Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2019-11-30 00:10:00 Racing Club 1 - 1 Defensa Y Justicia
2019-11-30 20:35:00 Estudiantes La Plata 1 - 1 Atletico Tucuman
2019-11-30 22:40:00 Boca Juniors 1 - 1 Argentinos juniors
Austrian Bundesliga
2019-11-30 15:59:00 Austria Wien 5 - 0 TSV Hartberg
2019-11-30 15:59:00 St.Polten 0 - 0 Mattersburg
2019-11-30 15:59:00 WSG Wattens 1 - 5 Sturm Graz
Brazil Serie A
2019-11-30 22:00:00 Botafogo RJ 0 - 1 Internacional RS
2019-11-30 22:00:00 Ceara 1 - 1 Atletico Paranaense
Belgian Pro League
2019-11-30 17:00:00 Club Brugge 1 - 0 Mouscron Peruwelz
2019-11-30 19:00:00 Charleroi 2 - 0 Red Star Waasland
2019-11-30 19:00:00 Zulte-Waregem 1 - 0 KAS Eupen
2019-11-30 19:30:00 Racing Genk 1 - 2 Sint-Truidense
Poland Ekstraklasa
2019-11-30 14:00:00 Arka Gdynia 1 - 1 Pogon Szczecin
2019-11-30 16:30:00 Piast Gliwice 0 - 3 Slask Wroclaw
2019-11-30 19:00:00 Legia Warszawa 4 - 0 Korona Kielce
German Bundesliga
2019-11-30 14:30:00 Hertha Berlin 1 - 2 Borussia Dortmund
2019-11-30 14:30:00 SC Paderborn 07 2 - 3 RB Leipzig
2019-11-30 14:30:00 FC Koln 1 - 1 Augsburg
2019-11-30 14:30:00 TSG Hoffenheim 1 - 1 Fortuna Dusseldorf
2019-11-30 17:30:00 Bayern Munchen 1 - 2 Bayer Leverkusen
Russia Premier League
2019-11-30 11:00:00 Kryliya Sovetov 0 - 1 FC Ufa
2019-11-30 13:30:00 Rostov FK 0 - 0 Ural Sverdlovsk Oblast
2019-11-30 15:59:00 Terek Grozny 1 - 1 Rubin Kazan
France Ligue 1
2019-11-30 16:30:00 Strasbourg 1 - 2 Lyon
2019-11-30 19:00:00 Lille 1 - 0 Dijon
2019-11-30 19:00:00 Montpellier 4 - 2 Amiens
2019-11-30 19:00:00 Nice 3 - 1 Angers
2019-11-30 19:00:00 Nimes 1 - 1 Metz
2019-11-30 19:00:00 Reims 1 - 1 Bordeaux
France Ligue 2
2019-11-30 13:30:00 Sochaux 0 - 1 Troyes
Korea League
2019-11-30 06:00:00 Sangju Sangmu Phoenix 4 - 1 Suwon Samsung Bluewings
2019-11-30 06:00:00 Gyeongnam FC 0 - 0 Incheon United
2019-11-30 06:00:00 Seongnam FC 3 - 1 Jeju United
Holland Eredivisie
2019-11-30 17:30:00 Willem II 4 - 0 Sparta Rotterdam
2019-11-30 18:45:00 Fortuna Sittard 1 - 0 Groningen
2019-11-30 19:45:00 Heracles Almelo 4 - 0 ADO Den Haag
Portugal Primera Liga
2019-11-30 15:30:00 Moreirense 3 - 2 Aves
2019-11-30 18:00:00 Benfica 4 - 0 Maritimo
2019-11-30 20:30:00 Portimonense 2 - 1 FC Famalicao
J-League Division 1
2019-11-30 05:00:00 Kawasaki Frontale 1 - 4 Yokohama Marinos
2019-11-30 05:00:00 Vegalta Sendai 2 - 0 Oita Trinita
2019-11-30 05:00:00 FC Tokyo 1 - 1 Urawa Red Diamonds
2019-11-30 05:00:00 Kashima Antlers 1 - 3 Vissel Kobe
2019-11-30 05:00:00 Jubilo Iwata 2 - 1 Nagoya Grampus
2019-11-30 05:00:00 Cerezo Osaka 2 - 1 Shimizu S-Pulse
2019-11-30 05:00:00 Shonan Bellmare 1 - 0 Hiroshima Sanfrecce
2019-11-30 05:00:00 Gamba Osaka 4 - 1 Matsumoto Yamaga FC
2019-11-30 05:00:00 Sagan Tosu 0 - 2 Consadole Sapporo
Swiss Super League
2019-11-30 18:00:00 Neuchatel Xamax 0 - 1 FC Zurich
2019-11-30 18:00:00 FC Sion 2 - 1 Thun
Scottish Premier League
2019-11-30 15:00:00 Motherwell 4 - 0 Saint Johnstone
2019-11-30 15:00:00 Livingston 0 - 0 Hamilton Academical
2019-11-30 15:00:00 Aberdeen 2 - 1 Saint Mirren
2019-11-30 15:00:00 Hibernian 2 - 2 Kilmarnock
Turkish Super Liga
2019-11-30 12:00:00 Sivasspor 2 - 0 Kasimpasa
2019-11-30 12:00:00 Caykur Rizespor 3 - 1 Konyaspor
2019-11-30 14:30:00 Alanyaspor 5 - 0 Ankaragucu
2019-11-30 17:00:00 Goztepe 2 - 2 Fenerbahce
Spanish La Liga
2019-11-30 12:00:00 Alaves 1 - 2 Real Madrid
2019-11-30 15:00:00 Real Sociedad 4 - 1 Eibar
2019-11-30 17:30:00 Mallorca 1 - 2 Real Betis
2019-11-30 20:00:00 Valencia 2 - 1 Villarreal
Greece National A
2019-11-30 15:15:00 AEL Larisa 2 - 1 Volos NFC
2019-11-30 15:15:00 Panionios 3 - 0 Panaitolikos Agrinio
2019-11-30 17:30:00 OFI Crete 1 - 0 AEK Athens
Spanish Segunda Division
2019-11-30 15:00:00 AD Alcorcon 0 - 2 SD Huesca
2019-11-30 15:00:00 Mirandes 0 - 0 Sporting Gijon
2019-11-30 17:00:00 Ponferradina 1 - 1 Albacete
2019-11-30 17:00:00 Tenerife 1 - 3 Almeria
2019-11-30 20:00:00 Real Zaragoza 3 - 3 Girona
Italian Serie A
2019-11-30 14:00:00 Brescia 0 - 3 Atalanta
2019-11-30 17:00:00 Genoa 0 - 1 Torino
2019-11-30 19:45:00 Fiorentina 0 - 1 Lecce
England League 2
2019-11-30 15:00:00 Macclesfield Town 1 - 1 Bradford City
English Premier League
2019-11-30 12:30:00 Newcastle United 2 - 2 Manchester City
2019-11-30 15:00:00 Liverpool 2 - 1 Brighton Hove Albion
2019-11-30 15:00:00 Chelsea 0 - 1 West Ham United
2019-11-30 15:00:00 Burnley 0 - 2 Crystal Palace
2019-11-30 15:00:00 Tottenham Hotspur 3 - 2 Bournemouth AFC
2019-11-30 17:30:00 Southampton 2 - 1 Watford
England Championship
2019-11-30 12:30:00 Charlton Athletic 1 - 3 Sheffield Wednesday
2019-11-30 15:00:00 Birmingham City 1 - 1 Millwall
2019-11-30 15:00:00 Leeds United 4 - 0 Middlesbrough
2019-11-30 15:00:00 Bristol City 5 - 2 Huddersfield Town
2019-11-30 15:00:00 Derby County 1 - 1 Queens Park Rangers (QPR)
2019-11-30 15:00:00 Brentford 7 - 0 Luton Town
2019-11-30 15:00:00 Stoke City 1 - 2 Blackburn Rovers
2019-11-30 15:00:00 Barnsley 3 - 1 Hull City
2019-11-30 15:00:00 Wigan Athletic 1 - 3 Reading
2019-11-30 15:00:00 Nottingham Forest 0 - 1 Cardiff City
Italian Serie B
2019-11-30 14:00:00 Venezia 0 - 2 Benevento
2019-11-30 14:00:00 Frosinone 4 - 0 Empoli
2019-11-30 14:00:00 Crotone 1 - 1 Cittadella
2019-11-30 14:00:00 Cremonese 0 - 0 Livorno
2019-11-30 17:00:00 Salernitana 1 - 1 Ascoli
England FA Cup
2019-11-30 15:00:00 Walsall 0 - 1 Oxford United
2019-11-30 15:00:00 Forest Green Rovers 2 - 2 Carlisle United
2019-11-30 15:00:00 Portsmouth 2 - 1 Altrincham
2019-11-30 15:00:00 Cheltenham Town 1 - 3 Port Vale
2019-11-30 15:00:00 Oldham Athletic 0 - 1 Burton Albion
2019-11-30 15:00:00 Shrewsbury Town 2 - 0 Mansfield Town
2019-11-30 15:00:00 Kingstonian 0 - 2 AFC Fylde
2019-11-30 17:30:00 Eastleigh 1 - 1 Crewe Alexandra
Israel Premier League
2019-11-30 13:00:00 Hapoel Raanana 0 - 0 Sectzya Nes Ziona
