Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
France Ligue 1
2019-04-30 17:00:00 Montpellier 3 - 2 Paris Saint Germain (PSG)
Finland Veikkausliga
2019-04-30 15:30:00 Lahti 1 - 1 Vaasa VPS
2019-04-30 15:59:00 SJK Seinajoen 1 - 0 KPV
England League 2
2019-04-30 18:45:00 Tranmere Rovers 1 - 1 Bury
2019-04-30 18:45:00 Newport County 2 - 0 Oldham Athletic
England Championship
2019-04-30 18:45:00 Millwall 1 - 2 Bristol City
England League 1
2019-04-30 18:45:00 Portsmouth 2 - 3 Peterborough United
2019-04-30 18:45:00 Fleetwood Town 2 - 1 Sunderland A.F.C
International Club Friendly
2019-04-30 12:45:00 Pahang UiTM FC 3 - 1 DDM FC
2019-04-30 16:30:00 Viktoria Aschaffenburg 3 - 2 TSV 1860 Munchen
2019-04-30 18:30:00 Pro Piacenza 0 - 3 Pisa
2019-04-30 20:00:00 Union Guimar W 1 - 1 CD Furia Arona Women
Norway NM Cupen
2019-04-30 18:00:00 Fjora 1 - 1 Floro
Chinese FA Cup
2019-04-30 07:30:00 Jinlin Baijia FC 0 - 0 Qingdao Huanghai F.C.
2019-04-30 07:30:00 Liaoning FC 0 - 1 Beijing Renhe
2019-04-30 07:30:00 Shanghai Shenxin 0 - 0 Qingdao Zhongneng
2019-04-30 10:00:00 Tianjin Teda 4 - 1 Zibo Sunday
UEFA Champions League
2019-04-30 19:00:00 Tottenham Hotspur 0 - 1 AFC Ajax
Serbian Superliga
2019-04-30 15:59:00 Proleter 2 - 3 Radnicki Nis
Iceland Cup
2019-04-30 18:00:00 Fram Reykjavik 1 - 1 UMF Njardvik
2019-04-30 18:00:00 Grindavik 4 - 1 Afturelding
2019-04-30 18:00:00 Keflavik 1 - 0 Kordrengir
2019-04-30 18:00:00 KFR Aegir 0 - 4 Throttur Reykjavik
2019-04-30 18:00:00 IR Reykjavik 1 - 3 Fjolnir
Conmebol - Copa Sudamericana
2019-04-30 22:15:00 Cerro Montevideo 3 - 1 UTC Cajamarca
Persian Gulf Pro League
2019-04-30 12:30:00 Zob Ahan 0 - 2 Saipa
Egyptian Premier League
2019-04-30 15:30:00 Smouha SC 0 - 0 El Gounah
2019-04-30 15:30:00 Ismaily 0 - 1 Haras El Hedoud
2019-04-30 15:30:00 Nogoom El Mostakbal 1 - 2 Al-Ittihad Alexandria
2019-04-30 18:00:00 EL Masry 0 - 0 Wadi Degla SC
2019-04-30 18:00:00 Misr Elmaqasah 1 - 1 Pyramids FC
South Africa Premier Soccer League
2019-04-30 17:30:00 Black Leopards 1 - 2 Mamelodi Sundowns
England Ryman(Isthmian) League
2019-04-30 18:45:00 Bracknell Town 2 - 1 Westfields
2019-04-30 18:45:00 Cheshunt 2 - 1 Marlow
AFC Cup
2019-04-30 07:00:00 Kaya FC 5 - 1 Lao Toyota FC
2019-04-30 08:00:00 PSM Makassar 3 - 2 Home United FC
2019-04-30 11:00:00 Khujand 0 - 0 FC Altyn Asyr
2019-04-30 12:00:00 Wofoo Tai Po 1 - 3 April 25 Sports Club
2019-04-30 14:00:00 Chennai Titans 1 - 0 Abahani Limited
2019-04-30 14:30:00 Al-Jazeera 3 - 0 Al-Najma
2019-04-30 15:30:00 Al Ittihad (SYR) 0 - 2 Al Kuwait SC
2019-04-30 15:59:00 Al-Nejmeh 0 - 2 Al Wihdat Amman
2019-04-30 16:25:00 Hilal AL Quds 0 - 0 Al-Jaish Damascus
Slovakia 2. Liga
2019-04-30 15:59:00 MFK Skalica 2 - 0 Slavoj Trebisov
Primera Division de Paraguay
2019-04-30 23:30:00 General Diaz 0 - 1 River Plate (PAR)
Macedonian First Football League
2019-04-30 14:00:00 Pobeda Prilep 1 - 3 Academy Pandev
Malaysia Cup
2019-04-30 13:00:00 PKNP FC 0 - 0 Perak
2019-04-30 13:00:00 Selangor PKNS 1 - 3 Kedah
2019-04-30 13:00:00 Kuala Lumpur 3 - 3 Felda United
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
2019-04-30 11:00:00 Elfsborg U21 1 - 1 Kalmar U21
2019-04-30 13:30:00 Degerfors IF U21 0 - 0 Norrkoping IFK U21
