Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2020-01-25 00:45:00 Union Santa Fe 1 - 0 Argentinos juniors
2020-01-25 00:45:00 Rosario Central 2 - 1 CA Huracan
2020-01-25 20:35:00 Arsenal de Sarandi 1 - 1 Newells Old Boys
2020-01-25 22:40:00 San Lorenzo 1 - 1 Estudiantes La Plata
2020-01-25 22:40:00 Central Cordoba SDE 1 - 0 Colon de Santa Fe
Belgian Pro League
2020-01-25 19:00:00 Mouscron Peruwelz 1 - 3 Sint-Truidense
2020-01-25 19:00:00 Red Star Waasland 0 - 1 KAS Eupen
2020-01-25 19:30:00 KAA Gent 4 - 1 Racing Genk
German Bundesliga
2020-01-25 14:30:00 VfL Wolfsburg 1 - 2 Hertha Berlin
2020-01-25 14:30:00 Borussia Monchengladbach 3 - 1 FSV Mainz 05
2020-01-25 14:30:00 Eintracht Frankfurt 2 - 0 RB Leipzig
2020-01-25 14:30:00 SC Freiburg 0 - 2 SC Paderborn 07
2020-01-25 14:30:00 Union Berlin 2 - 0 Augsburg
2020-01-25 17:30:00 Bayern Munchen 5 - 0 Schalke 04
France Ligue 1
2020-01-25 16:30:00 Marseille 0 - 0 Angers
2020-01-25 19:00:00 Stade Brestois 2 - 1 Amiens
2020-01-25 19:00:00 Monaco 1 - 3 Strasbourg
2020-01-25 19:00:00 Montpellier 2 - 1 Dijon
2020-01-25 19:00:00 Reims 0 - 1 Metz
2020-01-25 19:00:00 Saint Etienne 2 - 1 Nimes
France Ligue 2
2020-01-25 14:00:00 Lens 1 - 1 Clermont
Holland Eredivisie
2020-01-25 17:30:00 SC Heerenveen 1 - 2 AZ Alkmaar
2020-01-25 18:45:00 RKC Waalwijk 1 - 2 VVV Venlo
2020-01-25 18:45:00 Heracles Almelo 2 - 3 Feyenoord
2020-01-25 19:45:00 Sparta Rotterdam 1 - 1 Fortuna Sittard
Swiss Super League
2020-01-25 18:00:00 Neuchatel Xamax 1 - 2 Servette
2020-01-25 18:00:00 FC Zurich 2 - 3 Luzern
Scottish Premier League
2020-01-25 15:00:00 Celtic FC 3 - 0 Ross County
2020-01-25 15:00:00 Hamilton Academical 2 - 4 Livingston
2020-01-25 15:00:00 Motherwell 0 - 0 Hibernian
2020-01-25 15:00:00 Saint Johnstone 2 - 1 Kilmarnock
Turkish Super Liga
2020-01-25 11:00:00 Kayserispor 1 - 1 Ankaragucu
2020-01-25 14:00:00 Kasimpasa 1 - 2 Alanyaspor
2020-01-25 17:00:00 Fenerbahce 2 - 0 Istanbul Buyuksehir Belediyesi
Spanish La Liga
2020-01-25 12:00:00 RCD Espanyol 1 - 1 Athletic Bilbao
2020-01-25 15:00:00 Valencia 2 - 0 FC Barcelona
2020-01-25 17:30:00 Alaves 1 - 2 Villarreal
2020-01-25 20:00:00 Sevilla 2 - 0 Granada CF
Greece National A
2020-01-25 17:30:00 AEL Larisa 0 - 2 Panathinaikos
Spanish Segunda Division
2020-01-25 15:00:00 SD Huesca 2 - 1 CD Lugo
2020-01-25 15:00:00 Sporting Gijon 1 - 0 Fuenlabrada
2020-01-25 17:15:00 Las Palmas 0 - 0 Tenerife
2020-01-25 20:00:00 Real Zaragoza 1 - 0 Numancia
Italian Serie A
2020-01-25 14:00:00 Spal 1 - 3 Bologna
2020-01-25 17:00:00 Fiorentina 0 - 0 Genoa
2020-01-25 19:45:00 Torino 0 - 7 Atalanta
England League 2
2020-01-25 15:00:00 Mansfield Town 3 - 0 Bradford City
2020-01-25 15:00:00 Scunthorpe United 2 - 2 Crewe Alexandra
2020-01-25 15:00:00 Crawley Town 3 - 2 Grimsby Town
2020-01-25 15:00:00 Carlisle United 2 - 1 Walsall
2020-01-25 15:00:00 Salford City 1 - 1 Oldham Athletic
2020-01-25 15:00:00 Leyton Orient 2 - 1 Newport County
2020-01-25 15:00:00 Swindon Town 3 - 0 Port Vale
2020-01-25 15:00:00 Stevenage Borough 1 - 2 Plymouth Argyle
2020-01-25 15:00:00 Morecambe 1 - 1 Cambridge United
2020-01-25 15:00:00 Macclesfield Town 2 - 1 Forest Green Rovers
2020-01-25 15:00:00 Exeter City 0 - 0 Colchester United
England Championship
2020-01-25 15:00:00 Stoke City 2 - 0 Swansea City
England League 1
2020-01-25 15:00:00 Rochdale 2 - 2 Gillingham
2020-01-25 15:00:00 Peterborough United 2 - 1 Rotherham United
2020-01-25 15:00:00 Ipswich Town 1 - 0 Lincoln City
2020-01-25 15:00:00 Burton Albion 1 - 1 Accrington Stanley
2020-01-25 15:00:00 Bristol Rovers 0 - 0 Fleetwood Town
Italian Serie B
2020-01-25 14:00:00 Pordenone Calcio SSD 0 - 2 Pescara
2020-01-25 14:00:00 ACD Virtus Entella 1 - 1 Cremonese
2020-01-25 14:00:00 Cittadella 1 - 2 Benevento
2020-01-25 14:00:00 Pisa 1 - 1 Juve Stabia
2020-01-25 17:00:00 Salernitana 2 - 1 Cosenza Calcio 1914
International Club Friendly
2020-01-25 01:05:00 Gimnasia yTiro 1 - 1 Juventud Antoniana
2020-01-25 01:15:00 St Davids FC 1 - 5 Happy Hill FC
2020-01-25 03:45:00 Eastern Lions U20 4 - 2 Moreland City U20
2020-01-25 04:00:00 Sydney United 5 - 2 Ted Reiter Mountain City Rovers
2020-01-25 04:00:00 Brisbane City 2 - 3 Moreton Bay United
2020-01-25 05:00:00 Eastern Lions SC 2 - 4 Moreland City SC
2020-01-25 05:45:00 Canterbury Bankstown U20 8 - 1 Hakoah Sydney City East U20
2020-01-25 05:55:00 Rochedale Rovers 4 - 1 Coomera
2020-01-25 06:00:00 Sunshine Coast Wanderers FC 3 - 4 Brisbane Strikers
2020-01-25 06:00:00 Macarthur Rams 0 - 4 Sydney Olympic
2020-01-25 06:00:00 Logan Lightning 3 - 5 Redlands United FC
2020-01-25 06:00:00 Sydney United 58 U20 1 - 3 Mt Druitt Town Rangers U20
2020-01-25 06:35:00 NWS Spirit FC U20 1 - 2 Marconi Stallions U20
2020-01-25 06:55:00 Canterbury Bankstown FC 1 - 5 Hake Ya Dong in Sydney City
2020-01-25 07:00:00 Mudgeeraba 3 - 6 Pine Hills
2020-01-25 07:25:00 SD Raiders FC 5 - 0 Inter Lions
2020-01-25 07:25:00 Seaford Rangers 1 - 2 Adelaide Hills
2020-01-25 08:00:00 Peninsula Power 1 - 3 Gold Coast Knights
2020-01-25 08:00:00 NWS Spirit FC 3 - 2 Marconi Stallions
2020-01-25 08:00:00 Merani Martvili 1 - 1 Baia Zugdidi
2020-01-25 08:00:00 Pyunik B 0 - 2 Se Wan Boy
2020-01-25 08:00:00 Blacktown Spartans 2 - 0 Camden Tigers SC
2020-01-25 08:00:00 Gandzasar Kapan 2 - 2 CF Noia
2020-01-25 08:15:00 Krylya Sovetov Samara Youth 0 - 1 Lada SOK Dimitrovgrad
2020-01-25 08:30:00 Poprad 0 - 2 Sokol Dolna Zdana
2020-01-25 08:30:00 Sigma Olomouc 3 - 1 Qarabag
2020-01-25 08:45:00 Universitaea Cluj 5 - 0 Avantul Reghin
