Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2020-02-01 00:10:00 CA Huracan 1 - 1 Gimnasia La Plata
2020-02-01 20:35:00 Independiente 5 - 0 Rosario Central
2020-02-01 22:40:00 Estudiantes La Plata 3 - 1 Union Santa Fe
2020-02-01 22:40:00 Atletico Tucuman 1 - 1 Defensa Y Justicia
Belgian Pro League
2020-02-01 17:00:00 Racing Genk 1 - 0 Charleroi
2020-02-01 19:00:00 KAS Eupen 1 - 0 Cercle Brugge
2020-02-01 19:00:00 Oostende 1 - 0 Sint-Truidense
2020-02-01 19:30:00 Mechelen 0 - 3 KAA Gent
German Bundesliga
2020-02-01 14:30:00 TSG Hoffenheim 2 - 1 Bayer Leverkusen
2020-02-01 14:30:00 Fortuna Dusseldorf 1 - 1 Eintracht Frankfurt
2020-02-01 14:30:00 FSV Mainz 05 1 - 3 Bayern Munchen
2020-02-01 14:30:00 Borussia Dortmund 5 - 0 Union Berlin
2020-02-01 14:30:00 Augsburg 2 - 1 Werder Bremen
2020-02-01 17:30:00 RB Leipzig 2 - 2 Borussia Monchengladbach
German Bundesliga 2
2020-02-01 12:00:00 Hannover 96 2 - 2 SV Wehen Wiesbaden
2020-02-01 12:00:00 Karlsruher SC 0 - 2 Holstein Kiel
2020-02-01 12:00:00 St. Pauli 1 - 1 VfB Stuttgart
France Ligue 1
2020-02-01 16:30:00 Paris Saint Germain (PSG) 5 - 0 Montpellier
2020-02-01 19:00:00 Amiens 0 - 0 Toulouse
2020-02-01 19:00:00 Angers 1 - 4 Reims
2020-02-01 19:00:00 Dijon 3 - 0 Stade Brestois
2020-02-01 19:00:00 Nimes 3 - 1 Monaco
2020-02-01 19:00:00 Strasbourg 1 - 2 Lille
France Ligue 2
2020-02-01 14:30:00 Sochaux 0 - 4 Lorient
Holland Eredivisie
2020-02-01 17:30:00 ADO Den Haag 0 - 0 Vitesse Arnhem
2020-02-01 18:45:00 Feyenoord 3 - 0 Emmen
2020-02-01 18:45:00 FC Twente Enschede 2 - 0 Sparta Rotterdam
2020-02-01 19:45:00 PEC Zwolle 1 - 0 Groningen
Portugal Primera Liga
2020-02-01 15:30:00 Portimonense 0 - 1 CD Tondela
2020-02-01 18:00:00 Vitoria Setubal 0 - 4 FC Porto
Swiss Super League
2020-02-01 18:00:00 Lugano 1 - 1 Neuchatel Xamax
2020-02-01 18:00:00 Luzern 2 - 0 Young Boys
Scottish Premier League
2020-02-01 15:00:00 Hibernian 2 - 2 Saint Mirren
2020-02-01 15:00:00 Kilmarnock 3 - 1 Ross County
2020-02-01 15:00:00 Livingston 1 - 0 Motherwell
2020-02-01 15:00:00 Glasgow Rangers 0 - 0 Aberdeen
2020-02-01 15:00:00 Saint Johnstone 3 - 3 Heart of Midlothian
Turkish Super Liga
2020-02-01 11:00:00 Antalyaspor 0 - 0 Konyaspor
2020-02-01 14:00:00 Caykur Rizespor 1 - 2 Besiktas JK
2020-02-01 17:00:00 Trabzonspor 2 - 1 Fenerbahce
Spanish La Liga
2020-02-01 12:00:00 Granada CF 2 - 1 RCD Espanyol
2020-02-01 15:00:00 Real Madrid 1 - 0 Atletico Madrid
2020-02-01 17:30:00 Mallorca 0 - 1 Real Valladolid
2020-02-01 20:00:00 Valencia 1 - 0 Celta Vigo
Greece National A
2020-02-01 15:15:00 OFI Crete 0 - 0 AEL Larisa
2020-02-01 15:15:00 Volos NFC 1 - 0 Lamia
2020-02-01 17:30:00 Olympiakos Piraeus 3 - 1 SKODA Xanthi
Spanish Segunda Division
2020-02-01 15:00:00 Extremadura 1 - 0 CD Lugo
2020-02-01 17:15:00 Deportivo La Coruna 2 - 1 Las Palmas
2020-02-01 17:15:00 Ponferradina 3 - 1 SD Huesca
2020-02-01 20:00:00 Elche 2 - 0 Malaga
Italian Serie A
2020-02-01 14:00:00 Bologna 2 - 1 Brescia
2020-02-01 17:00:00 Cagliari 2 - 2 Parma
2020-02-01 19:45:00 Sassuolo 4 - 2 AS Roma
England League 2
2020-02-01 15:00:00 Walsall 1 - 2 Crewe Alexandra
2020-02-01 15:00:00 Stevenage Borough 0 - 3 Leyton Orient
2020-02-01 15:00:00 Cambridge United 2 - 1 Colchester United
2020-02-01 15:00:00 Crawley Town 3 - 1 Scunthorpe United
2020-02-01 15:00:00 Port Vale 1 - 1 Salford City
2020-02-01 15:00:00 Macclesfield Town 0 - 1 Northampton Town
2020-02-01 15:00:00 Swindon Town 2 - 1 Exeter City
2020-02-01 15:00:00 Grimsby Town 2 - 2 Forest Green Rovers
2020-02-01 15:00:00 Cheltenham Town 2 - 1 Morecambe
2020-02-01 15:00:00 Plymouth Argyle 1 - 0 Newport County
2020-02-01 15:00:00 Mansfield Town 2 - 2 Carlisle United
2020-02-01 15:30:00 Oldham Athletic 3 - 0 Bradford City
English Premier League
2020-02-01 12:30:00 Leicester City 2 - 2 Chelsea
2020-02-01 15:00:00 Bournemouth AFC 2 - 1 Aston Villa
2020-02-01 15:00:00 Crystal Palace 0 - 1 Sheffield United
2020-02-01 15:00:00 Liverpool 4 - 0 Southampton
2020-02-01 15:00:00 Newcastle United 0 - 0 Norwich City
2020-02-01 15:00:00 Watford 2 - 3 Everton
2020-02-01 15:00:00 West Ham United 3 - 3 Brighton Hove Albion
2020-02-01 17:30:00 Manchester United 0 - 0 Wolves
England Championship
2020-02-01 12:30:00 Hull City 1 - 5 Brentford
2020-02-01 15:00:00 Fulham 3 - 2 Huddersfield Town
2020-02-01 15:00:00 Middlesbrough 1 - 1 Blackburn Rovers
2020-02-01 15:00:00 Birmingham City 2 - 1 Nottingham Forest
2020-02-01 15:00:00 Charlton Athletic 2 - 1 Barnsley
2020-02-01 15:00:00 Sheffield Wednesday 0 - 0 Millwall
2020-02-01 15:00:00 Preston North End 1 - 1 Swansea City
2020-02-01 15:00:00 Leeds United 0 - 1 Wigan Athletic
2020-02-01 15:00:00 West Bromwich(WBA) 2 - 0 Luton Town
2020-02-01 15:00:00 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 1 Bristol City
England League 1
2020-02-01 15:00:00 Bristol Rovers 1 - 2 Coventry City
2020-02-01 15:00:00 Portsmouth 2 - 0 Sunderland A.F.C
2020-02-01 15:00:00 Milton Keynes Dons 2 - 0 Wycombe Wanderers
2020-02-01 15:00:00 Oxford United 2 - 1 Blackpool
2020-02-01 15:00:00 Rochdale 1 - 0 Shrewsbury Town
2020-02-01 15:00:00 Accrington Stanley 2 - 1 AFC Wimbledon
2020-02-01 15:00:00 Bolton Wanderers 2 - 0 Tranmere Rovers
2020-02-01 15:00:00 Southend United 2 - 1 Lincoln City
2020-02-01 15:00:00 Ipswich Town 1 - 4 Peterborough United
2020-02-01 15:00:00 Rotherham United 3 - 2 Burton Albion
2020-02-01 15:00:00 Fleetwood Town 2 - 1 Doncaster Rovers
Italian Serie B
2020-02-01 14:00:00 Spezia 1 - 0 Pordenone Calcio SSD
2020-02-01 14:00:00 Livorno 0 - 3 Ascoli
2020-02-01 14:00:00 Frosinone 1 - 0 ACD Virtus Entella
2020-02-01 14:00:00 Trapani 0 - 3 Cittadella
2020-02-01 17:00:00 Empoli 3 - 1 Crotone
International Club Friendly
2020-02-01 00:15:00 Penarol 0 - 0 Belgrano
2020-02-01 02:35:00 Cumberland United Reserves 2 - 2 Sturt Lions Reserves
2020-02-01 03:00:00 Labasa FC U19 1 - 4 BA FC U19
2020-02-01 03:00:00 South Hobart 1 - 8 Pascoe Vale SC
2020-02-01 03:35:00 The Cove FC 4 - 3 Adelaide Cobras FC
2020-02-01 04:00:00 Coomera 0 - 7 Brisbane City
2020-02-01 04:30:00 Modbury Jets 4 - 2 Playford City Patriots
2020-02-01 04:30:00 Cumberland United FC 1 - 1 Sturt Lions
2020-02-01 04:45:00 West Torrens Birkalla 5 - 1 Northern Demons
2020-02-01 05:00:00 Mito Hollyhock 0 - 1 Kashima Antlers
2020-02-01 06:00:00 Acacia Ridge Reserves 2 - 3 Toowong Reserves
2020-02-01 06:00:00 Albany Creek Reserve 2 - 2 Brisbane Athletic Reserves
2020-02-01 06:00:00 Manly United U20 0 - 0 Sydney Olympic U20
2020-02-01 06:00:00 Canterbury Bankstown FC 0 - 0 A.P.I.A. Leichhardt Tigers
2020-02-01 06:00:00 Rochedale Rovers 2 - 2 Moreton Bay United
2020-02-01 06:00:00 Ipswich City 4 - 1 Bayside United FC
2020-02-01 06:15:00 White City Woodville Reserve 0 - 2 North Eastern MetroStars Reserve
2020-02-01 06:30:00 Adelaide Olympic 3 - 5 Adelaide Comets FC
2020-02-01 06:55:00 Para Hills Reserves 4 - 2 Adelaide Victory Reserves
2020-02-01 07:00:00 St George City FA 1 - 2 Marconi Stallions
2020-02-01 07:00:00 Peninsula Power 5 - 2 Redlands United FC
2020-02-01 07:00:00 Albany Creek 5 - 1 Marconi Stallions
2020-02-01 07:30:00 Rodina Moskva 6 - 2 Khimki (R)
2020-02-01 07:45:00 Hills Brumbies 1 - 2 Sydney United
2020-02-01 08:00:00 Dynamo Moscow 3 - 1 Mladost Lucani
2020-02-01 08:00:00 FK Ural-2 2 - 1 Chelyabinsk
2020-02-01 08:00:00 Khimki 0 - 0 FC Hebar Pazardzhik
2020-02-01 08:00:00 Grange Thistle (w) 6 - 1 Toowong ?w?
