Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Ireland Premier Division
2019-10-11 18:45:00 Cork City 3 - 2 UC Dublin
2019-10-11 18:45:00 Bohemians 2 - 1 Dundalk
2019-10-11 19:00:00 Shamrock Rovers 1 - 0 Finn Harps
Holland Jupiler League
2019-10-11 18:45:00 MVV Maastricht 0 - 0 SC Cambuur
Spanish Segunda Division
2019-10-11 19:00:00 Rayo Vallecano 2 - 1 Tenerife
International Club Friendly
2019-10-11 06:00:00 Auckland City 3 - 1 Hamilton Rangers
2019-10-11 09:00:00 Budapest Honved 0 - 2 Backa Topola
2019-10-11 09:00:00 MTK Hungaria 2 - 2 SOROKSAR
2019-10-11 09:00:00 Banik Ostrava 2 - 1 Vitkovice
2019-10-11 09:00:00 GKS Tychy 6 - 1 Odra Opole
2019-10-11 09:00:00 SK Slovan Varnsdorf 0 - 0 Slovan Liberec
2019-10-11 09:00:00 Usti nad Labem 3 - 1 Baumit Jablonec
2019-10-11 09:30:00 Lens 1 - 1 Reims
2019-10-11 10:00:00 PFK Montana 1 - 0 Slavia Sofia
2019-10-11 10:05:00 Ubon UMT United 0 - 1 Sisaket FC
2019-10-11 10:10:00 Thailand U23 3 - 0 Army United FC
2019-10-11 11:00:00 Diosgyor VTK 1 - 1 Michalovce
2019-10-11 11:15:00 Lori Vanadzor 0 - 1 Rail Locomotive
2019-10-11 12:00:00 Rheindorf Altach 1 - 0 Winterthur
2019-10-11 12:00:00 Rapid Wien 2 - 1 FAC Team Fur Wien
2019-10-11 12:30:00 FC Wacker Innsbruck 1 - 3 Vaduz
2019-10-11 13:00:00 Karmiotissa Polemidion 1 - 6 AEL Limassol
2019-10-11 13:00:00 Ermis Aradippou 1 - 0 E.N.Paralimniou
2019-10-11 13:00:00 Litex Lovech 0 - 2 Kariana Erden
2019-10-11 13:30:00 Mouscron Peruwelz 1 - 1 Amiens
2019-10-11 14:00:00 SK Vorwarts Steyr 1 - 1 Szombathelyi Haladas
2019-10-11 14:00:00 Agia Napa 3 - 0 Olympiakos Nicosia FC
2019-10-11 14:00:00 Kaiserslautern 4 - 0 F91 Dudelange
2019-10-11 14:00:00 Anorthosis Famagusta FC 5 - 2 Anagennisi FC Deryneia
2019-10-11 14:00:00 Kaposvar 0 - 4 ZNK Osijek
2019-10-11 14:00:00 FC Viitorul Constanta 3 - 2 Cherno More Varna
2019-10-11 14:00:00 Verona 4 - 0 ASK Bravo Publikum
2019-10-11 14:00:00 PSV Eindhoven U19 0 - 1 VVV U19
2019-10-11 14:00:00 Cukaricki Stankom 0 - 1 Radnik Bijeljina
2019-10-11 15:00:00 Slaven Koprivnica 1 - 2 ZalaegerzsegTE
2019-10-11 15:00:00 Strasbourg 0 - 1 Nancy
2019-10-11 15:00:00 Real Potosi U23 1 - 0 The Strongest U23
2019-10-11 15:30:00 Sloboda 1 - 1 Dinamo Zagreb
2019-10-11 16:30:00 St. Pauli 1 - 0 Werder Bremen
2019-10-11 17:00:00 Austria Lustenau 0 - 4 Augsburg
2019-10-11 17:00:00 Pistoiese 1 - 4 Fiorentina
2019-10-11 18:30:00 Cagliari 3 - 1 Pogon Szczecin
Denmark Cup
2019-10-11 16:30:00 Fredericia 3 - 3 Silkeborg
UEFA European Championship
2019-10-11 18:45:00 Andorra 1 - 0 Moldova
2019-10-11 18:45:00 Turkey 1 - 0 Albania