2019-11-30 13:00:00 Hapoel Haifa 1 - 3 Maccabi Netanya
2019-11-30 15:30:00 Hapoel Kiryat Shmona 0 - 1 Maccabi Tel Aviv
2019-11-30 15:59:00 Ashdod MS 0 - 0 Hapoel Kfar Saba
2019-11-30 17:50:00 Hapoel Beer Sheva 1 - 2 Bnei Yehuda Tel Aviv
Ukrainian Premier League
2019-11-30 12:00:00 Zorya 2 - 0 FC Karpaty Lviv
2019-11-30 12:00:00 FC Lviv 0 - 2 Dnipro-1
2019-11-30 15:00:00 FC Vorskla Poltava 1 - 0 Kolos Kovalyovka
Slovenia 2.Liga
2019-11-30 12:00:00 NK Brezice 1 - 2 Roltek Dob
Swiss Challenge League
2019-11-30 15:59:00 Stade Ouchy 0 - 1 Grasshopper
2019-11-30 16:30:00 FC Wil 1900 1 - 1 Schaffhausen
2019-11-30 16:30:00 Kriens 1 - 2 Lausanne Sports
Romania Liga I
2019-11-30 15:30:00 Sepsi 1 - 0 CS Universitatea Craiova
Austria Erste Division
2019-11-30 13:00:00 SK Vorwarts Steyr 2 - 0 Kapfenberg
2019-11-30 13:30:00 FC Dornbirn 1913 0 - 5 SV Ried
Serbian Superliga
2019-11-30 15:00:00 Habitpharm Javor 0 - 7 Radnicki Nis
2019-11-30 15:00:00 FK Napredak Krusevac 1 - 3 Indjija
2019-11-30 15:00:00 Radnik Surdulica 3 - 3 Cukaricki Stankom
2019-11-30 15:00:00 FK Rad Beograd 1 - 2 Vojvodina Novi Sad
2019-11-30 17:00:00 Crvena Zvezda 2 - 0 FK Vozdovac Beograd
Turkey 2 Ligi A
2019-11-30 11:00:00 Keciorengucu 2 - 1 Altinordu
2019-11-30 13:30:00 Erzurum BB 2 - 0 Osmanlispor FC
2019-11-30 15:59:00 Adanaspor 2 - 3 Bursaspor
Bulgaria Premier League
2019-11-30 10:30:00 Cherno More Varna 4 - 1 Botev Vratsa
2019-11-30 13:00:00 Tsarsko Selo 0 - 3 Botev Plovdiv
2019-11-30 15:30:00 Beroe Stara Zagora 1 - 1 Levski Sofia
Slovak Super Liga
2019-11-30 12:30:00 Dunajska Streda 1 - 0 Nitra
2019-11-30 13:00:00 Zlate Moravce 0 - 0 FK Senica
2019-11-30 13:00:00 SKF Sered 0 - 2 Michalovce
2019-11-30 13:00:00 Trencin 0 - 1 Sokol Dolna Zdana
Croatia 1.Division
2019-11-30 14:00:00 NK Varteks Varazdin 1 - 1 ZNK Osijek
2019-11-30 16:30:00 Istra 1961 Pula 1 - 2 Dinamo Zagreb
Welsh Premier League
2019-11-30 14:30:00 Carmarthen 0 - 3 Bala Town
2019-11-30 14:30:00 Barry Town AFC 0 - 1 Newtown AFC
2019-11-30 14:30:00 Pen-y-Bont FC 0 - 0 Connahs Quay Nomads FC
2019-11-30 14:30:00 Airbus UK Broughton 0 - 12 The New Saints
Hungary Borsodi Liga
2019-11-30 14:45:00 ZalaegerzsegTE 0 - 2 Debrecin VSC
2019-11-30 15:59:00 Varda SE 2 - 0 Budapest Honved
2019-11-30 15:59:00 Paksi SE Honlapja 2 - 4 Ujpesti
2019-11-30 15:59:00 Videoton Puskas Akademia 1 - 1 Mezokovesd Zsory
2019-11-30 18:30:00 Diosgyor VTK 1 - 3 Fehervar Videoton
Czech Republic Gambrinus Liga
2019-11-30 13:30:00 Sigma Olomouc 1 - 0 Slovan Liberec
2019-11-30 13:30:00 Tescoma Zlin 2 - 1 Synot Slovacko
2019-11-30 15:59:00 Marila Pribram 0 - 1 Sparta Praha
Belgian Second Division
2019-11-30 15:59:00 Excelsior Virton 1 - 1 Westerlo
2019-11-30 19:30:00 Roeselare 3 - 1 KVSK Lommel
Italy C1A
2019-11-30 19:45:00 Como 1 - 1 JuventusU23
2019-11-30 19:45:00 Azy based nano Bo 1 - 1 USD Virtus Verona
England Conference
2019-11-30 15:00:00 Bromley 1 - 1 Yeovil Town
2019-11-30 15:00:00 Chorley FC 1 - 0 Dagenham Redbridge
2019-11-30 15:00:00 Ebbsfleet United 2 - 1 Wrexham
2019-11-30 15:00:00 Maidenhead United 0 - 4 Barrow
2019-11-30 15:00:00 Sutton United 3 - 1 Harrogate Town
2019-11-30 15:00:00 Torquay United 1 - 5 Stockport County
2019-11-30 15:00:00 Aldershot Town 2 - 2 Chesterfield
2019-11-30 15:00:00 Boreham Wood 1 - 0 Woking
Scottish Championship
2019-11-30 15:00:00 Dundee 1 - 2 Queen of South
2019-11-30 15:00:00 Dunfermline Athletic 5 - 1 Partick Thistle
2019-11-30 15:00:00 Alloa Athletic 0 - 2 Inverness
Scottish Division One
2019-11-30 15:00:00 Montrose 0 - 1 Raith Rovers
2019-11-30 15:00:00 Airdrie United 4 - 0 East Fife
2019-11-30 15:00:00 Clyde 1 - 2 Dumbarton
2019-11-30 15:00:00 Forfar Athletic 2 - 1 Peterhead
2019-11-30 15:00:00 Falkirk 3 - 0 Stranraer
Scottish Division Two
2019-11-30 15:00:00 Brechin City 1 - 2 Stenhousemuir
2019-11-30 15:00:00 Annan Athletic 6 - 1 Cove Rangers
2019-11-30 15:00:00 Elgin City 1 - 2 Stirling Albion
2019-11-30 15:00:00 Queen's Park 2 - 1 Edinburgh City
Portugal Segunda Liga
2019-11-30 11:00:00 SC Farense 1 - 0 GD Chaves
2019-11-30 15:00:00 Vilafranquense 3 - 2 Academica Coimbra
2019-11-30 17:15:00 Estoril 1 - 1 Leixoes
2019-11-30 17:15:00 Varzim 1 - 0 Penafiel
Cyprus 1 Division
2019-11-30 15:59:00 AEK Larnaca 1 - 2 Anorthosis Famagusta FC
2019-11-30 17:00:00 Ethnikos Achnas FC 0 - 1 AEL Limassol
Gulf Cup of Nations
2019-11-30 14:30:00 Kuwait 1 - 2 Oman
2019-11-30 17:00:00 Bahrain 0 - 2 Saudi Arabia
Northern Ireland Premier League
2019-11-30 13:00:00 Institute FC 2 - 0 Coleraine
2019-11-30 15:00:00 Warrenpoint Town 2 - 1 Ballymena United
2019-11-30 15:00:00 Linfield FC 1 - 0 Larne FC
2019-11-30 15:00:00 Dungannon Swifts 1 - 6 Crusaders
2019-11-30 15:00:00 Cliftonville 0 - 2 Glentoran FC
2019-11-30 15:00:00 Carrick Rangers 6 - 2 Glenavon Lurgan
Greece National B
2019-11-30 13:00:00 Kissamikos 1 - 2 Apollon Larissas
Algerian Ligue Professionnelle 1
2019-11-30 14:00:00 AS Ain Mlila 3 - 0 USM Bel Abbes
2019-11-30 14:00:00 MC Oran 0 - 0 Biskra
2019-11-30 14:00:00 CA Bordj Bou Arreridj 1 - 0 NA Hussein Dey
2019-11-30 14:00:00 MC Alger 2 - 2 CR Belouizdad
2019-11-30 17:00:00 JS Saoura 0 - 0 ASO Chlef
2019-11-30 17:45:00 CS Constantine 3 - 1 ES Setif
Poland Liga 2
2019-11-30 11:40:00 Stal Mielec 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biala
2019-11-30 12:00:00 GKS Jastrzebie 1 - 2 OKS Stomil Olsztyn
2019-11-30 15:00:00 Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Olimpia Grudziadz
2019-11-30 15:59:00 Sandecja Nowy Sacz 0 - 1 Puszcza Niepolomice
Belarusian Premier League
2019-11-30 11:00:00 FC Gomel 3 - 0 Torpedo-MAZ Minsk
CAF Champions League
2019-11-30 13:00:00 TP Mazembe Englebert 3 - 0 Zamalek
2019-11-30 15:59:00 USM Alger 1 - 1 Wydad Casablanca
2019-11-30 15:59:00 Primeiro de Agosto 1 - 1 ZESCO United Ndola
2019-11-30 19:00:00 Mamelodi Sundowns 3 - 0 Petro Atletico de Luanda
2019-11-30 19:00:00 Raja Casablanca Atlhletic 0 - 2 Esperance Sportive de Tunis
