Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
USA Major League Soccer
2019-07-03 23:00:00 New York City Football Club 3 - 0 Seattle Sounders
International Club Friendly
2019-07-03 07:30:00 Svard Da Boehm 0 - 0 Ufa B
2019-07-03 07:30:00 Olimpic Donetsk 5 - 0 MFK Mikolaiv
2019-07-03 08:00:00 SKA Rostov 2 - 1 FK Khimik Novomoskovsk
2019-07-03 08:35:00 FK Spartak Zlatibor Voda 1 - 1 Borac Banja Luka
2019-07-03 09:00:00 Zaglebie Sosnowiec 2 - 1 Trinec
2019-07-03 09:00:00 LKS Lodz 3 - 0 Warta Poznan
2019-07-03 09:00:00 Arka Gdynia 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
2019-07-03 09:00:00 Dunaujvaros Palhalma Agrospecial 0 - 4 Budaorsi SC
2019-07-03 09:10:00 FC Gomel 0 - 3 FC Avan Academy
2019-07-03 09:10:00 FK Graffin Vlasim 2 - 0 Sparta Praha B
2019-07-03 10:00:00 Gornik Leczna 0 - 1 Pogon Siedlce
2019-07-03 10:00:00 Veles 3 - 1 Zorkyi Krasnogorsk
2019-07-03 11:00:00 Odense BK 1 - 1 Holstein Kiel
2019-07-03 11:05:00 Silkeborg 3 - 0 Vendsyssel
2019-07-03 12:00:00 Lyngby 1 - 0 Helsingor
2019-07-03 12:00:00 FK Leningradets 0 - 1 FC Pskov 747
2019-07-03 12:30:00 Carl Zeiss Jena 2 - 2 Nurnberg (Youth)
2019-07-03 13:00:00 SV Rodinghausen 1 - 2 Hansa Rostock
2019-07-03 13:00:00 Nordsjaelland 4 - 2 FC Utrecht (Youth)
2019-07-03 14:00:00 Goias 3 - 0 Brasiliense
2019-07-03 14:00:00 Hradec Kralove 1 - 0 Trencin
2019-07-03 14:00:00 SV Wehen Wiesbaden 4 - 2 Wacker Burghausen
2019-07-03 14:00:00 Saturn Moscow 0 - 1 Tom Tomsk
2019-07-03 14:00:00 Hirnyk Kryvyi Rih 2 - 1 PFC Oleksandria U21
2019-07-03 14:00:00 Kolos Kovalyovka 2 - 0 Balkany Zorya
2019-07-03 14:00:00 Dnipro-1 1 - 1 FC Inhulets Petrove
2019-07-03 14:00:00 FK Zenit Izhevsk 1 - 0 Nosta Novotroitsk
2019-07-03 14:10:00 Wisla Krakow 0 - 1 Sandecja Nowy Sacz
2019-07-03 14:20:00 Club Leon 1 - 1 Mineros de Zacatecas
2019-07-03 14:30:00 Teplice 2 - 2 Vysocina jihlava
2019-07-03 14:30:00 Obolon Kiev 1 - 0 Olimpic Donetsk
2019-07-03 15:00:00 Midtjylland 4 - 3 Vitesse Arnhem
2019-07-03 15:00:00 Lechia Gdansk 1 - 1 Olympiakos Piraeus
2019-07-03 15:00:00 GKS Jastrzebie 2 - 0 Puszcza Niepolomice
2019-07-03 15:00:00 FC Ingolstadt 04 Am 1 - 5 Te Cu Kukuh Atta Seip
2019-07-03 15:00:00 Varda SE 4 - 1 FC Mynai
2019-07-03 15:00:00 Paksi SE Honlapja 1 - 0 Livingston
2019-07-03 15:00:00 Rakow Czestochowa 5 - 0 Znicz Pruszkow
