Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2020-01-19 22:10:00 Independiente 1 - 2 River Plate
Belgian Pro League
2020-01-19 13:30:00 Cercle Brugge 1 - 2 Royal Antwerp
2020-01-19 17:00:00 Anderlecht 1 - 2 Club Brugge
2020-01-19 19:00:00 Zulte-Waregem 0 - 3 Racing Genk
German Bundesliga
2020-01-19 14:30:00 Hertha Berlin 0 - 4 Bayern Munchen
2020-01-19 17:00:00 SC Paderborn 07 1 - 4 Bayer Leverkusen
Holland Eredivisie
2020-01-19 11:15:00 VVV Venlo 1 - 1 PSV Eindhoven
2020-01-19 13:30:00 AFC Ajax 2 - 1 Sparta Rotterdam
2020-01-19 13:30:00 Emmen 1 - 0 Heracles Almelo
2020-01-19 15:45:00 ADO Den Haag 2 - 0 RKC Waalwijk
Holland Jupiler League
2020-01-19 13:30:00 Den Bosch 2 - 3 Go Ahead Eagles
Portugal Primera Liga
2020-01-19 15:00:00 Pacos de Ferreira 0 - 0 Gil Vicente
2020-01-19 17:30:00 FC Famalicao 1 - 1 Maritimo
2020-01-19 20:00:00 Rio Ave 2 - 0 Boavista FC
Turkish Super Liga
2020-01-19 10:30:00 Antalyaspor 0 - 3 Goztepe
2020-01-19 13:00:00 Galatasaray 2 - 1 Denizlispor
2020-01-19 13:00:00 Trabzonspor 6 - 0 Kasimpasa
2020-01-19 15:59:00 Besiktas JK 1 - 2 Sivasspor
Spanish La Liga
2020-01-19 11:00:00 Mallorca 4 - 1 Valencia
2020-01-19 13:00:00 Real Betis 3 - 0 Real Sociedad
2020-01-19 15:00:00 Villarreal 1 - 2 RCD Espanyol
2020-01-19 17:30:00 Athletic Bilbao 1 - 1 Celta Vigo
2020-01-19 20:00:00 FC Barcelona 1 - 0 Granada CF
Greece National A
2020-01-19 13:00:00 SKODA Xanthi 0 - 1 Panathinaikos
2020-01-19 15:15:00 Atromitos Athens 0 - 0 Volos NFC
2020-01-19 15:15:00 AEK Athens 3 - 0 AEL Larisa
2020-01-19 15:59:00 PAOK Saloniki 3 - 1 Asteras Tripolis
2020-01-19 17:30:00 Olympiakos Piraeus 4 - 2 Aris Thessaloniki
Spanish Segunda Division
2020-01-19 11:00:00 Elche 1 - 1 AD Alcorcon
2020-01-19 15:00:00 Deportivo La Coruna 1 - 0 Cadiz
2020-01-19 17:15:00 Real Oviedo 1 - 1 SD Huesca
2020-01-19 17:15:00 Racing Santander 1 - 1 Las Palmas
2020-01-19 19:30:00 Extremadura 1 - 2 Almeria
2020-01-19 19:30:00 Tenerife 1 - 0 Girona
Italian Serie A
2020-01-19 11:30:00 AC Milan 3 - 2 Udinese
2020-01-19 14:00:00 Lecce 1 - 1 Inter Milan
2020-01-19 14:00:00 Bologna 1 - 1 Verona
2020-01-19 14:00:00 Brescia 2 - 2 Cagliari
2020-01-19 17:00:00 Genoa 1 - 3 AS Roma
2020-01-19 19:45:00 Juventus 2 - 1 Parma
English Premier League
2020-01-19 14:00:00 Burnley 2 - 1 Leicester City
2020-01-19 16:30:00 Liverpool 2 - 0 Manchester United
England Championship
2020-01-19 12:00:00 Nottingham Forest 3 - 1 Luton Town
Italian Serie B
2020-01-19 14:00:00 Pescara 1 - 2 Salernitana
2020-01-19 14:00:00 Spezia 1 - 1 Cittadella
2020-01-19 20:00:00 Benevento 1 - 1 Pisa
International Club Friendly
2020-01-19 00:10:00 Coomera 0 - 3 Moreton Bay United
2020-01-19 01:20:00 Barcelona Guayaquil 0 - 1 Delfin SC
2020-01-19 01:35:00 Universitario De Deportes 0 - 1 Cerro Largo
2020-01-19 02:10:00 Rochedale Rovers 0 - 3 Brisbane City
2020-01-19 05:30:00 Ornament FC 1 - 3 Gospel Friends FC
2020-01-19 05:30:00 Islands 1 - 6 Convoy Sun Hei
2020-01-19 06:00:00 St George City FA 2 - 2 Hake Ya Dong in Sydney City
2020-01-19 08:00:00 FC Avan Academy 3 - 1 FC West Armenia
2020-01-19 08:00:00 Rydalmere Lions FC 0 - 4 Marconi Stallions
2020-01-19 09:00:00 Ipswich knights SC 3 - 1 Holland Park Hawks FC
2020-01-19 09:00:00 SV Gerasdorf Stammer 1 - 0 KSV Siemens
2020-01-19 09:15:00 Friends FC 4 - 1 Saraswoti Youth Club
2020-01-19 09:30:00 Al-Dhafra 4 - 3 Guangzhou Evergrande Taobao FC
2020-01-19 10:00:00 Jyvaskyla JK 1 - 4 MP MIKELI
2020-01-19 10:00:00 Vyskov 2 - 6 Blansko
2020-01-19 10:00:00 Arminia Bielefeld U19 3 - 0 Holstein Kiel U19
2020-01-19 11:00:00 Schaffhausen 6 - 1 YF Juventus Zurich
2020-01-19 11:00:00 Kauno Zalgiris 0 - 0 Suduva
2020-01-19 12:00:00 Te Cu Kukuh Atta Seip 1 - 3 Bayern Munchen (Youth)
2020-01-19 12:20:00 Iceland U17 1 - 2 Tajikistan U17
2020-01-19 12:30:00 FK Shkupi 0 - 0 FK Drita
2020-01-19 13:00:00 NK Rudar Velenje 6 - 0 Sampion Celje
2020-01-19 13:00:00 Carl Zeiss Jena 2 - 1 FC Lokomotive Leipzig
2020-01-19 13:00:00 HSC Hannover 1 - 4 VfV Borussia 06 Hildesheim
2020-01-19 13:00:00 NK Olimpija Ljubljana 2 - 0 NK Brezice
2020-01-19 13:00:00 Sandefjord (W) 1 - 6 Stabaek (w)
2020-01-19 13:00:00 LKS Lodz 0 - 2 FC Astra Giurgiu
2020-01-19 13:00:00 Union Berlin 1 - 2 St. Gallen
2020-01-19 13:00:00 Bergisch Gladbach 09 2 - 3 Viktoria koln
2020-01-19 13:30:00 NK Lokomotiva Zagreb 4 - 0 Drava
2020-01-19 13:30:00 ADO Den Haag (w) 5 - 1 Bayer Leverkusen (w)
2020-01-19 13:30:00 NK Varteks Varazdin 2 - 0 HSK Zrinjski Mostar
2020-01-19 13:30:00 Banants 3 - 0 Rail Locomotive
2020-01-19 13:55:00 Giesenkirchen 2 - 4 SV Monchengladbach 1910
2020-01-19 14:00:00 Sabail 1 - 3 Olimpic Donetsk
2020-01-19 14:00:00 PFC Oleksandria 2 - 2 Slavia Sofia
2020-01-19 14:00:00 Hannover 96 Am 3 - 3 BFC Viktoria 1889
2020-01-19 14:00:00 TuRU Dusseldorf 1 - 2 DJK Teutonia St.Tonis
2020-01-19 14:00:00 DSC Wanne-Eickel 4 - 3 Wiedenbruck
2020-01-19 14:00:00 Dynamo Kyiv 1 - 1 Legia Warszawa
2020-01-19 14:00:00 Chindia Targoviste 0 - 0 FK Sochi
2020-01-19 14:00:00 Rakow Czestochowa 1 - 3 Ural Sverdlovsk Oblast
2020-01-19 14:00:00 Basel 0 - 2 Hamburger SV