2020-01-25 09:00:00 Slavia PrahaU21 3 - 5 Vrchovina
2020-01-25 09:00:00 Hrvatski dragovoljac 0 - 3 Kustosija
2020-01-25 09:00:00 Stal Brzeg 0 - 0 Ruch Zdzieszowice
2020-01-25 09:00:00 FC UT Arad 5 - 1 ACS Progresul Pecica
2020-01-25 09:00:00 Customs Department FC 1 - 0 Sisaket FC
2020-01-25 09:00:00 Atletik Kuklen 1 - 1 FC Maritsa 1921
2020-01-25 09:00:00 Millenium Giarmata 2 - 5 Ghiroda SI Giarmata VII
2020-01-25 09:00:00 Rubin Kazan 2 - 1 Slovan Sahy
2020-01-25 09:00:00 Slavia Kromeriz 2 - 0 Kozlovice
2020-01-25 09:00:00 AFC Progresul Spartac Bucuresti 2 - 1 Gloria Popesti-Leordeni
2020-01-25 09:00:00 FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 4 - 4 Dolgiye Prudy
2020-01-25 09:15:00 Friends FC 0 - 1 Sankata FC
2020-01-25 09:30:00 Gloria Buzau 0 - 3 Voin Tate Numa Glenn
2020-01-25 09:30:00 Austria Lustenau 6 - 0 Langenegg
2020-01-25 09:30:00 Tescoma Zlin 0 - 1 Lisen
2020-01-25 09:50:00 Samgurali Tskh 1 - 1 Merani Martvili
2020-01-25 10:00:00 NK Mura 05 3 - 0 NK Varteks Varazdin
2020-01-25 10:00:00 Szombierki Bytom 0 - 4 Ruch Chorzow
2020-01-25 10:00:00 Borussia Dortmund U19 6 - 0 VfL Bochum U19
2020-01-25 10:00:00 GKS Jastrzebie 1 - 1 Slask Wroclaw II
2020-01-25 10:00:00 SfB Oure 2 - 4 Dalum
2020-01-25 10:00:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 0 GKS Katowice
2020-01-25 10:00:00 SC Freiburg (Youth) 3 - 0 FV Ravensburg
2020-01-25 10:00:00 SAK Klagenfurt 3 - 1 ATSV Wolfsberg
2020-01-25 10:00:00 Dziugas Telsiai 3 - 4 Siauliai
2020-01-25 10:00:00 Bron Radom 3 - 2 Wisla Pulawy
2020-01-25 10:00:00 Skra Czestochowa 5 - 1 MKS Kluczbork
2020-01-25 10:00:00 Sokol Brozany 0 - 3 SK Slovan Varnsdorf
2020-01-25 10:00:00 Jammerbugt 4 - 0 Vegar
2020-01-25 10:00:00 Gyori ETO 2 - 1 FC STK 1914 Samorin
2020-01-25 10:00:00 Olimpia Grudziadz 2 - 3 Widzew lodz
2020-01-25 10:00:00 Unicov 2 - 1 Synot Slovacko
2020-01-25 10:00:00 Rakow Czestochowa 1 - 2 Cukaricki Stankom
2020-01-25 10:00:00 St Pauli II 5 - 1 TuS Osdorf
2020-01-25 10:00:00 FK Senica 0 - 0 KFC Komarno
2020-01-25 10:00:00 Carl Zeiss Jena II 4 - 3 VfB Auerbach
2020-01-25 10:00:00 Drava 2 - 1 Vysehrad
2020-01-25 10:00:00 Slovan Liberec 1 - 1 Pardubice
2020-01-25 10:00:00 Sparta Praha 1 - 0 Usti nad Labem
2020-01-25 10:00:00 Brno 3 - 2 Banik Ostrava
2020-01-25 10:05:00 BATE Borisov 2 - 1 FK Vitebsk
2020-01-25 10:20:00 Chernomorets Odessa II 1 - 1 Balkany Zorya
2020-01-25 10:27:23 FC Kolkheti Poti 0 - 2 Shukura Kobuleti
2020-01-25 10:30:00 B93 Copenhagen 1 - 1 AB Copenhagen
2020-01-25 10:45:00 Frederikssund IK 0 - 5 BK Frem
2020-01-25 11:00:00 Lechia Zielona Gora 1 - 2 Chemik Police
2020-01-25 11:00:00 Ruch Radzionkow 3 - 0 KS Spojnia Landek
2020-01-25 11:00:00 Pogon Siedlce 0 - 0 Hetman Zamosc
2020-01-25 11:00:00 SC Gleisdorf 0 - 1 Usv Mettersdorf
2020-01-25 11:00:00 Pelister Bitola 1 - 1 Macva Sabac
2020-01-25 11:00:00 BEC Tero Sasana 4 - 4 Sukhothai
2020-01-25 11:00:00 FK Graficar Beograd 0 - 0 FK Sindelic Nis
2020-01-25 11:00:00 Odra Opole 2 - 1 Gornik Polkowice
2020-01-25 11:00:00 Olimpia Elblag 1 - 2 Elana Torun
2020-01-25 11:00:00 Chrudim 3 - 1 Slovan Velvary
2020-01-25 11:00:00 SC Verl 4 - 2 SV Straelen
2020-01-25 11:00:00 Stal Mielec 2 - 1 Sandecja Nowy Sacz
2020-01-25 11:00:00 Bronshoj 0 - 5 HIK Hellerup
2020-01-25 11:00:00 Naestved 1 - 0 Vanlose
2020-01-25 11:00:00 SKU Amstetten 5 - 1 SC Znojmo
2020-01-25 11:00:00 LKS Nieciecza 0 - 2 Stal Stalowa Wola
2020-01-25 11:00:00 Vitkovice 6 - 2 Frydek-Mistek
2020-01-25 11:00:00 FC Belshina Babruisk 0 - 0 Sputnik
2020-01-25 11:00:00 Opava 1 - 2 GKS Tychy
2020-01-25 11:00:00 CFR Cluj 3 - 2 Club Sport Emelec
2020-01-25 11:00:00 FC Copenhagen 2 - 0 Halmstads
2020-01-25 11:00:00 LASK Linz 1 - 2 CSKA Moscow
2020-01-25 11:00:00 Gratkorn 2 - 3 FC Kindberg-Murzhofen
2020-01-25 11:30:00 NK Dubrava Zagreb 2 - 1 Radnik Sesvete
2020-01-25 11:30:00 Zlate Moravce 2 - 5 Tatran LM
2020-01-25 12:00:00 Stabaek (w) 4 - 0 Raufoss (w)
2020-01-25 12:00:00 Cracovia Krakow 3 - 2 TSV Hartberg
2020-01-25 12:00:00 Skjetten Fotball 0 - 0 Ready
2020-01-25 12:00:00 Loko Vltavin 0 - 4 Marila Pribram
2020-01-25 12:00:00 Hillerod Fodbold 0 - 2 Skovshoved
2020-01-25 12:00:00 Dinamo Zagreb 4 - 0 FC Koper
2020-01-25 12:00:00 Radomiak Radom 1 - 1 Wisla Pulawy
2020-01-25 12:00:00 Szombierki Bytom 1 - 5 KS Energetyk ROW
2020-01-25 12:00:00 Czarni Sosnowiec (w) 1 - 0 AZS Wroclaw (w)
2020-01-25 12:00:00 Bayer Leverkusen U19 3 - 4 Kickers Offenbach U19
2020-01-25 12:00:00 SV Ried B 2 - 0 SV Austria Salzburg
2020-01-25 12:00:00 Slavia Sofia 1 - 0 Spartaks Jurmala
2020-01-25 12:00:00 Lyn (w) 2 - 4 Mallbackens IF (w)
2020-01-25 12:00:00 Radomiak Radom 1 - 1 Puszcza Niepolomice
2020-01-25 12:00:00 Lichtenberg 47 3 - 2 international Leipzig FC
2020-01-25 12:00:00 Astoria Walldorf 4 - 1 Freiberg
2020-01-25 12:00:00 FK Buducnost Podgorica 0 - 0 Decic Tuzi
2020-01-25 12:00:00 Lokomotiv Astana 4 - 2 Brentford B
2020-01-25 12:00:00 SV Frauental 1 - 2 USV Draxler Mooskirc
2020-01-25 12:00:00 FC Dobrudzha 1 - 3 FC Sozopol
2020-01-25 12:00:00 Litex Lovech 2 - 1 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
2020-01-25 12:00:00 Kolubara 3 - 2 Semendrija 1924
2020-01-25 12:00:00 Hannover 96 Am 4 - 3 VfV Borussia 06 Hildesheim
2020-01-25 12:00:00 Germania Halberstadt 0 - 1 ZFC Meuselwitz
2020-01-25 12:00:00 Werder Bremen (Youth) 4 - 2 TB Uphusen
2020-01-25 12:00:00 Zlin B 5 - 1 FC Vsetin
2020-01-25 12:00:00 Korona Kielce 0 - 1 Sabail
2020-01-25 12:00:00 Vejle 3 - 4 Kolding FC
2020-01-25 12:00:00 Hacken 3 - 0 Norrby IF
