Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Holland Jupiler League
2019-03-24 11:15:00 Sparta Rotterdam 1 - 0 NEC Nijmegen
2019-03-24 13:30:00 Go Ahead Eagles 1 - 2 FC Twente Enschede
2019-03-24 15:45:00 Roda JC 2 - 2 MVV Maastricht
USA Major League Soccer
2019-03-24 02:40:00 Los Angeles FC 2 - 1 Real Salt Lake
2019-03-24 20:00:00 New England Revolution 0 - 2 FC Cincinnati
Spanish Segunda Division
2019-03-24 11:00:00 CF Rayo Majadahonda 4 - 0 Numancia
2019-03-24 15:00:00 Gimnastic Tarragona 0 - 1 Malaga
2019-03-24 17:00:00 Cadiz 1 - 1 Cordoba
2019-03-24 19:00:00 Granada CF 1 - 1 Las Palmas
2019-03-24 19:45:00 Sporting Gijon 1 - 0 Real Oviedo
International Club Friendly
2019-03-24 01:00:00 Pumas U.N.A.M. 0 - 0 Pachuca
2019-03-24 01:00:00 Club America 2 - 2 Atlas
2019-03-24 05:20:00 Surfers Paradise 9 - 1 Brisbane Knights
2019-03-24 06:25:00 FSM 2 - 1 Sportakademklub Moscow
2019-03-24 09:00:00 Galatasaray 3 - 2 Umraniyespor
2019-03-24 09:00:00 Steaua Bucuresti 2 - 0 AFC Progresul Spartac Bucuresti
2019-03-24 09:05:00 Juventus Women U19 3 - 0 Fiorentina U19 Women
2019-03-24 09:30:00 USV Ottendorf Women 9 - 3 St. Stefan Im Rosental Women
2019-03-24 10:00:00 Dinamo Minsk 4 - 0 Granit Mikashevichi
2019-03-24 11:00:00 Gaz Metan Medias 0 - 0 CFR Cluj
2019-03-24 11:50:00 Kozatskyi Ostriv 2 - 2 Karpaty Broshniv Osada
2019-03-24 12:00:00 AIK Solna 2 - 2 Brommapojkarna
2019-03-24 12:00:00 Vasteras SK FK 1 - 1 Syrianska FC
2019-03-24 12:00:00 Mypa 0 - 3 PEPO Lappeenranta
2019-03-24 12:00:00 Sabah 1 - 1 FK Baku
2019-03-24 12:00:00 Molde 4 - 1 Ostersunds FK
2019-03-24 12:00:00 KuPs 2 - 1 SJK Seinajoen
2019-03-24 12:00:00 KFUM Oslo 3 - 0 Baerum SK
2019-03-24 12:00:00 Vittsjo GIK (w) 2 - 1 Lidkopings FK (w)
2019-03-24 13:00:00 CS Universitatea Craiova 5 - 0 Botev Vratsa
2019-03-24 13:00:00 Akropolis IF 0 - 0 Dalkurd FF
2019-03-24 13:00:00 Dinamo Minsk 1 - 2 FK Vigvam Smolevichy
2019-03-24 13:30:00 Levadia Tallinn 3 - 2 Metta/LU Riga
2019-03-24 14:00:00 Vaxjo FF (w) 1 - 2 Asarums IF FK (w)
2019-03-24 14:00:00 Orebro (w) 2 - 0 AIK Solna (w)
2019-03-24 14:00:00 FC Karpaty Lviv 4 - 1 Niva Vinica
2019-03-24 14:00:00 Mjallby AIF 0 - 1 Hammarby
2019-03-24 14:00:00 Asane Fotball 1 - 2 Nest Sotra
2019-03-24 14:00:00 Turkmenistan U21 2 - 3 Kosovo U21
2019-03-24 14:00:00 Ullensaker/Kisa IL 3 - 0 Ham-Kam
2019-03-24 14:00:00 Kongsvinger 1 - 2 Degerfors
2019-03-24 14:00:00 Hacken 1 - 2 GAIS Goteborg
2019-03-24 14:30:00 Kristiansund BK 1 - 0 Aalesund FK
2019-03-24 14:30:00 Mjondalen IF 0 - 1 Stabaek
2019-03-24 15:00:00 Tromso IL 2 - 4 Bodo Glimt
2019-03-24 15:00:00 Ranheim IL 1 - 1 GIF Sundsvall
2019-03-24 15:59:00 Hafnarfjordur 6 - 0 Isbjörninn
2019-03-24 17:00:00 Viking 4 - 0 Haugesund
2019-03-24 18:30:00 Seattle Reign (w) 2 - 1 USA (w) U23
Norway NM Cupen
2019-03-24 13:00:00 Loddefjord 2 - 0 Trio
2019-03-24 14:00:00 Oystese 2 - 3 Bergen Nord
2019-03-24 14:00:00 Vestsiden-Askoy 5 - 6 Arna-Bjornar
2019-03-24 14:00:00 Sunndal 3 - 2 Surnadal
2019-03-24 14:00:00 Steinkjer FK 2 - 0 Kvik
2019-03-24 14:00:00 Stord IL 9 - 1 Ritter Nice
UEFA European Championship
2019-03-24 14:00:00 Wales 1 - 0 Slovakia
2019-03-24 14:00:00 Kazakhstan 0 - 4 Russia
2019-03-24 17:00:00 Hungary 2 - 1 Croatia
2019-03-24 17:00:00 Israel 4 - 2 Austria
2019-03-24 17:00:00 San Marino 0 - 2 Scotland
2019-03-24 19:45:00 Northern Ireland 2 - 1 Belarus
2019-03-24 19:45:00 Netherlands 2 - 3 Germany
2019-03-24 19:45:00 Slovenia 1 - 1 FYR Macedonia
2019-03-24 19:45:00 Poland 2 - 0 Latvia
2019-03-24 19:45:00 Cyprus 0 - 2 Belgium
Qualifier
2019-03-24 17:00:00 Libya 1 - 2 South Africa
African Nations Cup
2019-03-24 13:00:00 Democratic Rep Congo 1 - 0 Liberia
2019-03-24 13:00:00 Zimbabwe 2 - 0 Congo
2019-03-24 14:15:00 Central African Republic 0 - 0 Guinea
2019-03-24 15:00:00 Tanzania 3 - 0 Uganda
2019-03-24 15:00:00 Cape Verde 0 - 0 Lesotho
2019-03-24 15:00:00 Benin 2 - 1 Togo
UEFA - EURO U21 Qualifying
2019-03-24 17:00:00 Ireland U21 3 - 0 Luxembourg U21
Slovenia 2.Liga
2019-03-24 14:00:00 Brda 5 - 0 MNK FC Ljubljana
2019-03-24 14:00:00 ND Beltinci 0 - 0 Krka
2019-03-24 14:45:00 Tabor Sezana 1 - 0 NK Brezice
Danish 1st Division
2019-03-24 12:45:00 Fredericia 2 - 1 Nykobing FC
2019-03-24 12:45:00 Herfolge Boldklub Koge 1 - 2 Hvidovre IF
2019-03-24 12:45:00 Roskilde 2 - 1 Thisted FC
2019-03-24 12:45:00 Viborg 1 - 1 Helsingor
Belgian Second Division
2019-03-24 15:00:00 Tubize 1 - 1 Roeselare
Italy C1A
2019-03-24 13:30:00 Gubbio 0 - 0 Renate AC
2019-03-24 13:30:00 Paganese 2 - 2 US Casertana 1908
2019-03-24 13:30:00 Fermana 0 - 0 Vis Pesaro
2019-03-24 13:30:00 SudTirol 2 - 2 Vicenza
2019-03-24 13:30:00 Viterbese 2 - 2 Vibonese
2019-03-24 13:30:00 Catanzaro 3 - 0 ASD Sicula Leonzio
2019-03-24 13:30:00 Rende 3 - 3 Cavese
2019-03-24 13:30:00 Reggina 3 - 0 Catania
2019-03-24 15:30:00 USD Virtus Verona 3 - 0 Rimini
2019-03-24 15:30:00 Potenza 1 - 0 Bisceglie 1913
2019-03-24 15:30:00 Ternana 1 - 1 Pordenone Calcio SSD
2019-03-24 15:30:00 Ravenna 0 - 1 Albinoleffe
2019-03-24 15:30:00 Imolese 1 - 3 Monza
2019-03-24 15:30:00 Giana 1 - 2 Teramo
2019-03-24 15:30:00 Triestina 4 - 0 Sambenedettese
2019-03-24 15:30:00 Alma Juventus Fano 0 - 1 Feralpisalo
2019-03-24 15:30:00 AC Monopoli 1 - 1 Francavilla
Greece National B
2019-03-24 13:00:00 Giorgos Karaiskakis 1 - 0 Iraklis
2019-03-24 13:00:00 Doxa Dramas 2 - 0 Apollon Larissas
2019-03-24 13:00:00 Apollon Kalamarias 0 - 0 Panahaiki-2005
Brazil Campeonato Paulista