2019-04-30 14:00:00 IFK Goteborg U21 1 - 1 Halmstads U21
2019-04-30 15:00:00 Vasteras SK FK U21 1 - 1 Orebro U21
USL First Division
2019-04-30 02:30:00 Los Angeles Galaxy II 0 - 0 Las Vegas Lights
2019-04-30 23:00:00 Louisville City FC 2 - 1 Memphis 901
Women Norway Cupen
2019-04-30 17:30:00 Honefoss Women 10 - 2 Eik-Tonsberg(W)
S.F.L. Under 20 Youth Division
2019-04-30 12:30:00 Aberdeen U20 1 - 1 St. Mirren U20
2019-04-30 12:30:00 Dundee United U20 8 - 0 Partick Thistle U20
Faroe Islands Formuladeildin
2019-04-30 17:00:00 AB Argir 1 - 3 Vikingur Gotu
2019-04-30 18:00:00 NSI Runavik 2 - 1 B36 Torshavn
Primera Division de Ecuador
2019-04-30 00:15:00 Delfin SC 1 - 1 Macara
Belarus Cup
2019-04-30 14:45:00 Dinamo Minsk 0 - 0 FK Vitebsk
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2019-04-30 15:00:00 Spartak Hulin 0 - 3 Otrokovice
2019-04-30 15:00:00 Vrchovina 2 - 2 Velke Mezirici
England Northern Premier League
2019-04-30 18:45:00 Warrington Town AFC 4 - 1 Nantwich Town
2019-04-30 18:45:00 South Shields 4 - 2 Buxton FC
AFC U-19 Women’s Championship
2019-04-30 09:00:00 Iran (w) U19 5 - 1 Lebanon (w) U19
2019-04-30 09:30:00 Australia (w) U19 4 - 1 Uzbekistan (w) U19
2019-04-30 12:00:00 Korea Rep (w) U19 2 - 1 Vietnam (w) U19
2019-04-30 12:30:00 Myanmar (w) U19 2 - 1 Nepal (w) U19
Saudi Arabia Division 1
2019-04-30 12:40:00 Al-Shoalah 3 - 2 Al-Orubah
2019-04-30 12:50:00 Dhamk 0 - 1 Al-Kawkab
2019-04-30 13:05:00 Al-Jabalain 2 - 0 Al-Washm
2019-04-30 15:50:00 Al Khaleej Club 1 - 0 Al-Tai
2019-04-30 15:50:00 Al-Nojoom 2 - 2 Abha
Northern Ireland IFA Championship
2019-04-30 18:45:00 Carrick Rangers 2 - 0 Portadown
Denmark Youth U19
2019-04-30 15:59:00 Esbjerg U19 1 - 2 Aalborg BK U19
Azadegan League
2019-04-30 12:45:00 Shahrdary Arak 3 - 1 Persepolis Pakdasht
2019-04-30 12:45:00 Mes krman 4 - 2 Baderan Tehran FC
2019-04-30 12:45:00 Navad Urmia 1 - 2 Malavan
2019-04-30 12:45:00 Qashqai Shiraz 4 - 1 Shahrdari Tabriz
2019-04-30 12:45:00 Shahrdari Mahshahr 2 - 1 Fajr Sepasi
2019-04-30 13:40:00 Oxin Alborz 0 - 1 Gol Gohar FC
Israel Women First National
2019-04-30 16:30:00 Maccabi Hadera (w) 1 - 4 Maccabi Kiryat Gat (w)
2019-04-30 16:45:00 Maccabi Holon FC (w) 0 - 3 AS Tel Aviv University (w)
2019-04-30 17:00:00 Hapoel Beer Sheva (W) 0 - 2 Hapoel Raanana Women's
2019-04-30 17:00:00 Bnot Netanya (w) 2 - 1 Girls Soccer Academy (w)
ISR U19
2019-04-30 13:30:00 Hapoel Tel Aviv U19 1 - 1 Hapoel Beer Sheva U19
2019-04-30 16:30:00 Beitar Nes Tubruk U19 1 - 3 Maccabi Netanya U19
Serbia Prva Liga
2019-04-30 14:00:00 Radnicki 1923 Kragujevac 2 - 0 Zlatibor Cajetina
Armenia Division 2
2019-04-30 13:00:00 Banants B 0 - 1 Se Wan Boy
Estonia Womens Meistri Liiga
2019-04-30 17:00:00 FC Flora Tallinn (W) 3 - 0 JK Tallinna Kalev (W)
Denmark Reserves League
2019-04-30 11:00:00 FC Nordsjaelland Reserve 6 - 3 FC Helsingor Reserves
2019-04-30 11:00:00 Sonderjyske Reserve 3 - 3 Midtjylland Reserve
Bulgaria U19
2019-04-30 13:30:00 Pirin Blagoevgrad U19 2 - 4 Levski Sofia U19
2019-04-30 13:30:00 Slavia Sofia U19 2 - 0 Lokomotiv Plovdiv U19
2019-04-30 13:30:00 CSKA Sofia U19 3 - 0 Beroe U19
England Reserves League
2019-04-30 12:00:00 Bristol Rovers Reserve 2 - 3 Southend Utd Am.
