Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Austrian Bundesliga
2019-04-24 17:00:00 Red Bull Salzburg 3 - 1 Wolfsberger AC
2019-04-24 17:00:00 LASK Linz 1 - 2 Sturm Graz
2019-04-24 17:00:00 Austria Wien 2 - 2 St.Polten
Poland Ekstraklasa
2019-04-24 15:59:00 Pogon Szczecin 3 - 4 Lechia Gdansk
2019-04-24 18:30:00 Lech Poznan 1 - 0 Legia Warszawa
Russia Premier League
2019-04-24 15:59:00 Rostov FK 1 - 2 Lokomotiv Moscow
2019-04-24 15:59:00 Terek Grozny 1 - 1 FC Krasnodar
2019-04-24 16:30:00 CSKA Moscow 2 - 0 Anzhi Makhachkala
2019-04-24 16:30:00 Rubin Kazan 1 - 1 FC Ufa
2019-04-24 18:00:00 Zenit St. Petersburg 2 - 0 Dynamo Moscow
Holland Eredivisie
2019-04-24 17:45:00 FC Utrecht 2 - 1 Fortuna Sittard
2019-04-24 18:45:00 NAC Breda 0 - 4 Feyenoord
USA Major League Soccer
2019-04-24 23:00:00 New York City Football Club 1 - 0 Chicago Fire
2019-04-24 23:30:00 Columbus Crew 0 - 1 DC United
2019-04-24 23:30:00 New England Revolution 0 - 3 Montreal Impact
Swedish Allsvenskan
2019-04-24 17:00:00 Elfsborg 4 - 2 Orebro
2019-04-24 17:00:00 Malmo FF 4 - 1 Hammarby
2019-04-24 17:00:00 Falkenberg 0 - 0 IK Sirius FK
2019-04-24 17:00:00 AIK Solna 1 - 0 Hacken
2019-04-24 17:00:00 AFC Eskilstuna 0 - 1 Ostersunds FK
Spanish La Liga
2019-04-24 17:30:00 Atletico Madrid 3 - 2 Valencia
2019-04-24 18:30:00 Leganes 0 - 1 Athletic Bilbao
2019-04-24 18:30:00 RCD Espanyol 1 - 1 Celta Vigo
2019-04-24 19:30:00 Levante 4 - 0 Real Betis
Spanish Segunda Division
2019-04-24 15:00:00 CF Reus Deportiu 0 - 1 AD Alcorcon
English Premier League
2019-04-24 18:45:00 Wolves 3 - 1 Arsenal
2019-04-24 19:00:00 Manchester United 0 - 2 Manchester City
International Club Friendly
2019-04-24 11:35:00 Lokeren 0 - 3 Mechelen
2019-04-24 18:15:00 Esmac PA Women 0 - 0 Ceara Women
2019-04-24 20:00:00 Sociedad Deportivo Quito 4 - 0 Pottu Via Ho
Germany Cup
2019-04-24 18:45:00 Werder Bremen 2 - 3 Bayern Munchen
Croatia Cup
2019-04-24 15:59:00 Inter Zapresic 1 - 2 Rijeka
J-League Cup
2019-04-24 10:00:00 V-Varen Nagasaki 3 - 6 Consadole Sapporo
2019-04-24 10:00:00 Vegalta Sendai 1 - 1 Sagan Tosu
2019-04-24 10:00:00 FC Tokyo 2 - 0 Kashiwa Reysol
2019-04-24 10:00:00 Oita Trinita 2 - 2 Nagoya Grampus
2019-04-24 10:00:00 Shimizu S-Pulse 2 - 2 Matsumoto Yamaga FC
2019-04-24 10:00:00 Gamba Osaka 4 - 1 Jubilo Iwata
2019-04-24 10:30:00 Yokohama Marinos 1 - 0 Shonan Bellmare
2019-04-24 10:30:00 Cerezo Osaka 1 - 0 Vissel Kobe
Coppa Italia
2019-04-24 18:45:00 AC Milan 0 - 1 Lazio
Copa Libertadores
2019-04-24 00:30:00 Atletico Mineiro 0 - 1 Nacional Montevideo
2019-04-24 00:30:00 Godoy Cruz Antonio Tomba 2 - 0 Sporting Cristal
2019-04-24 22:15:00 Rosario Central 1 - 1 Univ Catolica
2019-04-24 22:15:00 Jorge Wilstermann 3 - 2 Atletico Paranaense
2019-04-24 22:15:00 Palestino 0 - 2 River Plate
Czech Republic Cup
2019-04-24 15:00:00 Banik Ostrava 1 - 0 Bohemians 1905
2019-04-24 17:30:00 Slavia Praha 3 - 0 Sparta Praha
Ukrainian Premier League
2019-04-24 14:00:00 Zorya 2 - 1 FC Lviv
2019-04-24 14:00:00 PFC Oleksandria 2 - 1 FC Mariupol
2019-04-24 15:30:00 Dynamo Kyiv 0 - 0 FC Shakhtar Donetsk
Danish 1st Division
2019-04-24 15:30:00 Naestved 0 - 0 Fremad Amager
Hungary - Cup
2019-04-24 13:00:00 SOROKSAR 0 - 3 Budapest Honved
Israel Leumit League
2019-04-24 15:59:00 Hapoel Akko 2 - 1 Hapoel Marmorek lrony Rehovot
2019-04-24 15:59:00 Hapoel Petah Tikva 3 - 2 Maccabi Ahi Nazareth
