Live Soccer Highlights and Soccer Streaming !
France Ligue 1
2019-01-12 15:59:00 Amiens 0 - 3 Paris Saint Germain (PSG)
2019-01-12 19:00:00 Guingamp 0 - 1 Saint Etienne
2019-01-12 19:00:00 Nice 1 - 0 Bordeaux
France Ligue 2
2019-01-12 14:00:00 Stade Brestois 1 - 1 Troyes
2019-01-12 14:00:00 Grenoble 0 - 0 Le Havre
Portugal Primera Liga
2019-01-12 15:30:00 Sporting Lisbon 0 - 0 FC Porto
2019-01-12 20:30:00 Boavista FC 0 - 1 Maritimo
Spanish La Liga
2019-01-12 12:00:00 Leganes 1 - 0 SD Huesca
2019-01-12 15:15:00 Valencia 1 - 1 Real Valladolid
2019-01-12 17:30:00 Girona 1 - 1 Alaves
2019-01-12 19:45:00 Villarreal 1 - 2 Getafe
Greece National A
2019-01-12 15:15:00 AEL Larisa 3 - 0 Apollon Smirnis
2019-01-12 17:00:00 PAE Atromitos 2 - 2 Panaitolikos Agrinio
2019-01-12 17:30:00 OFI Crete 1 - 1 Panionios
Spanish Segunda Division
2019-01-12 15:00:00 Albacete 1 - 1 Sporting Gijon
2019-01-12 17:00:00 Las Palmas 4 - 1 Osasuna
2019-01-12 17:00:00 CF Reus Deportiu 1 - 1 Numancia
2019-01-12 19:30:00 Mallorca 1 - 0 Deportivo La Coruna
2019-01-12 19:30:00 Real Oviedo 1 - 0 Tenerife
England League 2
2019-01-12 15:00:00 Bury 4 - 3 Milton Keynes Dons
2019-01-12 15:00:00 Cheltenham Town 1 - 3 Tranmere Rovers
2019-01-12 15:00:00 Crewe Alexandra 3 - 2 Newport County
2019-01-12 15:00:00 Exeter City 0 - 0 Morecambe
2019-01-12 15:00:00 Grimsby Town 0 - 2 Macclesfield Town
2019-01-12 15:00:00 Mansfield Town 0 - 1 Yeovil Town
2019-01-12 15:00:00 Northampton Town 3 - 0 Carlisle United
2019-01-12 15:00:00 Notts County 0 - 1 Cambridge United
2019-01-12 15:00:00 Oldham Athletic 0 - 0 Forest Green Rovers
2019-01-12 15:00:00 Port Vale 0 - 3 Colchester United
2019-01-12 15:00:00 Stevenage Borough 2 - 1 Crawley Town
2019-01-12 15:00:00 Swindon Town 2 - 2 Lincoln City
English Premier League
2019-01-12 12:30:00 West Ham United 1 - 0 Arsenal
2019-01-12 15:00:00 Brighton Hove Albion 0 - 1 Liverpool
2019-01-12 15:00:00 Burnley 2 - 1 Fulham
2019-01-12 15:00:00 Cardiff City 0 - 0 Huddersfield Town
2019-01-12 15:00:00 Crystal Palace 1 - 2 Watford
2019-01-12 15:00:00 Leicester City 1 - 2 Southampton
2019-01-12 17:30:00 Chelsea 2 - 1 Newcastle United
England Championship
2019-01-12 15:00:00 Birmingham City 1 - 2 Middlesbrough
2019-01-12 15:00:00 Brentford 3 - 1 Stoke City
2019-01-12 15:00:00 Bristol City 2 - 1 Bolton Wanderers
2019-01-12 15:00:00 Hull City 3 - 0 Sheffield Wednesday
2019-01-12 15:00:00 Ipswich Town 1 - 0 Rotherham United
2019-01-12 15:00:00 Preston North End 1 - 1 Swansea City
2019-01-12 15:00:00 Reading 2 - 0 Nottingham Forest
2019-01-12 15:00:00 Sheffield United 1 - 0 Queens Park Rangers (QPR)
2019-01-12 15:00:00 West Bromwich(WBA) 1 - 1 Norwich City
2019-01-12 15:00:00 Wigan Athletic 3 - 0 Aston Villa
2019-01-12 17:30:00 Millwall 0 - 2 Blackburn Rovers
England League 1
2019-01-12 15:00:00 Accrington Stanley 0 - 0 Bristol Rovers
2019-01-12 15:00:00 Barnsley 3 - 0 Bradford City
2019-01-12 15:00:00 Burton Albion 2 - 3 Gillingham
2019-01-12 15:00:00 Coventry City 1 - 1 AFC Wimbledon
2019-01-12 15:00:00 Fleetwood Town 2 - 2 Oxford United
2019-01-12 15:00:00 Peterborough United 2 - 1 Rochdale
2019-01-12 15:00:00 Portsmouth 0 - 1 Blackpool
2019-01-12 15:00:00 Shrewsbury Town 0 - 3 Charlton Athletic
2019-01-12 15:00:00 Southend United 2 - 3 Plymouth Argyle
2019-01-12 15:00:00 Sunderland A.F.C 1 - 1 Luton Town
2019-01-12 15:00:00 Walsall 1 - 2 Scunthorpe United
2019-01-12 15:00:00 Wycombe Wanderers 3 - 2 Doncaster Rovers
International Club Friendly
2019-01-12 00:30:00 West Torrens Birkalla B 2 - 4 Para Hills Reserves
2019-01-12 00:35:00 Millonarios 1 - 0 CD El Nacional
2019-01-12 02:30:00 West Torrens Birkalla 4 - 2 Para Hills Knlghts SC
2019-01-12 02:50:00 Adelaide Victory Reserves 2 - 1 Adelaide Comets Reserve
2019-01-12 04:30:00 Poet Adelarde Pirates 2 - 3 Metrostars SC
2019-01-12 04:30:00 Adelaide Comets FC 3 - 0 Adelaide Victory
2019-01-12 05:00:00 Western Pride U20 1 - 2 Gold Coast United U20
2019-01-12 07:00:00 Capalaba Bulldogs 1 - 5 Moreton Bay United
2019-01-12 07:00:00 Rochedale Rovers 0 - 6 Eastern Suburbs Brisbane
2019-01-12 08:00:00 The Cong Viettel 2 - 3 Hoa Phat Hanoi FC
2019-01-12 08:00:00 Nam Dinh FC 2 - 1 Than Quang Ninh
2019-01-12 08:00:00 Viettel 2 - 3 T T Hanoi B
2019-01-12 08:40:00 Sunshine Coast FC 0 - 4 Peninsula Power
2019-01-12 08:50:00 SOROKSAR 0 - 1 Duna-Tisza
2019-01-12 09:00:00 MISC-MIFA 1 - 0 Malaysia U22
2019-01-12 09:00:00 Kazincbarcika 9 - 0 Tallya
2019-01-12 09:05:00 Western Pride 3 - 1 Gold Coast United
2019-01-12 09:05:00 Logan Lightning 0 - 6 Brisbane Strikers
2019-01-12 09:15:00 Benesov 0 - 5 Dukla Prague
2019-01-12 09:30:00 Bohemians 1905 2 - 0 Viktoria Zizkov
2019-01-12 09:35:00 FC Viktoria Plzen 7 - 2 FK Banik Sokolov
2019-01-12 09:45:00 SKF Sered 0 - 1 MFK Karvina
2019-01-12 10:00:00 Teplice 5 - 1 FC Oberlausitz
2019-01-12 10:00:00 Sport Podbrezova 1 - 3 Sokol Dolna Zdana
2019-01-12 10:00:00 Phnom Penh FC 3 - 0 Asia Euro University
2019-01-12 10:00:00 PTT FC Rayong 2 - 1 Thailand Honda FC
