Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
France Ligue 1
2020-01-11 16:30:00 Bordeaux 1 - 2 Lyon
2020-01-11 19:00:00 Amiens 1 - 2 Montpellier
2020-01-11 19:00:00 Angers 1 - 1 Nice
2020-01-11 19:00:00 Metz 1 - 0 Strasbourg
2020-01-11 19:00:00 Nimes 2 - 0 Reims
2020-01-11 19:00:00 Toulouse 2 - 5 Stade Brestois
Portugal Primera Liga
2020-01-11 15:30:00 Portimonense 0 - 0 Pacos de Ferreira
2020-01-11 18:00:00 Boavista FC 0 - 1 FC Famalicao
2020-01-11 20:30:00 Vitoria Setubal 1 - 3 Sporting Lisbon
Greece National A
2020-01-11 15:15:00 Volos NFC 1 - 3 SKODA Xanthi
2020-01-11 17:30:00 AEL Larisa 0 - 0 Aris Thessaloniki
2020-01-11 18:00:00 Panaitolikos Agrinio 0 - 1 Atromitos Athens
Italian Serie A
2020-01-11 14:00:00 Cagliari 0 - 2 AC Milan
2020-01-11 17:00:00 Lazio 1 - 0 Napoli
2020-01-11 19:45:00 Inter Milan 1 - 1 Atalanta
England League 2
2020-01-11 15:00:00 Crawley Town 2 - 1 Bradford City
2020-01-11 15:00:00 Swindon Town 3 - 1 Crewe Alexandra
2020-01-11 15:00:00 Leyton Orient 1 - 1 Grimsby Town
2020-01-11 15:00:00 Cheltenham Town 3 - 1 Walsall
2020-01-11 15:00:00 Macclesfield Town 1 - 1 Oldham Athletic
2020-01-11 15:00:00 Scunthorpe United 1 - 2 Newport County
2020-01-11 15:00:00 Stevenage Borough 0 - 1 Port Vale
2020-01-11 15:00:00 Carlisle United 0 - 3 Plymouth Argyle
2020-01-11 15:00:00 Exeter City 2 - 0 Cambridge United
2020-01-11 15:00:00 Salford City 1 - 2 Northampton Town
2020-01-11 15:00:00 Mansfield Town 3 - 4 Forest Green Rovers
2020-01-11 15:00:00 Morecambe 1 - 1 Colchester United
English Premier League
2020-01-11 12:30:00 Crystal Palace 1 - 1 Arsenal
2020-01-11 15:00:00 Chelsea 3 - 0 Burnley
2020-01-11 15:00:00 Everton 1 - 0 Brighton Hove Albion
2020-01-11 15:00:00 Leicester City 1 - 2 Southampton
2020-01-11 15:00:00 Manchester United 4 - 0 Norwich City
2020-01-11 15:00:00 Wolves 1 - 1 Newcastle United
2020-01-11 17:30:00 Tottenham Hotspur 0 - 1 Liverpool
England Championship
2020-01-11 12:30:00 Brentford 3 - 1 Queens Park Rangers (QPR)
2020-01-11 15:00:00 Middlesbrough 2 - 2 Derby County
2020-01-11 15:00:00 Leeds United 0 - 2 Sheffield Wednesday
2020-01-11 15:00:00 Barnsley 2 - 1 Huddersfield Town
2020-01-11 15:00:00 Hull City 0 - 1 Fulham
2020-01-11 15:00:00 Luton Town 1 - 2 Birmingham City
2020-01-11 15:00:00 Blackburn Rovers 1 - 1 Preston North End
2020-01-11 15:00:00 Reading 1 - 1 Nottingham Forest
2020-01-11 15:00:00 Stoke City 0 - 0 Millwall
2020-01-11 15:00:00 Wigan Athletic 0 - 2 Bristol City
2020-01-11 15:00:00 Charlton Athletic 2 - 2 West Bromwich(WBA)
England League 1
2020-01-11 15:00:00 Coventry City 1 - 1 Milton Keynes Dons
2020-01-11 15:00:00 Rochdale 2 - 0 Bolton Wanderers
2020-01-11 15:00:00 Peterborough United 0 - 0 Gillingham
2020-01-11 15:00:00 Sunderland A.F.C 4 - 0 Wycombe Wanderers
2020-01-11 15:00:00 Oxford United 1 - 3 Rotherham United
2020-01-11 15:00:00 Portsmouth 2 - 1 AFC Wimbledon
2020-01-11 15:00:00 Southend United 0 - 0 Tranmere Rovers
2020-01-11 15:00:00 Shrewsbury Town 1 - 1 Lincoln City
2020-01-11 15:00:00 Ipswich Town 4 - 1 Accrington Stanley
2020-01-11 15:00:00 Burton Albion 1 - 0 Fleetwood Town
2020-01-11 15:00:00 Bristol Rovers 0 - 2 Doncaster Rovers
International Club Friendly
2020-01-11 02:00:00 CD Zacapa 2 - 1 Antigua GFC
2020-01-11 04:30:00 Playford City Patriots 2 - 1 Adelaide Olympic
2020-01-11 04:30:00 Cumberland United FC 1 - 3 Adelaide Comets FC
2020-01-11 04:30:00 Campbelltown City SC 2 - 3 West Adelaide SC
2020-01-11 05:00:00 Port Melbourne Sharks SC U20 5 - 0 Kingston CityU20
2020-01-11 06:00:00 Dandenong Thunder U20 2 - 2 Melbourne Knights U20
2020-01-11 06:00:00 Ni La 1 - 4 Brisbane City
2020-01-11 06:30:00 Nerang 1 - 4 Brisbane City
2020-01-11 07:00:00 Sturt Lions 0 - 0 Adelaide Raiders SC
2020-01-11 07:00:00 Port Melbourne 2 - 3 Kingston City
2020-01-11 07:45:00 Dandenong Thunder 4 - 0 Melbourne Knights
2020-01-11 08:00:00 Western Spirit 1 - 3 Clairvaux
2020-01-11 08:30:00 Poet Adelarde Pirates 0 - 1 West Torrens Birkalla
2020-01-11 08:45:00 Felda United 1 - 2 Svay Rieng FC
2020-01-11 09:00:00 Lisen 1 - 1 Vyskov
2020-01-11 09:15:00 Pardubice 4 - 0 Zivanice
2020-01-11 09:15:00 Manang Marshyangdi Club 0 - 0 Himalayan Sherpa Club
2020-01-11 09:30:00 SC Verl 1 - 3 RSV Meinerzhagen
2020-01-11 09:30:00 FK Graffin Vlasim 10 - 0 FC Pisek
2020-01-11 10:00:00 OKS Stomil Olsztyn 3 - 1 MLKS Znicz Biala Piska
2020-01-11 10:00:00 FK Banik Sokolov 2 - 1 Preddie J
2020-01-11 10:00:00 Debrecin VSC 2 - 1 Nyiregyhaza
2020-01-11 10:00:00 SKF Sered 4 - 2 FC STK 1914 Samorin
2020-01-11 10:00:00 SOROKSAR 1 - 3 Szolnoki MAV FC
2020-01-11 10:00:00 Gyirmot SE 5 - 0 Gyori ETO
2020-01-11 10:00:00 Hvidovre IF 2 - 2 Vanlose
2020-01-11 10:00:00 SV Empor Berlin 1 - 2 Berliner FC Dynamo
2020-01-11 10:00:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 2 - 1 Podhale Nowy
2020-01-11 10:00:00 Szombathelyi Haladas 2 - 0 Bodajk FC Siofok
2020-01-11 10:00:00 Anderlecht 2 - 1 Lugano
2020-01-11 10:00:00 Dynamo Ceske Budejovice 1 - 7 Viktoria Zizkov
2020-01-11 10:00:00 Teplice 2 - 2 Usti nad Labem
2020-01-11 10:05:00 Slovacko II 2 - 0 SC Znojmo
2020-01-11 10:30:00 Buriram United 0 - 1 Prachuap Khiri Khan
2020-01-11 11:00:00 Wolfsberger AC 5 - 1 SG Austria Klagenfurt
2020-01-11 11:00:00 Glasgow Rangers 6 - 1 Lokomotiv Tashkent
2020-01-11 11:00:00 TSV Buchholz 08 3 - 5 Altona 93
2020-01-11 11:00:00 Kriens 4 - 4 FC Flora Tallinn
2020-01-11 11:00:00 VfL Bochum U19 3 - 2 Siegen Sportfreunde
2020-01-11 11:00:00 Feyenoord 2 - 4 Borussia Dortmund
2020-01-11 11:00:00 Spartak Trnava 1 - 1 Tescoma Zlin
2020-01-11 11:05:00 Hatayspor 1 - 2 Istanbulspor
2020-01-11 11:10:00 SC Gleisdorf 1 - 1 SV Horn
2020-01-11 11:30:00 KAS Eupen 2 - 1 PSV Eindhoven
