Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Finland Veikkausliga
2019-06-29 14:00:00 Vaasa VPS 1 - 2 Ilves Tampere
2019-06-29 14:00:00 HJK Helsinki 1 - 1 KuPs
2019-06-29 19:15:00 RoPS Rovaniemi 0 - 0 KPV
Korea League
2019-06-29 10:00:00 Suwon Samsung Bluewings 0 - 0 Gyeongnam FC
2019-06-29 10:00:00 Jeju United 1 - 1 Daegu FC
USA Major League Soccer
2019-06-29 02:10:00 Colorado Rapids 1 - 0 Los Angeles FC
2019-06-29 20:00:00 Minnesota United FC 7 - 1 FC Cincinnati
2019-06-29 22:00:00 Atlanta United 2 - 1 Montreal Impact
2019-06-29 23:00:00 New York City Football Club 4 - 2 Philadelphia Union
2019-06-29 23:30:00 New England Revolution 2 - 1 Houston Dynamo
2019-06-29 23:30:00 Columbus Crew 0 - 2 Orlando City
Norwegian Tippeligaen
2019-06-29 15:59:00 Rosenborg 1 - 0 Kristiansund BK
J-League Division 1
2019-06-29 09:00:00 Matsumoto Yamaga FC 1 - 3 Gamba Osaka
2019-06-29 10:00:00 FC Tokyo 4 - 2 Yokohama Marinos
Swedish Allsvenskan
2019-06-29 14:00:00 Ostersunds FK 0 - 0 IFK Goteborg
2019-06-29 15:59:00 Falkenberg 2 - 1 Elfsborg
2019-06-29 21:00:00 GIF Sundsvall 0 - 0 AFC Eskilstuna
International Club Friendly
2019-06-29 01:00:00 Sport Boys 0 - 0 Comerciantes Unidos
2019-06-29 03:15:00 Chivas Guadalajara 1 - 5 River Plate
2019-06-29 06:00:00 Chelyabinsk 0 - 1 Tyumen
2019-06-29 07:30:00 Debrecin VSC 2 - 0 Nyiregyhaza
2019-06-29 08:00:00 Concordia Chiajna 0 - 1 Rapid Bucuresti
2019-06-29 08:00:00 Dorogi FC 2 - 1 Komarom VSE
2019-06-29 08:00:00 AFC Hermannstadt 1 - 0 Scolar Resita
2019-06-29 08:00:00 III.Keruleti TUE 0 - 3 Budaorsi SC
2019-06-29 08:00:00 MSK Zilina B 3 - 2 Trencin
2019-06-29 08:00:00 FK Bezanija 2 - 1 FK Sindelic Nis
2019-06-29 08:00:00 Zaglebie Sosnowiec 1 - 4 GKS Tychy
2019-06-29 08:00:00 Sigma Olomouc 2 - 1 Pardubice
2019-06-29 08:20:00 FC UT Arad 11 - 1 Ineu
2019-06-29 08:30:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 2 - 2 GKS Katowice
2019-06-29 08:30:00 FK Senica 4 - 3 FC Artmedia Petrzalka
2019-06-29 08:30:00 FK Kosice 3 - 1 Michalovce
2019-06-29 08:30:00 TUS Mechtersheim 0 - 5 Astoria Walldorf
2019-06-29 08:30:00 MFK Karvina 4 - 0 Vitkovice
2019-06-29 08:35:00 Zlate Moravce 3 - 2 KFC Komarno
2019-06-29 08:45:00 Hamm United 1 - 2 Altona 93
2019-06-29 09:00:00 Piast Gliwice 2 - 2 GKS Jastrzebie
2019-06-29 09:00:00 Jagiellonia Bialystok 2 - 1 Wigry Suwalki
2019-06-29 09:00:00 Volga Ulyanovsk 1 - 0 Veles
2019-06-29 09:00:00 Tatran LM 2 - 2 Sport Podbrezova
2019-06-29 09:00:00 LKS Nieciecza 1 - 2 Resovia Rzeszow
2019-06-29 09:00:00 Slavoj Trebisov 4 - 0 Lipany
2019-06-29 09:00:00 ASV Neumarkt 0 - 8 Jahn Regensburg
2019-06-29 09:00:00 Rakow Czestochowa 1 - 0 Opava
2019-06-29 09:00:00 Fortuna Dusseldorf (Youth) 4 - 1 VfB Hilden
2019-06-29 09:00:00 Widzew lodz 3 - 2 Chrobry Glogow
2019-06-29 09:00:00 Zenit St. Petersburg 3 - 0 Budapest Honved
2019-06-29 09:00:00 Garbarnia Krakow 1 - 1 Stal Stalowa Wola
2019-06-29 09:00:00 FC Zurich U21 4 - 1 FC Tuggen
2019-06-29 09:00:00 Puszcza Niepolomice 0 - 1 Stal Mielec
2019-06-29 09:00:00 Brno 5 - 2 Vysocina jihlava
2019-06-29 09:00:00 Teplice 5 - 0 FK Banik Sokolov
2019-06-29 09:05:00 Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Olimpia Grudziadz
2019-06-29 09:10:00 Zaglebie Lubin 0 - 1 Warta Poznan
2019-06-29 09:30:00 FK Khimik Novomoskovsk 1 - 0 FK Kaluga
2019-06-29 10:00:00 Vejle 1 - 3 Silkeborg
2019-06-29 10:00:00 OKS Stomil Olsztyn 2 - 3 Znicz Pruszkow
2019-06-29 10:00:00 AFC Ajax 1 - 1 Aalborg
2019-06-29 10:00:00 Kryliya Sovetov 0 - 1 Banik Ostrava
2019-06-29 10:05:00 GKS Belchatow 2 - 1 Wisla Krakow
2019-06-29 10:30:00 Lyne FC 0 - 6 Ascot United
2019-06-29 11:00:00 AC Horsens 1 - 1 Hobro
2019-06-29 11:00:00 Hradec Kralove 2 - 2 SK Slovan Varnsdorf
2019-06-29 11:00:00 VSG Altglienicke 2 - 0 Hansa Rostock
2019-06-29 11:00:00 Randers FC 1 - 1 Aarhus AGF
2019-06-29 11:00:00 WSG Wattens 4 - 1 Bayern Munchen (Youth)
2019-06-29 11:05:00 BFC Viktoria 1889 10 - 2 FSV Optik Rathenow
2019-06-29 11:30:00 TSG Neustrelitz 0 - 3 Magdeburg
2019-06-29 12:00:00 FC Pskov 747 0 - 0 Luki Energiya
2019-06-29 12:00:00 Freiberg 2 - 5 TSG Balingen
2019-06-29 12:00:00 Unterhaching 0 - 2 SSV Ulm 1846
2019-06-29 12:00:00 Bayern Alzenau 2 - 1 TSV Schott Mainz
2019-06-29 12:00:00 Lyngby 1 - 0 Herfolge Boldklub Koge
2019-06-29 12:00:00 BSV Rehden 3 - 2 SC Spelle-Venhaus
2019-06-29 12:00:00 SV Pullach 1 - 2 VFB Hallbergmoos
2019-06-29 12:00:00 Gyori ETO 7 - 0 SKM Puchov
2019-06-29 12:00:00 SB Chiemgau Traunstein 0 - 2 TSV 1880 Wasserburg
2019-06-29 12:00:00 Clachnacuddin 0 - 2 Inverness
2019-06-29 12:00:00 Sportfreunde Lotte 2 - 1 SSV Jeddeloh
2019-06-29 12:00:00 Koln (Youth) 1 - 3 FC Utrecht Reserves
2019-06-29 12:00:00 Brechin City 1 - 2 Dundee
2019-06-29 12:00:00 SK Prostejov 2 - 2 Trinec
2019-06-29 12:05:00 Energie Cottbus 2 - 3 Erzgebirge Aue
2019-06-29 12:20:00 Viktoria Zizkov 3 - 0 FK MAS Taborsko
2019-06-29 12:30:00 SV Honselersdijk 1 - 8 ADO Den Haag
2019-06-29 12:30:00 Greuther Furth (Youth) 1 - 4 Schweinfurt 05 FC
2019-06-29 12:30:00 Linfield FC 0 - 3 Motherwell
2019-06-29 13:00:00 Miedz Legnica 2 - 1 Stargard Szczecinski
2019-06-29 13:00:00 Tennis Borussia Berlin 2 - 3 Hansa Rostock
2019-06-29 13:00:00 SC Dikkelvenne 0 - 6 KAA Gent
2019-06-29 13:00:00 Aberdeen 0 - 0 Connahs Quay Nomads FC
2019-06-29 13:00:00 Palmeiras 2 - 1 Oeste
2019-06-29 13:00:00 TSV Buchholz 08 1 - 13 Hamburger SV
2019-06-29 13:00:00 MFK Karvina 0 - 1 Poprad
2019-06-29 13:00:00 Forfar Athletic 0 - 1 Dunfermline Athletic
2019-06-29 13:00:00 SV Sandhausen 5 - 4 FSV Frankfurt
2019-06-29 13:10:00 Germania Halberstadt 0 - 0 VfV Borussia 06 Hildesheim
2019-06-29 13:30:00 Linlithgow Rose 2 - 1 Clyde
2019-06-29 13:30:00 Sportfreunde Kollerbach 0 - 9 Saarbrucken
2019-06-29 13:30:00 Saturn Moscow 2 - 1 Kvant Obninsk
2019-06-29 13:30:00 Thun 2 - 0 Aarau
2019-06-29 13:30:00 Young Boys 3 - 1 VfB Stuttgart
2019-06-29 14:00:00 SDC Putten 0 - 6 Feyenoord