2019-03-24 19:00:00 Sao Paulo 2 - 1 Ituano SP
2019-03-24 22:00:00 Bragantino 0 - 1 Ponte Preta
2019-03-24 22:00:00 Ferroviaria SP 1 - 1 Corinthians Paulista (SP)
Brazil Campeonato Carioca
2019-03-24 19:00:00 Americano RJ 2 - 2 Botafogo RJ
2019-03-24 19:00:00 Flamengo 3 - 2 Fluminense RJ
2019-03-24 19:00:00 Portuguesa RJ 2 - 1 Resende-RJ
2019-03-24 19:00:00 Madureira 0 - 0 Cabofriense(RJ)
2019-03-24 19:00:00 Volta Redonda 2 - 4 Boavista F.C
UEFA European U-17 Football Championship
2019-03-24 12:00:00 England U17 0 - 0 Croatia U17
2019-03-24 15:59:00 Denmark U17 1 - 1 Switzerland U17
Poland Liga 2
2019-03-24 14:00:00 Warta Poznan 1 - 1 GKS Tychy
Russian National Football League
2019-03-24 05:00:00 Luch Energiya 1 - 1 Tyumen
2019-03-24 08:00:00 Tom Tomsk 1 - 0 Mordovya Saransk
2019-03-24 10:00:00 Rotor Volgograd 2 - 0 Sibir Novosibirsk
2019-03-24 11:00:00 Chertanovo Moscow 0 - 1 Spartak Tambov
2019-03-24 11:00:00 FK Sochi 2 - 0 SKA Khabarovsk
2019-03-24 11:00:00 Shinnik Yaroslavl 0 - 0 Torpedo Armavir
2019-03-24 11:00:00 Fakel 1 - 1 Baltika Kaliningrad
2019-03-24 11:30:00 Spartak Moscow II 1 - 2 FK Nizhny Novgorod
2019-03-24 12:00:00 Khimki 3 - 0 Zenit-2 St.Petersburg
Primera Division de Uruguay
2019-03-24 19:00:00 Nacional Montevideo 3 - 0 Plaza Colonia
2019-03-24 19:00:00 CA Juventud 1 - 0 Cerro Largo
2019-03-24 19:00:00 Club Atletico Progreso 1 - 1 Boston River
2019-03-24 19:00:00 CA River Plate 2 - 1 Cerro Montevideo
2019-03-24 19:00:00 Defensor Sporting Montevideo 1 - 1 Wanderers FC
Peru Primera Division
2019-03-24 01:00:00 Universitario De Deportes 1 - 1 Alianza Universidad
2019-03-24 16:15:00 Dep.San Martin 1 - 0 Carlos Manucci
2019-03-24 21:00:00 Deportivo Municipal 3 - 1 Sport Boys
2019-03-24 23:15:00 Univ.Cesar Vallejo 3 - 0 Deportivo Union Comercio
Primera Division de Colombiano-Apertura
2019-03-24 00:45:00 Deportes Tolima 1 - 0 Union Magdalena
2019-03-24 21:00:00 Dep.Independiente Medellin 4 - 1 Envigado FC
2019-03-24 22:00:00 Atletico Junior Barranquilla 3 - 0 Atletico Huila
2019-03-24 23:00:00 America de Cali 1 - 0 Jaguares de Cordoba
J-League Division 2
2019-03-24 04:00:00 Kagoshima United 0 - 1 Machida Zelvia
2019-03-24 05:00:00 Tokushima Vortis 1 - 1 Tokyo Verdy
2019-03-24 05:00:00 JEF United Ichihara Chiba 1 - 1 Kyoto Sanga
2019-03-24 05:00:00 Montedio Yamagata 1 - 1 FC Ryukyu
2019-03-24 07:00:00 Renofa Yamaguchi 0 - 1 Tochigi SC
English FA Women's Premier League
2019-03-24 12:15:00 Tottenham Hotspur (w) 1 - 2 Sheffield United (w)
2019-03-24 14:00:00 Charlton (w) 1 - 2 Manchester United Women
New Zealand Football Championship
2019-03-24 01:35:00 Auckland City 1 - 3 Team Wellington
Slovakia 2. Liga
2019-03-24 09:30:00 FC Artmedia Petrzalka 1 - 1 Inter Bratislava
Primera Division de Paraguay
2019-03-24 21:30:00 Libertad 2 - 2 Sol de America
2019-03-24 23:30:00 Olimpia Asuncion 0 - 0 FC Nacional Asuncion
Primera Division de Venezuela
2019-03-24 19:00:00 Estudiantes Caracas SC 1 - 2 Aragua FC
2019-03-24 19:30:00 Atletico Venezuela 0 - 0 Academia Puerto Cabello
2019-03-24 20:00:00 Estudiantes Merida FC 3 - 0 Deportivo Metropolitano
2019-03-24 20:00:00 Mineros de Guayana 1 - 1 Zulia FC
2019-03-24 20:00:00 Deportivo La Guaira 5 - 2 Llaneros de Guanare FC
2019-03-24 21:00:00 Monagas SC 1 - 1 Caracas FC
Argentine Division 2
2019-03-24 18:05:00 Deportivo Moron 1 - 1 Nueva Chicago
2019-03-24 20:00:00 Independiente Rivadavia 0 - 1 Ferrol Carril Oeste
2019-03-24 20:00:00 Gimnasia Jujuy 0 - 1 Almagro
2019-03-24 22:00:00 Agropecuario de Carlos Casares 0 - 0 Villa Dalmine
CONCACAF U17 Championship
2019-03-24 00:30:00 PeruU17 0 - 0 Venezuela U17
2019-03-24 18:30:00 Nicaragua U17 3 - 0 Cayman Islands U17
2019-03-24 20:30:00 Grenada U17 2 - 0 US Virgin IslandsU17
2019-03-24 22:10:00 Argentina U17 2 - 1 Colombia U17
Slovakia 2.Liga Play off
2019-03-24 09:30:00 Nitra B 2 - 1 FC Vion Zlate Moravce B
2019-03-24 09:30:00 Slovan Bratislava B 5 - 2 Devinska Nova Ves
2019-03-24 14:00:00 MFK Rusovce 0 - 1 Tomasov
2019-03-24 14:00:00 Malzenice 2 - 0 TJ Druzstevnik Vrakun
2019-03-24 14:00:00 Liptovska Stiavnica 0 - 4 MFK Zarnovica
2019-03-24 14:00:00 Namestovo 0 - 0 Rimavska Sobota
2019-03-24 14:00:00 FC Rohoznik 1 - 0 PSC Pezinok
German Frauen Bundesliga
2019-03-24 10:00:00 SC Sand (w) 0 - 1 SG Essen-Schonebeck (w)
2019-03-24 13:00:00 FCR 2001 Duisburg (w) 1 - 0 Bayer Leverkusen (w)
2019-03-24 13:00:00 Turbine Potsdam (w) 5 - 0 Werder Bremen (w)
2019-03-24 13:00:00 VfL Wolfsburg (w) 8 - 0 Monchengladbach (w)
2019-03-24 14:00:00 FFC Frankfurt (w) 0 - 3 Bayern Munchen (w)
USL First Division
2019-03-24 01:30:00 El Paso Locomotive FC 2 - 2 Rio Grande Valley
2019-03-24 02:00:00 Portland Timbers Reserve 3 - 1 Las Vegas Lights
2019-03-24 02:00:00 Orange County Blues FC 2 - 2 New Mexico United
2019-03-24 02:30:00 Fresno FC 1 - 1 Reno 1868 FC
2019-03-24 17:00:00 New York Red Bulls B 1 - 1 Nashville
2019-03-24 21:00:00 Sacramento Republic FC 4 - 1 OKC Energy FC
2019-03-24 22:00:00 Bethlehem Steel 0 - 1 Memphis 901
J-League Division 2
2019-03-24 02:00:00 Yamato Sylphid (w) 1 - 3 Cerezo Osaka Sakai (w)
2019-03-24 04:00:00 Ehime FC (w) 1 - 4 AS Elfen Sayama (w)
2019-03-24 04:00:00 Bunnys Kyoto (w) 0 - 1 Orca Kamogawa FC (w)
2019-03-24 04:00:00 Shizuoka Sangyo University (W) 0 - 4 AS Harima ALBION (w)
2019-03-24 04:30:00 Setagaya Sfida (w) 2 - 1 Yokohama FC Seagulls (w)
J-League Division 1
2019-03-24 03:00:00 JEF United Ichihara Chiba (w) 1 - 0 Nojima Stella ?W?