2019-04-24 15:59:00 Hapoel Rishon Lezion 1 - 1 Ironi Nir Ramat HaSharon
2019-04-24 15:59:00 Hapoel Iksal 0 - 0 Hapoel Bnei Lod
Turkey Cup
2019-04-24 17:00:00 Akhisar Bld.Geng 1 - 0 Umraniyespor
Brasil Cup
2019-04-24 22:15:00 Vasco da Gama 2 - 1 Santos
AFC Champions League
2019-04-24 10:00:00 Kashima Antlers 0 - 1 Gyeongnam FC
2019-04-24 10:00:00 Jeonbuk Hyundai Motors 2 - 1 Urawa Red Diamonds
2019-04-24 12:00:00 Beijing Guoan 2 - 0 Buriram United
2019-04-24 12:45:00 Johor FC 0 - 1 Shandong Luneng
Singapore League
2019-04-24 11:45:00 Home United FC 3 - 0 Geylang United FC
2019-04-24 11:45:00 Singapore Warriors 1 - 1 Tampines Rovers FC
2019-04-24 11:45:00 Hougang United FC 4 - 2 Albirex Niigata FC
2019-04-24 12:15:00 DPMM FC 0 - 0 Young Lions
Buigarian Cup
2019-04-24 15:59:00 CSKA Sofia 3 - 3 Botev Plovdiv
Romania Cup
2019-04-24 16:45:00 FC Astra Giurgiu 2 - 2 CFR Cluj
Slovenia Cup
2019-04-24 17:30:00 NK Mura 05 1 - 1 Maribor
Latvian Higher League
2019-04-24 14:30:00 FK Ventspils 2 - 0 Rigas Futbola skola
2019-04-24 15:00:00 Fk Riga 1 - 0 FK Liepaja
Coppa Italia Lega PRO
2019-04-24 15:59:00 Monza 2 - 1 Viterbese
Poland Liga 2
2019-04-24 15:00:00 Wigry Suwalki 1 - 1 LKS Lodz
2019-04-24 15:30:00 Rakow Czestochowa 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biala
2019-04-24 15:59:00 GKS Jastrzebie 4 - 0 Bytovia Bytow
2019-04-24 15:59:00 Chrobry Glogow 3 - 0 Garbarnia Krakow
2019-04-24 17:00:00 Puszcza Niepolomice 1 - 0 LKS Nieciecza
2019-04-24 17:00:00 Odra Opole 1 - 1 Stal Mielec
2019-04-24 17:40:00 Sandecja Nowy Sacz 1 - 3 GKS Tychy
2019-04-24 18:00:00 Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Warta Poznan
2019-04-24 18:00:00 GKS Katowice 1 - 1 OKS Stomil Olsztyn
Russian National Football League
2019-04-24 09:00:00 Luch Energiya 0 - 1 FK Sochi
2019-04-24 09:00:00 SKA Khabarovsk 0 - 1 Khimki
2019-04-24 12:00:00 Sibir Novosibirsk 1 - 0 Tom Tomsk
2019-04-24 12:00:00 Tyumen 1 - 2 Spartak Moscow II
2019-04-24 13:00:00 FK Krasnodar II 0 - 0 Rotor Volgograd
2019-04-24 15:00:00 Mordovya Saransk 1 - 1 Fakel
2019-04-24 15:15:00 Spartak Tambov 1 - 0 Shinnik Yaroslavl
2019-04-24 15:30:00 Torpedo Armavir 1 - 0 Zenit-2 St.Petersburg
2019-04-24 15:59:00 Chertanovo Moscow 3 - 2 Avangard
2019-04-24 15:59:00 FK Nizhny Novgorod 0 - 0 Baltika Kaliningrad
Iceland Cup
2019-04-24 19:00:00 Volsungur husavik 3 - 1 Tindastoll Sauda
Primera Division de Colombiano-Apertura
2019-04-24 21:30:00 La Equidad 2 - 2 Aguilas Doradas
2019-04-24 23:30:00 Deportiva Once Caldas 4 - 0 Deportivo Cali
UAE Pro-League
2019-04-24 13:55:00 Emirates Club 1 - 5 Al Ahli(UAE)
2019-04-24 14:10:00 Al-Dhafra 1 - 1 Al Nasr Dubai
South Africa Premier Soccer League
2019-04-24 15:59:00 Free State Stars 2 - 2 Baroka FC
2019-04-24 17:30:00 AmaZulu 2 - 0 Supersport United
2019-04-24 17:30:00 Bidvest Wits 3 - 1 Black Leopards
2019-04-24 17:30:00 Polokwane City FC 1 - 2 Bloemfontein Celtic
2019-04-24 17:30:00 Maritzburg United 0 - 1 Orlando Pirates
Botola Pro 1
2019-04-24 15:00:00 Renaissance Sportive de Berkane 2 - 0 CAYB Club Athletic Youssoufia
2019-04-24 15:00:00 Raja Casablanca Atlhletic 2 - 1 Hassania Agadir
Oman Professional League
2019-04-24 13:50:00 Alrstak 5 - 2 Oman Club
2019-04-24 13:50:00 Sur Club 0 - 2 Mrbat
2019-04-24 16:05:00 Al-Nahda Muscat 0 - 3 Dhufar
Algeria CUP
2019-04-24 15:00:00 CR Belouizdad 1 - 0 CS Constantine
CONCACAF Champions League
