Live Soccer Highlights and Soccer Streaming
France Ligue 1
2019-01-13 14:00:00 Nantes 0 - 1 Rennes
2019-01-13 15:59:00 Toulouse 1 - 2 Strasbourg
2019-01-13 15:59:00 Dijon 1 - 1 Montpellier
2019-01-13 20:00:00 Marseille 1 - 1 Monaco
Holland Jupiler League
2019-01-13 13:30:00 FC Eindhoven 3 - 2 NEC Nijmegen
2019-01-13 13:30:00 FC Oss 1 - 2 RKC Waalwijk
2019-01-13 13:30:00 MVV Maastricht 0 - 2 FC Twente Enschede
2019-01-13 13:30:00 SC Cambuur 3 - 3 Sparta Rotterdam
2019-01-13 13:30:00 Jong Ajax (Youth) 2 - 2 Jong PSV Eindhoven (Youth)
2019-01-13 13:30:00 Almere City FC 0 - 2 Volendam
2019-01-13 13:30:00 Roda JC 3 - 1 Go Ahead Eagles
2019-01-13 13:30:00 SC Telstar 1 - 1 Helmond Sport
2019-01-13 13:30:00 FC Utrecht (Youth) 1 - 3 AZ Alkmaar (Youth)
2019-01-13 13:30:00 Dordrecht 2 - 6 Den Bosch
Portugal Primera Liga
2019-01-13 15:00:00 Nacional da Madeira 0 - 1 Belenenses
2019-01-13 17:40:00 GD Chaves 2 - 1 CD Tondela
2019-01-13 20:00:00 Rio Ave 1 - 1 Vitoria Setubal
Spanish La Liga
2019-01-13 11:00:00 Atletico Madrid 1 - 0 Levante
2019-01-13 15:15:00 Athletic Bilbao 2 - 0 Sevilla
2019-01-13 17:30:00 FC Barcelona 3 - 0 Eibar
2019-01-13 19:45:00 Real Betis 1 - 2 Real Madrid
Greece National A
2019-01-13 15:15:00 Levadiakos 0 - 2 Olympiakos Piraeus
2019-01-13 17:00:00 Panathinaikos 2 - 2 SKODA Xanthi
2019-01-13 17:30:00 Asteras Tripolis 0 - 3 PAOK Saloniki
Spanish Segunda Division
2019-01-13 11:00:00 Cordoba 1 - 1 CF Rayo Majadahonda
2019-01-13 15:00:00 AD Alcorcon 0 - 0 Almeria
2019-01-13 17:00:00 CD Lugo 1 - 1 Extremadura
2019-01-13 17:00:00 Real Zaragoza 0 - 2 Malaga
2019-01-13 19:00:00 Elche 1 - 0 Gimnastic Tarragona
English Premier League
2019-01-13 14:15:00 Everton 2 - 0 Bournemouth AFC
2019-01-13 16:30:00 Tottenham Hotspur 0 - 1 Manchester United
International Club Friendly
2019-01-13 07:00:00 SWQ Thunder 3 - 2 Holland Park Hawks FC
2019-01-13 08:10:00 Konyaspor 1 - 0 Istanbulspor
2019-01-13 09:00:00 Bangkok United FC 4 - 1 Prachuap Khiri Khan
2019-01-13 09:10:00 Queensland Lions SC 2 - 0 Southside Eagles
2019-01-13 09:45:00 SV Rodinghausen 1 - 0 Havelse
2019-01-13 10:00:00 Monchengladbach (w) 0 - 6 SG Essen-Schonebeck (w)
2019-01-13 10:00:00 St. Pauli U19 1 - 3 Holstein Kiel U19
2019-01-13 11:00:00 Samut Sakon FC 2 - 1 Pathum Thani United
2019-01-13 11:00:00 RB Leipzig 1 - 0 Wolfsberger AC
2019-01-13 11:00:00 Geylang United FC 0 - 2 Selangor PKNS
2019-01-13 11:00:00 Hertha Berlin U19 5 - 1 FSV Optik Rathenow
2019-01-13 11:30:00 Union Berlin 2 - 0 Shenzhen JiaZhaoye
2019-01-13 12:00:00 Dunarea Calarasi 1 - 1 Uerdingen KFC 05
2019-01-13 12:00:00 Fortuna Dusseldorf 0 - 0 Bayern Munchen
2019-01-13 12:00:00 Sivasspor 2 - 1 Sepsi
2019-01-13 12:00:00 JIPPO 0 - 2 KuPs
2019-01-13 12:00:00 Brondby IF 8 - 0 BSF
2019-01-13 12:00:00 Hajduk Split 2 - 0 Dinamo Bucuresti
2019-01-13 12:30:00 Azam 2 - 1 Simba Sports Club
2019-01-13 13:00:00 Rayong FC 3 - 2 Khonkaen FC
2019-01-13 13:00:00 Atletico Clube Goianiense 0 - 0 Ceilandia DF
2019-01-13 13:00:00 FC Neubrandenburg 04 1 - 1 BFC Viktoria 1889
2019-01-13 13:00:00 TuRU Dusseldorf 2 - 3 TuS Ennepetal
2019-01-13 13:00:00 SSVg Velbert 2 - 5 Erndtebruck
2019-01-13 13:00:00 Etar 3 - 0 Spartak Pleven
2019-01-13 13:00:00 TuS Haltern 2 - 1 Wiedenbruck
2019-01-13 13:05:00 CS Universitatea Craiova 2 - 1 Adanaspor
2019-01-13 13:05:00 Portuguesa RJ 3 - 0 Maritimo Funchal II
2019-01-13 13:15:00 Borussia Monchengladbach 1 - 0 Hertha Berlin
2019-01-13 13:30:00 Cremonese 2 - 0 Renate AC
2019-01-13 13:30:00 Hannover 96 4 - 1 Heracles Almelo
2019-01-13 14:00:00 Frosinone 3 - 0 Paganese
2019-01-13 14:00:00 Udinese 1 - 0 Padova
2019-01-13 14:00:00 Rubin Kazan 2 - 0 Diosgyor VTK
2019-01-13 14:00:00 Pescara 1 - 2 Alma Juventus Fano
2019-01-13 14:00:00 SpVg Schonnebeck 0 - 5 SV Straelen
2019-01-13 14:00:00 SV Sandhausen 0 - 0 Hansa Rostock
2019-01-13 14:20:00 Fortuna Dusseldorf 3 - 1 Hertha Berlin
2019-01-13 14:30:00 Anderlecht 1 - 2 Heidenheimer
2019-01-13 15:35:00 Bayern Munchen 0 - 0 Borussia Monchengladbach
2019-01-13 16:25:00 Tampere United 2 - 1 KTP Kotka
2019-01-13 18:30:00 Ipora EC 2 - 0 Araguaia
2019-01-13 19:00:00 Juazeirense 2 - 1 Petrolina PE
2019-01-13 19:30:00 Corinthians Paulista (SP) 1 - 1 Santos
2019-01-13 19:55:00 Queens Park Rangers (GRD) 1 - 3 Hurricanes SC
2019-01-13 20:00:00 Confianca SE 1 - 0 Sergipe Se
2019-01-13 20:15:00 Juventud Antoniana 1 - 2 Central Norte Salta
2019-01-13 21:00:00 Diriangen 2 - 1 Juventus Managua
Coppa Italia
2019-01-13 14:00:00 Torino 0 - 2 Fiorentina
2019-01-13 17:00:00 Inter Milan 6 - 2 Benevento
2019-01-13 19:45:00 Napoli 2 - 0 Sassuolo
AFC Asian Cup
2019-01-13 11:00:00 Korea DPR 0 - 6 Qatar
2019-01-13 13:30:00 Oman 0 - 1 Japan
2019-01-13 15:59:00 Turkmenistan 0 - 4 Uzbekistan
Israel Premier League
2019-01-13 18:30:00 Beitar Jerusalem 0 - 0 Hapoel Kiryat Shmona
Belgian Second Division
2019-01-13 15:00:00 Saint Gilloise 1 - 2 Mechelen
2019-01-13 19:00:00 Oud Heverlee 0 - 2 Tubize
Primera Division de Mexico
2019-01-13 01:00:00 CDSyC Cruz Azul 0 - 1 Chivas Guadalajara
2019-01-13 01:05:00 Pachuca 3 - 0 Queretaro FC
2019-01-13 03:00:00 Necaxa 2 - 1 Pumas U.N.A.M.