2019-07-03 15:00:00 Stal Mielec 1 - 1 Resovia Rzeszow
2019-07-03 15:00:00 Elana Torun 0 - 3 Chrobry Glogow
2019-07-03 15:00:00 FC Viitorul Constanta 2 - 1 Cherno More Varna
2019-07-03 15:00:00 HFC Hummene 1 - 0 MFK Kosice
2019-07-03 15:00:00 KAMAZ Naberezhnye Chelny 5 - 1 Chelyabinsk
2019-07-03 15:00:00 TSG Hoffenheim (Youth) 2 - 2 Saarbrucken
2019-07-03 15:10:00 Hallescher FC 4 - 0 FC Lokomotive Leipzig
2019-07-03 15:30:00 Septemvri Simitli 0 - 2 Teuta Durres
2019-07-03 15:30:00 SKF Sered 1 - 0 Dukla Banska Bystrica
2019-07-03 15:30:00 CDSyC Cruz Azul 3 - 5 Zacatepec
2019-07-03 15:30:00 Nurnberg 0 - 4 Basel
2019-07-03 15:30:00 Humenne 1 - 0 FK Kosice
2019-07-03 15:30:00 Chernomorets Pomorie 0 - 1 Neff supporting Simic
2019-07-03 15:45:00 Tsarsko Selo 0 - 0 Botev Plovdiv
2019-07-03 15:45:00 Drava 0 - 3 NK Rudar Velenje
2019-07-03 15:45:00 Pirin Blagoevgrad 1 - 0 Lokomotiv 1929 Sofia
2019-07-03 15:45:00 Stal Rzeszow 2 - 1 Partizan Bardejov
2019-07-03 15:59:00 CSKA Moscow 1 - 2 Rostov FK
2019-07-03 15:59:00 Slovan Bratislava 2 - 0 St.Polten
2019-07-03 15:59:00 Arminia Bielefeld 4 - 0 Baumit Jablonec
2019-07-03 15:59:00 Hapoel Beer Sheva 2 - 2 Pogon Szczecin
2019-07-03 15:59:00 Botev Vratsa 1 - 1 Litex Lovech
2019-07-03 15:59:00 Bahlinger 0 - 0 Wurzburger Kickers
2019-07-03 15:59:00 Bragantino 2 - 1 Budapest Honved
2019-07-03 15:59:00 Diosgyor VTK 1 - 2 Bekescsaba
2019-07-03 15:59:00 FC Dunav Ruse 2 - 2 FC Clinceni
2019-07-03 15:59:00 Sportfreunde Lotte 2 - 1 BSV Rehden
2019-07-03 15:59:00 Maribor 4 - 1 HNK Gorica
2019-07-03 15:59:00 AJ Auxerre 5 - 1 Villefranche
2019-07-03 15:59:00 Servette 0 - 2 Stade Ouchy
2019-07-03 15:59:00 Chateauroux 2 - 4 Rodez Aveyron
2019-07-03 15:59:00 Synot Slovacko 1 - 2 FK Senica
2019-07-03 15:59:00 Triglav Gorenjska 2 - 2 FC Krasnodar
2019-07-03 15:59:00 Hajduk Split 1 - 2 Slask Wroclaw
2019-07-03 15:59:00 Gyori ETO 0 - 3 Spartak Moscow
2019-07-03 15:59:00 FK Velez Mostar 2 - 0 NK Varteks Varazdin
2019-07-03 15:59:00 FC Struga Trim Lum 6 - 1 Vardar Forino
2019-07-03 15:59:00 ND Beltinci 0 - 6 Partizan Belgrade
2019-07-03 15:59:00 FK Sindelic Nis 0 - 2 FK Backa Backa Palanka
2019-07-03 15:59:00 Mladost Lucani 0 - 1 FK Spartak Zlatibor Voda
2019-07-03 15:59:00 USK Anif 2 - 2 FC Superfund Pasching
2019-07-03 16:30:00 Red Bull Salzburg 0 - 1 CSKA Sofia
2019-07-03 16:30:00 Club Brugge 1 - 0 Heracles Almelo
