Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Belgian Pro League
2020-01-18 17:00:00 KAS Eupen 1 - 1 Charleroi
2020-01-18 19:00:00 Oostende 0 - 1 Red Star Waasland
2020-01-18 19:00:00 Sint-Truidense 2 - 0 Kortrijk
2020-01-18 19:30:00 KAA Gent 3 - 1 Mouscron Peruwelz
German Bundesliga
2020-01-18 14:30:00 Augsburg 3 - 5 Borussia Dortmund
2020-01-18 14:30:00 TSG Hoffenheim 1 - 2 Eintracht Frankfurt
2020-01-18 14:30:00 Fortuna Dusseldorf 0 - 1 Werder Bremen
2020-01-18 14:30:00 FC Koln 3 - 1 VfL Wolfsburg
2020-01-18 14:30:00 FSV Mainz 05 1 - 2 SC Freiburg
2020-01-18 17:30:00 RB Leipzig 3 - 1 Union Berlin
France Ligue 2
2020-01-18 17:30:00 Guingamp 1 - 1 Lens
Holland Eredivisie
2020-01-18 17:30:00 Fortuna Sittard 1 - 3 Vitesse Arnhem
2020-01-18 18:45:00 FC Twente Enschede 0 - 0 Groningen
2020-01-18 18:45:00 Feyenoord 3 - 1 SC Heerenveen
2020-01-18 19:45:00 AZ Alkmaar 1 - 3 Willem II
Portugal Primera Liga
2020-01-18 15:30:00 Aves 3 - 0 Portimonense
2020-01-18 15:30:00 Vitoria Guimaraes 1 - 0 Santa Clara
2020-01-18 18:00:00 CD Tondela 1 - 1 Moreirense
2020-01-18 20:30:00 Belenenses 0 - 1 Vitoria Setubal
Turkish Super Liga
2020-01-18 11:00:00 Alanyaspor 5 - 1 Kayserispor
2020-01-18 14:00:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 4 - 1 Yeni Malatyaspor
2020-01-18 17:00:00 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 0 - 2 Fenerbahce
Spanish La Liga
2020-01-18 12:00:00 Levante 0 - 1 Alaves
2020-01-18 15:00:00 Real Madrid 2 - 1 Sevilla
2020-01-18 17:30:00 Osasuna 0 - 0 Real Valladolid
2020-01-18 20:00:00 Eibar 2 - 0 Atletico Madrid
Greece National A
2020-01-18 17:30:00 Panionios 1 - 2 OFI Crete
2020-01-18 18:00:00 Panaitolikos Agrinio 1 - 1 Lamia
Spanish Segunda Division
2020-01-18 15:00:00 Numancia 2 - 0 Sporting Gijon
2020-01-18 17:15:00 CD Lugo 1 - 0 Albacete
2020-01-18 17:15:00 Ponferradina 1 - 1 Rayo Vallecano
Italian Serie A
2020-01-18 14:00:00 Lazio 5 - 1 Sampdoria
2020-01-18 17:00:00 Sassuolo 2 - 1 Torino
2020-01-18 19:45:00 Napoli 0 - 2 Fiorentina
England League 2
2020-01-18 15:00:00 Plymouth Argyle 3 - 1 Mansfield Town
2020-01-18 15:00:00 Port Vale 1 - 0 Leyton Orient
2020-01-18 15:00:00 Crewe Alexandra 1 - 0 Cheltenham Town
2020-01-18 15:00:00 Bradford City 2 - 2 Scunthorpe United
2020-01-18 15:00:00 Oldham Athletic 1 - 1 Carlisle United
2020-01-18 15:00:00 Forest Green Rovers 1 - 2 Salford City
2020-01-18 15:00:00 Newport County 2 - 0 Swindon Town
2020-01-18 15:00:00 Grimsby Town 0 - 1 Exeter City
2020-01-18 15:00:00 Cambridge United 0 - 4 Stevenage Borough
2020-01-18 15:00:00 Northampton Town 4 - 1 Morecambe
2020-01-18 15:00:00 Walsall 2 - 1 Crawley Town
2020-01-18 15:00:00 Colchester United 2 - 1 Macclesfield Town
English Premier League
2020-01-18 12:30:00 Watford 0 - 0 Tottenham Hotspur
2020-01-18 15:00:00 Arsenal 1 - 1 Sheffield United
2020-01-18 15:00:00 Brighton Hove Albion 1 - 1 Aston Villa
2020-01-18 15:00:00 Manchester City 2 - 2 Crystal Palace
2020-01-18 15:00:00 Norwich City 1 - 0 Bournemouth AFC
2020-01-18 15:00:00 Southampton 2 - 3 Wolves
2020-01-18 15:00:00 West Ham United 1 - 1 Everton
2020-01-18 17:30:00 Newcastle United 1 - 0 Chelsea
England Championship
2020-01-18 12:30:00 Queens Park Rangers (QPR) 1 - 0 Leeds United
2020-01-18 15:00:00 Preston North End 2 - 1 Charlton Athletic
2020-01-18 15:00:00 Sheffield Wednesday 0 - 5 Blackburn Rovers
2020-01-18 15:00:00 Bristol City 1 - 0 Barnsley
2020-01-18 15:00:00 Huddersfield Town 0 - 0 Brentford
2020-01-18 15:00:00 Birmingham City 1 - 1 Cardiff City
2020-01-18 15:00:00 Millwall 2 - 0 Reading
2020-01-18 15:00:00 Swansea City 2 - 1 Wigan Athletic
2020-01-18 15:00:00 Derby County 1 - 0 Hull City
England League 1
2020-01-18 15:00:00 Doncaster Rovers 0 - 1 Coventry City
2020-01-18 15:00:00 Milton Keynes Dons 0 - 1 Sunderland A.F.C
2020-01-18 15:00:00 Tranmere Rovers 1 - 2 Ipswich Town
2020-01-18 15:00:00 Bolton Wanderers 0 - 1 Portsmouth
2020-01-18 15:00:00 Lincoln City 1 - 0 Blackpool
2020-01-18 15:00:00 Rotherham United 3 - 0 Bristol Rovers
2020-01-18 15:00:00 Fleetwood Town 2 - 2 Shrewsbury Town
2020-01-18 15:00:00 Wycombe Wanderers 2 - 1 Rochdale
2020-01-18 15:00:00 AFC Wimbledon 1 - 0 Peterborough United
2020-01-18 15:00:00 Gillingham 1 - 1 Oxford United
2020-01-18 15:00:00 Accrington Stanley 1 - 2 Southend United
Italian Serie B
2020-01-18 14:00:00 Cremonese 0 - 0 Venezia
2020-01-18 14:00:00 Juve Stabia 1 - 0 Empoli
2020-01-18 14:00:00 Trapani 3 - 1 Ascoli
2020-01-18 14:00:00 Livorno 4 - 4 ACD Virtus Entella
2020-01-18 17:00:00 Chievo 2 - 0 Perugia
International Club Friendly
2020-01-18 02:35:00 Modbury Jets Reserves 5 - 3 West Torrens Birkalla B
2020-01-18 04:30:00 Playford City Patriots 4 - 2 Salisbury United
