Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
International Club Friendly
2019-10-15 12:00:00 FC Emmen Reserves 3 - 2 Cambuur Reserve
2019-10-15 13:00:00 TP Jastrzab Bielszowice 2 - 2 KS Sosnica Gliwice
2019-10-15 15:59:00 SC Weiz 0 - 3 Maribor
2019-10-15 16:15:00 FC Olympia Kirrlach 1 - 8 Karlsruher SC
2019-10-15 17:30:00 VfB Huls 8 - 2 Vogelheimer SV
2019-10-15 17:30:00 Groningen 1 - 1 IJsselmeervogels
2019-10-15 18:30:00 East Grinstead Town 0 - 5 Aveley
2019-10-15 18:45:00 Tadcaster Albion 1 - 2 Brighouse Town
2019-10-15 18:45:00 Winchester City 3 - 3 Thame United
2019-10-15 18:45:00 Ware 0 - 0 Whitstable Town
2019-10-15 18:45:00 Workington 3 - 1 Droylsden
UEFA European Championship
2019-10-15 15:59:00 Finland 3 - 0 Armenia
2019-10-15 18:45:00 Switzerland 2 - 0 Ireland
2019-10-15 18:45:00 Gibraltar 2 - 3 Georgia
2019-10-15 18:45:00 Sweden 1 - 1 Spain
2019-10-15 18:45:00 Romania 1 - 1 Norway
2019-10-15 18:45:00 Faroe Islands 1 - 0 Malta
2019-10-15 18:45:00 Israel 3 - 1 Latvia
2019-10-15 18:45:00 Liechtenstein 0 - 5 Italy
2019-10-15 18:45:00 Greece 2 - 1 Bosnia-Herzegovina
UEFA - EURO U21 Qualifying
2019-10-15 12:30:00 North Macedonia U21 1 - 1 Kazakhstan U21
2019-10-15 12:30:00 Cyprus U21 1 - 1 Belarus U21
2019-10-15 15:00:00 Iceland U21 1 - 0 Ireland U21
2019-10-15 15:00:00 Latvia U21 0 - 0 Bulgaria U21
2019-10-15 15:59:00 Azerbaijan U21 0 - 1 Switzerland U21
2019-10-15 15:59:00 Poland U21 1 - 0 Serbia U21
2019-10-15 15:59:00 Bosnia-Herzegovina U21 0 - 2 Germany U21
2019-10-15 16:15:00 Estonia U21 0 - 5 Russia U21
2019-10-15 16:30:00 Norway U21 0 - 4 Netherlands U21
2019-10-15 16:35:00 Israel U21 3 - 1 Faroe Islands U21
2019-10-15 16:45:00 Montenegro U21 0 - 2 Spain U21
2019-10-15 17:00:00 Luxembourg U21 0 - 3 Sweden U21
2019-10-15 17:00:00 Albania U21 2 - 1 Kosovo U21
2019-10-15 18:00:00 Belgium U21 4 - 1 Moldova U21
2019-10-15 18:45:00 England U21 5 - 1 Austria U21
2019-10-15 19:00:00 Slovakia U21 3 - 5 France U21
Welsh Premier League
2019-10-15 18:45:00 Connahs Quay Nomads FC 4 - 2 Caernarfon
England Johnstone
2019-10-15 18:45:00 Carlisle United 2 - 1 Blackpool
England Conference
2019-10-15 18:45:00 Wrexham 0 - 1 Chesterfield
UEFA European U-17 Football Championship
2019-10-15 13:30:00 Poland U17 2 - 2 Belgium U17
2019-10-15 13:30:00 Liechtenstein U17 0 - 4 Macedonia U17
2019-10-15 17:00:00 Kosovo U17 1 - 4 Wales U17
2019-10-15 17:00:00 Netherlands U17 1 - 0 Slovenia U17
UEFA European U-19 Football Championship
2019-10-15 13:00:00 Czech Republic U19 1 - 1 Norway U19
2019-10-15 13:00:00 San Marino Calcio U19 0 - 2 Azerbaijan U19
2019-10-15 18:00:00 Georgia U19 2 - 0 Croatia U19
2019-10-15 18:00:00 Hungary U19 5 - 0 Kazakhstan U19
2019-10-15 18:05:00 Scotland U19 1 - 0 Germany U19
2019-10-15 18:05:00 Andorra U19 0 - 2 Belarus U19
Lithuania - 1.Division
2019-10-15 16:30:00 FK Riteriai 1 - 2 Suduva
J-League Division 2
2019-10-15 10:00:00 Yokohama FC 3 - 2 Zweigen Kanazawa FC