2019-07-03 16:30:00 BSG Chemie Leipzig 1 - 3 Magdeburg
2019-07-03 16:30:00 Viktoria koln 1 - 1 Bonner
2019-07-03 16:30:00 Trenkwalder Admira Wacker 4 - 1 ASV Bruck
2019-07-03 16:30:00 SG Barockstadt 0 - 0 FSV Mainz 05 (Youth)
2019-07-03 16:30:00 FAC Team Fur Wien 1 - 1 SV Stripfing Weiden
2019-07-03 16:30:00 TSV Hartberg 1 - 0 Kapfenberg
2019-07-03 16:30:00 SV Lippstadt 3 - 4 1. FC Gievenbeck
2019-07-03 16:30:00 TSV Steinbach 0 - 1 Eintracht Stadtallendorf
2019-07-03 16:30:00 Jadran Dekani 0 - 10 Dinamo Zagreb
2019-07-03 16:30:00 Stargard Szczecinski 2 - 0 Baltyk Koszalin
2019-07-03 16:30:00 OFK Titograd 1 - 0 FK Iskra Danilovgrad
2019-07-03 16:30:00 Eintracht Braunschweig 1 - 0 Werder Bremen (Youth)
2019-07-03 16:30:00 MTV Wolfenbuttel 2 - 3 Germania Halberstadt
2019-07-03 16:30:00 NK Bilje 3 - 3 Tabor Sezana
2019-07-03 16:45:00 HSK Zrinjski Mostar 2 - 1 NK Mura 05
2019-07-03 17:00:00 Strasbourg 2 - 1 FC Zurich
2019-07-03 17:00:00 AZ Alkmaar 1 - 0 PAOK Saloniki
2019-07-03 17:00:00 PSV Eindhoven 0 - 0 FC Sion
2019-07-03 17:00:00 Dinamo Bucuresti 3 - 0 Kilmarnock
2019-07-03 17:00:00 FCV Dender EH 1 - 1 Lokeren
2019-07-03 17:00:00 FC Kray 1 - 3 Rot-Weiss Essen
2019-07-03 17:00:00 Luzern 3 - 0 Aarau
2019-07-03 17:00:00 FK Napredak Krusevac 1 - 0 Borac Banja Luka
2019-07-03 17:00:00 Hertha Zehlendorf 3 - 2 Mahdov FC
2019-07-03 17:00:00 Cercle Brugge 2 - 3 Zulte-Waregem
2019-07-03 17:00:00 Strausberg 0 - 1 FSV Union Furstenwalde
2019-07-03 17:00:00 Vitosha Bistritsa 0 - 1 CSKA 1948 Sofia
2019-07-03 17:00:00 Fortuna Sittard 5 - 1 Aris Thessaloniki
2019-07-03 17:00:00 Montfoort 0 - 9 FC Utrecht
2019-07-03 17:15:00 TSV Buchbach 6 - 1 FC Unterfohring
2019-07-03 17:30:00 KSK Heist 0 - 0 Mechelen
2019-07-03 17:30:00 Svelta Melsele 0 - 7 Red Star Waasland
2019-07-03 17:30:00 Union Gurten 3 - 1 SV Austria Salzburg
2019-07-03 17:30:00 VfR Garching 0 - 3 FC Deisenhofen
2019-07-03 17:30:00 Oldenburg 1 - 2 FC Oberneuland
2019-07-03 18:00:00 La Louviere Centre 0 - 2 Charleroi
2019-07-03 18:00:00 Vitoria BA 1 - 0 EC Jacuipense
2019-07-03 18:15:00 Fehervar Videoton 3 - 1 Dunajska Streda
2019-07-03 18:30:00 Glentoran FC 1 - 1 Saint Johnstone
2019-07-03 18:45:00 Arbroath 3 - 2 Hibernian
2019-07-03 18:45:00 Cove Rangers 2 - 1 Inverurie Loco Works
2019-07-03 18:45:00 Stalybridge Celtic 0 - 5 Barnsley