2019-04-24 02:00:00 Tigres UANL 0 - 1 Monterrey
Slovakia 2. Liga
2019-04-24 14:30:00 KFC Komarno 1 - 4 MSK Zilina B
2019-04-24 14:30:00 FC STK 1914 Samorin 0 - 3 Lokomotiva Kosice
2019-04-24 14:30:00 Slavoj Trebisov 2 - 0 Tatran Presov
2019-04-24 14:30:00 Tatran LM 2 - 2 Dukla Banska Bystrica
2019-04-24 14:30:00 Partizan Bardejov 2 - 1 MFK Dubnica nad Vahom
2019-04-24 14:30:00 FC Artmedia Petrzalka 4 - 1 Lipany
2019-04-24 17:00:00 Sokol Dolna Zdana 3 - 0 MFK Skalica
Bosnia and Herzegovina Premier League
2019-04-24 15:00:00 Sarajevo 2 - 0 Mladost Doboj Kakanj
2019-04-24 15:00:00 GOSK Gabela 1 - 2 Radnik Bijeljina
2019-04-24 15:00:00 FK Krupa 1 - 0 FK Tuzla City
2019-04-24 15:00:00 HSK Zrinjski Mostar 1 - 0 Sloboda
2019-04-24 15:00:00 Zvi Jerzy Da 4 - 0 NK Celik
2019-04-24 18:00:00 FK Zeljeznicar 0 - 0 NK Siroki Brijeg
Macedonian First Football League
2019-04-24 14:00:00 Rabotnicki Skopje 1 - 2 Pobeda Prilep
2019-04-24 14:00:00 Renova Cepciste 1 - 0 Sileks
2019-04-24 14:00:00 FK Makedonija Gjorce Petrov 0 - 2 FC Vardar Skopje
2019-04-24 14:00:00 FK Korzo Prilep 1 - 0 Academy Pandev
2019-04-24 14:00:00 Belasica Strumica 2 - 1 FK Shkendija 79
French Feminines D1
2019-04-24 12:30:00 Paris FC Women's 0 - 1 Montpellier (w)
2019-04-24 16:30:00 Dijon w 0 - 4 Lyon (w)
2019-04-24 16:30:00 Fleury 91 Women's 1 - 2 Guingamp (w)
2019-04-24 16:30:00 Lille OSC Metropole Women's 1 - 0 ASJ Soyaux (w)
2019-04-24 16:30:00 FC Metz (w) 3 - 1 Rodez Aveyron (w)
2019-04-24 16:30:00 Paris Saint Germain (w) 6 - 2 Bordeaux (w)
USL First Division
2019-04-24 23:30:00 Atlanta United FC II 1 - 4 Tampa Bay Rowdies
Korea National League
2019-04-24 10:00:00 Gangneung City 2 - 1 Daejeon Korail
2019-04-24 10:00:00 Cheonan City 0 - 3 Gyeongju KHNP
2019-04-24 10:00:00 Changwon City 0 - 4 Busan Transportation Corporation
2019-04-24 10:30:00 Gimhae City 0 - 1 Mokpo City
Kazakhstan Premier League
2019-04-24 13:00:00 FC Kairat Almaty 2 - 0 FK Atyrau
Russia Youth Championship League
2019-04-24 05:00:00 Yenisey Krasnoyarsk Youth 2 - 0 FK Orenburg Youth
2019-04-24 10:00:00 Arsenal Tula Youth 0 - 5 Spartak Moscow Youth
2019-04-24 14:00:00 Krylya Sovetov Samara Youth 5 - 1 FK Ural Youth
Primera Division de El Salvador
2019-04-24 21:30:00 CD FAS 1 - 0 CD Pasaquina
2019-04-24 21:30:00 Aguila 1 - 1 Santa Tecla
2019-04-24 21:30:00 CD Audaz 1 - 4 CD Sonsonate
2019-04-24 21:30:00 Municipal Limeno 0 - 0 A.D. Isidro Metapan
Georgia Primera Division
2019-04-24 15:00:00 FC Metalurgi Rustavi 0 - 2 Lokomotiv Tbilisi
2019-04-24 17:00:00 Dinamo Batumi 4 - 2 FC Saburtalo Tbilisi
Liga Nacional de Guatemala
2019-04-24 18:00:00 Siquinala FC 0 - 3 Guastatoya
2019-04-24 18:00:00 Malacateco 1 - 1 Antigua GFC
2019-04-24 21:45:00 Deportivo Sanarate 4 - 1 Petapa
Bolivia Primera Division
2019-04-24 19:00:00 Always Ready 1 - 2 Nacional Potosi
Albania Cup
2019-04-24 14:00:00 Luftetari 0 - 0 KF Tirana
2019-04-24 14:00:00 KS Perparimi Kukesi 2 - 1 Skenderbeu Korca
Colombia Copa Cup
2019-04-24 19:30:00 Fortaleza F.C 1 - 1 Llaneros FC
2019-04-24 20:00:00 Valledupar FC 1 - 1 Alianza Petrolera
2019-04-24 20:30:00 Deportivo Pereira 5 - 1 Jaguares de Cordoba
2019-04-24 20:30:00 Real Cartagena 0 - 0 Union Magdalena
2019-04-24 21:00:00 Envigado FC 1 - 1 Deportivo Rionegro
Estonia Cup
2019-04-24 15:59:00 Trans Narva 2 - 0 FC Maardu
2019-04-24 15:59:00 Flora Paide 1 - 1 Levadia Tallinn
Italian Campionato Nazionale Primavera
