Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Finland Veikkausliga
2019-06-30 15:30:00 Lahti 0 - 0 HIFK
2019-06-30 15:30:00 IFK Mariehamn 2 - 2 Honka Espoo
Korea League
2019-06-30 10:00:00 FC Seoul 2 - 2 Ulsan Hyundai FC
2019-06-30 10:00:00 Pohang Steelers 1 - 1 Jeonbuk Hyundai Motors
2019-06-30 10:00:00 Incheon United 1 - 2 Gangwon FC
USA Major League Soccer
2019-06-30 00:10:00 DC United 1 - 1 Toronto FC
2019-06-30 02:00:00 San Jose Earthquakes 3 - 0 LA Galaxy
2019-06-30 02:05:00 Real Salt Lake 2 - 0 FC Kansas City
2019-06-30 02:10:00 Seattle Sounders 1 - 0 Vancouver Whitecaps
Norwegian Tippeligaen
2019-06-30 15:59:00 Stabaek 0 - 0 Ranheim IL
2019-06-30 15:59:00 Bodo Glimt 3 - 0 Odd Grenland
2019-06-30 15:59:00 Haugesund 1 - 4 Valerenga
2019-06-30 15:59:00 Mjondalen IF 1 - 1 Viking
2019-06-30 15:59:00 Lillestrom 4 - 0 Tromso IL
2019-06-30 18:00:00 Molde 1 - 1 Brann
J-League Division 1
2019-06-30 09:00:00 Vissel Kobe 5 - 3 Nagoya Grampus
2019-06-30 09:35:00 Kashima Antlers 2 - 2 Hiroshima Sanfrecce
2019-06-30 10:00:00 Vegalta Sendai 2 - 1 Consadole Sapporo
2019-06-30 10:05:00 Shonan Bellmare 0 - 2 Cerezo Osaka
2019-06-30 10:05:00 Jubilo Iwata 1 - 3 Kawasaki Frontale
2019-06-30 10:05:00 Oita Trinita 2 - 0 Urawa Red Diamonds
2019-06-30 10:30:00 Sagan Tosu 4 - 2 Shimizu S-Pulse
Swedish Allsvenskan
2019-06-30 13:00:00 AIK Solna 0 - 0 Malmo FF
2019-06-30 15:30:00 IFK Norrkoping FK 0 - 1 IK Sirius FK
International Club Friendly
2019-06-30 01:00:00 CF Atlante 2 - 0 Monterrey
2019-06-30 01:00:00 Academia Deportiva Cantolao 2 - 0 Cienciano
2019-06-30 08:20:00 BonnerU19 2 - 3 Fortuna Dusseldorf U19
2019-06-30 08:30:00 FC Krasnodar 3 - 0 Rostov FK
2019-06-30 09:00:00 FC Shakhtar Donetsk 1 - 0 CSKA Sofia
2019-06-30 10:00:00 Naestved 1 - 3 Hvidovre IF
2019-06-30 11:00:00 FC Neftci Baku 2 - 3 FC Vorskla Poltava
2019-06-30 12:00:00 Vaduz 0 - 4 Kriens
2019-06-30 12:00:00 Ingolstadt 4 - 3 VfB Eichstatt
2019-06-30 12:00:00 Bischofswerdaer FV 1 - 3 SK Slovan Varnsdorf
2019-06-30 12:00:00 FC Eintracht Rheine 0 - 6 VfL Osnabruck
2019-06-30 12:00:00 Tekstilshchik Ivanovo 2 - 1 FC Murom
2019-06-30 13:00:00 Heracles Almelo 1 - 1 Nordsjaelland
2019-06-30 13:00:00 FK Ryazan 2 - 2 Torpedo Vladimir
2019-06-30 13:00:00 HSV Barmbek Uhlenhorst 3 - 2 Heider SV
2019-06-30 13:00:00 FC Teutonia 05 3 - 3 St. Pauli
2019-06-30 13:00:00 SC Olching 1 - 4 SV Aubing
2019-06-30 13:30:00 Lausanne Sports 0 - 0 FC Sion
2019-06-30 14:00:00 Bragantino 3 - 1 Legia Warszawa
2019-06-30 14:00:00 Sokol Adamow 0 - 13 Gornik Leczna
2019-06-30 14:00:00 Maccabi Haifa 3 - 0 Red Star Waasland
2019-06-30 14:00:00 Rubin Kazan 0 - 1 FK Nizhny Novgorod
2019-06-30 14:05:00 Unterhaching 5 - 0 TSV 1860 Rosenheim
2019-06-30 14:10:00 Livingston 1 - 1 SKF Sered
2019-06-30 15:00:00 Botosani 2 - 0 Baumit Jablonec
2019-06-30 15:00:00 MSK Zilina 0 - 0 Lokomotiv Moscow
2019-06-30 15:00:00 Uerdingen KFC 05 1 - 1 Royal Antwerp
2019-06-30 15:00:00 FC Vion Zlate Moravce B 0 - 7 Nitra
2019-06-30 15:30:00 NK Rudar Velenje 2 - 0 APOEL Nicosia
2019-06-30 15:35:00 Ferencvarosi TC 3 - 0 Marila Pribram
2019-06-30 15:59:00 NK Aluminij 1 - 0 Hajduk Split
2019-06-30 15:59:00 Slovan Sahy 3 - 2 Slavia Praha
2019-06-30 15:59:00 Spartak Moscow 3 - 1 CSKA Moscow
2019-06-30 15:59:00 Arka Gdynia 1 - 4 Pogon Szczecin
2019-06-30 15:59:00 Bahlinger 2 - 6 Kaiserslautern
2019-06-30 15:59:00 FK Liepaja 1 - 0 Baltika Kaliningrad
2019-06-30 15:59:00 Chamois Niortais 2 - 1 Stade Lavallois MFC
