Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Brazil Serie A
2019-10-09 22:15:00 Botafogo RJ 3 - 1 Goias
2019-10-09 22:15:00 Centro Sportivo Alagoano 1 - 0 Internacional RS
2019-10-09 23:30:00 Fortaleza 2 - 0 Chapecoense SC
International Club Friendly
2019-10-09 09:10:00 Hradec Kralove B U19 0 - 3 FK Usti nad Labem U19
2019-10-09 12:00:00 FC Zurich 3 - 1 Spartaks Jurmala
2019-10-09 12:00:00 Apollon Larissas 1 - 3 Aris Thessaloniki
2019-10-09 12:00:00 Apollon Smirnis 3 - 1 Panahaiki-2005
2019-10-09 12:30:00 SC Heerenveen 1 - 0 AFC Ajax
2019-10-09 12:30:00 RC Kinshasa 1 - 0 AS Dauphins Noirs
2019-10-09 14:10:00 AS Slimane 1 - 3 Club Africain
2019-10-09 14:30:00 Trenkwalder Admira Wacker 1 - 1 Lafnitz
2019-10-09 20:00:00 Fanabe CF 1 - 1 Tenerife C
Denmark Cup
2019-10-09 17:00:00 Vendsyssel 0 - 2 Nordsjaelland
J-League Cup
2019-10-09 10:00:00 Gamba Osaka 2 - 1 Consadole Sapporo
2019-10-09 10:00:00 Kawasaki Frontale 3 - 1 Kashima Antlers
African Nations Cup
2019-10-09 13:00:00 Mauritius 1 - 3 Sao Tome Principe
2019-10-09 14:00:00 South Sudan 2 - 1 Seychelles
2019-10-09 15:59:00 Liberia 1 - 0 Chad
2019-10-09 15:59:00 Djibouti 1 - 1 Gambia
UEFA - EURO U21 Qualifying
2019-10-09 15:59:00 Liechtenstein U21 2 - 4 Slovakia U21
Slovenia 2.Liga
2019-10-09 13:30:00 Drava 3 - 1 Roltek Dob
Italy C1A
2019-10-09 12:30:00 Teramo 2 - 0 ASD Sicula Leonzio
Slovakia Cup
2019-10-09 13:00:00 TJ Družstevník Liptovska Stiavnica 0 - 4 Slovan Sahy
2019-10-09 13:00:00 Slavia 0 - 3 Sokol Dolna Zdana
England Conference
2019-10-09 18:45:00 Stockport County 2 - 1 Hartlepool United
Greece Cup
2019-10-09 13:00:00 Olympiakos Volou 1 - 0 Apollon Kalamarias
UEFA European U-17 Football Championship
2019-10-09 13:30:00 Belgium U17 12 - 0 Liechtenstein U17
2019-10-09 13:30:00 Poland U17 3 - 2 Macedonia U17
2019-10-09 14:00:00 Wales U17 1 - 0 Slovenia U17
2019-10-09 17:00:00 Netherlands U17 1 - 1 Kosovo U17
Serbia Cup
2019-10-09 13:00:00 Proleter 2 - 1 Habitpharm Javor
2019-10-09 13:00:00 FK Vodojaza 0 - 6 Partizan Belgrade
2019-10-09 13:00:00 FK Vozdovac Beograd 2 - 2 Teleoptik
UEFA European U-19 Football Championship
2019-10-09 11:00:00 Germany U19 3 - 0 Andorra U19
2019-10-09 12:00:00 Croatia U19 3 - 0 Kazakhstan U19
2019-10-09 13:00:00 Azerbaijan U19 0 - 1 Norway U19
2019-10-09 15:59:00 Hungary U19 2 - 4 Georgia U19
2019-10-09 15:59:00 Czech Republic U19 6 - 0 San Marino Calcio U19
2019-10-09 18:00:00 Scotland U19 2 - 2 Belarus U19