2019-01-13 03:00:00 Club Tijuana 0 - 3 Tigres UANL
2019-01-13 18:00:00 Toluca 2 - 0 Puebla
Portugal Segunda Liga
2019-01-13 11:15:00 Cova Piedade 0 - 3 Pacos de Ferreira
2019-01-13 11:15:00 SL Benfica B 2 - 3 Sporting Braga II
2019-01-13 15:00:00 CD Mafra 1 - 2 SC Covilha
2019-01-13 15:00:00 Viseu 2 - 1 SC Farense
2019-01-13 15:00:00 Porto B 1 - 0 Vitoria Guimaraes B
2019-01-13 17:00:00 Academica Coimbra 2 - 0 Varzim
2019-01-13 17:00:00 FC Arouca 0 - 0 Oliveirense
Cyprus 1 Division
2019-01-13 14:00:00 Apollon Limassol FC 2 - 1 Omonia Nicosia FC
2019-01-13 15:59:00 AEK Larnaca 2 - 2 Ermis Aradippou
Greece National B
2019-01-13 12:30:00 Platanias FC 3 - 0 Aiginiakos FC
2019-01-13 13:00:00 Giorgos Karaiskakis 0 - 2 Apollon Kalamarias
2019-01-13 13:00:00 Doxa Dramas 2 - 0 Athletic Union of Sparta
2019-01-13 13:00:00 Volos NFC 2 - 1 Panahaiki-2005
2019-01-13 13:00:00 Iraklis 2 - 1 Ergotelis
2019-01-13 13:00:00 Aittios Spata 0 - 1 Kissamikos
Brazil Campeonato Carioca
2019-01-13 18:00:00 America-RJ 1 - 1 Nova Iguacu
2019-01-13 18:00:00 Macae 2 - 1 Goytacaz RJ
2019-01-13 18:00:00 Resende-RJ 1 - 0 Americano RJ
CAF Confederation Cup
2019-01-13 13:00:00 ZESCO United Ndola 3 - 1 Kaizer Chiefs
2019-01-13 13:00:00 Jimma Aba Jifar 0 - 1 Hassania Agadir
2019-01-13 13:00:00 Gor Mahia 2 - 1 New Star De Douala
2019-01-13 14:00:00 Bantu FC 1 - 2 Enugu Rangers International
2019-01-13 14:30:00 AS Otoho 3 - 0 Kampala City Council FC
2019-01-13 14:30:00 Coton Sport 2 - 3 Asante Kotoko FC
2019-01-13 15:00:00 IRT Itihad de Tanger 0 - 0 Zamalek
2019-01-13 15:59:00 Al-Nasr Benghazi 1 - 0 Sally Tas
2019-01-13 17:00:00 Al-Hilal Omdurman 3 - 0 Mukula Victory Sports
Australia A-League
2019-01-13 07:00:00 Sydney FC 2 - 1 Adelaide United
2019-01-13 09:00:00 Perth Glory 4 - 3 Western Sydney
English FA Women's Premier League
2019-01-13 12:00:00 Durham Wildcats LFC (w) 2 - 2 Aston Villa (w)
2019-01-13 13:00:00 Tottenham Hotspur (w) 3 - 0 Lewes (w)
2019-01-13 14:00:00 Barnet (w) 2 - 1 CrystalPalace (w)
2019-01-13 14:00:00 Leicester City (w) 3 - 2 Millwall (w)
South Africa Premier Soccer League
2019-01-13 13:30:00 Bloemfontein Celtic 1 - 1 Lamontville Golden Arrows
Hong Kong Premier League
2019-01-13 06:30:00 Wofoo Tai Po 3 - 0 Kai Jing
2019-01-13 09:30:00 Sun Pegasus 1 - 1 Yuen Long FC
Botola Pro 1
2019-01-13 14:00:00 Kawkab de Marrakech 1 - 2 Olympique de Safi
Libyan Premier League
2019-01-13 13:00:00 Darnes 0 - 1 Al Sadaqa FC
2019-01-13 13:30:00 Al Khmes 1 - 0 Al-Wehda(LBY)
New Zealand Football Championship
2019-01-13 01:00:00 Team Wellington 1 - 2 Waitakere United
2019-01-13 01:00:00 Canterbury United 5 - 2 Hawke's Bay United
2019-01-13 01:00:00 Auckland City 2 - 1 Southern United
2019-01-13 01:00:00 Hamilton Wanderers 2 - 3 Tasman United
Tipsport Cup
2019-01-13 09:30:00 Pardubice 1 - 4 SK Slovan Varnsdorf
2019-01-13 09:30:00 FK MAS Taborsko 0 - 1 Nitra
2019-01-13 12:00:00 Chrudim 1 - 3 Baumit Jablonec
French Feminines D1
2019-01-13 13:45:00 Lille OSC Metropole Women's 1 - 3 Paris Saint Germain (w)
Costa Rica Primera Division
2019-01-13 01:55:00 Herediano 1 - 1 AD San Carlos
2019-01-13 17:05:00 AD Grecia 0 - 1 Cartagines Deportiva SA
2019-01-13 19:30:00 Perez Zeledon 2 - 1 AD Carmelita
2019-01-13 21:00:00 Santos De Guapiles 1 - 3 Alajuelense
2019-01-13 21:35:00 Guadalupe FC 1 - 4 Universidad de Costa Rica
2019-01-13 22:00:00 Deportivo Saprissa 2 - 2 Limon FC
Primera Division de El Salvador
2019-01-13 00:30:00 CD Sonsonate 0 - 1 Alianza San Salvador
2019-01-13 01:00:00 Santa Tecla 2 - 2 CD Pasaquina
2019-01-13 21:00:00 Municipal Limeno 1 - 0 CD Chalatenango
2019-01-13 21:00:00 CD FAS 2 - 1 Luis Angel Firpo
Malta Premier League
2019-01-13 13:00:00 Balzan FC 0 - 0 Birkirkara FC
2019-01-13 13:00:00 St. Andrews 1 - 1 Mosta FC
2019-01-13 15:00:00 Valletta FC 2 - 0 Sliema Wanderers FC
2019-01-13 15:00:00 Senglea Athletic 4 - 0 Qormi F.C
Primera Division de Honduras
2019-01-13 20:00:00 Juticalpa 1 - 2 Real Espana
2019-01-13 21:20:00 CD Vida 0 - 1 CD Olimpia
2019-01-13 22:00:00 Platense 3 - 1 C.D. Real de Minas
2019-01-13 22:00:00 CD Motagua 4 - 0 Honduras Progreso
Liga Nacional de Guatemala
2019-01-13 02:00:00 Xelaju MC 1 - 0 Malacateco
2019-01-13 19:30:00 Deportivo Chiantla 2 - 0 Deportivo Sanarate
2019-01-13 20:30:00 Guastatoya 1 - 2 Antigua GFC
Futsal Spain Division De Honor
2019-01-13 13:15:00 Peniscola Futsal 2 - 2 Inter Movistar Futsal
Australia W-League
2019-01-13 05:00:00 Canberra United (w) 1 - 0 Adelaide United (w)
Brasil Copa SP Juniores
2019-01-13 13:00:00 America MG Youth 0 - 1 Botafogo RJ (Youth)
2019-01-13 17:00:00 Internacional (RS) Youth 0 - 5 Guarani SP (Youth)
2019-01-13 18:00:00 Rio Preto (Youth) 1 - 0 Sao Jose SP (Youth)
2019-01-13 18:00:00 Trindade AC Youth 1 - 4 Figueirense SC (Youth)