2019-06-29 14:00:00 Olympia Laxten 0 - 19 SV Meppen
2019-06-29 14:00:00 TUS Vorau 2 - 1 TSV Sparkasse Pollau
2019-06-29 14:00:00 Montrose 2 - 1 Formartine United
2019-06-29 14:00:00 Vitosha Bistritsa 0 - 0 Academy Pandev
2019-06-29 14:00:00 Torpedo moskva 1 - 1 Torpedo Armavir
2019-06-29 14:00:00 Eendracht Termien 2 - 5 Racing Genk
2019-06-29 14:00:00 TSV Dachau 1865 1 - 5 TSV 1860 Munchen
2019-06-29 14:00:00 Flamengo 3 - 1 Madureira
2019-06-29 14:00:00 Metalist 1925 Kharkiv 1 - 2 Rukh Vynnyky
2019-06-29 14:00:00 Arbroath 2 - 0 Heart of Midlothian
2019-06-29 14:00:00 SV Heimstetten 2 - 3 SE Freising
2019-06-29 14:00:00 Edinburgh City 2 - 0 Saint Johnstone
2019-06-29 14:00:00 Forres Mechanics 0 - 3 Ross County
2019-06-29 14:00:00 Zira FK 1 - 1 FK Gilan Gabala
2019-06-29 14:00:00 Alfreton Town 1 - 2 Nottingham Forest
2019-06-29 14:00:00 Alloa Athletic 2 - 1 Albion Rovers
2019-06-29 14:00:00 East Fife 1 - 1 Dundee United
2019-06-29 14:00:00 Luzern 0 - 0 Rheindorf Altach
2019-06-29 14:00:00 Newi Cefn Druids 0 - 4 Wrexham
2019-06-29 14:00:00 AZ Alkmaar 0 - 3 PFC Oleksandria
2019-06-29 14:00:00 Berliner AK 07 1 - 0 Magdeburg
2019-06-29 14:00:00 FC Pipinsried 4 - 1 TSV Rain Am Lech
2019-06-29 14:00:00 Crusaders 4 - 1 Ards FC
2019-06-29 14:00:00 Stranraer 1 - 3 Blyth Spartans
2019-06-29 14:00:00 Raith Rovers 1 - 0 Stirling Albion
2019-06-29 14:00:00 St.Polten 5 - 0 FCM Traiskirchen
2019-06-29 14:30:00 Zenit St. Petersburg 1 - 0 Crvena Zvezda
2019-06-29 14:30:00 CDSyC Cruz Azul 0 - 0 Atletico San Luis
2019-06-29 14:30:00 FC Rapperswil-Jona 1 - 3 FC Zurich
2019-06-29 14:30:00 FC Hansa Luneburg 2 - 3 Hannover 96
2019-06-29 14:30:00 SG Austria Klagenfurt 0 - 2 Backa Topola
2019-06-29 14:30:00 Rapid Wien 2 - 3 Bohemians 1905
2019-06-29 14:30:00 FC Wacker Innsbruck 1 - 3 Arsenal Tula
2019-06-29 14:35:00 CFR Cluj 1 - 0 Sparta Praha
2019-06-29 15:00:00 Nitra 2 - 1 FC STK 1914 Samorin
2019-06-29 15:00:00 Desna Chernihiv 0 - 0 FC Avan Academy
2019-06-29 15:00:00 Oudenaarde 0 - 6 Anderlecht
2019-06-29 15:00:00 FK Napredak Krusevac 0 - 2 FK Spartak Zlatibor Voda
2019-06-29 15:00:00 SV Elversberg 6 - 2 Progres Niedercorn
2019-06-29 15:00:00 FK Rad Beograd 1 - 0 Habitpharm Javor
2019-06-29 15:00:00 KSKV Zwevezele 1 - 2 Kortrijk
2019-06-29 15:00:00 FC Karpaty Lviv 2 - 2 FC Minaj
2019-06-29 15:00:00 MFK Dubnica nad Vahom 1 - 0 Sokol Dolna Zdana
2019-06-29 15:00:00 Botev Galabovo 0 - 2 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
2019-06-29 15:00:00 Wisla Plock 1 - 1 Brondby IF
2019-06-29 15:00:00 Wolfsberger AC 3 - 2 Kapfenberg
2019-06-29 15:00:00 Apollon Limassol FC 0 - 2 Dynamo Moscow
2019-06-29 15:05:00 Dynamo Ceske Budejovice 2 - 2 SKU Amstetten
2019-06-29 15:30:00 Servette 1 - 0 Grasshopper
2019-06-29 15:30:00 SV Deutsch Goritz 0 - 8 Grazer AK
2019-06-29 15:30:00 Sigma Olomouc 1 - 2 Spartak Trnava
2019-06-29 15:30:00 GKS Katowice 0 - 1 Skra Czestochowa
2019-06-29 15:30:00 Neuchatel Xamax 0 - 1 FK Tuzla City
2019-06-29 15:59:00 Hapoel Beer Sheva 2 - 2 Olympiakos Piraeus
2019-06-29 15:59:00 Oud Heverlee 3 - 1 Zulte-Waregem
2019-06-29 15:59:00 Clermont 1 - 2 Orleans US 45
2019-06-29 15:59:00 Maribor 0 - 1 Synot Slovacko
2019-06-29 15:59:00 Toluca 1 - 2 Celaya FC
2019-06-29 15:59:00 Kecskemeti TE 0 - 3 Paksi SE Honlapja
2019-06-29 15:59:00 FC Astra Giurgiu 1 - 2 Cukaricki Stankom
2019-06-29 15:59:00 NK Olimpija Ljubljana 4 - 3 FK Sochi
2019-06-29 15:59:00 Macva Sabac 2 - 1 Indjija
2019-06-29 15:59:00 Radnicki Nis 1 - 0 HNK Gorica
2019-06-29 15:59:00 CSKA 1948 Sofia 2 - 4 Botev Vratsa
2019-06-29 15:59:00 Torhout 1 - 7 Club Brugge
2019-06-29 15:59:00 Hajduk Split 2 - 1 Kryliya Sovetov
2019-06-29 15:59:00 NK Mura 05 2 - 2 FC Pyunik
2019-06-29 15:59:00 SpVgg Bayreuth 2 - 1 Nurnberg
2019-06-29 15:59:00 Inter Zapresic 2 - 1 HSK Zrinjski Mostar
2019-06-29 15:59:00 Rijeka 2 - 1 NK Publikum Celje
2019-06-29 15:59:00 SV Ried 3 - 0 Union Gurten
2019-06-29 15:59:00 Nancy 3 - 0 Amneville
2019-06-29 15:59:00 FC Magna Wiener Neustadt 1 - 2 Celtic FC
2019-06-29 15:59:00 Club Leon 2 - 2 FC Juarez
2019-06-29 15:59:00 Radnik Surdulica 0 - 1 Radnik Bijeljina
2019-06-29 16:30:00 Molinos El Pirata 1 - 3 Juan Aurich
2019-06-29 16:30:00 Victoria Sports 3 - 2 EM Deportivo Binacional
2019-06-29 16:30:00 Lafnitz 0 - 0 TSV Hartberg
2019-06-29 17:00:00 Istra 1961 Pula 1 - 2 Tabor Sezana
2019-06-29 17:00:00 Debrecin VSC 2 - 0 Diosgyor VTK
2019-06-29 17:00:00 Cercle Brugge 1 - 1 Oostende
2019-06-29 17:00:00 Thes Sport 0 - 3 Mechelen
2019-06-29 17:00:00 VV Buitenpost 1 - 14 SC Heerenveen
2019-06-29 17:00:00 KFC Houtvenne 0 - 6 Westerlo
2019-06-29 17:00:00 KSV Temse 1 - 7 Lokeren
2019-06-29 17:00:00 Ajaccio 3 - 1 Bastia CA
2019-06-29 17:00:00 Deutschlandsberger SC 0 - 1 Allerheiligen
2019-06-29 17:00:00 SPG Edelserpentin 2 - 11 SV Oberwart
2019-06-29 17:05:00 LKS Lodz 2 - 2 Radomiak Radom
2019-06-29 17:30:00 Saint Gilloise 11 - 0 ASV Geel
2019-06-29 18:30:00 Rio Branco-ES 0 - 2 Vasco da Gama
2019-06-29 19:00:00 Atletico Paranaense 0 - 2 Cerro Porteno
2019-06-29 19:15:00 Jorge Wilstermann 0 - 0 Atletico Palmaflor Vinto
2019-06-29 21:00:00 CF Deportivo Gremio 6 - 2 Independiente de Challapata
2019-06-29 22:45:00 Univ.Cesar Vallejo 3 - 1 Alianza Atletico Sullana
2019-06-29 23:00:00 Botafogo SP 2 - 1 Corinthians Paulista (SP)
Chinese Super League
2019-06-29 11:35:00 Hebei HX Xingfu 0 - 2 Wuhan ZALL
2019-06-29 11:35:00 Guangzhou Fuli FC 2 - 0 Henan Jianye
2019-06-29 11:35:00 Chongqing SWM Motors 1 - 0 Tianjin Teda
2019-06-29 11:35:00 Beijing Renhe 1 - 3 Dalian Aerbin
Chinese Football Association Jia League
2019-06-29 07:30:00 Guizhou Hengfeng Zhicheng 2 - 0 Beijing BeiKong
2019-06-29 07:30:00 Changchun Yatai 1 - 1 Heilongjiang Lava Spring
2019-06-29 09:30:00 Xinjiang Tianshan Leopard 1 - 0 Shijiazhuang YongChang FC
2019-06-29 11:30:00 Shanghai Shenxin 1 - 7 Meizhou Hakka
2019-06-29 11:35:00 Nantong Zhiyun 1 - 1 Qingdao Huanghai F.C.
