Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2019-11-08 22:00:00 Estudiantes La Plata 1 - 0 Talleres Cordoba
Belgian Pro League
2019-11-08 19:30:00 Zulte-Waregem 1 - 2 Anderlecht
Poland Ekstraklasa
2019-11-08 17:00:00 LKS Lodz 0 - 1 Slask Wroclaw
2019-11-08 19:30:00 Piast Gliwice 3 - 1 Jagiellonia Bialystok
Denmark Superligaen
2019-11-08 18:00:00 Randers FC 3 - 3 Aalborg
German Bundesliga
2019-11-08 19:30:00 FC Koln 1 - 2 TSG Hoffenheim
German Bundesliga 2
2019-11-08 17:30:00 Dynamo Dresden 1 - 0 SV Wehen Wiesbaden
2019-11-08 17:30:00 St. Pauli 1 - 1 VfL Bochum
Russia Premier League
2019-11-08 16:30:00 Terek Grozny 0 - 0 Ural Sverdlovsk Oblast
France Ligue 1
2019-11-08 19:45:00 Nice 1 - 1 Bordeaux
France Ligue 2
2019-11-08 19:00:00 Le Mans 0 - 0 Grenoble
2019-11-08 19:00:00 AJ Auxerre 1 - 1 Caen
2019-11-08 19:00:00 Chambly FC 0 - 1 Clermont
2019-11-08 19:00:00 Lorient 4 - 1 Chamois Niortais
2019-11-08 19:00:00 Nancy 0 - 0 Troyes
2019-11-08 19:00:00 Orleans US 45 0 - 1 Paris FC
2019-11-08 19:00:00 Sochaux 2 - 0 Le Havre
2019-11-08 19:00:00 Valenciennes 0 - 1 Chateauroux
Holland Eredivisie
2019-11-08 19:00:00 Vitesse Arnhem 1 - 2 Groningen
Holland Jupiler League
2019-11-08 19:00:00 Almere City FC 1 - 0 NAC Breda
2019-11-08 19:00:00 Excelsior SBV 5 - 4 FC Eindhoven
2019-11-08 19:00:00 Volendam 1 - 0 FC Utrecht (Youth)
2019-11-08 19:00:00 Go Ahead Eagles 3 - 1 Dordrecht
2019-11-08 19:00:00 Helmond Sport 1 - 2 De Graafschap
2019-11-08 19:00:00 Jong Ajax (Youth) 5 - 1 Den Bosch
2019-11-08 19:00:00 AZ Alkmaar (Youth) 3 - 2 MVV Maastricht
2019-11-08 19:00:00 Jong PSV Eindhoven (Youth) 1 - 1 SC Telstar
2019-11-08 19:00:00 NEC Nijmegen 3 - 0 FC Oss
2019-11-08 19:00:00 Roda JC 1 - 2 SC Cambuur
Norwegian Tippeligaen
2019-11-08 18:00:00 Brann 1 - 0 Odd Grenland
Portugal Primera Liga
2019-11-08 20:30:00 Aves 1 - 2 Gil Vicente
Turkish Super Liga
2019-11-08 17:30:00 Fenerbahce 3 - 2 Kasimpasa
Spanish La Liga
2019-11-08 20:00:00 Real Sociedad 1 - 1 Leganes
Spanish Segunda Division
2019-11-08 20:00:00 Girona 1 - 0 Tenerife
Italian Serie A
2019-11-08 19:45:00 Sassuolo 3 - 1 Bologna
English Premier League
2019-11-08 20:00:00 Norwich City 0 - 2 Watford
Italian Serie B
2019-11-08 20:00:00 Crotone 3 - 1 Ascoli
International Club Friendly
2019-11-08 11:00:00 KA 4 Respect Krobia (W) 3 - 2 APLG Gdansk (W)
2019-11-08 15:59:00 Hacken 1 - 1 Ljungskile
2019-11-08 19:45:00 Linfield FC 1 - 1 Dundalk
England FA Cup
2019-11-08 19:55:00 Dulwich Hamlet 1 - 4 Carlisle United
Swiss Challenge League
2019-11-08 19:00:00 Winterthur 1 - 1 Grasshopper
Romania Liga I
2019-11-08 15:59:00 FC Astra Giurgiu 1 - 0 CS Voluntari
2019-11-08 18:30:00 AFC Hermannstadt 1 - 1 FC Viitorul Constanta
Danish 1st Division
2019-11-08 17:00:00 Viborg 2 - 1 Naestved
Austria Erste Division
2019-11-08 18:10:00 FAC Team Fur Wien 1 - 2 SV Ried
2019-11-08 18:10:00 SKU Amstetten 2 - 0 Austria Lustenau