2020-01-18 04:30:00 Adelaide Vipers 3 - 3 Adelaide Raiders SC
2020-01-18 04:30:00 Sturt Lions 2 - 1 Croydon Kings
2020-01-18 04:30:00 Modbury Jets 5 - 1 West Torrens Birkalla
2020-01-18 05:00:00 Sutherland Sharks U20 0 - 1 Inter Lions U20
2020-01-18 05:00:00 Gamba Osaka 4 - 1 Okinawa SV
2020-01-18 06:00:00 Manly United 7 - 1 Spirit FC
2020-01-18 06:00:00 Manly United 7 - 1 NWS Spirit FC
2020-01-18 07:00:00 Sutherland Sharks 3 - 0 Inter Lions
2020-01-18 07:00:00 XM Hai Phong FC 1 - 4 Hoang Anh Gia Lai
2020-01-18 07:00:00 Quang Nam 2 - 1 Hong Linh Ha Tinh
2020-01-18 07:30:00 Brisbane Strikers 1 - 4 Hume City
2020-01-18 08:00:00 Dong Thap 0 - 2 Can Tho
2020-01-18 08:30:00 Poet Adelarde Pirates 2 - 3 White City Woodville
2020-01-18 08:30:00 Adelaide Panthers 2 - 0 Cumberland United FC
2020-01-18 09:00:00 T T Hanoi 0 - 3 Bangkok United FC
2020-01-18 09:00:00 FC Pyunik 0 - 2 Shirak
2020-01-18 09:00:00 Slavia Kromeriz 4 - 1 Valasske Mezirici
2020-01-18 09:00:00 Vasas 1 - 0 SOROKSAR
2020-01-18 09:00:00 Para Hills Knlghts SC 2 - 1 West Adelaide SC
2020-01-18 09:00:00 Nam Dinh FC 3 - 1 Sai Gon FC
2020-01-18 09:00:00 The Cong 2 - 1 Than Quang Ninh
2020-01-18 09:00:00 Odense BK 3 - 0 Middelfart G og
2020-01-18 09:30:00 FK Banik Sokolov 6 - 0 Tachov
2020-01-18 09:30:00 FK Graffin Vlasim 2 - 1 Admira Praha
2020-01-18 09:30:00 Slovan Liberec 7 - 2 FK MAS Taborsko
2020-01-18 09:30:00 Znicz Pruszkow 0 - 1 Pogon Grodzisk Mazowiecki
2020-01-18 09:30:00 Slovan Sahy 2 - 5 Lisen
2020-01-18 09:30:00 Gornik Zabrze 1 - 1 Diosgyor VTK
2020-01-18 10:00:00 Trencin 4 - 3 Opava
2020-01-18 10:00:00 FFC Frankfurt (w) 18 - 0 TSV Schott Mainz (w)
2020-01-18 10:00:00 FK Senica 0 - 0 FC Artmedia Petrzalka
2020-01-18 10:00:00 Sputnik 0 - 5 Desna Chernihiv
2020-01-18 10:00:00 Skra Czestochowa 2 - 0 Stal Brzeg
2020-01-18 10:00:00 Hutnik Krakow 7 - 2 Wislanie Jaskowice
2020-01-18 10:00:00 Sardice 3 - 3 SC Znojmo
2020-01-18 10:00:00 BK Fremad Valby 1 - 8 Vanlose
2020-01-18 10:00:00 GKS Katowice 3 - 1 Gornik II Zabrze
2020-01-18 10:00:00 Debrecin VSC 5 - 1 Universitaea Cluj
2020-01-18 10:00:00 Gyori ETO 4 - 2 Papai Perutz
2020-01-18 10:00:00 Metaloglobus 5 - 0 CS Blejoi
2020-01-18 10:00:00 OKS 1 - 1 Dalum
2020-01-18 10:00:00 FC Viktoria Plzen 4 - 1 Usti nad Labem
2020-01-18 10:00:00 Piast Gliwice 2 - 1 GKS Jastrzebie
2020-01-18 10:00:00 Naestved 0 - 0 AB Copenhagen
2020-01-18 10:00:00 Mezokovesd Zsory 3 - 0 Michalovce
2020-01-18 10:00:00 Concordia Chiajna 1 - 1 AFC Progresul Spartac Bucuresti
2020-01-18 10:00:00 Samtredia 5 - 3 Aragvi Dusheti
2020-01-18 10:00:00 Sparta Praha 1 - 0 Dynamo Ceske Budejovice
2020-01-18 10:00:00 Teplice 2 - 2 Chrudim
2020-01-18 10:30:00 Sandecja Nowy Sacz 3 - 4 Stal Rzeszow
2020-01-18 11:00:00 Eintracht Northeim 1 - 3 Wacker Nordhausen
2020-01-18 11:00:00 Hansa Rostock 0 - 1 VFB Lubeck
2020-01-18 11:00:00 FC Struga Trim Lum 4 - 0 KS Korabi Peshkopi
2020-01-18 11:00:00 Puszcza Niepolomice 1 - 1 CWKS Resovia Rzeszow
2020-01-18 11:00:00 LKS Nieciecza 4 - 2 KSZO Ostrowiec
2020-01-18 11:00:00 Thisted FC 3 - 0 Saeby IF Skjold
2020-01-18 11:00:00 Herfolge Boldklub Koge 1 - 0 Holbaek
2020-01-18 11:00:00 Olimpia Elblag 1 - 2 Olimpia Grudziadz
2020-01-18 11:00:00 Olimpia Zambrow 1 - 5 Wigry Suwalki
2020-01-18 11:00:00 Sportverein Sonsbeck 0 - 3 TSV Meerbusch
2020-01-18 11:00:00 KS Legionovia Legionowo 1 - 2 Bron Radom
2020-01-18 11:00:00 OKS Stomil Olsztyn 1 - 6 Radunia Stezyca
2020-01-18 11:00:00 Hannover 96 Am 0 - 0 SC Paderborn 07 II
2020-01-18 11:00:00 Bronshoj 2 - 0 Skovshoved
2020-01-18 11:00:00 Lafnitz 6 - 1 SC Mannsdorf
2020-01-18 11:00:00 Wisla Krakow 1 - 0 Stal Mielec
2020-01-18 11:00:00 HJK Helsinki 2 - 1 Rigas Futbola skola
2020-01-18 11:00:00 Tescoma Zlin 2 - 1 SKF Sered
2020-01-18 11:00:00 Pogon Siedlce 0 - 0 Wisla Pulawy
2020-01-18 11:10:00 Spartak Trnava 2 - 0 Sigma Olomouc
2020-01-18 11:30:00 Zlate Moravce 5 - 0 MFK Dubnica nad Vahom
2020-01-18 11:35:00 Norrby IF 3 - 0 Assyriska Turab IK JKP
2020-01-18 11:40:00 FC Wacker Innsbruck 7 - 0 SV Telfs
2020-01-18 11:45:00 KuPs 6 - 0 Zenit St. Petersburg
2020-01-18 12:00:00 Young Boys 2 - 2 Schaffhausen
2020-01-18 12:00:00 Sonderjyske 0 - 1 Kolding FC
2020-01-18 12:00:00 Wexford (Youth) 1 - 3 Waterford United
2020-01-18 12:00:00 Radomiak Radom 2 - 2 Zaglebie Sosnowiec
2020-01-18 12:00:00 Brondby IF 2 - 0 BK Avarta
2020-01-18 12:00:00 Helsingor 2 - 2 Fremad Amager
2020-01-18 12:00:00 SSV Ulm 1846 1 - 3 SG Sonnenhof Grossaspach
2020-01-18 12:00:00 Orebro 4 - 0 FC Linkoping City
2020-01-18 12:00:00 SV Babelsberg 03 1 - 2 FC Blaus Weiss 90 Berlin
2020-01-18 12:00:00 FK Tuzla City 3 - 0 Zvi Jerzy Da
2020-01-18 12:00:00 MFK Ruzomberok 2 - 1 Tatran LM
2020-01-18 12:00:00 SV Meppen 4 - 1 Szegedi AK
2020-01-18 12:00:00 Septemvri Simitli 0 - 7 Tsarsko Selo