2020-01-19 14:05:00 Westfalia Herne 4 - 3 BV Westfalia Wickede
2020-01-19 15:00:00 Belarus U17 4 - 1 Uzbekistan U17
2020-01-19 15:00:00 Brentford B 3 - 3 FC Seoul
2020-01-19 15:50:00 NK Mura 05 3 - 0 Medjimurje
2020-01-19 17:30:00 MuSa 2 - 1 ToVe Pori
2020-01-19 18:30:00 Cienciano 2 - 1 Bolivar
2020-01-19 19:00:00 ASA AL 1 - 1 CEO AL
2020-01-19 20:55:00 UTC Cajamarca 3 - 0 FC Carlos Stein
2020-01-19 21:00:00 Sporting Cristal 2 - 2 Independiente Jose Teran
2020-01-19 23:00:00 Millonarios 1 - 2 America de Cali
2020-01-19 23:15:00 Curico Unido 0 - 0 Cerro Montevideo
French Cup
2020-01-19 16:15:00 GS Consolat Marseille 0 - 2 Rennes
2020-01-19 16:15:00 Montpellier 5 - 0 Caen
2020-01-19 16:15:00 Dijon 5 - 0 Nimes
2020-01-19 16:15:00 FC Rouen 1 - 4 Angers
2020-01-19 19:55:00 Lorient 0 - 1 Paris Saint Germain (PSG)
Scotland FA Cup
2020-01-19 15:00:00 Dundee United 2 - 2 Hibernian
Israel Premier League
2020-01-19 18:15:00 Hapoel Tel Aviv 3 - 1 Hapoel Raanana
Turkey 2 Ligi A
2020-01-19 11:00:00 Istanbulspor 1 - 1 Erzurum BB
2020-01-19 11:00:00 Keciorengucu 0 - 1 Eskisehirspor
2020-01-19 13:30:00 Boluspor 0 - 2 Osmanlispor FC
2020-01-19 15:59:00 Bursaspor 2 - 1 Karagumruk
Belgian Second Division
2020-01-19 15:00:00 Oud Heverlee 1 - 3 Westerlo
Primera Division de Mexico
2020-01-19 01:00:00 Pachuca 0 - 0 Chivas Guadalajara
2020-01-19 03:00:00 Club America 1 - 0 Tigres UANL
2020-01-19 18:00:00 Toluca 2 - 3 Necaxa
2020-01-19 22:00:00 Queretaro FC 3 - 0 Club Tijuana
Italy C1A
2020-01-19 14:00:00 US Casertana 1908 1 - 1 Francavilla
2020-01-19 14:00:00 Paganese 0 - 0 ASD Sicula Leonzio
2020-01-19 14:00:00 Ternana 3 - 1 Rende
2020-01-19 14:00:00 Vibonese 0 - 1 Cavese
2020-01-19 14:00:00 Bisceglie 1913 1 - 2 Reggina
2020-01-19 14:00:00 JuventusU23 1 - 0 Arezzo
2020-01-19 14:00:00 SudTirol 4 - 1 Rimini
2020-01-19 14:00:00 Padova 0 - 1 Modena
2020-01-19 14:00:00 Gubbio 0 - 1 Azy based nano Bo
2020-01-19 14:00:00 Us Pergolettese 0 - 3 Pro Patria
2020-01-19 14:00:00 Olbia 1 - 1 Pontedera
2020-01-19 14:00:00 Monza 1 - 1 Como
2020-01-19 14:00:00 Bari 5 - 2 Rieti
2020-01-19 14:00:00 Catania 1 - 1 Potenza
2020-01-19 16:30:00 Catanzaro 1 - 2 AC Monopoli
2020-01-19 16:30:00 Teramo 1 - 0 Avellino
2020-01-19 16:30:00 Carrarese 3 - 1 Robur Siena S.S.D.
2020-01-19 16:30:00 Ravenna 1 - 1 Alma Juventus Fano
2020-01-19 16:30:00 Vicenza 1 - 0 Carpi
2020-01-19 16:30:00 Lecco 3 - 2 Novara
Portugal Segunda Liga
2020-01-19 11:15:00 SC Farense 0 - 0 SC Covilha
2020-01-19 15:00:00 Viseu 0 - 0 GD Chaves
2020-01-19 15:00:00 Casa Pia AC 2 - 2 Varzim
2020-01-19 15:15:00 Cova Piedade 3 - 1 Nacional da Madeira
2020-01-19 17:15:00 Vilafranquense 1 - 1 Penafiel
Greece National B
2020-01-19 10:45:00 Apollon Larissas 2 - 0 Giorgos Karaiskakis
2020-01-19 12:00:00 Panahaiki-2005 4 - 0 Kerkyra
2020-01-19 13:00:00 Apollon Smirnis 0 - 0 Kissamikos
Brazil Campeonato Carioca
2020-01-19 19:05:00 Vasco da Gama 0 - 0 Bangu
Algerian Ligue Professionnelle 1
2020-01-19 13:30:00 MC Magra 1 - 1 Paradou AC
Australia A-League
2020-01-19 05:00:00 Western United FC 3 - 0 Central Coast Mariners
2020-01-19 07:30:00 Western Sydney 0 - 1 Perth Glory
English FA Women's Premier League
2020-01-19 12:00:00 Durham Wildcats LFC (w) 1 - 1 London City Lionesses (w)
2020-01-19 14:00:00 Lewes (w) 0 - 0 London Bees Women's
2020-01-19 14:00:00 CrystalPalace (w) 1 - 3 Leicester City (w)
2020-01-19 14:00:00 Coventry (w) 0 - 5 Sheffield United (w)
2020-01-19 14:00:00 Charlton (w) 1 - 2 Blackburn Rovers (w)
Egyptian Premier League
2020-01-19 17:30:00 El Mokawloon El Arab 0 - 2 EL Ahly
South Africa Premier Soccer League
2020-01-19 13:30:00 Bloemfontein Celtic 1 - 1 Chippa United
2020-01-19 13:30:00 Polokwane City FC 1 - 1 Lamontville Golden Arrows
2020-01-19 13:30:00 Supersport United 1 - 2 Mamelodi Sundowns
Hong Kong Premier League
2020-01-19 06:30:00 Happy Valley 1 - 1 Yuen Long FC
Botola Pro 1
2020-01-19 15:59:00 OCK Olympique de Khouribga 1 - 0 Renaissance Zmamra
2020-01-19 18:00:00 Renaissance Sportive de Berkane 2 - 2 Raja Casablanca Atlhletic
Kuwaiti Premier League
2020-01-19 13:25:00 Al-Shabab(KUW) 0 - 0 Al-Yarmouk
2020-01-19 15:55:00 Al-Nasar 1 - 2 Al-Sahel
Professional Tunisian League 1
2020-01-19 12:00:00 Esperance Sportive de Tunis 2 - 1 Club Africain
New Zealand Football Championship
2020-01-19 01:00:00 Auckland City 4 - 2 Hawke's Bay United
2020-01-19 01:00:00 Canterbury United 1 - 6 Eastern Suburbs AFC
2020-01-19 01:00:00 Hamilton Wanderers 1 - 0 Team Wellington
2020-01-19 01:00:00 Wellington Phoenix Reserve 3 - 4 Waitakere United
Primera Division de Paraguay
2020-01-19 21:00:00 12 de Octubre 0 - 3 Libertad
2020-01-19 23:15:00 Olimpia Asuncion 2 - 1 General Diaz
Tipsport Cup
2020-01-19 09:30:00 Nitra 5 - 1 Brno
2020-01-19 12:00:00 Dunajska Streda 0 - 1 MFK Skalica
French Feminines D1
2020-01-19 14:00:00 Bordeaux (w) 0 - 0 Lyon (w)
J-League Division 1
2020-01-19 04:00:00 Nippon Sport Science Universit (W) 2 - 0 Waseda University AFC (W)
Costa Rica Primera Division
2020-01-19 17:00:00 Cartagines Deportiva SA 1 - 2 Deportivo Saprissa
2020-01-19 20:00:00 AD Grecia 1 - 0 Universidad de Costa Rica