2019-11-08 18:10:00 Austria Wien (Youth) 4 - 1 Kapfenberg
2019-11-08 18:10:00 SV Horn 1 - 3 FC Superfund Pasching
2019-11-08 19:15:00 FC Wacker Innsbruck 2 - 4 SG Austria Klagenfurt
Turkey 2 Ligi A
2019-11-08 15:59:00 Adana Demirspor 2 - 3 Eskisehirspor
Bulgaria Premier League
2019-11-08 15:30:00 Lokomotiv Plovdiv 2 - 0 Botev Vratsa
Croatia 1.Division
2019-11-08 17:00:00 Istra 1961 Pula 2 - 2 HNK Gorica
Welsh Premier League
2019-11-08 19:45:00 Newtown AFC 3 - 1 Caernarfon
2019-11-08 20:00:00 Aberystwyth Town 0 - 5 Bala Town
Czech Republic Gambrinus Liga
2019-11-08 17:00:00 Mlada Boleslav 2 - 1 Bohemians 1905
2019-11-08 17:00:00 Banik Ostrava 3 - 0 MFK Karvina
Belgian Second Division
2019-11-08 19:30:00 Roeselare 2 - 1 Lokeren
2019-11-08 19:30:00 KVSK Lommel 1 - 0 KFCO Wilrijk
2019-11-08 19:30:00 Saint Gilloise 0 - 2 Westerlo
2019-11-08 19:30:00 Excelsior Virton 0 - 1 Oud Heverlee
Scottish Championship
2019-11-08 19:45:00 Dundee 0 - 2 Dundee United
Cyprus 1 Division
2019-11-08 17:00:00 AEK Larnaca 2 - 1 Doxa Katokopias
Israel Leumit League
2019-11-08 13:00:00 Hapoel Petah Tikva 1 - 0 Hapoel Ramat Gan
2019-11-08 13:00:00 Hapoel Bnei Lod 2 - 1 Hapoel Bnei Sakhnin FC
2019-11-08 13:00:00 Hapoel Afula 0 - 0 Hapoel Rishon Lezion
2019-11-08 13:00:00 Ironi Nir Ramat HaSharon 1 - 0 Hapoel Natzrat Illit
2019-11-08 13:00:00 Hapoel Ashkelon 1 - 0 Hapoel Akko
Greece National B
2019-11-08 15:00:00 Kissamikos 0 - 1 Pas Giannina
UAFA Club Cup
2019-11-08 13:00:00 Al Quwa Al Jawiya 0 - 0 MC Alger
2019-11-08 15:30:00 Shabab AlOrdon 1 - 1 Al-Shabab(KSA)
France Ligue 3
2019-11-08 17:00:00 Avranches 2 - 0 USL Dunkerque
2019-11-08 19:00:00 Bastia CA 1 - 2 Bourg Peronnas
2019-11-08 19:00:00 Boulogne 0 - 1 Red Star FC 93
2019-11-08 19:00:00 Cholet So 2 - 1 Avenir Sportif Beziers
2019-11-08 19:00:00 Concarneau 0 - 1 Pau FC
2019-11-08 19:00:00 Creteil 2 - 2 Villefranche
2019-11-08 19:00:00 Stade Lavallois MFC 2 - 0 Ajaccio Gfco
2019-11-08 19:00:00 Le Puy Foot 43 Auvergne 0 - 0 Toulon
2019-11-08 19:00:00 Lyon Duchere 1 - 2 Quevilly
Lithuania - 1.Division
2019-11-08 15:59:00 Atlantas Klaipeda 1 - 4 Baltija Panevezys
2019-11-08 17:00:00 FK Zalgiris Vilnius 1 - 3 FK Riteriai
Poland Liga 2
2019-11-08 18:10:00 Sandecja Nowy Sacz 3 - 1 Olimpia Grudziadz
UEFA European Women's Championship
2019-11-08 15:59:00 Turkey (w) 0 - 8 Netherland (w)
2019-11-08 15:59:00 Romania (w) 3 - 0 Lithuania (w)
2019-11-08 15:59:00 Slovakia (w) 0 - 0 Hungary (w)
2019-11-08 16:30:00 Italy (w) 6 - 0 Georgia (w)
2019-11-08 17:00:00 Norway (w) 6 - 0 Northern Ireland (w)
2019-11-08 17:00:00 North Macedonia (w) 0 - 3 Austria (w)
2019-11-08 17:00:00 Croatia (w) 1 - 4 Belgium (w)
2019-11-08 17:10:00 Albania (w) 0 - 5 Scotland (w)
Belarusian Premier League
2019-11-08 15:00:00 Dinamo Minsk 3 - 0 Dnepr Mogilev
Peru Primera Division