2019-01-13 20:00:00 Mirassol FC (Youth) 2 - 2 Atletico Paranaense (Youth)
2019-01-13 21:00:00 Cruzeiro (Youth) 3 - 0 Marilia (Youth)
2019-01-13 21:35:00 Palmeiras (Youth) 3 - 0 Galvez Youth
2019-01-13 23:45:00 Ferroviaria SP (Youth) 0 - 2 Sao Paulo (Youth)
India League Division 1
2019-01-13 08:30:00 Shillong Lajong FC 0 - 3 AIFF XI
Mexico Primera Divison A
2019-01-13 01:00:00 UAEM Potros 0 - 0 Alebrijes de Oaxaca
2019-01-13 01:00:00 FC Juarez 2 - 1 Leones Univ Guadalajara
2019-01-13 01:00:00 Celaya FC 0 - 0 Mineros de Zacatecas
English Women's Conference South
2019-01-13 14:00:00 Cardiff City (w) 1 - 0 Watford (w)
2019-01-13 14:00:00 Portsmouth (w) 2 - 0 C K Basildon (w)
2019-01-13 14:00:00 Gillingham (w) 2 - 0 Milton Keynes Dons (w)
South Africa First League
2019-01-13 13:30:00 Uthongathi FC 0 - 1 Pretoria Univ
2019-01-13 13:30:00 Mbombela United 0 - 0 Cape Umoya United
Nigerian Premier League
2019-01-13 15:00:00 Akwa United 0 - 1 El Kanemi Warriors
2019-01-13 15:00:00 Plateau United 0 - 0 Ifeanyi Ubah
2019-01-13 15:00:00 Enyimba 2 - 0 MFM FC
2019-01-13 15:00:00 Kano Pillars 1 - 0 Heartland FC
2019-01-13 15:00:00 Kwara United 1 - 1 Sunshine Stars FC
2019-01-13 15:00:00 Nasarawa United 1 - 0 Abia Warriors
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-01-13 10:00:00 Atletico Pulpileno 1 - 0 Muleno CF
2019-01-13 10:00:00 Huercal 2 - 4 Mazarron CF
2019-01-13 10:00:00 Arroyo Club Polideportivo 2 - 0 CP Valdivia
2019-01-13 10:00:00 CD Varea 2 - 0 Yague CF
2019-01-13 10:00:00 Guadix CF 0 - 1 Real Jaen CF
2019-01-13 10:15:00 SD Deusto 1 - 2 CD Basconia
2019-01-13 10:15:00 Santutxu FC 0 - 1 Santurtzi CD
2019-01-13 10:15:00 SD Balmaseda FC 5 - 2 Zamudio SD
2019-01-13 10:30:00 RSD Alcala Henares 0 - 0 CDF Tres Cantos
2019-01-13 10:30:00 Parla Escuela 1 - 0 CD Vicalvaro
2019-01-13 10:30:00 San Juan de Mozarrifar 0 - 1 CD Binefar
2019-01-13 10:30:00 NV Estudiantes de Murcia CF 2 - 0 UCAM Murcia CF B
2019-01-13 10:30:00 EDMF Churra 0 - 0 La Hoya Lorca CF
2019-01-13 10:30:00 Cadiz B 1 - 0 Puente Genil
2019-01-13 10:30:00 CF Trival Valderas 0 - 0 Atletico Pinto
2019-01-13 10:30:00 Portugalete 1 - 0 Ordizia KE
2019-01-13 10:30:00 Getafe B 2 - 0 CD Canillas
2019-01-13 10:30:00 RCD Carabanchel 1 - 1 CF San Agustin
2019-01-13 10:30:00 CD San Fernando de Henares 2 - 1 Rayo Vallecano B
2019-01-13 10:30:00 Velez CF 2 - 1 Antequera CF
2019-01-13 10:30:00 Osasuna B 3 - 0 CD Beti Onak
2019-01-13 10:30:00 Alaves B 2 - 1 Suodu Pei
2019-01-13 10:45:00 Deportivo Cieza 2 - 1 CD Algar
2019-01-13 11:00:00 Las Rozas 0 - 1 Mostoles
2019-01-13 11:00:00 DAV Santa Ana 1 - 0 Alcorcon B
2019-01-13 11:00:00 UA Horta 1 - 0 AE Prat
2019-01-13 11:00:00 UE Castelldefels 3 - 0 FC Martinenc
2019-01-13 11:00:00 Villarreal C 0 - 1 Atletico Saguntino
2019-01-13 11:00:00 CD San Roque de Lepe 1 - 4 Xerez Deportivo FC
2019-01-13 11:00:00 FC Asco 1 - 1 Grama
2019-01-13 11:00:00 Alcobendas 1 - 1 Villaverde Boetticher CF
2019-01-13 11:00:00 Pobla De Mafumet CF 0 - 1 EC Granollers
2019-01-13 11:00:00 LHospitalet 1 - 1 Terrassa
2019-01-13 11:00:00 FC Rinconeda Polanco 1 - 1 Atletico Albericia
2019-01-13 11:00:00 Condal CF 1 - 0 Univ. Oviedo
2019-01-13 11:00:00 CD Calamonte 3 - 1 EMD Aceuchal
2019-01-13 11:00:00 Atarfe Industrial CF 2 - 3 Alhaurin de la Torre
2019-01-13 11:00:00 Lorca Deportiva FC 1 - 0 Murcia B
2019-01-13 11:00:00 UD Paterna 1 - 2 CD Roda
2019-01-13 11:00:00 Suokuaili Moss 1 - 0 Toledo
2019-01-13 11:00:00 Cerdanyola del Valles 3 - 0 FC Santboia
2019-01-13 11:00:00 CD Gerena 1 - 1 Cordoba B
2019-01-13 11:00:00 CD Utrera 1 - 0 Guadalcacin CD
2019-01-13 11:00:00 Extremadura B 0 - 0 Merida AD
2019-01-13 11:00:00 Castuera 1 - 2 UP Plasencia
2019-01-13 11:00:00 CD Berceo 2 - 3 CA River Ebro
2019-01-13 11:00:00 CD Azuqueca 5 - 1 CD Guadalajara
2019-01-13 11:00:00 EI San Martin 1 - 2 CD Llanes
2019-01-13 11:00:00 Real Aviles 0 - 3 UD Gijon Industrial
2019-01-13 11:05:00 Sevilla C 0 - 0 Algeciras
2019-01-13 11:15:00 Silva SD 3 - 1 Celtiga
2019-01-13 11:15:00 CD Rincon 0 - 2 Loja CD
2019-01-13 11:15:00 Jerez 1 - 1 CD Azuaga
2019-01-13 11:15:00 UE Sants 1 - 1 UE Llagostera
2019-01-13 11:15:00 CD Alhaurino 2 - 2 UD San Pedro
2019-01-13 11:30:00 FC Vilafranca 1 - 1 CF Reus Deportiu II
2019-01-13 11:30:00 Paiporta 0 - 3 Orihuela CF
2019-01-13 11:30:00 Villa Santa Brigida 2 - 1 UD Ibarra
2019-01-13 11:30:00 Mallorca B 1 - 0 San Rafael
2019-01-13 11:30:00 UD Logrones B 2 - 0 CD Agoncillo
2019-01-13 11:30:00 UD Llanera 2 - 1 L Entregu CF
2019-01-13 11:30:00 CD Cabecense 1 - 2 AD Ceuta
2019-01-13 11:30:00 Constancia 2 - 0 Formentera
2019-01-13 12:00:00 UD Las Zocas 2 - 1 CD El Cotillo
2019-01-13 12:00:00 Atletico Tacoronte 2 - 2 Atletico Union Guimar