2020-01-18 12:00:00 Tennis Borussia Berlin 14 - 0 Berliner AK 07
2020-01-18 12:00:00 Viktoria Zizkov 2 - 0 Sport Podbrezova
2020-01-18 12:00:00 Trencin 6 - 1 Otrokovice
2020-01-18 12:00:00 Berliner FC Dynamo 8 - 1 SV Petershagen
2020-01-18 12:00:00 MFK Kosice 3 - 0 Szolnoki MAV FC
2020-01-18 12:00:00 FK Backa Topola 1 - 1 FK Spartak Zlatibor Voda
2020-01-18 12:00:00 Tennis Borussia Berlin 14 - 0 Vfb Fortuna Biesdorf
2020-01-18 12:00:00 Vojvodina Novi Sad 1 - 0 FK Kabel Novi Sad
2020-01-18 12:00:00 Lokomotiv Sofia 2 - 1 Sportist Svoge
2020-01-18 12:00:00 NK Dubrava Zagreb 3 - 0 Hrvatski dragovoljac
2020-01-18 12:00:00 FK Rinija 2 - 0 Renova Cepciste
2020-01-18 12:00:00 NK Publikum Celje 3 - 0 NK Nafta
2020-01-18 12:00:00 Gornik Leczna 1 - 1 Orleta Radzyn Podlaski
2020-01-18 12:00:00 Vejle 8 - 0 Ringkobing
2020-01-18 12:00:00 Halmstads 3 - 1 Lunds BK
2020-01-18 12:00:00 San Francisco FC 1 - 2 Tauro FC
2020-01-18 12:00:00 DSV Fortuna 05 0 - 7 First Wien 1894
2020-01-18 12:00:00 VfL Wolfsburg (Youth) 4 - 0 ADO Den Haag (Youth)
2020-01-18 12:20:00 Selangor 3 - 0 Persib Bandung
2020-01-18 12:30:00 Energie Cottbus 2 - 1 Chemnitzer
2020-01-18 12:30:00 Inter Turku 0 - 1 FC Flora Tallinn
2020-01-18 12:30:00 Vitosha Bistritsa 4 - 0 Strumska Slava
2020-01-18 12:30:00 Korona Kielce 0 - 1 Sepsi
2020-01-18 12:30:00 Ilves Tampere 0 - 0 Flora Paide
2020-01-18 12:30:00 East Fife 1 - 0 Civil Service Strollers FC
2020-01-18 12:30:00 Eilenburg 0 - 2 VfB Auerbach
2020-01-18 12:30:00 Politehnica Iasi 1 - 1 Standard Sumgayit
2020-01-18 13:00:00 FC Wacker Innsbruck 1 - 2 Worgl Obi SV
2020-01-18 13:00:00 Trenkwalder Admira Wacker 8 - 0 SG Austria Klagenfurt
2020-01-18 13:00:00 Rot-Weiss Oberhausen 0 - 2 TSV Steinbach
2020-01-18 13:00:00 Austria Wien 7 - 2 FAC Team Fur Wien
2020-01-18 13:00:00 SV Waldhof Mannheim 5 - 2 FSV Mainz 05 (Youth)
2020-01-18 13:00:00 Alemannia Aachen 4 - 1 Viktoria koln
2020-01-18 13:00:00 Rheindorf Altach 0 - 1 FC Zurich
2020-01-18 13:00:00 Vasas 0 - 0 FC STK 1914 Samorin
2020-01-18 13:00:00 SF Baumberg 5 - 0 FC Wulfrath
2020-01-18 13:00:00 NK Aluminij 5 - 2 NK Rogaska
2020-01-18 13:00:00 Gyirmot SE 0 - 0 SK Vorwarts Steyr
2020-01-18 13:00:00 Spartak Tambov 3 - 0 Salyut-Energia Belgorod
2020-01-18 13:00:00 Sturm Graz (Youth) 5 - 2 Usv Mettersdorf
2020-01-18 13:00:00 FV Austria XIII 6 - 2 Helfort 15
2020-01-18 13:00:00 Bonner 2 - 2 FC Kaan-Marienborn
2020-01-18 13:00:00 Grasshopper 1 - 0 FC Rapperswil-Jona
2020-01-18 13:00:00 FC Dornbirn 1913 1 - 2 WSG Wattens
2020-01-18 13:00:00 VFB Homberg 5 - 4 SV Straelen
2020-01-18 13:00:00 Fortuna Koln 2 - 0 FC Monheim
2020-01-18 13:00:00 AIK Solna 2 - 1 Karlstad BK
2020-01-18 13:00:00 Lugano 1 - 0 Kriens
2020-01-18 13:00:00 SV Ried 4 - 0 Salzburger AK 1914
2020-01-18 13:00:00 TSV Hartberg 4 - 1 SC Gleisdorf
2020-01-18 13:00:00 FC Blau Weiss Linz 2 - 1 WSC Hertha Wels
2020-01-18 13:00:00 HSV Barmbek Uhlenhorst 0 - 1 Holstein Kiel II
2020-01-18 13:00:00 Heider SV 1 - 1 Niendorfer TSV
2020-01-18 13:00:00 Salthill Devon Galway 3 - 3 Sligo Rovers
2020-01-18 13:00:00 FV Illertissen 1 - 2 Vfr Aalen
2020-01-18 13:00:00 FC Magna Wiener Neustadt 1 - 4 Rapid Wien
2020-01-18 13:00:00 FC Ufa 0 - 2 Ujpesti
2020-01-18 13:00:00 Club Menzel Bouzelfa 1 - 2 AS Slimane
2020-01-18 13:00:00 Wigry Suwalki 4 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
2020-01-18 13:00:00 Borec Veles 2 - 2 Rabotnicki Skopje
2020-01-18 13:00:00 Deportivo Metropolitano 0 - 0 Academia Puerto Cabello
2020-01-18 13:00:00 Debrecin VSC 2 - 5 FC Mynai
2020-01-18 13:00:00 SV Drochtersen/Assel 0 - 0 TuS Heeslingen
2020-01-18 13:00:00 Winterthur 3 - 0 Bruhl SG
2020-01-18 13:00:00 Wiedenbruck 1 - 0 Fortuna Dusseldorf (Youth)
2020-01-18 13:00:00 FC Superfund Pasching 2 - 0 USK Anif
2020-01-18 13:00:00 Monchengladbach AM. 4 - 1 FC 08 Hombrug
2020-01-18 13:00:00 Sportfreunde Lotte 2 - 2 Oldenburg
2020-01-18 13:15:00 Jaro 2 - 5 SJK Seinajoen
2020-01-18 13:30:00 Fehervar Videoton 1 - 3 VfB Stuttgart
2020-01-18 13:30:00 Slaven Koprivnica 1 - 2 ZalaegerzsegTE
2020-01-18 13:30:00 Polonia Warszawa 2 - 0 Avia Swidnik
2020-01-18 13:30:00 CS Voluntari 3 - 1 Dinamo Tbilisi
2020-01-18 13:30:00 Rot-Weiss Ahlen 4 - 2 TuS Haltern
2020-01-18 14:00:00 St. Pauli 3 - 4 Arminia Bielefeld
2020-01-18 14:00:00 IFK Kalmar (w) 0 - 2 Kristianstads DFF (w)
2020-01-18 14:00:00 Thun 4 - 3 Neuchatel Xamax
2020-01-18 14:00:00 Wurzburger Kickers 2 - 2 Jahn Regensburg
2020-01-18 14:00:00 TSG Balingen 0 - 2 Villingen
2020-01-18 14:00:00 CS Universitatea Craiova 1 - 3 Pogon Szczecin
2020-01-18 14:00:00 Kapfenberg 3 - 5 Wolfsberger AC
2020-01-18 14:00:00 Servette 1 - 1 Stade Ouchy
2020-01-18 14:00:00 Steaua Bucuresti 1 - 0 Karlsruher SC