England Southern Premier League
2019-10-15 18:45:00 Truro City 3 - 3 Poole Town
2019-10-15 18:45:00 Walton Casuals 1 - 1 Gosport Borough
2019-10-15 18:45:00 Salisbury FC 2 - 1 Taunton Town
2019-10-15 18:45:00 Metropolitan Police 2 - 3 Swindon Supermarine
2019-10-15 18:45:00 Dorchester Town 0 - 0 Merthyr Town
2019-10-15 18:45:00 Hayes Yeading United 3 - 2 Hendon
2019-10-15 18:45:00 Chesham United 1 - 1 Harrow Borough
2019-10-15 18:45:00 Blackfield Langley 2 - 1 Weston Super Mare
2019-10-15 18:45:00 Beaconsfield SYCOB 1 - 2 Hartley Wintney
Brazil Serie B
2019-10-15 22:15:00 Parana PR 1 - 0 Brasil de Pelotas
2019-10-15 22:15:00 Criciuma 1 - 1 Vitoria BA
2019-10-15 22:15:00 Londrina PR 0 - 0 Figueirense
2019-10-15 23:30:00 CRB AL 0 - 0 Operario Ferroviario PR
2019-10-15 23:30:00 America MG 2 - 0 Vila Nova
Primera Division de Chile
2019-10-15 18:30:00 Cobresal 3 - 2 Palestino
2019-10-15 21:00:00 Union Espanola 3 - 1 Coquimbo Unido
2019-10-15 23:30:00 CSD Antofagasta 1 - 0 Audax Italiano
Argentine Division 2
2019-10-15 00:10:00 Quilmes 1 - 4 San Martin Tucuman
2019-10-15 18:30:00 Defensores de Belgrano 1 - 1 Almagro
2019-10-15 22:10:00 Club Atletico Tigre 1 - 0 Villa Dalmine
2019-10-15 23:00:00 Chacarita juniors 1 - 1 Deportivo Riestra
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
2019-10-15 14:00:00 Halmstads U21 5 - 1 HackenU21
2019-10-15 15:00:00 Syrianska FC U21 2 - 10 Orebro U21
2019-10-15 15:00:00 Degerfors IF U21 5 - 3 Djurgardens U21
2019-10-15 15:59:00 Vasteras SK FK U21 1 - 4 Norrkoping IFK U21
Women Norwegian Toppserien
2019-10-15 11:00:00 Kolbotn (w) 4 - 0 Fart (w)
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2019-10-15 18:45:00 Folkestone 4 - 2 Cheshunt
2019-10-15 18:45:00 Merstham 1 - 2 Cray Wanderers
Norwegian Junior U19
2019-10-15 10:30:00 Aalesund FKU19 1 - 2 Sandefjord U19
Korea Challengers League
2019-10-15 06:00:00 Icheon Citizen 0 - 3 Hwaseong FC
FIFA World Cup qualification (AFC)
2019-10-15 08:00:00 Mongolia 1 - 2 Kyrgyzstan
2019-10-15 08:30:00 Korea DPR 0 - 0 Korea Republic
2019-10-15 11:30:00 Cambodia 0 - 4 Iraq
2019-10-15 11:30:00 Indonesia 1 - 3 Vietnam
2019-10-15 11:40:00 Chinese Taipei 1 - 7 Australia
2019-10-15 11:45:00 Singapore 1 - 3 Uzbekistan
2019-10-15 12:00:00 Philippines 0 - 0 China
2019-10-15 12:00:00 Thailand 2 - 1 United Arab Emirates
2019-10-15 12:15:00 Tajikistan 0 - 3 Japan
2019-10-15 13:00:00 Palestine 0 - 0 Saudi Arabia
2019-10-15 14:00:00 India 1 - 1 Bangladesh
2019-10-15 14:00:00 Sri Lanka 0 - 3 Lebanon
2019-10-15 14:00:00 Syrian 4 - 0 Guam Island
2019-10-15 15:59:00 Jordan 3 - 0 Nepal
2019-10-15 16:30:00 Bahrain 1 - 0 Iran
2019-10-15 16:30:00 Qatar 2 - 1 Oman
England Northern Premier League
2019-10-15 18:45:00 Witton Albion 1 - 0 Ashton United
2019-10-15 18:45:00 FC United of Manchester 1 - 3 Basford Utd
2019-10-15 18:45:00 Stalybridge Celtic 0 - 3 Stafford Rangers
2019-10-15 18:45:00 Scarborough 1 - 0 Hyde F.C.