2019-07-03 18:45:00 Stockton Town 1 - 1 Spennymoor Town
2019-07-03 18:55:00 Peterhead 0 - 2 Aberdeen
2019-07-03 19:00:00 Avro FC 1 - 1 Curzon Ashton FC
2019-07-03 21:00:00 CD Titan 3 - 0 CD Huracan Atiquizaya
2019-07-03 22:00:00 Guarani SP 2 - 1 Palmeiras
2019-07-03 23:00:00 Centro Sportivo Alagoano 2 - 2 Sport Club Recife PE
2019-07-03 23:00:00 Club America 1 - 2 Boca Juniors
Sweden Cupen
2019-07-03 17:00:00 Hittarps IK 0 - 1 Eskilsminne IF
2019-07-03 17:00:00 Hogsater GF 0 - 2 Karlstad BK
2019-07-03 17:00:00 IFK Lidingo FK 1 - 0 Karlbergs BK
Japan Emperor's Cup
2019-07-03 09:30:00 Hiroshima Sanfrecce 4 - 0 Okinawa SV
2019-07-03 10:00:00 V-Varen Nagasaki 1 - 1 Kochi United
2019-07-03 10:00:00 Mito Hollyhock 1 - 0 Kyoto Sanga
2019-07-03 10:00:00 Consadole Sapporo 2 - 4 Honda FC
2019-07-03 10:00:00 Tokushima Vortis 0 - 0 Ehime FC
2019-07-03 10:00:00 Yokohama Marinos 2 - 1 Ritsumeikan University
2019-07-03 10:00:00 Zweigen Kanazawa FC 1 - 0 Albirex Niigata
2019-07-03 10:00:00 Jubilo Iwata 5 - 2 Honda Lock SC
2019-07-03 10:00:00 Vissel Kobe 4 - 0 Giravanz Kitakyushu
2019-07-03 10:00:00 Renofa Yamaguchi 2 - 1 FC Ryukyu
2019-07-03 10:00:00 Machida Zelvia 0 - 1 Kataller Toyama
2019-07-03 10:00:00 Shonan Bellmare 0 - 4 Veertien Kuwana
2019-07-03 10:00:00 Kashima Antlers 3 - 1 Hokuriku University
2019-07-03 10:00:00 Vegalta Sendai 4 - 1 Osaka FC
2019-07-03 10:00:00 FC Tokyo 1 - 0 Toin Yokohama University
2019-07-03 10:00:00 Ventforet Kofu 2 - 2 FC Gifu
2019-07-03 10:00:00 Kashiwa Reysol 4 - 0 Grulla Morioka
2019-07-03 10:00:00 Urawa Red Diamonds 2 - 1 Ryutsu Keizai University
2019-07-03 10:00:00 JEF United Ichihara Chiba 0 - 3 Fagiano Okayama
2019-07-03 10:00:00 Kawasaki Frontale 1 - 0 Meiji University
2019-07-03 10:00:00 Matsumoto Yamaga FC 1 - 1 Vanraure Hachinohe FC
2019-07-03 10:00:00 Avispa Fukuoka 1 - 1 Kagoshima United
2019-07-03 10:00:00 Sagan Tosu 1 - 1 Roasso Kumamoto
2019-07-03 10:00:00 Montedio Yamagata 1 - 2 Tochigi SC
2019-07-03 10:00:00 Oita Trinita 4 - 1 Gainare Tottori
2019-07-03 10:00:00 Omiya Ardija 1 - 1 Thespa Kusatsu
2019-07-03 10:00:00 Nagoya Grampus 0 - 3 Institute of Fitness
2019-07-03 10:00:00 Gamba Osaka 7 - 1 Kamatamare Sanuki
2019-07-03 10:00:00 Shimizu S-Pulse 1 - 0 AC Nagano Parceiro
Singapore League
2019-07-03 11:45:00 Young Lions 0 - 1 Home United FC