2020-01-11 11:30:00 Lahti 0 - 2 MP MIKELI
2020-01-11 12:00:00 Konyaspor 2 - 0 Bursaspor
2020-01-11 12:00:00 Rot-Weiss Oberhausen 5 - 2 VfB Hilden
2020-01-11 12:00:00 Germania Halberstadt 3 - 0 Freie Turnerschaft Braunschweig
2020-01-11 12:00:00 SV Babelsberg 03 4 - 0 SV Tasmania Berlin
2020-01-11 12:00:00 SOROKSAR 0 - 1 Kazincbarcika
2020-01-11 12:00:00 Lichtenberg 47 2 - 0 Berliner SC
2020-01-11 12:00:00 SJK Seinajoen 4 - 1 Vaasa VPS
2020-01-11 12:00:00 FSV Optik Rathenow 0 - 2 BFC Viktoria 1889
2020-01-11 12:00:00 Grasshopper 1 - 1 Hansa Rostock
2020-01-11 12:05:00 Hannover 96 0 - 1 SC Paderborn 07
2020-01-11 12:05:00 Gornik Zabrze 2 - 1 Banik Ostrava
2020-01-11 12:05:00 Shelbourne 1 - 1 Wexford (Youth)
2020-01-11 12:30:00 Inter Zapresic 1 - 1 NK Rudar Velenje
2020-01-11 13:00:00 SV Lippstadt 1 - 1 Wiedenbruck
2020-01-11 13:00:00 Trenkwalder Admira Wacker 5 - 1 ATSV Stadl Paura
2020-01-11 13:00:00 SSVg Velbert 0 - 2 Fortuna Dusseldorf (Youth)
2020-01-11 13:00:00 FSV Union Furstenwalde 3 - 0 Berliner AK 07
2020-01-11 13:00:00 Bergisch Gladbach 09 2 - 2 Westfalia Herne
2020-01-11 13:00:00 Bocholt FC 2 - 1 TuS Haltern
2020-01-11 13:00:00 SF Baumberg 1 - 5 Bonner
2020-01-11 13:00:00 Persebaya Surabaya 4 - 0 Persis Solo FC
2020-01-11 13:00:00 SSV Berghausen 2 - 3 FC Monheim
2020-01-11 13:00:00 SV Wehen Wiesbaden 3 - 0 Fortuna Koln
2020-01-11 13:00:00 VSG Altglienicke 0 - 0 Hertha BSC Berlin Youth
2020-01-11 13:00:00 HNK Gorica 2 - 2 NK Lokomotiva Zagreb
2020-01-11 13:00:00 Wiener SC 3 - 3 SK Vorwarts Steyr
2020-01-11 13:00:00 Schalke 04 (Youth) 2 - 4 Preuben Munster
2020-01-11 13:00:00 Dinamo Zagreb 2 - 0 ZalaegerzsegTE
2020-01-11 13:00:00 Neuchatel Xamax 1 - 1 Stade Ouchy
2020-01-11 13:00:00 WSG Wattens 1 - 3 Jahn Regensburg
2020-01-11 13:00:00 Sturm Graz 2 - 1 FC Blau Weiss Linz
2020-01-11 13:00:00 FC Magna Wiener Neustadt 0 - 9 Austria Wien
2020-01-11 13:05:00 SKU Amstetten 1 - 5 St.Polten
2020-01-11 13:30:00 FC Wil 1900 3 - 5 Thun
2020-01-11 14:00:00 Antalyaspor 2 - 1 Fortuna Sittard
2020-01-11 14:00:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 3 - 1 Young Boys
2020-01-11 14:00:00 Sumperk 0 - 6 Sigma Olomouc
2020-01-11 14:00:00 Union Berlin 3 - 2 Ferencvarosi TC
2020-01-11 14:00:00 Videoton Puskas Akademia 1 - 1 Luzern
2020-01-11 14:00:00 Rot-Weiss Essen 2 - 6 Groningen
2020-01-11 14:30:00 Okzhetpes 1 - 3 MTK Hungaria
2020-01-11 14:30:00 Nurnberg 5 - 2 Bayern Munchen
2020-01-11 15:00:00 Galatasaray 1 - 0 Adana Demirspor
2020-01-11 15:00:00 Vitesse Arnhem 1 - 3 MSV Duisburg
2020-01-11 15:30:00 Servette 2 - 1 FC Seoul
2020-01-11 15:59:00 AFC Ajax 3 - 1 Club Brugge
2020-01-11 15:59:00 Borussia Dortmund 0 - 2 FSV Mainz 05
2020-01-11 17:00:00 Livingston 1 - 1 Anderlecht
2020-01-11 19:00:00 Juventude 1 - 0 Atletico Tubarao SC
2020-01-11 19:00:00 Nacional AC MG 2 - 1 Tupynambas
2020-01-11 19:00:00 Juazeirense 0 - 0 Altos/PI
2020-01-11 19:00:00 Operario Ferroviario PR 0 - 0 Londrina PR
2020-01-11 20:00:00 Aimore RS 1 - 1 Sao Luiz(RS)
2020-01-11 21:30:00 Universidad Catolica 1 - 0 Curico Unido
2020-01-11 22:00:00 Luverdense 2 - 0 Guapore de Rondonia
Spanish Copa Del Rey
2020-01-11 11:00:00 Zamora CF 0 - 1 Mallorca
2020-01-11 11:00:00 Haro Deportivo 1 - 2 Osasuna
2020-01-11 11:00:00 Gimnastic Tarragona 1 - 3 Real Zaragoza
2020-01-11 11:00:00 UCAM Murcia 2 - 2 Mirandes
2020-01-11 15:00:00 Portugalete 0 - 3 Real Betis
2020-01-11 15:00:00 Real Murcia 0 - 4 Leganes
2020-01-11 15:00:00 CD Ebro 0 - 0 Ponferradina
2020-01-11 15:59:00 CF Rayo Majadahonda 1 - 1 Tenerife
2020-01-11 15:59:00 UD Ibiza 1 - 1 Albacete
2020-01-11 16:30:00 Yeclano Deportivo 1 - 2 Elche
2020-01-11 17:00:00 Badajoz 2 - 1 Las Palmas
2020-01-11 18:00:00 Sestao 0 - 4 Athletic Bilbao
2020-01-11 18:00:00 CF Badalona 2 - 0 Getafe
2020-01-11 18:00:00 Cultural Leonesa 2 - 1 SD Huesca
2020-01-11 18:00:00 Recreativo Huelva 0 - 0 Fuenlabrada
2020-01-11 18:00:00 FC Cartagena 2 - 2 Girona
2020-01-11 19:00:00 UD Logrones 1 - 1 Cadiz
2020-01-11 20:00:00 UD Tamaraceite 0 - 1 Granada CF
2020-01-11 20:00:00 UD Marbella 1 - 1 Real Valladolid
2020-01-11 20:00:00 Orihuela CF 1 - 1 Villarreal
Israel Premier League
2020-01-11 13:00:00 Hapoel Haifa 1 - 0 Ashdod MS
2020-01-11 15:30:00 Hapoel Raanana 2 - 1 Hapoel Beer Sheva
2020-01-11 16:30:00 Hapoel Kiryat Shmona 0 - 1 Hapoel Hadera
2020-01-11 17:50:00 Maccabi Netanya 0 - 2 Maccabi Haifa
Welsh Premier League
2020-01-11 14:30:00 Connahs Quay Nomads FC 2 - 0 Barry Town AFC
2020-01-11 14:30:00 Newi Cefn Druids 2 - 3 Pen-y-Bont FC
2020-01-11 14:30:00 Carmarthen 2 - 2 Airbus UK Broughton
2020-01-11 14:30:00 UWIC Inter Cardiff 1 - 0 Bala Town
Belgian Second Division
2020-01-11 15:59:00 Westerlo 2 - 1 KVSK Lommel
2020-01-11 19:30:00 Saint Gilloise 2 - 3 Oud Heverlee
Primera Division de Mexico
2020-01-11 03:00:00 Monarcas Morelia 0 - 1 Toluca
2020-01-11 03:10:00 Club Tijuana 2 - 1 Santos Laguna
2020-01-11 23:00:00 CDSyC Cruz Azul 1 - 2 Atlas
Italy C1A
2020-01-11 13:30:00 Rieti 0 - 1 AZ Picerno ASD
2020-01-11 14:00:00 Cavese 3 - 0 Reggina
2020-01-11 14:00:00 Pro Patria 2 - 3 Albinoleffe
2020-01-11 18:30:00 Triestina 1 - 2 Sambenedettese
England Conference
2020-01-11 15:00:00 Dover Athletic 1 - 1 Hartlepool United
Scottish Championship
2020-01-11 15:00:00 Greenock Morton 3 - 2 Dunfermline Athletic
2020-01-11 15:00:00 Partick Thistle 1 - 4 Dundee United
Scottish Division One
2020-01-11 15:00:00 East Fife 2 - 2 Airdrie United
2020-01-11 15:00:00 Forfar Athletic 1 - 1 Raith Rovers
2020-01-11 15:00:00 Peterhead 1 - 3 Falkirk
Scottish Division Two
2020-01-11 15:00:00 Annan Athletic 0 - 4 Elgin City
2020-01-11 15:00:00 Edinburgh City 1 - 2 Queen's Park
2020-01-11 15:00:00 Stenhousemuir 2 - 2 Brechin City
