Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2019-03-23 23:00:00 Colon de Santa Fe 1 - 1 San Lorenzo
USA Major League Soccer
2019-03-23 21:55:00 FC Dallas 2 - 1 Colorado Rapids
2019-03-23 23:45:00 New York Red Bulls 0 - 1 Orlando City
2019-03-23 23:45:00 Philadelphia Union 3 - 0 Columbus Crew
Spanish Segunda Division
2019-03-23 15:00:00 Elche 3 - 1 AD Alcorcon
2019-03-23 17:00:00 CD Lugo 0 - 3 Albacete
England League 2
2019-03-23 15:00:00 Carlisle United 2 - 2 Cambridge United
2019-03-23 15:00:00 Cheltenham Town 3 - 1 Northampton Town
2019-03-23 15:00:00 Colchester United 0 - 2 Tranmere Rovers
2019-03-23 15:00:00 Crawley Town 0 - 3 Lincoln City
2019-03-23 15:00:00 Grimsby Town 0 - 0 Bury
2019-03-23 15:00:00 Macclesfield Town 2 - 2 Stevenage Borough
2019-03-23 15:00:00 Mansfield Town 1 - 2 Crewe Alexandra
2019-03-23 15:00:00 Milton Keynes Dons 2 - 0 Yeovil Town
2019-03-23 15:00:00 Notts County 0 - 1 Exeter City
2019-03-23 15:00:00 Port Vale 0 - 2 Forest Green Rovers
2019-03-23 15:00:00 Swindon Town 4 - 0 Morecambe
England League 1
2019-03-23 12:00:00 Walsall 0 - 1 Barnsley
2019-03-23 15:00:00 AFC Wimbledon 2 - 4 Gillingham
2019-03-23 15:00:00 Bradford City 1 - 4 Blackpool
2019-03-23 15:00:00 Burton Albion 5 - 2 Accrington Stanley
2019-03-23 15:00:00 Coventry City 0 - 1 Oxford United
2019-03-23 15:00:00 Luton Town 4 - 0 Doncaster Rovers
2019-03-23 15:00:00 Peterborough United 2 - 0 Southend United
2019-03-23 15:00:00 Plymouth Argyle 2 - 2 Bristol Rovers
2019-03-23 15:00:00 Rochdale 3 - 1 Scunthorpe United
2019-03-23 15:00:00 Shrewsbury Town 0 - 2 Portsmouth
Italian Serie B
2019-03-23 17:00:00 Lecce 7 - 0 Ascoli
International Club Friendly
2019-03-23 04:50:00 Kangaroo Point Rovers FC 0 - 6 Brisbane Athletic
2019-03-23 06:23:00 FC Ararat Moscow 4 - 0 FK Zenit Moskva
2019-03-23 08:00:00 Torpedo-MAZ Minsk 5 - 0 Oshmyany FK
2019-03-23 08:30:00 Strogino II 2 - 9 UOR-5 Egoryevsk
2019-03-23 09:00:00 FC Viitorul Constanta 3 - 0 Zimbru Chisinau
2019-03-23 09:00:00 FK Isloch Minsk 1 - 3 FC Rukh Brest
2019-03-23 09:00:00 Septemvri Simitli 2 - 1 CSKA 1948 Sofia
2019-03-23 09:00:00 CLB TPHCM 2 - 0 An Giang
2019-03-23 10:00:00 Zaglebie Sosnowiec 1 - 2 Puszcza Niepolomice
2019-03-23 10:00:00 FC Gomel 3 - 1 Khimik Svetlogorsk
2019-03-23 10:00:00 RoPS Rovaniemi 0 - 0 AC Oulu
2019-03-23 10:00:00 FK Ryazan 2 - 0 FC Murom
2019-03-23 11:00:00 Zemun 3 - 2 Triglav Gorenjska
2019-03-23 11:00:00 Muang Thong United 5 - 1 Army United F.C.
2019-03-23 11:00:00 Rheindorf Altach 0 - 1 Tromsdalen
2019-03-23 11:00:00 IF Sylvia 0 - 2 IFK Varnamo
2019-03-23 11:00:00 Lokomotiv Plovdiv 3 - 3 Beroe Stara Zagora
2019-03-23 11:00:00 Customs Department FC 2 - 2 Sukhothai
2019-03-23 11:00:00 Utsiktens BK 3 - 1 IK Gauthiod
2019-03-23 11:00:00 Norrby IF 0 - 1 Jonkopings Sodra
2019-03-23 11:00:00 Kjelsas 4 - 3 Oppsal
2019-03-23 11:00:00 MuSa 0 - 1 FC Jazz
2019-03-23 12:00:00 Ferencvarosi TC 2 - 2 ZalaegerzsegTE
2019-03-23 12:00:00 FK Spartak Zlatibor Voda 0 - 3 Proleter
2019-03-23 12:00:00 SJK Akatemia 0 - 0 TPV
2019-03-23 12:00:00 Mjallby AIF 0 - 2 Lunds BK
2019-03-23 12:00:00 Macva Sabac 1 - 1 FK Tuzla City
2019-03-23 12:00:00 Landskrona BoIS 2 - 0 FC Rosengard
2019-03-23 12:00:00 IFK Goteborg 1 - 0 Orgryte
2019-03-23 12:00:00 Strommen 0 - 3 Skeid Oslo
2019-03-23 12:00:00 Trelleborgs FF 1 - 2 Torns IF
2019-03-23 12:30:00 IK Brage 3 - 0 Sandvikens IF
2019-03-23 12:30:00 Rosenborg B 0 - 0 Byasen Toppfot
2019-03-23 12:30:00 Selangor PKNS 0 - 1 Sabah
2019-03-23 13:00:00 Oster 1 - 2 Kalmar
2019-03-23 13:00:00 Linkopings (w) 2 - 1 Kungsbacka DFF (w)
2019-03-23 13:00:00 IK Sirius FK 1 - 1 IK Frej Taby
2019-03-23 13:00:00 HJK Helsinki 3 - 0 FC Flora Tallinn
2019-03-23 13:00:00 Orebro 1 - 0 IFK Mariehamn
2019-03-23 13:00:00 Elverum 3 - 2 Moss
2019-03-23 13:00:00 Strindheim IL 2 - 4 Levanger FK
2019-03-23 13:00:00 Dinamo Zagreb 2 - 2 NK Mura 05
2019-03-23 13:00:00 Shakhter Soligorsk 2 - 1 Slavia Mozyr
2019-03-23 13:00:00 Halmstads 1 - 0 Elfsborg
2019-03-23 13:15:00 Jaro 2 - 0 KPV
2019-03-23 13:30:00 Konyaspor 1 - 1 Eskisehirspor
2019-03-23 13:30:00 Goztepe 5 - 4 Altinordu
2019-03-23 14:00:00 AFC Eskilstuna 3 - 2 Djurgardens
2019-03-23 14:00:00 Brann 3 - 0 Sogndal
2019-03-23 14:00:00 Fredrikstad 2 - 0 Falkenberg
2019-03-23 14:00:00 Sandnes Ulf 0 - 1 Jerv
2019-03-23 14:00:00 Gefle IF 1 - 0 Tegs SK
2019-03-23 14:00:00 Carlstad United BK 0 - 2 Skovde AIK
2019-03-23 14:00:00 Bryne 2 - 2 FK Arendal
2019-03-23 14:00:00 Radnicki Nis 2 - 1 Dinamo Vranje
2019-03-23 14:15:00 Al-Qadsia SC 1 - 1 Al-Shabab(KUW)
2019-03-23 15:00:00 Zenit St. Petersburg 0 - 3 Austria Wien
2019-03-23 15:00:00 Raufoss 2 - 2 Notodden FK
2019-03-23 15:00:00 Stromsgodset 1 - 1 Start IK
2019-03-23 15:59:00 Saudi Arabia U20 0 - 2 Uruguay U20
2019-03-23 18:00:00 Argentina U20 1 - 0 Japan U20
2019-03-23 21:30:00 Antigua GFC 1 - 2 CF Atlante
Chinese Football Association Jia League
2019-03-23 07:30:00 Shaanxi Chang an Athletic FC 0 - 0 Zhejiang Greentown
UEFA European Championship
2019-03-23 14:00:00 Georgia 0 - 2 Switzerland
2019-03-23 17:00:00 Gibraltar 0 - 1 Ireland
2019-03-23 17:00:00 Sweden 2 - 1 Romania
2019-03-23 17:00:00 Malta 2 - 1 Faroe Islands
2019-03-23 19:45:00 Spain 2 - 1 Norway
2019-03-23 19:45:00 Liechtenstein 0 - 2 Greece
2019-03-23 19:45:00 Italy 2 - 0 Finland
2019-03-23 19:45:00 Bosnia-Herzegovina 2 - 1 Armenia
African Nations Cup
2019-03-23 13:00:00 Burundi 1 - 1 Gabon
2019-03-23 15:00:00 Cameroon 3 - 0 Comoros
2019-03-23 15:30:00 Niger 1 - 1 Egypt
2019-03-23 16:30:00 Zambia 4 - 1 Namibia
2019-03-23 16:30:00 Guinea Bissau 2 - 2 Mozambique
2019-03-23 17:00:00 Cote D Ivoire 3 - 0 Rwanda
2019-03-23 18:00:00 Ghana 1 - 0 Kenya
2019-03-23 19:00:00 Mali 3 - 0 South Sudan
2019-03-23 19:00:00 Senegal 2 - 0 Madagascar
UEFA - EURO U21 Qualifying
2019-03-23 18:00:00 Albania U21 1 - 2 Turkey U21
Slovenia 2.Liga
2019-03-23 13:00:00 Drava 2 - 0 NK Nafta
2019-03-23 14:00:00 NK Fuzinar 0 - 2 NK Bilje
2019-03-23 14:00:00 Ankaran Hrvatini Mas Tech 0 - 1 Roltek Dob
2019-03-23 14:00:00 Jadran Dekani 2 - 2 Radomlje
Welsh Premier League
2019-03-23 14:30:00 Llanelli 1 - 3 Newi Cefn Druids
2019-03-23 14:30:00 Barry Town AFC 4 - 0 Caernarfon
2019-03-23 14:30:00 UWIC Inter Cardiff 1 - 0 Carmarthen
Ireland First Division
2019-03-23 14:30:00 Cabinteely FC 1 - 2 Limerick FC
Italy C1A
2019-03-23 13:30:00 Pistoiese 1 - 3 Olbia
2019-03-23 13:30:00 JuventusU23 3 - 0 Pro Vercelli
2019-03-23 13:30:00 Arzachena 3 - 0 Pontedera
2019-03-23 13:30:00 Cuneo 0 - 0 Alessandria
2019-03-23 13:30:00 Gozzano 0 - 0 Novara
2019-03-23 13:30:00 Pro Piacenza 0 - 3 ASD Albissola
2019-03-23 13:30:00 Lucchese 3 - 1 Pro Patria
2019-03-23 19:30:00 ACD Virtus Entella 0 - 0 Robur Siena S.S.D.