2020-01-18 14:00:00 Sturm Graz 1 - 3 VfL Osnabruck
2020-01-18 14:00:00 Wisla Plock 0 - 2 Ludogorets Razgrad
2020-01-18 14:00:00 Gazovik Orenburg 0 - 1 Slovan Sahy
2020-01-18 14:00:00 SpVg Schonnebeck 2 - 1 ASC 09 Dortmund
2020-01-18 14:00:00 Heidenheimer 5 - 2 Beijing Guoan
2020-01-18 14:00:00 Dinamo Zagreb 2 - 1 Synot Slovacko
2020-01-18 14:00:00 Maribor 18 - 0 Koroska Dravograd
2020-01-18 14:00:00 FC Wels 1 - 5 LASK Linz
2020-01-18 14:00:00 Banik Ostrava 0 - 2 MSK Zilina
2020-01-18 14:00:00 FC Clinceni 2 - 2 Qarabag
2020-01-18 14:20:00 Red Bull Salzburg 6 - 0 Al-Arabi SC
2020-01-18 14:25:00 FK Riteriai 0 - 2 FK Liepaja
2020-01-18 14:30:00 SV Lippstadt 5 - 0 Roland Beckum
2020-01-18 15:00:00 Young Boys 2 - 1 Chiasso
2020-01-18 15:00:00 Dinamo Bucuresti 1 - 1 VfL Bochum
2020-01-18 15:00:00 Dynamo Dresden 3 - 0 Jeonbuk Hyundai Motors
2020-01-18 15:00:00 Bocholt FC 2 - 1 Adams Sam Beek
2020-01-18 15:00:00 SW Dusseldorf 5 - 0 SV Schwafheim
2020-01-18 15:00:00 Botosani 1 - 2 Beroe Stara Zagora
2020-01-18 15:00:00 PFC Oleksandria 4 - 0 Botev Plovdiv
2020-01-18 15:30:00 VfB Ginsheim 1 - 2 Bayern Alzenau
2020-01-18 15:59:00 MSV Duisburg 1 - 1 SV Rodinghausen
2020-01-18 17:35:00 HSC Hannover 1 - 7 Wuppertaler
2020-01-18 18:30:00 Gnistan Helsinki 1 - 1 NJS
2020-01-18 19:00:00 Deportivo Lara 2 - 0 Estudiantes Merida FC
2020-01-18 19:00:00 New York City Football Club 1 - 2 Palmeiras
2020-01-18 19:00:00 Atletico Alagoinhas 1 - 0 EC Vitoria U23
2020-01-18 19:00:00 Atletico Clube Goianiense 2 - 1 SE do Gama
2020-01-18 20:00:00 Zamora Barinas 0 - 0 Llaneros de Guanare FC
2020-01-18 20:00:00 Almirante Brown 3 - 2 Defensores de Belgrano
2020-01-18 20:40:00 FBC Melgar 1 - 1 Cienciano
2020-01-18 21:00:00 Andes Talleres 5 - 1 Liverpool URU
2020-01-18 22:40:00 Atletico Nacional Medellin 2 - 1 Corinthians Paulista (SP)
2020-01-18 23:00:00 Wanderers FC 1 - 2 Club Atletico Progreso
2020-01-18 23:20:00 Everton CD 1 - 0 Union La Calera
French Cup
2020-01-18 12:00:00 Epinal 0 - 0 St. Pierroise
2020-01-18 12:00:00 Prix Les Mezieres 0 - 1 FC Limonest
2020-01-18 12:00:00 Nice 2 - 1 Red Star FC 93
2020-01-18 14:00:00 Gonfreville 0 - 2 Lille
2020-01-18 14:00:00 ASM Belfortaine 3 - 1 Nancy
2020-01-18 17:00:00 Paris FC 2 - 3 Saint Etienne
2020-01-18 17:00:00 Angouleme 1 - 5 Strasbourg
2020-01-18 19:55:00 Nantes 3 - 4 Lyon
Scotland FA Cup
2020-01-18 15:00:00 Aberdeen 1 - 0 Dumbarton
2020-01-18 15:00:00 Alloa Athletic 2 - 3 Inverness
2020-01-18 15:00:00 Arbroath 0 - 0 Falkirk
2020-01-18 15:00:00 Ayr United 1 - 0 Ross County
2020-01-18 15:00:00 Bonnyrigg Rose 0 - 1 Clyde
2020-01-18 15:00:00 East Kilbride 1 - 3 BSC Glasgow
2020-01-18 15:00:00 Hamilton Academical 5 - 0 Edinburgh City
2020-01-18 15:00:00 Heart of Midlothian 5 - 0 Airdrie United
2020-01-18 15:00:00 Kilmarnock 6 - 0 Queen's Park
2020-01-18 15:00:00 Livingston 3 - 1 Raith Rovers
2020-01-18 15:00:00 Saint Johnstone 3 - 0 Greenock Morton
2020-01-18 15:00:00 Saint Mirren 3 - 0 Broxburn Athletic
2020-01-18 17:30:00 Partick Thistle 1 - 2 Celtic FC
2020-01-18 19:20:00 Dundee 0 - 3 Motherwell
Israel Premier League
2020-01-18 13:00:00 Ashdod MS 1 - 0 Hapoel Kiryat Shmona
2020-01-18 15:30:00 Maccabi Haifa 4 - 0 Sectzya Nes Ziona
2020-01-18 17:50:00 Hapoel Hadera 0 - 3 Maccabi Tel Aviv
Turkey 2 Ligi A
2020-01-18 11:00:00 Umraniyespor 1 - 0 Altay Spor Kulubu
2020-01-18 13:30:00 Adanaspor 0 - 0 Akhisar Bld.Geng
2020-01-18 15:59:00 Altinordu 2 - 2 Hatayspor
Welsh Premier League
2020-01-18 17:15:00 Aberystwyth Town 1 - 0 Pen-y-Bont FC
2020-01-18 17:15:00 UWIC Inter Cardiff 2 - 0 Caernarfon
2020-01-18 17:15:00 Bala Town 1 - 2 Newi Cefn Druids
2020-01-18 17:15:00 The New Saints 2 - 1 Connahs Quay Nomads FC
2020-01-18 17:15:00 Newtown AFC 0 - 0 Airbus UK Broughton
2020-01-18 17:15:00 Barry Town AFC 7 - 1 Carmarthen
Belgian Second Division
2020-01-18 15:59:00 Roeselare 0 - 2 Excelsior Virton
2020-01-18 19:30:00 KFCO Wilrijk 1 - 1 Saint Gilloise
Primera Division de Mexico
2020-01-18 01:00:00 Atletico San Luis 2 - 1 CDSyC Cruz Azul
2020-01-18 03:00:00 Atlas 0 - 1 Puebla
2020-01-18 23:00:00 Monterrey 2 - 2 Monarcas Morelia
Italy C1A
2020-01-18 13:30:00 AZ Picerno ASD 0 - 1 Viterbese
2020-01-18 14:00:00 Gozzano 1 - 1 Pistoiese
2020-01-18 14:00:00 Albinoleffe 2 - 0 Pro Vercelli
2020-01-18 14:00:00 Sambenedettese 0 - 1 Vis Pesaro
2020-01-18 14:00:00 Imolese 1 - 2 Reggio Audace FC
2020-01-18 14:00:00 Cesena 3 - 3 USD Virtus Verona
2020-01-18 14:00:00 Renate AC 1 - 0 Alessandria
2020-01-18 14:00:00 US Pianese 1 - 2 Giana
2020-01-18 15:00:00 Feralpisalo 1 - 0 Fermana
England Conference
2020-01-18 15:00:00 AFC Fylde 2 - 3 Torquay United
2020-01-18 15:00:00 Aldershot Town 3 - 3 Chorley FC
2020-01-18 15:00:00 Eastleigh 0 - 2 Chesterfield
