Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Brazil Serie A
2019-10-12 20:00:00 Goias 1 - 0 Centro Sportivo Alagoano
2019-10-12 22:00:00 Fluminense RJ 2 - 0 Bahia BA
Holland Jupiler League
2019-10-12 16:30:00 FC Oss 2 - 2 SC Telstar
2019-10-12 18:45:00 Roda JC 4 - 0 Helmond Sport
Spanish Segunda Division
2019-10-12 10:00:00 Girona 0 - 2 Elche
2019-10-12 14:00:00 Almeria 0 - 0 CD Lugo
2019-10-12 14:00:00 Sporting Gijon 1 - 3 AD Alcorcon
2019-10-12 15:59:00 Extremadura 1 - 1 Ponferradina
2019-10-12 15:59:00 Malaga 1 - 2 Cadiz
England League 2
2019-10-12 14:00:00 Morecambe 1 - 2 Bradford City
2019-10-12 14:00:00 Carlisle United 2 - 4 Crewe Alexandra
2019-10-12 14:00:00 Stevenage Borough 2 - 1 Grimsby Town
2019-10-12 14:00:00 Leyton Orient 3 - 1 Walsall
2019-10-12 14:00:00 Mansfield Town 6 - 1 Oldham Athletic
2019-10-12 14:00:00 Macclesfield Town 2 - 1 Port Vale
2019-10-12 14:00:00 Swindon Town 1 - 1 Plymouth Argyle
2019-10-12 14:00:00 Salford City 1 - 0 Cambridge United
2019-10-12 14:00:00 Scunthorpe United 3 - 0 Northampton Town
2019-10-12 14:00:00 Exeter City 1 - 0 Forest Green Rovers
2019-10-12 14:00:00 Crawley Town 2 - 1 Colchester United
England League 1
2019-10-12 14:00:00 Bristol Rovers 1 - 0 Milton Keynes Dons
2019-10-12 14:00:00 Portsmouth 0 - 0 Gillingham
2019-10-12 14:00:00 Blackpool 1 - 2 Rotherham United
2019-10-12 14:00:00 Southend United 1 - 4 AFC Wimbledon
2019-10-12 14:00:00 Peterborough United 2 - 0 Lincoln City
2019-10-12 14:00:00 Rochdale 2 - 1 Accrington Stanley
2019-10-12 14:00:00 Oxford United 3 - 0 Doncaster Rovers
International Club Friendly
2019-10-12 08:00:00 Steaua Bucuresti 1 - 2 CS Voluntari
2019-10-12 08:30:00 Varda SE 0 - 1 Nyiregyhaza
2019-10-12 09:00:00 Vasas 1 - 2 Fehervar Videoton
2019-10-12 09:00:00 Bologna 2 - 2 NK Olimpija Ljubljana
2019-10-12 09:00:00 Mladost Lucani 3 - 2 Radnicki Nis
2019-10-12 09:00:00 Radnik Surdulica 1 - 1 FK Napredak Krusevac
2019-10-12 09:00:00 Istra 1961 Pula 3 - 1 NK Orijent Rijeka
2019-10-12 09:00:00 Dinamo Minsk Reserves 1 - 2 FK Gorodeya
2019-10-12 09:00:00 Rakow Czestochowa 2 - 0 Zaglebie Sosnowiec
2019-10-12 10:00:00 Botev Galabovo 0 - 2 Arda
2019-10-12 10:00:00 Gyirmot SE 2 - 0 SKF Sered
2019-10-12 10:00:00 FK Vitebsk 2 - 2 Naftan Novopolock
2019-10-12 10:00:00 Wisla Plock 2 - 0 LKS Lodz
2019-10-12 11:00:00 Botev Plovdiv 3 - 1 Tsarsko Selo
2019-10-12 12:00:00 Zorya 3 - 1 FC Mariupol
2019-10-12 12:00:00 Vitosha Bistritsa 2 - 1 CSKA 1948 Sofia
2019-10-12 12:00:00 FC Aragats 2 - 1 Impuls Dilijan
2019-10-12 12:00:00 Gaziantepspor 3 - 2 Adanaspor
2019-10-12 12:00:00 FC Aragats 2 - 1 FK Dilijan
2019-10-12 12:30:00 Lokomotiv Sofia 4 - 0 Botev Vratsa
2019-10-12 12:30:00 Pirin 2002 Razlog 1 - 2 Levski Sofia
2019-10-12 13:00:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 0 Yeni Malatyaspor
2019-10-12 13:00:00 Lokomotiv Plovdiv 1 - 0 FC Hebar Pazardzhik
2019-10-12 13:00:00 NK Aluminij 1 - 2 HNK Gorica
2019-10-12 13:00:00 Omonia Nicosia FC 2 - 0 Xylotympou
2019-10-12 13:00:00 Goztepe 3 - 2 Menemen Belediye Spor
2019-10-12 13:00:00 Udinese 1 - 1 Venezia
2019-10-12 13:00:00 TSV Hartberg 2 - 1 SG Austria Klagenfurt
2019-10-12 13:00:00 Denizlispor 3 - 1 Altinordu
2019-10-12 14:00:00 Kaizer Chiefs 4 - 2 Mamelodi Sundowns
2019-10-12 14:00:00 FC Karpaty Lviv 1 - 1 Kauno Zalgiris
2019-10-12 14:00:00 Konyaspor 1 - 0 Eskisehirspor
2019-10-12 14:00:00 Pirin Blagoevgrad 1 - 3 CSKA Sofia
2019-10-12 14:00:00 HNK Sibenik 1 - 2 NK Lokomotiva Zagreb
2019-10-12 14:00:00 Antalyaspor 2 - 1 Desna Chernihiv
2019-10-12 15:00:00 ACD Virtus Entella 5 - 0 Chiasso
2019-10-12 15:00:00 France U20 1 - 0 Sweden U20
2019-10-12 15:59:00 Martigues 1 - 2 Marseille
2019-10-12 15:59:00 CHAMALIERES 0 - 2 Le Puy Foot 43 Auvergne
2019-10-12 17:00:00 Rijeka 1 - 1 HSK Zrinjski Mostar
2019-10-12 19:00:00 Destroyers U23 0 - 1 Blooming U23
2019-10-12 23:00:00 Stumptown Athletic FC 2 - 2 Chattanooga
2019-10-12 23:00:00 New York universe B team 1 - 2 Detroit City
UEFA European Championship
2019-10-12 13:00:00 Georgia 0 - 0 Ireland
2019-10-12 15:59:00 Denmark 1 - 0 Switzerland
2019-10-12 15:59:00 Faroe Islands 0 - 3 Romania
2019-10-12 15:59:00 Bosnia-Herzegovina 4 - 1 Finland
2019-10-12 18:45:00 Norway 1 - 1 Spain
2019-10-12 18:45:00 Malta 0 - 4 Sweden
2019-10-12 18:45:00 Liechtenstein 1 - 1 Armenia
2019-10-12 18:45:00 Italy 2 - 0 Greece
UEFA - EURO U21 Qualifying
2019-10-12 13:45:00 Sweden U21 5 - 0 Iceland U21
Slovenia 2.Liga
2019-10-12 12:00:00 ND Gorica 2 - 1 Radomlje
2019-10-12 13:30:00 Koroska Dravograd 0 - 2 NK Fuzinar
2019-10-12 13:30:00 Roltek Dob 1 - 2 NK Bilje
2019-10-12 13:30:00 Krka 0 - 0 NK Brezice
2019-10-12 13:30:00 NK Nafta 2 - 2 Brda
2019-10-12 13:30:00 FC Koper 3 - 0 NK Rogaska
Danish 1st Division
2019-10-12 12:30:00 Skive IK 2 - 1 Hvidovre IF
Welsh Premier League
2019-10-12 13:30:00 Bala Town 2 - 1 Carmarthen
2019-10-12 13:30:00 Aberystwyth Town 2 - 2 UWIC Inter Cardiff
2019-10-12 13:30:00 The New Saints 6 - 2 Airbus UK Broughton
Belgian Second Division
2019-10-12 15:00:00 Roeselare 3 - 1 Oud Heverlee
2019-10-12 18:30:00 Excelsior Virton 1 - 0 KVSK Lommel
Italy C1A
2019-10-12 18:45:00 Padova 1 - 2 Ravenna
2019-10-12 18:45:00 Reggina 1 - 0 Catanzaro
Slovakia Cup
2019-10-12 12:00:00 Ora Waka 0 - 7 Slovan Sahy
Scotland Bells Challenge Cup
2019-10-12 14:00:00 Airdrie United 0 - 2 Elgin City
2019-10-12 14:00:00 Inverness 3 - 0 Alloa Athletic
2019-10-12 14:00:00 Raith Rovers 3 - 1 Glenavon Lurgan
2019-10-12 14:00:00 Arbroath 0 - 2 Clyde
2019-10-12 14:00:00 Wrexham 4 - 1 Saint Mirren U21
2019-10-12 16:15:00 Partick Thistle 2 - 0 Connahs Quay Nomads FC
England Conference
2019-10-12 14:00:00 Aldershot Town 0 - 3 Hartlepool United
2019-10-12 14:00:00 Barnet 2 - 2 Woking
2019-10-12 14:00:00 Eastleigh 0 - 0 Chorley FC
2019-10-12 14:00:00 Ebbsfleet United 1 - 2 Maidenhead United
2019-10-12 14:00:00 Halifax Town 0 - 2 Boreham Wood
2019-10-12 14:00:00 Notts County 2 - 0 Torquay United
2019-10-12 14:00:00 Yeovil Town 1 - 2 Harrogate Town
2019-10-12 14:15:00 Solihull Moors 2 - 1 Bromley
Portugal Segunda Liga
2019-10-12 15:00:00 GD Chaves 2 - 0 Estoril
2019-10-12 15:59:00 Leixoes 1 - 0 Casa Pia AC