2019-03-23 19:30:00 Arezzo 1 - 1 Piacenza
2019-03-23 19:30:00 Pisa 1 - 0 Carrarese
Scotland Bells Challenge Cup
2019-03-23 16:30:00 Connahs Quay Nomads FC 1 - 3 Ross County
England Conference
2019-03-23 12:30:00 Chesterfield 3 - 0 Sutton United
2019-03-23 15:00:00 Barrow 2 - 2 Harrogate Town
2019-03-23 15:00:00 Boreham Wood 0 - 2 Aldershot Town
2019-03-23 15:00:00 Braintree Town 2 - 4 Bromley
2019-03-23 15:00:00 Halifax Town 2 - 0 Solihull Moors
2019-03-23 15:00:00 Hartlepool United 1 - 0 Wrexham
2019-03-23 15:00:00 Maidstone United 0 - 2 Ebbsfleet United
2019-03-23 15:00:00 Salford City 0 - 0 Barnet
Scottish Championship
2019-03-23 15:00:00 Dundee United 2 - 1 Alloa Athletic
Scottish Division One
2019-03-23 15:00:00 Airdrie United 1 - 0 Forfar Athletic
2019-03-23 15:00:00 East Fife 0 - 2 Brechin City
2019-03-23 15:00:00 Montrose 2 - 0 Stenhousemuir
2019-03-23 15:00:00 Raith Rovers 4 - 1 Dumbarton
2019-03-23 15:00:00 Stranraer 0 - 0 Arbroath
Scottish Division Two
2019-03-23 15:00:00 Clyde 2 - 1 Annan Athletic
2019-03-23 15:00:00 Elgin City 0 - 2 Albion Rovers
2019-03-23 15:00:00 Stirling Albion 1 - 0 Berwick Rangers
2019-03-23 15:00:00 Cowdenbeath 0 - 0 Queen's Park
2019-03-23 15:10:00 Edinburgh City 0 - 0 Peterhead
Northern Ireland Premier League
2019-03-23 13:00:00 Institute FC 1 - 0 Coleraine
2019-03-23 15:00:00 Ballymena United 1 - 2 Warrenpoint Town
2019-03-23 15:00:00 Ards FC 2 - 2 Crusaders
2019-03-23 17:30:00 Newry City 0 - 1 Glenavon Lurgan
Greece National B
2019-03-23 13:00:00 Kerkyra 2 - 1 Ergotelis
2019-03-23 13:00:00 Platanias FC 0 - 0 Volos NFC
2019-03-23 13:00:00 Irodotos 1 - 0 Trikala
2019-03-23 13:00:00 Aiginiakos FC 0 - 4 Kissamikos
England FA Vase
2019-03-23 15:00:00 AFC Telford United 1 - 2 Leyton Orient
2019-03-23 15:00:00 Stockport County 2 - 3 AFC Fylde
Brazil Campeonato Paulista
2019-03-23 20:00:00 Botafogo SP 1 - 1 Oeste
2019-03-23 20:00:00 Gremio Novorizontin 1 - 1 Palmeiras
2019-03-23 22:30:00 Santos 2 - 0 Red Bull Brasil SP
Brazil Campeonato Carioca
2019-03-23 22:00:00 Vasco da Gama 1 - 2 Bangu
UEFA European U-17 Football Championship
2019-03-23 09:00:00 Italy U17 3 - 0 Romania U17
2019-03-23 11:00:00 Germany U17 3 - 3 Iceland U17
2019-03-23 12:00:00 Czech Republic U17 2 - 0 Northern Ireland U17
2019-03-23 12:00:00 Portugal U17 2 - 1 Poland U17
2019-03-23 12:00:00 Austria U17 0 - 0 Turkey U17
2019-03-23 15:00:00 Netherlands U17 2 - 0 Israel U17
2019-03-23 15:59:00 Russia U17 3 - 0 Scotland U17
2019-03-23 16:30:00 Slovenia U17 1 - 1 Belarus U17
UEFA European U-19 Football Championship
2019-03-23 09:00:00 Republic of Ireland U19 3 - 1 Azerbaijan U19
2019-03-23 10:00:00 Germany U19 0 - 1 Norway U19
2019-03-23 10:30:00 Serbia U19 0 - 2 Belgium U19
2019-03-23 12:00:00 Spain U19 5 - 1 Wales U19
2019-03-23 14:00:00 France U19 3 - 2 Switzerland U19
2019-03-23 14:00:00 Italy U19 3 - 1 Ukraine U19
2019-03-23 14:00:00 Greece U19 2 - 1 England U19
2019-03-23 14:00:00 Russia U19 0 - 0 Romania U19
2019-03-23 15:00:00 Scotland U19 4 - 0 Cyprus U19
2019-03-23 15:00:00 Netherlands U19 2 - 0 Slovenia U19
2019-03-23 15:59:00 Israel U19 1 - 0 Poland U19
2019-03-23 15:59:00 Hungary U19 0 - 2 Croatia U19
2019-03-23 16:30:00 Czech Republic U19 3 - 1 Denmark U19
2019-03-23 17:00:00 Portugal U19 3 - 0 Turkey U19
Poland Liga 2
2019-03-23 14:00:00 OKS Stomil Olsztyn 1 - 1 Rakow Czestochowa
2019-03-23 15:59:00 Garbarnia Krakow 0 - 0 Wigry Suwalki
Primera Division de Uruguay
2019-03-23 19:00:00 Centro Atletico Fenix 5 - 1 Danubio FC
2019-03-23 19:00:00 Rampla Juniors FC 2 - 0 Liverpool URU
2019-03-23 22:00:00 CA Penarol 2 - 2 Racing Club Montevideo
Peru Primera Division
2019-03-23 18:15:00 Molinos El Pirata 2 - 0 FBC Melgar
2019-03-23 20:30:00 Inti Gas Deportes 2 - 0 Alianza Lima
2019-03-23 22:45:00 Academia Deportiva Cantolao 0 - 0 Sporting Cristal
Primera Division de Colombiano-Apertura
2019-03-23 20:15:00 Deportivo Pasto 1 - 0 Millonarios
2019-03-23 22:00:00 Cucuta 1 - 3 Atletico Nacional Medellin
2019-03-23 22:30:00 Alianza Petrolera 1 - 0 Deportivo Cali
J-League Division 2
2019-03-23 05:00:00 Ventforet Kofu 1 - 1 Zweigen Kanazawa FC
2019-03-23 05:00:00 Yokohama FC 2 - 0 FC Gifu
2019-03-23 05:00:00 Albirex Niigata 0 - 1 Avispa Fukuoka
2019-03-23 05:00:00 Omiya Ardija 1 - 1 Mito Hollyhock
2019-03-23 06:00:00 Kashiwa Reysol 0 - 1 Fagiano Okayama
2019-03-23 08:00:00 Ehime FC 0 - 1 V-Varen Nagasaki
Saudi Professional League
2019-03-23 17:05:00 Al Hilal 0 - 0 Uhud
England Conference North Division
2019-03-23 15:00:00 Ashton United 0 - 3 Blyth Spartans
2019-03-23 15:00:00 Brackley Town 3 - 1 Kidderminster Harriers
2019-03-23 15:00:00 Chorley FC 3 - 0 Leamington
2019-03-23 15:00:00 Curzon Ashton FC 3 - 1 FC United of Manchester
2019-03-23 15:00:00 Hereford United 1 - 0 Guiseley