2019-03-24 04:00:00 Nagano Parceiro (W) 0 - 1 Albirex Niigata (w)
2019-03-24 04:00:00 Nippon Sport Science Universit (W) 1 - 5 Urawa Red Diamonds (w)
2019-03-24 04:00:00 Vegalta Sendai (w) 0 - 0 INAC (w)
2019-03-24 04:00:00 IGA Kunoichi (w) 1 - 1 NTV Beleza (w)
Women Norwegian Toppserien
2019-03-24 13:30:00 Trondheims Orn (w) 0 - 0 Arna Bjornar (w)
2019-03-24 15:59:00 Valerenga (w) 1 - 0 Stabaek (w)
Poland Mloda Ekstraklasa
2019-03-24 11:00:00 Motor Lublin Youth 2 - 1 Slask Wroclaw U21
Costa Rica Primera Division
2019-03-24 01:30:00 AD San Carlos 1 - 0 Santos De Guapiles
2019-03-24 17:00:00 Cartagines Deportiva SA 2 - 0 Deportivo Saprissa
2019-03-24 17:05:00 AD Grecia 1 - 1 AD Carmelita
2019-03-24 21:05:00 Limon FC 1 - 1 Guadalupe FC
2019-03-24 21:55:00 Perez Zeledon 3 - 1 Universidad de Costa Rica
UEFA European Women
2019-03-24 10:00:00 Denmark (w) U17 2 - 0 Iceland (w) U17
2019-03-24 11:45:00 Hungary (w) U17 0 - 3 England (w) U17
2019-03-24 14:00:00 Austria (w) U17 1 - 1 Finland (w) U17
2019-03-24 14:00:00 Italy (w) U17 2 - 0 Slovenia (w) U17
2019-03-24 15:15:00 Greece (w) U17 3 - 0 Georgia (w) U17
2019-03-24 16:30:00 Belgium (w) U17 4 - 0 Wales (w) U17
Kazakhstan Cup
2019-03-24 09:00:00 Tarlan 3 - 1 FK Igilik
2019-03-24 11:00:00 Akzhayik Oral 0 - 0 FK Kaspyi Aktau
Primera Division de Honduras
2019-03-24 22:00:00 Platense 2 - 0 Honduras Progreso
Liga Nacional de Guatemala
2019-03-24 18:00:00 Malacateco 1 - 1 Deportivo Sanarate
Futsal Spain Division De Honor
2019-03-24 12:15:00 Xota Navarra Futsal 5 - 5 Inter Movistar Futsal
2019-03-24 15:59:00 Catgas Energia Futsal 2 - 3 F.C.Barcelona Futsal
Bolivia Primera Division
2019-03-24 19:00:00 Club Guabira 1 - 0 Aurora
NSW Premier League
2019-03-24 05:00:00 Sydney Olympic 3 - 3 Blacktown City Demons
2019-03-24 05:30:00 Rockdale City Suns 0 - 3 Hake Ya Dong in Sydney City
2019-03-24 06:10:00 Sydney United 2 - 2 South Coast Wolves
Australia Victorian Premier League U20
2019-03-24 04:00:00 Hume City U20 9 - 0 Dandenong City U20
2019-03-24 04:00:00 Melbourne Knights U20 2 - 3 Port Melbourne Sharks SC U20
Norwegian Junior U19
2019-03-24 15:00:00 Brann u19 6 - 1 Bodo Glimt U19
Korea Challengers League
2019-03-24 05:00:00 Goyang FC 1 - 5 Yeoju Sejong
2019-03-24 05:00:00 Jungnang Chorus Mustang FC 0 - 1 Yangju Citizen
2019-03-24 05:00:00 Jeonju Citizen FC 7 - 1 Pyeongchang FC
2019-03-24 08:00:00 Ulsan Citizens 5 - 2 Seoul United
Chinese Football Association Yi League
2019-03-24 07:00:00 Taizhou Yuanda 1 - 2 Qingdao Zhongneng
German 3.Liga
2019-03-24 12:00:00 Kaiserslautern 1 - 3 VfL Osnabruck
2019-03-24 13:00:00 Sportfreunde Lotte 0 - 1 Eintracht Braunschweig
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2019-03-24 14:00:00 Stechovice 3 - 2 Karlovy Vary Dvory
2019-03-24 14:00:00 Sokol Brozany 2 - 0 Dobrovice
Chile Cup
2019-03-24 15:00:00 Osorno 1 - 3 Puerto Montt
2019-03-24 20:30:00 Club Deportivo Pilmahue 0 - 2 Huadiwei sub
2019-03-24 20:30:00 Independiente de Cauquenes 2 - 2 Rangers Talca
2019-03-24 20:30:00 D. Concepcion 1 - 4 Santiago Wanderers
2019-03-24 20:30:00 General VelAsquez 1 - 4 CD Magallanes
2019-03-24 20:30:00 Colchagua CD 1 - 1 Deportes Santa Cruz
2019-03-24 20:30:00 Lautaro de Buin 0 - 3 Melipilla
2019-03-24 20:30:00 San Marcos de Arica 3 - 1 Cobreloa
2019-03-24 20:30:00 Deportes Recoleta 0 - 0 Union San Felipe
Denmark Womans League
2019-03-24 14:30:00 Fortuna Hjorring (w) 6 - 0 Skovlunde IF (w)
Turkey Bayanlar 1. Ligi
2019-03-24 10:00:00 Konak BEL. (w) 7 - 0 Amedspor Women
2019-03-24 12:00:00 Besiktas (w) 8 - 1 Fatih Vatan Spor (w)
2019-03-24 12:00:00 Atasehir Belediyesi (w) 1 - 4 ALG Spor Women
2019-03-24 12:00:00 Hakkarigucu SK Women 3 - 0 KDZ Ereglispor (w)
Japan Football League
2019-03-24 03:00:00 Verspah Oita 1 - 3 Run Mel Aomori
2019-03-24 04:00:00 Suzuka unlimited 4 - 1 Miyazaki
2019-03-24 04:00:00 Matsue City FC 0 - 3 Sony Sendai
2019-03-24 04:00:00 Imabari FC 2 - 1 Honda FC
2019-03-24 04:00:00 Veertien Kuwana 0 - 2 Osaka FC
2019-03-24 04:00:00 Yokogawa Musashino 1 - 0 Nara Club
Israel B League
2019-03-24 17:00:00 Hapoel Jerusalem 0 - 4 Hapoel Asi Gilboa
Mexico Primera Divison A
2019-03-24 03:00:00 CSyD Dorados de Sinaloa 1 - 0 FC Juarez
English Women's Conference South
2019-03-24 14:00:00 Milton Keynes Dons (w) 3 - 2 Queens Park Rangers (w)
2019-03-24 14:00:00 Plymouth Argyle (w) 1 - 1 Gillingham (w)
2019-03-24 14:00:00 Oxford United (w) 12 - 0 C K Basildon (w)
2019-03-24 14:00:00 Portsmouth (w) 0 - 3 Cardiff City (w)
2019-03-24 15:00:00 Watford (w) 0 - 3 Coventry (w)
Argentina Prim C Metropolitana
2019-03-24 19:00:00 Talleres Rem de Escalada 0 - 1 Sacachispas
2019-03-24 19:00:00 Colegiales 0 - 1 Defensores Unidos
2019-03-24 19:00:00 Comunicaciones BsAs 0 - 1 Almirante Brown
2019-03-24 19:00:00 Flandria 2 - 3 UAI Urquiza
2019-03-24 19:20:00 Uhl Que Sa 0 - 0 CA San Miguel
Nigerian Premier League
2019-03-24 15:00:00 Bendel Insurance 1 - 0 MFM FC
2019-03-24 15:00:00 Enugu Rangers International 5 - 2 Remo Stars
2019-03-24 15:00:00 Akwa United 1 - 0 Heartland FC
2019-03-24 15:00:00 Gombe United 0 - 1 El Kanemi Warriors
2019-03-24 15:00:00 Plateau United 1 - 0 Abia Warriors
2019-03-24 15:00:00 Kwara United 1 - 0 Katsina United
2019-03-24 15:00:00 Go Round Omoku 1 - 0 Yobe Desert Stars
2019-03-24 15:00:00 Enyimba 2 - 1 Sunshine Stars FC
2019-03-24 15:00:00 Lobi Stars 2 - 2 Niger Tornadoes FC
2019-03-24 15:00:00 Rivers United 1 - 2 Wikki Tourist
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-03-24 10:00:00 At. Pulpileno 2 - 2 EDMF Churra
2019-03-24 10:00:00 Almagro CF 1 - 0 CD Madridejos
2019-03-24 10:15:00 Santutxu FC 1 - 2 SD Balmaseda FC
2019-03-24 10:15:00 Leganes B 3 - 1 RSD Alcala Henares