2019-01-12 10:00:00 Nyiregyhaza 0 - 1 Balmazujvarosi FC
2019-01-12 10:00:00 Cegled 1 - 0 FC Dabas
2019-01-12 10:00:00 Szombathelyi Haladas 0 - 0 Gyirmot SE
2019-01-12 10:00:00 Dorogi FC 1 - 2 Vac-Dunakanyar
2019-01-12 10:00:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
2019-01-12 10:00:00 Hvidovre IF 2 - 1 Vanlose
2019-01-12 10:00:00 Mlada Boleslav 10 - 1 Dobrovice
2019-01-12 10:00:00 Vitkovice 1 - 0 Zlin B
2019-01-12 10:00:00 FSV Mainz 05 2 - 2 SC Freiburg
2019-01-12 10:00:00 Denizlispor 1 - 2 Caykur Rizespor
2019-01-12 10:00:00 Tescoma Zlin 2 - 0 Zlate Moravce
2019-01-12 10:00:00 MSK Zilina 0 - 1 Opava
2019-01-12 10:00:00 Trencin 0 - 3 Sigma Olomouc
2019-01-12 10:30:00 Erzurum BB 3 - 0 Trabzon Karadenizspor
2019-01-12 10:45:00 Ilves Tampere (w) 2 - 0 TPS Turku (w)
2019-01-12 11:00:00 Nong Bua Lamphu 0 - 2 Nakhon Ratchasima
2019-01-12 11:00:00 Budaorsi SC 1 - 1 Bekescsaba
2019-01-12 11:00:00 Elana Torun 3 - 1 Ursus Warszawa
2019-01-12 11:00:00 Eintracht Norderstedt 6 - 1 SC Condor Hamburg
2019-01-12 11:00:00 OKS Stomil Olsztyn 2 - 2 MLKS Znicz Biala Piska
2019-01-12 11:00:00 Nakhon Pathom FC 2 - 0 Chainat FC
2019-01-12 11:00:00 FC Blaus Weiss 90 Berlin 3 - 4 Union Berlin
2019-01-12 11:00:00 Karlsruher SC 2 - 4 Feyenoord
2019-01-12 11:00:00 Aalborg 1 - 2 Hobro
2019-01-12 11:10:00 SC Gleisdorf 1 - 2 SG Austria Klagenfurt
2019-01-12 11:30:00 Brandenburger SC Sud 05 0 - 1 VSG Altglienicke
2019-01-12 11:30:00 Lucan United 0 - 5 Shamrock Rovers
2019-01-12 12:00:00 Inter de Limeira 1 - 1 Bragantino
2019-01-12 12:00:00 Stargard Szczecinski 4 - 0 Baltyk Koszalin
2019-01-12 12:00:00 VfL Bochum U19 1 - 2 Siegen Sportfreunde
2019-01-12 12:00:00 Mlada BoleslavU21 1 - 0 Radotin
2019-01-12 12:00:00 Gremio Novorizontin 1 - 0 Londrina PR
2019-01-12 12:00:00 Sport Podbrezova 2 - 0 Dukla Banska Bystrica
2019-01-12 12:00:00 FSV Optik Rathenow 1 - 6 Berliner AK 07
2019-01-12 12:00:00 Debrecin VSC 4 - 1 Michalovce
2019-01-12 12:00:00 NK Lokomotiva Zagreb 1 - 1 ND Gorica
2019-01-12 12:05:00 ATSV Stadl Paura 0 - 4 SK Vorwarts Steyr
2019-01-12 12:30:00 Teuta Durres 1 - 1 Kastrioti Kruje
2019-01-12 12:30:00 Eskisehirspor 0 - 1 Sabah
2019-01-12 12:30:00 Ilves Tampere 4 - 0 HIFK
2019-01-12 12:35:00 Carl Zeiss Jena 3 - 0 Germania Halberstadt
2019-01-12 12:45:00 Negeri Sembilan 2 - 1 Singapore Warriors
2019-01-12 13:00:00 Udon Thani 2 - 1 Chiangmai FC
2019-01-12 13:00:00 Deportivo Tachira 2 - 3 Real Frontera
2019-01-12 13:00:00 Jakobstads Bollklubb 0 - 8 Jaro
2019-01-12 13:00:00 Spartak Trnava 2 - 2 Tatran LM
2019-01-12 13:00:00 VfL Wolfsburg 3 - 0 Rijeka
2019-01-12 13:00:00 Energie Cottbus 0 - 2 Sparta Praha
2019-01-12 13:00:00 First Wien 1894 4 - 1 FC 1980 Wien
2019-01-12 13:00:00 FV Austria XIII 3 - 4 Nussdorfer AC
2019-01-12 13:00:00 Hammer SpVg 1 - 2 Wiedenbruck
2019-01-12 13:00:00 Schalke 04 (Youth) 3 - 1 St Pauli II
2019-01-12 13:00:00 Kriens 2 - 1 Koniz
2019-01-12 13:00:00 Inter Zapresic 2 - 2 Rudes
2019-01-12 13:00:00 Krsko Posavlje 0 - 1 Slaven Koprivnica
2019-01-12 13:00:00 FSV Union Furstenwalde 4 - 4 Lichtenberg 47
2019-01-12 13:00:00 WSC Hertha Wels 1 - 3 FC Blau Weiss Linz
2019-01-12 13:00:00 FC Liefering 1 - 10 Jahn Regensburg
2019-01-12 13:30:00 Pro Vercelli 1 - 1 Renate AC
2019-01-12 13:30:00 Salernitana 1 - 1 Rieti
2019-01-12 13:30:00 VVV Venlo 2 - 0 Viktoria koln
2019-01-12 14:00:00 Raufoss 1 - 3 Mjondalen IF
2019-01-12 14:00:00 Empoli 1 - 0 Perugia
2019-01-12 14:00:00 Cork City 5 - 0 Limerick FC
2019-01-12 14:00:00 SudTirol 3 - 0 FC Wacker Innsbruck
2019-01-12 14:00:00 RB Leipzig 1 - 1 Galatasaray
2019-01-12 14:00:00 FC Wels 2 - 6 SV Ried
2019-01-12 14:00:00 Wexford (Youth) 0 - 3 St. Patricks Athletic
2019-01-12 14:15:00 Rot-Weiss Essen 3 - 0 Fortuna Koln
2019-01-12 14:30:00 TPV 1 - 0 Haka
2019-01-12 15:00:00 St.Polten 4 - 2 SKU Amstetten
2019-01-12 15:00:00 VfL Osnabruck 2 - 1 Young Boys
2019-01-12 15:59:00 Hamrun Spartans 2 - 2 Monza
2019-01-12 18:00:00 Sao Paulo 2 - 4 AFC Ajax
2019-01-12 18:00:00 Municipal Limeno Women 2 - 3 Imder Women
2019-01-12 18:00:00 Gremio Novorizontin 1 - 1 CA Votuporanguense SP
2019-01-12 18:00:00 Moto Club Sao Luis MA 3 - 1 River PI
2019-01-12 18:30:00 Nacional AC MG 2 - 2 Tupi Juiz de Fora MG
2019-01-12 18:30:00 CSA-AL 2 - 1 Central SC
2019-01-12 19:00:00 CSC de Cayenne 1 - 2 ASC Agouado
2019-01-12 19:00:00 EC Pelotas(RS) 2 - 1 Avenida RS
2019-01-12 19:00:00 Novo Hamburgo RS 2 - 0 Cruzeiro RS
2019-01-12 19:00:00 Goianesia GO 1 - 2 Brasiliense
2019-01-12 19:00:00 AA Guarany 1 - 3 Itabaiana(SE)
2019-01-12 19:30:00 FC Camerhogne 3 - 1 Mt Rich SC
2019-01-12 20:00:00 ASA AL 2 - 2 Flamengo de Arcoverde
2019-01-12 20:00:00 Veranopolis RS 2 - 0 Juventude
2019-01-12 20:00:00 Sao Jose PA 0 - 1 Caxias RS
2019-01-12 21:00:00 Barbados Soccer Academy 0 - 2 Ellerton FC
2019-01-12 21:00:00 Alianza FC Women 7 - 0 ADFA Usulutan Women
2019-01-12 21:15:00 Flamengo 1 - 0 Eintracht Frankfurt
2019-01-12 22:00:00 Coruripe Al 3 - 0 Palmeira dos Indios Futebol Clube