Coppa Italia Lega PRO
2019-10-09 13:00:00 Carpi 2 - 0 Carrarese
2019-10-09 15:30:00 Monza 4 - 1 Renate AC
2019-10-09 16:30:00 SudTirol 0 - 1 Feralpisalo
2019-10-09 16:30:00 Sambenedettese 0 - 2 Fermana
2019-10-09 18:30:00 Robur Siena S.S.D. 2 - 0 Pontedera
2019-10-09 18:30:00 AC Monopoli 3 - 2 Francavilla
2019-10-09 18:30:00 Potenza 4 - 1 Rende
2019-10-09 18:30:00 Novara 0 - 1 Alessandria
Primera Division de Uruguay
2019-10-09 19:00:00 CA River Plate 0 - 0 Plaza Colonia
2019-10-09 19:00:00 Centro Atletico Fenix 1 - 2 Boston River
2019-10-09 19:00:00 Club Atletico Progreso 2 - 1 Racing Club Montevideo
2019-10-09 23:00:00 Nacional Montevideo 1 - 0 Danubio FC
Primera Division de Colombiano-Apertura
2019-10-09 00:30:00 Envigado FC 2 - 0 Jaguares de Cordoba
2019-10-09 21:00:00 Alianza Petrolera 2 - 2 Deportivo Pasto
2019-10-09 22:00:00 Deportes Tolima 2 - 0 Millonarios
2019-10-09 23:00:00 America de Cali 2 - 0 Union Magdalena
Scottish Highland Football League
2019-10-09 18:45:00 Huntly 0 - 0 Formartine United
2019-10-09 18:45:00 Forres Mechanics 6 - 0 Fort William
2019-10-09 18:45:00 Keith 2 - 3 Brora Rangers
2019-10-09 18:45:00 Lossiemouth 0 - 5 Buckie Thistle FC
2019-10-09 18:45:00 Turriff United 0 - 3 Deveronvale
2019-10-09 18:45:00 Strathspey Thistle 0 - 1 Inverurie Loco Works
2019-10-09 19:00:00 Nairn County 2 - 1 Clachnacuddin
Brazil Serie B
2019-10-09 00:30:00 America MG 2 - 0 Bragantino
2019-10-09 00:30:00 Ponte Preta 3 - 1 Londrina PR
Slovakia 2.Liga Play off
2019-10-09 13:00:00 MFK Zarnovica 0 - 4 Jednota Banova
2019-10-09 13:00:00 Cadca 0 - 2 SKM Liptovsky Hradok
2019-10-09 13:00:00 Tatran Krasno nad Kysucou 0 - 0 Namestovo
2019-10-09 13:30:00 SK Pramen Kovacova 0 - 0 MFK Lokomotiva Zvolen
USL First Division
2019-10-09 23:30:00 Loudoun United 4 - 3 Saint Louis FC
2019-10-09 23:30:00 Atlanta United FC II 5 - 2 Bethlehem Steel
Costa Rica Primera Division
2019-10-09 21:05:00 Limon FC 1 - 0 Herediano
Denmark U21
2019-10-09 16:30:00 AB Tarnby U21 3 - 0 Nykobing U21
Norwegian Junior U19
2019-10-09 12:00:00 Start Kristiansand U19 1 - 3 Bodo Glimt U19
Estonia Cup
2019-10-09 17:30:00 Eston Villa II 3 - 0 FC Otepaa
Saudi Arabia Division 1
2019-10-09 15:00:00 Al Khaleej Club 2 - 3 Najran SC
2019-10-09 15:25:00 Al-Taqdom 1 - 1 Al-Ameade
2019-10-09 15:35:00 Hottain (KSA) 2 - 1 AL-Rbeea Jeddah
2019-10-09 15:40:00 Al-Ansar 0 - 1 Al-Shoalah
English Women's Conference South
2019-10-09 18:45:00 Chichester City (w) 1 - 4 Portsmouth (w)
