Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
Argentine Division 1
2019-01-19 23:00:00 River Plate 0 - 1 Defensa Y Justicia
Belgian Pro League
2019-01-19 17:00:00 Standard Liege 2 - 1 Kortrijk
2019-01-19 19:00:00 KAS Eupen 4 - 1 Lokeren
2019-01-19 19:00:00 Red Star Waasland 1 - 1 Cercle Brugge
2019-01-19 19:30:00 Zulte-Waregem 1 - 2 Royal Antwerp
German Bundesliga
2019-01-19 14:30:00 Augsburg 1 - 2 Fortuna Dusseldorf
2019-01-19 14:30:00 Bayer Leverkusen 0 - 1 Borussia Monchengladbach
2019-01-19 14:30:00 Eintracht Frankfurt 3 - 1 SC Freiburg
2019-01-19 14:30:00 Hannover 96 0 - 1 Werder Bremen
2019-01-19 14:30:00 VfB Stuttgart 2 - 3 FSV Mainz 05
2019-01-19 17:30:00 RB Leipzig 0 - 1 Borussia Dortmund
France Ligue 1
2019-01-19 15:59:00 Paris Saint Germain (PSG) 9 - 0 Guingamp
2019-01-19 19:00:00 Monaco 1 - 5 Strasbourg
2019-01-19 19:00:00 Nimes 0 - 1 Toulouse
2019-01-19 19:00:00 Reims 1 - 1 Nice
France Ligue 2
2019-01-19 13:55:00 Lens 2 - 1 Nancy
2019-01-19 14:00:00 Chamois Niortais 1 - 1 Grenoble
Holland Eredivisie
2019-01-19 17:30:00 AZ Alkmaar 3 - 0 FC Utrecht
2019-01-19 18:45:00 PEC Zwolle 3 - 1 Feyenoord
2019-01-19 18:45:00 ADO Den Haag 2 - 4 VVV Venlo
2019-01-19 19:45:00 Groningen 3 - 0 Heracles Almelo
Portugal Primera Liga
2019-01-19 15:30:00 Belenenses 2 - 2 CD Tondela
2019-01-19 18:00:00 Sporting Lisbon 2 - 1 Moreirense
2019-01-19 20:30:00 Santa Clara 0 - 1 Maritimo
Turkish Super Liga
2019-01-19 10:30:00 Erzurum BB 1 - 2 Konyaspor
2019-01-19 10:30:00 Yeni Malatyaspor 3 - 2 Goztepe
2019-01-19 13:00:00 Antalyaspor 0 - 0 Kayserispor
2019-01-19 15:59:00 Galatasaray 6 - 0 Ankaragucu
Spanish La Liga
2019-01-19 15:15:00 Real Madrid 2 - 0 Sevilla
2019-01-19 17:30:00 SD Huesca 0 - 3 Atletico Madrid
2019-01-19 19:45:00 Celta Vigo 1 - 2 Valencia
Greece National A
2019-01-19 15:15:00 Pas Giannina 1 - 2 Olympiakos Piraeus
2019-01-19 17:00:00 Apollon Smirnis 0 - 0 Levadiakos
2019-01-19 17:30:00 PAOK Saloniki 3 - 0 Panionios
Spanish Segunda Division
2019-01-19 15:00:00 Almeria 0 - 0 Cadiz
2019-01-19 17:00:00 Numancia 3 - 2 Cordoba
2019-01-19 17:00:00 CF Rayo Majadahonda 2 - 2 Real Zaragoza
2019-01-19 19:30:00 Malaga 2 - 1 CD Lugo
Italian Serie A
2019-01-19 14:00:00 AS Roma 3 - 2 Torino
2019-01-19 17:00:00 Udinese 1 - 2 Parma
2019-01-19 19:30:00 Inter Milan 0 - 0 Sassuolo
England League 2
2019-01-19 13:00:00 Lincoln City 1 - 0 Grimsby Town
2019-01-19 15:00:00 Cambridge United 3 - 2 Northampton Town
2019-01-19 15:00:00 Carlisle United 2 - 0 Cheltenham Town
2019-01-19 15:00:00 Colchester United 2 - 3 Mansfield Town
2019-01-19 15:00:00 Crawley Town 0 - 1 Port Vale
2019-01-19 15:00:00 Forest Green Rovers 1 - 2 Bury
2019-01-19 15:00:00 Macclesfield Town 2 - 1 Oldham Athletic
2019-01-19 15:00:00 Milton Keynes Dons 0 - 1 Crewe Alexandra
2019-01-19 15:00:00 Morecambe 1 - 2 Stevenage Borough
2019-01-19 15:00:00 Newport County 1 - 0 Exeter City
2019-01-19 15:00:00 Tranmere Rovers 1 - 2 Swindon Town
2019-01-19 15:00:00 Yeovil Town 2 - 0 Notts County
English Premier League
2019-01-19 12:30:00 Wolves 4 - 3 Leicester City
2019-01-19 15:00:00 Bournemouth AFC 2 - 0 West Ham United
2019-01-19 15:00:00 Liverpool 4 - 3 Crystal Palace
2019-01-19 15:00:00 Manchester United 2 - 1 Brighton Hove Albion
2019-01-19 15:00:00 Newcastle United 3 - 0 Cardiff City
2019-01-19 15:00:00 Southampton 2 - 1 Everton
2019-01-19 15:00:00 Watford 0 - 0 Burnley
2019-01-19 17:30:00 Arsenal 2 - 0 Chelsea
England Championship
2019-01-19 15:00:00 Aston Villa 2 - 2 Hull City
2019-01-19 15:00:00 Blackburn Rovers 2 - 0 Ipswich Town
2019-01-19 15:00:00 Derby County 2 - 1 Reading
2019-01-19 15:00:00 Middlesbrough 1 - 1 Millwall
2019-01-19 15:00:00 Nottingham Forest 0 - 1 Bristol City
2019-01-19 15:00:00 Queens Park Rangers (QPR) 1 - 4 Preston North End
2019-01-19 15:00:00 Rotherham United 2 - 4 Brentford
2019-01-19 15:00:00 Sheffield Wednesday 1 - 0 Wigan Athletic
2019-01-19 15:00:00 Stoke City 2 - 1 Leeds United
2019-01-19 17:30:00 Swansea City 1 - 0 Sheffield United
England League 1
2019-01-19 15:00:00 AFC Wimbledon 1 - 4 Barnsley
2019-01-19 15:00:00 Blackpool 0 - 0 Shrewsbury Town
2019-01-19 15:00:00 Bradford City 0 - 4 Southend United
2019-01-19 15:00:00 Bristol Rovers 0 - 1 Wycombe Wanderers
2019-01-19 15:00:00 Charlton Athletic 1 - 0 Accrington Stanley
2019-01-19 15:00:00 Doncaster Rovers 2 - 2 Burton Albion
2019-01-19 15:00:00 Gillingham 0 - 3 Walsall
2019-01-19 15:00:00 Luton Town 4 - 0 Peterborough United
2019-01-19 15:00:00 Oxford United 2 - 1 Portsmouth
2019-01-19 15:00:00 Plymouth Argyle 2 - 1 Coventry City
2019-01-19 15:00:00 Rochdale 1 - 1 Fleetwood Town
2019-01-19 15:00:00 Scunthorpe United 1 - 1 Sunderland A.F.C
Italian Serie B
2019-01-19 14:00:00 Lecce 1 - 1 Benevento
2019-01-19 14:00:00 Carpi 0 - 2 Foggia
2019-01-19 14:00:00 Crotone 0 - 0 Cittadella
2019-01-19 17:00:00 Perugia 0 - 2 Brescia
International Club Friendly
2019-01-19 00:35:00 West Torrens Birkalla B 5 - 1 Croydon Kings Reserve
2019-01-19 00:40:00 Atenas 0 - 0 Estudiantes Rio Cuarto
2019-01-19 02:30:00 West Torrens Birkalla 1 - 3 Croydon Kings
2019-01-19 03:00:00 Eastern Suburbs U20 0 - 1 Gold Coast United U20
2019-01-19 04:30:00 Playford City Patriots 1 - 0 Salisbury United
2019-01-19 05:00:00 Shonan Bellmare 0 - 1 Fukushima United FC
2019-01-19 05:30:00 Broadmeadow Magic 3 - 1 Mount Cook Union
2019-01-19 06:00:00 Buxoro FK 0 - 0 Sogdiana Jizak
2019-01-19 06:35:00 Grange Thistle SC Reserve 0 - 2 The Gap FC Reserve
2019-01-19 06:50:00 Port Adelaide Pirates Reserves 0 - 1 Cove Reserves
2019-01-19 07:00:00 Eastern Suburbs Brisbane 1 - 5 Gold Coast United
2019-01-19 07:30:00 Huda Hue 0 - 2 Dong Thap
2019-01-19 08:00:00 FK Nizhny Novgorod 1 - 1 Olimpia Volgograd