2020-01-18 15:00:00 Halifax Town 5 - 2 Maidenhead United
2020-01-18 15:00:00 Notts County 0 - 0 Dover Athletic
2020-01-18 15:00:00 Solihull Moors 0 - 2 Boreham Wood
2020-01-18 15:00:00 Stockport County 0 - 0 Sutton United
2020-01-18 15:00:00 Wrexham 3 - 0 Woking
2020-01-18 15:00:00 Yeovil Town 2 - 2 Hartlepool United
2020-01-18 15:15:00 Ebbsfleet United 0 - 2 Harrogate Town
2020-01-18 17:20:00 Barrow 2 - 0 Bromley
Scottish Division Two
2020-01-18 15:00:00 Annan Athletic 2 - 3 Stirling Albion
2020-01-18 15:00:00 Cove Rangers 3 - 1 Cowdenbeath
2020-01-18 15:00:00 Elgin City 2 - 3 Stenhousemuir
Portugal Segunda Liga
2020-01-18 11:00:00 Estoril 1 - 0 Academica Coimbra
2020-01-18 15:00:00 Oliveirense 1 - 1 Feirense
2020-01-18 17:00:00 Porto B 2 - 1 SL Benfica B
2020-01-18 17:15:00 Leixoes 0 - 2 CD Mafra
Northern Ireland Premier League
2020-01-18 15:00:00 Ballymena United 0 - 3 Glenavon Lurgan
2020-01-18 15:00:00 Carrick Rangers 1 - 0 Cliftonville
2020-01-18 15:00:00 Crusaders 3 - 0 Larne FC
2020-01-18 15:00:00 Institute FC 0 - 2 Glentoran FC
2020-01-18 15:00:00 Linfield FC 0 - 0 Dungannon Swifts
2020-01-18 15:00:00 Warrenpoint Town 0 - 4 Coleraine
Brazil Campeonato Carioca
2020-01-18 18:00:00 Friburguense RJ 2 - 2 America-RJ
2020-01-18 18:00:00 Americano RJ 0 - 0 Nova Iguacu
2020-01-18 19:00:00 Macae 0 - 0 Flamengo
2020-01-18 19:00:00 Madureira 1 - 0 Portuguesa RJ
2020-01-18 19:30:00 Resende-RJ 0 - 0 Boavista F.C
2020-01-18 21:00:00 Volta Redonda 1 - 0 Botafogo RJ
Australia A-League
2020-01-18 06:00:00 Brisbane Roar 1 - 0 Wellington Phoenix
2020-01-18 08:30:00 Melbourne City 2 - 0 Newcastle Jets
England Conference North Division
2020-01-18 15:00:00 Bradford Park Avenue 1 - 2 Brackley Town
2020-01-18 15:00:00 Curzon Ashton FC 4 - 0 Farsley Celtic
2020-01-18 15:00:00 Darlington 3 - 0 Alfreton Town
2020-01-18 15:00:00 Gateshead 2 - 0 Altrincham
2020-01-18 15:00:00 Guiseley 2 - 1 Gloucester City
2020-01-18 15:00:00 Kidderminster Harriers 1 - 1 Spennymoor Town
2020-01-18 15:00:00 Kings Lynn 1 - 0 York City
2020-01-18 15:00:00 Leamington 0 - 0 Chester FC
2020-01-18 15:00:00 Southport FC 1 - 3 Boston United
England Conference South Division
2020-01-18 15:00:00 Bath City 2 - 0 Hemel Hempstead Town
2020-01-18 15:00:00 Chelmsford City 1 - 1 Eastbourne Borough
2020-01-18 15:00:00 Concord Rangers 1 - 2 Weymouth
2020-01-18 15:00:00 Dorking 4 - 4 Billericay Town
2020-01-18 15:00:00 Dulwich Hamlet 1 - 1 Chippenham Town
2020-01-18 15:00:00 Havant Waterlooville 2 - 4 Wealdstone FC
2020-01-18 15:00:00 Oxford City 1 - 4 Braintree Town
2020-01-18 15:00:00 Slough Town 1 - 0 Dartford
2020-01-18 15:00:00 St Albans City 1 - 0 Maidstone United
2020-01-18 15:00:00 Welling United 3 - 2 Hungerford Town
Egyptian Premier League
2020-01-18 12:30:00 Enppi 2 - 1 FC Masr
2020-01-18 15:00:00 El Entag Al Harby 1 - 0 Haras El Hedoud
2020-01-18 17:30:00 Smouha SC 1 - 1 Ismaily
South Africa Premier Soccer League
2020-01-18 13:30:00 Black Leopards 1 - 1 Kaizer Chiefs
2020-01-18 15:59:00 Orlando Pirates 3 - 1 Highlands Park
2020-01-18 18:15:00 Cape Town City 2 - 0 Bidvest Wits
Hong Kong Premier League
2020-01-18 06:30:00 Guangzhou R F U19 5 - 0 Biu Chun Rangers
2020-01-18 06:30:00 Wofoo Tai Po 2 - 4 Southern District
2020-01-18 09:30:00 Eastern A.A Football Team 2 - 1 LeeMan
Botola Pro 1
2020-01-18 14:00:00 CAYB Club Athletic Youssoufia 1 - 1 Union Touarga Sport Rabat
2020-01-18 15:59:00 FAR Forces Armee Royales 1 - 0 Raja de Beni Mellal
2020-01-18 18:00:00 MCO Mouloudia Oujda 1 - 0 Maghrib Association Tetouan
Kuwaiti Premier League
2020-01-18 13:25:00 Al-Arabi Club (KUW) 1 - 0 Al-Salmiyah
2020-01-18 15:55:00 Al-Ttadamon(KUW) 1 - 3 Al-Qadsia SC
New Zealand Football Championship
2020-01-18 03:30:00 Tasman United 5 - 0 Southern United
Primera Division de Paraguay
2020-01-18 21:00:00 FC Nacional Asuncion 3 - 0 Guay Leena
2020-01-18 23:15:00 Cerro Porteno 2 - 1 Sportivo Luqueno
Tipsport Cup
2020-01-18 09:30:00 Bohemians 1905 4 - 0 Marila Pribram
2020-01-18 09:30:00 Mlada Boleslav 3 - 1 SK Slovan Varnsdorf
2020-01-18 09:30:00 SK Prostejov 2 - 3 MFK Karvina
2020-01-18 12:00:00 Dukla Prague 2 - 3 Baumit Jablonec
2020-01-18 12:00:00 Dunajska Streda 0 - 5 Brno
2020-01-18 12:00:00 Banik Ostrava 4 - 1 Sokol Dolna Zdana
French Feminines D1
2020-01-18 13:30:00 Fleury 91 ?w? 0 - 2 Guingamp (w)
2020-01-18 13:30:00 Dijon w 1 - 4 ASJ Soyaux (w)
2020-01-18 13:30:00 Reims (w) 1 - 0 FC Metz (w)
2020-01-18 13:30:00 Montpellier (w) 1 - 2 Paris FC (w)
2020-01-18 14:45:00 Paris Saint Germain (w) 11 - 0 Marseille ?w?
Malta Premier League
2020-01-18 13:00:00 Tarxien Rainbows F.C 0 - 4 Hibernians FC
2020-01-18 13:00:00 Gudja United 1 - 1 Hamrun Spartans
2020-01-18 15:00:00 Balzan FC 1 - 3 Floriana F.C.