2019-01-12 22:00:00 America de Cali 0 - 1 Independiente Santa Fe
2019-01-12 22:30:00 EC Jacuipense 2 - 2 Jacobina EC
2019-01-12 23:00:00 Youth Milan 2 - 2 Porey Springs
Coppa Italia
2019-01-12 14:00:00 Lazio 4 - 1 Novara
2019-01-12 17:00:00 Sampdoria 0 - 0 AC Milan
2019-01-12 19:45:00 Bologna 0 - 2 Juventus
AFC Asian Cup
2019-01-12 11:00:00 Vietnam 0 - 2 Iran
2019-01-12 13:30:00 Yemen 0 - 3 Iraq
2019-01-12 15:59:00 Lebanon 0 - 2 Saudi Arabia
Israel Premier League
2019-01-12 14:00:00 Maccabi Netanya 1 - 0 Ashdod MS
2019-01-12 15:59:00 Hapoel Raanana 0 - 0 Bnei Yehuda Tel Aviv
2019-01-12 16:15:00 Hapoel Haifa 4 - 2 Maccabi Petah Tikva FC
2019-01-12 18:15:00 Hapoel Hadera 2 - 1 Hapoel Bnei Sakhnin FC
2019-01-12 18:30:00 Hapoel Beer Sheva 0 - 2 Maccabi Haifa
Welsh Premier League
2019-01-12 19:30:00 Bala Town 1 - 3 Caernarfon
2019-01-12 19:30:00 Barry Town AFC 2 - 1 Aberystwyth Town
2019-01-12 19:30:00 Carmarthen 3 - 2 Connahs Quay Nomads FC
2019-01-12 19:30:00 Llandudno 0 - 3 UWIC Inter Cardiff
2019-01-12 19:30:00 Newtown AFC 1 - 1 Newi Cefn Druids
2019-01-12 19:30:00 The New Saints 5 - 0 Llanelli
Belgian Second Division
2019-01-12 19:00:00 Roeselare 1 - 2 KFCO Wilrijk
Primera Division de Mexico
2019-01-12 01:00:00 Veracruz 0 - 1 Lobos BUAP
2019-01-12 03:00:00 Atlas 1 - 2 Club America
2019-01-12 23:00:00 Monterrey 2 - 2 Club Leon
Scottish Championship
2019-01-12 15:00:00 Inverness 1 - 0 Ayr United
2019-01-12 15:00:00 Alloa Athletic 2 - 1 Greenock Morton
2019-01-12 15:00:00 Dundee United 1 - 0 Dunfermline Athletic
2019-01-12 15:00:00 Partick Thistle 1 - 1 Falkirk
2019-01-12 15:00:00 Queen of South 4 - 0 Ross County
Scottish Division One
2019-01-12 15:00:00 Airdrie United 1 - 1 Raith Rovers
2019-01-12 15:00:00 Brechin City 1 - 0 Dumbarton
2019-01-12 15:00:00 Forfar Athletic 2 - 1 Stranraer
2019-01-12 15:00:00 Montrose 0 - 2 East Fife
2019-01-12 15:00:00 Stenhousemuir 1 - 4 Arbroath
Scottish Division Two
2019-01-12 15:00:00 Elgin City 1 - 4 Cowdenbeath
2019-01-12 15:00:00 Berwick Rangers 0 - 3 Clyde
2019-01-12 15:00:00 Queen's Park 0 - 4 Edinburgh City
2019-01-12 15:00:00 Stirling Albion 2 - 1 Annan Athletic
2019-01-12 15:00:00 Albion Rovers 0 - 2 Peterhead
Portugal Segunda Liga
2019-01-12 15:00:00 Leixoes 2 - 1 Penafiel
Cyprus 1 Division
2019-01-12 15:00:00 AEP Paphos 1 - 3 Nea Salamis
2019-01-12 15:59:00 E.N.Paralimniou 0 - 1 Doxa Katokopias
2019-01-12 17:00:00 APOEL Nicosia 4 - 0 Anorthosis Famagusta FC
Northern Ireland Premier League
2019-01-12 15:00:00 Institute FC 0 - 2 Glentoran FC
2019-01-12 15:00:00 Ballymena United 2 - 2 Dungannon Swifts
2019-01-12 15:00:00 Linfield FC 4 - 0 Warrenpoint Town
2019-01-12 15:00:00 Coleraine 1 - 1 Glenavon Lurgan
2019-01-12 15:00:00 Cliftonville 4 - 1 Ards FC
Greece National B
2019-01-12 13:00:00 Irodotos 0 - 2 Kerkyra
England FA Vase
2019-01-12 15:00:00 Salford City 2 - 0 Dagenham Redbridge
2019-01-12 15:00:00 Wrexham 0 - 1 Leyton Orient
2019-01-12 15:00:00 Halifax Town 2 - 2 Solihull Moors
2019-01-12 15:00:00 Chesterfield 1 - 0 Bedford Town
2019-01-12 15:00:00 Stockport County 5 - 0 Truro City
2019-01-12 15:00:00 AFC Fylde 1 - 0 Biggleswade Town
2019-01-12 15:00:00 Hemel Hempstead Town 4 - 2 Wingate Finchley
2019-01-12 15:00:00 Blyth Spartans 1 - 0 Boreham Wood
2019-01-12 15:00:00 Ramsbottom United 2 - 2 Weymouth
2019-01-12 15:00:00 Hartlepool United 1 - 2 AFC Telford United
2019-01-12 15:00:00 Hereford United 1 - 3 Brackley Town
2019-01-12 15:00:00 Barnet 2 - 1 Dorchester Town
2019-01-12 15:00:00 Carshalton Athletic FC 4 - 1 Salisbury FC
2019-01-12 15:00:00 Dover Athletic 1 - 2 Harrogate Town
2019-01-12 15:00:00 Maidstone United 1 - 0 Oxford City
2019-01-12 15:00:00 Spennymoor Town 3 - 0 Sutton United
Algerian Ligue Professionnelle 1
2019-01-12 14:00:00 CR Belouizdad 0 - 0 Paradou AC
France Ligue 3
2019-01-12 13:30:00 Stade Lavallois MFC 1 - 1 Boulogne
England Youth FA Cup
2019-01-12 17:15:00 Hull City U18 2 - 6 Wigan Athletic U18
CAF Champions League
2019-01-12 13:00:00 FC Platinum 0 - 0 Orlando Pirates
2019-01-12 13:00:00 Simba Sports Club 3 - 0 JS Saoura
2019-01-12 13:00:00 TP Mazembe Englebert 2 - 0 Ismaily
2019-01-12 19:00:00 EL Ahly 2 - 0 AS Vita Club
CAF Confederation Cup
2019-01-12 13:00:00 Vipers 0 - 0 Sifakesi
2019-01-12 13:00:00 Nkana FC 3 - 0 Calor de San Pedro
2019-01-12 14:00:00 African Stars Windhoek 1 - 1 Raja Casablanca Atlhletic
2019-01-12 15:59:00 Stade Malien de Bamako 1 - 1 Petro Atletico de Luanda
Australia A-League
2019-01-12 06:35:00 Wellington Phoenix 3 - 2 Central Coast Mariners
2019-01-12 08:50:00 Melbourne Victory 2 - 1 Newcastle Jets
England Conference North Division
2019-01-12 15:00:00 Alfreton Town 0 - 0 Darlington
2019-01-12 15:00:00 Bradford Park Avenue 2 - 3 FC United of Manchester
2019-01-12 15:00:00 Chester FC 1 - 1 Guiseley
2019-01-12 15:00:00 Kidderminster Harriers 1 - 2 Boston United
2019-01-12 15:00:00 Nuneaton Borough 2 - 4 Curzon Ashton FC
2019-01-12 15:00:00 Chorley FC 4 - 1 Altrincham
2019-01-12 15:00:00 Southport FC 5 - 1 Leamington