Lithuania - 1.Division
2019-07-03 17:00:00 Suduva 3 - 0 Kauno Zalgiris
Sweden Division 1
2019-07-03 17:05:00 Skovde AIK 2 - 1 Torns IF
Copa America
2019-07-03 00:30:00 Brazil 2 - 0 Argentina
Concacaf Gold Cup
2019-07-03 02:30:00 Haiti 0 - 0 Mexico
FIFA Women
2019-07-03 19:00:00 Netherland (w) 0 - 0 Sweden (w)
Sweden 3.div Mellersta Norrland
2019-07-03 16:30:00 Kallered SK 1 - 1 Angered BK
2019-07-03 17:00:00 Trollhattans BoIS 1 - 3 IFK Falkoping FF
2019-07-03 17:00:00 Skarblacka IF 0 - 2 Mjolby AI FF
2019-07-03 17:00:00 Heby AIF 0 - 3 Forssa BK
2019-07-03 17:00:00 Markaryds IF 0 - 1 Raa IF
2019-07-03 17:30:00 Ahlafors IF 1 - 0 Frammestads IK
2019-07-03 17:30:00 BKV Norrtalje 3 - 0 IFK Uppsala
Korean FA Cup
2019-07-03 10:00:00 Gyeongnam FC 1 - 2 Hwaseong FC
2019-07-03 10:10:00 Daejeon Korail 2 - 0 Gangwon FC
2019-07-03 10:30:00 Suwon Samsung Bluewings 1 - 1 Gyeongju KHNP
Swden Women Division 2
2019-07-03 16:30:00 Brommapojkarna (w) 1 - 1 IK Uppsala (w)
Bulgaria Super Cup
2019-07-03 17:30:00 Ludogorets Razgrad 2 - 0 Lokomotiv Plovdiv
Georgia Primera Division
2019-07-03 15:00:00 Dila Gori 2 - 0 FC Sioni Bolnisi
2019-07-03 17:00:00 Dinamo Tbilisi 2 - 1 Dinamo Batumi
Norwegian Junior U19
2019-07-03 13:00:00 Mjondalen U19 0 - 2 Viking U19
Lithuania - 2.Division
2019-07-03 15:00:00 FC Pakruojis 2 - 3 Baltijos Futbolo Akademija
2019-07-03 15:00:00 Atomsfera Mazeikiai 3 - 2 FK Trakai II
2019-07-03 15:00:00 Lietava Jonava 5 - 2 Nevezis Kedainiai
2019-07-03 15:30:00 FK Zalgiris Vilnius B 0 - 3 Dziugas Telsiai
2019-07-03 15:30:00 Siauliai 1 - 0 Taip
2019-07-03 15:59:00 Banga Gargzdai 0 - 1 Alytis Alytus
2019-07-03 16:30:00 FK Minija 0 - 0 Hegelmann Litauen
Brazil Youth
2019-07-03 18:00:00 Palmeiras (Youth) 3 - 0 Botafogo RJ (Youth)
2019-07-03 18:00:00 Corinthians Paulista (Youth) 2 - 0 Vitoria Salvador (Youth)
2019-07-03 18:00:00 Atletico Paranaense (Youth) 1 - 0 Sao Paulo (Youth)
2019-07-03 18:00:00 Chapecoense (Youth) 2 - 0 Coritiba PR (Youth)
2019-07-03 18:00:00 Internacional (RS) Youth 0 - 1 Sport Club Recife (Youth)
2019-07-03 20:00:00 Cruzeiro (Youth) 0 - 0 Ponte Preta (Youth)
Iceland Women's Premier League
2019-07-03 18:00:00 Stjarnan (w) 0 - 0 Thor KA Akureyri (w)
2019-07-03 19:15:00 Valur (w) 2 - 2 Breidablik (w)
2019-07-03 19:15:00 UMF Selfoss (w) 1 - 0 KR Reykjavik (w)
Iraqi Premier League
