Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2020-01-31 00:10:00 Velez Sarsfield 1 - 1 Aldosivi Mar del Plata
Belgian Pro League
2020-01-31 19:30:00 Kortrijk 3 - 1 Standard Liege
German Bundesliga
2020-01-31 19:30:00 Hertha Berlin 0 - 0 Schalke 04
German Bundesliga 2
2020-01-31 17:30:00 Erzgebirge Aue 0 - 0 Arminia Bielefeld
2020-01-31 17:30:00 Jahn Regensburg 0 - 2 Greuther Furth
France Ligue 1
2020-01-31 19:45:00 Rennes 3 - 2 Nantes
France Ligue 2
2020-01-31 19:00:00 Troyes 1 - 2 Grenoble
2020-01-31 19:00:00 Clermont 3 - 1 Orleans US 45
2020-01-31 19:00:00 Guingamp 1 - 0 AJ Auxerre
2020-01-31 19:00:00 Ajaccio 0 - 1 Chateauroux
2020-01-31 19:00:00 Rodez Aveyron 1 - 1 Valenciennes
2020-01-31 19:00:00 Chambly FC 0 - 1 Caen
2020-01-31 19:00:00 Chamois Niortais 4 - 4 Paris FC
2020-01-31 19:00:00 Le Mans 1 - 1 Nancy
2020-01-31 19:00:00 Le Havre 0 - 0 Lens
Holland Eredivisie
2020-01-31 19:00:00 AZ Alkmaar 4 - 0 RKC Waalwijk
Holland Jupiler League
2020-01-31 19:00:00 Almere City FC 4 - 2 SC Telstar
2020-01-31 19:00:00 Den Bosch 3 - 0 AZ Alkmaar (Youth)
2020-01-31 19:00:00 FC Eindhoven 1 - 1 De Graafschap
2020-01-31 19:00:00 Excelsior SBV 2 - 2 NAC Breda
2020-01-31 19:00:00 Volendam 2 - 1 Helmond Sport
2020-01-31 19:00:00 MVV Maastricht 3 - 1 Jong PSV Eindhoven (Youth)
2020-01-31 19:00:00 NEC Nijmegen 0 - 2 SC Cambuur
2020-01-31 19:00:00 FC Oss 0 - 0 Roda JC
Portugal Primera Liga
2020-01-31 19:00:00 Benfica 3 - 2 Belenenses
Turkish Super Liga
2020-01-31 17:00:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 3 - 1 Genclerbirligi
Spanish Segunda Division
2020-01-31 20:00:00 Tenerife 2 - 1 Sporting Gijon
England Championship
2020-01-31 19:45:00 Cardiff City 1 - 1 Reading
2020-01-31 19:45:00 Derby County 4 - 0 Stoke City
Italian Serie B
2020-01-31 20:00:00 Cremonese 3 - 4 Pisa
International Club Friendly
2020-01-31 01:55:00 Club Sport Emelec 2 - 0 Pottu Via Ho
2020-01-31 04:00:00 Rewa U19 0 - 1 Labasa FC U19
2020-01-31 08:00:00 FC Torpedo Zhodino 1 - 1 Neman Grodno
2020-01-31 08:15:00 Poland U16 1 - 0 Belarus U16
2020-01-31 08:35:00 Putra Sinar Giri 0 - 1 Madura United
2020-01-31 09:00:00 FC UT Arad 3 - 1 Crisul Chisineu Cris
2020-01-31 09:00:00 Lechia Gdansk 2 - 1 SKF Sered
2020-01-31 09:00:00 Spartak Nalchik 2 - 1 Mashuk-KMV
2020-01-31 09:20:00 Chachoengsao FC 1 - 0 Customs Department FC
2020-01-31 09:30:00 Ayutthaya United 0 - 3 Samut Sakhon
2020-01-31 09:30:00 Glenorchy Knights FC 1 - 2 Olympia Warriors
2020-01-31 09:30:00 FK Leningradets 1 - 0 FC Pskov 747
2020-01-31 10:00:00 Modbury Vista 2 - 2 Adelaide University SC