2019-03-23 15:00:00 Nuneaton Borough 1 - 2 Darlington
2019-03-23 15:00:00 Southport FC 2 - 2 Bradford Park Avenue
2019-03-23 15:00:00 Spennymoor Town 1 - 1 Alfreton Town
2019-03-23 15:00:00 York City 2 - 2 Boston United
England Conference South Division
2019-03-23 15:00:00 Billericay Town 1 - 2 Hungerford Town
2019-03-23 15:00:00 Concord Rangers 0 - 1 Torquay United
2019-03-23 15:00:00 Dartford 2 - 2 Hampton Richmond Borough
2019-03-23 15:00:00 Eastbourne Borough 0 - 0 Bath City
2019-03-23 15:00:00 Hemel Hempstead Town 3 - 2 East Thurrock United
2019-03-23 15:00:00 Oxford City 4 - 1 Dulwich Hamlet
2019-03-23 15:00:00 St Albans City 1 - 2 Gloucester City
2019-03-23 15:00:00 Truro City 0 - 3 Chelmsford City
2019-03-23 15:00:00 Wealdstone FC 1 - 0 Chippenham Town
2019-03-23 15:00:00 Weston Super Mare 0 - 1 Welling United
2019-03-23 15:00:00 Woking 0 - 1 Slough Town
Hong Kong Premier League
2019-03-23 09:30:00 Kitchee 3 - 0 Yuen Long FC
Jordan Cup
2019-03-23 12:30:00 AL Salt 3 - 0 Kufer Soom
England Southern Premier League
2019-03-23 15:00:00 Weymouth 2 - 1 Swindon Supermarine
2019-03-23 15:00:00 Harrow Borough 1 - 2 Frome Town
2019-03-23 15:00:00 Hendon 0 - 2 Hartley Wintney
2019-03-23 15:00:00 Kings Langley 1 - 0 Wimborne Town
2019-03-23 15:00:00 Merthyr Town 9 - 0 Staines Town
2019-03-23 15:00:00 Salisbury City 1 - 1 Chesham United
2019-03-23 15:00:00 Taunton Town 1 - 0 Poole Town
2019-03-23 15:00:00 Walton Casuals 2 - 3 Dorchester Town
2019-03-23 15:00:00 Farnborough Town 3 - 2 Tiverton Town
2019-03-23 15:00:00 Beaconsfield SYCOB 4 - 3 Gosport Borough
2019-03-23 15:00:00 Basingstoke Town 2 - 2 Metropolitan Police
Slovakia 2. Liga
2019-03-23 14:00:00 Tatran LM 0 - 2 Slavoj Trebisov
2019-03-23 14:00:00 Partizan Bardejov 1 - 1 Sokol Dolna Zdana
2019-03-23 14:00:00 MFK Dubnica nad Vahom 1 - 1 FC STK 1914 Samorin
2019-03-23 14:00:00 Dukla Banska Bystrica 2 - 2 KFC Komarno
2019-03-23 14:00:00 Tatran Presov 0 - 0 MSK Zilina B
2019-03-23 14:00:00 Lipany 2 - 1 Poprad
Primera Division de Paraguay
2019-03-23 21:15:00 Cerro Porteno 5 - 2 Guarani CA
2019-03-23 23:15:00 River Plate (PAR) 2 - 1 Sportivo San Lorenzo
Primera Division de Venezuela
2019-03-23 19:30:00 Deportivo Anzoategui 1 - 3 Trujillanos
2019-03-23 20:00:00 LALA FC 2 - 3 Deportivo Lara
2019-03-23 20:00:00 Carabobo FC 2 - 1 Deportivo Tachira
2019-03-23 20:15:00 Portuguesa FC 0 - 1 Zamora Barinas
Argentine Division 2
2019-03-23 17:30:00 Arsenal de Sarandi 3 - 1 Gimnasia Mendoza
2019-03-23 19:00:00 Chacarita juniors 3 - 1 Guillermo Brown
2019-03-23 22:00:00 Temperley 2 - 1 Atletico Rafaela
2019-03-23 23:30:00 Santa Marina Tandil 1 - 2 Central Cordoba SDE
FNT
2019-03-23 08:30:00 Afghanistan 1 - 2 Malaysia
CONCACAF U17 Championship
2019-03-23 00:30:00 Brazil U17 3 - 2 Paraguay U17
2019-03-23 22:10:00 Ecuador U17 1 - 0 Bolivia U17
Slovakia 2.Liga Play off
2019-03-23 09:30:00 SK Milenium 4 - 0 FK Svidnik
VIC Premier League
2019-03-23 04:00:00 Green Gully Cavaliers 2 - 5 Avondale FC
2019-03-23 08:00:00 Dandenong Thunder 2 - 2 Bentleigh greens
2019-03-23 08:30:00 Kingston City 1 - 2 Altona Magic
French Feminines D1
2019-03-23 13:45:00 Montpellier (w) 1 - 0 Guingamp (w)
German Frauen Bundesliga
2019-03-23 13:00:00 Hoffenheim (w) 2 - 1 SC Freiburg (w)
USL First Division
2019-03-23 18:00:00 St Louis Lions 1 - 1 Tampa Bay Rowdies
2019-03-23 19:00:00 Real Monarchs 5 - 0 Los Angeles Galaxy II
2019-03-23 20:00:00 Tulsa Roughneck 4 - 0 Tacoma Defiance
2019-03-23 21:00:00 Swope Park Rangers 2 - 2 Pittsburgh Riverhounds
2019-03-23 23:00:00 Louisville City FC 2 - 1 Hartford Athletic
2019-03-23 23:00:00 Charlotte Independence 3 - 3 Atlanta United FC II
VIC Women’s Premier League
2019-03-23 04:15:00 Bayside United (w) 0 - 1 FC Bulleen Lions (w)
2019-03-23 07:30:00 Geelong Galaxy (w) 2 - 4 South Melbourne (w)
Korea National League
2019-03-23 06:00:00 Gimhae City 1 - 0 Changwon City
2019-03-23 06:00:00 Gangneung City 2 - 0 Cheonan City
2019-03-23 06:00:00 Mokpo City 2 - 0 Gyeongju KHNP
2019-03-23 06:00:00 Daejeon Korail 1 - 1 Busan Transportation Corporation
Women Norwegian Toppserien
2019-03-23 13:00:00 Sandviken (w) 0 - 2 Roa (w)
2019-03-23 13:00:00 LSK Kvinner (w) 4 - 3 Kolbotn (w)
2019-03-23 14:00:00 Lyn (w) 0 - 0 Fart (w)
2019-03-23 14:00:00 Klepp (w) 1 - 0 Avaldsnes (w)
Finland Women Premier League
2019-03-23 11:00:00 TiPS Vantaa (w) 1 - 1 Aland United (w)
2019-03-23 12:00:00 ONS (w) 2 - 5 HJK Helsinki (w)
2019-03-23 13:00:00 KuPs ?W? 0 - 1 Honka Espoo (w)
National Premier Leagues Western Australia
2019-03-23 07:00:00 Armadale SC 3 - 0 Rocking ham City
2019-03-23 07:00:00 Stirling Lions 0 - 3 Perth SC
2019-03-23 07:00:00 Cockburn City 4 - 4 Inglewood United
2019-03-23 07:00:00 ECU Joondalup 2 - 3 Sorrento F.C.