Slovenia 1.Liga
2019-11-30 12:00:00 Tabor Sezana 1 - 1 NK Aluminij
2019-11-30 12:50:00 NK Publikum Celje 1 - 0 NK Mura 05
2019-11-30 15:55:00 Maribor 0 - 2 Triglav Gorenjska
Australia A-League
2019-11-30 06:00:00 Brisbane Roar 2 - 0 Central Coast Mariners
2019-11-30 08:30:00 Newcastle Jets 2 - 0 Western Sydney
Persian Gulf Pro League
2019-11-30 10:30:00 Shahr Khodrou 0 - 1 Sanat-Naft
2019-11-30 11:30:00 Sepahan 2 - 2 Esteghlal Tehran
England Conference North Division
2019-11-30 15:00:00 Darlington 2 - 3 AFC Telford United
2019-11-30 15:00:00 York City 1 - 0 Alfreton Town
2019-11-30 15:00:00 Chester FC 2 - 1 Bradford Park Avenue
2019-11-30 15:00:00 Kings Lynn 1 - 0 Gateshead
2019-11-30 15:00:00 Hereford United 1 - 1 Farsley Celtic
2019-11-30 15:00:00 Kidderminster Harriers 0 - 1 Southport FC
2019-11-30 15:00:00 Gloucester City 2 - 2 Kettering Town
2019-11-30 15:00:00 Blyth Spartans 0 - 6 Brackley Town
2019-11-30 15:00:00 Leamington 2 - 2 Guiseley
England Conference South Division
2019-11-30 15:00:00 Bath City 3 - 0 Dartford
2019-11-30 15:00:00 Oxford City 2 - 1 Dulwich Hamlet
2019-11-30 15:00:00 Dorking 2 - 0 Welling United
2019-11-30 15:00:00 Eastbourne Borough 2 - 1 Chippenham Town
2019-11-30 15:00:00 Weymouth 2 - 1 Hungerford Town
2019-11-30 15:00:00 Wealdstone FC 3 - 0 Concord Rangers
2019-11-30 15:00:00 St Albans City 1 - 1 Chelmsford City
2019-11-30 15:00:00 Braintree Town 0 - 4 Hampton Richmond Borough
2019-11-30 15:00:00 Slough Town 0 - 0 Tonbridge Angels
Egyptian Premier League
2019-11-30 17:30:00 Al-Ittihad Alexandria 3 - 0 Ismaily
South Africa Premier Soccer League
2019-11-30 13:30:00 Polokwane City FC 0 - 1 Bloemfontein Celtic
2019-11-30 15:59:00 Black Leopards 2 - 1 Lamontville Golden Arrows
2019-11-30 15:59:00 Cape Town City 0 - 0 Highlands Park
2019-11-30 18:15:00 Supersport United 1 - 1 Stellenbosch FC
Hong Kong Premier League
2019-11-30 06:30:00 Yuen Long FC 4 - 4 Biu Chun Rangers
Syrian League
2019-11-30 12:00:00 Al-Wahda Damascus 1 - 0 Hutteen FC
Palestine Football League
2019-11-30 14:00:00 Thaqafi Tulkarm 0 - 1 Jabal Al Mukaber
Professional Tunisian League 1
2019-11-30 13:00:00 Etoile Metlaoui 1 - 0 US Tataouine
2019-11-30 13:00:00 Club Africain 2 - 0 AS Slimane
England Southern Premier League
2019-11-30 15:00:00 Merthyr Town 3 - 2 Hartley Wintney
2019-11-30 15:00:00 Metropolitan Police 2 - 1 Chesham United
2019-11-30 15:00:00 Poole Town 0 - 1 Taunton Town
2019-11-30 15:00:00 Hayes Yeading United 3 - 1 Wimborne Town
2019-11-30 15:00:00 Blackfield Langley 2 - 2 Hendon
2019-11-30 15:00:00 Farnborough Town 3 - 1 Dorchester Town
2019-11-30 15:00:00 Beaconsfield SYCOB 0 - 1 Truro City
2019-11-30 15:00:00 Yate Town 2 - 1 Harrow Borough
2019-11-30 15:00:00 Walton Casuals 2 - 1 Salisbury FC
2019-11-30 15:00:00 Tiverton Town 2 - 3 Gosport Borough
2019-11-30 15:00:00 Swindon Supermarine 3 - 2 Weston Super Mare
Scottish Highland Football League
2019-11-30 15:00:00 Turriff United 0 - 7 Brora Rangers
2019-11-30 15:00:00 Nairn County 3 - 1 Huntly
2019-11-30 15:00:00 Keith 1 - 3 Clachnacuddin
2019-11-30 15:00:00 fraserburgh 1 - 0 Formartine United
2019-11-30 15:00:00 Forres Mechanics 1 - 1 Rothes
2019-11-30 15:00:00 Deveronvale 1 - 1 Wick Academy
New Zealand Football Championship
2019-11-30 02:00:00 Waitakere United 2 - 5 Southern United
Bosnia and Herzegovina Premier League
2019-11-30 12:00:00 Sloboda 1 - 1 FK Tuzla City
2019-11-30 15:00:00 HSK Zrinjski Mostar 1 - 1 Mladost Doboj Kakanj
2019-11-30 15:00:00 Sarajevo 1 - 3 FK Zeljeznicar
Primera Division de Paraguay
2019-11-30 23:00:00 Deportivo Santani 0 - 1 River Plate (PAR)
Brazil Serie B
2019-11-30 00:30:00 Oeste 1 - 2 Criciuma
2019-11-30 19:30:00 America MG 1 - 2 Sao Bento
2019-11-30 19:30:00 Bragantino 2 - 0 CRB AL
2019-11-30 19:30:00 Vitoria BA 1 - 2 Coritiba PR
2019-11-30 19:30:00 Londrina PR 2 - 0 Guarani SP
2019-11-30 19:30:00 Atletico Clube Goianiense 0 - 0 Sport Club Recife PE
2019-11-30 19:30:00 Figueirense 1 - 1 Operario Ferroviario PR
2019-11-30 19:30:00 Cuiaba 1 - 2 Vila Nova
Macedonian First Football League
2019-11-30 12:00:00 FK Makedonija Gjorce Petrov 1 - 1 FC Struga Trim Lum
AFC U-19 Championship
2019-11-30 12:00:00 Kuwait U19 3 - 3 Palestine U19
2019-11-30 15:00:00 Oman U19 3 - 3 Iraq U19
Argentine Division 2
2019-11-30 00:10:00 Gimnasia Jujuy 1 - 3 Sarmiento Junin
2019-11-30 20:00:00 All Boys 2 - 0 Deportivo Riestra
2019-11-30 22:10:00 Estudiantes de Caseros 0 - 0 Belgrano
German Frauen Bundesliga
2019-11-30 12:00:00 FCR 2001 Duisburg ?w? 0 - 0 USV Jena (w)
Russia Youth Championship League
2019-11-30 10:00:00 Lokomotiv Moscow Youth 0 - 1 Dinamo Moscow Youth
2019-11-30 10:00:00 Zenit St.Petersburg Youth 2 - 0 Spartak Moscow Youth
2019-11-30 10:00:00 PFC Sochi Youth 3 - 1 FK Orenburg Youth
Luxembourg National Division
2019-11-30 17:30:00 Jeunesse Esch 1 - 2 Hostert
Georgia Primera Division
2019-11-30 10:00:00 FC Metalurgi Rustavi 2 - 2 Dila Gori
2019-11-30 10:00:00 FC Saburtalo Tbilisi 5 - 1 FC Sioni Bolnisi
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2019-11-30 15:00:00 Enfield Town 2 - 2 Wingate Finchley
2019-11-30 15:00:00 Carshalton Athletic FC 4 - 0 Cray Wanderers
2019-11-30 15:00:00 Brightlingsea Regent 1 - 1 Cheshunt
2019-11-30 15:00:00 Hornchurch 0 - 0 Bognor Regis Town
2019-11-30 15:00:00 Haringey Borough 2 - 2 Worthing
2019-11-30 15:00:00 Horsham 0 - 3 Margate
2019-11-30 15:00:00 lewes 0 - 0 Folkestone
2019-11-30 15:00:00 Merstham 2 - 2 Bishop's Stortford
2019-11-30 15:00:00 Potters Bar Town 0 - 2 Bowers Pitsea
Japan Women Cup
2019-11-30 02:00:00 Albirex Niigata (w) 1 - 1 AS Elfen Sayama (w)
2019-11-30 04:00:00 Urawa Red Diamonds (w) 3 - 0 Shizuoka Sangyo University (W)
2019-11-30 05:00:00 INAC (w) 4 - 0 Cerezo Osaka Sakai (w)
Belgium Women 1st National
2019-11-30 13:00:00 Eendracht Aalst (W) 5 - 0 KV Mechelen ?w?
