Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Spanish Segunda Division
2019-06-20 19:00:00 Deportivo La Coruna 2 - 0 Mallorca
International Club Friendly
2019-06-20 00:30:00 Barcelona SC(ECU) 2 - 1 Club Sport Emelec
2019-06-20 08:30:00 FC Baranovichi 0 - 7 Spartak Tambov
2019-06-20 09:00:00 Chertanovo Moscow 2 - 2 FC Ararat Moscow
2019-06-20 10:00:00 IK Sirius FK 1 - 2 Djurgardens
2019-06-20 11:30:00 Elfsborg 2 - 1 Orebro
2019-06-20 12:00:00 Malmo FF 2 - 1 Sonderjyske
2019-06-20 13:00:00 Shinnik Yaroslavl 1 - 0 Torpedo Vladimir
2019-06-20 13:00:00 Jersey 3 - 1 Hitra
2019-06-20 14:00:00 Arsenal Tula 0 - 4 Avangard
2019-06-20 14:00:00 Helsingborg 0 - 2 IFK Goteborg
2019-06-20 14:00:00 SKA Khabarovsk 1 - 3 FC Neftci Baku
2019-06-20 15:00:00 FC Krasnodar 2 - 2 FK Chayka K-SR
2019-06-20 15:00:00 Slavia Sofia 2 - 1 Botev Vratsa
2019-06-20 15:00:00 Rubin Kazan 1 - 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
2019-06-20 15:00:00 Dinamo Minsk 0 - 7 Spartak Tambov
2019-06-20 15:59:00 Naesby 0 - 1 Odense BK
2019-06-20 18:30:00 Ynys Môn 2 - 1 Shetland Isles
Norway NM Cupen
2019-06-20 15:59:00 Alta 1 - 4 Stabaek
2019-06-20 15:59:00 Kongsvinger 1 - 0 Tromso IL
Finland Ykkonen
2019-06-20 15:30:00 AC Oulu 0 - 1 KTP Kotka
Latvian Higher League
2019-06-20 16:45:00 FK Liepaja 4 - 0 FK Ventspils
Sweden Division 1
2019-06-20 15:59:00 Oskarshamns AIK 4 - 0 Lindome GIF
2019-06-20 15:59:00 Sollentuna United 3 - 2 Umea FC
2019-06-20 17:00:00 Skovde AIK 4 - 0 Atvidabergs
2019-06-20 17:00:00 Tvaakers IF 1 - 2 FC Trollhattan
2019-06-20 17:00:00 Utsiktens BK 2 - 1 Assyriska Turab IK JKP
2019-06-20 17:00:00 BK Forward 2 - 0 Karlslunds IF HFK
2019-06-20 17:15:00 Ljungskile 3 - 2 Lunds BK
Copa America
2019-06-20 00:30:00 Argentina 1 - 1 Paraguay
2019-06-20 23:00:00 Uruguay 2 - 2 Japan
Concacaf Gold Cup
2019-06-20 00:05:00 cuba 0 - 3 Martinique
2019-06-20 02:30:00 Mexico 3 - 1 Canada
2019-06-20 23:00:00 Nicaragua 0 - 2 Haiti
Iceland Division 1
2019-06-20 19:15:00 Haukar Hafnarfjordur 1 - 2 Leiknir Reykjavik
2019-06-20 19:15:00 UMF Njardvik 0 - 2 Afturelding
FIFA Women
2019-06-20 15:59:00 Netherland (w) 2 - 1 Canada (w)
2019-06-20 15:59:00 Cameroon (w) 2 - 1 New Zealand (w)
2019-06-20 19:00:00 Sweden (w) 0 - 2 USA (w)
2019-06-20 19:00:00 Thailand (w) 0 - 2 Chile (w)
Sweden 3.div Mellersta Norrland
2019-06-20 17:00:00 Torstorps IF 0 - 1 IK Tord
2019-06-20 17:00:00 Vasterhaninge IF 2 - 2 FOC Farsta
2019-06-20 17:00:00 Lindsdals IF 4 - 0 Glomminge IF
2019-06-20 17:00:00 Syrianska IF Kerbura 1 - 3 Fanna BK
2019-06-20 17:00:00 Varbergs GIF FK 3 - 0 Laholms FK
2019-06-20 17:30:00 Heby AIF 4 - 2 Avesta AIK
2019-06-20 17:30:00 Rengsjo SK 4 - 3 Stromsbergs IF
Swden Women Division 2
2019-06-20 17:00:00 Sundsvalls DFF (w) 0 - 3 Umea IK (w)
2019-06-20 17:30:00 Assi IF (w) 3 - 1 Moron BK (w)
2019-06-20 17:30:00 AIK Solna (w) 6 - 0 Mallbackens IF (w)
USA Open Cup
2019-06-20 00:05:00 FC Dallas 1 - 2 New Mexico United
2019-06-20 00:35:00 Saint Louis FC 1 - 0 FC Cincinnati
2019-06-20 03:05:00 Portland Timbers 4 - 0 LA Galaxy
Norwegian Junior U19