2019-04-24 12:00:00 Torino U20 5 - 2 Napoli U20
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2019-04-24 15:00:00 FC Pisek 0 - 2 Loko Vltavin
Saudi Arabia Division 1
2019-04-24 12:50:00 Abha 2 - 1 Al-Nahdha
2019-04-24 12:50:00 Al mojzel 1 - 0 Al-Jabalain
2019-04-24 12:50:00 Al-Washm 0 - 3 Al-Shoalah
2019-04-24 13:10:00 Al-Ansar 2 - 0 Al-Orubah
2019-04-24 15:50:00 AL-jeel 3 - 0 AL-Rbeea Jeddah
CAF U-17 Championship
2019-04-24 13:00:00 Nigeria U17 0 - 0 Guinea U17
2019-04-24 16:30:00 Cameroon U17 0 - 0 Angola U17
Israel B League
2019-04-24 12:00:00 Hapoel Azor 5 - 3 Hapoel Mahane Yehuda
2019-04-24 13:00:00 Shimshon Kafr Qasim 3 - 1 Kafr Qasim
2019-04-24 13:30:00 Hapoel Bnei Zalfa 2 - 1 Hapoel Kaukab
2019-04-24 15:00:00 Hakoah Amidar Ramat Gan FC 4 - 1 Maccabi Yavne
2019-04-24 15:00:00 Maccabi Herzliya 1 - 2 Maccabi Kabilio Jaffa
2019-04-24 15:00:00 AS Ashdod 4 - 2 Maccabi Kiryat Gat
HongKong FA 1st Reserves Leagu
2019-04-24 10:30:00 TSW Pegasus Reserves 3 - 4 Yuen Long Reserve
2019-04-24 10:30:00 Wofoo Tai Po (R) 4 - 0 Lee Man FC Reserves
2019-04-24 12:30:00 Hoi King Reserves 1 - 5 Eastern (R)
2019-04-24 12:30:00 Southern District Reserve 3 - 0 Kitchee (R)
Denmark Youth U19
2019-04-24 16:30:00 BrondbyU19 3 - 1 Nordsjaelland U19
2019-04-24 16:30:00 Odense BK U19 3 - 3 Sonderjyske U19
Lithuania - 2.Division
2019-04-24 15:00:00 Hegelmann Litauen 1 - 0 FK Trakai II
2019-04-24 15:30:00 kupiskis 2 - 3 FC Pakruojis
South Africa First League
2019-04-24 13:00:00 Stellenbosch FC 2 - 1 TS Galaxy
Cyprus 2 Division
2019-04-24 12:00:00 Othellos Athienou 1 - 2 Olympiakos Nicosia FC
Malta Women Division 1
2019-04-24 18:15:00 Swieqi United (w) 2 - 1 Mosta FC (w)
SVK U19 A
2019-04-24 13:00:00 Spartak Trnava U19 2 - 0 FC Tatran Presov U19
Iraqi Premier League
2019-04-24 13:00:00 Al Karkh 1 - 1 Naft Alwasat
2019-04-24 13:00:00 Al Semawah 3 - 0 Al Bahri
2019-04-24 13:00:00 Al Quwa Al Jawiya 1 - 0 Al Hussein
2019-04-24 13:00:00 Al-Hudod 1 - 0 Alsinaat Alkahrabaiya
QLD Premier League
2019-04-24 09:15:00 Peninsula Power 3 - 1 Sunshine Coast FC
Jordan League Division 1
2019-04-24 13:00:00 Mansheiat Bani Hasan 1 - 2 Sahab SC
2019-04-24 13:00:00 Shabab Al Hussein 2 - 1 Blama
Scotland WPL
2019-04-24 17:45:00 Hibernian (w) 3 - 0 Stirling University (w)
Slovenia U19
2019-04-24 15:00:00 ND Ilirija U19 1 - 2 NK Noga Triglav U19
England Reserves League
2019-04-24 12:00:00 Port Vale Reserve 3 - 0 Grimsby Am (R)
Welsh Football League First Division
2019-04-24 17:30:00 Undy Athletic 3 - 1 Cwmamman United
2019-04-24 18:30:00 Goytre Utd 1 - 2 Cambrian Clydach
Thai League Cup
2019-04-24 08:30:00 Muang Loei United 2 - 1 Udon Thani
2019-04-24 08:30:00 Ranong FC 1 - 0 Ubon UMT United
2019-04-24 08:30:00 Rayong United 0 - 3 Lampang FC
2019-04-24 08:30:00 Thonburi University 2 - 1 Thailand Honda FC
2019-04-24 08:30:00 Grakcu Sai Mai United 0 - 2 JL Angmai Lian Zhi
2019-04-24 08:30:00 Surat Thani City 1 - 1 Air Force Central
2019-04-24 08:30:00 Ubon Ratchathani FC 1 - 3 Khonkaen FC
2019-04-24 11:00:00 Phattalung FC 2 - 2 Customs Department FC
2019-04-24 11:00:00 Lamphun Warrior 1 - 3 BEC Tero Sasana
2019-04-24 11:00:00 Samut Sakhon 0 - 1 Sisaket FC
2019-04-24 11:00:00 Phrae United FC 3 - 3 Kasetsart FC
2019-04-24 11:00:00 Singburi FC 2 - 2 Ayutthaya United
2019-04-24 11:30:00 Chachoengsao 3 - 3 Rayong FC
2019-04-24 12:00:00 Bangkok Glass 1 - 1 Army United F.C.