2019-10-09 18:45:00 Watford (w) 3 - 1 Milton Keynes Dons (w)
Lithuania - 2.Division
2019-10-09 15:30:00 Hegelmann Litauen 11 - 1 FC Pakruojis
Brazil Youth
2019-10-09 18:00:00 Sao Paulo (Youth) 5 - 0 Gremio (Youth)
2019-10-09 18:00:00 Fluminense RJ (Youth) 3 - 1 Chapecoense (Youth)
2019-10-09 18:00:00 Botafogo RJ (Youth) 0 - 2 Santos (Youth)
2019-10-09 18:00:00 Vitoria Salvador (Youth) 2 - 0 Palmeiras (Youth)
2019-10-09 18:00:00 Coritiba PR (Youth) 4 - 1 Internacional (RS) Youth
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-10-09 09:30:00 CD Olimpic Xativa 2 - 1 Crevillente
2019-10-09 15:00:00 CD La Virgen Del Camino 0 - 0 Real Avila CF
2019-10-09 15:30:00 CD Mirandes B 0 - 3 Numancia B
2019-10-09 15:59:00 Beroil Bupolsa 2 - 1 CD Becerril
2019-10-09 17:00:00 Acero 2 - 0 Silla CF
2019-10-09 17:30:00 UD Santa Marta 1 - 1 CyDL Jupiter Leones
2019-10-09 18:15:00 Arandina 1 - 2 Almazan
2019-10-09 18:15:00 CD Cristo Atletico 0 - 0 Burgos Promesas
Mexico Youth U20
2019-10-09 14:00:00 Leon U20 3 - 4 Chivas Guadalajara U20
Malta Women Division 1
2019-10-09 18:15:00 Birkirkara (w) 8 - 0 Hibernians (w)
English Women's Conference North
2019-10-09 18:45:00 Huddersfield (w) 2 - 3 Burnley (w)
2019-10-09 18:45:00 West Bromwich WFC (w) 2 - 2 Derby County (w)
WAFU
2019-10-09 17:00:00 Guinea 1 - 0 Liberia
2019-10-09 20:00:00 Senegal 2 - 0 Mali
Serbia Prva Liga
2019-10-09 13:00:00 Radnicki Pirot 0 - 1 Kabel Novi Sad
2019-10-09 13:00:00 Zemun 0 - 0 Dinamo Vranje
2019-10-09 13:00:00 FK Buducnost Dobanovci 0 - 1 Metalac Gornji Milanovac
2019-10-09 13:00:00 FK Zarkovo 1 - 2 Semendrija 1924
2019-10-09 15:30:00 Novi Pazar 0 - 1 FK Backa Backa Palanka
2019-10-09 15:59:00 FK Bezanija 2 - 1 FK Sindelic Nis
Spanish Federacion Cup
2019-10-09 10:00:00 Jove Espanol 0 - 0 Sabadell
2019-10-09 15:59:00 CD Alcoyano 2 - 2 Castellon
Finland Woman's Cup
2019-10-09 17:00:00 Espoo (w) 0 - 4 PK-35 Vantaa (w)
Olympics(N And C American) Quali-Woman
2019-10-09 01:00:00 Costa Rica (w) 5 - 0 El Salvador (w)
2019-10-09 01:00:00 Panama (w) 3 - 1 Guatemala (w)
Venezuela Cup
2019-10-09 19:30:00 Yaracuy FC 0 - 1 Caracas FC
2019-10-09 19:30:00 Deportivo La Guaira 0 - 0 Mineros de Guayana
2019-10-09 20:00:00 Estudiantes Caracas SC 0 - 2 Deportivo Metropolitano
2019-10-09 20:00:00 Deportivo Lara 0 - 0 Zulia FC
2019-10-09 20:00:00 Estudiantes Merida FC 0 - 0 Carabobo FC
2019-10-09 20:00:00 Trujillanos 1 - 2 Academia Puerto Cabello
2019-10-09 20:00:00 Angostura FC 1 - 2 Monagas SC