Sweden Cupen
2019-06-29 13:00:00 Vattholma IF 1 - 5 Forssa
African Nations Cup
2019-06-29 14:30:00 Mauritania 0 - 0 Angola
2019-06-29 17:00:00 Cameroon 0 - 0 Ghana
2019-06-29 20:00:00 Benin 0 - 0 Guinea Bissau
Norway Adeccoligaen
2019-06-29 13:30:00 Ham-Kam 1 - 2 Raufoss
Ireland First Division
2019-06-29 18:30:00 Longford Town 1 - 0 Cobh Ramblers
Singapore League
2019-06-29 09:30:00 Geylang United FC 1 - 2 Young Lions
2019-06-29 09:30:00 Home United FC 0 - 2 Hougang United FC
Finland Ykkonen
2019-06-29 14:00:00 Jaro 3 - 3 MuSa
2019-06-29 14:00:00 AC Kajaani 2 - 2 Mypa
2019-06-29 14:00:00 FC Haka 2 - 1 AC Oulu
Latvian Higher League
2019-06-29 14:05:00 FK Spartaks 1 - 0 Rigas Futbola skola
Lithuania - 1.Division
2019-06-29 13:00:00 Baltija Panevezys 0 - 2 FK Zalgiris Vilnius
2019-06-29 15:00:00 Kauno Zalgiris 4 - 0 FK Palanga
2019-06-29 15:59:00 Suduva 4 - 1 Atlantas Klaipeda
Sweden Division 1
2019-06-29 14:00:00 Atvidabergs 1 - 2 Kristianstads FF
2019-06-29 14:00:00 Eskilsminne IF 0 - 3 Tvaakers IF
2019-06-29 14:00:00 FC Trollhattan 2 - 2 Lunds BK
2019-06-29 14:00:00 Landskrona BoIS 1 - 0 Utsiktens BK
2019-06-29 14:00:00 Torns IF 2 - 2 Oskarshamns AIK
2019-06-29 14:00:00 Gefle IF 1 - 0 BK Forward
2019-06-29 14:00:00 Karlstad BK 3 - 2 Rynninge IK
2019-06-29 14:00:00 FC Linkoping City 2 - 3 Akropolis IF
2019-06-29 14:00:00 Sandvikens IF 0 - 0 Umea FC
2019-06-29 14:00:00 Sollentuna United 1 - 0 Vasalunds IF
Copa America
2019-06-29 19:00:00 Uruguay 0 - 0 Peru
Belarusian Premier League
2019-06-29 14:00:00 FC Torpedo Minsk 3 - 2 FC Gomel
2019-06-29 15:59:00 FK Gorodeya 1 - 0 Slutsksakhar Slutsk
2019-06-29 17:45:00 Dinamo Brest 5 - 1 FK Isloch Minsk
Concacaf Gold Cup
2019-06-29 23:00:00 Haiti 3 - 2 Canada
Latvia Cup
2019-06-29 11:00:00 Tukums-2000 9 - 1 Krimulda
2019-06-29 13:00:00 Grobina 2 - 4 JDFS Alberts
2019-06-29 15:59:00 FK Livani 0 - 7 FK Smiltene BJSS
FA Cup Malaysia
2019-06-29 13:00:00 Perak 3 - 0 Pahang
J-League Division 2
2019-06-29 09:00:00 Tochigi SC 1 - 2 Ehime FC
2019-06-29 09:00:00 Ventforet Kofu 0 - 1 Tokushima Vortis
2019-06-29 09:00:00 Omiya Ardija 0 - 0 Zweigen Kanazawa FC
2019-06-29 09:00:00 Yokohama FC 5 - 1 Fagiano Okayama
2019-06-29 09:00:00 V-Varen Nagasaki 3 - 2 FC Ryukyu
2019-06-29 09:00:00 JEF United Ichihara Chiba 1 - 2 Machida Zelvia
2019-06-29 10:00:00 Montedio Yamagata 0 - 1 Kashiwa Reysol
2019-06-29 10:00:00 Kagoshima United 1 - 3 Albirex Niigata
2019-06-29 10:00:00 Kyoto Sanga 2 - 2 Mito Hollyhock
Estonia Champions League
2019-06-29 13:00:00 FC Maardu 1 - 6 Levadia Tallinn
2019-06-29 15:59:00 FC Kuressaare 1 - 1 Trans Narva
Iceland Division 1
2019-06-29 14:00:00 Fjolnir 4 - 0 Thor Akureyri
2019-06-29 14:00:00 Magni 0 - 0 Vikingur Olafsvik
FIFA Women
2019-06-29 13:00:00 Italy (w) 0 - 2 Netherland (w)
2019-06-29 16:30:00 Germany (w) 1 - 2 Sweden (w)
Moldova Divizia Nationala
2019-06-29 15:00:00 Dinamo-Auto 4 - 0 Codru Lozova
2019-06-29 17:00:00 Sheriff Tiraspol 3 - 0 Speranta Nisporeni
Sweden 3.div Mellersta Norrland
2019-06-29 10:00:00 Angered BK 1 - 1 Hisingsbacka FC
2019-06-29 11:00:00 Nybro If 1 - 1 Horvikens IF
2019-06-29 11:00:00 Raa IF 1 - 4 Hoganas BK
2019-06-29 12:00:00 Jonsereds IF 1 - 5 IK Kongahalla
2019-06-29 12:00:00 IFK Eskilstuna 4 - 1 Hanvikens SK
2019-06-29 12:00:00 Eneby BK 2 - 1 IK Sleipner
VIC Premier League
2019-06-29 04:45:00 Avondale FC 1 - 2 Green Gully Cavaliers
2019-06-29 08:00:00 Altona Magic 3 - 1 Kingston City
2019-06-29 08:00:00 Port Melbourne 2 - 1 Melbourne Knights
USL First Division
2019-06-29 23:00:00 Pittsburgh Riverhounds 4 - 1 Birmingham Legion
2019-06-29 23:00:00 Charlotte Independence 1 - 0 Memphis 901
2019-06-29 23:00:00 Indy Eleven 1 - 1 Louisville City FC
2019-06-29 23:00:00 North Carolina 1 - 0 Nashville
2019-06-29 23:30:00 Charleston Battery 1 - 1 New York Red Bulls B
VIC Women’s Premier League
2019-06-29 04:00:00 Alamein (w) 4 - 4 South Melbourne (w)
2019-06-29 04:00:00 Geelong Galaxy (w) 6 - 8 Senior NTC (w)
2019-06-29 04:00:00 Bayside United (w) 0 - 6 Calder United SC (w)
2019-06-29 05:15:00 Box Hill (w) 0 - 2 FC Bulleen Lions (w)
Canadian Premier Soccer League
2019-06-29 01:00:00 Kingsman 4 - 0 Brantford Galaxy SC
Swden Women Division 2
2019-06-29 12:00:00 Hammarby (w) 6 - 0 Lidkopings FK (w)
2019-06-29 13:00:00 Brommapojkarna (w) 3 - 1 Kvarnsvedens IK (w)
2019-06-29 13:00:00 IFK Kalmar (w) 2 - 2 IK Uppsala (w)
2019-06-29 13:00:00 Umea IK (w) 2 - 1 Asarums IF FK (w)
National Premier Leagues Western Australia
2019-06-29 07:00:00 Stirling Lions 3 - 2 Sorrento F.C.