2020-01-25 12:00:00 GKS Belchatow 2 - 4 Warta Poznan
2020-01-25 12:00:00 Brondby IF 3 - 0 Hvidovre IF
2020-01-25 12:30:00 LKS Lodz 3 - 3 FC Vorskla Poltava
2020-01-25 12:30:00 Mlada Boleslav 5 - 0 Dunajska Streda
2020-01-25 12:30:00 Gornik Zabrze 4 - 1 FK Csikszereda Miercurea Ciuc
2020-01-25 12:30:00 VfR Wormatia Worms 1 - 3 Wadegesi Heim
2020-01-25 12:30:00 Radunia Stezyca 1 - 3 Sokol Ostroda
2020-01-25 12:30:00 Strumska Slava 2 - 1 Kariana Erden
2020-01-25 12:30:00 Slavia Praha 3 - 3 Dynamo Ceske Budejovice
2020-01-25 12:55:00 Roltek Dob 0 - 1 NK Medimurje Cakovec
2020-01-25 13:00:00 Neman Grodno 0 - 0 FK Gorodeya
2020-01-25 13:00:00 Botev Plovdiv 3 - 0 FK Chayka K-SR
2020-01-25 13:00:00 NK Osijek II 3 - 2 Pecsi MFC
2020-01-25 13:00:00 Helsingborg 2 - 3 Lyngby
2020-01-25 13:00:00 Garbarnia Krakow 2 - 1 Rekord Bielsko-Biala
2020-01-25 13:00:00 VfL Oldenburg 1 - 4 SV Atlas Delmenhorst
2020-01-25 13:00:00 Rapid Wien 2 - 2 FAC Team Fur Wien
2020-01-25 13:00:00 Zivanice 0 - 6 FK Graffin Vlasim
2020-01-25 13:00:00 FSV Union Furstenwalde 1 - 2 Tennis Borussia Berlin
2020-01-25 13:00:00 Rapid Wien 2 - 2 Neusiedl
2020-01-25 13:00:00 Viktoria Zizkov 1 - 2 Dukla Prague
2020-01-25 13:00:00 Inter Turkspor Kiel 2 - 9 ETSV Weiche Flensburg
2020-01-25 13:00:00 FC Superfund Pasching 3 - 1 FC Pinzgau Saalfelden
2020-01-25 13:00:00 Eintracht Norderstedt 4 - 0 Niendorfer TSV
2020-01-25 13:00:00 NK Rudar Velenje 5 - 0 Smartno
2020-01-25 13:00:00 Kristianstads DFF (w) 7 - 0 FC Rosengard (w)
2020-01-25 13:00:00 FC Giessen 4 - 0 FC Hanau 93
2020-01-25 13:00:00 TSV Bordesholm 1 - 5 Holstein Kiel II
2020-01-25 13:00:00 SG Barockstadt 3 - 3 Bayern Alzenau
2020-01-25 13:00:00 TSG Balingen 4 - 1 FV Illertissen
2020-01-25 13:00:00 Red Star-Penzing 2 - 2 SV Gerasdorf Stammer
2020-01-25 13:00:00 NK Cepin 0 - 0 NK Bedem Ivankovo
2020-01-25 13:00:00 SG 2000 Mulheim-Karlich 0 - 1 Rot-Weiss Koblenz
2020-01-25 13:00:00 Wiener Viktoria 3 - 1 SC Ortmann
2020-01-25 13:00:00 Uhersky Brod 3 - 1 MSK Puchov
2020-01-25 13:00:00 Piast Gliwice 0 - 0 Lou Gansike Sol
2020-01-25 13:00:00 FC Kaan-Marienborn 3 - 1 Duren
2020-01-25 13:00:00 Wacker Burghausen 3 - 0 SV Kirchanschoring
2020-01-25 13:00:00 Rabotnicki Skopje 3 - 1 FK Tikves Kavadarci
2020-01-25 13:00:00 Wisla Krakow 1 - 1 Dinamo Batumi
2020-01-25 13:00:00 AIK Solna 1 - 1 Vasteras SK FK
2020-01-25 13:00:00 Slask Wroclaw 1 - 0 FC Ufa
2020-01-25 13:30:00 Slaven Koprivnica 4 - 2 NK Aluminij
2020-01-25 13:30:00 NJS 1 - 0 Klubi 04 Helsinki
2020-01-25 13:30:00 ND Gorica 1 - 1 Indjija
2020-01-25 13:30:00 FC Paradiso 1 - 5 Bellinzona
2020-01-25 13:30:00 NK Siroki Brijeg 1 - 1 FK Zeljeznicar
2020-01-25 13:30:00 Brommapojkarna 2 - 2 Sollentuna United
2020-01-25 13:30:00 ASK Bravo Publikum 3 - 3 Radomlje
2020-01-25 13:30:00 IK Sirius FK 4 - 0 Gamla Upsala SK
2020-01-25 13:30:00 SV Elversberg 5 - 0 Fola Esch
2020-01-25 13:45:00 Teplice 0 - 2 Gornik Zabrze
2020-01-25 14:00:00 Lech Poznan 0 - 1 FC Shakhtar Donetsk
2020-01-25 14:00:00 Herfolge Boldklub Koge 0 - 0 Fremad Amager
2020-01-25 14:00:00 Maribor 0 - 0 ND Beltinci
2020-01-25 14:00:00 Saarbrucken 1 - 0 Rheindorf Altach
2020-01-25 14:00:00 Team Wiener Linien 2 - 3 Favoritner AC
2020-01-25 14:00:00 NK vinogradar 0 - 5 NK Maksimir
2020-01-25 14:00:00 Flekkeroy 3 - 1 Start Kristiansand B
2020-01-25 14:00:00 Domzale 2 - 1 Habitpharm Javor
2020-01-25 14:00:00 FC Mynai 4 - 1 Tatran Presov
2020-01-25 14:00:00 SFL Bremerhaven 8 - 1 Rot-Weiss Cuxhaven
2020-01-25 14:00:00 Skive IK 4 - 2 Ringkobing
2020-01-25 14:00:00 Hertha Zehlendorf 3 - 0 Energie Cottbus
2020-01-25 14:00:00 Red Bull Salzburg 6 - 3 Zenit St. Petersburg
2020-01-25 14:00:00 Nordsjaelland 3 - 2 Nykobing FC
2020-01-25 14:00:00 SC Sand (w) 5 - 0 Grasshopper (w)
2020-01-25 14:00:00 Sarpsborg 08 1 - 2 IFK Norrkoping FK
2020-01-25 14:00:00 Kryliya Sovetov 4 - 3 Bohemians 1905
2020-01-25 14:00:00 Rijeka 4 - 2 NK Olimpija Ljubljana
2020-01-25 14:30:00 Wisla Plock 3 - 2 Qarabag
2020-01-25 14:30:00 Arda 3 - 2 Dinamo Tbilisi
2020-01-25 14:30:00 SG Austria Klagenfurt 9 - 0 ASKO Gmund
2020-01-25 15:00:00 Mjondalen IF 2 - 1 Valerenga
2020-01-25 15:00:00 BSV Rehden 3 - 1 Brinkumer SV
2020-01-25 15:00:00 OKS Stomil Olsztyn 0 - 2 FK Zalgiris Vilnius
2020-01-25 15:00:00 FSV Mainz 05 (Youth) 1 - 2 Rot-Weiss Erfurt
2020-01-25 15:00:00 Korona Kielce 1 - 1 Arsenal Tula
2020-01-25 15:00:00 GIF Sundsvall 1 - 3 Ostersunds FK
2020-01-25 15:30:00 Allerheiligen 5 - 2 Rottenmann
2020-01-25 15:59:00 Cukaricki Stankom 0 - 2 Trencin
2020-01-25 15:59:00 BFC Viktoria 1889 2 - 2 FC Wacker Innsbruck
2020-01-25 15:59:00 FC Gutersloh (w) 0 - 6 SG Essen-Schonebeck (w)
2020-01-25 15:59:00 SF Hamborn 07 4 - 2 Mulheimer SV 07
2020-01-25 15:59:00 GAIS 0 - 2 Varbergs BoIS FC
2020-01-25 16:30:00 DUGO SELO 5 - 4 NK Zagorec Krapina
2020-01-25 16:30:00 DUGO SELO 5 - 4 Za Gogh Meret Cola Pina
2020-01-25 18:30:00 Brasiliense 2 - 0 Sobradinho EC
2020-01-25 19:00:00 SE do Gama 5 - 2 CA Taguatinga DF
2020-01-25 20:00:00 Jacyoba AC 0 - 0 ASA AL
2020-01-25 20:00:00 Mixto EC 2 - 3 Cuiaba
2020-01-25 22:00:00 Coruripe Al 1 - 1 CS Esportivo AL
2020-01-25 23:00:00 Picos 0 - 0 4 de Julho
England FA Cup
2020-01-25 12:45:00 Brentford 0 - 1 Leicester City
2020-01-25 15:00:00 Coventry City 0 - 0 Birmingham City
2020-01-25 15:00:00 Newcastle United 0 - 0 Oxford United
2020-01-25 15:00:00 Southampton 1 - 1 Tottenham Hotspur
2020-01-25 15:00:00 Millwall 0 - 2 Sheffield United
2020-01-25 15:00:00 West Ham United 0 - 1 West Bromwich(WBA)
2020-01-25 15:00:00 Burnley 1 - 2 Norwich City