2019-01-19 08:00:00 Grange Thistle SC 3 - 1 The Gap
2019-01-19 08:00:00 Peninsula Power 8 - 0 Sunshine Coast FC
2019-01-19 08:00:00 Spartak Nizhniy Novgorod 1 - 1 Rotor Volgograd
2019-01-19 08:30:00 Kecskemeti TE 0 - 1 Duna-Tisza
2019-01-19 08:30:00 Quang Nam 2 - 0 CLB TPHCM
2019-01-19 08:30:00 Poet Adelarde Pirates 1 - 0 The Cove FC
2019-01-19 09:00:00 Wolfsberger AC Amateure 0 - 2 SG Austria Klagenfurt
2019-01-19 09:00:00 Ruch Chorzow 4 - 1 Ruch Radzionkow
2019-01-19 09:00:00 FC Ingolstadt 04 Am 3 - 0 FC Augsburg II
2019-01-19 09:00:00 Geylang United FC 12 - 2 Admiralty Football Club
2019-01-19 09:00:00 Michalovce 2 - 0 Tatran LM
2019-01-19 09:00:00 Chonburi Shark FC 1 - 0 PTT FC Rayong
2019-01-19 09:00:00 Gornik Leczna 4 - 1 Motor Lublin
2019-01-19 09:00:00 Trinec 5 - 0 Otrokovice
2019-01-19 09:00:00 USV Scheiblingkirchen-Warth 1 - 4 FC Magna Wiener Neustadt
2019-01-19 09:05:00 Rochedale Rovers 1 - 1 Western Pride
2019-01-19 09:30:00 Vysocina jihlava 6 - 3 Vyskov
2019-01-19 09:30:00 Pacifico Xining 2 - 1 Binh Phuoc
2019-01-19 09:30:00 Helsingor 2 - 2 AB Copenhagen
2019-01-19 10:00:00 Debrecin VSC 1 - 0 Balmazujvarosi FC
2019-01-19 10:00:00 FK Senica 3 - 2 FC Artmedia Petrzalka
2019-01-19 10:00:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 3 - 0 KS Energetyk ROW
2019-01-19 10:00:00 Chrobry Glogow 2 - 0 GKP Gorzow
2019-01-19 10:00:00 FK MAS Taborsko 0 - 2 Brno
2019-01-19 10:00:00 Slavia Mozyr 0 - 0 FK Lokomotiv Gomel
2019-01-19 10:00:00 Slavoj Vysehrad 0 - 2 Slavia PrahaU21
2019-01-19 10:00:00 Vanlose 0 - 2 BK Avarta
2019-01-19 10:00:00 Rudes 1 - 1 OFK Titograd
2019-01-19 10:00:00 Lampang FC 3 - 3 Consadole Sapporo
2019-01-19 10:00:00 Ang Thong FC 1 - 1 Air Force Central
2019-01-19 10:00:00 NK Publikum Celje 2 - 0 Sampion Celje
2019-01-19 10:00:00 Sport Podbrezova 1 - 1 Poprad
2019-01-19 10:00:00 Banik Ostrava B 0 - 0 Vitkovice
2019-01-19 10:00:00 Baltyk Gdynia 2 - 3 Bytovia Bytow
2019-01-19 10:00:00 Synot Slovacko 4 - 1 Slavia Kromeriz
2019-01-19 10:00:00 Dukla Prague 4 - 1 Chrudim
2019-01-19 10:00:00 Trencin 1 - 0 Opava
2019-01-19 10:00:00 FK Banik Sokolov 1 - 4 Marila Pribram
2019-01-19 10:00:00 Teplice 5 - 1 SK Slovan Varnsdorf
2019-01-19 10:30:00 Rakow Czestochowa 2 - 0 Warta Poznan
2019-01-19 11:00:00 Lahti 2 - 0 KTP Kotka
2019-01-19 11:00:00 Trinec 1 - 1 Hlucin
2019-01-19 11:00:00 Naestved 2 - 1 Herfolge Boldklub Koge
2019-01-19 11:00:00 FC Artsakh 3 - 3 Shirak
2019-01-19 11:00:00 MKS Kluczbork 5 - 2 Stal Brzeg
2019-01-19 11:00:00 Stargard Szczecinski 1 - 0 Kotwica Kolobrzeg
2019-01-19 11:00:00 Koln II 4 - 0 TuS Koblenz
2019-01-19 11:00:00 Hradec Kralove 6 - 1 Loko Vltavin
2019-01-19 11:00:00 SC Victoria Hamburg 1 - 1 St Pauli II
2019-01-19 11:00:00 LKS Lodz 1 - 0 Elana Torun
2019-01-19 11:00:00 Wolfsberger AC 5 - 3 Kapfenberg
2019-01-19 11:00:00 Wisla Krakow 2 - 3 Garbarnia Krakow
2019-01-19 11:00:00 Thisted FC 1 - 1 Vendsyssel
2019-01-19 11:10:00 Baltija Panevezys 0 - 0 Wigry Suwalki
2019-01-19 11:15:00 AC Oulu 1 - 2 RoPS Rovaniemi
2019-01-19 11:30:00 Zlate Moravce 4 - 1 Dukla Banska Bystrica
2019-01-19 11:55:00 Randers FC 1 - 1 Sonderjyske
2019-01-19 12:00:00 Triglav Gorenjska 3 - 2 Domzale
2019-01-19 12:00:00 Fremad Amager 0 - 1 BK Frem
2019-01-19 12:00:00 Berliner FC Dynamo 1 - 0 TSG Neustrelitz
2019-01-19 12:00:00 Trencin 5 - 1 Inter Bratislava
2019-01-19 12:00:00 Carl Zeiss Jena U19 1 - 3 Jahn Regensburg U19
2019-01-19 12:00:00 ACS Poli Timisoara 3 - 2 Becicherecu Mic
2019-01-19 12:00:00 Ludwigsfelder FC 0 - 2 FSV Optik Rathenow
2019-01-19 12:00:00 Dunajska Streda 1 - 0 SOROKSAR
2019-01-19 12:00:00 Gyirmot SE 2 - 0 Spartak Trnava
2019-01-19 12:00:00 Vasas 1 - 1 SKF Sered
2019-01-19 12:00:00 Tennis Borussia Berlin 1 - 5 Berliner AK 07
2019-01-19 12:00:00 Debrecin VSC 1 - 2 Budaorsi SC
2019-01-19 12:00:00 Stal Mielec 0 - 5 Stal Rzeszow
2019-01-19 12:00:00 Bonner 2 - 1 Rot-Weiss Ahlen
2019-01-19 12:00:00 FK Buducnost Podgorica 1 - 1 Arsenal Tivat
2019-01-19 12:00:00 FK Backa Topola 4 - 2 Proleter
2019-01-19 12:00:00 Hutnik Krakow 3 - 6 Skra Czestochowa
2019-01-19 12:00:00 Cegled 2 - 2 Lokomotiva Kosice
2019-01-19 12:00:00 SV Rodinghausen 2 - 3 Germania Egestorf
2019-01-19 12:00:00 NJS 3 - 0 LPS Helsinki
2019-01-19 12:00:00 Army United F.C. 3 - 1 BTU United
2019-01-19 12:00:00 FK Spartak Zlatibor Voda 2 - 0 Bekescsaba
2019-01-19 12:00:00 Vojvodina Novi Sad 1 - 0 FK Backa Backa Palanka
2019-01-19 12:00:00 MFK Karvina 0 - 0 Puszcza Niepolomice
2019-01-19 12:00:00 Austria Wien 3 - 2 SV Ried
2019-01-19 12:00:00 Hacken 2 - 1 Norrby IF
2019-01-19 12:00:00 Silkeborg 3 - 1 Raufoss
2019-01-19 12:00:00 IK Frej Taby 1 - 3 Hammarby
2019-01-19 12:00:00 Nordsjaelland 2 - 4 Aarhus AGF
2019-01-19 12:05:00 Grasshopper 1 - 0 Hajduk Split
2019-01-19 12:05:00 Bayern Munchen (Youth) 3 - 0 VfR Garching
2019-01-19 12:05:00 Tescoma Zlin 5 - 0 Nitra
2019-01-19 12:05:00 Sigma Olomouc 1 - 1 MFK Ruzomberok
2019-01-19 12:30:00 Mlada Boleslav 1 - 2 Slovan Sahy
2019-01-19 12:30:00 SV Babelsberg 03 12 - 0 SC Staaken
2019-01-19 12:30:00 Jahn Regensburg 0 - 1 Wurzburger Kickers
2019-01-19 12:30:00 FK Grbalj Radanovici 2 - 4 FK Sutjeska Niksic
2019-01-19 12:30:00 Paksi SE Honlapja 0 - 0 Arsenal Tula
2019-01-19 12:30:00 ETSV Weiche Flensburg 7 - 0 Heider SV
2019-01-19 12:30:00 SC Freiburg (Youth) 4 - 1 SSV Reutlingen 05
2019-01-19 12:30:00 GKS Katowice 3 - 3 Sandecja Nowy Sacz
2019-01-19 12:35:00 Inter Turku 1 - 0 SalPa
2019-01-19 13:00:00 KPV 5 - 0 PK-37 Iisalmi
2019-01-19 13:00:00 Viktoria koln 7 - 0 Fc Remscheid
2019-01-19 13:00:00 Stuttgarter Kickers 3 - 2 TSG Balingen
2019-01-19 13:00:00 ASC 09 Dortmund 4 - 1 Wuppertaler
2019-01-19 13:00:00 FCM Traiskirchen 2 - 0 ASV Draßburg
2019-01-19 13:00:00 Frigg 1 - 1 Orn-Horten
