Live Soccer Highlights and Soccer Streaming
Brazil Serie A
2017-10-12 00:45:00 Avai FC SC 1 - 2 Vasco da Gama
2017-10-12 00:45:00 Atletico Mineiro 1 - 0 Sao Paulo
2017-10-12 00:45:00 Gremio (RS) 0 - 1 Cruzeiro (MG)
2017-10-12 20:00:00 Ponte Preta 1 - 1 Santos
2017-10-12 20:00:00 Vitoria BA 1 - 2 Sport Club Recife PE
2017-10-12 20:00:00 Flamengo 1 - 1 Fluminense RJ
Finland Veikkausliga
2017-10-12 15:30:00 HIFK 4 - 0 PS Kemi Kings
2017-10-12 15:30:00 Jyvaskyla JK 0 - 0 Ilves Tampere
2017-10-12 15:30:00 KuPs 1 - 1 RoPS Rovaniemi
2017-10-12 15:30:00 Lahti 0 - 1 IFK Mariehamn
2017-10-12 15:30:00 Vaasa VPS 2 - 2 Inter Turku
2017-10-12 17:00:00 SJK Seinajoen 0 - 2 HJK Helsinki
Norwegian Tippeligaen
2017-10-12 17:00:00 Valerenga 3 - 0 Haugesund
Spanish Segunda Division
2017-10-12 14:00:00 CD Lugo 2 - 0 Cordoba
2017-10-12 15:59:00 Real Valladolid 4 - 0 AD Alcorcon
2017-10-12 18:00:00 Osasuna 1 - 0 Albacete
2017-10-12 19:00:00 Rayo Vallecano 1 - 0 Almeria
International Club Friendly
2017-10-12 09:25:00 Parvoz 1 - 0 Somon
2017-10-12 12:55:00 Ntinda United FC 1 - 0 Greater Masaka FC
2017-10-12 12:55:00 Kireka United 1 - 0 Bumate United FC
2017-10-12 14:30:00 Pogon Szczecin 2 - 1 GKP Gorzow
2017-10-12 15:55:00 Tabasalu FC Charma 4 - 1 Viimsi MRJK B
2017-10-12 15:59:00 FC Cartagena 4 - 1 FC Goa
2017-10-12 16:50:00 Std Petrovich 5 - 1 FC Sertolovo
2017-10-12 17:15:00 SpVgg Horsthausen 0 - 7 SpVg Olpe
2017-10-12 18:00:00 Coritiba SE 4 - 1 Boquinhense SE
2017-10-12 19:00:00 Bonagee United 1 - 6 Fanad United
2017-10-12 19:00:00 Peamount United 0 - 2 Leicester Celtic
Portugal Campeonato Nacional
2017-10-12 19:15:00 ARC Oleiros 2 - 4 Sporting Lisbon
Bulgaria Premier League
2017-10-12 17:00:00 Botev Plovdiv 5 - 0 Septemvri Simitli
Welsh Premier League
2017-10-12 18:45:00 Newtown AFC 1 - 3 Bala Town
Primera Division de Mexico
2017-10-12 02:00:00 Toluca 3 - 1 Lobos BUAP
Algerian Ligue Professionnelle 1
2017-10-12 15:00:00 NA Hussein Dey 1 - 1 Paradou AC
2017-10-12 15:00:00 DRB Tadjenant 1 - 0 USM Blida
2017-10-12 16:45:00 USM Bel Abbes 4 - 1 JS kabylie
Syrian Cup
2017-10-12 15:10:00 Teshrin SC 1 - 0 Al Ittihad (SYR)
Lithuania - 1.Division
2017-10-12 15:00:00 Atlantas Klaipeda 3 - 2 Stumbras
2017-10-12 17:00:00 FK Zalgiris Vilnius 0 - 1 Trakai
FIFA U-17 World Cup
2017-10-12 11:30:00 Mali U17 3 - 1 New Zealand U17
2017-10-12 11:30:00 Turkey U17 1 - 3 Paraguay U17
2017-10-12 14:30:00 USA U17 1 - 3 Colombia U17
2017-10-12 14:30:00 GhanaU17 4 - 0 India U17
Persian Gulf Pro League