2020-01-25 15:00:00 Portsmouth 4 - 2 Barnsley
2020-01-25 15:00:00 Reading 1 - 1 Cardiff City
2020-01-25 17:30:00 Hull City 1 - 2 Chelsea
Israel Premier League
2020-01-25 13:00:00 Hapoel Kfar Saba 1 - 2 Hapoel Tel Aviv
2020-01-25 15:30:00 Hapoel Kiryat Shmona 0 - 0 Hapoel Beer Sheva
2020-01-25 16:30:00 Hapoel Haifa 2 - 2 Hapoel Raanana
2020-01-25 17:50:00 Maccabi Tel Aviv 2 - 0 Ashdod MS
Swiss Challenge League
2020-01-25 15:59:00 Stade Ouchy 0 - 2 Aarau
2020-01-25 16:30:00 Kriens 0 - 0 Winterthur
Turkey 2 Ligi A
2020-01-25 11:00:00 Giresunspor 2 - 1 Umraniyespor
2020-01-25 13:30:00 Osmanlispor FC 0 - 0 Keciorengucu
2020-01-25 15:59:00 Altay Spor Kulubu 1 - 0 Istanbulspor
Hungary Borsodi Liga
2020-01-25 13:55:00 Ferencvarosi TC 4 - 0 Paksi SE Honlapja
2020-01-25 15:59:00 Kaposvar 1 - 1 Videoton Puskas Akademia
2020-01-25 15:59:00 Mezokovesd Zsory 1 - 0 Varda SE
2020-01-25 15:59:00 Fehervar Videoton 0 - 0 Budapest Honved
2020-01-25 15:59:00 ZalaegerzsegTE 1 - 3 Diosgyor VTK
2020-01-25 18:00:00 Debrecin VSC 4 - 0 Ujpesti
Belgian Second Division
2020-01-25 15:59:00 Excelsior Virton 1 - 0 KFCO Wilrijk
2020-01-25 19:30:00 Westerlo 1 - 1 Roeselare
Primera Division de Mexico
2020-01-25 03:00:00 Puebla 0 - 1 Queretaro FC
2020-01-25 03:10:00 Club Tijuana 0 - 0 Club America
2020-01-25 23:00:00 CDSyC Cruz Azul 3 - 0 Santos Laguna
Italy C1A
2020-01-25 14:00:00 Pro Patria 3 - 2 JuventusU23
2020-01-25 19:45:00 Carpi 1 - 1 Padova
2020-01-25 19:45:00 Rende 1 - 1 Vibonese
2020-01-25 19:45:00 Pistoiese 1 - 1 Carrarese
England Conference
2020-01-25 15:00:00 Boreham Wood 1 - 1 Barrow
2020-01-25 15:00:00 Bromley 1 - 2 Barnet
2020-01-25 15:00:00 Chesterfield 1 - 1 AFC Fylde
2020-01-25 15:00:00 Chorley FC 0 - 1 Halifax Town
2020-01-25 15:00:00 Dagenham Redbridge 2 - 0 Notts County
2020-01-25 15:00:00 Dover Athletic 2 - 0 Aldershot Town
2020-01-25 15:00:00 Harrogate Town 0 - 2 Wrexham
2020-01-25 15:00:00 Hartlepool United 2 - 0 Stockport County
2020-01-25 15:00:00 Maidenhead United 2 - 0 Eastleigh
2020-01-25 15:00:00 Sutton United 0 - 0 Solihull Moors
2020-01-25 15:00:00 Torquay United 0 - 0 Ebbsfleet United
2020-01-25 15:00:00 Woking 1 - 0 Yeovil Town
Scottish Championship
2020-01-25 15:00:00 Arbroath 2 - 1 Partick Thistle
2020-01-25 15:00:00 Ayr United 1 - 0 Inverness
2020-01-25 15:00:00 Dundee United 1 - 1 Greenock Morton
2020-01-25 15:00:00 Queen of South 2 - 3 Alloa Athletic
Scottish Division One
2020-01-25 15:00:00 Airdrie United 0 - 0 Stranraer
2020-01-25 15:00:00 Clyde 2 - 1 East Fife
2020-01-25 15:00:00 Falkirk 6 - 0 Forfar Athletic
2020-01-25 15:00:00 Peterhead 1 - 0 Dumbarton
2020-01-25 15:00:00 Raith Rovers 4 - 3 Montrose
Scottish Division Two
2020-01-25 15:00:00 Cove Rangers 2 - 0 Annan Athletic
2020-01-25 15:00:00 Cowdenbeath 3 - 2 Brechin City
2020-01-25 15:00:00 Queen's Park 2 - 2 Albion Rovers
2020-01-25 15:00:00 Stenhousemuir 1 - 2 Edinburgh City
2020-01-25 15:00:00 Stirling Albion 1 - 2 Elgin City
Cyprus 1 Division
2020-01-25 13:00:00 AEP Paphos 1 - 1 Olympiakos Nicosia FC
2020-01-25 15:00:00 AEK Larnaca 3 - 1 AEL Limassol
2020-01-25 17:00:00 Doxa Katokopias 0 - 3 APOEL Nicosia
Northern Ireland Premier League
2020-01-25 15:00:00 Carrick Rangers 1 - 2 Warrenpoint Town
2020-01-25 15:00:00 Crusaders 2 - 0 Ballymena United
2020-01-25 15:00:00 Dungannon Swifts 2 - 0 Institute FC
2020-01-25 15:00:00 Linfield FC 8 - 1 Glenavon Lurgan
2020-01-25 17:30:00 Larne FC 2 - 1 Glentoran FC
Brazil Campeonato Paulista
2020-01-25 18:00:00 Ah so Santa SP 0 - 2 Gremio Novorizontin
2020-01-25 20:00:00 Oeste 1 - 0 Ituano SP
Brazil Campeonato Carioca
2020-01-25 18:00:00 America-RJ 4 - 0 Americano RJ
2020-01-25 18:00:00 Nova Iguacu 1 - 2 Friburguense RJ
2020-01-25 19:00:00 Cabofriense(RJ) 0 - 1 Madureira
2020-01-25 21:00:00 Flamengo 3 - 2 Volta Redonda
2020-01-25 22:00:00 Boavista F.C 0 - 1 Vasco da Gama
Wales Cup
2020-01-25 14:30:00 Connahs Quay Nomads FC 8 - 0 Afan Lido
2020-01-25 14:30:00 Newi Cefn Druids 2 - 0 Pontardawe Town
2020-01-25 14:30:00 The New Saints 4 - 0 Aberystwyth Town
2020-01-25 14:30:00 Swansea University 0 - 1 Prestatyn Town FC
2020-01-25 14:30:00 Newtown AFC 4 - 1 Rhyl FC
AFC Champions League
2020-01-25 14:20:00 Shahr Khodrou 2 - 1 Al-Riffa
2020-01-25 14:20:00 Esteghlal Tehran 3 - 0 Al Kuwait SC
Finland Suomen Cup
2020-01-25 11:30:00 HJK Helsinki 3 - 0 TPS Turku
2020-01-25 12:00:00 Lahti 1 - 2 Ilves Tampere
2020-01-25 12:00:00 RoPS Rovaniemi 1 - 1 SJK Seinajoen
2020-01-25 12:00:00 Ekenas IF Fotboll 0 - 4 Gnistan Helsinki
2020-01-25 12:30:00 FC Haka 1 - 1 KuPs
2020-01-25 13:00:00 MP MIKELI 5 - 1 Mypa
2020-01-25 13:00:00 KPV 1 - 1 AC Oulu
2020-01-25 13:15:00 Inter Turku 3 - 0 IFK Mariehamn
2020-01-25 13:15:00 Jaro 1 - 2 AC Kajaani
2020-01-25 15:59:00 Vaasa VPS 0 - 1 SJK Akatemia
CAF Champions League
2020-01-25 13:00:00 FC Platinum 0 - 1 Al-Hilal Omdurman
2020-01-25 13:00:00 Petro Atletico de Luanda 2 - 2 Mamelodi Sundowns
2020-01-25 15:59:00 ZESCO United Ndola 1 - 1 Primeiro de Agosto
2020-01-25 15:59:00 AS Vita Club 4 - 1 JS kabylie
2020-01-25 19:00:00 Esperance Sportive de Tunis 2 - 2 Raja Casablanca Atlhletic
Primera Division de Colombiano-Apertura
2020-01-25 01:05:00 Deportiva Once Caldas 0 - 0 Independiente Santa Fe
2020-01-25 19:00:00 Envigado FC 1 - 0 Boyaca Chico
2020-01-25 21:05:00 Atletico Bucaramanga 0 - 2 Deportivo Cali
2020-01-25 23:10:00 Atletico Junior Barranquilla 2 - 0 La Equidad
Australia A-League
2020-01-25 06:00:00 Central Coast Mariners 0 - 1 Brisbane Roar