2019-06-29 07:00:00 Rocking ham City 3 - 2 Perth SC
2019-06-29 07:00:00 Perth Glory (Youth) 1 - 1 Armadale SC
2019-06-29 07:00:00 Inglewood United 3 - 0 Floreat Athena
2019-06-29 07:00:00 ECU Joondalup 2 - 1 Cockburn City
2019-06-29 07:00:00 Bayswater City 1 - 2 Balcatta FC
Japan Women League Cup
2019-06-29 08:00:00 Nojima Stella ?W? 0 - 2 NTV Beleza (w)
2019-06-29 08:00:00 Nagano Parceiro (W) 0 - 1 Nippon Sport Science Universit (W)
2019-06-29 09:30:00 INAC (w) 1 - 1 IGA Kunoichi (w)
Faroe Islands Formuladeildin
2019-06-29 14:00:00 Vikingur Gotu 3 - 1 TB/FCS/Royn
NSW Premier League
2019-06-29 09:05:00 Ted Reiter Mountain City Rovers 1 - 4 South Coast Wolves
Australia Victorian Premier League U20
2019-06-29 02:15:00 Avondale FC U20 0 - 2 Green Gully Cavaliers U20
2019-06-29 06:00:00 Port Melbourne Sharks SC U20 1 - 1 Melbourne Knights U20
2019-06-29 06:00:00 Altona Magic U20 1 - 0 Kingston CityU20
Korea Challengers League
2019-06-29 07:00:00 Pyeongchang FC 0 - 0 Jungnang Chorus Mustang FC
2019-06-29 07:00:00 Pyeongtaek Citizen 0 - 2 Gimpo FC
2019-06-29 07:00:00 Jeonju Citizen FC 1 - 0 Yangju Citizen
2019-06-29 08:00:00 Chungju Citizen 1 - 3 Pocheon FC
2019-06-29 08:00:00 Paju Citizen FC 0 - 1 Yangpyeong
2019-06-29 08:00:00 Yeoju Sejong 5 - 1 Seoul United
2019-06-29 09:00:00 Icheon Citizen 0 - 0 Gyeongju Citizen
2019-06-29 10:00:00 Chuncheon Citizen 2 - 5 Hwaseong FC
2019-06-29 10:00:00 Cheongju Jikji 1 - 1 Siheung City
2019-06-29 10:00:00 Ulsan Citizens 1 - 0 Goyang FC
Baltic Cup
2019-06-29 10:00:00 Estonia U17 0 - 2 Finland U17
2019-06-29 14:00:00 Lithuania U17 3 - 2 Latvia U17
Chinese Football Association Yi League
2019-06-29 07:25:00 Yanbian Beiguo 2 - 0 Bei Li Gong
2019-06-29 07:30:00 Jiangsu Yancheng 0 - 0 Qingdao Red Lions
2019-06-29 07:30:00 Yinchuan Helanshan 2 - 0 Taizhou Yuanda
2019-06-29 07:30:00 Dalian Chanjoy 2 - 2 Baoding Rongda FC
2019-06-29 08:00:00 Guangxi Baoyun FC 1 - 0 Shenzhen Pengcheng
2019-06-29 08:00:00 Xi An Daxing Chongde 1 - 0 Zibo Sunday
2019-06-29 08:00:00 Lhasa Chengtou 0 - 1 Nanjing sand leaves
2019-06-29 08:00:00 Sichuan Jiuniu 2 - 0 Jiangxi Liansheng
2019-06-29 08:00:00 Inner Mongolia Caoshangfei F.C 0 - 1 Qingdao Zhongneng
2019-06-29 08:30:00 Hubei Chufengheli FC 0 - 1 Kunshan FC
2019-06-29 11:00:00 Shenyang City Public 3 - 0 ShanXi xingdu
2019-06-29 11:00:00 Zhejiang Yiwu 2 - 3 Chengdu Xingcheng
2019-06-29 11:30:00 Fujian Tianxin 0 - 3 Suzhou Dongwu
2019-06-29 11:30:00 Wuhan three town 2 - 0 Yunnan Kunlu
Thai Premier League
2019-06-29 10:45:00 Bangkok United FC 2 - 2 Sukhothai
2019-06-29 11:00:00 Nakhon Ratchasima 0 - 1 PTT FC Rayong
2019-06-29 12:00:00 Chiangmai FC 2 - 2 Samut Prakan City
2019-06-29 13:00:00 Suphanburi FC 1 - 0 Chainat FC
Australia Brisbane Premier League
2019-06-29 07:00:00 Albany Creek 4 - 0 University of Queensland
2019-06-29 07:00:00 Taringa Rovers 3 - 2 Bayside United FC
2019-06-29 07:15:00 The Gap BPL 2 - 3 Toowong
2019-06-29 08:00:00 Caboolture FC 4 - 1 Acacia Ridge
Japan Football League
2019-06-29 03:00:00 Verspah Oita 2 - 2 Yokogawa Musashino
2019-06-29 04:00:00 Suzuka unlimited 2 - 2 Osaka FC
2019-06-29 04:00:00 Matsue City FC 4 - 2 Ryutsu Keizai University
2019-06-29 04:00:00 Maruyasu Industries 1 - 2 Nara Club
2019-06-29 04:00:00 Miyazaki 1 - 1 Honda FC
2019-06-29 04:00:00 Veertien Kuwana 1 - 2 Honda Lock SC
2019-06-29 04:00:00 Run Mel Aomori 1 - 2 Imabari FC
2019-06-29 04:00:00 Mio Biwako Shiga 1 - 0 Sony Sendai
USA Women
2019-06-29 02:00:00 Utah Royals (w) 0 - 2 Seattle Reign (w)
Spain Youth Cup
2019-06-29 18:00:00 Atletico de Madrid U19 0 - 3 Villarreal U19
BSWCP
2019-06-29 07:00:00 Dragon Bojano Beach 5 - 7 BSCC Lodz Beach
2019-06-29 10:00:00 Romania Beach Soccer 5 - 2 Ukraine Beach Soccer
2019-06-29 11:30:00 Italy Beach Soccer 4 - 3 Russia Beach Soccer
2019-06-29 13:00:00 Tonio Team Sosnowiec Beach 9 - 3 Zdrowie Garwolin Beach
2019-06-29 13:05:00 BSCC Lodz Beach 3 - 1 Red Devils Chojnice Beach
2019-06-29 14:00:00 Switzerland Beach Soccer 5 - 4 Ukraine Beach Soccer
2019-06-29 14:00:00 KP Rapid Lublin Beach 8 - 1 Piekni Mlodzi Elblag Beach
2019-06-29 14:05:00 Hemako Sztutowo Beach 7 - 1 Dragon Bojano Beach
2019-06-29 15:05:00 Silesia C10 Zgierz Beach 9 - 4 BSC Pro-Fart Glowno Beach
2019-06-29 15:05:00 KP Lodz Beach Soccer 9 - 1 TS Slupsk Beach
2019-06-29 15:30:00 Spain Beach Soccer 3 - 8 Portugal Beach Soccer
2019-06-29 16:05:00 Sosnica Gliwice Beach 4 - 9 FC Torun Beach
2019-06-29 16:10:00 Boka Gdansk beach foot 6 - 7 FBS Kolbudy Beach
Sweden U19
2019-06-29 10:30:00 Akropolis IF U19 2 - 2 IK Brage U19
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-06-29 17:00:00 Sestao 0 - 0 Marino luanco
2019-06-29 18:00:00 Villarrubia CF 2 - 0 Alcobendas Sport
Moldova Division 2
2019-06-29 15:00:00 FC Cahul-2005 3 - 0 Iskra Stal Ribnita
2019-06-29 15:00:00 FC Sireti 6 - 2 FC Singerei
FFSA Premier League
2019-06-29 05:30:00 Para Hills Knlghts SC 2 - 1 Adelaide Blue Eagles
2019-06-29 05:30:00 Adelaide City FC 3 - 2 Adelaide Raiders SC
2019-06-29 07:30:00 West Adelaide SC 0 - 3 Adelaide United FC (Youth)
2019-06-29 07:30:00 Metrostars SC 1 - 1 Adelaide Comets FC
2019-06-29 09:35:00 Adelaide Olympic 1 - 0 Croydon Kings
Belarus Pershaya Liga
2019-06-29 14:30:00 FK Lokomotiv Gomel 4 - 0 FC Baranovichi
2019-06-29 15:00:00 Naftan Novopolock 1 - 5 FC Belshina Babruisk
2019-06-29 15:00:00 FK Lida 2 - 1 Volna Pinsk
2019-06-29 15:00:00 Krumkachy 0 - 2 Granit Mikashevichi
Thai Division 1 League
2019-06-29 10:45:00 Sisaket FC 1 - 0 Nong Bua Lamphu
2019-06-29 11:00:00 Ubon UMT United 0 - 1 Thailand Honda FC
2019-06-29 12:00:00 Udon Thani 1 - 0 Air Force Central
2019-06-29 12:00:00 Khonkaen FC 0 - 0 JL Angmai Lian Zhi
2019-06-29 13:00:00 Ayoubi Taya 0 - 2 Samut Sakhon
Iraqi Premier League
2019-06-29 14:00:00 Al Karkh 0 - 1 Al Diwaniya
ACT Premier League
2019-06-29 07:00:00 Riverina Rhinos 3 - 1 Belconnen United
2019-06-29 07:30:00 Monaro Panthers 2 - 2 Cooma Tigers