2019-11-08 20:00:00 Real Atletico Garcilaso 0 - 0 UTC Cajamarca
Australia A-League
2019-11-08 08:30:00 Melbourne City 3 - 1 Central Coast Mariners
Persian Gulf Pro League
2019-11-08 11:30:00 Mashin Sazi 2 - 1 Zob Ahan
2019-11-08 12:30:00 Padideh Mashhad 1 - 0 Pars Jonoubi Jam
2019-11-08 13:15:00 Naft Masjed Soleyman FC 0 - 0 Nassaji Mazandaran
2019-11-08 14:15:00 Shahin Bushehr 1 - 1 Gol Gohar FC
Czech Republic 2.Liga
2019-11-08 17:00:00 Vysocina jihlava 4 - 1 FK Graffin Vlasim
2019-11-08 18:00:00 Brno 5 - 0 SK Prostejov
UAE Pro-League
2019-11-08 14:00:00 Ajman 1 - 1 Khor Fakkan
2019-11-08 14:00:00 Ahli Al-Fujirah 0 - 1 Hatta
2019-11-08 16:45:00 Al Wehda(UAE) 2 - 2 Al-Wasl
South Africa Premier Soccer League
2019-11-08 18:00:00 Bidvest Wits 0 - 1 Supersport United
2019-11-08 18:00:00 Maritzburg United 2 - 2 Bloemfontein Celtic
Qatar League
2019-11-08 14:10:00 Al-Wakra 2 - 1 Al-Ahli Doha
2019-11-08 16:20:00 Al Khor SC 2 - 3 Al Duhail
Syrian League
2019-11-08 12:00:00 Al-Wahda Damascus 0 - 0 Al-Shorta Damascus
2019-11-08 12:00:00 Al futowa 1 - 3 Hutteen FC
2019-11-08 12:00:00 Al-Jaish Damascus 1 - 1 Al-Sahel(SYR)
2019-11-08 12:00:00 Al-Karamah 0 - 0 Al-Taleiah
2019-11-08 12:00:00 Al Nawair 1 - 0 Al Jazeera
2019-11-08 12:00:00 Al Ittihad (SYR) 2 - 1 Jableh SC
2019-11-08 15:59:00 Teshrin SC 0 - 1 Al Wathbah
Albania Super league
2019-11-08 17:00:00 KF Tirana 0 - 0 Vllaznia Shkoder
Kuwaiti Premier League
2019-11-08 15:45:00 Al-Arabi Club (KUW) 0 - 3 Al Kuwait SC
Slovakia 2. Liga
2019-11-08 12:30:00 KFC Komarno 4 - 0 Ruzomberok B
Brazil Serie B
2019-11-08 22:15:00 Botafogo SP 2 - 3 Bragantino
2019-11-08 22:15:00 Parana PR 0 - 0 Vitoria BA
2019-11-08 23:30:00 Vila Nova 0 - 0 Operario Ferroviario PR
2019-11-08 23:30:00 Londrina PR 0 - 1 America MG
AFC U-19 Championship
2019-11-08 08:00:00 Macau U19 0 - 6 Australia U19
2019-11-08 08:30:00 Singapore U19 0 - 2 China U19
2019-11-08 08:30:00 Malaysia U19 10 - 0 Northern Mariana Island U19
2019-11-08 08:30:00 Timor Leste U19 0 - 4 Korea DPR U19
2019-11-08 09:00:00 Mongolia U19 0 - 9 Japan U19
2019-11-08 11:00:00 Chinese Taiwan U19 1 - 2 Laos U19
2019-11-08 11:15:00 Kyrgyzstan U19 2 - 0 United Arab Emirates U19
2019-11-08 11:30:00 Cambodia U19 2 - 1 Thailand U19
2019-11-08 11:30:00 Myanmar U19 0 - 3 Korea Republic U19
2019-11-08 12:00:00 Indonesia U19 4 - 0 Hong Kong U19
2019-11-08 12:00:00 Vietnam U19 4 - 1 Guam Island U19
2019-11-08 12:05:00 Afghanistan (U19) 0 - 2 Uzbekistan U19
2019-11-08 13:15:00 Bangladesh U18 1 - 1 Jordan U19
2019-11-08 14:10:00 Sri Lanka(U18) 0 - 3 Yemen U19
2019-11-08 14:15:00 Iran U19 4 - 0 Nepal U18
2019-11-08 15:59:00 Bahrain U19 4 - 0 Bhutan U18
2019-11-08 16:05:00 Saudi Arabia U19 4 - 0 India U19
2019-11-08 16:20:00 Qatar U19 4 - 1 Turkmenistan U19
Armenia Premier League
2019-11-08 11:00:00 Gandzasar Kapan 2 - 4 Banants
2019-11-08 14:30:00 FC Pyunik 1 - 0 Shirak