2019-10-11 18:45:00 Iceland 0 - 1 France
2019-10-11 18:45:00 Ukraine 2 - 0 Lithuania
2019-10-11 18:45:00 Portugal 3 - 0 Luxembourg
2019-10-11 18:45:00 Czech 2 - 1 England
2019-10-11 18:45:00 Montenegro 0 - 0 Bulgaria
UEFA - EURO U21 Qualifying
2019-10-11 11:00:00 Armenia U21 2 - 0 Luxembourg U21
2019-10-11 14:00:00 Moldova U21 2 - 1 Wales U21
2019-10-11 14:00:00 Russia U21 2 - 2 Poland U21
2019-10-11 15:00:00 Belarus U21 1 - 1 Norway U21
2019-10-11 15:59:00 Bulgaria U21 0 - 1 Serbia U21
2019-10-11 16:15:00 Estonia U21 2 - 1 Latvia U21
2019-10-11 16:30:00 Netherlands U21 4 - 2 Portugal U21
2019-10-11 17:00:00 Switzerland U21 2 - 1 Georgia U21
2019-10-11 18:30:00 Austria U21 3 - 0 Turkey U21
Danish 1st Division
2019-10-11 16:30:00 Kolding FC 3 - 1 Nykobing FC
Welsh Premier League
2019-10-11 18:45:00 Newi Cefn Druids 1 - 2 Newtown AFC
Belgian Second Division
2019-10-11 18:30:00 KFCO Wilrijk 1 - 2 Westerlo
Ireland First Division
2019-10-11 18:45:00 Longford Town 1 - 1 Cabinteely FC
Scotland Bells Challenge Cup
2019-10-11 18:35:00 Stenhousemuir 3 - 2 Waterford United
Israel Leumit League
2019-10-11 13:00:00 Ironi Nir Ramat HaSharon 0 - 2 Hapoel Katamon Jerusalem
2019-10-11 13:00:00 Hapoel Ashkelon 0 - 1 Hapoel Umm Al Fahm
2019-10-11 13:00:00 Hapoel Petah Tikva 3 - 1 Hapoel Akko
2019-10-11 13:00:00 Hapoel Ramat Gan 0 - 1 Hapoel Rishon Lezion
2019-10-11 13:00:00 Maccabi Ahi Nazareth 1 - 2 Hapoel Bnei Sakhnin FC
UEFA European U-19 Football Championship
2019-10-11 11:00:00 Israel U19 2 - 0 Moldova U19
2019-10-11 12:00:00 Spain U19 1 - 0 Romania U19
2019-10-11 12:00:00 Serbia U19 8 - 0 Lithuania U19
2019-10-11 15:00:00 Latvia U19 2 - 8 Netherlands U19
Poland Liga 2
2019-10-11 15:45:00 OKS Stomil Olsztyn 1 - 1 LKS Nieciecza
2019-10-11 17:10:00 Sandecja Nowy Sacz 4 - 4 Chojniczanka Chojnice
Peru Primera Division
2019-10-11 20:00:00 UTC Cajamarca 1 - 1 Academia Deportiva Cantolao
Primera Division de Colombiano-Apertura
2019-10-11 01:00:00 Dep.Independiente Medellin 3 - 0 Cucuta
Australia A-League
2019-10-11 08:30:00 Adelaide United 2 - 3 Sydney FC
UAE Cup
2019-10-11 13:05:00 Altai Phoenix 1 - 1 Al-Thaid
2019-10-11 13:05:00 Dabba Al-Fujairah 1 - 2 Masfut
2019-10-11 13:05:00 Dubba Al-Husun 2 - 2 Al Oruba (UAE)
Brazil Serie B
2019-10-11 22:15:00 Sport Club Recife PE 2 - 0 Sao Bento
2019-10-11 22:15:00 Brasil de Pelotas 1 - 0 Botafogo SP
2019-10-11 22:15:00 Vila Nova 1 - 1 Atletico Clube Goianiense
Slovakia 2.Liga Play off
2019-10-11 15:00:00 TJ Spartak Myjava 4 - 1 FK Marcelova
2019-10-11 16:30:00 SFM Senec 5 - 1 MFK Rusovce
German Frauen Bundesliga