2019-01-19 13:00:00 Greuther Furth (Youth) 3 - 0 Wurzburger Kickers II
2019-01-19 13:00:00 Stabaek (w) 2 - 0 Fart (w)
2019-01-19 13:00:00 Vasalunds IF 0 - 1 AIK Solna
2019-01-19 13:00:00 Karlsruher SC 2 - 0 Jeunesse Esch
2019-01-19 13:00:00 Hallescher FC 4 - 2 Chemnitzer
2019-01-19 13:00:00 Mineros de Guayana 0 - 4 LALA FC
2019-01-19 13:00:00 Traiskirchen 2 - 0 Andelsbuch
2019-01-19 13:00:00 FC Zurich 1 - 1 Sabayi
2019-01-19 13:00:00 TuS Haltern 1 - 0 FC Kaan-Marienborn
2019-01-19 13:00:00 SC Gleisdorf 2 - 7 TSV Hartberg
2019-01-19 13:00:00 Kickers Offenbach 0 - 2 Siegen Sportfreunde
2019-01-19 13:00:00 Austria Lustenau 3 - 3 FV Ravensburg
2019-01-19 13:00:00 SKU Amstetten 3 - 2 Dynamo Ceske Budejovice
2019-01-19 13:00:00 VfB Auerbach 3 - 1 international Leipzig FC
2019-01-19 13:00:00 SSV Ulm 1846 1 - 2 FC Wacker Innsbruck
2019-01-19 13:00:00 Levski Sofia 1 - 1 FC Ufa
2019-01-19 13:00:00 Rapid Wien 1 - 0 FAC Team Fur Wien
2019-01-19 13:00:00 Slavia Praha 8 - 0 Usti nad Labem
2019-01-19 13:00:00 Midtjylland 4 - 1 Fredericia
2019-01-19 13:00:00 SC Verl 4 - 0 BSV Rehden
2019-01-19 13:00:00 Wattenscheid 09 0 - 3 TSV Steinbach
2019-01-19 13:00:00 Energie Cottbus 1 - 0 Magdeburg
2019-01-19 13:00:00 Brommapojkarna 2 - 1 Sollentuna United
2019-01-19 13:00:00 Alemannia Aachen 2 - 2 VfR Wormatia Worms
2019-01-19 13:00:00 Preuben Munster 1 - 1 Fortuna Koln
2019-01-19 13:00:00 Maribor 2 - 0 NK Rudar Velenje
2019-01-19 13:00:00 ZNK Osijek 6 - 0 ND Gorica
2019-01-19 13:15:00 Saarbrucken 0 - 0 SV Sandhausen
2019-01-19 13:15:00 Jaro 1 - 2 SJK Seinajoen
2019-01-19 13:30:00 HNK Gorica 3 - 1 NK Aluminij
2019-01-19 14:00:00 F91 Dudelange 2 - 0 Eintracht Trier
2019-01-19 14:00:00 Sokol Dolna Zdana 3 - 2 Podhale Nowy
2019-01-19 14:00:00 Holstein Kiel II 1 - 3 Niendorfer TSV
2019-01-19 14:00:00 Ujpesti 6 - 2 Shakhter Soligorsk
2019-01-19 14:00:00 SV Meppen 3 - 2 Botosani
2019-01-19 14:00:00 Wallern 2 - 1 Union Gurten
2019-01-19 14:00:00 MTK Hungaria 3 - 1 FC Zhetysu Taldykorgan
2019-01-19 14:00:00 Arbroath 4 - 3 Celtic XI
2019-01-19 14:00:00 NK Mura 05 3 - 1 Medjimurje
2019-01-19 14:00:00 Bruhl SG 1 - 5 Thun
2019-01-19 14:00:00 FC Vorskla Poltava 0 - 3 CS Universitatea Craiova
2019-01-19 14:00:00 Kriens 2 - 1 Bellinzona
2019-01-19 14:00:00 Qarabag 3 - 1 Bohemians 1905
2019-01-19 14:00:00 St. Patricks Athletic 4 - 1 Cobh Ramblers
2019-01-19 14:00:00 Wexford (Youth) 0 - 6 Waterford United
2019-01-19 14:00:00 Roltek Dob 6 - 1 NK Brinje Grosuplje
2019-01-19 14:00:00 Kaarinan Pojat 3 - 0 P-Iirot
2019-01-19 14:00:00 Ferencvarosi TC 2 - 2 FC Sion
2019-01-19 14:30:00 SV Wehen Wiesbaden 2 - 0 FC Rapperswil-Jona
2019-01-19 14:30:00 Arminia Bielefeld 0 - 2 St. Gallen
2019-01-19 15:00:00 ToVe Pori 1 - 8 MuSa
2019-01-19 15:00:00 Stabaek 0 - 2 IFK Goteborg
2019-01-19 15:00:00 Bray Wanderers 3 - 2 Shamrock Rovers
2019-01-19 15:00:00 VfL Bochum 0 - 3 Dynamo Kyiv
2019-01-19 16:30:00 FC Jazz 3 - 1 VPS J Akatemia
2019-01-19 17:00:00 Finn Harps 2 - 1 Limerick FC
2019-01-19 17:00:00 MTK Hungaria 1 - 3 Sabah FK
2019-01-19 18:30:00 IFK Mariehamn 2 - 0 Ekenas IF Fotboll
2019-01-19 18:30:00 Gnistan Helsinki 2 - 1 Viikingit
2019-01-19 19:00:00 AS Etoile Matoury 3 - 0 FC Oyapock
2019-01-19 19:30:00 Jacyoba AC 2 - 1 CEO AL
2019-01-19 20:00:00 Independiente Petrolero 0 - 0 Fancesa
2019-01-19 20:00:00 Academia Puerto Cabello 0 - 1 Aragua FC
2019-01-19 21:00:00 AD Santa Rosa Guachipilin 1 - 0 CD Vendaval
2019-01-19 21:15:00 KA Akureyri 6 - 0 Magni
2019-01-19 22:00:00 Newells Old Boys 1 - 0 Velez Sarsfield
2019-01-19 22:00:00 Colo Colo 0 - 2 Estudiantes La Plata
2019-01-19 22:05:00 Ypiranga(RS) 0 - 2 Sao Paulo RS
Scotland FA Cup
2019-01-19 12:15:00 Auchinleck Talbot 1 - 0 Ayr United
2019-01-19 15:00:00 Raith Rovers 3 - 0 Dunfermline Athletic
2019-01-19 15:00:00 Partick Thistle 4 - 1 Stranraer
2019-01-19 15:00:00 Motherwell 1 - 2 Ross County
2019-01-19 15:00:00 Saint Mirren 3 - 2 Alloa Athletic
2019-01-19 15:00:00 Inverness 4 - 0 East Kilbride
2019-01-19 15:00:00 East Fife 2 - 1 Greenock Morton
2019-01-19 15:00:00 Dundee 1 - 1 Queen of South
2019-01-19 15:00:00 Montrose 0 - 4 Dundee United
2019-01-19 15:00:00 Aberdeen 1 - 1 Stenhousemuir
2019-01-19 15:00:00 Kilmarnock 2 - 0 Forfar Athletic
2019-01-19 15:00:00 Hibernian 4 - 0 Elgin City
2019-01-19 15:00:00 Saint Johnstone 2 - 0 Hamilton Academical
2019-01-19 17:15:00 Celtic FC 3 - 0 Airdrie United
Israel Premier League
2019-01-19 14:00:00 Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 0 Maccabi Netanya
2019-01-19 15:59:00 Hapoel Bnei Sakhnin FC 0 - 4 Hapoel Haifa
2019-01-19 16:15:00 Maccabi Haifa 0 - 0 Hapoel Raanana
2019-01-19 19:00:00 Maccabi Petah Tikva FC 1 - 3 Hapoel Beer Sheva
Turkey 2 Ligi A
2019-01-19 10:30:00 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 0 - 1 Denizlispor
2019-01-19 13:00:00 Afjet Afyonspor 1 - 1 Istanbulspor
2019-01-19 13:00:00 Osmanlispor FC 3 - 1 Boluspor
Belgian Second Division
2019-01-19 15:59:00 Tubize 0 - 0 KVSK Lommel
2019-01-19 19:30:00 KFCO Wilrijk 1 - 1 Westerlo
Primera Division de Mexico
2019-01-19 03:00:00 Monarcas Morelia 2 - 0 Veracruz
2019-01-19 03:00:00 Puebla 1 - 1 Santos Laguna
2019-01-19 23:00:00 Queretaro FC 1 - 2 Monterrey
Italy C1A
2019-01-19 13:30:00 SudTirol 1 - 1 Ravenna
2019-01-19 13:30:00 Ternana 0 - 1 Alma Juventus Fano
2019-01-19 13:30:00 Gozzano 4 - 0 Cuneo
2019-01-19 15:30:00 Fermana 1 - 0 Feralpisalo
2019-01-19 15:30:00 Gubbio 1 - 0 Vis Pesaro
2019-01-19 15:30:00 Imolese 5 - 0 Giana
2019-01-19 15:30:00 Monza 1 - 0 USD Virtus Verona
2019-01-19 15:30:00 Pordenone Calcio SSD 1 - 0 Albinoleffe
2019-01-19 15:30:00 Triestina 2 - 0 Rimini
2019-01-19 17:30:00 Sambenedettese 2 - 1 Teramo
2019-01-19 17:30:00 Vicenza 1 - 1 Renate AC
2019-01-19 19:45:00 Pisa 2 - 2 Robur Siena S.S.D.