2019-03-24 10:30:00 Lorca Deportiva FC 2 - 1 Mar Menor
2019-03-24 10:30:00 CF Trival Valderas 0 - 2 Alcobendas Sport
2019-03-24 10:30:00 Portugalete 3 - 1 Real Sociedad C
2019-03-24 10:30:00 RCD Carabanchel 2 - 1 DAV Santa Ana
2019-03-24 10:30:00 CD San Fernando de Henares 0 - 1 Getafe B
2019-03-24 10:30:00 CD Basconia 4 - 1 Bermeo
2019-03-24 10:30:00 Yague CF 3 - 4 CD Autol
2019-03-24 10:45:00 Grama 0 - 1 Figueres
2019-03-24 10:45:00 FC Rinconeda Polanco 2 - 5 Samanod
2019-03-24 10:45:00 AD Siete Villas 0 - 0 Velarde
2019-03-24 11:00:00 Cacereno 2 - 2 CD Coria
2019-03-24 11:00:00 Velez CF 1 - 2 Atarfe Industrial CF
2019-03-24 11:00:00 CD Montijo 1 - 3 Olivenza FC
2019-03-24 11:00:00 Song clade pull 1 - 1 Ibiza Islas Pitiusas
2019-03-24 11:00:00 Real Betis B 0 - 1 Xerez Deportivo FC
2019-03-24 11:00:00 Xerez Deportivo 1 - 0 Arcos CF
2019-03-24 11:00:00 Atletico Pinto 2 - 3 CD Vicalvaro
2019-03-24 11:00:00 Mostoles 3 - 0 CDF Tres Cantos
2019-03-24 11:00:00 CF Pozuelo Alarcon 2 - 2 Alcorcon B
2019-03-24 11:00:00 CD Huetor Vega 1 - 0 Martos Club Deportivo
2019-03-24 11:00:00 Coria CF 3 - 1 Algeciras
2019-03-24 11:00:00 Tomelloso 2 - 2 CD Villacanas
2019-03-24 11:00:00 FC Asco 4 - 1 FC Martinenc
2019-03-24 11:00:00 Loja CD 1 - 3 CD El Palo
2019-03-24 11:00:00 UD San Pedro 3 - 3 Alhaurin de la Torre
2019-03-24 11:00:00 Las Rozas 4 - 3 Parla Escuela
2019-03-24 11:00:00 Paiporta 1 - 3 UD Alzira
2019-03-24 11:00:00 Pobla De Mafumet CF 0 - 4 CE Europa
2019-03-24 11:00:00 SD San Ignacio 0 - 1 Suodu Pei
2019-03-24 11:00:00 Suokuaili Moss 1 - 2 Villarrubia CF
2019-03-24 11:00:00 Castuera 0 - 3 Extremadura B
2019-03-24 11:00:00 CD Canillas 1 - 1 Agustin Guadalix
2019-03-24 11:00:00 LHospitalet 1 - 1 Sant Andreu
2019-03-24 11:00:00 CD Covadonga 2 - 2 CD Lealtad
2019-03-24 11:00:00 CD Rincon 1 - 0 Torredonjimeno
2019-03-24 11:00:00 Conil CF 2 - 1 UB Lebrijana
2019-03-24 11:00:00 FC Vilafranca 3 - 0 UE Castelldefels
2019-03-24 11:00:00 SCR Pena Deportiva 3 - 1 UD Alcudia
2019-03-24 11:00:00 UP Plasencia 3 - 1 EMD Aceuchal
2019-03-24 11:00:00 Cadiz B 1 - 0 CD San Roque de Lepe
2019-03-24 11:15:00 UE Sants 1 - 2 UA Horta
2019-03-24 11:15:00 FC Cartagena B 2 - 2 Deportivo Cieza
2019-03-24 11:15:00 CD Alhaurino 2 - 2 Huetor Tajar
2019-03-24 11:30:00 Rayo Vallecano B 2 - 0 Villaverde Boetticher CF
2019-03-24 11:30:00 CF Soller 1 - 0 Formentera
2019-03-24 12:00:00 Tenerife B 2 - 3 Atletico Tacoronte
2019-03-24 12:00:00 Tenisca 0 - 0 Union Viera
2019-03-24 12:00:00 La Quadra 0 - 2 CD Mensajero
2019-03-24 12:00:00 Lanzarote 2 - 1 Las Palmas C
2019-03-24 12:00:00 UD San Fernando 6 - 1 CD Union Sur Yaiza
2019-03-24 12:00:00 CD Buzanada 2 - 1 CD El Cotillo
2019-03-24 15:00:00 CD Colunga 1 - 2 Real Aviles
2019-03-24 15:00:00 AD Ceuta 2 - 2 CD Gerena
2019-03-24 15:30:00 Villanueva 1 - 0 CD Binefar
2019-03-24 15:30:00 CA Monzon 1 - 1 Club Deportivo Sarinena
2019-03-24 15:30:00 Ciudad de Murcia 2 - 1 UD Los Garres
2019-03-24 15:30:00 Murcia B 0 - 2 Lorca FC
2019-03-24 15:30:00 Beroil Bupolsa 2 - 0 UD Santa Marta
2019-03-24 15:30:00 Pena Sport 6 - 1 CD Cantolagua
2019-03-24 15:45:00 Marino luanco 5 - 1 Univ. Oviedo
2019-03-24 15:59:00 Naxara 3 - 1 CDFC La Calzada
2019-03-24 15:59:00 CD Praviano 1 - 0 CD Tuilla
2019-03-24 15:59:00 Toledo 0 - 1 La Roda CF
2019-03-24 15:59:00 Tamar Ritter 0 - 1 San Juan de Mozarrifar
2019-03-24 15:59:00 UD San Lorenzo 0 - 0 Casetas
2019-03-24 15:59:00 Alfaro 1 - 0 CF Rapid De Murillo
2019-03-24 15:59:00 CP Calasancio 0 - 1 CA River Ebro
2019-03-24 15:59:00 Minera 1 - 0 Yeclano Deportivo
2019-03-24 15:59:00 Arosa SC 1 - 0 UD Ourense
2019-03-24 15:59:00 Amurrio 1 - 0 Santurtzi CD
2019-03-24 15:59:00 UD Rayo Ibense 2 - 2 Atzeneta UE
2019-03-24 15:59:00 CA Bembibre 0 - 0 Almazan
2019-03-24 15:59:00 CCD Alberite 0 - 3 CD Varea
2019-03-24 15:59:00 Guadix CF 1 - 0 Atletico Mancha real
2019-03-24 15:59:00 CD Linares Deportivo 2 - 1 Polideportivo Almeria
2019-03-24 15:59:00 Arroyo Club Polideportivo 1 - 2 CD Calamonte
2019-03-24 15:59:00 CF Alondras 1 - 2 CD Choco
2019-03-24 15:59:00 La Baneza 0 - 4 Real Avila CF
2019-03-24 15:59:00 Mora CF 1 - 0 CS Puertollano
2019-03-24 15:59:00 La Solana 1 - 0 CD Guadalajara
2019-03-24 15:59:00 Utebo FC 3 - 0 CD La Almunia
2019-03-24 15:59:00 AD Sabinanigo 0 - 1 CF Illueca
2019-03-24 15:59:00 AD Almudevar 0 - 0 CF Calamocha
2019-03-24 15:59:00 CP Villarrobledo 1 - 0 Manchego Ciudad
2019-03-24 15:59:00 Tudelano 1 - 1 CD Pradejon
2019-03-24 15:59:00 Orihuela CF 1 - 0 Novelda CF
2019-03-24 15:59:00 CD Cebrerena 0 - 2 Cultural Leonesa B
2019-03-24 15:59:00 SC Uxama 0 - 3 Arandina
2019-03-24 15:59:00 Haro Deportivo 2 - 0 CD Anguiano
2019-03-24 15:59:00 Tuoer De Cilliers 0 - 0 Zamora CF
2019-03-24 15:59:00 EI San Martin 0 - 3 UD Llanera
2019-03-24 15:59:00 Assi IF 0 - 2 Sevilla C
2019-03-24 15:59:00 Celtiga 0 - 2 CD Arenteiro
2019-03-24 15:59:00 Deportivo Ourense 0 - 2 Racing Villalbes
2019-03-24 15:59:00 Compostela 5 - 0 Porrino Industrial
2019-03-24 15:59:00 SD Borja 0 - 0 SD Tarazona
2019-03-24 15:59:00 Terrassa 1 - 2 FC Santboia
2019-03-24 15:59:00 G. Segoviana 2 - 1 Burgos Promesas
2019-03-24 15:59:00 Silla CF 2 - 0 Acero
2019-03-24 15:59:00 CD Olimpic Xativa 2 - 1 Vilamarxant CF
2019-03-24 15:59:00 Eldense 0 - 0 Jove Espanol
2019-03-24 15:59:00 Club Deportivo Tropezon 1 - 0 CD Cayon
2019-03-24 15:59:00 Caudal 5 - 0 Madalena de Morcin
2019-03-24 15:59:00 CD Marchamalo 1 - 0 CD Azuqueca
2019-03-24 15:59:00 Albacete B 2 - 0 Quintanar Del Rey
2019-03-24 15:59:00 Brea 0 - 3 Real Zaragoza B
2019-03-24 15:59:00 Moralo CP 2 - 0 Atletico Pueblonuevo
2019-03-24 15:59:00 Mazarron CF 0 - 0 SFC Minerva