Russia Youth Championship League
2019-11-08 09:00:00 Rubin Kazan (R) 1 - 0 Dinamo Moscow Youth
2019-11-08 09:00:00 FC Terek Groznyi Youth 3 - 0 FK Ural Youth
2019-11-08 10:00:00 FK Rostov Youth 1 - 0 FC Tambov Youth
2019-11-08 11:00:00 Spartak Moscow Youth 4 - 2 Krylya Sovetov Samara Youth
Malta Premier League
2019-11-08 17:00:00 Balzan FC 5 - 0 Mosta FC
2019-11-08 18:00:00 Valletta FC 1 - 0 Senglea Athletic
2019-11-08 19:15:00 Sliema Wanderers FC 2 - 0 Hamrun Spartans
Georgia Primera Division
2019-11-08 15:00:00 Dinamo Batumi 2 - 0 FC Sioni Bolnisi
Tunisian Cup
2019-11-08 12:30:00 Sfax Railways 2 - 0 ES Rades
Saudi Kings Cup
2019-11-08 12:15:00 Al-Draih 0 - 2 Al Khaleej Club
2019-11-08 12:45:00 Al-Ameade 2 - 0 Al-Sadd FC(SA)
2019-11-08 14:35:00 Al-Nahdha 4 - 4 Al-Akhdoud
2019-11-08 15:00:00 Al-Arabi(KSA) 2 - 1 Al-Baten
2019-11-08 17:00:00 Al Ittihad(KSA) 4 - 0 Al-Riyadh
German 3.Liga
2019-11-08 18:00:00 Viktoria koln 2 - 2 Carl Zeiss Jena
UAE Division 1 Group A
2019-11-08 12:40:00 Dabba Al-Fujairah 2 - 0 Al-Thaid
2019-11-08 12:40:00 Emirates Club 0 - 0 Al-Hamriyah
2019-11-08 12:45:00 Masfut 1 - 1 Al Arabi(UAE)
Northern Ireland IFA Championship
2019-11-08 19:45:00 Newry City 1 - 2 Portadown
Israel B League
2019-11-08 09:30:00 Maccabi Tzur Shalom 3 - 1 Hapoel Asi Gilboa
2019-11-08 10:45:00 FC Ironi Or Yehuda 0 - 1 Maccabi Yavne
2019-11-08 11:00:00 Hapoel Migdal HaEmek 0 - 1 Rubi Shapira
2019-11-08 11:00:00 Hapoel Azor 1 - 2 Hapoel Marmorek lrony Rehovot
2019-11-08 11:00:00 Maccabi Shaarayim 3 - 1 Maccabi Kiryat Gat
2019-11-08 11:15:00 Hapoel Ironi Baka El Garbiya 1 - 2 Hapoel Herzliya
2019-11-08 11:15:00 Maccabi Herzliya 0 - 1 Maccabi Kabilio Jaffa
2019-11-08 11:30:00 SC Daburiyya Osama 0 - 1 Moadon Sport Tira
2019-11-08 11:30:00 Hapoel Iksal 2 - 0 Maccabi Ironi Kiryat Ata
2019-11-08 11:30:00 Hapoel Holon Yaniv 0 - 0 AS Ashdod
2019-11-08 11:30:00 Shimshon Kafr Qasim 3 - 0 Hapoel Bikat Hayarden
2019-11-08 12:30:00 Maccabi Tamra 0 - 3 Hapoel Kaukab
Czech Republic U19 League
2019-11-08 09:30:00 Opava U19 2 - 2 MFK Karvina U19
2019-11-08 11:00:00 Marila Pribram U19 3 - 3 Mlada Boleslav U19
Denmark Youth U19
2019-11-08 17:00:00 Midtjylland U19 1 - 0 Odense BK U19
Mexico Primera Divison A
2019-11-08 02:30:00 Mineros de Zacatecas 0 - 0 CSyD Dorados de Sinaloa
Ukraine Division 2
2019-11-08 16:30:00 Metalist 1925 Kharkiv 1 - 0 Balkany Zorya
2019-11-08 16:30:00 Metalurh Zaporizhya 2 - 1 Kremin Kremenchuk
United Arab Emirates U19
2019-11-08 12:45:00 Al Arabi Umm Al Quwain U19 1 - 1 Al Ittihad Kalba U19
2019-11-08 12:45:00 Al Nasr SC U19 1 - 1 Al Jazira Club U19
2019-11-08 12:50:00 Al Ain SCC U19 3 - 1 Shabab Al Ahli Dubai U19
Cyprus 2 Division
2019-11-08 15:59:00 Anagennisi FC Deryneia 0 - 1 Ermis Aradippou
Oman Sultan Cup
2019-11-08 12:35:00 Al Oruba Sur 2 - 1 Al-Khaboora
2019-11-08 12:45:00 Saham 1 - 1 Al-Nasr(OMA)