England Conference
2019-01-19 12:35:00 Harrogate Town 3 - 1 Hartlepool United
2019-01-19 15:00:00 Aldershot Town 0 - 2 Chesterfield
2019-01-19 15:00:00 Barrow 0 - 0 Halifax Town
2019-01-19 15:00:00 Boreham Wood 1 - 3 Havant Waterlooville
2019-01-19 15:00:00 Braintree Town 4 - 0 Barnet
2019-01-19 15:00:00 Dover Athletic 1 - 1 Bromley
2019-01-19 15:00:00 Eastleigh 3 - 2 Sutton United
2019-01-19 15:00:00 Ebbsfleet United 2 - 0 Leyton Orient
2019-01-19 15:00:00 AFC Fylde 2 - 0 Wrexham
2019-01-19 15:00:00 Maidenhead United 1 - 2 Solihull Moors
2019-01-19 15:00:00 Maidstone United 0 - 3 Dagenham Redbridge
2019-01-19 15:00:00 Salford City 1 - 1 Gateshead
Scottish Division Two
2019-01-19 15:00:00 Edinburgh City 1 - 2 Annan Athletic
2019-01-19 15:00:00 Peterhead 2 - 0 Berwick Rangers
2019-01-19 15:00:00 Stirling Albion 1 - 1 Queen's Park
Portugal Segunda Liga
2019-01-19 11:00:00 FC Famalicao 0 - 0 SC Farense
2019-01-19 15:00:00 Sporting Braga II 3 - 1 Pacos de Ferreira
2019-01-19 15:00:00 Cova Piedade 1 - 0 Vitoria Guimaraes B
2019-01-19 17:00:00 Porto B 2 - 0 Estoril
Cyprus 1 Division
2019-01-19 15:00:00 Omonia Nicosia FC 3 - 1 Nea Salamis
2019-01-19 17:00:00 Ermis Aradippou 0 - 3 Apollon Limassol FC
Northern Ireland Premier League
2019-01-19 15:00:00 Crusaders 0 - 1 Linfield FC
2019-01-19 15:00:00 Warrenpoint Town 4 - 0 Institute FC
2019-01-19 15:00:00 Glenavon Lurgan 0 - 2 Ballymena United
2019-01-19 15:00:00 Glentoran FC 2 - 1 Newry City
2019-01-19 15:00:00 Dungannon Swifts 3 - 1 Cliftonville
Greece National B
2019-01-19 13:00:00 Ergotelis 3 - 1 Aittios Spata
2019-01-19 13:00:00 Apollon Larissas 1 - 1 Volos NFC
2019-01-19 13:00:00 Kissamikos 1 - 0 Giorgos Karaiskakis
2019-01-19 13:00:00 Panahaiki-2005 1 - 0 Platanias FC
Brazil Campeonato Paulista
2019-01-19 18:30:00 Ponte Preta 0 - 0 Oeste
2019-01-19 19:00:00 Santos 1 - 0 Ferroviaria SP
2019-01-19 21:30:00 Sao Paulo 4 - 1 Mirassol
2019-01-19 23:30:00 Bragantino 1 - 0 Guarani SP
Brazil Campeonato Carioca
2019-01-19 18:00:00 America-RJ 0 - 0 Macae
2019-01-19 18:50:00 Madureira 0 - 1 Vasco da Gama
2019-01-19 21:00:00 Fluminense RJ 1 - 1 Volta Redonda
Algerian Ligue Professionnelle 1
2019-01-19 14:00:00 AS Ain Mlila 0 - 0 OM Medea
2019-01-19 15:00:00 USM Bel Abbes 0 - 2 JS kabylie
Conmebol - Sudamericano U20
2019-01-19 20:10:00 Colombia U20 0 - 0 Brazil U20
2019-01-19 22:30:00 Chile U20 1 - 2 Venezuela U20
CAF Champions League
2019-01-19 15:59:00 AS Vita Club 5 - 0 Simba Sports Club
2019-01-19 15:59:00 ASEC MIMOSAS 1 - 0 Lobi Stars
2019-01-19 19:00:00 CS Constantine 3 - 0 TP Mazembe Englebert
2019-01-19 19:00:00 Mamelodi Sundowns 2 - 1 Wydad Casablanca
CAF Confederation Cup
2019-01-19 13:30:00 Mukula Victory Sports 1 - 0 Al-Hilal Omdurman
2019-01-19 15:00:00 Petro Atletico de Luanda 2 - 1 Stade Malien de Bamako
2019-01-19 15:59:00 Sally Tas 3 - 1 Al-Nasr Benghazi
2019-01-19 17:00:00 Zamalek 3 - 1 IRT Itihad de Tanger
2019-01-19 18:00:00 Kaizer Chiefs 1 - 2 ZESCO United Ndola
2019-01-19 18:00:00 Renaissance Sportive de Berkane 5 - 1 ASC Jaraaf
2019-01-19 19:00:00 Hassania Agadir 4 - 0 Jimma Aba Jifar
Australia A-League
2019-01-19 06:35:00 Sydney FC 1 - 0 Newcastle Jets
2019-01-19 08:50:00 Melbourne City 0 - 0 Perth Glory
England Conference North Division
2019-01-19 15:00:00 AFC Telford United 0 - 1 Kidderminster Harriers
2019-01-19 15:00:00 Alfreton Town 0 - 1 Brackley Town
2019-01-19 15:00:00 Altrincham 1 - 0 Southport FC
2019-01-19 15:00:00 Ashton United 1 - 0 FC United of Manchester
2019-01-19 15:00:00 Boston United 1 - 1 Leamington
2019-01-19 15:00:00 Bradford Park Avenue 1 - 1 Blyth Spartans
2019-01-19 15:00:00 Chester FC 0 - 1 Curzon Ashton FC
2019-01-19 15:00:00 Chorley FC 3 - 0 Guiseley
2019-01-19 15:00:00 Darlington 1 - 2 Spennymoor Town
2019-01-19 15:00:00 Hereford United 2 - 2 Nuneaton Borough
2019-01-19 15:00:00 Stockport County 3 - 1 York City
England Conference South Division
2019-01-19 15:00:00 Bath City 3 - 2 Torquay United
2019-01-19 15:00:00 Chelmsford City 2 - 1 Dartford
2019-01-19 15:00:00 Concord Rangers 2 - 2 Billericay Town
2019-01-19 15:00:00 East Thurrock United 0 - 0 Dulwich Hamlet
2019-01-19 15:00:00 Hemel Hempstead Town 1 - 1 Hampton Richmond Borough
2019-01-19 15:00:00 Oxford City 0 - 1 Gloucester City
2019-01-19 15:00:00 Slough Town 2 - 2 Chippenham Town
2019-01-19 15:00:00 St Albans City 1 - 1 Woking
2019-01-19 15:00:00 Truro City 3 - 3 Weston Super Mare
2019-01-19 15:00:00 Wealdstone FC 1 - 0 Hungerford Town
2019-01-19 15:00:00 Welling United 1 - 0 Eastbourne Borough
Egyptian Premier League
2019-01-19 13:00:00 El Mokawloon El Arab 2 - 2 Nogoom El Mostakbal
2019-01-19 15:59:00 Pyramids FC 3 - 1 Tala'ea EI-Gaish
South Africa Premier Soccer League
2019-01-19 13:30:00 Chippa United 2 - 0 Maritzburg United
2019-01-19 18:15:00 Black Leopards 1 - 1 Lamontville Golden Arrows
Hong Kong Premier League
2019-01-19 06:30:00 Guangzhou R F U19 1 - 1 Eastern A.A Football Team
2019-01-19 06:30:00 Wofoo Tai Po 2 - 2 Yuen Long FC
2019-01-19 09:30:00 Sun Pegasus 1 - 1 Hong Kong Sapling
England Southern Premier League
2019-01-19 15:00:00 Weymouth 2 - 2 Kings Langley
2019-01-19 15:00:00 Taunton Town 3 - 2 Gosport Borough
2019-01-19 15:00:00 Staines Town 2 - 4 Wimborne Town
2019-01-19 15:00:00 Merthyr Town 1 - 0 Basingstoke Town
2019-01-19 15:00:00 Hendon 2 - 2 Tiverton Town
2019-01-19 15:00:00 Hartley Wintney 3 - 4 Salisbury City
2019-01-19 15:00:00 Harrow Borough 1 - 3 Swindon Supermarine
2019-01-19 15:00:00 Frome Town 0 - 3 Metropolitan Police
2019-01-19 15:00:00 Farnborough Town 2 - 0 Beaconsfield SYCOB
2019-01-19 15:00:00 Chesham United 0 - 0 Dorchester Town
Scottish Highland Football League
2019-01-19 15:00:00 Wick Academy 2 - 1 fraserburgh
2019-01-19 15:00:00 Turriff United 0 - 5 Brora Rangers
2019-01-19 15:00:00 Inverurie Loco Works 4 - 1 Keith
Argentina - Torneo Pentagonal de Verano