2020-01-31 10:00:00 Metaloglobus 1 - 1 Mostistea Ulmu
2020-01-31 10:00:00 Gryf Wejherowo 0 - 4 Widzew lodz
2020-01-31 10:00:00 FK Dilijan 0 - 5 CF Noia
2020-01-31 10:00:00 AFC Progresul Spartac Bucuresti 1 - 4 Voin Tate Numa Glenn
2020-01-31 10:30:00 FK Vitebsk 1 - 2 FK Vigvam Smolevichy
2020-01-31 11:00:00 Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Bytovia Bytow
2020-01-31 11:00:00 Petrolul Ploiesti 5 - 0 FC Brasov
2020-01-31 11:00:00 Dnipro-1 Reserves 1 - 4 Zorya Reserves
2020-01-31 11:00:00 Dnipro-1 U21 1 - 4 Zorya U21
2020-01-31 11:00:00 Dnepr Mogilev 2 - 3 BATE Borisov
2020-01-31 11:55:00 Chonburi Shark FC 2 - 0 Rayong FC
2020-01-31 12:00:00 GIF Sundsvall 1 - 0 AIK Solna
2020-01-31 12:00:00 Valerenga (w) 0 - 2 Kopparbergs Goteborg (w)
2020-01-31 12:00:00 Pehchevo 0 - 0 Belasica Strumica
2020-01-31 12:00:00 Brann 1 - 0 AC Horsens
2020-01-31 12:00:00 Sonderjyske 2 - 0 Bohemians 1905
2020-01-31 12:00:00 LKS Lodz 4 - 1 Proleter
2020-01-31 12:00:00 Avangard 2 - 0 FK taganrog
2020-01-31 12:00:00 Botev Vratsa 1 - 0 SK Vorwarts Steyr
2020-01-31 12:00:00 FC Arges Pitesti 3 - 1 CS Universitatea Craiova B
2020-01-31 12:00:00 Neff supporting Simic 4 - 1 FC Dobrudzha
2020-01-31 12:00:00 FK Backa Backa Palanka 3 - 0 FK Brodarac
2020-01-31 12:15:00 Hirnik Kryvyi Rih 4 - 1 Enerhiya Nova Kakhovka
2020-01-31 12:20:00 Bregalnica Stip 2 - 0 Pelister Bitola
2020-01-31 12:30:00 Lokomotiv Plovdiv 4 - 1 Arka Gdynia
2020-01-31 13:00:00 SSV Ulm 1846 3 - 0 Nurnberg (Youth)
2020-01-31 13:00:00 Botev Plovdiv 4 - 1 Tsarsko Selo
2020-01-31 13:00:00 Rotor Volgograd 2 - 2 Radnik Surdulica
2020-01-31 13:00:00 Tom Tomsk 2 - 1 FK Napredak Krusevac
2020-01-31 13:30:00 ASK Bravo Publikum 2 - 2 Habitpharm Javor
2020-01-31 13:45:00 NK Rudar Velenje 2 - 2 ND Gorica
2020-01-31 14:00:00 Yenisey Krasnoyarsk 2 - 1 Ansan Greeners FC
2020-01-31 14:00:00 Odd Grenland 7 - 0 Notodden FK
2020-01-31 14:00:00 Gazovik Orenburg 2 - 2 Borac Banja Luka
2020-01-31 14:00:00 Nordsjaelland 4 - 2 FC Liefering
2020-01-31 14:30:00 Sturm Graz 4 - 1 Domzale
2020-01-31 15:00:00 Unicov 0 - 1 SK Prostejov
2020-01-31 15:00:00 CSKA Sofia 0 - 3 FC Viktoria Plzen
2020-01-31 15:00:00 Sparta Praha 1 - 2 Bodo Glimt
2020-01-31 15:15:00 TUS Bad Gleichenberg 6 - 1 SV Wildon
2020-01-31 15:30:00 Brommapojkarna 0 - 4 Ostersunds FK
2020-01-31 15:59:00 FFC Frankfurt (w) 0 - 5 VfL Wolfsburg (w)
2020-01-31 15:59:00 Norrby IF 1 - 0 Jonkopings Sodra IF
2020-01-31 15:59:00 Start Kristiansand 2 - 1 Mjondalen IF
2020-01-31 15:59:00 Aalesund FK 1 - 2 Brattvag
2020-01-31 16:30:00 Grorud 3 - 1 Stabaek