2020-02-01 08:00:00 Ipswich City Reserves 9 - 1 Bayside United FC Reserve
2020-02-01 08:05:00 Acacia Ridge 4 - 2 Toowong
2020-02-01 08:10:00 Manly United 2 - 0 Sydney Olympic
2020-02-01 08:20:00 Albany Creek 5 - 1 Brisbane Athletic
2020-02-01 08:30:00 Persib Bandung 3 - 1 Melaka
2020-02-01 08:30:00 Bali United 1 - 0 Persela Lamongan
2020-02-01 08:30:00 Eastern United 1 - 0 Adelaide Hills
2020-02-01 08:30:00 Samut Prakan United FC 0 - 0 Bangkok
2020-02-01 08:30:00 White City Woodville 1 - 2 Metrostars SC
2020-02-01 08:30:00 Ted Reiter Mountain City Rovers 1 - 1 Blacktown City Demons
2020-02-01 09:00:00 SK Kladno 2 - 1 Teplice B
2020-02-01 09:00:00 Lisen 1 - 1 Blansko
2020-02-01 09:00:00 Nykobing FC 3 - 2 Roskilde
2020-02-01 09:00:00 Apollon Smirnis U19 0 - 1 Levadiakos U19
2020-02-01 09:00:00 Ararat Yerevan II 1 - 1 FC Torpedo Yerevan
2020-02-01 09:00:00 ASU Politehnica Timisoara 1 - 1 Ghiroda SI Giarmata VII
2020-02-01 09:00:00 Zlin B 7 - 1 SKM Puchov
2020-02-01 09:00:00 Slavicin 2 - 5 Slovacko II
2020-02-01 09:00:00 Allerheiligen 4 - 0 ESV Hitthaller St Michael
2020-02-01 09:00:00 FK Velez Mostar 2 - 0 Kvant Obninsk
2020-02-01 09:00:00 Lao Toyota FC 2 - 1 Khonkaen FC
2020-02-01 09:00:00 Para Hills Knlghts SC 2 - 1 Adelaide Victory
2020-02-01 09:00:00 MFK Karvina B 0 - 3 Banik Ostrava B
2020-02-01 09:00:00 Queensland Lions SC 3 - 0 Sunshine Coast Wanderers FC
2020-02-01 09:00:00 Samut Prakan City 2 - 0 Renofa Yamaguchi
2020-02-01 09:15:00 Peninsula Power U20 2 - 1 Redlands United U20
2020-02-01 09:30:00 Sport Podbrezova 3 - 0 Tatran Presov
2020-02-01 09:30:00 FC Torpedo Minsk 3 - 1 FK Gorodeya
2020-02-01 09:30:00 Logan Lightning 1 - 4 Gold Coast Knights
2020-02-01 09:55:00 FK Sremcica 2 - 0 FK Milutinac
2020-02-01 10:00:00 Maribor 3 - 2 Vojvodina Novi Sad
2020-02-01 10:00:00 Sparta Praha B 5 - 0 FK Chomutov
2020-02-01 10:00:00 Alashkert 2 - 1 Torpedo Armavir
2020-02-01 10:00:00 Banga Gargzdai 1 - 0 Dziugas Telsiai
2020-02-01 10:00:00 Chrobry Glogow 2 - 0 GKS Katowice
2020-02-01 10:00:00 Elana Torun 3 - 1 Unia Janikowo
2020-02-01 10:00:00 Usti nad Labem 4 - 1 Karlovy Vary Dvory
2020-02-01 10:00:00 Stal Mielec 3 - 2 Resovia Rzeszow
2020-02-01 10:00:00 GKS Belchatow 0 - 1 Gornik Leczna
2020-02-01 10:00:00 Hvidovre IF 3 - 2 HIK Hellerup
2020-02-01 10:00:00 Szentlorinc SE 2 - 1 Nagykanizsai TE 1866
2020-02-01 10:00:00 Samgurali Tskh 2 - 0 FC Kolkheti Poti
2020-02-01 10:00:00 Astoria Walldorf 4 - 3 Kaiserslautern (Youth)
2020-02-01 10:00:00 Slavoj Vysehrad 5 - 2 FK MAS Taborsko
2020-02-01 10:00:00 MSK Zilina B 2 - 4 Trinec
2020-02-01 10:00:00 Skeid Oslo 1 - 2 Kjelsas
2020-02-01 10:00:00 Cukaricki Stankom 0 - 1 FC Ufa
2020-02-01 10:00:00 Vysocina jihlava 0 - 2 Pardubice
2020-02-01 10:00:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 0 GKS Tychy
2020-02-01 10:00:00 Red Bull Salzburg 6 - 0 FC Blau Weiss Linz
2020-02-01 10:00:00 Viktoria Zizkov 2 - 1 SK Slovan Varnsdorf
2020-02-01 10:10:00 FC Flora Tallinn (W) 1 - 0 Hammarby (w)
2020-02-01 10:35:00 Krumkachy 1 - 1 Naftan Novopolock
2020-02-01 11:00:00 Wigry Suwalki 0 - 0 FK Zalgiris Vilnius
2020-02-01 11:00:00 Ruch Chorzow 0 - 1 Garbarnia Krakow
2020-02-01 11:00:00 FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 3 - 2 Tekstilshchik Ivanovo
2020-02-01 11:00:00 SV Grodig 2 - 1 Kufstein
2020-02-01 11:00:00 Chrudim 9 - 2 Slavia Prague B
2020-02-01 11:00:00 Viborg 4 - 1 Aarhus Fremad
2020-02-01 11:00:00 St Pauli II 4 - 2 Tus Dassendorf
2020-02-01 11:00:00 Lindome GIF 2 - 0 GAIS
2020-02-01 11:00:00 Taip 1 - 3 FK Daugava Riga
2020-02-01 11:00:00 AB Copenhagen 4 - 1 Hillerod Fodbold
2020-02-01 11:00:00 Bronshoj 0 - 0 Vanlose
2020-02-01 11:00:00 BEC Tero Sasana 0 - 1 Nakhon Ratchasima
2020-02-01 11:00:00 SC Gleisdorf 3 - 0 SV Lebring
2020-02-01 11:00:00 Borac Cacak 1 - 1 Metalac Gornji Milanovac
2020-02-01 11:00:00 FK Viltis Vilnius 1 - 3 BFC Daugavpils
2020-02-01 11:00:00 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf 3 - 3 AC Linden Leibnitz
2020-02-01 11:00:00 KFUM Oslo 0 - 2 Fredrikstad
2020-02-01 11:00:00 Waf Brigittenau 4 - 2 FV Wien Floridsdorf
2020-02-01 11:00:00 Vitkovice 3 - 0 Tatran LM
2020-02-01 11:00:00 Renova Cepciste 0 - 1 Korab Debar
2020-02-01 11:00:00 Slavia Kromeriz 0 - 5 MFK Skalica
2020-02-01 11:00:00 Lokomotiv Moscow 1 - 1 Partizan Belgrade
2020-02-01 11:30:00 Zlate Moravce 2 - 0 FC STK 1914 Samorin
2020-02-01 11:45:00 Suphanburi FC 1 - 1 Terengganu
2020-02-01 11:45:00 Asker 3 - 3 Frigg
2020-02-01 12:00:00 Slovan Sahy 1 - 1 FC Zhetysu Taldykorgan
2020-02-01 12:00:00 SC Sand (w) 1 - 0 Basel (w)
2020-02-01 12:00:00 Hannover 96 Am 3 - 1 Schwachhausen
2020-02-01 12:00:00 Trelleborgs FF 2 - 0 Huanamo
2020-02-01 12:00:00 Ham-Kam 4 - 3 Gjovik Lyn
2020-02-01 12:00:00 Hobro 2 - 5 Stromsgodset
2020-02-01 12:00:00 Middelfart G og 2 - 1 ETSV Weiche Flensburg
2020-02-01 12:00:00 IMT Novi Belgrade 3 - 4 FK BSK 1926
2020-02-01 12:00:00 OSC Bremerhaven 3 - 3 Blumenthaler SV
2020-02-01 12:00:00 Deutschlandsberger SC 0 - 2 SV Frauental
2020-02-01 12:00:00 Lovcen Cetinje 1 - 3 FK Iskra Danilovgrad
2020-02-01 12:00:00 FC Gomel 2 - 0 FC Belshina Babruisk
2020-02-01 12:00:00 NK Nafta 8 - 1 NK Varteks Varazdin
2020-02-01 12:00:00 Odra Opole 2 - 0 Miedz Legnica
2020-02-01 12:00:00 IK Brage 4 - 0 Sandvikens IF
2020-02-01 12:00:00 TSV Buchbach 3 - 3 FC Deisenhofen
2020-02-01 12:00:00 Degerfors IF 2 - 1 Jonkopings Sodra IF
2020-02-01 12:00:00 Cracovia Krakow 1 - 2 MFK Ruzomberok
2020-02-01 12:00:00 Rapid Wien 1 - 2 Levski Sofia
2020-02-01 12:00:00 Wexford (Youth) 1 - 6 Bohemians
2020-02-01 12:00:00 Sarpsborg 08 1 - 0 IFK Goteborg
2020-02-01 12:00:00 Eidsvold Turn 1 - 4 Gjellerasen IF
2020-02-01 12:00:00 Gefle IF 0 - 3 IK Sirius FK
2020-02-01 12:00:00 Shinnik Yaroslavl 2 - 2 Marila Pribram
2020-02-01 12:00:00 Puszcza Niepolomice 0 - 2 Stal Stalowa Wola
2020-02-01 12:10:00 Pogon Szczecin 3 - 0 Warta Poznan
2020-02-01 12:30:00 Eskilstuna United (w) 1 - 2 Orebro (w)