2019-03-24 15:59:00 Bergantinos CF 0 - 0 Racing de Ferrol
2019-03-24 16:15:00 CD Algar 2 - 0 Olimpico de Totana
2019-03-24 16:30:00 Huercal 2 - 3 NV Estudiantes de Murcia CF
2019-03-24 16:30:00 Puente Genil 5 - 0 Guadalcacin CD
2019-03-24 16:30:00 UD Somozas 1 - 1 Ribadumia CF
2019-03-24 16:30:00 Atletico Espeleno 1 - 2 CD Cabecense
2019-03-24 16:30:00 CD Robres 1 - 1 Bell Bridget
2019-03-24 16:30:00 Polvorin 1 - 0 Laracha
2019-03-24 16:30:00 Sestao 0 - 0 Alaves B
2019-03-24 16:30:00 CP Valdivia 6 - 0 RCP Valverdeno
2019-03-24 16:30:00 Aguilas CF 2 - 1 La Union CF
2019-03-24 16:30:00 AD Llerenense 1 - 4 CD Diocesano
2019-03-24 16:30:00 CF La Nucia 0 - 0 Atletico Saguntino
2019-03-24 16:30:00 UD Los Barrios 1 - 0 CD Utrera
2019-03-24 16:45:00 San Claudio 1 - 2 L Entregu CF
2019-03-24 17:00:00 Antequera CF 2 - 1 Juventud Torremolinos CF
2019-03-24 17:00:00 Real Jaen CF 1 - 1 Motril
2019-03-24 17:00:00 Lucena CF 1 - 0 Cordoba B
2019-03-24 17:00:00 Jerez 3 - 0 CD Valdelacalzada
2019-03-24 17:00:00 CD Cristo Atletico 0 - 2 Atletico Astorga
2019-03-24 17:00:00 EC Granollers 1 - 1 AE Prat
2019-03-24 17:00:00 Santfeliuenc FC 0 - 0 Cerdanyola del Valles
2019-03-24 18:00:00 Paiosaco 1 - 1 CD Barco
Bra CaP
2019-03-24 19:00:00 Operario MS 2 - 0 Gremio Metropolitano Maringa
2019-03-24 19:00:00 Toledo Colonia Work PR 2 - 2 Londrina PR
2019-03-24 19:00:00 Cianorte PR 0 - 2 Cascavel PR
2019-03-24 19:00:00 Coritiba PR 1 - 1 Rio Branco PR
2019-03-24 23:00:00 Parana PR 4 - 1 Cascavel CR
BRA CGD
2019-03-24 19:00:00 Goiania 1 - 1 Goianesia GO
2019-03-24 19:00:00 Aparecidense GO 1 - 3 Goias
Brazil Campeonato Catarinense Division 1
2019-03-24 19:00:00 Criciuma 0 - 2 Avai FC SC
2019-03-24 19:00:00 Hercilio Luz SC 2 - 3 Chapecoense SC
2019-03-24 20:00:00 Marcilio Dias SC 0 - 1 Metropolitano SC
2019-03-24 21:00:00 Figueirense 0 - 1 Joinville SC
Brazil Pernambucano League
2019-03-24 19:00:00 Sport Club Recife PE 4 - 0 Petrolina PE
Brazil Campeonato Gaucho
2019-03-24 19:00:00 Juventude 0 - 6 Gremio (RS)
2019-03-24 22:00:00 Aimore RS 1 - 1 Caxias RS
Brazil Campeonato Mineiro Division 1
2019-03-24 19:00:00 Atletico Mineiro 3 - 1 Tupynambas
BRA CP
2019-03-24 19:00:00 Palmeira RN 0 - 3 America FC Natal RN
Iceland Women's League Cup
2019-03-24 14:00:00 UMF Sindri Hofn (w) 0 - 4 Volsungur Husavik (w)
2019-03-24 14:00:00 Hamrarnir (w) 4 - 0 Fjardab Hottur Leiknir (w)
English Women's Conference North
2019-03-24 14:00:00 Sunderland (w) 4 - 1 Guiseley AFC Vixens (w)
2019-03-24 14:00:00 Hull City (W) 1 - 2 Blackburn Rovers (w)
2019-03-24 14:00:00 Nottingham Forest (w) 1 - 1 Derby County (w)
2019-03-24 14:00:00 Fylde LFC (w) 0 - 3 Middlesbrough (w)
2019-03-24 14:00:00 Huddersfield (w) 1 - 1 Stoke City (w)
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
2019-03-24 21:00:00 Bahia BA 3 - 0 Salgueiros AC
2019-03-24 22:00:00 Botafogo PB 1 - 0 Sampaio Correa
2019-03-24 22:00:00 CSA-AL 2 - 0 Sergipe Se
QLD Premier League
2019-03-24 06:05:00 Sunshine Coast FC 2 - 0 Western Pride
2019-03-24 06:25:00 Gold Coast United 0 - 4 Brisbane Olympic United FC
Victorian State League Division 1
2019-03-24 04:00:00 Eastern Lions SC 1 - 1 Brunswick City
African Youth Championship
2019-03-24 13:00:00 Zambia U23 1 - 0 Malawi U23
2019-03-24 14:00:00 Tunisia U23 1 - 0 South Sudan U23
2019-03-24 18:00:00 Morocco U23 1 - 0 Democratic Rep Congo(U23)
2019-03-24 18:00:00 Senegal U23 0 - 0 Guinea U23
England FA Women Super League
2019-03-24 12:30:00 Liverpool (w) 1 - 5 Arsenal (w)
2019-03-24 15:00:00 Bristol Academy (w) 1 - 0 Everton FC (w)
BEL WC
2019-03-24 14:00:00 KAA Gent Ladies (w) 3 - 1 Anderlecht (w)
Colombia Copa Premier
2019-03-24 19:00:00 Cortulua 2 - 1 Deportivo Pereira
2019-03-24 19:00:00 Tigres Zipaquira 1 - 1 Atletico FC
2019-03-24 20:00:00 Valledupar FC 0 - 1 Deportes Quindio
2019-03-24 20:00:00 Orsomarso 1 - 2 Barranquilla FC
2019-03-24 20:30:00 Real Santander 2 - 2 Fortaleza F.C
Argentina Cup
2019-03-24 20:10:00 Newells Old Boys 1 - 2 Villa Mitre
Spanish Ladies Premier League
2019-03-24 11:00:00 Fundacion Albacete (W) 0 - 1 Real Sociedad (w)
2019-03-24 11:00:00 Athletic Club Bibao (w) 1 - 2 RCD Espanyol (w)
2019-03-24 11:00:00 Madrid CFF (w) 1 - 0 Atleico Malaga (w)
2019-03-24 11:15:00 Sporting De Huelva (w) 0 - 2 CDEF Logrono (w)
2019-03-24 12:00:00 Sevilla FC (w) 0 - 2 UD Granadilla Tenerife Sur (W)
2019-03-24 15:00:00 Rayo Vallecano (w) 0 - 0 Real Betis (W)
Czech Republic Cambrinus Liga Women's
2019-03-24 09:45:00 FC Viktoria Plzen (w) 2 - 4 Slovan Liberec (w)
2019-03-24 14:30:00 Dukla Prague (w) 2 - 2 Slovacko (w)
Sco WC
2019-03-24 11:45:00 Glasgow Rangers (w) 4 - 1 Forfar Farmington (w)
2019-03-24 12:00:00 Stirling University (w) 0 - 6 Hibernian (w)
2019-03-24 13:00:00 Glasgow City (w) 4 - 0 Celtic (w)
2019-03-24 14:30:00 Motherwell (w) 0 - 5 Spartans Edinburgh Women
Italian Women Division 1
2019-03-24 11:30:00 Res Roma (w) 0 - 3 Mozzanica (w)
2019-03-24 14:00:00 Juventus (w) 1 - 0 Fiorentina (w)
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
2019-03-24 13:30:00 FK Goblen 1 - 0 Gench Kalemler
Austrian Frauen Bundesliga
2019-03-24 10:00:00 Vorderland (w) 1 - 2 Sturm Graz/Stattegg (w)
2019-03-24 11:30:00 USC Landhaus (w) 0 - 0 SKV Altenmarkt (w)
2019-03-24 12:30:00 Union Kleinmunchen (w) 0 - 3 Wacker Innsbruck (w)
Futsal Russia Division De Honor
2019-03-24 08:00:00 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 5 - 3 Norilsky Nickel Futsal
2019-03-24 11:00:00 MFK CPRF Futsal 3 - 5 MFK Tyumen Futsal
2019-03-24 12:00:00 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 6 - 2 Novali Futsal
2019-03-24 14:00:00 Ukhta Tyumen Futsal 5 - 0 Nefte Jo Gansike Futsal
2019-03-24 15:00:00 Lipetsk Futsal 2 - 5 Volga Saratov Futsal