Northern Ireland Premier League
2019-10-12 14:00:00 Ballymena United 1 - 1 Crusaders
2019-10-12 14:00:00 Cliftonville 1 - 0 Larne FC
2019-10-12 14:00:00 Coleraine 3 - 0 Warrenpoint Town
2019-10-12 14:00:00 Dungannon Swifts 1 - 4 Linfield FC
2019-10-12 14:00:00 Glentoran FC 3 - 1 Carrick Rangers
Mexico Torneo Interliga
2019-10-12 01:00:00 Cafetaleros de Tapachula 1 - 2 Monterrey
England FA Vase
2019-10-12 14:00:00 Burgess Hill Town 0 - 2 Phoenix Sports
2019-10-12 14:00:00 Kidsgrove Athletic 1 - 0 Wisbech Town
2019-10-12 14:00:00 Sutton Coldfield Town 2 - 1 Yaxley
2019-10-12 14:00:00 Droylsden 1 - 1 Workington
2019-10-12 14:00:00 Cleethorpes Town 2 - 4 Mossley
Algerian Ligue Professionnelle 1
2019-10-12 15:00:00 CR Belouizdad 3 - 2 Biskra
2019-10-12 16:45:00 ASO Chlef 1 - 0 JS kabylie
2019-10-12 18:00:00 JS Saoura 1 - 0 Paradou AC
UEFA European U-17 Football Championship
2019-10-12 09:00:00 Belgium U17 3 - 1 Macedonia U17
2019-10-12 11:00:00 Slovenia U17 2 - 0 Kosovo U17
2019-10-12 13:30:00 Poland U17 11 - 0 Liechtenstein U17
2019-10-12 14:00:00 Netherlands U17 2 - 1 Wales U17
UEFA European U-19 Football Championship
2019-10-12 11:00:00 Scotland U19 2 - 0 Andorra U19
2019-10-12 11:00:00 Germany U19 9 - 2 Belarus U19
2019-10-12 12:00:00 Georgia U19 3 - 1 Kazakhstan U19
2019-10-12 13:00:00 Norway U19 8 - 1 San Marino Calcio U19
2019-10-12 15:59:00 Czech Republic U19 4 - 0 Azerbaijan U19
2019-10-12 18:00:00 Hungary U19 0 - 2 Croatia U19
Lithuania - 1.Division
2019-10-12 12:00:00 FK Palanga 0 - 4 Suduva
Sweden Division 1
2019-10-12 11:00:00 Lindome GIF 5 - 1 IFK Varnamo
2019-10-12 12:00:00 Torns IF 0 - 0 FC Trollhattan
2019-10-12 12:00:00 Nykopings BIS 3 - 0 IF Sylvia
2019-10-12 12:00:00 Rynninge IK 1 - 3 Sollentuna United
2019-10-12 13:00:00 Assyriska Turab IK JKP 2 - 2 Landskrona BoIS
2019-10-12 13:00:00 Eskilsminne IF 2 - 0 Skovde AIK
2019-10-12 13:00:00 Karlstad BK 2 - 0 Sandvikens IF
2019-10-12 14:00:00 Lunds BK 3 - 1 Oskarshamns AIK
2019-10-12 14:00:00 Utsiktens BK 0 - 0 Ljungskile
Poland Liga 2
2019-10-12 12:00:00 Radomiak Radom 1 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biala
2019-10-12 15:00:00 GKS Belchatow 1 - 0 Olimpia Grudziadz
Russian National Football League
2019-10-12 09:00:00 Spartak Moscow II 2 - 3 Torpedo moskva
2019-10-12 09:00:00 Tom Tomsk 0 - 0 Baltika Kaliningrad
2019-10-12 10:00:00 Yenisey Krasnoyarsk 1 - 1 Torpedo Armavir
2019-10-12 12:00:00 Khimki 4 - 0 Mordovya Saransk
2019-10-12 12:00:00 FK Krasnodar II 2 - 2 SKA Khabarovsk
2019-10-12 12:00:00 Rotor Volgograd 2 - 1 FK Nizhny Novgorod
2019-10-12 12:00:00 Shinnik Yaroslavl 2 - 3 FK Chayka K-SR
2019-10-12 12:00:00 Tekstilshchik Ivanovo 4 - 3 Luch Energiya
2019-10-12 13:00:00 Avangard 0 - 1 Chertanovo Moscow
2019-10-12 13:00:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 - 0 Fakel
Peru Primera Division
2019-10-12 15:59:00 Deportivo Union Comercio 1 - 0 Alianza Universidad
2019-10-12 20:30:00 Inti Gas Deportes 2 - 0 Deportivo Municipal
2019-10-12 22:45:00 Carlos Manucci 3 - 3 Sport Huancayo
Primera Division de Colombiano-Apertura
2019-10-12 20:00:00 Deportivo Pasto 2 - 1 Atletico Junior Barranquilla
2019-10-12 22:00:00 Deportivo Cali 0 - 0 Independiente Santa Fe
2019-10-12 22:20:00 Alianza Petrolera 0 - 1 Deportes Tolima
Australia A-League
2019-10-12 06:00:00 Western Sydney 2 - 1 Central Coast Mariners
2019-10-12 08:30:00 Melbourne Victory 0 - 0 Melbourne City
J-League Division 2
2019-10-12 05:00:00 Renofa Yamaguchi 1 - 0 Kyoto Sanga
2019-10-12 09:00:00 FC Ryukyu 1 - 5 Tokyo Verdy
2019-10-12 09:00:00 V-Varen Nagasaki 0 - 2 JEF United Ichihara Chiba
English FA Women's Premier League
2019-10-12 14:00:00 Charlton (w) 0 - 4 Aston Villa (w)
England Conference North Division
2019-10-12 14:00:00 AFC Telford United 1 - 1 York City
2019-10-12 14:00:00 Bradford Park Avenue 3 - 2 Hereford United
2019-10-12 14:00:00 Curzon Ashton FC 0 - 1 Blyth Spartans
2019-10-12 14:00:00 Darlington 2 - 1 Boston United
2019-10-12 14:00:00 Gateshead 1 - 0 Gloucester City
2019-10-12 14:00:00 Guiseley 1 - 1 Altrincham
2019-10-12 14:00:00 Kettering Town 0 - 2 Spennymoor Town
2019-10-12 14:00:00 Kings Lynn 2 - 2 Chester FC
2019-10-12 14:00:00 Leamington 0 - 1 Alfreton Town
2019-10-12 14:00:00 Southport FC 1 - 0 Brackley Town
England Conference South Division
2019-10-12 14:00:00 Bath City 1 - 1 Maidstone United
2019-10-12 14:00:00 Chelmsford City 1 - 3 Wealdstone FC
2019-10-12 14:00:00 Concord Rangers 0 - 1 Chippenham Town
2019-10-12 14:00:00 Dorking 1 - 0 Hungerford Town
2019-10-12 14:00:00 Dulwich Hamlet 2 - 2 Weymouth
2019-10-12 14:00:00 Havant Waterlooville 1 - 2 Hemel Hempstead Town
2019-10-12 14:00:00 Oxford City 0 - 1 Dartford
2019-10-12 14:00:00 Slough Town 3 - 1 Billericay Town
2019-10-12 14:00:00 St Albans City 1 - 3 Eastbourne Borough
2019-10-12 14:00:00 Tonbridge Angels 5 - 1 Braintree Town
2019-10-12 14:00:00 Welling United 0 - 1 Hampton Richmond Borough
UAE Cup
2019-10-12 13:05:00 Al Bataeh 2 - 1 Al Arabi(UAE)
2019-10-12 13:05:00 Al-Hamriyah 3 - 0 Emirates Club
England Southern Premier League
2019-10-12 14:00:00 Harrow Borough 1 - 2 Truro City
2019-10-12 14:00:00 Taunton Town 2 - 1 Hayes Yeading United
2019-10-12 14:00:00 Hartley Wintney 1 - 0 Walton Casuals
2019-10-12 14:00:00 Hendon 0 - 3 Salisbury FC
2019-10-12 14:00:00 Wimborne Town 0 - 3 Tiverton Town
2019-10-12 14:00:00 Yate Town 1 - 0 Metropolitan Police
2019-10-12 14:00:00 Weston Super Mare 6 - 0 Dorchester Town
2019-10-12 14:00:00 Gosport Borough 2 - 1 Chesham United
2019-10-12 14:00:00 Merthyr Town 2 - 0 Blackfield Langley
2019-10-12 14:00:00 Swindon Supermarine 3 - 2 Farnborough Town
Scottish Highland Football League
2019-10-12 14:00:00 Buckie Thistle FC 2 - 1 Nairn County
2019-10-12 14:00:00 Clachnacuddin 0 - 0 Huntly
2019-10-12 14:00:00 Deveronvale 3 - 2 Strathspey Thistle
2019-10-12 14:00:00 Inverurie Loco Works 4 - 0 Keith
2019-10-12 14:00:00 Rothes 3 - 1 Wick Academy
2019-10-12 14:00:00 Turriff United 1 - 4 Forres Mechanics
2019-10-12 14:00:00 Brora Rangers 0 - 1 fraserburgh
Slovakia 2. Liga
2019-10-12 13:00:00 Slovan Bratislava B 2 - 0 SKM Puchov
2019-10-12 13:00:00 MSK Zilina B 4 - 2 MFK Skalica