2019-04-24 12:00:00 Nakhon Pathom FC 2 - 2 Nong Bua Lamphu
POL WD1
2019-04-24 12:00:00 Biala Podlaska (w) 3 - 0 GKS Katowice Women
2019-04-24 14:00:00 AZS UJ Krakow (w) 1 - 2 UKS Lodz (w)
2019-04-24 14:00:00 KKPK Medyk Konin (w) 3 - 0 AZS Wroclaw (w)
2019-04-24 14:00:00 TS Mitech Zywiec (w) 3 - 2 MKS Olimpia Szczecin (w)
2019-04-24 14:15:00 Czarni Sosnowiec (w) 11 - 0 Polonia Pozna Women's
2019-04-24 15:00:00 AZS PWSZ Walbrzych (w) 2 - 2 GKS Gornik Leczna (w)
Uzbekistan Second League
2019-04-24 11:00:00 Oktepa 2 - 0 Xorazm Urganch
2019-04-24 11:00:00 Iftixor FK 0 - 1 Neftchi Fargona
2019-04-24 11:45:00 Istiklol Fergana 1 - 1 Mashal Muborak
2019-04-24 12:00:00 Shurtan Guzor 1 - 0 Sherdor Samarqand
Argentina Cup
2019-04-24 00:10:00 Independiente Rivadavia 1 - 0 Ferrocarril Midland
2019-04-24 22:10:00 Colon de Santa Fe 3 - 0 Club Atletico Acassuso
Spanish Ladies Premier League
2019-04-24 14:00:00 Barcelona (w) 6 - 2 Sevilla FC (w)
Indonesia Cup
2019-04-24 08:30:00 Pusamania Borneo FC 2 - 1 Persib Bandung
Sweden Folksam U21 Superettan
2019-04-24 15:00:00 Osters U21 1 - 1 Utsiktens BK U21
Luxembourg Cup
2019-04-24 18:00:00 F91 Dudelange 3 - 1 Progres Niedercorn
BRA SPB
2019-04-24 18:30:00 Independiente FSJ 4 - 0 Paranavai
2019-04-24 18:30:00 Nacional PR 1 - 3 Rolandia EC
2019-04-24 18:30:00 Iraty 0 - 6 AA Batel
2019-04-24 23:00:00 Prudentopolis 0 - 3 Parana STC PR
Poland Division 2
2019-04-24 15:00:00 Gornik Leczna 1 - 2 Pogon Siedlce
2019-04-24 15:00:00 Stargard Szczecinski 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg
2019-04-24 15:00:00 Elana Torun 2 - 1 Skra Czestochowa
2019-04-24 15:00:00 Resovia Rzeszow 1 - 0 Ruch Chorzow
2019-04-24 15:00:00 KS Energetyk ROW 0 - 1 GKS Belchatow
2019-04-24 15:00:00 Gryf Wejherowo 3 - 0 Olimpia Grudziadz
2019-04-24 15:00:00 Stal Stalowa Wola 1 - 0 Olimpia Elblag
2019-04-24 17:00:00 Znicz Pruszkow 0 - 2 Rozwoj Katowice
2019-04-24 17:05:00 Widzew lodz 0 - 0 Radomiak Radom
International Friendly
2019-04-24 12:00:00 UAE Women U19 1 - 2 Kyrgyzstan (w)U19
Macao Division 1
2019-04-24 11:05:00 MFA Development 0 - 1 Benfica de Macau
2019-04-24 13:15:00 Chao Pak Kei 3 - 1 Hang Sai
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-04-24 18:00:00 Guarani SP (Youth) 0 - 1 Novo Hamburgo RS U20
Brazil Paulista Women's League
2019-04-24 18:00:00 Taubate(w) 4 - 1 Vasco Da Gama(w)
2019-04-24 18:00:00 CRESSPOM (w) 0 - 4 Cruzeiro RJ Women
2019-04-24 18:00:00 Sao Paulo/SP (w) 7 - 0 Botafogo RJ(w)
Iceland U19 League
2019-04-24 20:00:00 Throttur Reykjavik U19 3 - 2 Vikingur U19
NOR D4
2019-04-24 15:59:00 Viking B 3 - 2 Bryne B
Germany Youth U17 League
2019-04-24 17:00:00 SpVgg Unterhaching U17 2 - 1 Augsburg U17
Norway 2.Liga
2019-04-24 17:00:00 Odd Grenland 2 3 - 0 Fram Larvik
Kenya Super League
2019-04-24 12:00:00 Bidco United 2 - 0 Shabana FC
2019-04-24 12:00:00 KCB 1 - 2 Chemelil Sugar
2019-04-24 12:00:00 Nzoia United 0 - 0 Weston Shitima
2019-04-24 12:00:00 Kariobangi Sharks 1 - 1 AFC Leopards