BRA SPB
2019-03-24 19:00:00 SC Paysandu Para 1 - 1 Clube Do Remo
J-League Division 3
2019-03-24 04:00:00 Vanraure Hachinohe FC 3 - 4 Yokohama SCC
2019-03-24 04:00:00 Grulla Morioka 3 - 1 Blaublitz Akita
2019-03-24 04:00:00 Fukushima United FC 0 - 1 Azul Claro Numazu
2019-03-24 04:00:00 SC Sagamihara 2 - 1 Gainare Tottori
2019-03-24 04:00:00 Roasso Kumamoto 0 - 0 Kamatamare Sanuki
2019-03-24 05:00:00 Kataller Toyama 1 - 0 Thespa Kusatsu
2019-03-24 05:00:00 Gamba Osaka U23 0 - 1 Giravanz Kitakyushu
Poland Division 2
2019-03-24 12:05:00 Ruch Chorzow 1 - 1 Rozwoj Katowice
Australia FFA Cup
2019-03-24 06:35:00 Caboolture FC 4 - 0 Mudgeeraba
2019-03-24 07:05:00 Toowong 2 - 2 Burleigh Heads
2019-03-24 08:00:00 Taringa Rovers 5 - 2 Beerwah Glasshouse United
Hong Kong First Division League
2019-03-24 05:30:00 South China AA 1 - 1 Central Western District RSA
International Friendly
2019-03-24 03:00:00 Fiji 1 - 0 Mauritius
2019-03-24 09:00:00 Bulgaria U16 2 - 0 Moldova U16
2019-03-24 09:00:00 China Hong Kong (w) 1 - 1 Chinese Taipei (w)
2019-03-24 10:00:00 Chinese Taipei 0 - 1 Solomon Islands
2019-03-24 11:00:00 Japan U18 1 - 2 Czech Republic U18
2019-03-24 12:00:00 FYR Macedonia U21 0 - 1 Latvia U21
2019-03-24 14:00:00 Azerbaijan U19 0 - 1 United Arab Emirates U19
2019-03-24 14:00:00 Albania U19 1 - 1 Macedonia U19
2019-03-24 14:00:00 Kazakhstan U21 1 - 2 Estonia U21
2019-03-24 14:00:00 Latvia U19 3 - 1 Armenia U19
2019-03-24 15:59:00 USA U23 0 - 0 Netherlands U21
2019-03-24 20:00:00 France U21 0 - 1 Denmark U21
Brazil Campeonato Paulista B
2019-03-24 13:00:00 Juventus SP 0 - 1 Santo Andre
2019-03-24 13:00:00 Penapolense 1 - 0 Nacional SP
2019-03-24 13:00:00 AA Portuguesa Santista 0 - 1 Sao Bernardo
2019-03-24 19:00:00 Portuguesa Desportos 2 - 1 CA Votuporanguense SP
2019-03-24 22:00:00 Rio Claro 1 - 0 XV de Piracicaba
Brazil Campeonato Paulista C
2019-03-24 13:00:00 Olimpia SP 1 - 0 Sao Carlos
2019-03-24 13:00:00 Comercial-SP 0 - 0 Barretos SP
2019-03-24 13:00:00 EC Sao Bernardo/SP 1 - 1 Audax Sao Paulo
2019-03-24 13:00:00 Taboao Da Serra SP 0 - 4 Capie Warrero
2019-03-24 13:00:00 Monte Azul SP 3 - 1 Batatais
AFC U-23 Championship
2019-03-24 05:00:00 Singapore U23 1 - 1 North Korea U23
2019-03-24 08:30:00 Philippines U23 0 - 8 China U23
2019-03-24 08:30:00 Timor Leste U23 0 - 6 Japan U23
2019-03-24 09:00:00 Mongolia U23 0 - 1 Hong Kong U23
2019-03-24 10:00:00 Chinese TaipeiU23 0 - 6 Australia U23
2019-03-24 10:00:00 Brunei Darussalam U23 0 - 8 Thailand U23
2019-03-24 11:15:00 Turkmenistan U23 0 - 2 Iraq U23
2019-03-24 11:30:00 Myanmar U23 4 - 0 Macau U23
2019-03-24 12:00:00 TajikistanU23 2 - 0 India U23
2019-03-24 12:45:00 Malaysia U23 1 - 0 Laos U23
2019-03-24 13:00:00 Bangladesh U23 0 - 1 Palestine U23
2019-03-24 13:00:00 Vietnam U23 1 - 0 Indonesia U23
2019-03-24 13:00:00 Cambodia U23 1 - 6 Korea U23
2019-03-24 14:00:00 Afghanistan U23 1 - 2 Oman U23
2019-03-24 14:15:00 Iran U23 3 - 0 Yemen U23
2019-03-24 14:15:00 Kyrgyzstan U23 0 - 3 Jordan U23
2019-03-24 14:25:00 Maldives U23 0 - 3 United Arab Emirates U23
2019-03-24 15:59:00 Bahrain U23 9 - 0 Sri LankaU23
2019-03-24 15:59:00 Qatar U23 5 - 0 Nepal U23
2019-03-24 17:15:00 Kuwait U23 0 - 2 Syria U23
2019-03-24 17:25:00 Saudi Arabia U23 2 - 0 Lebanon U23
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-03-24 16:45:00 Volta Redonda U20 1 - 0 Fluminense U20
Australia Victorian Women's Cup
2019-03-24 05:20:00 Hoppers Crossing Women 3 - 4 Keilor Park (w)
2019-03-24 08:00:00 Mazenod Victory Women 5 - 1 Ashburton (w)
Iceland U19 League
2019-03-24 15:30:00 KR/KVU19 5 - 2 Fram U19
Australia U20
2019-03-24 02:45:00 Sydney Olympic U20 3 - 1 Blacktown City FC U20
2019-03-24 03:30:00 Rockdale City Suns U20 3 - 0 Hakoah Sydney City East U20
2019-03-24 04:00:00 Sydney United 58 U20 1 - 2 South Coast Wolves FC U20
Jamaica Premier League
2019-03-24 22:00:00 UWI 2 - 2 Mount Pleasant FA
Spanish Segunda Division B
2019-03-24 10:30:00 Almeria B 1 - 4 UD Melilla
2019-03-24 10:30:00 Real Valladol B 2 - 1 AD Union Adarve
2019-03-24 11:00:00 Villarreal B 0 - 0 Ontinyent CF
2019-03-24 11:00:00 Don Benito 1 - 2 Badajoz
2019-03-24 11:00:00 Granada CF B 1 - 2 Real Murcia
2019-03-24 11:00:00 Jumilla 1 - 2 Sevilla Atletico
2019-03-24 11:00:00 Malaga B 0 - 1 Recreativo Huelva
2019-03-24 11:00:00 UD Marbella 2 - 0 C.D. San Fernando Isleno
2019-03-24 11:00:00 Real Oviedo B 0 - 0 SD Gernika
2019-03-24 11:00:00 CD Artistico Navalcarnero 1 - 5 CF Internacional De Madrid
2019-03-24 11:00:00 CD Ebro 0 - 1 Barcelona B
2019-03-24 11:00:00 RCD Espanyol B 0 - 2 Baleares
2019-03-24 11:00:00 Real Balompedica Linense 0 - 0 UD Ibiza
2019-03-24 11:00:00 Valencia CF Mestalla 2 - 1 SD Ejea
2019-03-24 11:00:00 UD Levante B 3 - 1 Sabadell
2019-03-24 12:00:00 Las Palmas Atletico 0 - 0 CF Salmantino
2019-03-24 15:59:00 CF Talavera de la Reina 2 - 0 Ejido
2019-03-24 15:59:00 Mirandes 1 - 0 Gimnastica Torrelavega
2019-03-24 15:59:00 CD Izarra 0 - 0 Athletic Bilbao B
2019-03-24 15:59:00 Barakaldo CF 0 - 1 Sporting de Gijon B
2019-03-24 15:59:00 Pontevedra 2 - 1 CD Guijuelo
2019-03-24 15:59:00 coruxo FC 2 - 2 UD San Sebastian Reyes
2019-03-24 15:59:00 Rapido de Bouzas 2 - 1 Deportivo La Coruna B
2019-03-24 15:59:00 Teruel 0 - 0 UB Conquense
2019-03-24 15:59:00 CF Badalona 2 - 1 CD Alcoyano
2019-03-24 15:59:00 Racing Santander 0 - 0 Real Union Irun
2019-03-24 15:59:00 UD Logrones 0 - 0 Leioa
2019-03-24 16:30:00 UCAM Murcia 0 - 0 Atletico Sanluqueno
2019-03-24 16:30:00 Real Madrid Castilla 0 - 0 Ponferradina
2019-03-24 17:00:00 Cultural Leonesa 3 - 1 Celta vigo b
2019-03-24 17:00:00 Atletico de Madrid B 0 - 1 Burgos CF