2020-01-25 08:30:00 Melbourne City 0 - 0 Perth Glory
Persian Gulf Pro League
2020-01-25 11:30:00 Mashin Sazi 0 - 0 Sepahan
2020-01-25 12:00:00 Peykan 0 - 1 Nassaji Mazandaran
2020-01-25 12:00:00 Gol Gohar FC 1 - 1 Saipa
2020-01-25 12:15:00 Zob Ahan 1 - 0 Pars Jonoubi Jam
Saudi Professional League
2020-01-25 12:55:00 Abha 0 - 1 Al-Faisaly Harmah
2020-01-25 15:10:00 Al-Shabab(KSA) 0 - 0 Al Hilal
2020-01-25 17:10:00 Al Ittihad(KSA) 0 - 0 Al-adalh
England Conference North Division
2020-01-25 15:00:00 Farsley Celtic 1 - 1 AFC Telford United
2020-01-25 15:00:00 Boston United 2 - 0 Kidderminster Harriers
2020-01-25 15:00:00 Brackley Town 0 - 0 Guiseley
2020-01-25 15:00:00 Chester FC 3 - 0 Darlington
2020-01-25 15:00:00 Gloucester City 0 - 1 Southport FC
2020-01-25 15:00:00 Hereford United 1 - 1 Curzon Ashton FC
2020-01-25 15:00:00 Spennymoor Town 2 - 0 Leamington
2020-01-25 15:00:00 Altrincham 2 - 0 Bradford Park Avenue
2020-01-25 15:00:00 Blyth Spartans 0 - 3 Kings Lynn
2020-01-25 15:15:00 York City 1 - 0 Kettering Town
England Conference South Division
2020-01-25 15:00:00 Billericay Town 3 - 3 Tonbridge Angels
2020-01-25 15:00:00 Braintree Town 0 - 1 Slough Town
2020-01-25 15:00:00 Chippenham Town 0 - 0 Havant Waterlooville
2020-01-25 15:00:00 Dartford 1 - 0 Dulwich Hamlet
2020-01-25 15:00:00 Eastbourne Borough 2 - 2 Concord Rangers
2020-01-25 15:00:00 Hampton Richmond Borough 2 - 1 St Albans City
2020-01-25 15:00:00 Hemel Hempstead Town 0 - 2 Welling United
2020-01-25 15:00:00 Hungerford Town 1 - 0 Chelmsford City
2020-01-25 15:00:00 Maidstone United 1 - 0 Oxford City
2020-01-25 15:00:00 Wealdstone FC 7 - 0 Bath City
2020-01-25 15:00:00 Weymouth 2 - 1 Dorking
South Africa Premier Soccer League
2020-01-25 13:30:00 Lamontville Golden Arrows 0 - 1 Kaizer Chiefs
2020-01-25 13:30:00 Stellenbosch FC 1 - 0 Polokwane City FC
2020-01-25 15:59:00 Orlando Pirates 1 - 0 AmaZulu
Qatar League
2020-01-25 13:30:00 Umm Salal 1 - 0 Al Khor SC
2020-01-25 15:40:00 Al-Sadd 4 - 2 Al Shahaniya
Albania Super league
2020-01-25 13:00:00 Skenderbeu Korca 1 - 0 Flamurtari
2020-01-25 15:59:00 Vllaznia Shkoder 0 - 0 KF Laci
Botola Pro 1
2020-01-25 18:00:00 CAYB Club Athletic Youssoufia 2 - 0 Raja de Beni Mellal
Kuwaiti Premier League
2020-01-25 13:30:00 Al-Yarmouk 1 - 3 Kazma
Oman Professional League
2020-01-25 13:10:00 Bahla 1 - 0 Sohar Club
2020-01-25 15:30:00 Mrbat 0 - 1 Dhufar
2020-01-25 15:30:00 Al-Suwaiq 1 - 1 Alrstak
England Southern Premier League
2020-01-25 15:00:00 Weston Super Mare 1 - 5 Hayes Yeading United
2020-01-25 15:00:00 Tiverton Town 2 - 2 Walton Casuals
2020-01-25 15:00:00 Swindon Supermarine 1 - 3 Truro City
2020-01-25 15:00:00 Metropolitan Police 2 - 0 Blackfield Langley
2020-01-25 15:00:00 Harrow Borough 1 - 4 Hartley Wintney
2020-01-25 15:00:00 Gosport Borough 2 - 2 Merthyr Town
2020-01-25 15:00:00 Farnborough Town 2 - 0 Beaconsfield SYCOB
2020-01-25 15:00:00 Dorchester Town 0 - 5 Salisbury FC
2020-01-25 15:00:00 Chesham United 1 - 1 Taunton Town
2020-01-25 15:00:00 Yate Town 1 - 1 Poole Town
2020-01-25 15:00:00 Wimborne Town 0 - 2 Hendon
Scottish Highland Football League
2020-01-25 15:00:00 Turriff United 2 - 0 Clachnacuddin
2020-01-25 15:00:00 Brora Rangers 4 - 2 Deveronvale
2020-01-25 15:00:00 fraserburgh 3 - 1 Nairn County
2020-01-25 15:00:00 Inverurie Loco Works 5 - 0 Rothes
2020-01-25 15:00:00 Keith 0 - 1 Huntly
2020-01-25 15:00:00 Lossiemouth 0 - 2 Wick Academy
New Zealand Football Championship
2020-01-25 04:00:00 Waitakere United 3 - 2 Tasman United
Albania Division 2
2020-01-25 12:00:00 Lushnja KS 1 - 0 KS Devolli
2020-01-25 12:00:00 KS Veleciku Koplik 0 - 1 KF Beslidhja Lezhe
2020-01-25 12:00:00 KS Elbasani 2 - 0 KF Oriku
Primera Division de Paraguay
2020-01-25 21:00:00 Guay Leena 2 - 0 River Plate (PAR)
2020-01-25 23:15:00 Libertad 1 - 1 Olimpia Asuncion
Primera Division de Chile
2020-01-25 15:00:00 CSD Antofagasta 2 - 1 Coquimbo Unido
2020-01-25 23:30:00 Audax Italiano 4 - 1 Cobresal
French Feminines D1
2020-01-25 14:30:00 Guingamp (w) 3 - 1 Marseille ?w?
2020-01-25 14:30:00 Montpellier (w) 3 - 0 Fleury 91 ?w?
2020-01-25 14:30:00 Paris Saint Germain (w) 5 - 1 FC Metz (w)
2020-01-25 14:30:00 Bordeaux (w) 1 - 0 Dijon w
2020-01-25 14:30:00 Paris FC (w) 1 - 0 ASJ Soyaux (w)
England FA Women's Cup
2020-01-25 12:45:00 Manchester United (w) 2 - 3 Manchester City (w)
Portugal League Cup
2020-01-25 19:45:00 Sporting Braga 1 - 0 FC Porto
OFC Champions League
2020-01-25 03:00:00 Lupe Ole Soaga 2 - 0 Veitongo FC
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2020-01-25 15:00:00 Bowers Pitsea 0 - 1 Hornchurch
2020-01-25 15:00:00 Enfield Town 2 - 3 Cray Wanderers
2020-01-25 15:00:00 Folkestone 3 - 1 Corinthian Casuals
2020-01-25 15:00:00 Horsham 3 - 3 Bishop's Stortford
2020-01-25 15:00:00 Kingstonian 3 - 1 Carshalton Athletic FC
2020-01-25 15:00:00 Leatherhead 0 - 0 Merstham
2020-01-25 15:00:00 lewes 0 - 3 East Thurrock United
2020-01-25 15:00:00 Margate 4 - 2 Haringey Borough
2020-01-25 15:00:00 Potters Bar Town 0 - 1 Bognor Regis Town
2020-01-25 15:00:00 Wingate Finchley 0 - 0 Brightlingsea Regent
2020-01-25 15:00:00 Worthing 2 - 0 Cheshunt
Belgium Women 1st National
2020-01-25 13:00:00 Standard Liege B (W) 0 - 1 Moldavo (w)
2020-01-25 13:00:00 Famkes Merkem (w) 1 - 0 KSKV Zwevezele ?w?
2020-01-25 13:00:00 Gent B (w) 3 - 2 Kontich FC ?w?
2020-01-25 13:00:00 White Star Bruxelles ?w? 2 - 0 Eendracht Aalst (W)
2020-01-25 13:00:00 Zulte Waregem VV ?w? 2 - 1 Massenhoven VC (w)
2020-01-25 13:00:00 Ladies Genk B ?w? 0 - 1 KV Mechelen ?w?