2020-02-01 12:30:00 MFK Dubnica nad Vahom 1 - 5 Sokol Dolna Zdana
2020-02-01 12:30:00 Radnicki Nis 0 - 0 Arda
2020-02-01 12:30:00 AC Horsens 1 - 2 Kristiansund BK
2020-02-01 12:30:00 SKF Sered 0 - 3 FC Karpaty Lviv
2020-02-01 12:45:00 FC Flora Tallinn 1 - 1 Hammarby
2020-02-01 13:00:00 Athlone Town 0 - 1 Sligo Rovers
2020-02-01 13:00:00 Molde 3 - 1 Hodd
2020-02-01 13:00:00 Red Bull Salzburg 3 - 0 Gornik Zabrze
2020-02-01 13:00:00 Schweinfurt 05 FC 3 - 0 Würzburger FV
2020-02-01 13:00:00 Vittsjo GIK (w) 3 - 0 IF Limhamn Bunkeflo (w)
2020-02-01 13:00:00 Baltija Panevezys 1 - 1 Jelgava
2020-02-01 13:00:00 Trnje 1 - 0 Mladost Zdralovi
2020-02-01 13:00:00 SV Wienerberger 4 - 1 FSG Oberpetersdorf
2020-02-01 13:00:00 Austria Lustenau 1 - 0 FC Memmingen
2020-02-01 13:00:00 FC Giessen 6 - 2 FC Eddersheim
2020-02-01 13:00:00 Radomlje 2 - 0 Tabor Sezana
2020-02-01 13:00:00 Ringkobing 3 - 1 Kjellerup
2020-02-01 13:00:00 Zenit St. Petersburg 4 - 0 F91 Dudelange
2020-02-01 13:00:00 Viktoria Griesheim 4 - 3 Viktoria Aschaffenburg
2020-02-01 13:00:00 Vindbjart 0 - 4 Jerv
2020-02-01 13:00:00 Hajduk Split II 3 - 1 NK Siroki Brijeg
2020-02-01 13:00:00 Varbergs BoIS FC 1 - 2 Halmstads
2020-02-01 13:00:00 Rosenborg 2 - 1 Stjordals Blink
2020-02-01 13:00:00 GKS Jastrzebie 1 - 0 Opava
2020-02-01 13:00:00 Holstein Kiel II 0 - 2 Skive IK
2020-02-01 13:00:00 Havelse 1 - 2 VfV Borussia 06 Hildesheim
2020-02-01 13:00:00 Sandefjord 2 - 3 Fram Larvik
2020-02-01 13:00:00 FSV Frankfurt 2 - 1 VfR Wormatia Worms
2020-02-01 13:00:00 VfL Oldenburg 0 - 1 SSV Jeddeloh
2020-02-01 13:00:00 Bahlinger 4 - 0 Villingen
2020-02-01 13:00:00 SpVgg Bayreuth 5 - 0 VFC Plauen
2020-02-01 13:00:00 Gonsenheim 2 - 3 FK Pirmasens
2020-02-01 13:00:00 Bayer Leverkusen (w) 2 - 4 SG Essen-Schonebeck (w)
2020-02-01 13:00:00 FSV Mainz 05 (Youth) 4 - 3 Rot-Weiss Koblenz
2020-02-01 13:00:00 TuS Koblenz 3 - 4 Bayern Alzenau
2020-02-01 13:00:00 FK Graffin Vlasim 2 - 3 Dukla Prague
2020-02-01 13:00:00 Vasteras SK FK 2 - 1 Dalkurd FF
2020-02-01 13:00:00 Viking 0 - 1 LASK Linz
2020-02-01 13:00:00 VfB Hohenems 2 - 3 FC Dornbirn 1913
2020-02-01 13:15:00 ASK Ebreichsdorf 0 - 1 FAC Team Fur Wien
2020-02-01 13:30:00 Nordsjaelland 2 - 0 Trenkwalder Admira Wacker
2020-02-01 13:30:00 Valerenga B 0 - 0 Moss
2020-02-01 13:30:00 Thisted FC 1 - 2 Kolding FC
2020-02-01 14:00:00 SV Kaindorf 4 - 4 SV Hausmannstaetten
2020-02-01 14:00:00 Spartak Trnava 2 - 2 FK Sochi
2020-02-01 14:00:00 SV Elversberg 5 - 0 UNA Strassen
2020-02-01 14:00:00 Nitra 1 - 5 Dukla Banska Bystrica
2020-02-01 14:00:00 Waterford United 1 - 0 Bray Wanderers
2020-02-01 14:00:00 FC Superfund Pasching 0 - 1 St.Polten
2020-02-01 14:00:00 Ludogorets Razgrad 0 - 1 Crvena Zvezda
2020-02-01 14:00:00 Tescoma Zlin 0 - 0 BATE Borisov
2020-02-01 14:00:00 SV 1919 Munster 3 - 6 SKV Rot Weiss Darmstadt
2020-02-01 14:00:00 Terek Grozny 1 - 3 Shakhter Soligorsk
2020-02-01 14:00:00 Vfr Aalen 0 - 0 CSKA 1948 Sofia
2020-02-01 14:00:00 Korona Kielce 3 - 5 Radomiak Radom
2020-02-01 14:00:00 Umea FC 5 - 1 Friska Viljor FC
2020-02-01 14:00:00 Dynamo Moscow 2 - 0 Slovan Liberec
2020-02-01 14:30:00 Dnipro-1 0 - 1 Sigma Olomouc
2020-02-01 14:30:00 Lillestrom 2 - 0 Tromso IL
2020-02-01 15:00:00 Kvik Halden 7 - 2 Follo
2020-02-01 15:00:00 HSC Hannover 2 - 4 FC Oberneuland
2020-02-01 15:00:00 Greuther Furth (Youth) 2 - 0 SC Eltersdorf
2020-02-01 15:00:00 FC Hagen/Uthlede 1 - 5 Oldenburg
2020-02-01 15:00:00 Hamburger SV (Youth) 4 - 1 SV Todesfelde
2020-02-01 15:00:00 Santa Ana 2 - 4 Grazer AK
2020-02-01 15:00:00 OLS Oulu 2 - 4 RoPS 2
2020-02-01 15:00:00 NK Olimpija Ljubljana 1 - 2 Slovan Sahy
2020-02-01 15:00:00 Spartak Moscow 2 - 1 Rostov FK
2020-02-01 15:30:00 TuS Osdorf 0 - 2 FC Hansa Luneburg
2020-02-01 15:59:00 CSKA Moscow 2 - 2 WSG Wattens
2020-02-01 15:59:00 FC Augsburg II 3 - 0 SSV Jahn Regensburg II
2020-02-01 15:59:00 Cukaricki Stankom 2 - 0 Rigas Futbola skola
2020-02-01 16:15:00 Baumit Jablonec 2 - 0 CSKA Sofia
2020-02-01 16:30:00 DC United 0 - 3 New York Red Bulls
2020-02-01 16:45:00 FC Jazz 1 - 1 PIF Parainen
2020-02-01 17:30:00 VfL Wolfsburg (Youth) 2 - 1 BSV Rehden
2020-02-01 17:30:00 FK Riteriai 0 - 0 Metta/LU Riga
2020-02-01 18:00:00 Orange County Blues FC 0 - 4 Colorado Rapids
2020-02-01 18:00:00 FC Kansas City 4 - 0 FC Cincinnati
2020-02-01 18:00:00 Salthill Devon Galway 0 - 1 Shamrock Rovers
2020-02-01 18:30:00 Longford Town 2 - 1 Finn Harps
2020-02-01 19:00:00 FC Dallas 1 - 4 Vancouver Whitecaps
2020-02-01 19:00:00 San Antonio 5 - 1 OKC Energy FC
2020-02-01 21:00:00 Philadelphia Union 3 - 0 Chicago Fire
2020-02-01 22:00:00 Atlanta United 1 - 1 Elfsborg
2020-02-01 22:00:00 Sao Raimundo AM 4 - 3 EC Iranduba
2020-02-01 23:00:00 Cerro Largo 1 - 0 Guarany de Bage
Israel Premier League
2020-02-01 13:00:00 Ashdod MS 0 - 0 Maccabi Netanya
2020-02-01 15:30:00 Maccabi Haifa 0 - 1 Hapoel Kfar Saba
2020-02-01 16:30:00 Hapoel Hadera 1 - 0 Sectzya Nes Ziona
2020-02-01 17:50:00 Hapoel Tel Aviv 0 - 1 Hapoel Haifa
Swiss Challenge League
2020-02-01 16:30:00 FC Wil 1900 1 - 2 Stade Ouchy
Romania Liga I
2020-02-01 11:00:00 FC Clinceni 1 - 2 CS Voluntari
2020-02-01 13:00:00 AFC Hermannstadt 2 - 2 Sepsi
2020-02-01 18:00:00 Dinamo Bucuresti 2 - 0 FC Astra Giurgiu
Turkey 2 Ligi A
2020-02-01 11:00:00 Keciorengucu 1 - 3 Adana Demirspor
2020-02-01 13:30:00 Boluspor 1 - 1 Erzurum BB
2020-02-01 15:59:00 Menemen Belediye Spor 0 - 1 Karagumruk
Croatia 1.Division
2020-02-01 14:00:00 NK Lokomotiva Zagreb 2 - 1 Rijeka
2020-02-01 16:30:00 Slaven Koprivnica 0 - 2 Dinamo Zagreb
Hungary Borsodi Liga
2020-02-01 15:59:00 Diosgyor VTK 2 - 0 Kaposvar
2020-02-01 15:59:00 Budapest Honved 1 - 2 Mezokovesd Zsory
2020-02-01 15:59:00 Varda SE 1 - 2 Ferencvarosi TC
2020-02-01 15:59:00 Paksi SE Honlapja 2 - 0 ZalaegerzsegTE
2020-02-01 15:59:00 Videoton Puskas Akademia 0 - 0 Debrecin VSC
2020-02-01 18:30:00 Ujpesti 0 - 1 Fehervar Videoton