2019-10-11 17:15:00 Koln (w) 0 - 5 VfL Wolfsburg (w)
USL First Division
2019-10-11 01:05:00 El Paso Locomotive FC 1 - 1 Austin Bold
Qatar League CUP
2019-10-11 14:30:00 Al-Sadd 1 - 5 Al-Wakra
2019-10-11 16:40:00 Al Shahaniya 0 - 3 Al Rayyan
2019-10-11 16:40:00 Al-Ahli Doha 2 - 0 Umm Salal
Holland Eredivisie Women's
2019-10-11 17:30:00 SC Heerenveen (w) 1 - 3 FC Twente Enschede (w)
2019-10-11 17:30:00 VV Alkmaar (w) 1 - 1 ADO Den Haag (w)
Futsal Spain Division De Honor
2019-10-11 18:30:00 Xota Navarra Futsal 4 - 1 Levante Futsal
2019-10-11 18:30:00 Palma Futsal 2 - 1 Peniscola Futsal
2019-10-11 19:00:00 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 1 - 4 Vaidepenas Futsal
2019-10-11 19:00:00 Jaen Paraiso Interior Futsal 2 - 0 DKV Seguros Zaragoza Indoor So
Kuwaiti Federation Cup
2019-10-11 14:50:00 Al-Salibikhaet 0 - 2 Al-Nasar
2019-10-11 14:50:00 Al Gela 3 - 3 Kazma
2019-10-11 17:00:00 Al-Qadsia SC 1 - 1 Al Fahaheel SC
Norwegian Junior U19
2019-10-11 18:15:00 Skeid Oslo U19 2 - 1 Skedsmo U19
Chinese Football Association Yi League
2019-10-11 07:00:00 Wuhan three town 3 - 1 Dalian Chanjoy
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2019-10-11 15:30:00 FC Pisek 1 - 0 Stechovice
Chile Cup
2019-10-11 23:00:00 Universidad de Chile 4 - 1 Cobresal
UAE Etisalat Emirates Cup
2019-10-11 14:15:00 Khor Fakkan 0 - 0 Ittihad Kalba
2019-10-11 14:15:00 Banni Yas 3 - 3 Ajman
2019-10-11 16:45:00 Al Ain 3 - 1 Al Nasr Dubai
Bahraini FA Cup
2019-10-11 15:00:00 Al-Hala 0 - 1 Busaiteen
2019-10-11 15:00:00 Bahrain SC 1 - 1 Al-Najma
2019-10-11 15:00:00 Al-Hadd 2 - 3 Al-Budaiya
2019-10-11 15:00:00 Al-Tadhmon 2 - 1 Sitra
Israel B League
2019-10-11 08:00:00 SC Daburiyya Osama 2 - 4 Maccabi Tzur Shalom
2019-10-11 10:30:00 Maccabi Ironi Kiryat Ata 0 - 2 Hapoel Kafr Kanna
2019-10-11 10:45:00 Maccabi Tamra 3 - 2 Hapoel Bnei Arrara Ara
2019-10-11 11:00:00 Hapoel Ironi Baka El Garbiya 0 - 0 Ironi Tiberias
2019-10-11 11:00:00 Hapoel Migdal HaEmek 1 - 2 Moadon Sport Tira
2019-10-11 11:15:00 Maccabi Shaarayim 0 - 2 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
2019-10-11 11:15:00 Rubi Shapira 0 - 4 Hapoel Herzliya
2019-10-11 11:30:00 Hapoel Holon Yaniv 1 - 1 Maccabi Kabilio Jaffa
2019-10-11 11:30:00 Hapoel Iksal 1 - 0 Hapoel Asi Gilboa
2019-10-11 11:30:00 AS Ashdod 3 - 0 Maccabi Kiryat Gat
2019-10-11 11:30:00 Maccabi Herzliya 2 - 2 Shimshon Kafr Qasim
2019-10-11 11:30:00 FC Ironi Or Yehuda 3 - 0 SC Maccabi Ashdod
2019-10-11 11:30:00 Hapoel Azor 4 - 1 Maccabi Yavne
2019-10-11 11:30:00 Hapoel Kfar Shalem 6 - 1 Hapoel Bikat Hayarden