2019-06-30 15:59:00 Zvi Jerzy Da 0 - 2 Partizan Belgrade
2019-06-30 15:59:00 Deportivo Union Comercio 4 - 0 Club Deportivo Sport Loreto
2019-06-30 15:59:00 Dukla Banska Bystrica 1 - 1 MFK Lokomotiva Zvolen
2019-06-30 15:59:00 FK Vozdovac Beograd 0 - 1 Balzan FC
2019-06-30 16:15:00 Mladost Lucani 2 - 1 FK Rad Beograd
2019-06-30 16:30:00 Domzale 3 - 2 Sarajevo
2019-06-30 16:30:00 FK Zeljeznicar 0 - 1 NK Varteks Varazdin
2019-06-30 17:00:00 Gaz Metan Medias 0 - 0 Kilmarnock
2019-06-30 17:05:00 Necaxa 0 - 1 Herediano
2019-06-30 17:10:00 Alajuelense 1 - 3 Millonarios
2019-06-30 18:00:00 Los Caimanes 2 - 2 Dep.San Martin
2019-06-30 18:15:00 Atletico Grau 1 - 3 Sporting Cristal
2019-06-30 18:30:00 Sport Club Recife PE 3 - 1 Centro Sportivo Alagoano
2019-06-30 19:00:00 Central SC 2 - 0 Corinthians U23
2019-06-30 20:30:00 CD Coopsol 3 - 0 Universitario De Deportes
2019-06-30 20:30:00 Santos FC Lima 1 - 1 Deportivo Municipal
2019-06-30 20:30:00 Santa Rosa Pucallpa 0 - 3 Real Atletico Garcilaso
2019-06-30 21:00:00 CD Titan 1 - 1 AD Santa Rosa Guachipilin
2019-06-30 21:05:00 America de Cali 0 - 0 Pachuca
2019-06-30 22:00:00 Liga Dep. Universitaria Quito 1 - 1 Barcelona SC(ECU)
2019-06-30 22:45:00 Alianza Lima 1 - 1 FBC Melgar
Chinese Super League
2019-06-30 11:35:00 Tianjin Tianhai 2 - 2 Jiangsu Suning FC
2019-06-30 11:35:00 Shenzhen JiaZhaoye 0 - 1 Shanghai East Asia FC
2019-06-30 11:35:00 Shandong Luneng 2 - 0 Beijing Guoan
Chinese Football Association Jia League
2019-06-30 11:30:00 Guangdong Southern Tigers 2 - 2 Zhejiang Greentown
2019-06-30 11:30:00 Liaoning FC 0 - 1 Inner Mongolia Zhongyou
2019-06-30 11:35:00 Sichuan Longfor 0 - 2 Shanxi Chang An Athletic FC
African Nations Cup
2019-06-30 15:59:00 Burundi 0 - 2 Guinea
2019-06-30 15:59:00 Madagascar 2 - 0 Nigeria
2019-06-30 19:00:00 Zimbabwe 0 - 4 Democratic Rep Congo
2019-06-30 19:00:00 Egypt 2 - 0 Uganda
Norway Adeccoligaen
2019-06-30 13:00:00 Kongsvinger 3 - 0 Sogndal
2019-06-30 15:59:00 Jerv 0 - 2 Sandefjord
2019-06-30 15:59:00 Ullensaker/Kisa IL 4 - 2 KFUM Oslo
2019-06-30 15:59:00 Tromsdalen 1 - 3 Start Kristiansand
2019-06-30 15:59:00 Notodden FK 3 - 0 Strommen
2019-06-30 15:59:00 Skeid Oslo 1 - 2 Nest Sotra
2019-06-30 15:59:00 Aalesund FK 3 - 1 Sandnes Ulf
Iceland Premier Division
2019-06-30 15:59:00 IBV Vestmannaeyjar 0 - 2 Stjarnan Gardabaer
2019-06-30 17:00:00 Fylkir 3 - 2 KA Akureyri
2019-06-30 19:15:00 HK Kopavogs 1 - 2 Valur Reykjavik
Singapore League
2019-06-30 09:30:00 Albirex Niigata FC 1 - 0 Singapore Warriors
Latvian Higher League
2019-06-30 14:10:00 FK Valmiera 1 - 1 BFC Daugavpils
2019-06-30 15:59:00 Metta/LU Riga 0 - 4 Fk Riga
2019-06-30 15:59:00 Jelgava 1 - 2 FK Ventspils
Sweden Division 1
2019-06-30 13:00:00 IF Sylvia 4 - 2 Bodens BK
2019-06-30 14:30:00 Tegs SK 2 - 0 Nykopings BIS
Belarusian Premier League
2019-06-30 14:00:00 Slavia Mozyr 0 - 1 Shakhter Soligorsk
2019-06-30 15:59:00 Dnepr Mogilev 0 - 2 Dinamo Minsk
2019-06-30 17:45:00 BATE Borisov 3 - 0 FK Vitebsk
Concacaf Gold Cup
2019-06-30 02:00:00 Mexico 1 - 1 Costa Rica
2019-06-30 21:30:00 Jamaica 1 - 0 Panama
Latvia Cup
2019-06-30 07:30:00 FK Tente 0 - 1 FK Karosta
2019-06-30 11:15:00 New Project 1 - 2 Super Nova
2019-06-30 12:00:00 Cargo / DFA 6 - 0 Alberts
FA Cup Malaysia
2019-06-30 13:00:00 Felda United 3 - 2 Kedah
J-League Division 2
2019-06-30 09:00:00 FC Gifu 1 - 2 Tokyo Verdy
2019-06-30 10:00:00 Avispa Fukuoka 2 - 4 Renofa Yamaguchi
Estonia Champions League
2019-06-30 15:59:00 Viljandi Tulevik 1 - 2 JK Tallinna Kalev