2019-10-09 22:00:00 Deportivo Tachira 0 - 2 Zamora Barinas
ENG SD1
2019-10-09 18:45:00 Corby Town 2 - 1 Barton Rovers
IDN D2
2019-10-09 08:30:00 Persis Solo FC 3 - 0 PSBS Biak
UEFA Youth League U19
2019-10-09 15:00:00 Real Zaragoza U19 1 - 0 Korona Kielce U19
BRA D4
2019-10-09 18:00:00 Fluminense SC 2 - 2 Brusque FC
2019-10-09 23:00:00 Aparecida GO 1 - 2 Jaragua EC
2019-10-09 23:00:00 Morrinhos FC 1 - 0 Trindade AC
2019-10-09 23:10:00 Avai XI 4 - 2 Joinville SC
2019-10-09 23:10:00 Atletico Tubarao SC 1 - 1 Almte Barosso SC
International Friendly
2019-10-09 11:35:00 China U22 2 - 0 Jordan U22
2019-10-09 11:45:00 Singapore U23 0 - 3 United Arab Emirates U23
2019-10-09 15:00:00 England U19 1 - 3 France U19
2019-10-09 15:30:00 Finland U19 0 - 1 Iceland U19
2019-10-09 16:30:00 Bahrain 2 - 3 Azerbaijan
2019-10-09 18:45:00 Germany 2 - 2 Argentina
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-10-09 18:00:00 Bahia (Youth) 1 - 0 Corinthians Paulista (Youth)
2019-10-09 18:00:00 Ituano (Youth) 1 - 0 Mirassol FC (Youth)
2019-10-09 18:00:00 Sport Club Recife (Youth) 1 - 0 Retro FC Brasil U20
2019-10-09 18:30:00 Aparecidense U20 0 - 1 Vila Nova (Youth)
India Goa Professional League
2019-10-09 10:30:00 FC Goa Development II 3 - 0 Corps of Signals
Spanish Segunda Division B
2019-10-09 17:00:00 Orihuela CF 1 - 1 UD Levante B
Greece Divison C
2019-10-09 13:00:00 Almopos Arideas 1 - 0 Astrapi Mesopotamia
2019-10-09 13:00:00 Anagennisi Giannitsa 1 - 0 Niki Agkathias
2019-10-09 13:00:00 Makedonikos 2 - 0 Thiella Sarakinon
2019-10-09 13:00:00 Nea Kallikrateia 2 - 2 Edessaikos
2019-10-09 13:00:00 Posidonas Neas Michanionas 1 - 0 Thermaikos Thermis
Turkiye Lig2
2019-10-09 11:00:00 Bayburt Ozel Idare 0 - 0 Bodrumspor
2019-10-09 11:00:00 Elazigspor 2 - 3 Kardemir Karabukspor
2019-10-09 11:00:00 Belediye Vanspor 1 - 2 Usakspor
2019-10-09 11:30:00 Zonguldak 0 - 0 Hacettepe SK
2019-10-09 11:30:00 Etimesgut Belediye Spor 1 - 2 Ankarademirspor
2019-10-09 11:30:00 Kirsehir Koyhizmetleri 2 - 2 Bandirmaspor
2019-10-09 11:30:00 Kastamonuspor 1 - 0 Kahramanmarasspor
2019-10-09 12:00:00 Inegolspor 4 - 0 S.Urfaspor
2019-10-09 12:00:00 Kirklarelispor 0 - 0 Sariyer
2019-10-09 12:00:00 Manisa BB Spor 6 - 2 Anadolu Selcukluspor
2019-10-09 12:00:00 Sancaktepe Belediye Spor 4 - 1 Duzyurtspor
2019-10-09 12:00:00 Corum Belediyespor 3 - 2 Bugsasspor
2019-10-09 12:00:00 Tuzlaspor 2 - 0 Nigde Belediyespor