2019-10-11 11:30:00 AS Nordia Jerusalem 2 - 1 Hapoel Marmorek lrony Rehovot
2019-10-11 12:00:00 Hapoel Kaukab 2 - 0 Hapoel Bnei Zalfa
BSWCP
2019-10-11 13:30:00 Spain Beach Soccer 9 - 3 Mexico Beach Soccer
2019-10-11 13:30:00 Solomon Islands Beach Soccer 5 - 8 Italy Beach Soccer
2019-10-11 16:30:00 Paraguay Beach Soccer 0 - 3 Senegal Beach Soccer
2019-10-11 16:30:00 Ukraine Beach Soccer 4 - 5 Iran Beach Soccer
2019-10-11 18:00:00 Japan Beach Soccer 7 - 2 Uruguay Beach Soccer
2019-10-11 18:00:00 El Salvador Beach Soccer 2 - 4 Russia Beach Soccer
2019-10-11 19:30:00 Morocco Beach Soccer 1 - 9 Brazil Beach Soccer
2019-10-11 19:30:00 Switzerland Beach Soccer 10 - 9 United Arab Emirates Beach Soccer
Sweden U19
2019-10-11 15:59:00 Orgryte U19 2 - 4 Halmstads BK U19
Mexico Primera Divison A
2019-10-11 01:00:00 UAEM Potros 1 - 1 CSyD Dorados de Sinaloa
Ukraine Division 2
2019-10-11 12:00:00 Kremin Kremenchuk 0 - 3 FC Inhulets Petrove
2019-10-11 15:00:00 Prykarpattya Ivano Frankivsk 2 - 1 Metalurh Zaporizhya
Copa Libertadores Femenino
2019-10-11 22:00:00 Atletico Huila Women's 2 - 1 CA Penarol Women's
2019-10-11 22:00:00 Deportivo Cuenca (w) 3 - 1 Estudiantes Caracas (w)
Hungary U19 A League
2019-10-11 12:00:00 Budapest Honved U19 4 - 2 Illes Akademia Haladas U19
Azadegan League
2019-10-11 11:30:00 Fajr Sepasi 2 - 1 Persepolis Pakdasht
2019-10-11 11:45:00 Khooshe Talaee Sana Saveh 4 - 1 Arman Gohar Sirjan
2019-10-11 11:45:00 Baderan Tehran FC 0 - 1 Shahrdary Arak
2019-10-11 11:45:00 Sepidrood Rasht 0 - 0 Khouneh Be Khouneh
2019-10-11 11:45:00 Oxin Alborz 1 - 1 Mes krman
2019-10-11 11:45:00 Navad Urmia 2 - 0 Malavan
2019-10-11 11:45:00 Mes Rafsanjan 4 - 0 Damash Gilan FC
2019-10-11 13:15:00 Esteghlal Khozestan 1 - 1 Qashqai Shiraz
Saudi Arabia Division 2
2019-10-11 12:10:00 Al Safa(KSA) 1 - 0 Al-Orubah
2019-10-11 12:15:00 Al-Rawdhah 1 - 0 Al-Washm
2019-10-11 12:15:00 Jubail 0 - 0 Afief
2019-10-11 12:25:00 Al-Riyadh 2 - 2 Al-Draih
2019-10-11 12:25:00 Al Anwar SA 0 - 0 Al Qaisoma
2019-10-11 12:35:00 Al Drae 2 - 4 Al-Arabi(KSA)
2019-10-11 12:35:00 Al-Akhdoud 2 - 2 Al Sahel
2019-10-11 12:40:00 Al Kholood 3 - 2 Al-Sharq
2019-10-11 12:45:00 Arar FC 3 - 0 Hercue
2019-10-11 13:00:00 Al Entesar 0 - 3 Hajer
2019-10-11 13:05:00 Al-Suqoor(KSA) 2 - 2 Wajj
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-10-11 20:00:00 UD San Fernando 2 - 1 Union Viera
Malta First Division League
2019-10-11 15:59:00 Naxxar Lions 3 - 0 Qormi F.C
2019-10-11 18:15:00 Swieqi United 1 - 3 Qrendi
Paraguayan Division 2
2019-10-11 21:30:00 Rubio nu 0 - 0 RI 3 Corrales CF