England Conference South Division
2019-01-12 15:00:00 Bath City 1 - 0 East Thurrock United
2019-01-12 15:00:00 Billericay Town 1 - 2 Chippenham Town
2019-01-12 15:00:00 Concord Rangers 2 - 2 Wealdstone FC
2019-01-12 15:00:00 Dartford 3 - 2 St Albans City
2019-01-12 15:00:00 Eastbourne Borough 1 - 1 Weston Super Mare
2019-01-12 15:00:00 Gloucester City 0 - 0 Hungerford Town
2019-01-12 15:00:00 Hampton Richmond Borough 2 - 0 Dulwich Hamlet
2019-01-12 15:00:00 Slough Town 1 - 0 Chelmsford City
South Africa Premier Soccer League
2019-01-12 13:30:00 Black Leopards 2 - 0 Supersport United
2019-01-12 18:15:00 AmaZulu 0 - 0 Highlands Park
2019-01-12 18:15:00 Cape Town City 2 - 2 Baroka FC
Hong Kong Premier League
2019-01-12 06:30:00 Southern District 2 - 0 Kitchee
2019-01-12 06:30:00 Guangzhou R F U19 6 - 0 Hong Kong Sapling
Botola Pro 1
2019-01-12 14:00:00 CAYB Club Athletic Youssoufia 1 - 2 Chabab Rif Hoceima
2019-01-12 15:59:00 OCK Olympique de Khouribga 2 - 2 RCOZ Oued Zem
England Southern Premier League
2019-01-12 15:00:00 Wimborne Town 4 - 0 Merthyr Town
2019-01-12 15:00:00 Walton Casuals 1 - 2 Hartley Wintney
2019-01-12 15:00:00 Tiverton Town 0 - 2 Poole Town
2019-01-12 15:00:00 Swindon Supermarine 3 - 0 Staines Town
2019-01-12 15:00:00 Metropolitan Police 3 - 0 Hendon
2019-01-12 15:00:00 Beaconsfield SYCOB 4 - 1 Harrow Borough
2019-01-12 15:00:00 Basingstoke Town 2 - 3 Chesham United
Scottish Highland Football League
2019-01-12 15:00:00 Strathspey Thistle 5 - 1 Fort William
2019-01-12 15:00:00 Rothes 6 - 1 Nairn County
2019-01-12 15:00:00 Keith 2 - 2 Turriff United
2019-01-12 15:00:00 fraserburgh 4 - 1 Deveronvale
2019-01-12 15:00:00 Forres Mechanics 0 - 1 Formartine United
2019-01-12 15:00:00 Cove Rangers 1 - 0 Inverurie Loco Works
2019-01-12 15:00:00 Clachnacuddin 1 - 3 Wick Academy
2019-01-12 15:00:00 Buckie Thistle FC 0 - 0 Lossiemouth
2019-01-12 15:00:00 Brora Rangers 2 - 0 Huntly
New Zealand Football Championship
2019-01-12 03:45:00 Wellington Phoenix Reserve 0 - 4 Eastern Suburbs AFC
Tipsport Cup
2019-01-12 09:30:00 Nitra 1 - 3 Brno
2019-01-12 09:30:00 Poprad 1 - 0 SK Prostejov
2019-01-12 09:35:00 Usti nad Labem 0 - 2 Hradec Kralove
2019-01-12 12:00:00 FK Graffin Vlasim 1 - 2 Marila Pribram
2019-01-12 12:25:00 SC Znojmo 1 - 4 FK MAS Taborsko
French Feminines D1
2019-01-12 13:30:00 Paris FC Women's 2 - 1 Fleury 91 Women's
2019-01-12 13:30:00 Montpellier (w) 2 - 0 ASJ Soyaux (w)
2019-01-12 13:30:00 FC Metz (w) 2 - 1 Guingamp (w)
2019-01-12 13:30:00 Bordeaux (w) 1 - 0 Dijon w
2019-01-12 20:00:00 Lyon (w) 4 - 0 Rodez Aveyron (w)
Primera Division de El Salvador
2019-01-12 21:15:00 Aguila 2 - 1 Jocoro FC
Malta Premier League
2019-01-12 13:00:00 Pieta Hotspurs 0 - 2 Hibernians FC
2019-01-12 15:15:00 Gzira United 1 - 1 Tarxien Rainbows F.C
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
2019-01-12 15:00:00 Whitehawk 1 - 1 Dorking
2019-01-12 15:00:00 Worthing 3 - 4 lewes
2019-01-12 15:00:00 Tonbridge Angels 3 - 2 Kingstonian
2019-01-12 15:00:00 Potters Bar Town 0 - 2 Brightlingsea Regent
2019-01-12 15:00:00 Merstham 1 - 0 Enfield Town
2019-01-12 15:00:00 Harlow Town 2 - 1 Haringey Borough
2019-01-12 15:00:00 Folkestone 5 - 0 Hornchurch
2019-01-12 15:00:00 Corinthian Casuals 2 - 1 Leatherhead
2019-01-12 15:00:00 Burgess Hill Town 0 - 2 Bognor Regis Town
Belgium Women 1st National
2019-01-12 13:30:00 Massenhoven VC (w) 2 - 0 Zulte Waregem VV (w)
2019-01-12 14:00:00 White Star Bruxelles (W) 3 - 1 Standard Liege B (W)
2019-01-12 15:59:00 Gent B (w) 2 - 0 Kontich FC (w)
Primera Division de Honduras
2019-01-12 21:00:00 Marathon 3 - 1 Lobos UPNFM
Liga Nacional de Guatemala
2019-01-12 02:00:00 Petapa 1 - 2 Coban Imperial
2019-01-12 19:00:00 CD Puerto de Iztapa 1 - 1 C.S.D. Comunicaciones
2019-01-12 21:00:00 CSD Municipal 1 - 1 Siquinala FC
Futsal Spain Division De Honor
2019-01-12 12:15:00 EiPozo Murcia Turistica Futsal 4 - 4 Xota Navarra Futsal
2019-01-12 16:30:00 Caja Segovia Indoor Soccer 2 - 5 F.C.Barcelona Futsal
2019-01-12 17:00:00 Peinsa F.S. Cartagena Futsal 5 - 2 Antequera Futsal
2019-01-12 17:30:00 Jaen Paraiso Interior Futsal 5 - 0 Vaidepenas Futsal
Italian Campionato Nazionale Primavera
2019-01-12 10:00:00 Sampdoria U20 0 - 2 AC Milan U20
2019-01-12 12:00:00 Juventus U20 1 - 3 AS Roma U20
2019-01-12 13:00:00 Cagliari U20 1 - 2 Genoa U20
2019-01-12 13:30:00 Empoli U20 3 - 2 Palermo U20
2019-01-12 13:30:00 Sassuolo U20 0 - 3 Torino U20
2019-01-12 13:30:00 Udinese U20 2 - 3 Chievo U20
England Northern Premier League
2019-01-12 15:00:00 Witton Albion 1 - 0 Matlock Town
2019-01-12 15:00:00 Stalybridge Celtic 1 - 0 Hednesford Town
2019-01-12 15:00:00 Scarborough 1 - 0 Warrington Town AFC
2019-01-12 15:00:00 Lancaster City 2 - 2 Mickleover Sports
2019-01-12 15:00:00 Gainsborough Trinity 4 - 1 Workington
2019-01-12 15:00:00 Farsley Celtic 1 - 1 Grantham Town
2019-01-12 15:00:00 Buxton FC 0 - 3 Marine
2019-01-12 15:00:00 Basford Utd 0 - 3 South Shields
2019-01-12 15:00:00 Bamber Bridge 5 - 2 Hyde F.C.