2020-01-18 15:15:00 Birkirkara FC 1 - 1 Senglea Athletic
Liga Nacional de Guatemala
2020-01-18 01:00:00 Siquinala FC 1 - 0 Deportivo Sanarate
2020-01-18 23:00:00 C.S.D. Comunicaciones 1 - 0 Xelaju MC
Futsal Spain Division De Honor
2020-01-18 12:00:00 Vaidepenas Futsal 2 - 2 Palma Futsal
2020-01-18 17:00:00 Peniscola Futsal 3 - 3 Jaen Paraiso Interior Futsal
2020-01-18 17:00:00 EiPozo Murcia Turistica Futsal 2 - 1 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
2020-01-18 17:30:00 Inter Movistar Futsal 7 - 1 Cordoba Futsal
2020-01-18 20:00:00 F.C.Barcelona Futsal 6 - 5 Paruro five foot
Saudi Kings Cup
2020-01-18 12:55:00 Abha 1 - 1 Al-Fateh
2020-01-18 15:40:00 Al Wehda Mecca 1 - 2 Al Ahli Jeddah
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-01-18 09:15:00 Cosenza Calcio Youth 3 - 4 Pisa U19
2020-01-18 09:30:00 Livorno Youth 2 - 0 Sha LAN U19
2020-01-18 10:00:00 Sampdoria U20 5 - 4 AS Roma U20
2020-01-18 10:00:00 Lecce U20 0 - 1 Ascoli U20
2020-01-18 12:00:00 Cagliari U19 1 - 1 Inter Milan U20
2020-01-18 13:00:00 Frosinone U20 2 - 0 Trapani Youth
2020-01-18 13:00:00 Udinese U20 5 - 2 Parma U20
2020-01-18 13:30:00 Crotone U20 2 - 2 Juve Stabia U20
2020-01-18 13:30:00 US Cremonese U20 2 - 2 Spezia U20
2020-01-18 13:30:00 Spal U19 2 - 0 Verona U20
2020-01-18 13:30:00 Venezia F.C. Youth 3 - 1 Cittadella U20
2020-01-18 13:30:00 Virtus Entella U20 7 - 2 Brescia U20
2020-01-18 13:30:00 Empoli U20 3 - 2 Chievo U20
2020-01-18 14:00:00 AC Milan U20 6 - 0 Pordenone Youth
2020-01-18 14:00:00 Perugia U20 4 - 1 Benevento (Youth)
2020-01-18 15:59:00 Juventus U20 2 - 1 Fiorentina U20
Chile Cup
2020-01-18 21:00:00 Univ Catolica 1 - 1 Colo Colo
A-League National Youth League
2020-01-18 23:00:00 Canberra United FC U21 3 - 5 Newcastle Jets FC (Youth)
Australia W-League
2020-01-18 06:00:00 Melbourne City (w) 2 - 0 Newcastle Jets (w)
2020-01-18 08:30:00 Adelaide United (w) 0 - 3 Melbourne Victory (w)
Brasil Copa SP Juniores
2020-01-18 00:30:00 Corinthians Paulista (Youth) 1 - 0 Atletico Paranaense (Youth)
2020-01-18 20:00:00 Vasco da Gama U20 1 - 1 Gremio FBPA U20
Israel B League
2020-01-18 12:30:00 Hapoel Bnei Arrara Ara 0 - 1 Hapoel Bnei Zalfa
2020-01-18 17:30:00 SC Maccabi Ashdod 1 - 1 Hapoel Azor
Azadegan League
2020-01-18 10:30:00 Sepidrood Rasht 1 - 1 Niroye Zamini
South Africa First League
2020-01-18 13:30:00 Real Kings 1 - 2 Steenberg United
2020-01-18 13:30:00 Pretoria Univ 1 - 1 Free State Stars
2020-01-18 13:30:00 Moroka Swallows 1 - 0 Jomo Cosmos
2020-01-18 13:30:00 JDR Stars 2 - 1 TS Galaxy
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-01-18 12:30:00 Union Viera 3 - 2 CD Santa Ursula
2020-01-18 14:45:00 UD Mutilve 1 - 3 CA Cirbonero
2020-01-18 15:00:00 UC Cartes 2 - 2 CD Barquereno
2020-01-18 15:00:00 Comillas 0 - 3 Calahorra B
2020-01-18 15:00:00 Jove Espanol 2 - 0 Acero
2020-01-18 15:00:00 Elche CF Ilicitano 0 - 1 CD Roda
2020-01-18 15:15:00 FC Cartagena 1 - 2 FC Cartagena B
2020-01-18 15:30:00 CD Beti Onak 1 - 1 Beti Kozkor KE
2020-01-18 15:30:00 Santa Catalina Atletico 1 - 0 San Rafael
2020-01-18 15:59:00 Cultural de Durango 2 - 0 CD Lagun Onak
2020-01-18 16:30:00 Conil CF 2 - 2 Puente Genil
2020-01-18 16:30:00 Deportivo Fabril 1 - 0 CD Choco
2020-01-18 16:30:00 CD Vera 3 - 0 UD Tamaraceite
2020-01-18 16:30:00 Deportivo La Coruna B 1 - 0 CD Choco
2020-01-18 17:00:00 Igualada 1 - 0 Santfeliuenc FC
2020-01-18 17:00:00 SD Laredo 4 - 1 SD Textil Escudo
2020-01-18 17:00:00 Las Palmas C 0 - 1 CD Buzanada
2020-01-18 17:30:00 Urduliz FT 0 - 1 Suodu Pei
2020-01-18 17:30:00 CD Ardoi Draw 1 - 2 Lourdes
2020-01-18 18:00:00 Atletico Union Guimar 1 - 0 UD Ibarra
ISR U19
2020-01-18 08:00:00 Ironi Modiin U19 2 - 5 Ashdod MS U19
2020-01-18 08:30:00 Hapoel Ashkelon U19 1 - 1 Sectzya Nes Ziona U19
2020-01-18 08:30:00 Maccabi Petach Tikva U19 1 - 0 Hapoel Raanana Roei U19
2020-01-18 09:00:00 Beitar Jerusalem Oren U19 0 - 0 Hapoel Tel Aviv U19
2020-01-18 09:00:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam U19 0 - 0 Maccabi Yavne Shimon U19
2020-01-18 09:00:00 Bnei Sakhnin U19 0 - 3 Beitar Nes Tubruk U19
2020-01-18 09:00:00 Hapoel Kiryat Shmona U19 2 - 2 Hapoel Beer Sheva U19
2020-01-18 09:00:00 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 3 - 1 Hapoel Hadera U19
2020-01-18 09:00:00 Maccabi Netanya U19 1 - 1 Maccabi Haifa U19
2020-01-18 09:30:00 Hapoel Nof HaGalil U19 0 - 6 Ironi Ramat Hasharon U19
2020-01-18 10:00:00 Maccabi Tel Aviv Shachar U19 2 - 0 Hapoel Ramat Gan U19
2020-01-18 10:45:00 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 0 - 0 Hapoel Qiryat Ono U19
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2020-01-18 18:30:00 Floresta CE 1 - 1 Pacajus
2020-01-18 19:30:00 Uniclinic Atletico Cearense CE 1 - 2 Guarany CE
Bra CaP
2020-01-18 20:00:00 CE Uniao PR 1 - 3 Atletico Paranaense
Brazil Pernambucano League
2020-01-18 22:00:00 Santa Cruz PE 3 - 0 Petrolina PE
2020-01-18 23:00:00 Central SC 0 - 2 Reet
Mexico Youth U20
2020-01-18 17:00:00 Club America U20 1 - 2 Tigres UANL U20
2020-01-18 18:00:00 Pachuca U20 0 - 2 Chivas Guadalajara U20
Malta First Division League
2020-01-18 13:00:00 Zebbug Rangers 0 - 1 Fgura United
Turkey A2 League U19
2020-01-18 11:30:00 Alanyaspor U19 1 - 0 Kayserispor U19
2020-01-18 11:30:00 Balikesirspor U19 0 - 0 Adana Demirspor U19
2020-01-18 11:30:00 Genclerbirligi U19 4 - 2 Eskisehirspor U19
2020-01-18 11:30:00 Istanbulspor U19 5 - 2 Buyuksehir Erzurumspor U19
2020-01-18 11:30:00 Trabzonspor U19 3 - 0 Kasimpasa U19
2020-01-18 11:30:00 Umraniyespor U19 2 - 2 Altay Spor KulubuU19
2020-01-18 12:00:00 Buyuksehir BLD.Spor U19 3 - 1 Yeni Malatyaspor U19
2020-01-18 12:25:00 Galatasaray U19 3 - 1 Osmanlispor FK U19
Iceland Championship
2020-01-18 11:15:00 Akranes 2 - 0 Grindavik
2020-01-18 12:00:00 Breidablik 2 - 0 IBV Vestmannaeyjar
Finland Woman's Cup
2020-01-18 11:30:00 Jyvaskylan Pallokerho (w) 3 - 3 Ilves Tampere (w)
2020-01-18 14:00:00 HJK Helsinki (w) 1 - 3 TiPS Vantaa (w)
Argentina Cup
2020-01-18 20:30:00 Sansinena 2 - 2 Villa Mitre
2020-01-18 21:00:00 Huracan Las Heras 1 - 0 Deportivo Maipu
2020-01-18 23:00:00 Estudiantes de San Luis 1 - 1 Sportivo Las Parejas
Spanish Ladies Premier League
2020-01-18 12:00:00 Colegio Aleman Valencia (w) 1 - 1 RCD Espanyol (w)
2020-01-18 15:00:00 Barcelona (w) 3 - 1 Rayo Vallecano (w)
2020-01-18 17:30:00 Levante UD (w) 3 - 0 Real Sociedad (w)
Italian Women Division 1
2020-01-18 11:00:00 AGSM Verona (w) 0 - 3 Inter Milan (w)
2020-01-18 13:30:00 Tavagnacco (w) 1 - 0 Orobica ?w?