2019-01-13 12:00:00 UD San Fernando 3 - 0 Tenisca
2019-01-13 12:00:00 Marino 0 - 0 Panaderia Pulido
2019-01-13 12:00:00 CD Union Sur Yaiza 3 - 3 Lanzarote
2019-01-13 12:30:00 La Quadra 1 - 0 CD Buzanada
2019-01-13 14:30:00 Leganes B 2 - 0 CF Pozuelo Alarcon
2019-01-13 14:30:00 Racing B 0 - 0 CD Cayon
2019-01-13 14:45:00 CD Anguiano 3 - 1 CDFC La Calzada
2019-01-13 15:00:00 Real Sociedad C 3 - 1 SD San Pedro
2019-01-13 15:00:00 CD Tuilla 3 - 0 UC Ceares
2019-01-13 15:00:00 CCD Alberite 1 - 1 Tudelano
2019-01-13 15:00:00 SCR Pena Deportiva 5 - 1 CE Esporles
2019-01-13 15:00:00 Villanueva 0 - 1 SD Borja
2019-01-13 15:00:00 Arcos CF 0 - 1 UB Lebrijana
2019-01-13 15:00:00 CD Corellano 2 - 1 CD Subiza
2019-01-13 15:00:00 CF Illueca 3 - 1 Bell Bridget
2019-01-13 15:00:00 CD La Almunia 1 - 0 UD Casetas
2019-01-13 15:00:00 AD Almudevar 0 - 1 CA Monzon
2019-01-13 15:00:00 CF Calamocha 0 - 1 Real Zaragoza B
2019-01-13 15:00:00 AD Sabinanigo 3 - 1 UD San Lorenzo
2019-01-13 15:00:00 CD Villacanas 1 - 1 Atletico Ibanes
2019-01-13 15:00:00 CD Colunga 1 - 1 Marino luanco
2019-01-13 15:00:00 CD Mosconia 1 - 0 CD Covadonga
2019-01-13 15:00:00 CD Praviano 2 - 1 Club Siero
2019-01-13 15:00:00 Beroil Bupolsa 0 - 4 CD Cristo Atletico
2019-01-13 15:15:00 Minera 1 - 1 Ciudad de Murcia
2019-01-13 15:15:00 Ecija Balompie 2 - 0 Lucena CF
2019-01-13 15:15:00 Tuoer De Cilliers 2 - 0 La Baneza
2019-01-13 15:30:00 CD Olimpic Xativa 3 - 1 Silla CF
2019-01-13 15:30:00 Mora CF 1 - 0 Albacete B
2019-01-13 15:30:00 Utebo FC 2 - 1 Brea
2019-01-13 15:30:00 FC Cartagena B 1 - 1 Aguilas CF
2019-01-13 15:30:00 CD Marchamalo 0 - 2 Manchego Ciudad
2019-01-13 15:30:00 CD Madridejos 2 - 0 La Roda CF
2019-01-13 15:30:00 Porrino Industrial 1 - 2 Laracha
2019-01-13 15:30:00 Mar Menor 1 - 2 La Union CF
2019-01-13 15:30:00 Olimpico de Totana 2 - 0 UD Los Garres
2019-01-13 15:30:00 CD Diocesano 1 - 0 CD Montijo
2019-01-13 15:30:00 CA Bembibre 0 - 3 Arandina
2019-01-13 15:30:00 UD Ourense 2 - 1 Racing Villalbes
2019-01-13 15:30:00 CF Alondras 2 - 0 Bergantinos CF
2019-01-13 15:30:00 CD Boiro 0 - 1 CD Choco
2019-01-13 15:30:00 CD Manacor 1 - 0 CD Binissalem
2019-01-13 15:30:00 CD Valdelacalzada 1 - 1 CD Coria
2019-01-13 15:30:00 AD Llerenense 1 - 2 Cacereno
2019-01-13 15:30:00 Atletico Pueblonuevo 1 - 2 RCP Valverdeno
2019-01-13 15:30:00 Alfaro 0 - 1 CP Calasancio
2019-01-13 15:30:00 CD Arnedo 2 - 1 Naxara
2019-01-13 15:30:00 Vianes 0 - 0 CD Pradejon
2019-01-13 15:30:00 SD Tarazona 4 - 2 Club Deportivo Sarinena
2019-01-13 15:30:00 Almagro CF 2 - 2 CD Tarancon
2019-01-13 15:30:00 Tomelloso 2 - 0 La Solana
2019-01-13 15:45:00 Yeclano Deportivo 2 - 0 SFC Minerva
2019-01-13 15:59:00 UD Alcudia 1 - 2 CD Ibiza Islas Pitiusas
2019-01-13 15:59:00 Sant Andreu 2 - 0 CP San Cristobal
2019-01-13 15:59:00 CF Vimenor 2 - 2 Barreda Balompie
2019-01-13 15:59:00 Caudal 3 - 1 San Claudio
2019-01-13 15:59:00 Atletico Espeleno 4 - 1 Conil CF
2019-01-13 15:59:00 Beauty Leila River team 0 - 3 CD Linares Deportivo
2019-01-13 15:59:00 Crevillente 0 - 1 Jove Espanol
2019-01-13 15:59:00 CD Barco 2 - 2 CD Arenteiro
2019-01-13 15:59:00 Racing de Ferrol 1 - 0 Ribadumia CF
2019-01-13 15:59:00 SD Beasain 1 - 1 Bermeo
2019-01-13 15:59:00 CE Europa 0 - 0 Figueres
2019-01-13 15:59:00 UD Alzira 0 - 0 CF La Nucia
2019-01-13 15:59:00 Huetor Tajar 1 - 2 CD El Palo
2019-01-13 15:59:00 Haro Deportivo 6 - 0 CD Autol
2019-01-13 15:59:00 Xerez Deportivo 2 - 3 Real Betis B
2019-01-13 15:59:00 Arosa SC 2 - 2 UD Somozas
2019-01-13 15:59:00 Compostela 1 - 3 Deportivo Ourense
2019-01-13 15:59:00 Moralo CP 1 - 0 Olivenza FC
2019-01-13 15:59:00 CS Puertollano 1 - 0 CP Villarrobledo
2019-01-13 15:59:00 CD Naval 1 - 0 Velarde
2019-01-13 15:59:00 G. Segoviana 4 - 0 CF Briviesca Norpetrol
2019-01-13 16:30:00 UD Rayo Ibense 2 - 0 Eldense
2019-01-13 16:30:00 Zamora CF 7 - 0 Cultural Leonesa B
2019-01-13 17:00:00 Atletico Mancha real 1 - 1 Polideportivo Almeria
2019-01-13 17:00:00 Martos Club Deportivo 3 - 2 Juventud Torremolinos CF
2019-01-13 17:00:00 CD Torreperogil 1 - 1 CD Huetor Vega
2019-01-13 17:15:00 Sestao 2 - 1 Pasaia KE
2019-01-13 17:30:00 Torredonjimeno 1 - 4 Motril
ISR U19
2019-01-13 16:30:00 Hapoel Beit Shean U19 2 - 2 Ironi Modiin U19
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2019-01-13 19:00:00 Guarany CE 1 - 1 Barbalha
2019-01-13 19:00:00 Guarani CE 0 - 4 Ferroviario CE
Mexico Youth U20
2019-01-13 15:00:00 Toluca U20 6 - 1 Puebla U20
2019-01-13 17:00:00 Santos Laguna U20 1 - 0 Monarcas Morelia U20
BRA CP
2019-01-13 19:00:00 America FC Natal RN 1 - 1 Potiguar RN
2019-01-13 19:00:00 Globo 0 - 0 ASSU RN
Women’s West Asian Football Federation Championshi
2019-01-13 13:00:00 Bahrain (w) 1 - 1 United Arab Emirates (w)