Indonesia Super League
2019-10-11 11:30:00 Persebaya Surabaya 0 - 0 Pusamania Borneo FC
Argentina Cup
2019-10-11 23:30:00 River Plate 2 - 0 Almagro
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
2019-10-11 13:00:00 FC Plackovica 2 - 1 FK Osogovo
2019-10-11 13:00:00 Pobeda Prilep 2 - 2 FK Tikves Kavadarci
Futsal Russia Division De Honor
2019-10-11 10:00:00 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 2 - 1 TTG-Ugra Yugorsk Futsal
2019-10-11 15:59:00 Novali Futsal 2 - 1 Dynamo Samarra Futsal
Omani Federation Cup
2019-10-11 14:30:00 Al-Suwaiq 0 - 0 Saham
2019-10-11 14:30:00 Sohar Club 1 - 0 Al-Nahda Muscat
2019-10-11 14:30:00 Muscat 1 - 1 Al Oruba Sur
2019-10-11 14:30:00 Oman Club 1 - 1 Al-Seeb
2019-10-11 14:30:00 Fnjaa 2 - 3 Alrstak
2019-10-11 14:40:00 Al-Nasr(OMA) 1 - 1 Dhufar
International Friendly
2019-10-11 00:45:00 Brazil U23 4 - 1 Venezuela U23
2019-10-11 07:00:00 Jordan U23 0 - 1 Saudi Arabia U23
2019-10-11 08:00:00 Armenia U18 1 - 5 Ukraine U18
2019-10-11 10:00:00 Slovakia U19 2 - 1 Bosnia U19
2019-10-11 10:00:00 Ukraine U17 5 - 0 Armenia U17
2019-10-11 11:30:00 korea U22 3 - 1 Uzbekistan U23
2019-10-11 11:35:00 China U23 2 - 0 Indonesia U23
2019-10-11 14:00:00 France U19 2 - 2 Belgium U19
2019-10-11 14:00:00 Wales U19 1 - 3 Austria U19
2019-10-11 14:30:00 Portugal U19 4 - 1 Italy U19
2019-10-11 15:30:00 Iceland U19 1 - 1 Sweden U19
2019-10-11 15:59:00 Slovenia U21 2 - 2 England U21
2019-10-11 16:30:00 Holland U18 3 - 2 Belgium U18
2019-10-11 17:00:00 Poland U19 2 - 5 England U18
2019-10-11 18:00:00 Morocco 1 - 1 Libya
2019-10-11 18:00:00 Hungary U21 1 - 4 Croatia U21
2019-10-11 18:00:00 EgyptU23 1 - 1 South Africa U23
2019-10-11 23:00:00 Uruguay 1 - 0 Peru
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-10-11 18:00:00 CA Taquaritinga SP U20 0 - 1 Inter Bebedouro SP Youth
Jamaica Premier League
2019-10-11 00:45:00 Waterhouse FC 2 - 1 Siti Worley Garden J
Germany Regionalliga
2019-10-11 17:00:00 TSV 1860 Rosenheim 1 - 1 FC Memmingen
2019-10-11 17:00:00 TSV Buchbach 1 - 1 VfR Garching
2019-10-11 17:00:00 TSG Hoffenheim (Youth) 2 - 2 TSV Steinbach
2019-10-11 17:30:00 Rot-Weiss Essen 0 - 1 Fortuna Koln
2019-10-11 17:30:00 Astoria Walldorf 2 - 2 Kickers Offenbach
Finland - Kakkonen Lohko
2019-10-11 15:30:00 Gnistan Helsinki 5 - 3 Ilves Tampere II
Austrian 3.Liga
2019-10-11 17:00:00 ATSV Wolfsberg 1 - 1 Union Gurten
2019-10-11 17:00:00 SC Kalsdorf 1 - 1 Santa Ana
2019-10-11 17:00:00 Kufstein 2 - 0 SC Schwaz
2019-10-11 17:00:00 SV Kuchl 1 - 5 USK Anif
2019-10-11 17:00:00 Bischofshofen 0 - 2 St. Johann