Belgian Second Division
2020-02-01 15:59:00 Lokeren 0 - 2 Saint Gilloise
2020-02-01 19:30:00 Oud Heverlee 2 - 1 Roeselare
Primera Division de Mexico
2020-02-01 01:00:00 Atletico San Luis 2 - 2 Chivas Guadalajara
2020-02-01 03:00:00 Atlas 2 - 1 Club Tijuana
2020-02-01 23:00:00 Monterrey 1 - 2 Queretaro FC
2020-02-01 23:00:00 Necaxa 2 - 0 Puebla
2020-02-01 23:00:00 Monarcas Morelia 1 - 2 Club Leon
Italy C1A
2020-02-01 19:45:00 Monza 4 - 0 Lecco
2020-02-01 19:45:00 Imolese 1 - 1 Ravenna
2020-02-01 19:45:00 Paganese 0 - 0 Cavese
England Conference
2020-02-01 15:00:00 AFC Fylde 1 - 2 Boreham Wood
2020-02-01 15:00:00 Aldershot Town 1 - 1 Harrogate Town
2020-02-01 15:00:00 Barnet 2 - 1 Hartlepool United
2020-02-01 15:00:00 Barrow 2 - 1 Torquay United
2020-02-01 15:00:00 Eastleigh 2 - 0 Woking
2020-02-01 15:00:00 Ebbsfleet United 1 - 1 Sutton United
2020-02-01 15:00:00 Halifax Town 2 - 1 Bromley
2020-02-01 15:00:00 Solihull Moors 0 - 2 Maidenhead United
2020-02-01 15:00:00 Stockport County 0 - 2 Dover Athletic
2020-02-01 15:00:00 Wrexham 0 - 0 Dagenham Redbridge
2020-02-01 15:00:00 Yeovil Town 1 - 1 Chorley FC
2020-02-01 17:20:00 Notts County 3 - 0 Chesterfield
Scottish Championship
2020-02-01 15:00:00 Dundee United 0 - 1 Arbroath
2020-02-01 15:00:00 Inverness 1 - 1 Alloa Athletic
2020-02-01 15:00:00 Greenock Morton 1 - 1 Dundee
2020-02-01 15:00:00 Queen of South 2 - 3 Dunfermline Athletic
Scottish Division One
2020-02-01 15:00:00 Airdrie United 0 - 1 Raith Rovers
2020-02-01 15:00:00 East Fife 4 - 2 Dumbarton
2020-02-01 15:00:00 Forfar Athletic 2 - 1 Clyde
2020-02-01 15:00:00 Montrose 4 - 3 Peterhead
2020-02-01 15:00:00 Stranraer 1 - 1 Falkirk
Scottish Division Two
2020-02-01 15:00:00 Albion Rovers 2 - 2 Cove Rangers
2020-02-01 15:00:00 Annan Athletic 0 - 3 Stenhousemuir
2020-02-01 15:00:00 Brechin City 1 - 2 Elgin City
2020-02-01 15:00:00 Edinburgh City 0 - 1 Stirling Albion
2020-02-01 15:00:00 Queen's Park 1 - 0 Cowdenbeath
Portugal Segunda Liga
2020-02-01 11:00:00 SC Farense 0 - 2 Estoril
2020-02-01 15:00:00 CD Mafra 1 - 0 GD Chaves
2020-02-01 17:15:00 Penafiel 1 - 1 Casa Pia AC
Cyprus 1 Division
2020-02-01 15:00:00 Anorthosis Famagusta FC 3 - 0 Doxa Katokopias
2020-02-01 15:00:00 Ethnikos Achnas FC 0 - 3 AEP Paphos
2020-02-01 17:00:00 Olympiakos Nicosia FC 0 - 2 Omonia Nicosia FC
Brazil Campeonato Paulista
2020-02-01 20:00:00 Oeste 1 - 5 Ferroviaria SP
Brazil Campeonato Carioca
2020-02-01 19:00:00 Madureira 0 - 0 Bangu
2020-02-01 22:00:00 Fluminense RJ 0 - 1 Boavista F.C
Algerian Ligue Professionnelle 1
2020-02-01 14:00:00 AS Ain Mlila 1 - 0 MC Alger
2020-02-01 15:00:00 CS Constantine 2 - 2 JS Saoura
2020-02-01 16:45:00 ASO Chlef 0 - 0 MC Magra
2020-02-01 17:45:00 USM Bel Abbes 1 - 2 MC Oran
France Ligue 3
2020-02-01 19:00:00 Pau FC 7 - 0 Avenir Sportif Beziers
Finland Suomen Cup
2020-02-01 11:00:00 Inter Turku 1 - 0 Honka Espoo
2020-02-01 11:30:00 HIFK 1 - 2 HJK Helsinki
2020-02-01 12:00:00 SJK Seinajoen 1 - 3 FC Haka
2020-02-01 12:00:00 AC Oulu 3 - 1 AC Kajaani
2020-02-01 12:30:00 Ilves Tampere 3 - 1 RoPS Rovaniemi
2020-02-01 13:00:00 KPV 1 - 2 Vaasa VPS
2020-02-01 13:30:00 KTP Kotka 2 - 1 Ekenas IF Fotboll
2020-02-01 14:15:00 Gnistan Helsinki 1 - 2 MP MIKELI
CAF Champions League
2020-02-01 13:00:00 TP Mazembe Englebert 3 - 1 ZESCO United Ndola
2020-02-01 13:00:00 USM Alger 2 - 2 Petro Atletico de Luanda
2020-02-01 13:00:00 Mamelodi Sundowns 1 - 0 Wydad Casablanca
2020-02-01 13:00:00 Primeiro de Agosto 0 - 0 Zamalek
2020-02-01 15:59:00 Raja Casablanca Atlhletic 1 - 0 AS Vita Club
2020-02-01 15:59:00 JS kabylie 1 - 0 Esperance Sportive de Tunis
2020-02-01 19:00:00 Al-Hilal Omdurman 1 - 1 EL Ahly
2020-02-01 19:00:00 ES du Sahel 2 - 0 FC Platinum
Peru Primera Division
2020-02-01 01:30:00 Alianza Lima 2 - 3 Alianza Universidad
2020-02-01 20:00:00 UTC Cajamarca 2 - 1 Sporting Cristal
2020-02-01 22:30:00 Sport Huancayo 1 - 0 Atletico Grau
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-02-01 21:05:00 Atletico Bucaramanga 0 - 0 Deportes Tolima
2020-02-01 23:10:00 Atletico Junior Barranquilla 1 - 0 Dep.Independiente Medellin
Australia A-League
2020-02-01 06:00:00 Newcastle Jets 0 - 0 Western United FC
2020-02-01 08:30:00 Adelaide United 3 - 1 Melbourne City
2020-02-01 10:45:00 Perth Glory 2 - 2 Melbourne Victory
Persian Gulf Pro League
2020-02-01 11:30:00 Sanat-Naft 0 - 1 Persepolis
2020-02-01 11:45:00 Shahr Khodrou 3 - 1 Mashin Sazi
2020-02-01 13:30:00 Esteghlal Tehran 2 - 1 Naft Masjed Soleyman FC
Saudi Professional League
2020-02-01 12:25:00 Al-adalh 1 - 1 Al Ahli Jeddah
2020-02-01 15:15:00 Al-Shabab(KSA) 2 - 1 Al-Fateh
2020-02-01 17:15:00 Al-Feiha 2 - 1 Al-Faisaly Harmah
England Conference North Division
2020-02-01 15:00:00 AFC Telford United 2 - 2 Altrincham
2020-02-01 15:00:00 Alfreton Town 2 - 0 Hereford United
2020-02-01 15:00:00 Blyth Spartans 0 - 1 Boston United
2020-02-01 15:00:00 Brackley Town 0 - 1 Farsley Celtic
2020-02-01 15:00:00 Darlington 0 - 3 Guiseley
2020-02-01 15:00:00 Gateshead 4 - 2 Leamington
2020-02-01 15:00:00 Gloucester City 1 - 2 Spennymoor Town
2020-02-01 15:00:00 Kettering Town 0 - 0 Curzon Ashton FC
2020-02-01 15:00:00 Kings Lynn 0 - 2 Kidderminster Harriers
2020-02-01 15:00:00 York City 4 - 2 Chester FC
2020-02-01 15:00:00 Southport FC 3 - 3 Bradford Park Avenue
England Conference South Division
2020-02-01 15:00:00 Braintree Town 1 - 1 Weymouth
2020-02-01 15:00:00 Chippenham Town 1 - 5 Dartford
2020-02-01 15:00:00 Concord Rangers 0 - 0 Havant Waterlooville
2020-02-01 15:00:00 Dorking 0 - 0 Bath City
2020-02-01 15:00:00 Dulwich Hamlet 5 - 3 Chelmsford City
2020-02-01 15:00:00 Eastbourne Borough 1 - 1 Hemel Hempstead Town
2020-02-01 15:00:00 Hampton Richmond Borough 7 - 1 Hungerford Town
2020-02-01 15:00:00 Slough Town 0 - 1 Oxford City
2020-02-01 15:00:00 St Albans City 1 - 2 Welling United
UAE Pro-League
2020-02-01 13:15:00 Al Nasr Dubai 0 - 1 Ajman