2019-01-13 15:59:00 Palestine (w) 0 - 3 Jordan (w)
Brazil Paraibano
2019-01-13 19:00:00 Treze Campina Grande PB 3 - 0 Treze Fc
2019-01-13 20:00:00 Sousa PB 1 - 1 Campinense
English Women's Conference North
2019-01-13 14:00:00 Middlesbrough (w) 5 - 1 Sheffield (w)
2019-01-13 14:00:00 Huddersfield (w) 3 - 4 Blackburn Rovers (w)
2019-01-13 14:00:00 Doncaster Rovers Belles (w) 1 - 2 Stoke City (w)
2019-01-13 14:00:00 Nottingham Forest (w) 1 - 0 Fylde LFC (w)
2019-01-13 14:00:00 Sunderland (w) 10 - 1 Bradford City (w)
Iceland Championship
2019-01-13 14:15:00 Breidablik 4 - 0 IBV Vestmannaeyjar
England FA Women's Cup
2019-01-13 12:30:00 Arsenal (w) 1 - 2 Chelsea FC (w)
2019-01-13 14:00:00 Brighton H.A. (w) 0 - 0 Everton FC (w)
2019-01-13 14:00:00 Birmingham (w) 0 - 1 Bristol Academy (w)
2019-01-13 15:00:00 West Ham United (w) 1 - 3 Manchester City (w)
2019-01-13 15:00:00 Yeovil Town (w) 1 - 2 Liverpool (w)
Spanish Ladies Premier League
2019-01-13 10:00:00 Atleico Malaga (w) 1 - 3 Real Sociedad (w)
2019-01-13 10:30:00 Athletic Club Bibao (w) 4 - 0 Sporting De Huelva (w)
2019-01-13 11:00:00 Sevilla FC (w) 2 - 0 Rayo Vallecano (w)
2019-01-13 12:00:00 UD Granadilla Tenerife Sur (W) 1 - 2 Real Betis (W)
2019-01-13 12:15:00 RCD Espanyol (w) 1 - 1 Colegio Aleman Valencia (w)
2019-01-13 13:00:00 CDEF Logrono (w) 1 - 3 Atletico de Madrid (w)
Italian Women Division 1
2019-01-13 11:30:00 Fiorentina (w) 4 - 0 AC Milan (w)
Professional Tunisian League 2
2019-01-13 13:00:00 Oceano Kerkennah 0 - 1 CO Sidi Bouzid
Italy Futsal
2019-01-13 20:00:00 Real Rieti Futsal 7 - 3 Kiwi Tara indoor football team
Futsal Russia Division De Honor
2019-01-13 08:00:00 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 10 - 3 MFK Tyumen Futsal
2019-01-13 12:00:00 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 3 - 1 Ukhta Tyumen Futsal
2019-01-13 12:00:00 Norilsky Nickel Futsal 7 - 4 Dynamo Samarra Futsal
2019-01-13 13:00:00 Novali Futsal 1 - 6 MFK CPRF Futsal
International Friendly
2019-01-13 10:00:00 Denmark U19 1 - 1 Israel U19
2019-01-13 13:30:00 Jordan U23 3 - 2 Palestine U23
Pakistan Premier League
2019-01-13 09:35:00 Khan Research Laboratories 4 - 0 SSGC
Senegal Premier League
2019-01-13 15:59:00 Teunhueth FC 0 - 3 Casamance
2019-01-13 16:30:00 AS Dakar Sacre Coeur 2 - 2 ASEC Ndiambour
2019-01-13 16:30:00 SONACOS 0 - 3 Union Sportive Goree
2019-01-13 17:00:00 AS Douanes Dakar 1 - 1 Mbour
2019-01-13 17:00:00 Linguere 0 - 0 Pikine
Jamaica Premier League
2019-01-13 20:00:00 Portmore United 1 - 2 University of West Indies FC
2019-01-13 20:00:00 Dunbeholden FC 2 - 1 Siti Worley Garden J
2019-01-13 20:00:00 Humble Lions 2 - 0 Cavalier FC
2019-01-13 20:00:00 Montego Bay Utd 1 - 0 Mount Pleasant FA
Spanish Segunda Division B
2019-01-13 11:00:00 Burgos CF 2 - 0 Ponferradina
2019-01-13 11:00:00 UD San Sebastian Reyes 1 - 0 Real Valladol B
2019-01-13 11:00:00 Real Oviedo B 0 - 1 Barakaldo CF
2019-01-13 11:00:00 CD Tudelano 3 - 2 Athletic Bilbao B
2019-01-13 11:00:00 Baleares 0 - 0 Castellon
2019-01-13 11:00:00 UB Conquense 0 - 3 SD Ejea
2019-01-13 11:00:00 CD Ebro 2 - 1 Valencia CF Mestalla
2019-01-13 11:00:00 RCD Espanyol B 2 - 0 CF Badalona
2019-01-13 11:00:00 Ejido 1 - 1 UD Melilla
2019-01-13 11:00:00 Granada CF B 0 - 2 FC Cartagena
2019-01-13 11:00:00 Real Balompedica Linense 0 - 2 UCAM Murcia
2019-01-13 11:00:00 UD Marbella 2 - 0 Almeria B
2019-01-13 11:00:00 UD Ibiza 2 - 0 Sevilla Atletico
2019-01-13 12:00:00 Las Palmas Atletico 0 - 0 Real Madrid Castilla
2019-01-13 15:00:00 CF Peralada 2 - 0 Sabadell
2019-01-13 15:30:00 coruxo FC 3 - 1 CD Artistico Navalcarnero
2019-01-13 15:30:00 Rapido de Bouzas 1 - 0 Cultural Leonesa
2019-01-13 15:30:00 Barcelona B 2 - 0 CD Alcoyano
2019-01-13 15:30:00 Real Murcia 1 - 0 Atletico Sanluqueno
2019-01-13 15:30:00 Teruel 2 - 1 UD Levante B
2019-01-13 15:59:00 CD Guijuelo 1 - 0 Celta vigo b
2019-01-13 15:59:00 Pontevedra 0 - 0 Unionistas de Salamanca
2019-01-13 15:59:00 CF Salmantino 1 - 2 Fuenlabrada
2019-01-13 15:59:00 Gimnastica Torrelavega 1 - 1 Real Union Irun
2019-01-13 15:59:00 Ontinyent CF 1 - 0 Hercules
2019-01-13 15:59:00 Badajoz 2 - 1 Villanovense
2019-01-13 15:59:00 CF Talavera de la Reina 2 - 0 Jumilla
2019-01-13 15:59:00 Don Benito 0 - 2 Recreativo Huelva
2019-01-13 15:59:00 C.D. San Fernando Isleno 1 - 2 Malaga B
2019-01-13 16:30:00 Mirandes 1 - 1 CD Izarra
2019-01-13 17:00:00 Atletico de Madrid B 2 - 0 AD Union Adarve
2019-01-13 17:00:00 Arenas Club de Getxo 0 - 0 CD Vitoria(SPA)
2019-01-13 17:00:00 UE Cornella 3 - 0 UE Olot
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
2019-01-13 11:00:00 Ad Barroselas U17 0 - 4 Gil Vicente U17
2019-01-13 11:00:00 FC Famalicao U17 2 - 4 Moreirense U17
2019-01-13 11:00:00 Academica Coimbra U17 0 - 1 Lusitano U17