2020-01-25 13:00:00 KVK Tienen (w) 1 - 1 Oud Heverlee Leuven II (w)
Primera Division de Honduras
2020-01-25 21:00:00 CD Motagua 1 - 1 Marathon
Liga Nacional de Guatemala
2020-01-25 21:00:00 CSD Municipal 2 - 4 C.S.D. Comunicaciones
Futsal Spain Division De Honor
2020-01-25 12:00:00 Peinsa F.S. Cartagena Futsal 7 - 6 Xota Navarra Futsal
2020-01-25 16:15:00 Palma Futsal 2 - 0 EiPozo Murcia Turistica Futsal
2020-01-25 17:30:00 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 1 - 2 Inter Movistar Futsal
2020-01-25 17:30:00 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 5 - 3 Peniscola Futsal
2020-01-25 17:30:00 Jaen Paraiso Interior Futsal 3 - 6 F.C.Barcelona Futsal
2020-01-25 19:00:00 Paruro five foot 8 - 6 DKV Seguros Zaragoza Indoor So
Bolivia Primera Division
2020-01-25 19:00:00 Always Ready 1 - 0 Aurora
2020-01-25 21:15:00 Atletico Palmaflor Vinto 1 - 0 Royal Pari FC
2020-01-25 23:30:00 San Jose 2 - 5 Bolivar
Malta Cup
2020-01-25 13:00:00 Pieta Hotspurs 2 - 1 Xewkija Tigers
2020-01-25 13:00:00 Balzan FC 2 - 0 Santa Lucia
2020-01-25 15:00:00 Floriana F.C. 0 - 0 Senglea Athletic
2020-01-25 15:15:00 Pembroke Athleta 0 - 4 Hibernians FC
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-01-25 09:00:00 Trapani Youth 1 - 0 Perugia U20
2020-01-25 10:00:00 Inter Milan U20 2 - 2 Pescara U20
2020-01-25 10:00:00 Spezia U20 1 - 0 Pordenone Youth
2020-01-25 10:00:00 Juve Stabia U20 1 - 1 Ascoli U20
2020-01-25 10:00:00 Crotone U20 2 - 0 Livorno Youth
2020-01-25 10:30:00 Sha LAN U19 2 - 1 Frosinone U20
2020-01-25 12:00:00 Empoli U20 2 - 0 Juventus U20
2020-01-25 12:00:00 Venezia F.C. Youth 0 - 2 AC Milan U20
2020-01-25 13:00:00 Verona U20 2 - 3 Virtus Entella U20
2020-01-25 13:30:00 Bologna U20 0 - 1 Fiorentina U20
2020-01-25 13:30:00 Pisa U19 1 - 2 Lecce U20
2020-01-25 13:30:00 Benevento (Youth) 2 - 1 Cosenza Calcio Youth
2020-01-25 13:30:00 Parma U20 3 - 4 Brescia U20
2020-01-25 13:30:00 Atalanta U20 2 - 2 Sampdoria U20
German 3.Liga
2020-01-25 13:00:00 Chemnitzer 2 - 2 Viktoria koln
2020-01-25 13:00:00 MSV Duisburg 1 - 1 Ingolstadt
2020-01-25 13:00:00 Carl Zeiss Jena 1 - 2 Preuben Munster
2020-01-25 13:00:00 Magdeburg 1 - 2 Zwickau
2020-01-25 13:00:00 SV Meppen 0 - 1 SV Waldhof Mannheim
2020-01-25 13:00:00 Wurzburger Kickers 1 - 2 Unterhaching
England Northern Premier League
2020-01-25 15:00:00 Stalybridge Celtic 0 - 2 Matlock Town
2020-01-25 15:00:00 Warrington Town AFC 2 - 1 Whitby Town
2020-01-25 15:00:00 Stafford Rangers 1 - 0 Scarborough
2020-01-25 15:00:00 South Shields 1 - 2 Witton Albion
2020-01-25 15:00:00 Mickleover Sports 0 - 2 Matlock Town
2020-01-25 15:00:00 Hyde F.C. 3 - 0 Grantham Town
2020-01-25 15:00:00 Buxton FC 2 - 2 FC United of Manchester
2020-01-25 15:00:00 Basford Utd 1 - 0 Morpeth Town
2020-01-25 15:00:00 Atherton Collieries 1 - 3 Gainsborough Trinity
2020-01-25 15:00:00 Ashton United 1 - 0 Lancaster City
2020-01-25 15:00:00 Bamber Bridge 2 - 1 Radcliffe Borough
Bahraini King’s Cup
2020-01-25 13:45:00 Busaiteen 0 - 2 Manama Club
2020-01-25 16:15:00 Al-Muharraq 3 - 1 Qalali
A-League National Youth League
2020-01-25 07:00:00 Sydney FC (Youth) 7 - 0 Canberra United FC U21
2020-01-25 07:00:00 Western Sydney Wanderers AM 6 - 4 Newcastle Jets FC (Youth)
Australia W-League
2020-01-25 08:30:00 Adelaide United (w) 3 - 2 WS Wanderers (w)
UAE Division 1 Group A
2020-01-25 13:05:00 Al Arabi(UAE) 1 - 2 Masafi
2020-01-25 13:10:00 Al-Thaid 2 - 1 Al Taawon
2020-01-25 13:10:00 Al-Hamriyah 1 - 1 Al Bataeh
Northern Ireland IFA Championship
2020-01-25 14:00:00 PSNI 0 - 1 Dundela
2020-01-25 14:00:00 Loughgall FC 4 - 0 Knockbreda
2020-01-25 15:00:00 Ballinamallard United 2 - 2 Ards FC
2020-01-25 15:00:00 Ballyclare Comrades 2 - 0 Queen's University
2020-01-25 15:00:00 Dergview FC 3 - 1 Portadown
Brasil Copa SP Juniores
2020-01-25 13:00:00 Internacional (RS) Youth 1 - 1 Gremio (Youth)
India League Division 1
2020-01-25 08:30:00 Trau FC 2 - 1 Aizawl FC
2020-01-25 13:30:00 Chennai City 0 - 2 East Bengal
Mexico Primera Divison A
2020-01-25 01:00:00 Tampico Madero 0 - 2 Cimarrones de Sonora
2020-01-25 03:00:00 Venados FC 2 - 1 Zacatepec
2020-01-25 23:00:00 Celaya FC 1 - 0 CF Atlante
Algerian Ligue Professionnelle 2
2020-01-25 14:00:00 MC Saida 2 - 0 RC Relizane
2020-01-25 14:00:00 USM Annaba 1 - 0 DRB Tadjenant
2020-01-25 14:00:00 USM EL HARRACH 1 - 1 OM Medea
2020-01-25 14:00:00 JSM Skikda 2 - 0 RC Arba
2020-01-25 14:00:00 A Bou Saada 2 - 1 OM Arzew
2020-01-25 14:00:00 ASM Oran 1 - 0 MC El Eulma
2020-01-25 15:00:00 WA Tlemcen 4 - 0 JSM Bejaia
2020-01-25 15:59:00 MO Bejaia 0 - 0 AS Khroub
South Africa First League
2020-01-25 13:30:00 Uthongathi FC 0 - 0 Real Kings
2020-01-25 13:30:00 TS Sporting 0 - 0 Pretoria Univ
2020-01-25 13:30:00 Moroka Swallows 1 - 1 Free State Stars
Cyprus 2 Division
2020-01-25 12:30:00 Agia Napa 1 - 0 Aris Limassol
2020-01-25 12:30:00 AE Zakakiou 1 - 3 Ermis Aradippou
2020-01-25 12:30:00 Omonia Aradippou 3 - 1 Omonia Psevda
2020-01-25 12:30:00 Karmiotissa Polemidion 3 - 1 Dignis Yepsonas
Argentina Prim C Metropolitana
2020-01-25 20:00:00 CA San Miguel 0 - 0 Colegiales
2020-01-25 20:00:00 UAI Urquiza 1 - 0 Sacachispas
2020-01-25 20:00:00 Villa San Carlos 0 - 1 Los Andes
2020-01-25 20:00:00 Comunicaciones BsAs 1 - 0 Uhl Que Sa
2020-01-25 20:05:00 Argentino de Quilmes 1 - 1 San Telmo
Algeria U20 Youth League
2020-01-25 10:00:00 WA Tlemcen U21 1 - 0 JSM Bejaia U21
2020-01-25 10:00:00 MC Saida U21 0 - 0 RC Relizane U21
2020-01-25 10:00:00 A Bou Saada U21 0 - 1 OM Arzew U21
2020-01-25 10:30:00 USM El Harrach U21 0 - 1 Olympique Medea U21
2020-01-25 10:30:00 JSM Skikda U21 1 - 2 RC Arba U21
2020-01-25 10:35:00 ASM Oran U21 2 - 1 MC EI Eulma U21
2020-01-25 11:05:00 Paradou AC U21 2 - 0 CS Constantine U21
2020-01-25 11:20:00 MO Bejaia U21 1 - 0 AS Khroub U21
2020-01-25 11:30:00 USM Annaba U21 2 - 1 Tadjenant U21
2020-01-25 12:00:00 JS Kabylie U21 0 - 0 MC Oran U21
UAE RL
2020-01-25 14:30:00 Al-Sharjah (R) 2 - 0 Al Ahli Dubai Reserves
2020-01-25 14:30:00 Al Fujairah Reserves 1 - 1 Al-Dhafra (R)
Saudi Arabia Division 2
2020-01-25 12:20:00 Hajer 2 - 0 Al Entesar
2020-01-25 12:40:00 Al-Washm 2 - 0 Al-Rawdhah
2020-01-25 12:45:00 Al-Arabi(KSA) 4 - 2 Al Drae
2020-01-25 12:55:00 Al-Orubah 1 - 2 Al Safa(KSA)
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-01-25 12:00:00 UD Tamaraceite 4 - 2 CD Mensajero
2020-01-25 15:00:00 CD Ariznabarra 0 - 0 Santurtzi CD
2020-01-25 15:00:00 CD Roda 0 - 5 CF Intercity
2020-01-25 15:00:00 Novelda CF 0 - 0 Silla CF
2020-01-25 15:00:00 CyDL Jupiter Leones 1 - 3 Numancia B
2020-01-25 15:15:00 Samanod 3 - 0 UC Cartes
2020-01-25 15:30:00 CD Ferriolense 2 - 0 Santa Catalina Atletico