2019-10-09 12:00:00 Eyupspor 0 - 0 Ergene Velimese
2019-10-09 15:00:00 Amedspor 0 - 0 Samsunspor
2019-10-09 15:00:00 Tarsus Idman Yurdu 1 - 0 Pendikspor
2019-10-09 15:59:00 Afjet Afyonspor 3 - 2 Gumushanespor
2019-10-09 15:59:00 Sakaryaspor 1 - 0 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Turkey 3. Ligi B
2019-10-09 11:00:00 Kelkit Belediye Hurriyet 2 - 3 Darica Genclerbirligi
2019-10-09 11:00:00 Batman Petrolspor 0 - 1 Diyarbakirspor
2019-10-09 11:00:00 Yeni Orduspor 0 - 0 Tokatspor
2019-10-09 11:00:00 Cizrespor 0 - 0 Fethiyespor
2019-10-09 11:00:00 Ofspor 1 - 0 Agri 1970 Spor
2019-10-09 11:00:00 Yesilyurt Belediyespor 3 - 1 Bursa Niluferspor AS
2019-10-09 11:00:00 Karaman Belediyesi Spor 3 - 0 Kizilcabolukspor
2019-10-09 11:30:00 Serik Belediyespor 2 - 2 Artvin Hopaspor
2019-10-09 11:30:00 Yimpas Yozgatspor 1 - 1 Modafen Spor
2019-10-09 11:30:00 Yeni Altindag BS 0 - 2 Bayrampasa
2019-10-09 11:30:00 Kozan Spor FK 1 - 4 Erokspor
2019-10-09 11:30:00 Erbaaspor S 2 - 1 Fatsa Belediyespor
2019-10-09 11:30:00 Erzin Belediyespor 0 - 0 Aksarayspor
2019-10-09 11:30:00 Cankaya FK 2 - 1 Manisaspor
2019-10-09 11:30:00 Duzcespor 1 - 0 Sultanbeyli
2019-10-09 12:00:00 Nazillispor 1 - 1 Somaspor
2019-10-09 12:00:00 Sile Yildizspor 0 - 0 Erzincanspor
2019-10-09 12:00:00 Silivrispor 3 - 1 Wing Larsburg
2019-10-09 12:00:00 Turgutluspor 1 - 0 Payas BS 1975
2019-10-09 12:00:00 Dai Lin Jissbon 0 - 0 Elazig Belediyespor
2019-10-09 12:00:00 Tepecik Bld 2 - 1 Korfez Bld.
2019-10-09 12:00:00 Karsiyaka 2 - 0 Tekirova Belediyespor
2019-10-09 12:00:00 Muglaspor 2 - 3 Pazarspor
2019-10-09 12:00:00 Halide Edip Adivarspor 0 - 1 Nevsehirspor Genclik
2019-10-09 12:00:00 Golcukspor 1 - 1 Osmaniyespor
2019-10-09 15:59:00 Tire 1922 Spor 1 - 2 Catalca Spor
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2019-10-09 18:30:00 Sportivo Barracas 0 - 0 Yupanqui
Rwanda National League
2019-10-09 13:00:00 Espoir FC 0 - 1 Kiyovu FC
2019-10-09 13:00:00 Gicumbi FC 0 - 1 Muhanga
2019-10-09 13:00:00 Musanze FC 0 - 0 Police FC Kibungo
2019-10-09 13:00:00 Gasogi Utd 1 - 0 Marines FC
2019-10-09 13:00:00 Sunrise FC 0 - 0 Mukura
Uruguay Segunda
2019-10-09 15:30:00 Parque de Plata 2 - 1 Oriental
2019-10-09 19:00:00 Artigas 2 - 3 Rocha
Poland Division 4
2019-10-09 15:59:00 Bron Radom 2 - 2 Olimpia Zambrow
Serbia U19 League
2019-10-09 11:00:00 FK Trayal Krusevac U19 1 - 3 FK Brodarac U19
Uruguay U19 League
2019-10-09 13:00:00 Villa Espanola U19 5 - 1 Atenas U19
Philippines UFL
