Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
International Club Friendly
2019-11-13 06:30:00 Pakistan Navy 0 - 0 WAPDA
2019-11-13 09:00:00 FK Usti nad Labem U19 1 - 1 Teplice U19
2019-11-13 09:00:00 Se Wan Boy 4 - 4 FC West Armenia
2019-11-13 09:45:00 PAF FC 2 - 3 Pakistan Army
2019-11-13 10:00:00 Zulte-Waregem 3 - 2 Cercle Brugge
2019-11-13 12:00:00 Almere City FC 2 - 2 Groningen
2019-11-13 12:00:00 FK Vozdovac Beograd 3 - 1 Cukaricki Stankom
2019-11-13 12:35:00 Olympiakos Nicosia FC 0 - 2 Onisilos Sotiras
2019-11-13 15:00:00 Doxa Dramas 1 - 3 PAOK Saloniki
2019-11-13 16:55:00 Union Berlin 3 - 0 Holstein Kiel
2019-11-13 18:00:00 FC Cartagena 0 - 2 FC Barcelona
Spanish Copa Del Rey
2019-11-13 18:00:00 Tolosa 1 - 0 CD Pontellas
2019-11-13 18:00:00 CD Becerril 1 - 0 Urraca
2019-11-13 18:00:00 Andorra CF 3 - 0 Andratks
2019-11-13 19:00:00 Comillas 1 - 1 CD Barquereno
2019-11-13 19:30:00 Melilla CD 0 - 0 AD Lobon
2019-11-13 19:30:00 UD Fraga 0 - 1 Pena Azagresa
2019-11-13 20:00:00 CD El Alamo 2 - 1 CD Pedroneras
2019-11-13 20:00:00 CF Intercity 3 - 0 UD Gran Tarajal ST
2019-11-13 20:00:00 CA Antoniano 2 - 0 Polkuna Athletics
2019-11-13 20:00:00 CB Ramon y Cajal 1 - 2 EG El Palmar
England FA Cup
2019-11-13 19:45:00 Blackfield Langley 0 - 3 Kingstonian
African Nations Cup
2019-11-13 13:00:00 Malawi 1 - 0 South Sudan
2019-11-13 13:00:00 Central African Republic 2 - 0 Burundi
2019-11-13 15:59:00 Namibia 2 - 1 Chad
2019-11-13 15:59:00 Cameroon 0 - 0 Cape Verde
2019-11-13 15:59:00 Guinea Bissau 3 - 0 Swaziland
2019-11-13 15:59:00 Nigeria 2 - 1 Benin
2019-11-13 15:59:00 Sierra Leone 1 - 1 Lesotho
2019-11-13 19:00:00 Burkina Faso 0 - 0 Uganda
2019-11-13 19:00:00 Sudan 4 - 0 Sao Tome Principe
2019-11-13 19:00:00 Senegal 2 - 0 Congo
2019-11-13 19:10:00 Angola 1 - 3 Gambia
England Johnstone
2019-11-13 19:00:00 Exeter City 3 - 1 West Ham U21
2019-11-13 19:30:00 Shrewsbury Town 3 - 1 Macclesfield Town
2019-11-13 19:45:00 Fleetwood Town 5 - 2 Oldham Athletic
2019-11-13 19:45:00 Bristol Rovers 1 - 0 Swindon Town
2019-11-13 19:45:00 Southend United 3 - 1 AFC Wimbledon
England FA Vase
2019-11-13 19:45:00 Maldon Tiptree 4 - 3 Folkestone
2019-11-13 19:45:00 Hayes Yeading United 4 - 2 Soham Town Rangers
Algerian Ligue Professionnelle 1
2019-11-13 17:45:00 MC Alger 0 - 3 JS kabylie
UEFA European U-17 Football Championship
2019-11-13 12:00:00 Germany U17 5 - 0 Kazakhstan U17
2019-11-13 13:00:00 Azerbaijan U17 1 - 6 Greece U17
2019-11-13 15:00:00 Portugal U17 4 - 0 Albania U17
2019-11-13 15:00:00 Georgia U17 0 - 2 Ukraine U17
UEFA European U-19 Football Championship