2019-10-12 13:00:00 Partizan Bardejov 1 - 3 Tatran LM
2019-10-12 13:00:00 MFK Dubnica nad Vahom 0 - 1 FK Kosice
Brazil Serie B
2019-10-12 00:30:00 Guarani SP 1 - 0 CRB AL
2019-10-12 00:30:00 Cuiaba 1 - 3 Vitoria BA
2019-10-12 00:30:00 Oeste 1 - 1 Ponte Preta
2019-10-12 19:30:00 Coritiba PR 1 - 0 Criciuma
2019-10-12 19:30:00 Bragantino 2 - 0 Parana PR
2019-10-12 19:30:00 Londrina PR 1 - 2 Operario Ferroviario PR
2019-10-12 22:00:00 Figueirense 2 - 1 America MG
Primera Division de Venezuela
2019-10-12 20:00:00 Carabobo FC 0 - 2 Caracas FC
2019-10-12 20:00:00 Portuguesa FC 0 - 0 Zulia FC
2019-10-12 20:00:00 LALA FC 1 - 1 Trujillanos
2019-10-12 20:00:00 Estudiantes Caracas SC 0 - 6 Estudiantes Merida FC
Argentine Division 2
2019-10-12 21:40:00 Belgrano 2 - 2 Ferrol Carril Oeste
French Feminines D1
2019-10-12 12:30:00 ASJ Soyaux (w) 1 - 1 Montpellier (w)
2019-10-12 12:30:00 Fleury 91 Women's 0 - 2 Paris Saint Germain (w)
2019-10-12 12:30:00 Marseille (w) 3 - 1 FC Metz (w)
2019-10-12 12:30:00 Dijon w 1 - 1 Reims (w)
2019-10-12 12:30:00 Lyon (w) 4 - 0 Paris FC (w)
German Frauen Bundesliga
2019-10-12 11:00:00 Hoffenheim (w) 1 - 0 Bayern Munchen (w)
Sweden Damallsvenskan
2019-10-12 11:45:00 Pitea IF (w) 1 - 2 Kopparbergs Goteborg (w)
2019-10-12 13:00:00 Djurgardens (w) 3 - 0 Kungsbacka DFF (w)
USL First Division
2019-10-12 02:05:00 Portland Timbers Reserve 3 - 4 San Antonio
2019-10-12 18:00:00 Ottawa Fury 1 - 1 Bethlehem Steel
2019-10-12 23:00:00 Louisville City FC 8 - 3 Swope Park Rangers
2019-10-12 23:30:00 Tampa Bay Rowdies 1 - 1 Indy Eleven
Qatar League CUP
2019-10-12 14:30:00 Al Khor SC 1 - 1 Al-Arabi SC
2019-10-12 16:40:00 Al Duhail 2 - 2 Al-Garrafa
2019-10-12 16:40:00 Al-Sailiya 0 - 4 Qatar SC
J-League Division 2
2019-10-12 04:00:00 AS Harima ALBION (w) 0 - 0 Orca Kamogawa FC (w)
2019-10-12 04:00:00 Ehime FC (w) 1 - 0 Shizuoka Sangyo University (W)
Denmark Woman League Divison 2
2019-10-12 09:00:00 IF Lyseng (w) 1 - 1 Vildbjerg SF (w)
2019-10-12 10:00:00 ASA Aarhus (w) 0 - 0 Aalborg (w)
2019-10-12 10:00:00 Naesby BK (w) 4 - 1 Frederiksberg Boldklub (w)
2019-10-12 10:00:00 FC Damso (w) 2 - 6 Herlufsholm GF (w)
2019-10-12 11:30:00 Sundby BK (w) 1 - 3 Osterbro IF (w)
2019-10-12 12:00:00 Romalt Woman's 4 - 0 Aarhus 1900 (w)
Women Norwegian Toppserien
2019-10-12 11:00:00 Trondheims Orn (w) 4 - 0 Kolbotn (w)
2019-10-12 12:00:00 LSK Kvinner (w) 2 - 1 Avaldsnes (w)
2019-10-12 12:00:00 Klepp (w) 5 - 0 Stabaek (w)
2019-10-12 13:00:00 Valerenga (w) 1 - 1 Roa (w)
2019-10-12 13:00:00 Sandviken (w) 2 - 0 Fart (w)
Finland Women Premier League
2019-10-12 11:00:00 Y Ilves (W) 5 - 1 ONS (w)
2019-10-12 12:00:00 Merane (w) 0 - 0 TPS Turku (w)
2019-10-12 12:00:00 Jyvaskylan Pallokerho (w) 1 - 1 TiPS Vantaa (w)
2019-10-12 15:00:00 Aland United (w) 4 - 2 HJK Helsinki (w)
Swden Women Division 2
2019-10-12 11:00:00 Borgeby FK (w) 2 - 6 Mallbackens IF (w)
2019-10-12 11:00:00 IK Uppsala (w) 0 - 2 Umea IK (w)
2019-10-12 11:00:00 Asarums IF FK (w) 1 - 4 Kvarnsvedens IK (w)
2019-10-12 12:00:00 Hammarby (w) 2 - 1 AIK Solna (w)
2019-10-12 13:00:00 Sundsvalls DFF (w) 1 - 5 Brommapojkarna (w)
Costa Rica Primera Division
2019-10-12 01:40:00 Alajuelense 1 - 0 AD Grecia
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2019-10-12 14:00:00 Cray Wanderers 3 - 5 Enfield Town
2019-10-12 14:00:00 Corinthian Casuals 0 - 1 Folkestone
2019-10-12 14:00:00 Merstham 1 - 4 Leatherhead
2019-10-12 14:00:00 Cheshunt 1 - 2 Worthing
2019-10-12 14:00:00 Bishop's Stortford 2 - 0 Horsham
2019-10-12 14:00:00 East Thurrock United 1 - 0 lewes
2019-10-12 14:00:00 Hornchurch 2 - 1 Bowers Pitsea
2019-10-12 14:00:00 Haringey Borough 1 - 0 Margate
2019-10-12 14:00:00 Carshalton Athletic FC 2 - 2 Kingstonian
2019-10-12 14:00:00 Brightlingsea Regent 1 - 1 Wingate Finchley
2019-10-12 14:00:00 Bognor Regis Town 0 - 4 Potters Bar Town
Primera Division de Honduras
2019-10-12 21:00:00 Marathon 3 - 2 Platense
Futsal Spain Division De Honor
2019-10-12 11:00:00 Catgas Energia Futsal 2 - 5 Inter Movistar Futsal
2019-10-12 15:59:00 Peinsa F.S. Cartagena Futsal 2 - 2 Paruro five foot
Kuwaiti Federation Cup
2019-10-12 14:50:00 Al-Sahel 1 - 1 Al-Arabi Club (KUW)
2019-10-12 14:50:00 Khaitan 1 - 3 Al-Salmiyah
2019-10-12 17:00:00 Burgan SC 1 - 1 Al-Ttadamon(KUW)
2019-10-12 17:00:00 Al-Shabab(KUW) 0 - 2 Al Kuwait SC
Chile Primera B
2019-10-12 18:30:00 Santiago Morning 2 - 0 Barnechea
2019-10-12 21:00:00 Puerto Montt 1 - 3 Melipilla
2019-10-12 22:00:00 CD Copiapo S.A. 0 - 0 San Luis Quillota
Estonia Cup
2019-10-12 10:00:00 Paide Linnameeskond C 0 - 0 Nomme JK Kalju
Chinese Football Association Yi League
2019-10-12 07:00:00 Inner Mongolia Caoshangfei F.C 1 - 0 Hunan Billows
2019-10-12 07:00:00 Guangxi Baoyun FC 2 - 1 Xi An Daxing Chongde
2019-10-12 07:00:00 Lhasa Chengtou 5 - 2 Baoding Rongda FC
2019-10-12 07:00:00 Nanjing sand leaves 1 - 0 Qingdao Red Lions
2019-10-12 07:00:00 Shenzhen Pengcheng 5 - 0 Yanbian Beiguo
2019-10-12 07:00:00 Zhejiang Yiwu 0 - 0 Jinlin Baijia FC
2019-10-12 07:00:00 Zhejiang Yiteng FC 1 - 2 Jiangsu Yancheng
2019-10-12 07:00:00 Yinchuan Helanshan 0 - 2 Kunshan FC
2019-10-12 11:30:00 Zibo Sunday 2 - 2 Sichuan Jiuniu
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2019-10-12 08:15:00 Blansko 1 - 0 Frydek-Mistek
2019-10-12 08:15:00 Pardubice B 3 - 1 Slovan Velvary
2019-10-12 08:15:00 FK Zbuzany 1953 3 - 3 Bohemians1905 B
2019-10-12 08:15:00 Loko Vltavin 3 - 0 Karlovy Vary Dvory
2019-10-12 08:30:00 FK Prepere 3 - 1 Mlada Boleslav B
2019-10-12 08:30:00 FK Kraluv Dvur 4 - 1 Benesov
2019-10-12 11:00:00 SK Rakovnik 0 - 4 SK Motorlet Praha
2019-10-12 13:00:00 Dolni Benesov 3 - 4 Sigma Olomouc B
2019-10-12 13:00:00 Vyskov 2 - 2 Odra Petrkovice
2019-10-12 13:00:00 Vrchovina 2 - 0 Slovacko II
2019-10-12 13:00:00 Uhersky Brod 5 - 0 Otrokovice
2019-10-12 13:30:00 Zivanice 1 - 1 Teplice B
2019-10-12 13:30:00 Domazlice 3 - 2 Sokol Hostoun
England Northern Premier League
2019-10-12 14:00:00 Lancaster City 3 - 0 Ashton United
2019-10-12 14:00:00 Matlock Town 3 - 1 Mickleover Sports
2019-10-12 14:00:00 Gainsborough Trinity 0 - 2 Atherton Collieries
2019-10-12 14:00:00 Grantham Town 2 - 2 Hyde F.C.