2017-10-12 12:30:00 Peykan 1 - 0 Gostaresh Folad
2017-10-12 13:30:00 Esteghlal Khozestan 1 - 3 Persepolis
Egyptian Premier League
2017-10-12 12:45:00 Alasyoty Sports 1 - 1 El Mokawloon El Arab
2017-10-12 15:05:00 EL Masry 3 - 2 Misr Elmaqasah
2017-10-12 18:00:00 EL Ahly 2 - 0 Al-Ittihad Alexandria
Albania Super league
2017-10-12 12:00:00 Luftetari 1 - 2 Kamza
2017-10-12 12:00:00 Lushnja KS 0 - 2 KS Perparimi Kukesi
2017-10-12 12:00:00 Vllaznia Shkoder 1 - 1 Flamurtari
2017-10-12 15:00:00 Skenderbeu Korca 2 - 1 KF Laci
2017-10-12 15:00:00 Teuta Durres 1 - 2 Partizani Tirana
Kuwaiti Premier League
2017-10-12 14:50:00 Al-Ttadamon(KUW) 2 - 2 Al-Jahra
Libyan Premier League
2017-10-12 12:30:00 Altai Phoenix 1 - 3 Al Ahli Benghzi
2017-10-12 13:00:00 Al Mahalla 0 - 2 Abilasheha
2017-10-12 13:00:00 Al Sarah 0 - 4 Al ittihad(LBY)
Slovakia 2.Liga Play off
2017-10-12 13:00:00 Namestovo 3 - 1 Liptovska Stiavnica
USL First Division
2017-10-12 00:30:00 Swope Park Rangers 2 - 1 Seattle Sounders Reserve
2017-10-12 00:40:00 San Antonio 2 - 1 Portland Timbers Reserve
2017-10-12 23:30:00 Orlando City U23 0 - 2 Tampa Bay Rowdies
Morocco cup
2017-10-12 14:00:00 Renaissance Sportive de Berkane 2 - 1 Wydad Casablanca
2017-10-12 17:00:00 Union Touarga Sport Rabat 1 - 2 Raja Casablanca Atlhletic
Russia Youth Championship League
2017-10-12 11:00:00 FC Terek Groznyi Youth 1 - 4 Spartak Moscow Youth
Costa Rica Primera Division
2017-10-12 02:00:00 Herediano 4 - 1 Municipal Liberia
2017-10-12 02:00:00 Santos De Guapiles 2 - 1 Alajuelense
2017-10-12 02:00:00 Deportivo Saprissa 1 - 2 Perez Zeledon
Primera Division de El Salvador
2017-10-12 00:30:00 CD Sonsonate 0 - 0 Aguila
2017-10-12 00:30:00 CD Chalatenango 0 - 1 Municipal Limeno
2017-10-12 01:00:00 Luis Angel Firpo 1 - 1 CD Audaz
2017-10-12 01:00:00 CD Dragon 0 - 2 Alianza FC
UEFA Women
2017-10-12 18:00:00 Manchester City (w) 3 - 0 St. Polten Women
2017-10-12 18:30:00 Glasgow City (w) 4 - 1 BIIK Shymkent (w)
Liga Nacional de Guatemala
2017-10-12 01:00:00 Coban Imperial 3 - 1 CSD Municipal
2017-10-12 03:00:00 Xelaju MC 4 - 1 Suchitepequez
2017-10-12 17:00:00 Marquense 1 - 1 Guastatoya
Norwegian Junior U19
2017-10-12 16:30:00 Sprint Jeloy U19 0 - 7 Nordstrand U19
2017-10-12 16:30:00 Baerum B U19 1 - 3 KFUM U19
2017-10-12 17:30:00 Nord U19 5 - 3 Stord 2 U19
2017-10-12 18:00:00 Orkla 2 U19 5 - 8 Kolstad U19
2017-10-12 18:00:00 Drobak/Frogn U19 5 - 4 Oppsal U19
2017-10-12 18:00:00 Kongsvinger U19 4 - 0 Lorenskog U19
2017-10-12 18:15:00 Skeid 2 U19 0 - 6 Holmen U19