QLD Premier League
2019-06-29 06:00:00 Sunshine Coast FC 1 - 3 Magpies Crusaders
2019-06-29 08:00:00 Brisbane Strikers 1 - 4 Queensland Lions SC
2019-06-29 08:30:00 Eastern Suburbs Brisbane 1 - 3 Brisbane City
2019-06-29 09:10:00 Moreton Bay United 1 - 6 Brisbane Roar (Youth)
FFSA PL
2019-06-29 05:30:00 West Bay 6 - 1 Salisbury United
2019-06-29 05:30:00 Playford City Patriots 0 - 1 Noarlunga United
2019-06-29 05:30:00 Modbury Jets 2 - 2 White City Woodville
2019-06-29 05:30:00 Sturt Lions 1 - 0 Fulham United FC
2019-06-29 09:30:00 Adelaide Victory 2 - 5 Cumberland United FC
Victorian State League Division 1
2019-06-29 05:00:00 Moreland Zebras 2 - 0 Murray United FC
2019-06-29 05:00:00 Whittlesea Ranges 2 - 0 Springvale White Eagles
2019-06-29 05:00:00 Eastern Lions SC 2 - 2 Moreland City
2019-06-29 05:00:00 Langwarrin 2 - 1 North Geelong Warriors
2019-06-29 08:00:00 Melbourne Heart (Youth) 5 - 1 Brunswick City
2019-06-29 09:00:00 Goulburn Valley Suns 0 - 0 Melbourne Victory FC (Youth)
ICE WC
2019-06-29 14:00:00 UMF Selfoss (w) 2 - 0 HK Vikingur (w)
2019-06-29 14:00:00 Thor KA Akureyri (w) 3 - 2 Valur (w)
Paraguayan Division 2
2019-06-29 14:00:00 Independiente Luque 2 - 0 Club Fernando de la Mora
2019-06-29 19:00:00 RI 3 Corrales CF 2 - 1 Rubio nu
2019-06-29 19:00:00 3 De Febrero 0 - 1 2 de Mayo PJC
2019-06-29 19:00:00 resistencia SC 0 - 1 Sportivo Trinidense
Kazakhstan Division 1
2019-06-29 11:55:00 Akademiya Ontustik 2 - 0 FC Aktobe-Zhas
2019-06-29 12:00:00 Maktaaral 2 - 1 Ekibastuzets
2019-06-29 12:00:00 Zhetysu II 1 - 1 Bulat Temirtau
2019-06-29 12:00:00 Kairat Academy 2 - 3 Astana B
2019-06-29 12:00:00 Altay FK 0 - 1 Kyzylzhar Petropavlovsk
2019-06-29 13:00:00 Baikonur 0 - 2 Akzhayik Oral
2019-06-29 13:55:00 FK Kaspyi Aktau 3 - 1 Tarlan
Iceland Division 2
2019-06-29 14:00:00 Leiknir F 5 - 1 Kari Akranes
2019-06-29 14:00:00 KF Gardabaer 5 - 1 Vestri
Belarus Womens Premier League
2019-06-29 12:00:00 Nadezhda (w) 0 - 8 Neman Grodno (w)
Indonesia Super League
2019-06-29 11:30:00 Arema Malang 1 - 2 Pstni
Uzbekistan Second League
2019-06-29 12:30:00 Istiklol Fergana 2 - 0 Xorazm Urganch
2019-06-29 13:00:00 Iftixor FK 1 - 1 Sherdor Samarqand
2019-06-29 13:00:00 Kuruvchi Kokand Qoqon 1 - 2 Pakhtakor
2019-06-29 13:00:00 Lokomotiv Tashkent 2 - 0 Sogdiana Jizak
2019-06-29 13:15:00 Oktepa 2 - 1 Neftchi Fargona
2019-06-29 13:30:00 Shurtan Guzor 1 - 3 Mashal Muborak
2019-06-29 15:00:00 Buxoro FK 1 - 0 FK Andijon
2019-06-29 15:00:00 Nasaf Qarshi 2 - 0 Termez Surkhon
Indonesia Cup
2019-06-29 08:30:00 Persija Jakarta 2 - 1 Pusamania Borneo FC
Vietnamese National Cup
2019-06-29 10:00:00 Thanh Hoa 1 - 2 XM Hai Phong FC
2019-06-29 10:00:00 Song Lam Nghe An 2 - 2 Quang Nam
2019-06-29 10:55:00 Sai Gon FC 4 - 2 An Giang
K League Challenge League
2019-06-29 10:00:00 Daejeon Citizen 0 - 1 Gwangju Football Club
2019-06-29 10:00:00 Ansan Greeners FC 1 - 0 Seoul E-Land FC
BRA SPB
2019-06-29 23:00:00 Apucarana SC 0 - 1 Parana STC PR
J-League Division 3
2019-06-29 06:00:00 Grulla Morioka 2 - 3 Giravanz Kitakyushu
2019-06-29 08:00:00 Fujieda MYFC 3 - 1 Yokohama SCC
2019-06-29 09:00:00 Kataller Toyama 1 - 2 Kamatamare Sanuki
2019-06-29 10:00:00 Gainare Tottori 3 - 2 FC Tokyo U23
Brasileiro, Serie C
2019-06-29 18:00:00 Sao Jose PoA RS 2 - 0 Tombense
2019-06-29 20:00:00 Globo 1 - 1 Imperatriz(MA)
2019-06-29 20:00:00 Nautico (PE) 1 - 1 ABC RN
2019-06-29 22:15:00 Boa Esporte Clube 2 - 2 Remo Belem (PA)
BRA SPC
2019-06-29 18:00:00 Desportivo Brasil SP 1 - 2 Juventus SP
2019-06-29 18:00:00 Nacional SP 3 - 2 Portuguesa Desportos
2019-06-29 18:00:00 EC Sao Bernardo/SP 0 - 1 Santo Andre
2019-06-29 21:00:00 Ferroviaria SP 1 - 0 CA Votuporanguense SP
International Friendly
2019-06-29 08:00:00 Lithuania (w) U17 3 - 2 Latvia (w) U17
2019-06-29 08:00:00 Lithuania (w) U19 0 - 0 Latvia (w) U19
Australian cloth
2019-06-29 06:00:00 New Farm 0 - 2 Western Spirit
2019-06-29 07:15:00 Ipswich City 6 - 2 Annerley FC
2019-06-29 08:00:00 Pine Hills 0 - 3 Virginia United
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-06-29 13:00:00 Americano RJ U20 1 - 0 Flamengo RJ U20
2019-06-29 13:00:00 Nova Iguacu U20 2 - 2 Botafogo RJ U20
2019-06-29 13:00:00 Vasco da Gama U20 7 - 0 Boavista (RJ) Youth
2019-06-29 15:45:00 Friburguense RJ U20 2 - 1 Tigres Brasil U20
2019-06-29 15:45:00 Artsul U20 0 - 0 Audax Rio/RJ U20
2019-06-29 15:59:00 Nova Cidade U20 1 - 3 Angra Dos Reis RJ U20
2019-06-29 18:00:00 Volta Redonda U20 2 - 0 Goytacaz FC U20
2019-06-29 18:00:00 Sao Carlos (Youth) 0 - 2 Ponte Preta (Youth)
2019-06-29 18:00:00 Gremio Osasco Youth 0 - 1 Palmeiras (Youth)
2019-06-29 18:00:00 Capivariano FC SP Youth 0 - 1 Rio Claro (Youth)
2019-06-29 18:00:00 OSTO youth team 2 - 0 Audax Rio RJ U20
2019-06-29 18:00:00 Votuporanguense (Youth) 3 - 0 Rio Preto (Youth)
2019-06-29 18:00:00 Linense SP (Youth) 1 - 5 Gremio Novorizontin (Youth)
2019-06-29 18:00:00 Agua Santa SP Youth 0 - 1 Sao Caetano (Youth)
2019-06-29 18:00:00 Primavera (Youth) 0 - 0 Portuguesa Desportos U20
2019-06-29 18:00:00 Santos (Youth) 1 - 1 Sao Bernardo (Youth)
2019-06-29 18:00:00 Taubate (Youth) 1 - 1 Red Bull Brasil SP (Youth)
2019-06-29 18:00:00 Velo Clube Youth 1 - 4 Botafogo-SP (Youth)
2019-06-29 18:00:00 Portuguesa RJ U20 1 - 6 Cabofriense U20
2019-06-29 18:00:00 Chapecoense (Youth) 2 - 0 Guarani de Palhoca U20
2019-06-29 18:00:00 FC Atlético Cearense U20 1 - 1 AC Juventus U20
2019-06-29 18:00:00 Joinville SC Youth 2 - 2 Avai (Youth)
2019-06-29 18:00:00 Trindade AC Youth 0 - 4 Goias U20
2019-06-29 18:00:00 Batatais FC Youth 4 - 0 Penapolense (Youth)
2019-06-29 18:00:00 CA Taboao da Serra (Youth) 3 - 4 Santo Andre (Youth)
2019-06-29 18:05:00 Comercial FC U20 0 - 3 Mirassol FC (Youth)
Iceland U19 League
2019-06-29 14:00:00 UMF Njardvik U19 3 - 3 Aotulan U19
2019-06-29 14:00:00 Virgin grid U19 2 - 0 Haukar U19
Australia U20
2019-06-29 05:00:00 Perth Glory FC U20 5 - 0 Armadale SC U20