2019-10-12 14:00:00 Witton Albion 3 - 1 South Shields
2019-10-12 14:00:00 Whitby Town 0 - 1 Warrington Town AFC
2019-10-12 14:00:00 FC United of Manchester 7 - 0 Buxton FC
2019-10-12 14:00:00 Stalybridge Celtic 3 - 2 Bamber Bridge
2019-10-12 14:00:00 Scarborough 1 - 1 Stafford Rangers
2019-10-12 14:00:00 Nantwich Town 0 - 1 Radcliffe Borough
2019-10-12 14:00:00 Morpeth Town 1 - 1 Basford Utd
Chile Cup
2019-10-12 18:15:00 Everton CD 1 - 2 Colo Colo
2019-10-12 20:45:00 Union Espanola 2 - 1 Audax Italiano
2019-10-12 23:15:00 Univ Catolica 2 - 0 Union La Calera
Denmark Womans League
2019-10-12 11:00:00 Odense BK (w) 3 - 0 Kolding B (w)
2019-10-12 13:00:00 Thisted FC (w) 2 - 7 Brondby IF (w)
2019-10-12 13:00:00 Fortuna Hjorring (w) 1 - 2 Nordsjaelland (w)
UAE Etisalat Emirates Cup
2019-10-12 14:15:00 Ahli Al-Fujirah 1 - 0 Hatta
2019-10-12 14:15:00 Al Ahli(UAE) 0 - 2 Al-Dhafra
2019-10-12 16:45:00 Al-Sharjah 4 - 0 Al-Wasl
Italian Youth Cup
2019-10-12 09:00:00 Udinese U20 0 - 2 Frosinone U20
2019-10-12 12:30:00 Pescara U20 0 - 1 Pordenone Youth
Bahraini FA Cup
2019-10-12 15:00:00 East Riffa 2 - 0 Malkia
2019-10-12 15:00:00 Qalali 0 - 1 Isa Town
2019-10-12 15:00:00 Al-Ittifaq 0 - 2 Al-Ittihad(BHR)
2019-10-12 15:00:00 Al-Shabbab 3 - 0 Al-Ahli(BHR)
Northern Ireland IFA Championship
2019-10-12 14:00:00 Ballyclare Comrades 2 - 0 Ballinamallard United
2019-10-12 14:00:00 Dergview FC 1 - 2 Loughgall FC
2019-10-12 14:00:00 HW Welders 2 - 1 Portadown
2019-10-12 14:00:00 Knockbreda 1 - 1 PSNI
2019-10-12 14:00:00 Newry City 5 - 1 Ards FC
2019-10-12 14:00:00 Queen's University 5 - 2 Dundela
Japan Football League
2019-10-12 04:00:00 Verspah Oita 3 - 4 Ryutsu Keizai University
USA Women
2019-10-12 23:00:00 North Carolina (w) 3 - 2 Sky Blue FC (w)
2019-10-12 23:30:00 Orlando Pride (w) 2 - 2 Seattle Reign (w)
Czech Republic U19 League
2019-10-12 08:30:00 Tescoma Zlin U19 2 - 3 Opava U19
2019-10-12 09:00:00 Meteor Praha(U19) 3 - 2 Dynamo Ceske Budejovice U19
2019-10-12 10:00:00 Brno U19 2 - 1 Mlada Boleslav U19
2019-10-12 11:00:00 Pardubice U19 0 - 5 Sigma Olomouc U19
2019-10-12 12:00:00 Marila Pribram U19 4 - 2 MFK Karvina U19
Algerian Ligue Professionnelle 2
2019-10-12 14:00:00 USM EL HARRACH 0 - 0 ASM Oran
2019-10-12 14:00:00 RC Arba 2 - 1 WA Tlemcen
2019-10-12 14:00:00 OM Medea 2 - 2 RC Relizane
2019-10-12 14:00:00 JSM Skikda 3 - 1 MC Saida
2019-10-12 15:00:00 USM Annaba 1 - 0 A Bou Saada
2019-10-12 17:00:00 AS Khroub 1 - 0 OM Arzew
2019-10-12 17:00:00 DRB Tadjenant 0 - 1 MC El Eulma
Ukraine Division 2
2019-10-12 12:00:00 FC Mynai 1 - 1 Rukh Vynnyky
2019-10-12 12:00:00 FK Avanhard Kramatorsk 1 - 1 Hirnyk-Sport
2019-10-12 12:00:00 MFK Mikolaiv 0 - 2 Ahrobiznes TSK Romny
2019-10-12 14:00:00 Chernomorets Odessa 0 - 0 Metalist 1925 Kharkiv
2019-10-12 15:59:00 Volyn 3 - 0 Cherkashchyna-Akademiya
Russia Women's Cup
2019-10-12 08:00:00 Zvezda 2005 (w) 0 - 0 CSKA Moscow (W)
2019-10-12 13:00:00 Lokomotiv Moscow (w) 0 - 1 FK Ryazan (w)
Copa Libertadores Femenino
2019-10-12 00:30:00 Cerro Porteno (w) 3 - 2 Colo Colo (w)
2019-10-12 00:30:00 Mundo Futuro (w) 1 - 10 Ferroviaria SP (w)
Hungary U19 A League
2019-10-12 08:00:00 Ferencvarosi U19 3 - 2 MTK Budapest U19
Azadegan League
2019-10-12 11:45:00 Niroye Zamini 2 - 0 Shahrdari Tabriz
Brazil Youth
2019-10-12 17:00:00 Vasco da Gama U20 2 - 1 Atletico Mineiro (Youth)
2019-10-12 18:00:00 Sport Club Recife (Youth) 2 - 2 Cruzeiro (Youth)
Algeria U20 Youth League
2019-10-12 09:00:00 AS Khroub U21 0 - 1 OM Arzew U21
2019-10-12 09:00:00 Tadjenant U21 1 - 1 MC EI Eulma U21
2019-10-12 09:00:00 MO Bejaia U21 1 - 0 JSM Bejaia U21
2019-10-12 09:00:00 Olympique Medea U21 2 - 1 RC Relizane U21
2019-10-12 09:00:00 RC Arba U21 1 - 0 WA Tlemcen U21
2019-10-12 09:10:00 USM El Harrach U21 2 - 1 ASM Oran U21
2019-10-12 09:15:00 USM Annaba U21 1 - 2 A Bou Saada U21
2019-10-12 09:15:00 JSM Skikda U21 4 - 0 MC Saida U21
2019-10-12 15:00:00 JS Saoura U21 2 - 0 Paradou AC U21
Saudi Arabia Division 2
2019-10-12 12:25:00 Al-Sadd FC(SA) 2 - 2 Al-Jndal
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-10-12 09:00:00 Tudelano 2 - 2 CA River Ebro
2019-10-12 10:00:00 CD Plus Ultra 0 - 0 Aguilas CF
2019-10-12 10:00:00 CD Estradense 0 - 1 CF Alondras
2019-10-12 10:15:00 Silva SD 0 - 1 Deportivo Ourense
2019-10-12 10:30:00 CD Villegas 0 - 3 Comillas
2019-10-12 11:00:00 UD Ibarra 2 - 2 Lanzarote
2019-10-12 11:00:00 CD Vera 3 - 2 CD Mensajero
2019-10-12 11:00:00 UD Tamaraceite 3 - 1 Marino
2019-10-12 14:00:00 Santa Catalina Atletico 0 - 0 CD Binissalem
2019-10-12 14:30:00 Llosetense 1 - 1 Ibiza Islas Pitiusas
2019-10-12 14:30:00 Tolosa 0 - 3 Portugalete
2019-10-12 14:45:00 Cultural de Durango 0 - 0 Santutxu FC
2019-10-12 15:00:00 CD Bezana 4 - 1 Solares
2019-10-12 15:00:00 Acero 3 - 0 UF Beniganim
2019-10-12 15:00:00 Novelda CF 0 - 2 CD Alcoyano
2019-10-12 15:15:00 UD Collerense 3 - 2 San Rafael
2019-10-12 15:30:00 UD Poblense 2 - 0 CE Felanitx
2019-10-12 15:30:00 UD Alcudia 1 - 0 CF Soller
2019-10-12 15:30:00 Atletico Astorga 2 - 0 Beroil Bupolsa
2019-10-12 15:59:00 Villarreal C 0 - 0 Elche CF Ilicitano
2019-10-12 15:59:00 SD Balmaseda FC 2 - 0 Real Sociedad C
2019-10-12 15:59:00 SD Laredo 2 - 0 UC Cartes
2019-10-12 16:30:00 CD Ardoi Draw 2 - 0 CD Cortes
2019-10-12 16:30:00 Polvorin 2 - 4 CD Barco
ISR U19
2019-10-12 07:15:00 Bnei Yehuda Tel Aviv U19 4 - 1 Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
2019-10-12 07:30:00 Maccabi Herzliya U19 0 - 1 Hapoel Kfar Saba U19