2020-02-01 13:15:00 Banni Yas 1 - 0 Al-Dhafra
2020-02-01 15:59:00 Al Ain 5 - 0 Al-Wasl
South Africa Premier Soccer League
2020-02-01 13:30:00 Lamontville Golden Arrows 1 - 0 Supersport United
2020-02-01 15:59:00 Chippa United 1 - 2 Orlando Pirates
2020-02-01 18:15:00 Highlands Park 1 - 0 Baroka FC
Qatar League
2020-02-01 13:35:00 Al-Sadd 3 - 0 Al-Sailiya
2020-02-01 15:45:00 Al Rayyan 1 - 0 Al Duhail
Botola Pro 1
2020-02-01 14:00:00 OCK Olympique de Khouribga 2 - 2 Maghrib Association Tetouan
2020-02-01 18:00:00 DHJ Difaa Hassani Jadidi 2 - 1 CAYB Club Athletic Youssoufia
Kuwaiti Premier League
2020-02-01 13:35:00 Al-Nasar 3 - 1 Al-Yarmouk
2020-02-01 16:05:00 Al-Arabi Club (KUW) 2 - 0 Al-Shabab(KUW)
Oman Professional League
2020-02-01 13:35:00 Dhufar 1 - 1 Bahla
2020-02-01 15:50:00 Saham 1 - 1 Fnjaa
2020-02-01 15:50:00 Al-Seeb 3 - 0 Mrbat
New Zealand Football Championship
2020-02-01 01:00:00 Wellington Phoenix Reserve 0 - 1 Team Wellington
2020-02-01 23:00:00 Eastern Suburbs AFC 6 - 0 Southern United
Albania Division 2
2020-02-01 13:00:00 KS Korabi Peshkopi 1 - 2 Burreli
2020-02-01 13:00:00 KF Beslidhja Lezhe 1 - 0 Terbuni Puke
Primera Division de Paraguay
2020-02-01 21:00:00 12 de Octubre 1 - 3 Guarani CA
2020-02-01 23:15:00 Olimpia Asuncion 4 - 2 Sportivo San Lorenzo
Primera Division de Venezuela
2020-02-01 19:30:00 Yaracuyanos 0 - 0 Atletico Venezuela
2020-02-01 20:00:00 LALA FC 1 - 1 Monagas SC
2020-02-01 23:00:00 Deportivo Tachira 0 - 0 Academia Puerto Cabello
Primera Division de Chile
2020-02-01 15:00:00 Universidad de Concepcion 0 - 2 Santiago Wanderers
2020-02-01 20:30:00 Universidad de Chile 5 - 1 Curico Unido
2020-02-01 20:30:00 Palestino 1 - 0 Huachipato
Primera Division de El Salvador
2020-02-01 21:15:00 Jocoro FC 4 - 1 CD Chalatenango
Wales Challenge League Cup
2020-02-01 17:15:00 Connahs Quay Nomads FC 3 - 0 STM Sports
Malta Premier League
2020-02-01 13:00:00 Hamrun Spartans 2 - 3 Tarxien Rainbows F.C
2020-02-01 13:00:00 Sliema Wanderers FC 2 - 0 Gzira United
2020-02-01 15:00:00 Mosta FC 1 - 0 Senglea Athletic
2020-02-01 15:15:00 Santa Lucia 2 - 1 Gudja United
UEFA Futsal Championship
2020-02-01 13:30:00 Scotland Futsal 2 - 2 Armenia Indoor Soccer
2020-02-01 14:00:00 Gibraltar Indoor Soccer 0 - 4 Cyprus Indoor Soccer
2020-02-01 15:00:00 Greece Indoor Soccer 4 - 3 Sweden Indoor Soccer
2020-02-01 15:00:00 Northern Ireland Futsal 2 - 4 Turkey Indoor Soccer
2020-02-01 15:00:00 Austria Futsal 3 - 4 Germany Futsal
2020-02-01 15:00:00 San Marino Indoor Soccer 2 - 0 Andorra Indoor Soccer
2020-02-01 16:30:00 Belgium Indoor Soccer 5 - 1 Montenegro Indoor Soccer
2020-02-01 18:00:00 FYR Macedonia Indoor Soccer 1 - 2 Norway Futsal
2020-02-01 18:00:00 Bulgaria Indoor Soccer 1 - 4 Albania Indoor Soccer
2020-02-01 18:00:00 Moldova Indoor Soccer 3 - 0 England Futsal
2020-02-01 18:00:00 Malta Indoor Soccer 0 - 11 Poland Indoor Soccer
2020-02-01 18:00:00 Lithuania Indoor Soccer 1 - 4 Hungary Indoor Soccer
2020-02-01 18:00:00 Latvia Indoor Soccer 2 - 2 Denmark Indoor Soccer
2020-02-01 18:00:00 Georgia Indoor Soccer 6 - 1 Kosovo Futsal
2020-02-01 18:00:00 Bosnia and Herzegovina Indoor 5 - 4 Switzerland Indoor Soccer
Holland Eredivisie Women's
2020-02-01 16:30:00 Excelsior Barendrecht (w) 0 - 7 Zwolle (w)
Liga Nacional de Guatemala
2020-02-01 21:00:00 CSD Municipal 3 - 1 Siquinala FC
Bolivia Primera Division
2020-02-01 19:00:00 Always Ready 4 - 1 The Strongest
Azerbaijan Premier League
2020-02-01 11:00:00 Zira FK 2 - 0 Sabah FK Baku
2020-02-01 13:30:00 FC Neftci Baku 1 - 1 Standard Sumgayit
African Futsal Championship
2020-02-01 20:00:00 Libya Futsal 2 - 1 Equatorial Guinea Futsal
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-02-01 10:00:00 AS Roma U20 1 - 2 Torino U20
2020-02-01 10:00:00 Lecce U20 2 - 0 Juve Stabia U20
2020-02-01 10:00:00 Ascoli U20 1 - 0 Pisa U19
2020-02-01 10:00:00 Livorno Youth 2 - 2 Frosinone U20
2020-02-01 10:30:00 Trapani Youth 1 - 0 Benevento (Youth)
2020-02-01 12:00:00 Fiorentina U20 1 - 2 Inter Milan U20
2020-02-01 12:00:00 Napoli U20 0 - 1 Bologna U20
2020-02-01 13:30:00 Cosenza Calcio Youth 4 - 0 Crotone U20
2020-02-01 13:30:00 Perugia U20 1 - 1 Sha LAN U19
2020-02-01 13:30:00 US Cremonese U20 2 - 0 Parma U20
2020-02-01 13:30:00 Brescia U20 0 - 3 Udinese U20
2020-02-01 13:30:00 Pordenone Youth 2 - 1 Verona U20
2020-02-01 13:30:00 AC Milan U20 7 - 3 Cittadella U20
2020-02-01 13:30:00 Pescara U20 2 - 4 Lazio U20
2020-02-01 14:00:00 Spal U19 1 - 0 Spezia U20
2020-02-01 14:30:00 Virtus Entella U20 0 - 5 Venezia F.C. Youth
2020-02-01 15:59:00 Juventus U20 2 - 1 Atalanta U20
Jordan Sh Cup
2020-02-01 14:00:00 Al Aqaba SC 3 - 1 Al-Ahly
2020-02-01 16:30:00 Al Faisaly 0 - 2 AL-Sareeh
German 3.Liga
2020-02-01 13:00:00 Bayern Munchen (Youth) 1 - 0 Hansa Rostock
2020-02-01 13:00:00 Eintracht Braunschweig 1 - 1 Carl Zeiss Jena
2020-02-01 13:00:00 Ingolstadt 2 - 1 Kaiserslautern
2020-02-01 13:00:00 SV Meppen 1 - 2 Chemnitzer
2020-02-01 13:00:00 Preuben Munster 1 - 4 MSV Duisburg
2020-02-01 13:00:00 Unterhaching 1 - 0 Uerdingen KFC 05
Australia W-League
2020-02-01 08:45:00 Newcastle Jets (w) 2 - 0 Adelaide United (w)
Northern Ireland Cup
2020-02-01 13:30:00 Queen's University 2 - 3 Glentoran FC
2020-02-01 13:30:00 Knockbreda 2 - 5 Ballinamallard United
2020-02-01 14:00:00 Dergview FC 2 - 4 PSNI
2020-02-01 15:00:00 Warrenpoint Town 1 - 2 Ballymena United
2020-02-01 15:00:00 Carrick Rangers 1 - 5 Crusaders
2020-02-01 15:00:00 Dungannon Swifts 2 - 2 Newry City
2020-02-01 15:00:00 Coleraine 3 - 0 Banbridge Town
2020-02-01 15:00:00 Cliftonville 3 - 1 Rathfriland Rangers
2020-02-01 15:00:00 HW Welders 1 - 2 Loughgall FC
2020-02-01 15:00:00 Ballyclare Comrades 0 - 0 Larne FC
India League Division 1
2020-02-01 08:30:00 Aizawl FC 0 - 2 Real Kashmir FC
2020-02-01 11:30:00 East Bengal 0 - 1 AIFF XI
Iceland League Cup
2020-02-01 10:45:00 Hafnarfjordur 2 - 3 Grindavik
2020-02-01 11:30:00 Stjarnan Gardabaer 3 - 1 IBV Vestmannaeyjar