2019-06-29 07:00:00 Mt Druitt Town Rangers U20 2 - 0 South Coast Wolves FC U20
Ecuador Campeonato Serie B
2019-06-29 20:00:00 CD Clan Juvenil 2 - 5 CD Independiente Juniors
2019-06-29 21:00:00 Manta FC 1 - 0 Club Atletico Porteno
NOR D4
2019-06-29 12:00:00 Flekkeroy 3 - 2 Vardeneset
2019-06-29 13:00:00 Viking B 2 - 3 Mandalskameratene
2019-06-29 14:00:00 Halsen 1 - 0 Drobak-Frogn IL
2019-06-29 14:00:00 Donn 5 - 3 Madla IL
2019-06-29 14:00:00 Ullern FC 3 - 1 Grei
2019-06-29 14:00:00 FK Tonsberg 2 - 2 Orn-Horten
2019-06-29 14:00:00 Rommen SK 1 - 2 Lorenskog
2019-06-29 14:00:00 Start Kristiansand B 2 - 3 Pors Grenland
2019-06-29 14:00:00 Vindbjart 1 - 1 Staal Jorpeland
2019-06-29 14:00:00 Flint 4 - 0 Storms BK
2019-06-29 15:59:00 Ready 5 - 2 Norild
Spanish Segunda Division B
2019-06-29 17:30:00 Ponferradina 1 - 0 Hercules
Finland - Kakkonen Lohko
2019-06-29 14:00:00 Gnistan Helsinki 3 - 3 KaPa
2019-06-29 14:00:00 FC Espoo 1 - 4 Jazz Pori
2019-06-29 14:00:00 Tampere United 1 - 0 Kaarinan Pojat
2019-06-29 14:00:00 P-Iirot 1 - 1 EPS Espoo
2019-06-29 14:00:00 FC Vaajakoski 1 - 2 JS Hercules
2019-06-29 14:00:00 PK-37 Iisalmi 2 - 1 VIFK
2019-06-29 14:00:00 NJS 2 - 0 Sudet
2019-06-29 14:00:00 PEPO Lappeenranta 1 - 1 Lahden Reipas
2019-06-29 14:00:00 Viikingit 2 - 2 Kiffen Helsinki
2019-06-29 15:00:00 SalPa 4 - 0 Ilves Tampere II
Norway 2.Liga
2019-06-29 11:00:00 Kvik Halden 2 - 1 Brattvag
2019-06-29 12:30:00 Egersunds IK 5 - 0 Byasen Toppfot
2019-06-29 13:55:00 Moss 1 - 3 Stjordals Blink
2019-06-29 14:00:00 Nardo FK 0 - 1 Fredrikstad
2019-06-29 14:00:00 Sola 0 - 2 FK Arendal
Sweden Div 3 Mellersta
2019-06-29 11:00:00 Onsala BK 2 - 1 Stafsinge IF
2019-06-29 11:30:00 Vinbergs IF 1 - 5 BK Olympic
2019-06-29 12:00:00 FC Rosengard 1 - 1 Ullared
2019-06-29 12:00:00 Assyriska BK 0 - 0 Hittarps IK
2019-06-29 12:00:00 Skelleftea FF 2 - 0 Friska Viljor FC
2019-06-29 12:00:00 IFK Timra 0 - 3 IFK Lulea
2019-06-29 12:00:00 Anundsjo IF 2 - 0 IFK Umea
2019-06-29 12:00:00 IFK Berga 4 - 1 Nosaby IF
2019-06-29 12:00:00 Enskede IK 4 - 0 IFK Aspudden-Tellus
2019-06-29 12:00:00 Sundbybergs 0 - 4 IFK Lidingo FK
2019-06-29 12:00:00 Karlbergs BK 5 - 0 FC Gute
2019-06-29 12:00:00 Vargarda IK 1 - 2 Savedalens IF
2019-06-29 12:00:00 Stenungsunds IF 2 - 3 Vanersborg FK
2019-06-29 12:00:00 IFK Malmo FK 1 - 2 IS Halmia
2019-06-29 12:00:00 IK Gauthiod 1 - 0 Torslanda IK
2019-06-29 12:00:00 Hassleholms IF 3 - 0 Nassjo FF
2019-06-29 12:00:00 FC Stockholm Internazionale 0 - 1 Assyriska IF i Norrkoping
2019-06-29 13:00:00 Orebro Syrianska IF 0 - 3 Grebbestads IF
2019-06-29 14:00:00 Lidkopings FK 3 - 0 IFK Amal
2019-06-29 14:00:00 Osterlen FF 4 - 2 Raslatt SK
2019-06-29 14:00:00 Kvarnsvedens IK 3 - 1 IFK Mora FK
2019-06-29 14:00:00 Kungsangens IF 0 - 1 IFK Stocksund
2019-06-29 14:00:00 Gamla Upsala SK 4 - 1 Hudiksvalls ABK
2019-06-29 14:00:00 Enkoping 0 - 1 Valbo FF
2019-06-29 14:00:00 Rappe GOIF 2 - 2 IFK Hassleholm
2019-06-29 14:00:00 Nordvarmland FF 1 - 1 IFK Uddevalla
2019-06-29 14:00:00 Dalstorps IF 0 - 1 Husqvarna FF
2019-06-29 14:00:00 Motala AIF FK 2 - 2 Huddinge IF
2019-06-29 14:00:00 Ytterhogdal IK 1 - 2 Gottne IF
2019-06-29 14:00:00 KSF Prespa Birlik 3 - 1 Eslovs BK
2019-06-29 14:00:00 Sodertalje 4 - 0 AFK Linkoping
2019-06-29 14:00:00 Angelholms FF 3 - 0 Qviding FIF
2019-06-29 14:00:00 Kramfors-Alliansen 1 - 0 Sandviks IK
Myanmar Professional League
2019-06-29 09:00:00 Hantharwady United 0 - 1 YANGON UNITED
2019-06-29 09:30:00 Magway 1 - 1 Laconi Lian
TAS Premier League
2019-06-29 04:15:00 Devonport City 4 - 1 South Hobart
2019-06-29 06:30:00 Glenn Nochi Knight 1 - 4 Kingborough Lions
2019-06-29 06:30:00 Launceston City 0 - 3 Olympia Warriors
NSW-N Premier League
2019-06-29 07:00:00 Broadmeadow Magic 3 - 1 Adamstown Rosebuds FC
Australia Queensland State Women's Premier League
2019-06-29 08:00:00 Queensland Lions?w? 3 - 1 Sunshine Coast (w)
USA National Premier Soccer League
2019-06-29 02:00:00 Golden State Force 3 - 0 Gezesite Santiago
2019-06-29 02:00:00 San Francisco City 0 - 5 Ventura County Fusion
2019-06-29 22:00:00 Junior Lone Star 5 - 1 Electric City Shock
2019-06-29 22:00:00 Baltimore (USA) 3 - 1 Charlottesville Alliance FC
2019-06-29 23:00:00 Wake FC 3 - 3 Lionsbridge FC
2019-06-29 23:00:00 Brooklyn Italians 2 - 0 Hartford City FC
2019-06-29 23:00:00 FC Buffalo 0 - 3 SC Cleveland
2019-06-29 23:00:00 Ozark FC 7 - 0 Saint Louis Club Atletico
2019-06-29 23:00:00 Chattanooga Red Wolves 1 - 0 Richmond Kickers
2019-06-29 23:30:00 Daytona SC 0 - 1 Weston
2019-06-29 23:30:00 Atlanta SC 0 - 1 Inter Nashville FC
2019-06-29 23:30:00 Miami United 7 - 1 Central Florida Panthers
2019-06-29 23:30:00 Cedar Stars Rush 1 - 0 FA Euro
2019-06-29 23:30:00 West Mass Pioneers 2 - 2 Seacoast Utd Phantoms
Australia Brisbane Premier League Reserves
2019-06-29 04:45:00 Albany Creek Reserve 4 - 2 University of Queensland FC Reserve
2019-06-29 05:00:00 Taringa Rovers Reserve 1 - 1 Bayside United FC Reserve
2019-06-29 05:05:00 The Gap FC Reserve 0 - 1 Toowong Reserves
2019-06-29 05:50:00 Caboolture FC Reserves 9 - 0 Acacia Ridge Reserves
FFSA WPL
2019-06-29 09:45:00 Metropolis United (w) 0 - 3 Adelaide Comets (w)
FFSA SLR
2019-06-29 02:45:00 North Eastern MetroStars Reserve 4 - 1 Adelaide Comets Reserve
2019-06-29 03:15:00 South Adelaide Panthers Reserve 1 - 0 Campbelltown City Reserve
2019-06-29 03:15:00 Para Hills Reserves 4 - 2 Adelaide Blue Eagles Reserve
2019-06-29 03:15:00 Playford Reserves 2 - 0 Noarlunga Utd Reserves
2019-06-29 03:15:00 Adelaide City Reserve 0 - 2 Adelaide Raiders SC Reserve
2019-06-29 03:15:00 Modbury Jets Reserves 7 - 1 White City Woodville Reserve
2019-06-29 03:15:00 Sturt Lions Reserves 2 - 1 Fulham United FC Reserves
2019-06-29 03:15:00 West Torrens Birkalla B 5 - 2 Salisbury Utd Reserves
Australia Women Brisbane Premier League
2019-06-29 07:15:00 University of Queensland FC Snr (w) 2 - 2 Southport SC?w?