2019-10-12 07:45:00 Sectzya Nes Ziona U19 0 - 2 Gadna Tel Aviv U19
2019-10-12 07:45:00 Football Club Nave Yosef U19 0 - 5 Ironi Nesher U19
2019-10-12 08:00:00 Maccabi Yaffo Kabilio U19 0 - 2 Hapoel Katamon U19
2019-10-12 08:00:00 Hapoel Afula U19 2 - 1 Hapoel Herzliya U19
2019-10-12 08:15:00 Ashdod MS U19 7 - 0 Maccabi Ein Mahal Jamal U19
2019-10-12 08:30:00 Hapoel Ashkelon U19 0 - 2 FC Kfar Qasim U19
2019-10-12 09:15:00 Hapoel Akko U19 1 - 1 Maccabi Achi Nazareth U19
2019-10-12 10:00:00 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 1 - 2 Ironi Modiin U19
WAFU
2019-10-12 18:00:00 Guinea 0 - 0 Cape Verde
Danish U17
2019-10-12 10:30:00 Sonderjyske U17 1 - 1 AalborgU17
2019-10-12 11:00:00 LYNGBY FODBOLD CLUB U17 1 - 3 Randers FC U17
2019-10-12 11:00:00 Nordsjaelland U17 1 - 3 Odense BK U17
2019-10-12 11:00:00 Brondby IFU17 5 - 0 Silkeborg IF U17
2019-10-12 13:15:00 Esbjerg FB U17 1 - 1 VejleU17
2019-10-12 13:15:00 FC Kobenhavn U17 4 - 2 Midtjylland U17
SVK U19 A
2019-10-12 08:00:00 Spartak Trnava U19 4 - 0 MFK Zemplin Michalovce U19
2019-10-12 09:00:00 Trencin U19 0 - 3 FC Nitra U19
2019-10-12 09:00:00 MSK Zilina U19 4 - 1 FK Zeleziarne Podbrezova U19
Belarus Pershaya Liga
2019-10-12 11:00:00 FK Lida 2 - 0 Kommunalnik Slonim
2019-10-12 12:00:00 FC Belshina Babruisk 2 - 1 Granit Mikashevichi
2019-10-12 12:00:00 FK Orsha 1 - 5 FK Vigvam Smolevichy
2019-10-12 12:00:00 Sputnik 3 - 0 Volna Pinsk
2019-10-12 12:30:00 FC Rukh Brest 2 - 0 FC Baranovichi
Paraguayan Division 2
2019-10-12 13:00:00 Sportivo Trinidense 0 - 2 resistencia SC
Estonia Womens Meistri Liiga
2019-10-12 11:00:00 Vaprus Parnu (w) 1 - 1 FC Flora Tallinn (W)
2019-10-12 11:00:00 Saku Sporting (W) 1 - 1 JK Tallinna Kalev (W)
2019-10-12 11:00:00 Suure-Jaani United (w) 2 - 0 Tartu SK 10 Premium (w)
2019-10-12 15:00:00 Tammeka Tartu (W) 1 - 1 FC Lootos Polva (W)
BLR WCUP
2019-10-12 11:00:00 RGUOR Minsk (w) 0 - 4 FK Minsk (w)
England FA Women Super League
2019-10-12 13:00:00 Manchester City (w) 3 - 0 Birmingham (w)
POL WD1
2019-10-12 10:00:00 Czarni Sosnowiec (w) 0 - 2 KKPK Medyk Konin (w)
Spanish Ladies Premier League
2019-10-12 14:00:00 Levante UD (w) 0 - 1 Atletico de Madrid ?w?
2019-10-12 15:59:00 Deportivo La Coruna W 3 - 0 Rayo Vallecano (w)
Czech Republic Cambrinus Liga Women's
2019-10-12 09:00:00 Horni Herspice (w) 3 - 3 Slovan Liberec (w)
2019-10-12 09:30:00 FC Viktoria Plzen (w) 0 - 5 Sparta Praha (w)
2019-10-12 12:00:00 Slavia Praha (w) 13 - 0 Dukla Prague (w)
Italian Women Division 1
2019-10-12 13:00:00 Res Roma (w) 4 - 0 Empoli (w)
2019-10-12 13:00:00 Bari (w) 0 - 0 AGSM Verona (w)
2019-10-12 13:00:00 Orobica (w) 0 - 1 Sassuolo (w)
2019-10-12 13:00:00 Fiorentina (w) 2 - 1 Tavagnacco (w)
Iran U23 Liga
2019-10-12 06:30:00 Paykan U23 3 - 0 Naft Iranian U23
2019-10-12 08:30:00 Baderan Tehran U23 3 - 0 Oghab Tehran U23
2019-10-12 08:30:00 Saipa U23 2 - 1 Raad Sorkh U23
2019-10-12 10:30:00 Esteghlal Tehran U23 0 - 0 Olympic Andisheh U23
2019-10-12 10:30:00 Moghavemat Tehran U23 2 - 0 Peyrovan Hejazi U23
2019-10-12 11:30:00 Sorkhpooshan Pakdasht U23 0 - 1 Abi Pooshan U23
IDN D2
2019-10-12 08:30:00 PSPS Pekanbaru 5 - 0 PSGC Ciamis
Austrian Frauen Bundesliga
2019-10-12 11:30:00 St. Polten (w) 14 - 3 Wacker Innsbruck (w)
2019-10-12 11:30:00 SKV Altenmarkt (w) 0 - 2 Sudburgenland (w)
2019-10-12 12:00:00 SV Horn (w) 1 - 5 USC Landhaus (w)
Futsal Russia Division De Honor
2019-10-12 12:30:00 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 3 - 3 TTG-Ugra Yugorsk Futsal
2019-10-12 13:00:00 Novali Futsal 5 - 2 Dynamo Samarra Futsal
J-League Division 3
2019-10-12 04:00:00 Blaublitz Akita 2 - 2 Thespa Kusatsu
Poland Division 2
2019-10-12 13:00:00 Gryf Wejherowo 1 - 2 KS Legionovia Legionowo
2019-10-12 13:00:00 GKS Katowice 2 - 0 Elana Torun
2019-10-12 13:00:00 Resovia Rzeszow 3 - 2 Lech II Poznan
2019-10-12 14:00:00 Bytovia Bytow 3 - 2 Stal Rzeszow
2019-10-12 15:00:00 Gornik Polkowice 3 - 0 Stal Stalowa Wola
2019-10-12 17:10:00 Widzew lodz 7 - 3 Pogon Siedlce
BRA SPC
2019-10-12 21:00:00 Ferroviaria SP 1 - 2 Sao Caetano
International Friendly
2019-10-12 08:00:00 Thailand U19 0 - 1 Uzbekistan U19
2019-10-12 12:00:00 Estonia U19 0 - 3 Russia U19
2019-10-12 12:00:00 Korea Republic U19 2 - 1 Vietnam U19
2019-10-12 12:30:00 North Macedonia U19 2 - 1 Cyprus U19
2019-10-12 14:00:00 Belgium U19 2 - 4 England U19
2019-10-12 15:59:00 Colombia 0 - 0 Chile
2019-10-12 17:00:00 Tunisia 0 - 0 Cameroon
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-10-12 18:00:00 Cabense U20 2 - 4 Barreiros PE U20
2019-10-12 18:00:00 Santos (Youth) 0 - 5 Ituano (Youth)
2019-10-12 18:00:00 Sao Caetano (Youth) 0 - 2 Sao Bernardo (Youth)
2019-10-12 18:00:00 Red Bull Brasil SP (Youth) 6 - 0 Desportiva Ferroviaria U20
2019-10-12 18:00:00 Mirassol FC (Youth) 1 - 0 Juventus-AC (Youth)
2019-10-12 18:00:00 Palmeiras (Youth) 2 - 2 EC Sao Bernardo U20
2019-10-12 18:00:00 Gremio Novorizontin (Youth) 2 - 2 Botafogo RJ U20
2019-10-12 18:00:00 Corinthians Paulista (Youth) 2 - 1 Guarani SP (Youth)
2019-10-12 18:00:00 America PE Youth 2 - 2 Vitoria PE U20
2019-10-12 18:00:00 Sao Paulo (Youth) 3 - 1 XV de Piracicaba (Youth)
2019-10-12 18:00:00 Ypiranga PE (Youth) 0 - 0 Porto-PE (Youth)
Brazil Paulista Women's League
2019-10-12 17:00:00 Vasco Da Gama(w) 5 - 1 Duque de Caxias (w)
2019-10-12 18:00:00 Botafogo RJ(w) 5 - 0 Campo Grande RJ (W)
NOR D4
2019-10-12 11:00:00 Brodd 4 - 0 Pors Grenland