2019-07-03 14:00:00 Naft Alwasat 1 - 2 Al Quwa Al Jawiya
2019-07-03 16:15:00 Al Bahri 2 - 1 Al Hussein
AUS NSWC
2019-07-03 09:30:00 Marconi Stallions 2 - 0 Manly United
2019-07-03 09:30:00 Sydney United 3 - 2 Saint George
Australia Brisbane Cup
2019-07-03 09:30:00 Slack Creek 0 - 1 St George Willawong FC
2019-07-03 09:30:00 The Gap BPL 1 - 6 Albany Creek
2019-07-03 09:30:00 North Pine United 4 - 2 University of Queensland
2019-07-03 09:30:00 Samford Ranges 4 - 0 Annerley FC
Belarus Womens Premier League
2019-07-03 09:30:00 Slavyanka Minsk (W) 0 - 5 Nadezhda (w)
2019-07-03 14:00:00 Neman Grodno (w) 4 - 1 RGUOR Minsk (w)
2019-07-03 14:00:00 Zorka-BDU Minsk (W) 3 - 1 Bobruichanka Bobruisk (w)
Thai League Cup
2019-07-03 08:30:00 Muang Loei United 1 - 2 Bangkok United FC
2019-07-03 08:30:00 Surat Thani City 2 - 5 Chiangrai United
2019-07-03 08:30:00 Thonburi University 1 - 3 Prachuap Khiri Khan
2019-07-03 11:00:00 Nong Bua Lamphu 0 - 0 Ratchaburi FC
2019-07-03 11:00:00 JL Angmai Lian Zhi 1 - 1 Buriram United
2019-07-03 11:00:00 Ranong FC 1 - 0 Sukhothai
2019-07-03 12:00:00 Bangkok Glass 5 - 0 Chainat FC
2019-07-03 12:00:00 BEC Tero Sasana 2 - 1 Customs Department FC
Indonesia Super League
2019-07-03 08:30:00 Persija Jakarta 1 - 0 PSS Sleman
2019-07-03 11:30:00 Kalteng Putra FC 0 - 1 Pusamania Borneo FC
Iceland Women's Division 1
2019-07-03 19:15:00 Grindavik (w) 3 - 0 IR Reykjavik (w)
Vietnamese National Cup
2019-07-03 10:00:00 Quang Nam 0 - 0 Hoang Anh Gia Lai
2019-07-03 10:00:00 XM Hai Phong FC 0 - 0 CLB TPHCM
Uzbekistan PFL Cup
2019-07-03 13:00:00 Kuruvchi Kokand Qoqon 4 - 0 Lokomotiv Tashkent
2019-07-03 13:00:00 Termez Surkhon 1 - 5 Shurtan Guzor
2019-07-03 14:00:00 FK Andijon 1 - 0 Nasaf Qarshi
2019-07-03 15:00:00 Buxoro FK 1 - 2 Pakhtakor
Brasileiro, Serie C
2019-07-03 22:00:00 Nautico (PE) 2 - 1 Botafogo PB
Macao Division 1
2019-07-03 11:05:00 Chao Pak Kei 3 - 2 CD Monte Carlo
2019-07-03 13:00:00 Cheng Fung 4 - 1 MFA Development
WAFF U16 Championship
2019-07-03 13:00:00 Bahrain U16 1 - 1 Syria U16
2019-07-03 15:59:00 Palestine U16 1 - 1 Oman U16
2019-07-03 19:00:00 Kuwait U16 0 - 0 Iraq U16
Sweden Div 3 Mellersta
2019-07-03 17:00:00 Eslovs BK 3 - 2 IFK Malmo FK
2019-07-03 17:00:00 IFO Bromolla IF 1 - 2 Rappe GOIF
2019-07-03 17:00:00 Nassjo FF 0 - 2 Dalstorps IF