2020-01-18 13:30:00 Sassuolo (w) 2 - 0 Bari (w)
Futsal Russia Division De Honor
2020-01-18 08:00:00 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 4 - 2 MFK Tyumen Futsal
2020-01-18 13:00:00 Novali Futsal 4 - 5 Berkut Futsal
Reykjavik Football Tournament
2020-01-18 15:15:00 Valur Reykjavik 3 - 0 Vikingur Reykjavik
2020-01-18 17:15:00 Fram Reykjavik 2 - 3 Leiknir Reykjavik
International Friendly
2020-01-18 11:00:00 Burundi 3 - 1 Seychelles
2020-01-18 15:00:00 Portugal (w) U19 1 - 1 Switzerland (w) U19
2020-01-18 23:00:00 Ecuador U23 0 - 3 Chile U23
India Super League
2020-01-18 14:00:00 Atletico De Kolkata 2 - 0 FC Goa
Senegal Premier League
2020-01-18 15:59:00 Generation Foot 0 - 1 CNEPS Excellence FC
2020-01-18 16:30:00 Diambars 1 - 2 Teunhueth FC
2020-01-18 17:00:00 ASC Jaraaf 1 - 3 Mbour
AFC U-23 Championship
2020-01-18 10:15:00 Thailand U23 0 - 1 Saudi Arabia U23
2020-01-18 13:15:00 Australia U23 0 - 0 Syria U23
Ghana Premier
2020-01-18 15:00:00 Ashanti Gold 0 - 1 Berekum Chelsea
Spanish Segunda Division B
2020-01-18 15:00:00 Leioa 3 - 1 CD Izarra
2020-01-18 15:59:00 Villarreal B 1 - 0 Hercules
2020-01-18 17:00:00 Real Sociedad B 0 - 0 Unionistas de Salamanca
France Youth U19 League
2020-01-18 11:00:00 Bordeaux U19 0 - 1 Rennes U19
2020-01-18 13:30:00 Caen U19 4 - 0 LensU19
2020-01-18 13:30:00 Concarneau U19 1 - 3 Nantes U19
2020-01-18 15:00:00 Troyes U19 2 - 3 Torcy U.S U19
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
2020-01-18 11:00:00 Boavista U17 1 - 0 Vitoria SC Guimaraes U17
2020-01-18 15:00:00 Estrela FC U17 0 - 3 Portimonense U17
French Championnat Amateur
2020-01-18 13:30:00 Stade Bordelais 1 - 0 Romorantin
2020-01-18 14:00:00 Bastia 1 - 0 Saint Quentin
2020-01-18 15:00:00 CHAMALIERES 1 - 1 Colomiers
2020-01-18 15:00:00 Lens B 2 - 1 St. Maur Lusi
2020-01-18 17:00:00 Saint Malo 1 - 2 Entente Sannois
2020-01-18 17:00:00 Annecy 2 - 1 Louhans-Cuiseaux
2020-01-18 17:00:00 Trelissac 0 - 0 FC Bergerac
2020-01-18 17:00:00 Oissel 1 - 5 Guingamp B
2020-01-18 17:00:00 Drancy 0 - 1 Bobigny A.C.
Greece Divison C
2020-01-18 12:00:00 Aris Avatou 1 - 0 Doxa Theologos
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1
2020-01-18 11:00:00 FC Porto U19 7 - 1 Aves U19
2020-01-18 15:00:00 Sacavenense U19 2 - 1 Vilafranquense U19
2020-01-18 15:00:00 GD Estoril-Praia U19 3 - 1 Tondela U19
2020-01-18 15:00:00 Belenenses U19 6 - 0 Uniao Leiria U19
2020-01-18 15:00:00 Academica Coimbra U19 2 - 1 Vitoria FC Setubal U19
2020-01-18 15:00:00 Amora FC U19 1 - 2 Alverca U19
2020-01-18 15:00:00 Vitoria SC Guimaraes U19 3 - 1 Vizela U19
2020-01-18 15:00:00 Benfica U19 0 - 0 Sporting Lisbon U19
2020-01-18 15:00:00 Leixoes U19 0 - 4 Braga U19
2020-01-18 15:00:00 Pacos Ferreira U19 0 - 2 Rio Ave U19
2020-01-18 15:00:00 Gil Vicente U19 1 - 7 Feirense U19
2020-01-18 15:00:00 FC Famalicao U19 1 - 0 Nacional U19
Turkiye Lig2
2020-01-18 10:00:00 Bayburt Ozel Idare 1 - 4 Tuzlaspor
2020-01-18 10:00:00 Belediye Vanspor 4 - 0 Nigde Belediyespor
2020-01-18 10:30:00 Pendikspor 0 - 2 Samsunspor
2020-01-18 10:30:00 Afjet Afyonspor 1 - 0 Duzyurtspor
2020-01-18 10:30:00 Kirklarelispor 1 - 1 Sancaktepe Belediye Spor
2020-01-18 10:30:00 Eyupspor 1 - 5 Bandirmaspor
2020-01-18 10:30:00 Etimesgut Belediye Spor 3 - 0 Kardemir Karabukspor
Turkey 3. Ligi B
2020-01-18 10:00:00 Karaman Belediyesi Spor 1 - 0 Erzincanspor
2020-01-18 10:00:00 Cizrespor 0 - 0 Erokspor
2020-01-18 10:30:00 Sultanbeyli 0 - 0 Catalca Spor
2020-01-18 10:30:00 Fethiyespor 0 - 1 Korfez Bld.
2020-01-18 10:30:00 Tepecik Bld 1 - 0 Erbaaspor S
Estonia Winter Tournament
2020-01-18 10:00:00 FC Maardu 2 - 0 Viljandi Tulevik
2020-01-18 16:20:00 Trans Narva 1 - 1 JK Tallinna Kalev
Myanmar Professional League
2020-01-18 09:00:00 Hantharwady United 2 - 1 Shan United
2020-01-18 09:00:00 Southern Myanmar 0 - 1 Laconi Lian
2020-01-18 09:00:00 Yadanabon FC 1 - 1 Mahar United
BRA SE
2020-01-18 19:00:00 Frei Paulistano 0 - 1 Confianca SE
Kenya Super League
2020-01-18 10:15:00 Kenya Police FC 2 - 2 Nairobi Stima
2020-01-18 12:00:00 St Josephs Youth 2 - 2 Administration Police FC
2020-01-18 12:00:00 Modern Coast 0 - 0 Kibera Black Stars
2020-01-18 12:00:00 Nairobi Star City 2 - 0 Vihiga Bullets
Rwanda National League
2020-01-18 12:00:00 Kirehe FC 1 - 1 Sorwathe
2020-01-18 12:00:00 Impeesa FC 0 - 4 Aspor FC
2020-01-18 12:15:00 Gasabo United 2 - 1 Rwamagana City
2020-01-18 13:00:00 Rayon Sports FC 3 - 0 Espoir FC
2020-01-18 13:00:00 Garhwal Heroes FC 0 - 0 Marines FC
2020-01-18 13:00:00 Etincelles 1 - 1 APR FC
Belgian First Amateur Division
2020-01-18 19:00:00 FCV Dender EH 1 - 3 KMSK Deinze
2020-01-18 19:00:00 Lierse Kempenzonen 1 - 3 Seraing
2020-01-18 19:00:00 Olympic Charleroi 3 - 0 Tubize
2020-01-18 19:00:00 Jeunesse Molenbeek 3 - 1 Sint-Eloois-Winkel
2020-01-18 19:00:00 Patro Eisden 1 - 0 Thes Sport
Paraguay reserve team league
2020-01-18 10:00:00 Club Guarani Reserve 3 - 1 Sportivo San Lorenzo Reserve
Guatemala D2
2020-01-18 17:00:00 Club Aurora 0 - 1 C.S.D. Comunicaciones B
Uganda Super Cup
2020-01-18 12:10:00 Busoga United 1 - 0 Mbarara City
2020-01-18 13:00:00 Ma Lu 2 - 0 BUL FC
2020-01-18 13:00:00 Express FC 3 - 0 Proline FC
2020-01-18 13:00:00 URA Kampala 1 - 0 Bright Stars
Mexico Segunda Division