2019-11-08 15:45:00 Dhufar 1 - 0 Al-Seeb
2019-11-08 15:45:00 Al Shabab(OMA) 1 - 1 Alrstak
Ukraine U21 Liga
2019-11-08 10:00:00 FC Mariupol U21 1 - 1 Karpaty U21
2019-11-08 11:00:00 Lviv U21 0 - 2 FC Vorskla U21
2019-11-08 11:30:00 Desna Chernihiv U21 2 - 1 Dnipro-1 U21
UAE RL
2019-11-08 14:00:00 Al Ain SCC Reserves 1 - 0 Baniyas SC Reserves
2019-11-08 14:00:00 Al Ittihad Kalba Reserves 3 - 0 Al Nasr SC Reserves
2019-11-08 14:00:00 Al-Sharjah (R) 1 - 0 Al-Jazira Reserve
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-11-08 21:00:00 UD Ibarra 0 - 1 Tenerife B
ISR U19
2019-11-08 11:00:00 Beitar Jerusalem Oren U19 1 - 1 Maccabi Netanya U19
Mexico Youth U20
2019-11-08 15:00:00 Monarcas Morelia U20 4 - 0 Puebla U20
2019-11-08 15:00:00 Veracruz U20 1 - 3 Club America U20
2019-11-08 23:45:00 Club Tijuana U20 2 - 2 Monterrey U20
Belgian U21
2019-11-08 18:30:00 Royal Antwerp FC U21 1 - 4 Royal Charleroi U21
Malta First Division League
2019-11-08 17:00:00 Qrendi 1 - 2 St. Andrews
2019-11-08 19:15:00 Qormi F.C 3 - 3 Pieta Hotspurs
SVK U19 A
2019-11-08 12:00:00 Inter Bratislava U19 5 - 0 Karlova Ves U19
Serbia Prva Liga
2019-11-08 12:30:00 Radnicki Pirot 1 - 0 FK Sindelic Nis
Georgia Division
2019-11-08 10:00:00 Guria Lanchkhuti 0 - 1 Baia Zugdidi
Indonesia Super League
2019-11-08 08:30:00 Arema Malang 2 - 0 Madura United
Olympic (Preliminaries) African
2019-11-08 17:00:00 EgyptU23 1 - 0 Mali U23
2019-11-08 20:00:00 Cameroon U23 1 - 1 Ghana U23
OP AFW
2019-11-08 13:00:00 Kenya (w) 2 - 2 Zambia (w)
Beach Soccer Intercontinental Cup
2019-11-08 12:15:00 Japan Beach Soccer 5 - 4 Mexico Beach Soccer
2019-11-08 13:30:00 Egypt Beach Soccer 4 - 3 Italy Beach Soccer
2019-11-08 14:45:00 Spain Beach Soccer 4 - 2 Russia Beach Soccer
2019-11-08 15:59:00 United Arab Emirates Beach Soccer 1 - 1 Iran Beach Soccer
Bulgaria B PFG
2019-11-08 17:00:00 CSKA 1948 Sofia 2 - 0 Pirin Blagoevgrad
Ukraine U19 Liga
2019-11-08 11:00:00 Karpaty U19 1 - 2 Volyn U19
The lowlands of Scotland League
2019-11-08 19:45:00 Spartans 1 - 0 Berwick Rangers
International Friendly
2019-11-08 00:35:00 USA (w) 3 - 2 Sweden (w)
2019-11-08 01:00:00 Nicaragua 0 - 0 cuba
India Super League
2019-11-08 14:00:00 Kerala Blasters FC 0 - 0 Delhi Dynamos
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-11-08 22:00:00 XV de Jau (Youth) 1 - 1 Inter Bebedouro SP Youth
India Goa Professional League
2019-11-08 10:30:00 Panjim Footballers 0 - 1 Corps of Signals
Germany Regionalliga
2019-11-08 17:30:00 St Pauli II 3 - 0 Oldenburg
2019-11-08 18:00:00 TSV Buchbach 2 - 0 FV Illertissen
2019-11-08 18:00:00 FSV Mainz 05 (Youth) 4 - 4 FK Pirmasens
2019-11-08 18:00:00 Astoria Walldorf 2 - 4 TSV Steinbach
2019-11-08 18:00:00 SV Babelsberg 03 3 - 2 FSV Optik Rathenow
2019-11-08 18:00:00 Germania Halberstadt 0 - 2 FC Lokomotive Leipzig
2019-11-08 18:00:00 BFC Viktoria 1889 0 - 0 Berliner FC Dynamo