2020-01-25 15:30:00 Burgos Promesas 1 - 2 CD Mirandes B
2020-01-25 15:30:00 AD San Juan 1 - 2 CD Ardoi Draw
2020-01-25 15:59:00 CD Lagun Onak 1 - 1 Tolosa
2020-01-25 16:30:00 CD Santa Ursula 1 - 0 Marino
2020-01-25 16:30:00 Constancia 0 - 1 CF Platges De Calvia
2020-01-25 16:30:00 SD Deusto 0 - 2 Urduliz FT
2020-01-25 17:00:00 Santfeliuenc FC 1 - 0 CF Peralada
2020-01-25 17:00:00 CD Montijo 0 - 0 UP Plasencia
2020-01-25 17:00:00 Atletico Union Guimar 0 - 1 Las Palmas C
2020-01-25 17:30:00 UD Logrones B 4 - 0 CD Berceo
2020-01-25 17:30:00 Yague CF 0 - 3 CD Pradejon
2020-01-25 18:00:00 JD Somorrostro 4 - 4 Sestao
ISR U19
2020-01-25 08:35:00 Gadna Tel Aviv U19 0 - 0 Maccabi Yaffo Kabilio U19
2020-01-25 09:00:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam U19 2 - 1 FC Kfar Qasim U19
2020-01-25 09:00:00 Hapoel Herzliya U19 5 - 0 Ironi Tiberias U19
2020-01-25 09:00:00 Maccabi Yavne Shimon U19 0 - 3 Hapoel Ashkelon U19
2020-01-25 09:15:00 Ironi Modiin U19 1 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2020-01-25 19:00:00 Uniclinic Atletico Cearense CE 2 - 1 Caucaia CE
2020-01-25 19:00:00 Pacajus 1 - 1 Horizonte CE
Bra CaP
2020-01-25 20:00:00 Atletico Paranaense 4 - 1 Londrina PR
BRA CGD
2020-01-25 19:00:00 Vila Nova 0 - 1 Jaragua EC
Brazil Campeonato Catarinense Division 1
2020-01-25 20:00:00 Concordia AC 1 - 1 Chapecoense SC
Brazil Pernambucano League
2020-01-25 23:00:00 Salgueiros AC 1 - 1 Central SC
Mexico Youth U20
2020-01-25 15:45:00 Leon U20 4 - 1 Pachuca U20
2020-01-25 17:15:00 Tigres UANL U20 2 - 2 Atlas U20
Brazil Campeonato Mineiro Division 1
2020-01-25 22:00:00 Caldense MG 2 - 0 Uberlandia MG
Brazil Campeonato Baiano Division
2020-01-25 19:00:00 Jacobina EC 1 - 1 Juazeirense
Australia West Premier Bam Creative Night Series
2020-01-25 09:00:00 Bayswater City 5 - 0 Cockburn City
2020-01-25 09:00:00 Perth SC 4 - 2 ECU Joondalup
2020-01-25 11:00:00 Inglewood United 0 - 0 Willip
2020-01-25 11:00:00 Floreat Athena 2 - 1 Rocking ham City
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
2020-01-25 19:00:00 Santa Cruz PE 0 - 0 Bahia BA
2020-01-25 19:00:00 Vitoria BA 0 - 0 Fortaleza
2020-01-25 21:00:00 America FC Natal RN 0 - 0 Botafogo PB
2020-01-25 21:00:00 Centro Sportivo Alagoano 0 - 1 Sport Club Recife PE
2020-01-25 23:00:00 Confianca SE 1 - 0 ABC RN
Turkey A2 League U19
2020-01-25 09:00:00 Osmanlispor FK U19 2 - 1 Antalyaspor U19
2020-01-25 10:45:00 Kasimpasa U19 1 - 2 Alanyaspor U19
2020-01-25 11:30:00 Gaokaerlishibang U19 1 - 1 Genclerbirligi U19
2020-01-25 11:30:00 Fenerbahce U19 3 - 0 Buyuksehir BLD.Spor U19
2020-01-25 11:30:00 Altay Spor KulubuU19 0 - 1 Istanbulspor U19
2020-01-25 11:30:00 Goztepe U19 1 - 2 Besiktas JK U19
2020-01-25 11:55:00 Erokspor U19 2 - 1 Afjet Afyonspor U19
Iceland Championship
2020-01-25 10:45:00 Hafnarfjordur 1 - 4 Breidablik
2020-01-25 11:30:00 Akranes 3 - 3 Grotta Seltjarnarnes
2020-01-25 12:00:00 HK Kopavogs 1 - 3 IBV Vestmannaeyjar
Finland Woman's Cup
2020-01-25 10:30:00 Ilves Tampere (w) 1 - 1 PK-35 Vantaa (w)
2020-01-25 15:59:00 TiPS Vantaa (w) 13 - 0 KTP Kotka (w)
Spanish Ladies Premier League
2020-01-25 10:00:00 Rayo Vallecano (w) 0 - 3 Levante UD (w)
2020-01-25 11:00:00 Atletico de Madrid ?w? 0 - 0 Barcelona (w)
2020-01-25 17:30:00 Real Betis (W) 1 - 1 Real Sociedad (w)
Italian Women Division 1
2020-01-25 11:00:00 Orobica ?w? 0 - 1 AC Milan (w)
2020-01-25 13:30:00 Bari (w) 0 - 0 Tavagnacco (w)
2020-01-25 13:30:00 Juventus (w) 2 - 1 Sassuolo (w)
Iran U23 Liga
2020-01-25 08:30:00 Oghab Tehran U23 0 - 1 Olympic Andisheh U23
2020-01-25 08:50:00 Saipa U23 0 - 2 Moghavemat Tehran U23
2020-01-25 10:30:00 Niroye Zamini U23 2 - 1 Paykan U23
2020-01-25 10:30:00 Naft Iranian U23 3 - 4 Esteghlal Tehran U23
2020-01-25 10:45:00 Cypress teresopolis U23 2 - 1 Abi Pooshan U23
The lowlands of Scotland League
2020-01-25 14:00:00 Civil Service Strollers FC 2 - 3 Kelty Hearts
2020-01-25 15:00:00 Caledonian Braves 1 - 4 BSC Glasgow
2020-01-25 15:00:00 Edinburgh University FC 1 - 0 Cumbernauld Colts
2020-01-25 15:00:00 Gala Fairydean 4 - 1 Gretna
Reykjavik Football Tournament
2020-01-25 15:15:00 IR Reykjavik 0 - 4 KR Reykjavik
BRA D4
2020-01-25 19:30:00 Sao Raimundo AM 1 - 0 Penarol AM
2020-01-25 22:00:00 Manaus (AM) 2 - 0 Fast Clube AM
International Friendly
2020-01-25 07:00:00 Uzbekistan U17 1 - 2 Iceland U17
2020-01-25 09:15:00 Finland U17 1 - 0 Georgia U17
2020-01-25 10:00:00 Palestine 3 - 1 Burundi
2020-01-25 11:30:00 Belgium U17 5 - 0 Israel U17
2020-01-25 13:45:00 Belarus U17 2 - 2 Tajikistan U17
2020-01-25 15:00:00 Cameroon 2 - 0 Chad
India Super League
2020-01-25 14:00:00 FC Goa 3 - 2 Kerala Blasters FC
Brazil Campeonato Paulista B
2020-01-25 18:00:00 Sao Caetano 1 - 1 Monte Azul SP
2020-01-25 18:00:00 Taubate 2 - 1 CA Votuporanguense SP
2020-01-25 19:00:00 Red Bull Brasil SP 1 - 1 Sao Bernardo
2020-01-25 22:00:00 XV de Piracicaba 2 - 2 Audax Sao Paulo
Senegal Premier League
2020-01-25 16:30:00 Teunhueth FC 3 - 2 ASEC Ndiambour
2020-01-25 16:30:00 AS Dakar Sacre Coeur 0 - 2 ASC Jaraaf
Brazil Campeonato Paulista C
2020-01-25 18:00:00 EC Sao Bernardo/SP 0 - 2 Noroeste
2020-01-25 18:00:00 Gremio Osasco 0 - 0 Barretos SP
2020-01-25 18:00:00 Primavera 1 - 0 Capie Warrero
2020-01-25 19:00:00 Paulista(SP) 1 - 1 Nacional SP
2020-01-25 19:00:00 Rio Preto SP 1 - 0 Comercial-SP
2020-01-25 22:30:00 Marilia Ac 0 - 1 Linense(BRA)
2020-01-25 23:00:00 Olimpia SP 0 - 0 AE Velo Clube SP
AFC U-23 Championship
2020-01-25 12:30:00 Australia U23 1 - 0 Uzbekistan U23
Ghana Premier
2020-01-25 15:00:00 Medeama SC 1 - 0 Ashanti Gold
2020-01-25 15:00:00 Techiman City 2 - 0 Karela United FC
2020-01-25 15:00:00 Great Olympics 1 - 0 Inter Allies
2020-01-25 15:00:00 King Faisal 1 - 1 Elmina Sharks
2020-01-25 15:00:00 Berekum Chelsea 1 - 1 Aduana Stars
Spanish Segunda Division B
2020-01-25 15:00:00 Celta vigo b 2 - 4 Las Rozas
2020-01-25 15:00:00 Arenas Club de Getxo 0 - 2 Osasuna B
2020-01-25 15:30:00 SD Amorebieta 5 - 1 CD Tudelano
2020-01-25 15:30:00 UE Llagostera 1 - 1 AE Prat
2020-01-25 16:30:00 Leioa 1 - 1 Real Valladol B
2020-01-25 17:00:00 Lleida 1 - 1 UE Olot
2020-01-25 17:00:00 Villarrubia CF 3 - 0 C.D. San Fernando Isleno
2020-01-25 18:00:00 Barcelona B 2 - 0 SD Ejea
France Youth U19 League
2020-01-25 13:30:00 Nantes U19 3 - 2 Rennes U19
2020-01-25 13:30:00 Valenciennes US U19 5 - 1 Amiens U19
2020-01-25 17:00:00 Quevilly US U19 0 - 3 Orleans US 45 U19
Germany Regionalliga
2020-01-25 13:00:00 Borussia Dortmund (Youth) 3 - 1 Wuppertaler SV Borussia
2020-01-25 13:00:00 VFB Homberg 0 - 3 Sportfreunde Lotte
2020-01-25 13:00:00 SV Lippstadt 2 - 0 Schalke 04 (Youth)
2020-01-25 13:00:00 Rot-Weiss Oberhausen 3 - 0 Monchengladbach AM.