2020-01-18 01:00:00 Estudiantes Tecos 1 - 3 U.A. Zacatecas
2020-01-18 02:00:00 CD Alacranes de Durango 4 - 1 Mineros de Fresnillo
2020-01-18 03:00:00 Coras De Nayarit 0 - 0 Murcielagos
2020-01-18 17:00:00 Mineros de Zacatecas II 2 - 2 Atletico San Francisco FC
2020-01-18 17:00:00 Cimarrones de Sonora FC II 4 - 3 Universidad Guadalajara II
2020-01-18 18:00:00 Tlaxcala FC 2 - 0 Yalmakan FC
2020-01-18 20:00:00 Pioneros de Cancun 1 - 2 Irapuato
2020-01-18 21:00:00 Deportivo Dongu 2 - 1 CD Nuevo Chimalhuacan
2020-01-18 21:00:00 CD Cruz Azul Hidalgo 3 - 0 Reboceros de La Piedad
2020-01-18 21:00:00 Chapulineros 0 - 1 Aguacateros CDU
2020-01-18 21:00:00 Intel Paja 2 - 3 CAFESSA Jalisco
2020-01-18 22:00:00 Cafetaleros de Tapachula FC II 1 - 0 Unam Pumas II
2020-01-18 22:00:00 UA de Chihuahua 2 - 0 Gavilanes FC Matamoros
2020-01-18 23:00:00 Correcaminos II 0 - 2 Atletico Saltillo
England U23 League Cup
2020-01-18 13:00:00 Swansea City U23 2 - 4 Charlton U23
Ireland Leinster Senior League
2020-01-18 14:00:00 Riverstown FC 1 - 2 Lakewood AFC
Tanzania Ligue 1
2020-01-18 15:59:00 Azam 1 - 0 Young Africans
Argentina Reserve League
2020-01-18 12:10:00 CA Independiente Reserves 1 - 0 River Plate R
Spanish Ladies Premier League B
2020-01-18 19:00:00 UD San Antonio Pilar (w) 0 - 1 CD Furia Arona (W)
Italy Serie D
2020-01-18 13:30:00 Chieti 0 - 5 Atletico Porto Santelpidio
Israel C League
2020-01-18 12:00:00 FC Achva Kfar Manda 3 - 2 Hapoel Tuba-Zangariyye
Portugal Campeonato Nacional
2020-01-18 15:00:00 Berco SC 0 - 0 Merelinense
2020-01-18 15:00:00 Chaves B 1 - 1 Sporting Braga II
2020-01-18 15:59:00 CF Uniao Madeira 5 - 1 CSD Camara Lobos
2020-01-18 18:00:00 Agueda 1 - 1 UD Santarem
2020-01-18 20:15:00 Beira Mar 1 - 0 Uniao Leiria
Greece U19
2020-01-18 08:30:00 Panionios U19 0 - 0 OFI Crete U19
2020-01-18 09:30:00 PAOK Saloniki U20 5 - 0 Asteras Tripolis U19
2020-01-18 10:00:00 Chania FC U19 0 - 8 Levadiakos U19
2020-01-18 11:00:00 Olympiakos Piraeus U19 1 - 0 Aris Thessaloniki U19
2020-01-18 11:00:00 Ergotelis U19 3 - 1 Apollon Smirnis U19
2020-01-18 11:00:00 Kassiopi U19 0 - 6 Doxa Dramas U19
2020-01-18 11:30:00 Panahaiki-2005 U19 2 - 2 Platanias U19
2020-01-18 12:00:00 Panaitolikos U19 3 - 0 PAS Lamia U19
2020-01-18 12:00:00 AE Karaiskakis U19 3 - 3 PAS Giannina U19
2020-01-18 12:00:00 Apollon Pontou Kalamaria U19 3 - 0 Apollon Larissa U19
2020-01-18 13:00:00 AEK Athens U19 4 - 1 AEL Larisa U19
Brazil
2020-01-18 19:00:00 Piaui(PI) 1 - 1 4 de Julho
2020-01-18 23:30:00 Avai FC SC 0 - 2 Brusque FC
Mexico Liga MX Femenil
2020-01-18 18:00:00 Unam Pumas (w) 2 - 2 Monterrey (w)
The Spanish League U19
2020-01-18 11:30:00 Valladolid U19 3 - 0 CF Rayo Majadahonda U19
2020-01-18 11:45:00 Danok Bat U19 2 - 0 CD Pamplona U19
2020-01-18 12:00:00 CF Juventud Laguna U19 0 - 3 SD San Jose U19
2020-01-18 12:00:00 Acodetti CF U19 3 - 0 CD Juventud Maritima U19
2020-01-18 12:00:00 CD Ofra U19 1 - 4 RC Victoria U19
2020-01-18 14:00:00 CD Roda U19 3 - 1 Alboraya U19
2020-01-18 14:30:00 Real Zaragoza U19 2 - 1 Girona U19
2020-01-18 15:00:00 Lugo U19 0 - 2 Celta Vigo U19
2020-01-18 15:00:00 Stadium Casablanca U19 3 - 1 Unio FB Jabac Terrassa U19
2020-01-18 15:00:00 Alcorcon U19 0 - 1 Leganes U19
2020-01-18 15:00:00 Atletico de Madrid U19 4 - 1 Rayo Vallecano U19
2020-01-18 17:00:00 CF Damm U19 2 - 2 UD Cornella U19
2020-01-18 17:00:00 UD San Fernando U19 0 - 1 Union Viera CF U19
2020-01-18 17:00:00 Espanyol U19 2 - 0 Mallorca U19
2020-01-18 17:05:00 Mostoles U19 0 - 2 Atletico de Pinto U19
Iceland Faxa Bay Cup Women
2020-01-18 11:15:00 UMF Selfoss (w) 2 - 2 Hafnarfjordur (w)
2020-01-18 14:00:00 Grotta (w) 1 - 0 IBV Vestmannaeyjar (w)
Iceland U19 Cup
2020-01-18 11:35:00 Breidablik UBK U19 2 - 3 Stjarnan Gardabaer U19
2020-01-18 12:00:00 HK Kopavogur U19 1 - 0 KR/KVU19
2020-01-18 13:30:00 IA Skallagrimur U19 4 - 0 Fylkir/Ellidi U19
2020-01-18 14:00:00 Valur Reykjavik U19 3 - 1 Throttur Reykjavik U19
Saint Kitts Nevis Premier League
2020-01-18 22:00:00 SLH St Pauls Utd 0 - 0 Fast Cash Saddlers Utd
Portugal U23
2020-01-18 11:00:00 Aves U23 1 - 0 Estoril U23
2020-01-18 11:00:00 Famalicao U23 1 - 2 Belenenses U23
2020-01-18 11:00:00 Portimonense U23 1 - 3 Rio Ave U23
2020-01-18 11:45:00 Sporting Lisbon Sad U23 1 - 2 Benfica U23
2020-01-18 15:00:00 Vitoria Setubal U23 3 - 2 Coimbra EC U23
2020-01-18 15:00:00 Maritimo U23 2 - 1 Feirense U23
2020-01-18 15:00:00 Leixoes U23 0 - 0 Vitoria Guimaraes U23
South Africa Reserve League
2020-01-18 08:00:00 Maritzburg United Reserves 1 - 4 Golden Arrows Reserves
2020-01-18 08:00:00 Chippa United Reserves 3 - 1 Mamelodi Sundowns Reserves
2020-01-18 08:00:00 Bidvest Wits Reserves 1 - 0 Polokwane City Reserves
2020-01-18 08:00:00 Baroka FC Reserves 0 - 0 Stellenbosch FC Reserves
2020-01-18 10:00:00 Highlands Park Reserves 1 - 0 Bloem Celtic Reserves
Finland Kolmonen Cup
2020-01-18 12:00:00 Kaarinan Pojat 1 - 3 FC Jazz
El Salvador Segunda Division
2020-01-18 23:10:00 Santa Tecla 2 - 2 Jocoro FC
Greece National B1
2020-01-18 11:00:00 Ialysos 1 - 0 Egaleo Athens
2020-01-18 13:00:00 AO Kavala 0 - 0 Aspropyrgos Enosis
2020-01-18 13:00:00 Ierapetra 0 - 0 Ionikos
Nepal super
2020-01-18 06:15:00 Jawalakhel Youth Club 0 - 2 Nepal Police Club
2020-01-18 09:15:00 Manang Marshyangdi Club 2 - 2 Three Star