Seca
2020-02-02 20:00:00 Sousa PB 1 - 0 Treze Campina Grande PB
Malta First Division League
2020-02-02 10:00:00 Naxxar Lions 2 - 3 Swieqi United
2020-02-02 12:15:00 Pembroke Athleta 3 - 3 Lija Athletic
2020-02-02 14:30:00 Zebbug Rangers 1 - 1 Zejtun Corinthians
English Women's Conference North
2020-02-02 14:00:00 Middlesbrough (w) 1 - 0 Fylde LFC (w)
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
2020-02-02 21:00:00 ABC RN 2 - 1 America FC Natal RN
England FA Women Super League
2020-02-02 14:00:00 Brighton H.A. (w) 1 - 0 Everton FC (w)
2020-02-02 14:00:00 Manchester City (w) 2 - 1 Arsenal (w)
2020-02-02 14:00:00 Reading (w) 1 - 1 Manchester United (w)
2020-02-02 14:00:00 Chelsea FC (w) 8 - 0 West Ham United (w)
Colombia Copa Premier
2020-02-02 20:30:00 Barranquilla FC 0 - 0 Orsomarso
2020-02-02 20:30:00 Cortulua 2 - 0 Real Cartagena
Spanish Ladies Premier League
2020-02-02 10:00:00 Colegio Aleman Valencia (w) 2 - 2 Real Betis (W)
2020-02-02 11:00:00 Deportivo La Coruna W 0 - 2 Athletic Club Bibao (w)
2020-02-02 11:00:00 Sporting De Huelva (w) 1 - 0 Rayo Vallecano (w)
2020-02-02 15:00:00 Madrid CFF (w) 3 - 4 CD Tacon (w)
2020-02-02 17:30:00 CDEF Logrono (w) 0 - 3 Atletico de Madrid ?w?
Italian Women Division 1
2020-02-02 11:30:00 Empoli (w) 1 - 2 Res Roma (w)
2020-02-02 11:30:00 AC Milan (w) 2 - 1 Inter Milan (w)
FIFA Futsal World Cup qualification (UEFA)
2020-02-02 14:00:00 Finland Indoor Soccer 4 - 2 Belarus Indoor Soccer
2020-02-02 15:30:00 Serbia Indoor Soccer 4 - 2 France Indoor Soc
2020-02-02 17:00:00 Czech Republic Indoor Soccer 3 - 1 Slovenia Indoor Soccer
2020-02-02 17:00:00 Portugal Indoor Soccer 4 - 1 Italy Indoor Soccer
2020-02-02 19:30:00 Ukraine Indoor Soccer 1 - 3 Spain Indoor Soccer
2020-02-02 20:00:00 Kazakhstan Indoor Soccer 1 - 3 Romania Indoor Soccer
CAN W-U20
2020-02-02 13:00:00 Ethiopia (w) U20 2 - 1 Burundi (w) U20
2020-02-02 13:30:00 Morocco (w)U20 3 - 1 Egypt U20 (W)
2020-02-02 15:00:00 Angola U20 (w) 2 - 4 Congo (w) U20
2020-02-02 17:00:00 Guinea Bissau (U20)(w) 9 - 0 Mauritania U20 (W)
2020-02-02 17:00:00 Algeria (w) U20 4 - 0 South Sudan U20 (w)
BRA SPB
2020-02-02 19:00:00 Castanhal PA 3 - 2 SC Paysandu Para
BRA D4
2020-02-02 18:30:00 Juventude 3 - 0 Sao Jose MA
India Super League
2020-02-02 14:00:00 Jamshedpur FC 0 - 3 Atletico De Kolkata
Brazil Campeonato Paulista B
2020-02-02 13:00:00 Juventus SP 1 - 3 Sao Caetano
2020-02-02 13:00:00 Sertaozinho 2 - 4 Monte Azul SP