2019-06-20 15:00:00 Sarpsborg 08 U19 4 - 0 Stabaek U19
2019-06-20 16:30:00 Baerum U19 3 - 0 Krakeroy U19
2019-06-20 16:45:00 Valerenga U19 3 - 3 Nordstrand U19
2019-06-20 17:30:00 Fredrikstad U19 1 - 2 Ham-Kam U19
2019-06-20 18:15:00 Oppsal U19 2 - 2 Ullern 2 U19
2019-06-20 18:15:00 Lyn Fotball U19 1 - 0 Kongsvinger U19
2019-06-20 18:15:00 KFUM U19 1 - 0 Lorenskog U19
Malaysia President Cup
2019-06-20 08:15:00 Sarawak U21 2 - 1 Felda United U21
2019-06-20 08:45:00 Terengganu FC III U21 0 - 0 PKNP FC U21
2019-06-20 08:45:00 Pulau Pinang U21 0 - 1 Petaling Jaya City FC U21
2019-06-20 08:45:00 Selangor U21 1 - 2 Sabah U21
2019-06-20 08:45:00 PDRM U21 1 - 1 Melaka U21
2019-06-20 08:45:00 Perak U21 3 - 1 Kuala Lumpur FA U21
2019-06-20 08:50:00 Kedah U21 4 - 0 Pahang U21
2019-06-20 08:50:00 Kelantan U21 1 - 1 Negeri Sembilan NAZA U21
Sweden U19
2019-06-20 11:00:00 AIK Solna U19 4 - 3 FC Djursholm U19
2019-06-20 12:00:00 Hammarby U19 0 - 0 IFK Norrkoping U19
2019-06-20 15:59:00 IF Elfsborg U19 1 - 1 Kalmar FF U19
2019-06-20 15:59:00 Halmstads BK U19 6 - 0 Orgryte U19
2019-06-20 17:00:00 Mjallby AIF U19 2 - 1 Angelholms FF U19
2019-06-20 17:00:00 Djurgardens U19 4 - 0 Gefle IF U19
Argentina Prim C Metropolitana
2019-06-20 17:10:00 San Telmo 2 - 1 All Boys
Estonia Esi Liiga
2019-06-20 15:30:00 Rakvere FC Flora 0 - 3 Tartu JK Maag Tammeka B
2019-06-20 15:30:00 Vaprus Parnu 0 - 0 Flora Tallinn II
2019-06-20 15:59:00 JK Tallinna Kalev II 1 - 5 Tallinna FC Levadia B
2019-06-20 16:30:00 Tallinna JK Legion 3 - 0 Kohtla Jarve JK Jarve
2019-06-20 16:30:00 Elva 3 - 0 JK Welco Elekter
Iraqi Premier League
2019-06-20 14:00:00 Al-Hudod 1 - 2 Al Shorta
2019-06-20 14:00:00 Al-Naft 2 - 1 Naft Al Junoob
2019-06-20 16:15:00 Al Bahri 2 - 1 Naft Misan
Iceland Division 2
2019-06-20 19:15:00 UMF Selfoss 4 - 2 Tindastoll Sauda
2019-06-20 19:15:00 Throttur Vogum 0 - 2 IR Reykjavik
2019-06-20 19:15:00 Kari Akranes 5 - 0 KF Gardabaer
Estonia Teine Liiga
2019-06-20 15:30:00 Vandra JK Vaprus 4 - 1 Voru JK
2019-06-20 15:30:00 Nomme JK Kalju II 3 - 0 Paide Linnameeskond B
2019-06-20 16:30:00 Viimsi MRJK 1 - 2 FC Nomme United
2019-06-20 16:30:00 Pohja-Tallinna JK Volta 2 - 3 Parnu JK
2019-06-20 16:30:00 Keila JK 2 - 1 Tabasalu Charma
UEFA European U-21 Football Championship
2019-06-20 16:30:00 Denmark U21 3 - 1 Austria U21
2019-06-20 19:00:00 Germany U21 6 - 1 Serbia U21
Brasileiro, Serie C
2019-06-20 23:00:00 Ypiranga(RS) 4 - 1 Juventude
International Friendly
2019-06-20 07:00:00 Russia U16 0 - 0 China U16
2019-06-20 14:00:00 Russia (w) U16 2 - 1 China (w) U16
Macao Division 1
2019-06-20 11:05:00 MFA Development 0 - 4 Chao Pak Kei
2019-06-20 13:00:00 PSP Macau 1 - 7 Sporting de Macau
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-06-20 18:00:00 Nacional AC SP (Youth) 3 - 2 Primavera (Youth)
2019-06-20 18:00:00 Gremio Novorizontin (Youth) 5 - 1 Batatais FC Youth
Iceland U19 League
2019-06-20 18:00:00 Valur Reykjavik U19 1 - 1 Grindavik Sindri U19
2019-06-20 19:00:00 FH Hafnarfjordur U19 1 - 0 KR/KVU19
Finland - Kakkonen Lohko
2019-06-20 15:30:00 NJS 1 - 1 JIPPO