2019-03-23 07:00:00 Perth Glory (Youth) 3 - 0 Balcatta FC
UEFA European Women
2019-03-23 12:00:00 Germany (w) U17 2 - 0 Republic of Ireland (w) U17
2019-03-23 15:00:00 France (w) U17 5 - 0 Northern Ireland (w) U17
2019-03-23 15:30:00 Sweden (w) U17 0 - 2 Poland (w) U17
2019-03-23 16:30:00 Scotland (w) U17 0 - 1 Norway (w) U17
2019-03-23 17:00:00 Portugal (w) U17 1 - 0 Czech Republic (w) U17
2019-03-23 18:30:00 Spain (w) U17 5 - 0 Slovakia (w) U17
Kazakhstan Cup
2019-03-23 09:00:00 FTs Didara Sidikbeka 0 - 2 Akademiya Ontustik
2019-03-23 09:00:00 FK Arys 3 - 4 Sdyushor 8
Belgium Women 1st National
2019-03-23 14:00:00 White Star Bruxelles (W) 6 - 1 Ladies Genk B Women's
Futsal Spain Division De Honor
2019-03-23 12:30:00 EiPozo Murcia Turistica Futsal 2 - 2 Jaen Paraiso Interior Futsal
2019-03-23 15:59:00 Peinsa F.S. Cartagena Futsal 1 - 1 Peniscola Futsal
2019-03-23 18:30:00 Paruro five foot 3 - 4 Caja Segovia Indoor Soccer
2019-03-23 19:00:00 Vaidepenas Futsal 2 - 3 DKV Seguros Zaragoza Indoor So
Bolivia Primera Division
2019-03-23 19:00:00 Destroyers 2 - 1 San Jose
2019-03-23 21:15:00 Jorge Wilstermann 2 - 0 Nacional Potosi
NSW Premier League
2019-03-23 07:30:00 Sutherland Sharks 1 - 2 A.P.I.A. Leichhardt Tigers
2019-03-23 08:00:00 Sydney FC (Youth) 0 - 2 Marconi Stallions
2019-03-23 09:30:00 Manly United 2 - 2 Ted Reiter Mountain City Rovers
Australia Victorian Premier League U20
2019-03-23 02:00:00 Green Gully Cavaliers U20 1 - 1 Avondale FC U20
2019-03-23 05:45:00 Kingston CityU20 2 - 1 Altona Magic U20
2019-03-23 06:00:00 Dandenong Thunder U20 0 - 5 Bentleigh greens U20
Chinese Football Association Yi League
2019-03-23 07:00:00 Sichuan Jiuniu 0 - 3 Zhejiang Yiteng FC
2019-03-23 07:00:00 Baoding Rongda FC 0 - 1 Yanbian Beiguo
2019-03-23 07:00:00 Fujian Tianxin 0 - 0 Hubei Chufengheli FC
2019-03-23 07:00:00 Zhejiang Yiwu 1 - 1 Nanjing sand leaves
2019-03-23 07:00:00 Qingdao Red Lions 1 - 3 Yinchuan Helanshan
2019-03-23 07:00:00 ShanXi xingdu 1 - 1 Hebei Jingying
2019-03-23 07:00:00 Shenyang City Public 2 - 1 Baotou southern
2019-03-23 07:00:00 Jiangsu Yancheng 0 - 3 Zibo Sunday
2019-03-23 07:00:00 Bei Li Gong 2 - 0 DXCD FC
2019-03-23 07:30:00 Wuhan three town 1 - 0 Suzhou Dongwu
2019-03-23 07:30:00 Kunshan FC 1 - 0 Shenzhen Pengcheng
2019-03-23 07:30:00 Yunnan Kunlu 2 - 5 Lhasa Chengtou
2019-03-23 07:30:00 Hunan Billows 0 - 0 Chengdu Xingcheng
German 3.Liga
2019-03-23 13:00:00 Hallescher FC 1 - 4 SV Wehen Wiesbaden
2019-03-23 13:00:00 Carl Zeiss Jena 0 - 0 Uerdingen KFC 05
2019-03-23 13:00:00 Karlsruher SC 1 - 1 Hansa Rostock
2019-03-23 13:00:00 TSV 1860 Munchen 1 - 0 SV Meppen
2019-03-23 13:00:00 Preuben Munster 3 - 0 Unterhaching
2019-03-23 13:00:00 SG Sonnenhof Grossaspach 2 - 1 Wurzburger Kickers
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
2019-03-23 09:15:00 Radotin 0 - 1 Loko Vltavin
2019-03-23 09:15:00 Odra Petrkovice 1 - 0 Unicov
2019-03-23 09:15:00 FC Pisek 3 - 1 Slovan Velvary
2019-03-23 09:20:00 Vysehrad 0 - 0 Benesov
2019-03-23 09:30:00 Litomerice 0 - 3 Domazlice
2019-03-23 14:00:00 Frydek-Mistek 2 - 0 Velke Mezirici
2019-03-23 14:00:00 Zivanice 2 - 1 FK Kraluv Dvur
2019-03-23 14:00:00 Jiskra Usti nad Orlici 0 - 1 SK Zapy
2019-03-23 14:00:00 Rymarov 2 - 3 Vrchovina
2019-03-23 14:00:00 Sardice 2 - 1 Otrokovice
2019-03-23 14:00:00 Valasske Mezirici 0 - 3 Dolni Benesov
2019-03-23 14:00:00 Uhersky Brod 1 - 1 Slavia Kromeriz
2019-03-23 14:00:00 Spartak Hulin 3 - 2 Hlucin
2019-03-23 14:00:00 Lisen 1 - 1 Vyskov
England Northern Premier League
2019-03-23 15:00:00 Bamber Bridge 0 - 3 Farsley Celtic
2019-03-23 15:00:00 Buxton FC 1 - 0 Scarborough
2019-03-23 15:00:00 Witton Albion 2 - 2 Basford Utd
2019-03-23 15:00:00 Nantwich Town 1 - 1 Grantham Town
2019-03-23 15:00:00 Whitby Town 0 - 1 Workington
2019-03-23 15:00:00 Stafford Rangers 1 - 1 Warrington Town AFC
2019-03-23 15:00:00 South Shields 4 - 0 Hyde F.C.
2019-03-23 15:00:00 Matlock Town 1 - 1 Mickleover Sports
2019-03-23 15:00:00 Lancaster City 2 - 2 Hednesford Town
2019-03-23 15:00:00 Gainsborough Trinity 0 - 1 Marine
Chile Cup
2019-03-23 20:30:00 Trasandino Los Andes 0 - 0 San Luis Quillota
2019-03-23 20:30:00 San Antonio Unido 1 - 2 Deportes La Serena
2019-03-23 20:30:00 Rengo Unido 2 - 3 Barnechea
2019-03-23 20:30:00 AC Colina 1 - 3 Santiago Morning
2019-03-23 21:00:00 Deportes Vallenar 2 - 1 CD Copiapo S.A.
2019-03-23 21:00:00 Iberia Los Angeles 1 - 2 Nublense
2019-03-23 23:00:00 Fernandez Vial 2 - 2 Deportes Temuco
Denmark Womans League
2019-03-23 13:00:00 Brondby IF (w) 5 - 1 VSK Aarhus(w)
2019-03-23 14:00:00 Thisted FC (w) 0 - 1 Kolding B (w)
UAE Division 1 Group A
2019-03-23 13:45:00 Masfut 0 - 1 Al Taawon
2019-03-23 13:45:00 Al Oruba (UAE) 0 - 1 Al-Khaleej UAE
Australia Brisbane Premier League
2019-03-23 07:30:00 University of Queensland 0 - 1 Albany Creek
Japan Football League
2019-03-23 04:00:00 Honda Lock SC 2 - 3 Ryutsu Keizai University
2019-03-23 04:00:00 Maruyasu Industries 1 - 0 Mio Biwako Shiga
Czech Republic U19 League
2019-03-23 09:30:00 Mlada Boleslav U19 0 - 2 Banik Ostrava U19
2019-03-23 10:00:00 Viktoria Plzen U19 2 - 0 Sigma Olomouc U19
2019-03-23 10:00:00 Brno U19 3 - 0 Vysocina Jihlava U19
2019-03-23 10:05:00 Slovacko U19 2 - 1 MFK Karvina U19
2019-03-23 11:05:00 Hradec Kralove U19 2 - 0 Dynamo Ceske Budejovice U19
2019-03-23 12:20:00 Pardubice U19 1 - 3 Marila Pribram U19
Denmark Youth U19
2019-03-23 11:00:00 Vejle U19 1 - 0 Lyngby Fodbold Club U19
Ukraine Division 2
2019-03-23 12:00:00 Zirka Kirovohrad 0 - 3 Obolon Kiev
2019-03-23 12:00:00 Kolos Kovalyovka 3 - 1 Prykarpattya Ivano Frankivsk
2019-03-23 13:00:00 Ahrobiznes TSK Romny 3 - 0 FC Sumy
2019-03-23 14:00:00 Rukh Vynnyky 1 - 0 Balkany Zorya
2019-03-23 15:00:00 Volyn 0 - 1 FK Avanhard Kramatorsk
2019-03-23 15:59:00 Metalist 1925 Kharkiv 1 - 2 Dnipro-1