2020-02-02 13:00:00 CA Votuporanguense SP 1 - 1 Portuguesa Desportos
2020-02-02 13:00:00 AA Portuguesa Santista 2 - 1 Rio Claro
Senegal Premier League
2020-02-02 16:30:00 Toure Kunda Footpro 0 - 3 AS Dakar Sacre Coeur
2020-02-02 17:00:00 ASEC Ndiambour 1 - 1 Diambars
2020-02-02 17:00:00 Pikine 1 - 1 Casamance
Brazil Campeonato Paulista C
2020-02-02 13:00:00 Olimpia SP 2 - 0 Barretos SP
2020-02-02 18:00:00 Nacional SP 0 - 0 Comercial-SP
Ghana Premier
2020-02-02 15:00:00 Bechem United 2 - 1 Berekum Chelsea
2020-02-02 15:00:00 Ashanti Gold 1 - 0 Ebusua Dwarfs
2020-02-02 15:00:00 Asante Kotoko FC 1 - 1 Liberty Professionals
2020-02-02 15:00:00 Aduana Stars 1 - 0 Medeama SC
2020-02-02 15:00:00 Great Olympics 0 - 1 WAFA
2020-02-02 15:00:00 Ghana Dream FC 0 - 1 Accra Hearts of Oak
Iceland U19 League
2020-02-02 18:00:00 Haukar U19 0 - 2 IA Skallagrimur U19
India Goa Professional League
2020-02-02 10:15:00 FC Goa Development II 3 - 0 Vasco SC
Spanish Segunda Division B
2020-02-02 10:00:00 Cadiz B 1 - 2 Sevilla Atletico
2020-02-02 11:00:00 CF Rayo Majadahonda 1 - 1 Real Oviedo B
2020-02-02 11:00:00 SD Ejea 1 - 1 Andorra CF
2020-02-02 11:00:00 Pontevedra 0 - 0 UD Ibiza
2020-02-02 11:00:00 CF Internacional De Madrid 1 - 0 Racing de Ferrol
2020-02-02 11:00:00 Las Rozas 0 - 1 UD Melilla
2020-02-02 11:00:00 SCR Pena Deportiva 2 - 0 Getafe B
2020-02-02 11:00:00 UD San Sebastian Reyes 0 - 1 Baleares
2020-02-02 11:00:00 Alaves B 2 - 0 CD Guijuelo
2020-02-02 11:00:00 CD Tudelano 2 - 2 Real Union Irun
2020-02-02 11:00:00 Real Valladol B 1 - 1 Arenas Club de Getxo
2020-02-02 11:00:00 Gimnastic Tarragona 4 - 1 CD Ebro
2020-02-02 11:00:00 UD Levante B 1 - 1 Orihuela CF
2020-02-02 11:00:00 UE Olot 1 - 0 Castellon
2020-02-02 11:00:00 AE Prat 1 - 2 Barcelona B
2020-02-02 11:00:00 UCAM Murcia 1 - 0 Recreativo Huelva
2020-02-02 11:00:00 CP Villarrobledo 0 - 2 Granada CF B
2020-02-02 12:00:00 Las Palmas Atletico 1 - 0 Atletico de Madrid B
2020-02-02 15:59:00 CF Badalona 0 - 2 UE Cornella
2020-02-02 15:59:00 coruxo FC 3 - 1 Sporting de Gijon B
2020-02-02 15:59:00 Union Langreo 1 - 1 Real Madrid Castilla
2020-02-02 15:59:00 Marino luanco 1 - 1 Celta vigo b
2020-02-02 15:59:00 Barakaldo CF 1 - 2 Leioa
2020-02-02 15:59:00 Calahorra 0 - 3 Burgos CF
2020-02-02 15:59:00 Haro Deportivo 1 - 0 Unionistas de Salamanca
2020-02-02 15:59:00 CF La Nucia 0 - 0 Valencia CF Mestalla