2020-01-19 21:00:00 Jicaral 2 - 1 Limon FC
2020-01-19 22:00:00 Alajuelense 0 - 0 Herediano
Malta Premier League
2020-01-19 13:00:00 Sirens 2 - 0 Mosta FC
2020-01-19 15:00:00 Gzira United 1 - 2 Santa Lucia
Primera Division de Honduras
2020-01-19 01:00:00 Lobos UPNFM 1 - 1 Honduras Progreso
2020-01-19 01:00:00 Real Espana 2 - 1 CD Olimpia
2020-01-19 01:15:00 CD Vida 0 - 0 Marathon
2020-01-19 21:00:00 C.D. Real de Minas 4 - 0 Platense
2020-01-19 22:00:00 CD Motagua 2 - 0 Real Sociedad Tocoa
Liga Nacional de Guatemala
2020-01-19 01:00:00 Coban Imperial 1 - 1 CSD Municipal
2020-01-19 01:00:00 Deportivo Mixco 1 - 1 Santa Lucia Cotzumalguapa
2020-01-19 17:30:00 Antigua GFC 1 - 2 CD Puerto de Iztapa
2020-01-19 18:00:00 Malacateco 1 - 0 Guastatoya
Futsal Spain Division De Honor
2020-01-19 11:00:00 Levante Futsal 6 - 1 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal
Chile Primera B
2020-01-19 23:00:00 CD Copiapo S.A. 2 - 3 Deportes Temuco
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-01-19 09:00:00 Pescara U20 1 - 0 Napoli U20
2020-01-19 13:30:00 Atalanta U20 0 - 0 Torino U20
2020-01-19 15:59:00 Sassuolo U20 2 - 0 Bologna U20
Australia W-League
2020-01-19 05:00:00 WS Wanderers (w) 3 - 1 Perth Glory (w)
Brasil Copa SP Juniores
2020-01-19 00:30:00 OSTO youth team 2 - 1 Sao Paulo (Youth)
India League Division 1
2020-01-19 11:30:00 Mohun Bagan(Ind) 2 - 1 East Bengal
2020-01-19 13:45:00 Churchill Brothers 1 - 2 Trau FC
Azadegan League
2020-01-19 10:30:00 Fajr Sepasi 0 - 0 Esteghlal Khozestan
2020-01-19 10:30:00 Damash Gilan FC 0 - 0 Malavan
2020-01-19 10:30:00 Khooshe Talaee Sana Saveh 2 - 1 Shahrdari Tabriz
2020-01-19 10:30:00 Mes krman 1 - 0 Arman Gohar Sirjan
2020-01-19 10:30:00 Mes Rafsanjan 1 - 2 Qashqai Shiraz
South Africa First League
2020-01-19 13:30:00 Richards Bay 0 - 1 Uthongathi FC
2020-01-19 13:30:00 Royal Eagles 1 - 4 Cape Umoya United
2020-01-19 13:30:00 Tshakhuma TM 1 - 0 Mbombela United
Israel Women First National
2020-01-19 17:20:00 AS Tel Aviv University (w) 5 - 0 Bnot Netanya (w)
2020-01-19 18:30:00 Maccabi Hadera (w) 5 - 4 Ironi Ramat Hasharon (w)
Nigerian Premier League
2020-01-19 15:00:00 Plateau United 5 - 0 Adamawa United
2020-01-19 15:00:00 Kwara United 0 - 0 Sunshine Stars FC
2020-01-19 15:00:00 Heartland FC 0 - 0 Katsina United
2020-01-19 15:00:00 Enugu Rangers International 3 - 1 Abia Warriors
2020-01-19 15:00:00 Ifeanyi Ubah 2 - 0 Enyimba
2020-01-19 15:00:00 Lobi Stars 0 - 0 Akwa Starlets
2020-01-19 15:00:00 Wikki Tourist 2 - 1 MFM FC
2020-01-19 15:00:00 Kano Pillars 2 - 0 Akwa United
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-01-19 10:00:00 Sevilla C 2 - 1 CD Gerena
2020-01-19 10:15:00 Santurtzi CD 0 - 0 SD San Ignacio
2020-01-19 10:30:00 SFC Minerva 3 - 2 Muleno CF
2020-01-19 10:30:00 Rayo Vallecano B 3 - 3 CD San Fernando de Henares
2020-01-19 10:30:00 SD Portmany 0 - 3 CE Felanitx
2020-01-19 10:30:00 CD Tarancon 3 - 2 CD Azuqueca
2020-01-19 10:30:00 CD Basconia 3 - 0 SD Deusto
2020-01-19 10:30:00 Sestao 4 - 1 CD Ariznabarra
2020-01-19 10:30:00 CF Intercity 1 - 4 Atzeneta UE
2020-01-19 10:30:00 Recambios Colon CD 1 - 1 CD Alcoyano
2020-01-19 10:30:00 RCD Carabanchel 2 - 1 ED Moratalaz
2020-01-19 10:30:00 CD Linares Deportivo 6 - 0 Melilla CD
2020-01-19 10:30:00 CF Trival Valderas 1 - 0 CD Artistico Navalcarnero
2020-01-19 10:45:00 AD Siete Villas 1 - 1 U.M. Escobedo
2020-01-19 11:00:00 CE Europa 3 - 2 FC Vilafranca
2020-01-19 11:00:00 Polideportivo Almeria 2 - 2 Huetor Tajar
2020-01-19 11:00:00 Maracena 2 - 2 CD Huetor Vega
2020-01-19 11:00:00 AD Union Adarve 1 - 0 Flat Earth FC
2020-01-19 11:00:00 Mostoles 0 - 0 CF Pozuelo Alarcon
2020-01-19 11:00:00 DAV Santa Ana 0 - 1 Alcorcon B
2020-01-19 11:00:00 CP San Cristobal 2 - 2 Cerdanyola del Valles
2020-01-19 11:00:00 CD Berceo 2 - 1 CDFC La Calzada
2020-01-19 11:00:00 CD Villegas 0 - 3 CCD Alberite
2020-01-19 11:00:00 SD Borja 0 - 1 Real Zaragoza B
2020-01-19 11:00:00 Suokuaili Moss 0 - 0 CD Torrijos
2020-01-19 11:00:00 CD Vallobin 1 - 0 UC Ceares
2020-01-19 11:00:00 Loja CD 1 - 1 Almeria B
2020-01-19 11:00:00 CD Calamonte 2 - 0 Ted Contois Feng
2020-01-19 11:00:00 Cordoba B 0 - 0 CD Utrera
2020-01-19 11:00:00 Atletico Tacoronte 0 - 4 UD San Fernando
2020-01-19 11:00:00 Cacereno 4 - 1 Arroyo Club Polideportivo
2020-01-19 11:00:00 Olivenza FC 2 - 0 Villanovense
2020-01-19 11:00:00 CD Cuarte Industrial 1 - 3 San Juan de Mozarrifar
2020-01-19 11:00:00 CD La Virgen Del Camino 2 - 2 Almazan
2020-01-19 11:00:00 Sant Andreu 2 - 1 EC Granollers
2020-01-19 11:00:00 Real Aviles 2 - 2 Condal CF
2020-01-19 11:15:00 Silva SD 2 - 3 UD Somozas
2020-01-19 11:30:00 CD La Granja 2 - 3 Salamanca B
2020-01-19 11:30:00 Polvorin 2 - 2 Arosa SC
2020-01-19 11:30:00 Alhaurin de la Torre 1 - 1 Atletico Mancha real
2020-01-19 12:00:00 Marino 2 - 1 Tenerife B
2020-01-19 15:00:00 Numancia B 3 - 0 Real Burgos CF
2020-01-19 15:00:00 Leganes B 1 - 0 Parla Escuela
2020-01-19 15:00:00 UD Llanera 3 - 1 CD Tuilla
2020-01-19 15:00:00 Club Deportivo Sarinena 1 - 2 CF Calamocha
2020-01-19 15:00:00 Bell Bridget 1 - 1 UD Fraga