Hungary U19 A League
2019-03-23 10:00:00 Debrecin VSC U19 2 - 1 Illes Akademia Haladas U19
Lithuania - 2.Division
2019-03-23 11:00:00 Hegelmann Litauen 4 - 1 Baltijos Futbolo Akademija
2019-03-23 12:00:00 Banga Gargzdai 1 - 0 FC Pakruojis
South Africa First League
2019-03-23 13:30:00 Real Kings 1 - 0 Stellenbosch FC
Argentina Prim C Metropolitana
2019-03-23 19:00:00 Tristan Suarez 0 - 0 CA Fenix Pilar
2019-03-23 22:00:00 Club Atletico Acassuso 1 - 1 Estudiantes de Caseros
2019-03-23 22:05:00 Atletico Atlanta 1 - 0 All Boys
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-03-23 12:00:00 Beauty Leila River team 0 - 2 CD Torreperogil
2019-03-23 12:00:00 UD Tamaraceite 3 - 0 Marino
2019-03-23 15:00:00 CD Binissalem 1 - 0 CD Murense
2019-03-23 15:00:00 Torre Levante 0 - 2 Crevillente
2019-03-23 15:00:00 CD Ardoi Draw 0 - 1 CA Cirbonero
2019-03-23 15:00:00 CD Huarte 2 - 1 MRA Navarra
2019-03-23 15:00:00 Ordizia KE 1 - 1 Zamudio SD
2019-03-23 15:00:00 CF Platges De Calvia 0 - 0 UD Poblense
2019-03-23 15:00:00 Llosetense 1 - 3 CE Felanitx
2019-03-23 15:15:00 Valle de Egues 2 - 3 UDC Txantrea KKE
2019-03-23 15:15:00 CD Manacor 1 - 0 Constancia
2019-03-23 15:30:00 CD La Virgen Del Camino 0 - 3 Numancia B
2019-03-23 15:30:00 UE Llagostera 4 - 0 Saint Chris
2019-03-23 15:30:00 Pasaia KE 3 - 2 SD San Pedro
2019-03-23 15:30:00 Solares Medio Cudeyo 0 - 1 SD Textil Escudo
2019-03-23 15:30:00 Avance Ezcabarte 0 - 1 CD Cortes
2019-03-23 15:30:00 Osasuna B 0 - 0 UD Mutilve
2019-03-23 15:30:00 Santa Catalina Atletico 2 - 1 CE Mercadal
2019-03-23 15:30:00 CD Ferriolense 0 - 0 Mallorca B
2019-03-23 15:30:00 CE Esporles 2 - 2 San Rafael
2019-03-23 15:59:00 CF Briviesca Norpetrol 3 - 0 CD La Granja
2019-03-23 15:59:00 CD Subiza 1 - 1 Beti Kozkor KE
2019-03-23 15:59:00 Muleno CF 1 - 0 UCAM Murcia CF B
2019-03-23 15:59:00 CD Tarancon 1 - 1 Atletico Ibanes
2019-03-23 15:59:00 UC Ceares 2 - 0 CD Llanes
2019-03-23 15:59:00 CD Mosconia 0 - 1 Condal CF
2019-03-23 15:59:00 CD Agoncillo 1 - 9 SD Logrones
2019-03-23 15:59:00 Barreda Balompie 1 - 3 SD Torina
2019-03-23 15:59:00 Atletico Albericia 0 - 1 Ribamontan Al Mar CF
2019-03-23 16:00:00 Villa Santa Brigida 1 - 2 UD Las Zocas
2019-03-23 16:30:00 CD Naval 0 - 3 CD Guarnizo
2019-03-23 16:30:00 CF Vimenor 1 - 1 Racing B
2019-03-23 16:30:00 CD Santa Ursula 1 - 1 Atletico Union Guimar
2019-03-23 16:30:00 UCD Burlades 3 - 0 Alesves
2019-03-23 17:00:00 UD Ibarra 0 - 4 Panaderia Pulido
2019-03-23 17:00:00 Villarreal C 2 - 3 UD Paterna
2019-03-23 17:00:00 JD Somorrostro 1 - 3 SD Beasain
2019-03-23 17:15:00 SD Deusto 3 - 1 CD Lagun Onak
2019-03-23 17:30:00 Club Siero 2 - 2 UD Gijon Industrial
2019-03-23 17:30:00 SD Laredo 1 - 2 U.M. Escobedo
2019-03-23 17:30:00 Silva SD 2 - 0 CD Boiro
2019-03-23 17:30:00 UD Logrones B 7 - 1 Vianes
2019-03-23 18:00:00 CD Bezana 3 - 0 SD Revilla
2019-03-23 18:00:00 CD Azuaga 0 - 3 Merida
2019-03-23 19:00:00 CD Arnedo 0 - 1 CD Berceo
Botola 2
2019-03-23 14:00:00 Itihad Z. Khemisset 0 - 0 Chabab Atlas Khenifra
2019-03-23 14:00:00 Club Salmi 0 - 0 Wydad Fes
2019-03-23 14:00:00 USK US Sidi Kacem 0 - 0 JSM Jeunesse Sportive El Massi
2019-03-23 14:00:00 Wydad Temara 2 - 2 Raja de Beni Mellal
2019-03-23 14:00:00 Maghreb Fez 1 - 0 KAC de Kenitra
2019-03-23 14:00:00 JSK Chabab Kasba Tadla 2 - 2 Renaissance Zmamra
2019-03-23 14:00:00 Chabab Ben Guerir 2 - 1 Racing Casablanca
2019-03-23 14:00:00 Olympique Dcheira 2 - 0 ASS Association Sportive de Sa
Bra CaP
2019-03-23 21:00:00 Atletico Paranaense 2 - 1 Foz do Iguacu PR
BRA CGD
2019-03-23 19:00:00 AA Anapolina 0 - 3 Atletico Clube Goianiense
2019-03-23 19:00:00 Vila Nova 2 - 0 katalang BA
Brazil Campeonato Gaucho
2019-03-23 22:00:00 Novo Hamburgo RS 0 - 2 Internacional RS
Mexico Youth U20
2019-03-23 15:00:00 Queretaro U20 0 - 0 Toluca U20
Brazil Campeonato Mineiro Division 1
2019-03-23 22:00:00 Cruzeiro (MG) 5 - 0 CA Patrocinense
FFSA Premier League
2019-03-23 04:30:00 Adelaide Panthers 2 - 3 Adelaide Comets FC
2019-03-23 04:30:00 Para Hills Knlghts SC 0 - 3 Adelaide United FC (Youth)
2019-03-23 04:30:00 Croydon Kings 1 - 1 Metrostars SC
2019-03-23 06:30:00 West Adelaide SC 2 - 7 Adelaide Raiders SC
2019-03-23 08:30:00 Adelaide Olympic 1 - 3 Adelaide Blue Eagles
2019-03-23 08:35:00 Adelaide City FC 2 - 2 Campbelltown City SC
SVK U19 A
2019-03-23 10:00:00 MFK Zemplin Michalovce U19 3 - 1 FK Zeleziarne Podbrezova U19
2019-03-23 10:00:00 FC Nitra U19 1 - 2 Slovan Bratislava U19
2019-03-23 10:00:00 FC Tatran Presov U19 0 - 2 Trencin U19
2019-03-23 10:00:00 FK Senica U19 2 - 2 FK Poprad U19
2019-03-23 10:00:00 Spartak Trnava U19 1 - 1 MSK Zilina U19
Hungary Womens Division 1 League
2019-03-23 12:00:00 Gyori Dozsa (w) 1 - 3 Taksony (w)
2019-03-23 14:00:00 Magyar Labdarugo Egylet Women 0 - 5 MTK Hungaria FC (w)
2019-03-23 14:00:00 Diosgyori VTK Women's 5 - 0 Szetomeharry Women
2019-03-23 15:00:00 Viktoria FC Szombathely (w) 2 - 4 Ferencvarosi TC (w)
Serbia Prva Liga
2019-03-23 14:00:00 Indjija 2 - 0 Zlatibor Cajetina
2019-03-23 14:00:00 FK Sindelic Nis 1 - 0 Habitpharm Javor
2019-03-23 14:00:00 Radnicki 1923 Kragujevac 2 - 0 OFK Beograd
2019-03-23 14:00:00 Novi Pazar 0 - 1 Backa Topola
2019-03-23 14:00:00 FK Bezanija 3 - 2 FK Zarkovo
2019-03-23 14:00:00 FK Buducnost Dobanovci 2 - 1 Metalac Gornji Milanovac
2019-03-23 14:00:00 Sevojno Uzice 3 - 3 Teleoptik
2019-03-23 17:30:00 Borac Cacak 0 - 1 FK Trajal
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
2019-03-23 19:00:00 Ceara 2 - 1 Santa Cruz PE
2019-03-23 19:00:00 Moto Club Sao Luis MA 1 - 1 Fortaleza
2019-03-23 19:00:00 ABC RN 0 - 0 Vitoria BA
2019-03-23 21:00:00 Nautico (PE) 2 - 0 Altos/PI
2019-03-23 21:00:00 Confianca SE 0 - 2 CRB Mather Europe
QLD Premier League
2019-03-23 07:00:00 SWQ Thunder 8 - 1 Redlands United FC