2019-04-24 12:00:00 Ulinzi Stars Nakuru 1 - 0 Vihiga United
Cameroon Elite One
2019-04-24 12:00:00 AS Fortuna Mfou 2 - 1 Unisport Bafang
2019-04-24 12:00:00 Feutcheu FC 2 - 2 Fovu de Baham
2019-04-24 12:00:00 Stade Renard de Melong 1 - 1 Eding Sport FC
2019-04-24 12:00:00 Young Sports 0 - 0 Les Astres FC De Douala
2019-04-24 14:00:00 Colombe du Dja et Lobo 2 - 1 Avion Academy
2019-04-24 14:00:00 PWD de Bamenda 2 - 0 Tonnerre Yaounde
2019-04-24 14:20:00 APEJES Academy 1 - 3 Dragon Club Yaounde
Angola Girabola League
2019-04-24 14:00:00 CRD Libolo 2 - 0 Santa Rita FC
2019-04-24 14:00:00 Saurimo FC 2 - 1 Desportivo Huila
2019-04-24 14:00:00 Sporting Cabinda 1 - 3 Interclube Luanda
2019-04-24 14:00:00 Recreativo Caala 0 - 0 Kabuscorp do Palanca
2019-04-24 14:00:00 Sagrada Esperanca 1 - 1 Primeiro de Agosto
2019-04-24 14:00:00 Casa Militar 2 - 1 Onze Bravos
2019-04-24 15:59:00 Progresso 3 - 0 Academica Lobito
2019-04-24 16:30:00 Petro Atletico de Luanda 3 - 0 ASA Luanda
NIR WD1
2019-04-24 19:00:00 Derry City (w) 0 - 7 Glentoran (w)
2019-04-24 19:00:00 Sion Swifts (w) 1 - 0 Crusaders Strikers (w)
Montenegro Division 2
2019-04-24 14:30:00 Arsenal Tivat 0 - 1 Otrant
2019-04-24 14:30:00 KOM Podgorica 2 - 0 Decic Tuzi
2019-04-24 14:30:00 Jezero Plav 0 - 0 Jedinstvo Bijelo Polje
2019-04-24 14:30:00 FK Berane 2 - 1 Bokelj Kotor
2019-04-24 14:30:00 OSK Igalo 2 - 1 Mladost Ljeskopolje
Bangladesh Premier League
2019-04-24 07:45:00 Dhaka City FC 2 - 1 Swadhinata KS
Zambia Super League
2019-04-24 13:00:00 Nkana FC 1 - 4 Green Eagles
Serbia U19 League
2019-04-24 09:00:00 Partizan Belgrade U19 2 - 0 OFK Belgrade U19
2019-04-24 09:00:00 FK Rad U19 2 - 1 BASK Beograd U19
2019-04-24 09:10:00 FK Indjija U19 2 - 4 Cukaricki U19
2019-04-24 11:00:00 Red Star Belgrade U19 1 - 0 Radnicki Nis U19
2019-04-24 12:05:00 FK Internacional U19 2 - 1 Jedinstvo UB U19
2019-04-24 12:35:00 FK Vozdovac U19 0 - 3 FK Brodarac U19
2019-04-24 14:00:00 FK Spartak Zdrepceva Krv U19 0 - 1 Vojvodina U19
Australia Northern NSW Premier League
2019-04-24 09:00:00 West Wallsend SC 7 - 0 Singleton Strikers FC
Czech Group D League
2019-04-24 15:00:00 FC Sparta Brno 2 - 2 Mutenice
2019-04-24 15:00:00 Tj Spartak Perstejn 2 - 1 FK Dobromerice
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
2019-04-24 16:30:00 Pforzheim 4 - 0 1 FC Normannia Gmund
2019-04-24 16:30:00 Jahn Forchheim 0 - 3 Grossbardorf
2019-04-24 16:30:00 Union Neumunster 1 - 1 Inter Turkspor Kiel
2019-04-24 17:00:00 Wurzburger Kickers II 3 - 5 Würzburger FV
Uganda Super Cup
2019-04-24 13:00:00 URA 0 - 0 Mbarara City
2019-04-24 13:30:00 Paidha Black Angels 1 - 1 Onduparaka FC
2019-04-24 13:30:00 Express FC 2 - 1 Kirinya Jinja SS
2019-04-24 13:30:00 BUL FC 1 - 2 Bright Stars
Serbia League Women
2019-04-24 14:00:00 ZFK Sloga (w) 2 - 0 Vojvodina (w)
Russia Div 3
2019-04-24 08:50:00 Krylia Sovetov Cpf Samara 1 - 3 Zenit Penza
2019-04-24 08:50:00 Kandalaksha 0 - 1 FC Dynamo SPB LAZ