2017-10-12 18:15:00 Ready U19 2 - 7 Heming U19
2017-10-12 18:15:00 Follo U19 1 - 4 Ham-Kam U19
2017-10-12 18:15:00 Baerum U19 3 - 2 Fredrikstad U19
2017-10-12 18:15:00 Ullern 2 U19 6 - 2 Kolboth U19
2017-10-12 18:15:00 Raufoss U19 1 - 3 Skeid Oslo U19
2017-10-12 18:15:00 Lillestrom U19 9 - 0 Sarpsborg 08 U19
2017-10-12 18:15:00 Holmlia U19 4 - 8 Jutul/BV U19
Colombia Copa Cup
2017-10-12 00:45:00 Atletico Junior Barranquilla 1 - 0 Patriotas FC
Bahraini King’s Cup
2017-10-12 15:00:00 Busaiteen 3 - 1 Al-Tadhmon
2017-10-12 15:00:00 Al-Ittifaq 2 - 2 Isa Town
2017-10-12 15:00:00 Sitra 0 - 1 Qalali
Czech Republic U19 League
2017-10-12 08:30:00 Bohemians 1905 U19 0 - 4 Sparta Praha U19
2017-10-12 11:00:00 Sigma Olomouc U19 2 - 0 Tescoma Zlin U19
English Women's Conference South
2017-10-12 18:30:00 Chichester City (w) 3 - 2 Portsmouth (w)
Saudi Arabia Youth Cup
2017-10-12 12:20:00 Al-Nasr (Youth) 2 - 0 Al Ahli Jeddah (Youth)
Copa Libertadores Femenino
2017-10-12 11:15:00 Estudiantes de Guarico (w) 1 - 1 Union Espanola (w)
2017-10-12 13:30:00 Deportivo Capiata Women's 1 - 2 River Plate (W)
2017-10-12 21:00:00 Independiente Santa Fe (w) 9 - 2 Deportivo Ita Women's
2017-10-12 23:15:00 Sportivo Limpeno (w) 0 - 2 Audax SP (w)
Algeria U20 Youth League
2017-10-12 12:00:00 Tadjenant U21 1 - 4 USM Blida U21
2017-10-12 12:10:00 NA Hussein Dey U21 0 - 0 Paradou AC U21
2017-10-12 13:30:00 USM Bel Abbes U21 2 - 2 JS Kabylie U21
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2017-10-12 08:45:00 CD Valdefierro 1 - 1 AD Almudevar
2017-10-12 09:30:00 Club Deportivo Sarinena 2 - 1 CD Caspe
2017-10-12 09:30:00 CD Diocesano 2 - 0 CP Valdivia
2017-10-12 09:30:00 Elche CF Ilicitano 0 - 0 Recambios Colon CD
2017-10-12 09:30:00 Suodu Pei 3 - 1 Cultural de Durango
2017-10-12 09:30:00 Portugalete 2 - 1 CD Getxo
2017-10-12 09:30:00 Guadalcacin CD 0 - 0 CD San Roque de Lepe
2017-10-12 09:30:00 Sevilla C 2 - 2 Puente Genil
2017-10-12 09:30:00 Atletico Onubense 0 - 1 Algeciras
2017-10-12 09:30:00 Almeria B 0 - 1 UD San Pedro
2017-10-12 09:30:00 Parla 1 - 3 CDF Tres Cantos
2017-10-12 09:30:00 Clomenar Viejo 0 - 2 Getafe B
2017-10-12 09:30:00 CD San Fernando de Henares 1 - 1 Alcorcon B
2017-10-12 09:30:00 CD Los Yebenes-San Bruno 2 - 1 DAV Santa Ana
2017-10-12 09:45:00 CD Binefar 0 - 6 SD Ejea
2017-10-12 10:00:00 Quintanar Del Rey 4 - 2 Tomelloso
2017-10-12 10:00:00 CD Calamonte 0 - 2 Cacereno
2017-10-12 10:00:00 Castilleja CF 1 - 1 Atletico Sanluqueno
2017-10-12 10:00:00 UD Paterna 1 - 1 Novelda CF