2019-03-23 08:00:00 Moreton Bay United 0 - 2 Gold Coast Knights
2019-03-23 08:45:00 Peninsula Power 2 - 0 Magpies Crusaders
2019-03-23 09:00:00 Eastern Suburbs Brisbane 3 - 0 Brisbane Strikers
FFSA PL
2019-03-23 04:30:00 Cumberland United FC 0 - 3 Fulham United FC
2019-03-23 04:30:00 Western Strikers SC 1 - 1 West Bay
2019-03-23 04:30:00 Sturt Lions 0 - 0 Noarlunga United
2019-03-23 04:30:00 Salisbury United 0 - 4 White City Woodville
2019-03-23 04:30:00 Playford City Patriots 2 - 2 Seaford Rangers
2019-03-23 04:30:00 Adelaide Victory 0 - 1 Modbury Jets
Victorian State League Division 1
2019-03-23 04:00:00 Whittlesea Ranges 0 - 0 Manningham United Blues
2019-03-23 04:00:00 Werribee City 4 - 0 Springvale White Eagles
2019-03-23 04:00:00 Langwarrin 0 - 2 St Albans Saints
2019-03-23 04:20:00 Box Hill United SC 2 - 2 Moreland City
2019-03-23 05:00:00 Ballarat Red Devils 1 - 2 Northcote City
2019-03-23 05:30:00 Geelong Sc 1 - 3 Murray United FC
2019-03-23 08:00:00 Goulburn Valley Suns 2 - 2 North Geelong Warriors
African Youth Championship
2019-03-23 15:00:00 Ghana U23 4 - 0 Gabon U23
2019-03-23 17:00:00 Equatorial Guinea U23 0 - 0 Algeria U23
Turkey A2 League U19
2019-03-23 10:00:00 Alanyaspor U19 1 - 1 Goztepe U19
2019-03-23 10:20:00 Kasimpasa U19 0 - 1 Ankaragucu U19
POL WD1
2019-03-23 10:00:00 AZS Wroclaw (w) 0 - 5 Biala Podlaska (w)
2019-03-23 10:00:00 KKPK Medyk Konin (w) 2 - 0 TS Mitech Zywiec (w)
2019-03-23 10:00:00 MKS Olimpia Szczecin (w) 2 - 6 Czarni Sosnowiec (w)
2019-03-23 10:00:00 UKS Lodz (w) 8 - 0 Polonia Pozna Women's
2019-03-23 12:00:00 AZS PWSZ Walbrzych (w) 4 - 1 AZS UJ Krakow (w)
Colombia Copa Premier
2019-03-23 19:00:00 Universitario de Popayan 3 - 0 Llaneros FC
2019-03-23 20:00:00 Deportivo Rionegro 1 - 0 Bogota FC
Argentina Cup
2019-03-23 20:10:00 Godoy Cruz Antonio Tomba 2 - 1 Deportivo Armenio
Spanish Ladies Premier League
2019-03-23 15:00:00 Levante UD (w) 0 - 4 Atletico de Madrid (w)
2019-03-23 17:00:00 Barcelona (w) 3 - 0 Colegio Aleman Valencia (w)
Czech Republic Cambrinus Liga Women's
2019-03-23 10:00:00 Slavia Praha (w) 2 - 0 Horni Herspice Women
2019-03-23 13:00:00 Hradec Kralove (w) 0 - 12 Sparta Praha (w)
Italian Women Division 1
2019-03-23 13:30:00 Florentia Women's 3 - 0 Bari (w)
2019-03-23 14:00:00 Orobica (w) 0 - 1 AC Milan (w)
2019-03-23 14:00:00 AGSM Verona (w) 2 - 3 Sassuolo (w)
2019-03-23 14:00:00 Tavagnacco (w) 3 - 2 Fimauto Valpolicella (w)
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
2019-03-23 13:30:00 FK Rinija 3 - 2 Vlazrimi Kicevo
2019-03-23 13:30:00 Pelister Bitola 1 - 0 FK Labunishta
2019-03-23 13:30:00 FK Kozuv 1 - 0 Vardar Negotino
2019-03-23 13:30:00 Partizan Obrshani 0 - 2 FK Tikves Kavadarci
2019-03-23 13:30:00 Kamenica-Sasa 0 - 2 Detonit Junior
2019-03-23 13:30:00 FC Plackovica 0 - 6 Bregalnica Stip
2019-03-23 13:30:00 Borec Veles 2 - 1 Pehchevo
2019-03-23 13:30:00 FC Struga Trim Lum 0 - 0 FK Skopje
2019-03-23 13:30:00 FK Teteks Tetovo 2 - 1 Korab Debar
Austrian Frauen Bundesliga
2019-03-23 13:00:00 Sudburgenland (w) 0 - 4 St. Polten (w)
2019-03-23 15:00:00 Neulengbach (w) 3 - 1 Bergheim/Hof (w)
Futsal Russia Division De Honor
2019-03-23 08:00:00 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 1 - 2 Norilsky Nickel Futsal
2019-03-23 08:00:00 Sibiryak Bratsk Indoor Soccer 1 - 3 Dynamo Samarra Futsal
2019-03-23 09:00:00 Algal Futsal 1 - 5 Orgkhim Futsal
2019-03-23 11:00:00 MFK CPRF Futsal 5 - 1 MFK Tyumen Futsal
2019-03-23 12:00:00 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 5 - 3 Novali Futsal
2019-03-23 12:00:00 Veliky Novgorod Futsal 1 - 4 Yougela B Futsal
2019-03-23 12:00:00 Mospolitekh Moscow Futsal 4 - 10 Almaz Futsal
2019-03-23 14:00:00 Ukhta Tyumen Futsal 5 - 0 Nefte Jo Gansike Futsal
2019-03-23 15:59:00 Spartak Moscow Soccer 13 - 2 Alex Futsal
Chile Super Cup
2019-03-23 21:00:00 Univ Catolica 5 - 0 Palestino
J-League Division 3
2019-03-23 05:00:00 AC Nagano Parceiro 1 - 1 Cerezo Osaka U23
2019-03-23 05:00:00 FC Tokyo U23 0 - 1 Fujieda MYFC
Poland Division 2
2019-03-23 12:00:00 Stargard Szczecinski 1 - 1 Resovia Rzeszow
2019-03-23 13:00:00 Radomiak Radom 1 - 0 Stal Stalowa Wola
2019-03-23 14:00:00 Skra Czestochowa 2 - 4 Znicz Pruszkow
2019-03-23 14:00:00 Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Gryf Wejherowo
2019-03-23 14:00:00 Pogon Siedlce 2 - 2 KS Energetyk ROW
2019-03-23 15:59:00 Olimpia Grudziadz 6 - 1 Gornik Leczna
2019-03-23 15:59:00 GKS Belchatow 1 - 1 Olimpia Elblag
2019-03-23 18:10:00 Widzew lodz 1 - 1 Elana Torun
Turkey U21 Super League
2019-03-23 11:30:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21 2 - 1 Bursaspor U21
International Friendly
2019-03-23 01:00:00 Guatemala 1 - 0 Costa Rica
2019-03-23 02:15:00 Mexico 3 - 1 Chile
2019-03-23 07:55:00 Thailand U19 2 - 1 China U19
2019-03-23 10:30:00 Vietnam U19 2 - 1 Myanmar U19
2019-03-23 11:30:00 Myanmar (w) 3 - 2 Vietnam (w)
2019-03-23 12:00:00 Bulgaria U18 1 - 0 Ukraine U18
2019-03-23 12:45:00 Oman 1 - 1 Singapore
2019-03-23 14:00:00 Montenegro U19 2 - 1 Finland U18
2019-03-23 14:00:00 France U18 2 - 1 Germany U18
2019-03-23 15:00:00 Jordan 0 - 1 Syrian
2019-03-23 17:00:00 Brazil 1 - 1 Panama
Brazil Campeonato Paulista B
2019-03-23 18:00:00 Ah so Santa SP 0 - 1 Taubate
2019-03-23 18:00:00 Atibaia 2 - 1 Sertaozinho
2019-03-23 20:00:00 Inter de Limeira 3 - 1 Linense(BRA)
Brazil Campeonato Paulista C
2019-03-23 18:00:00 Gremio Osasco 1 - 2 Noroeste
2019-03-23 18:00:00 Rio Preto SP 1 - 2 AE Velo Clube SP
2019-03-23 18:00:00 Primavera 1 - 0 Desportivo Brasil SP
Australian cloth
2019-03-23 08:00:00 AC Carina 3 - 0 St George Willawong FC
2019-03-23 08:00:00 Annerley FC 1 - 1 Ipswich City
2019-03-23 08:15:00 Virginia United 6 - 0 Pine Hills
Brazil Campeonato Paulista Youth
2019-03-23 12:30:00 Bangu U20 5 - 0 Portuguesa RJ U20