2020-01-31 17:00:00 Strommen 3 - 2 Baerum SK
2020-01-31 17:00:00 SC Weiz 0 - 11 Lafnitz
2020-01-31 17:00:00 Stabaek (w) 0 - 2 Roa (w)
2020-01-31 17:00:00 First Wien 1894 1 - 0 Rapid Vienna (Youth)
2020-01-31 17:00:00 ASV Draßburg 2 - 3 SV St. Margarethen
2020-01-31 17:00:00 SV Gaflenz 1 - 2 Union St.Florian
2020-01-31 17:15:00 Rottenmann 1 - 5 ATSV Stadl Paura
2020-01-31 17:20:00 USV Gnas 0 - 5 SC Kalsdorf
2020-01-31 17:20:00 SV Pachern 0 - 9 Weinland Gamlitz
2020-01-31 17:30:00 Stadlau 2 - 3 Kremser SC
2020-01-31 17:30:00 Vaxjo FF (w) 1 - 2 Linkopings (w)
2020-01-31 17:30:00 Viessmann SC Hard 3 - 1 SC Bregenz
2020-01-31 18:00:00 Simmeringer SC 0 - 0 Bad Voslau
2020-01-31 18:00:00 Bramfelder SV 0 - 2 Altona 93
2020-01-31 18:00:00 Neusiedl 0 - 0 SV Schwechat
2020-01-31 18:00:00 IFK Hassleholm 1 - 0 Hassleholms IF
2020-01-31 18:00:00 Saarbrucken 3 - 0 SV Rochling Volkling
2020-01-31 18:00:00 SV Burgaltendorf 1913 0 - 4 SC Velbert
2020-01-31 18:15:00 Koln (w) 1 - 2 Monchengladbach (w)
2020-01-31 18:30:00 FC Huchting 1 - 4 BTS Neustadt
2020-01-31 19:00:00 Asane Fotball 6 - 0 Sotra
2020-01-31 19:15:00 TUS Heiligenkreuz 4 - 0 UFC Markt Allhau
2020-01-31 19:30:00 Shelbourne 1 - 1 Cabinteely FC
2020-01-31 19:45:00 St. Mochtas 0 - 2 Bohemians
Swiss Challenge League
2020-01-31 19:00:00 Grasshopper 1 - 2 Vaduz
Romania Liga I
2020-01-31 18:00:00 CS Universitatea Craiova 3 - 1 Gaz Metan Medias
Turkey 2 Ligi A
2020-01-31 15:59:00 Adanaspor 3 - 1 Osmanlispor FC
Croatia 1.Division
2020-01-31 17:00:00 Inter Zapresic 2 - 0 Istra 1961 Pula
Belgian Second Division
2020-01-31 19:30:00 KFCO Wilrijk 1 - 0 Westerlo
Scottish Championship
2020-01-31 19:05:00 Partick Thistle 1 - 1 Ayr United
Israel Leumit League
2020-01-31 13:00:00 Maccabi Ahi Nazareth 1 - 0 Hapoel Ashkelon
2020-01-31 13:00:00 Hapoel Afula 0 - 2 Hapoel Katamon Jerusalem
2020-01-31 13:00:00 Hapoel Petah Tikva 1 - 2 Kafr Qasim
2020-01-31 13:00:00 Hapoel Ramat Gan 1 - 1 Hapoel Natzrat Illit
2020-01-31 13:00:00 Hapoel Bnei Sakhnin FC 1 - 0 Hapoel Rishon Lezion
Greece National B
2020-01-31 13:00:00 Kerkyra 0 - 4 Ergotelis
2020-01-31 14:00:00 Panahaiki-2005 4 - 0 Apollon Larissas
Brazil Campeonato Paulista
2020-01-31 00:30:00 Ponte Preta 2 - 1 Corinthians Paulista (SP)
2020-01-31 00:30:00 Mirassol 1 - 1 Guarani SP
Brazil Campeonato Carioca
2020-01-31 14:00:00 Vasco da Gama 0 - 1 Cabofriense(RJ)
France Ligue 3
2020-01-31 17:00:00 USL Dunkerque 1 - 1 Red Star FC 93
2020-01-31 19:00:00 Avranches 3 - 1 Le Puy Foot 43 Auvergne
2020-01-31 19:00:00 Bastia CA 2 - 1 Ajaccio Gfco
2020-01-31 19:00:00 Bourg Peronnas 2 - 1 Toulon