2019-06-30 15:59:00 FC Flora Tallinn 4 - 1 Flora Paide
Moldova Divizia Nationala
2019-06-30 14:55:00 FC Milsami 0 - 2 FC Sfintul Gheorghe
2019-06-30 17:00:00 Zimbru Chisinau 0 - 2 CS Petrocub
Primera Division de Venezuela
2019-06-30 21:05:00 Mineros de Guayana 0 - 0 Estudiantes Merida FC
Sweden 3.div Mellersta Norrland
2019-06-30 11:30:00 Syrianska IF Kerbura 1 - 3 IFK Osterakers Fk
2019-06-30 12:05:00 Hogaborgs BK 0 - 2 IFK Fjaras
VIC Premier League
2019-06-30 06:00:00 South Melbourne 1 - 0 Pascoe Vale SC
USL First Division
2019-06-30 00:30:00 Austin Bold 5 - 0 Colorado Springs Switchbacks FC
2019-06-30 00:30:00 Orange County Blues FC 1 - 2 Los Angeles Galaxy II
2019-06-30 00:30:00 Tulsa Roughneck 1 - 3 Real Monarchs
2019-06-30 02:30:00 Reno 1868 FC 2 - 0 Sacramento Republic FC
2019-06-30 02:30:00 Phoenix Rising FC 4 - 2 Portland Timbers Reserve
2019-06-30 02:30:00 Las Vegas Lights 0 - 1 OKC Energy FC
2019-06-30 02:30:00 Fresno FC 3 - 0 El Paso Locomotive FC
2019-06-30 21:05:00 Swope Park Rangers 2 - 1 Saint Louis FC
Kazakhstan Premier League
2019-06-30 11:00:00 Okzhetpes 3 - 0 FK Atyrau
2019-06-30 12:00:00 FC Zhetysu Taldykorgan 0 - 1 Tobol Kostanai
2019-06-30 13:00:00 Ordabasy 1 - 2 Kaisar Kyzylorda
2019-06-30 13:00:00 FC Shakhtyor Karagandy 1 - 0 FK Taraz
2019-06-30 14:00:00 Lokomotiv Astana 0 - 2 FC Kairat Almaty
2019-06-30 14:00:00 FK Aktobe Lento 2 - 1 Irtysh Pavlodar
Finland Women Premier League
2019-06-30 13:00:00 TPS Turku (w) 1 - 0 Jyvaskylan Pallokerho (w)
2019-06-30 14:00:00 Merane (w) 2 - 2 Y Ilves (W)
Swden Women Division 2
2019-06-30 10:30:00 Borgeby FK (w) 3 - 2 Assi IF (w)
2019-06-30 11:30:00 Moron BK (w) 0 - 3 AIK Solna (w)
2019-06-30 12:00:00 Mallbackens IF (w) 5 - 0 Sundsvalls DFF (w)
2019-06-30 14:00:00 Enskede IK (w) 2 - 3 Orebro SK (w)
Japan Women League Cup
2019-06-30 03:00:00 JEF United Ichihara Chiba (w) 2 - 3 Vegalta Sendai (w)
NSW Premier League
2019-06-30 05:00:00 Blacktown City Demons 3 - 1 Sydney FC (Youth)
2019-06-30 05:10:00 A.P.I.A. Leichhardt Tigers 3 - 0 Hake Ya Dong in Sydney City
2019-06-30 05:15:00 Manly United 0 - 5 Sutherland Sharks
2019-06-30 06:00:00 Sydney Olympic 1 - 0 Rockdale City Suns
2019-06-30 07:00:00 Sydney United 0 - 0 Marconi Stallions
Australia Victorian Premier League U20
2019-06-30 03:30:00 South Melbourne U20 3 - 1 Pascoe Vale SC U20
Baltic Cup
2019-06-30 10:00:00 Estonia U17 1 - 1 Lithuania U17
2019-06-30 14:00:00 Finland U17 1 - 1 Latvia U17
Chinese Football Association Yi League
2019-06-30 07:30:00 Jinlin Baijia FC 0 - 1 Hebei Jingying
2019-06-30 08:00:00 Hunan Billows 0 - 1 Zhejiang Yiteng FC
Thai Premier League
2019-06-30 11:00:00 Prachuap Khiri Khan 1 - 2 Muang Thong United
2019-06-30 11:00:00 Trat FC 0 - 1 Ratchaburi FC
2019-06-30 12:00:00 Chonburi Shark FC 1 - 0 Buriram United
2019-06-30 12:00:00 Port FC 1 - 4 Chiangrai United
USA Women
2019-06-30 02:00:00 Houston Dash (w) 1 - 2 Portland Thorns FC (w)
2019-06-30 21:05:00 Orlando Pride (w) 2 - 3 Chicago Red Stars (w)
BSWCP
2019-06-30 07:00:00 Zdrowie Garwolin Beach 6 - 3 Slupsk Adkonis Beach
2019-06-30 07:00:00 Piekni Mlodzi Elblag Beach 0 - 0 Sosnica Gliwice Beach
2019-06-30 08:00:00 Boka Gdansk beach foot 2 - 4 Dragon Bojano Beach
2019-06-30 08:00:00 KP Rapid Lublin Beach 1 - 7 FC Torun Beach
2019-06-30 09:00:00 Tonio Team Sosnowiec Beach 0 - 5 KP Lodz Beach Soccer
2019-06-30 09:00:00 Red Devils Chojnice Beach 2 - 5 BSC Pro-Fart Glowno Beach
2019-06-30 10:00:00 BSCC Lodz Beach 4 - 3 Silesia C10 Zgierz Beach