2019-10-09 08:00:00 Kaya FC 5 - 1 Mendiola FC
2019-10-09 09:00:00 Stallion Laguna FC 0 - 1 Green Archers United
Guatemala D2
2019-10-09 02:00:00 Deportivo Mictlan 1 - 2 CSyD Sacachispas
2019-10-09 18:00:00 Club Aurora 0 - 0 CD Sansare
2019-10-09 21:00:00 C.S.D. Comunicaciones B 2 - 3 Petapa
2019-10-09 21:00:00 CSYD Carcha 2 - 0 Deportivo Catocha
2019-10-09 21:00:00 Deportivo San Pedro 2 - 0 Chimaltenango FC
2019-10-09 21:00:00 Nueva Concepcion 3 - 1 Suchitepequez
Uganda Super Cup
2019-10-09 13:30:00 Mbarara City 1 - 2 Ma Lu
2019-10-09 13:30:00 Uganda Police FC 1 - 3 Vipers
2019-10-09 17:00:00 SC Villa 2 - 0 Wakiso Giants FC
England U23 1.Liga
2019-10-09 12:00:00 Ipswich U23 6 - 3 Bolton Wanderers U23
2019-10-09 12:00:00 Crewe Alexandra U23 1 - 4 Watford U23
Northern Ireland Reserve League
2019-10-09 18:45:00 Cliftonville Reserves 5 - 0 Glentoran Reserves
2019-10-09 18:45:00 Linfield Reserves 3 - 1 Crusaders Reserves
2019-10-09 19:00:00 Glenavon Reserves 6 - 1 Larne Reserves
Ireland Leinster Senior League
2019-10-09 18:30:00 Liffeys Pearse 0 - 2 Bangor Celtic
2019-10-09 18:45:00 Newbridge Town 3 - 1 Cherry Orchard
2019-10-09 18:45:00 Malahide United 2 - 0 Crumlin United
Fiji cup
2019-10-09 00:55:00 Navua FC 3 - 1 Seaqaqa FC
2019-10-09 02:00:00 Labasa FC 2 - 1 Tavua FC
2019-10-09 04:00:00 Suva FC 5 - 0 Nasinu FC
2019-10-09 06:00:00 Nadi FC 0 - 2 Rewa FC
2019-10-09 08:00:00 Lautoka 0 - 2 Ba
2019-10-09 23:00:00 Nadi FC 1 - 0 Nasinu FC
Argentina Reserve League
2019-10-09 13:00:00 Villa Dalmine Reserves 1 - 0 Nueva Chicago Reserves
2019-10-09 13:00:00 Defensores de Belgrano Reserves 1 - 0 All Boys Reserves
2019-10-09 13:00:00 CA Atlanta Reserves 2 - 0 Barracas Central Reserves
2019-10-09 13:00:00 General Lamadrid Reserves 0 - 0 Canuelas FC Reserves
2019-10-09 14:00:00 Argentino Quilmes Reserves 1 - 1 Los Andes Reserves
2019-10-09 14:00:00 CA Ituzaingo Reserves 0 - 3 Deportivo Merlo Reserves
2019-10-09 14:00:00 Acassuso Reserves 5 - 1 JJ Urquiza Reserves
2019-10-09 14:00:00 Tigre Reserves 4 - 0 CA Estudiantes Caseros Reserves
2019-10-09 14:10:00 Lujan Reserves 0 - 1 Argentino Merlo Reserves
2019-10-09 14:30:00 Sarmiento Junin Reserve 4 - 1 Almagro Reserves
2019-10-09 15:00:00 Sportivo Italiano Reserves 1 - 2 Deportivo Espanol Reserves
2019-10-09 15:59:00 Atletico Fenix Reserves 0 - 0 Tristan Suarez Reserves
2019-10-09 18:00:00 CA Brown de Adrogue Reserves 2 - 1 Chacarita Juniors Reserves
