Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
International Club Friendly
2019-11-12 09:00:00 Se Wan Boy 4 - 4 FC West Armenia
2019-11-12 11:00:00 Antwerp Reserves 3 - 1 FC Dordrecht 90 (Youth)
2019-11-12 11:05:00 Antwerp Reserves 3 - 1 Dordrecht Reserve
2019-11-12 12:00:00 FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 3 - 1 FC Krasny Smolensk
2019-11-12 18:30:00 Anapolina U19 0 - 0 Goias/GO U20
2019-11-12 21:00:00 Atletico Victoria 1 - 1 Atletico Tacoronte
England FA Cup
2019-11-12 19:45:00 Yeovil Town 1 - 4 Hartlepool United
England Johnstone
2019-11-12 19:00:00 Walsall 6 - 0 Forest Green Rovers
2019-11-12 19:00:00 Gillingham 2 - 0 Tottenham U21
2019-11-12 19:30:00 Bradford City 1 - 2 Rochdale
2019-11-12 19:30:00 Colchester United 1 - 0 Ipswich Town
2019-11-12 19:30:00 Peterborough United 2 - 1 Cambridge United
2019-11-12 19:45:00 Scunthorpe United 3 - 0 Sunderland A.F.C
2019-11-12 19:45:00 Port Vale 2 - 1 Newcastle U21
2019-11-12 19:45:00 Burton Albion 1 - 2 Mansfield Town
2019-11-12 19:45:00 Morecambe 3 - 1 Carlisle United
2019-11-12 19:45:00 Lincoln City 3 - 0 Rotherham United
2019-11-12 19:45:00 Crawley Town 1 - 4 Oxford United
2019-11-12 19:45:00 Cheltenham Town 4 - 7 Newport County
2019-11-12 19:45:00 Milton Keynes Dons 1 - 2 Wycombe Wanderers
2019-11-12 19:45:00 Tranmere Rovers 0 - 2 Salford City
Scottish Division Two
2019-11-12 19:45:00 Annan Athletic 5 - 2 Brechin City
England FA Vase
2019-11-12 19:30:00 Hartley Wintney 2 - 1 Westfields
2019-11-12 19:45:00 Whitehawk 1 - 2 Hastings United
2019-11-12 19:45:00 Prescot Cables 1 - 2 Runcorn Linnets
2019-11-12 19:45:00 Nantwich Town 0 - 1 Coalville
2019-11-12 19:45:00 Stourbridge 2 - 2 Lancaster City
2019-11-12 19:45:00 Carshalton Athletic FC 5 - 3 Frome Town
2019-11-12 19:45:00 Bedfont Sports 1 - 1 Hitchin Town
2019-11-12 19:45:00 Barwell 3 - 3 Redditch United
2019-11-12 19:45:00 Sholing FC 2 - 1 Barton Rovers
UEFA European U-17 Football Championship
2019-11-12 15:00:00 Montenegro U17 0 - 1 Israel U17
2019-11-12 19:30:00 Ireland U17 6 - 0 Andorra U17
UEFA European Women's Championship
2019-11-12 13:00:00 Greece (w) 1 - 1 Ireland (w)
2019-11-12 13:15:00 Italy (w) 5 - 0 malta (w)
2019-11-12 15:59:00 Israel (w) 1 - 3 Bosnia and Herzegovina (w)
2019-11-12 16:55:00 Austria (w) 9 - 0 Kazakhstan (w)
2019-11-12 17:00:00 Poland (w) 0 - 0 Spain (w)
2019-11-12 17:00:00 Denmark (w) 14 - 0 Georgia (w)
2019-11-12 18:00:00 Switzerland (w) 6 - 0 Romania (w)
2019-11-12 18:30:00 Portugal (w) 1 - 1 Finland (w)