2019-11-08 18:10:00 FSV Frankfurt 0 - 0 TSG Hoffenheim (Youth)
2019-11-08 18:30:00 SV Drochtersen/Assel 2 - 1 Hannover 96 Am
Romania - Liga 2 Seria
2019-11-08 15:30:00 Voin Tate Numa Glenn 3 - 3 Ripensia Timisoara
Austrian 3.Liga
2019-11-08 17:00:00 Union Gurten 2 - 1 SV Ried B
2019-11-08 17:30:00 Traiskirchen 5 - 1 Neusiedl
2019-11-08 18:00:00 Allerheiligen 2 - 0 SC Weiz
2019-11-08 18:00:00 Deutschlandsberger SC 2 - 0 WSC Hertha Wels
2019-11-08 18:00:00 Sturm Graz (Youth) 2 - 1 SC Gleisdorf
2019-11-08 18:00:00 SV Mattersburg Amateure 0 - 1 Rapid Vienna (Youth)
2019-11-08 18:00:00 Ask-bsc Bruck/leitha 2 - 5 FC Magna Wiener Neustadt
2019-11-08 18:00:00 SV Seekirchen 1 - 2 USK Anif
2019-11-08 18:30:00 Wiener SC 0 - 0 Andelsbuch
2019-11-08 18:30:00 ASK Ebreichsdorf 1 - 0 SV Leobendorf
Kenya Super League
2019-11-08 07:00:00 Mount Kenya United 1 - 0 Modern Coast
2019-11-08 09:30:00 FC Talanta 0 - 1 Nairobi Star City
2019-11-08 11:00:00 Vihiga United 2 - 0 Coast Stima
2019-11-08 11:00:00 Migori Youth 2 - 2 Muranga Seal
2019-11-08 12:00:00 Nairobi Stima 2 - 1 Administration Police FC
2019-11-08 12:00:00 Fortune Sacco 3 - 1 St Josephs Youth
2019-11-08 12:00:00 Wu Shuru 0 - 2 Bidco United
2019-11-08 13:00:00 Kibera Black Stars 1 - 1 APS Bomet
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2019-11-08 18:45:00 Claypole 1 - 1 Defensores de Cambaceres
Cameroon Elite two
2019-11-08 12:00:00 nternational Sporting De Douala 1 - 1 Fauve Azur Elite
2019-11-08 12:00:00 Foncha Street Bamenda 0 - 1 Ngaoundere University FC
2019-11-08 14:00:00 Yafoot FC 0 - 1 Racing de Bafoussam
2019-11-08 14:00:00 AS Matelots 1 - 2 AS Fap
Peru B League
2019-11-08 20:00:00 Los Caimanes 1 - 3 CDC Santa Rosa
Pakistan vest Football League
2019-11-08 20:00:00 AD San Antonio 1 - 3 Champions FC Academy
2019-11-08 23:00:00 Colon C 3 2 - 1 CD Centenari
Venezuela Segunda Division
2019-11-08 19:30:00 CA Furrial 1 - 0 CD Hermanos Colmenares
Austria Landesliga
2019-11-08 17:00:00 SC Mannsworth 4 - 0 Post SV Wien
2019-11-08 18:00:00 Weinland Gamlitz 5 - 3 Leoben
2019-11-08 18:00:00 USV Gnas 1 - 1 ASK Voitsberg
2019-11-08 18:00:00 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf 1 - 2 SV Strass
Japan Regional League
2019-11-08 01:45:00 FC Kariya 0 - 0 Fukui United
2019-11-08 01:45:00 VONDS Ichihara 0 - 1 FC Tiamo Hirakata
2019-11-08 04:30:00 Ban Di Tesi Iwaki 3 - 1 Hokkaido Tokachi
2019-11-08 04:30:00 Celeste Tokushima 1 - 2 Okinawa SV
Poland Division 4
2019-11-08 18:00:00 Polonia Warszawa 1 - 1 RKS Radomsko
Serbia U19 League
2019-11-08 12:00:00 Radnicki Nis U19 1 - 0 Mladost Lucani U19
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2019-11-08 18:00:00 SC Eltersdorf 3 - 2 DJK Ammerthal
2019-11-08 18:00:00 VfR Wormatia Worms 3 - 2 Arminia Ludwigshafen
2019-11-08 18:30:00 MSV Pampow 2 - 2 TSG Neustrelitz
2019-11-08 18:30:00 FC Oberneuland 2 - 1 SFL Bremerhaven