2017-10-12 10:00:00 Aurrera de Vitoria 0 - 0 Alaves B
2017-10-12 10:00:00 Rayo Cantabria 1 - 0 Samanod
2017-10-12 10:00:00 Valdesoto 0 - 0 CD Tuilla
2017-10-12 10:00:00 CD Binissalem 1 - 0 CD Ferriolense
2017-10-12 10:00:00 Deportivo Ourense 0 - 0 Silva SD
2017-10-12 10:00:00 Guadix CF 0 - 0 Antequera CF
2017-10-12 10:00:00 Velez CF 2 - 0 Real Jaen CF
2017-10-12 10:00:00 Malaga B 3 - 1 Juventud Torremolinos CF
2017-10-12 10:00:00 Leganes B 1 - 2 Atletico Pinto
2017-10-12 10:00:00 Mostoles 2 - 2 RSD Alcala Henares
2017-10-12 10:00:00 Alcobendas Sport 2 - 2 CF Trival Valderas
2017-10-12 10:00:00 CD Cortes 1 - 2 CD lruna
2017-10-12 10:00:00 Huercal 1 - 2 Murcia B
2017-10-12 10:30:00 Real Sociedad C 3 - 2 Santurtzi CD
2017-10-12 10:30:00 UC Ceares 2 - 0 CD Mosconia
2017-10-12 10:30:00 Real Burgos CF 3 - 3 Beroil Bupolsa
2017-10-12 11:00:00 UD San Fernando 3 - 1 Tenisca
2017-10-12 11:00:00 CD Vera 0 - 1 Lanzarote
2017-10-12 11:00:00 Estrella CF 0 - 1 Atletico Union Guimar
2017-10-12 11:00:00 CD Mensajero 1 - 2 Villa Santa Brigida
2017-10-12 11:00:00 CD Buzanada 2 - 1 La Quadra
2017-10-12 11:00:00 Panaderia Pulido 1 - 2 CD Santa Ursula
2017-10-12 11:00:00 UD Ibarra 3 - 1 Las Palmas C
2017-10-12 11:00:00 Rayo Vallecano B 2 - 0 CD El Alamo
2017-10-12 11:00:00 CD Rincon 6 - 1 Melistar
2017-10-12 14:30:00 Mallorca B 5 - 0 CE Mercadal
2017-10-12 15:00:00 AD Ceuta 0 - 2 UB Lebrijana
2017-10-12 15:00:00 Xerez Deportivo 3 - 0 CD Alcala Guadaira
2017-10-12 15:00:00 CF Trujillo 1 - 3 EMD Aceuchal
2017-10-12 15:00:00 Teruel 3 - 0 SD Borja
2017-10-12 15:00:00 Negreira 2 - 2 CD Choco
2017-10-12 15:00:00 CF Alondras 1 - 0 Laracha
2017-10-12 15:00:00 Amurrio 0 - 0 Sestao
2017-10-12 15:00:00 Castro 1 - 0 Atletico Albericia
2017-10-12 15:00:00 EMD Santillana 3 - 3 Gimnastica Torrelavega
2017-10-12 15:00:00 U.M. Escobedo 0 - 0 SD Textil Escudo
2017-10-12 15:00:00 Club Deportivo Tropezon 2 - 1 Solares
2017-10-12 15:00:00 Almazan 2 - 2 CD Cristo Atletico
2017-10-12 15:00:00 CF Salmantino 2 - 1 Burgos Promesas
2017-10-12 15:00:00 CA Bembibre 1 - 2 Tuoer De Cilliers
2017-10-12 15:00:00 CD Idoya 1 - 2 CD Subiza
2017-10-12 15:00:00 CD Huarte 1 - 1 CD Baztan
2017-10-12 15:30:00 Bergantinos CF 4 - 0 Cultural Areas
2017-10-12 15:30:00 Bermeo 2 - 1 Santutxu FC
2017-10-12 15:30:00 La Baneza 1 - 3 Real Avila CF
2017-10-12 15:59:00 Arcos CF 1 - 2 CD Gerena
2017-10-12 15:59:00 CD Utrera 2 - 0 CD Cabecense
2017-10-12 15:59:00 Extremadura B 1 - 2 UP Plasencia
2017-10-12 15:59:00 UD Fraga 1 - 1 CF Illueca