2020-01-19 15:00:00 Club Siero 1 - 1 EI San Martin
2020-01-19 15:00:00 RSD Alcala Henares 1 - 2 CD El Alamo
2020-01-19 15:00:00 Burgos Promesas 1 - 2 Tuoer De Cilliers
2020-01-19 15:00:00 CA River Ebro 3 - 0 Yague CF
2020-01-19 15:30:00 Aguilas CF 0 - 3 Lorca Deportiva FC
2020-01-19 15:30:00 Olimpico de Totana 1 - 1 CD Plus Ultra
2020-01-19 15:30:00 CF Peralada 2 - 1 UE Sants
2020-01-19 15:30:00 La Baneza 0 - 0 CA Bembibre
2020-01-19 15:30:00 Real Jaen CF 0 - 0 Motril
2020-01-19 15:30:00 UCAM Murcia CF B 0 - 4 At. Pulpileno
2020-01-19 15:30:00 Albacete B 2 - 0 CD Villacanas
2020-01-19 15:30:00 Ciudad de Murcia 1 - 1 Deportiva Minera
2020-01-19 15:30:00 CD As Pontes 1 - 0 Racing Villalbes
2020-01-19 15:30:00 Pobla De Mafumet CF 2 - 0 UA Horta
2020-01-19 15:30:00 Real Sociedad C 1 - 0 Santutxu FC
2020-01-19 15:30:00 La Solana 0 - 0 CD Pedroneras
2020-01-19 15:30:00 Utebo FC 2 - 2 Barbastro
2020-01-19 15:30:00 CD Binefar 2 - 1 CD Valdefierro
2020-01-19 15:30:00 CP Valdivia 0 - 1 UP Plasencia
2020-01-19 15:30:00 Mazarron CF 0 - 0 EG El Palmar
2020-01-19 15:30:00 Atletico Astorga 3 - 1 CD Becerril
2020-01-19 15:59:00 Compostela 1 - 0 CF Alondras
2020-01-19 15:59:00 LHospitalet 3 - 0 UE Vilassar de Mar
2020-01-19 15:59:00 CD Olimpic Xativa 4 - 0 Villarreal C
2020-01-19 15:59:00 SD Gernika 1 - 0 Tolosa
2020-01-19 15:59:00 Teruel 2 - 1 CF Illueca
2020-01-19 15:59:00 CF Vimenor 2 - 3 Gimnastica Torrelavega
2020-01-19 15:59:00 UD Alzira 3 - 0 Vilamarxant CF
2020-01-19 15:59:00 Silla CF 1 - 0 UD Paterna
2020-01-19 15:59:00 Toledo 3 - 0 CD Madridejos
2020-01-19 15:59:00 CS Puertollano 3 - 0 Manchego Ciudad
2020-01-19 15:59:00 UD Los Garres 0 - 0 Murcia B
2020-01-19 15:59:00 CF Platges De Calvia 0 - 0 CD Ferriolense
2020-01-19 15:59:00 Mallorca B 3 - 0 Constancia
2020-01-19 15:59:00 Xerez Deportivo FC 1 - 1 CD Rota
2020-01-19 15:59:00 Rapido de Bouzas 1 - 1 CD Pontellas
2020-01-19 15:59:00 CD Barco 0 - 2 CD Arenteiro
2020-01-19 15:59:00 Bergantinos CF 0 - 3 Deportivo Ourense
2020-01-19 15:59:00 Real Betis B 5 - 1 UD Los Barrios
2020-01-19 15:59:00 Moralo CP 4 - 3 EMD Aceuchal
2020-01-19 15:59:00 Antequera CF 2 - 2 CD El Palo
2020-01-19 15:59:00 Ejido 2 - 1 Velez CF
2020-01-19 15:59:00 Real Avila CF 1 - 2 CyDL Jupiter Leones
2020-01-19 17:30:00 Eldense 2 - 1 Novelda CF
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2020-01-19 19:00:00 Ferroviario CE 2 - 0 Horizonte CE
2020-01-19 19:10:00 Caucaia CE 1 - 1 Barbalha
Bra CaP
2020-01-19 19:00:00 Londrina PR 2 - 1 Parana STC PR
2020-01-19 19:00:00 Rio Branco PR 0 - 0 Parana PR
2020-01-19 19:00:00 Toledo Colonia Work PR 0 - 1 Cianorte PR
2020-01-19 21:00:00 Coritiba PR 2 - 1 Cascavel PR
2020-01-19 21:00:00 Operario Ferroviario PR 1 - 0 Cascavel CR
Brazil Pernambucano League
2020-01-19 19:00:00 Afogados da Ingazeira FC 2 - 1 Salgueiros AC
2020-01-19 19:00:00 Nautico (PE) 1 - 1 Sport Club Recife PE
2020-01-19 19:00:00 Vitoria PE 0 - 1 Decisao
Mexico Youth U20
2020-01-19 15:00:00 Toluca U20 4 - 1 Necaxa U20
2020-01-19 15:00:00 Queretaro U20 2 - 0 Club Tijuana U20
2020-01-19 17:00:00 Santos Laguna U20 2 - 1 Leon U20
BRA CP
2020-01-19 19:00:00 Palmeira RN 0 - 3 America FC Natal RN
2020-01-19 19:00:00 Globo 3 - 3 ASSU RN
2020-01-19 19:00:00 ABC RN 1 - 0 Santa Cruz RN
2020-01-19 20:00:00 Potiguar RN 0 - 2 CE Forca e Luz RN
Malta First Division League
2020-01-19 10:00:00 Pembroke Athleta 2 - 1 Mqabba FC
2020-01-19 12:15:00 Qrendi 3 - 2 Lija Athletic
2020-01-19 14:30:00 Pieta Hotspurs 1 - 1 Swieqi United
English Women's Conference North
2020-01-19 14:00:00 Sunderland (w) 4 - 0 Fylde LFC (w)
2020-01-19 14:00:00 Derby County (w) 6 - 1 Hull City (W)
Finland Woman's Cup
2020-01-19 15:00:00 Aland United (w) 1 - 1 Honka Espoo (w)
2020-01-19 18:00:00 Merane (w) 2 - 1 ONS (w)
England FA Women Super League
2020-01-19 12:00:00 Manchester United (w) 3 - 0 Tottenham Hotspur (w)
2020-01-19 12:00:00 Birmingham (w) 0 - 2 Manchester City (w)
2020-01-19 14:00:00 Everton FC (w) 3 - 1 Reading (w)
2020-01-19 14:00:00 Arsenal (w) 1 - 4 Chelsea FC (w)
2020-01-19 15:00:00 Bristol Academy (w) 0 - 1 Liverpool (w)
2020-01-19 15:00:00 West Ham United (w) 2 - 1 Brighton H.A. (w)
Egypt Premier League
2020-01-19 12:30:00 National Bank 2 - 2 El Alameen
2020-01-19 12:30:00 Telephonaat Bani Suweif FC 1 - 0 Dayrot
Argentina Cup
2020-01-19 20:10:00 Deportivo Camioneros 2 - 1 Club Circulo Deportivo
2020-01-19 20:30:00 G.San Martin Formosa 1 - 2 Boca Unidos
2020-01-19 21:00:00 Deportivo Madryn 5 - 1 Sol de Mayo
2020-01-19 22:00:00 Sportivo Belgrano 1 - 0 Union Sunchales
2020-01-19 23:00:00 Defensores Belgrano (VR) 0 - 0 Douglas Haig
Spanish Ladies Premier League
2020-01-19 10:00:00 CDEF Logrono (w) 1 - 1 UD Granadilla Tenerife Sur (W)
2020-01-19 11:00:00 Madrid CFF (w) 4 - 1 Athletic Club Bibao (w)
2020-01-19 11:00:00 Sporting De Huelva (w) 1 - 3 CD Tacon (w)
2020-01-19 12:00:00 Sevilla FC (w) 2 - 2 Atletico de Madrid ?w?
2020-01-19 17:30:00 Deportivo La Coruna W 3 - 1 Real Betis (W)
Italian Women Division 1
2020-01-19 11:30:00 Empoli (w) 1 - 2 Juventus (w)
2020-01-19 11:30:00 Fiorentina (w) 6 - 1 Florentia?w?