2019-01-19 01:10:00 Independiente 2 - 0 Gimnasia La Plata
New Zealand Football Championship
2019-01-19 01:00:00 Southern United 3 - 1 Hamilton Wanderers
2019-01-19 03:00:00 Eastern Suburbs AFC 5 - 1 Canterbury United
Qatar League CUP
2019-01-19 13:25:00 Qatar SC 2 - 0 Al-Sadd
2019-01-19 15:50:00 Al Duhail 5 - 1 Al Khor SC
Primera Division de El Salvador
2019-01-19 21:00:00 CD Pasaquina 2 - 1 CD Sonsonate
2019-01-19 21:00:00 Jocoro FC 1 - 2 CD Audaz
Wales Challenge League Cup
2019-01-19 19:30:00 UWIC Inter Cardiff 2 - 0 Cambrian Clydach
Malta Premier League
2019-01-19 13:00:00 Mosta FC 0 - 3 Senglea Athletic
2019-01-19 15:00:00 Tarxien Rainbows F.C 2 - 1 St. Andrews
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2019-01-19 15:00:00 lewes 4 - 2 Wingate Finchley
2019-01-19 15:00:00 Leatherhead 2 - 1 Worthing
2019-01-19 15:00:00 Kingstonian 1 - 3 Whitehawk
2019-01-19 15:00:00 Hornchurch 2 - 0 Burgess Hill Town
2019-01-19 15:00:00 Haringey Borough 1 - 0 Margate
2019-01-19 15:00:00 Enfield Town 0 - 2 Corinthian Casuals
2019-01-19 15:00:00 Dorking 5 - 3 Harlow Town
2019-01-19 15:00:00 Carshalton Athletic FC 1 - 2 Merstham
2019-01-19 15:00:00 Brightlingsea Regent 2 - 0 Folkestone
2019-01-19 15:00:00 Bognor Regis Town 2 - 2 Potters Bar Town
2019-01-19 15:00:00 Bishop's Stortford 3 - 4 Tonbridge Angels
Belgium Women 1st National
2019-01-19 13:30:00 Zulte Waregem VV (w) 1 - 0 Ladies Genk B Women's
Liga Nacional de Guatemala
2019-01-19 18:00:00 Siquinala FC 3 - 1 CD Puerto de Iztapa
Futsal Spain Division De Honor
2019-01-19 12:15:00 Inter Movistar Futsal 6 - 2 Jaen Paraiso Interior Futsal
2019-01-19 17:00:00 Vaidepenas Futsal 3 - 3 EiPozo Murcia Turistica Futsal
2019-01-19 17:30:00 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 2 - 2 Peniscola Futsal
Bolivia Primera Division
2019-01-19 19:00:00 Sport Boys Warnes 1 - 1 Always Ready
2019-01-19 21:15:00 Real Potosi 3 - 1 Club Guabira
2019-01-19 23:30:00 The Strongest 2 - 1 Aurora
Italian Campionato Nazionale Primavera
2019-01-19 10:00:00 Sha LAN U19 0 - 4 Spezia U20
2019-01-19 10:00:00 Lecce U20 2 - 1 Crotone U20
2019-01-19 10:00:00 AC Milan U20 1 - 2 Fiorentina U20
2019-01-19 10:55:00 AS Roma U20 2 - 0 Udinese U20
2019-01-19 12:00:00 Napoli U20 1 - 1 Juventus U20
2019-01-19 13:00:00 Frosinone U20 0 - 0 Benevento (Youth)
2019-01-19 13:30:00 Spal U19 2 - 3 Bologna U20
2019-01-19 13:30:00 Cittadella U20 2 - 3 Carpi U20
2019-01-19 13:30:00 Verona U20 2 - 0 Padova U20
2019-01-19 13:30:00 Lazio U20 5 - 0 Foggia U19
2019-01-19 13:30:00 Ascoli U20 3 - 0 Perugia U20
2019-01-19 13:30:00 Brescia U20 3 - 0 Parma U20
2019-01-19 13:30:00 Venezia F.C. Youth 2 - 1 US Cremonese U20
2019-01-19 13:30:00 Chievo U20 1 - 1 Sampdoria U20
England Northern Premier League
2019-01-19 15:00:00 Workington 2 - 1 Bamber Bridge
2019-01-19 15:00:00 Whitby Town 6 - 1 North Ferriby United
2019-01-19 15:00:00 Warrington Town AFC 1 - 1 Lancaster City
2019-01-19 15:00:00 South Shields 1 - 0 Farsley Celtic
2019-01-19 15:00:00 Mickleover Sports 0 - 1 Gainsborough Trinity
2019-01-19 15:00:00 Matlock Town 0 - 0 Scarborough
2019-01-19 15:00:00 Marine 1 - 1 Stalybridge Celtic
2019-01-19 15:00:00 Hyde F.C. 1 - 0 Witton Albion
2019-01-19 15:00:00 Hednesford Town 3 - 1 Basford Utd
2019-01-19 15:00:00 Grantham Town 0 - 5 Stafford Rangers
A-League National Youth League
2019-01-19 08:30:00 Adelaide United FC (Youth) 2 - 1 Brisbane Roar (Youth)
Australia W-League
2019-01-19 05:30:00 Adelaide United (w) 1 - 4 WS Wanderers (w)
2019-01-19 07:00:00 Brisbane Roar (w) 1 - 3 Sydney FC (w)
Northern Ireland IFA Championship
2019-01-19 14:00:00 Larne FC 4 - 1 Loughgall FC
2019-01-19 14:00:00 Portadown 3 - 2 HW Welders
2019-01-19 14:00:00 Ballinamallard United 1 - 0 Ballyclare Comrades
2019-01-19 14:00:00 PSNI 0 - 1 Dergview FC
2019-01-19 14:00:00 Knockbreda 0 - 1 Limavady United
2019-01-19 14:00:00 Dundela 0 - 0 Carrick Rangers
India League Division 1
2019-01-19 08:30:00 Minerva Academy 1 - 1 Gokulam Kerala FC
2019-01-19 11:30:00 Shillong Lajong FC 0 - 1 Real Kashmir FC
2019-01-19 14:00:00 Churchill Brothers 2 - 1 Neroca
Israel B League
2019-01-19 17:00:00 Ironi Nesher 1 - 3 Hapoel Umm Al Fahm
2019-01-19 18:00:00 AS Ashdod 1 - 0 Hapoel Azor
Mexico Primera Divison A
2019-01-19 01:00:00 CF Atlante 3 - 2 Zacatepec
2019-01-19 02:30:00 Venados FC 1 - 1 Atletico San Luis
2019-01-19 03:00:00 Tampico Madero 1 - 3 Celaya FC
Algerian Ligue Professionnelle 2
2019-01-19 14:00:00 RC Kouba 3 - 1 ASO Chlef
2019-01-19 14:00:00 A Bou Saada 2 - 0 Biskra
2019-01-19 14:00:00 RC Relizane 1 - 0 JSM Skikda
2019-01-19 16:45:00 WA Tlemcen 3 - 0 MC Saida
South Africa First League
2019-01-19 13:30:00 TS Sporting 2 - 0 Jomo Cosmos
2019-01-19 13:30:00 Mbombela United 3 - 0 Pretoria Univ
2019-01-19 13:35:00 Witbank Spurs 4 - 1 Real Kings
Cyprus 2 Division
2019-01-19 12:30:00 Digenis Oroklini 1 - 3 Ethnikos Achnas FC
2019-01-19 12:30:00 AE Zakakiou 2 - 1 Omonia Aradippou
2019-01-19 12:30:00 MEAP Nisou 0 - 2 Anagennisi FC Deryneia
2019-01-19 12:30:00 Onisilos Sotiras 0 - 1 Aris Limassol
2019-01-19 12:30:00 Agia Napa 1 - 1 Othellos Athienou
2019-01-19 12:30:00 PAEEK 1 - 3 Asil Lysi
Algeria U20 Youth League
2019-01-19 09:50:00 AS Ain Mlila U21 0 - 3 Olympique Medea U21
2019-01-19 10:00:00 USM Bel Abbes U21 1 - 4 JS Kabylie U21
2019-01-19 10:20:00 RC Relizane U21 1 - 0 JSM Skikda U21
2019-01-19 10:45:00 RC Kouba U21 0 - 0 ASO Chlef U21
Saudi Arabia Division 2
2019-01-19 12:30:00 Al-Sharq 0 - 0 Al-Hait
2019-01-19 12:50:00 Al-Akhdoud 2 - 2 Al-Sadd FC(SA)
2019-01-19 12:55:00 Al Drae 3 - 0 Wajj
2019-01-19 12:55:00 Hercue 0 - 1 Al Bukayriyah
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-01-19 12:30:00 Union Viera 0 - 2 CD Union Sur Yaiza
2019-01-19 14:45:00 CD Cantolagua 3 - 1 MRA Navarra
2019-01-19 14:45:00 Ribamontan Al Mar CF 2 - 0 Samanod