2019-10-11 17:00:00 FC Pinzgau Saalfelden 1 - 1 SV Seekirchen
2019-10-11 17:00:00 SV Mattersburg Amateure 2 - 1 Trenkwalder Admira (Youth)
2019-10-11 17:00:00 Ask-bsc Bruck/leitha 1 - 2 Rapid Vienna (Youth)
2019-10-11 17:00:00 Deutschlandsberger SC 3 - 4 Allerheiligen
2019-10-11 17:00:00 SC Gleisdorf 1 - 2 TUS Bad Gleichenberg
2019-10-11 17:30:00 Wiener SC 2 - 1 Neusiedl
2019-10-11 17:30:00 FC Magna Wiener Neustadt 2 - 6 Andelsbuch
2019-10-11 17:30:00 Karabakh Vienna 2 - 0 SV Leobendorf
2019-10-11 17:30:00 ASK Ebreichsdorf 0 - 0 SC Mannsdorf
Denmark - 2.Liga
2019-10-11 17:00:00 Helsingor 7 - 0 Skovshoved
Kenya Super League
2019-10-11 07:00:00 Mount Kenya United 2 - 1 Wu Shuru
2019-10-11 09:00:00 FC Talanta 0 - 1 Nairobi Stima
2019-10-11 10:00:00 Vihiga Bullets 0 - 0 Shabana FC
2019-10-11 10:15:00 Bidco United 0 - 0 Administration Police FC
2019-10-11 10:50:00 Vihiga United 2 - 0 Kibera Black Stars
2019-10-11 11:00:00 Northern Wanderers 0 - 2 Modern Coast
2019-10-11 12:00:00 Coast Stima 3 - 2 St Josephs Youth
2019-10-11 12:00:00 Migori Youth 2 - 0 Fortune Sacco
2019-10-11 12:20:00 Muranga Seal 2 - 2 Kenya Police FC
2019-10-11 13:10:00 Nairobi Star City 2 - 1 APS Bomet
Rwanda National League
2019-10-11 13:00:00 AS Kigali 2 - 2 Bugesera
Japan Futsal League
2019-10-11 10:00:00 voscuore sendai Futsal 1 - 5 Shonan Bellmare Futsal
Venezuela Segunda Division
2019-10-11 19:00:00 Dynamo Puerto FC 2 - 1 Universidad Central de Venezuela
2019-10-11 19:00:00 Diamantes de Guayana 1 - 4 Petroleros de Anzoategui
2019-10-11 19:50:00 CA Furrial 6 - 1 Gran Valencia FC
Austria Landesliga
2019-10-11 15:59:00 SC Mannsworth 2 - 3 ASV 13 Vienna
2019-10-11 17:00:00 St.Polten Amateure 3 - 0 ASV Spratzern
2019-10-11 17:00:00 SV Lafnitz II 0 - 0 ASK Voitsberg
2019-10-11 17:00:00 USV Gnas 1 - 2 SV Frauental
2019-10-11 17:00:00 Weinland Gamlitz 2 - 4 SV Wildon
2019-10-11 17:30:00 SV Innsbruck 3 - 1 SK St Johann
2019-10-11 17:30:00 Kremser SC 2 - 1 Zwettl SC
2019-10-11 17:30:00 Langenrohr 1 - 1 Ardagger
2019-10-11 17:30:00 Bad Schallerbach 1 - 0 Union Perg
Brazil Paulista Serie B
2019-10-11 23:00:00 Marilia U23 2 - 0 Fernandopolis/SP U23
Korea Reserves League
2019-10-11 17:00:00 UTC Cajamarca Reserves 0 - 1 Academia Deportiva Cantolao Reserves
Czech Group D League
2019-10-11 14:00:00 Sardice 4 - 0 FK Nove Sady
2019-10-11 16:30:00 FK Chomutov 1 - 1 FK Olympie Brezova
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2019-10-11 17:00:00 Bramfelder SV 2 - 3 Hamm United
2019-10-11 17:30:00 TSV 1880 Wasserburg 5 - 1 FC Ingolstadt 04 Am
2019-10-11 17:30:00 FC Oberneuland 7 - 0 BTS Neustadt