2019-01-13 11:00:00 Leixoes U17 4 - 0 Feirense U17
2019-01-13 11:00:00 Sousense U17 0 - 2 Anadia U17
2019-01-13 11:00:00 NDS Guarda U17 0 - 1 Sp Espinho U17
2019-01-13 11:00:00 Sport Clube Caldas U17 1 - 0 EAS Marinha Grande U17
2019-01-13 11:00:00 Sintrense U17 2 - 1 ARCB ValongoU17
2019-01-13 11:00:00 Portimonense U17 0 - 2 GD Estoril-Praia U17
2019-01-13 11:00:00 Olhanense U17 8 - 1 Despertar SC U17
2019-01-13 11:00:00 Fc Barreirense U17 3 - 0 Pinhalnovense U17
2019-01-13 11:00:00 Casa Pia AC U17 3 - 0 Lusitano EvoraU17
2019-01-13 11:00:00 Sacavenense U17 3 - 0 Vitoria FC Setubal U17
2019-01-13 11:00:00 Loures U17 1 - 1 Belenenses U17
2019-01-13 11:00:00 Uniao Leiria U17 0 - 0 Real Sport Clube U17
2019-01-13 11:00:00 Chaves U17 1 - 5 Vitoria SC Guimaraes U17
2019-01-13 11:00:00 Rio Ave U17 1 - 0 Boavista U17
2019-01-13 11:00:00 Spg C Braga U17 3 - 2 Padroense U17
Greece Divison C
2019-01-13 13:00:00 Thiseas Agrias 0 - 2 Niki Volou
2019-01-13 13:00:00 Orfeas Xanthi 1 - 2 Aetos Orfanou
2019-01-13 13:00:00 Kallithea 0 - 0 Eolikos
2019-01-13 13:00:00 Korinthos 1 - 0 AO Chalkida
2019-01-13 13:00:00 Kronos Argyrades 0 - 0 Thesprotos
2019-01-13 13:00:00 Foivos Kremastis 0 - 2 Panmovriakos Riolou
2019-01-13 13:00:00 APO Keratsini 3 - 1 Atromitos Piraeus
2019-01-13 13:00:00 AO Palliniakos 0 - 2 Lalysos
2019-01-13 13:00:00 Agioi Anargyro 2 - 2 Ilisiakos FC
2019-01-13 13:00:00 OF Ierapetras 2 - 1 AO Episkopis Rethymno
2019-01-13 13:00:00 Agrotikos Asteras 2 - 1 Meliteas Melitis
2019-01-13 13:00:00 Haravgiakos 2 - 0 Thyella Kamari
2019-01-13 13:10:00 Proodeftiki FC 1 - 1 Ethnikos Pireaus
Iceland Reykjavik Women's Tournament
2019-01-13 16:15:00 Fylkir (w) 0 - 8 Valur (w)
2019-01-13 18:15:00 KR Reykjavik (w) 3 - 1 HK Vikingur (w)
2019-01-13 20:15:00 Trottur Reykjavik (w) 4 - 6 Fjolnir (w)
Iceland Championship B
2019-01-13 12:00:00 Kari 2 - 3 Grotta Seltjarnarnes
2019-01-13 14:00:00 UMF Selfoss 1 - 1 Haukar Hafnarfjordur
Myanmar Professional League
2019-01-13 09:00:00 Yadanabon FC 1 - 1 Ayeyawady united
2019-01-13 09:00:00 Southern Myanmar 2 - 0 Chinland
2019-01-13 09:30:00 Dagon FC 3 - 1 Zwekapin United
Kenya Super League
2019-01-13 11:00:00 Kariobangi Sharks 2 - 1 Weston Shitima
2019-01-13 12:00:00 SoNy Sugar 1 - 2 Ulinzi Stars Nakuru
2019-01-13 13:00:00 Vihiga United 1 - 1 Sofapaka FC
2019-01-13 13:15:00 Posta Rangers 0 - 2 Chemelil Sugar
Ethiopia Premier League
2019-01-13 12:00:00 Sidama Bunna 1 - 1 Ethiopia Bunna
Rwanda National League
2019-01-13 12:30:00 Rugende FC 1 - 1 Esperance
2019-01-13 12:30:00 Sorwathe 3 - 0 Akagera FC
2019-01-13 12:40:00 United Stars 0 - 1 Miroplast FC
2019-01-13 13:30:00 Bugesera 2 - 2 Musanze FC
2019-01-13 13:30:00 Rayon Sports FC 3 - 0 Kirehe FC
Japan Futsal League
2019-01-13 05:00:00 Espo Lada Hokkaido Futsal 4 - 5 voscuore sendai Futsal
2019-01-13 05:00:00 Nagoya oceans Futsal 7 - 3 Vasagey oita Futsal
Belgian First Amateur Division
2019-01-13 14:00:00 Royal Knokke 4 - 1 KMSK Deinze
2019-01-13 14:00:00 RFC de Liege 0 - 0 Jeunesse Molenbeek
Dominican Republic Liga
2019-01-13 20:10:00 South East FC 2 - 3 Mahaut Soca Strikers
Sri Lanka Champions League
2019-01-13 10:00:00 Negombo Youth 2 - 4 Ratnam SC
Costa Rica 2.Liga
2019-01-13 01:00:00 ADR Jicaral 1 - 1 AD Santa Rosa
2019-01-13 01:00:00 Puntarenas 5 - 0 Futbol Consultants Moravia
2019-01-13 17:00:00 AD Cofutpa 2 - 2 AD Guanacasteca
2019-01-13 17:00:00 Santa Ana 5 - 0 Municipal Liberia
2019-01-13 21:00:00 Municipal Turrialba 0 - 1 Curridabat FC
Guatemala D2
2019-01-13 02:00:00 Quiche FC 1 - 0 Santa Lucia FC
2019-01-13 17:00:00 CD Sansare 3 - 0 Deportivo Jocotan
2019-01-13 17:00:00 Nueva Concepcion 3 - 2 Suchitepequez
2019-01-13 17:00:00 Deportivo Mictlan 0 - 0 Club Aurora
2019-01-13 17:00:00 CSD Solola 2 - 2 Deportivo San Pedro
2019-01-13 18:00:00 Marquense 1 - 0 Chimaltenango FC
2019-01-13 21:00:00 Deportivo Mixco 1 - 0 CD Achuapa
2019-01-13 21:30:00 Sacachispas GT 1 - 1 Universidad de San Carlos
England U23 Premier League
2019-01-13 12:00:00 West Ham U23 1 - 1 Tottenham Hotspur U23
2019-01-13 13:00:00 Middlesbrough U23 1 - 2 Southampton U23
Holland Ligue 3
2019-01-13 13:30:00 De Treffers 3 - 1 Jong Sparta Rotterdam (Youth)
2019-01-13 13:30:00 FC Lienden 0 - 0 VV Sint Bavo
Mexico Segunda Division
2019-01-13 02:45:00 Reboceros de La Piedad 2 - 2 U.A. Zacatecas
2019-01-13 15:59:00 Chivas Guadalajara II 2 - 2 Pacific FC
2019-01-13 17:00:00 Necaxa II 1 - 0 Universidad Guadalajara II
Ireland Leinster Senior League
2019-01-13 10:45:00 Wilton United 4 - 2 Youghal Utd
2019-01-13 11:00:00 Firhouse Clover FC 0 - 0 Ballymun United
2019-01-13 11:00:00 Killester United 3 - 3 Crumlin United
2019-01-13 12:00:00 Bluebell United 3 - 0 Newbridge Town
Tanzania Ligue 1