2019-04-30 12:00:00 Forest Green Rovers(R) 3 - 2 Plymouth (R)
2019-04-30 12:00:00 Milton Keynes Dons (R) 3 - 2 Peterborough United (R)
2019-04-30 12:00:00 Port Vale Reserve 1 - 1 Mansfield Town Reserve
2019-04-30 13:00:00 Notts County (R) 4 - 0 Morecambe Reserve
Welsh Football League First Division
2019-04-30 17:30:00 Undy Athletic 1 - 1 Haverfordwest County
2019-04-30 18:30:00 Briton Ferry Athletic 2 - 2 Cwmamman United
Colombia Copa Premier
2019-04-30 01:00:00 Deportivo Pereira 2 - 1 Barranquilla FC
ENG UD1
2019-04-30 18:45:00 Brighouse Town 3 - 1 Sheffield FC
2019-04-30 18:45:00 Radcliffe Borough 3 - 0 Ramsbottom United
2019-04-30 18:45:00 Pontefract Collieries 1 - 1 Ossett United
Bulgaria B PFG
2019-04-30 15:59:00 CSKA 1948 Sofia 2 - 0 PFC Nesebar
Australia FFA Cup
2019-04-30 09:30:00 Hills Brumbies 1 - 3 Mounties Wanderers
2019-04-30 18:00:00 Zams 1 - 2 FC Soll
International Friendly
2019-04-30 08:00:00 Armenia U16 2 - 0 Gibraltar U16
2019-04-30 12:00:00 Bangladesh (w) U19 3 - 0 Mongolia (W) U19
2019-04-30 13:00:00 Ukraine U18 1 - 0 Turkey U18
2019-04-30 14:00:00 Belarus U16 2 - 0 Kazakhstan U16
Australian cloth
2019-04-30 10:30:00 AC Carina 2 - 1 Virginia United
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-04-30 18:00:00 Batatais FC Youth 2 - 1 Votuporanguense (Youth)
2019-04-30 18:00:00 Brasil de Pelotas U20 3 - 2 SC Internacional Youth
Australia U20
2019-04-30 09:00:00 Marconi Stallions U20 1 - 4 Manly United U20
Belgium Women's Premier League
2019-04-30 18:30:00 Standard Liege (w) 4 - 1 Racing Genk (w)
2019-04-30 18:30:00 KAA Gent Ladies (w) 0 - 1 Anderlecht (w)
Jamaica Premier League
2019-04-30 01:35:00 Portmore United 1 - 0 Waterhouse FC
Russia Div 2
2019-04-30 13:00:00 FK Angusht Nazran 0 - 0 Alania Vladikavkaz
2019-04-30 13:00:00 Druzhba Maykop 4 - 3 Mashuk-KMV
Ethiopia Premier League
2019-04-30 12:00:00 Welwalo Adigrat 2 - 0 Dedebit
2019-04-30 12:00:00 Fasil Kenema 2 - 0 Dire Dawa
2019-04-30 12:00:00 Wolaita Dicha 2 - 3 Mekelakeya
2019-04-30 12:00:00 Adama City 1 - 0 Ethiopia Bunna
2019-04-30 12:00:00 Jimma Aba Jifar 1 - 0 Sidama Bunna
2019-04-30 14:00:00 Saint George 1 - 0 Mekelle Kenema
Rwanda National League
2019-04-30 13:30:00 Gicumbi FC 1 - 0 AS Kigali
2019-04-30 15:30:00 Kiyovu FC 0 - 0 APR FC
Northern German state premier league - bayern
2019-04-30 16:45:00 SV Todesfelde 3 - 0 VfR Neumunster
Venezuela Segunda Division
2019-04-30 20:00:00 Titanes FC 5 - 2 Real Frontera
Queensland U20 League
2019-04-30 09:00:00 Redlands United U20 0 - 3 Moreton Bay Jets U20
Austria Landesliga
2019-04-30 16:30:00 FC Lauterach 1 - 2 Admira Dornbirn
2019-04-30 17:00:00 SC Marchtrenk 0 - 1 Union Edelweiss
2019-04-30 17:00:00 Donau Linz 3 - 0 ASK St.Valentin
2019-04-30 17:30:00 SV Telfs 3 - 1 Union Innsbruck