2019-10-15 18:45:00 Lancaster City 1 - 0 Radcliffe Borough
2019-10-15 18:45:00 Matlock Town 1 - 2 Warrington Town AFC
2019-10-15 18:45:00 Morpeth Town 3 - 0 Atherton Collieries
2019-10-15 18:45:00 Gainsborough Trinity 0 - 0 Buxton FC
Saudi Arabia Division 1
2019-10-15 14:55:00 AL-jeel 0 - 0 Hottain (KSA)
2019-10-15 15:10:00 Al mojzel 0 - 1 Al-Thuqbah
BSWCP
2019-10-15 14:30:00 Russia Beach Soccer 6 - 2 Iran Beach Soccer
2019-10-15 17:30:00 Brazil Beach Soccer 7 - 5 Italy Beach Soccer
Sweden U19
2019-10-15 14:00:00 Brommapojkarna U19 5 - 3 Malmo U19
Copa Libertadores Femenino
2019-10-15 00:30:00 Municipalidad de Majes (w) 0 - 6 Independiente Medellin (w)
2019-10-15 00:30:00 America de Cali (w) 1 - 0 Sportivo Limpeno (w)
2019-10-15 22:00:00 Atletico Huila Women's 3 - 0 Cerro Porteno (w)
2019-10-15 22:00:00 Deportivo Cuenca (w) 5 - 1 Mundo Futuro (w)
Argentina Prim C Metropolitana
2019-10-15 16:30:00 Tristan Suarez 1 - 1 Los Andes
2019-10-15 18:30:00 Defensores Unidos 2 - 0 Argentino de Quilmes
2019-10-15 18:30:00 Sacachispas 1 - 1 Uhl Que Sa
2019-10-15 18:30:00 UAI Urquiza 1 - 4 Villa San Carlos
ISR U19
2019-10-15 08:40:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam U19 0 - 4 Ashdod MS U19
Malta Women Division 1
2019-10-15 18:15:00 Hibernians (w) 0 - 7 Swieqi United (w)
2019-10-15 18:15:00 Mosta FC (w) 0 - 6 Mgarr (w)
Denmark Reserves League
2019-10-15 11:00:00 Brondby Reserve 1 - 4 Kobenhavn Reserve
England Reserves League
2019-10-15 12:00:00 Bristol Rovers Reserve 4 - 1 Forest Green Rovers(R)
2019-10-15 12:00:00 Huddersfield Town (R) 3 - 0 Tranmere (R)
2019-10-15 12:00:00 Plymouth (R) 1 - 2 Southend Utd Am.