2019-11-12 19:00:00 Hungary (w) 4 - 0 Latvia (w)
2019-11-12 19:00:00 Netherland (w) 4 - 1 Slovenia (w)
2019-11-12 19:30:00 Belgium (w) 6 - 0 Lithuania (w)
2019-11-12 19:45:00 Northern Ireland (w) 0 - 0 Wales (w)
England Conference North Division
2019-11-12 19:45:00 Hereford United 1 - 2 Alfreton Town
2019-11-12 19:45:00 Spennymoor Town 2 - 1 Boston United
2019-11-12 19:45:00 Kings Lynn 5 - 2 Leamington
England Conference South Division
2019-11-12 19:45:00 Welling United 0 - 0 Dulwich Hamlet
Primera Division de Paraguay
2019-11-12 21:00:00 Sportivo Luqueno 1 - 2 River Plate (PAR)
2019-11-12 23:00:00 Deportivo Capiata 0 - 4 Sol de America
Brazil Serie B
2019-11-12 01:00:00 Cuiaba 0 - 2 America MG
2019-11-12 22:15:00 Brasil de Pelotas 0 - 2 Coritiba PR
2019-11-12 22:15:00 Oeste 0 - 4 Atletico Clube Goianiense
2019-11-12 22:15:00 Vitoria BA 2 - 2 CRB AL
2019-11-12 23:30:00 Ponte Preta 1 - 3 Figueirense
2019-11-12 23:30:00 Criciuma 2 - 0 Londrina PR
Scottish Reserves League
2019-11-12 14:00:00 Dundee United (R) 2 - 3 St. Mirren (R)
2019-11-12 14:00:00 Morton Reserves 1 - 4 Ross County (R)
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2019-11-12 19:45:00 Margate 1 - 6 Bognor Regis Town
2019-11-12 19:45:00 Bowers Pitsea 2 - 0 Bishop's Stortford
2019-11-12 19:45:00 Wingate Finchley 0 - 1 Cray Wanderers
2019-11-12 19:45:00 Leatherhead 2 - 1 Corinthian Casuals
Saudi Arabia Division 1
2019-11-12 12:05:00 Al-Shoalah 5 - 0 Al-Tai
2019-11-12 12:15:00 Al Bukayriyah 2 - 0 Al-Thuqbah
2019-11-12 12:25:00 Najran SC 0 - 2 AL-jeel
2019-11-12 12:40:00 Al-Ameade 2 - 0 Al mojzel
Bahraini FA Cup
2019-11-12 15:00:00 Al-Shabbab 2 - 3 Al-Ittifaq
2019-11-12 15:00:00 Al-Muharraq 1 - 0 Al-Ahli(BHR)
2019-11-12 15:00:00 Manama Club 2 - 0 Malkia
2019-11-12 15:00:00 East Riffa 7 - 0 Qalali
Argentina Prim C Metropolitana
2019-11-12 00:10:00 Los Andes 2 - 2 Flandria
Indonesia Super League
2019-11-12 08:30:00 Persib Bandung 3 - 0 Arema Malang
Olympic (Preliminaries) African
2019-11-12 15:00:00 Cote D Ivoire U23 0 - 1 South Africa U23
2019-11-12 18:00:00 Zambia U23 1 - 3 Nigeria U23
Uzbekistan Second League
2019-11-12 09:30:00 Turon Nukus 3 - 0 FC Bunyodkor II Chrichik
2019-11-12 09:35:00 Lokomotiv BFK 0 - 3 FK Chigatoy
2019-11-12 09:35:00 Yashnobod 1 - 6 FK Rubin (UZB)
2019-11-12 11:00:00 Rash Milk 0 - 3 FK Andijan-2
Egypt Premier League
2019-11-12 12:30:00 Abo Qair Semads 1 - 1 Biyala SC
2019-11-12 12:30:00 Dekernes 2 - 0 Ghazl El Mahallah
2019-11-12 12:30:00 Pharco 4 - 2 El Hammam