2020-01-31 19:00:00 Concarneau 0 - 2 Boulogne
2020-01-31 19:00:00 Creteil 3 - 0 Cholet So
2020-01-31 19:00:00 Stade Lavallois MFC 1 - 1 Lyon Duchere
2020-01-31 19:00:00 Villefranche 2 - 0 Quevilly
Finland Suomen Cup
2020-01-31 16:30:00 KuPs 1 - 0 Lahti
2020-01-31 17:30:00 SJK Akatemia 2 - 2 Jaro
Australia A-League
2020-01-31 08:30:00 Sydney FC 1 - 0 Brisbane Roar
Persian Gulf Pro League
2020-01-31 11:15:00 Pars Jonoubi Jam 1 - 1 Gol Gohar FC
2020-01-31 11:30:00 Peykan 1 - 3 Shahin Bushehr
2020-01-31 11:45:00 Tractor S.C. 2 - 1 Zob Ahan
2020-01-31 12:00:00 Nassaji Mazandaran 1 - 3 Saipa
2020-01-31 13:30:00 Sepahan 2 - 1 Foolad Khozestan
Saudi Professional League
2020-01-31 13:00:00 Abha 1 - 2 Al Hilal
2020-01-31 15:25:00 Al-Hazm 0 - 0 Al-Taawon
2020-01-31 17:15:00 Al Raed 1 - 1 Al Ittihad(KSA)
South Africa Premier Soccer League
2020-01-31 18:00:00 Maritzburg United 1 - 1 Cape Town City
Qatar League
2020-01-31 13:35:00 Al-Wakra 4 - 1 Al Shahaniya
2020-01-31 15:45:00 Al-Garrafa 0 - 0 Qatar SC
Botola Pro 1
2020-01-31 18:00:00 IRT Itihad de Tanger 0 - 0 RCOZ Oued Zem
Kuwaiti Premier League
2020-01-31 14:55:00 Kazma 2 - 1 Al-Salmiyah
Oman Professional League
2020-01-31 13:10:00 Alrstak 1 - 1 Al-Nahda Muscat
2020-01-31 13:35:00 Al-Nasr(OMA) 2 - 2 Oman Club
2020-01-31 15:50:00 Muscat 1 - 0 Al Oruba Sur
Scottish Highland Football League
2020-01-31 19:45:00 Clachnacuddin 2 - 3 Forres Mechanics
Primera Division de Paraguay
2020-01-31 21:00:00 Sportivo Luqueno 1 - 1 Guay Leena
Primera Division de Venezuela
2020-01-31 15:00:00 Deportivo Metropolitano 1 - 3 Aragua FC
Costa Rica Primera Division
2020-01-31 02:00:00 Guadalupe FC 0 - 0 Herediano
OFC Champions League
2020-01-31 03:00:00 Veitongo FC 2 - 2 Tupapa Maraerenga
Primera Division de Honduras
2020-01-31 02:10:00 Honduras Progreso 1 - 2 Real Espana
Bolivia Primera Division
2020-01-31 00:30:00 Aurora 2 - 1 Jorge Wilstermann
2020-01-31 00:30:00 Club Guabira 1 - 2 Oriente Petrolero
German 3.Liga
2020-01-31 18:00:00 Hallescher FC 3 - 4 Viktoria koln
A-League National Youth League
2020-01-31 05:30:00 Sydney FC (Youth) 5 - 1 Melbourne Victory FC (Youth)
UAE Division 1 Group A
2020-01-31 13:10:00 Dabba Al-Fujairah 0 - 3 Al Oruba (UAE)
2020-01-31 13:10:00 Masfut 1 - 5 Al-Hamriyah
2020-01-31 13:10:00 Dubba Al-Husun 2 - 1 Al-Thaid
India League Division 1
2020-01-31 13:30:00 Chennai City 2 - 3 Mohun Bagan(Ind)
Israel B League
2020-01-31 09:30:00 Hapoel Asi Gilboa 1 - 2 Hapoel Bnei Zalfa
2020-01-31 10:00:00 Hapoel Bikat Hayarden 0 - 2 Hapoel Azor
2020-01-31 10:30:00 Shimshon Kafr Qasim 0 - 0 Maccabi Shaarayim