2020-01-25 13:00:00 SV Rodinghausen 2 - 1 Bergisch Gladbach 09
2020-01-25 13:00:00 TuS Haltern 2 - 1 Alemannia Aachen
Greece Divison C
2020-01-25 13:00:00 Thyella Rafinas 0 - 2 Ypato
Turkiye Lig2
2020-01-25 10:30:00 Sancaktepe Belediye Spor 2 - 1 Inegolspor
Turkey 3. Ligi B
2020-01-25 10:00:00 Wing Larsburg 1 - 4 Sultanbeyli
2020-01-25 10:30:00 Sile Yildizspor 0 - 2 Tire 1922 Spor
2020-01-25 10:30:00 Manisaspor 1 - 0 Serik Belediyespor
2020-01-25 10:30:00 1877 Alemdagspor 3 - 0 Tepecik Bld
2020-01-25 10:30:00 Bayrampasa 1 - 1 Muglaspor
2020-01-25 10:30:00 Yeni Altindag BS 0 - 0 Batman Petrolspor
Estonia Winter Tournament
2020-01-25 09:20:00 JK Welco Elekter 5 - 1 Vandra JK Vaprus
2020-01-25 11:10:00 Viljandi Tulevik 2 - 2 FC Kuressaare
2020-01-25 13:00:00 Flora Paide 2 - 1 Nomme JK Kalju
2020-01-25 14:50:00 Tartu JK Maag Tammeka 5 - 0 Trans Narva
2020-01-25 16:40:00 FC Nomme United 7 - 3 JK Tallinna Kalev II
2020-01-25 18:30:00 Nomme JK Kalju II 0 - 1 Parnu JK
Myanmar Professional League
2020-01-25 09:00:00 Mahar United 1 - 2 Shan United
2020-01-25 09:00:00 Southern Myanmar 1 - 2 Magway
2020-01-25 09:30:00 Chin United 1 - 3 Hantharwady United
BRA SE
2020-01-25 18:30:00 Boca Juniors SE 2 - 1 Itabaiana(SE)
Brazil Brasiliense DF Division 1
2020-01-25 18:30:00 Real FC 4 - 0 Bosque Formosa EC
Kenya Super League
2020-01-25 10:00:00 Vihiga Bullets 3 - 0 Muranga Seal
2020-01-25 11:00:00 Wazito FC 0 - 3 Posta Rangers
2020-01-25 12:00:00 Chemelil Sugar 1 - 1 Sofapaka FC
2020-01-25 12:00:00 Kariobangi Sharks 1 - 2 Kakamega Homeboyz
2020-01-25 12:00:00 Nzoia United 0 - 0 Kericho
2020-01-25 12:00:00 Gor Mahia 3 - 0 Bandari
2020-01-25 12:00:00 Migori Youth 2 - 2 Coast Stima
2020-01-25 12:00:00 Shabana FC 0 - 1 Modern Coast
2020-01-25 12:20:00 Kisumu All Stars 0 - 2 AFC Leopards
2020-01-25 13:15:00 KCB SC 3 - 1 Weston Shitima
Argentina group C Tebolidun League Manchester
2020-01-25 20:00:00 Deportivo Merlo 1 - 0 Deportivo Espanol
2020-01-25 20:00:00 Central Cordoba De Rosario 0 - 0 Sportivo Italiano
2020-01-25 20:00:00 San Martin Burzaco 1 - 1 Victoriano Arenas
2020-01-25 20:00:00 Club Lujan 2 - 1 Ituzaingo
2020-01-25 20:00:00 Deportivo Laferrere 1 - 0 Canuelas FC
Ethiopia Premier League
2020-01-25 12:00:00 Shire Endaselassie FC 1 - 1 Jimma Aba Jifar
2020-01-25 12:00:00 Sebeta City 2 - 1 Awassa Kenema
Rwanda National League
2020-01-25 12:00:00 UR FC 3 - 3 Gasabo United
2020-01-25 12:00:00 Rwamagana City 3 - 0 Vision FC
2020-01-25 12:00:00 Rutsiro FC 5 - 0 Pepiniere FC
Ivory Coast Premier Division
2020-01-25 15:30:00 Tanda 2 - 1 Issia Wazy
2020-01-25 18:00:00 ASI Abengourou 1 - 1 Africa Sports
Calcutta Football League
2020-01-25 08:55:00 Bhawanipore 0 - 3 Mohammedan Dhaka
Pakistan vest Football League
2020-01-25 23:00:00 Tauro FC 2 - 1 CD Arabe Unido
Belgian First Amateur Division
2020-01-25 18:30:00 Dessel Sport 1 - 1 Sint-Eloois-Winkel
2020-01-25 18:30:00 Thes Sport 3 - 1 Olympic Charleroi
2020-01-25 19:00:00 KSK Heist 0 - 0 Patro Eisden
2020-01-25 19:00:00 KMSK Deinze 1 - 0 Lierse Kempenzonen
2020-01-25 19:00:00 Jeunesse Molenbeek 2 - 2 RFC de Liege
2020-01-25 19:00:00 Tubize 2 - 2 Rupel Boom
Mali Premiere Division
2020-01-25 15:30:00 Mamahira AC De Kati 1 - 1 AS Bakaridjan
2020-01-25 15:59:00 Real Bamako 3 - 0 AS Nianan
2020-01-25 18:00:00 Cercle de Bamako 1 - 0 AS Sabana De Mopti
Nicaragua Apertura league
2020-01-25 23:00:00 Juventus Managua 1 - 2 Managua FC
Holland Ligue 3
2020-01-25 13:00:00 AFC 2 - 0 Spakenburg
2020-01-25 14:00:00 Rijnsburgse Boys 4 - 3 Excelsior Maassluis
2020-01-25 14:00:00 Kozakken Boys 2 - 1 Volendam (Youth)
2020-01-25 14:00:00 ASWH 0 - 0 Noordwijk
2020-01-25 14:30:00 Quick Boys 1 - 3 Jong Sparta Rotterdam (Youth)
2020-01-25 14:30:00 Katwijk 2 - 0 TEC
2020-01-25 14:30:00 Scheveningen 0 - 3 HHC Hardenberg
2020-01-25 14:30:00 Koninklijke HFC 2 - 3 De Treffers
Mexico Segunda Division
2020-01-25 01:30:00 Atletico San Francisco FC 1 - 1 La Paz FC
2020-01-25 02:00:00 Deportivo Cafessa 0 - 1 Chapulineros
2020-01-25 02:00:00 Atletico Saltillo 1 - 0 Estudiantes Tecos
2020-01-25 17:00:00 Universidad Guadalajara II 0 - 2 Gavilanes FC Matamoros
2020-01-25 18:00:00 Real Canamy 2 - 2 Mineros de Zacatecas II
2020-01-25 18:00:00 Unam Pumas II 1 - 1 Club Canoneros Marina
2020-01-25 21:00:00 Ciervos FC 2 - 3 Deportivo Dongu
2020-01-25 21:00:00 Aguacateros CDU 2 - 2 Zitacuaro CF
2020-01-25 21:00:00 CD Nuevo Chimalhuacan 0 - 2 Dorados B
2020-01-25 21:30:00 U.A. Zacatecas 2 - 0 Cimarrones de Sonora FC II
2020-01-25 23:00:00 Sporting Canamy 1 - 0 CD Cruz Azul Hidalgo
England U23 League Cup
2020-01-25 13:00:00 Blackburn Rovers U23 2 - 0 Crystal Palace U23
Ireland Leinster Senior League
2020-01-25 14:00:00 Ballymun United 3 - 5 Maynooth University Town FC
Italy Serie D
2020-01-25 14:00:00 Citta di Fasano 1 - 2 AS Sorrento Calcio
Argentine Torneo A
2020-01-25 23:30:00 Sportivo Belgrano 0 - 0 Sportivo Las Parejas
Holland Youth Eredivisie
2020-01-25 13:00:00 PSV Eindhoven U19 1 - 1 Heerenveen SC U19
Israel C League
2020-01-25 09:30:00 Hapoel Sandala Gilboa 0 - 3 Maccabi Ahi Iksal
2020-01-25 09:30:00 Hapoel Ihud Bnei Gat 1 - 0 Maccabi Nujeidat Ahmed
2020-01-25 10:30:00 Ahi Acre 0 - 0 FC Achva Kfar Manda
2020-01-25 12:30:00 Tzeirey Kafr Kana