2019-03-24 17:00:00 FC Cartagena 1 - 1 Villanovense
2019-03-24 17:00:00 Lleida 0 - 1 Castellon
2019-03-24 17:00:00 UE Cornella 0 - 0 CF Peralada
France Youth U19 League
2019-03-24 10:00:00 Saint Etienne U19 4 - 0 Ajaccio Gfco U19
2019-03-24 14:00:00 Torcy U.S U19 1 - 2 Dijon U19
2019-03-24 14:00:00 Angers SCO U19 2 - 0 Pau FC U19
2019-03-24 14:00:00 Valenciennes US U19 0 - 0 Dunkerque U19
2019-03-24 14:00:00 US Boulogne U19 0 - 1 Le Havre U19
2019-03-24 14:00:00 Nice U19 0 - 1 Avenir Sportif Beziers U19
2019-03-24 14:00:00 Bastia U19 5 - 0 Castelnau le Cres U19
2019-03-24 14:00:00 Montpellier U19 1 - 1 Toulon U19
2019-03-24 14:00:00 Brest Stade U19 1 - 1 Vannes U19
2019-03-24 14:00:00 Cholet So U19 0 - 1 Guingamp U19
2019-03-24 14:00:00 Troyes U19 2 - 1 StrasbourgU19
2019-03-24 14:00:00 Tours U19 1 - 3 Chateauroux U19
2019-03-24 14:00:00 Marseille U19 1 - 0 NimesU19
2019-03-24 14:00:00 Bordeaux U19 3 - 0 Trelissac U19
2019-03-24 14:00:00 Laval U19 3 - 2 Nantes U19
2019-03-24 14:00:00 Rennes U19 1 - 2 Niort U19
2019-03-24 14:00:00 Saran U19 1 - 4 Caen U19
2019-03-24 14:00:00 AuxerreU19 1 - 2 SochauxU19
2019-03-24 14:00:00 LensU19 4 - 3 Paris Saint Germain U19
2019-03-24 14:00:00 Amiens U19 6 - 0 Orleans US 45 U19
2019-03-24 14:00:00 ASPTT Dijon U19 1 - 0 Le Puy Foot 43 Auvergne U19
2019-03-24 14:00:00 Nancy U19 0 - 1 Fleury91 U19
2019-03-24 14:00:00 Amneville U19 1 - 2 Metz U19
2019-03-24 14:00:00 Lyon U19 3 - 2 Stade Reims U19
2019-03-24 16:30:00 Quevilly US U19 6 - 2 Entente U19
Germany Youth U19 League
2019-03-24 10:00:00 Rot-Weiss Essen U19 1 - 0 MSV Duisburg U19
2019-03-24 11:00:00 TSV Havelse U19 1 - 1 VfL Osnabruck U19
Germany Regionalliga
2019-03-24 12:00:00 FSV Frankfurt 0 - 2 FC 08 Hombrug
2019-03-24 12:30:00 Berliner AK 07 2 - 1 VSG Altglienicke
2019-03-24 12:30:00 FSV Union Furstenwalde 0 - 2 ZFC Meuselwitz
2019-03-24 12:30:00 Germania Halberstadt 0 - 0 FC Lokomotive Leipzig
2019-03-24 12:30:00 Rot-Weiss Erfurt 1 - 0 Wacker Nordhausen
2019-03-24 13:00:00 VfL Oldenburg 3 - 0 SSV Jeddeloh
2019-03-24 13:00:00 Eintracht Norderstedt 0 - 0 SV Drochtersen/Assel
2019-03-24 13:00:00 Holstein Kiel II 2 - 2 Oldenburg
French Championnat Amateur
2019-03-24 14:00:00 Fleury Merogis U.S. 3 - 2 Lens B
Romania - Liga 2 Seria
2019-03-24 09:00:00 ACS Sirineasa 0 - 0 CS Mioveni
2019-03-24 11:00:00 Sportul Snagov 0 - 0 ACS Poli Timisoara
2019-03-24 13:30:00 Chindia Targoviste 4 - 2 Juventus Bucuresti
2019-03-24 15:59:00 FC Timisoara 3 - 0 Petrolul Ploiesti
2019-03-24 18:00:00 Universitaea Cluj 0 - 0 SCM Argesul Pitesti
Greece Divison C
2019-03-24 11:15:00 PAO Vardas 0 - 1 Foivos Kremastis
2019-03-24 12:00:00 AE Lefkimmis 1 - 2 Acheron Kanalaki
2019-03-24 12:15:00 Lalysos 1 - 0 Diagoras Vrachneikon
2019-03-24 13:00:00 Triglias Rafinas AO 3 - 0 Olympiakos Kymina
2019-03-24 13:00:00 Thiseas Agrias 2 - 2 Meteora
2019-03-24 13:00:00 Mandraikos 1 - 2 Asteras Vlachioti
2019-03-24 13:00:00 Niki Volou 3 - 2 Almyros
2019-03-24 13:00:00 Orfeas Xanthi 0 - 1 Nestos Chrisoupolis
2019-03-24 13:00:00 Panthrakikos 1 - 1 Amvrysseas Distomou
2019-03-24 13:00:00 PO Triglias 3 - 0 Olympiakos Kyminon
2019-03-24 13:00:00 Proodeftiki FC 0 - 1 OF Ierapetras
2019-03-24 13:00:00 Makedonikos Foufas 1 - 1 Thriamvos Serviana
2019-03-24 13:00:00 Korinthos 1 - 1 Thyella Kamari
2019-03-24 13:00:00 AO Kavala 2 - 1 Megas Alexandros Kilkis
2019-03-24 13:00:00 Ilisiakos FC 0 - 1 Haravgiakos
2019-03-24 13:00:00 Atromitos Piraeus 2 - 5 Aeek Synka
2019-03-24 13:00:00 Apollon Eretrias 0 - 4 Kallithea
2019-03-24 13:00:00 APO Keratsini 1 - 3 AO Episkopis Rethymno
2019-03-24 13:00:00 AO Stylidas 1 - 2 Oikonomos
2019-03-24 13:00:00 AO Sellanon 1 - 2 Pierikos
2019-03-24 13:00:00 AO Palliniakos 1 - 1 Paniliakos Pyrgos
2019-03-24 13:00:00 AO Giouchtas 1 - 3 Atsalenios
2019-03-24 13:00:00 Ampelakiakos 1 - 2 Ionikos
2019-03-24 13:00:00 Almopos Arideas 1 - 1 Aris Palaioxoriou
2019-03-24 13:00:00 Agios Ierotheos 0 - 2 Egaleo Athens
2019-03-24 13:00:00 Agioi Anargyro 1 - 3 Aiolikos
2019-03-24 13:00:00 AE Neapolis 1 - 1 Ethnikos Pireaus
Switzerland - 1.Liga
2019-03-24 15:00:00 Vevey Sports 3 - 0 FC Thun U21
2019-03-24 15:00:00 FC Martigny Sports 3 - 0 FC Naters
Austrian 3.Liga
2019-03-24 14:00:00 St. Johann 1 - 3 Bischofshofen
Denmark - 2.Liga
2019-03-24 12:00:00 BK Avarta 2 - 1 Skovshoved
2019-03-24 13:00:00 Ringkobing 1 - 0 Tarup Paarup IF
Turkiye Lig2
2019-03-24 11:30:00 S.Urfaspor 3 - 0 Tarsus Idman Yurdu
2019-03-24 11:30:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor 4 - 2 Kahramanmarasspor
2019-03-24 12:00:00 Bugsasspor 0 - 7 Menemen Belediye Spor
2019-03-24 12:00:00 Bodrumspor 1 - 1 Hacettepe SK
2019-03-24 12:00:00 Samsunspor 2 - 0 Nigde Belediyespor
2019-03-24 12:00:00 Bandirmaspor 3 - 3 Anadolu Selcukluspor
2019-03-24 12:00:00 Pendikspor 2 - 0 Karagumruk
2019-03-24 12:00:00 Kirklarelispor 1 - 1 Tuzlaspor
2019-03-24 12:00:00 Kastamonuspor 2 - 0 Sariyer
2019-03-24 12:00:00 Inegolspor 5 - 1 Manisaspor
2019-03-24 12:00:00 Zonguldak 1 - 0 Fethiyespor
Turkey 3. Ligi B
2019-03-24 11:30:00 Pazarspor 2 - 1 Karsiyaka
2019-03-24 11:30:00 Diyarbakirspor 0 - 2 Bayburt Ozel Idare
2019-03-24 11:30:00 Adiyamanspor 1 - 0 Duzcespor
2019-03-24 11:30:00 Yeni Orduspor 0 - 1 Sultanbeyli
2019-03-24 11:30:00 Batman Petrolspor 0 - 0 Erzin Belediyespor
2019-03-24 11:30:00 Osmaniyespor 2 - 1 Alibeykoy
2019-03-24 11:30:00 Erzincanspor 3 - 0 Trabzon Karadenizspor
2019-03-24 11:30:00 Ofspor 0 - 1 Tekirova Belediyespor
2019-03-24 11:30:00 Payas BS 1975 3 - 0 Muglaspor
2019-03-24 12:00:00 Silivrispor 2 - 0 Nevsehirspor Genclik
2019-03-24 12:00:00 Ergene Velimese 2 - 1 Kozan BLD.SPOR
2019-03-24 12:00:00 Erbaaspor S 1 - 1 Artvin Hopaspor