2019-10-15 12:00:00 Fleetwood Town Reserve 3 - 0 Morecambe Reserve
2019-10-15 12:00:00 Peterborough United (R) 3 - 4 West Bromwich (R)
2019-10-15 12:00:00 Portsmouth (R) 1 - 2 Bournemouth (R)
2019-10-15 13:00:00 Rotherham United (R) 3 - 2 Doncaster Reserve
2019-10-15 13:00:00 Walsall Reserve 1 - 1 Mansfield Town Reserve
Uzbekistan Second League
2019-10-15 10:00:00 FK Andijan-2 1 - 2 FK Rubin (UZB)
2019-10-15 10:00:00 Lokomotiv BFK 5 - 2 Rash Milk
2019-10-15 10:00:00 FC Bunyodkor II Chrichik 1 - 2 FK Chigatoy
2019-10-15 10:00:00 FK G'ijduvon 3 - 3 Aral Nukus
2019-10-15 10:00:00 Zaamin 3 - 2 Zirabuloq
Futsal Russia Division De Honor
2019-10-15 15:59:00 Ukhta Tyumen Futsal 3 - 4 MFK Tyumen Futsal
Sweden Folksam U21 Superettan
2019-10-15 15:00:00 Jonkopings Sodra U21 3 - 0 Varbergs BoIS U21
2019-10-15 15:00:00 Osters U21 1 - 0 Utsiktens BK U21
Omani Federation Cup
2019-10-15 13:00:00 Al-Suwaiq 0 - 1 Sohar Club
2019-10-15 13:00:00 Saham 1 - 2 Al-Nahda Muscat
2019-10-15 13:00:00 Alrstak 2 - 2 Bahla
2019-10-15 13:05:00 Al-Seeb 4 - 0 Al Oruba Sur
2019-10-15 13:05:00 Oman Club 3 - 0 Muscat
BRA D4
2019-10-15 18:00:00 Retro/PE 1 - 0 Vera Cruz PE
International Friendly
2019-10-15 07:00:00 Saudi Arabia U23 1 - 1 Indonesia U23
2019-10-15 07:00:00 India VI 2 - 2 Peru VI
2019-10-15 09:00:00 Poland VI 1 - 1 Wales VI
2019-10-15 10:00:00 Brazil VI 1 - 0 Turkey VI
2019-10-15 11:00:00 Pakistan VI 0 - 5 Romania VI
2019-10-15 11:00:00 Georgia U18 2 - 0 Estonia U18
2019-10-15 12:00:00 Chile VI 1 - 1 Egypt VI
2019-10-15 14:00:00 France VI 0 - 0 Scotland VI
2019-10-15 15:00:00 Germany (R) 3 - 3 Slovenia VI
2019-10-15 15:30:00 Portugal U20 3 - 4 Italy U20
2019-10-15 15:59:00 Slovenia U21 1 - 0 Hungary U21
2019-10-15 15:59:00 Chile 3 - 2 Guinea
2019-10-15 15:59:00 Kuwait 1 - 1 Turkmenistan
2019-10-15 17:00:00 Denmark 4 - 0 Luxembourg
2019-10-15 17:00:00 Mauritania 0 - 0 Libya
2019-10-15 19:00:00 Algeria 3 - 0 Colombia
2019-10-15 19:00:00 Morocco 2 - 3 Gabon
2019-10-15 21:00:00 Venezuela U23 0 - 0 Bolivia U23
2019-10-15 22:30:00 Bermuda 0 - 0 Guatemala
2019-10-15 23:00:00 Mexico U23 1 - 1 Argentina U23
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-10-15 18:30:00 Aparecida EC U20 2 - 3 Atletico GO (Youth)
Jamaica Premier League
2019-10-15 01:30:00 Cavalier FC 2 - 2 Mount Pleasant FA
India Goa Professional League
2019-10-15 10:30:00 Dempo 6 - 0 Velsao SCC
Germany Youth U17 League
2019-10-15 12:00:00 Hallescher FC U17 1 - 6 Hertha BSC Berlin U17
Argentina group C Tebolidun League Manchester
2019-10-15 18:30:00 Victoriano Arenas 0 - 1 General Lamadrid
2019-10-15 18:30:00 Real Pilar 2 - 2 Ferrocarril Midland
2019-10-15 19:00:00 Deportivo Merlo 0 - 1 Deportivo Laferrere