2019-06-20 15:30:00 MiPK Mikkeli 1 - 2 Viikingit
2019-06-20 15:30:00 Tampere United 0 - 0 KaPa
2019-06-20 15:30:00 Honka Akatemia 2 - 2 EPS Espoo
2019-06-20 15:30:00 SJK Akatemia 3 - 0 VIFK
Sweden Div 3 Mellersta
2019-06-20 17:00:00 Eslovs BK 0 - 2 Angelholms FF
2019-06-20 17:00:00 Hittarps IK 1 - 1 KSF Prespa Birlik
2019-06-20 17:00:00 FC Rosengard 3 - 2 Assyriska BK
2019-06-20 17:00:00 Stafsinge IF 2 - 2 IFK Malmo FK
2019-06-20 17:00:00 IFK Lulea 4 - 0 Pitea IF
2019-06-20 17:00:00 Friska Viljor FC 3 - 2 Umea FC Academy
2019-06-20 17:00:00 Raslatt SK 0 - 4 Rappe GOIF
2019-06-20 17:00:00 Asarums IF FK 1 - 0 Dalstorps IF
2019-06-20 17:00:00 Syrianska Botkyrka IF 2 - 2 Newroz FC
2019-06-20 17:00:00 Savedalens IF 8 - 2 Lidkopings FK
2019-06-20 17:00:00 Grebbestads IF 0 - 0 Vanersborgs IF
2019-06-20 17:30:00 IFK Amal 1 - 1 IFK Uddevalla
2019-06-20 17:45:00 Ullared 4 - 3 Onsala BK
USA National Premier Soccer League
2019-06-20 00:05:00 Orange County SC II 3 - 3 Gezesite Santiago
2019-06-20 00:30:00 Evergreen 0 - 2 Reading United
2019-06-20 23:00:00 Katy 1895 FC 1 - 3 Fort Worth Vaqueros
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2019-06-20 17:00:00 Liniers 0 - 0 Real Pilar
Uruguay Segunda
2019-06-20 18:00:00 Torque 3 - 1 Villa Espanola
USA Women Premier League
2019-06-20 02:00:00 Seattle audio (w) 2 - 1 ISC Gunners FC (W)
Rwanda cup
2019-06-20 13:00:00 Intare FC 0 - 3 Kiyovu FC
Finland Kolmonen
2019-06-20 15:59:00 TP47 Tornio 0 - 3 PS Kemi Academy
Argentina Santa Fe Cup
2019-06-20 18:30:00 Ben Hur Rafaela 1 - 0 Atletico Rafaela
Poland Division 4
2019-06-20 15:00:00 Jutrzenka Giebultow 1 - 0 Unia Tarnow
Iceland 4 Deild
2019-06-20 20:00:00 Skautafelag Reykjavikur 1 - 1 Arborg
2019-06-20 20:00:00 Berserkir Reykjavik 3 - 1 Fenrir
Iceland 3 Deild
2019-06-20 20:00:00 Vaengir Jupiters 3 - 0 Augnablik Kopavogur
Brazil
2019-06-20 18:00:00 EC Jacuipense 3 - 1 Central SC
2019-06-20 20:00:00 Fluminense de Feira BA 1 - 0 Salgueiros AC
Australia Gold Coast Reserves
2019-06-20 09:00:00 Palm Beach Reserves 6 - 1 Tweed United Reserves
Aruba Division Di Honor
2019-06-20 00:30:00 Racing Club Aruba 1 - 0 SV Deportivo Nacional
Brazil Campeonato Cearense Division 2
2019-06-20 18:30:00 Caucaia CE 3 - 0 Pacajus
UEFA Regions Cup
2019-06-20 11:00:00 Istanbul Region 2 - 1 Ligue de Normandie
2019-06-20 12:30:00 Bavarian 1 - 1 West Slovakia
2019-06-20 15:59:00 Dolnoslaski 1 - 1 Castilla y Leon Region
Brasileiro Aspirantes Sub 23
2019-06-20 14:00:00 Internacional (RS) U23 2 - 1 Gremio RS U23
2019-06-20 18:00:00 EC Bahia U23 2 - 1 Sport Recife U23
2019-06-20 18:00:00 Ponte Preta U23 0 - 1 Santa Cruz PE U23
2019-06-20 18:00:00 Coritiba U23 0 - 3 Figueirense U23
2019-06-20 18:00:00 Santos U23 1 - 1 Avai FC U23
Brazil Catarinense Division 2
2019-06-20 18:00:00 Camboriu SC 1 - 2 EC Internacional SC
Myanmar U21 League
2019-06-20 09:00:00 Magwe FC U21 3 - 1 MFF Youth U21
Myanmar U19 League
2019-06-20 09:00:00 Ayeyawady Utd U19 2 - 0 Rakhine United U19
2019-06-20 09:00:00 Chinland FC U19 0 - 3 Southern Myanmar U19
2019-06-20 09:00:00 Zwekapin United U19 3 - 1 Hantharwady United U19