2017-10-12 15:59:00 Almansa 2 - 1 Almagro CF
2017-10-12 16:30:00 Atletico Espeleno 4 - 4 Lucena CF
2017-10-12 16:30:00 UD Los Barrios 0 - 0 Cadiz B
2017-10-12 16:30:00 Motril 0 - 2 CD El Palo
2017-10-12 16:30:00 CD Madridejos 1 - 1 Mora CF
2017-10-12 16:30:00 Villacarrillo CF 1 - 1 CD Huetor Vega
2017-10-12 17:00:00 UD Collerense 1 - 0 Song clade pull
2017-10-12 17:00:00 CD Barco 6 - 0 UD Barbadas
2017-10-12 18:00:00 Jerez 1 - 0 Olivenza FC
SVK U19 A
2017-10-12 12:00:00 Partizan Bardejov U19 2 - 0 MFK Zemplin Michalovce U19
Estonia Esi Liiga
2017-10-12 15:59:00 Tallinna FC Levadia B 2 - 3 FC Kuressaare
Bulgaria U19
2017-10-12 12:30:00 FC Dunav Ruse U19 0 - 1 Cherno More U19
2017-10-12 12:30:00 Pirin Blagoevgrad U19 1 - 0 CSKA Sofia U19
2017-10-12 12:30:00 Levski Sofia U19 4 - 0 Lokomotiv Plovdiv U19
Georgia Division
2017-10-12 11:00:00 FC Gagra 1 - 2 WIT Georgia Tbilisi
2017-10-12 11:00:00 Samgurali Tskh 1 - 2 Guria Lanchkhuti
Prince Faisal bin Fahad CupU21
2017-10-12 12:05:00 Al-QadasiyaU21 1 - 3 Al-FaysalyU21
2017-10-12 12:20:00 Al-Nasr(KSA) U21 2 - 0 Al Jeel U21
2017-10-12 12:20:00 Al-Shabab(KSA) U21 3 - 1 Uhud U21
2017-10-12 12:50:00 Al Ahli Jeddah U21 0 - 0 Al-Fateh U21
North American Soccer League
2017-10-12 02:30:00 San Francisco Deltas 2 - 1 Indy Eleven
Uzbekistan Second League
2017-10-12 10:00:00 ouziyu 1 - 2 Hotira Namangan
2017-10-12 10:00:00 Istiklol Fergana 1 - 1 Sementchi Kuvasoy
2017-10-12 10:00:00 FK Andijon 2 - 0 Uz Dong Joo Andijon
2017-10-12 10:30:00 Termez Surkhon 3 - 4 Mashal II
2017-10-12 10:30:00 Aral Nukus 1 - 1 Naryn
2017-10-12 10:40:00 Yangiyer 2 - 1 Lokomotiv BFK
2017-10-12 11:00:00 Nasaf Qarshi B 4 - 2 Nurafshon
2017-10-12 11:00:00 Xorazm Urganch 1 - 1 FK Yozyovon
Egypt Premier League
2017-10-12 13:00:00 Coca Cola FC 1 - 0 Haras El Hedoud
England Continental Cup
2017-10-12 18:30:00 Arsenal (w) 7 - 0 Barnet (w)
2017-10-12 18:30:00 Durham Wildcats LFC (w) 0 - 0 Sunderland (w)
2017-10-12 18:30:00 Doncaster Rovers Belles (w) 0 - 3 Everton FC (w)
2017-10-12 18:45:00 Watford (w) 1 - 0 Millwall (w)
2017-10-12 18:45:00 Tottenham Hotspur (w) 2 - 0 Bristol Academy (w)
IDN D2
2017-10-12 08:00:00 PSIM Yogyakarta 2 - 1 Persipur Purwodadi
2017-10-12 08:00:00 Persebaya Surabaya 0 - 1 Kalteng Putra FC
2017-10-12 08:00:00 Persigo Semeru FC 1 - 0 PSBS Biak
2017-10-12 11:30:00 PSCS Cilacap 1 - 1 PSBK Blitar
Brazil Campeonato Paulista Youth
2017-10-12 19:30:00 Cruzeiro (Youth) 1 - 1 Coritiba PR (Youth)
Russia Div 2