2019-11-12 12:30:00 El Mansoura 1 - 1 Baladiyet El Mahallah
2019-11-12 12:30:00 Maleyet El Zayiat 1 - 1 Ala ab Damanhour
OP AFW
2019-11-12 14:30:00 Cameroon (w) 2 - 1 Cote D Ivoire (w)
Dutch Cup(W)
2019-11-12 19:00:00 Vitoria das Tabocas (w) 1 - 5 DTS Ede Women
Futsal Russia Division De Honor
2019-11-12 16:30:00 MFK CPRF Futsal 4 - 1 Dynamo Samarra Futsal
International Friendly
2019-11-12 09:00:00 Australia (w) 1 - 0 Chile (w)
2019-11-12 13:30:00 Argentina (w) 2 - 2 Colombia (w)
2019-11-12 17:00:00 Honduras (w) U20 1 - 1 Nicaragua (w) U20
2019-11-12 17:30:00 Northern Ireland U19 0 - 3 Norway U18
2019-11-12 19:00:00 Dominican Republic (w) U20 0 - 3 Costa Rica (w) U20
2019-11-12 19:15:00 Czech (w) 2 - 3 England (w)
2019-11-12 21:00:00 Belize (w) U20 0 - 5 Cuba (w) U20
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-11-12 18:00:00 Horizonte FC U20 1 - 1 Sport Club Recife (Youth)
2019-11-12 18:00:00 Santa Cruz PE U20 4 - 0 CSA U20
2019-11-12 18:00:00 CRB (Youth) 1 - 1 Vitoria da Conquista BA U20
2019-11-12 18:00:00 CSP Youth 3 - 0 Porto-PE (Youth)
2019-11-12 18:30:00 Anapolina U20 0 - 0 Goias U20
Iceland U19 League
2019-11-12 20:00:00 IA/Skallag U19 4 - 1 Haukar U19
Jamaica Premier League
2019-11-12 01:00:00 Harbour View FC 0 - 3 Arnett Gardens
India Goa Professional League
2019-11-12 10:20:00 Panjim Footballers 0 - 3 Sporting Clube de Goa
2019-11-12 10:20:00 Guardian Angel SC 0 - 4 Dempo
Romania - Liga 2 Seria
2019-11-12 17:30:00 Petrolul Ploiesti 3 - 1 Luceafarul Oradea
Pakistan vest Football League
2019-11-12 22:00:00 San Martin FC 0 - 1 Champions FC Academy
Paraguay reserve team league
2019-11-12 11:00:00 Deportivo Capiata Reserves 0 - 2 Sol de America Reserves
2019-11-12 11:00:00 Deportivo Santani Reserves 3 - 3 Olimpia Asuncion Reserves
Serbia U19 League
2019-11-12 12:10:00 TSC Backa Topola U19 2 - 3 FK Brodarac U19
Chile Primera D
2019-11-12 19:00:00 Iberia Los Angeles 2 - 6 Deportes Recoleta
India Shillong Premier League
2019-11-12 09:10:00 Shillong Lajong FC 4 - 0 Ryntih SC
Uganda Super Cup
2019-11-12 13:00:00 Mbarara City 2 - 1 Onduparaka FC
2019-11-12 13:30:00 Busoga United 1 - 1 Ma Lu
2019-11-12 13:30:00 Kyetume 0 - 3 Wakiso Giants FC
2019-11-12 13:30:00 Vipers 1 - 0 URA Kampala
2019-11-12 13:30:00 Proline FC 2 - 1 Bright Stars
Argentine Torneo B
2019-11-12 00:30:00 Chaco For Ever 3 - 0 Sarmiento Resistencia
Holland Reserve League
2019-11-12 12:55:00 Vitesse Arnhem (Youth) 1 - 1 SC Heerenveen Reserve
2019-11-12 14:00:00 FC Groningen Reserves 3 - 3 Feyenoord Reserve