2019-07-03 17:00:00 Asarums IF FK 1 - 2 Hassleholms IF
2019-07-03 17:00:00 Savedalens IF 1 - 0 Stenungsunds IF
2019-07-03 17:30:00 IFK Aspudden-Tellus 3 - 3 Sodertalje
2019-07-03 17:30:00 IFK Stocksund 1 - 2 Gamla Upsala SK
2019-07-03 17:30:00 Valbo FF 3 - 1 Sundbybergs
2019-07-03 17:30:00 IFK Tidaholm 3 - 1 Vargarda IK
USA National Premier Soccer League
2019-07-03 01:00:00 San Francisco Glens SC 3 - 5 San Francisco City
2019-07-03 22:00:00 FC Indiana 0 - 2 AFC Ann Arbor
2019-07-03 23:00:00 Michigan Stars 0 - 0 FC Columbus
2019-07-03 23:00:00 Dalton Red Wolves SC 3 - 0 Charlotte Eagles
2019-07-03 23:00:00 North Carolina FC U23 3 - 1 Wake FC
2019-07-03 23:10:00 Evergreen 2 - 2 Ocean City Noreasters
2019-07-03 23:30:00 Daytona SC 2 - 1 Florida Elite
Ethiopia Premier League
2019-07-03 07:00:00 Welwalo Adigrat 1 - 0 Shire Endaselassie FC
2019-07-03 12:00:00 Dedebit 1 - 3 Sidama Bunna
2019-07-03 12:00:00 Defence Force ETH 1 - 2 Mekelle Kenema
USA Women Premier League
2019-07-03 01:30:00 Pateadores(w) 2 - 1 Golden State Villa (w)
2019-07-03 02:40:00 FC Tucson (w) 1 - 0 Phoenix Del Sol (w)
Rwanda cup
2019-07-03 13:30:00 Rayon Sports FC 3 - 1 Trinidad Tobago Police FC
NIR WD1
2019-07-03 19:00:00 Linfield (w) 0 - 1 Glentoran (w)
2019-07-03 19:00:00 Derry City (w) 2 - 1 Comber Recreation FC (w)
Australia Brisbane Woman Cup
2019-07-03 09:30:00 Broadbeach United SC (w) 3 - 2 Southside Eagles (W)
2019-07-03 10:22:00 The Lakes (W) 4 - 0 North Brisbane FC?w?
Finland Kolmonen
2019-07-03 15:30:00 BK-46 Karis Karjaa 1 - 2 Atlantis
2019-07-03 15:30:00 HaPK 0 - 3 Kultsu Lappeenranta
2019-07-03 15:30:00 RiPS 6 - 2 Valtti
2019-07-03 15:59:00 AC Oulu Akatemia 3 - 1 AS Moon
2019-07-03 15:59:00 Edustus IPS 2 - 0 STPS
2019-07-03 15:59:00 Kiisto Vaasa 3 - 0 I-JBK
2019-07-03 15:59:00 JPS 2 - 2 FC Jyvaskyla Blackbird
2019-07-03 15:59:00 PS Kemi Academy 4 - 1 RoPo
2019-07-03 16:15:00 LPS 0 - 2 PK-35 Vantaa
2019-07-03 16:30:00 FC Kuusysi 0 - 1 Herto
2019-07-03 16:30:00 HPS 3 - 0 EIF Academy
2019-07-03 17:30:00 KoiPS 1 - 2 Malmin Palloseura Helsinki
Bangladesh Premier League
2019-07-03 13:00:00 Rahmatgonj MFS 2 - 3 Bashundhara Kings
Ireland U19 League
2019-07-03 18:30:00 UCD U19 0 - 4 Bohemians U19
Brazil Campeonato U19
2019-07-03 18:00:00 Rolandia EC U19 1 - 2 Nacional AC U19
2019-07-03 18:00:00 Campo Mourao U19 0 - 5 Apucarana/PR U19