2019-01-19 14:45:00 Barreda Balompie 0 - 1 Associacao Naval
2019-01-19 15:00:00 Jove Espanol 1 - 0 Atzeneta UE
2019-01-19 15:00:00 CD Ardoi Draw 0 - 0 CD Corellano
2019-01-19 15:00:00 UC Ceares 1 - 1 CD Praviano
2019-01-19 15:00:00 Beti Kozkor KE 3 - 3 CD Baztan
2019-01-19 15:00:00 CD Subiza 1 - 2 Osasuna B
2019-01-19 15:00:00 CE Mercadal 0 - 1 CF Platges De Calvia
2019-01-19 15:00:00 CD Binissalem 1 - 2 Santa Catalina Atletico
2019-01-19 15:15:00 Pena Sport 1 - 1 UCD Burlades
2019-01-19 15:30:00 CD Beti Onak 1 - 3 UD Mutilve
2019-01-19 15:30:00 Solares Medio Cudeyo 1 - 2 CD Bezana
2019-01-19 15:30:00 UDC Txantrea KKE 2 - 4 Alesves
2019-01-19 15:30:00 Acero 0 - 1 Vilamarxant CF
2019-01-19 15:30:00 FC Asco 3 - 1 UE Castelldefels
2019-01-19 15:30:00 AD San Juan 2 - 0 CD Huarte
2019-01-19 15:30:00 CE Felanitx 3 - 1 Constancia
2019-01-19 15:30:00 UD Poblense 3 - 2 SCR Pena Deportiva
2019-01-19 15:45:00 UE Llagostera 0 - 1 LHospitalet
2019-01-19 15:59:00 Zamudio SD 2 - 0 Real Sociedad C
2019-01-19 15:59:00 Pasaia KE 1 - 2 Portugalete
2019-01-19 15:59:00 Atletico Albericia 0 - 3 SD Laredo
2019-01-19 15:59:00 Ordizia KE 0 - 1 Santutxu FC
2019-01-19 15:59:00 Atletico Saguntino 1 - 0 UD Paterna
2019-01-19 15:59:00 CD Basconia 3 - 0 JD Somorrostro
2019-01-19 15:59:00 CD Tarancon 3 - 2 Tomelloso
2019-01-19 15:59:00 Las Palmas C 0 - 2 Atletico Tacoronte
2019-01-19 16:30:00 Suodu Pei 1 - 1 SD Beasain
2019-01-19 16:30:00 CD Roda 1 - 1 Crevillente
2019-01-19 16:30:00 Panaderia Pulido 4 - 1 UD Las Zocas
2019-01-19 17:00:00 Tudelano 1 - 2 UD Logrones B
2019-01-19 17:00:00 Valle de Egues 0 - 1 Avance Ezcabarte
2019-01-19 17:00:00 UD Ibarra 3 - 4 UD Tamaraceite
2019-01-19 17:15:00 Velarde 0 - 1 CD Guarnizo
2019-01-19 17:30:00 Song clade pull 3 - 3 CD Manacor
2019-01-19 17:30:00 AD Ceuta 1 - 2 Atletico Espeleno
2019-01-19 17:30:00 Juventud Torremolinos CF 2 - 0 Atarfe Industrial CF
2019-01-19 17:30:00 Yague CF 1 - 2 CCD Alberite
2019-01-19 17:45:00 Club Siero 1 - 3 CD Colunga
2019-01-19 18:00:00 Conil CF 0 - 0 Xerez Deportivo
2019-01-19 18:00:00 Atletico Union Guimar 2 - 2 Marino
ISR U19
2019-01-19 08:30:00 Bnei Sakhnin U19 0 - 1 Maccabi Netanya U19
2019-01-19 08:30:00 Maccabi Ironi Bat Yam U19 0 - 0 Beitar Tel Aviv Ramla U19
2019-01-19 08:30:00 Hapoel Kfar Saba U19 1 - 0 SC Haifa Robi Shapira U19
2019-01-19 08:30:00 Maccabi Herzliya U19 2 - 1 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
2019-01-19 08:30:00 Beitar Jerusalem Oren U19 0 - 0 Ironi Ramat Hasharon U19
2019-01-19 09:00:00 Hapoel Ashkelon U19 2 - 1 Beitar Shimshon Tel Aviv U19
2019-01-19 09:00:00 Maccabi Haifa Shmuel U19 3 - 0 Ashdod MS U19
2019-01-19 09:00:00 Maccabi Petach Tikva U19 2 - 2 Beitar Nes Tubruk U19
2019-01-19 09:00:00 Maccabi Tzur ShalomU19 1 - 0 MS Tzeirey Taibe U19
2019-01-19 09:55:00 Hapoel Raanana Roei U19 1 - 0 Hapoel Tel Aviv U19
2019-01-19 10:00:00 Maccabi Yavne Shimon U19 0 - 2 Maccabi Yaffo Kabilio U19
2019-01-19 10:55:00 Hapoel Hadera U19 0 - 2 Maccabi Tel Aviv Shachar U19
Botola 2
2019-01-19 13:30:00 JSM Jeunesse Sportive El Massi 1 - 1 Wydad Temara
2019-01-19 14:00:00 Chabab Ben Guerir 0 - 0 JSK Chabab Kasba Tadla
2019-01-19 14:00:00 Itihad Z. Khemisset 1 - 1 Olympique Dcheira
2019-01-19 14:00:00 Raja de Beni Mellal 1 - 1 KAC de Kenitra
2019-01-19 14:00:00 Club Salmi 0 - 0 Renaissance Zmamra
2019-01-19 14:00:00 Racing Casablanca 4 - 0 Chabab Atlas Khenifra
2019-01-19 14:05:00 Wydad Fes 1 - 1 ASS Association Sportive de Sa
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2019-01-19 19:00:00 Uniclinic Atletico Cearense CE 0 - 1 Guarani CE
2019-01-19 19:00:00 Horizonte CE 0 - 0 Barbalha
2019-01-19 19:00:00 Iguatu CE 2 - 3 Floresta CE
Bra CaP
2019-01-19 19:00:00 Atletico Paranaense 0 - 1 Cascavel CR
BRA CGD
2019-01-19 19:00:00 Vila Nova 1 - 0 Aparecidense GO
Brazil Campeonato Catarinense Division 1
2019-01-19 21:00:00 Hercilio Luz SC 1 - 1 Brusque FC
Brazil Pernambucano League
2019-01-19 19:00:00 Central SC 2 - 1 Nautico (PE)
2019-01-19 19:00:00 Sport Club Recife PE 2 - 3 Flamengo de Arcoverde
Brazil Campeonato Gaucho
2019-01-19 21:00:00 Brasil de Pelotas 0 - 3 Caxias RS
2019-01-19 21:00:00 Veranopolis RS 1 - 1 Avenida RS
Mexico Youth U20
2019-01-19 17:00:00 Club America U20 2 - 0 Pachuca U20
2019-01-19 17:15:00 Tigres UANL U20 2 - 2 CDSyC Cruz Azul U20
Brazil Campeonato Mineiro Division 1
2019-01-19 18:30:00 Guarani MG 1 - 3 Cruzeiro (MG)
Brazil Campeonato Baiano Division
2019-01-19 19:00:00 Bahia de Feira BA 2 - 1 EC Jacuipense
Brazil Paraibano
2019-01-19 19:00:00 Atletico Cajazeirense PB 2 - 0 Treze Campina Grande PB
2019-01-19 19:00:00 Perilima PB 0 - 0 Sousa PB
Malta First Division League
2019-01-19 13:00:00 Qrendi 0 - 3 Santa Lucia
2019-01-19 15:15:00 Zejtun Corinthians 3 - 0 Zebbug Rangers
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
2019-01-19 19:00:00 Vitoria BA 1 - 1 Moto Club Sao Luis MA
Wales Cymru Alliance
2019-01-19 14:00:00 Gresford 0 - 0 Airbus UK Broughton
2019-01-19 14:30:00 Rhyl FC 2 - 1 Porthmadog
2019-01-19 14:30:00 Buckley Town 3 - 2 Prestatyn Town FC
2019-01-19 14:30:00 Llanrhaeadr 3 - 1 Holywell
2019-01-19 14:30:00 Flint Town 2 - 1 Penrhyncoch
Turkey A2 League U19
2019-01-19 10:05:00 Besiktas JK U19 4 - 0 Akhisar Bld.Geng U19
2019-01-19 11:00:00 Fenerbahce U19 4 - 2 Bursaspor U19
Welsh Football League First Division
2019-01-19 14:00:00 Ton Pentre 0 - 2 Goytre Utd
2019-01-19 14:00:00 Undy Athletic 2 - 5 Afan Lido
2019-01-19 14:00:00 Port Talbot 2 - 1 Briton Ferry Athletic
2019-01-19 14:00:00 Pontypridd 0 - 2 Cwmbran Celtic
2019-01-19 14:00:00 Llantwit Major 0 - 1 Cwmamman United
Iceland Championship
2019-01-19 11:00:00 Akranes 4 - 2 Hafnarfjordur
2019-01-19 15:59:00 Grindavik 2 - 1 IBV Vestmannaeyjar
Finland Woman's Cup
2019-01-19 14:00:00 HJK Helsinki (w) 5 - 0 Paracolho TB Women's Football Team
2019-01-19 14:00:00 ONS (w) 6 - 0 KuPs ?W?