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2019-10-15 18:30:00 Puerto Nuevo 2 - 0 Sportivo Barracas
2019-10-15 18:30:00 Juventud Unida 1 - 1 Defensores de Cambaceres
2019-10-15 18:30:00 Deportivo Paraguayo 1 - 2 Claypole
2019-10-15 18:45:00 CA Atlas 2 - 1 Central Ballester
Poland Regional Cup
2019-10-15 13:45:00 KS Cyklon Rogoznik 0 - 2 Ks Unia Dabrowa Gornicza
Angola Girabola League
2019-10-15 14:00:00 Sporting Cabinda 0 - 0 Ferroviario Do Huambo
Uruguay Segunda
2019-10-15 15:59:00 Parque del Plata 0 - 2 Potencia
2019-10-15 19:00:00 Villa Espanola 4 - 3 Deportivo Maldonado
2019-10-15 19:05:00 CS Cerrito 1 - 2 Albion FC
2019-10-15 19:15:00 La Luz 1 - 0 CSD Huracan Buceo
2019-10-15 19:15:00 Basanez 1 - 1 Uruguay Montevideo
Malawi Premier League
2019-10-15 12:30:00 Silver Strikers 2 - 0 Masters Security
2019-10-15 12:30:00 TN Stars 0 - 1 EPAC United
The women's league of Argentina
2019-10-15 18:30:00 El Porvenir (w) 3 - 3 Excursionistas (w)
Brazil Campeonato U19
2019-10-15 18:00:00 Atletico Pr Paranaense U19 3 - 0 Figueirense U19
India Shillong Premier League
2019-10-15 09:30:00 Nongrim Hills 0 - 2 Ryntih SC
Austria Amateur cup
2019-10-15 16:30:00 USV Gnas 0 - 5 Usv Mettersdorf
Israel C League
2019-10-15 09:40:00 Hapoel Bnei Parades 6 - 0 Maccabi Umm Al Fahm
2019-10-15 11:00:00 Beitar Nahariya 0 - 4 Hapoel Bueine
2019-10-15 11:30:00 Beitar Petah Tikva 5 - 3 Hapoel Kfar Bara
2019-10-15 12:00:00 Maccabi Neve Shaanan Eldad 1 - 2 Maccabi Ahi Iksal
2019-10-15 12:00:00 SC Bnei Yaffo Ortodoxim 1 - 3 Ironi Beit Dagan
2019-10-15 12:30:00 FC Beitar Yavne 2 - 0 MS Hapoel Yeroham
2019-10-15 12:30:00 Hapoel Hod HaSharon 0 - 2 Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva
2019-10-15 12:30:00 Hapoel Ironi Gedera 3 - 8 Beitar Ironi Kiryat Gat
2019-10-15 12:30:00 Hapoel Qalansawe 2 - 2 Shimshon Tel Aviv
2019-10-15 12:30:00 Maccabi Ironi Netivot 1 - 0 MS Hapoel Lod
2019-10-15 12:30:00 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 6 - 1 Beitar Ironi Maale Adumim
2019-10-15 12:30:00 Shimshon Bnei Tayibe 2 - 3 Beitar Kfar Saba Shlomi
2019-10-15 13:00:00 Beitar Ramat Gan 1 - 1 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
2019-10-15 13:00:00 Moadon Zeirey Rahat 2 - 3 MS Ironi Kuseife
2019-10-15 13:30:00 Sport Club Dimona 0 - 0 SC Shicun Hamizrah
2019-10-15 15:00:00 Hapoel Beit She'any 2 - 1 Hapoel Tirat Karmel
2019-10-15 15:30:00 Otzma FC Holon 2 - 1 Hapoel Kiryat Ono
2019-10-15 15:59:00 SC Beer Sheva 1 - 2 Maccabi Ironi Sderot
2019-10-15 16:30:00 Hapoel Mahane Yehuda 1 - 1 MS Tseirey Taybe
England Ryman Cup
2019-10-15 18:45:00 VCD Athletic 1 - 1 Phoenix Sports
2019-10-15 18:45:00 Waltham Abbey 1 - 2 Brentwood Town
Thailand U19 League