2019-06-30 10:00:00 Hemako Sztutowo Beach 6 - 4 FBS Kolbudy Beach
2019-06-30 11:20:00 Zdrowie Garwolin Beach 8 - 10 Dragon Bojano Beach
2019-06-30 14:00:00 KP Lodz Beach Soccer 5 - 1 Hemako Sztutowo Beach
Sweden U19
2019-06-30 13:00:00 Torslanda IK U19 5 - 2 Lidkopings FK U19
2019-06-30 13:00:00 Vasteraas BK 30 U19 1 - 3 Enskede IKU19
Lithuania - 2.Division
2019-06-30 10:00:00 FK Zalgiris Vilnius B 1 - 4 Hegelmann Litauen
2019-06-30 12:00:00 FK Trakai II 0 - 1 Lietava Jonava
2019-06-30 12:00:00 Alytis Alytus 0 - 1 Nevezis Kedainiai
2019-06-30 13:00:00 Baltijos Futbolo Akademija 1 - 2 Siauliai
2019-06-30 15:00:00 Taip 2 - 0 Atomsfera Mazeikiai
2019-06-30 15:00:00 Dziugas Telsiai 4 - 0 FC Pakruojis
2019-06-30 15:00:00 kupiskis 0 - 1 Banga Gargzdai
Brazil Youth
2019-06-30 14:00:00 Sao Paulo (Youth) 2 - 0 Cruzeiro (Youth)
2019-06-30 19:00:00 Fluminense RJ (Youth) 0 - 1 Corinthians Paulista (Youth)
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-06-30 09:00:00 Mallorca B 0 - 0 Las Rozas
2019-06-30 09:00:00 Suokuaili Moss 1 - 3 Algeciras
2019-06-30 10:00:00 Cadiz B 2 - 0 Union Viera
2019-06-30 15:59:00 CD Lealtad 1 - 2 CP Villarrobledo
2019-06-30 15:59:00 Portugalete 1 - 1 AE Prat
2019-06-30 17:30:00 SD Tarazona 2 - 2 Alaves B
2019-06-30 18:00:00 CF La Nucia 2 - 1 CD Linares Deportivo
Moldova Division 2
2019-06-30 15:00:00 FC ABUS Ungheni 3 - 4 CSF Sparta
2019-06-30 15:00:00 FC Tighina 3 - 1 Drochia
2019-06-30 15:00:00 FC Olimpia Balti 4 - 3 Glodeni
Belarus Pershaya Liga
2019-06-30 11:00:00 FC Rukh Brest 0 - 3 FK Vigvam Smolevichy
2019-06-30 14:00:00 Smorgon FC 2 - 2 Kommunalnik Slonim
2019-06-30 14:05:00 FK Orsha 0 - 2 Sputnik
Thai Division 1 League
2019-06-30 11:00:00 Navy FC 0 - 0 Lampang FC
2019-06-30 11:00:00 Army United F.C. 2 - 1 Kasetsart FC
2019-06-30 12:00:00 Rayong FC 2 - 4 Bangkok Glass
2019-06-30 12:00:00 Customs Department FC 1 - 2 BEC Tero Sasana
Iraqi Premier League
2019-06-30 14:00:00 AL Najaf 0 - 1 Al-Hudod
2019-06-30 16:15:00 AL Minaa 0 - 0 Arbil
ACT Premier League
2019-06-30 05:10:00 Gungahlin United 2 - 7 Canberra Olympic
Victorian State League Division 1
2019-06-30 05:00:00 St Albans Saints 2 - 3 Manningham United Blues
2019-06-30 05:15:00 Box Hill United SC 1 - 2 Ballarat Red Devils
Paraguayan Division 2
2019-06-30 14:00:00 12 de Octubre 1 - 3 Guay Leena
2019-06-30 14:00:00 General Caballero 4 - 1 Fulgencio Yegros
2019-06-30 19:00:00 Sportivo Iteno 1 - 1 Atyra FC
2019-06-30 19:00:00 Deportivo Caaguazu 1 - 0 Ovetense FC
Georgia Division
2019-06-30 14:00:00 Guria Lanchkhuti 1 - 1 Spartaki Tskhinvali
2019-06-30 14:00:00 Shukura Kobuleti 0 - 0 FC Telavi
2019-06-30 14:00:00 Baia Zugdidi 0 - 4 FC Shevardeni
2019-06-30 14:00:00 FC Gagra 1 - 1 FC Kolkheti Poti
Indonesia Super League
2019-06-30 08:30:00 PSIS Semarang 0 - 0 Barito Putera
2019-06-30 08:30:00 Persib Bandung 1 - 2 Bhayangkara Surabaya United
2019-06-30 11:30:00 Perseru Serui 0 - 3 Bali United
UEFA European U-21 Football Championship
2019-06-30 18:45:00 Spain U21 2 - 1 Germany U21
Indonesia Cup
2019-06-30 08:30:00 PSM Makassar 1 - 0 Madura United
Vietnamese National Cup
2019-06-30 10:00:00 Becamex Binh Duong 5 - 0 Pacifico Xining
2019-06-30 12:00:00 T T Hanoi 3 - 1 Hong Linh Ha Tinh
K League Challenge League
2019-06-30 10:00:00 Jeonnam Dragons 1 - 0 Bucheon FC 1995
2019-06-30 10:00:00 FC Anyang 2 - 0 Suwon City
2019-06-30 11:00:00 Busan I Park 2 - 4 Ansan Mugunghwa FC
BRA SPB
2019-06-30 18:30:00 Prudentopolis 0 - 0 CE Uniao