2019-10-12 11:00:00 Stord IL 1 - 1 Os Turn Fotball
2019-10-12 11:00:00 Storms BK 2 - 2 Vardeneset
2019-10-12 11:00:00 Lokomotiv Oslo 2 - 1 Drobak-Frogn IL
2019-10-12 12:00:00 Halsen 2 - 0 Frigg
2019-10-12 12:00:00 Brumunddal 9 - 0 Steinkjer FK
2019-10-12 12:00:00 Lorenskog 3 - 1 Sunndal
2019-10-12 12:00:00 Ready 0 - 2 Ullern FC
2019-10-12 12:00:00 Ray Heim B team 1 - 3 Tiller
2019-10-12 13:00:00 Fyllingsdalen 1 - 1 Djerv 1919
2019-10-12 13:00:00 Viking B 5 - 0 Donn
2019-10-12 13:00:00 Start Kristiansand B 2 - 2 Madla IL
2019-10-12 13:00:00 Fjora 3 - 1 Fana
2019-10-12 14:00:00 Orn-Horten 2 - 2 Grei
2019-10-12 14:00:00 Staal Jorpeland 1 - 3 Flekkeroy
2019-10-12 14:00:00 Bergen Nord 8 - 0 Valdres FK
2019-10-12 14:00:00 Nybergsund IL Trysil 0 - 1 Strindheim IL
2019-10-12 14:00:00 Orkla 3 - 0 Verdal
2019-10-12 14:00:00 Follo 0 - 0 Valerenga B
2019-10-12 14:00:00 Melhus 2 - 2 Raufoss IL B
2019-10-12 15:59:00 Skjervoy 2 - 0 Lillestrom B
India Goa Professional League
2019-10-12 10:30:00 Churchill Brothers 3 - 0 Velsao SCC
Spanish Segunda Division B
2019-10-12 14:00:00 Athletic Bilbao B 3 - 3 SD Amorebieta
2019-10-12 14:30:00 Granada CF B 1 - 0 Atletico Sanluqueno
2019-10-12 15:00:00 Unionistas de Salamanca 1 - 1 CD Tudelano
2019-10-12 15:00:00 Real Union Irun 2 - 1 Real Valladol B
2019-10-12 15:59:00 Valencia CF Mestalla 1 - 1 Gimnastic Tarragona
2019-10-12 15:59:00 UE Llagostera 0 - 1 Sabadell
2019-10-12 15:59:00 Barcelona B 3 - 0 Orihuela CF
2019-10-12 15:59:00 Leioa 3 - 3 Calahorra
2019-10-12 16:30:00 Real Madrid Castilla 2 - 1 Pontevedra
2019-10-12 17:00:00 UD Logrones 4 - 0 Arenas Club de Getxo
2019-10-12 17:30:00 Sevilla Atletico 1 - 1 CF Talavera de la Reina
Germany Regionalliga
2019-10-12 11:00:00 Hamburger SV (Youth) 1 - 0 SV Drochtersen/Assel
2019-10-12 11:00:00 VfL Wolfsburg (Youth) 5 - 1 St Pauli II
2019-10-12 11:30:00 ETSV Weiche Flensburg 5 - 1 FC Hansa Luneburg
2019-10-12 12:00:00 Alemannia Aachen 0 - 1 Schalke 04 (Youth)
2019-10-12 12:00:00 Borussia Dortmund (Youth) 1 - 2 SV Lippstadt
2019-10-12 12:00:00 Fortuna Dusseldorf (Youth) 3 - 0 Bergisch Gladbach 09
2019-10-12 12:00:00 Sportfreunde Lotte 4 - 2 Monchengladbach AM.
2019-10-12 12:00:00 SV Rodinghausen 2 - 2 Wattenscheid 09
2019-10-12 12:00:00 TuS Haltern 1 - 2 Bonner
2019-10-12 12:00:00 Wuppertaler SV Borussia 2 - 5 SC Verl
2019-10-12 12:00:00 Rot-Weiss Koblenz 1 - 3 FK Pirmasens
2019-10-12 12:00:00 Saarbrucken 2 - 0 Vfr Aalen
2019-10-12 12:00:00 FSV Mainz 05 (Youth) 1 - 0 Bahlinger
2019-10-12 12:00:00 TSG Balingen 2 - 4 SV Elversberg
2019-10-12 12:00:00 Te Cu Kukuh Atta Seip 2 - 0 TSV Rain Am Lech
2019-10-12 12:00:00 TSV Aubstadt 2 - 0 Greuther Furth (Youth)
2019-10-12 12:00:00 VfB Eichstatt 2 - 1 Wacker Burghausen
2019-10-12 12:00:00 SpVgg Bayreuth 3 - 1 Schweinfurt 05 FC
2019-10-12 12:00:00 Nurnberg (Youth) 3 - 1 SV Heimstetten
2019-10-12 12:00:00 FV Illertissen 2 - 1 SV Schalding Heining
2019-10-12 12:00:00 FC Augsburg II 2 - 3 Viktoria Aschaffenburg
2019-10-12 13:00:00 BSV Rehden 2 - 0 Altona 93
Finland - Kakkonen Lohko
2019-10-12 11:00:00 JIPPO 8 - 1 JaPS
2019-10-12 11:00:00 Kaarinan Pojat 3 - 1 FC Espoo
2019-10-12 12:00:00 SJK Akatemia 1 - 1 SC KuFu-98
2019-10-12 12:15:00 MP MIKELI 0 - 0 Viikingit
2019-10-12 13:00:00 RoPS 2 5 - 0 Jakobstads Bollklubb
Romania - Liga 2 Seria
2019-10-12 08:00:00 Ripensia Timisoara 0 - 5 CS Mioveni
2019-10-12 08:00:00 Luceafarul Oradea 2 - 1 Farul Constanta
2019-10-12 10:30:00 Metaloglobus 1 - 0 Voin Tate Numa Glenn
Switzerland - 1.Liga
2019-10-12 15:00:00 US Terre Sainte 1 - 1 Meyrin
2019-10-12 15:00:00 Chenois 1 - 3 Vevey Sports
2019-10-12 15:00:00 Echallens 2 - 2 Young Boys U21
2019-10-12 15:00:00 Bulle 3 - 1 La Chaux-de-Fonds
2019-10-12 15:00:00 Thalwil 0 - 2 FC Paradiso
2019-10-12 15:00:00 FC Winterthur U21 3 - 0 FC Gossau
2019-10-12 15:00:00 FC Dietikon 2 - 0 FC Linth 04
2019-10-12 15:00:00 FC Red Star Zurich 6 - 2 FC Kosova Zurich
2019-10-12 15:00:00 FC Tuggen 5 - 1 SV Hongg
2019-10-12 15:00:00 SC Goldau 5 - 2 FC Luzern U21
2019-10-12 15:00:00 SV Muttenz 4 - 1 SC Buochs
2019-10-12 15:00:00 Zug 94 2 - 2 Langenthal
2019-10-12 15:00:00 solothurn 7 - 2 FC Schotz
2019-10-12 15:00:00 Grand-Lancy 3 - 0 Azzurri 90
Austrian 3.Liga
2019-10-12 12:00:00 SV Wals-Grunau 1 - 1 SV Austria Salzburg
2019-10-12 13:00:00 ATSV Stadl Paura 1 - 0 FC Wels
2019-10-12 13:00:00 SV Hall 2 - 1 Worgl Obi SV
2019-10-12 13:00:00 SV Ried B 4 - 0 Vocklamarkt
2019-10-12 13:00:00 SC Austria Lustenau B 0 - 4 RW Rankweil
2019-10-12 13:30:00 SVG Reichenau 3 - 1 SV Telfs
2019-10-12 13:30:00 SV Stripfing Weiden 2 - 1 Traiskirchen
2019-10-12 14:00:00 SV Grodig 1 - 3 Salzburger AK 1914
2019-10-12 14:00:00 SC Imst 1 - 2 FC Wacker Innsbruck Amateure
2019-10-12 14:00:00 SC Bregenz 2 - 2 FC Lauterach
2019-10-12 14:00:00 Langenegg 2 - 1 Dornbirner SV
2019-10-12 15:59:00 Team Wiener Linien 0 - 0 Wiener Viktoria
2019-10-12 15:59:00 FC Zirl 0 - 6 FC Kitzbuhel
Denmark - 2.Liga
2019-10-12 11:00:00 HIK Hellerup 2 - 0 FA 2000
2019-10-12 11:30:00 VSK Arhus 1 - 0 Thisted FC
2019-10-12 12:00:00 BK Frem 1 - 0 Hillerod Fodbold
2019-10-12 12:00:00 Dalum 0 - 0 Naesby
2019-10-12 12:00:00 Middelfart G og 2 - 0 Vegar
2019-10-12 12:00:00 FC Sydvest 1 - 4 Brabrand
2019-10-12 13:00:00 B93 Copenhagen 2 - 1 B 73 Slagelse
2019-10-12 13:00:00 Bronshoj 0 - 0 Holbaek
Norway 2.Liga
2019-10-12 12:00:00 Kvik Halden 3 - 1 Byasen Toppfot
2019-10-12 14:00:00 Grorud 1 - 2 Asker
2019-10-12 14:00:00 Kjelsas 3 - 0 Oppsal