2019-11-08 18:30:00 SC Victoria Hamburg 5 - 0 Bramfelder SV
2019-11-08 18:30:00 TeBe Berlin 2 - 1 Torgelower SV Greif
2019-11-08 18:30:00 SG Union Sandersdorf 6 - 0 Wacker Nordhausen II
2019-11-08 18:30:00 Wiedenbruck 3 - 2 SV Westfalia Rhynern
2019-11-08 18:45:00 Sandhausen II 3 - 0 Neckarsulmer Sport-Union
India Shillong Premier League
2019-11-08 09:15:00 Shillong Lajong FC 5 - 0 Langsning SC
Uganda Super Cup
2019-11-08 13:00:00 Wakiso Giants FC 2 - 1 Busoga United
2019-11-08 13:30:00 Onduparaka FC 7 - 1 Koyetum
Mexico Segunda Division
2019-11-08 22:30:00 Murcielagos 8 - 2 Atletico Bahia CF
Croatia 2.Division
2019-11-08 12:30:00 NK Dubrava Zagreb 0 - 0 Bijelo Brdo
England U23 League Cup
2019-11-08 12:00:00 Newcastle U23 0 - 1 West Bromwich U23
2019-11-08 15:00:00 Reading U23 1 - 0 Swansea City U23
2019-11-08 19:00:00 Bournemouth U23 2 - 2 Stoke City U23
2019-11-08 19:00:00 Blackburn Rovers U23 3 - 1 Middlesbrough U23
Ireland Leinster Senior League
2019-11-08 19:30:00 St Patricks CY 2 - 0 Glenville FC
2019-11-08 19:30:00 Mayfield United 2 - 1 Leeds AFC Cork
2019-11-08 20:00:00 Home Farm FC 1 - 1 Leixlip United
2019-11-08 20:15:00 Collinstown 2 - 1 Inchicore Athletic FC
Tanzania Ligue 1
2019-11-08 13:00:00 KMC FC 1 - 2 Kagera Sugar
2019-11-08 13:00:00 Ndanda FC 0 - 1 Young Africans
2019-11-08 15:59:00 Azam 2 - 1 Biashara United FC
Argentina Reserve League
2019-11-08 12:00:00 Central Cordoba SdE Reserves 0 - 0 CA Patronato Reserves
2019-11-08 13:00:00 CA Aldosivi Reserves 0 - 0 Gimnasia LP Reserves
2019-11-08 13:00:00 Velez Sarsfield Reserves 1 - 0 Boca Juniors Reserve
2019-11-08 13:00:00 Union Santa Fe Reserves 0 - 1 Atletico Tucuman Reserve
2019-11-08 13:00:00 San Lorenzo Reserves 3 - 3 Argentinos Jrs Reserves
2019-11-08 13:00:00 River Plate R 4 - 0 Rosario Central Reserves
2019-11-08 13:00:00 Racing Club Reserves 1 - 1 Huracan Reserves
2019-11-08 13:00:00 Newell's Reserves 1 - 1 Defensa y Justicia Reserves
2019-11-08 13:00:00 Lanus Reserves 2 - 1 Banfield Reserves
2019-11-08 13:00:00 Godoy Cruz Reserves 0 - 1 CA Independiente Reserves
2019-11-08 13:00:00 Estudiantes LP Reserves 2 - 0 CA Talleres de Córdoba Reserves
Romania - Liga 3 Seria
2019-11-08 12:00:00 ACS Poli Timisoara 1 - 1 CNS Cetate Deva
2019-11-08 12:00:00 Dunarea Galati 2 - 0 SC Bacau
2019-11-08 12:00:00 AFC Metalul Buzau 0 - 1 FC Unirea 2004 Slobozia
2019-11-08 12:00:00 AFC Progresul Spartac Bucuresti 4 - 0 Astra Giurgiu II
2019-11-08 12:00:00 Avantul Reghin 1 - 2 Metalurgistul Cugir
2019-11-08 12:00:00 Cluj II 1 - 4 FC Ariesu Turda
2019-11-08 12:00:00 Crisul Chisineu Cris 1 - 1 Gloria Lunca Teuz Cermei
2019-11-08 12:00:00 Tunari 1 - 0 Medgidia
2019-11-08 12:00:00 CSM Flacara Moreni 0 - 0 FC Voluntari II
2019-11-08 12:00:00 CSM Focsani 4 - 0 FC Otelul Galati
2019-11-08 12:00:00 Pascani 0 - 6 ACS Somuz Falticeni
2019-11-08 12:00:00 Steaua Bucuresti 2 0 - 3 CS Faurei