2019-06-29 07:55:00 Coomera FC?w? 6 - 0 North Brisbane FC?w?
2019-06-29 08:20:00 Annerley?w? 4 - 1 Ipswich City ?w?
Fen qing Guan
2019-06-29 10:55:00 SJK Akatemia U20 4 - 1 Ilves U20
2019-06-29 12:30:00 KuPS U20 2 - 0 FC Espoo U20
USA Women Premier League
2019-06-29 02:00:00 LA Salsa (w) 1 - 3 SoCal FC (w)
2019-06-29 02:00:00 Players SC (w) 4 - 2 Phoenix Del Sol (w)
2019-06-29 02:00:00 Santa Clarita Football Team (w) 3 - 2 Calgary Foothills (w)
2019-06-29 02:00:00 Seattle audio (w) 3 - 1 Pacifi (w)
2019-06-29 03:00:00 Pleasanton Rage (w) 2 - 1 Primero De Mayo (w)
2019-06-29 15:59:00 FC Tulsa Spirit (w) 2 - 1 Texas Spurs (w)
2019-06-29 19:00:00 St. Louis Lions?w? 6 - 1 Lady Demizes (w)
2019-06-29 19:00:00 Team Boca Blast (w) 4 - 0 Puerto Rico Pride FC (w)
2019-06-29 19:30:00 Philadelphia Lone Star FC?w? 1 - 0 Philly Fever (w)
2019-06-29 20:00:00 San Diego Parceiro (w) 3 - 1 ASC San Diego (w)
2019-06-29 20:00:00 Utah Royals Reserves (W) 8 - 0 Utah Red Devils (w)
2019-06-29 22:00:00 San Francisco Nighthawks (w) 14 - 0 Primero De Mayo (w)
2019-06-29 22:30:00 Lake Norman Eclipse (W) 2 - 1 Oak City United?w?
2019-06-29 23:00:00 Chicago City SC (w) 2 - 1 Milwaukee Torrent (W)
2019-06-29 23:00:00 Cincinnati Sirens (w) 4 - 1 Dayton Dutch Lions (w)
2019-06-29 23:00:00 Alamo City SC (w) 0 - 4 TTI Bluebonnets (w)
2019-06-29 23:30:00 Golden State Villa (w) 1 - 1 LA Premier (w)
2019-06-29 23:30:00 Asheville City SC ?w? 1 - 0 Beaufort County?w?
Rwanda cup
2019-06-29 13:00:00 Rayon Sports FC 1 - 2 AS Kigali
Japan Futsal League
2019-06-29 03:15:00 Vasagey oita Futsal 2 - 2 Shonan Bellmare Futsal
2019-06-29 05:30:00 Nagoya oceans Futsal 6 - 2 Espo Lada Hokkaido Futsal
2019-06-29 07:00:23 voscuore sendai Futsal 1 - 3 Bardral Urayasu Futsal
2019-06-29 07:45:00 Fuchu Athletic FC Futsal 4 - 2 Peace Does Machida Futsal
2019-06-29 10:00:00 Nagano Futsal 3 - 6 fugador sumida Futsal
Finland Kolmonen
2019-06-29 10:30:00 Aifk Turku 1 - 4 Peimari United
2019-06-29 10:30:00 PK-35 Vantaa 3 - 0 Atlantis FC/Akatemia
2019-06-29 11:00:00 OTP 0 - 2 PS Kemi Academy
2019-06-29 12:00:00 Malmin Palloseura Helsinki 4 - 1 TuPS
2019-06-29 12:00:00 Wilpas 0 - 9 Aland
2019-06-29 13:00:00 Jomala IK 1 - 1 SoVo
Central Premier League
2019-06-29 02:30:00 Miramar Rangers 3 - 1 Wellington Olympic
2019-06-29 02:30:00 Wellington United 1 - 4 Waterside Karori
2019-06-29 03:00:00 Wairarapa United 1 - 1 Napier City Rovers
2019-06-29 05:30:00 Lower Hutt City 2 - 1 Stop Out
Thai Division 2 League
2019-06-29 09:00:00 Kasem Bundit University FC 2 - 3 Trang FC
2019-06-29 09:00:00 Muangkan Utd 3 - 1 Chiangrai FC
2019-06-29 09:00:00 North Bangkok College 2 - 3 Nakhon Pathom FC
2019-06-29 09:00:00 Raj Pracha FC 0 - 3 Ranong FC
2019-06-29 09:00:00 Surat Thani FC 0 - 2 BTU United
2019-06-29 10:00:00 Maptaphut Rayong FC 0 - 4 Ang Thong FC
2019-06-29 11:00:00 Sa Kaeo City 0 - 4 Khonkaen United
Queensland U20 League
2019-06-29 02:45:00 Moreton Bay Jets U20 0 - 4 Brisbane Roar U20
2019-06-29 06:15:00 Eastern Suburbs U20 2 - 2 Brisbane City U20
Australia Victoria State League 1
2019-06-29 08:10:00 Altona City SC 0 - 0 North Sunshine Eagles
Australia Capital Territory U20 League
2019-06-29 05:30:00 Monaro Panthers U20 9 - 3 Cooma Tigers U20
Australia New South Wales League 2
2019-06-29 09:00:00 Canterbury Bankstown FC 2 - 5 Northern Tigers
2019-06-29 09:00:00 Macarthur Rams 1 - 1 Spirit FC
2019-06-29 09:00:00 Rydalmere Lions FC 1 - 1 Bonnyrigg White Eagles
2019-06-29 09:05:00 Hills Brumbies 4 - 2 Western Sydney Wanderers AM
2019-06-29 09:10:00 Mounties Wanderers 3 - 1 St George Saints
New Zealand mainland Super League
2019-06-29 02:45:00 Coastal Spirit 3 - 0 Nomads
Northern New Zealand League
2019-06-29 03:00:00 Eastern Suburbs Auckland 0 - 1 North Shore United
Malawi Premier League
2019-06-29 12:40:00 Big Bullets FC 2 - 2 Chitipa United
2019-06-29 12:40:00 Masters Security 0 - 2 TN Stars
New Zealand South Premier League
2019-06-29 02:45:00 Dunedin Technical 4 - 3 Northern AFC
2019-06-29 02:45:00 Queenstown Rovers 5 - 0 Green Island AFC
Bangladesh Premier League
2019-06-29 10:00:00 Bashundhara Kings 4 - 1 Muktijoddha SKC
Dominican Republic Liga
2019-06-29 20:00:00 Jarabacoa FC 0 - 0 Atletico Pantoja
Argentina Santa Fe Cup
2019-06-29 18:00:00 Ben Hur Rafaela 1 - 0 Union Santa Fe
Zambia Super League
2019-06-29 10:30:00 Zanaco 1 - 3 Buildcon FC
2019-06-29 13:00:00 Green Eagles 0 - 0 ZESCO United Ndola
Kampuchea League
2019-06-29 11:00:00 National DM FC 4 - 1 Asia Euro University
Singapore National Football League
2019-06-29 09:00:00 Katong FC 1 - 0 Eunos Crescent FC
2019-06-29 09:10:00 Balestier United RC 0 - 5 Police SA
2019-06-29 11:30:00 Tiong Bahru 1 - 2 Singapore Khalsa Association
Ireland U19 League
2019-06-29 11:00:00 Bohemians U19 3 - 0 Dundalk U19
2019-06-29 13:00:00 Drogheda United U19 3 - 1 Sligo U19
2019-06-29 13:00:00 Shamrock Rovers U19 4 - 1 Limerick U19
Brazil Campeonato U19
2019-06-29 18:00:00 Atletico Paranaense (Youth) 1 - 0 Operario FEC U19
2019-06-29 18:00:00 Londrina (PR) U19 4 - 2 Portuguesa Londrinense U19
2019-06-29 18:00:00 Gremio Maringa PRU19 4 - 0 AC Paranavai U19
2019-06-29 18:00:00 Vere/PR U19 1 - 1 AA Batel U19
Uruguay U19 League
2019-06-29 12:00:00 Penarol U19 5 - 1 Santiago Wanderers U19
2019-06-29 12:00:00 Miramar Misiones U19 1 - 1 Rentistas U19
Iceland 4 Deild
2019-06-29 15:59:00 Samherjar 1 - 1 Ymir
Iceland 3 Deild
2019-06-29 14:00:00 Alftanes 1 - 3 Einherji
Chile Primera D