2019-10-11 17:30:00 SC Victoria Hamburg 5 - 3 TuS Osdorf
2019-10-11 18:00:00 FC Suderelbe 2 - 4 Niendorfer TSV
India Shillong Premier League
2019-10-11 09:30:00 Ryntih SC 2 - 2 Shillong Lajong FC
Uganda Super Cup
2019-10-11 13:00:00 Kampala City Council FC 4 - 0 Onduparaka FC
2019-10-11 13:30:00 Tooro United 1 - 2 BUL FC
England U23 1.Liga
2019-10-11 13:00:00 Queens Park Rangers U23 3 - 3 Charlton U23
2019-10-11 13:00:00 Barnsley U23 5 - 2 Birmingham City U23
Mexico Segunda Division
2019-10-11 21:00:00 CD Albinegros Orizaba 0 - 2 Pioneros de Cancun
Denmark - 4.Liga
2019-10-11 16:30:00 Herlev 0 - 1 KFUM Roskilde
Romania - Liga 3 Seria
2019-10-11 12:00:00 ACS Viitorul Selimbar 1 - 1 FC Ariesu Turda
2019-10-11 12:00:00 FCM Alexandria 3 - 1 CS Balotesti
2019-10-11 12:00:00 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj 2 - 0 CS Minaur Baia Mare
2019-10-11 12:00:00 AFC Metalul Buzau 0 - 1 Inainte Modelu
2019-10-11 12:00:00 CNS Cetate Deva 0 - 1 FC U Craiova 1948 SA
2019-10-11 12:00:00 Dacia Unirea Braila 1 - 0 CS Faurei
2019-10-11 12:00:00 ACS Dumbravita 3 - 1 National Sebis
2019-10-11 12:00:00 Unirea Dej 2 - 1 Luceafarul Oradea B
2019-10-11 12:00:00 FC Botosani II 1 - 1 SC Bacau
2019-10-11 12:00:00 Astra Giurgiu II 3 - 3 Unirea Bascov
2019-10-11 12:00:00 ACS Poli Timisoara 2 - 1 Corvinul Hunedoara
2019-10-11 12:00:00 Steaua Bucuresti 2 1 - 2 Mostistea Ulmu
2019-10-11 12:00:00 Ghiroda SI Giarmata VII 2 - 4 CS Viitorul Daesti
India Mizoram Premier League
2019-10-11 10:30:00 Mizoram Police FC 1 - 2 Electric Veng FC
2019-10-11 13:30:00 Ramhlun North FC 1 - 3 Chhinga Veng FC
Israel C League
2019-10-11 08:30:00 Bnei Baqa United 1 - 3 Hapoel Beit She'any
2019-10-11 08:45:00 Beitar Ironi Maale Adumim 1 - 4 FC Beitar Yavne
2019-10-11 09:00:00 Hapoel Bnei Pardes 4 - 3 Maccabi Neve Shaanan Eldad
2019-10-11 09:00:00 Hapoel Tirat Karmel 1 - 1 Maccabi Nujeidat Ahmed
2019-10-11 09:15:00 Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 2 - 4 MS Tseirey Taybe
2019-10-11 10:15:00 SC Shicun Hamizrah 0 - 1 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
2019-10-11 10:15:00 MS Hapoel Yeroham 1 - 0 Maccabi Ironi Netivot
2019-10-11 10:30:00 Maccabi Ironi Sderot 2 - 4 Sport Club Dimona
2019-10-11 10:45:00 Ironi Modiin 1 - 1 SC Beer Sheva
2019-10-11 11:30:00 Ahi Acre 1 - 1 Beitar Nahariya
2019-10-11 12:00:00 Hapoel Kfar Qasm Shuaa 4 - 1 Otzma FC Holon
2019-10-11 12:00:00 Ironi Beit Dagan 1 - 0 Beitar Ramat Gan
2019-10-11 12:00:00 Shimshon Tel Aviv 4 - 0 Hapoel Hod HaSharon
2019-10-11 12:00:00 MS Pardes Hana Karkur 2 - 1 Hapoel Bnei Musmus