2020-02-02 15:59:00 Sabadell 1 - 2 Hercules
2020-02-02 15:59:00 Algeciras 1 - 0 Badajoz
2020-02-02 15:59:00 FC Cartagena 2 - 0 Atletico Sanluqueno
2020-02-02 15:59:00 CF Talavera de la Reina 1 - 1 Villarrubia CF
2020-02-02 15:59:00 Cordoba 2 - 1 Yeclano Deportivo
2020-02-02 15:59:00 Don Benito 2 - 2 Real Balompedica Linense
2020-02-02 15:59:00 Merida AD 0 - 0 UD Marbella
2020-02-02 15:59:00 C.D. San Fernando Isleno 3 - 3 Real Murcia
2020-02-02 16:30:00 Cultural Leonesa 0 - 2 UD Logrones
France Youth U19 League
2020-02-02 13:30:00 Cannes AS U19 0 - 0 Bastia U19
2020-02-02 13:30:00 ASPTT Dijon U19 2 - 1 Torcy U.S U19
Germany Youth U19 League
2020-02-02 10:00:00 Ingolstadt U19 2 - 2 Eintracht Frankfurt U19
2020-02-02 10:00:00 Viktoria koln U19 1 - 3 RW Oberhausen U19
2020-02-02 10:00:00 Arminia Bielefeld U19 0 - 2 Schalke 04 U19
2020-02-02 10:00:00 Koln U19 0 - 2 Borussia Dortmund U19
2020-02-02 10:00:00 Wuppertaler SV Borussia U19 1 - 3 Fortuna Dusseldorf U19
2020-02-02 10:00:00 SSV Ulm U19 0 - 4 FSV Mainz 05 U19
2020-02-02 12:00:00 VfL Wolfsburg U19 1 - 4 Werder Bremen U19
Germany Regionalliga
2020-02-02 12:30:00 SV Babelsberg 03 1 - 0 BSG Chemie Leipzig
2020-02-02 12:30:00 FSV Union Furstenwalde 3 - 0 Berliner FC Dynamo
2020-02-02 12:30:00 Hertha BSC Berlin Youth 1 - 2 VfB Auerbach
2020-02-02 13:00:00 Sportfreunde Lotte 4 - 3 Koln (Youth)
2020-02-02 13:00:00 Fortuna Koln 0 - 3 Rot-Weiss Oberhausen
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
2020-02-02 11:00:00 Sacavenense U17 2 - 1 Sporting Lisbon Sad U17
2020-02-02 11:00:00 Feirense U17 5 - 1 Regua U17
2020-02-02 11:00:00 Uniao Nogueirenes U17 0 - 4 Pacos Ferreira U17
2020-02-02 15:00:00 CA Fundao U17 3 - 1 Peniche U17
Greece Divison C
2020-02-02 13:00:00 Posidonas Neas Michanionas 1 - 0 Nea Kallikrateia
2020-02-02 13:00:00 Iraklis Zygou 1 - 2 Pandramaikos
2020-02-02 13:00:00 Doxa Kato Kamilas 2 - 4 Aetos Orfanou
2020-02-02 13:00:00 Korinthos 0 - 4 Ypato
2020-02-02 13:00:00 PAO Vardas 2 - 0 Pangitheatikos
2020-02-02 13:00:00 Anagennisi Giannitsa 1 - 2 Edessaikos
2020-02-02 13:00:00 Rodos FC 2 - 0 AEK Tripolis
2020-02-02 13:00:00 Almopos Arideas 0 - 0 Megas Alexandros Trikalon
2020-02-02 13:00:00 Aris Avatou 1 - 4 Panserraikos
2020-02-02 13:35:00 Ethnikos Pireaus 2 - 0 APO Keratsini
Turkiye Lig2
2020-02-02 10:00:00 Bayburt Ozel Idare 1 - 3 Bandirmaspor
2020-02-02 10:00:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor 1 - 1 Ergene Velimese