2019-11-08 12:00:00 ACS Foresta Suceava 4 - 0 Husana Husi
2019-11-08 12:00:00 Ghiroda SI Giarmata VII 4 - 2 ACSO Filiasi
2019-11-08 12:00:00 Unirea Dej 4 - 2 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj
2019-11-08 12:00:00 SR Brasov 2 - 0 CS Sporting Rosiori
2019-11-08 12:00:00 FC Zalau 3 - 3 Luceafarul Oradea B
Azerbaijan Division 2
2019-11-08 10:30:00 Qaradag Lokbatan 0 - 2 PFC Neftchi II
2019-11-08 12:00:00 Sabayi II 1 - 0 FK Kapaz Ganca
2019-11-08 13:00:00 Qarabag II 1 - 2 Standard Sumgayit II
India Mizoram Premier League
2019-11-08 10:30:00 Ramhlun North FC 3 - 3 Venghnuai FC
2019-11-08 13:30:00 Mizoram Police FC 6 - 5 Aizawl FC
Israel C League
2019-11-08 08:00:00 Maccabi Umm Al Fahm 4 - 5 MS Pardes Hana Karkur
2019-11-08 09:00:00 Otzma FC Holon 0 - 0 Hapoel Hod HaSharon
2019-11-08 10:00:00 Beitar Ramat Gan 1 - 4 MS Tseirey Taybe
2019-11-08 10:00:00 Hapoel Mahane Yehuda 0 - 3 Hapoel Qalansawe
2019-11-08 10:00:00 Tzeirey Kafr Kana 0 - 1 FC Tzeirey Tamra
2019-11-08 10:25:00 Maccabi Ma'alot Tarshiha 5 - 3 Maccabi Bnei Nahf
2019-11-08 10:30:00 Maccabi Ironi Sderot 1 - 1 SC Shicun Hamizrah
2019-11-08 10:30:00 Hapoel Ironi Gedera 0 - 0 Maccabi Ironi Netivot
2019-11-08 11:00:00 FC Beitar Yavne 5 - 0 Moadon Zeirey Rahat
2019-11-08 11:15:00 Bnei Baqa United 0 - 1 Hapoel Tirat Karmel
Portugal Campeonato Nacional
2019-11-08 19:00:00 Alverca 0 - 2 Real Sport Clube
PER C
2019-11-08 01:00:00 Atletico Grau 0 - 0 Sport Huancayo
India Santosh Trophy
2019-11-08 10:00:00 Karnataka 6 - 1 Telangana
CONCACAF League
2019-11-08 02:35:00 Deportivo Saprissa 1 - 0 CD Motagua
Mexico Liga MX Femenil
2019-11-08 18:00:00 Atlas (w) 1 - 3 Aguilas de Leon (w)
2019-11-08 21:45:00 Cruz Azul (w) 2 - 2 Tijuana (w)
2019-11-08 22:00:00 Club Necaxa (w) 1 - 1 Saint Louis Athletica (w)
2019-11-08 22:00:00 Queretaro (w) 0 - 2 Tigres (w)
Algeria Womens League
2019-11-08 10:00:00 ASEAC Women 1 - 0 AR Guelma (W)
Mauritania Division 1
2019-11-08 17:00:00 ASC Tevragh Zeine 0 - 0 ASC Snim
India Regional Cup
2019-11-08 11:30:00 Army Red 1 - 2 Mohammedan SC
Portugal U23
2019-11-08 11:00:00 Coimbra EC U23 0 - 0 Maritimo U23
2019-11-08 14:00:00 Belenenses U23 1 - 0 Vitoria Guimaraes U23
Cyprus Division 3
2019-11-08 15:00:00 PAEEK 3 - 1 Elpida Astromeriti
Indonesia Liga 1 Women
2019-11-08 02:00:00 Persib Bandung (W) 4 - 1 PSIS Semarang (W)
2019-11-08 06:00:00 Persija Jakarta (w) 0 - 2 PSS Sleman (W)
2019-11-08 06:30:00 Persebaya Surabaya (w) 1 - 3 Persipura Jayapura (w)
Myanmar University Tournament
2019-11-08 01:25:00 Dagon Zone 1 - 2 Mawlamying Zone
Algeria U19 Youth League
2019-11-08 08:00:00 Ain Fakroun U19 1 - 2 NRB Teleghma U19
2019-11-08 08:00:00 MC El Eulma U19 0 - 3 CS Constantine U19
2019-11-08 08:55:00 CA Batna U19 0 - 2 DRB Tadjenant U19
India Bangalore Super Division
2019-11-08 10:00:00 Ozone FC 0 - 1 FC Bengaluru United