2020-01-31 10:45:00 Hakoah Amidar Ramat Gan FC 0 - 1 Hapoel Holon Yaniv
2020-01-31 11:15:00 Moadon Sport Tira 0 - 0 Rubi Shapira
2020-01-31 11:15:00 Maccabi Herzliya 1 - 3 FC Ironi Or Yehuda
2020-01-31 11:15:00 Maccabi Kabilio Jaffa 1 - 1 AS Ashdod
2020-01-31 11:30:00 Hapoel Bnei Arrara Ara 1 - 0 Hapoel Iksal
2020-01-31 11:30:00 Hapoel Kaukab 2 - 0 Maccabi Ironi Kiryat Ata
2020-01-31 11:30:00 Maccabi Yavne 0 - 1 AS Nordia Jerusalem
Mexico Primera Divison A
2020-01-31 02:30:00 Alebrijes de Oaxaca 3 - 0 Cimarrones de Sonora
United Arab Emirates U19
2020-01-31 13:15:00 Ajman SCC U19 2 - 0 Al Bataeh U19
2020-01-31 13:15:00 Al Ain SCC U19 2 - 0 Al Nasr SC U19
2020-01-31 13:15:00 Al Arabi Umm Al Quwain U19 0 - 2 Shabab Al Ahli Dubai U19
2020-01-31 13:15:00 Al Dhaid U19 4 - 1 Al Ittihad Kalba U19
2020-01-31 13:15:00 Al-Wasl U19 0 - 2 Sharjah SCC U19
South Africa First League
2020-01-31 13:30:00 Cape Umoya United 0 - 1 Jomo Cosmos
Saudi Arabia Division 2
2020-01-31 12:25:00 Jubail 2 - 0 Wajj
2020-01-31 13:15:00 Al Entesar 2 - 2 Al Sahel
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-01-31 21:00:00 Panaderia Pulido 0 - 1 UD Tamaraceite
2020-01-31 21:00:00 CD Buzanada 1 - 2 CD Santa Ursula
Brazil Campeonato Catarinense Division 1
2020-01-31 00:30:00 Avai FC SC 0 - 1 Brusque FC
Brazil Campeonato Gaucho
2020-01-31 00:30:00 Gremio (RS) 2 - 1 Sao Jose PoA RS
Mexico Youth U20
2020-01-31 15:59:00 San Luis U20 1 - 0 Chivas Guadalajara U20
2020-01-31 17:45:00 Atlas U20 3 - 4 Club Tijuana U20
Australia West Premier Bam Creative Night Series
2020-01-31 10:30:00 Bayswater City 0 - 3 Floreat Athena
2020-01-31 12:30:00 Sorrento F.C. 2 - 3 Balcatta FC
Malta First Division League
2020-01-31 18:00:00 Qrendi 1 - 3 Vittoriosa Stars
2020-01-31 18:00:00 St. Andrews 0 - 0 Fgura United
FIFA Futsal World Cup qualification (UEFA)
2020-01-31 17:30:00 Belarus Indoor Soccer 3 - 5 Italy Indoor Soccer
2020-01-31 20:30:00 Portugal Indoor Soccer 2 - 2 Finland Indoor Soccer
CAN W-U20
2020-01-31 15:59:00 Botswana (w)U20 2 - 0 Namibia (w)U20
International Friendly
2020-01-31 10:00:00 Morocco (w) 6 - 3 Tunisia (w)
India Super League
2020-01-31 14:00:00 Mumbai City 1 - 0 Northeast United
Ghana Premier
2020-01-31 15:00:00 Karela United FC 3 - 0 All Stars
2020-01-31 15:30:00 Inter Allies 4 - 2 King Faisal
Belgium Women's Premier League
2020-01-31 19:00:00 Racing Genk (w) 0 - 1 Standard Liege (w)
2020-01-31 19:30:00 KAA Gent Ladies (w) 2 - 1 Club Brugge (w)
2020-01-31 19:30:00 Oud Heverlee Leuven (w) 0 - 2 Anderlecht (w)
Germany Regionalliga
2020-01-31 18:00:00 Schalke 04 (Youth) 2 - 0 Bonner