Andorra CUP
2020-01-19 10:00:00 UE Engordany 11 - 1 Encamp
2020-01-19 13:00:00 Atletic Club D Escaldes 1 - 3 La Massana
2020-01-19 15:59:00 FC Ordino 1 - 1 Penya Encarnada
2020-01-19 19:30:00 CE Carroi 3 - 1 La Posa FC Lusitans
CAN W-U20
2020-01-19 13:00:00 Tanzania (w)U20 2 - 1 Uganda (W) U20
2020-01-19 13:00:00 South Sudan U20 (w) 0 - 5 Algeria (w) U20
2020-01-19 14:30:00 Congo (w) U20 2 - 0 Angola U20 (w)
2020-01-19 15:00:00 Namibia (w)U20 0 - 7 Botswana (w)U20
2020-01-19 15:59:00 Liberia U20(w) 3 - 0 Papua New Guinea U20(w)
Futsal Russia Division De Honor
2020-01-19 08:00:00 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 2 - 5 MFK Tyumen Futsal
2020-01-19 13:00:00 Novali Futsal 6 - 0 Berkut Futsal
Reykjavik Football Tournament
2020-01-19 17:15:00 Fylkir 5 - 3 Fjolnir
2020-01-19 19:15:00 KR Reykjavik 2 - 0 Throttur Reykjavik
Hong Kong First Division League
2020-01-19 05:30:00 Hong Kong Sapling 3 - 1 Sham Shui Po
2020-01-19 05:30:00 Wing Yee FT 3 - 1 Shatin SA
2020-01-19 05:30:00 Wong Tai Sin 0 - 2 Tai Chung FC
2020-01-19 07:30:00 Central Western District RSA 0 - 3 South China AA
2020-01-19 07:30:00 Citizen 1 - 3 Eastern District SA
2020-01-19 07:30:00 Kai Jing 1 - 3 Dreams Metro Gallery
International Friendly
2020-01-19 10:10:00 Belgium U17 2 - 1 Finland U17
2020-01-19 11:00:00 Bangladesh 3 - 0 Sri Lanka
India Super League
2020-01-19 14:00:00 Jamshedpur FC 3 - 2 Kerala Blasters FC
Senegal Premier League
2020-01-19 16:30:00 Toure Kunda Footpro 3 - 0 US Goree
2020-01-19 16:30:00 NGB ASC Niarry Tally 0 - 1 Casamance
2020-01-19 17:00:00 Pikine 0 - 2 AS Douanes Dakar
2020-01-19 17:00:00 ASEC Ndiambour 1 - 1 AS Dakar Sacre Coeur
AFC U-23 Championship
2020-01-19 10:15:00 Korea U23 2 - 1 Jordan U23
2020-01-19 13:15:00 United Arab Emirates U23 1 - 5 Uzbekistan U23
Ghana Premier
2020-01-19 15:00:00 Asante Kotoko FC 2 - 0 Ebusua Dwarfs
2020-01-19 15:00:00 Inter Allies 1 - 1 WAFA
2020-01-19 15:00:00 Karela United FC 1 - 1 King Faisal
2020-01-19 15:00:00 Ghana Dream FC 1 - 0 Medeama SC
2020-01-19 15:00:00 Liberty Professionals 1 - 2 Accra Hearts of Oak
2020-01-19 15:00:00 Elmina Sharks 1 - 1 Great Olympics
2020-01-19 15:00:00 Aduana Stars 2 - 0 All Stars
Jamaica Premier League
2020-01-19 20:00:00 Siti Worley Garden J 1 - 0 UWI
2020-01-19 20:00:00 Dunbeholden FC 1 - 0 Cavalier FC
2020-01-19 20:00:00 Molynes United 0 - 2 Portmore United
2020-01-19 20:00:00 Vere United 0 - 1 Waterhouse FC
2020-01-19 22:00:00 Humble Lions 3 - 1 Arnett Gardens
India Goa Professional League
2020-01-19 10:15:00 Vasco SC 1 - 2 Corps of Signals
Spanish Segunda Division B
2020-01-19 10:30:00 UD Melilla 1 - 0 Celta vigo b
2020-01-19 11:00:00 Las Rozas 1 - 1 Getafe B
2020-01-19 11:00:00 Union Langreo 2 - 0 Real Oviedo B
2020-01-19 11:00:00 Real Valladol B 2 - 0 Osasuna B
2020-01-19 11:00:00 RCD Espanyol B 2 - 2 CD Ebro
2020-01-19 11:00:00 Gimnastic Tarragona 1 - 0 Barcelona B
2020-01-19 11:00:00 UE Olot 1 - 1 UE Cornella
2020-01-19 11:00:00 AE Prat 2 - 2 Orihuela CF
2020-01-19 11:00:00 Cadiz B 2 - 0 Yeclano Deportivo
2020-01-19 11:00:00 CF Talavera de la Reina 0 - 1 Recreativo Huelva
2020-01-19 11:00:00 UCAM Murcia 4 - 3 Real Balompedica Linense
2020-01-19 11:00:00 Alaves B 2 - 2 Burgos CF
2020-01-19 11:00:00 CD Tudelano 1 - 1 Arenas Club de Getxo
2020-01-19 11:00:00 CP Villarrobledo 1 - 4 UD Marbella
2020-01-19 11:00:00 SCR Pena Deportiva 3 - 1 Atletico de Madrid B
2020-01-19 11:00:00 CF Rayo Majadahonda 0 - 1 UD Ibiza
2020-01-19 11:00:00 CF Internacional De Madrid 0 - 2 coruxo FC
2020-01-19 12:00:00 Las Palmas Atletico 2 - 1 Baleares
2020-01-19 15:30:00 SD Ejea 1 - 0 UE Llagostera
2020-01-19 15:59:00 Algeciras 0 - 1 Real Murcia
2020-01-19 15:59:00 C.D. San Fernando Isleno 2 - 3 Granada CF B
2020-01-19 15:59:00 UD San Sebastian Reyes 1 - 0 Sporting de Gijon B
2020-01-19 15:59:00 Merida AD 0 - 0 Atletico Sanluqueno
2020-01-19 15:59:00 Cordoba 1 - 1 Villarrubia CF
2020-01-19 15:59:00 Sabadell 1 - 0 UD Levante B
2020-01-19 15:59:00 CF Badalona 0 - 0 Andorra CF
2020-01-19 15:59:00 CF Salmantino 0 - 3 SD Amorebieta
2020-01-19 15:59:00 Haro Deportivo 1 - 2 UD Logrones
2020-01-19 15:59:00 Calahorra 2 - 3 Athletic Bilbao B
2020-01-19 15:59:00 Marino luanco 1 - 0 Real Madrid Castilla
2020-01-19 15:59:00 Pontevedra 0 - 0 Racing de Ferrol
2020-01-19 15:59:00 Barakaldo CF 0 - 1 CD Guijuelo
2020-01-19 16:30:00 Cultural Leonesa 0 - 0 Real Union Irun
2020-01-19 17:00:00 FC Cartagena 1 - 1 Don Benito
2020-01-19 17:00:00 Valencia CF Mestalla 1 - 2 Castellon
2020-01-19 18:30:00 Sevilla Atletico 1 - 1 Badajoz
France Youth U19 League
2020-01-19 10:00:00 Aviron Bayonnais U19 3 - 3 Le Mans U19
2020-01-19 10:00:00 Porto Vecchio U19 0 - 1 Toulouse U19
2020-01-19 10:00:00 Colomiers U19 0 - 0 Nice U19
2020-01-19 13:30:00 Trelissac U19 2 - 3 Tours U19
2020-01-19 13:30:00 Laval U19 0 - 1 Guingamp U19
2020-01-19 13:30:00 Cannes AS U19 0 - 0 Castelnau le Cres U19
2020-01-19 13:30:00 Lille U19 2 - 5 Valenciennes US U19
2020-01-19 13:30:00 Amiens U19 1 - 1 Paris Saint Germain U19
2020-01-19 13:30:00 Orleans US 45 U19 4 - 1 Evreux U19
2020-01-19 13:30:00 Ajaccio U19 2 - 1 Toulon U19
2020-01-19 13:30:00 Le Havre U19 0 - 0 Drancy U19
2020-01-19 13:30:00 Angers SCO U19 2 - 0 Vannes U19
2020-01-19 13:30:00 Paris FC U19 3 - 0 Montceau U19