2019-11-13 10:00:00 Montenegro U19 1 - 3 Bulgaria U19
2019-11-13 11:00:00 Cyprus U19 1 - 2 Slovakia U19
2019-11-13 12:00:00 Ukraine U19 4 - 0 Estonia U19
2019-11-13 12:00:00 England U19 4 - 0 luxembourg U19
2019-11-13 12:00:00 North Macedonia U19 0 - 0 Bosnia U19
2019-11-13 13:00:00 Russia U19 1 - 1 Kosovo U19
2019-11-13 13:00:00 Wales U19 3 - 0 Poland U19
2019-11-13 13:00:00 Turkey U19 4 - 1 Armenia U19
2019-11-13 13:30:00 Iceland U19 0 - 3 Belgium U19
2019-11-13 13:30:00 France U19 5 - 0 Faroe Islands U19
2019-11-13 14:00:00 Italy U19 2 - 0 Malta U19
2019-11-13 17:00:00 Slovenia U19 2 - 2 Sweden U19
2019-11-13 18:00:00 Finland U19 2 - 1 Denmark U19
2019-11-13 18:30:00 Greece U19 5 - 1 Albania U19
Coppa Italia Lega PRO
2019-11-13 15:59:00 Triestina 1 - 0 USD Virtus Verona
Russian National Football League
2019-11-13 09:30:00 Spartak Moscow II 1 - 3 Torpedo Armavir
2019-11-13 11:00:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 - 1 Avangard
2019-11-13 12:00:00 FK Krasnodar II 4 - 0 Yenisey Krasnoyarsk
2019-11-13 15:30:00 Fakel 0 - 2 SKA Khabarovsk
2019-11-13 15:30:00 FK Chayka K-SR 3 - 1 Mordovya Saransk
2019-11-13 15:30:00 Khimki 0 - 2 Rotor Volgograd
2019-11-13 15:30:00 Shinnik Yaroslavl 3 - 1 Luch Energiya
2019-11-13 15:30:00 Tekstilshchik Ivanovo 0 - 2 Tom Tomsk
2019-11-13 15:59:00 Chertanovo Moscow 3 - 1 Baltika Kaliningrad
2019-11-13 16:30:00 Torpedo moskva 0 - 2 FK Nizhny Novgorod
Brazil Serie B
2019-11-13 00:30:00 Parana PR 2 - 1 Sao Bento
2019-11-13 00:30:00 Operario Ferroviario PR 0 - 2 Bragantino
2019-11-13 22:15:00 Vila Nova 1 - 1 Guarani SP
Denmark Woman League Divison 2
2019-11-13 18:00:00 IF Lyseng (w) 2 - 1 Aalborg (w)
Saudi Kings Cup
2019-11-13 12:30:00 Taweek 0 - 6 Al-Shabab(KSA)
Saudi Arabia Division 1
2019-11-13 12:05:00 Al-Kawkab 0 - 0 Al-Nojoom
2019-11-13 12:15:00 Al-Taqdom 0 - 5 Uhud
2019-11-13 12:20:00 Al-Jabalain 0 - 0 Al-Nahdha
2019-11-13 15:15:00 Al-Ansar 0 - 1 Hottain (KSA)
BSWCP
2019-11-13 09:20:00 China Beach Soccer 5 - 7 Viet Nam Beach Soccer
Hungary U19 A League
2019-11-13 11:00:00 Debrecin VSC U19 1 - 1 Ferencvarosi U19
Algeria U20 Youth League
2019-11-13 10:00:00 MC Alger U21 3 - 1 JS Kabylie U21
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-11-13 18:00:00 CD Torrijos 0 - 1 Suokuaili Moss
Serbia Prva Liga
2019-11-13 12:30:00 FK Buducnost Dobanovci 3 - 1 Semendrija 1924
2019-11-13 12:30:00 FK Zarkovo 0 - 1 Zemun
2019-11-13 12:30:00 Zlatibor Cajetina 1 - 1 Radnicki Pirot
2019-11-13 12:30:00 FK Sindelic Nis 1 - 1 Kabel Novi Sad
2019-11-13 12:30:00 Radnicki 1923 Kragujevac 2 - 1 FK Backa Backa Palanka