2019-10-15 06:30:00 Pattaya FC U19 0 - 0 PTT Rayong U19
2019-10-15 06:30:00 Royal Thai Navy U19 3 - 1 Trat FC U19
2019-10-15 08:55:00 Rayong FC U19 0 - 0 Chanthaburi FC U19
2019-10-15 09:00:00 Kohkwang FC U19 0 - 6 Chonburi U19
Belgium Youth Cup
2019-10-15 18:00:00 Dessel Sport Reserves 0 - 4 Racing Genk U21
2019-10-15 18:00:00 Tubize Reserves 1 - 2 Gent R
Brazil
2019-10-15 18:10:00 Parana PR/U19 1 - 2 Tubarao U19
Maldives Premier League
2019-10-15 15:59:00 United Victory 2 - 2 Nilandhoo SC VS
Premier League International Cup
2019-10-15 18:00:00 Monaco B 3 - 1 Jong Feyenoord (Youth)
Mexico Liga MX Femenil
2019-10-15 01:00:00 Tigres (w) 4 - 0 Club Necaxa (w)
2019-10-15 02:00:00 Aguilas de Leon (w) 1 - 3 Monterrey (w)
Northern Ireland shield cup
2019-10-15 18:45:00 Ards FC 0 - 1 HW Welders
2019-10-15 18:45:00 Glentoran FC 2 - 2 Larne FC
2019-10-15 18:45:00 Linfield FC 2 - 2 Cliftonville
2019-10-15 18:45:00 Ballymena United 1 - 1 Crusaders
Iran Div 2
2019-10-15 11:30:00 Shahid Ghandi 2 - 0 Milad Mehr
2019-10-15 11:45:00 Shahrdari Fuman 0 - 1 Shahrdari Astara
2019-10-15 12:00:00 Avalan Kamyaran 0 - 0 Kheybar Khorramabad
2019-10-15 12:00:00 Persepolis Ganaveh 3 - 0 Karoun Ahvaz
2019-10-15 12:00:00 Esteghlal Molasani 2 - 0 Mes Novin Kerman
2019-10-15 12:15:00 Foolad Natanz FC 2 - 1 Caspian Qazvin
Germany Landespokal
2019-10-15 17:30:00 SG Muschenbach 1 - 1 Engers
Vietnam Championship U21
2019-10-15 09:00:00 Hong Linh Ha Tinh U21 0 - 0 Dong Thap U21
2019-10-15 09:00:00 Hoang Anh Gia Lai U21 1 - 4 Viettel FC U21
England Southern League Central Division
2019-10-15 18:45:00 Tamworth 3 - 0 Rushden Diamonds
2019-10-15 18:45:00 Rushall Olympic 0 - 1 Barwell
2019-10-15 18:45:00 Royston Town 1 - 1 Hitchin Town
2019-10-15 18:45:00 Peterborough Sports 2 - 1 Nuneaton Borough
2019-10-15 18:45:00 Coalville 2 - 0 Biggleswade Town
2019-10-15 18:45:00 Leiston FC 4 - 4 St Ives Town
2019-10-15 18:45:00 Bromsgrove Sporting FC 4 - 0 Hednesford Town
CONCACAF Nations League
2019-10-15 21:00:00 US Virgin Islands 0 - 4 Barbados
2019-10-15 21:00:00 St. Lucia 0 - 2 El Salvador
2019-10-15 23:00:00 Aruba 0 - 6 Jamaica
2019-10-15 23:15:00 Dominican Republic 0 - 0 Montserrat
2019-10-15 23:30:00 Canada 2 - 0 USA
2019-10-15 23:30:00 Cayman Islands 1 - 0 French Saint-Martin
Wales FAW Championship
2019-10-15 18:30:00 Colwyn Bay 3 - 1 Gresford
2019-10-15 18:30:00 Flint Town 7 - 0 Ruthin Town FC
2019-10-15 18:30:00 Llandudno 1 - 4 Prestatyn Town FC
2019-10-15 18:30:00 Porthmadog 0 - 0 Penrhyncoch
Estonia U19 League
2019-10-15 14:00:00 FCI Levadia U19 0 - 0 JK Tabasalu U19
2019-10-15 14:00:00 FCI Tallinn U19 4 - 0 Tartu JK Tammeka U19
2019-10-15 16:30:00 FC Flora Tallinn U19 2 - 0 Rakvere JK Tarvas U19