2020-01-19 13:30:00 Quevilly US U19 1 - 1 US Boulogne U19
2020-01-19 13:30:00 StrasbourgU19 3 - 3 ASPTT Dijon U19
2020-01-19 13:30:00 Bourg Peronnas U19 2 - 0 Epinal U19
2020-01-19 13:30:00 SochauxU19 2 - 0 Le Puy Foot 43 Auvergne U19
2020-01-19 13:30:00 Metz U19 3 - 0 AuxerreU19
2020-01-19 13:30:00 Lyon U19 2 - 3 Dijon U19
2020-01-19 13:30:00 Feignies U19 5 - 1 FC Chartres U19
2020-01-19 13:30:00 NimesU19 1 - 1 Monaco U19
2020-01-19 13:30:00 Chateauroux U19 3 - 1 Niort U19
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
2020-01-19 11:00:00 Sacavenense U17 3 - 0 Peniche U17
2020-01-19 11:00:00 Electrico FC U17 1 - 0 Uniao Almeirim U17
2020-01-19 11:00:00 CA Fundao U17 1 - 2 Sintrense U17
2020-01-19 11:00:00 Regua U17 1 - 2 Sp Espinho U17
2020-01-19 11:00:00 Feirense U17 10 - 0 Seia FCU17
2020-01-19 11:00:00 Academico Viseu U17 1 - 2 Marialvas U17
2020-01-19 11:00:00 Vitoria FC Setubal U17 1 - 1 Fatima U17
2020-01-19 11:00:00 Porto Sad U17 4 - 1 Padroense U17
2020-01-19 11:00:00 Rio Ave U17 3 - 0 Chaves U17
2020-01-19 11:00:00 Spg C Braga U17 4 - 0 Tondela U17
2020-01-19 11:00:00 GD Braganca U17 0 - 2 Moreirense U17
2020-01-19 11:00:00 Limianos U17 0 - 14 FC Famalicao U17
2020-01-19 11:00:00 Uniao Leiria U17 0 - 3 Belenenses U17
2020-01-19 11:00:00 GD Estoril-Praia U17 0 - 1 Loures U17
2020-01-19 11:00:00 Academica Coimbra U17 1 - 0 Benfica Sad U17
2020-01-19 11:00:00 Praia Milfontes(U17) 0 - 4 Real Sport Clube U17
2020-01-19 11:00:00 Sporting Lisbon Sad U17 4 - 0 Sport Clube Caldas U17
2020-01-19 11:00:00 oeiras U17 3 - 1 Louletano U17
2020-01-19 11:00:00 Casa Pia AC U17 3 - 0 Cova da Pied U17
2020-01-19 11:00:00 Merelinense U17 3 - 1 Uniao Nogueirenes U17
2020-01-19 15:00:00 Palmeiras FC(U17) 0 - 1 Pacos Ferreira U17
Greece Divison C
2020-01-19 13:00:00 AO Episkopis Rethymno 1 - 1 Aeek Synka
2020-01-19 13:00:00 Poros 1 - 0 Rethymniakos
2020-01-19 13:00:00 Almopos Arideas 2 - 0 Thiella Sarakinon
2020-01-19 13:00:00 Akratitos Neon Liosion 2 - 1 AE Moschatou
2020-01-19 13:00:00 Almyros 1 - 1 Pierikos
2020-01-19 13:00:00 AO Anatoli 1 - 1 Acheron Kanalaki
2020-01-19 13:00:00 AO Sellanon 1 - 0 Iraklis Larisas
2020-01-19 13:00:00 Diagoras Stefanovikiou 0 - 0 Atromitos Palamas
2020-01-19 13:00:00 Enosi Antheias Aristinou 0 - 0 Doxa Kato Kamilas
2020-01-19 13:00:00 Ermis Koridalou 0 - 1 Kallithea
2020-01-19 13:00:00 Ethnikos Pireaus 1 - 2 Agios Ierotheos
2020-01-19 13:00:00 Fostiras 5 - 0 APO Keratsini
2020-01-19 13:00:00 Kilkisiakos Kilkis 2 - 1 Iraklis Zygou
2020-01-19 13:00:00 Thyella Patras 1 - 1 Pangitheatikos
2020-01-19 13:00:00 Apollon Paralimniou 1 - 1 Nestos Chrisoupolis
2020-01-19 13:00:00 Irodotos 0 - 0 Atsalenios
2020-01-19 13:00:00 Diagoras Vrachneikon 2 - 0 Olympiakos Zacharos
2020-01-19 13:00:00 AE Kifisias 2 - 0 Ilisiakos FC
2020-01-19 13:00:00 Ypato 0 - 1 Marko
2020-01-19 13:00:00 Thyella Rafinas 2 - 0 AEK Tripolis
2020-01-19 13:00:00 Panthrakikos 3 - 0 AO Palliniakos
2020-01-19 13:00:00 Thinaliakos FC 0 - 1 AE Karagiannion
2020-01-19 13:00:00 Nea Kallikrateia 0 - 0 Megas Alexandros Trikalon
2020-01-19 13:00:00 Makedonikos 1 - 0 Edessaikos
Turkiye Lig2
2020-01-19 10:00:00 Gumushanespor 1 - 3 Anadolu Selcukluspor
2020-01-19 10:00:00 Amedspor 0 - 0 Zonguldak
2020-01-19 10:00:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor 2 - 0 Bodrumspor
2020-01-19 10:30:00 Corum Belediyespor 1 - 3 Inegolspor
2020-01-19 10:30:00 Ankarademirspor 4 - 0 Kahramanmarasspor
2020-01-19 10:30:00 Kastamonuspor 1 - 0 Kirsehir Koyhizmetleri
2020-01-19 10:30:00 Sakaryaspor 1 - 0 Elazigspor
2020-01-19 10:30:00 Usakspor 2 - 0 Ergene Velimese
2020-01-19 10:30:00 Bugsasspor 2 - 3 Sariyer
2020-01-19 10:30:00 Manisa BB Spor 4 - 0 Hacettepe SK
2020-01-19 10:30:00 Tarsus Idman Yurdu 3 - 0 S.Urfaspor
Turkey 3. Ligi B
2020-01-19 10:00:00 Ofspor 3 - 1 1877 Alemdagspor
2020-01-19 10:00:00 Yeni Orduspor 3 - 1 Manisaspor
2020-01-19 10:00:00 Artvin Hopaspor 2 - 0 Kizilcabolukspor
2020-01-19 10:00:00 Batman Petrolspor 1 - 0 Nazillispor
2020-01-19 10:00:00 Yesilyurt Belediyespor 2 - 1 Somaspor
2020-01-19 10:30:00 Yimpas Yozgatspor 0 - 1 Kelkit Belediye Hurriyet
2020-01-19 10:30:00 Duzcespor 3 - 1 Cankaya FK
2020-01-19 10:30:00 Tokatspor 0 - 2 Wing Larsburg
2020-01-19 10:30:00 Tire 1922 Spor 3 - 1 Erzin Belediyespor
2020-01-19 10:30:00 Serik Belediyespor 0 - 1 Aksarayspor
2020-01-19 10:30:00 Silivrispor 0 - 0 Sile Yildizspor
2020-01-19 10:30:00 Payas BS 1975 1 - 1 Agri 1970 Spor
2020-01-19 10:30:00 Dai Lin Jissbon 1 - 0 Fatsa Belediyespor
2020-01-19 10:30:00 Turgutluspor 0 - 0 Tekirova Belediyespor
2020-01-19 10:30:00 Muglaspor 0 - 0 Yeni Altindag BS
2020-01-19 10:30:00 Nevsehirspor Genclik 3 - 1 Pazarspor
2020-01-19 10:30:00 Modafen Spor 1 - 1 Diyarbakirspor
2020-01-19 10:30:00 Halide Edip Adivarspor 1 - 0 Darica Genclerbirligi
2020-01-19 10:30:00 Golcukspor 2 - 2 Bayrampasa
2020-01-19 10:30:00 Bursa Niluferspor AS 1 - 0 Osmaniyespor
2020-01-19 10:30:00 Kozan Spor FK 2 - 0 Karsiyaka
Estonia Winter Tournament
2020-01-19 11:10:00 Tallinna JK Legion 2 - 1 Tartu JK Maag Tammeka
Iceland Reykjavik Women's Tournament
2020-01-19 15:15:00 Fjolnir (w) 1 - 4 Valur (w)
Iceland Championship B
2020-01-19 12:00:00 Vikingur Olafsvik 3 - 5 UMF Njardvik
2020-01-19 13:00:00 Vestri 2 - 3 Throttur Vogum
Myanmar Professional League