2019-04-30 18:00:00 USC Rohrbach 1 - 2 SV Stripfing Weiden
2019-04-30 18:00:00 Gmunden 3 - 1 Union Perg
2019-04-30 18:00:00 Kottingbrunn 3 - 1 Langenrohr
Bangladesh Premier League
2019-04-30 07:45:00 Bangladesh Police Club 1 - 1 Farashganj SC
2019-04-30 09:45:00 Uttar Baridhara Club 1 - 1 Victoria Sporting Club
Serbia U19 League
2019-04-30 08:00:00 FK Internacional U19 1 - 3 FK Vozdovac U19
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2019-04-30 17:00:00 VfB Dillingen 1 - 1 SV Rochling Volkling
2019-04-30 17:00:00 Tus Dassendorf 1 - 3 Niendorfer TSV
2019-04-30 18:00:00 SC Idar Oberstein 2 - 3 TSV Emmelshausen
Uganda Super Cup
2019-04-30 13:00:00 SC Villa 1 - 2 Tooro United
2019-04-30 13:30:00 BUL FC 3 - 1 Mbarara City
2019-04-30 13:30:00 Maroons 0 - 0 Kirinya Jinja SS
Holland Reserve League
2019-04-30 16:15:00 Jong FC Zwolle Reserve 0 - 1 NEC Nijmegen Reserve
England U23 1.Liga
2019-04-30 18:30:00 Ipswich U23 0 - 3 Birmingham City U23
Russia Div 3
2019-04-30 11:20:00 Yunost Moskvy-Spartak-2 2 - 3 Letnii Dozhdik
2019-04-30 11:55:00 FC Ararat Moscow 10 - 0 SSh-75/2
2019-04-30 12:55:00 Af-Ponedelnika-M 4 - 0 SKA-2-DSTU
2019-04-30 13:25:00 FSM 2 0 - 4 SSh-75
Croatia 2.Division
2019-04-30 15:00:00 Trnje 3 - 2 Zagreb
2019-04-30 15:00:00 NK Udarnik Kurilovec 3 - 1 Jadran Porec
Ireland Leinster Senior League
2019-04-30 18:30:00 Midleton FC 2 - 2 Leeds AFC Cork
Austria Amateur cup
2019-04-30 17:00:00 ASK Mochart Koflach 0 - 2 Deutschlandsberger SC
2019-04-30 17:00:00 SV Gossendorf Jaz 0 - 3 SC Kalsdorf
2019-04-30 17:00:00 SC Bruck An Der Mur 3 - 2 Leoben
Azerbaijan Division 2
2019-04-30 11:00:00 Zaqatala FK 7 - 1 Qarabag II
Serbia Srpska Liga
2019-04-30 13:58:00 Jedinstvo UB 2 - 1 Mokra Gora
England County cup
2019-04-30 18:30:00 Dereham 1 - 1 Thetford Town
2019-04-30 18:30:00 Oxford City 4 - 3 Banbury United
Curacao League
2019-04-30 00:20:00 SV Vesta 5 - 0 CRKSV Jong Colombia
Brazil
2019-04-30 22:00:00 Palmas 1 - 2 Força Jovem EC
Brazil women's League
2019-04-30 22:00:00 Iranduba AM (w) 3 - 2 Sao Francisco (W)
Northern Ireland League
2019-04-30 18:45:00 Annagh United 1 - 4 PSNI
Mexico Liga MX Femenil
2019-04-30 01:00:00 Tigres Women 2 - 0 Puebla Women
Namibia Premier League
2019-04-30 17:00:00 Tigers SC 0 - 1 Pyeongtaek Citizens FC
Botswana Premier League
2019-04-30 17:00:00 Notwane FC 1 - 1 Extension Gunners
Columbia U20 League
2019-04-30 15:30:00 CD Aguila U20 1 - 1 Envigado FC U20
Brazil U20 Cup
2019-04-30 22:00:00 CR Flamengo (RJ) (Youth) 1 - 4 Cruzeiro (Youth)
Germany Landespokal
2019-04-30 15:30:00 Askania Bernburg 1 - 5 Hallescher FC
2019-04-30 16:15:00 Saar 05 Saarbrucken 1 - 3 Saarbrucken
Argentina Super League Cup
2019-04-30 00:10:00 Gimnasia La Plata 1 - 0 Defensa Y Justicia
Ecuador Cup
2019-04-30 23:00:00 Independiente Jose Teran 1 - 1 Orense SC