J-League Division 3
2019-06-30 04:00:00 Vanraure Hachinohe FC 1 - 2 Blaublitz Akita
2019-06-30 06:00:00 Fukushima United FC 1 - 1 Cerezo Osaka U23
2019-06-30 06:00:00 Azul Claro Numazu 1 - 0 SC Sagamihara
2019-06-30 08:00:00 AC Nagano Parceiro 1 - 2 Gamba Osaka U23
2019-06-30 09:00:00 Roasso Kumamoto 2 - 1 Thespa Kusatsu
Brasileiro, Serie C
2019-06-30 20:00:00 Ferroviario CE 0 - 0 Botafogo PB
2019-06-30 21:00:00 Sampaio Correa 1 - 1 Confianca SE
2019-06-30 22:25:00 Atletico Acreano 1 - 2 Volta Redonda
BRA D4
2019-06-30 20:00:00 Sao Raimundo/PA 1 - 0 Manaus (AM)
BRA SPC
2019-06-30 13:00:00 Comercial-SP 1 - 0 Linense(BRA)
2019-06-30 13:00:00 Batatais 0 - 5 Mirassol
2019-06-30 13:00:00 Noroeste 0 - 1 Inter de Limeira
2019-06-30 13:00:00 Gremio Osasco 0 - 5 Sao Caetano
2019-06-30 13:00:00 Ponte Preta B 0 - 1 Ah so Santa SP
2019-06-30 18:05:00 Corinthians Paulista B 1 - 0 Taubate
Australian cloth
2019-06-30 07:00:00 St George Willawong FC 1 - 0 AC Carina
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-06-30 13:20:00 Ferroviaria SP Youth 1 - 1 XV de Piracicaba (Youth)
2019-06-30 15:45:00 Serrano RJ U20 0 - 2 Campos AA U20
2019-06-30 18:00:00 Sao Jose SP (Youth) 0 - 2 SC Internacional Youth
Brazil Paulista Women's League
2019-06-30 12:45:00 Ibis SC (w) 6 - 1 Central SC (w)
Iceland U19 League
2019-06-30 14:00:00 Afturelding Hviti U19 7 - 0 UIA U19
2019-06-30 15:00:00 Thor Akureyri U19 4 - 3 Valur Reykjavik U19
Australia U20
2019-06-30 02:45:00 APIA Leichhardt Tigers U20 1 - 2 Hakoah Sydney City East U20
2019-06-30 03:00:00 Manly United U20 2 - 3 Sutherland Sharks U20
2019-06-30 03:00:00 Blacktown City FC U20 1 - 2 Sydney FC U20
2019-06-30 03:45:00 Sydney Olympic U20 0 - 1 Rockdale City Suns U20
2019-06-30 05:00:00 Sydney Utd U20 0 - 1 Marconi Stallions U20
Ecuador Campeonato Serie B
2019-06-30 00:30:00 Liga de Loja 1 - 2 Pottu Via Ho
2019-06-30 19:00:00 CDS Santa Rita 1 - 1 Gualaceo SC
WAUS WD1
2019-06-30 05:00:00 Northern Redbacks (w) 3 - 0 NTC Football West (W)
2019-06-30 07:00:00 Perth Glory (w) 0 - 6 Balcatta (w)
NOR D4
2019-06-30 15:00:00 Traff 2 - 1 Krakeroy IL
2019-06-30 15:59:00 Lokomotiv Oslo 2 - 2 Lyn Oslo
2019-06-30 15:59:00 Nordstrand 1 - 1 Sunndal
Spanish Segunda Division B
2019-06-30 15:59:00 Baleares 3 - 1 Mirandes
Finland - Kakkonen Lohko
2019-06-30 15:30:00 Jakobstads Bollklubb 3 - 2 GBK Kokkola
2019-06-30 15:30:00 VPS J Akatemia 0 - 2 SJK Akatemia
2019-06-30 15:30:00 RoPS 2 5 - 1 KajHa
2019-06-30 15:30:00 OLS Oulu 2 - 1 SC KuFu-98
Norway 2.Liga
2019-06-30 13:00:00 Bryne 1 - 1 Hodd
2019-06-30 13:00:00 Levanger FK 2 - 1 Vidar
Sweden Div 3 Mellersta
2019-06-30 14:00:00 Umea FC Academy 4 - 1 IFK Ostersund
2019-06-30 15:00:00 Varmbols FC 0 - 1 Haninge
Myanmar Professional League
2019-06-30 09:00:00 Ayeyawady united 5 - 2 Yadanabon FC
2019-06-30 09:00:00 Shan United 2 - 0 Mahar United
2019-06-30 09:30:00 Zwekapin United 0 - 0 Dagon FC
TAS Premier League
2019-06-30 04:15:00 Hobart Zebras 3 - 2 Riverside Olympic
NSW-N Premier League
2019-06-30 04:30:00 Edgeworth Eagles FC 3 - 0 Lake Macquarie
2019-06-30 04:30:00 Valentine 0 - 3 Newcastle Jets FC (Youth)
Australia Queensland State Women's Premier League
2019-06-30 05:00:00 Weston Pud(w) 1 - 3 The Gap NPL (w)
USA National Premier Soccer League
2019-06-30 01:15:00 North Texas 3 - 1 Lansing Ignite FC
2019-06-30 02:00:00 Ruth Portland 0 - 1 OSA FC
2019-06-30 02:00:00 Gezesite Santiago 0 - 3 Hippocampus of southern California