2019-11-13 14:30:00 Metalac Gornji Milanovac 3 - 2 Dinamo Vranje
2019-11-13 15:00:00 Kolubara 3 - 1 Graficar
2019-11-13 17:00:00 FK Trajal Krusevac 1 - 0 Novi Pazar
Latvia Division 2
2019-11-13 16:30:00 Metta/LU Riga 0 - 0 Super Nova
Uzbekistan Second League
2019-11-13 09:30:00 Oktepa 4 - 2 Sherdor Samarqand
2019-11-13 09:30:00 Neftchi Fargona 1 - 0 Mashal Muborak
2019-11-13 09:30:00 Shurtan Guzor 2 - 2 Istiklol Fergana
2019-11-13 11:00:00 Iftixor FK 0 - 3 Xorazm Urganch
Colombia Copa Premier
2019-11-13 01:00:00 Bogota FC 0 - 3 Fortaleza F.C
2019-11-13 01:00:00 Boyaca Chico 2 - 1 Real Cartagena
2019-11-13 23:30:00 Cortulua 2 - 0 Tigres Zipaquira
2019-11-13 23:30:00 Deportivo Pereira 1 - 0 Deportes Quindio
Venezuela Cup
2019-11-13 20:00:00 Deportivo Metropolitano 0 - 2 Monagas SC
2019-11-13 23:00:00 Zamora Barinas 2 - 1 Academia Puerto Cabello
IDN D2
2019-11-13 08:30:00 Mitra Kukar 1 - 1 Sriwijaya FC
2019-11-13 12:00:00 Persewar Waropen 2 - 2 Persiraja Aceh
Omani Federation Cup
2019-11-13 12:40:00 Al-Seeb 0 - 1 Dhufar
2019-11-13 15:00:00 Sohar Club 0 - 1 Alrstak
International Friendly
2019-11-13 11:00:00 Thailand U23 3 - 2 Myanmar U23
2019-11-13 11:45:00 Uzbekistan U23 3 - 3 Iraq U23
2019-11-13 11:45:00 Korea U23 2 - 0 Saudi Arabia U22
2019-11-13 13:00:00 Portugal U19 1 - 2 Germany U19
2019-11-13 15:15:00 United Arab Emirates U23 2 - 1 Syria U23
2019-11-13 15:15:00 Bahrain U23 1 - 2 Jordan U23
2019-11-13 17:00:00 Nicaragua (w) U20 1 - 0 Panama (w) U20
2019-11-13 19:00:00 Costa Rica (w) U20 7 - 0 El Salvador (w) U20
2019-11-13 21:00:00 Guatemala (w) U20 2 - 0 Cuba (w) U20
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-11-13 13:00:00 Flamengo RJ U20 2 - 0 Vasco da Gama U20
India Goa Professional League
2019-11-13 10:15:00 Corps of Signals 1 - 2 Sesa Football Academy
Romania - Liga 2 Seria
2019-11-13 12:00:00 Dunarea Calarasi 1 - 2 SCM Argesul Pitesti
2019-11-13 12:00:00 Metaloglobus 1 - 0 Farul Constanta
2019-11-13 12:00:00 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 - 0 Scolar Resita
2019-11-13 12:00:00 Ripensia Timisoara 1 - 1 FC Timisoara
2019-11-13 12:00:00 Sportul Snagov 2 - 3 Voin Tate Numa Glenn
2019-11-13 12:00:00 FC UT Arad 3 - 0 Gloria Buzau
2019-11-13 15:30:00 Universitaea Cluj 2 - 1 Concordia Chiajna
2019-11-13 17:30:00 CS Mioveni 1 - 5 Rapid Bucuresti
Zimbabwe Premier
2019-11-13 13:00:00 Bulawayo Chiefs 0 - 0 Hwange Colliery
2019-11-13 13:00:00 Chapungu FC 1 - 2 Dynamos FC
2019-11-13 13:00:00 Highlanders 1 - 1 Ngezi Platinum
2019-11-13 13:00:00 Harare City 2 - 2 Tron
2019-11-13 13:00:00 Black Rhinos 0 - 1 Yadah FC
2019-11-13 13:00:00 Manica Diamond 0 - 2 FC Platinum