2020-02-02 10:00:00 Belediye Vanspor 1 - 5 Bodrumspor
2020-02-02 10:30:00 Sakaryaspor 2 - 1 Tuzlaspor
2020-02-02 10:30:00 Afjet Afyonspor 0 - 1 Sariyer
2020-02-02 10:30:00 Bugsasspor 3 - 1 Anadolu Selcukluspor
2020-02-02 10:30:00 Inegolspor 2 - 3 Zonguldak
2020-02-02 10:30:00 Kirklarelispor 3 - 1 Hacettepe SK
2020-02-02 10:30:00 Manisa BB Spor 7 - 0 S.Urfaspor
2020-02-02 10:30:00 Pendikspor 5 - 1 Gumushanespor
2020-02-02 10:30:00 Tarsus Idman Yurdu 1 - 2 Samsunspor
2020-02-02 10:30:00 Corum Belediyespor 0 - 2 Sancaktepe Belediye Spor
2020-02-02 10:30:00 Kastamonuspor 2 - 1 Nigde Belediyespor
2020-02-02 10:30:00 Etimesgut Belediye Spor 1 - 2 Kahramanmarasspor
2020-02-02 11:00:00 Amedspor 0 - 1 Duzyurtspor
Turkey 3. Ligi B
2020-02-02 09:00:00 Karaman Belediyesi Spor 3 - 1 Manisaspor
2020-02-02 10:00:00 Yesilyurt Belediyespor 1 - 1 Diyarbakirspor
2020-02-02 10:00:00 Batman Petrolspor 1 - 0 Bayrampasa
2020-02-02 10:00:00 Cizrespor 0 - 1 Agri 1970 Spor
2020-02-02 10:00:00 Yeni Orduspor 0 - 2 Wing Larsburg
2020-02-02 10:00:00 Ofspor 4 - 1 Tekirova Belediyespor
2020-02-02 10:00:00 Kelkit Belediye Hurriyet 2 - 0 Yeni Altindag BS
2020-02-02 10:30:00 Yimpas Yozgatspor 1 - 0 Nazillispor
2020-02-02 10:30:00 Dai Lin Jissbon 3 - 2 Erokspor
2020-02-02 10:30:00 Serik Belediyespor 2 - 0 Catalca Spor
2020-02-02 10:30:00 Tokatspor 1 - 3 Artvin Hopaspor
2020-02-02 10:30:00 Duzcespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
2020-02-02 10:30:00 Sultanbeyli 1 - 1 Kizilcabolukspor
2020-02-02 10:30:00 Fethiyespor 2 - 0 Elazig Belediyespor
2020-02-02 10:30:00 Karsiyaka 3 - 0 Erbaaspor S
2020-02-02 10:30:00 Kozan Spor FK 0 - 0 1877 Alemdagspor
2020-02-02 10:30:00 Tepecik Bld 0 - 0 Fatsa Belediyespor
2020-02-02 10:30:00 Golcukspor 0 - 0 Darica Genclerbirligi
2020-02-02 10:30:00 Nevsehirspor Genclik 0 - 0 Bursa Niluferspor AS
Estonia Winter Tournament
2020-02-02 07:30:00 Viimsi MRJK 1 - 2 Tabasalu Charma
2020-02-02 09:20:00 Vandra JK Vaprus 1 - 2 Nomme JK Kalju II
2020-02-02 11:10:00 FC Flora Tallinn 0 - 0 Trans Narva
2020-02-02 13:00:00 JK Welco Elekter 2 - 2 FC Nomme United
2020-02-02 14:50:00 Vaprus Parnu 0 - 0 FC Maardu
2020-02-02 16:40:00 Elva 4 - 0 Flora Tallinn II
Iceland Reykjavik Women's Tournament
2020-02-02 15:15:00 Trottur Reykjavik (w) 1 - 8 Valur (w)
Challenge DE French Feminin
2020-02-02 12:00:00 Grenoble Claix (w) 0 - 1 Arras Football (w)
2020-02-02 13:30:00 CA Paris Women 0 - 8 Reims (w)