2019-11-30 13:00:00 KVK Tienen (w) 0 - 1 Zulte Waregem VV ?w?
2019-11-30 13:00:00 Massenhoven VC (w) 1 - 2 Moldavo (w)
2019-11-30 13:00:00 White Star Bruxelles ?w? 4 - 0 Famkes Merkem (w)
2019-11-30 13:00:00 Kontich FC ?w? 4 - 2 Ladies Genk B ?w?
2019-11-30 13:00:00 Oud Heverlee Leuven II (w) 2 - 4 Standard Liege B (W)
2019-11-30 13:00:00 Gent B (w) 10 - 0 SG-Tertre-Hautrage (w)
Primera Division de Honduras
2019-11-30 23:00:00 CD Olimpia 2 - 0 CD Motagua
Liga Nacional de Guatemala
2019-11-30 17:00:00 Siquinala FC 1 - 2 CSD Municipal
Futsal Spain Division De Honor
2019-11-30 12:00:00 Levante Futsal 4 - 4 F.C.Barcelona Futsal
2019-11-30 15:59:00 Peinsa F.S. Cartagena Futsal 0 - 5 Palma Futsal
2019-11-30 17:30:00 Inter Movistar Futsal 5 - 4 Peniscola Futsal
2019-11-30 18:00:00 Vaidepenas Futsal 4 - 2 EiPozo Murcia Turistica Futsal
2019-11-30 18:00:00 Cordoba Futsal 3 - 3 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
2019-11-30 19:00:00 Xota Navarra Futsal 6 - 2 DKV Seguros Zaragoza Indoor So
Bolivia Primera Division
2019-11-30 19:00:00 Real Potosi 1 - 0 Club Guabira
Azerbaijan Premier League
2019-11-30 11:00:00 FK Gilan Gabala 3 - 0 Zira FK
2019-11-30 13:00:00 Keshla FK 2 - 1 Standard Sumgayit
Malta Cup
2019-11-30 13:00:00 Balzan FC 3 - 0 San Gwann
2019-11-30 13:00:00 Tarxien Rainbows F.C 1 - 2 Hamrun Spartans
2019-11-30 13:00:00 Mqabba FC 0 - 3 Pieta Hotspurs
2019-11-30 15:00:00 Gzira United 1 - 2 Senglea Athletic
2019-11-30 15:15:00 Gudja United 3 - 0 Lija Athletic
2019-11-30 15:15:00 St. Andrews 0 - 4 Valletta FC
Italian Campionato Nazionale Primavera
2019-11-30 09:45:00 Crotone U20 0 - 0 Frosinone U20
2019-11-30 10:00:00 Spezia U20 1 - 2 Cittadella U20
2019-11-30 10:00:00 Fiorentina U20 0 - 1 Atalanta U20
2019-11-30 10:00:00 Pisa U19 1 - 2 Benevento (Youth)
2019-11-30 10:30:00 Cosenza Calcio Youth 2 - 1 Lecce U20
2019-11-30 12:00:00 Sampdoria U20 0 - 2 Juventus U20
2019-11-30 13:00:00 Trapani Youth 1 - 0 Ascoli U20
2019-11-30 13:30:00 Sha LAN U19 1 - 1 Juve Stabia U20
2019-11-30 13:30:00 Spal U19 2 - 0 Parma U20
2019-11-30 13:30:00 Livorno Youth 2 - 1 Perugia U20
2019-11-30 13:30:00 Verona U20 2 - 2 Brescia U20
2019-11-30 13:30:00 AC Milan U20 5 - 2 Virtus Entella U20
2019-11-30 13:30:00 Pordenone Youth 2 - 4 Udinese U20
2019-11-30 13:30:00 US Cremonese U20 2 - 3 Venezia F.C. Youth
2019-11-30 13:30:00 Torino U20 1 - 0 Lazio U20
2019-11-30 13:30:00 Pescara U20 2 - 3 Empoli U20
2019-11-30 13:30:00 Bologna U20 1 - 0 Genoa U20
German 3.Liga
2019-11-30 13:00:00 Hallescher FC 1 - 0 MSV Duisburg
2019-11-30 13:00:00 Hansa Rostock 1 - 0 Wurzburger Kickers
2019-11-30 13:00:00 SG Sonnenhof Grossaspach 1 - 2 Magdeburg
2019-11-30 13:00:00 Viktoria koln 2 - 4 Kaiserslautern
2019-11-30 13:00:00 Preuben Munster 1 - 3 SV Waldhof Mannheim
2019-11-30 13:15:00 Chemnitzer 1 - 1 Uerdingen KFC 05
Hungary NB ?
2019-11-30 12:00:00 Vac-Dunakanyar 1 - 2 Szegedi AK
2019-11-30 15:59:00 MTK Hungaria 1 - 0 Szolnoki MAV FC
England Northern Premier League
2019-11-30 15:00:00 Scarborough 2 - 1 Whitby Town
2019-11-30 15:00:00 FC United of Manchester 3 - 2 Lancaster City
2019-11-30 15:00:00 Warrington Town AFC 3 - 1 Nantwich Town
2019-11-30 15:00:00 Hyde F.C. 0 - 0 Witton Albion
2019-11-30 15:00:00 Buxton FC 0 - 1 Mickleover Sports
2019-11-30 15:00:00 Atherton Collieries 4 - 1 Bamber Bridge
2019-11-30 15:00:00 Ashton United 0 - 3 Radcliffe Borough
A-League National Youth League
2019-11-30 04:00:00 Melbourne Heart (Youth) 0 - 0 Brisbane Roar (Youth)
2019-11-30 23:00:00 Newcastle Jets FC (Youth) 6 - 1 Canberra United FC U21
2019-11-30 23:30:00 Western Sydney Wanderers AM 0 - 5 Central Coast Mariners (Youth)
Australia W-League
2019-11-30 05:45:00 Newcastle Jets (w) 2 - 3 Canberra United (w)
2019-11-30 08:00:00 Melbourne City (w) 1 - 0 Adelaide United (w)
UAE Etisalat Emirates Cup
2019-11-30 14:00:00 Ittihad Kalba 2 - 1 Al-Jazira(UAE)
2019-11-30 14:00:00 Al-Dhafra 0 - 2 Al Nasr Dubai
2019-11-30 16:30:00 Al-Wasl 3 - 2 Ajman
UAE Division 1 Group A
2019-11-30 12:35:00 Dubba Al-Husun 1 - 1 Emirates Club
2019-11-30 12:40:00 Masfut 1 - 3 Dabba Al-Fujairah
2019-11-30 12:40:00 Al Bataeh 2 - 1 Al Oruba (UAE)
Northern Ireland IFA Championship
2019-11-30 14:00:00 PSNI 1 - 4 HW Welders
2019-11-30 15:00:00 Newry City 1 - 0 Queen's University
2019-11-30 15:00:00 Ballyclare Comrades 1 - 1 Dergview FC
2019-11-30 15:00:00 Dundela 1 - 1 Portadown
2019-11-30 15:00:00 Ballinamallard United 2 - 3 Loughgall FC
2019-11-30 15:00:00 Ards FC 2 - 3 Knockbreda
Northern Ireland Cup
2019-11-30 13:30:00 Banbridge Town 3 - 2 Ballymacash Rangers
2019-11-30 13:30:00 Brantwood 2 - 5 Rathfriland Rangers
2019-11-30 13:30:00 Coagh United 0 - 1 Crumlin Star
2019-11-30 13:30:00 Limavady United 1 - 3 Bangor FC
2019-11-30 13:30:00 Valley Rangers 1 - 5 Hanover
2019-11-30 13:30:00 East Belfast 7 - 1 Islandmagee
2019-11-30 13:30:00 Dollingstown 6 - 0 Tullycarnet
2019-11-30 13:30:00 Sport Leisure Swifts 2 - 1 Larne Technical Old Boys FC
India League Division 1
2019-11-30 08:30:00 Aizawl FC 0 - 0 Mohun Bagan(Ind)
2019-11-30 13:30:00 Gokulam Kerala FC 2 - 1 Neroca
Uzbek League
2019-11-30 10:00:00 Lokomotiv Tashkent 0 - 0 Pakhtakor
2019-11-30 10:00:00 Kuruvchi Bunyodkor 2 - 2 Sogdiana Jizak
2019-11-30 10:00:00 Buxoro FK 2 - 1 OTMK Olmaliq
2019-11-30 10:00:00 Nasaf Qarshi 1 - 2 Dinamo Samarqand
2019-11-30 10:00:00 Metallurg Bekobod 2 - 0 Termez Surkhon
Israel B League
2019-11-30 17:45:00 AS Ashdod 1 - 0 Hapoel Kfar Shalem