Portugal Segunda Liga
2020-01-11 11:00:00 Feirense 1 - 0 Porto B
2020-01-11 15:00:00 SL Benfica B 4 - 0 Casa Pia AC
2020-01-11 15:00:00 SC Covilha 1 - 0 Estoril
2020-01-11 17:15:00 GD Chaves 0 - 0 Leixoes
Cyprus 1 Division
2020-01-11 15:00:00 AEL Limassol 1 - 2 Nea Salamis
2020-01-11 17:00:00 Ethnikos Achnas FC 2 - 5 AEK Larnaca
Northern Ireland Premier League
2020-01-11 15:00:00 Glenavon Lurgan 2 - 2 Institute FC
2020-01-11 15:00:00 Glentoran FC 2 - 1 Warrenpoint Town
Greece National B
2020-01-11 13:00:00 Kerkyra 1 - 3 Apollon Larissas
England FA Vase
2020-01-11 15:00:00 Dorking 1 - 1 Stockport County
2020-01-11 15:00:00 Kingstonian 1 - 1 Leamington
2020-01-11 15:00:00 AFC Fylde 4 - 1 Southport FC
2020-01-11 15:00:00 Royston Town 3 - 0 Chester FC
2020-01-11 15:00:00 Yeovil Town 4 - 0 Hampton Richmond Borough
2020-01-11 15:00:00 Ebbsfleet United 1 - 0 Kings Lynn
2020-01-11 15:00:00 Halesowen Town 2 - 2 Maidenhead United
2020-01-11 15:00:00 Notts County 2 - 1 Dagenham Redbridge
2020-01-11 15:00:00 Torquay United 1 - 2 Halifax Town
2020-01-11 15:00:00 Eastleigh 2 - 1 Matlock Town
2020-01-11 15:00:00 Concord Rangers 1 - 1 Bath City
2020-01-11 15:00:00 Farsley Celtic 1 - 1 Barnet
2020-01-11 15:00:00 Hornchurch 1 - 2 Aveley
2020-01-11 15:00:00 Barrow 7 - 0 FC United of Manchester
2020-01-11 15:00:00 Chelmsford City 4 - 0 Salisbury FC
2020-01-11 15:00:00 Darlington 0 - 2 Harrogate Town
Brazil Campeonato Carioca
2020-01-11 18:00:00 Nova Iguacu 4 - 0 America-RJ
2020-01-11 18:00:00 Macae 2 - 2 Portuguesa RJ
2020-01-11 18:00:00 Friburguense RJ 1 - 0 Americano RJ
CAF Champions League
2020-01-11 13:00:00 TP Mazembe Englebert 2 - 1 Primeiro de Agosto
2020-01-11 13:00:00 FC Platinum 1 - 1 EL Ahly
2020-01-11 13:00:00 Mamelodi Sundowns 2 - 1 USM Alger
2020-01-11 15:59:00 AS Vita Club 0 - 2 Esperance Sportive de Tunis
2020-01-11 15:59:00 Petro Atletico de Luanda 2 - 2 Wydad Casablanca
2020-01-11 19:00:00 Al-Hilal Omdurman 1 - 2 ES du Sahel
Australia A-League
2020-01-11 03:45:00 Wellington Phoenix 2 - 0 Western Sydney
2020-01-11 06:00:00 Brisbane Roar 2 - 2 Melbourne City
2020-01-11 08:30:00 Perth Glory 3 - 0 Adelaide United
Saudi Professional League
2020-01-11 12:50:00 Dhamk 2 - 2 Al-Ettifaq
2020-01-11 15:05:00 Al-Faisaly Harmah 0 - 1 Al Raed
2020-01-11 17:05:00 Al Hilal 3 - 1 Al Wehda Mecca
England Conference North Division
2020-01-11 15:00:00 Altrincham 1 - 1 Guiseley
2020-01-11 15:00:00 Blyth Spartans 2 - 1 Curzon Ashton FC
2020-01-11 15:00:00 Hereford United 1 - 1 Bradford Park Avenue
2020-01-11 15:00:00 Spennymoor Town 1 - 2 Kettering Town
2020-01-11 15:00:00 York City 2 - 0 AFC Telford United
England Conference South Division
2020-01-11 15:00:00 Wealdstone FC 1 - 0 Welling United
2020-01-11 15:00:00 Billericay Town 2 - 2 Slough Town
2020-01-11 15:00:00 Braintree Town 0 - 1 Tonbridge Angels
2020-01-11 15:00:00 Dartford 3 - 0 Oxford City
2020-01-11 15:00:00 Eastbourne Borough 3 - 3 St Albans City
2020-01-11 15:00:00 Hemel Hempstead Town 1 - 2 Havant Waterlooville
2020-01-11 15:00:00 Weymouth 1 - 1 Dulwich Hamlet
Egyptian Premier League
2020-01-11 15:00:00 FC Masr 1 - 3 El Mokawloon El Arab
South Africa Premier Soccer League
2020-01-11 13:30:00 Baroka FC 1 - 0 Polokwane City FC
2020-01-11 13:30:00 Highlands Park 1 - 4 Stellenbosch FC
2020-01-11 18:15:00 Chippa United 0 - 0 Maritzburg United
Botola Pro 1
2020-01-11 14:00:00 Maghrib Association Tetouan 0 - 0 IRT Itihad de Tanger
2020-01-11 15:59:00 Raja de Beni Mellal 0 - 0 OCK Olympique de Khouribga
England Southern Premier League
2020-01-11 15:00:00 Yate Town 4 - 1 Taunton Town
2020-01-11 15:00:00 Wimborne Town 2 - 0 Blackfield Langley
2020-01-11 15:00:00 Tiverton Town 0 - 1 Poole Town
2020-01-11 15:00:00 Swindon Supermarine 3 - 2 Hartley Wintney
2020-01-11 15:00:00 Metropolitan Police 0 - 3 Hendon
2020-01-11 15:00:00 Harrow Borough 3 - 2 Hayes Yeading United
2020-01-11 15:00:00 Farnborough Town 2 - 1 Walton Casuals
2020-01-11 15:00:00 Dorchester Town 2 - 3 Truro City
2020-01-11 15:00:00 Chesham United 3 - 0 Beaconsfield SYCOB
Argentina - Torneo Pentagonal de Verano
2020-01-11 23:45:00 Nacional Montevideo 4 - 4 River Plate
New Zealand Football Championship
2020-01-11 00:45:00 Wellington Phoenix Reserve 1 - 1 Southern United
2020-01-11 02:00:00 Waitakere United 2 - 6 Auckland City
Tipsport Cup
2020-01-11 09:30:00 Bohemians 1905 2 - 1 Dukla Prague
2020-01-11 09:35:00 SK Slovan Varnsdorf 1 - 1 Hradec Kralove
2020-01-11 12:00:00 Marila Pribram 3 - 1 Baumit Jablonec
Qatar League CUP
2020-01-11 16:30:00 Al-Sadd 4 - 1 Al Rayyan
Costa Rica Primera Division
2020-01-11 22:00:00 Guadalupe FC 5 - 0 Universidad de Costa Rica
Malta Premier League
2020-01-11 13:00:00 Senglea Athletic 2 - 2 Sirens
2020-01-11 13:00:00 Santa Lucia 2 - 2 Valletta FC
2020-01-11 15:00:00 Sliema Wanderers FC 1 - 2 Balzan FC
2020-01-11 15:15:00 Mosta FC 5 - 2 Tarxien Rainbows F.C
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2020-01-11 15:00:00 Folkestone 1 - 1 Haringey Borough
2020-01-11 15:00:00 Bowers Pitsea 1 - 2 Cray Wanderers
2020-01-11 15:00:00 Enfield Town 2 - 2 Brightlingsea Regent
2020-01-11 15:00:00 Horsham 1 - 0 Corinthian Casuals
2020-01-11 15:00:00 Leatherhead 1 - 2 Bognor Regis Town
2020-01-11 15:00:00 lewes 0 - 1 Carshalton Athletic FC
2020-01-11 15:00:00 Margate 0 - 1 East Thurrock United
2020-01-11 15:00:00 Potters Bar Town 1 - 0 Bishop's Stortford
2020-01-11 15:00:00 Wingate Finchley 1 - 2 Cheshunt
2020-01-11 15:00:00 Worthing 6 - 1 Merstham
Belgium Women 1st National
2020-01-11 13:00:00 Eendracht Aalst (W) 6 - 0 Famkes Merkem (w)
2020-01-11 13:30:00 Massenhoven VC (w) 5 - 2 SG-Tertre-Hautrage (w)
2020-01-11 13:30:00 Moldavo (w) 3 - 0 KV Mechelen ?w?