2020-02-02 13:30:00 Montauban (w) 1 - 1 Bordeaux (w)
2020-02-02 13:30:00 Lille OSC Metropole (w) 0 - 1 Dijon w
Myanmar Professional League
2020-02-02 09:00:00 Hantharwady United 5 - 0 Southern Myanmar
2020-02-02 09:00:00 Laconi Lian 1 - 0 Yadanabon FC
2020-02-02 09:00:00 YANGON UNITED 2 - 0 Mahar United
Brazil Mato-grossense Division 1
2020-02-02 19:00:00 Cuiaba 0 - 0 Operario MS
2020-02-02 19:00:00 Nova Mutum EC 1 - 1 Mixto EC
BRA SE
2020-02-02 19:00:00 CS Sergipe 1 - 0 Dorense SE
Brazil Brasiliense DF Division 1
2020-02-02 13:30:00 Ceilandense 0 - 1 AA Luziania
2020-02-02 14:00:00 Sobradinho EC 1 - 3 SE do Gama
2020-02-02 14:00:00 CA Taguatinga DF 1 - 1 Brasiliense
2020-02-02 19:00:00 Bosque Formosa EC 1 - 0 Sociedade Esportiva Unai DF
Kenya Super League
2020-02-02 10:00:00 Sofapaka FC 1 - 1 Mathare United
2020-02-02 12:00:00 Kariobangi Sharks 8 - 1 Kisumu All Stars
2020-02-02 12:00:00 Gor Mahia 3 - 0 Nzoia United
2020-02-02 12:00:00 Kakamega Homeboyz 1 - 1 Wazito FC
2020-02-02 12:00:00 Ulinzi Stars Nakuru 0 - 1 AFC Leopards
2020-02-02 12:30:00 Nairobi Star City 2 - 1 Bidco United
Cameroon Elite One
2020-02-02 10:00:00 Canon Yaounde 0 - 2 Stade Renard de Melong
2020-02-02 12:00:00 APEJES Academy 1 - 1 Feutcheu FC
2020-02-02 12:00:00 Fovu de Baham 2 - 0 Eding Sport FC
2020-02-02 14:00:00 Union Douala 1 - 0 Tonnerre Yaounde
2020-02-02 14:00:00 Young Sports 0 - 0 Coton Sport
2020-02-02 14:00:00 Colombe du Dja et Lobo 2 - 1 Avion Academy
2020-02-02 14:00:00 Panthere Sportive du Nde 1 - 1 PWD de Bamenda
2020-02-02 14:00:00 UMS de Loum 3 - 0 Dragon Club Yaounde
2020-02-02 14:00:00 AS Fortuna Mfou 2 - 2 Bamboutos de
Ethiopia Premier League
2020-02-02 12:00:00 Saint George 6 - 2 Sidama Bunna
2020-02-02 12:00:00 Shire Endaselassie FC 3 - 0 Awassa Kenema
2020-02-02 12:10:00 Adama City 3 - 0 Ethiopia Bunna
Rwanda National League
2020-02-02 11:30:00 Sorwathe 3 - 0 Akagera FC
2020-02-02 12:00:00 Alpha FC 2 - 0 Nyagatare FC
2020-02-02 12:00:00 Pepiniere FC 1 - 1 Intare FC
2020-02-02 12:10:00 Rugende FC 1 - 0 Vision JN FC
Angola Girabola League
2020-02-02 09:00:00 Onze Bravos 3 - 0 Ferroviario Do Huambo
2020-02-02 14:00:00 Casa Militar 0 - 1 Recreativo Caala
2020-02-02 14:30:00 Academica Lobito 0 - 1 Benfica Lubango
Fen qing Guan
2020-02-02 11:30:00 KaaPo U20 1 - 1 Haka Youth
Belgian First Amateur Division
2020-02-02 14:00:00 Rupel Boom 1 - 1 URS Lixhe-Lanaye