2019-11-30 18:30:00 AS Nordia Jerusalem 3 - 1 Maccabi Shaarayim
Denmark Youth U19
2019-11-30 11:30:00 Sonderjyske U19 2 - 2 Vejle U19
2019-11-30 12:00:00 BrondbyU19 7 - 0 Randers Freja U19
2019-11-30 12:00:00 Lyngby Fodbold Club U19 2 - 2 Aalborg BK U19
2019-11-30 12:00:00 Nordsjaelland U19 5 - 1 Silkeborg U19
2019-11-30 13:00:00 Esbjerg U19 3 - 3 FC Kobenhavn U19
BSWCP
2019-11-30 19:15:00 Italy Beach Soccer 7 - 7 Russia Beach Soccer
2019-11-30 21:00:00 Japan Beach Soccer 3 - 3 Portugal Beach Soccer
Mexico Primera Divison A
2019-11-30 01:00:00 Zacatepec 1 - 3 Alebrijes de Oaxaca
Hungary U19 A League
2019-11-30 09:00:00 Puskas Akademia FehervarU19 1 - 3 Ferencvarosi U19
2019-11-30 09:00:00 Debrecin VSC U19 4 - 1 Illes Akademia Haladas U19
2019-11-30 10:00:00 Budapest Honved U19 3 - 1 Gyori ETO U19
Azadegan League
2019-11-30 10:45:00 Navad Urmia 3 - 0 Baderan Tehran FC
2019-11-30 10:45:00 Persepolis Pakdasht 1 - 1 Khouneh Be Khouneh
2019-11-30 10:45:00 Arman Gohar Sirjan 1 - 1 Qashqai Shiraz
2019-11-30 10:45:00 Khooshe Talaee Sana Saveh 2 - 1 Sepidrood Rasht
2019-11-30 10:45:00 Fajr Sepasi 2 - 1 Mes Rafsanjan
2019-11-30 10:45:00 Oxin Alborz 0 - 0 Esteghlal Khozestan
2019-11-30 10:45:00 Mes krman 2 - 1 Niroye Zamini
2019-11-30 10:45:00 Malavan 1 - 0 Shahrdary Arak
Argentina Prim C Metropolitana
2019-11-30 20:00:00 Sacachispas 0 - 0 Defensores Unidos
2019-11-30 20:00:00 Tristan Suarez 1 - 0 Argentino de Quilmes
2019-11-30 20:00:00 San Telmo 0 - 1 Villa San Carlos
Ukraine U21 Liga
2019-11-30 10:00:00 Desna Chernihiv U21 2 - 1 PFC Oleksandria U21
2019-11-30 10:00:00 FC Mariupol U21 1 - 0 FC Shakhtar Donetsk U21
Algeria U20 Youth League
2019-11-30 10:00:00 MC Oran U21 0 - 2 US Biskra U21
2019-11-30 10:00:00 MC Alger U21 1 - 1 CR Belouizdad U21
2019-11-30 10:10:00 CA Bordj Bou Arreridj U21 3 - 2 NA Hussein Dey U21
2019-11-30 10:20:00 AS Ain Mlila U21 0 - 0 USM Bel Abbes U21
2019-11-30 11:00:00 CS Constantine U21 2 - 1 ES Setif U21
2019-11-30 13:00:00 JS Saoura U21 3 - 1 ASO Chlef U21
Saudi Arabia Division 2
2019-11-30 11:50:00 Al Safa(KSA) 2 - 2 Al Drae
2019-11-30 11:55:00 Al-Rawdhah 0 - 1 Al-Akhdoud
2019-11-30 12:10:00 Al-Draih 2 - 1 Hercue
2019-11-30 12:25:00 Al-Jndal 1 - 0 Wajj
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-11-30 12:30:00 Union Viera 1 - 1 UD Gran Tarajal ST
2019-11-30 13:00:00 Las Palmas C 0 - 0 Lanzarote
2019-11-30 14:30:00 UC Cartes 1 - 2 Barreda Balompie
2019-11-30 15:00:00 Atzeneta UE 1 - 0 Crevillente
2019-11-30 15:30:00 CD Villacanas 3 - 1 CD Torrijos
2019-11-30 15:30:00 Mar Menor 1 - 0 Deportiva Minera
2019-11-30 15:30:00 CD Binissalem 3 - 0 CD Ferriolense
2019-11-30 16:30:00 CD Santa Ursula 0 - 0 Atletico Tacoronte
2019-11-30 16:30:00 Vilamarxant CF 0 - 2 Villarreal C
2019-11-30 17:00:00 Igualada 0 - 1 EC Granollers
2019-11-30 17:00:00 SD Laredo 1 - 1 U.M. Escobedo
2019-11-30 17:15:00 EG El Palmar 2 - 1 FC Cartagena B
2019-11-30 17:30:00 Rayo Cantabria 1 - 0 SD Textil Escudo
2019-11-30 17:30:00 Urduliz FT 0 - 0 Tolosa
2019-11-30 19:00:00 Moralo CP 2 - 0 RCP Valverdeno
ISR U19
2019-11-30 08:45:00 Hapoel Ramat Gan U19 0 - 1 Hapoel Raanana Roei U19
2019-11-30 09:00:00 Beitar Jerusalem Oren U19 3 - 0 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
2019-11-30 09:00:00 Beitar Nes Tubruk U19 1 - 0 Hapoel Hadera U19
2019-11-30 09:00:00 Bnei Sakhnin U19 0 - 2 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
2019-11-30 09:00:00 Maccabi Netanya U19 1 - 2 Hapoel Tel Aviv U19
2019-11-30 10:00:00 Hapoel Beer Sheva U19 1 - 2 Hapoel Nof HaGalil U19
2019-11-30 10:00:00 Hapoel Kiryat Shmona U19 2 - 0 Maccabi Petach Tikva U19
2019-11-30 10:00:00 Maccabi Tel Aviv Shachar U19 2 - 1 Maccabi Haifa U19
Mexico Youth U20
2019-11-30 15:00:00 Monterrey U20 1 - 0 Chivas Guadalajara U20
2019-11-30 15:59:00 Atlas U20 1 - 0 Club America U20
SVK U19 A
2019-11-30 10:00:00 FK Poprad U19 2 - 0 SCP RuzomberokU19
2019-11-30 10:00:00 FK Senica U19 1 - 2 FK Zeleziarne Podbrezova U19
2019-11-30 10:00:00 Slovan Bratislava U19 2 - 2 DAC Dunajska Streda U19
2019-11-30 10:00:00 Spartak Trnava U19 6 - 5 MSK Zilina U19
Hungary Womens Division 1 League
2019-11-30 12:00:00 Kelen SC (w) 1 - 1 Szetomeharry ?w?
2019-11-30 12:30:00 Gyori Dozsa (w) 0 - 4 MTK Hungaria FC (w)
Serbia Prva Liga
2019-11-30 12:00:00 Kabel Novi Sad 2 - 0 FK Trajal Krusevac
2019-11-30 12:00:00 Radnicki Pirot 1 - 1 Kolubara
2019-11-30 12:00:00 Zemun 3 - 1 FK Buducnost Dobanovci
2019-11-30 12:00:00 Dinamo Vranje 2 - 2 FK Zarkovo
2019-11-30 12:00:00 FK Backa Backa Palanka 1 - 0 Zlatibor Cajetina
2019-11-30 12:00:00 Semendrija 1924 0 - 1 Metalac Gornji Milanovac
2019-11-30 15:00:00 Novi Pazar 1 - 0 Graficar
Armenia Division 2
2019-11-30 11:00:00 Pyunik B 0 - 2 FK Van
Bulgaria U19
2019-11-30 12:00:00 Cherno More U19 9 - 1 Tsarsko Selo U19
Turkey A2 League U19
2019-11-30 10:00:00 Buyuksehir BLD.Spor U19 1 - 1 Antalyaspor U19
2019-11-30 11:30:00 Genclerbirligi U19 3 - 3 Afjet Afyonspor U19
2019-11-30 11:30:00 Istanbulspor U19 1 - 0 Erokspor U19
2019-11-30 11:30:00 Umraniyespor U19 0 - 2 Akhisar Bld.Geng U19
Slovenia U19
2019-11-30 12:00:00 Domzale U19 3 - 0 NK Aluminij U19
Georgia Division
2019-11-30 10:00:00 FC Telavi 2 - 0 Baia Zugdidi
2019-11-30 10:00:00 Samtredia 2 - 1 Shukura Kobuleti
Spanish Ladies Premier League
2019-11-30 10:00:00 RCD Espanyol (w) 0 - 0 Sporting De Huelva (w)
2019-11-30 14:30:00 Real Betis (W) 2 - 2 Atletico de Madrid ?w?