2019-03-23 12:35:00 America-RJ U20 3 - 0 Boavista (RJ) Youth
2019-03-23 12:35:00 Macae U20 0 - 8 Vasco da Gama U20
2019-03-23 18:00:00 Fluminense De Feira U20 0 - 2 Vitoria da Conquista BA Youth
2019-03-23 18:00:00 Atlantico BA U20 0 - 0 Bahia (Youth)
2019-03-23 18:30:00 Goias U20 1 - 0 Vila Nova (Youth)
2019-03-23 19:00:00 Americano RJ U20 2 - 3 Nova Iguacu U20
2019-03-23 19:00:00 Madureira Youth 1 - 1 CR Flamengo (RJ) (Youth)
Australia U20
2019-03-23 05:00:00 Armadale SC U20 7 - 1 Rockingham City FC U20
2019-03-23 05:00:00 Cockburn City U20 3 - 2 Inglewood United U20
2019-03-23 05:00:00 ECU Joondalup U20 5 - 1 Sorrento F.C. U20
2019-03-23 05:00:00 Stirling Lions U20 3 - 7 Pires U20
2019-03-23 05:30:00 Sutherland Sharks U20 0 - 0 APIA Leichhardt Tigers U20
2019-03-23 06:30:00 Manly United U20 1 - 0 Mt Druitt Town Rangers U20
Spanish Segunda Division B
2019-03-23 15:00:00 Cultural de Durango 1 - 2 Calahorra
2019-03-23 16:30:00 Unionistas de Salamanca 3 - 1 Fuenlabrada
2019-03-23 17:00:00 Arenas Club de Getxo 0 - 1 CD Tudelano
2019-03-23 17:00:00 Real Sociedad B 1 - 2 SD Amorebieta
2019-03-23 18:00:00 Hercules 1 - 0 UE Olot
2019-03-23 18:30:00 Union Langreo 0 - 0 CD Vitoria(SPA)
Germany Regionalliga
2019-03-23 12:00:00 Hamburger SV (Youth) 3 - 0 FC Hansa Luneburg
2019-03-23 12:00:00 VfL Wolfsburg (Youth) 1 - 1 ETSV Weiche Flensburg
2019-03-23 12:30:00 Bischofswerdaer FV 2 - 1 BFC Viktoria 1889
2019-03-23 12:30:00 Chemnitzer 1 - 0 Budissa Bautzen
2019-03-23 13:00:00 FC Augsburg II 2 - 3 VfB Eichstatt
2019-03-23 13:00:00 VfR Garching 1 - 1 FC Ingolstadt 04 Am
2019-03-23 13:00:00 SV Heimstetten 1 - 2 Nurnberg (Youth)
2019-03-23 13:00:00 TSV 1860 Rosenheim 1 - 1 Greuther Furth (Youth)
2019-03-23 13:00:00 SV Schalding Heining 0 - 2 FV Illertissen
2019-03-23 13:00:00 SpVgg Bayreuth 4 - 2 FC Pipinsried
2019-03-23 13:00:00 Werder Bremen (Youth) 3 - 1 Lupo-Martini Wolfsburg
2019-03-23 13:00:00 Germania Egestorf 0 - 1 Hannover 96 Am
2019-03-23 13:00:00 SC Freiburg (Youth) 1 - 1 VfR Wormatia Worms
2019-03-23 13:00:00 Hessen Dreieich 2 - 3 SV Elversberg
2019-03-23 13:00:00 SV Waldhof Mannheim 3 - 1 VfB Stuttgart II
2019-03-23 13:00:00 Saarbrucken 1 - 1 Kickers Offenbach
2019-03-23 13:00:00 Eintracht Stadtallendorf 4 - 1 FK Pirmasens
2019-03-23 13:00:00 TSV Steinbach 1 - 1 TSG Balingen
2019-03-23 13:00:00 SSV Ulm 1846 1 - 0 FSV Mainz 05 (Youth)
2019-03-23 13:00:00 SV Straelen 0 - 1 Rot-Weiss Essen
2019-03-23 13:00:00 Viktoria koln 0 - 0 Wuppertaler SV Borussia
2019-03-23 13:00:00 Wattenscheid 09 1 - 3 SV Rodinghausen
2019-03-23 13:00:00 Wiedenbruck 1 - 1 Bonner
2019-03-23 13:00:00 Monchengladbach AM. 0 - 0 TV Herkenrath
Romania - Liga 2 Seria
2019-03-23 09:00:00 CS Balotesti 0 - 2 Ripensia Timisoara
2019-03-23 09:00:00 Luceafarul Oradea 4 - 0 CS Aerostar Bacau
2019-03-23 09:00:00 Metaloglobus 2 - 1 Farul Constanta
2019-03-23 09:00:00 Pandurii Targu-Jiu 5 - 2 Dacia Unirea Braila
2019-03-23 11:00:00 FC Clinceni 2 - 0 FC UT Arad
Greece Divison C
2019-03-23 11:00:00 Diagoras 8 - 0 Asteras Amaliadas
Austrian 3.Liga
2019-03-23 13:00:00 Stadlau 2 - 2 SV Mattersburg Amateure
2019-03-23 13:00:00 SV Wals-Grunau 0 - 2 SV Grodig
2019-03-23 13:00:00 VfB Hohenems 0 - 4 Worgl Obi SV
2019-03-23 14:00:00 ATSV Stadl Paura 2 - 2 SV Lendorf
2019-03-23 14:00:00 SV Seekirchen 2 - 0 Langenegg
2019-03-23 14:00:00 USK Anif 1 - 3 Kufstein
2019-03-23 14:30:00 Rheindorf Altach B 1 - 0 SVG Reichenau
2019-03-23 15:00:00 SV Leobendorf 1 - 1 Wiener SC
2019-03-23 15:00:00 Team Wiener Linien 0 - 2 SC Mannsdorf
2019-03-23 15:00:00 ASV Bruck 2 - 0 St.Polten Amateure
2019-03-23 15:00:00 Union Gurten 2 - 0 VST Volkermarkt
2019-03-23 17:30:00 Grazer AK 5 - 0 Deutschlandsberger SC
Denmark - 2.Liga
2019-03-23 12:00:00 Vanlose 0 - 1 AB Copenhagen
2019-03-23 12:00:00 Kolding FC 1 - 1 Odder IGF
2019-03-23 12:00:00 HIK Hellerup 0 - 3 B93 Copenhagen
2019-03-23 13:00:00 Aarhus Fremad 3 - 2 Kjellerup
2019-03-23 13:00:00 Marienlyst 1 - 0 B 73 Slagelse
2019-03-23 13:00:00 Middelfart G og 2 - 2 Hillerod Fodbold
2019-03-23 13:00:00 Jammerbugt 1 - 0 FC Sydvest
2019-03-23 14:00:00 Skive IK 2 - 1 Dalum
2019-03-23 14:00:00 Bronshoj 1 - 1 BK Frem
2019-03-23 15:00:00 Brabrand 1 - 0 Vegar
Turkiye Lig2
2019-03-23 12:00:00 Sancaktepe Belediye Spor 1 - 3 Gumushanespor
2019-03-23 12:00:00 Manisa BB Spor 4 - 0 Darica Genclerbirligi
2019-03-23 12:00:00 Etimesgut Belediye Spor 2 - 0 Tokatspor
2019-03-23 12:00:00 Eyupspor 3 - 1 Amedspor
2019-03-23 12:00:00 Ankarademirspor 0 - 0 Sakaryaspor
2019-03-23 12:00:00 Bayrampasaspor 0 - 4 Keciorengucu
Turkey 3. Ligi B
2019-03-23 11:00:00 Catalca Spor 0 - 1 Elazig Belediyespor
2019-03-23 11:30:00 Wing Larsburg 3 - 1 Tepecik Bld
2019-03-23 11:30:00 Duzyurtspor 6 - 0 Kocaeli Birlik Spor
2019-03-23 12:00:00 Bucaspor 3 - 3 Ankara Adliyespor
2019-03-23 12:00:00 Halide Edip Adivarspor 1 - 2 Fatsa Belediyespor
2019-03-23 12:00:00 Anadolu Uskudar 1 - 1 Corum Belediyespor
Russia Div 2
2019-03-23 11:00:00 SKA Rostov 0 - 2 Stavropolye-2009
2019-03-23 12:00:00 FK Biolog 1 - 0 Legion Dynamo
2019-03-23 12:00:00 Volgar Astrakhan 0 - 1 Urozhay Krasnodar
2019-03-23 13:00:00 Spartak Nalchik 2 - 0 Krasnodar III
2019-03-23 13:00:00 FK Chayka K-SR 1 - 0 Alania Vladikavkaz
TAS Premier League
2019-03-23 02:30:00 Riverside Olympic 0 - 2 Devonport City
2019-03-23 03:30:00 Clarence United 0 - 13 South Hobart
2019-03-23 05:30:00 Launceston City 2 - 2 Glenn Nochi Knight
2019-03-23 07:00:00 Kingborough Lions 0 - 3 Hobart Zebras
NSW-N Premier League
2019-03-23 06:30:00 Lambton Jarvis 4 - 1 Adamstown Rosebuds FC
2019-03-23 08:30:00 Edgeworth Eagles FC 2 - 2 Newcastle Jets FC (Youth)
2019-03-23 08:45:00 Weston Workers FC 2 - 1 Maitland
Australia Queensland State Women's Premier League
2019-03-23 06:50:00 Eastern Suburbs SC Women 5 - 2 Sunshine Coast?W?