2019-06-30 02:00:00 Napa Valley 1839 2 - 5 FC Davis
2019-06-30 02:00:00 FC Arizona 6 - 1 Temecula
2019-06-30 02:10:00 FC Golden State 3 - 2 Orange County FC
2019-06-30 17:00:00 Orange County SC II 4 - 2 Santa Cruz Breakers
2019-06-30 18:05:00 FC Indiana 1 - 5 FC Columbus
2019-06-30 18:05:00 Pittsburgh Hotspurs 3 - 3 Syracuse
2019-06-30 19:05:00 Tulsa Athletics 3 - 0 Joplin Demize
2019-06-30 19:15:00 AC Connecticut 7 - 1 Boston
2019-06-30 20:00:00 GL Rough Diamonds 1 - 4 New York Athletic Club
2019-06-30 20:25:00 San Francisco Glens SC 3 - 4 Ventura County Fusion
2019-06-30 21:00:00 Seattle Sounders III 3 - 1 TSS
2019-06-30 21:05:00 New York universe B team 2 - 0 Rod Nyders
2019-06-30 21:35:00 Detroit City 2 - 0 Toledo Villa FC
2019-06-30 22:00:00 Bostong 4 - 2 Kingston Stockade FC
2019-06-30 23:00:00 Holland Cincinnati lion 3 - 1 Flint City Bucks
Argentina group C Tebolidun League Manchester
2019-06-30 17:30:00 Excursionistas 1 - 0 Villa San Carlos
FFSA WPL
2019-06-30 03:50:00 Metro United FC Reserves (w) 0 - 1 Adelaide Comets (w)
2019-06-30 05:00:00 Maca Searle (w) 3 - 4 Sydney Olympic FC (w)
2019-06-30 05:00:00 Aime Rigi (w) 0 - 1 University of Sydney (w)
2019-06-30 05:00:00 Blacktown Spartans(w) 3 - 0 Football NSW Institute (w)
2019-06-30 05:30:00 Northern Tigers FC (w) 6 - 0 North Shore Mariners (w)
2019-06-30 08:00:00 NWS Koala (w) 1 - 1 Manly Utd (w)
2019-06-30 08:00:00 Bankstown City Lions (w) 1 - 6 Illawarra Stingrays (w)
Fen qing Guan
2019-06-30 10:00:00 Komeetat U20 6 - 2 KTP U20
2019-06-30 10:00:00 JaPS U20 2 - 3 GrIFK U20
2019-06-30 10:00:00 TPS/2 U20 6 - 3 MuSa U20
2019-06-30 11:00:00 Atlantis U20 3 - 2 VJS Vantaa U20
USA Women Premier League
2019-06-30 14:55:00 Team Boca Blast (w) 4 - 0 Florida Krush (w)
2019-06-30 15:59:00 Florida Gulf Coast DL FC?w? 4 - 5 Orlando Kicks (w)
2019-06-30 18:00:00 FC Surge (W) 7 - 0 Puerto Rico Pride FC (w)
2019-06-30 19:00:00 Lady Demizes (w) 0 - 7 Fire and Ice SC?w?
2019-06-30 19:05:00 St. Louis Lions?w? 6 - 1 KC Courage (w)
2019-06-30 19:30:00 Vancouver Island (w) 4 - 0 Eugene Timbers Azul (w)
2019-06-30 20:00:00 New Jersey Wildcats (w) 1 - 3 NJ Wizards SC Cedar Stars?w?
2019-06-30 20:10:00 Chicago Red Stars Reserves (w) 9 - 0 Indian Saints(W)
2019-06-30 21:05:00 Nashville Rhythm FC (w) 2 - 3 Gael Winslow Perth (w)
2019-06-30 21:15:00 New York Athletic (w) 3 - 0 Susa FC (w)
2019-06-30 23:30:00 North Alabama SC (w) 0 - 3 Chattanooga Red Wolves (w)
Rwanda cup
2019-06-30 13:00:00 Trinidad Tobago Police FC 4 - 2 Kiyovu FC
Japan Futsal League
2019-06-30 01:00:00 Shriker osaka Futsal 3 - 4 Bardral Urayasu Futsal
2019-06-30 03:15:00 Peace Does Machida Futsal 4 - 0 Shonan Bellmare Futsal
2019-06-30 05:30:00 Nagoya oceans Futsal 15 - 2 fugador sumida Futsal
2019-06-30 07:45:00 Fuchu Athletic FC Futsal 2 - 3 F-League selection Futsal
2019-06-30 10:00:00 Nagano Futsal 1 - 3 voscuore sendai Futsal
Finland Kolmonen
2019-06-30 11:55:00 Jyvaskyla JK 1 - 1 LehPa Kontiolahti
2019-06-30 11:55:00 LePa 1 - 5 TiPS
2019-06-30 13:55:00 EsPa 1 - 2 Poxyt
Japan Challenge League Women
2019-06-30 02:00:00 Norddea Hokkaido (w) 1 - 1 FC Jumonji Ventus (w)
2019-06-30 03:30:00 Cerezo Osaka Acadamy (w) 0 - 3 Angeviolet Hiroshima (w)
2019-06-30 04:00:00 Kibi International University (W) 1 - 3 Speranza Takatsuki(w)
Central Premier League
2019-06-30 02:00:00 Western Suburbs 1 - 1 North Wellington AFC
Thai Division 2 League
2019-06-30 09:00:00 Ubon Ratchathani FC 1 - 4 Lamphun Warrior
2019-06-30 09:00:00 Ayutthaya FC 0 - 1 Bangkok