2019-10-09 18:00:00 Talleres Remedios Reserves 1 - 2 CA San Telmo Reserves
2019-10-09 18:10:00 Villa San Carlos Reserves 0 - 1 CA San Miguel Reserves
2019-10-09 18:30:00 CS Dock Sud Reserves 1 - 1 Victoriano Arenas Reserves
2019-10-09 18:30:00 Defensores Unidos Reserves 0 - 3 CSD Flandria Reserves
2019-10-09 18:30:00 Real Pilar Reserves 1 - 1 El Porvenir Reserves
2019-10-09 19:00:00 Platense Reserves 1 - 1 Deportivo Riestra Reserves
Italy Serie D
2019-10-09 12:15:00 Ligorna 4 - 3 TSV Klausdorf
2019-10-09 13:00:00 ACD Campodarsego 2 - 1 US Adriese
2019-10-09 13:00:00 Ciliverghe Mazzano 1 - 2 US Folgore Caratese
2019-10-09 13:00:00 US Inveruno 3 - 2 ASD Brusaporto
2019-10-09 13:00:00 Mezzolara 2 - 1 ASD Savignanese
2019-10-09 15:30:00 Asd Pineto Calcio 1 - 0 AS Ostia Mare
Ukraine Division 3
2019-10-09 10:00:00 Chernomorets Odessa II 1 - 2 Krystal
2019-10-09 12:00:00 Vpk Agro Magdalinovka 5 - 1 Hirnik Kryvyi Rih
2019-10-09 12:00:00 Chayka Petropavlovsk Borshchagovka 1 - 2 FC Veres Rivne
2019-10-09 12:00:00 SC Tavriya 1 - 1 Energiya N Kakhovka
2019-10-09 12:30:00 Obolon Brovar Kiev II 0 - 3 Polissya Zhytomyr
2019-10-09 13:00:00 FC Uzhgorod 1 - 0 FC Kalush
2019-10-09 13:00:00 Niva Vinica 2 - 0 Podillya Khmelnytskyi
2019-10-09 13:00:00 Real Pharma Ovidiopol 1 - 0 MFK Mykolaiv II
2019-10-09 13:00:00 Nyva Ternopil 2 - 1 FC Bukovyna chernivtsi
2019-10-09 15:00:00 Alians Lypova Dolyna 2 - 0 Nikopol-NPGU
Italy Serie D Cup
2019-10-09 13:00:00 Taranto Sport 2 - 0 Audace Cerignola
2019-10-09 18:00:00 FC Savoia 1908 3 - 0 A.S Andria Bat
India Mizoram Premier League
2019-10-09 10:30:00 Ramhlun North FC 1 - 4 Mizoram Police FC
2019-10-09 13:30:00 Chhinga Veng FC 2 - 1 Electric Veng FC
England Ryman Cup
2019-10-09 18:45:00 Bracknell Town 2 - 0 Hanwell Town
Burundi League
2019-10-09 13:00:00 Vitalo 0 - 0 Aigle Noir
Brazil
2019-10-09 18:00:00 Figueirense U19 2 - 1 Parana PR/U19
Bolivia Nacional B
2019-10-09 17:00:00 CD Torre Fuerte 5 - 0 Universitario de Beni
2019-10-09 19:30:00 Real Santa Cruz 5 - 0 Deportivo Kivon
Greece Amateur Cup
2019-10-09 12:50:00 Kentavros Vrilission 1 - 1 Ilioupoli
2019-10-09 13:00:00 Aris Voulas FC 0 - 1 Kyanos Astir Varis
2019-10-09 13:00:00 Oleniakos 0 - 1 Leon Alissou
2019-10-09 13:00:00 Doxa Agias Annas 0 - 3 AC Pathiakakis
2019-10-09 13:00:00 AO Artemis 2 - 2 Nikites Anthousas
2019-10-09 13:00:00 AO Atlantis 4 - 1 Kapandriti
2019-10-09 13:00:00 Olympiakos Agiou Stefanou 2 - 0 Thyella Rafinas
2019-10-09 13:00:00 Thiseas Neas Makris 4 - 2 Anoiksi