A-League National Youth League
2019-01-12 05:30:00 Sydney FC (Youth) 3 - 2 Newcastle Jets FC (Youth)
Australia W-League
2019-01-12 06:45:00 Newcastle Jets (w) 3 - 1 Perth Glory (w)
Bahraini FA Cup
2019-01-12 15:00:00 Al-Ittifaq 2 - 4 Manama Club
2019-01-12 15:00:00 Bahrain SC 3 - 2 Al-Riffa
2019-01-12 15:00:00 Malkia 0 - 0 Al-Hala
2019-01-12 15:10:00 East Riffa 2 - 0 Sitra
Northern Ireland IFA Championship
2019-01-12 14:00:00 PSNI 4 - 2 HW Welders
2019-01-12 15:00:00 Ballyclare Comrades 2 - 1 Portadown
2019-01-12 15:00:00 Dundela 1 - 1 Knockbreda
Brasil Copa SP Juniores
2019-01-12 13:00:00 Vasco da Gama U20 4 - 0 Juventude (Youth)
2019-01-12 13:00:00 Visao Celeste RN Youth 2 - 1 Fortaleza U20
2019-01-12 18:00:00 Sao Caetano (Youth) 2 - 0 Flamengo-SP (Youth)
2019-01-12 18:00:00 CSA-AL (Youth) 1 - 1 OSTO youth team
2019-01-12 18:00:00 Portuguesa (Youth) 2 - 1 Nacional AC SP (Youth)
2019-01-12 18:00:00 Avai (Youth) 1 - 1 Agua Santa SP Youth
2019-01-12 18:00:00 Primavera (Youth) 1 - 1 Desportivo Brasil Youth
2019-01-12 18:00:00 Atletico Mineiro (Youth) 2 - 1 Juventus-AC (Youth)
2019-01-12 18:00:00 Audax Rio RJ U20 1 - 1 CA Taboao da Serra (Youth)
2019-01-12 18:00:00 Goias U20 0 - 1 Volta Redonda U20
2019-01-12 18:00:00 Londrina EC (Youth) 3 - 3 Fluminense U20
2019-01-12 18:00:00 Manthiqueira Youth 2 - 2 Atletico Tubarao U20
2019-01-12 18:00:00 Red Bull Brasil SP (Youth) 1 - 1 Ituano (Youth)
2019-01-12 19:30:00 Gremio (Youth) 3 - 0 EC Sao Bernardo U20
2019-01-12 20:15:00 Coritiba PR (Youth) 3 - 0 Uniao Mogi Youth
2019-01-12 23:30:00 Corinthians Paulista (Youth) 6 - 0 Porto-PE (Youth)
India League Division 1
2019-01-12 08:30:00 Mohun Bagan(Ind) 1 - 0 Neroca
Mexico Primera Divison A
2019-01-12 01:00:00 Correcaminos UAT 3 - 1 CF Atlante
2019-01-12 03:30:00 Cimarrones de Sonora 2 - 1 Cafetaleros de Tapachula
2019-01-12 23:00:00 Venados FC 0 - 2 Zacatepec
2019-01-12 23:00:00 Atletico San Luis 2 - 1 Tampico Madero
Algerian Ligue Professionnelle 2
2019-01-12 14:00:00 MC Saida 0 - 1 RC Relizane
2019-01-12 14:00:00 USM Blida 1 - 0 ASM Oran
2019-01-12 14:05:00 USM EL HARRACH 0 - 0 ES Mostaganem
2019-01-12 14:35:00 JSM Bejaia 4 - 0 WA Tlemcen
South Africa First League
2019-01-12 13:30:00 Maccabi FC 0 - 1 Witbank Spurs
2019-01-12 13:30:00 Royal Eagles 0 - 0 TS Sporting
2019-01-12 13:30:00 Real Kings 0 - 0 Tshakhuma TM
2019-01-12 13:30:00 FC Cape Town 2 - 1 TS Galaxy
Cyprus 2 Division
2019-01-12 12:30:00 AE Zakakiou 2 - 1 Ethnikos Achnas FC
2019-01-12 12:30:00 Onisilos Sotiras 0 - 2 Anagennisi FC Deryneia
2019-01-12 12:30:00 PAEEK 0 - 1 Othellos Athienou
2019-01-12 12:30:00 MEAP Nisou 0 - 0 Omonia Aradippou
2019-01-12 12:30:00 Akritas Chloraka 0 - 0 Asil Lysi
2019-01-12 12:30:00 Agia Napa 1 - 0 Aris Limassol
2019-01-12 12:30:00 Karmiotissa Polemidion 2 - 1 Digenis Oroklini
Algeria U20 Youth League
2019-01-12 10:00:00 USM Blida U21 2 - 1 ASM Oran U21
2019-01-12 10:00:00 JSM Bejaia U21 0 - 1 WA Tlemcen U21
2019-01-12 10:00:00 MC Saida U21 2 - 1 RC Relizane U21
2019-01-12 11:00:00 USM El Harrach U21 1 - 0 ES Mostaganem U21
2019-01-12 11:05:00 CR Belouizdad U21 1 - 1 Paradou AC U21
Saudi Arabia Division 2
2019-01-12 12:35:00 Al-Arabi(KSA) 0 - 0 Al-Sharq
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2019-01-12 12:00:00 Tenerife B 1 - 2 Las Palmas C
2019-01-12 12:30:00 UD Tamaraceite 3 - 0 CD Santa Ursula
2019-01-12 14:30:00 Avance Ezcabarte 1 - 4 CD Ardoi Draw
2019-01-12 14:30:00 CD Cortes 2 - 0 UDC Txantrea KKE
2019-01-12 14:30:00 CF Rapid De Murillo 2 - 0 SD Logrones
2019-01-12 14:45:00 Almazan 2 - 3 Atletico Astorga
2019-01-12 14:45:00 Alesves 2 - 2 CD Cantolagua
2019-01-12 14:45:00 CD La Virgen Del Camino 2 - 0 CD Cebrerena
2019-01-12 14:45:00 CD Guarnizo 0 - 1 SD Torina
2019-01-12 14:45:00 Samanod 2 - 0 AD Siete Villas
2019-01-12 15:00:00 U.M. Escobedo 1 - 0 Ribamontan Al Mar CF
2019-01-12 15:00:00 CD Huarte 2 - 1 Pena Sport
2019-01-12 15:00:00 CD Baztan 1 - 3 CA Cirbonero
2019-01-12 15:00:00 Santa Catalina Atletico 1 - 1 CF Soller
2019-01-12 15:00:00 Santanyi 2 - 0 CD Murense
2019-01-12 15:00:00 CE Mercadal 0 - 1 CE Felanitx
2019-01-12 15:00:00 Torre Levante 1 - 1 Elche CF Ilicitano
2019-01-12 15:00:00 Atzeneta UE 1 - 1 Acero
2019-01-12 15:00:00 CF Platges De Calvia 3 - 0 Llosetense
2019-01-12 15:15:00 UD Santa Marta 2 - 4 CD La Granja
2019-01-12 15:15:00 Tamar Ritter 0 - 0 CD Robres
2019-01-12 15:30:00 Burgos Promesas 0 - 0 Real Avila CF
2019-01-12 15:59:00 CD Lagun Onak 2 - 0 Amurrio
2019-01-12 15:59:00 CD Mensajero 4 - 0 Union Viera
2019-01-12 16:30:00 Paiosaco 1 - 1 Polvorin
2019-01-12 16:30:00 UCD Burlades 1 - 1 Valle de Egues
2019-01-12 17:00:00 Villarrubia CF 0 - 2 Quintanar Del Rey
2019-01-12 17:00:00 JD Somorrostro 1 - 2 SD San Ignacio
2019-01-12 17:00:00 Vilamarxant CF 1 - 1 Novelda CF
2019-01-12 17:00:00 SD Laredo 2 - 1 Solares
2019-01-12 17:15:00 SD Revilla 1 - 3 SD Textil Escudo
2019-01-12 17:15:00 MRA Navarra 0 - 0 AD San Juan
2019-01-12 18:00:00 UD Los Barrios 1 - 0 Coria CF
ISR U19
2019-01-12 10:00:00 Hapoel Beer Sheva U19 2 - 3 Hapoel Hadera U19
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2019-01-12 19:00:00 Uniclinic Atletico Cearense CE 3 - 2 Floresta CE
2019-01-12 19:00:00 Iguatu CE 1 - 1 Horizonte CE