2019-10-12 14:00:00 Floro 1 - 0 Asane Fotball
2019-10-12 14:00:00 Moss 1 - 1 FK Arendal
Russia Div 2
2019-10-12 11:00:00 Stavropolye-2009 0 - 0 Mashuk-KMV
2019-10-12 11:00:00 Inter Cherkessk 0 - 3 Volgar Astrakhan
2019-10-12 11:00:00 Spartak Vladikavkaz 1 - 2 Krasnodar III
2019-10-12 11:00:00 FK Biolog 2 - 0 Spartak Nalchik
2019-10-12 11:00:00 FK Kaluga 1 - 1 Sokol
2019-10-12 11:00:00 Veles 3 - 1 Dolgiye Prudy
2019-10-12 11:00:00 Zenit-2 St.Petersburg 3 - 0 Znamya Truda
2019-10-12 11:00:00 Zvezda Sint Petersburg 1 - 4 FC Murom
2019-10-12 11:00:00 FK Kolomna 3 - 2 FK Leningradets
2019-10-12 11:30:00 FK Makhachkala 1 - 0 Anzhi Makhachkala
2019-10-12 12:00:00 Metallurg Lipetsk 2 - 1 Rotor Volgograd B
2019-10-12 12:00:00 FK Ryazan 2 - 2 Kvant Obninsk
2019-10-12 12:00:00 FC Pskov 747 2 - 3 Torpedo Vladimir
2019-10-12 12:00:00 Rodina Moskva 2 - 2 Olimp Khimki
2019-10-12 12:00:00 Dinamo Briansk 2 - 1 Zorkyi Krasnogorsk
2019-10-12 12:00:00 SKA Rostov 1 - 1 Legion Dynamo
2019-10-12 13:00:00 Luki Energiya 1 - 2 Kazanka Moscow
2019-10-12 13:00:00 Salyut-Energia Belgorod 3 - 0 FC Ararat Moscow
2019-10-12 13:00:00 Urozhay Krasnodar 1 - 4 Alania Vladikavkaz
2019-10-12 13:00:00 Druzhba Maykop 4 - 2 Chernomorets Novorossiysk
2019-10-12 14:00:00 Saturn Moscow 2 - 2 FK Khimik Novomoskovsk
Sweden Div 3 Mellersta
2019-10-12 12:00:00 KSF Prespa Birlik 3 - 2 FC Rosengard
2019-10-12 12:00:00 Vinbergs IF 2 - 1 Stafsinge IF
2019-10-12 12:00:00 Angelholms FF 2 - 1 Hittarps IK
2019-10-12 12:00:00 Onsala BK 1 - 1 Assyriska BK
2019-10-12 12:00:00 Haninge 3 - 3 Huddinge IF
2019-10-12 12:00:00 IFK Berga 3 - 1 Husqvarna FF
2019-10-12 12:00:00 IFK Hassleholm 3 - 0 Raslatt SK
2019-10-12 12:00:00 Nosaby IF 1 - 1 IFO Bromolla IF
2019-10-12 12:00:00 FC Stockholm Internazionale 13 - 0 Sodertalje
2019-10-12 12:00:00 Assyriska 5 - 1 Enskede IK
2019-10-12 12:00:00 Motala AIF FK 3 - 0 IFK Aspudden-Tellus
2019-10-12 12:00:00 Tyreso FF 3 - 0 Syrianska Botkyrka IF
2019-10-12 12:00:00 Varmbols FC 3 - 1 Assyriska IF i Norrkoping
2019-10-12 12:00:00 Newroz FC 2 - 5 AFK Linkoping
2019-10-12 12:00:00 Rappe GOIF 1 - 0 Nassjo FF
2019-10-12 12:00:00 Osterlen FF 2 - 4 Karlskrona AIF
2019-10-12 12:00:00 Dalstorps IF 3 - 0 Hassleholms IF
2019-10-12 12:00:00 BK Olympic 5 - 3 IS Halmia
2019-10-12 12:00:00 FK Almeboda/Linneryd 2 - 2 Asarums IF FK
2019-10-12 12:00:00 IFK Malmo FK 4 - 2 Ullared
2019-10-12 12:00:00 Qviding FIF 6 - 0 Eslovs BK
Zimbabwe Premier
2019-10-12 13:00:00 Harare City 3 - 2 Mushowani Stars
2019-10-12 13:00:00 Ngezi Platinum 0 - 0 Dynamos FC
2019-10-12 13:00:00 FC Platinum 3 - 1 Yadah FC
2019-10-12 13:00:00 Black Rhinos FC 0 - 0 Chicken Inn
USA National Premier Soccer League
2019-10-12 23:00:00 Almeyda FC 3 - 0 Greenspoint Gunners FC
2019-10-12 23:00:00 Lansing Ignite FC 0 - 1 Greenville Triumph
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2019-10-12 18:30:00 Argentino de Rosario 0 - 0 CA Lugano
Rwanda National League
2019-10-12 13:00:00 Muhanga 0 - 0 Gasogi Utd
2019-10-12 13:00:00 Marines FC 1 - 1 Garhwal Heroes FC
2019-10-12 13:00:00 Espoir FC 1 - 2 Rayon Sports FC
2019-10-12 13:00:00 APR FC 3 - 0 Etincelles
Uruguay Segunda
2019-10-12 13:00:00 Torque 1 - 1 Central Espanol
Peru B League
2019-10-12 18:15:00 Union Huaral 1 - 0 Club Deportivo Sport Loreto
Pakistan vest Football League
2019-10-12 23:00:00 Azuero FC 1 - 1 AD San Antonio
2019-10-12 23:00:00 Tauro FC 1 - 0 Sporting San Miguelito
2019-10-12 23:00:00 Plaza Amador 0 - 0 Alianza FC (PAN)
Northern German state premier league - bayern
2019-10-12 12:00:00 Hessen Kassel 2 - 0 Steinbach
2019-10-12 12:20:00 SG Barockstadt 1 - 2 FC Hanau 93
2019-10-12 13:00:00 Viktoria Griesheim 1 - 4 KSV Baunatal
Finland Kolmonen
2019-10-12 13:00:00 Inter Turku II 5 - 2 RaiFu
2019-10-12 13:00:00 PIF Parainen 4 - 0 ToVe Pori
2019-10-12 13:00:00 TPK 2 - 1 Wilpas
Venezuela Segunda Division
2019-10-12 19:30:00 CD Hermanos Colmenares 2 - 0 Urena SC
2019-10-12 19:30:00 Atletico El Vigia 3 - 1 Titanes FC
2019-10-12 19:30:00 Deportivo Zulia 2 - 4 Univ Los Andes
Austria Landesliga
2019-10-12 12:00:00 FV Austria XIII 4 - 2 Waf Brigittenau
2019-10-12 12:00:00 Sportunion Mauer 2 - 5 Stadlau
Finland Ykkonen Women
2019-10-12 11:00:00 PK-35 Vantaa (w) 10 - 0 GBK Kokkola (W)
2019-10-12 11:00:00 FC Hertta (W) 3 - 5 Ilves/2 (w)
2019-10-12 11:30:00 PK-35 RY (w) 10 - 0 FC Sport (w)
2019-10-12 12:00:00 PK Keski Uusimaa (w) 1 - 1 HPS (w)
Malawi Premier League
2019-10-12 12:30:00 Chitipa United 3 - 3 Karonga United
2019-10-12 12:30:00 Blue Eagles 2 - 1 EPAC United
Belgian First Amateur Division
2019-10-12 18:00:00 Patro Eisden 3 - 0 Tubize
2019-10-12 18:00:00 Seraing 1 - 2 Olympic Charleroi
2019-10-12 18:00:00 KMSK Deinze 4 - 1 URS Lixhe-Lanaye
2019-10-12 18:00:00 Jeunesse Molenbeek 1 - 0 Dessel Sport
2019-10-12 18:00:00 FCV Dender EH 2 - 2 Thes Sport
2019-10-12 18:00:00 LaLouviere 3 - 3 Rupel Boom
2019-10-12 18:00:00 Lierse Kempenzonen 0 - 1 KSK Heist
Poland Division 4
2019-10-12 10:00:00 Jutrzenka Giebultow 0 - 0 Podhale Nowy
2019-10-12 12:00:00 Zaglebie Lubin B 4 - 0 Gwarek Tarnowskie Gory
2019-10-12 13:00:00 Hutnik Krakow 2 - 0 Hetman Zamosc
2019-10-12 15:59:00 Polonia Warszawa 0 - 1 Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Korea Reserves League
2019-10-12 13:00:00 Union Comercio Reserves 4 - 2 Alianza Universidad Reserves
2019-10-12 15:00:00 Universidad San Martin Reserves 0 - 1 Alianza Lima Reserves
2019-10-12 17:30:00 Ayacucho FC Reserves 3 - 0 Deportivo Municipal Reserves