2020-01-11 14:00:00 KSKV Zwevezele ?w? 1 - 5 Standard Liege B (W)
2020-01-11 14:00:00 Kontich FC ?w? 3 - 1 Zulte Waregem VV ?w?
2020-01-11 14:30:00 Gent B (w) 2 - 1 KVK Tienen (w)
Primera Division de Honduras
2020-01-11 01:15:00 Honduras Progreso 1 - 1 CD Vida
Futsal Spain Division De Honor
2020-01-11 11:00:00 Peinsa F.S. Cartagena Futsal 5 - 2 Catgas Energia Futsal
2020-01-11 16:15:00 Palma Futsal 3 - 4 Inter Movistar Futsal
2020-01-11 17:30:00 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 1 - 5 Vaidepenas Futsal
2020-01-11 17:30:00 Jaen Paraiso Interior Futsal 4 - 5 EiPozo Murcia Turistica Futsal
2020-01-11 17:30:00 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 2 - 2 Xota Navarra Futsal
2020-01-11 18:00:00 Cordoba Futsal 3 - 3 Levante Futsal
2020-01-11 18:30:00 Paruro five foot 5 - 2 Peniscola Futsal
2020-01-11 19:45:00 DKV Seguros Zaragoza Indoor So 6 - 7 F.C.Barcelona Futsal
Chile Primera B
2020-01-11 21:00:00 Nublense 2 - 1 Puerto Montt
2020-01-11 23:30:00 Barnechea 1 - 2 CD Copiapo S.A.
Italian Campionato Nazionale Primavera
2020-01-11 10:00:00 Fiorentina U20 2 - 2 Sampdoria U20
2020-01-11 10:00:00 Chievo U20 0 - 3 Cagliari U19
2020-01-11 12:00:00 Napoli U20 0 - 1 Juventus U20
2020-01-11 13:30:00 Torino U20 0 - 0 Sassuolo U20
England Northern Premier League
2020-01-11 15:00:00 Ashton United 2 - 1 Stafford Rangers
2020-01-11 15:00:00 Atherton Collieries 3 - 0 Stalybridge Celtic
2020-01-11 15:00:00 Basford Utd 3 - 0 Bamber Bridge
2020-01-11 15:00:00 Buxton FC 2 - 3 Morpeth Town
2020-01-11 15:00:00 Gainsborough Trinity 3 - 1 Witton Albion
2020-01-11 15:00:00 Grantham Town 0 - 3 Lancaster City
2020-01-11 15:00:00 Hyde F.C. 0 - 2 Whitby Town
2020-01-11 15:00:00 Scarborough 1 - 1 Nantwich Town
2020-01-11 15:00:00 Warrington Town AFC 1 - 0 Radcliffe Borough
2020-01-11 15:00:00 South Shields 5 - 2 Mickleover Sports
A-League National Youth League
2020-01-11 05:00:00 Newcastle Jets FC (Youth) 2 - 1 Central Coast Mariners (Youth)
2020-01-11 06:00:00 Canberra United FC U21 0 - 1 Western Sydney Wanderers AM
Bahraini FA Cup
2020-01-11 15:00:00 East Riffa 0 - 1 Busaiteen
Northern Ireland IFA Championship
2020-01-11 14:00:00 Queen's University 4 - 0 Knockbreda
2020-01-11 14:00:00 HW Welders 2 - 4 Portadown
2020-01-11 15:00:00 Ballinamallard United 1 - 2 Loughgall FC
2020-01-11 15:00:00 Ards FC 2 - 2 Ballyclare Comrades
Saudi Arabia Youth League
2020-01-11 12:10:00 Al-Qadasiya (Youth) 1 - 3 Al-Faisaly Harmah Youth
2020-01-11 12:10:00 Al-Ettifaq (Youth) 0 - 0 Ohud Medina Youths
2020-01-11 12:30:00 Al-Shabab (Youth) 1 - 1 Al-Nasr (Youth)
2020-01-11 12:45:00 Al-Tai (Youth) 0 - 3 Al-Taawon Youths
2020-01-11 13:00:00 Al Wehda (Youth) 0 - 0 Al-Fath (Youth)
2020-01-11 13:05:00 Al Ahli Jeddah (Youth) 0 - 0 Al-Hilal (Youth)
Turkey Bayanlar 1. Ligi
2020-01-11 10:10:00 Besiktas (w) 4 - 0 Kocaeli Bayan (W)
Brasil Copa SP Juniores
2020-01-11 00:30:00 EC Sao Bernardo U20 1 - 1 Sao Paulo (Youth)
2020-01-11 14:00:00 Botafogo-SP (Youth) 2 - 0 Botafogo RJ (Youth)
2020-01-11 14:00:00 Desportivo Brasil Youth 2 - 1 Capivariano FC SP Youth
2020-01-11 14:00:00 Vitoria Salvador (Youth) 0 - 0 Parana Clube (Youth)
2020-01-11 16:45:00 Internacional (RS) Youth 1 - 0 Volta Redonda Youth
2020-01-11 18:00:00 Tanabi SP (Youth) 0 - 1 Joinville SC Youth
2020-01-11 18:00:00 CA Taboao da Serra (Youth) 3 - 3 Ituano (Youth)
2020-01-11 18:00:00 Juventude (Youth) 2 - 2 Francana Youth
2020-01-11 18:00:00 Tupi MG U20 1 - 1 Gama DF (Youth)
2020-01-11 19:00:00 Red Bull Brasil SP (Youth) 4 - 0 Serra ES Youth
2020-01-11 19:00:00 Gremio Novorizontin (Youth) 0 - 2 Atletico GO (Youth)
2020-01-11 19:00:00 Atletico Paranaense (Youth) 1 - 1 Bahia (Youth)
2020-01-11 19:00:00 Votuporanguense (Youth) 1 - 2 Mirassol FC (Youth)
2020-01-11 19:00:00 Santos (Youth) 1 - 1 Ponte Preta (Youth)
2020-01-11 21:30:00 Fluminense RJ (Youth) 1 - 1 CRB (Youth)
2020-01-11 22:00:00 Londrina EC (Youth) 2 - 1 Timon ECMA Youth
Israel B League
2020-01-11 18:00:00 FC Ironi Or Yehuda 1 - 3 Hapoel Kfar Shalem
South Africa First League
2020-01-11 13:30:00 JDR Stars 1 - 2 Maccabi FC
2020-01-11 13:30:00 TS Galaxy 1 - 2 Real Kings
2020-01-11 13:30:00 Mbombela United 4 - 0 Pretoria Univ
2020-01-11 13:30:00 Free State Stars 3 - 1 Uthongathi FC
2020-01-11 13:30:00 Steenberg United 2 - 1 Ajax Cape Town
2020-01-11 13:30:00 Tshakhuma TM 5 - 0 Royal Eagles
Cyprus 2 Division
2020-01-11 12:30:00 Alki Oroklini 0 - 1 Omonia Aradippou