2019-06-29 22:00:00 Fernandez Vial 1 - 0 AC Colina
Philippines UFL
2019-06-29 07:30:00 Stallions FC 5 - 1 Global FC
2019-06-29 08:00:00 Kaya FC 5 - 0 Philippine Air Force
2019-06-29 11:00:00 Ceres FC 4 - 0 Mendiola FC
New Zealand NRFL Premier Division Women
2019-06-29 00:30:00 Universities AFC (w) 1 - 6 Halswell United (w)
2019-06-29 00:30:00 Wairarapa United FC Women 8 - 2 Powerex Petone (w)
2019-06-29 00:30:00 Waterside Karori (w) 3 - 3 Wellington United Diamonds Women
2019-06-29 01:00:00 Palmerston North Marist FC Women 5 - 0 Seatoun AFC Women
Malaysia FAM League
2019-06-29 08:45:00 Banggol Tokku FC 2 - 1 DDM FC
2019-06-29 12:15:00 Kuching FA 3 - 0 Penjara FC
2019-06-29 13:00:00 Protap FC 1 - 4 Ultimate FC
2019-06-29 13:00:00 Glory United FC 0 - 1 Puchong Fuerza
Norway Division 1 Women
2019-06-29 11:00:00 Grei (w) 1 - 2 Aasane (w)
TAS Premier Championship
2019-06-29 04:30:00 Taroona 2 - 1 New Town Eagles
2019-06-29 04:30:00 Launceston City B 1 - 8 Launceston United
Australia Brisbane Capital League 2
2019-06-29 05:00:00 Wagga City Wanderers 2 - 5 Canberra White Eagles
2019-06-29 05:05:00 Oxley United 0 - 0 Newmarket SFC
Australia Victoria U20 League
2019-06-29 05:00:00 Bayswater U20 3 - 0 Balcatta U20
2019-06-29 05:00:00 ECU Joondalup U20 4 - 3 Cockburn City U20
2019-06-29 05:00:00 Inglewood United U20 3 - 3 FloreatAthena U20
2019-06-29 05:00:00 Stirling Lions U20 2 - 3 Sorrento F.C. U20
National Primera Division Western Australia
2019-06-29 07:00:00 FC Ashfield 0 - 1 Joondalup United
2019-06-29 07:00:00 Fremantle City 3 - 3 Western Knights
2019-06-29 07:00:00 Willip 5 - 1 Morley Windmills
2019-06-29 07:00:00 UWA-Nedlands FC 0 - 1 Forrestfield United
2019-06-29 11:30:00 Mandurah City 1 - 1 Olympic Kingsway SC
Belarus Division 2
2019-06-29 09:00:00 Energosbyt BSATU 0 - 3 Zabudova-2007
Belarus Reserves League
2019-06-29 10:00:00 Bate Borisov Reserves 7 - 0 FC Vitebsk Reserves
Northern NSW U20 League
2019-06-29 05:10:00 Broadmeadow Magic U20 1 - 0 Adamstown Rosebud U20
2019-06-29 07:10:00 Rydalmere Lions FCU20 3 - 1 Bonnyrigg White Eagles U20
2019-06-29 07:25:00 Mounties Wanderers U20 2 - 3 St.George Saints U20
Australia Gold Coast Premier League
2019-06-29 04:00:00 Broadbeach United 5 - 1 Tweed United
2019-06-29 05:00:00 Burleigh Heads 3 - 1 Palm Beach Sharks
2019-06-29 08:15:00 Broadbeach United Blue 2 - 1 Runaway Bay Green
New Zealand Mainland Premier League
2019-06-29 00:30:00 Nomads United Reserves 1 - 5 FC Twenty 11 Reserves
2019-06-29 00:30:00 Ferrymead Bays Reserves 1 - 1 Selwyn United Reserves
Brazil L
2019-06-29 18:00:00 America-RJ 2 - 1 Olaria
2019-06-29 18:00:00 Artsul RJ 1 - 1 Audax Rio RJ
2019-06-29 18:00:00 Barra da Tijuca 0 - 0 Duque de Caxias RJ
2019-06-29 18:00:00 Friburguense RJ 3 - 2 Tigres Brasil
2019-06-29 18:00:00 Nova Cidade 2 - 1 Angra Dos Reis RJ
2019-06-29 18:00:00 Sao Goncalo 0 - 1 Goytacaz RJ
Brazil women's League
2019-06-29 18:30:00 Internacional?w? 0 - 2 Flamengo/RJ (w)
Australia Gold Coast Reserves
2019-06-29 01:00:00 Broadbeach United Reserves 6 - 0 Tweed United Reserves
2019-06-29 02:55:00 Burleigh Heads Reserves 0 - 1 Palm Beach Reserves
2019-06-29 06:30:00 Broadbeach United B Reserves 7 - 1 Runaway Bay Reserves
Australia Victoria NPL2 U20 League
2019-06-29 02:55:00 Eastern Lions U20 2 - 2 Moreland City U20
Australia Brisbane Capital League 2 Reserves
2019-06-29 03:00:00 Oxley United Reserves 1 - 1 Newmarket Reserves
Japanese women's Cup 2
2019-06-29 04:00:00 Ehime FC (w) 4 - 1 Shizuoka Sangyo University (W)
QLD Division 1
2019-06-29 06:30:00 Sunshine Coast Wanderers FC 3 - 2 Rochedale Rovers
2019-06-29 08:00:00 Mitchelton FC 5 - 0 Southside Eagles
Brazil Campeonato Mineiro U20
2019-06-29 13:00:00 Coimbra EC U20 9 - 0 CA Patrocinense U20
2019-06-29 13:00:00 Pouso Alegrense U20 1 - 4 Uberlandia Youth
2019-06-29 13:00:00 Atletico Mineiro (Youth) 1 - 0 Villa Nova-MG (Youth)
Australia WA State League 1 Reserves
2019-06-29 05:00:00 Ashfield SC Reserves 4 - 4 Joondalup Utd Reserves
Mongolia Premier League
2019-06-29 04:00:00 Athletic 220 FC 0 - 1 Ulaanbaatar City
2019-06-29 04:00:00 FC Ulaanbaatar 1 - 3 Selenge Press
2019-06-29 10:00:00 Anduud City FC 1 - 2 Khangarid Klub
Brazil Catarinense Division 2
2019-06-29 13:00:00 Barra FC 0 - 1 EC Prospera
2019-06-29 18:00:00 Guarani de Palhoca 1 - 3 Almte Barosso SC
2019-06-29 21:00:00 Fluminense SC 3 - 1 Concordia AC
Australia Capital Territory Premier League Women
2019-06-29 05:00:00 Belconnen United (w) 4 - 0 Gungahlin United?w?
Georgia League Women
2019-06-29 12:15:00 Norchi Dinamoeli Tbilisi?w? 0 - 3 KK Nike?w?
2019-06-29 12:50:00 Chkhorotsku?w? 1 - 8 Martve (W)
2019-06-29 13:05:00 Gori United (w) 2 - 0 WFC Zarzma (W)
Chile Tercera
2019-06-29 19:00:00 ProvincialTalagante 1 - 1 Linares Unido
2019-06-29 20:10:00 CD Municipal Mejillones 2 - 0 Ferroviarios de Chile
Myanmar League 2
2019-06-29 09:00:00 Chin United 5 - 4 Kachin United FC
New Zealand Canterbury Championship League
2019-06-29 02:30:00 Parklands United 1 - 2 St. Albans Shirley FC
2019-06-29 02:30:00 Christchurch United 7 - 2 Waimakariri United
2019-06-29 02:30:00 University of Canterbury 0 - 0 Burwood AFC
Thailand Division 4
2019-06-29 11:00:00 Muang Thong United II 3 - 0 Siam FC
Laos Premier League
2019-06-29 09:00:00 Lao Army FC 0 - 2 Young Elephants FC
2019-06-29 11:45:00 Lao Toyota FC 3 - 0 Master 7 FC
Laos Division 1
2019-06-29 08:55:00 Vientiane Capital FC 3 - 1 Viengchan FC
2019-06-29 09:00:00 Lao Army FC 2 1 - 0 Bears Lao FC