Belgium Youth Cup
2019-10-11 17:00:00 Excelsior Virton U21 1 - 3 Charleroi R
Brazil
2019-10-11 18:00:00 Avai U19 2 - 1 Coritiba U19
2019-10-11 18:30:00 Raca SC 0 - 1 Goiatuba
Brazil women's League
2019-10-11 13:00:00 Flamengo/RJ (w) 19 - 0 Bath bass RJ women (W)
Bolivia Nacional B
2019-10-11 19:00:00 EM Huanuni 1 - 2 Municipal De Vinto
Leinster Senior Cup
2019-10-11 18:30:00 Sheriff YC 2 - 1 Killester Donnycarne
Macedonia League Women
2019-10-11 13:00:00 ZFK Tiverija (w) 9 - 0 ZFK Top Gol (w)
Indoor foot invitational tournament
2019-10-11 13:30:00 MFK Tyumen Futsal 8 - 3 MFC Ayat Futsal
2019-10-11 13:45:00 MFK CPRF Futsal 6 - 5 EiPozo Murcia Turistica Futsal
2019-10-11 15:30:00 Miercurea Ciuc Futsal 2 - 1 BTS Rekord Bielsko-Biala Futsal
2019-10-11 15:59:00 MVFC Berettyoujfalu Futsal 0 - 3 AFC Kairat Futsal
2019-10-11 15:59:00 Leo Futsal 6 - 5 Omonia Futsal
2019-10-11 15:59:00 FK Vytis Futsal 0 - 8 F.C.Barcelona Futsal
2019-10-11 18:00:00 AC Sparta Praha Futsal 5 - 1 Luxol St Andrews FC Futsal
2019-10-11 18:30:00 MNK Novo Vrijeme Makarska Futsal 4 - 2 KMF Shkupi Futsal
Mexico Liga MX Femenil
2019-10-11 21:00:00 Cruz Azul (w) 4 - 0 Veracruz (w)
2019-10-11 21:00:00 Queretaro (w) 0 - 4 Atlas (w)
The Spanish League U19
2019-10-11 20:10:00 AD Huracan U19 3 - 4 Union Viera CF U19
Brazil U20 Cup
2019-10-11 18:30:00 Atletico GO (Youth) 5 - 2 AE Olimpio U20
2019-10-11 18:30:00 Goias U20 4 - 1 Aseev U20
Germany Landespokal
2019-10-11 17:00:00 Viktoria 89 Berlin 3 - 0 Lichtenberg 47
2019-10-11 17:30:00 TSV 1860 Munchen 1 - 1 Unterhaching
Vietnam Championship U21
2019-10-11 08:30:00 Dong Thap U21 1 - 1 Viettel FC U21
2019-10-11 11:00:00 Hoang Anh Gia Lai U21 1 - 4 Hong Linh Ha Tinh U21
CONCACAF Nations League
2019-10-11 01:15:00 Haiti 1 - 1 Costa Rica
2019-10-11 02:00:00 Belize 0 - 4 St. Kitts and Nevis
2019-10-11 19:00:00 St. Vincent Grenadines 2 - 2 Suriname
2019-10-11 21:00:00 Antigua Barbuda 2 - 1 Guyana
2019-10-11 23:00:00 USA 7 - 0 cuba
India Punjab Super League
2019-10-11 10:00:00 Minerva Punjab FC 1 - 0 Khalsa FC Chandigarh
2019-10-11 10:05:00 Sikh Regiment Centre FC 0 - 2 Punjab Police Jalandhar
Indonesia Liga 3
2019-10-11 06:55:00 Muba United 2 - 0 Persipra Prabumulih
2019-10-11 08:00:00 Persekam Metro 4 - 1 Blitar Poetra FC
2019-10-11 08:00:00 Setda Bontang 2 - 0 Persikutim Kutai Timur
2019-10-11 08:00:00 Asifa FC 1 - 1 Singhasari FC
2019-10-11 08:00:00 Putra Sinar Giri 1 - 0 Nganjuk Ladang FC
2019-10-11 09:00:00 PS Bank Sumsel 1 - 1 PS Palembang
Wales FAW Championship
2019-10-11 18:30:00 Llanelli 1 - 4 Ammanford