Israel B League
2020-02-01 18:00:00 SC Maccabi Ashdod 0 - 2 Hapoel Kfar Shalem
Mexico Primera Divison A
2020-02-01 01:00:00 CF Atlante 2 - 1 CSyD Dorados de Sinaloa
2020-02-01 01:00:00 Mineros de Zacatecas 4 - 0 Venados FC
South Africa First League
2020-02-01 13:30:00 Real Kings 1 - 1 Royal Eagles
2020-02-01 13:30:00 Free State Stars 2 - 2 Ajax Cape Town
2020-02-01 13:30:00 TS Galaxy 1 - 2 Moroka Swallows
2020-02-01 13:30:00 Mbombela United 0 - 1 TS Sporting
2020-02-01 13:30:00 JDR Stars 1 - 2 Richards Bay
Cyprus 2 Division
2020-02-01 13:00:00 Dignis Yepsonas 0 - 0 Akritas Chloraka
2020-02-01 13:00:00 Omonia Aradippou 1 - 1 Xylotympou
2020-02-01 13:00:00 Karmiotissa Polemidion 3 - 1 Digenis Morphou
2020-02-01 13:00:00 Omonia Psevda 1 - 2 Anagennisi FC Deryneia
2020-02-01 13:00:00 Aris Limassol 1 - 0 Othellos Athienou
2020-02-01 13:00:00 Alki Oroklini 0 - 1 AE Zakakiou
2020-02-01 13:00:00 Asil Lysi 0 - 1 Ermis Aradippou
2020-02-01 13:00:00 Agia Napa 0 - 1 Onisilos Sotiras
Argentina Prim C Metropolitana
2020-02-01 20:00:00 Deportivo Armenio 0 - 3 Talleres Rem de Escalada
2020-02-01 20:00:00 Tristan Suarez 3 - 0 UAI Urquiza
2020-02-01 20:00:00 Colegiales 2 - 1 Almirante Brown
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-02-01 12:30:00 Union Viera 0 - 3 CD Atletico Paso
2020-02-01 15:00:00 Elche CF Ilicitano 0 - 0 UD Paterna
2020-02-01 15:15:00 Valle de Egues 2 - 1 CD Baztan
2020-02-01 15:15:00 Numancia B 2 - 0 CD Becerril
2020-02-01 15:30:00 Tolosa 0 - 2 SD San Ignacio
2020-02-01 15:30:00 CD Mirandes B 1 - 1 Real Burgos CF
2020-02-01 15:30:00 Jove Espanol 4 - 2 Villarreal C
2020-02-01 15:59:00 CD Villegas 2 - 5 CD Arnedo
2020-02-01 15:59:00 SD Beasain 0 - 1 CD Vitoria(SPA)
2020-02-01 16:15:00 UD Collerense 0 - 0 CD Binissalem
2020-02-01 16:30:00 SD Balmaseda FC 2 - 2 SD Deusto
2020-02-01 16:30:00 Santa Catalina Atletico 1 - 0 Constancia
2020-02-01 16:30:00 CD Vera 1 - 0 UD Ibarra
2020-02-01 16:30:00 Cultural de Durango 9 - 0 CD Ariznabarra
2020-02-01 17:00:00 SD Laredo 1 - 1 CD Barquereno
2020-02-01 17:00:00 Real Sociedad C 1 - 1 Pasaia KE
2020-02-01 17:00:00 Sestao 3 - 0 Suodu Pei
2020-02-01 17:00:00 Urduliz FT 1 - 2 Portugalete
2020-02-01 17:00:00 Igualada 0 - 3 UE Castelldefels
2020-02-01 17:00:00 Real Betis B 3 - 0 Xerez Deportivo
2020-02-01 17:00:00 UD Mutilve 2 - 0 AD San Juan
2020-02-01 17:00:00 Las Palmas C 0 - 0 Tenerife B
2020-02-01 17:30:00 Crevillente 1 - 1 CD Olimpic Xativa
2020-02-01 17:30:00 Zamora CF 4 - 1 CyDL Jupiter Leones
2020-02-01 17:30:00 U.M. Escobedo 2 - 1 Barreda Balompie
ISR U19
2020-02-01 08:30:00 Maccabi Netanya U19 2 - 1 Maccabi Tel Aviv Shachar U19
2020-02-01 09:00:00 Hapoel Hadera U19 1 - 1 Ironi Ramat Hasharon U19
2020-02-01 09:00:00 Beitar Nes Tubruk U19 0 - 2 Beitar Jerusalem Oren U19
2020-02-01 09:00:00 Hapoel Ashkelon U19 0 - 3 Hapoel Qiryat Ono U19
2020-02-01 09:00:00 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 4 - 0 Gadna Tel Aviv U19
2020-02-01 09:00:00 Maccabi Herzliya U19 3 - 2 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
2020-02-01 09:10:00 Hapoel Tel Aviv U19 1 - 2 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
2020-02-01 09:15:00 Sectzya Nes Ziona U19 0 - 0 Beitar Shimshon Tel Aviv U19
2020-02-01 10:00:00 Hapoel Raanana Roei U19 0 - 0 Maccabi Haifa Shmuel U19
2020-02-01 10:00:00 Hapoel Nof HaGalil U19 0 - 1 Maccabi Petach Tikva U19
2020-02-01 10:30:00 Hapoel Beer Sheva U19 3 - 0 Bnei Sakhnin U19
2020-02-01 10:40:00 Hapoel Ramat Gan U19 2 - 1 Hapoel Kiryat Shmona U19
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2020-02-01 19:30:00 Barbalha 2 - 1 Caucaia CE
BRA CGD
2020-02-01 19:00:00 Goiania 0 - 1 Goianesia GO
2020-02-01 19:00:00 Jaragua EC 1 - 0 Atletico Clube Goianiense
2020-02-01 19:00:00 Anapolis FC 1 - 0 Ipora EC
Brazil Pernambucano League
2020-02-01 19:00:00 Afogados da Ingazeira FC 2 - 2 Reet
2020-02-01 23:00:00 Salgueiros AC 2 - 0 Petrolina PE
Brazil Campeonato Gaucho
2020-02-01 19:00:00 EC Pelotas(RS) 3 - 1 Juventude
2020-02-01 22:00:00 Ypiranga(RS) 0 - 0 Internacional RS
Brazil Campeonato Mineiro Division 1
2020-02-01 19:00:00 America MG 3 - 0 Uberlandia MG
Brazil Paraibano
2020-02-01 19:00:00 Sao Paulo Crystal FC 0 - 0 Atletico Cajazeirense PB
Malta First Division League
2020-02-01 13:00:00 Mqabba FC 2 - 2 Pieta Hotspurs
2020-02-01 15:15:00 Qormi F.C 2 - 2 St. George's
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
2020-02-01 19:00:00 River PI 3 - 1 Centro Sportivo Alagoano
2020-02-01 19:00:00 Sport Club Recife PE 1 - 1 Vitoria BA
2020-02-01 21:00:00 Fortaleza 1 - 1 Ceara
2020-02-01 21:00:00 Botafogo PB 1 - 1 Confianca SE
2020-02-01 23:00:00 Frei Paulistano 0 - 2 Nautico (PE)
Turkey A2 League U19
2020-02-01 11:30:00 Galatasaray U19 1 - 1 Kayserispor U19
2020-02-01 11:30:00 Buyuksehir BLD.Spor U19 1 - 1 Altinordu U19
2020-02-01 11:30:00 Istanbulspor U19 2 - 0 Umraniyespor U19
2020-02-01 11:30:00 Menemenspor U19 1 - 1 Erokspor U19
2020-02-01 11:30:00 Trabzonspor U19 3 - 2 Fenerbahce U19
2020-02-01 11:30:00 Caykur Rizespor U19 1 - 3 Eskisehirspor U19
Colombia Copa Premier
2020-02-01 01:05:00 Llaneros FC 4 - 0 Union Magdalena
2020-02-01 19:00:00 Tigres Zipaquira 1 - 2 Fortaleza F.C
2020-02-01 20:30:00 Valledupar FC 0 - 0 Deportes Quindio
2020-02-01 20:30:00 Leones 0 - 0 Bogota FC
2020-02-01 20:30:00 Atletico FC 1 - 0 Universitario de Popayan
Olympics(N And C American) Quali-Woman
2020-02-01 01:40:00 USA (w) 8 - 0 Panama (w)
2020-02-01 20:30:00 St. Kitts and Nevis (w) 0 - 6 Mexico (w)
2020-02-01 22:30:00 Jamaica (w) 0 - 9 Canada (w)
Spanish Ladies Premier League
2020-02-01 10:00:00 Real Sociedad (w) 4 - 1 RCD Espanyol (w)
2020-02-01 11:00:00 Barcelona (w) 3 - 0 Sevilla FC (w)
2020-02-01 12:00:00 Levante UD (w) 6 - 2 UD Granadilla Tenerife Sur (W)
Italian Women Division 1
2020-02-01 11:00:00 Tavagnacco (w) 0 - 1 Fiorentina (w)
2020-02-01 13:30:00 Sassuolo (w) 6 - 0 Orobica ?w?