2019-03-24 12:00:00 Gebzespor 1 - 2 Tire 1922 Spor
2019-03-24 12:00:00 Sile Yildizspor 1 - 2 Nazillispor
2019-03-24 12:00:00 Yeni Altindag BS 1 - 0 Kirsehir Koyhizmetleri
2019-03-24 12:00:00 Turgutluspor 1 - 1 Golcukspor
2019-03-24 12:00:00 Serik Belediyespor 2 - 2 Bursa Niluferspor AS
2019-03-24 12:00:00 Korfez Bld. 2 - 0 Cizrespor
2019-03-24 12:00:00 Kizilcabolukspor 1 - 1 Erokspor
2019-03-24 12:00:00 Bergama Belediyespor 0 - 5 Belediye Vanspor
Brazil Brasiliense DF Division 1
2019-03-24 18:30:00 Bosque Formosa EC 1 - 1 Capital Brasilia
2019-03-24 18:30:00 SE do Gama 1 - 0 CA Taguatinga DF
2019-03-24 18:30:00 AA Luziania 1 - 1 Real FC
2019-03-24 18:30:00 Ceilandia DF 1 - 0 Paracatu DF
2019-03-24 18:30:00 Brasiliense 6 - 0 Bolamense FC
2019-03-24 18:30:00 Sobradinho EC 5 - 3 SE Santa Maria
NSW-N Premier League
2019-03-24 03:30:00 Charleston City Blues 4 - 1 Lake Macquarie
2019-03-24 03:30:00 Broadmeadow Magic 1 - 0 Hamilton Olympic
Australia Queensland State Women's Premier League
2019-03-24 04:00:00 Gold Coast city (w) 1 - 5 Souths United SC (w)
2019-03-24 07:10:00 Capalaba Women 11 - 2 Dare southwest Queensland (w)
Kenya Super League
2019-03-24 11:00:00 Administration Police FC 3 - 1 Modern Coast
2019-03-24 12:00:00 Green Commandos FC 1 - 1 Fortune Sacco
2019-03-24 12:00:00 Nairobi Stima 1 - 0 Coast Stima
2019-03-24 12:00:00 Posta Rangers 0 - 1 KCB
2019-03-24 13:00:00 Eldoret Youth 1 - 0 Nairobi Star City
USA National Premier Soccer League
2019-03-24 02:00:00 FC Davis 3 - 3 SonomaCountySol
Argentina group C Tebolidun League Manchester
2019-03-24 19:00:00 Deportivo Merlo 0 - 1 Sportivo Italiano
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2019-03-24 14:00:00 Claypole 2 - 1 CA Lugano
2019-03-24 19:00:00 Centro Espanol 0 - 1 Yupanqui
2019-03-24 19:00:00 Deportivo Muniz 1 - 4 CA Atlas
Cameroon Elite One
2019-03-24 14:30:00 UMS de Loum 1 - 0 AS Fortuna Mfou
2019-03-24 14:30:00 Union Douala 1 - 2 Tonnerre Yaounde
2019-03-24 14:30:00 Les Astres FC De Douala 1 - 0 Fovu de Baham
2019-03-24 14:30:00 Feutcheu FC 0 - 0 Stade Renard de Melong
2019-03-24 14:30:00 Colombe du Dja et Lobo 0 - 0 New Star De Douala
2019-03-24 14:30:00 APEJES Academy 3 - 1 PWD de Bamenda
Ethiopia Premier League
2019-03-24 12:00:00 Awassa Kenema 2 - 2 Fasil Kenema
2019-03-24 12:10:00 Mekelle Kenema 1 - 1 Welwalo Adigrat
Rwanda National League
2019-03-24 12:30:00 Rugende FC 0 - 0 Vision JN FC
FFSA WPL
2019-03-24 04:30:00 Northern Tigers FC (w) 2 - 1 Blacktown Spartans(w)
2019-03-24 05:30:00 University of Sydney (w) 2 - 2 Sydney Olympic FC Women
2019-03-24 05:30:00 Macarthur Rams Women 1 - 3 Illawarra Stingrays (w)
2019-03-24 07:05:00 Bankstown City Lions Women 1 - 2 NWS Koala (w)
Australia Women Brisbane Premier League
2019-03-24 07:00:00 Southport SC Women 0 - 4 University of Queensland FC Snr (w)
2019-03-24 07:20:00 North Brisbane FC Women 0 - 4 Coomera FC Women
Cameroon Elite two
2019-03-24 13:00:00 nternational Sporting De Douala 2 - 0 Yafoot FC
2019-03-24 13:00:00 Bang Bullet FC 0 - 0 Panthere Sportive du Nde
2019-03-24 15:00:00 Dynamo de Douala 1 - 2 AS Fap
Pakistan vest Football League
2019-03-24 20:30:00 CD Universitario 3 - 0 Alianza FC (PAN)
2019-03-24 21:00:00 Leones de America FC 3 - 1 Atletico Chiriqui
2019-03-24 22:00:00 CA Independente 2 - 2 San Francisco FC
2019-03-24 22:00:00 Costa Del Este 1 - 0 Sporting San Miguelito
Venezuela Segunda Division
2019-03-24 19:00:00 Libertador FC 2 - 2 Deportivo Petare FC
Queensland U20 League
2019-03-24 04:00:00 Sunshine Coast U20 0 - 1 Western Pride U20
Australia Victoria State League 1
2019-03-24 07:25:00 Beaumaris 1 - 2 Casey Comets
Austria Landesliga
2019-03-24 09:15:00 SR Donaufeld Wien 1 - 0 FV Austria XIII
2019-03-24 09:30:00 Annabichler SV 2 - 2 Rapid Lienz
2019-03-24 09:30:00 Waf Brigittenau 4 - 1 Post SV Wien
2019-03-24 12:30:00 ASKO kottmannsdorf 0 - 1 ATSV Wolfsberg
2019-03-24 14:00:00 St Michael Bl 2 - 5 SAK Klagenfurt
2019-03-24 14:00:00 SV Eberstein 3 - 1 FC Eisenkappel
Australia New South Wales League 2
2019-03-24 04:00:00 St George City FA 1 - 0 Canterbury Bankstown FC
2019-03-24 05:00:00 Central Coast Mariners (Youth) 1 - 1 Rydalmere Lions FC
Montenegro Division 2
2019-03-24 14:00:00 Bokelj Kotor 0 - 0 Decic Tuzi
2019-03-24 14:00:00 FK Berane 0 - 4 KOM Podgorica
2019-03-24 14:00:00 OSK Igalo 0 - 2 Otrant
2019-03-24 14:00:00 Mladost Ljeskopolje 2 - 2 Jedinstvo Bijelo Polje
2019-03-24 14:00:00 Jezero Plav 1 - 0 Arsenal Tivat
Belgian First Amateur Division
2019-03-24 14:00:00 Rupel Boom 2 - 0 Jeunesse Molenbeek
2019-03-24 14:00:00 RFC de Liege 2 - 1 Seraing
2019-03-24 14:00:00 Eendracht Aalst 0 - 0 Royal Knokke
Poland Division 4
2019-03-24 10:15:00 Pelikan Lowicz 0 - 1 Victoria Sulejowek
2019-03-24 11:00:00 Bron Radom 3 - 1 Lechia Tomaszow Mazowiecki
2019-03-24 14:00:00 Wisla Sandomierz 2 - 1 Czarni Polaniec
2019-03-24 15:00:00 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Ursus Warszawa
2019-03-24 15:00:00 Miedz Legnica II 3 - 1 Gornik Walbrzych
Korea Reserves League
2019-03-24 15:00:00 Cesar Vallejo Reserves 2 - 0 Union Comercio Reserves
Ireland U19 League
2019-03-24 12:00:00 Longford Town U19 2 - 0 Sligo U19
2019-03-24 14:00:00 Bray Wanderers U19 2 - 1 UCD U19
Switzerland 1.Liga Promotion
2019-03-24 13:30:00 FC Munsingen 2 - 1 Bavois
2019-03-24 13:30:00 Bellinzona 1 - 1 Breitenrain
Australia Northern NSW Premier League
2019-03-24 04:05:00 West Wallsend SC 3 - 4 New Lambton FC
2019-03-24 06:30:00 South Cardiff 1 - 3 Kahibah FC
Czech Group D League
2019-03-24 09:00:00 TJ Sokol Usti 0 - 7 Hranice KUNZ
2019-03-24 09:00:00 Slovan Cernovir 2 - 2 Sokol Opatovice
2019-03-24 09:15:00 Slavicin 4 - 1 Kozlovice