Iceland 4 Deild
2019-07-03 20:00:00 KM Reykjavik 3 - 2 Ulfarnir
2019-07-03 20:00:00 Fenrir 3 - 0 Lettir Reykjavik
2019-07-03 21:00:00 KRIA 2 - 2 KA Asvellir
Philippines UFL
2019-07-03 07:30:00 Green Archers United 3 - 4 Ceres FC
Russia Div 3
2019-07-03 11:00:00 Spartak Yoshkar-Ola 0 - 3 Spartak-Cheboksary
2019-07-03 11:00:00 Metallurg-OEMK 3 - 0 Metallurg-M Lipetsk
Australia Gold Coast Premier League
2019-07-03 08:35:00 Southport Warriors 2 - 1 Surfers Paradise Metro
2019-07-03 09:00:00 Bilambil 5 - 4 Robina City Metro
2019-07-03 09:00:00 Mudgeeraba 0 - 5 Nerang Metro
2019-07-03 09:30:00 Gold Coast Knights Metro 2 - 4 Tally Valley Yellow
Brazil L
2019-07-03 18:00:00 Queimados RJ 2 - 2 Itaborai Profute
QLD Division 1
2019-07-03 09:00:00 Southside Eagles 0 - 1 Rochedale Rovers
Brazil U20 Cup
2019-07-03 13:00:00 AD Itaborai U20 1 - 0 Botafogo RJ U20
2019-07-03 18:00:00 Olaria RJ U20 1 - 0 Boavista (RJ) Youth
2019-07-03 18:00:00 Serra Macaense U20 0 - 2 Vasco da Gama U20
2019-07-03 18:00:00 Audax Rio/RJ U20 0 - 3 Flamengo RJ U20
Brazil Catarinense Division 2
2019-07-03 18:00:00 EC Prospera 1 - 1 Juventus Jaragua Do Sul
2019-07-03 18:00:00 Blumenau EC 1 - 1 Barra FC
2019-07-03 23:30:00 Almte Barosso SC 1 - 1 Camboriu SC
Chile Tercera
2019-07-03 19:00:00 CD Trasandino de Los Andes 1 - 0 D. Concepcion
Myanmar U21 League
2019-07-03 09:00:00 Ayeyawady Utd U21 1 - 2 Hantharwady United FC U21
2019-07-03 09:00:00 Rakhine United U21 0 - 2 Southern Myanmar U21
2019-07-03 09:00:00 Zwekapin United U21 1 - 1 MFF Youth U21
Malaysia U19 Cup
2019-07-03 08:15:00 Sabah FA U19 0 - 2 Pahang U19
2019-07-03 08:15:00 Sarawak U19 2 - 2 Negeri Sembilan U19
2019-07-03 08:45:00 Johor Darul Takzim U19 1 - 1 Perak U19
2019-07-03 08:45:00 Kelantan U19 2 - 1 Kuala Lumpur FA U19
2019-07-03 08:45:00 PKNS FC U19 3 - 1 Melaka United U19
2019-07-03 08:45:00 Selangor FA U19 2 - 1 Pulau Pinang U19
2019-07-03 08:45:00 UiTM FC U19 5 - 0 Felda United U19
Ecuador Cup
2019-07-03 20:30:00 Delfin SC 2 - 0 Mushuc Runa
Brazil Copa Rio
2019-07-03 13:00:00 Audax Rio RJ 1 - 0 Madureira
2019-07-03 18:00:00 Bonsucesso 2 - 1 Cabofriense(RJ)
2019-07-03 18:00:00 CEAC/Araruama 0 - 1 Boavista SC Saquarema
2019-07-03 18:00:00 Tigres Brasil 3 - 0 Volta Redonda
2019-07-03 18:00:00 CFRJ Marica RJ 3 - 0 Bangu
2019-07-03 18:15:00 Campos RJ 0 - 0 Portuguesa RJ