2019-10-09 13:00:00 Koropi 4 - 1 Olympiacos Vari
2019-10-09 13:00:00 Marko 3 - 0 AS Niki Drosias
2019-10-09 13:20:00 AO Chaidari FC 4 - 0 Kamatero
Iran Div 2
2019-10-09 11:30:00 Mes Shahr-e Babak 1 - 0 Naft Gachsaran
2019-10-09 11:30:00 Shohada Babolsar 1 - 1 Shahrdari Bam
2019-10-09 12:00:00 Be'sat Kermanshah FC 1 - 0 Shahrdari Bandar Abbas
2019-10-09 12:00:00 Kheybar Khorramabad 1 - 0 Shahid Ghandi
2019-10-09 12:00:00 Sardar Bukan FC 2 - 0 Naft Omidiyeh
2019-10-09 12:15:00 Melli Hafari 1 - 1 Chooka Talesh
Estonia II Liiga
2019-10-09 15:00:00 JK Piraaja Tallinn 1 - 4 FC Kuressaare II
2019-10-09 15:59:00 Joker Raasiku 5 - 4 Raplamaa
Brazil U20 Cup
2019-10-09 13:00:00 CR Flamengo (RJ) (Youth) 2 - 1 Vasco da Gama U20
Germany Landespokal
2019-10-09 15:59:00 FSV 08 Bissingen 3 - 3 SSV Ulm 1846
2019-10-09 17:00:00 SG Barockstadt 1 - 3 FSV Frankfurt
2019-10-09 17:15:00 RSV Meinerzhagen 4 - 1 Sportfreunde Lotte
2019-10-09 17:30:00 Rather SV 0 - 2 TVD Velbert
2019-10-09 17:30:00 Bocholt FC 0 - 0 Wuppertaler
2019-10-09 17:30:00 FSV Duisburg 2 - 4 TSV Meerbusch
2019-10-09 17:30:00 BSV Menden 1 - 1 Adams Sam Beek
2019-10-09 18:00:00 SpVg Hagen 1 - 1 SC Neheim
Uzbekistan League Women
2019-10-09 10:00:00 Lokomotiv Tashkent (w) 0 - 6 Sevinch (w)
Brazil Catarinense Division 2
2019-10-09 23:00:00 Anapolis FC 4 - 1 AE Jataiense
Brazil Copa Gaucho
2019-10-09 18:00:00 Santa Cruz RS U19 4 - 2 Nova Prata U19
2019-10-09 18:00:00 Brasil de Pelotas RS U19 2 - 0 Sapucaiense U19
2019-10-09 22:30:00 Avenida RS 1 - 1 CE Lajeadense
India Punjab Super League
2019-10-09 10:00:00 Khalsa FC Chandigarh 0 - 4 BSF FC
Paraguay
2019-10-09 19:30:00 Guay Leena 0 - 0 Sol de America
Brazil Santa Catarina Cup
2019-10-09 23:10:00 Marcilio Dias SC 1 - 0 Figueirense
El Salvador Segunda Division
2019-10-09 21:00:00 CD Ilopaneco 3 - 3 CD San Pablo Municipal
Canadian Premier League
2019-10-09 22:00:00 HFX Wanderers FC 1 - 1 Pacific FC
Indonesia Liga 3
2019-10-09 07:55:00 Fearless Persekabtas 3 - 0 Sultan Muda FC
Indonesia Super League U20
2019-10-09 08:00:00 Persebaya Surabaya U20 3 - 1 PSIS Semarang U20
2019-10-09 12:00:00 PS Barito Putera U20 2 - 0 Bhayangkara FC U20
Indonesia Liga 1 Women
2019-10-09 06:00:00 PSM Makassar (w) 1 - 0 Persebaya Surabaya (w)
2019-10-09 06:00:00 Persija Jakarta (w) 2 - 1 Persib Bandung (W)
2019-10-09 08:20:00 Persipura Jayapura (w) 2 - 0 Bali United (W)
2019-10-09 08:30:00 PS TIRA (w) 7 - 0 PSIS Semarang (W)