2019-11-30 15:00:00 Colegio Aleman Valencia (w) 0 - 4 Barcelona (w)
2019-11-30 16:30:00 Athletic Club Bibao (w) 3 - 0 CDEF Logrono (w)
Qatar B
2019-11-30 14:30:00 Al Mesaimeer SC 3 - 0 Russell City
Italian Women Division 1
2019-11-30 11:00:00 Sassuolo (w) 1 - 0 Inter Milan (w)
2019-11-30 13:30:00 Bari (w) 0 - 0 Empoli (w)
2019-11-30 13:30:00 AGSM Verona (w) 3 - 0 Orobica ?w?
2019-11-30 13:30:00 Florentia?w? 2 - 1 AC Milan (w)
2019-11-30 19:45:00 Juventus (w) 1 - 0 Fiorentina (w)
Professional Tunisian League 2
2019-11-30 13:00:00 Jerba Midoun 1 - 1 A.S Djerba
2019-11-30 13:00:00 Croissant Msaken 1 - 0 CO Medenine
2019-11-30 13:00:00 A.S.Marsa 3 - 1 Jendouba Sport
2019-11-30 13:00:00 Club Menzel Bouzelfa 2 - 0 AS Kasserine
2019-11-30 13:00:00 ES Hamam-Sousse 2 - 1 S.S. Sfaxien
2019-11-30 13:00:00 Rejiche 1 - 0 AS Oued Ellil
2019-11-30 13:00:00 Stade Gabesien 2 - 0 E.Gawafel.S.Gafsa
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
2019-11-30 12:00:00 Belasica Strumica 4 - 2 FC Plackovica
2019-11-30 12:00:00 Pobeda Prilep 5 - 1 FK Osogovo
2019-11-30 12:00:00 Pehchevo 3 - 1 PTGL
2019-11-30 12:00:00 FK Tikves Kavadarci 0 - 2 Bregalnica Stip
2019-11-30 12:00:00 Kamenica-Sasa 3 - 1 FK Kozuv
2019-11-30 12:00:00 FK Rinija 0 - 2 Pelister Bitola
2019-11-30 12:00:00 FK Ohrid 2004 3 - 2 FK Kadino
2019-11-30 12:00:00 FK Skopje 3 - 0 Vardar Forino
2019-11-30 12:00:00 Vlazrimi Kicevo 1 - 0 Korab Debar
2019-11-30 12:00:00 FK Drita 1 - 0 FK Labunishta
Bulgaria B PFG
2019-11-30 11:30:00 Botev Galabovo 4 - 5 CSKA 1948 Sofia
2019-11-30 12:30:00 Lokomotiv Sofia 3 - 3 FC Hebar Pazardzhik
2019-11-30 12:30:00 Spartak Pleven 1 - 2 Neff supporting Simic
2019-11-30 12:30:00 Spartak Varna 1 - 2 Kariana Erden
2019-11-30 12:30:00 Chernomorets Pomorie 2 - 3 Litex Lovech
2019-11-30 13:00:00 PFK Montana 6 - 1 Chernomorets Balchik
Italy Futsal
2019-11-30 17:00:00 Cybertel Aniene Futsal 3 - 3 Pescara Futsal
2019-11-30 17:30:00 Acqua e Sapone C5 Futsal 4 - 1 Phil diae Bolley
2019-11-30 17:30:00 Carme Dawson 2 - 1 Lido Di Ostiav Meta Futsal
2019-11-30 18:00:00 Petrarca Padova C5 Futsal 3 - 3 CDM Genova Futsal
K League Challenge League
2019-11-30 05:00:00 Busan I Park 1 - 0 FC Anyang
J-League Division 3
2019-11-30 05:00:00 Kataller Toyama 2 - 0 FC Tokyo U23
Poland Division 2
2019-11-30 12:00:00 Stal Rzeszow 2 - 3 Garbarnia Krakow
2019-11-30 12:00:00 Stargard Szczecinski 1 - 3 Widzew lodz
2019-11-30 12:00:00 Skra Czestochowa 0 - 0 Lech II Poznan
2019-11-30 15:59:00 Gornik Leczna 2 - 1 Gornik Polkowice
2019-11-30 15:59:00 Olimpia Elblag 0 - 2 Elana Torun
India Super League
2019-11-30 14:00:00 Atletico De Kolkata 2 - 2 Mumbai City
Senegal Premier League
2019-11-30 14:30:00 ASC Jaraaf 1 - 0 Teungueth FC
2019-11-30 16:30:00 US Goree 0 - 1 Diambars
Belgium Women's Premier League
2019-11-30 15:00:00 Racing Genk (w) 0 - 1 Club Brugge (w)
Spanish Segunda Division B
2019-11-30 14:45:00 Real Oviedo B 2 - 1 Getafe B
2019-11-30 15:00:00 SD Amorebieta 3 - 2 Barakaldo CF
2019-11-30 15:30:00 Osasuna B 3 - 1 Alaves B
2019-11-30 15:59:00 Atletico de Madrid B 2 - 0 Real Madrid Castilla
2019-11-30 15:59:00 UD Levante B 0 - 2 RCD Espanyol B
2019-11-30 15:59:00 Orihuela CF 0 - 0 CF La Nucia
2019-11-30 15:59:00 Villarrubia CF 2 - 1 Real Murcia
2019-11-30 17:00:00 Arenas Club de Getxo 1 - 0 Real Sociedad B
2019-11-30 17:00:00 Sabadell 2 - 0 SD Ejea
Germany Youth U19 League
2019-11-30 10:00:00 Kaiserslautern U19 2 - 1 FC Heidenheim U19
2019-11-30 10:00:00 St. Pauli U19 1 - 3 Dynamo Dresden U19
2019-11-30 10:00:00 Chemnitzer U19 0 - 4 Holstein Kiel U19
2019-11-30 11:00:00 Energie Cottbus U19 1 - 2 Union Berlin U19
2019-11-30 11:00:00 VfL Wolfsburg U19 1 - 3 Hertha Berlin U19
2019-11-30 12:00:00 Augsburg U19 1 - 1 SSV Ulm U19
2019-11-30 12:00:00 Eintracht Frankfurt U19 1 - 0 Greuther Furth U19
2019-11-30 12:00:00 Ingolstadt U19 0 - 1 VfB Stuttgart U19
2019-11-30 12:00:00 FSV Mainz 05 U19 1 - 2 Hoffenheim U19
2019-11-30 12:00:00 Bayer Leverkusen U19 3 - 0 Arminia Bielefeld U19
2019-11-30 12:00:00 MagdeburgU19 0 - 0 Hamburger SV U19
Germany Regionalliga
2019-11-30 12:00:00 Hannover 96 Am 5 - 3 FC Hansa Luneburg
2019-11-30 12:00:00 Hamburger SV (Youth) 2 - 4 VfL Wolfsburg (Youth)
2019-11-30 13:00:00 Werder Bremen (Youth) 3 - 1 Holstein Kiel II
2019-11-30 13:00:00 Bahlinger 1 - 0 Vfr Aalen
2019-11-30 13:00:00 TSV Steinbach 1 - 0 Saarbrucken
2019-11-30 13:00:00 Alemannia Aachen 3 - 1 Sportfreunde Lotte
2019-11-30 13:00:00 Borussia Dortmund (Youth) 4 - 0 Bergisch Gladbach 09
2019-11-30 13:00:00 FSV Frankfurt 2 - 0 Astoria Walldorf
2019-11-30 13:00:00 FC 08 Hombrug 0 - 0 FC Giessen
2019-11-30 13:00:00 SV Elversberg 1 - 0 SSV Ulm 1846
2019-11-30 13:00:00 FK Pirmasens 2 - 0 Bayern Alzenau
2019-11-30 13:00:00 Wuppertaler SV Borussia 0 - 3 Fortuna Dusseldorf (Youth)
2019-11-30 13:00:00 SV Rodinghausen 1 - 1 SC Verl
2019-11-30 13:00:00 VfB Eichstatt 1 - 0 FC Memmingen
2019-11-30 13:00:00 Greuther Furth (Youth) 1 - 1 Viktoria Aschaffenburg
2019-11-30 13:00:00 TSV Rain Am Lech 2 - 1 SV Heimstetten
2019-11-30 13:00:00 Nurnberg (Youth) 4 - 1 FV Illertissen
2019-11-30 13:00:00 SpVgg Bayreuth 1 - 1 FC Augsburg II
2019-11-30 13:00:00 Te Cu Kukuh Atta Seip 4 - 1 TSV Buchbach
2019-11-30 13:00:00 Schweinfurt 05 FC 4 - 3 TSV 1860 Rosenheim