2019-06-30 09:00:00 Nakhon Si Thammarat FC 1 - 0 Royal Thai Army FC
2019-06-30 09:30:00 Krabi FC 1 - 0 Phuket FC
2019-06-30 10:00:00 Chamchuri United FC 0 - 0 Narathiwat FC
2019-06-30 11:45:00 Chachoengsao 0 - 2 Kamphaeng Phet
Queensland U20 League
2019-06-30 06:00:00 Queensland Lions SC U20 4 - 2 Brisbane Strikers (U20)
Australia Victoria State League 1
2019-06-30 05:05:00 Sunshine Georgies 1 - 0 Sydenham Park
2019-06-30 05:05:00 Preston Lions 4 - 1 Yarraville
Australia Capital Territory U20 League
2019-06-30 03:00:00 Gungahlin Utd U20 1 - 3 Canberra Olympic U20
Brazil Paulista Serie B
2019-06-30 12:55:00 Maua FC 0 - 2 Guarulhos SP
2019-06-30 13:00:00 Marilia Ac 1 - 1 Assisense SP
2019-06-30 13:00:00 Vocem SP 1 - 1 Santacruzense SP
2019-06-30 13:00:00 Uniao Barbarense 3 - 0 Brasilis FC
2019-06-30 13:00:00 EC Sao Jose SP 2 - 2 Anpaao
2019-06-30 13:00:00 Rio Branco(SP) 0 - 0 XV de Jau
2019-06-30 13:00:00 Paulista(SP) 2 - 1 Sao Jose Dos Campos/SP
2019-06-30 13:00:00 Osvaldo Cruz/SP 1 - 0 Jose Bonifacio EC
2019-06-30 13:00:00 Itapirense/SP 1 - 0 Independente FC Limeira
2019-06-30 13:00:00 Flamengo (AA) 1 - 0 Mauaense SP
2019-06-30 13:00:00 Jabaquara SP 0 - 3 Barcelona Esportivo Capela SP
2019-06-30 13:00:00 Inter Bebedouro/SP 1 - 2 Catanduvense
2019-06-30 13:05:00 Matonense SP 1 - 1 CA Taquaritinga SP
Australia New South Wales League 2
2019-06-30 05:00:00 St George City FA 1 - 2 Blacktown Spartans
2019-06-30 05:00:00 Central Coast Mariners (Youth) 0 - 1 North Shore Marin
Malawi Premier League
2019-06-30 12:30:00 EPAC United 0 - 1 Be Forward Wanderers
New Zealand South Premier League
2019-06-30 00:30:00 Mosgiel AFC 0 - 2 caversham
2019-06-30 00:30:00 Nelson Suburbs 4 - 0 Western AFC
2019-06-30 00:30:00 Otago University 0 - 3 Cashmere Technical
Dominican Republic Liga
2019-06-30 22:00:00 Cibao FC 1 - 1 Moca FC
Argentina Santa Fe Cup
2019-06-30 18:00:00 Club Atletico Porvenir Talleres 0 - 1 Sportivo Las Parejas
2019-06-30 18:00:00 Sportivo Bombal 0 - 1 Central Cordoba
Kampuchea League
2019-06-30 11:00:00 Visakha FC 3 - 1 Police Commisionary FC
Ireland U19 League
2019-06-30 13:00:00 Waterford United U19 1 - 1 UCD U19
2019-06-30 13:00:00 Bray Wanderers U19 1 - 1 Cork City U19
Chile Primera D
2019-06-30 19:00:00 Deportes Recoleta 2 - 2 Iberia Los Angeles
2019-06-30 19:30:00 Real Juventud San Joaquin 2 - 4 CD Trasandino de Los Andes
2019-06-30 19:30:00 General VelAsquez 1 - 2 Independiente de Cauquenes
2019-06-30 19:30:00 Colchagua CD 0 - 1 San Marcos de Arica
Malaysia FAM League
2019-06-30 08:45:00 Armed Forces FC 1 - 1 JBFA
2019-06-30 08:45:00 Tun Razak FC 0 - 1 SAMB FC
2019-06-30 13:00:00 Kelantan United 2 - 0 Batu Dua FC
Norway Division 1 Women
2019-06-30 11:00:00 Byasen Toppfotball (w) 0 - 3 Medkila (w)
2019-06-30 13:00:00 Ovrevoll Hosle(W) 2 - 2 Nanset (w)
Argentine Torneo B
2019-06-30 19:00:00 Independiente de Fernandez 0 - 0 Central Cordoba SDE
Cameroon Cup
2019-06-30 15:05:00 AS Fap 2 - 3 Stade Renard de Melong
Serbia Srpska Liga
2019-06-30 15:20:00 FK Vojvodina 1928 Perlez 0 - 0 CSK Pivara Celarevo
Northern NSW U20 League
2019-06-30 02:40:00 Edgeworth Eagles U20 2 - 3 Lake Macquarie City FC U20
2019-06-30 03:00:00 St George City FA U20 2 - 2 Blacktown Spartans U20
Australia Gold Coast Premier League
2019-06-30 05:05:00 Surfers Paradise 3 - 0 Nerang
Brazil
2019-06-30 18:00:00 Vitoria ES 0 - 0 Ituano SP
2019-06-30 18:00:00 Bragantino PA 0 - 0 Floresta CE
2019-06-30 18:30:00 Boavista SC Saquarema 1 - 1 Brusque FC