2020-01-19 09:00:00 YANGON UNITED 3 - 1 Zwekapin United
2020-01-19 09:00:00 Ayeyawady united 2 - 1 Ispe FC
BRA SE
2020-01-19 18:30:00 CS Sergipe 1 - 1 Boca Juniors SE
2020-01-19 19:00:00 Itabaiana(SE) 1 - 0 Dorense SE
Brazil Brasiliense DF Division 1
2020-01-19 19:10:00 Clube Do Remo 1 - 0 Tapajos
Kenya Super League
2020-01-19 10:10:00 Wu Shuru 3 - 2 APS Bomet
2020-01-19 12:00:00 Bidco United 2 - 1 Migori Youth
2020-01-19 12:25:00 FC Talanta 2 - 1 Vihiga United
Rwanda National League
2020-01-19 11:25:00 Vision JN FC 1 - 1 UR FC
2020-01-19 12:00:00 Amagaju 1 - 4 Rutsiro FC
2020-01-19 13:00:00 Gasogi Utd 2 - 0 Muhanga
2020-01-19 13:00:00 Musanze FC 1 - 0 Mukura
2020-01-19 13:00:00 Gicumbi FC 0 - 1 Police FC Kibungo
2020-01-19 13:00:00 Sunrise FC 0 - 2 Kiyovu FC
Angola Girabola League
2020-01-19 14:00:00 Casa Militar 1 - 1 Ferroviario Do Huambo
2020-01-19 14:00:00 Recreativo Caala 0 - 0 Santa Rita FC
2020-01-19 15:59:00 Primeiro de Agosto 4 - 0 Progresso
Uruguay Segunda
2020-01-19 19:30:00 Uruguay Montevideo 1 - 1 Rocha
Japan Futsal League
2020-01-19 06:30:00 Vasagey oita Futsal 0 - 2 fugador sumida Futsal
Belgian First Amateur Division
2020-01-19 14:00:00 URS Lixhe-Lanaye 0 - 1 Dessel Sport
2020-01-19 14:00:00 RFC de Liege 2 - 1 LaLouviere
2020-01-19 14:00:00 Rupel Boom 0 - 1 KSK Heist
Mali Premiere Division
2020-01-19 15:59:00 AS Real 1 - 2 Djoliba
Zambia Super League
2020-01-19 13:00:00 Zanaco 3 - 0 ZESCO United Ndola
Costa Rica 2.Liga
2020-01-19 17:00:00 AD Escazucena 2 - 1 Municipal Turrialba
2020-01-19 17:00:00 AD Cartagena 1 - 1 AD Rosario
2020-01-19 20:00:00 AD Guanacasteca 3 - 3 CD Barrio Mexico
2020-01-19 21:00:00 AD Carmelita 0 - 0 Puntarenas
2020-01-19 21:00:00 AD Cofutpa 2 - 0 Municipal Liberia
Guatemala D2
2020-01-19 02:00:00 Quiche FC 1 - 0 Coatepecano IB
2020-01-19 02:00:00 CSyD Sacachispas 0 - 1 Deportivo Mictlan
2020-01-19 17:00:00 Nueva Concepcion 2 - 1 Marquense
2020-01-19 21:00:00 Deportivo San Pedro 3 - 0 CSD Solola
2020-01-19 21:00:00 CD Achuapa 3 - 3 Deportivo Catocha
2020-01-19 21:00:00 Suchitepequez 3 - 2 Deportivo Xinabajul
2020-01-19 22:00:00 Petapa 1 - 2 CSYD Carcha
Uganda Super Cup
2020-01-19 13:00:00 Wakiso Giants FC 1 - 0 Onduparaka FC
Brazil Rio cup
2020-01-19 22:00:00 Cabofriense(RJ) 0 - 1 Fluminense RJ
Mexico Segunda Division
2020-01-19 01:00:00 Tepatitlan de Morelos 3 - 0 Atletico Bahia CF
2020-01-19 21:00:00 CD Cuautla 1 - 0 Deportivo Cafessa
Ireland Leinster Senior League
2020-01-19 11:00:00 Newtown Rangers AFC 0 - 0 Leixlip United
2020-01-19 11:15:00 Skerries Town FC 0 - 3 St Patricks CY
2020-01-19 12:00:00 Ballymun United 5 - 1 Cherry Orchard
Tanzania Ligue 1
2020-01-19 13:00:00 Alliance FC 1 - 4 Simba Sports Club
Italy Serie D
2020-01-19 13:30:00 Villa d'Alme Valbrembana 0 - 1 Nibionnoggiono
2020-01-19 13:30:00 Savona 2 - 1 SC Caronnese
2020-01-19 13:30:00 Foggia 2 - 0 Nocerina
2020-01-19 13:30:00 ACR Messina 1 - 0 ACD San Tommaso
2020-01-19 13:30:00 ASD Grassina 2 - 1 Nuova Monterosi
2020-01-19 13:30:00 ASD Muravera 1 - 1 Pro Calcio Tor Sapienza
2020-01-19 13:30:00 Trastevere Calcio 3 - 3 Budoni
2020-01-19 13:30:00 Cattolica SM Calcio 1 - 1 Olympia Agnonese
2020-01-19 13:30:00 Foligno Calcio 3 - 1 Ponsacco
2020-01-19 13:30:00 Grosseto 3 - 1 Tuttocuoio
2020-01-19 13:30:00 Palermo 1 - 0 Roccella
2020-01-19 13:30:00 Sangiustese 0 - 1 Asd Pineto Calcio
2020-01-19 13:30:00 Nuovo Campobasso 4 - 0 Tolentino
2020-01-19 13:30:00 Sammaurese 1 - 2 US Fiorenzuola
2020-01-19 13:30:00 US Inveruno 0 - 3 Legnano
2020-01-19 13:30:00 Vis Artena 3 - 0 Aprilia
2020-01-19 13:30:00 Pro Sesto 1 - 0 Virtus Bolzano
2020-01-19 13:30:00 Pomezia 0 - 1 Albalonga
2020-01-19 13:30:00 Giulianova 0 - 0 Societa Sportiva Matelica Calcio
2020-01-19 13:30:00 US Adriese 1 - 0 Union Feltre Asd
2020-01-19 13:30:00 Montevarchi 0 - 1 Bastia 1924
2020-01-19 13:30:00 Forli 0 - 1 ASD Fanfulla
2020-01-19 13:30:00 Ciliverghe Mazzano 0 - 1 SCD Progresso Calcio
2020-01-19 13:30:00 Ghivizzano 0 - 2 A.S.D. Bra
2020-01-19 13:30:00 Real Forte Querceta 1 - 1 Lucchese
2020-01-19 13:30:00 GSD Ambrosiana 3 - 0 Cjarlins Muzane
2020-01-19 13:30:00 As Casale Calcio 2 - 0 FC Vado
2020-01-19 13:30:00 Chieri 0 - 1 Borgosesia
2020-01-19 13:30:00 Ligorna 2 - 2 Fezzanese
2020-01-19 14:00:00 U.S Bitonto 2 - 0 Citta di Fasano
2020-01-19 14:00:00 Nardo 1 - 1 Taranto Sport
2020-01-19 14:10:00 FB Brindisi 1912 1 - 1 Casarano
Hong Kong 2nd Division
2020-01-19 05:00:00 Lucky Mile FC 0 - 7 Flower
2020-01-19 05:00:00 Kwai Tsing District FA 0 - 0 Chelsea FC Soccer School (HK)
2020-01-19 05:00:00 Tuen Mun Football Team 0 - 1 Mutual Football Club
2020-01-19 05:00:00 Kowloon City 2 - 2 Kwong Wah AA
2020-01-19 05:30:00 Tung Sing FC 2 - 0 Fu Moon FC
2020-01-19 05:30:00 Kwun Tong 0 - 0 Sao Jose(AP)
2020-01-19 07:30:00 Wan Chai 4 - 0 Yau Tsim Mong
Spain Segunda Women
2020-01-19 10:00:00 Fundacion Albacete (W) 3 - 2 CD Femarguin (w)
2020-01-19 10:30:00 Salamanca (W) 2 - 2 DNS De Belen (w)
2020-01-19 10:30:00 AD Alhondiga (w) 1 - 0 CDE Olimpico De Madrid (w)
2020-01-19 11:00:00 Athletic Bilbao B (W) 4 - 0 Pozuelo Alarcon (w)
Qatar Reserve League
2020-01-19 14:30:00 Al Shahaniya Reserves 1 - 1 Al Sadd SC U23
2020-01-19 14:30:00 Qatar SC Doha U23 2 - 5 Al Duhail U23
2020-01-19 14:30:00 Al Wakra Reserves 2 - 1 Al Gharafa U23