Mexico Youth U20
2019-01-12 17:30:00 Necaxa U20 3 - 0 Pumas U20
2019-01-12 18:00:00 Pachuca U20 2 - 2 Queretaro U20
2019-01-12 23:45:00 Club Tijuana U20 1 - 0 Tigres Brasil U20
BRA CP
2019-01-12 19:00:00 Palmeira RN 2 - 1 ABC RN
Brazil Paraibano
2019-01-12 19:00:00 Botafogo PB 4 - 1 Perilima PB
2019-01-12 19:00:00 Serrano PB 0 - 3 Atletico Cajazeirense PB
2019-01-12 23:00:00 Nacional de Patos PB 2 - 1 Centro Sportivo Paraibano
Malta First Division League
2019-01-12 12:00:00 Naxxar Lions 1 - 0 Swieqi United
2019-01-12 14:15:00 San Gwann 0 - 1 Gudja United
2019-01-12 16:30:00 Santa Lucia 7 - 1 Marsa
Wales Cymru Alliance
2019-01-12 14:00:00 Ruthin Town FC 1 - 2 Airbus UK Broughton
2019-01-12 14:00:00 Gresford 2 - 2 Guilsfield
2019-01-12 14:30:00 Conwy Utd 2 - 2 Buckley Town
2019-01-12 14:30:00 Porthmadog 2 - 2 Flint Town
2019-01-12 14:30:00 Llanrhaeadr 0 - 1 Holyhead
Welsh Football League First Division
2019-01-12 14:00:00 Undy Athletic 2 - 3 Ton Pentre
2019-01-12 14:00:00 Pontypridd 1 - 1 Port Talbot
2019-01-12 14:00:00 Pen-y-Bont FC 3 - 3 Afan Lido
2019-01-12 14:00:00 Cwmbran Celtic 2 - 4 Llantwit Major
2019-01-12 14:00:00 Cwmamman United 2 - 3 Taffs Well
2019-01-12 14:00:00 Ammanford 4 - 3 Goytre AFC
2019-01-12 14:30:00 Haverfordwest County 2 - 2 Cambrian Clydach
Iceland Championship
2019-01-12 11:00:00 Akranes 4 - 0 Keflavik
Spanish Ladies Premier League
2019-01-12 09:45:00 Madrid CFF (w) 1 - 1 Fundacion Albacete (W)
2019-01-12 12:00:00 Levante UD (w) 0 - 1 Barcelona (w)
Italian Women Division 1
2019-01-12 11:35:00 Tavagnacco (w) 0 - 5 Res Roma (w)
2019-01-12 13:30:00 AGSM Verona (w) 4 - 2 Orobica (w)
2019-01-12 13:30:00 Sassuolo (w) 0 - 0 Mozzanica (w)
2019-01-12 13:30:00 Bari (w) 3 - 1 Fimauto Valpolicella (w)
2019-01-12 15:59:00 Juventus (w) 3 - 0 Florentia Women's
Professional Tunisian League 2
2019-01-12 13:00:00 Jendouba Sport 1 - 0 AS Kasserine
2019-01-12 13:00:00 E.Gawafel.S.Gafsa 4 - 2 ES Rades
2019-01-12 13:00:00 Esperance Sportive Zarzis 2 - 1 A.S Ariana
2019-01-12 13:00:00 US Seliana 0 - 1 Jerba Midoun
2019-01-12 13:00:00 Sporting Ben Arous 2 - 0 ES Hamam-Sousse
2019-01-12 13:00:00 AS Slimane 2 - 1 CS Korba
2019-01-12 13:00:00 AS Oued Ellil 2 - 3 CO Medenine
2019-01-12 13:15:00 Sfax Railways 1 - 1 A.S.Marsa
Italy Futsal
2019-01-12 17:00:00 Arzignano Futsal 1 - 4 augusta Seaborne Futsal
2019-01-12 17:30:00 Acqua e Sapone C5 Futsal 5 - 0 Latina C5 Futsal
Futsal Russia Division De Honor
2019-01-12 08:00:00 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 3 - 1 MFK Tyumen Futsal
2019-01-12 09:00:00 Algal Futsal 4 - 2 Almaz Futsal
2019-01-12 09:00:00 Dynamo Moscow Indoor soccer 9 - 0 Lipetsk Futsal
2019-01-12 10:00:00 Astrakhan Futsal 2 - 9 Volga Saratov Futsal
2019-01-12 11:00:00 Veliky Novgorod Futsal 3 - 7 Mospolitekh Moscow Futsal
2019-01-12 12:00:00 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 6 - 4 Ukhta Tyumen Futsal
2019-01-12 12:00:00 Norilsky Nickel Futsal 5 - 0 Dynamo Samarra Futsal
2019-01-12 13:00:00 Novali Futsal 4 - 5 MFK CPRF Futsal
2019-01-12 13:00:00 BLIK Nefteyugansk Futsal 3 - 3 Sibiryak Bratsk Indoor Soccer
2019-01-12 13:00:00 Alex Futsal 0 - 17 Berkut Futsal
2019-01-12 15:59:00 Spartak Moscow Soccer 3 - 5 CPRFB Futsal
Reykjavik Football Tournament
2019-01-12 15:15:00 KR Reykjavik 4 - 0 Fram Reykjavik
2019-01-12 17:15:00 Fylkir 4 - 3 Throttur Reykjavik
Senegal Premier League
2019-01-12 15:59:00 Toure Kunda Footpro 0 - 1 Generation Foot
Spanish Segunda Division B
2019-01-12 15:00:00 Real Sociedad B 0 - 1 Racing Santander
2019-01-12 15:30:00 Deportivo La Coruna B 0 - 1 CF Internacional De Madrid
2019-01-12 15:30:00 SD Amorebieta 0 - 0 Calahorra
2019-01-12 15:59:00 Leioa 2 - 0 Sporting de Gijon B
2019-01-12 15:59:00 Villarreal B 3 - 1 Lleida
2019-01-12 17:30:00 SD Gernika 1 - 1 Union Langreo
2019-01-12 18:00:00 UD Logrones 1 - 0 Cultural de Durango
French Championnat Amateur
2019-01-12 14:00:00 Schiltigheim 0 - 2 St. Maur Lusi
2019-01-12 15:00:00 Monaco B 0 - 0 Lyonnais II
2019-01-12 15:59:00 Nimes B 1 - 0 St Pryve St Hilaire
2019-01-12 17:00:00 Yzeure AS 2 - 3 Blois
2019-01-12 17:00:00 Colomiers 0 - 1 Le Puy Foot 43 Auvergne
2019-01-12 17:00:00 Mantes-la-Ville 0 - 3 Chartres FC
2019-01-12 17:00:00 Granville 2 - 5 FC Nantes B
2019-01-12 17:00:00 Romorantin 3 - 1 Les Herbiers
2019-01-12 17:00:00 Stade Briochin 3 - 0 Le Havre B
2019-01-12 17:00:00 Sainte Genevieve Sports 2 - 3 Feignies
2019-01-12 17:00:00 Chasselay M.D. Azergues 1 - 2 Saint-Priest
2019-01-12 17:00:00 Hyeres 2 - 1 Martigues
2019-01-12 17:00:00 Frejus St-Raphael 4 - 1 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B
2019-01-12 17:00:00 Trelissac 0 - 1 Saint-Etienne B
2019-01-12 17:00:00 ENDOUME 0 - 2 GS Consolat Marseille
2019-01-12 17:00:00 Annecy 5 - 2 OGC Nice B
2019-01-12 17:00:00 Vitre 1 - 1 Oissel
2019-01-12 17:00:00 Stade Bordelais 2 - 1 Sete FC
2019-01-12 17:00:00 Saint Malo 1 - 1 Boulogne-Billancourt
2019-01-12 17:00:00 Paris Saint Germain II 0 - 0 Poissy As
2019-01-12 17:00:00 Bastia CA 5 - 0 AS Furiani Agliani
2019-01-12 17:00:00 Sedan 2 - 0 Iris Club de Croix
2019-01-12 17:00:00 Creteil 1 - 0 Haguenau
2019-01-12 17:00:00 Bobigny A.C. 3 - 1 Fleury Merogis U.S.