2019-06-30 19:00:00 Juazeirense 1 - 1 Ipora EC
2019-06-30 19:00:00 Fluminense de Feira BA 0 - 1 Itabaiana(SE)
2019-06-30 19:00:00 Caxias RS 0 - 0 Cianorte PR
2019-06-30 20:00:00 America FC Natal RN 0 - 0 EC Jacuipense
Brazil L
2019-06-30 14:00:00 Juventus RJ 1 - 2 Mesquita-RJ
2019-06-30 18:00:00 Serrano BA 0 - 0 Campos RJ
2019-06-30 18:00:00 CFRJ Marica RJ 5 - 2 Barra Mansa FC
2019-06-30 18:00:00 Bonsucesso 2 - 0 Serra Macaense
2019-06-30 18:00:00 AA Carapebus 1 - 1 Santa Cruz RJ
2019-06-30 18:00:00 Itaborai Profute 5 - 1 Queimados RJ
Brazil
2019-06-30 18:00:00 GA Farroupilha/RS 2 - 1 Santo Angelo RS
Brazil women's League
2019-06-30 18:00:00 Vitoria BA (W) 0 - 0 Sport Recife (w)
Chinese Taipei Intercity League
2019-06-30 08:00:00 Taichung Futuro 2 - 3 Tainan City
2019-06-30 08:00:00 NTUPES 1 - 3 Ming Chuan University
2019-06-30 11:00:00 Tatung FC 2 - 2 Fu Jen University
2019-06-30 11:00:00 Taiwan Power Company 3 - 0 Taicheng Lions
Australia Gold Coast Reserves
2019-06-30 02:50:00 Surfers Paradise Reserves 4 - 4 Nerang Reserves
Japanese women's Cup 2
2019-06-30 04:00:00 Yamato Sylphid (w) 0 - 1 Setagaya Sfida (w)
2019-06-30 05:00:00 AS Elfen Sayama (w) 0 - 1 Yokohama FC Seagulls (w)
2019-06-30 07:00:00 Cerezo Osaka Sakai (w) 1 - 1 Bunnys Kyoto (w)
Ghana FA Cup
2019-06-30 15:05:00 Ashanti Gold 1 - 0 Nzema Kotoko
QLD Division 1
2019-06-30 05:15:00 Ipswich knights SC 4 - 1 Souths United
Tajikistan Vysshaya Liga
2019-06-30 13:30:00 Esteghlal Dushanbe 3 - 0 CSKA Pamir Dushanbe
Thai Division 3 League
2019-06-30 09:00:00 Samut Prakan United FC 1 - 2 Grakcu Sai Mai United
2019-06-30 09:00:00 Sisaket United 1 - 0 Sakon Nakhon FC
2019-06-30 09:00:00 Nong Bua Pitchaya Reserves 0 - 0 Mahasarakham United FC
Brazil Campeonato Mineiro U20
2019-06-30 13:00:00 Minas Boca/MG Youth 1 - 2 Tupi MG U20
Mongolia Premier League
2019-06-30 04:00:00 Deren FC 1 - 0 Khaan Khuns
Brazil Catarinense Division 2
2019-06-30 18:00:00 Juventus SC 3 - 2 EC Internacional SC
2019-06-30 18:00:00 Camboriu SC 1 - 0 Blumenau EC
Australia Capital Territory Premier League Women
2019-06-30 05:00:00 Tuggeranong Utd?w? 2 - 1 Monaro Panthers (w)
2019-06-30 05:00:00 Canberra Olympic?w? 1 - 6 Canberra FC?w?
Chile Tercera
2019-06-30 15:59:00 CD Rancagua Sur 0 - 0 Municipal Santiago
2019-06-30 19:30:00 Osorno 2 - 0 Brujas
2019-06-30 19:30:00 D. Concepcion 1 - 0 Club Deportivo Pilmahue
2019-06-30 20:00:00 Deportes Limache 0 - 0 Deportes Rengo
Myanmar U19 League
2019-06-30 09:00:00 Yangon United FC U19 2 - 2 Yadanarbon FC U19
Malaysia U19 Cup
2019-06-30 08:15:00 Sarawak U19 3 - 0 Johor Darul Takzim U19
2019-06-30 08:45:00 Pulau Pinang U19 1 - 0 Sabah FA U19
2019-06-30 08:45:00 PKNP FC U19 2 - 0 Kelantan U19
2019-06-30 08:45:00 Melaka United U19 0 - 3 UiTM FC U19
2019-06-30 08:45:00 Terengganu U19 0 - 1 Selangor FA U19
2019-06-30 08:45:00 Selangor United U19 0 - 6 PKNS FC U19
2019-06-30 12:50:00 Felda United U19 1 - 3 Petaling Jaya City U19
Thailand Division 4
2019-06-30 09:00:00 Maejo United 5 - 1 Sukhothai FC Reserves
2019-06-30 09:00:00 JL Chiangmai United II 0 - 5 Uttaradit
2019-06-30 09:00:00 Bankhai United 1 - 1 Chanthaburi FC
2019-06-30 09:00:00 Chainat FC Reserves 0 - 1 Look Isan FC
2019-06-30 09:00:00 Huai Thalaeng United 1 - 1 Chaiyaphum United
2019-06-30 11:00:00 Saraburi FC 4 - 2 IPE Samut Sakhon
Laos Division 1
2019-06-30 09:00:00 Young Elephants FC 2 4 - 1 NUOL FC
Chile U19 League
2019-06-30 16:30:00 Colo Colo U19 4 - 2 Universidad Catolica U19