2020-01-31 18:00:00 SC Verl 1 - 0 SV Lippstadt
2020-01-31 18:00:00 Germania Halberstadt 1 - 5 Berliner AK 07
Estonia Winter Tournament
2020-01-31 15:45:00 Levadia Tallinn 0 - 1 Flora Paide
2020-01-31 17:35:00 FC Helios 1 - 5 Laanemaa Haapsalu
2020-01-31 19:25:00 Parnu JK 5 - 2 JK Tallinna Kalev II
Iceland Championship B
2020-01-31 18:00:00 Haukar Hafnarfjordur 5 - 2 UMF Selfoss
Myanmar Professional League
2020-01-31 09:30:00 Zwekapin United 0 - 0 Magway
Brazil Mato-grossense Division 1
2020-01-31 00:10:00 Dom Bosco MT 1 - 2 Uniao Rondonopolis MT
2020-01-31 00:10:00 CEO Varzeagrandense 0 - 2 Nova Mutum EC
Argentina group C Tebolidun League Manchester
2020-01-31 20:00:00 Leandro N Alem 3 - 3 Berazategui
2020-01-31 20:00:00 Sportivo Italiano 1 - 1 Deportivo Laferrere
2020-01-31 20:00:00 Ituzaingo 1 - 1 San Martin Burzaco
2020-01-31 20:00:00 El Porvenir 1 - 2 Ferrocarril Midland
Ivory Coast Premier Division
2020-01-31 15:30:00 ASI Abengourou 1 - 1 Sporting Gagnoa
2020-01-31 18:00:00 AF Amadou Diallo Djekanou 1 - 3 ASEC MIMOSAS
Mali Premiere Division
2020-01-31 15:59:00 AS Olympique de Missira 0 - 6 Yeelen
2020-01-31 18:00:00 CSK FC 1 - 2 USFAS Bamako
Korea Reserves League
2020-01-31 15:00:00 Alianza Lima Reserves 2 - 1 Alianza Universidad Reserves
Costa Rica 2.Liga
2020-01-31 19:00:00 CD Barrio Mexico 2 - 1 Puntarenas
2020-01-31 20:00:00 Municipal Turrialba 0 - 0 Municipal Garabito
2020-01-31 21:00:00 AD Santa Rosa 3 - 3 AD Cartagena
2020-01-31 21:00:00 Santa Ana 7 - 2 Curridabat FC
England U23 Premier League
2020-01-31 19:00:00 Chelsea U23 2 - 2 Leicester City U23
2020-01-31 19:00:00 Manchester City U23 4 - 1 Everton U23
2020-01-31 19:00:00 Norwich City U23 1 - 2 Manchester United U23
Uganda Super Cup
2020-01-31 13:00:00 URA Kampala 2 - 1 Kampala City Council FC
2020-01-31 13:30:00 Ma Lu 1 - 1 Tooro United
England U23 1.Liga
2020-01-31 13:30:00 Birmingham City U23 1 - 3 Nottingham Forest U23
Ireland Leinster Senior League
2020-01-31 19:45:00 Carrigaline United 0 - 1 Rockmount
2020-01-31 20:00:00 Cherry Orchard 1 - 3 Crumlin United
2020-01-31 20:00:00 Swords Celtic FC 0 - 3 Firhouse Clover FC
2020-01-31 20:00:00 Greystones 2 - 6 Glebe North FC
2020-01-31 20:15:00 Collinstown 1 - 0 Dunboyne AFC
Argentina Reserve League
2020-01-31 12:00:00 CA Talleres de Córdoba Reserves 1 - 2 Boca Juniors Reserve
2020-01-31 12:00:00 Argentinos Jrs Reserves 2 - 1 Racing Club Reserves
2020-01-31 12:00:00 Velez Sarsfield Reserves 3 - 0 CA Aldosivi Reserves
2020-01-31 12:00:00 River Plate R 5 - 1 Central Cordoba SdE Reserves