2020-02-02 14:00:00 RFC de Liege 1 - 3 KMSK Deinze
2020-02-02 14:00:00 Sint-Eloois-Winkel 0 - 4 Seraing
Mali Premiere Division
2020-02-02 15:59:00 Stade Malien de Bamako 2 - 1 USC Kita
2020-02-02 18:00:00 Lafia Club de Bamako 5 - 0 AS Avenir de Tombouctou
Zambia Super League
2020-02-02 13:00:00 Power Dynamos 0 - 1 Red Arrows
Korea Reserves League
2020-02-02 13:00:00 Academia Deportiva Cantolao Reserves 0 - 2 Cienciano Reserve
2020-02-02 13:30:00 Deportivo San Martin Reserves 1 - 1 Ayacucho FC Reserves
2020-02-02 17:00:00 FC Carlos Stein Reserves 2 - 2 Carlos Manucci Reserves
Guatemala D2
2020-02-02 02:00:00 Quiche FC 2 - 1 CSD Solola
2020-02-02 02:00:00 CSyD Sacachispas 5 - 1 CD Sansare
2020-02-02 17:00:00 C.S.D. Comunicaciones B 0 - 0 Deportivo Catocha
2020-02-02 18:00:00 Coatepecano IB 2 - 1 Marquense
2020-02-02 21:00:00 CD Achuapa 0 - 0 Deportivo Mictlan
2020-02-02 21:00:00 Deportivo San Pedro 3 - 0 Suchitepequez
2020-02-02 21:00:00 Chimaltenango FC 1 - 0 Deportivo Xinabajul
2020-02-02 22:00:00 Petapa 2 - 2 Capitalinos FC
England U23 Premier League
2020-02-02 12:00:00 Sunderland U23 2 - 4 West Ham U23
2020-02-02 13:00:00 Middlesbrough U23 1 - 0 Fulham U23
Nicaragua Apertura league
2020-02-02 01:00:00 Walter Ferretti 4 - 1 Juventus Managua
2020-02-02 01:00:00 Real Esteli 5 - 0 Deportivo Ocotal
2020-02-02 01:00:00 Diriangen 1 - 2 Las Sabanas
2020-02-02 21:00:00 Jalapa 1 - 0 Real Madriz FC
Holland Ligue 3
2020-02-02 13:30:00 Jong Sparta Rotterdam (Youth) 3 - 1 Koninklijke HFC
Uganda Super Cup
2020-02-02 13:00:00 Wakiso Giants FC 1 - 1 Bright Stars
2020-02-02 13:00:00 Vipers 1 - 0 Onduparaka FC
2020-02-02 13:00:00 Proline FC 0 - 1 Kyetume
2020-02-02 13:00:00 Express FC 0 - 1 Mbarara City
Argentine Torneo B
2020-02-02 20:00:00 Ben Hur Rafaela 1 - 0 Club Ateneo Inmaculada
2020-02-02 20:00:00 Atletico Cuyaya 0 - 0 AH Zapla
2020-02-02 20:00:00 DYC Union Oncativo 6 - 7 Club Defensores de Pilar
2020-02-02 20:30:00 Gimnasia yTiro 3 - 1 Villa San Antonio
2020-02-02 21:00:00 Club Atlético El Linqueño 1 - 1 Rivadavia Lincoln
2020-02-02 22:45:00 Sportivo Atenas 2 - 2 CAB Vicuna Mackenna
2020-02-02 23:00:00 Juventud de Pergamino 2 - 0 Argentino Pergamino
2020-02-02 23:30:00 Atletico Rio Tercero 3 - 1 Club Sportivo 9 de Julio
2020-02-02 23:30:00 Liniers Bahia Blanca 2 - 0 Bella Vista BB
Mexico Segunda Division
2020-02-02 01:00:00 Tepatitlan de Morelos 4 - 0 Atletico Reynosa
2020-02-02 15:59:00 Correcaminos II 1 - 2 Murcielagos