2019-10-12 19:45:00 Carlos Manucci Reserves 0 - 2 Sport Huancayo Reserves
2019-10-12 21:30:00 Universitario de Deportes Reserves 0 - 1 Sporting Cristal Reserves
Switzerland 1.Liga Promotion
2019-10-12 13:00:00 FC Sion U21 2 - 0 SC Cham
2019-10-12 14:00:00 Bellinzona 1 - 3 Basel U21
2019-10-12 14:00:00 Koniz 2 - 1 FC Munsingen
2019-10-12 14:00:00 FC Zurich U21 1 - 2 FC Rapperswil-Jona
2019-10-12 14:00:00 YF Juventus Zurich 1 - 1 Breitenrain
2019-10-12 15:00:00 Stade Nyonnais 5 - 1 Bruhl SG
2019-10-12 15:30:00 Yverdon 2 - 2 Bavois
Czech Group D League
2019-10-12 08:00:00 Slavoj Vysehrad 2 - 0 Viktoria Zizkov B
2019-10-12 08:15:00 Ceske Budejovice B 1 - 0 Sokol Cizova
2019-10-12 08:15:00 FK Kolin 6 - 0 Trutnov
2019-10-12 08:15:00 Spolana Neratovice 6 - 0 SK Mondi Steti
2019-10-12 08:15:00 SK Kladno 0 - 1 Cesky Brod
2019-10-12 08:15:00 Aritma Praha 1 - 0 SK Slany
2019-10-12 08:15:00 Novy Jicin 2 - 2 Valasske Mezirici
2019-10-12 08:15:00 Havlickuv Brod 1 - 2 Zdar nad Sazavou
2019-10-12 08:15:00 Brandys Nad Labem 0 - 4 FK Louny
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2019-10-12 11:00:00 Bremer SV 3 - 1 Habenhauser
2019-10-12 12:00:00 DJK Gebenbach 1 - 3 Bayern Hof
2019-10-12 12:00:00 Stuttgarter Kickers 2 - 2 TSV Ilshofen
2019-10-12 12:00:00 Sportfreunde Dorfmerkingen 0 - 4 SV Oberachern
2019-10-12 12:00:00 FSV 08 Bissingen 0 - 3 SSV Reutlingen 05
2019-10-12 12:00:00 FV Ravensburg 3 - 2 SV Linx
2019-10-12 12:00:00 Sandhausen II 0 - 2 Rielasingen Arlen
2019-10-12 12:00:00 TSV Landsberg 1 - 5 FC Pipinsried
2019-10-12 12:00:00 Brinkumer SV 2 - 1 Werder Bremen III
2019-10-12 12:00:00 Pforzheim 0 - 1 Villingen
2019-10-12 12:00:00 Goppinger SV 1 - 2 Neckarsulmer Sport-Union
2019-10-12 12:00:00 Eintracht Bamberg 3 - 3 Würzburger FV
2019-10-12 12:00:00 Eintracht Trier 4 - 0 Hertha Wiesbach
2019-10-12 12:00:00 FC Ismaning 3 - 3 TSV Schwabmünchen
2019-10-12 12:00:00 Meiendorfer SV 2 - 3 FC Teutonia 05
2019-10-12 12:00:00 SV Pullach 1 - 1 SpVgg Hankofen-Hailing
2019-10-12 12:00:00 Freiberg 1 - 0 Nottingen
2019-10-12 12:30:00 Freiburger FC 1 - 1 VfB Stuttgart II
2019-10-12 13:00:00 SV Kirchanschoring 1 - 1 FC Deisenhofen
2019-10-12 13:00:00 Blumenthaler SV 2 - 4 SV Hemelingen
2019-10-12 13:00:00 SpVgg Ansbach 0 - 0 SC Eltersdorf
2019-10-12 13:00:00 SV Donaustauf 1 - 1 Türkspor Augsburg
2019-10-12 13:30:00 Kaiserslautern (Youth) 2 - 0 TUS Mechtersheim
2019-10-12 13:30:00 Sportfreunde Eisbachtal 0 - 4 SV Rochling Volkling
2019-10-12 13:30:00 Hassia Bingen 1 - 4 TuS Koblenz
2019-10-12 13:30:00 Arminia Ludwigshafen 2 - 1 Gonsenheim
2019-10-12 13:30:00 TSV Nördlingen 1 - 2 TSV 1860 Munchen (Youth)
2019-10-12 13:30:00 TSV Schwaben Augsburg 0 - 2 TSV Kottern
2019-10-12 14:00:00 1. FC Sand 0 - 2 DJK TEUTONIA SCHALKE
2019-10-12 14:00:00 ASV Cham 3 - 1 DJK Don Bosco Bamberg
2019-10-12 14:00:00 ATSV Erlangen 5 - 0 TSV Karlburg
2019-10-12 14:00:00 Lupo-Martini Wolfsburg 2 - 2 Germania Egestorf
2019-10-12 15:30:00 FV Dudenhofen 1 - 0 TSV Schott Mainz
Chile Primera D
2019-10-12 18:00:00 Deportes Recoleta 3 - 2 Deportes Vallenar
2019-10-12 20:00:00 San Antonio Unido 0 - 1 Fernandez Vial
Guatemala D2
2019-10-12 01:55:00 Deportivo Mictlan 1 - 0 CD Achuapa
2019-10-12 17:00:00 Capitalinos FC 0 - 0 CSYD Carcha
India Shillong Premier League
2019-10-12 09:30:00 Nangkiew Irat 1 - 5 Rangdajied United
Norway Division 1 Women
2019-10-12 10:30:00 Aasane (w) 1 - 2 Honefoss (w)
Holland Ligue 3
2019-10-12 12:30:00 Scheveningen 0 - 1 GVVV Veenendaal
2019-10-12 12:30:00 AFC 4 - 0 ASWH
2019-10-12 12:30:00 Noordwijk 1 - 3 Excelsior Maassluis
2019-10-12 13:00:00 Volendam (Youth) 0 - 1 De Treffers
2019-10-12 13:00:00 IJsselmeervogels 2 - 2 Spakenburg
2019-10-12 13:30:00 Jong Sparta Rotterdam (Youth) 1 - 0 Kozakken Boys
2019-10-12 13:30:00 TEC 1 - 0 Katwijk
2019-10-12 13:30:00 Koninklijke HFC 1 - 0 Quick Boys
2019-10-12 13:30:00 HHC Hardenberg 3 - 3 Rijnsburgse Boys
Uganda Super Cup
2019-10-12 12:00:00 Vipers 3 - 0 Express FC
2019-10-12 13:00:00 URA Kampala 0 - 0 Mbarara City
2019-10-12 13:00:00 Busoga United 2 - 1 Uganda Police FC
2019-10-12 13:00:00 Bright Stars 0 - 1 Koyetum
2019-10-12 13:00:00 Ma Lu 0 - 0 SC Villa
Trinidad and Tobago Super League
2019-10-12 20:00:00 Police FC II 3 - 2 RSSR FC
Serbia League Women
2019-10-12 10:00:00 Pozarevac (w) 1 - 10 Vojvodina (w)
2019-10-12 13:00:00 ZFK Masinac (w) 1 - 0 ZFK Sloga (w)
Mexico Segunda Division
2019-10-12 01:00:00 UA de Chihuahua 2 - 0 CD Alacranes de Durango
2019-10-12 01:00:00 Atletico Saltillo 2 - 0 Mineros de Fresnillo
2019-10-12 15:59:00 Dorados B 1 - 0 CD Cuautla
2019-10-12 15:59:00 Universidad Guadalajara II 2 - 0 Atletico Bahia CF
2019-10-12 17:00:00 Cimarrones de Sonora FC II 1 - 3 Atletico Reynosa
2019-10-12 17:00:00 Tlaxcala FC 2 - 0 Cafetaleros de Tapachula FC II
2019-10-12 21:00:00 Ciervos FC 0 - 2 Aguacateros CDU
2019-10-12 21:00:00 CD Cruz Azul Hidalgo 4 - 0 Club Canoneros Marina
2019-10-12 21:00:00 Deportivo Dongu 0 - 4 Chapulineros
2019-10-12 21:00:00 U.A. Zacatecas 1 - 1 Murcielagos
2019-10-12 21:00:00 Atletico San Francisco FC 4 - 2 Real Canamy
2019-10-12 21:00:00 CD Nuevo Chimalhuacan 0 - 4 Deportivo Cafessa
2019-10-12 22:00:00 Sporting Canamy 0 - 1 Yalmakan FC
2019-10-12 22:00:00 Correcaminos II 1 - 2 Coras De Nayarit
2019-10-12 22:00:00 Intel Paja 1 - 0 Atletico San Luis II
Denmark - 4.Liga
2019-10-12 10:30:00 BK Fremad Valby 2 - 0 BSF
2019-10-12 11:00:00 Oure Skolernes 4 - 1 Marienlyst