2020-01-11 12:30:00 Omonia Psevda 1 - 2 Agia Napa
2020-01-11 12:30:00 Ermis Aradippou 2 - 0 Anagennisi FC Deryneia
2020-01-11 12:30:00 Akritas Chloraka 3 - 1 AE Zakakiou
2020-01-11 12:30:00 Onisilos Sotiras 2 - 0 Digenis Morphou
Algeria U20 Youth League
2020-01-11 10:05:00 MC Alger U21 2 - 1 ES Setif U21
2020-01-11 13:35:00 NC Magra U21 3 - 2 Paradou AC U21
2020-01-11 14:00:00 USM Alger U21 2 - 1 JS Kabylie U21
Saudi Arabia Division 2
2020-01-11 12:15:00 Hajer 3 - 0 Al-Jndal
2020-01-11 12:30:00 Al-Sharq 2 - 1 Al-Riyadh
2020-01-11 12:35:00 Al-Arabi(KSA) 0 - 1 Arar FC
2020-01-11 12:40:00 Afief 3 - 2 Al-Sadd FC(SA)
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2020-01-11 14:30:00 CD Cortes 0 - 2 AD San Juan
2020-01-11 14:30:00 UD Logrones B 2 - 0 Comillas
2020-01-11 14:45:00 Ribamontan Al Mar CF 0 - 3 SD Laredo
2020-01-11 15:00:00 CD Subiza 1 - 0 UDC Txantrea KKE
2020-01-11 15:00:00 Valle de Egues 2 - 0 Pena Sport
2020-01-11 15:00:00 Santanyi 2 - 2 CD Manacor
2020-01-11 15:00:00 CD Ardoi Draw 2 - 3 CA Cirbonero
2020-01-11 15:00:00 CD Baztan 0 - 0 MRA Navarra
2020-01-11 15:00:00 Samanod 2 - 1 Atletico Albericia
2020-01-11 15:00:00 Atzeneta UE 2 - 1 Elche CF Ilicitano
2020-01-11 15:00:00 Real Burgos 0 - 0 Real Avila CF
2020-01-11 15:00:00 Polvorin 0 - 0 UD Paiosaco
2020-01-11 15:00:00 Barreda Balompie 1 - 1 CF Vimenor
2020-01-11 15:00:00 Burgos Promesas 0 - 0 Numancia B
2020-01-11 15:30:00 CF Alondras 0 - 0 UD Somozas
2020-01-11 15:30:00 CD Roda 1 - 1 UD Alzira
2020-01-11 15:30:00 Tolosa 2 - 2 Cultural de Durango
2020-01-11 15:30:00 CD Beti Onak 1 - 1 Fontellas
2020-01-11 15:30:00 UD Mutilve 1 - 1 Beti Kozkor KE
2020-01-11 15:30:00 CE Esporles 3 - 4 Llosetense
2020-01-11 15:59:00 UD Alcudia 2 - 2 UD Collerense
2020-01-11 15:59:00 CD Lagun Onak 0 - 0 Santurtzi CD
2020-01-11 15:59:00 Flat Earth FC 1 - 1 RCD Carabanchel
2020-01-11 15:59:00 Atletico Saguntino 1 - 2 CF Intercity
2020-01-11 15:59:00 Acero 0 - 2 Crevillente
2020-01-11 15:59:00 CE Andratx 0 - 1 Constancia
2020-01-11 15:59:00 Santa Catalina Atletico 0 - 1 Ibiza Islas Pitiusas
2020-01-11 16:30:00 SD Deusto 1 - 3 SD Beasain
2020-01-11 16:30:00 CD Santa Ursula 0 - 0 Lanzarote
2020-01-11 16:30:00 Pena Azagresa 2 - 3 CD Huarte
2020-01-11 17:00:00 UD Ibarra 2 - 1 Las Palmas C
2020-01-11 17:00:00 Igualada 1 - 0 UE Sants
2020-01-11 17:30:00 Pobla De Mafumet CF 2 - 0 Santfeliuenc FC
2020-01-11 17:30:00 Yague CF 1 - 3 Vianes
ISR U19
2020-01-11 08:55:00 Maccabi Haifa U19 1 - 0 Maccabi Petach Tikva U19
2020-01-11 09:00:00 Beitar Nes Tubruk U19 0 - 1 Hapoel Kiryat Shmona U19
2020-01-11 09:00:00 Bnei Sakhnin U19 3 - 3 Hapoel Tel Aviv U19
2020-01-11 09:00:00 Hapoel Hadera U19 2 - 3 Beitar Jerusalem Oren U19
2020-01-11 10:00:00 Hapoel Beer Sheva U19 1 - 1 Maccabi Tel Aviv Shachar U19
2020-01-11 10:00:00 Hapoel Nof HaGalil U19 1 - 0 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
2020-01-11 10:00:00 Hapoel Raanana Roei U19 0 - 0 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
2020-01-11 10:30:00 Hapoel Ramat Gan U19 1 - 2 Maccabi Netanya U19
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2020-01-11 19:30:00 Uniclinic Atletico Cearense CE 1 - 1 Floresta CE
Mexico Youth U20
2020-01-11 15:00:00 Chivas Guadalajara U20 1 - 0 FC Juarez U20
2020-01-11 15:00:00 CDSyC Cruz Azul U20 0 - 0 Atlas U20
2020-01-11 17:00:00 Leon U20 4 - 1 Queretaro U20
2020-01-11 17:15:00 Tigres UANL U20 1 - 1 San Luis U20
Malta First Division League
2020-01-11 13:00:00 Vittoriosa Stars 1 - 1 St. Andrews
2020-01-11 15:15:00 Zejtun Corinthians 2 - 1 Swieqi United
Iceland Championship
2020-01-11 11:15:00 HK Kopavogs 1 - 6 Breidablik
2020-01-11 11:30:00 Akranes 2 - 2 Stjarnan Gardabaer
2020-01-11 11:45:00 Hafnarfjordur 0 - 0 IBV Vestmannaeyjar
2020-01-11 15:00:00 Grotta Seltjarnarnes 4 - 0 Grindavik
England FA Women Super League
2020-01-11 17:30:00 Manchester City (w) 3 - 1 Everton FC (w)
Spanish Ladies Premier League
2020-01-11 12:00:00 RCD Espanyol (w) 0 - 3 Deportivo La Coruna W
2020-01-11 15:00:00 Atletico de Madrid ?w? 1 - 0 Sporting De Huelva (w)
2020-01-11 15:30:00 CD Tacon (w) 0 - 6 Barcelona (w)
2020-01-11 17:15:00 UD Granadilla Tenerife Sur (W) 1 - 0 Sevilla FC (w)
Italian Women Division 1
2020-01-11 11:00:00 Bari (w) 0 - 3 Res Roma (w)
2020-01-11 13:30:00 Orobica ?w? 1 - 4 Fiorentina (w)
2020-01-11 13:30:00 Sassuolo (w) 4 - 1 AGSM Verona (w)
2020-01-11 13:30:00 Inter Milan (w) 0 - 0 Florentia?w?