2019-01-19 18:00:00 TiPS Vantaa (w) 2 - 1 PK-35 (W)
Professional Tunisian League 2
2019-01-19 13:00:00 A.S Djerba 1 - 1 Olympique de Beja
2019-01-19 13:00:00 Djebeniana 0 - 3 Chebba
2019-01-19 13:00:00 Stade Africain Menzel Bourguib 1 - 1 S.S. Sfaxien
Italy Futsal
2019-01-19 17:00:00 Napoli Futsal 6 - 2 augusta Seaborne Futsal
2019-01-19 17:30:00 Kiwi Tara indoor football team 5 - 4 Phil diae Bolley
2019-01-19 17:30:00 Carme Dawson 2 - 6 Acqua e Sapone C5 Futsal
Futsal Russia Division De Honor
2019-01-19 09:00:00 Volga Saratov Futsal 8 - 2 Alex Futsal
2019-01-19 09:00:00 Mospolitekh Moscow Futsal 5 - 6 Algal Futsal
2019-01-19 10:00:00 CPRFB Futsal 7 - 1 Astrakhan Futsal
2019-01-19 11:00:00 Almaz Futsal 3 - 0 Spartak Moscow Soccer
2019-01-19 11:00:00 Yougela B Futsal 1 - 0 Dynamo Moscow Indoor soccer
2019-01-19 12:00:00 Berkut Futsal 6 - 5 Orgkhim Futsal
2019-01-19 13:00:00 Krasnaya Gvardiya Futsal 8 - 5 Veliky Novgorod Futsal
BRA SPB
2019-01-19 22:30:00 Castanhal PA 1 - 2 Independiente PA
Turkey U21 Ligi 1
2019-01-19 09:00:00 Afjet Afyonspor U21 2 - 0 Istanbulspor AS U21
2019-01-19 09:00:00 Osmanlispor FC U21 5 - 1 Boluspor U21
Turkey U21 Super League
2019-01-19 09:00:00 Antalyaspor U21 1 - 1 Kayserispor U21
2019-01-19 09:00:00 Yeni Malatyaspor U21 0 - 3 Goztepe U21
2019-01-19 10:00:00 Galatasaray U21 5 - 1 Ankaragucu U21
International Friendly
2019-01-19 09:00:00 England U16 1 - 1 Russia U16
2019-01-19 10:00:00 Italy (w) U19 2 - 0 Ireland (w) U19
2019-01-19 11:00:00 Turkey (w) 0 - 0 Slovakia (w)
2019-01-19 12:00:00 Turkey U16 2 - 0 Spain U16
2019-01-19 13:00:00 South Africa (w) 1 - 2 Netherland (w)
2019-01-19 14:00:00 Belgium U23(w) 1 - 1 Norway (w) U23
2019-01-19 19:45:00 France (w) 3 - 1 USA (w)
Brazil Campeonato Paulista B
2019-01-19 18:00:00 Ah so Santa SP 2 - 1 Sertaozinho
2019-01-19 19:00:00 Rio Claro 2 - 0 Santo Andre
2019-01-19 20:00:00 Inter de Limeira 2 - 3 XV de Piracicaba
VIE U19
2019-01-19 08:00:00 Pho Hien U19 0 - 1 Than Quang Ninh U19
2019-01-19 08:00:00 Nam Dinh U19 1 - 0 T T Hanoi U19
Brazil Campeonato Paulista C
2019-01-19 18:00:00 Gremio Osasco 0 - 3 AE Velo Clube SP
2019-01-19 18:00:00 Rio Preto SP 1 - 1 Batatais
2019-01-19 18:00:00 Primavera 2 - 1 Sao Carlos
2019-01-19 18:00:00 Taboao Da Serra SP 0 - 0 Audax Sao Paulo
2019-01-19 20:30:00 Comercial-SP 0 - 1 Noroeste
Spanish Segunda Division B
2019-01-19 15:00:00 Real Union Irun 1 - 1 SD Amorebieta
2019-01-19 15:15:00 Sporting de Gijon B 2 - 2 SD Gernika
2019-01-19 15:45:00 Cultural de Durango 1 - 3 Real Sociedad B
2019-01-19 15:59:00 Valencia CF Mestalla 1 - 1 Teruel
2019-01-19 18:00:00 Athletic Bilbao B 1 - 0 Gimnastica Torrelavega
2019-01-19 18:00:00 CD Izarra 1 - 0 Arenas Club de Getxo
2019-01-19 18:00:00 Hercules 2 - 1 Villarreal B
France Youth U19 League
2019-01-19 11:00:00 Bordeaux U19 2 - 2 Rennes U19
2019-01-19 12:00:00 Tours U19 0 - 1 Laval U19
2019-01-19 13:30:00 Ajaccio Gfco U19 3 - 1 Avenir Sportif Beziers U19
2019-01-19 14:00:00 Toulouse U19 2 - 1 Toulon U19
French Championnat Amateur
2019-01-19 13:30:00 Saint-Priest 0 - 1 Pontarlier
2019-01-19 13:30:00 Oissel 2 - 0 Mantes-la-Ville
2019-01-19 14:00:00 Lille B 3 - 2 Schiltigheim
2019-01-19 14:00:00 AS Furiani Agliani 0 - 0 Lorient B
2019-01-19 14:00:00 GS Consolat Marseille 3 - 1 Frejus St-Raphael
2019-01-19 15:00:00 Lyonnais II 1 - 2 Chasselay M.D. Azergues
2019-01-19 15:00:00 Haguenau 3 - 0 Epinal
2019-01-19 15:59:00 Feignies 1 - 0 ASM Belfortaine
2019-01-19 15:59:00 Le Puy Foot 43 Auvergne 0 - 0 Yzeure AS
2019-01-19 17:00:00 Martigues 1 - 0 Jura Sud Foot
2019-01-19 17:00:00 Toulon 0 - 0 ENDOUME
2019-01-19 17:00:00 St Pryve St Hilaire 2 - 0 Andrezieux
2019-01-19 17:00:00 GRACES 0 - 0 Monaco B
2019-01-19 17:00:00 Saint-Etienne B 1 - 2 Nimes B
2019-01-19 17:00:00 Blois 2 - 0 Mont-de-Marsan
2019-01-19 17:00:00 Bordeaux B 1 - 0 Trelissac
2019-01-19 17:00:00 Les Herbiers 2 - 1 Colomiers
2019-01-19 17:00:00 Chartres FC 3 - 1 Granville
2019-01-19 17:00:00 Stade Briochin 2 - 1 Saint Malo
2019-01-19 17:00:00 St. Maur Lusi 0 - 0 Sainte Genevieve Sports
2019-01-19 17:00:00 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B 0 - 4 Annecy
2019-01-19 17:00:00 Poissy As 2 - 0 Le Havre B
2019-01-19 17:00:00 FC Nantes B 0 - 0 Bastia CA
2019-01-19 17:00:00 Lens B 3 - 0 Sedan
2019-01-19 17:00:00 Iris Club de Croix 2 - 0 Arras
2019-01-19 17:30:00 FC Bergerac 1 - 0 Stade Bordelais
2019-01-19 17:30:00 Vannes 4 - 0 Paris Saint Germain II
2019-01-19 18:00:00 OGC Nice B 1 - 2 Hyeres
2019-01-19 18:00:00 Boulogne-Billancourt 0 - 0 Vitre
Turkiye Lig2
2019-01-19 10:00:00 Eyupspor 0 - 0 Bodrumspor
2019-01-19 10:30:00 Bugsasspor 0 - 0 Tarsus Idman Yurdu
2019-01-19 10:30:00 Fethiyespor 1 - 2 S.Urfaspor
2019-01-19 10:30:00 Menemen Belediye Spor 0 - 0 Karagumruk
2019-01-19 10:30:00 Ankarademirspor 6 - 0 Gaziantepspor
Turkey 3. Ligi B
2019-01-19 10:00:00 Trabzon Karadenizspor 0 - 1 Bayburt Ozel Idare
2019-01-19 10:30:00 Yeni Altindag BS 4 - 0 Catalca Spor
2019-01-19 10:30:00 Halide Edip Adivarspor 0 - 0 Serik Belediyespor
2019-01-19 10:30:00 Turgutluspor 2 - 3 Anadolu Uskudar
2019-01-19 10:30:00 Silivrispor 0 - 2 Duzyurtspor
Estonia Winter Tournament
2019-01-19 11:10:00 Viljandi Tulevik 2 - 1 Elva
2019-01-19 13:00:00 Trans Narva 2 - 0 Tartu JK Maag Tammeka
2019-01-19 14:50:00 FC Kuressaare 0 - 4 Flora Paide
Iceland Championship B
2019-01-19 14:00:00 Afturelding 4 - 0 Vestri
Indian U18
2019-01-19 03:30:00 Miller Wa Kabi U18 3 - 0 MSP Football Academy U18
2019-01-19 09:30:00 Mangalore U18 2 - 0 Kahaani U18
Myanmar Professional League
2019-01-19 09:00:00 Laconi Lian 3 - 0 Dagon FC
2019-01-19 09:00:00 Yadanabon FC 2 - 2 Shan United
2019-01-19 09:30:00 Zwekapin United 3 - 2 Southern Myanmar
BRA SE
2019-01-19 19:00:00 CS Sergipe 4 - 0 Frei Paulistano
Kenya Super League
2019-01-19 11:00:00 Kenya Commercial Bank 1 - 1 Vihiga United
2019-01-19 12:00:00 Mathare United 3 - 2 Kakamega
2019-01-19 13:15:00 Sofapaka FC 0 - 0 SoNy Sugar
Rwanda National League
2019-01-19 11:00:00 Vision FC 4 - 1 Vision JN FC
2019-01-19 13:30:00 AS Kigali 1 - 0 Amagaju
2019-01-19 13:30:00 Esperance 2 - 1 Aspor FC
2019-01-19 13:30:00 Marines FC 0 - 2 Rayon Sports FC
2019-01-19 13:30:00 Muhanga 1 - 2 Espoir FC
Fen qing Guan