2020-02-01 13:30:00 AGSM Verona (w) 1 - 1 Bari (w)
2020-02-01 13:30:00 Florentia?w? 0 - 0 Juventus (w)
FIFA Futsal World Cup qualification (UEFA)
2020-02-01 15:30:00 Serbia Indoor Soccer 5 - 2 Ukraine Indoor Soccer
2020-02-01 15:59:00 Slovakia Indoor Soccer 3 - 3 Azerbaijan Indoor Soccer
2020-02-01 19:00:00 Croatia Indoor Soccer 3 - 4 Russia Indoor Soccer
2020-02-01 19:30:00 Spain Indoor Soccer 3 - 1 France Indoor Soc
BRA SPB
2020-02-01 20:00:00 Independente PA 1 - 2 Remo Belem (PA)
International Friendly
2020-02-01 20:55:00 USA 1 - 0 Costa Rica
India Super League
2020-02-01 14:00:00 Kerala Blasters FC 3 - 6 Chennai Titans
Brazil Campeonato Paulista B
2020-02-01 18:00:00 Sao Bernardo 1 - 1 Atibaia
2020-02-01 18:00:00 Taubate 1 - 0 Penapolense
2020-02-01 19:00:00 Red Bull Brasil SP 0 - 2 Audax Sao Paulo
2020-02-01 22:00:00 XV de Piracicaba 0 - 0 Sao Bento
Senegal Premier League
2020-02-01 15:59:00 Generation Foot 0 - 1 US Goree
2020-02-01 16:30:00 ASC Jaraaf 0 - 0 Teunhueth FC
2020-02-01 17:00:00 NGB ASC Niarry Tally 2 - 0 Mbour
2020-02-01 17:00:00 CNEPS Excellence 0 - 0 AS Douanes Dakar
Brazil Campeonato Paulista C
2020-02-01 18:00:00 Capie Warrero 3 - 2 Linense(BRA)
2020-02-01 19:00:00 Nacional SP 0 - 0 Comercial-SP
2020-02-01 19:00:00 Paulista(SP) 0 - 3 EC Sao Bernardo/SP
2020-02-01 19:00:00 Rio Preto SP 0 - 2 Noroeste
2020-02-01 19:10:00 Gremio Osasco 0 - 0 Batatais
2020-02-01 22:00:00 AE Velo Clube SP 0 - 2 Desportivo Brasil SP
2020-02-01 22:30:00 Marilia Ac 0 - 0 Primavera
Ghana Premier
2020-02-01 15:00:00 Elmina Sharks 1 - 1 Techiman City
Spanish Segunda Division B
2020-02-01 15:00:00 Real Sociedad B 3 - 1 CD Izarra
2020-02-01 15:30:00 Osasuna B 3 - 2 SD Amorebieta
2020-02-01 15:59:00 CF Salmantino 1 - 1 Athletic Bilbao B
2020-02-01 15:59:00 Villarreal B 4 - 1 UE Llagostera
2020-02-01 18:00:00 RCD Espanyol B 2 - 2 Lleida
Germany Youth U19 League
2020-02-01 10:00:00 Bayern Munchen U19 2 - 1 Kaiserslautern U19
2020-02-01 10:00:00 Holstein Kiel U19 1 - 2 Hannover 96 U19
2020-02-01 10:00:00 Hamburger SV U19 4 - 1 Energie Cottbus U19
2020-02-01 10:00:00 MSV Duisburg U19 3 - 1 Bayer Leverkusen U19
2020-02-01 11:00:00 VfB Stuttgart U19 2 - 0 Kickers Offenbach U19
2020-02-01 11:00:00 RB LeipzigU19 7 - 0 Chemnitzer U19
2020-02-01 12:00:00 VfL Bochum U19 3 - 0 Alemannia Aachen U19
2020-02-01 12:00:00 Dynamo Dresden U19 5 - 2 MagdeburgU19
2020-02-01 12:00:00 Greuther Furth U19 1 - 1 Augsburg U19
2020-02-01 12:00:00 SC Freiburg U19 3 - 0 Karlsruher SC U19
2020-02-01 12:30:00 Monchengladbach U19 1 - 0 Preuben Munster U19
2020-02-01 13:00:00 FC Heidenheim U19 3 - 2 Hoffenheim U19
2020-02-01 13:30:00 Hertha Berlin U19 1 - 1 St. Pauli U19
Germany Regionalliga
2020-02-01 12:30:00 VSG Altglienicke 3 - 0 FSV Optik Rathenow
2020-02-01 12:30:00 FC Lokomotive Leipzig 0 - 0 BFC Viktoria 1889
2020-02-01 13:00:00 Alemannia Aachen 3 - 3 Borussia Dortmund (Youth)
2020-02-01 13:00:00 Rot-Weiss Essen 0 - 2 SV Rodinghausen
2020-02-01 13:00:00 Wuppertaler SV Borussia 3 - 1 VFB Homberg
Turkiye Lig2
2020-02-01 10:30:00 Ankarademirspor 2 - 0 Usakspor
2020-02-01 10:30:00 Eyupspor 2 - 1 Kardemir Karabukspor
Turkey 3. Ligi B
2020-02-01 10:30:00 Modafen Spor 2 - 1 Osmaniyespor
2020-02-01 10:30:00 Tire 1922 Spor 3 - 3 Erzincanspor
2020-02-01 10:30:00 Halide Edip Adivarspor 0 - 1 Pazarspor
2020-02-01 10:30:00 Muglaspor 1 - 0 Somaspor
2020-02-01 10:30:00 Silivrispor 1 - 1 Aksarayspor
2020-02-01 10:30:00 Cankaya FK 2 - 2 Sile Yildizspor
2020-02-01 10:30:00 Turgutluspor 2 - 0 Korfez Bld.