2019-04-24 08:53:00 Strogino M 1 - 2 Sportakademklub Moscow
2019-04-24 09:55:00 SSh-75 2 - 2 FK Zelenograd
Mexico Segunda Division
2019-04-24 21:00:00 Tuxtla FC 1 - 3 Loros Universidad
2019-04-24 21:00:00 CD Cruz Azul Hidalgo 0 - 0 Irapuato
Ireland Leinster Senior League
2019-04-24 17:45:00 Douglas Hall 0 - 2 University College Cork
2019-04-24 17:45:00 Crumlin United 3 - 0 Liffeys Pearse
2019-04-24 18:45:00 Malahide United 3 - 0 Ballymun United
Argentina Reserve League
2019-04-24 13:00:00 Deportivo Espanol Reserves 0 - 1 Talleres Remedios Reserves
2019-04-24 13:10:00 Atletico Fenix Reserves 0 - 5 CA San Telmo Reserves
2019-04-24 18:00:00 Almirante Brown Reserves 5 - 0 CA San Miguel Reserves
2019-04-24 18:00:00 CA Colegiales Reserves 0 - 2 JJ Urquiza Reserves
2019-04-24 18:30:00 Sacachispas Reserves 6 - 1 Defensores Unidos Reserves
Qatar Reserve League
2019-04-24 15:15:00 Al Shahaniya Reserves 2 - 2 Al-Ahli Doha U23
2019-04-24 15:15:00 Al-Arabi Doha (R) 6 - 1 Al-Kharitiyath SC U23
2019-04-24 15:15:00 Al-Rayyan SC U23 1 - 1 Al Sadd SC U23
Belarus Reserves League
2019-04-24 09:00:00 Dinamo Brest Reserves 2 - 2 Slavia Mozyr Reserve
2019-04-24 14:00:00 Torpedo Zhodino Reserves 1 - 4 Torpedo Minsk Reserves
Serbia Srpska Liga
2019-04-24 14:30:00 Cement Beocin 0 - 0 FK Vrsac
2019-04-24 14:30:00 FK Crvena Zvezda NS 2 - 1 Bratstvo 1946
2019-04-24 14:30:00 FK Kabel Novi Sad 4 - 0 CSK Pivara Celarevo
2019-04-24 14:30:00 FK Dunav Stari Banovci 0 - 1 FK Radnicki Sremska Mitrovica
2019-04-24 14:30:00 FK Backa Topola 1 - 1 Hajduk Kula
2019-04-24 14:30:00 FK Omladinac Novi Banovci 0 - 1 Dinamo Pancevo
2019-04-24 14:40:00 FK Borac Sakule 1 - 2 FK Radnicki Novi Belgrad
Thailand U19 League
2019-04-24 06:00:00 Samut Prakan FC U19 0 - 3 Bangkok FC U19
2019-04-24 09:00:00 Kasem Bundit University U19 7 - 0 North Bangkok University U19
Greece U19
2019-04-24 09:00:00 Apollon Smirnis U19 0 - 4 PAOK Saloniki U19
2019-04-24 13:00:00 Olympiakos Piraeus U19 4 - 3 OFI Crete U19
England County cup
2019-04-24 18:45:00 Mickleover Sports 1 - 2 Alfreton Town
2019-04-24 18:45:00 Nantwich Town 5 - 2 Cammell Laird
Cuban Championship
2019-04-24 20:00:00 La Habana 0 - 0 Guantanamo FC
2019-04-24 20:00:00 FC Cienfuegos 0 - 3 Santiago de Cuba
2019-04-24 20:00:00 Granma 0 - 3 Camaguey
2019-04-24 20:00:00 Villa Clara 1 - 0 Artemisa FC
Australia Gold Coast Premier League
2019-04-24 09:05:00 Palm Beach 2 - 1 Broadbeach United
Macedonia Cup Women
2019-04-24 14:00:00 ZFK Tiverija (w) 6 - 0 Zfk Pobeda Prilep Women
Brazil
2019-04-24 23:15:00 Araguaina 2 - 2 Arsenal EC
Brazil
2019-04-24 22:30:00 Sao Paulo RS 1 - 1 Ypiranga(RS)
2019-04-24 22:30:00 GA Farroupilha/RS 1 - 0 Gaucho/RS
Brazil women's League
2019-04-24 18:00:00 Santos SP Women 1 - 0 Ponte Preta (w)
2019-04-24 22:00:00 Iranduba AM (w) 0 - 1 Kindermann (w)
Chinese Taipei Intercity League
2019-04-24 11:00:00 Tainan City 2 - 2 Fu Jen University
Northern Ireland League
2019-04-24 17:45:00 HW Welders U20 9 - 0 Moyola Park