2020-01-31 12:00:00 CA Patronato Reserves 1 - 2 Arsenal de Sarandi Reserves
2020-01-31 12:00:00 Newell's Reserves 2 - 2 San Lorenzo Reserves
2020-01-31 12:00:00 Lanus Reserves 1 - 1 Godoy Cruz Reserves
2020-01-31 12:00:00 Huracan Reserves 3 - 1 Gimnasia LP Reserves
2020-01-31 12:00:00 Estudiantes LP Reserves 0 - 2 Union Santa Fe Reserves
2020-01-31 12:00:00 Colon Reserves 1 - 1 Banfield Reserves
2020-01-31 12:10:00 CA Independiente Reserves 1 - 1 Rosario Central Reserves
2020-01-31 12:10:00 Atletico Tucuman Reserve 1 - 1 Defensa y Justicia Reserves
Australia SA Cup Women
2020-01-31 08:15:00 Adelaide City (w) 1 - 0 Metropolis United (w)
2020-01-31 08:15:00 West Adelaide SC (W) 1 - 0 Fulham United (W)
2020-01-31 09:45:00 Adelaide Comets (w) 2 - 0 Salisbury Inter (w)
Argentine Torneo A
2020-01-31 20:45:00 G.San Martin Formosa 1 - 2 Defensores Belgrano (VR)
Gibraltar Premier Division
2020-01-31 19:30:00 St Joseph FC 5 - 3 Lions Gibraltar
Israel C League
2020-01-31 08:30:00 Hapoel Qalansawe 2 - 0 Hapoel Kiryat Ono
2020-01-31 09:30:00 Hapoel Ironi Gedera 2 - 3 Bnei Eilat
2020-01-31 10:00:00 Beitar Ramat Gan 2 - 0 Ironi Beit Dagan
2020-01-31 10:00:00 FC Beitar Yavne 1 - 1 Beitar Ironi Maale Adumim
2020-01-31 10:00:00 Maccabi Ironi Netivot 0 - 1 MS Hapoel Yeroham
2020-01-31 11:00:00 Hapoel Hod HaSharon 2 - 1 Shimshon Tel Aviv
2020-01-31 11:00:00 Otzma FC Holon 0 - 3 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
2020-01-31 11:30:00 Hapoel Beit She'any 2 - 0 Hapoel Ihud Bnei Gat
2020-01-31 11:30:00 Beitar Petah Tikva 3 - 4 Beitar Kfar Saba Shlomi
2020-01-31 12:00:00 Maccabi Ahi Iksal 2 - 7 Maccabi Bnei Raina
Pakistan Yajia
2020-01-31 00:30:00 Nacional(AM) 0 - 0 Manaus (AM)
Thailand U19 League
2020-01-31 08:00:00 Nong Bua FC U19 1 - 2 Chonburi U19
2020-01-31 10:00:00 Chainat FC U19 1 - 0 Satun United U19
India Mumbai Elite League
2020-01-31 07:50:00 Mumbai Port Trust 2 - 3 Air India FC U19
India I-League 2nd Division
2020-01-31 08:30:00 Punjab FC Reserves 2 - 0 Rajasthan Club
Indoor foot invitational tournament
2020-01-31 16:30:00 England Futsal 1 - 1 Israel Indoor Soccer
2020-01-31 16:30:00 Egypt Futsal 3 - 0 Angola Futsal
2020-01-31 17:00:00 Denmark Indoor Soccer 4 - 2 Estonia Indoor Soccer
2020-01-31 18:00:00 Norway Futsal 7 - 2 Wales Indoor Soccer
2020-01-31 20:00:00 Mozambique Futsal 3 - 7 Guinea Indoor Soccer
Gambia GFA League
2020-01-31 16:30:00 GAMTEL 1 - 0 BK Milan
2020-01-31 16:30:00 Banjul Hawks FC 1 - 1 WAA Banjul
Algeria Womens League
2020-01-31 09:10:00 AR Guelma (W) 0 - 1 ASE Alger Centre (W)
2020-01-31 10:00:00 CF Akbou?W? 2 - 0 FC Bejaia?W?