Argentina Reserve League
2019-11-12 12:35:00 Victoriano Arenas Reserves 1 - 0 Lujan Reserves
2019-11-12 15:00:00 Deportivo Espanol Reserves 0 - 1 Excursionistas Reserves
2019-11-12 17:30:00 Tristan Suarez Reserves 0 - 0 Deportivo Armenio Reserves
2019-11-12 18:00:00 Deportivo Laferrere Reserves 2 - 2 Real Pilar Reserves
Scotland Development League
2019-11-12 14:00:00 Hamilton FC U20 3 - 2 Hearts U20
2019-11-12 14:00:00 Dundee United U20 2 - 3 St. Mirren U20
Northern League Challenge Cup
2019-11-12 19:45:00 Ashton United 1 - 2 Stalybridge Celtic
2019-11-12 19:45:00 Buxton FC 3 - 0 Ilkeston Town
2019-11-12 19:45:00 Newcastle Town FC 1 - 0 Witton Albion
2019-11-12 19:45:00 Stafford Rangers 0 - 2 Chasetown
2019-11-12 19:45:00 Stamford 0 - 0 Lincoln United
Southern League Cup
2019-11-12 19:45:00 Beaconsfield SYCOB 1 - 1 Banbury United
2019-11-12 19:45:00 Cirencester 2 - 1 Yate Town
2019-11-12 19:45:00 Rushden Diamonds 4 - 0 Yaxley
England Ryman Cup
2019-11-12 19:30:00 Sevenoaks Town 2 - 2 VCD Athletic
2019-11-12 19:45:00 Sudbury 1 - 3 Bury Town
2019-11-12 19:45:00 Northwood 1 - 0 Uxbridge
2019-11-12 19:45:00 Tilbury 2 - 1 Great Wakering Rovers
2019-11-12 19:45:00 Haywards Heath Town 1 - 1 Three Bridges
2019-11-12 19:45:00 Ware 5 - 0 Harlow Town
2019-11-12 19:45:00 Staines Town 2 - 0 Ashford Town
Poland Cup Women
2019-11-12 17:00:00 Pradniczanka Krakow (W) 1 - 4 Rekord Bielsko Biala Women
Senior Cup
2019-11-12 13:00:00 Burnley 3 - 1 AFC Fylde
2019-11-12 19:45:00 Hendon 1 - 0 Leyton Orient
Mexico Liga MX Femenil
2019-11-12 01:00:00 Pachuca (w) 1 - 2 Chivas Guadalajara (w)
2019-11-12 01:00:00 Toluca (w) 2 - 0 Santos Laguna (w)
2019-11-12 03:00:00 Monterrey (w) 2 - 1 Unam Pumas (w)
Iran Div 2
2019-11-12 11:30:00 Melli Hafari 2 - 1 Be'sat Kermanshah FC
India Regional Cup
2019-11-12 08:35:00 Sikkim Himalayan SC 1 - 2 Mohammedan SC
England Southern League Central Division
2019-11-12 19:45:00 Leiston FC 0 - 3 Hednesford Town
2019-11-12 19:45:00 Tamworth 2 - 0 Alvechurch
2019-11-12 19:55:00 Lowestoft Town 2 - 1 Kings Langley
Manchester Premier Cup
2019-11-12 19:45:00 Droylsden 0 - 0 Mossley
2019-11-12 19:45:00 Hyde 0 - 3 FC United of Manchester
Wales FAW Championship
2019-11-12 19:30:00 Goytre Utd 5 - 2 Taffs Well
2019-11-12 19:45:00 Rhyl FC 4 - 1 Buckley Town
2019-11-12 19:45:00 Guilsfield 1 - 3 Flint Town
India Bangalore Super Division
2019-11-12 08:05:00 Bangalore Independents 3 - 0 Income Tax SC
2019-11-12 10:10:00 Ozone FC 2 - 0 ADE FC