2019-11-13 13:00:00 Triangle FC 1 - 1 Herentals FC
2019-11-13 13:00:00 Mushowani Stars 0 - 1 Chicken Inn
Kenya Super League
2019-11-13 10:45:00 Kenya Police FC 1 - 1 Vihiga Bullets
2019-11-13 12:00:00 St Josephs Youth 2 - 2 Mount Kenya United
2019-11-13 12:00:00 Nairobi Star City 0 - 0 Wu Shuru
2019-11-13 12:00:00 Nairobi Stima 0 - 0 Kibera Black Stars
2019-11-13 12:00:00 Administration Police FC 2 - 3 Fortune Sacco
2019-11-13 12:05:00 Muranga Seal 1 - 0 FC Talanta
Argentina Santa Fe Cup
2019-11-13 23:45:00 Sportivo Las Parejas 2 - 0 Central Cordoba
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2019-11-13 18:00:00 Nottingen 3 - 1 Villingen
Guatemala D2
2019-11-13 21:00:00 CD Sansare 0 - 2 CD Achuapa
Bosnia erzegovina 1st League
2019-11-13 12:30:00 Drina Zvornik 0 - 2 Zvi Jerzy Da
2019-11-13 12:30:00 Rudar Prijedor 0 - 2 Radnik Bijeljina
India Shillong Premier League
2019-11-13 09:00:00 Laban SC 1 - 3 Nangkiew Irat
Uganda Super Cup
2019-11-13 13:00:00 Express FC 1 - 3 Kampala City Council FC
2019-11-13 13:30:00 SC Villa 1 - 1 BUL FC
2019-11-13 13:30:00 Uganda Police FC 4 - 0 Tooro United
Trinidad and Tobago Super League
2019-11-13 22:00:00 Queen's Park TB 1 - 1 Police FC II
Serbia League Women
2019-11-13 11:00:00 ZFK Zemun (w) 0 - 4 ZFK Spartak Subotica (w)
2019-11-13 14:30:00 LASK Crvena Zvezda (w) 6 - 1 ZFK Masinac (w)
Northern Ireland Reserve League
2019-11-13 19:45:00 Crusaders Reserves 5 - 0 Larne Reserves
England U23 League Cup
2019-11-13 19:00:00 Derby County U23 7 - 1 Leeds United U23
Argentina Reserve League
2019-11-13 12:00:00 Talleres Remedios Reserves 1 - 1 CA San Miguel Reserves
2019-11-13 12:00:00 Argentino Merlo Reserves 6 - 1 General Lamadrid Reserves
2019-11-13 14:00:00 Argentino Quilmes Reserves 2 - 0 Villa San Carlos Reserves
2019-11-13 15:59:00 Atletico Fenix Reserves 1 - 1 Los Andes Reserves
2019-11-13 17:00:00 UAI Urquiza Reserves 2 - 1 JJ Urquiza Reserves
2019-11-13 18:00:00 Almirante Brown Reserves 3 - 0 CSD Flandria Reserves
2019-11-13 18:00:00 Defensores Unidos Reserves 2 - 0 Club Comunicaciones Reserves
2019-11-13 18:30:00 Sacachispas Reserves 3 - 1 CA San Telmo Reserves
2019-11-13 18:30:00 San Martin Burzaco Reserves 1 - 2 CS Dock Sud Reserves
2019-11-13 19:00:00 Deportivo Merlo Reserves 1 - 2 Ferrocarril Midland Reserves
Hungary U19 2nd Division
2019-11-13 12:00:00 Ujpest FC U19 3 - 0 MOL Fehervar FC U19
Italy Serie D
2019-11-13 13:30:00 San Donato Tavarnelle 2 - 2 ASD Seravezza Calcio
2019-11-13 13:30:00 US Folgore Caratese 2 - 2 Seregno
2019-11-13 14:00:00 US Inveruno 2 - 2 Sanremese