2017-10-12 05:00:00 SY Sakhalinsk 3 - 1 Zvezda Irkutsk
2017-10-12 05:00:00 Smena Komsomolsk 0 - 2 FK Chita
USA Women Premier League
2017-10-12 23:00:00 Kentucky Women 1 - 2 Missouri (w)
2017-10-12 23:00:00 Rutgers (w) 0 - 0 Penn State (w)
Calcutta Football League
2017-10-12 09:00:00 Patha Chakra 4 - 3 Army Red
Bangladesh Premier League
2017-10-12 07:35:00 Kawran Bazar Progoti 0 - 1 Feni SC
2017-10-12 09:35:00 Victoria Sporting Club 1 - 2 Uttar Baridhara Club
Sri Lanka Champions League
2017-10-12 09:30:00 Moragasmulla SC 1 - 3 Saunders SC
India Shillong Premier League
2017-10-12 11:30:00 MLP Football Team 3 - 1 Shillong United
Nicaragua Apertura league
2017-10-12 02:00:00 Juventus Managua 1 - 2 Walter Ferretti
Argentine Torneo B
2017-10-12 17:00:00 Gimnasia Mendoza 5 - 0 Union Aconquija
Russia Div 3
2017-10-12 11:55:00 Volgar Astrakhan II 2 - 0 FK Astrakhan
2017-10-12 12:30:00 FSM 2 4 - 1 Kuntsevo
2017-10-12 15:10:00 Setun Kuntsevo 7 - 3 Sviblovo
2017-10-12 16:30:00 Ekran Politechnik 0 - 5 FK Akvilon
Mexico Segunda Division
2017-10-12 01:00:00 Pacific FC 0 - 1 Loros Universidad
2017-10-12 02:30:00 Deportivo Tepic 1 - 1 Gavilanes FC Matamoros
Ireland Leinster Senior League
2017-10-12 19:00:00 Crumlin United 2 - 3 Malahide United
Fiji cup
2017-10-12 02:00:00 Suva 3 - 1 Tavua FC
2017-10-12 04:00:00 Ba 2 - 2 Dreketi FC
2017-10-12 06:00:00 Labasa FC 1 - 1 Rewa FC
2017-10-12 08:00:00 Lautoka 1 - 0 Nadi FC
Spanish Ladies Premier League B
2017-10-12 11:00:00 UD San Antonio Pilar (w) 2 - 1 CF Costa Adeje (w)
2017-10-12 17:00:00 CFF Caceres (w) 2 - 0 Hispalis (w)
Belarus Reserves League
2017-10-12 11:00:00 Neman Grodno Reserves 1 - 0 FK Gorodeya Reserves
India Mizoram Premier League
2017-10-12 06:00:00 Chanmari FC 1 - 2 Chhinga Veng FC
2017-10-12 08:45:00 Ramhlun North FC 1 - 0 Bethlehem VT FC
Trinidad & Tobago Pro League
2017-10-12 00:05:00 Trinidad Tobago Police FC 0 - 0 Point Fortin FC
Thailand U19 League
2017-10-12 06:00:00 Uthai Thani Forest U19 1 - 3 Kamphaeng Phet U19
2017-10-12 06:00:00 Nakhon Sawan U19 3 - 1 Lopburi FC U19
2017-10-12 08:05:00 Ang Thong FC U19 1 - 0 Chainat FC U19
2017-10-12 08:20:00 Phitsanulok FC U19 5 - 2 Singburi U19
Uganda Division 2
2017-10-12 13:05:00 Kira United 0 - 0 Airtel Kitara FC
2017-10-12 13:10:00 Kansai Plascon FC 1 - 1 Simba Sports Club
Georgia U19 League
2017-10-12 08:50:00 Lokomotivi Tbilisi U19 2 - 0 FC Tskhinvali U19
2017-10-12 11:00:00 Sioni Bolnisi U19 2 - 3 FC Rustavi U19
2017-10-12 13:55:00 Dinamo Tbilisi U19 2 - 1 FC Saburtalo Tbilisi U19