2019-11-30 14:00:00 BSV Rehden 0 - 0 ETSV Weiche Flensburg
French Championnat Amateur
2019-11-30 13:30:00 Mantes-la-Ville 0 - 1 Gobelins
2019-11-30 13:30:00 Mulhouse 0 - 1 Lille B
2019-11-30 15:00:00 Lens B 0 - 0 Bastia
2019-11-30 15:00:00 Lyonnais II 2 - 0 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B
2019-11-30 15:59:00 Stade Reims II 2 - 1 Haguenau
2019-11-30 15:59:00 Schiltigheim 0 - 1 Sainte Genevieve Sports
2019-11-30 15:59:00 Epinal 3 - 0 Drancy
2019-11-30 15:59:00 Saint Quentin 3 - 1 ASM Belfortaine
2019-11-30 17:00:00 Sete FC 2 - 1 Saint-Etienne B
2019-11-30 17:00:00 Romorantin 0 - 1 Bourges FC
2019-11-30 17:00:00 Les Herbiers 4 - 1 Angouleme
2019-11-30 17:00:00 Montpellier B 0 - 1 Blois
2019-11-30 17:00:00 Colomiers 4 - 2 Stade Bordelais
2019-11-30 17:00:00 GRACES 2 - 0 Nimes B
2019-11-30 17:00:00 Frejus St-Raphael 1 - 0 ENDOUME
2019-11-30 17:00:00 CHAMALIERES 1 - 2 St Pryve St Hilaire
2019-11-30 17:00:00 FC Rouen 2 - 0 Stade Briochin
2019-11-30 17:00:00 Trelissac 1 - 1 FC Nantes B
2019-11-30 17:00:00 Guingamp B 2 - 1 Chartres FC
2019-11-30 17:00:00 Granville 0 - 1 Lorient B
2019-11-30 17:00:00 Fleury Merogis U.S. 1 - 1 Poissy As
2019-11-30 17:00:00 Angers II 1 - 0 Oissel
2019-11-30 17:00:00 Iris Club de Croix 0 - 3 Sedan
2019-11-30 17:00:00 Bobigny A.C. 2 - 0 St. Maur Lusi
2019-11-30 17:00:00 Yzeure AS 1 - 0 Marignane Gignac
2019-11-30 17:00:00 Saint-Priest 1 - 1 Annecy
2019-11-30 17:00:00 Chasselay M.D. Azergues 2 - 0 Jura Sud Foot
2019-11-30 17:00:00 Martigues 1 - 0 Monaco B
2019-11-30 17:00:00 Louhans-Cuiseaux 3 - 0 Hyeres
2019-11-30 17:30:00 Vannes 0 - 0 Vitre
Romania - Liga 2 Seria
2019-11-30 09:00:00 Ripensia Timisoara 1 - 2 SCM Argesul Pitesti
2019-11-30 09:00:00 Sportul Snagov 2 - 5 Luceafarul Oradea
2019-11-30 09:00:00 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 - 1 Gloria Buzau
2019-11-30 09:00:00 CS Mioveni 0 - 1 FC Timisoara
2019-11-30 11:00:00 Farul Constanta 3 - 1 Rapid Bucuresti
2019-11-30 13:00:00 Universitaea Cluj 1 - 1 Scolar Resita
2019-11-30 15:00:00 Pandurii Targu-Jiu 0 - 1 Voin Tate Numa Glenn
Greece Divison C
2019-11-30 12:30:00 Rodos FC 4 - 3 Marko
Turkiye Lig2
2019-11-30 10:00:00 Duzyurtspor 1 - 0 Gumushanespor
Turkey 3. Ligi B
2019-11-30 10:00:00 Erokspor 0 - 1 Agri 1970 Spor
2019-11-30 10:00:00 Wing Larsburg 1 - 1 Catalca Spor
2019-11-30 10:30:00 Yeni Altindag BS 1 - 4 Modafen Spor
2019-11-30 10:30:00 Somaspor 0 - 1 Bursa Niluferspor AS
2019-11-30 10:30:00 1877 Alemdagspor 1 - 3 Fethiyespor
2019-11-30 10:30:00 Sile Yildizspor 0 - 1 Sultanbeyli
Kenya Super League
2019-11-30 08:15:00 FC Talanta 1 - 1 Administration Police FC
2019-11-30 10:00:00 Migori Youth 0 - 0 Kibera Black Stars
2019-11-30 10:20:00 Vihiga Bullets 1 - 0 Fortune Sacco
2019-11-30 11:00:00 Mount Kenya United 3 - 1 Shabana FC
2019-11-30 12:00:00 Kariobangi Sharks 2 - 5 KCB
2019-11-30 12:00:00 Nzoia United 2 - 2 AFC Leopards SC
2019-11-30 12:00:00 Wazito FC 6 - 0 Chemelil Sugar
2019-11-30 12:00:00 Gor Mahia 0 - 0 Ulinzi Stars Nakuru
2019-11-30 12:00:00 Bidco United 3 - 2 APS Bomet
Argentina group C Tebolidun League Manchester
2019-11-30 20:00:00 Victoriano Arenas 0 - 0 Deportivo Merlo
2019-11-30 20:00:00 Ituzaingo 0 - 1 Deportivo Laferrere
2019-11-30 20:00:00 Canuelas FC 1 - 0 Berazategui
2019-11-30 20:00:00 Sportivo Italiano 0 - 1 Ferrocarril Midland
2019-11-30 20:00:00 Argentino de Merlo 2 - 0 Sportivo Dock Sud
2019-11-30 20:00:00 Leandro N Alem 1 - 2 General Lamadrid
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2019-11-30 20:00:00 Puerto Nuevo 1 - 2 Yupanqui
Rwanda National League
2019-11-30 13:00:00 Gicumbi FC 2 - 2 Garhwal Heroes FC
2019-11-30 13:00:00 APR FC 5 - 0 Musanze FC
Cameroon Elite two
2019-11-30 14:00:00 Racing de Bafoussam 2 - 1 Dynamo de Douala
2019-11-30 14:00:00 OFTA of Kribi 2 - 1 Fauve Azur Elite
2019-11-30 14:00:00 Renaissance Ngoumou 1 - 1 Foncha Street Bamenda
2019-11-30 14:00:00 Unisport Bafang 2 - 0 AS Matelots
Ivory Coast Premier Division
2019-11-30 15:30:00 ASEC MIMOSAS 1 - 1 USC Bassam
2019-11-30 15:30:00 Tanda 0 - 1 ASI Abengourou
Pakistan vest Football League
2019-11-30 01:00:00 SD Panama Oeste 1 - 1 Azuero FC
2019-11-30 23:00:00 Costa Del Este 0 - 2 Plaza Amador
Northern German state premier league - bayern
2019-11-30 13:00:00 Eintracht Stadtallendorf 3 - 1 FC Eddersheim
2019-11-30 13:30:00 Rot-Weiss Hadamar 8 - 0 Steinbach
2019-11-30 13:30:00 FC Hanau 93 0 - 4 VfB Ginsheim
2019-11-30 14:00:00 Hessen Dreieich 0 - 2 KSV Baunatal
Venezuela Segunda Division
2019-11-30 19:30:00 Gran Valencia FC 2 - 4 Yaracuyanos
Malawi Premier League
2019-11-30 12:30:00 EPAC United 1 - 1 Moyale Barracks
2019-11-30 12:30:00 Karonga United 2 - 2 Mlatho Mponela FC
Belgian First Amateur Division
2019-11-30 18:30:00 Dessel Sport 1 - 1 Seraing
2019-11-30 19:00:00 KMSK Deinze 3 - 0 Patro Eisden
2019-11-30 19:00:00 Jeunesse Molenbeek 0 - 1 LaLouviere
2019-11-30 19:00:00 Lierse Kempenzonen 1 - 1 RFC de Liege
2019-11-30 19:00:00 KSK Heist 1 - 0 Sint-Eloois-Winkel
Paraguay reserve team league
2019-11-30 11:00:00 Olimpia Asuncion Reserves 4 - 3 Deportivo Capiata Reserves
Mali Premiere Division
2019-11-30 15:45:00 CS Duguwolofila 2 - 1 Real Bamako
Serbia U19 League
2019-11-30 10:00:00 TSC Backa Topola U19 0 - 3 OFK Belgrade U19