Estonia Winter Tournament
2020-02-01 07:45:00 Keila JK 0 - 5 Paide Linnameeskond B
2020-02-01 14:45:00 Nomme JK Kalju 5 - 2 Tartu JK Maag Tammeka
2020-02-01 16:35:00 Viljandi Tulevik 1 - 1 Tallinna JK Legion
2020-02-01 18:25:00 Rakvere FC Flora 2 - 4 Tallinna FC Levadia B
Iceland Reykjavik Women's Tournament
2020-02-01 15:15:00 KR Reykjavik (w) 0 - 1 Fylkir (w)
2020-02-01 17:15:00 Fjolnir (w) 1 - 0 Vikingur Reykjavik (w)
Iceland Championship B
2020-02-01 12:45:00 Vikingur Olafsvik 1 - 1 Vestri
Challenge DE French Feminin
2020-02-01 13:15:00 Evian Thonon (W) 0 - 2 Lyon (w)
2020-02-01 13:15:00 Rodez Aveyron (w) 0 - 6 Paris Saint Germain (w)
2020-02-01 13:30:00 ASJ Soyaux (w) 0 - 1 Guingamp (w)
2020-02-01 14:00:00 Montpellier (w) 7 - 1 FC Metz (w)
Myanmar Professional League
2020-02-01 09:00:00 Ayeyawady united 1 - 0 Shan United
2020-02-01 09:00:00 Ispe FC 1 - 0 Chin United
BRA SE
2020-02-01 18:30:00 Boca Juniors SE 1 - 0 Lagarto
Brazil Brasiliense DF Division 1
2020-02-01 19:00:00 Paranoa EC 1 - 4 Capital CF
Kenya Super League
2020-02-01 10:00:00 Administration Police FC 0 - 0 Kibera Black Stars
2020-02-01 10:00:00 Wu Shuru 0 - 2 Nairobi Stima
2020-02-01 11:00:00 Posta Rangers 1 - 1 Bandari
2020-02-01 12:00:00 Weston Shitima 1 - 1 Chemelil Sugar
2020-02-01 12:00:00 Kericho 1 - 2 KCB SC
Fen qing Guan
2020-02-01 16:15:00 HJK Helsinki U20 3 - 2 PK-35 Vantaa U20
Belgian First Amateur Division
2020-02-01 19:00:00 FCV Dender EH 0 - 1 Jeunesse Molenbeek
2020-02-01 19:00:00 LaLouviere 3 - 6 Dessel Sport
2020-02-01 19:00:00 Olympic Charleroi 2 - 3 KSK Heist
2020-02-01 19:00:00 Patro Eisden 1 - 0 Lierse Kempenzonen
2020-02-01 19:00:00 Tubize 0 - 2 Thes Sport
England U23 Premier League
2020-02-01 13:00:00 Liverpool U23 3 - 0 Arsenal U23
Holland Ligue 3
2020-02-01 13:30:00 Excelsior Maassluis 2 - 3 AFC
2020-02-01 13:30:00 HHC Hardenberg 0 - 1 Kozakken Boys
2020-02-01 13:30:00 GVVV Veenendaal 4 - 0 Scheveningen
2020-02-01 13:30:00 Noordwijk 0 - 3 Spakenburg
2020-02-01 14:00:00 Volendam (Youth) 3 - 1 TEC
2020-02-01 14:00:00 IJsselmeervogels 4 - 1 ASWH
2020-02-01 14:30:00 Quick Boys 0 - 2 Rijnsburgse Boys
2020-02-01 17:00:00 De Treffers 2 - 2 Katwijk
Uganda Super Cup
2020-02-01 12:00:00 Busoga United 2 - 1 BUL FC
Argentine Torneo B
2020-02-01 00:30:00 Racing de Cordoba 4 - 0 Atletico 9 de Julio
2020-02-01 01:00:00 Atletico Trinidad 0 - 0 CA Colon Junior
2020-02-01 01:10:00 CA Penarol Salta 2 - 3 Juventud Antoniana
2020-02-01 20:00:00 Argentino Penarol 0 - 0 Deportivo Comercio de Villa Dolores
2020-02-01 21:00:00 Club Mercedes 0 - 0 Los Carteros
2020-02-01 23:00:00 Santa Rosa 2 - 2 Atletico Macachin
Mexico Segunda Division
2020-02-01 02:00:00 CD Alacranes de Durango 4 - 1 Atletico Bahia CF
2020-02-01 02:00:00 Calor de San Pedro 3 - 0 CD Nuevo Chimalhuacan
2020-02-01 17:00:00 Dorados B 4 - 1 Ciervos FC
2020-02-01 17:00:00 Mineros de Zacatecas II 3 - 0 Aguacateros CDU
2020-02-01 18:00:00 Tlaxcala FC 1 - 0 Sporting Canamy
2020-02-01 20:00:00 Pioneros de Cancun 2 - 0 Unam Pumas II
2020-02-01 21:00:00 Deportivo Dongu 1 - 1 Atletico San Francisco FC
2020-02-01 21:00:00 Chapulineros 2 - 2 CD Cuautla
2020-02-01 22:00:00 UA de Chihuahua 0 - 0 Universidad Guadalajara II
2020-02-01 22:00:00 Club Canoneros Marina 1 - 0 Yalmakan FC
2020-02-01 22:00:00 Cafetaleros de Tapachula FC II 3 - 0 Reboceros de La Piedad
Ireland Leinster Senior League
2020-02-01 14:00:00 Bangor Celtic 1 - 2 Colepark United
Tanzania Ligue 1
2020-02-01 13:00:00 Simba Sports Club 2 - 0 Coastal Union
2020-02-01 13:00:00 Ruvu Shooting 3 - 1 Lipuli FC
2020-02-01 13:00:00 Biashara United FC 2 - 1 Mwadui FC
2020-02-01 13:00:00 Kagera Sugar 3 - 0 Singida United
Spain Segunda Women
2020-02-01 17:00:00 CD Pozoalbense (W) 1 - 1 Atleico Malaga (w)
Israel C League
2020-02-01 12:30:00 FC Achva Kfar Manda 0 - 1 Hapoel Bueine
Greece U19
2020-02-01 08:45:00 OFI Crete U19 2 - 0 AEL Larisa U19
2020-02-01 10:00:00 Aris Thessaloniki U19 5 - 0 Panionios U19
2020-02-01 10:00:00 Atromitos U19 1 - 0 AEK Athens U19
2020-02-01 10:00:00 Olympiakos Piraeus U19 3 - 0 Xanthi U19
2020-02-01 10:30:00 Volos Nps U19 2 - 0 PAS Lamia U19
2020-02-01 11:00:00 Panahaiki-2005 U19 7 - 0 Chania FC U19
2020-02-01 11:00:00 Platanias U19 1 - 3 Ergotelis U19
2020-02-01 13:00:00 PAS Giannina U19 1 - 0 Doxa Dramas U19
2020-02-01 13:00:00 Asteras Tripolis U19 3 - 1 Panaitolikos U19
Brazil
2020-02-01 19:00:00 Comercial-MS 1 - 2 EC Aguia Negra
2020-02-01 20:00:00 ASA AL 2 - 1 CEO AL
2020-02-01 23:00:00 Picos 0 - 0 Altos/PI
Barbados Premier League
2020-02-01 21:00:00 Wotton FC 1 - 2 Brittons Hill
2020-02-01 23:00:00 Deacons FC 3 - 0 Silver Sands FC
Mexico Liga MX Femenil
2020-02-01 18:00:00 Unam Pumas (w) 1 - 1 Club America (w)
The Spanish League U19
2020-02-01 11:00:00 Barcelona U19 1 - 0 Gimnastic Tarragona U19
2020-02-01 12:00:00 CD Sobradillo U19 0 - 2 Las Palmas U19
2020-02-01 12:00:00 CF Laguna U19 3 - 3 RC Victoria U19
2020-02-01 12:00:00 CD Marino U19 2 - 2 CF Juventud Laguna U19
2020-02-01 12:40:00 CD Maspalomas U19 3 - 1 Union Viera CF U19
2020-02-01 17:00:00 Mostoles U19 1 - 5 Real Madrid U19
2020-02-01 17:00:00 UD San Fernando U19 0 - 0 SD San Jose U19
2020-02-01 17:00:00 Ural CF U19 3 - 0 Real Aviles CF U19
Iceland Pre-Season Cup
2020-02-01 11:15:00 HK Kopavogs 0 - 0 Grotta Seltjarnarnes
2020-02-01 17:15:00 Volsungur husavik 0 - 4 Leiknir Faskrudsfjordur
Uruguay Super Cup
2020-02-01 23:30:00 Liverpool URU 2 - 2 Nacional Montevideo
Atlantic Ocean Cup
2020-02-01 13:00:00 Slavia Praha 3 - 3 Aarhus AGF
Iceland U19 Cup
2020-02-01 13:00:00 Fylkir/Ellidi U19 3 - 2 Fjolnir U19
2020-02-01 15:59:00 Throttur Reykjavik U19 4 - 0 Afturelding Hviti U19
Brazil Campeonato Capixaba
2020-02-01 18:00:00 Atletico Itapemirim ES 3 - 1 Linhares
2020-02-01 18:00:00 Serra 0 - 2 Vitoria ES
Guatemala Liga Nacional Women
2020-02-01 21:30:00 Chimaltecas CSDFF (W) 0 - 4 Club Deportivo Xela (w)
2020-02-01 23:00:00 Comunicaciones Women 1 - 1 UNIFUT-Rosal (w)
Portugal U23
2020-02-01 11:00:00 Cova Piedade U23 1 - 0 Maritimo U23
2020-02-01 11:00:00 Feirense U23 4 - 2 Leixoes U23
2020-02-01 11:00:00 Estoril U23 2 - 1 Famalicao U23
South Africa Reserve League
2020-02-01 08:00:00 Stellenbosch FC Reserves 2 - 1 Orlando Pirates Reserves
2020-02-01 08:00:00 Bidvest Wits Reserves 4 - 2 Golden Arrows Reserves
2020-02-01 08:00:00 Polokwane City Reserves 0 - 1 Highlands Park Reserves
Ecuador Cup
2020-02-01 21:00:00 Delfin SC 1 - 1 Liga Dep. Universitaria Quito
Greece National B1
2020-02-01 12:30:00 Ialysos 2 - 2 Ionikos
2020-02-01 13:00:00 AO Kavala 0 - 0 Trikala
2020-02-01 13:00:00 AO Triglia 0 - 1 Thesprotos
Nepal super
2020-02-01 06:15:00 Three Star 4 - 0 Saraswoti Youth Club
2020-02-01 09:15:00 Armed Police Force 1 - 2 Machhindra FC
South American Olympics Qualifiers
2020-02-01 01:30:00 Brazil U23 2 - 1 Paraguay U23