2019-01-12 17:30:00 Vannes 1 - 4 Lorient B
2019-01-12 18:00:00 Mont-de-Marsan 2 - 2 Bordeaux B
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1
2019-01-12 11:00:00 Sporting Lisbon U19 12 - 1 Belenenses U19
2019-01-12 11:00:00 FC Porto U19 1 - 1 Gil Vicente U19
2019-01-12 15:00:00 Leixoes U19 2 - 0 Braga U19
2019-01-12 15:00:00 Pacos Ferreira U19 2 - 1 Boavista U19
2019-01-12 15:00:00 Tondela U19 7 - 2 Alcanenense U19
2019-01-12 15:00:00 Alverca U19 1 - 2 Benfica U19
2019-01-12 15:00:00 Cova Piedade U19 3 - 2 GD Estoril-Praia U19
2019-01-12 15:00:00 Maritimo U19 1 - 1 Vitoria FC Setubal U19
2019-01-12 15:00:00 Academica Coimbra U19 2 - 1 Uniao Leiria U19
2019-01-12 15:00:00 Beira Mar U19 2 - 0 Feirense U19
2019-01-12 15:00:00 Freamunde U19 2 - 1 Vitoria SC Guimaraes U19
2019-01-12 15:00:00 Aves U19 0 - 0 Rio Ave U19
Estonia Winter Tournament
2019-01-12 11:10:00 FC Maardu 1 - 0 Viljandi Tulevik
2019-01-12 13:00:00 Nomme JK Kalju 2 - 1 Tartu JK Maag Tammeka
2019-01-12 14:50:00 Trans Narva 0 - 1 Levadia Tallinn
2019-01-12 16:40:00 JK Tallinna Kalev 3 - 1 Elva
Myanmar Professional League
2019-01-12 09:00:00 YANGON UNITED 3 - 1 Hantharwady United
2019-01-12 09:00:00 Mahar United 2 - 2 Shan United
Kenya Super League
2019-01-12 10:00:00 Fortune Sacco 0 - 2 FC Talanta
2019-01-12 10:00:00 Kenya Police FC 2 - 0 St Josephs Youth
2019-01-12 11:00:00 Nakumatt 1 - 2 Bandari
2019-01-12 12:00:00 Tusker 1 - 2 Mathare United
2019-01-12 12:10:00 Deckard Lian 0 - 0 Administration Police FC
2019-01-12 13:15:00 Kakamega 1 - 1 Kericho
2019-01-12 13:20:00 AFC Leopards 0 - 1 Kenya Commercial Bank
Ethiopia Premier League
2019-01-12 12:05:00 Awassa Kenema 0 - 1 Mekelle Kenema
Rwanda National League
2019-01-12 11:05:00 La Jeunesse FC 2 - 0 Gasabo United
2019-01-12 11:45:00 Interforce 2 - 1 Rwamagana City
2019-01-12 12:30:00 Gitikinyoni FC 0 - 2 Hope FC
2019-01-12 13:30:00 Amagaju 0 - 3 Kiyovu FC
2019-01-12 13:30:00 Sec FC 0 - 0 UR FC
2019-01-12 13:55:00 Intare FC 1 - 1 Garhwal Heroes FC
2019-01-12 13:55:00 Muhanga 3 - 0 Gicumbi FC
Belgian First Amateur Division
2019-01-12 19:00:00 Excelsior Virton 3 - 0 Eendracht Aalst
2019-01-12 19:00:00 FCV Dender EH 1 - 1 Lierse Kempenzonen
2019-01-12 19:00:00 Sporting Chatelet 2 - 3 Rupel Boom
2019-01-12 19:00:00 ASV Geel 3 - 2 Thes Sport
2019-01-12 19:00:00 Seraing 1 - 0 Dessel Sport
2019-01-12 19:00:00 KSK Heist 2 - 0 Oudenaarde
Holland Ligue 3
2019-01-12 13:00:00 AFC 2 - 3 IJsselmeervogels
2019-01-12 13:30:00 Vitesse Arnhem (Youth) 1 - 3 Excelsior Maassluis
2019-01-12 13:30:00 Barendrecht 1 - 0 Almere City Youth
2019-01-12 14:00:00 Kozakken Boys 2 - 3 Scheveningen
2019-01-12 14:30:00 Spakenburg 0 - 2 HHC Hardenberg
2019-01-12 14:30:00 Rijnsburgse Boys 3 - 3 GVVV Veenendaal
2019-01-12 14:30:00 Katwijk 0 - 1 Koninklijke HFC
Mexico Segunda Division
2019-01-12 03:00:00 Murcielagos 3 - 0 Gavilanes FC Matamoros
2019-01-12 17:00:00 Mineros de Zacatecas II 3 - 0 Sahuayo FC
2019-01-12 17:00:00 Coyotes FC 2 - 2 Irapuato
2019-01-12 18:00:00 Dorados B 4 - 0 Constructores Gomez Palacio
2019-01-12 18:00:00 Cimarrones de Sonora FC II 3 - 1 Monarcas Morelia II
2019-01-12 18:15:00 Toluca II 2 - 1 Club America II
2019-01-12 21:00:00 CD Cuautla 2 - 0 Atletico Saltillo
2019-01-12 21:00:00 CD Albinegros Orizaba 0 - 2 Unam Pumas II
2019-01-12 22:00:00 Cocodrilos de Tabasco FC 0 - 1 Tuxtla FC
2019-01-12 22:00:00 Tepatitlan de Morelos 3 - 2 Estudiantes Tecos
2019-01-12 22:00:00 Pioneros de Cancun 0 - 0 Intel Paja
2019-01-12 23:00:00 UA de Chihuahua 3 - 0 Loros Universidad
Ireland Leinster Senior League
2019-01-12 14:00:00 Mayfield United 2 - 1 Rockmount
2019-01-12 14:00:00 Ringmahon Rangers 4 - 2 Midleton FC
Spanish Ladies Premier League B
2019-01-12 10:00:00 CD Tacon (w) 4 - 0 CD Parquesol CF (w)
2019-01-12 19:00:00 UD San Antonio Pilar (w) 3 - 2 SD Casablanca Women
Italy Serie D
2019-01-12 13:05:00 Virtus Francavilla 1 - 2 Nuovo Campobasso
2019-01-12 13:30:00 Ponsacco 2 - 2 Aglianese
2019-01-12 13:30:00 Forli 1 - 1 ASD Savignanese
2019-01-12 13:35:00 Prato 1 - 0 San Donato Tavarnelle
Israel C League
2019-01-12 12:30:00 FC Alnada Nazareth 2 - 1 Ironi Bnei Kabul
2019-01-12 12:30:00 FC Tzeirey Tamra 0 - 0 Maccabi Bnei Nahf
2019-01-12 12:30:00 Hapoel Bnei Arrara Ara 1 - 0 SC Daburiyya Osama
Thailand U19 League
2019-01-12 08:20:00 Surin Sugar KCM U19 3 - 0 Surin City FC U19
India Mumbai Elite League
2019-01-12 08:30:00 ICL Payyade 4 - 1 West Zone United
2019-01-12 09:50:00 HDFC Bank 2 - 2 Central Railway
Israel Youth Cup
2019-01-12 08:30:00 Hapoel Herzliya U19 0 - 3 Ironi Nesher U19
2019-01-12 09:00:00 Hapoel Ashkelon U19 8 - 0 Ironi Kiryat Gat U19
2019-01-12 09:00:00 Maccabi Yaffo Kabilio U19 3 - 0 Bnei Al-Salam Rahat U19
2019-01-12 09:45:00 Beitar Tel Aviv Ramla U19 4 - 0 Hapoel Akko U19
2019-01-12 09:45:00 Ironi Tiberias U19 1 - 0 Hakoach Macabi Ramat Gan U19