2019-11-30 11:55:00 FK Napredak U19 2 - 2 FK Brodarac U19
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2019-11-30 12:00:00 FSV Martinroda 3 - 1 Askania Bernburg
2019-11-30 12:00:00 BTS Neustadt 1 - 0 Werder Bremen III
2019-11-30 12:00:00 Bremer SV 8 - 0 Blumenthaler SV
2019-11-30 13:00:00 SV Atlas Delmenhorst 0 - 3 FC Hagen/Uthlede
2019-11-30 13:00:00 Hallen 1 - 4 Wacker Nordhausen II
2019-11-30 13:00:00 TSV Landsberg 0 - 0 TSV Kottern
2019-11-30 13:00:00 TSV Nördlingen 2 - 3 SV Kirchanschoring
2019-11-30 13:00:00 Meiendorfer SV 2 - 3 Hamm United
2019-11-30 13:00:00 TSV Dachau 1865 1 - 0 TSV Schwabmünchen
2019-11-30 13:00:00 TSV 1860 Munchen (Youth) 0 - 0 TSV Schwaben Augsburg
2019-11-30 13:00:00 FC Pipinsried 3 - 1 FC Ingolstadt 04 Am
2019-11-30 13:00:00 ASV Cham 1 - 1 1. FC Sand
2019-11-30 13:00:00 ATSV Erlangen 4 - 2 TSV Abtswind
2019-11-30 13:00:00 DJK Gebenbach 3 - 3 SpVgg Ansbach
2019-11-30 13:00:00 TSV Karlburg 1 - 1 Bayern Hof
2019-11-30 13:00:00 Rielasingen Arlen 1 - 1 Villingen
2019-11-30 13:00:00 VfB Stuttgart II 3 - 1 SV Oberachern
2019-11-30 13:00:00 SSV Reutlingen 05 2 - 0 TSV Ilshofen
2019-11-30 13:00:00 Goppinger SV 2 - 1 Sandhausen II
2019-11-30 13:00:00 FV Ravensburg 3 - 1 Sportfreunde Dorfmerkingen
2019-11-30 13:00:00 FSV 08 Bissingen 1 - 0 Pforzheim
2019-11-30 13:00:00 MTV Gifhorn 1 - 2 Germania Egestorf
2019-11-30 13:00:00 SC Staaken 4 - 3 1. FC Lok Stendal
2019-11-30 13:15:00 FC Ismaning 3 - 0 TSV 1880 Wasserburg
2019-11-30 13:30:00 FV Dudenhofen 0 - 1 VfR Wormatia Worms
2019-11-30 13:30:00 TSV Schott Mainz 6 - 0 FC Karbach
2019-11-30 13:30:00 SV Linx 3 - 1 Nottingen
2019-11-30 13:30:00 Hertha Wiesbach 1 - 1 TUS Mechtersheim
2019-11-30 13:30:00 Freiburger FC 1 - 1 Stuttgarter Kickers
2019-11-30 14:00:00 SV Rochling Volkling 6 - 1 Hassia Bingen
2019-11-30 14:30:00 Sportfreunde Eisbachtal 1 - 4 Eintracht Trier
Holland Ligue 3
2019-11-30 13:30:00 AFC 2 - 0 Kozakken Boys
2019-11-30 13:30:00 Noordwijk 4 - 1 De Treffers
2019-11-30 13:30:00 Scheveningen 0 - 1 IJsselmeervogels
2019-11-30 13:30:00 GVVV Veenendaal 3 - 1 Volendam (Youth)
2019-11-30 14:00:00 Spakenburg 2 - 0 Quick Boys
2019-11-30 14:00:00 ASWH 1 - 2 Rijnsburgse Boys
2019-11-30 14:30:00 Katwijk 2 - 1 Jong Sparta Rotterdam (Youth)
2019-11-30 14:30:00 HHC Hardenberg 5 - 0 Excelsior Maassluis
Croatia 2.Division
2019-11-30 12:00:00 NK Orijent Rijeka 3 - 2 NK Solin
2019-11-30 12:30:00 Hrvatski dragovoljac 3 - 2 Radnik Sesvete
2019-11-30 12:30:00 NK Dubrava Zagreb 1 - 2 Kustosija
2019-11-30 12:30:00 NK Osijek II 2 - 1 Medjimurje
England U23 League Cup
2019-11-30 14:00:00 Swansea City U23 0 - 1 Colchester United U23
Ireland Leinster Senior League
2019-11-30 14:00:00 Colepark United 0 - 2 Maynooth University Town FC
Romania - Liga 3 Seria
2019-11-30 12:00:00 Stiinta Miroslava 4 - 1 FC Ozana Targu Neamt
2019-11-30 12:00:00 Crisul Chisineu Cris 2 - 1 ACS Fortuna Becicherecu
2019-11-30 12:00:00 Gloria Lunca Teuz Cermei 1 - 4 ACS Dumbravita
2019-11-30 12:00:00 Gloria Popesti-Leordeni 1 - 2 Tunari
Venezuela U20 League
2019-11-30 19:30:00 Caracas Reserves 2 - 1 Zamora Reserves
Spain Segunda Women
2019-11-30 12:00:00 UD Granadilla Tenerife B (w) 1 - 0 Valencia B (w)
Holland Youth Eredivisie
2019-11-30 11:00:00 Almere City FC U19 2 - 3 ADO Den Haag U19
2019-11-30 13:00:00 PSV Eindhoven U19 5 - 1 Vitesse U19
2019-11-30 14:00:00 FC Twente U19 3 - 1 Sparta Rotterdam U19
Israel C League
2019-11-30 09:00:00 Hapoel Bueine 2 - 1 Hapoel Tuba-Zangariyye
2019-11-30 12:30:00 FC Alnada Nazareth 0 - 0 Tzeirey Kafr Kana
Romania women's Super League
2019-11-30 08:30:00 Olimpia Cluj II (w) 6 - 0 Atletic Drobeta (W)
2019-11-30 09:00:00 Vasas Odorhei (w) 1 - 1 Becicherecu Mic (w)
2019-11-30 09:00:00 FCM Targu Mures (w) 3 - 2 CS Navobi Iasi (w)
2019-11-30 09:00:00 Vulpitele Galbene Roman Women 7 - 2 Onix Ramnicu Sarat Women
2019-11-30 11:00:00 CSS Targoviste (w) 4 - 3 Luceafarul Filiasi Women
2019-11-30 11:00:00 Olimpia Cluj (w) 3 - 0 Heniu Prundu Bargaului (w)
2019-11-30 12:00:00 Vasas Odorhei 2 (w) 0 - 2 Carmen Bucuresti (W)
Portugal Campeonato Nacional
2019-11-30 15:00:00 Assoc.Desportiva Oliveirense 0 - 1 Fafe
Poland Cup Women
2019-11-30 10:00:00 UKS SMS II Lodz Women 0 - 4 GKS Gornik Leczna (w)
2019-11-30 10:00:00 AZS PWSZ Walbrzych (w) 2 - 2 MKS Olimpia Szczecin (w)
Brazil Peel Youth Championship
2019-11-30 18:30:00 CA Talleres de Cordoba U20 1 - 1 Atletico Nacional U20
2019-11-30 20:30:00 Internacional (RS) Youth 2 - 1 Atletico Mineiro (Youth)
2019-11-30 22:00:00 Gremio Nacional U20 1 - 0 Corinthians Paulista (Youth)
France Ligue 5
2019-11-30 17:00:00 Saint-Louis Neuweg 4 - 2 Vauban Strasbourg
2019-11-30 17:00:00 Vaulx en Velin 4 - 1 St Flour
2019-11-30 17:00:00 Gueugnon 1 - 1 sens
2019-11-30 17:00:00 Chambery SO 1 - 1 Bourgoin Jallieu
2019-11-30 17:30:00 Vierzon 3 - 3 FC Chartres II
2019-11-30 18:00:00 Noisy-le-Grand 2 - 0 Creteil II
2019-11-30 18:30:00 Marcq En Baroeuil 2 - 1 Beauvais
Greece U19
2019-11-30 10:00:00 Ergotelis U19 0 - 1 Levadiakos U19
2019-11-30 11:30:00 AEL Larisa U19 1 - 3 Volos Nps U19
2019-11-30 11:30:00 Apollon Pontou Kalamaria U19 1 - 4 PAS Giannina U19
2019-11-30 13:00:00 Panionios U19 4 - 1 Panaitolikos U19
2019-11-30 13:00:00 OFI Crete U19 1 - 3 AEK Athens U19
Cuban Championship