2020-02-02 18:00:00 Atletico San Luis II 0 - 3 Irapuato
Ireland Leinster Senior League
2020-02-02 11:00:00 Newtown Rangers AFC 4 - 4 Glenville FC
2020-02-02 11:00:00 Drumcondra FC 2 - 4 Portlaoise AFC
Tanzania Ligue 1
2020-02-02 13:00:00 Young Africans 1 - 0 Mtibwa Sugar
2020-02-02 13:00:00 Mbeya City 1 - 1 Azam
Italy Serie D
2020-02-02 13:30:00 ACR Messina 0 - 1 Marina di Ragusa
2020-02-02 13:30:00 Giulianova 0 - 1 Olympia Agnonese
2020-02-02 13:30:00 Pro Sesto 1 - 1 Virtus Ciserano Bergamo
2020-02-02 13:30:00 Grosseto 2 - 3 Albalonga
2020-02-02 13:30:00 Prato 0 - 0 TSV Klausdorf
2020-02-02 13:30:00 Nardo 1 - 1 Casarano
2020-02-02 13:30:00 Pomezia 0 - 1 Nuova Monterosi
2020-02-02 13:30:00 Acireale 2 - 1 Marsala
2020-02-02 13:30:00 ASD Sporting Trestina 3 - 1 Tuttocuoio
2020-02-02 13:30:00 APDC Chions 1 - 1 Montebelluna
2020-02-02 13:30:00 ASD Grassina 1 - 0 Scandicci
2020-02-02 13:30:00 ASD Muravera 1 - 1 Portici 1906
2020-02-02 13:30:00 ASD Sasso Marconi 1 - 1 Mantova
2020-02-02 13:30:00 Trastevere Calcio 2 - 2 AS Ostia Mare
2020-02-02 13:30:00 Villafranca 1 - 2 AC Vigasio
2020-02-02 13:30:00 Bustese Milano City 2 - 1 US Levico Terme
2020-02-02 13:30:00 ACD Campodarsego 2 - 0 Tamai
2020-02-02 13:30:00 As Casale Calcio 1 - 1 Borgosesia
2020-02-02 13:30:00 Cattolica SM Calcio 1 - 0 ASD Montegiorgio
2020-02-02 13:30:00 Franciacorta 3 - 1 ASD Fanfulla
2020-02-02 13:30:00 Ponte San Pietro 2 - 0 Tritium
2020-02-02 13:30:00 Foggia 2 - 1 Audace Cerignola
2020-02-02 13:30:00 USD Bitonto 4 - 0 Nocerina
2020-02-02 13:30:00 Luparense FC 0 - 3 Cjarlins Muzane
2020-02-02 13:30:00 US Inveruno 2 - 1 US Folgore Caratese
2020-02-02 14:00:00 Montevarchi 1 - 1 Sangiovannese
2020-02-02 14:00:00 FC Savoia 1908 3 - 0 Cittanovese
San Marino League
2020-02-02 14:00:00 AC Juvenes 1 - 1 Fiorentino
2020-02-02 14:00:00 Faetano 1 - 0 San Giovanni
2020-02-02 14:00:00 S.S Pennarossa 5 - 1 SP Cosmos
Spain Segunda Women
2020-02-02 11:00:00 CD Parquesol CF (w) 3 - 1 Pozuelo Alarcon (w)
Argentine Torneo A
2020-02-02 00:30:00 Defensores Pronunciamiento 3 - 2 Union Sunchales
2020-02-02 20:30:00 Olimpo Bahia Blanca 2 - 0 Deportivo Camioneros
2020-02-02 21:00:00 Huracan Las Heras 1 - 0 Club Circulo Deportivo
2020-02-02 21:00:00 Sportivo Las Parejas 3 - 1 Gimnasia C. Uruguay
Qatar Reserve League
2020-02-02 15:00:00 Al Sailiya U23 2 - 3 Umm Salal U23
2020-02-02 15:00:00 Al-Rayyan SC U23 2 - 0 Al Wakra Reserves