2019-01-12 09:55:00 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 0 - 1 Sectzya Nes Ziona U19
2019-01-12 10:30:00 Maccabi Herzliya U19 1 - 2 Hapoel Jerusalem Malka U19
2019-01-12 10:35:00 Beitar Shimshon Tel Aviv U19 4 - 1 Hapoel Iksal Imad U19
2019-01-12 11:45:00 Hapoel Kfar Saba U19 0 - 0 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
2019-01-12 12:00:00 Hapoel Mate Asher U19 4 - 3 Beitar Kfar Saba Shlomi U19
2019-01-12 15:00:00 Maccabi Achi Nazareth U19 0 - 1 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19
France Ligue 5
2019-01-12 13:00:00 RCFF Colombes 92 2 - 1 Paris FC II
2019-01-12 16:30:00 FC Ouest Tourangeau 2 - 1 St Jean Le Blanc
2019-01-12 17:00:00 Ivry 1 - 1 Meaux Academy Football
2019-01-12 17:00:00 FC Rouen 3 - 0 Alenconnaise
2019-01-12 18:00:00 Bourges FC 2 - 1 Vierzon
Greece U19
2019-01-12 09:00:00 OFI Crete U19 1 - 1 Panionios U19
2019-01-12 10:00:00 Levadiakos U19 2 - 2 Olympiakos Piraeus U19
2019-01-12 12:00:00 Aris Thessaloniki U19 2 - 0 PAS Lamia U19
2019-01-12 12:05:00 Aititos Spaton U19 1 - 1 Panahaiki-2005 U19
2019-01-12 13:00:00 Platanias U19 0 - 0 Trikala U19
Portugal Campeonato Nacional Women
2019-01-12 15:00:00 Sporting (w) 2 - 1 Benfica (w)
2019-01-12 15:00:00 Boavista (w) 1 - 6 Clube Atletico Ouriense (w)
2019-01-12 15:00:00 Valadares Gaia FC (w) 3 - 6 Estoril Praia (w)
2019-01-12 15:00:00 Clube Albergaria (w) 0 - 0 Maritimo Women
Italy Youth Championship Cup
2019-01-12 13:30:00 Vis Pesaro U19 1 - 2 Pordenone U19
2019-01-12 13:30:00 Virtus Entella U20 10 - 0 Pontedera U19
2019-01-12 13:30:00 Rimini U19 2 - 1 Ravenna U19
2019-01-12 13:30:00 Paganese U19 3 - 1 Fermana U19
2019-01-12 13:30:00 Novara U20 0 - 0 Monza U19
2019-01-12 13:30:00 Cuneo U20 1 - 2 Lucchese U19
2019-01-12 13:30:00 ASD Albissola U19 2 - 1 Pisa U19
2019-01-12 15:30:00 Cavese U19 1 - 4 Ascoli U19 II
Mexico Liga MX Femenil
2019-01-12 17:00:00 Atlas Women 2 - 0 Chivas Guadalajara Women
2019-01-12 18:00:00 Club America Women 3 - 1 Toluca Women
The Spanish League U19
2019-01-12 10:00:00 Athletic Club U19 4 - 1 Eibar U19
2019-01-12 10:00:00 Amorebieta U19 1 - 2 Real Sociedad U19
2019-01-12 11:00:00 Elche U19 3 - 1 Ranero U19
2019-01-12 11:30:00 Reus Deportiu U19 1 - 0 Girona U19
2019-01-12 11:45:00 Santutxu U19 2 - 2 UDC Txantrea U19
2019-01-12 12:00:00 SD San Jose U19 3 - 0 RC Victoria U19
2019-01-12 12:00:00 CD Sobradillo U19 1 - 2 CD Ofra U19
2019-01-12 12:30:00 Union Viera CF U19 1 - 2 CD Juventud Maritima U19
2019-01-12 15:00:00 Kelme CF U19 1 - 0 Ciudad de Cuenca U19
2019-01-12 15:00:00 Gimnastic Tarragona U19 3 - 2 El Olivar U19
2019-01-12 15:00:00 Alcorcon U19 1 - 2 Rayo Vallecano U19
2019-01-12 15:30:00 UD Cornella U19 1 - 0 Mallorca U19
2019-01-12 15:59:00 Extremadura U19 2 - 1 Inter Amistad U19
2019-01-12 15:59:00 Stadium Casablanca U19 1 - 1 Gimnastic Manresa U19
2019-01-12 16:00:00 UD Tomares U19 1 - 2 Cordoba U19
2019-01-12 16:15:00 CE Europa U19 1 - 1 Espanyol U19
2019-01-12 17:00:00 CD Maspalomas U19 0 - 1 Tenerife U19
2019-01-12 17:30:00 UD Santa Marta U19 0 - 1 Valladolid U19
Hong Kong Women Premier League
2019-01-12 13:00:00 Chelsea SS HK Women 0 - 1 Kitchee Women
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2
2019-01-12 15:00:00 Abambres SC U19 0 - 1 FC Penafiel U19
2019-01-12 15:00:00 Trofense U19 2 - 2 SC Espinho U19
2019-01-12 15:00:00 SU Sintrense U19 2 - 1 Real Massama U19
2019-01-12 15:00:00 Amarante U19 1 - 0 Padroense U19
Thailand University League
2019-01-12 06:00:00 Silpakorn University 2 - 1 Bangkok University Deffo
2019-01-12 06:00:00 Dhurakij Pundit University 0 - 0 Rajabhat Petchaburi Univerisity
2019-01-12 06:00:00 Nakhon Pathom Rajabhat University 0 - 8 Chulalongkorn University
2019-01-12 06:05:00 Khon Kaen University 5 - 0 Narathiwat Rajanagarindra University
Iceland Faxa Bay Cup Women
2019-01-12 10:00:00 UMF Selfoss (w) 2 - 4 Breidablik (w)
2019-01-12 13:00:00 IA Akranes (w) 4 - 1 Hafnarfjordur (w)
2019-01-12 15:59:00 Alftanes (w) 0 - 5 Augnablik (w)
Iceland Pre-Season Cup
2019-01-12 17:15:00 Thor Akureyri 2 1 - 1 Tindastoll Hvot
England Southern League Central Division
2019-01-12 15:00:00 Rushden Diamonds 1 - 1 Lowestoft Town
2019-01-12 15:00:00 Royston Town 0 - 1 Kings Lynn
2019-01-12 15:00:00 Redditch United 0 - 1 Bedworth United
2019-01-12 15:00:00 Leiston FC 2 - 0 St Neots Town
2019-01-12 15:00:00 Coalville 2 - 2 Kettering Town
2019-01-12 15:00:00 Barwell 1 - 3 Rushall Olympic
2019-01-12 15:00:00 Alvechurch 1 - 0 Halesowen Town
2019-01-12 15:00:00 Tamworth 0 - 1 Stratford Town
2019-01-12 15:00:00 Stourbridge 2 - 0 Banbury United
2019-01-12 15:00:00 St Ives Town 2 - 1 Hitchin Town
South Africa Reserve League
2019-01-12 08:00:00 Cape Town City FC Reserves 1 - 1 Mamelodi Sundowns Reserves
2019-01-12 08:20:00 Highlands Park Reserves 1 - 4 Black Leopards Reserves
2019-01-12 10:00:00 Supersport United Reserves 1 - 0 Lamontville Golden Arrows Reserves