Iran U23 Liga
2020-01-11 06:30:00 Baderan Tehran U23 1 - 3 Moghavemat Tehran U23
2020-01-11 06:30:00 Arvand Charkh Shemiran U23 2 - 0 Paykan U23
2020-01-11 06:30:00 Raad Sorkh U23 1 - 6 Sorkhpooshan Pakdasht U23
2020-01-11 08:00:00 Peyrovan Hejazi U23 2 - 0 Naft Iranian U23
2020-01-11 08:30:00 Saipa U23 2 - 0 Olympic Andisheh U23
2020-01-11 10:35:00 Abi Pooshan U23 2 - 3 Esteghlal Tehran U23
2020-01-11 10:35:00 Cypress teresopolis U23 3 - 0 Niroye Zamini U23
Futsal Russia Division De Honor
2020-01-11 08:00:00 MFK Tyumen Futsal 5 - 4 Novali Futsal
2020-01-11 09:00:00 Berkut Futsal 3 - 4 MFK CPRF Futsal
2020-01-11 12:00:00 Ukhta Tyumen Futsal 2 - 10 TTG-Ugra Yugorsk Futsal
The lowlands of Scotland League
2020-01-11 15:00:00 Cumbernauld Colts 3 - 0 Dalbeattie Star
2020-01-11 15:00:00 Gala Fairydean 3 - 1 Caledonian Braves
2020-01-11 15:00:00 East Stirlingshire 1 - 2 Stirling University
Reykjavik Football Tournament
2020-01-11 15:15:00 Valur Reykjavik 2 - 1 Fram Reykjavik
2020-01-11 17:15:00 Vikingur Reykjavik 3 - 3 Leiknir Reykjavik
Hong Kong First Division League
2020-01-11 12:30:00 Hong Kong FC 1 - 2 Hong Kong Sapling
International Friendly
2020-01-11 00:30:00 Barbados 1 - 4 Canada
India Super League
2020-01-11 14:00:00 Delhi Dynamos 2 - 0 Mumbai City
Senegal Premier League
2020-01-11 16:30:00 Mbour 2 - 0 ASEC Ndiambour
2020-01-11 16:30:00 AS Dakar Sacre Coeur 2 - 1 Diambars
2020-01-11 16:30:00 US Goree 0 - 1 ASC Jaraaf
2020-01-11 17:00:00 AS Douanes Dakar 0 - 1 Teunhueth FC
2020-01-11 18:00:00 CNEPS Excellence 1 - 1 NGB ASC Niarry Tally
AFC U-23 Championship
2020-01-11 10:15:00 Bahrain U23 2 - 2 Iraq U23
2020-01-11 13:15:00 Thailand U23 1 - 2 Australia U23
Ghana Premier
2020-01-11 15:00:00 Liberty Professionals 1 - 1 Medeama SC
Spanish Segunda Division B
2020-01-11 15:00:00 Real Union Irun 0 - 0 Calahorra
2020-01-11 15:30:00 Osasuna B 1 - 1 CD Tudelano
2020-01-11 15:59:00 UD Levante B 1 - 1 Villarreal B
2020-01-11 17:00:00 Villarrubia CF 4 - 2 Algeciras
2020-01-11 17:00:00 Arenas Club de Getxo 2 - 1 CF Salmantino
French Championnat Amateur
2020-01-11 13:30:00 Mantes-la-Ville 2 - 2 Angers II
2020-01-11 15:00:00 Monaco B 1 - 1 Lyonnais II
2020-01-11 15:00:00 ENDOUME 2 - 4 Louhans-Cuiseaux
2020-01-11 15:00:00 Jura Sud Foot 1 - 1 Saint-Priest
2020-01-11 15:00:00 Schiltigheim 1 - 3 Drancy
2020-01-11 15:00:00 Saint-Etienne B 0 - 3 Angouleme
2020-01-11 15:59:00 Epinal 0 - 0 Saint Quentin
2020-01-11 15:59:00 ASM Belfortaine 0 - 0 Lille B
2020-01-11 15:59:00 Entente Sannois 0 - 1 Chartres FC
2020-01-11 16:30:00 Lorient B 2 - 0 Fleury Merogis U.S.
2020-01-11 17:00:00 Chasselay M.D. Azergues 4 - 1 Martigues
2020-01-11 17:00:00 FC Bergerac 0 - 1 Les Herbiers
2020-01-11 17:00:00 Stade Briochin 0 - 0 Poissy As
2020-01-11 17:00:00 Sedan 0 - 0 Haguenau
2020-01-11 17:00:00 Sainte Genevieve Sports 4 - 4 Stade Reims II
2020-01-11 17:00:00 St. Maur Lusi 1 - 1 Iris Club de Croix
2020-01-11 17:00:00 Bobigny A.C. 0 - 0 Lens B
2020-01-11 17:00:00 Nimes B 1 - 3 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B
2020-01-11 17:00:00 Bastia 3 - 1 Mulhouse
2020-01-11 17:00:00 Granville 2 - 0 Vitre
2020-01-11 17:00:00 Bourges FC 0 - 1 Trelissac
2020-01-11 17:00:00 Colomiers 0 - 1 Sete FC
2020-01-11 17:00:00 FC Nantes B 0 - 1 Blois
2020-01-11 17:00:00 Romorantin 1 - 1 Andrezieux
2020-01-11 17:00:00 St Pryve St Hilaire 3 - 1 Montpellier B
2020-01-11 17:00:00 CHAMALIERES 4 - 2 Stade Bordelais
2020-01-11 17:00:00 Annecy 3 - 0 Hyeres
2020-01-11 17:00:00 Frejus St-Raphael 1 - 1 Marignane Gignac
2020-01-11 17:30:00 Yzeure AS 3 - 0 GRACES
2020-01-11 17:30:00 Gobelins 1 - 2 FC Rouen
2020-01-11 17:30:00 Vannes 2 - 2 Saint Malo
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1
2020-01-11 15:00:00 Vizela U19 0 - 2 Pacos Ferreira U19
2020-01-11 15:00:00 Alverca U19 2 - 0 Academica Coimbra U19
2020-01-11 15:00:00 Belenenses U19 0 - 3 Benfica U19
2020-01-11 15:00:00 Feirense U19 0 - 1 FC Famalicao U19
2020-01-11 15:00:00 Braga U19 6 - 2 Aves U19
2020-01-11 15:00:00 Leixoes U19 2 - 1 Gil Vicente U19
2020-01-11 15:00:00 Vitoria FC Setubal U19 3 - 2 GD Estoril-Praia U19
2020-01-11 15:00:00 Uniao Leiria U19 0 - 8 Tondela U19
2020-01-11 15:00:00 Vilafranquense U19 0 - 3 Amora FC U19
2020-01-11 15:59:00 Nacional U19 1 - 2 Vitoria SC Guimaraes U19
Estonia Winter Tournament
2020-01-11 11:10:00 JK Tallinna Kalev 3 - 0 FC Maardu
2020-01-11 13:00:00 Trans Narva 0 - 3 Nomme JK Kalju
2020-01-11 14:50:00 Viljandi Tulevik 1 - 1 Vaprus Parnu
Iceland Championship B
2020-01-11 15:59:00 UMF Njardvik 2 - 1 UMF Selfoss
2020-01-11 17:00:00 Vestri 1 - 3 Keflavik
Myanmar Professional League
2020-01-11 09:00:00 Ayeyawady united 0 - 0 Magway
2020-01-11 09:30:00 Zwekapin United 0 - 2 Yadanabon FC
BRA SE
2020-01-11 18:30:00 Dorense SE 0 - 0 Lagarto
2020-01-11 18:30:00 Boca Juniors SE 1 - 3 Frei Paulistano
Kenya Super League
2020-01-11 10:20:00 Mount Kenya United 2 - 5 Bidco United
2020-01-11 12:00:00 Shabana FC 0 - 1 Nairobi Star City
2020-01-11 12:05:00 St Josephs Youth 1 - 1 Wu Shuru
2020-01-11 12:10:00 Fortune Sacco 2 - 1 Coast Stima
2020-01-11 12:20:00 Kibera Black Stars 1 - 2 Muranga Seal
Ethiopia Premier League