2020-02-02 15:00:00 Qatar SC Doha U23 0 - 2 Al-Arabi Doha (R)
Fiji National League
2020-02-02 03:00:00 Lautoka 6 - 0 Nasinu FC
2020-02-02 03:00:00 Navua FC 1 - 2 Nadi FC
2020-02-02 03:00:00 Rewa FC 0 - 1 Ba
Pakistan Yajia
2020-02-02 19:30:00 Fast Clube AM 2 - 0 Nacional(AM)
2020-02-02 20:00:00 Manaus (AM) 2 - 1 Princesa AM
Portugal Campeonato Nacional
2020-02-02 15:00:00 Vizela 5 - 0 Sal gadacz
2020-02-02 15:00:00 CF Uniao Madeira 1 - 4 Marr Tino
2020-02-02 15:00:00 FC Arouca 1 - 0 Lusitania
2020-02-02 15:00:00 FC Armacenenses 0 - 0 Oriental Lisboa
2020-02-02 15:00:00 Esp. Lagos 1 - 0 SU 1 Dezembro
2020-02-02 15:00:00 Chaves B 4 - 1 Maritimo B
2020-02-02 15:00:00 Sintrense 1 - 0 Pinhalnovense
2020-02-02 15:00:00 Sintra Football 0 - 1 Sacavenense
2020-02-02 15:00:00 Agueda 0 - 0 Benfica C.Branco
2020-02-02 15:00:00 Olimpico Montijo 0 - 1 Lusitano Evora
2020-02-02 15:00:00 Louletano 3 - 1 Fabril Barreiro
2020-02-02 15:00:00 Pedras Rubras 0 - 0 CF Canelas 2010
2020-02-02 15:00:00 Leca 1 - 1 Lusitanos
2020-02-02 15:00:00 Marinhense 1 - 0 Clube Condeixa
2020-02-02 15:00:00 Assoc.Desportiva Oliveirense 1 - 1 Mirandela
2020-02-02 15:00:00 Sanjoanense 3 - 1 Valadares Gaia FC
2020-02-02 15:00:00 Alverca 2 - 1 Amora FC
2020-02-02 15:00:00 Anadia 1 - 0 Sertanense FC
2020-02-02 15:00:00 ARC Oleiros 1 - 1 Ideal
2020-02-02 15:00:00 CD Cerveira 1 - 3 Merelinense
2020-02-02 15:59:00 GD Fontinhas 1 - 1 FC Caldas
2020-02-02 20:15:00 Beira Mar 0 - 1 Praiense
France U19 League Cup
2020-02-02 13:30:00 USJA Carquefou U19 1 - 2 Orleans US 45 U19
2020-02-02 13:30:00 Nice U19 1 - 2 SochauxU19
2020-02-02 13:30:00 Chateauroux U19 1 - 1 Caen U19
2020-02-02 13:30:00 Andreieux U19 1 - 1 Lyon U19
2020-02-02 13:30:00 ES Wasquehal U19 1 - 2 Niort U19
Greece U19
2020-02-02 10:00:00 Panathinaikos U19 1 - 1 PAOK Saloniki U19
Brazil
2020-02-02 20:00:00 Piaui(PI) 0 - 1 Parnahyba PI
Barbados Premier League
2020-02-02 01:00:00 Empire Club 2 - 3 Notre Dame
2020-02-02 20:00:00 Paradise FC 4 - 1 St Andrew Lions
2020-02-02 22:00:00 Ellerton FC 3 - 3 BDF Sport Programme
Greece Super League Women
2020-02-02 12:05:00 PAOK Saloniki (w) 7 - 1 AE Glyfadas (w)
Indoor foot invitational tournament
2020-02-02 17:00:00 Venezuela Futsal 3 - 0 Bolivia Futsal
2020-02-02 19:00:00 Brazil Futsal 2 - 0 Paraguay Futsal
2020-02-02 21:00:00 Argentina Futsal 4 - 1 Chile Futsal
2020-02-02 23:00:00 Colombia Indoor Soccer 5 - 1 Ecuador Futsal