2019-03-23 07:30:00 Queensland Lions Women 2 - 2 Logan Lightning (W)
2019-03-23 10:15:00 Moreton Bay United Women 7 - 0 Mitchelton (W)
Kenya Super League
2019-03-23 10:45:00 Bidco United 3 - 2 St Josephs Youth
2019-03-23 11:20:00 FC Talanta 1 - 1 Kisumu All Stars
2019-03-23 12:00:00 Shabana FC 3 - 0 Kangemi All Stars
2019-03-23 12:00:00 Chemelil Sugar 0 - 0 Bandari
2019-03-23 12:00:00 AFC Leopards 2 - 1 Weston Shitima
2019-03-23 13:15:00 Deckard Lian 1 - 3 Kenya Police FC
2019-03-23 13:15:00 Kibera Black Stars 2 - 2 Wu Shuru
Argentina group C Tebolidun League Manchester
2019-03-23 19:00:00 Villa San Carlos 3 - 1 Berazategui
2019-03-23 19:00:00 Central Cordoba De Rosario 3 - 2 Victoriano Arenas
2019-03-23 19:00:00 Ituzaingo 1 - 1 Excursionistas
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
2019-03-23 19:00:00 Real Pilar 1 - 0 Central Ballester
Ethiopia Premier League
2019-03-23 13:00:00 Mekelakeya 0 - 4 Jimma Aba Jifar
Rwanda National League
2019-03-23 11:00:00 Aspor FC 1 - 0 La Jeunesse FC
2019-03-23 12:30:00 Vision FC 2 - 1 Sorwathe
2019-03-23 12:30:00 Hope FC 0 - 0 Pepiniere FC
2019-03-23 12:30:00 UR FC 4 - 1 Gasabo United
2019-03-23 13:30:00 Etincelles 3 - 0 Espoir FC
2019-03-23 13:30:00 Kirehe FC 2 - 1 Amagaju
2019-03-23 13:30:00 Musanze FC 1 - 2 Gicumbi FC
FFSA SLR
2019-03-23 02:20:00 Croydon Kings Reserve 2 - 1 North Eastern MetroStars Reserve
2019-03-23 02:25:00 South Adelaide Reserves 2 - 1 Adelaide Comets Reserve
2019-03-23 04:15:00 West Adelaide Reserve 3 - 2 Adelaide Raiders SC Reserve
2019-03-23 04:15:00 Adelaide Olympic Reserve 1 - 1 Adelaide Blue Eagles Reserve
2019-03-23 06:15:00 Adelaide City Reserve 3 - 1 Campbelltown City Reserve
Australia Women Brisbane Premier League
2019-03-23 06:35:00 Peninsula Power BPL (w) 4 - 4 Virginia United SC (w)
2019-03-23 07:15:00 Ipswich City Women 1 - 2 Annerley Women
Fen qing Guan
2019-03-23 14:00:00 HJK Helsinki U20 2 - 1 Inter Turku U20
Pakistan vest Football League
2019-03-23 01:00:00 San Martin FC 2 - 1 Azuero FC
2019-03-23 23:00:00 SD Panama Oeste 1 - 1 CD Centenari
Northern German state premier league - bayern
2019-03-23 12:30:00 Weiche Flensburg 08 II 2 - 0 SV Eichede
2019-03-23 13:00:00 Union Neumunster 1 - 2 Heider SV
2019-03-23 13:00:00 TSV Kropp 1 - 3 VfB Lübeck II
Venezuela Segunda Division
2019-03-23 19:30:00 Yaracuyanos 2 - 0 CA Furrial
2019-03-23 19:30:00 Real Frontera 2 - 0 Atletico El Vigia
2019-03-23 19:30:00 GV Maracay FC 3 - 0 Yaracuy FC
2019-03-23 19:30:00 Universidad Central de Venezuela 3 - 1 Fundacion AIFI
2019-03-23 20:00:00 Angostura FC 1 - 1 Petroleros de Anzoategui
2019-03-23 20:00:00 Titanes FC 3 - 2 Deportivo Zulia
Queensland U20 League
2019-03-23 05:00:00 Gold Coast United U20 1 - 0 Brisbane Olympic United FC U20
2019-03-23 05:00:00 SWQ Thunder U20 3 - 1 Redlands United U20
2019-03-23 05:45:00 Moreton Bay Jets U20 1 - 1 Gold Coast Knights U20
Australia Victoria State League 1
2019-03-23 07:00:00 Altona City SC 1 - 0 Essendon Royals
Austria Landesliga
2019-03-23 13:00:00 Sportunion Mauer 4 - 0 Slovan HAC
2019-03-23 14:00:00 FC Bad Radkersburg 2 - 0 St. Anna am Aigen
2019-03-23 15:00:00 Wiener Viktoria 3 - 3 Favoritner AC
Australia New South Wales League 2
2019-03-23 08:00:00 Spirit FC 2 - 1 Northern Tigers
2019-03-23 08:00:00 Hills Brumbies 3 - 2 North Shore Marin
2019-03-23 08:00:00 Mounties Wanderers 1 - 1 Blacktown Spartans
2019-03-23 08:00:00 Macarthur Rams 0 - 4 Western Sydney Wanderers AM
2019-03-23 08:00:00 St George Saints 0 - 3 Bonnyrigg White Eagles
New Zealand mainland Super League
2019-03-23 01:30:00 University of Canterbury 1 - 2 Halswell United
2019-03-23 01:45:00 Selwyn United 0 - 2 Cashmere Technical
2019-03-23 01:45:00 FC Twenty 11 2 - 3 Ferrymead Bays
Belgian First Amateur Division
2019-03-23 18:30:00 Thes Sport 0 - 1 Lierse Kempenzonen
2019-03-23 19:00:00 Sporting Chatelet 2 - 1 FCV Dender EH
2019-03-23 19:00:00 Excelsior Virton 2 - 0 Oudenaarde
2019-03-23 19:00:00 KSK Heist 0 - 2 KMSK Deinze
2019-03-23 19:00:00 ASV Geel 2 - 1 Dessel Sport
Poland Division 4
2019-03-23 11:00:00 Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Radunia Stezyca
2019-03-23 11:00:00 Lech II Poznan 2 - 1 KP Starogard Gdanski
2019-03-23 12:00:00 Rekord Bielsko-Biala 2 - 1 Gorzów Wielkopolski
2019-03-23 12:00:00 Zaglebie Lubin B 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
2019-03-23 14:00:00 Spartakus Daleszyce 0 - 0 Stal Krasnik
2019-03-23 14:00:00 Wislanie Jaskowice 0 - 0 Chelmianka Chelm
2019-03-23 14:00:00 Sokol Aleksandrow Lodzki 0 - 3 Unia Skierniewice
2019-03-23 14:30:00 Jarota Jarocin 1 - 1 Swit Skolwin
2019-03-23 14:30:00 Sola Oswiecim 0 - 1 Motor Lublin
2019-03-23 15:00:00 Gwarek Tarnowskie Gory 3 - 3 Gornik Polkowice
2019-03-23 15:00:00 Gornik II Zabrze 0 - 1 Foto-Higiena Olawa
2019-03-23 15:00:00 GKS Pniowek Pawlowice Slaskie 2 - 1 Piast Zmigrod
2019-03-23 17:00:00 Sokol Ostroda 3 - 2 Huragan Morag
The women's league of Argentina
2019-03-23 12:00:00 UBA (w) 3 - 3 Huracan (w)
Korea Reserves League
2019-03-23 15:00:00 Universitario de Deportes Reserves 6 - 1 Alianza Universidad Reserves
2019-03-23 15:30:00 Molinos El Pirata Reserves 1 - 1 FBC Melgar Reserves
Switzerland 1.Liga Promotion
2019-03-23 14:00:00 Basel U21 0 - 2 Stade Ouchy
2019-03-23 14:00:00 FC Sion U21 3 - 2 YF Juventus Zurich
2019-03-23 15:00:00 FC Zurich U21 1 - 0 Stade Nyonnais
2019-03-23 15:00:00 Koniz 3 - 1 Bruhl SG
2019-03-23 16:30:00 Yverdon 3 - 1 SC Cham
2019-03-23 16:30:00 Wohlen 1 - 1 La Chaux-de-Fonds
Uruguay U19 League