2020-01-19 16:45:00 Al-Rayyan SC U23 1 - 2 Al-Arabi Doha (R)
Portugal Campeonato Nacional
2020-01-19 15:00:00 Fafe 1 - 0 Maria da Fonte
2020-01-19 15:00:00 ARC Oleiros 1 - 2 Clube Condeixa
2020-01-19 15:00:00 Alverca 4 - 0 Lusitano Evora
2020-01-19 15:00:00 Anadia 2 - 0 Ideal
2020-01-19 15:00:00 Sanjoanense 1 - 1 Coimbroes
2020-01-19 15:00:00 Sintra Football 0 - 2 SU 1 Dezembro
2020-01-19 15:00:00 Vizela 3 - 5 Maritimo B
2020-01-19 15:00:00 USC Paredes 0 - 0 Amarante
2020-01-19 15:00:00 SCU Torreense 1 - 0 Sertanense FC
2020-01-19 15:00:00 Vila Real 0 - 0 Lusitanos
2020-01-19 15:00:00 Sintrense 0 - 0 Loures
2020-01-19 15:00:00 Real Sport Clube Queluz 2 - 1 Pinhalnovense
2020-01-19 15:00:00 Olimpico Montijo 3 - 1 Sacavenense
2020-01-19 15:00:00 Louletano 2 - 1 Amora FC
2020-01-19 15:00:00 Leca 0 - 1 AD Castro Daire
2020-01-19 15:00:00 Vitoria Guimaraes B 1 - 1 Sal gadacz
2020-01-19 15:00:00 Gondomar 0 - 1 Sp. Espinho
2020-01-19 15:00:00 Ginasio Figueirense 0 - 1 Valadares Gaia FC
2020-01-19 15:00:00 FC Armacenenses 1 - 1 Olhanense SC
2020-01-19 15:00:00 Fatima 1 - 2 FC Caldas
2020-01-19 15:00:00 CD Cerveira 2 - 1 Marr Tino
2020-01-19 15:00:00 Esp. Lagos 1 - 0 Fabril Barreiro
2020-01-19 15:00:00 FC Arouca 3 - 1 Clube Desportivo Trofense
2020-01-19 15:00:00 Pedras Rubras 0 - 0 Lusitania
2020-01-19 15:00:00 Assoc.Desportiva Oliveirense 1 - 1 Montalegre
2020-01-19 15:59:00 GD Fontinhas 0 - 2 Praiense
Greece U19
2020-01-19 09:30:00 Xanthi U19 1 - 4 Panathinaikos U19
2020-01-19 10:30:00 Atromitos U19 3 - 2 Volos Nps U19
Curacao League
2020-01-19 01:40:00 CSD Barber 4 - 1 SV UNDEBA
Burundi League
2020-01-19 11:30:00 Vitalo 2 - 0 Bumamuru
2020-01-19 14:00:00 Rukinzo FC 1 - 0 Inter Stars
Brazil
2020-01-19 19:00:00 EC Pelotas(RS) 1 - 1 Gremio RS U23
2020-01-19 19:00:00 Altos/PI 2 - 1 EC Timon
2020-01-19 20:00:00 EC Flamengo PI 2 - 0 Parnahyba PI
Portugal Campeonato Nacional Women
2020-01-19 15:00:00 Maritimo (w) 0 - 2 Braga (w)
The Spanish League U19
2020-01-19 11:00:00 Elche U19 1 - 0 Valencia U19
2020-01-19 11:00:00 Recreativo Huelva U19 6 - 4 CD Santa Fe U19
2020-01-19 11:00:00 Ural CF U19 3 - 0 Atletico Perines U19
2020-01-19 11:00:00 Malaga U19 1 - 0 Sevilla U19
2020-01-19 11:00:00 Burgos U19 2 - 0 UD Santa Marta U19
2020-01-19 11:00:00 Villarreal U19 4 - 0 Hercules U19
2020-01-19 11:15:00 ED Val Minor Nigran U19 4 - 0 Marina Sport U19
2020-01-19 11:30:00 Patacona CF U19 3 - 0 Albacete U19
2020-01-19 14:45:00 Barcelona U19 5 - 0 Atletico Villacarlos U19
2020-01-19 15:00:00 Vazquez Cultural U19 1 - 1 Castilleja CF U19
2020-01-19 15:00:00 Union Adarve U19 2 - 2 Badazous U19
2020-01-19 15:00:00 San Felix CF U19 1 - 3 Calavera CF U19
2020-01-19 15:00:00 Getafe U19 3 - 1 Extremadura U19
2020-01-19 15:00:00 Aravaca CF U19 0 - 2 Real Madrid U19
Iran Div 2
2020-01-19 10:30:00 Esteghlal Molasani 0 - 0 Shahrdari Astara
2020-01-19 10:30:00 Atrak Bojnourd FC 2 - 2 Milad Mehr
2020-01-19 10:30:00 Avalan Kamyaran 1 - 0 Caspian Qazvin
Thailand University League
2020-01-19 06:10:00 Chulalongkorn University 1 - 0 Bangkok Thonburi University
Iceland Faxa Bay Cup Women
2020-01-19 17:00:00 Haukar (w) 0 - 3 Keflavik (w)
Wales Women Premier League
2020-01-19 13:00:00 Cardiff Metropolitan (w) 4 - 1 Port Talbot Women
2020-01-19 14:00:00 Cardiff (w) 4 - 1 Aberystwyth (w)
2020-01-19 14:00:00 Abergavenny Women 0 - 2 Cyncoed LFC Women
Botswana Premier League
2020-01-19 13:30:00 Township Rollers 7 - 0 Botswana Police XI SC
Iceland U19 Cup
2020-01-19 12:00:00 UMF Njardvik U19 3 - 5 Grotta Kria U19
Senegal Ligue 2
2020-01-19 15:59:00 Africa Promo Foot 0 - 0 Jamono Fatick
2020-01-19 18:00:00 Thies FC 0 - 1 Amitie FC
2020-01-19 18:00:00 US Ouakam Dakar 4 - 0 SONACOS
South Africa Reserve League
2020-01-19 08:00:00 Cape Town City FC Reserves 0 - 1 Orlando Pirates Reserves
2020-01-19 10:00:00 Amazulu Reserves 3 - 1 Black Leopards Reserves
2020-01-19 10:00:00 Kaizer Chiefs Reserves 1 - 1 Supersport United Reserves
Finland Kolmonen Cup
2020-01-19 10:00:00 Klubi 04 Helsinki 4 - 0 Viikingit
2020-01-19 12:30:00 RFA 2 - 1 JS Hercules
2020-01-19 13:00:00 Ilves Tampere II 6 - 1 Tampere United
Grenada Premier Division
2020-01-19 23:15:00 Springs FC 2 - 1 Royal Grenada Police Force
El Salvador Segunda Division
2020-01-19 00:30:00 CD Sonsonate 0 - 2 CD El Vencedor
2020-01-19 00:30:00 CD Chalatenango 0 - 0 Aguila
2020-01-19 01:15:00 A.D. Isidro Metapan 1 - 3 Alianza San Salvador
2020-01-19 21:00:00 Municipal Limeno 0 - 1 CD FAS
2020-01-19 21:15:00 Independiente San Vicente 1 - 0 Once Municipal
Greece National B1
2020-01-19 13:00:00 Thesprotos 1 - 2 Diagoras
2020-01-19 13:00:00 Olympiakos Volou 2 - 2 Trikala
2020-01-19 13:00:00 AO Triglia 0 - 0 Veria FC
2020-01-19 13:00:00 Kalamata AO 0 - 2 Niki Volou
Guatemala Reserve League
2020-01-19 15:00:00 Siquinala FC Reserves 5 - 2 Deportivo Sanarate FC Reserves
2020-01-19 20:10:00 Antigua GFC Reserves 2 - 0 Deportivo Iztapa Reserves
2020-01-19 21:00:00 Malacateco Reserves 1 - 0 Guastatoya Reserves
Nepal super
2020-01-19 05:45:00 New Road Team 3 - 2 Armed Police Force
Grenada Club Championship
2020-01-19 21:00:00 Combined Northerners 1 - 2 Fontenoy United
South American Olympics Qualifiers
2020-01-19 01:30:00 Colombia U23 1 - 2 Argentina U23
2020-01-19 23:00:00 Uruguay U23 1 - 0 Paraguay U23