2019-01-13 13:00:00 Mbao FC 2 - 1 Stand United
Italy Serie D
2019-01-13 13:30:00 US Fiorenzuola 1 - 0 Axys Zola
2019-01-13 13:30:00 Pavia 0 - 0 AC Voghera
2019-01-13 13:30:00 Latina 1 - 1 ASD Lanusei
2019-01-13 13:30:00 Modena 2 - 2 Lentigione
2019-01-13 13:30:00 Cjarlins Muzane 3 - 1 ASD Cartigliano
2019-01-13 13:30:00 APDC Chions 1 - 1 Montebelluna
2019-01-13 13:30:00 AS Ostia Mare 0 - 1 Aprilia
2019-01-13 13:30:00 A.C. Crema 1908 1 - 1 Fanfulla Cavenago
2019-01-13 13:30:00 Sondrio 1 - 1 Ponte San Pietro
2019-01-13 13:30:00 Villafranca 0 - 1 Pro Sesto
2019-01-13 13:30:00 US Caratese 3 - 2 Unione Sanremo
2019-01-13 13:30:00 San Marino Calcio 1 - 2 Reggio Audace FC
2019-01-13 13:30:00 Darfo Boario 1 - 2 Rezzato
2019-01-13 13:30:00 ASD Sasso Marconi 0 - 1 Vigor Carpaneto
2019-01-13 13:30:00 Tuttocuoio 0 - 1 US Pianese
2019-01-13 13:30:00 Sassari Torres 1 - 0 ASD Flaminia Civita Castellana
2019-01-13 13:30:00 Virtus Bergamo 2 - 1 Legnago Salus
2019-01-13 13:30:00 Pomigliano 1 - 3 USD Bitonto
2019-01-13 13:30:00 Taranto Sport 2 - 0 Sarnese
2019-01-13 13:30:00 Trastevere Calcio 1 - 1 Castiadas
2019-01-13 13:30:00 Savona 1 - 1 Pro Dronero
2019-01-13 13:30:00 Fezzanese 2 - 2 Borgaro
2019-01-13 13:30:00 US Inveruno 1 - 0 Arconatese
2019-01-13 13:30:00 Portici 1906 5 - 1 AC Locri
2019-01-13 13:30:00 Montevarchi 0 - 0 Gavorrano
2019-01-13 13:30:00 ASD Sancataldese 1 - 2 Bari
2019-01-13 13:30:00 AC Este 3 - 1 Tamai
2019-01-13 13:30:00 US Ladispoli 1 - 1 SFF Atletico
2019-01-13 13:30:00 Gelbison 3 - 2 Citta di Fasano
2019-01-13 13:30:00 Sammaurese 2 - 1 Vastese
2019-01-13 13:30:00 Santarcangelo 0 - 1 Jesina Calcio
2019-01-13 13:30:00 As Casale Calcio 2 - 0 Bustese
2019-01-13 13:30:00 FBC Gravina 1 - 1 Team Altamura
2019-01-13 13:30:00 Roccella 1 - 1 Marsala
2019-01-13 13:30:00 AS Sorrento Calcio 1 - 2 Audace Cerignola
2019-01-13 13:30:00 Chieri 2 - 0 Ligorna
2019-01-13 13:30:00 SSCD Granata 1924 0 - 2 SS Nola 1925
2019-01-13 13:35:00 US Palmese 0 - 0 Castrovillari
2019-01-13 13:40:00 Messina 3 - 0 Igea Virtus
2019-01-13 13:40:00 Nardo 0 - 1 A.S Andria Bat
2019-01-13 14:00:00 TSV Klausdorf 2 - 0 Stresa Sportiva
San Marino League
2019-01-13 14:00:00 SP Libertas 3 - 0 S.S Pennarossa
2019-01-13 14:00:00 SP La Fiorita 4 - 0 SP Domagnano
2019-01-13 14:00:00 Folgore/Falciano 0 - 0 Murata
2019-01-13 14:00:00 Tre Fiori 2 - 2 Fiorentino
Hong Kong 2nd Division
2019-01-13 05:30:00 Tung Sing FC 3 - 1 Kln City District RSC
2019-01-13 07:30:00 Tuen Mun Football Team 1 - 2 Kwong Wah AA
2019-01-13 07:30:00 Metro Gallery Sun Source 0 - 3 Sham Shui Po
Spain Segunda Women
2019-01-13 10:00:00 Elche (w) 1 - 3 Lorca (w)
2019-01-13 10:30:00 CE Europa (w) 2 - 0 CE Seagull (w)
2019-01-13 10:30:00 Torrelodones Women 1 - 1 CDE Olimpico De Madrid (w)
2019-01-13 11:00:00 Santa Teresa CD (w) 2 - 0 Granada CF(w)
2019-01-13 11:00:00 Ciudad de Murcia Women 1 - 4 Discobolo La Torre AC Women
2019-01-13 11:00:00 Atlantida Matama Women 5 - 3 CD Monte Women
2019-01-13 11:20:00 Aldaia (w) 1 - 2 Levante B (w)
2019-01-13 11:20:00 Sant Gabriel (w) 0 - 0 Barcelona B (w)
2019-01-13 11:30:00 Aguilas de Leon Women 0 - 3 Pozuelo Alarcon (w)
2019-01-13 13:05:00 Madrid CFF II Women 2 - 1 Atletico Madrid Women B Women
2019-01-13 15:00:00 Vallecas CF (w) 1 - 3 Oviedo Moderno (w)
2019-01-13 15:05:00 CF Extremadura Women 0 - 1 CD Castuera Women
Portugal Campeonato Nacional
2019-01-13 11:00:00 Oriental Lisboa 4 - 0 SC Angrense
2019-01-13 15:00:00 Assoc.Desportiva Oliveirense 0 - 2 Clube Desportivo Trofense
2019-01-13 15:00:00 ARC Oleiros 0 - 1 Anadia
2019-01-13 15:00:00 Amarante 3 - 1 FC Cesarense
2019-01-13 15:00:00 Alcains 0 - 2 Fatima
2019-01-13 15:00:00 AD Macao 0 - 2 Sintrense
2019-01-13 15:00:00 Olhanense SC 3 - 1 Moura
2019-01-13 15:00:00 Agueda 0 - 0 Gondomar
2019-01-13 15:00:00 GD Vitoria Sernache 2 - 4 Olimpico Montijo
2019-01-13 15:00:00 Casa Pia AC 3 - 2 Real Sport Clube
2019-01-13 15:00:00 Sacavenense 1 - 1 Louletano
2019-01-13 15:00:00 Vizela 1 - 2 Fafe
2019-01-13 15:00:00 Benfica C.Branco 0 - 2 Uniao Leiria
2019-01-13 15:00:00 FC Felgueiras 3 - 0 Torquay Cádiz
2019-01-13 15:00:00 Loures 2 - 0 Alverca
2019-01-13 15:00:00 Lusitanos 0 - 0 Sanjoanense
2019-01-13 15:00:00 Merelinense 2 - 3 Marr Tino
2019-01-13 15:00:00 Sal gadacz 4 - 2 Vilaverdense
2019-01-13 15:00:00 Mirandela 3 - 1 GD Mirandes
2019-01-13 15:00:00 USC Paredes 1 - 2 Lusitania
2019-01-13 15:59:00 Maritimo B 1 - 1 CF Uniao Madeira
2019-01-13 15:59:00 CF Trujillo 1 - 0 Pinhalnovense
Thailand U19 League
2019-01-13 03:00:00 Sisaket FC U19 0 - 3 Sports Association Sisaket U19
2019-01-13 05:55:00 Kasem Bundit University U19 0 - 4 Assumption United U19
2019-01-13 06:00:00 Sports Association Nong Bua Lamphu U19 2 - 3 Udon Thani FC U19