2020-01-31 10:25:00 ESF Amizour ?W? 0 - 0 Afak Relizane?W?
2020-01-31 11:15:00 AS Surete Nationale Women 1 - 0 JF Khroub?W?
Iceland Pre-Season Cup
2020-01-31 21:00:00 Augnablik Kopavogur 5 - 1 Ellidi
Tajikistan Cup
2020-01-31 09:00:00 FC Kuktosh 1 - 2 Lokomotiv-Pamir
Atlantic Ocean Cup
2020-01-31 15:59:00 Brondby IF 2 - 0 IFK Norrkoping FK
2020-01-31 20:00:00 FC Copenhagen 1 - 0 Lokomotiv Astana
CFU Club Championship
2020-01-31 20:00:00 Cibao FC 1 - 1 CS Don Bosco
Portugal U23
2020-01-31 11:00:00 Braga U23 4 - 0 Vitoria Guimaraes U23
2020-01-31 13:00:00 Vitoria Setubal U23 3 - 2 Aves U23
2020-01-31 15:00:00 Coimbra EC U23 1 - 2 Sporting Lisbon Sad U23
2020-01-31 15:59:00 Benfica U23 0 - 2 Portimonense U23
Myanmar U21 League
2020-01-31 08:55:00 Chinland FC U21 2 - 1 Rakhine United U21
2020-01-31 09:00:00 Myawady FC U21 3 - 0 Zwekapin United U21
2020-01-31 09:00:00 Southern Myanmar U21 2 - 0 Shan Utd U21
Australia Pre-Season Cup
2020-01-31 10:30:00 Fremantle City 5 - 0 Shamrock Rovers SC
2020-01-31 10:30:00 Gosnells City 3 - 0 Mandurah City
2020-01-31 10:30:00 Morley Windmills 1 - 4 Quinns FC
2020-01-31 12:30:00 Wanneroo City 2 - 3 Subiaco AFC
2020-01-31 12:30:00 Forrestfield United 3 - 4 Kingsley Soccer Club Inc
2020-01-31 12:45:00 Joondalup City 2 - 2 Joondalup United
India League Women
2020-01-31 06:30:00 Baroda Football Academy (W) 0 - 4 Kangchup RYPS (W)
Wales FAW Championship
2020-01-31 19:30:00 Taffs Well 3 - 2 Afan Lido
2020-01-31 19:30:00 Haverfordwest County 0 - 1 Swansea University
Algeria U19 Youth League
2020-01-31 08:10:00 JSM Bejaia U19 3 - 1 NC Magra U19
2020-01-31 08:10:00 MC Oran U19 1 - 0 MC Saida U19
2020-01-31 08:15:00 RC Relizane U19 0 - 0 WA Tlemcen U19
2020-01-31 08:20:00 USM Blida U19 0 - 2 RC Kouba U19
2020-01-31 08:25:00 US Chaouia U19 0 - 1 CRB Ain Fekroun U19
Burkina Faso League
2020-01-31 15:30:00 US Ouagadougou 2 - 0 KOZAF
South American Olympics Qualifiers
2020-01-31 01:30:00 Colombia U23 0 - 0 Chile U23