2019-01-19 10:15:00 TPS Turku U20 3 - 1 FC Espoo U20
2019-01-19 10:25:00 VJS Vantaa U20 8 - 0 MP U20
2019-01-19 11:30:00 KaaPo U20 2 - 0 Inter Turku U20
2019-01-19 17:10:00 Honka U20 3 - 2 JaPS U20
Japan Futsal League
2019-01-19 05:00:00 Bardral Urayasu Futsal 0 - 4 Shonan Bellmare Futsal
Belgian First Amateur Division
2019-01-19 18:30:00 Dessel Sport 0 - 0 Royal Knokke
2019-01-19 18:30:00 Oudenaarde 2 - 1 RFC de Liege
2019-01-19 19:00:00 Lierse Kempenzonen 2 - 1 Seraing
2019-01-19 19:00:00 Jeunesse Molenbeek 2 - 0 FCV Dender EH
2019-01-19 19:00:00 KMSK Deinze 0 - 0 Excelsior Virton
2019-01-19 19:00:00 Thes Sport 0 - 0 KSK Heist
Bangladesh Premier League
2019-01-19 09:00:00 Saif Sporting Club 2 - 1 Rahmatgonj MFS
2019-01-19 10:00:00 Chittagong Abahani 1 - 0 Muktijoddha SKC
Holland Ligue 3
2019-01-19 13:30:00 GVVV Veenendaal 0 - 1 Kozakken Boys
2019-01-19 13:30:00 Excelsior Maassluis 3 - 0 Katwijk
2019-01-19 13:30:00 Scheveningen 4 - 0 FC Lienden
2019-01-19 14:05:00 IJsselmeervogels 1 - 1 Spakenburg
2019-01-19 17:00:00 VV Sint Bavo 2 - 3 Rijnsburgse Boys
Russia Div 3
2019-01-19 11:10:00 RO UOR 2 - 2 Legenda Avant Rostov
Mexico Segunda Division
2019-01-19 18:00:00 Monarcas Morelia II 2 - 1 Necaxa II
2019-01-19 21:00:00 Constructores Gomez Palacio 0 - 3 Ciervos FC
2019-01-19 21:00:00 FC Potosino 1 - 2 Club Canoneros Marina
2019-01-19 21:00:00 Tuxtla FC 3 - 0 CD Albinegros Orizaba
2019-01-19 21:30:00 Correcaminos II 1 - 3 Murcielagos
2019-01-19 21:30:00 U.A. Zacatecas 3 - 1 Yalmakan FC
2019-01-19 22:00:00 Loros Universidad 4 - 2 Coras De Nayarit
2019-01-19 22:00:00 Sporting Canamy 0 - 0 CD Cruz Azul Hidalgo
England U23 League Cup
2019-01-19 12:00:00 Swansea City U23 2 - 0 Oxford U23
Ireland Leinster Senior League
2019-01-19 14:00:00 Mayfield United 0 - 1 College Corinthians
Holland Youth Eredivisie
2019-01-19 11:30:00 NAC Breda U19 0 - 3 Ajax U19
Israel C League
2019-01-19 12:30:00 Bnei Baqa United 1 - 2 Ihud Bnei Kfar Kara
2019-01-19 12:30:00 Hapoel Sandala Gilboa 1 - 1 Hapoel Bnei Arrara Ara
2019-01-19 12:35:00 Maccabi Bnei Raina 1 - 0 Maccabi Ahi Iksal
2019-01-19 12:45:00 Maccabi Tamra 2 - 0 Hapoel Bueine
India Mumbai Elite League
2019-01-19 10:25:00 Income Tax Mumbai 5 - 4 Kenkre U19
2019-01-19 10:30:00 Millat FC 1 - 1 PIFA Sports
Greece U19
2019-01-19 09:00:00 OFI Crete U19 2 - 1 Panaitolikos U19
2019-01-19 09:00:00 PAOK Saloniki U19 3 - 1 Panionios U19
2019-01-19 09:00:00 Apollon Smirnis U19 1 - 4 Levadiakos U19
2019-01-19 10:00:00 PAS Giannina U19 2 - 5 Olympiakos Piraeus U19
2019-01-19 10:00:00 Kerkyra U19 1 - 0 Aiginiakos U19
2019-01-19 10:30:00 AEK Athens U19 2 - 1 Asteras Tripolis U19
2019-01-19 10:30:00 Panahaiki-2005 U19 1 - 1 Ergotelis U19
2019-01-19 13:00:00 Trikala U19 1 - 1 Aititos Spaton U19
2019-01-19 13:00:00 Volos Nps U19 1 - 4 Iraklis U19
Cuban Championship
2019-01-19 20:00:00 Holguin 2 - 1 Granma
2019-01-19 20:00:00 FC Cienfuegos 1 - 0 Villa Clara
2019-01-19 20:00:00 Santiago de Cuba 1 - 1 Guantanamo FC
2019-01-19 20:00:00 Camaguey 1 - 1 Las Tunas
2019-01-19 20:00:00 Pinar del Rio 0 - 1 Artemisa FC
Uganda Cup
2019-01-19 13:00:00 Nyamityobora FC 0 - 1 Proline FC
2019-01-19 13:00:00 Nebbi Central FC 3 - 2 Admin FC Tororo
Barbados Premier League
2019-01-19 23:00:00 Youth Milan 0 - 1 Notre Dame
Italy Youth Championship Cup
2019-01-19 11:30:00 Casertana U19 0 - 4 Paganese U19
2019-01-19 13:30:00 Pistoiese U19 2 - 3 Robur Siena U19
2019-01-19 13:30:00 Juve Stabia U20 1 - 0 Potenza Calcio U19
Mexico Liga MX Femenil
2019-01-19 18:00:00 Unam Pumas Women 2 - 1 Veracruz Women
The Spanish League U19
2019-01-19 11:00:00 Cadiz U19 2 - 0 UD Tomares U19
2019-01-19 11:00:00 Valladolid U19 1 - 2 Atletico de Madrid U19
2019-01-19 11:30:00 Danok Bat U19 4 - 0 CD Oberena U19
2019-01-19 11:30:00 El Olivar U19 1 - 2 CD San Francisco U19
2019-01-19 12:00:00 Tenerife U19 8 - 2 UD Guia U19
2019-01-19 12:00:00 CF Laguna U19 2 - 1 CD Maspalomas U19
2019-01-19 12:00:00 CD Ofra U19 1 - 0 CD Marino U19
2019-01-19 12:00:00 Rusadir CF U19 2 - 1 Calavera CF U19
2019-01-19 12:30:00 RC Victoria U19 2 - 2 CD Sobradillo U19
2019-01-19 15:00:00 Sevilla U19 3 - 1 Almeria U19
2019-01-19 15:00:00 Atletico Madrileno U19 1 - 1 Lorca CFB U19
2019-01-19 15:00:00 Recreativo Huelva U19 1 - 0 UCD Canada Atletico U19
2019-01-19 15:00:00 Rayo Vallecano U19 4 - 0 CF Rayo Majadahonda U19
2019-01-19 15:30:00 Union Adarve U19 2 - 1 Extremadura U19
2019-01-19 18:00:00 Espanyol U19 4 - 1 Real Zaragoza U19
Antigua & Barbuda Premier Division
2019-01-19 21:00:00 SAP FC 1 - 4 Swetes FC
2019-01-19 23:00:00 Liberta 3 - 0 Five Islands
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2
2019-01-19 15:00:00 SC Espinho U19 2 - 4 FC Cesarense U19
2019-01-19 15:00:00 Varzim U19 3 - 2 Vizela U19
2019-01-19 15:00:00 Chaves U19 3 - 1 Moreirense U19
Iceland Faxa Bay Cup Women
2019-01-19 12:00:00 Keflavik (w) 0 - 1 UMF Selfoss (w)
Brazil Campeonato Matogrossense
2019-01-19 21:00:00 Dom Bosco MT 2 - 1 Operario MS
Namibia Premier League
2019-01-19 14:00:00 Pyeongtaek Citizens FC 1 - 1 Life Fighters
2019-01-19 17:00:00 FC Civics 4 - 3 Young Brazilians FC
Senegal Ligue 2
2019-01-19 18:00:00 Renaissance Dakar 1 - 0 Guediawaye
Saint Kitts Nevis Premier League
2019-01-19 21:00:00 Old Road Jets 1 - 2 Fast Cash Saddlers Utd
2019-01-19 23:00:00 SLH St Pauls Utd 2 - 1 RAMS Village Superstars
England Southern League Central Division
2019-01-19 15:00:00 Banbury United 4 - 2 Coalville
2019-01-19 15:00:00 Hitchin Town 2 - 1 Stourbridge
2019-01-19 15:00:00 Kettering Town 1 - 0 Royston Town
2019-01-19 15:00:00 Kings Lynn 3 - 2 Barwell
2019-01-19 15:00:00 Lowestoft Town 0 - 0 Redditch United
2019-01-19 15:00:00 Rushall Olympic 2 - 0 Leiston FC
2019-01-19 15:00:00 St Neots Town 0 - 3 Alvechurch
2019-01-19 15:00:00 Stratford Town 3 - 1 Needham Market
2019-01-19 15:00:00 Bedworth United 1 - 3 Rushden Diamonds
2019-01-19 15:00:00 Biggleswade Town 3 - 0 Tamworth
2019-01-19 15:00:00 Halesowen Town 1 - 1 St Ives Town
South Africa Reserve League
2019-01-19 08:00:00 Highlands Park Reserves 1 - 2 Polokwane City Reserves
2019-01-19 10:00:00 Orlando Pirates Reserves 0 - 1 Supersport United Reserves
2019-01-19 10:00:00 Kaizer Chiefs Reserves 4 - 1 Amazulu Reserves