2020-01-11 12:05:00 Sebeta City 3 - 1 Jimma Aba Jifar
Rwanda National League
2020-01-11 12:00:00 Interforce 0 - 0 Amagaju
2020-01-11 12:00:00 Rwamagana City 2 - 1 Vision JN FC
2020-01-11 12:05:00 Miroplast FC 0 - 2 Etoile de LEst
2020-01-11 12:05:00 Pepiniere FC 3 - 2 Kirehe FC
2020-01-11 12:10:00 Sorwathe 0 - 0 Impessa FC
2020-01-11 13:00:00 Muhanga 0 - 1 Gicumbi FC
2020-01-11 13:00:00 Marines FC 2 - 0 Gasogi Utd
2020-01-11 13:00:00 AS Kigali 0 - 0 Rayon Sports FC
Cameroon Elite two
2020-01-11 12:00:00 AS Matelots 0 - 2 Racing de Bafoussam
2020-01-11 12:00:00 Dynamo de Douala 0 - 1 Unisport Bafang
2020-01-11 14:00:00 Foncha Street Bamenda 1 - 1 Stade FC de Bertoua
2020-01-11 14:00:00 AS Fap 0 - 0 Yafoot FC
2020-01-11 14:05:00 nternational Sporting De Douala 0 - 2 Renaissance Ngoumou
Japan Futsal League
2020-01-11 03:45:00 Shonan Bellmare Futsal 3 - 1 voscuore sendai Futsal
2020-01-11 06:00:00 Espo Lada Hokkaido Futsal 3 - 6 Bardral Urayasu Futsal
2020-01-11 08:15:00 F-League selection Futsal 2 - 6 fugador sumida Futsal
2020-01-11 10:30:00 Fuchu Athletic FC Futsal 5 - 4 Shriker osaka Futsal
Belgian First Amateur Division
2020-01-11 19:00:00 Thes Sport 2 - 2 URS Lixhe-Lanaye
2020-01-11 19:00:00 KSK Heist 0 - 0 Jeunesse Molenbeek
2020-01-11 19:00:00 LaLouviere 0 - 4 FCV Dender EH
2020-01-11 19:00:00 Olympic Charleroi 1 - 0 Rupel Boom
2020-01-11 19:00:00 Tubize 2 - 0 Dessel Sport
Mali Premiere Division
2020-01-11 15:30:00 Mamahira AC De Kati 1 - 0 AS Performance
Zambia Super League
2020-01-11 11:00:00 Forest Rangers 0 - 1 Green Eagles
2020-01-11 13:00:00 Nkana FC 1 - 0 Kabwe Youth Soccer Academy
2020-01-11 13:00:00 NAPSA Stars 2 - 2 Green Buffaloes
2020-01-11 13:00:00 Nakambala Leopards 0 - 2 Lusaka Dynamos
2020-01-11 13:00:00 Buildcon FC 1 - 1 Nkwazi
Costa Rica 2.Liga
2020-01-11 19:00:00 Curridabat FC 1 - 3 Sporting San Jose
2020-01-11 21:00:00 Municipal Garabito 0 - 0 Puerto Golfito
2020-01-11 21:00:00 AD Rosario 0 - 0 AD Carmelita
England U23 Premier League
2020-01-11 11:55:00 Chelsea U23 2 - 1 Manchester City U23
Holland Ligue 3
2020-01-11 13:30:00 Scheveningen 1 - 4 Noordwijk
2020-01-11 14:00:00 Kozakken Boys 2 - 0 Excelsior Maassluis
2020-01-11 14:00:00 ASWH 2 - 2 TEC
2020-01-11 14:00:00 Volendam (Youth) 2 - 3 Katwijk
2020-01-11 14:00:00 Rijnsburgse Boys 2 - 1 Jong Sparta Rotterdam (Youth)
2020-01-11 14:00:00 Quick Boys 2 - 0 GVVV Veenendaal
2020-01-11 14:30:00 Koninklijke HFC 1 - 1 Spakenburg
2020-01-11 14:30:00 IJsselmeervogels 1 - 2 HHC Hardenberg
Uganda Super Cup
2020-01-11 12:00:00 Wakiso Giants FC 1 - 2 Uganda Police FC
Mexico Segunda Division
2020-01-11 01:30:00 Atletico San Francisco FC 2 - 1 Zitacuaro CF
2020-01-11 02:00:00 Atletico Saltillo 0 - 0 CD Alacranes de Durango
2020-01-11 02:00:00 Deportivo Cafessa 0 - 1 Calor de San Pedro
2020-01-11 17:00:00 Dorados B 2 - 0 Deportivo Dongu
2020-01-11 21:00:00 Ciervos FC 1 - 0 Mineros de Zacatecas II
2020-01-11 21:00:00 Aguacateros CDU 0 - 0 CD Cuautla
2020-01-11 21:30:00 U.A. Zacatecas 3 - 2 Correcaminos II
Ireland Leinster Senior League
2020-01-11 14:00:00 Ballymun United 3 - 1 Bluebell United
2020-01-11 14:00:00 Colepark United 1 - 5 UCD AFC
2020-01-11 14:30:00 Cherry Orchard 4 - 2 Maynooth University Town FC
Tanzania Ligue 1
2020-01-11 13:00:00 Coastal Union 1 - 1 Biashara United FC
2020-01-11 13:00:00 Mbeya City 1 - 0 Ndanda FC
2020-01-11 13:00:00 Polisi Tanzania FC 2 - 1 Kagera Sugar
2020-01-11 13:00:00 Singida United 1 - 0 Ruvu Shooting
Spanish Ladies Premier League B
2020-01-11 14:00:00 Atletico Madrid C (W) 4 - 2 Salamanca (W)
Italy Serie D
2020-01-11 13:30:00 Seregno 0 - 1 Nibionnoggiono
2020-01-11 13:30:00 Legnago Salus 0 - 0 ASD Caldiero Terme
2020-01-11 13:30:00 APDC Chions 1 - 1 AC Vigasio
2020-01-11 13:30:00 Pro Sesto 0 - 2 US Dro
2020-01-11 14:00:00 Cjarlins Muzane 0 - 1 ASD San Luigi Calcio
Israel C League
2020-01-11 10:00:00 Hapoel Bnei Pardes 2 - 1 Maccabi Nujeidat Ahmed
2020-01-11 12:30:00 FC Tzeirey Tamra 1 - 4 Maccabi Bnei Nahf
2020-01-11 12:30:00 Hapoel Ihud Bnei Gat 4 - 1 Ihud Bnei Jat
2020-01-11 18:00:00 SC Beer Sheva 0 - 2 Sport Club Dimona
Hong Kong Elite Cup
2020-01-11 06:30:00 Southern District 1 - 0 Wofoo Tai Po
India Mumbai Elite League
2020-01-11 10:25:00 Sellebrity 2 - 2 Millat FC
Israel Youth Cup
2020-01-11 07:45:00 Hapoel Ashkelon U19 2 - 0 Ironi Modiin U19
2020-01-11 08:45:00 Hapoel Mahane Yehuda U19 1 - 0 Ihud Bnei Baqa U19
2020-01-11 09:00:00 Hapoel Mate Asher U19 2 - 6 Hapoel Akko U19
2020-01-11 09:05:00 Hapoel Bnei Lod U19 3 - 3 Hapoel Katamon U19
France Ligue 5
2020-01-11 17:00:00 GS Consolat Marseille 3 - 1 Gemenos
2020-01-11 17:00:00 Le Mans II 1 - 4 FONTENAY VENDEE FOOT
2020-01-11 18:00:00 Bayonne 1 - 0 Chamois Niortais FC II
Greece U19
2020-01-11 09:05:00 Doxa Dramas U19 3 - 4 AE Karaiskakis U19
2020-01-11 10:00:00 PAOK Saloniki U19 2 - 0 AEK Athens U19
2020-01-11 11:00:00 AEL Larisa U19 1 - 2 Aris Thessaloniki U19
2020-01-11 11:05:00 Levadiakos U19 2 - 2 Ergotelis U19
2020-01-11 11:30:00 Panaitolikos U19 0 - 2 Atromitos U19
2020-01-11 12:00:00 Volos Nps U19 2 - 2 Xanthi U19
2020-01-11 12:00:00 Apollon Smirnis U19 1 - 0 Panahaiki-2005 U19
2020-01-11 12:15:00 PAS Giannina U19 0 - 5 Apollon Pontou Kalamaria U19