Barbados Premier League
2019-04-24 01:00:00 Notre Dame 2 - 5 Ellerton FC
2019-04-24 23:00:00 St Andrew Lions 4 - 5 UWI Blackbirds
Moldova Cup Women
2019-04-24 12:00:00 Real Succes-SS11 (w) 2 - 2 FC Noroc (w)
2019-04-24 12:00:00 SS Anenii (w) 4 - 0 FC Maksimum (w)
Philippines UAAP
2019-04-24 01:00:00 UST Growling Tigers (w) 1 - 1 ADMU Blue Eagles Womens
2019-04-24 07:00:00 FEU Tamaraws (w) 0 - 0 Fighting Maroons (w)
Greece Super League Women
2019-04-24 12:20:00 Aris Salonika (w) 1 - 0 PAE Atromitos (w)
2019-04-24 13:40:00 Elpides Karditsas (w) 0 - 5 Trikala 2011 (w)
Lithuania A Lyga Women
2019-04-24 17:30:00 FK Banga (w) 0 - 9 Gintra Universitetas (w)
Mexico Liga MX Femenil
2019-04-24 21:00:00 Unam Pumas Women 1 - 2 Monterrey Women
Wales Women Premier League
2019-04-24 18:00:00 Cyncoed LFC Women 1 - 5 Abergavenny Women
Namibia Premier League
2019-04-24 17:00:00 Pyeongtaek Citizens FC 0 - 1 Orlando Pirates SC
Botswana Premier League
2019-04-24 17:00:00 Black Forest 1 - 1 Gaborone United
2019-04-24 17:00:00 Security Systems FC 2 - 1 Shooting Stars SC
Iceland U19 Cup
2019-04-24 18:45:00 IR LettirU19 3 - 0 Leiknir KB U19
2019-04-24 20:00:00 Throttur Reyjavik/SR U19 3 - 2 Virgin grid U19
Guyana Elite League
2019-04-24 22:30:00 Fruta Conquerors FC 10 - 0 Anns Grove FC
Brazil U20 Cup
2019-04-24 19:30:00 Cruzeiro MG U20 1 - 1 CR Flamengo (RJ) (Youth)
Germany Landespokal
2019-04-24 17:00:00 SV Drochtersen/Assel 2 - 1 VfL Osnabruck
2019-04-24 17:00:00 Havelse 0 - 2 SV Meppen
2019-04-24 17:30:00 Chemnitzer 2 - 2 FC Lokomotive Leipzig
Slovenia 3.Liga
2019-04-24 15:30:00 NK Brinje Grosuplje 2 - 1 NK Arne Tabor 69
Togo Cup
2019-04-24 15:00:00 ASCK 1 - 0 Sara FC
2019-04-24 15:00:00 Etoile Filante FC 1 - 2 Ifodje FC
Russian Matches
2019-04-24 11:10:00 Baltika-M Kaliningrad 13 - 1 FC Karelsky Okatysh Kostomuksha
2019-04-24 12:55:00 Sheksna Cherepovets 1 - 2 Triumph Petrozavodsk
2019-04-24 14:55:00 SS Elektron Velikiy Novgorod 3 - 1 SSH Leningradets Gatchina
Latvia Reserve League
2019-04-24 11:00:00 FK Jelgava Reserves 7 - 0 Valmiera Glass Reserves
Estonia Small Cup
2019-04-24 16:45:00 JK Piraaja Tallinn 0 - 1 Saue JK Laagri
Portugal U23
2019-04-24 10:00:00 Maritimo U23 1 - 0 Feirense U23
Panama Cup
2019-04-24 01:00:00 CD Arabe Unido 0 - 1 Sporting San Miguelito
2019-04-24 01:00:00 SD Panama Oeste 0 - 6 CA Independente
2019-04-24 01:00:00 SD Atletico Nacional 1 - 1 Costa Del Este
Benin Ligue 1
2019-04-24 15:00:00 ASOS 0 - 0 Buffles du Borgou
2019-04-24 15:00:00 ASPAC Cotonou 0 - 0 Avrankou Omnisport FC
2019-04-24 15:00:00 AS Dragons FC de lOuémé 3 - 1 The Panthers
Gambia FF Cup
2019-04-24 15:00:00 Steve Biko 1 - 1 Kiang West FC
2019-04-24 17:30:00 Marimoo 2 - 1 Banjul United
Mauritania Division 2
2019-04-24 15:59:00 ASC Medine 2 - 1 AS Douanes
2019-04-24 18:00:00 FC Inter 2 - 1 Salah Dine FC
Ecuador Cup
2019-04-24 17:30:00 Mineros SC 1 - 1 Barcelona Guayaquil
2019-04-24 22:45:00 FC Insutec 1 - 2 Delfin SC