2019-01-13 06:00:00 PTT Rayong U19 2 - 3 Chonburi U19
2019-01-13 06:00:00 Royal Thai Fleet U19 0 - 2 Pattaya United U19
2019-01-13 06:00:00 Sisaket United U19 1 - 2 Sport Association Surin FC U19
2019-01-13 06:00:00 Bankhai United U19 2 - 2 Royal Thai Navy U19
2019-01-13 06:00:00 Nakhon Pathom U19 0 - 0 Suphanburi U19
2019-01-13 06:00:00 North Bangkok University U19 4 - 3 Army United U19
2019-01-13 06:00:00 Trat FC U19 1 - 1 Chachoengsao FC U19
2019-01-13 07:50:00 JL Chiangmai United U19 2 - 0 Wild Boar Academy U19
2019-01-13 08:00:00 Chiangrai City U19 3 - 2 Sukhothai FC U19
2019-01-13 08:00:00 Sports Association Saraburi U19 2 - 4 Dome FC U19
2019-01-13 08:00:00 Sukhotai Sports Association U19 2 - 0 Phrae United U19
2019-01-13 08:30:00 Bangkok University Deffo U19 0 - 0 Port FC U19
France U19 League Cup
2019-01-13 13:30:00 AC Bobigny U19 0 - 2 AuxerreU19
2019-01-13 13:30:00 Fleury91 U19 0 - 0 Paris Saint Germain U19
2019-01-13 13:30:00 Nancy U19 2 - 1 Troyes U19
2019-01-13 13:30:00 Saint Etienne U19 3 - 1 SochauxU19
2019-01-13 13:30:00 Toulon U19 1 - 4 Nice U19
India Mumbai Elite League
2019-01-13 08:00:00 Tarun Sporting 1 - 1 Income Tax Mumbai
2019-01-13 10:25:00 Atlanta FC 2 - 8 Fr Agnel
Greece U19
2019-01-13 09:00:00 Irodotos U19 0 - 2 Ergotelis U19
2019-01-13 10:00:00 Volos Nps U19 1 - 2 Kerkyra U19
2019-01-13 10:00:00 Xanthi U19 3 - 2 Panathinaikos U19
2019-01-13 10:00:00 Apollon Smirnis U19 1 - 1 AEL Larisa U19
2019-01-13 11:00:00 Apollon Pontou Kalamaria U19 7 - 0 Apollon Larissa U19
2019-01-13 11:00:00 Panaitolikos U19 0 - 0 Atromitos U19
Curacao League
2019-01-13 23:30:00 SV UNDEBA 3 - 1 SV SUBT
Belize Premier League
2019-01-13 02:00:00 Belmopan Bandits SC 0 - 0 Wagiya FC
2019-01-13 22:00:00 BDF FC 1 - 2 Placencia Assassins FC
Uganda Cup
2019-01-13 13:00:00 Bumate United FC 1 - 1 Bright Stars
Barbados Premier League
2019-01-13 01:00:00 Empire Club 2 - 1 Weymouth Wales
2019-01-13 20:00:00 Notre Dame 0 - 9 Paradise FC
2019-01-13 22:00:00 St Andrew Lions 2 - 0 Brittons Hill
Greece Super League Women
2019-01-13 10:30:00 Ergotelis (w) 2 - 1 Agia Paraskevi (w)
2019-01-13 13:00:00 AE Glyfadas (w) 0 - 0 PAE Atromitos (w)
Mexico Liga MX Femenil
2019-01-13 16:30:00 Monterrey Women 5 - 1 Club Necaxa Women
The Spanish League U19
2019-01-13 10:00:00 Real Murcia U19 0 - 0 Valencia U19
2019-01-13 10:30:00 Alondras U19 0 - 1 Pontevedra U19
2019-01-13 10:30:00 Aravaca CF U19 0 - 2 CF Rayo Majadahonda U19
2019-01-13 11:45:00 Calavera CF U19 1 - 3 Granada U19
2019-01-13 13:15:00 CD Canillas U19 0 - 0 Getafe U19
2019-01-13 15:00:00 Torre Levante U19 2 - 1 Alboraya U19
2019-01-13 15:30:00 Real Madrid U19 3 - 0 Union Adarve U19
2019-01-13 15:45:00 Vazquez Cultural U19 1 - 0 Recreativo Huelva U19
Gambia GFA League
2019-01-13 15:59:00 PSV Wellingara 0 - 0 Tallingding United FC
Cyprus Women Division 1
2019-01-13 09:00:00 Omonia Nicosia (w) 0 - 1 Lefkothea Nicosia (w)
2019-01-13 09:00:00 Apollon Lympion (w) 0 - 2 Pafia Women
Iran Div 2
2019-01-13 10:30:00 Foolad Natanz FC 0 - 0 Iran Javan Bushehr
2019-01-13 10:30:00 Moghavemat Tehran 2 - 0 Chooka Talesh
2019-01-13 10:30:00 Shahrdari Hamedan 0 - 1 Sardar Bukan FC
2019-01-13 10:30:00 Shahrdari Bam 2 - 2 Mes Novin Kerman
2019-01-13 10:35:00 Caspian Qazvin 3 - 1 Esteghlal Ahvaz
2019-01-13 10:40:00 Khoosheh Talai 1 - 0 Avalan Kamyaran
Hong Kong FA Cup Junior Division
2019-01-13 05:00:00 Wing Yee FT 3 - 0 Sao Jose(AP)
2019-01-13 07:00:00 Tai Chung FC 0 - 0 Shatin SA
2019-01-13 07:00:00 Happy Valley 2 - 1 Biu Chun Rangers
Wales Women Premier League
2019-01-13 14:00:00 Llandudno FC Women 1 - 2 Cyncoed LFC Women
2019-01-13 14:00:00 Swansea City (w) 0 - 0 Cardiff Women
2019-01-13 14:00:00 Briton Ferry Women 1 - 1 Port Talbot Women
Iceland Pre-Season Cup
2019-01-13 16:15:00 KF Fjallabyggdar 0 - 4 Hottur Egilsstadir
Namibia Premier League
2019-01-13 13:00:00 Black Africa FC 3 - 2 Young Brazilians FC
2019-01-13 15:05:00 Orlando Pirates SC 2 - 4 Eleven Arrows FC
Botswana Premier League
2019-01-13 13:45:00 Township Rollers 1 - 3 Galaxy
Iceland U19 Cup
2019-01-13 15:05:00 Leiknir KB U19 4 - 2 Valur Reykjavik U19
Senegal Ligue 2
2019-01-13 15:00:00 Guediawaye 3 - 1 EJ Fatick
Saint Kitts Nevis Premier League
2019-01-13 00:10:00 ELCO LTD St Peters 2 - 1 Flow 4G Cayon Rockets
2019-01-13 19:00:00 Fast Cash Saddlers Utd 1 - 0 HE Garden Hotspurs
2019-01-13 23:00:00 Circle Newtown United 1 - 1 SLH St Pauls Utd
South Africa Reserve League
2019-01-13 08:00:00 Amazulu Reserves 1 - 1 Bloem Celtic Reserves
2019-01-13 08:00:00 Free State Stars Reserves 2 - 1 Maritzburg United Reserves
2019-01-13 08:00:00 Bidvest Wits Reserves 0 - 1 Polokwane City Reserves
2019-01-13 10:00:00 Chippa United Reserves 1 - 2 Orlando Pirates Reserves