Burundi League
2020-01-11 14:00:00 Bujumbura City 2 - 0 Les Lierres FC
Brazil
2020-01-11 20:00:00 River PI 2 - 3 Sampaio Correa (RJ)
Portugal Campeonato Nacional Women
2020-01-11 15:00:00 AD Ovarense Women 0 - 1 Estoril Praia (w)
Indoor foot invitational tournament
2020-01-11 15:45:00 Borussia Dortmund Indoor 3 - 1 Schalke Indoor
Mexico Liga MX Femenil
2020-01-11 02:00:00 Juarez FC (w) 0 - 0 Chivas Guadalajara (w)
2020-01-11 17:00:00 Atlas (w) 3 - 2 Monarcas Morelia (w)
The Spanish League U19
2020-01-11 11:00:00 Sevilla U19 3 - 0 Recreativo Huelva U19
2020-01-11 12:00:00 CF Laguna U19 1 - 2 AD Huracan U19
2020-01-11 12:00:00 Tenerife U19 9 - 0 CF Juventud Laguna U19
2020-01-11 12:30:00 RC Victoria U19 0 - 0 SD San Jose U19
2020-01-11 12:30:00 Union Viera CF U19 2 - 3 CD Marino U19
2020-01-11 14:45:00 Leganes U19 0 - 5 Atletico de Madrid U19
2020-01-11 15:00:00 Real Betis U19 16 - 0 Pena Barcelonista U19
2020-01-11 15:00:00 Conxo Santiago U19 2 - 2 Ural CF U19
2020-01-11 15:15:00 Unio FB Jabac Terrassa U19 1 - 4 CF Damm U19
2020-01-11 15:59:00 Castilleja CF U19 1 - 1 Almeria U19
2020-01-11 16:15:00 CE Europa U19 0 - 1 Espanyol U19
2020-01-11 16:30:00 Atletico de Pinto U19 2 - 3 Rayo Vallecano U19
2020-01-11 18:00:00 Real Madrid U19 1 - 0 Getafe U19
2020-01-11 18:00:00 Alboraya U19 0 - 1 Villarreal U19
Gambia GFA League
2020-01-11 16:30:00 Tallinding United 0 - 0 Wallidan
2020-01-11 16:30:00 Banjul United 1 - 0 Elite United
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2
2020-01-11 14:55:00 Real Massama U19 2 - 1 Clube Oriental Lisboa U19
2020-01-11 15:00:00 SU Sintrense U19 2 - 1 AA Santarem U19
2020-01-11 15:00:00 Varzim U19 0 - 0 Trofense U19
2020-01-11 15:00:00 oeiras U19 5 - 1 Despertar SC U19
2020-01-11 15:00:00 Marinhas FC U19 0 - 2 Nogueirense U19
2020-01-11 15:00:00 Padroense U19 4 - 1 SC Regua U19
2020-01-11 15:00:00 Sousense U19 1 - 0 Oliveira de Frades U19
2020-01-11 15:00:00 Academico Viseu U19 2 - 1 Luxita U19
Iceland Faxa Bay Cup Women
2020-01-11 11:00:00 Breidablik (w) 7 - 0 UMF Selfoss (w)
2020-01-11 15:30:00 IA Akranes (w) 6 - 0 Grotta (w)
Botswana Premier League
2020-01-11 13:30:00 Molepolole City FC 0 - 0 Security Systems FC
2020-01-11 17:00:00 BDF XI 5 - 1 Tafic FC
Iceland U19 Cup
2020-01-11 13:15:00 Afturelding Hviti U19 1 - 4 Throttur Reykjavik U19
England Southern League Central Division
2020-01-11 15:00:00 Stratford Town 1 - 2 Stourbridge
2020-01-11 15:00:00 St Ives Town 2 - 5 Lowestoft Town
2020-01-11 15:00:00 Redditch United 0 - 3 Rushall Olympic
2020-01-11 15:00:00 Nuneaton Borough 2 - 2 Banbury United
2020-01-11 15:00:00 Leiston FC 2 - 3 Rushden Diamonds
2020-01-11 15:00:00 Hitchin Town 0 - 0 Needham Market
2020-01-11 15:00:00 Hednesford Town 0 - 1 Coalville
2020-01-11 15:00:00 Barwell 2 - 1 Alvechurch
2020-01-11 15:00:00 Bromsgrove Sporting FC 1 - 0 Tamworth
2020-01-11 15:00:00 Kings Langley 2 - 2 Peterborough Sports
Portugal U23
2020-01-11 11:00:00 Aves U23 2 - 1 Feirense U23
2020-01-11 11:00:00 Braga U23 0 - 1 Benfica U23
2020-01-11 11:00:00 Famalicao U23 2 - 1 Leixoes U23
2020-01-11 11:00:00 Portimonense U23 1 - 0 Vitoria Guimaraes U23
2020-01-11 11:00:00 Vitoria Setubal U23 1 - 3 Estoril U23
2020-01-11 11:00:00 Sporting Lisbon Sad U23 1 - 1 Belenenses U23
2020-01-11 11:05:00 Coimbra EC U23 0 - 0 Cova Piedade U23
2020-01-11 11:05:00 Maritimo U23 1 - 2 Rio Ave U23
South Africa Reserve League
2020-01-11 08:00:00 Black Leopards Reserves 0 - 1 Supersport United Reserves
2020-01-11 10:00:00 Orlando Pirates Reserves 1 - 0 Mamelodi Sundowns Reserves
Cameroon League Women
2020-01-11 10:00:00 Amazone FAP (W) 1 - 0 Caiman Douala (W)
2020-01-11 12:30:00 Eding Sport (w) 2 - 4 AS Awa FF (w)
2020-01-11 14:30:00 Canon de Yaounde (w) 1 - 6 Louves Minproff (W)
South Africa League Women
2020-01-11 11:00:00 Mamelodi Sundowns (W) 3 - 1 Durban Ladies FC (W)
2020-01-11 13:00:00 Johannesburg Uni (W) 0 - 10 Tshwane University (W)
Wales FAW Championship
2020-01-11 14:00:00 Ruthin Town FC 1 - 2 Rhyl FC
2020-01-11 14:00:00 Llanfair United 0 - 3 Gresford
2020-01-11 14:00:00 Corwen 1 - 3 Penrhyncoch
2020-01-11 14:30:00 Cambrian Clydach 1 - 0 Llanelli
2020-01-11 14:30:00 Swansea University 1 - 1 Llantwit Major
2020-01-11 14:30:00 Ammanford 2 - 1 Undy Athletic
2020-01-11 14:30:00 Pontypridd 6 - 1 Cwmbran Celtic
2020-01-11 14:30:00 STM Sports 2 - 2 Goytre Utd
2020-01-11 14:30:00 Prestatyn Town FC 1 - 0 Conwy Utd
2020-01-11 14:30:00 Flint Town 1 - 0 Bangor City FC
2020-01-11 14:30:00 Llandudno 0 - 1 Buckley Town
Greece National B1
2020-01-11 12:00:00 Niki Volou 0 - 0 Ierapetra
2020-01-11 13:00:00 Egaleo Athens 0 - 0 AO Kavala
2020-01-11 13:00:00 Aspropyrgos Enosis 2 - 2 AO Triglia
Algeria U19 Youth League
2020-01-11 08:25:00 NARB Reghaia U19 0 - 3 USM El Harrach U19
Burkina Faso League
2020-01-11 15:30:00 Etoile Filante Ouagadougou 0 - 3 RC Kadiogo
Nepal super
2020-01-11 06:15:00 Jawalakhel Youth Club 0 - 1 Machhindra FC
CAN W-U17
2020-01-11 13:00:00 Uganda U17 (w) 2 - 0 Ethiopia U17 (w)
2020-01-11 15:00:00 Sao Tome Principe U17 (w) 3 - 0 Democratic Rep Congo U17 (w)
2020-01-11 15:59:00 Guinea U17 (w) 5 - 0 Guinea Bissau U17 (w)