2019-11-13 15:00:00 FC Savoia 1908 0 - 0 Citta di Fasano
2019-11-13 19:30:00 Foggia 3 - 0 Acireale
2019-11-13 19:30:00 Sassari Torres 3 - 3 Asd Pineto Calcio
Ukraine Division 3
2019-11-13 11:00:00 Vpk Agro Magdalinovka 2 - 2 Enerhiya Nova Kakhovka
Portugal Campeonato Nacional
2019-11-13 12:00:00 Ideal 2 - 3 Anadia
Poland Cup Women
2019-11-13 10:00:00 KKP Stomil Olsztyn Women 1 - 1 Tarnovia Tarnow Women
2019-11-13 11:30:00 Sokol Kolbuszowa Dolna (W) 9 - 1 Praga Warszawa (W)
2019-11-13 12:00:00 KSP Kielce Women 4 - 0 Polonia Pozna Women's
2019-11-13 12:00:00 AZS Wroclaw II (W) 1 - 8 RYSY Bukowina Women
2019-11-13 12:40:00 Naprzod Sobolow (w) 0 - 3 UKS Gol Czestochowa (w)
2019-11-13 15:00:00 Dargfil Tomaszow Mazowiecki (W) 4 - 0 Sparta Daleszyce (W)
2019-11-13 15:30:00 Ostrovia 1909 (W) 2 - 8 Row Rybnik (w)
2019-11-13 17:00:00 SWD Wodzislaw Slaski (W) 3 - 5 UKS SMS II Lodz Women
2019-11-13 19:00:00 Skra Czestochowa (W) 2 - 0 Wanda NH Krakow (W)
England County cup
2019-11-13 19:45:00 Shoreham 1 - 2 Chichester City
Uganda Division 2
2019-11-13 13:00:00 Kataka FC 1 - 1 Katwe United
Brazil
2019-11-13 13:00:00 EC Resende 1 - 2 Campo Grande CE
2019-11-13 18:00:00 Ibis SC 2 - 1 Retro/PE
2019-11-13 18:00:00 Paduano RJ 0 - 0 Acao RJ
2019-11-13 18:00:00 Teresopolis 1 - 0 Brasileirinho RJ
2019-11-13 18:15:00 Paraense FC 2 - 2 Carajas EC
Macedonia League Women
2019-11-13 12:00:00 Borec (w) 2 - 1 ZFK Atletiko (w)
2019-11-13 12:00:00 ZFK Recica (w) 1 - 1 ZFK Top Gol (w)
Ethiopia Cup
2019-11-13 12:00:00 Mekelakeya 1 - 1 Bahir Dar Kenema FC
2019-11-13 14:30:00 Saint George 3 - 1 Welkite Ketema
Brazil U20 Cup
2019-11-13 18:30:00 Aparecida EC U20 1 - 1 Atletico GO (Youth)
Germany Landespokal
2019-11-13 18:00:00 FK Pirmasens 0 - 0 Kaiserslautern
2019-11-13 18:00:00 SV Auersmacher 0 - 0 SV Rochling Volkling
2019-11-13 18:00:00 SV Weidenhausen 0 - 2 TSV Steinbach
2019-11-13 18:30:00 VfB Ginsheim 3 - 4 Eintracht Stadtallendorf
2019-11-13 18:30:00 VfB Linz 0 - 6 Sportfreunde Eisbachtal
Brazil Copa Gaucho
2019-11-13 18:00:00 Estancia Velha RS U19 1 - 1 Brasil de Pelotas RS U19
Malaysia University League
2019-11-13 08:00:00 Poli Malaysia 1 - 3 Ubon UMT FC II
El Salvador Segunda Division
2019-11-13 21:00:00 Brujos Mario Calvo 2 - 1 CD Titan
2019-11-13 21:00:00 CD Ilopaneco 1 - 0 Once Lobos Chalchuapa
2019-11-13 21:00:00 Fuerte San Francisco 1 - 0 CD Cacahuatique
Indonesia Liga 3
2019-11-13 08:00:00 PSB Bogor 3 - 1 Bandung Timur FC
2019-11-13 08:00:00 Pesik Kuningan 4 - 1 Persikad 1999 FC
India Bangalore Super Division
2019-11-13 08:00:00 Kickstart FC 6 - 0 AGORC Bangalore
2019-11-13 10:05:00 ASC 3 - 2 Bengaluru B